320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

CSKA Moskva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    CSKA Moskva


    #2
    Vastus teemale \'CSKA MOSKVA\'

    Cska tahab cl voita jargmisel aastal!!!Kas see on voimalik?

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'CSKA MOSKVA\'

      Ennem saan mina Rooma paavstiks kui CSKA võidab CL-i.

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'CSKA MOSKVA\'

        Algselt postitas valma


        Ennem saan mina Rooma paavstiks kui CSKA võidab CL-i.
        No ega mina ka seda usu aga praegult on kõik võimalik üle eelmine hooaeg ka keegi ei uskund, et Porto võidab.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'CSKA MOSKVA\'

          No veel uskumatum oli ju Pooli võit eelmisel hooajal.
          Kreeklaste ja Porto võidust veel saaks aru...

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'CSKA MOSKVA\'

            Aga noh minu arvates on portugaliliiga parem veneliigast, nii et kui CSKA peaks võitma CLi siis on see ikkagi suurem ime kui Porto võit eelmine aasta. Portugali meeskonnad jõuavad ju iga aasta euroopas kaugele aga vene meeskonnad mitte.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'CSKA MOSKVA\'

              Algselt postitas valma


              Aga noh minu arvates on portugaliliiga parem veneliigast, nii et kui CSKA peaks võitma CLi siis on see ikkagi suurem ime kui Porto võit eelmine aasta. Portugali meeskonnad jõuavad ju iga aasta euroopas kaugele aga vene meeskonnad mitte.
              Eelmisel hooajal mängis CSKA kõigi portugali tippklubidega ning kaotas vaid Portole, seega ei oleks nii väga kindel, et portugali liiga tugevam on, aga see eurohooaeg alles käib ja eks kevadel näis, kuhu vene klubid uefa cupil jõuavad.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'CSKA MOSKVA\'

                Jah elame, näeme.

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'CSKA MOSKVA\'

                  CSKA on täielik saast Raha neil on, meeskond kah... Kahju ainult, et ei saa normaalseid fänne osta :P OuKB!
                  Lihtsalt yks lahe link: http://fanats.ru/show_category_img.php?act=view&&catn=17

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'CSKA MOSKVA\'

                    riik siis otsutas, et pallurid peavad endale uue sponsori leidma - sibneft/gazprom neid enam ei toeta.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'CSKA MOSKVA\'

                      Algselt postitas Daz Booob


                      riik siis otsutas, et pallurid peavad endale uue sponsori leidma - sibneft/gazprom neid enam ei toeta.
                      Riik otsustas, et Abramovitš enam ei toeta? Mis ajast riik hakkas otsustama oligarhhide eest?

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'CSKA MOSKVA\'

                        ja armeelased lendasidki uefacupist välja
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'CSKA MOSKVA\'

                          Algselt postitas lorenzo


                          ja armeelased lendasidki uefacupist välja
                          Ja mul on ülimalt hea meel selle üle :P

                          Kommentaar


                            #14
                            Zico kirjutas alla lepingu CSKA-ga

                            Omaaegne Brasiilia jalgpallikuulsus ja treener Zico kirjutas alla lepingule Moskva CSKA-ga, mis teeb tast ametlikult armeelaste klubi peatreeneriks. Zico abitreeneriks saab tema kaasmaalane Edu.

                            Praegu Moskvas viibiv 55-aastane Zico tutvub edasi nüüd CSKA treeningbaasidega Venemaa pealinnas, esmaspäeval lendab aga koos meeskonnaga Iisraeli, kus toimub esimene hooaja eelne treeninglaager.

                            Zico ehk kodanikunimega Arthur Antunes Coimbra oli mängijana ründav poolkaitsja, keda Pele on nimetanud paremuselt iseendale kõige lähemal seisvaks mängijaks. 1976. kuni 1988. aastani Brasiilia koondises mänginud Zico lõi 88-s mängus 66 väravat.

                            Treenerina on ta juhendanud Jaapani klubi Kashima Antlers, Jaapani rahvuskoondist, Istanbuli Fenerbahçet ja Usbekistani klubi Bunyodkor.
                            >>

                            Kommentaar


                              #15
                              Keegi teadjam oskab öelda kuhu Carvalho kadus eelmine hooaeg?
                              Igaljuhul täna üle pika aja Supercupis on jälle pildis, ja uue soenguga

                              Kommentaar

                              Working...
                              X