PDA

View Full Version : Vastasugupool siin foorumis.

apunkto
27.08.01, 17:08
Kuna praegu on uusim liitunu siin foorumis keski Kadri(Tervitagem teda), siis tekkis küsimust, et kui palju üldse siis foorumis naissoo esindajaid on ja milliseid teemasid nad ka siin loeavad/otsivad vms.

Lincoln
28.08.01, 14:42
paar päeva tagasi käisin naiste foorumis ja see oli masendav
postitusi oli nii vähe või peaaegu üldseei olnud
eesti naiste jalgpall on sügavas madalseisus
,lincoln

yheksa
28.08.01, 15:07
Miks Sa arvad, et on madalseisus? (okei tegelt on küll jah)
Aga tegelikult tahtsin ma öelda seda, et kui sellest ei kirjutata ja ka netis (siin foorumis) on naistejalkats nii vähe juttu ei tähenda see ju mitte, et see oleks olematu. Ta on olemas, lihtsalt kõlapind on väike.
See et eesti naiste võrkpalli ja korvpalli aegajalt telekast näidatakse ei tähenda ju, et need oleks mingil väga kõrgel tasemel... lihtsalt ajalugu on neil pikem (pean silmas just alaga tegelemist Eestis).
See kuulub juba sinna korvpalli ja jalgpalli võrdlemise alla.

Las ta olla. Sellepärast pole ka kommenteerimist, et vaevalt enamus siinsetest foorumi lugejatest üldse on naistejalgpalli käinud kunagi vaatamas. Nüüd on Teil see võimalus!

Vot nii!

Lincoln
29.08.01, 14:30
pühapäeval pidi mingi mäng vist maarjamäel olema kui ma ei eksi
andke andeks
lincoln kes soovib naiste jalgpallile eestis edu
mind üllatas(hästi) et kui ma käisin eesti küprose mängul oli seal palju naisfänne
muuseas 2 sai ka lähemalt tuttavaks ja väga normaalset juttu rääkisid nad teemal eesti jalgpall
niii et tervitan teid()nimesid kah´juks ei mäleta aga üks oli minu kunagine kooliõde
lincoln

yheksa
29.08.01, 15:14
Kuule Lincoln
Sul on nii pooliku mõttega ja pooliku ülesehitusega laused, et ma ei jaga üldse matsu lahti misasja sa seal kirjutad.
:)

Lincoln
30.08.01, 14:42
vabandan püüan ennast parandada

kelisk
30.08.01, 16:37
teemadest loen kõike, mis seotud Eesti jalkaga, loomulikult vaatan ka inglise liigat jne...
Off-topicut ka... yldiselt pole siin midagi imestada, et naissoo esindajad siin foorumis käivad ja yht-teist jalkast teada tahavad... või mis vastassugupool sellest arvab?

apunkto
30.08.01, 16:58
See on igati tervitatav nähtus tegelikult. Vaata kui kahju, et kõik tidrikud sellised pole, vahest ei leagi ühist jututeemat, aga mis saab veel parem olla kui jalgpall:D

MRH
30.08.01, 18:05
:õnnelik: :love: Me murrame me murrame me murrame

:õnnelik: :õnnelik: :love: :love: :kaval: :doh: :D

pyhadekypsis
03.09.01, 14:42
vastuseks kysimusele, et mida naised siit otsivad..puhtalt minu näitel:)

Oleks teil siuke vend nagu kyps, siis te teaks ise ka, miks teil koguaeg roheline virvendus silme ette lööb:) Aga peale selle, on jalgpallil ju vägagi palju erinevaid võlusid, mis mulle aastatega on koitnud, alljärgnevalt mõned neist:
1. Inglise liiga Sunderlandiga eesotsas
2. Eesti koondise mängud (tänaseks olen küll käinud kaemas vaid 5 koondise mängu) ja eesti jalgpall üldse
3. Nigeeria jalgpallurite siredad sääred:) ok-ok...see pole just kõige olulisem visuaalne efekt, mida jalgpalluritest ammutada - inglise liigas on nt ka mitmeid vastupandamatuid vaatamisväärsusi, nt sunderlandis mitu eksemplari:):)
4. Jalgpall kui sport iseenesest - ja väravaid on ilgelt lahe lüüa - kunagi väiksena olin perfecto väravavaht, aga enam küll palliga pikki vahtimist ei tahaks saada:)
5. ja veel, peaaegu oleks unustanud - fantasy premier on ka äärmiselt amüsantne nähtus.
6. seltskondlik õllelibistamine inglise liiga taustal koos asjakohaste arutlustega jne
jne
7. jalgpalli MM-d ja EM-d on ka kena ajaviide.

siuke lugu lihtsalt. Kusjuures, pole neid jalgpallist huvituvaid mehi midagi nii palju - vaatavad imeliku näoga, kui mul vahel jalgpallist rääkides silmad põlema löövad;)

Mätas
03.09.01, 17:37
Üldse ei tea miks jalgpall mulle meeldib. Lihsalt juhtus nii. Olen erinevaid eestikeelseid foorumeid aasta algusest peale jälginud, siine tundub sobivat.

Jaan
04.09.01, 02:13
Kyll on kahju inimestest, kelle sinas6prus vutiga on tihedalt seotud Sunderlandiga. Isegi kui tegemist on vastassugupoolega (<-kirjapilt tunduvalt 6igem kui topicu nimes).

pyhadekypsis
04.09.01, 09:55
ei mõista samas, mis illusioonid peavad mehel peas valitsema, et newcastle'it oma lemmikuks pidada:doh:

Aramis
04.09.01, 10:26
See Pühadebiskviidi jutt ,et neid mehi palju polegi ,kes jalgpallist lugu peavad on niijanaa.On teatuid edumeelseid seltskondi ,kuid yldjoontes julgex väita ,et kui eesti vutt välja arvata, siis vast 20% meestest on nõus telekast inglise liigat jälgima.A la nagu minu vanamees ,kes mängust kunagi ei räägi, aga kui eesti peale premieri yle kandis ,siis tema seda ka vaatas.Ja mis spetsialistidesse puutub - siis sellega on täica tuuga majas.Minu vutisatsis on 23 mehest kuskil 5-6 meest võib asjatundjatex lugeda ja kusjuures arvan ,et see on eesti vutisatsides hea tulemus.

Aramis
04.09.01, 10:28
Sorry igax juhux parandan end ,et mitte oma tiimikaaslastele liiga teha - jalgpallist kui mängust on nad vägagi teadlikud, aga jutt käib just sellest mis toimub ümber maailma jalgpallis.Ja kui nyyd toopicust ka rääkida ,siis siin lootust pole ;)

Rainman
04.09.01, 10:39
Kusjuures sinuga täiesti päri. Paljud sõbrad (ja ka oma vend), kes on jalgpalliplatsil tegijamad kui mina, on oma teadmistes kahjuks väga nigelad. Põhjenduseks tuuakse reeglina, et neid ei huvitagi, mis mujal toimub (kuidas saab mitte huvitada, mitte ei saa aru???); peaasi, et endal on hea mängida... Ja mängu nad naudivad :)

Lincoln
04.09.01, 15:30
kas me juba teemast natuke liiga palju kõrvale ei kandu
lincoln

apunkto
07.09.01, 23:21
jõu jaan, ma väga vabandan siinkohal kirjavea pärast. sinu rõõmustamiseks näitan, et üritan ennast parandada:
v-a-s-t-a-s-s-u-g-u-p-o-o-l. huh hakkama sain.

aiFo
09.09.01, 02:13
aidjaah!

kuna siin tiimikaaslaste kaitsmiseks läks, siis ma nimetan ära kohe kolm naesteraffa nime, kes viimase 2 aasta jooksul mul sydame soojaks on teinud:

1.kätri (sunderland)
2.kaida(yllatus-yllatus, jälle mackemid!:))
3.kata(ei saa mina aru, kuidas yhest "rumalast teenagerist" on saanud soccerneti crew yldine lemmik...??? mis seal salata, kata on yliväga tore tegelane ja pälvib minu imetluse!!!)

siia juurde lisaks veel need 3 tartu tamme gymnaasiumi backgroundiga neidu, kes lätti balti turniirile hääletasid, kellega me pärast holland-eesti mängu konsiumi ees 6lut j6ime, kuid kes minust miskipärast enam välja ei tee...:)

njaaa... naised ja algpall -- see k6lab uhkelt!!!

aiFo
09.09.01, 02:20
Orginally posted by aiFo

njaaa... naised ja algpall -- see k6lab uhkelt!!!

nojah, et inimesed halvasti m6tlema ei hakkaks...:) ma tahtsin öelda, et

NAISED ja JALGPALL --- see k6lab uhkelt!!!

ja nii ma m6tlesin kah! trahh!!!

Lincoln
11.09.01, 15:59
mnjah kui juba lahti läks siis tuleb ka edasi minna
1) ainukesed keda ma siin kaitsen on tüdrukud kes olid minu lauri ace koos küprose mängu ajal + veel A.le Coq
lincoln

Keedumuna
15.09.01, 19:47
Mina kui naesterahvas võin kah kinnitada, et meeste hulgas pole eriti jalkahuvilisi. Igakord, kui mõnega tuttavaks saan ja ütlen, et olen jalka fänn, on tavaliselt vastuseks, et sorry, mina ei tea sest midagi...
Ja veel: pole sugugi nii, et meeste/poiste hulgas on rohkem fänne kui naiste/tüdrukute hulgas. Mu endises klassis (kunagi keskkoolis ürgajal) oli 12 tütrukust fänni/vähem fänni ja poistest 2-3... nii et tytrukud ruulivad! (nagu ka tulevik :)

apunkto
15.09.01, 21:37
mnjaa, ma vaatan, et tulevik võitis siin tvmk-d. Võib vist õnne soovida... Teadagi, kes meil siin värske tulevikufänn on:P

aiFo
18.09.01, 11:19
Orginally posted by Keedumuna

Mina kui naesterahvas võin kah kinnitada, et meeste hulgas pole eriti jalkahuvilisi. Igakord, kui mõnega tuttavaks saan ja ütlen, et olen jalka fänn, on tavaliselt vastuseks, et sorry, mina ei tea sest midagi...

njaaa... liigud vales seltskonnas... väga kurb lugu... jalkahuvi koha pealt peab kahjuks ikkagi nentima, et kui mänguks v6i mängu vaatamiseks läheb, siis on mehepojad ikkagi tugevas enamuses... aga noh... tydrikud on jälle mitmes teises asjas tublimad... :) ...vist...:)

Lincoln
18.09.01, 17:39
ka mina olen tegelikult tuleviku fänn aga kahjuks ei olnud nii palju kannatust et ikoonide hulgast seda välja otsida
lincoln

Lincoln
19.09.01, 16:02
muidugi võib
mul on wimbeldon FC
aga ma ei tea kumb panna kas eesti jalgpalli liidu märk või viljandi tulevik
mõnes mõttes oleks ju parem EJL ikoon sest sinna kuulub ka viljandi tulevik
tuleviku fänn olen ma eelkõige sellepärast et ma olen mulgimaalt pärit ja ka selle pärast et mulle meeldib nende mängustiil
lincoln

kojamees
11.11.01, 17:41
Jutt oli vastassugu pooltest nagu nimekirjast näha neid ikka on aga kahjux ei julge nad vist teemat ülesse võtta.:D

wall
11.11.01, 18:51
mõnes mõttes oleks ju parem EJL ikoon sest sinna kuulub ka viljandi tulevik
tuleviku fänn olen ma eelkõige sellepärast et ma olen mulgimaalt pärit ja ka selle pärast et mulle meeldib nende mängustiil

Sul peab midagi logisema,et väita Viljandi Tulevik kuulub Eesti Jalgpalli Liidu alla :segadus: :oih:

Ma lihtsalt huvi pärast...räägi mulle palun Viljandi Tuleviku mängustiilist...mind tõsiselt huvitab, kuna ei näinud õigupoolest ühtki Tuleviku mängu sel hooajal :oih:

Ertai
12.11.01, 16:08
Ei noh üldiselt on ikke nii,et naiste jalgpalli(ja minu)armastus on ikka olemas suuremal määral,asi on nii,et naistejalgpall uuema võitu ning sellest ei julgeta/taheta rääkida,kuigi tahtjaid on!:) Peale selle on päris lõbus nendega mängida:)
nt. kui ma käisin soomes ning rootsis ning öösel ühel platsil mängisime oli lõbus vaadata kuidas vähem kogenud meessoo esindajad paarimeetriseid lende tegid naiste tõttu ning kuidas mind taga aeti ning üritati kõditades palli saada ning muidu igat pidi(naistel võix kohe eraldi reeglid olla...nt.bikiinides muda sees nagu mudamaadlus:kaval: :D )
Kuigi tõsiseid N-isikuid, kes mängida tahavad on mul vahest ikka asja uurida lasknud,kus saab mängida kuidas olukord on jne.:veryhappy

Lincoln
13.11.01, 23:19
Sul peab midagi logisema,et väita Viljandi Tulevik kuulub Eesti Jalgpalli Liidu alla
neiu minu arvan et kui poleks EJL poleks ka sellist asja nagu Eesti Jalgpalli Liiga kui sa arvad vastupidist siis kirjuta...
jürgen

kojamees
14.11.01, 12:01
Ähh mis te tähte närite.Parem innustage naisi meiega liituma,nemad näevad mõnda asja teise küljepealt,vahes on sellest isegi kasu olnud.Kordan VAHEST.:põnn:

eston maravilha
14.11.01, 13:43
vahest on kasu ja kohe palju

Ertai
14.11.01, 14:34
Orginally posted by eston

vahest on kasu ja kohe palju
Aga ainult siiski vahest:);)

yheksa
14.11.01, 14:47
Äkki kordate veel paar kora fakti, et naistest ob vahest kasu! Täitsa mõttetu noh!

Sama ütlevad ju naised meeste kohta aga ma ei leia, et seda peab mitu korda järjest kordama

Lincoln
14.11.01, 15:52
naised+mehed=???:mupet:

eston maravilha
14.11.01, 22:11
meestel ei ole vahet;)

wall
18.11.01, 16:32
neiu minu arvan et kui poleks EJL poleks ka sellist asja nagu Eesti Jalgpalli Liiga kui sa arvad vastupidist siis kirjuta...
jürgen

tähenorimine tõesti. Kuid kui poleks Eesti Jalgpalli Liitu poleks ka Eesti jalgpalli niiet...

Lincoln Sa pole mulle rääkinud Viljandi Tuleviku MÄNGUSTIILIST , mida ma kannatamatult ootan!

PS! Kannatan koos sellega ka Sinu .... *** ... :D (ajad ikka tõelist ***** siin foorumis).

Lincoln
20.11.01, 17:46
PS! Kannatan koos sellega ka Sinu .... *** ... :D (ajad ikka tõelist ***** siin foorumis).[/quote]
Ütle mulle Cornwall, mis sul viga on? Kui sul on midagi ütelda, siis kirjuta seda mitte (…). Nii ei lahendata probleeme.

wall
20.11.01, 20:32
einoh, mis mul viga on? mul pole Mitte Midagi viga, kuid enam ei suutnud tagasi hoida... Sinu jutt on ju täielik arulagedus! :viha: Ning mida ma ikka neid sõnu välja kirjutan, reeglitest oled kuulnud? Rahumeelselt end väljendada ei saanud. :viha: :viha:

Muide ma SIIANI ootan Viljandi Tuleviku mängustiili kohta informatsiooni... :segadus:

Keedumuna
24.11.01, 14:50
Quote:
Jutt oli vastassugu pooltest nagu nimekirjast näha neid ikka on aga kahjux ei julge nad vist teemat ülesse võtta.

Miks ei julge (vähemalt mina julgen küll ja midagi isegi vist kobisesin ka), aga point selles, et midagi pole öelda. Või mis?;)

Lincoln
25.11.01, 01:27
Tead Cornwall... Mina ei ole mingi Roman Ubakivi (kui Sa üldse tead, kes see mees oli), kes jahuks kogu aeg meeskonna mängutaktikast. Kui, Sa, tahad teada milline on JK Viljandi Tuleviku mängustiil, siis ole hea ja mine vaata järgmist JK Viljandi Tuleviku mängu. Kuule Cornwall täna sain ma teada, et Sa oled tegelikult meessoost. Imelik kui ma kirjutasin sulle: "kuule neiu", siis Sa ei vaidlenud sellele mitte mingil viisil vastu. Jürgen

pyhadekypsis
06.12.01, 17:17
jumal tänatud, et te vähemalt teemasse panete.

aiFo
07.12.01, 13:32
lincoln, kes krt on alecoq'i tydrukud??? miskised fännitarid, keda sa hoolsasti varjanud oled? ;)

13
07.12.01, 13:38
Orginally posted by Lincoln

Tead Cornwall... Mina ei ole mingi Roman Ubakivi (kui Sa üldse tead, kes see mees oli), kes jahuks kogu aeg meeskonna mängutaktikast. Kui, Sa, tahad teada milline on JK Viljandi Tuleviku mängustiil, siis ole hea ja mine vaata järgmist JK Viljandi Tuleviku mängu. Kuule Cornwall täna sain ma teada, et Sa oled tegelikult meessoost. Imelik kui ma kirjutasin sulle: "kuule neiu", siis Sa ei vaidlenud sellele mitte mingil viisil vastu. Jürgen

Kle mees Ubakivist rääkides oli tal ainult üks taktika.Nimelt tal puudus üldse taktika.Tunnen nii mõndagi meest kes tema aeg koondises mängis ja nad on rääkinud,et Uba taktika oli see ,et saatis mehed platsile ja ütles,et mängige ja kõik.

Lincoln
07.12.01, 23:30
Orginally posted by aiFo

lincoln, kes krt on alecoq'i tydrukud??? miskised fännitarid, keda sa hoolsasti varjanud oled? ;)
ei kommenteeri
:D jürgen

Darren
10.12.01, 02:51
Vastassugu pooled, mis need veel on? :)

wall
18.12.01, 21:47

Kuidas ma siis Roman Ubakivi ei tea? Oli peale Uno Piiri Eesti koondise "peatreener" . Enne Teitur Thordarsoni. Kusjuures ma tõesti tean teda. Taktik,nagu ta on... oli erakordne mees. Tahaks seda aega tagasi... ainult positiivne. kas pole? << hea näite tõid ikka küll!

Viljandi Tuleviku mängu näen ma alles järgmisel hooajal, sinnani nii kuradima palju aega. Aastalõputurniir on ikkagi sallijalgpall, see "stiili" kohta suurt midagi ei ütle kahjuks... Ning sõprusmängud suurel väljakul,need on sellised katsetamised, mis samuti täit ettekujutust ei anna.
[b] Sina, kes ütlesid järgneva lause : "mulle meeldib nende mängustiil" palun ikkagi räägi mulle nende mängustiilist! Hakkan juba arvama,et Sul polegi selle kohta midagi öelda :segadus:

Ning ausalt öeldes võid mind poolearuliseks ka pidada (teed seda vist nagunii, so it doesn't really matter) , mul kama kaks!