PDA

View Full Version : \"Viljandi Tulevik CUP 2005/6\"



siim089
13.11.05, 23:47
>juhend

VILJANDI TULEVIK CUP 2005/2006
Saalijalgpalliturniirid.
Juhend



Toimumise aeg ja koht:
Võistlused toimuvad järgmistes vanuseklassides:
4. detsember 2005 1997. a.sündinud poisid
11.detsember 2005 1996. a.sündinud poisid
28.jaanuar 2006 1992.a.sündinud poisid
29.jaanuar 2006 1995.a.sündinud poisid
04.veebruar 2006 1993.a.sündinud poisid
05.veebruar 2006 1994.a.sündinud poisid
5. märts 2006.a. 1996.a. sündinud poisid
12. märts 2006.a. 1997.a. sündinud poisid
Turniirid toimuvad Viljandi Spordihoones (Vaksali tn. 4), algusega kell 10.00.


Võistlustingimused:
Mängitakse Viljandi Spordihoones. Väljak 28 x 40 m, väravad 2 x 5 m.
Väljakul korraga 5 + 1 mängijat. Mänguaeg 1 x 20 min., viimane minut „puhas mänguaeg“.
Enne esimest mängu esitada peakohtunikule võistkonna registreerimisleht!!!
Võistlustel osaleb 8 võistkonda, kes mängivad 2-s neljases alagrupis turniirisüsteemis. Paremusjärjestuse määrab punktide summa, võit- 3 punkti, viik- 1 punkt ja kaotus- 0 punkti. Võrdse punktisumma korral määrab paremuse: a) väiksem karistuste arv (kollased, punased kaardid; b) suurem võitude arv; c)omavaheliste mängude punktid;
d) omavaheliste mängude väravate vahe; e) üldine väravate vahe; f) suurem löödud väravate arv.
Edasi mängitakse järgmiselt:
7. - 8. koht A4 - B4; 5. - 6. koht A3 - B3; 1/2- finaalid A1 - B2 ja A2 - B1;
3. - 4. koht 1K - 2K; FINAAL 1V - 2V
Kohamängudes ja finaalmängu viigilise tulemuse korral lüüakse karistuslööke (3 + 3). Kui ka siis ei selgu võitjat, lüüakse karistuslööke edasi ühe kaupa.
Kollane kaart on 2 min. eemaldamist, võistkond mängib vähemuses. Punane kaart tähendab mängija eemaldamist mängu lõpuni ja võistkonnale 2 min. karistusaega. Punase kaardi saanud mängija jätab vahele järgmise mängu.


Registreerimine:
Turniirile lubatakse 8 meeskonda vastavalt eelregistreerimise järjekorrale.
Võistkonna suurus 15 mängijat.
Turniiriks registreerida telefonil 52 80 691 (Antti Rosenberg1992.-1994. aastal sündinud poisid); 52 48 421 (Leo Ira 1996. ja 1997. aastal südninud poisid), hiljemalt kaks nädalat enne turniiri algust.


Autasustamine:
Esimest kolme võistkonda autasustatakse karikaga, mängijaid diplomite ja medalitega. Parimatele mängijatele on eriauhinnad.
Osavõtumaks:
Osavõtumaks võistkonnalt on 800.- EEK, mis tuleb tasuda kohapeal sularahas.
Kohapeal töötab kohvik.

kaitz
15.11.05, 16:00
Hea töö Siim:D

kaitz
18.11.05, 14:04
Kes Tulevik Cup registeerinud on osavõtumaks on ikka väga RASVANE:oih:

muhv33
24.11.05, 14:52
Algselt postitas kaitz


Kes Tulevik Cup registeerinud on osavõtumaks on ikka väga RASVANE:oih:

No mis ta nüüd nii \"rasvane\" ikka on!Elu läheb edasi...ja \"tasuta lõunaid ei ole\"!
Äkki nõuad ise ka \"vile puhumise eest\" suuremat pappi?:kaval:

siim089
24.11.05, 18:06
Algselt postitas muhv33



Algselt postitas kaitz


Kes Tulevik Cup registeerinud on osavõtumaks on ikka väga RASVANE:oih:

No mis ta nüüd nii \"rasvane\" ikka on!Elu läheb edasi...ja \"tasuta lõunaid ei ole\"!
Äkki nõuad ise ka \"vile puhumise eest\" suuremat pappi?:kaval:
Nojah , mul on endal ka paar plaani, mis teeks äkki turniiri natukene huvitavamaks, kuid neist siis kui kindlalt on teada midagi

kaitz
24.11.05, 19:37
Algselt postitas muhv33



Algselt postitas kaitz


Kes Tulevik Cup registeerinud on osavõtumaks on ikka väga RASVANE:oih:

No mis ta nüüd nii \"rasvane\" ikka on!Elu läheb edasi...ja \"tasuta lõunaid ei ole\"!
Äkki nõuad ise ka \"vile puhumise eest\" suuremat pappi?:kaval:


ma ei lähe Ira Leo turniire vilistama,las nooremad õpivad amatit:kaval:

muhv33
25.11.05, 11:09
Algselt postitas kaitz



Algselt postitas muhv33



Algselt postitas kaitz


Kes Tulevik Cup registeerinud on osavõtumaks on ikka väga RASVANE:oih:

No mis ta nüüd nii \"rasvane\" ikka on!Elu läheb edasi...ja \"tasuta lõunaid ei ole\"!
Äkki nõuad ise ka \"vile puhumise eest\" suuremat pappi?:kaval:


ma ei lähe Ira Leo turniire vilistama,las nooremad õpivad amatit:kaval:

hõk...ups!:D

Jack
25.11.05, 13:26
Muideks Ira Leo trennid suht mõtetud olevat isegi higiseks:ei saa
las õpib midagi Lillevere käest

kaitz
25.11.05, 13:36
Algselt postitas Jack


Muideks Ira Leo trennid suht mõtetud olevat isegi higiseks:ei saa
las õpib midagi Lillevere käest


see nüüd küll jama jutt,kle Jack kustuta oma postitus:kaval:

Jack
25.11.05, 16:42
Algselt postitas kaitz



Algselt postitas Jack


Muideks Ira Leo trennid suht mõtetud olevat isegi higiseks:ei saa
las õpib midagi Lillevere käest


see nüüd küll jama jutt,kle Jack kustuta oma postitus:kaval:


kahjuks ei jutt on õige SORRY

Jack
29.11.05, 14:02
Algselt postitas Jack


Muideks Ira Leo trennid suht mõtetud olevat isegi higiseks:ei saa
las õpib midagi Lillevere käest


Arvan,et Ira on süüdi kuna 90a poisid laiali läksid,s Iral on oma soosikud nagu näiteks KORTS JAAN,kes pidevalt saab kiita ,teised aint sõimu jne

Jack
29.11.05, 15:00
Algselt postitas kaitz


Kes Tulevik Cup registeerinud on osavõtumaks on ikka väga RASVANE:oih:


Kõige hullem polegi on veel kallimaid turniire SK 10 turniir seal tuleb välja käia 1000 eeku Lähtes:viha:

kaitz
29.11.05, 18:47
Algselt postitas Jack



Algselt postitas Jack


Muideks Ira Leo trennid suht mõtetud olevat isegi higiseks:ei saa
las õpib midagi Lillevere käest


Arvan,et Ira on süüdi kuna 90a poisid laiali läksid,s Iral on oma soosikud nagu näiteks KORTS JAAN,kes pidevalt saab kiita ,teised aint sõimu jne


Ole vait

muhv33
30.11.05, 13:36
Algselt postitas Jack



Algselt postitas Jack


Muideks Ira Leo trennid suht mõtetud olevat isegi higiseks:ei saa
las õpib midagi Lillevere käest


Arvan,et Ira on süüdi kuna 90a poisid laiali läksid,s Iral on oma soosikud nagu näiteks KORTS JAAN,kes pidevalt saab kiita ,teised aint sõimu jne

Oled kindel,et 90 läks laiali?

Ja kus korrapidajad on?:D

Jack
02.12.05, 14:43
Algselt postitas muhv33



Algselt postitas Jack



Algselt postitas Jack


Muideks Ira Leo trennid suht mõtetud olevat isegi higiseks:ei saa
las õpib midagi Lillevere käest


Arvan,et Ira on süüdi kuna 90a poisid laiali läksid,s Iral on oma soosikud nagu näiteks KORTS JAAN,kes pidevalt saab kiita ,teised aint sõimu jne

Oled kindel,et 90 läks laiali?

Ja kus korrapidajad on?:D


Olen küll kindel ja kus naljakoht siin on asi on ju tõsine:viha:

muhv33
02.12.05, 15:08
Algselt postitas Jack



Algselt postitas muhv33



Algselt postitas Jack



Algselt postitas Jack


Muideks Ira Leo trennid suht mõtetud olevat isegi higiseks:ei saa
las õpib midagi Lillevere käest


Arvan,et Ira on süüdi kuna 90a poisid laiali läksid,s Iral on oma soosikud nagu näiteks KORTS JAAN,kes pidevalt saab kiita ,teised aint sõimu jne

Oled kindel,et 90 läks laiali?

Ja kus korrapidajad on?:D


Olen küll kindel ja kus naljakoht siin on asi on ju tõsine:viha:

\"Naljakoht\" sinu infoallikas......:D

siim089
02.12.05, 15:11
Sõbrad Sõbrad VEELKORD !
Privaatsõnumitega klaarige omavahelisi asju PALUN !
Ma ei taha tõesti pöörduda modede poole
Aga kui vaja, pöördun

muhv33
02.12.05, 15:16
Algselt postitas siim089


Sõbrad Sõbrad VEELKORD !
Privaatsõnumitega klaarige omavahelisi asju PALUN !
Ma ei taha tõesti pöörduda modede poole
Aga kui vaja, pöördun

Ma ei saa aru,mis siis nüüd viga on?!?Ja kuskohalt sa loed välja isiklike asjade klaarimist?SRY,aga ma ei saa aru,kus on probleem...

siim089
02.12.05, 15:18
Algselt postitas muhv33



Algselt postitas siim089


Sõbrad Sõbrad VEELKORD !
Privaatsõnumitega klaarige omavahelisi asju PALUN !
Ma ei taha tõesti pöörduda modede poole
Aga kui vaja, pöördun

Ma ei saa aru,mis siis nüüd viga on?!?Ja kuskohalt sa loed välja isiklike asjade klaarimist?SRY,aga ma ei saa aru,kus on probleem...No sorry jah, aga ma suht harjunud juba, et kui sina või Jack postitate siis ainult sõimate üksteist vms :D

kaitz
02.12.05, 19:45
Algselt postitas siim089


Sõbrad Sõbrad VEELKORD !
Privaatsõnumitega klaarige omavahelisi asju PALUN !
Ma ei taha tõesti pöörduda modede poole
Aga kui vaja, pöördun


Aga palun:kaval: :D

Tammeka93
31.12.05, 16:19
kas keegi teab osalejaid 93 es we ??

Tammeka93
03.01.06, 12:42
keegi teab osalejaid 93 es 2006 aastwal Viljandi Tulevik Cup`il

kaitz
03.01.06, 12:57
Algselt postitas Tammeka93


keegi teab osalejaid 93 es 2006 aastwal Viljandi Tulevik Cup`il


Loodame,et Siim meid informeerib:kaval:

siim089
03.01.06, 21:57
Algselt postitas kaitz



Algselt postitas Tammeka93


keegi teab osalejaid 93 es 2006 aastwal Viljandi Tulevik Cup`il


Loodame,et Siim meid informeerib:kaval: Kahjuks pole veel infot, täpselt

siim089
11.01.06, 13:39
Täna õhtul kõik ajakavad lisan ka www.jktulevik.ee ning siia:õnnelik:

kaitz
13.01.06, 11:04
Algselt postitas siim089


Täna õhtul kõik ajakavad lisan ka www.jktulevik.ee ning siia:õnnelik:



mh:oih:

siim089
13.01.06, 11:45
Viljandi Tulevik CUP 2006 saalijalgpallis 1992.a.sünd.poistele
28.01.06 Viljandi Spordihoones

Ajakava

A-alagrupp B-alagrupp

1. JK Tulevik 1. FC Valga
2. FC Kotkas 2. FCF Märjamaa
3. JK Tammeka 3. Pärnu JK
4. FC Elva 4. SK 10 Premium

1. 9.00 JK Tulevik – FC Elva
2. 9.25 FC Kotkas – JK Tammeka
3. 9.50 FC Valga – SK 10 Premium
4. 10.15 FCF Märjamaa – Pärnu JK
5. 10.40 FC Elva – JK Tammeka
6. 11.05 JK Tulevik – FC Kotkas
7. 11.30 SK 10 Premium – Pärnu JK
8. 11.55 FC Valga – FCF Märjamaa
9. 12.20 FC Kotkas – FC Elva
10. 12.45 JK Tammeka – JK Tulevik
11. 13.10 FCF Märjamaa – SK 10 Premium
12. 13.35 Pärnu JK – FC Valga
13. 14.00 A 4 – B 3
14. 14.25 A 3 – B 4
15. 14.50 A 1 – B 2
16. 15.15 A 2 – B 1
17. 15.40 13 K – 14 K (7-8 koht)
18. 16.05 13 V – 14 V (5-6 koht)
19. 16.30 15 K – 16 K (3-4 koht)
20. 16.55 15 V – 16 V (1-2 koht)
Autasustamine


--------------------------------------------------------------------------------

Viljandi Tulevik CUP 2006 saalijalgpallis 1995.a.sünd.poistele
29.01.06 Viljandi Spordihoones

Ajakava

A-alagrupp B-alagrupp

1. JK Tulevik 1. JK Tammeka
2. JK Kalev 2. FCF Märjamaa
3. SK 10 Premium 3. FC Lootos
4. SK Tervis 4. Puhja

1. 9.00 JK Tulevik – SK Tervis
2. 9.25 JK Kalev – SK 10 Premium
3. 9.50 JK Tammeka – Puhja
4. 10.15 FCF Märjamaa – FC Lootos
5. 10.40 SK Tervis – SK 10 Premium
6. 11.05 JK Tulevik – JK Kalev
7. 11.30 Puhja – FC Lootos
8. 11.55 JK Tammeka – FCF Märjamaa
9. 12.20 JK Kalev – SK Tervis
10. 12.45 SK 10 Premium – JK Tulevik
11. 13.10 FCF Märjamaa – Puhja
12. 13.35 FC Lootos – JK Tammeka
13. 14.00 A 4 – B 3
14. 14.25 A 3 – B 4
15. 14.50 A 1 – B 2
16. 15.15 A 2 – B 1
17. 15.40 13 K – 14 K (7-8 koht)
18. 16.05 13 V – 14 V (5-6 koht)
19. 16.30 15 K – 16 K (3-4 koht)
20. 16.55 15 V – 16 V (1-2 koht)
Autasustamine


--------------------------------------------------------------------------------

Viljandi Tulevik CUP 2006 saalijalgpallis 1993.a.sünd.poistele
04.02.06 Viljandi Spordihoones

Ajakava

A-alagrupp B-alagrupp

1. JK Tulevik 1. JK Tammeka
2. SK 10 Premium 2. FCF Märjamaa
3. Pärnu JK 3. JK Kotkas Juunior
4. SK Tervis 4. JK Vaprus

1. 9.00 JK Tulevik – SK Tervis
2. 9.25 SK 10 Premium – Pärnu JK
3. 9.50 JK Tammeka – JK Vaprus
4. 10.15 FCF Märjamaa – JK Kotkas Juunior
5. 10.40 SK Tervis – Pärnu JK
6. 11.05 JK Tulevik – SK 10 Premium
7. 11.30 JK Vaprus – JK Kotkas Juunior
8. 11.55 JK Tammeka – FCF Märjamaa
9. 12.20 SK 10 Premium – SK Tervis
10. 12.45 Pärnu JK – JK Tulevik
11. 13.10 FCF Märjamaa – JK Vaprus
12. 13.35 JK Kotkas Juunior – JK Tammeka
13. 14.00 A 4 – B 3
14. 14.25 A 3 – B 4
15. 14.50 A 1 – B 2
16. 15.15 A 2 – B 1
17. 15.40 13 K – 14 K (7-8 koht)
18. 16.05 13 V – 14 V (5-6 koht)
19. 16.30 15 K – 16 K (3-4 koht)
20. 16.55 15 V – 16 V (1-2 koht)
Autasustamine


--------------------------------------------------------------------------------

Viljandi Tulevik CUP 2006 saalijalgpallis 1994.a.sünd.poistele
05.02.06 Viljandi Spordihoones

Ajakava

A-alagrupp B-alagrupp

1. JK Tulevik I 1. FC Kotkas
2. Operi JK 2. SK 10 Premium
3. JK Kotkas Juunior 3. Valmiera FK
4. FC Valga 4. JK Tulevik II

1. 9.00 JK Tulevik I – FC Valga
2. 9.25 Operi JK – JK Kotkas Juunior
3. 9.50 FC Kotkas – JK Tulevik II
4. 10.15 SK 10 Premium – Valmiera FK
5. 10.40 FC Valga – JK Kotkas Juunior
6. 11.05 JK Tulevik I – Operi JK
7. 11.30 JK Tulevik II – Valmiera FK
8. 11.55 FC Kotkas – SK 10 Premium
9. 12.20 Operi JK – FC Valga
10. 12.45 JK Kotkas Juunior – JK Tulevik I
11. 13.10 SK 10 Premium – JK Tulevik II
12. 13.35 Valmiera FK – FC Kotkas
13. 14.00 A 4 – B 3
14. 14.25 A 3 – B 4
15. 14.50 A 1 – B 2
16. 15.15 A 2 – B 1
17. 15.40 13 K – 14 K (7-8 koht)
18. 16.05 13 V – 14 V (5-6 koht)
19. 16.30 15 K – 16 K (3-4 koht)
20. 16.55 15 V – 16 V (1-2 koht)
Autasustamine

siim089
13.01.06, 12:01
Algselt postitas kaitz



Algselt postitas siim089


Täna õhtul kõik ajakavad lisan ka www.jktulevik.ee ning siia:õnnelik:



mh:oih: Rahune, rahune rahune, tegelikult kui tead võiksid SKturniiri ajakava ka üles panna:doh: :õnnelik:

kaitz
13.01.06, 13:04
Algselt postitas siim089


Viljandi Tulevik CUP 2006 saalijalgpallis 1992.a.sünd.poistele
28.01.06 Viljandi Spordihoones

Ajakava

A-alagrupp B-alagrupp

1. JK Tulevik 1. FC Valga
2. FC Kotkas 2. FCF Märjamaa
3. JK Tammeka 3. Pärnu JK
4. FC Elva 4. SK 10 Premium

1. 9.00 JK Tulevik – FC Elva
2. 9.25 FC Kotkas – JK Tammeka
3. 9.50 FC Valga – SK 10 Premium
4. 10.15 FCF Märjamaa – Pärnu JK
5. 10.40 FC Elva – JK Tammeka
6. 11.05 JK Tulevik – FC Kotkas
7. 11.30 SK 10 Premium – Pärnu JK
8. 11.55 FC Valga – FCF Märjamaa
9. 12.20 FC Kotkas – FC Elva
10. 12.45 JK Tammeka – JK Tulevik
11. 13.10 FCF Märjamaa – SK 10 Premium
12. 13.35 Pärnu JK – FC Valga
13. 14.00 A 4 – B 3
14. 14.25 A 3 – B 4
15. 14.50 A 1 – B 2
16. 15.15 A 2 – B 1
17. 15.40 13 K – 14 K (7-8 koht)
18. 16.05 13 V – 14 V (5-6 koht)
19. 16.30 15 K – 16 K (3-4 koht)
20. 16.55 15 V – 16 V (1-2 koht)
Autasustamine


--------------------------------------------------------------------------------

Viljandi Tulevik CUP 2006 saalijalgpallis 1995.a.sünd.poistele
29.01.06 Viljandi Spordihoones

Ajakava

A-alagrupp B-alagrupp

1. JK Tulevik 1. JK Tammeka
2. JK Kalev 2. FCF Märjamaa
3. SK 10 Premium 3. FC Lootos
4. SK Tervis 4. Puhja

1. 9.00 JK Tulevik – SK Tervis
2. 9.25 JK Kalev – SK 10 Premium
3. 9.50 JK Tammeka – Puhja
4. 10.15 FCF Märjamaa – FC Lootos
5. 10.40 SK Tervis – SK 10 Premium
6. 11.05 JK Tulevik – JK Kalev
7. 11.30 Puhja – FC Lootos
8. 11.55 JK Tammeka – FCF Märjamaa
9. 12.20 JK Kalev – SK Tervis
10. 12.45 SK 10 Premium – JK Tulevik
11. 13.10 FCF Märjamaa – Puhja
12. 13.35 FC Lootos – JK Tammeka
13. 14.00 A 4 – B 3
14. 14.25 A 3 – B 4
15. 14.50 A 1 – B 2
16. 15.15 A 2 – B 1
17. 15.40 13 K – 14 K (7-8 koht)
18. 16.05 13 V – 14 V (5-6 koht)
19. 16.30 15 K – 16 K (3-4 koht)
20. 16.55 15 V – 16 V (1-2 koht)
Autasustamine


--------------------------------------------------------------------------------

Viljandi Tulevik CUP 2006 saalijalgpallis 1993.a.sünd.poistele
04.02.06 Viljandi Spordihoones

Ajakava

A-alagrupp B-alagrupp

1. JK Tulevik 1. JK Tammeka
2. SK 10 Premium 2. FCF Märjamaa
3. Pärnu JK 3. JK Kotkas Juunior
4. SK Tervis 4. JK Vaprus

1. 9.00 JK Tulevik – SK Tervis
2. 9.25 SK 10 Premium – Pärnu JK
3. 9.50 JK Tammeka – JK Vaprus
4. 10.15 FCF Märjamaa – JK Kotkas Juunior
5. 10.40 SK Tervis – Pärnu JK
6. 11.05 JK Tulevik – SK 10 Premium
7. 11.30 JK Vaprus – JK Kotkas Juunior
8. 11.55 JK Tammeka – FCF Märjamaa
9. 12.20 SK 10 Premium – SK Tervis
10. 12.45 Pärnu JK – JK Tulevik
11. 13.10 FCF Märjamaa – JK Vaprus
12. 13.35 JK Kotkas Juunior – JK Tammeka
13. 14.00 A 4 – B 3
14. 14.25 A 3 – B 4
15. 14.50 A 1 – B 2
16. 15.15 A 2 – B 1
17. 15.40 13 K – 14 K (7-8 koht)
18. 16.05 13 V – 14 V (5-6 koht)
19. 16.30 15 K – 16 K (3-4 koht)
20. 16.55 15 V – 16 V (1-2 koht)
Autasustamine


--------------------------------------------------------------------------------

Viljandi Tulevik CUP 2006 saalijalgpallis 1994.a.sünd.poistele
05.02.06 Viljandi Spordihoones

Ajakava

A-alagrupp B-alagrupp

1. JK Tulevik I 1. FC Kotkas
2. Operi JK 2. SK 10 Premium
3. JK Kotkas Juunior 3. Valmiera FK
4. FC Valga 4. JK Tulevik II

1. 9.00 JK Tulevik I – FC Valga
2. 9.25 Operi JK – JK Kotkas Juunior
3. 9.50 FC Kotkas – JK Tulevik II
4. 10.15 SK 10 Premium – Valmiera FK
5. 10.40 FC Valga – JK Kotkas Juunior
6. 11.05 JK Tulevik I – Operi JK
7. 11.30 JK Tulevik II – Valmiera FK
8. 11.55 FC Kotkas – SK 10 Premium
9. 12.20 Operi JK – FC Valga
10. 12.45 JK Kotkas Juunior – JK Tulevik I
11. 13.10 SK 10 Premium – JK Tulevik II
12. 13.35 Valmiera FK – FC Kotkas
13. 14.00 A 4 – B 3
14. 14.25 A 3 – B 4
15. 14.50 A 1 – B 2
16. 15.15 A 2 – B 1
17. 15.40 13 K – 14 K (7-8 koht)
18. 16.05 13 V – 14 V (5-6 koht)
19. 16.30 15 K – 16 K (3-4 koht)
20. 16.55 15 V – 16 V (1-2 koht)
Autasustamine




Suured tänud:õnnelik:

Even
13.01.06, 15:52
Kas mingi 90 turniir ei toimu Viljandis 29.jaanuar?

siim089
13.01.06, 20:01
Algselt postitas Evu


Kas mingi 90 turniir ei toimu Viljandis 29.jaanuar?Kahjuks mitte, kuid 21.01.2006 Viljandi SK CUP 1990.a.s. poisid

Even
13.01.06, 20:37
Algselt postitas siim089



Algselt postitas Evu


Kas mingi 90 turniir ei toimu Viljandis 29.jaanuar?Kahjuks mitte, kuid 21.01.2006 Viljandi SK CUP 1990.a.s. poisidMy bad. :õnnelik: Ajasin 29.jaanuari, 21.jaanuariga segi.

siim089
14.01.06, 12:59
Algselt postitas Evu



Algselt postitas siim089



Algselt postitas Evu


Kas mingi 90 turniir ei toimu Viljandis 29.jaanuar?Kahjuks mitte, kuid 21.01.2006 Viljandi SK CUP 1990.a.s. poisidMy bad. :õnnelik: Ajasin 29.jaanuari, 21.jaanuariga segi.Aga seda tasub ka vaatama minna:õnnelik:

kaitz
14.01.06, 13:14
Algselt postitas siim089



Algselt postitas Evu



Algselt postitas siim089



Algselt postitas Evu


Kas mingi 90 turniir ei toimu Viljandis 29.jaanuar?Kahjuks mitte, kuid 21.01.2006 Viljandi SK CUP 1990.a.s. poisidMy bad. :õnnelik: Ajasin 29.jaanuari, 21.jaanuariga segi.Aga seda tasub ka vaatama minna:õnnelik:


Evu on Kotkase meeskonnast:D

kaitz
14.01.06, 13:16
Algselt postitas siim089



Algselt postitas kaitz



Algselt postitas siim089


Täna õhtul kõik ajakavad lisan ka www.jktulevik.ee ning siia:õnnelik:



mh:oih: Rahune, rahune rahune, tegelikult kui tead võiksid SKturniiri ajakava ka üles panna:doh: :õnnelik:


Teisip panen üles:kaval:

siim089
05.03.06, 23:54
Tulevik Cup Viljandi Spordihoones

Pühapäeval peetud noormeeste mõõduvõtu võitis JK Kotkas-Juunior Tartu Tammeka ees. Päev vareem \"Tarvastu Cupil\" jäid 1997. aastal sündinud poisid neljandaks. Poiste treeneri Leo Ira sõnul võis Tarvastus saadud kohaga igati rahule jääda, kuna mängiti sisuliselt teise koosseisuga. \"Ligikaudu seitse-kaheksa mängijat oli haige,\" nentis Ira.

Tulevik alustas turniiri kaotusega, kui 1:2 jäädi alla Tartu Operi jalgpallikoolile. Teises kohtumises pandi oma sõna maksma, kui viljandi oma jalgpallikasvandiku Mati Pari juhendatav SK Sport alistati 5:0. Alagrupi viimases mängus tuli vastu võtta teine kaotus, kui minimaalse 0:1 skooriga jäädi alla Tartu SK-10 Premiumile. Kolm puntki jätsid Tuleviku alagrupis kolmandaks, ning edasi oli neil võimalus võidelda viiendast kuni kaheksanda kohani. Vahekohtumises tuli suureskooriline võit, kuna Pärnu jalgpalliklubi värvasse löödi kuus vastuseta väravat. Seega said Viljandi noormehed veel võidelda viienda koha eest. Saatuse tahtel mindi viienda kuuenda koha kohtumises jälle vastakuti SK Spordiga, kuid seegi kord ei andnud Tuleviku klubi noored vastastele hingamisruumi, ning kohtumise lõpuks särasid Viljandi poiste kasuks 7:0 võidunumbrid. Tuleviku meeskonna parimaks mängijaks valiti Ott-Jaanus Heile. Lisaks temale käisid koduturniiril Tuleviku eest platsil Martin Alber, Joonas Alliksaar, Steven Jents, Steven Saaremets, Marten Nugis, Andry Nõgols, Rait Ool, Henri Salomets, Rando Kaspar Sepp, Andre Teder, Griss Valgur, Oskar Berggren ning Denis Georgijev. Treener poistel on Leo Ira.

TULEVIK CUP 1996. aastal sündinud poiste turniiri tulemused.
1. 10.00 FC Viljandi Tulevik - Tartu Operi JK 1:2
2. 10.22 JK Tartu Tammeka - Pärnu JK 5:0
3. 10.44 SK Sport - Tartu SK-10 Premium 1:6
4. 11.06 Tallinna Operi JK - Tallinna FC Kotkas Juunior 0:4
5. 11.28 Tartu Operi JK - Tartu SK-10 Premium 0:3
6. 11.50 Pärnu JK - Tallinna FC Kotkas Juunior 0:6
7. 12.12 FC Viljandi Tulevik - SK Sport 5:0
8. 12.34 JK Tartu Tammeka - Tallinna Operi JK 2:0
9. 12.56 SK Sport - Tartu Operi JK 0:2
10. 13.18 Tallinna Operi JK - Pärnu JK 0:0
11. 13.40 Tartu SK-10 Premium - . FC Viljandi Tulevik 1:0
12. 14.02 Tallinna FC Kotkas Juunior - JK Tartu Tammeka 2:5
13. 14.24 A3 – B4 Viljandi Tulevik - Pärnu JK 6:0
14. 14.46 A4 – B3 SK Sport - Tallinna Operi JK 2:1 pen. (1:1 normaalaeg)
15. 15.08 A1 - B2 SK-10 Premium - JK Kotkas-Juunior 0:1
16. 15.30 A2 - B1 Tartu Operi JK - JK Tartu Tammeka 1:4
17. 15.52 7 – 8 koht 13 K – 14 K Pärnu JK - Tallinna Operi JK 0:7
18. 16.16 5 – 6 koht 13 V – 14 V Viljandi Tulevik - SK Sport 7:0
19. 16.38 3 – 4 koht 15K – 16K SK-10 Premium - Tartu Operi JK 3:0
20. 17.00 1 – 2 koht 15V – 15V JK Kotkas-Juunior - JK Tartu Tammeka 4:0

Paremusjärjestus: I - JK Kotkas-Juunior, II - JK Tartu Tammeka, III - SK-10 Premium, IV - Tartu Operi JK, V - JK Viljandi Tulevik, VI - SK Sport, VII - Tallinna Operi JK, VIII - Pärnu JK
Võistkondade parimad: JK Kotkas-Juunior - KALEV LILL, JK Tartu Tammeka - MARTIN AIDLA, SK-10 Premium - MARTIN AASMÄE, Tartu Operi JK - KRISTOFER KAASIK, SK Sport - RASMUS PROVORNIKOV, Tallinna Operi JK - RALF-VILJAR VÄLJAS, Pärnu JK - KARL NAARTIS.