320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tartust Kasahstani mängu vaatama!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tartust Kasahstani mängu vaatama!

    trahhh!!!

    selline lugu, et plaaniks yht tagasihoidlikku organiseeritud liinibussis6itu liinil tartu-tallinn 14. novembriks...

    esialgselt hyyaks välja aja kell 12.00... tegemist sebe ekspressbussiga, studentidelt kysitakse sularaha 50 jeeku per nase... s6iduajaks orienteeruvalt 2,5 tundi... buss väljub tartu bussijaamast, 1. posti kyljest...

    kui miskit muutub, eks siis annab teada...

    ################################

    niih! teema teine osa... j6udes kella poole kolme paiku tallinna, näeb tegevuskava ette tartu dessantyksuse organiseeritud liikumist liitlasvägede baaslaagritesse, mille asukoht määratakse kindlaks siinsamas foorumis toimuva elava arutelu käigus...

    prognoositavad laagripaigad:

    1. tammsaare park. kahtlemata k6ige toredam ja ka strateegiliselt yks parimaid kogunemiskohti... eriliselt väärivad märkimist t6siasjad, et baasis on pea normaalm66tmetele vastav jalgpalliväljak ja 6llehind on konkurentsitult yks linna odavamaid... miinuspoolele v6ib kanda ilmselt baasi h6reda katuse ja puuduvad seinad, mis muudavad laagris vegeteerimise suht keeruliseks... eriti veel praeguste kurjade ilmadega...

    2. k6rts svejki juures. katus on tip-top, ka seinad peavad tormituultele vastu... teenindava personali myrataluvusfaktor peaks olema tugevalt yle eesti keskmise... tammsaarega v6rreldes jätab pisut kyll soovida 6lle hind ja täism66tmetes jalgpalliväljaku puudumine , kuid ehk annab ses suhtes midagi ette v6tta...

    3. k6rts time out. k6rtsis puudub euron6uetele vastav jalgpallikompleks, personali myrataluvusfaktor ilmselt harju keskmine ja ega ta suurem asi koht ei olekski... kui ainult... 6llehind (k6rtsu kohta) nii masendavalt odav ei oleks! kann nigula pilsnerit maksab 10 jeeku, swing 12 jeeku... kesklinna kohta naeruväärselt odav...


    niih! luureandmetele tuginedes tundub praegu k6ige t6enäolisem kogunemispaik olevat variant 2... svejki juures... tartu dessandi saabudes, orienteeruvalt kella 3 paiku, loodaks juba ees näha liitlasvägede r66msalt sumisevaid näokesi... jah, velled, palju vaeva on tarvis näha, et lillekylla suunduva liitlasväe tarvis rajatud sillapea ike tugev oleks ja eesti koondise l6puks kauaoodatud (järjestikku siis 2. ) v6iduni viiks!!! selleks k6igeks j6udu soovides,

    aiFo. tartu dessantyksuse koordinaator.

    p.s. ilusate ilmade saabudes ollakse muidugi nagu raudpoldid tammsaare pargis ja v6etakse päikest! eksju?

    p.p.s. diskussioon algab nyyd!!!


    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    #2
    Tartu inimesed, kes tulemas et võiksite siis endast märku anda. Teaks palju teid bussi oodata on ja kas saaks juba bussis laulu üles võtta.

    Kuna bussireis tervelt 2,5 tundi, siis sobivaim alkohoolne jook oleks viinusk (ehee ajage mulle veel et ainult õlu on jalgpalli jook).

    Siis veel selline asi (siin oleks oodatud just eelkõige Tallinna inimeste arvamused), et ehk leidub selline inimene, kes kõiki kesklinna joogikohti peast teaks, siis võibolla leidub aiFo pakututest veel parem koht, kuhu oma staap tekitada? Avaldage lihtsalt arvamust, sest ka Aifi pakutud variandid on päris head.

    Kommentaar


      #3
      Mina olen küll tulemas.
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #4
        Ärge te teel Tallinna ennast sassi kammige muidu võib mentidega jama tulla.Meil juba mitmed mehed väravataha tõstetud.
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #5
          specially for kyps...

          niih!

          aiFo räägib jälle...

          tartu inimesed! ärge laske ennast nyyd paarist tagasilöögist tagasi lyya.... see, et aiFoga siuke naljakas asi juhtus, et ta enam tartusse enne kaza mängu ei tule, ei ole mingi takistus, miks te ei peaks bussiga tllnna tulema... kui afikari ästi palub, v6ib teid talinas vastu v6tta s6balik kaaskond, aiFo tagasihoidlikus osav6tluses... ok?

          eriti puudutab see asi kypsi ja leidat...
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            #6
            leida...

            siuke lugu, et...

            halvad inimesed tulid mu juurde ja käskisid mind tallinnas pysida... srry leida...
            Jalgpallihaigla liige
            Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

            Kommentaar


              #7
              Täiesti masendav on see, et 14. kell 8 on tudengibänd, kus mu sõbrad mängivad. Alati on nii, et ühel ja samal ajal on kaks ilgelt head asja ja siis 3 kuud ei juhtu midagi. Kuratraisk.
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #8
                Tartlastele! põlise tallinlasena tean kõiki joogikohti. ŠVWEIK on päris hea aga sinna võiks peale mängu minna sest ta jääb trassilt natuke kõrvale. enne mängusoovitanTIME OUT-i.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #9
                  Olen kindlalt tulemas

                  Kommentaar


                    #10
                    pole hullu aifo.. ma loodan, et leian ka ilma sinuta bussijaama ilusti üles

                    Kommentaar


                      #11
                      Teeme siis kolmapäeval kl 12:00 minekut. Ootaks jah Tallinna rahvast lippude ja pasunatega vastu, et siis ühise armeena õlleka poole suunduda.

                      No ja siis

                      Kommentaar


                        #12
                        Ise lähen kella kahe paiku bussiga...
                        Nii..yritan rahvamassi kisa järgi yles leida

                        Kommentaar


                          #13
                          nõurmaalne

                          mina olen ka 12:00 Tartus ja minuga kaasas peaks olema veel raud organ gaskoff ja mõned mehed a ma ei tea palju neist just selle bussiga tuleb

                          jõudu raffas.
                          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                          Kommentaar

                          Working...
                          X