PDA

View Full Version : Pihtimused!

Daniel
17.11.05, 00:37
Mulle ei meeldi neegrid ja ma palun vabandust selle pärast!
Jaamen

Zaeka
17.11.05, 00:58
Ma vihkan eestis elavaid tüüpilisi venelasi kes ei viitsi keeltgi õppida rääkimata narkomaanidest
:viha: :viha:

Need kes keele segeks õppinud nende vastu pole midagi

Devil
17.11.05, 01:00
Mulle meeldib üks tüdruk, no andke palun andeks :(

17
17.11.05, 01:10
Aga milleks on siis Pihi.net?:õnnelik:

Jasper
17.11.05, 01:34
Algselt postitas Devil

kelle naist sa siis himustad?:D

Ch1ller666
17.11.05, 01:34
Kas neile ka andestatakse kes jumalat ei usu ja kes see andestab?

Daniel
17.11.05, 01:42
Algselt postitas Ch1ller666

Kas neile ka andestatakse kes jumalat ei usu ja kes see andestab?

Jumalat pole olnud, ega tulegi, aga ma võin sulle ise andestada!
Jaamen

eston maravilha
17.11.05, 01:47
andesta v*ttu

Devil
17.11.05, 10:50
Algselt postitas Jasper

Algselt postitas Devil

kelle naist sa siis himustad?:D iseenda ;), ära oma ema pärast muretse, see oleks pigem scootri area :D.

Sir. Nuutu
17.11.05, 14:40
Algselt postitas Daniel

Mulle ei meeldi neegrid ja ma palun vabandust selle pärast!
Jaamen

Sama siin.

eston maravilha
17.11.05, 14:42
jphjuugend ootab teid

Mõnuagent 007
17.11.05, 14:48
Minu arust on Salome põnevam kui Metsik Ingel. Lucia on nii loll noh, et ajab vahepeal jube tigedaks :viha:

Scooter
17.11.05, 15:32
Algselt postitas Devil

Algselt postitas Jasper

Algselt postitas Devil
kelle naist sa siis himustad?:D iseenda ;), ära oma ema pärast muretse, see oleks pigem scootri area :D.
Mul on praegu AINULT 27a. vana naine - vabandust... :oih:

Jasper
17.11.05, 16:57
Algselt postitas Devil

Algselt postitas Jasper

Algselt postitas Devil

no ma\'am-i esimene reegel...ära himusta oma naist:D

Devil
17.11.05, 17:01
ai eint märrid ;)

Pingviins
17.11.05, 17:12
Mulle ei meeldi rassism, homofoobia, seksism, jalgpallihaigla, vägivald, eesti skinheadid, raha, jumal, jeesus, piibel, kristlus, islam, metal, r\'n\'b, P.W.A, indie, kulo, tartu, tsirkus, real madrid, chelsea, arsenal, man city, leeds, fenerbahce, sir alex, carlos queerarse, rio ferdinand, rate.ee, isamaaliit, iseseisvuspartei, katoliku kirik, luterlus, russofoobia, siis kui siin foorumis tsiteerimisega ärapanna proovitakse, tähenärijad, kanal 2, aeglane interneti ühendus, margus lepa, alkoholism, falcki turvamehed, mõnitamine, prükkarid koridooris, see vesi mis poes müüakse, ülemiste keskuse asukoht, see et kuskilt dr martenseid ei saa, inimesed kes ei mõista sarkasmi, harry potter, kodu keset linna, star wars, magedad küpsised, sita sisse astumine...

ANDESTA MULLE TSIISUS!

eestimees
17.11.05, 17:18
Algselt postitas Pingviins

Mulle ei meeldi rassism, homofoobia, seksism, jalgpallihaigla, vägivald, eesti skinheadid, raha, jumal, jeesus, piibel, kristlus, islam, metal, r\'n\'b, P.W.A, indie, kulo, tartu, tsirkus, real madrid, chelsea, arsenal, man city, leeds, fenerbahce, sir alex, carlos queerarse, rio ferdinand, rate.ee, isamaaliit, iseseisvuspartei, katoliku kirik, luterlus, russofoobia, siis kui siin foorumis tsiteerimisega ärapanna proovitakse, tähenärijad, kanal 2, aeglane interneti ühendus, margus lepa, alkoholism, falcki turvamehed, mõnitamine, prükkarid koridooris, see vesi mis poes müüakse, ülemiste keskuse asukoht, see et kuskilt dr martenseid ei saa, inimesed kes ei mõista sarkasmi, harry potter, kodu keset linna, star wars, magedad küpsised, sita sisse astumine...

ANDESTA MULLE TSIISUS!

aamen:)

eston maravilha
17.11.05, 17:19
selle loetulega tuleb mulle meelde mingi eriti vana teleteater hullumajast, kus salme reegi poolt mängitud tegelasele ei meeldinud ka midagi ega kedagi. välja arvatud ines aru poolt mängitud tegelane, kes obligatsioone põletas, mis nagu hiljem selgus ei olnudki obligatsioonid vaid tavaline paber

Daniel
17.11.05, 17:28
Eston, mu poeg ma andestan sulle et sa selliseks oled syndinud!
Jaamen

woodoo
17.11.05, 17:36
Algselt postitas eston maravilha

selle loetulega tuleb mulle meelde mingi eriti vana teleteater hullumajast, kus salme reegi poolt mängitud tegelasele ei meeldinud ka midagi ega kedagi. välja arvatud ines aru poolt mängitud tegelane, kes obligatsioone põletas, mis nagu hiljem selgus ei olnudki obligatsioonid vaid tavaline paber

seda teematt edasi lükates

too teletükk oli \'\'kummaline missis savage\'\'.aga teades teie palavat vaimustsut jalgpallur savage suhtes siis tuleb kunagi ehk uus versioon sellest näidendist.seega, ines aru mängib robbiet kes arvab et ta põletab paberit aga nagu hiljem selgub, et see ei olnudki lihtsalt paber vaid tema obligatsioonid.

WeThePeople
17.11.05, 18:36
Algselt postitas woodoo

too teletükk oli \'\'kummaline missis savage\'\'.aga teades teie palavat vaimustsut jalgpallur savage suhtes siis tuleb kunagi ehk uus versioon sellest näidendist.seega, ines aru mängib robbiet kes arvab et ta põletab paberit aga nagu hiljem selgub, et see ei olnudki lihtsalt paber vaid tema obligatsioonid.

Sa ei ole lahe!;)

Aramis
17.11.05, 18:48
Algselt postitas woodoo

Mnjaa...tuli ka mulle meelde. Mingil motoorsel tundeta toonil luges Salme Reegi tegelane ette täiesti erinevaid müstilisi asju ja see kui ta äkki lõpuks ütles, et on ka keegi, kes talle meeldib, siis jäid umbes kõik suu lahti vaatama. Ja siit tuleb veel meelde teater, Lumekuninganna, kus oli mingi eirit jõhker vana, kes konkreetselt välja ütles\" Ma vihkan lapsi!\" Teine tema kild oli\" A- Ma protesteerin!, B - ma protesteerin kõvasti ja C - Ma protesteerin väga kõvasti\" Mina ei usu, et see originaaltekst oli - igal juhul väga vaimukas.

TeeleS
17.11.05, 18:57
Aga minule meeldivad mulatid:ingel5:

Refieus
18.11.05, 10:11
Ma olen vist rase!:(

Devil
18.11.05, 10:39
nope, sa oled lihtsalt paks :)

Refieus
18.11.05, 10:59
Paks on suhteline mõiste. Kuid siiski - ma olen rase.

Devil
18.11.05, 11:53
vabandused vabandused

Refieus
18.11.05, 12:08
Ja sina oled lapse isa, väike kuradikene.

Ups.

Devil
18.11.05, 12:37
ma arvan, et mitte. mis ei tähenda, et sa ikkagi paks ei võiks olla :D.

Refieus
18.11.05, 13:23
No kui mina paks olen siis milline on savisaar?

Well mina end küll paksuks ei pea, vaid tugevaks lihaseliseks meheks kel väheke pekki ka lihaste peal ;)

Devil
18.11.05, 13:31
savisaar on ameerika keskmine paks :)

rahu rahu ära sydamesse võta, ikka suhu

Refieus
18.11.05, 14:01
SEE EI OLNUD MINA! (http://www.hot.ee/andry501/Orgueil1.mpe)

Devil
18.11.05, 15:24
go villa :D

eston maravilha
18.11.05, 15:57
tillid

see ei olnud värav

Refieus
18.11.05, 16:47
irwww oli küll :D muuda nüüd oma nimi veel koledamaks :P

Jaan
18.11.05, 16:50
Algselt postitas Aramis
Ja siit tuleb veel meelde teater, Lumekuninganna, kus oli mingi eirit jõhker vana, kes konkreetselt välja ütles\" Ma vihkan lapsi!\" Teine tema kild oli\" A- Ma protesteerin!, B - ma protesteerin kõvasti ja C - Ma protesteerin väga kõvasti\" Mina ei usu, et see originaaltekst oli - igal juhul väga vaimukas.

Lembit Ulfsaku salanõunik oli se tüüp. Naljaka liikumisega, see on ka meeles.

Devil
18.11.05, 19:05

tillid

see ei olnud värav see ei vähenda selle naljakust ;)

Repserto LuaLua
19.11.05, 00:44
tra ma ei saa kui mingid minust vanemad tüdrukud mulle külge lõõvad.oled kuskil peol ja siis nad tulevad ja kysivad kas ma rääkima ei taha minna(ise täiesti täis),siis ma ytlen,et ei taha rääkida,ga nad kysivad mis ma tahan teha ja ma ytlen ,et igatahes mitte rääkida,siis nad ytlevad,et kas ma tahan sama teha mis nemad tahavad.?????nooo tyra õelgu siis kohe et tahavad nikku vms.kui ytlen ei,siis mõne mintsa pärast tulevad mitmekesi.perse saage aru:kõik ei taha ainult sexida.ja oleks et nad minuvanused aga nad mingi 18-20 ma ise 16.

Even
19.11.05, 00:51
Ma olen väsinud aga und ei ole.

edit: ma kuulan maroon5 ka. jube.

Daniel
19.11.05, 18:19
ma petsin oma naist eile ja see oli nii hea:sega8:

Maarek
19.11.05, 19:10
Algselt postitas Repserto LuaLua

oleks et nad minuvanused aga nad mingi 18-20 ma ise 16.

Miks sa siis oma profiilis valetad:D

Scooter
19.11.05, 20:33
Algselt postitas Daniel
Ega su naisel minugagi halb polnud... :D

eston maravilha
20.11.05, 04:13
Algselt postitas Daniel

värdjas

Rein
20.11.05, 17:38
Ma loodan, et saan ka andeks eile tehtud rumaluse.Lähemalt ma sellest rääkida kahjuks ei taha.

Daniel
20.11.05, 18:04

Algselt postitas Daniel

värdjas

pada sõimab katelt

eestimees
20.11.05, 18:30
Algselt postitas Daniel

Algselt postitas Daniel

värdjas

pada sõimab katelt

milline haige inimene sa küll oled?:doh:

Oll
22.11.05, 15:38
Algselt postitas amority

Ma olen vist rase!:(

2kki on ysapaise?

ek
22.11.05, 17:10
Algselt postitas Rein

Ma loodan, et saan ka andeks eile tehtud rumaluse.Lähemalt ma sellest rääkida kahjuks ei taha.

julge hundi rind on kas rasvane või kuuliauke täis.
rohkem ei kommenteeri aga loodetavasti lastakse mind ka edaspidi teiega õue mängima

Scooter
22.11.05, 18:42
Algselt postitas Rein
Ma kahtlustan, et õde polnud kodus... :oih:

Rein
27.11.05, 13:27
Algselt postitas Scooter

Algselt postitas Rein

Mis õde?!

Purjus oled väää???

Scooter
27.11.05, 14:40
Algselt postitas Rein

Algselt postitas Scooter

Algselt postitas Rein
Mis õde?!

Purjus oled väää???

Mine sinna tagasi kust tulid! :deemon:

Rein
28.11.05, 19:12
Algselt postitas Scooter

Algselt postitas Rein

Algselt postitas Scooter

Algselt postitas Rein
Mis õde?!

Purjus oled väää???

Mine sinna tagasi kust tulid! :deemon:

Kuhu siis, äää???

Daniel
29.11.05, 02:01
Rein seda sulle kül ei andestata et sa ryystad PIHTIMUSTE LEHTE!:viha:

Daniel
19.12.05, 22:21
Panin just puuksu!

K6IV
20.12.05, 19:13
Sellepärast siinne õhk kõigepuhtam polegi

eston maravilha
25.03.06, 23:51
olen hakanud oma seksuaalorientatsioonides kahtlema.
käin täna x-baarist läbi siis oskan homme täpsustada

realmadridfan
25.03.06, 23:57
Ma olen taku* pärast tõsiselt mures...

Stinger
26.03.06, 11:34
Algselt postitas Repserto LuaLua

tra ma ei saa kui mingid minust vanemad tüdrukud mulle külge lõõvad.oled kuskil peol ja siis nad tulevad ja kysivad kas ma rääkima ei taha minna(ise täiesti täis),siis ma ytlen,et ei taha rääkida,ga nad kysivad mis ma tahan teha ja ma ytlen ,et igatahes mitte rääkida,siis nad ytlevad,et kas ma tahan sama teha mis nemad tahavad.?????nooo tyra õelgu siis kohe et tahavad nikku vms.kui ytlen ei,siis mõne mintsa pärast tulevad mitmekesi.perse saage aru:kõik ei taha ainult sexida.ja oleks et nad minuvanused aga nad mingi 18-20 ma ise 16.

ai-ai-ai, sugulane

eestimees
26.03.06, 16:17
mulle ei meeldi mitte ükski nexuse laul:doh:

Mmmerka
16.11.08, 22:55
Ma ei söö mitte kunagi kollaseid või oranže kummikomme

budu
16.11.08, 22:58
ma ei joo kunagi alkoholivaba õlut

Mmmerka
16.11.08, 22:59
ma jälestan igasugust õlut

zaz
16.11.08, 23:09
ma jälestan õllepohmelli

Gairi
17.11.08, 00:03
Vihkan õlut. Jõin kunagi 16 aastasena ära 3x0,33 Saku originaali (kuna muud polnud) ja olin lääpas üle kivi ning oksendasin. Sellest ajast peale õlut ei joo mitte ühtegi tilka.