320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eestin huivi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eestin huivi

    Kiinnostaisiko ketään teistä Suomi-Eesti peliin saapuvista myydä Eestin huivia?




    #2
    Vastus teemale \'Eestin huivi\'

    uuh lasu, olen varma että löytät Viron fanin joku haluaisii vaihtaa huivia. Myös fani nimellää Rootsi Kunn otaa suomeen noin 50 kappaletä myynniksi.

    (anteeks, puhun suomea hyviin vain kun olen ihan lärvit :P)
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Eestin huivi\'

      Võrreldes eesti salli ja soome salli siis üks ühele oleks patt vahetada.Vähemalt selle soome salliga mis seal praegu enamusel käibel.Lühike ja sellien tavaline.Samas nägin kahel fännil Soome-Rumeenia mängul ka normaalset salli.Sellisega vahetaks küll
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Eestin huivi\'

        Algselt postitas marcello


        Võrreldes eesti salli ja soome salli siis üks ühele oleks patt vahetada.Vähemalt selle soome salliga mis seal praegu enamusel käibel.Lühike ja sellien tavaline.Samas nägin kahel fännil Soome-Rumeenia mängul ka normaalset salli.Sellisega vahetaks küll
        Heh, sellega seoses tuli meelde juhtum kus Bratislavas üritas üks kohalik jorss oma TÄIESTI TAVALIST, vist mingi väike SLO jalgpallilogo oli peal, sinist T-särki vahetada minu ilusa Eesti koondise särgi vastu. Ja lausa mitu korda, aga ju ta siis ei mäletanud, et oli mulle oma flanellsärki juba pakkunud. Ilmselt ma ei olnud ainuke, kellele ta seda pakkus
        Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

        http://www.jkpiraaja.ee/

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Eestin huivi\'

          Algselt postitas fitti


          uuh lasu, olen varma että löytät Viron fanin joku haluaisii vaihtaa huivia. Myös fani nimellää Rootsi Kunn otaa suomeen noin 50 kappaletä myynniksi.

          (anteeks, puhun suomea hyviin vain kun olen ihan lärvit :P)
          Pitää sitten yrittää tavoittaa huivikauppias Rootsi..

          Oma vaihtohuivini meinaan ei ole ihan priima kunnossa

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Eestin huivi\'

            Huivi ostettiin parempaan talteen ja täytyy kyllä kehua, että hyvää laatua on, parempi kuin Suomen vastaavat.. ja parempi oli Viron esitys itse pelissäkin.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Eestin huivi\'

              Algselt postitas uuh lasu


              Huivi ostettiin parempaan talteen ja täytyy kyllä kehua, että hyvää laatua on, parempi kuin Suomen vastaavat.. ja parempi oli Viron esitys itse pelissäkin.
              mahtava

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Eestin huivi\'

                Algselt postitas Edson


                Algselt postitas marcello


                Võrreldes eesti salli ja soome salli siis üks ühele oleks patt vahetada.Vähemalt selle soome salliga mis seal praegu enamusel käibel.Lühike ja sellien tavaline.Samas nägin kahel fännil Soome-Rumeenia mängul ka normaalset salli.Sellisega vahetaks küll
                Heh, sellega seoses tuli meelde juhtum kus Bratislavas üritas üks kohalik jorss oma TÄIESTI TAVALIST, vist mingi väike SLO jalgpallilogo oli peal, sinist T-särki vahetada minu ilusa Eesti koondise särgi vastu. Ja lausa mitu korda, aga ju ta siis ei mäletanud, et oli mulle oma flanellsärki juba pakkunud. Ilmselt ma ei olnud ainuke, kellele ta seda pakkus
                Aga teinekord võta kotiga mingeid vanu t särke kaasa ja kui keegi tahab vahetada tõmba kotist mingi vana välja ja vaheta
                Tuld!

                Kommentaar

                Working...
                X