PDA

View Full Version : EMV 2006

kaups
22.11.05, 10:22
No nii, üks hooaeg läbi, teine tulekul...:)
Eelmise aasta uuendused on olnud positiivsed, ka küsitlus näitab, et 72% arvajatest leiab, et uus süsteem on tõstnud Eesti jalgpalli taseme kõrgemale. Järelikult liigub jalgpallis vaatamata kõigele asi ikka paremuse poole. :õnnelik:
Märtsi alguses lähevad käima juba esimesed mängud. Teema siis natuke eeltööd ja paneme kirja kõik, mida ootame ja loodame uuest hooajast. ;)

god
22.11.05, 13:48
mina leian et ETV võiks näitama hakkata MV mänge! mina kah mingi miljonär pole et jõuan peaaegu iga pühapäev tallinnasse sõita!:doh:
aga ootan väga põnevat hooaega, kus tuleb ikka keegi teine kah peale nelja meeskonna medalite peale võistlema...;) et Tammeka saaks kokkuvõttes neljanda koha...:P Ratnikov paneb ennast maksma :D

eston maravilha
22.11.05, 14:04
aga selleks, et põlvast tartusse sõita ei pea tõesti miljonär olema

god
22.11.05, 14:22
Algselt postitas eston maravilha

aga selleks, et põlvast tartusse sõita ei pea tõesti miljonär olema

ma juba arvasin et keegi paneb mingit tarka! nuh aga raha ikka läheb... 200 kr edasi ja tagasi ja ma arvan et ma ei nälgi kah seal nii et lõttva 300 kr nädalas!;)

kaups
22.11.05, 14:51
Huvitav, mille taga see jalgpalli ülekannete näitamine seisab? EJL saaks ju pöörduda avaliku ringhäälingu esindajate poole oma sooviga ja paar korda kuus võiks teles neid ülekandeid ju teha. Kas asi seisab raha taga? Või on siin mõned nõksud, mida minusugune ei jaga?!
Sobiks ka ju hilisem õhtuaeg, siis on igaühe enda otsustada-kas magab või vaatab matśi. :)

Defa
22.11.05, 15:10
vot see küll oleks väga hea kui näiteks iga 2 nädala tagantki näidatakse ühte mängu etv pealt, mingit põnevuskohtumist :D, kossu/võrku jne näitavad küll kohati, kosssu vist ainult küll finaale, aga ikkagi :kaval: , jalkat võiks liigamänge ka näidata, ja karikafinaali jne jne :D:õnnelik:

eston maravilha
22.11.05, 15:16
kossu ja võrgu näitamiseks on vaja 3 kaamerat(saab ka 2ga hakkama). vuti normaalseks näitamiseks on vaja vähemalt 6 kaamerat

mcnamara
22.11.05, 15:24
Algselt postitas kaups
Huvitav, mille taga see jalgpalli ülekannete näitamine seisab? EJL saaks ju pöörduda avaliku ringhäälingu esindajate poole oma sooviga ja paar korda kuus võiks teles neid ülekandeid ju teha. Kas asi seisab raha taga? Või on siin mõned nõksud, mida minusugune ei jaga?!

Nõks kui selline on lihtne: keegi peab need ülekanded kinni maksma. Spordiülekande tegemine ei ole teps mitte odav lõbu. Asjapulk Atonen on juba nurisenud sellegi üle, et ETV üldse mingeid Eesti-siseseid liigasid näitab, mille vastu ka kommertskanalitel huvi võiks olla. Ilmselt viidates siis korvpallile. Jalgpalli suhtes pole ma tõsi küll kuulnud, et kummalgi kommertskanalil mingit huvi oleks. Pigem vastupidi: kõike muud kui seda. Pean küll isikliu märkusena tunnistama, et pole veel seda päeva olnud, kui ma Kanal 2 möirgavate kommentaatoritega võrkpalliülekannet üle 5 minuti vaadata oleksin suutnud. Aga reklaamiandjad arvavad ilmselt teisiti.

Kui riigieelarvest ETV-le vutiülekannete jaoks raha jagataks, küll ETV siis ka näitaks.

Oll
22.11.05, 15:31
J2rgmine hooaeg saab p6nevusm2nge n2ha ja kindlasti on kanaliks ETV.

kaitz
22.11.05, 15:36
Algselt postitas Oll

Kas on kindel:kaval:

Oll
22.11.05, 16:54
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas Oll

Nagu 8eldakse suu-s6naline kokkulepe on olemas.
Mahud ei ole kindlad. Ma ise usun, et programm kuigi mahukas ei tule.

god
22.11.05, 17:19
Algselt postitas Oll

Algselt postitas kaitz

Algselt postitas Oll

muidugi näidatakse Jalgpalli päevikut iga kahe nädala tagant...:D aga tõesti nad ju näitavad korvpalli balti liiga mänge, võiks siis eesti klubide uefa cupide ja teiste nende neid mänge näidata! kunagi ma mäletan etv näitas mingit mängu, Flora ja keegi teine äkki!!! :P

mcnamara
22.11.05, 17:24
Algselt postitas god
muidugi näidatakse Jalgpalli päevikut iga kahe nädala tagant...:D aga tõesti nad ju näitavad korvpalli balti liiga mänge, võiks siis eesti klubide uefa cupide ja teiste nende neid mänge näidata! kunagi ma mäletan etv näitas mingit mängu, Flora ja keegi teine äkki!!! :P

Tahan Tanuat tagasi na! Foorumi naljamehed on viimasel ajal kahjuks alla käinud.

vincent
01.12.05, 17:18
Ei hakanud eraldi teemat tegema, kuna seoses EMV-ga on ka Balti Liigast kõvasti jahutud. Paljud näevad selles päästeinglit - siin teile üks näide, miks sellist asja lätlastega koos (ning teadjate jutu järgi on Leedus olukord vähemalt sama s.tt, kui mitte hullem) vähemalt veel praegu korraldada ei saa:

lätlaste kodused murumängud (http://etvsport.ee/index.php?0524953)

Kurb lugeda - mängijad, kohtunikud, treenerid, klubide töötajad... Sellised mastaabid näitavad, et asi on ikka läbinisti mäda. Meie \"skandaal\" Merkuuriga tundub sellega võrreldes päris lapsemänguna. Aga eks positiivne on kogu värgi juures muidugi see, et aastaid avalikuks saladuseks olnud jeblamine nüüd lõpuks ometi päevavalgele on kistud.

IndrekL
01.12.05, 20:03
Midagi positiivstet siis kõigile vutisõpradele (http://soccernet.ee/news.php?id=10138)

päkapikk
01.12.05, 22:10
Algselt postitas Indrec

Midagi positiivstet siis kõigile vutisõpradele (http://soccernet.ee/news.php?id=10138):r66m7: :r66m9: Väga-väga positiivne uudis.

god
01.12.05, 22:54
ma lugesin seda super uudist! ja hea meel on väga! nüüd on vähemalt midagi telekast vaadata! seda võrkpalli kanal 2 pealt ma küll ei viitsi vaadata! loodame et tuleks ikka mahukas plaan! nädalas korra :D hea küll, oleks kahe nädala tagantki oleks õnnelik ;)

Drogba
02.12.05, 22:53
See on ka minu jaoks väga positiivne uudis, vähemalt näitvad nüüd tähtsamaid liigamänge ja karikamänge.:) Võiks tulla ka mõni pikkem saada Eesti jalgpallist, \"Jalgpalli päevik\" küll on, aga see kestab 15 minutit ja selle ajaga ei jõua midagi kajastada.

Jeti88
03.12.05, 01:02
normaalne, nüüd näeb siis levadia ja flora mänge kah lõpuks:)

Corinthian
04.12.05, 13:48
Kuhu siis uudis jäi :doh: ???

oku
05.12.05, 16:18
Mina ootan huviga, kuidas tuleval hooajal uutel tulijatel minema hakkab. Loodetavasti teevad tabeli alaosa pingelisemaks ja päris ansamblist väljalangejat, nagu Dünamo sel aastal, ei ole. Kui Merkuur kiiresti asju korda ei saa, siis on tabeli viis alumist ju kõik ühe klassi meeskonnad, kes heal päeval ka ülemistele (eriti Tulevikule :)) varba peale astuvad.

112
05.12.05, 22:50
Minu ootus oleks et pühapäevased mängud toodaks reedeks või laupäevaks. Pühapäev jäägu puhke ja peaparanduspäevaks.

112
06.12.05, 10:30
Algselt postitas Oll

Algselt postitas kaitz

Algselt postitas Oll

Nüüd siis artikkel Õhtulehest (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=187183&r=3)

kaups
06.12.05, 11:44
Tegelikult tuleb ikkagi rõõmus olla, sest kes võis veel mõni aeg tagasi loota, et üldse sellised arutelud jalka näitamise üle tekivad. Ilmselt on vaja jah natuke kosuda ja areneda ka selles valdkonnas. :doh:

god
06.12.05, 13:18
noh jah! ei tea mis interneti portaali nad mõtlesid...:D
nuh tegelt räägib Kaljuveer õigust! vaatge ikka kui palju pöörab ikka ETV jalgpallile tähelepanu! koondise mängud, EM\'id, MM\'id, alagruppide loosimised, u-20 mm\'i kokkuvõtte jne...
natukene kurvaks teeb küll aga mis parata! peab oma isu ära rahuldama MM\'iga ;) ja nii palju kohal käima vaatmas EMV mänge kui võimalik!:)

PraS
06.12.05, 13:39
Algselt postitas god

noh jah! ei tea mis interneti portaali nad mõtlesid...:D
nuh tegelt räägib Kaljuveer õigust! vaatge ikka kui palju pöörab ikka ETV jalgpallile tähelepanu! koondise mängud, EM\'id, MM\'id, alagruppide loosimised, u-20 mm\'i kokkuvõtte jne...
natukene kurvaks teeb küll aga mis parata! peab oma isu ära rahuldama MM\'iga ;) ja nii palju kohal käima vaatmas EMV mänge kui võimalik!:)

riigitv peaks ikka rõhku panema EMV näitamisele.
Ma oleks täitsa rahul kui see hooaeg näeks 5-8 mängu. Näevad vast siis ka mõned laisemad huvilised, et eesti liigas toimub midagi ja veavad oma laisad .... ka staadionile :)

jyriöö
06.12.05, 14:53
Jah, tõepoolest, mis siis Eesti liigas tegelikult ikkagi toimub? Väheste eranditega näeb pilt välja umbes selline: kaks võistkonda jooksevad ca 175. pealtvaataja marulisel toel platsile. Algab mäng, kus väljakulolijate ja treenerite omavahelise kisa sekka mahub aeg-ajalt ka paar entusiastlikuma fänni trummipõntsu ja olenevalt mängusituatsioonist kas pallurit kiitvat või kiruvat kommentaari. Lisage nüüd siia kompotti Kuuse Lempsi kommentaarid ja paari kaameraga võetud pilt ja saategi ettekujutuse kätte, millised need ülekanded välja nägema hakkavad. Kord on sama rada juba mindud ning tulemus on ju teada. Ei tahaks oma vana plaati veel kord peale panna, aga minu kindel isiklik seisukoht on ikkagi see, et teleülekanded praegusel hetkel (olgugi et kohati näidatakse täiesti tip-top vutti) uusi huvilisi nüüd staadionile küll meelitama ei hakka. Teisalt muidugi oleks tore lumevallide otsas ukerdamise ja tuulevarju otsimise asemel mänge soojast kodust vaadata. Dilemma missugune, eks.

ROOTSI KUNN
06.12.05, 15:43
Eelmisele kommentaariale tahaks õelda ,et ei maksa nüüd nii väga mustade prillidega ka asjale vaadata. Kui mõned üksikud Tartu ja Tallinna korv.ja võrkpalliklubide mängud kõrvale jätta siis ei too teised sugugi rohkem pealtvaataid saali ,kui keskmised jalgpallilahingud. Saalis on lihtsalt kõik kompaktsem ja väiksel tribüünil näeb asi huvitavam.Isegi sel aastal on neid teleülekandeid nähtud ,kus mingi kogus rahvast istub tribüünidel ja laisalt plaksutab.Mingist suurest fännamisest on asi väga kaugel.
Hajutage need kolm-nelisada Kadriorgu või Arenale ja pilt on enam vähem sama.
Ja nagu ma korduvalt olen öelnud siis mängu kommentaatorist sõltub ikka väga palju ,kui mitte kõik. Kuuse lemps ei hakka iial seda tegema ja loodetavasti ei hakka seda tegema ka Jurtshenko(ei jaga isegi kossust muffigi)jne. Seda peab tegema väga asjatundlik ja hea mölaga tegelane.
Halbu näited võib tuua näiteks võrkpallist ,kus mingi kileda ja vinguva häälega jobu paneb pea valutama ,nii et tahaks teleka ahju visata.:P
Siin peaks EJL ja ETV väga kaaluma ,et kes mängu seletama hakkab.

eston maravilha
06.12.05, 16:02
Algselt postitas PraS

hetkel ei meenu ühtegi liigat, mida näitaks vastava riigi riiklik televisioon

PraS
06.12.05, 16:04
Algselt postitas eston maravilha

Algselt postitas PraS

hetkel ei meenu ühtegi liigat, mida näitaks vastava riigi riiklik televisioon

Täismahus vast mitte jah.

oku
06.12.05, 18:23
«Koondise mängule minnes pole eestlasel küsimust: muidugi on ta omade poolt. Aga et huviline hakkaks end samastama mõne klubiga, on väga aeganõudev protsess. Siin ei aita ükski reklaam ega muu taoline ühekordne lahendus. Selleks peavad tekkima traditsioonid, mis kanduvad perekonniti põlvest põlve - nagu arenenud jalgpallimaades,» vaatab alajuht kaugesse tulevikku. «Oleme alles selle tee alguses, seisus, kus fännidel on lemmikud välismaalt. Aga mitut armastust ei tohi teatavasti olla!»

Jumala õige jutt Pohlakult.

Mis puutub jyriöö muresse, teleülekande trööstituse kohta, siis kardan ise ka natuke seda. Sellepärast arvangi, et esimesel hooajal peaks näitama eeldatavalt suurema publikuhuviga mänge. Ega meil neid 500 ja rohkema pealtvaatajaga mänge palju pole, mõned võiks ikka näidata. Merkuuri - Tammeka mängult saaks päris nummi pildi :)

Kui ma ei eksi, siis ol tunamullu keskmiselt 174 pealtvaatajat koduse liiga mängudel ja möödunud hooajal 176. Või mingid väga sarnased numbrid. Iga potentsiaalselt huvi tõstev ettevõtmine on hea. Saavad vähemalt Tartlased vaadata tallinna derbysid ja vastupidi ;) Jalgpallimängudele riigisiseselt reisimist on ju Eestis praegu hirmvähe. Äkki mõni leiab isegi teleri vahendusel lemmiku?

god
06.12.05, 18:54
kas alati peab fänn olema et mängu vaatma minna? nagu niisama vaatajaid ei tohigi olla???:oih:

skint
06.12.05, 19:22
Algselt postitas oku

«Oleme alles selle tee alguses, seisus, kus fännidel on lemmikud välismaalt. Aga mitut armastust ei tohi teatavasti olla!»

Et siis fck Leeds, elagu TVMK? Hmm, nojah... point on ses Pohlaku jutus loomulikult olemas, kuid nii ei saa see kunagi olema. Ei juhtu seda siin väikses Eestis, et meil on perekonniti/sõpruskonniti üks kodumaine lemmikklubi (see võib juhtuda), aga samal ajal ühtki lemmikut välismaalt ei ole (seda ei juhtu). Kui juba Leedsis ringi kõndides näed ManU särke linna peal tolgendamas (ja jah, Brightonis Chelsea omi), siis miks peaks siin märksa kehvema tasemega liiga juures teisiti olema?

Aga muidu - oma paar mängu võiks ikka näidata, ei usu, et hoolikalt valitud mängud kuidagi publikuarvule mõjuksid...

luutik
06.12.05, 21:51
Selle teleteema puhul ma päris ei nõustuks pohlakuga. Kummaline oleks, kui CL ja ML peaksid võrdse tasemega olema.Ja kes neid ikka võrdlema hakkaks? Korvpalli puhul ei toonitata ju kunagi, et meie ja Euroliiga taseme vahe on üüratu. Ongi muidugi üüratu ja keegi ei eitagi seda, aga ülekannetel pole sellega mingit seost.

luutik
06.12.05, 22:05
Algselt postitas skint

Algselt postitas oku

«Oleme alles selle tee alguses, seisus, kus fännidel on lemmikud välismaalt. Aga mitut armastust ei tohi teatavasti olla!»

Et siis fck Leeds, elagu TVMK? Hmm, nojah... point on ses Pohlaku jutus loomulikult olemas, kuid nii ei saa see kunagi olema. Ei juhtu seda siin väikses Eestis, et meil on perekonniti/sõpruskonniti üks kodumaine lemmikklubi (see võib juhtuda), aga samal ajal ühtki lemmikut välismaalt ei ole (seda ei juhtu). Kui juba Leedsis ringi kõndides näed ManU särke linna peal tolgendamas (ja jah, Brightonis Chelsea omi), siis miks peaks siin märksa kehvema tasemega liiga juures teisiti olema?

Aga muidu - oma paar mängu võiks ikka näidata, ei usu, et hoolikalt valitud mängud kuidagi publikuarvule mõjuksid...

Perekondlikud klubifännid on jah ilus helesinine unistus. Selleni jõudmine on küll kaugel. Flora on seda asja üritanud kõige pikemat aega, kuid tulutult. Ja see pole õnnestunud kossuski. Hoolimata sellest jälgitakse seda ala suurema huviga. Küllap on oma osa teleülekannetelgi.

oku
07.12.05, 11:22
Algselt postitas skint

Algselt postitas oku

Et siis fck Leeds, elagu TVMK? Hmm, nojah... point on ses Pohlaku jutus loomulikult olemas, kuid nii ei saa see kunagi olema.

Njah, ei olnud siiski jumala õige jutt Pohlakul. Oma välisklubi jääb Eesti suguses riigis vist ikka enamikele jalgpallihuvilistele, olen nõus.

raunoo
07.12.05, 12:17
selline tähelepanek: kas keegi teist on kunagi sellepeale mõelnud, kui palju tegelikult Eestis üldse kohalikust jalpallist ja palluritest (ja üldse sportlastest) teab? 5 000 inimest? Keegi ei lähe ju vaatama (ja ei vaata ka telekast) mingit asja millest ja kellest ta midagi ei tea..C. Ronaldot lähevad naise juba üksi sellepärast vaatama et ta sheff kutt on, lihtne. Jalkas nagu polegi niipalju siin asi. Mul on tunne, et siin on meie klubide, aga ka jalkaliidu tegelastel (promopealikud) kõvasti tegemata tööd, pool aastat kroonikat, justi ja õhtulehte, natuke telesaateid ja võin kihla vedada, et statadel 2 korda rohkem rahvast. Meil ju staarid seltskonalehtedes mingid jummala mõtetud jobud, miks ei võiks olla sportlased? Seksikate valimisel nimekirjas mingid makaeitea mis londid reas. Aga võiks olla näiteks mõni jalkamees? Kindel et aitaks vaadatavusele kõvasti kaasa.

dreyd
07.12.05, 14:41
Algselt postitas raunoo

selline tähelepanek: kas keegi teist on kunagi sellepeale mõelnud, kui palju tegelikult Eestis üldse kohalikust jalpallist ja palluritest (ja üldse sportlastest) teab? 5 000 inimest? Keegi ei lähe ju vaatama (ja ei vaata ka telekast) mingit asja millest ja kellest ta midagi ei tea..C. Ronaldot lähevad naise juba üksi sellepärast vaatama et ta sheff kutt on, lihtne. Jalkas nagu polegi niipalju siin asi. Mul on tunne, et siin on meie klubide, aga ka jalkaliidu tegelastel (promopealikud) kõvasti tegemata tööd, pool aastat kroonikat, justi ja õhtulehte, natuke telesaateid ja võin kihla vedada, et statadel 2 korda rohkem rahvast. Meil ju staarid seltskonalehtedes mingid jummala mõtetud jobud, miks ei võiks olla sportlased? Seksikate valimisel nimekirjas mingid makaeitea mis londid reas. Aga võiks olla näiteks mõni jalkamees? Kindel et aitaks vaadatavusele kõvasti kaasa.

absoluutselt savijalgadel seisab Sinu nägemus. Päris kindlasti ei sobi seebiooper staadionile. Ma ei saa aru inimesest, kes läheb staadionile vaatama siredaid sääri ja lopsakaid huuli. See tahtmine, mis ajab sinu staadionile peab olema siiram ning vahetum armastus sinu lemmikklubi mängijate suhtes.

Jaan
07.12.05, 15:09
Algselt postitas dreyd

absoluutselt savijalgadel seisab Sinu nägemus. Päris kindlasti ei sobi seebiooper staadionile. Ma ei saa aru inimesest, kes läheb staadionile vaatama siredaid sääri ja lopsakaid huuli. See tahtmine, mis ajab sinu staadionile peab olema siiram ning vahetum armastus sinu lemmikklubi mängijate suhtes.

Kusjuures... sellel teemal on uvv väga pikalt kirjutanud, aga millises teemas, seda ei mäleta...

dreyd
07.12.05, 15:24
Algselt postitas Jaan

Algselt postitas dreyd

Kusjuures... sellel teemal on uvv väga pikalt kirjutanud, aga millises teemas, seda ei mäleta...

mida ta kirjutas? Poolt või vastu?

raunoo
07.12.05, 15:27
seebiooper seebiooperiks, aga kogu see kena meelelahutus nimega seisab püsti finantsarvestusel ja kui joonealla kasumit ei moodusta, laia kõlapinda taha ei saa. Kahjuks või õnneks. Kõik need spordialad maailamas, mis meedias palju kajastuvad kuuluvad ka nn. suurte alade hulka, ülejäänud....no jah. meeldib see meile või mitte. On teistsuguseid arvamusi?

raunoo
07.12.05, 15:33
veel: sport ja jalgpall kui ehk kõige atraktiivsem sellest kuulub nn. mainstream meelelahutuse valdkonda ja seega tuleb ka huviliste ringi laiendamiseks kasutada selle valdkonna jaoks omased promovõtteid, vastasel korral võib kergesti juhtuda, et lahmad kergekaallasena absoluutkaalus ja tulemus on puhas selg matil.

ilms
07.12.05, 15:35
Mina alustaks sellest, et Eesti rahvuskoondise kõiki mänge oleks võimalik televiisori vahendusel jälgida - ja ma ei pea siinkohal silmas kodumänge, vaid välismänge (a\'la Luksemburg-Eesti ja Poola-Eesti) mille asemel ETV pakkus Mehhiko teleseriaale vms.

Aga mitte sellest ma ei tahtnud rääkida. Olude sunnil vaatasin ma see hooaaeg staadionilt ära üle 30 meistriliiga kohtumised. Positiivsed asjaolud, mis silma torkasid.

1) Liiga suurendamine - mängud olid tasavägisemad ja põnevamad kui kunagi varem. Loomulikult oli ka mänge, kus üks pool teisest suurelt üle oli, kuid üllatusi jagus kamaluga - täna liigade suurendamisel muutus just alaosa äärmiselt tasavägiseks ja nende omavahelised kohtumised verisemaks. Ning samas kes oleks oodanud näiteks TVMK - Tuleviku omavahelist 1-1 viiki? Pikk hooaaeg muutis tabeli esiotsale ka alumised klubid ohtlikuks.

2) Kindlad mängupäevad ja kellaajad - pühapäeviti kell 17:00. Piisab umbes kolmest korrast staadionile minna kui kogu ülejäänud hooaajaks on see kellaaeg peas.

PS. Teleülekannete vahepeale - kui ETV filmib ainult Tallinna meeskondade kodumänge siis loomulikult nad ei tea, et Tartu meeskondade kodumängudel pooltühja tribüüni ei kohta.

Mis oleks vaja muuta.
1) Reklaam - ei piisa uudisnupukesest lehe all paremas nurgas ja sedagi ainult ühe meeskonna poolt. Pakuks välja.
Kord nädalas ilmub mõne suurema eesti suurema päevalehe vahel lisaleht, kus siis räägitakse pikalt eelnenud voorust, tutvustatakse mõnda mängijat, antakse ülevaade madalamatele liigadele jne. Ja reklaamitakse järgnevat vooru. Ma arvan, et sinna paigutatud raha oleks märksa suurema kasuteguriga kui teleülekandesse pandud raha.

2) Nagu eelnevalt mainiti, rahvas vajab kangelasi. Pooled eesti naised käisid Portugali mängu vaatamas selle pärast, et C.Ronaldo nii seff kutt on - ja ülejäänud käisid imetlemas tema tehnikat.
Ka eestis leidub hea tehnikaga mängijaid ja .. kenasid mängijaid .. vaja ainult rahvale tutvustada. Kui teed päevalehe lisa lahti, leiad kena noormehe pildi, kõrval jutt, et eesti oma ronaldo .. keerutab palli kuidas tahab .. teda on võimalik näha pühapäeval 17:00 sellel staadionil - nii mõnigi läheb teda vaatama - kes tehnikat, kes midagi muud eksole.

3) Igale mängijale oma number. Tulen staadionile, esimest korda - mitte midagi ei saa aru - on küll kava, kus on hunnik nimesid kuid sellest pole kasu. Hooaja alguses pannakse ML mängijatele numbrid paika 1..25 26-30 eraldatakse näiteks duubelmeeskonna mängijatele. Siis kui poole hooaja peal avanevad üleminekuaknad, siis on võimalik numbreid muuta. Jällegi klubidele rahaliselt lisakoormus - kui ma usun tasub ära (nimesid pole vaja särgile trükkida - kavad on olemas, kus numbri taga nimi kirjas)

4) Erinevad mängud - Fantasy liigad. Kes on mänginud mõnda jalgpalli fantasy liigat, teab millise huviga hakatakse erinevaid mängijaid jälgima, keda osta, keda müüa - jalgpalli vaadatakse kohe teise pilguga.
Mis oleks veel parem kui minna vaatama Flora ja Merkuuri kohtumist hoolega näpuga järge ajada ja üliõnnelik olla, kui sinu meeskonnas olev Merkuuri vv teeb ühe tõrje teise järel.

5) Kaardikogumismängud - eelkõige suunatud lastele. Jalgpallikaardid - iga meeskonna 10 parimat mängijat näiteks + võistkonna pilt. Ostad paki kaarte, saad omavahel sõpradega vahetada - jällegi äratundmisrõõm, kui staadionil näed tuttavat nägu, mis kodus albumis + signatuuride kogumis võimalus.

Martin
07.12.05, 15:41
Sellel numbrite teemal ma jaurasin EJLi paari inimesega terve eelmise hooaja. Pidavat sellest hooajast tulema. Alguses kindlad numbrid ja ülejärgmisel selja peale ka nimed. Vist oli selline plaan, ise pakkusin ka samasugust.

Kusjuures.

Ääremärkusena tuleb lisada, et ainuke klubi, kellel tänavu polnud kindlaid numbreid, oli FC Flora. Ülejäänutel oli minu teada kindlad numbrid. Mistõttu oli taas arusaamatu EJLi igavlemine antud teemal. Nagu sai ka mitmel korral öeldud - poleks olnud ju raske klubidesse helistada ja mehed ning nimed kokku viia ja uued nimekirjad klubidele kavade jaoks laiali saata. Okei, mõned numbrid-mehed oleks vahed olnud, kuid keda kotib. Vähemalt oleks mängijal olnud nimigi. Praegu jooksid vastasmeeskonna poolel platsil tundmatud tondid.

dreyd
07.12.05, 15:46
ka mina ootaksin eelkõige meistriliigaga seoses igasuguseid vahvaid mänge jne. Samas on selge see, et liiga peab ise tugevam olema, kui hetkel veel. Õnneks on liigas oma loogika juba välja koorumas, mis välistab taolised kirbutsirkused nagu kossus. See aga tähendab, et klubimajanduses on jalgpall parem. Ehk siis klubid hakkavad aina rohkem ja rohkem oma nägu minema, mis loobki aluse, et tekiks toimiv ning tugev ja reformeeritav liiga. Liiga ei ole ju loodud liiga enda pärast. Klubid peavad tugevad olema.

Hellik
07.12.05, 16:28
Klubid peaksid kõigepealt nn. siseringist publikulisa otsima. Näiteks Floral on Tallinnas üle 300 ja TVMK-l üle 200 trennipoisi. Nemad pluss lapsevanemad oleks juba iseenesest märkimisväärne number. Selle hooaja alguses mainis ju (vist?) Pohlak ka ühe ideena, et iga klubi erinevate võistkondade mängud tuleks (ideaalis) koondada ühele päevale järjestikku. Kõigepealt näiteks klubi amatöörid (lapsevanemad jne.), siis noored ja lõpuks põhimeeskondade mäng. Selline ülesehitus aitaks päris jõudsalt klubi identiteeti arendada .

raunoo
07.12.05, 16:39
viimasest ca 5 postitusest saaks EKJ ja klubid endale täitsa korraliku 2006 tegevuskava koostada..;))

Jaan
07.12.05, 18:08
uvv sõnum oli, et üldiselt on vaja ikka sära ka. Kaupa ei saa müüa pakendita jne. Publikupuudusest rääkiv teema oli see minu arust.

mazz
07.12.05, 18:30
Usun, et räägitakse sellest (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=3949&page=1) teemast. Väga huvitav lugemine igatahes.

luutik
08.12.05, 00:28
Algselt postitas Martin

Sellel numbrite teemal ma jaurasin EJLi paari inimesega terve eelmise hooaja. Pidavat sellest hooajast tulema. Alguses kindlad numbrid ja ülejärgmisel selja peale ka nimed. Vist oli selline plaan, ise pakkusin ka samasugust.

Kusjuures.

Ääremärkusena tuleb lisada, et ainuke klubi, kellel tänavu polnud kindlaid numbreid, oli FC Flora. Ülejäänutel oli minu teada kindlad numbrid. Mistõttu oli taas arusaamatu EJLi igavlemine antud teemal. Nagu sai ka mitmel korral öeldud - poleks olnud ju raske klubidesse helistada ja mehed ning nimed kokku viia ja uued nimekirjad klubidele kavade jaoks laiali saata. Okei, mõned numbrid-mehed oleks vahed olnud, kuid keda kotib. Vähemalt oleks mängijal olnud nimigi. Praegu jooksid vastasmeeskonna poolel platsil tundmatud tondid.

Aga mis siin arusaamatut on? Flora oli ju sellele ideele ühtsetest numbritest vastu. Vist Pijpers tahtis alati 1-11 numbrit kasutada. Ja kuna EJL=Flora, siis pole vaja mõttegeenius olla, miks EJL igavles.

priity
08.12.05, 11:04
Algselt postitas luutik
pole vaja mõttegeenius olla
Seda ohtu sinu puhul tõesti pole...

luutik
08.12.05, 21:02
Algselt postitas priity

Algselt postitas luutik

Jälle eksisid. Mitterahuldav. Minge nurka.

Oll
10.12.05, 00:44
Algselt postitas luutik

Algselt postitas priity

Algselt postitas luutik

Sinatamine Vs Teietamine. Raske valik:(
Tundub, et priity v2ga palju ei eksinud

luutik
10.12.05, 02:30
Algselt postitas Oll

Algselt postitas luutik

Algselt postitas priity

Algselt postitas luutik

Sinatamine Vs Teietamine. Raske valik:(
Tundub, et priity v2ga palju ei eksinud

Teietamine oli selles mõttes öeldud, et ettenägelikult mõtlesin ka sind!

Martin
12.01.06, 12:19
EESTI JALGPALLIMEISTRIVÕISTLUSTE MEISTRILIIGA 2006
EESTI JALGPALLIMEISTRIVÕISTLUSTE ESILIIGA 2006
EESTI JALGPALLIMEISTRIVÕISTLUSTE II LIIGA 2006
EESTI JALGPALLI KARIKAVÕISTLUSED 2005/2006 ja 2006/2007
EESTI JALGPALLI VÄIKESED KARIKAVÕISTLUSED 2006
EESTI JALGPALLIKOONDISTE MÄNGUD 2006
LIVONIA CUP 2005
U/16, U/17, U/18, U/19 ja AMATÖÖRIDE KOONDISTE TREENINGKOGUNEMISED 2006

Laupäev, 7. jaanuar

Livonia Cup 2005

15.00 Eesti meister 2005 – FHK Liepajas Metalurgs, Riia Olimpiski keskuse maneezh

Kolmapäev, 1.veebruar

U/16 1.treeningkogunemine
U/17 1.treeningkogunemine

Kolmapäev, 1. märts

Põhja-Iiri – Eesti maavõistlus Belfastis

Neljapäev, 2. märts

U/16 2.treeningkogunemine
U/17 2.treeningkogunemine

Teisipäev, 7. märts

16.00 Jalgpallihooaja pidulik avamine ... Esiliiga ja Meistriliiga klubide tutvustus ja pressikonverents, karikavõistluste ¼-finaalide ja väikeste karikavõistluste avaringi loosimine

Teisipäev, 7. märts

UEFA Champions League 1st knock out, 2. mäng

Kolmapäev, 8. märts

18.45 Hooaja avamäng: FC TVMK Tallinn - JK Vaprus Pärnu (XIX voor)

UEFA Champions League 1st knock out, 2. mäng

Neljapäev, 9. märts

UEFA Cup 1/16, 1. mäng

I voor

Laupäev, 11. märts

14.00 FC Elva - JK Tulevik II Viljandi
14.00 FC Lootus Alutaguse - FC Kuressaare
14.00 JK Tallinna Kalev - FC Levadia Tallinn II
14.00 FC TVMK II Tallinn - JK Dünamo Tallinn
17.00 FC Flora II Tallinn - JK Nõmme Kalju

I voor

Pühapäev, 12. märts

14.00 FC Levadia Tallinn - FC Flora Tallinn
17.00 JK Merkuur Tartu - FC Warrior Valga
17.00 JK Vaprus Pärnu - JK Trans Narva
17.00 FC Ajax Lasnamäe - FC TVMK Tallinn
17.00 JK Tulevik Viljandi - JK Tammeka Tartu

Kolmapäev, 15. märts

UEFA Cup 1/16, 2. mäng

Neljapäev, 16. märts

UEFA Cup 1/16, 2. mäng

II voor

Laupäev, 18. märts

14.00 JK Dünamo Tallinn - FC Levadia Tallinn II
14.00 FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev
14.00 JK Tulevik II Viljandi - FC Lootus Alutaguse
14.00 JK Nõmme Kalju - FC Elva
17.00 FC TVMK II Tallinn - FC Flora II Tallinn

II voor

Pühapäev, 19. märts

14.00 FC TVMK Tallinn - JK Tulevik Viljandi
17.00 FC Warrior Valga - JK Tammeka Tartu
17.00 JK Trans Narva - FC Ajax Lasnamäe
17.00 FC Flora Tallinn - JK Vaprus Pärnu
17.00 JK Merkuur Tartu - FC Levadia Tallinn

III voor

Teisipäev, 21. märts

17.00 FC Elva - FC TVMK II Tallinn
18.45 FC Lootus Alutaguse - JK Nõmme Kalju
18.45 JK Tallinna Kalev - JK Tulevik II Viljandi
18.45 FC Levadia Tallinn II - FC Kuressaare
19.30 FC Flora II Tallinn - JK Dünamo Tallinn

III voor

Kolmapäev, 22. märts

18.45 FC Levadia Tallinn -FC Warrior Valga
18.45 JK Vaprus Pärnu - JK Merkuur Tartu
18.45 FC Ajax Lasnamäe - FC Flora Tallinn
18.45 JK Tulevik Viljandi - JK Trans Narva
18.45 JK Tammeka Tartu - FC TVMK Tallinn

Laupäev, 25. märts

Amatööride 1. treeningkogunemine

IV voor

Laupäev, 25. märts

14.00 JK Tulevik II Viljandi - FC Levadia Tallinn II
14.00 JK Nõmme Kalju - JK Tallinna Kalev
14.00 FC TVMK II Tallinn - FC Lootus Alutaguse
14.00 JK Dünamo Tallinn - FC Kuressaare
17.00 FC Flora II Tallinn - FC Elva

IV voor

Pühapäev, 26. märts

14.00 FC Flora Tallinn - JK Tulevik Viljandi
17.00 FC Warrior Valga - FC TVMK Tallinn
17.00 JK Trans Narva - JK Tammeka Tartu
17.00 JK Merkuur Tartu - FC Ajax Lasnamäe
17.00 FC Levadia Tallinn - JK Vaprus Pärnu

UEFA Champions League veerandfinaalid, 1. mäng

Kolmapäev, 29. märts

U/ 19 1. treeningkogunemine
U/ 18 1. treeningkogunemine

Kolmapäev, 29. märts

UEFA Champions League veerandfinaalid, 1. mäng

Neljapäev, 30. märts

UEFA Cup veerandfinaalid, 1. mäng

I voor

Reede, 31. märts

18.00 Sörve JK – Pärnu Pataljoni JK

Laupäev, 1. aprill

12.00 JK Kalev Sillamäe - JK Trans Narva II
12.00 FC Warrior II Valga - Välk 494 Tartu
13.00 Tallinna Jalgpalliklubi - JK Merkuur Tartu II

V voor

Laupäev, 1. aprill

14.00 FC Elva - JK Dünamo Tallinn
14.00 FC Lootus Alutaguse - FC Flora II Tallinn
14.00 JK Tallinna Kalev - FC TVMK II Tallinn
14.00 FC Kuressaare – Lelle SK
17.00 FC Levadia Tallinn II - JK Nõmme Kalju

Pühapäev, 2. aprill

11.00 JK Tallinna Kalev II - FC M.C Tallinn
12.00 FC Levadia-Juunior Maardu - JK Orbiit Jõhvi
12.00 TÜ Fauna Tartu – FC Kose
12.00 Tarvastu JK - FC Elion Tallinn

V voor

Pühapäev, 2. aprill

14.00 FC Ajax Lasnamäe - FC Levadia Tallinn
17.00 JK Vaprus Pärnu -FC Warrior Valga
17.00 JK Tulevik Viljandi - JK Merkuur Tartu
17.00 JK Tammeka Tartu - FC Flora Tallinn
17.00 FC TVMK Tallinn - JK Trans Narva

Teisipäev, 4. aprill

U/17 3. treeningkogunemine
U/16 3. treeningkogunemine

Teisipäev, 4. aprill

UEFA Champions League veerandfinaalid, 2. mäng

Kolmapäev, 5. aprill

U/ 19 2. treeningkogunemine
U/ 18 2. treeningkogunemine

Kolmapäev, 5. aprill

UEFA Champions League veerandfinaalid, 2. mäng

Neljapäev, 6. aprill

UEFA Cup veerandfinaalid, 2. mäng

II voor

Reede, 07.aprill

18.00 JK Merkuur Tartu II - JK Tallinna Kalev II

Laupäev, 08.aprill

12.00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna Jalgpalliklubi
12.00 JK Trans Narva II - JK Orbiit
12.00 FC Warrior II Valga - TÜ Fauna
12.00 Välk 494 – Pärnu Pataljoni JK

VI voor

Laupäev, 8. aprill

14.00 FC TVMK II Tallinn - FC Levadia Tallinn II
14.00 JK Dünamo Tallinn - JK Tulevik II Viljandi
14.00 FC Elva - FC Lootus
14.00 JK Nõmme Kalju - FC Kuressaare
17.00 FC Flora II Tallinn - JK Tallinna Kalev

II voor

Pühapäev 09.aprill

11.00 FC M.C Tallinn - FC Levadia-Juunior Maardu
14.00 FC Kose - Tarvastu JK
14.00 FC Elion - Sörve JK

Pühapäev, 9. aprill

17.00 Väikesed karikavõistlused, I mängupäev

VI voor

Pühapäev, 9. aprill

14.00 FC Levadia Tallinn - JK Tulevik Viljandi
17.00 FC Warrior Valga - JK Trans Narva
17.00 FC Flora Tallinn - FC TVMK Tallinn
17.00 JK Merkuur Tartu - JK Tammeka Tartu
17.00 JK Vaprus Pärnu - FC Ajax Lasnamäe

Laupäev, 15. aprill

Madalamate liigade avavoor

III voor

Reede, 14.aprill

18.00 FC Levadia-Juunior Maardu - JK Merkuur Tartu II

Laupäev, 15.aprill

12.00 JK Orbiit - FC M.C Tallinn
12.00 Tarvastu JK – FC Warrior II Valga
12.00 TÜ Fauna - Välk 494
12.00 Pärnu Pataljoni JK - FC Elion
13.00 Tallinna Jalgpalliklubi - JK Trans Narva II

VII voor

Laupäev, 15. aprill

14.00 FC Lootus Alutaguse - JK Dünamo Tallinn
14.00 FC Levadia Tallinn II - FC Flora II Tallinn
14.00 FC Kuressaare - FC TVMK II Tallinn
14.00 JK Tulevik II Viljandi -JK Nõmme Kalju
17.00 JK Tallinna Kalev - FC Elva

III voor

Pühapäev, 16.aprill

12.00 JK Tallinna Kalev II - JK Sillamäe Kalev
15.00 Sörve JK – FC Kose

VII voor

Pühapäev, 16. aprill

14.00 FC TVMK Tallinn - JK Merkuur Tartu
17.00 FC Ajax Lasnamäe - FC Warrior Valga
17.00 JK Tulevik Viljandi - JK Vaprus Pärnu
17.00 JK Tammeka Tartu - FC Levadia Tallinn
17.00 JK Trans Narva - FC Flora Tallinn

Teisipäev, 18. aprill

UEFA Champions League poolfinaalid, 1. mäng

Kolmapäev, 19. aprill

UEFA Champions League poolfinaalid, 2. mäng

Kolmapäev, 19. aprill

18.45 Karikavõistluste ¼-finaalid

Neljapäev, 20. aprill

UEFA Cup poolfinaalid, 1. mäng

IV voor

Reede, 21.aprill

18.00 FC Warrior II Valga - Sörve JK

Laupäev, 22.aprill

12.00 JK Merkuur Tartu II - JK Orbiit
12.00 JK Trans Narva II - FC M.C Tallinn
12.00 FC Kose – Pärnu Pataljoni JK
16.00 TÜ Fauna - Tarvastu JK

VIII voor

Laupäev, 22. aprill

14.00 FC Elva - FC Levadia Tallinn II
14.00 FC TVMK II Tallinn - JK Tulevik II Viljandi
14.00 JK Dünamo Tallinn - JK Nõmme Kalju
14.00 FC Lootus Alutaguse - JK Tallinna Kalev
17.00 FC Flora II Tallinn - FC Kuressaare

IV voor

Pühapäev, 23.aprill

11.00 Tallinna Jalgpalliklubi - JK Tallinna Kalev II
12.00 JK Sillamäe Kalev - FC Levadia-Juunior Maardu
12.00 Välk 494 - FC Elion

VIII voor

Pühapäev, 23. aprill

14.00 FC Ajax Lasnamäe - JK Tulevik Viljandi
17.00 FC Warrior Valga - FC Flora Tallinn
17.00 JK Merkuur Tartu - JK Trans Narva
17.00 FC Levadia Tallinn - FC TVMK Tallinn
17.00 JK Vaprus Pärnu - JK Tammeka Tartu

Teisipäev, 25. aprill

Kolmapäev, 26. aprill

U/ 19 3. treeningkogunemine
U/ 18 3. treeningkogunemine

Kolmapäev, 26. aprill

Neljapäev, 27. aprill

UEFA Cup poolfinaalid, 2. mäng

V voor

Reede, 28.aprill

JK Tallinna Kalev II - JK Trans Narva II

Laupäev, 29.aprill

12.00 JK Orbiit Jõhvi - JK Sillamäe Kalev
12.00 FC M.C. Tallinn - JK Merkuur Tartu II
12.00 Pärnu Pataljoni JK – FC Warrior II Valga
12.00 Tarvastu JK - Välk 494

IX voor

Laupäev, 29. aprill

14.00 JK Tallinna Kalev - JK Dünamo Tallinn
14.00 FC Kuressaare - FC Elva
14.00 JK Tulevik II Viljandi - FC Flora II Tallinn
14.00 JK Nõmme Kalju - FC TVMK II Tallinn
17.00 FC Levadia Tallinn II - FC Lootus Alutaguse

V voor

Pühapäev, 30.aprill

11.00 FC Elion – FC Kose
11.00 FC Levadia-Juunior - Tallinna Jalgpalliklubi
15.00 Sörve JK - TÜ Fauna

IX voor

Pühapäev, 30. aprill

14.00 FC Flora Tallinn - JK Merkuur Tartu
17.00 JK Tulevik Viljandi - FC Warrior Valga
17.00 JK Tammeka Tartu - FC Ajax Lasnamäe
17.00 FC TVMK Tallinn - JK Vaprus Pärnu
17.00 JK Trans Narva - FC Levadia Tallinn

Teisipäev, 2. mai

U/17 4. treeningkogunemine

Kolmapäev, 3. mai

U/16 4. treeningkogunemine

Kolmapäev, 3. mai

18.45 Karikavõistluste ½-finaalid

VI voor
Laupäev, 06.mai

12.00 JK Sillamäe Kalev - FC M.C. Tallinn
12.00 JK Trans Narva II - JK Merkuur Tartu II
12.00 FC Warrior II Valga - FC Elion
12.00 TÜ Fauna – Pärnu Pataljoni JK
13.00 Tallinna Jalgpalliklubi - JK Orbiit Jõhvi

X voor

Laupäev, 6. mai

14.00 FC TVMK II Tallinn - JK Nõmme Kalju
14.00 FC Lootus Alutaguse - FC Levadia Tallinn II
14.00 FC Elva - FC Kuressaare
14.00 JK Dünamo Tallinn - JK Tallinna Kalev
17.00 FC Flora II Tallinn - JK Tulevik II Viljandi

VI voor

Pühapäev, 07.mai

11.00 JK Tallinna Kalev II - FC Levadia-Juunior Maardu
14.00 Tarvastu JK - Sörve JK
14.00 Välk 494 – FC Kose

X voor

Pühapäev, 7. mai

14.00 FC Ajax Lasnamäe - JK Tammeka Tartu
17.00 FC Warrior Valga - JK Tulevik Viljandi
17.00 JK Vaprus Pärnu - FC TVMK Tallinn
17.00 FC Levadia Tallinn - JK Trans Narva
17.00 JK Merkuur Tartu - FC Flora Tallinn

Kolmapäev, 10. mai

U/ 19 4. treeningkogunemine

Kolmapäev, 10. mai

UEFA Cup finaal

VII voor

Reede, 12.mai

FC Levadia-Juunior Maardu - JK Trans Narva II

Laupäev, 13.mai

12.00 JK Merkuur Tartu II - JK Sillamäe Kalev
12.00 FC M.C. Tallinn - Tallinna Jalgpalliklubi
12.00 FC Kose - FC Warrior II Valga
12.00 FC Elion – TÜ Fauna
12.00 Pärnu Pataljoni JK - Tarvastu JK

XI voor

Laupäev, 13. mai

14.00 JK Nõmme Kalju - JK Dünamo Tallinn
14.00 JK Tulevik II Viljandi - FC TVMK II Tallinn
14.00 FC Kuressaare - FC Flora II Tallinn
14.00 FC Levadia Tallinn II - FC Elva
17.00 JK Tallinna Kalev - FC Lootus Alutaguse

VII voor

Pühapäev, 14.mai

12.00 JK Orbiit Jõhvi - JK Tallinna Kalev II
15.00 Sörve JK – Välk 494

XI voor

Pühapäev, 14. mai

14.00 FC Flora Tallinn - FC Warrior Valga
17.00 JK Trans Narva - JK Merkuur Tartu
17.00 FC TVMK Tallinn - FC Levadia Tallinn
17.00 JK Tammeka Tartu - JK Vaprus Pärnu
17.00 JK Tulevik Viljandi - FC Ajax Lasnamäe

Teisipäev, 16. mai

Väikesed karikavõistlused, II mängupäev

Kolmapäev, 17. mai

18.45 Karikafinaal Kadrioru staadionil

Kolmapäev, 17. mai

UEFA Champions League finaal

VIII voor

Reede, 19. mai

18.00 JK Trans Narva II - FC Levadia-Juunior Maardu

Laupäev, 20. mai

12.00 JK Sillamäe Kalev -JK Merkuur Tartu II
12.00 FC Warrior II Valga - FC Kose
12.00 TÜ Fauna - FC Elion
12.00 Tarvastu JK – Pärnu Pataljoni JK
13.00 Tallinna Jalgpalliklubi - FC M.C. Tallinn

XII voor

Laupäev, 20. mai

14.00 FC Elva - JK Tallinna Kalev
14.00 JK Dünamo Tallinn - FC Lootus Alutaguse
14.00 FC TVMK II Tallinn - FC Kuressaare
14.00 JK Nõmme Kalju - JK Tulevik II Viljandi
17.00 FC Flora II Tallinn - FC Levadia Tallinn II

VIII voor

Pühapäev, 21. mai

12.00 JK Tallinna Kalev II - JK Orbiit Jõhvi
14.00 Välk 494 - Sörve JK

XII voor

Pühapäev, 21. mai

14.00 FC Levadia Tallinn - JK Tammeka Tartu
17.00 FC Warrior Valga - FC Ajax Lasnamäe
17.00 JK Vaprus Pärnu - JK Tulevik Viljandi
17.00 JK Merkuur Tartu - FC TVMK Tallinn
17.00 FC Flora Tallinn - JK Trans Narva

Teispäev, 23. mai

Rahvusvaheliste sõprusmängude päev klubidele

Teispäev, 23. mai

U/ 18 4. treeningkogunemine

Kolmapäev, 24. mai

U/ 19 5. treeningkogunemine

IX voor

Laupäev, 27.mai

12.00 FC M.C .Tallinn - JK Sillamäe Kalev
12.00 JK Orbiit Jõhvi -Tallinna Jalgpalliklubi
12.00 JK Merkuur Tartu II - JK Trans Narva II
12.00 FC Elion – FC Warrior II Valga
12.00 Pärnu Pataljoni JK - TÜ Fauna

XIII voor

Laupäev, 27. mai

14.00 JK Tulevik II Viljandi - JK Dünamo Tallinn
14.00 FC Kuressaare - JK Nõmme Kalju
14.00 JK Tallinna Kalev - FC Flora II Tallinn
14.00 FC Lootus Alutaguse - FC Elva
17.00 FC Levadia Tallinn II - FC TVMK II Tallinn

IX voor

Pühapäev, 28.mai

11.00 FC Levadia-Juunior Maardu - JK Tallinna Kalev II
14.00 FC Kose - Välk 494
15.00 Sörve JK - Tarvastu JK

XIII voor

Pühapäev, 28. mai

14.00 FC Ajax Lasnamäe - JK Vaprus Pärnu
17.00 JK Trans Narva - FC Warrior Valga
17.00 FC TVMK Tallinn - FC Flora Tallinn
17.00 JK Tammeka Tartu - JK Merkuur Tartu
17.00 JK Tulevik Viljandi - FC Levadia Tallinn

Kolmapäev, 31 mai

U/ 18 5. treeningkogunemine

Kolmapäev, 31. mai

Maavõistlus

Laupäev, 3. juuni

Maavõistlus

X voor

Pühapäev, 04.juuni

12.00 JK Sillamäe Kalev - JK Orbiit Jõhvi
12.00 JK Trans Narva II - JK Tallinna Kalev II
12.00 JK Merkuur Tartu II - FC M.C. Tallinn

12.00 FC Warrior II Valga - Pärnu Pataljoni JK
12.00 Välk 494 - Tarvastu JK
12.00 FC Kose - FC Elion
16.00 TÜ Fauna - Sörve JK
16.00 Tallinna Jalgpalliklubi - FC Levadia-Juunior Maardu

Esmaspäev, 5. juuni

U/17 5. treeningkogunemine

Teisipäev, 6. juuni

U/16 5. treeningkogunemine

Kolmapäev, 7. juuni

Amatööride 2. treeningkogunemine

Kolmapäev, 7. juuni

Maavõistlus

XI voor

Neljapäev, 08.juuni

18.00 Sörve JK – FC Warrior II Valga

Laupäev, 10.juuni

12.00 JK Orbiit Jõhvi - JK Merkuur Tartu II
12.00 FC M.C. Tallinn - JK Trans Narva II
12.00 Tarvastu JK - TÜ Fauna
12.00 Pärnu Pataljoni JK – FC Kose

XIV voor

Laupäev, 10. juuni

13.00 FC TVMK II Tallinn - JK Tallinna Kalev
13.00 JK Dünamo Tallinn - FC Elva
13.00 FC Flora II Tallinn - FC Lootus Alutaguse
13.00 JK Nõmme Kalju - FC Levadia Tallinn II
13.00 JK Tulevik II Viljandi - FC Kuressaare

XI voor

Pühapäev, 11.juuni

10.00 JK Tallinna Kalev II - Tallinna Jalgpalliklubi
11.00 FC Levadia-Juunior Maardu - JK Sillamäe Kalev
11.00 FC Elion - Välk 494

XIV voor

Pühapäev, 11. juuni

13.00 FC Warrior Valga - JK Vaprus Pärnu
13.00 FC Levadia Tallinn - FC Ajax Lasnamäe
13.00 JK Merkuur Tartu - JK Tulevik Viljandi
13.00 FC Flora Tallinn - JK Tammeka Tartu
13.00 JK Trans Narva - FC TVMK Tallinn

Teisipäev, 13. juuni

U/ 18 6. treeningkogunemine

Kolmapäev, 14. juuni

U/ 19 6. treeningkogunemine

Laupäev, 17. juuni või pühapäev, 18. juuni

UEFA Intertoto Cup I ring, 1. mäng

XII voor
Reede, 16.juuni

18.00 JK Merkuur Tartu II - FC Levadia-Juunior Maardu

Laupäev, 17.juuni

12.00 JK Trans Narva II - Tallinna Jalgpalliklubi
12.00 FC M.C. Tallinn - JK Orbiit Jõhvi
12.00 FC Warrior II Valga - Tarvastu JK
12.00 Välk 494 - TÜ Fauna
12.00 FC Elion – Pärnu Pataljoni JK

XV voor

Laupäev, 17. juuni

13.00 FC Kuressaare - JK Dünamo Tallinn
13.00 FC Levadia Tallinn II - JK Tulevik II Viljandi
13.00 JK Tallinna Kalev - JK Nõmme Kalju
13.00 FC Lootus Alutaguse - FC TVMK II Tallinn
13.00 FC Elva - FC Flora II Tallinn

XII voor

Pühapäev, 18.juuni

12.00 JK Sillamäe Kalev - JK Tallinna Kalev II
12.00 FC Kose - Sörve JK

XV voor

Pühapäev, 18. juuni

13.00 FC TVMK Tallinn - FC Warrior Valga
13.00 JK Tammeka Tartu - JK Trans Narva
13.00 JK Tulevik Viljandi - FC Flora Tallinn
13.00 FC Ajax Lasnamäe - JK Merkuur Tartu
13.00 JK Vaprus Pärnu - FC Levadia Tallinn

XVI voor

Teispäev, 20. juuni

19.30 JK Dünamo Tallinn - FC Flora II Tallinn
19.30 FC TVMK II Tallinn - FC Elva
19.30 JK Nõmme Kalju - FC Lootus
19.30 JK Tulevik II Viljandi - JK Tallinna Kalev
19.30 FC Kuressaare - FC Levadia Tallinn II

XVI voor

Kolmapäev, 21. juuni

19.30 FC Warrior Valga - FC Levadia Tallinn
19.30 JK Merkuur Tartu - JK Vaprus Pärnu
19.30 FC Flora Tallinn - FC Ajax Lasnamäe
19.30 JK Trans Narva - JK Tulevik Viljandi
19.30 FC TVMK Tallinn - JK Tammeka Tartu

Laupäev, 24. juuni või pühapäev, 25. juuni

UEFA Intertoto Cup I ring, 2. mäng

Laupäev, 1. juuli või pühapäev, 2. juuli

UEFA Intertoto Cup II ring, 1. mäng

XVII voor

Teisipäev, 4. juuli

17.00 FC Elva - JK Nõmme Kalju
18.45 FC Levadia Tallinn II - JK Dünamo Tallinn
18.45 JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare
18.45 FC Lootus Alutaguse - JK Tulevik II Viljandi
19.00 FC Flora II Tallinn - FC TVMK II Tallinn

XVII voor

Kolmapäev, 5. juuli

18.45 JK Tammeka Tartu - FC Warrior Valga
18.45 JK Tulevik Viljandi - FC TVMK Tallinn
18.45 FC Ajax Lasnamäe - JK Trans Narva
18.45 JK Vaprus Pärnu - FC Flora Tallinn
18.45 FC Levadia Tallinn - JK Merkuur Tartu

Laupäev, 8. juuli või pühapäev, 9. juuli

UEFA Intertoto Cup II ring, 2. mäng

XIII voor

Reede, 07.juuli

18.00 JK Tallinna Kalev II - JK Merkuur Tartu II

Laupäev, 08.juuli

12.00 JK Orbiit Jõhvi - JK Trans Narva II
12.00 TÜ Fauna – FC Warrior II Valga
12.00 Tarvastu - FC Kose
12.00 Pärnu Pataljoni JK - Välk 494
13.00 Tallinna Jalgpalliklubi - JK Sillamäe Kalev

XVIII voor

Laupäev, 8. juuli

14.00 JK Nõmme Kalju - FC Flora II Tallinn
14.00 JK Tulevik II Viljandi - FC Elva
14.00 FC Kuressaare - FC Lootus
14.00 FC Levadia Tallinn II - JK Tallinna Kalev
17.00 JK Dünamo Tallinn - FC TVMK II Tallinn

XIII voor

Pühapäev, 09.juuli

11.00 FC Levadia-Juunior Maardu - FC M.C. Tallinn
15.00 Sörve JK - FC Elion

XVIII voor

Pühapäev, 9. juuli

14.00 FC TVMK Tallinn - FC Ajax Lasnamäe
17.00 FC Warrior Valga - JK Merkuur Tartu
17.00 FC Flora Tallinn - FC Levadia Tallinn
17.00 JK Trans Narv - JK Vaprus Pärnu
17.00 JK Tammeka Tartu - JK Tulevik Viljandi

Kolmapäev, 12. juuli

UEFA Champions League, I eelring, 1. mäng

Neljapäev, 13. juuli

UEFA Cup, I eelring, 1. mäng

XIV voor

Reede, 14.juuli

18.00 Pärnu Pataljoni JK - Sörve JK

Laupäev, 15.juuli

11.00 Välk 494 – FC Warrior II Valga
12.00 JK Trans Narva II - JK Sillamäe Kalev
12.00 FC Elion - Tarvastu JK
15.00 JK Merkuur Tartu II - Tallinna Jalgpalliklubi

XIX voor

Laupäev, 15. juuli

14.00 FC Levadia Tallinn II - FC Lootus Alutaguse
14.00 FC Kuressaare - FC Elva
14.00 JK Tulevik II Viljandi - FC Flora II Tallinn
14.00 JK Nõmme Kalju - FC TVMK II Tallinn
17.00 JK Tallinna Kalev - JK Dünamo Tallinn

XIV voor

Pühapäev, 16.juuli

12.00 FC M.C Tallinn - JK Tallinna Kalev II
12.00 JK Orbiit Jõhvi - FC Levadia-Juunior Maardu
14.00 FC Kose - TÜ Fauna

XIX voor

Pühapäev, 16. juuli

17.00 JK Tulevik Viljandi - FC Warrior Valga
17.00 JK Tammeka Tartu - FC Ajax Lasnamäe
17.00 JK Trans Narva - FC Levadia Tallinn
17.00 FC Flora Tallinn - JK Merkuur Tartu

Esmaspäev, 17. juuli

19.00 Väikesed karikavõistlused, teine varupäev

Kolmapäev, 19. juuli

UEFA Champions League, I eelring, 2. mäng

Reede, 21. juuli

19.00 Väikeste karikavõistlused, esimene varupäev

XV voor

Reede, 21.juuli

18.00 FC Levadia-Juunior Maardu - JK Trans Narva II

Laupäev, 22.juuli

12.00 JK Merkuur Tartu II - JK Sillamäe Kalev
12.00 FC M.C. Tallinn - Tallinna Jalgpalliklubi
12.00 FC Kose – FC Warrior II Valga
12.00 FC Elion - TÜ Fauna
12.00 Pärnu Pataljoni JK - Tarvastu JK

XX voor

Laupäev, 22. juuli

14.00 JK Dünamo Tallinn - JK Nõmme Kalju
14.00 FC Flora II Tallinn - FC Kuressaare
14.00 FC Lootus Alutaguse - JK Tallinna Kalev
14.00 FC TVMK II Tallinn - JK Tulevik II Viljandi
17.00 FC Elva - FC Levadia Tallinn II

XV voor

Pühapäev, 23.juuli

12.00 K Orbiit Jõhvi - JK Tallinna Kalev II
15.00 Sörve JK - Välk 494

XX voor

Pühapäev, 23. juuli

14.00 FC Ajax Lasnamäe - JK Tulevik Viljandi
17.00 FC Warrior Valga - FC Flora Tallinn
17.00 JK Merkuur Tartu - JK Trans Narva
17.00 FC Levadia Tallinn - FC TVMK Tallinn
17.00 JK Vaprus Pärnu - JK Tammeka Tartu

Teisipäev, 25. juuli

19.00 Väikesed Karikavõistlused, ¼-finaalid

Kolmapäev, 26. juuli

UEFA Champions League, II eelring, 1. mäng

Neljapäev, 27. juuli

UEFA Cup, I eelring, 2. mäng

XVI voor

Laupäev, 29.juuli

12.00 JK Sillamäe Kalev - FC M.C. Tallinn
12.00 JK Trans Narva II - JK Merkuur Tartu II
12.00 FC Warrior II Valga - FC Elion
12.00 TÜ Fauna – Pärnu Pataljoni JK
13.00 Tallinna Jalgpalliklubi - JK Orbiit Jõhvi
16.00 Välk 494 – FC Kose

XXI voor

Laupäev, 29. juuli

14.00 Lootus Alutaguse - JK Dünamo Tallinn
14.00 JK Tallinna Kalev - FC Elva
14.00 FC Kuressaare - FC TVMK II Tallinn
14.00 JK Tulevik II Viljandi - JK Nõmme Kalju
17.00 FC Levadia Tallinn II - FC Flora II Tallinn

XVI voor

Pühapäev, 30.juuli

11.00 JK Tallinna Kalev II - FC Levadia-Juunior Maardu
14.00 Tarvastu JK - Sörve JK

XXI voor

Pühapäev, 30. juuli

14.00 FC TVMK Tallinn - JK Merkuur Tartu
17.00 FC Ajax Lasnamäe - FC Warrior Valga
17.00 JK Tulevik Viljandi - JK Vaprus Pärnu
17.00 JK Tammeka Tartu - FC Levadia Tallinn
17.00 JK Trans Narva - FC Flora Tallinn

Teisipäev, 1. august

U/17 6. treeningkogunemine

Kolmapäev, 2. august

U/16 6. treeningkogunemine
Amatööride 3. treeningkogunemine

Kolmapäev, 2. august

18.00 Karikavõistluste 1/32-finaalid (kui meister jätkab Champions League sarjas, siis tema mäng kolmapäeval, 9. augustil)

Kolmapäev, 2. august

UEFA Champions League, II eelring, 2. mäng

Kolmapäev, 2. august

19.00 Väikesed Karikavõistlused, ½-finaalid

XVII voor

Reede, 4. august

18.00 JK Tallinna Kalev II - JK Trans Narva II

Laupäev, 5. august

12.00 JK Orbiit Jõhvi - JK Sillamäe Kalev
12.00 FC M.C. Tallinn - JK Merkuur Tartu II
12.00 Pärnu Pataljoni JK – FC Warrior II Valga
12.00 Tarvastu JK - Välk 494

XXII voor

Laupäev, 5. august

14.00 FC Flora II Tallinn - JK Tallinna Kalev
14.00 JK Dünamo Tallinn – JK Tulevik II Viljandi
14.00 FC TVMK II Tallinn - FC Levadia II Tallinn
14.00 JK Nõmme Kalju - FC Kuressaare
17.00 FC Elva – FC Lootus Alutaguse

XVII voor

Pühapäev, 6. august

11.00 FC Levadia-Juunior Maardu - Tallinna Jalgpalliklubi
14.00 FC Elion – FC Kose
15.00 Sörve JK - TÜ Fauna

XXII voor

Pühapäev, 6. august

14.00 FC Levadia Tallinn - JK Tulevik Viljandi
17.00 FC Warrior Valga - JK Trans Narva
17.00 FC Flora Tallinn - FC TVMK Tallinn
17.00 JK Merkuur Tartu - JK Tammeka Tartu
17.00 JK Vaprus Pärnu - FC Ajax Lasnamäe

Teisipäev, 8. august

U/ 18 7. treeningkogunemine

Kolmapäev, 9. august

U/ 19 7. treeningkogunemine

Kolmapäev, 9. august

UEFA Champions League, III eelring, 1. mäng

Neljapäev, 10. august

UEFA Cup, II eelring, 1. mäng

XVIII voor

Reede, 11. august

18.00 FC Warrior II Valga - Sörve JK

Laupäev, 12. august

10.00 TÜ Fauna - Tarvastu JK
12.00 FC Kose – Pärnu Pataljoni JK
12.00 JK Trans Narva II - FC M.C. Tallinn
14.00 JK Merkuur Tartu II - JK Orbiit Jõhvi
18.00 Välk 494 - FC Elion

XXIII voor

Laupäev, 12. august

14.00 FC Elva - JK Dünamo Tallinn
14.00 FC Lootus Alutaguse - FC Flora II Tallinn
14.00 FC Levadia Tallinn II - JK Nõmme Kalju
14.00 FC Kuressaare - JK Tulevik II Viljandi
17.00 JK Tallinna Kalev - FC TVMK II Tallinn

XVIII voor

Pühapäev, 13. august

11.00 Tallinna Jalgpalliklubi - JK Tallinna Kalev II
12.00 K Sillamäe Kalev - FC Levadia-Juunior

XXIII voor

Pühapäev, 13. august

14.00 FC Ajax Lasnamäe - FC Levadia Tallinn
17.00 JK Tulevik Viljandi - JK Merkuur Tartu
17.00 JK Tammeka Tartu - FC Flora Tallinn
17.00 FC TVMK Tallinn - JK Trans Narva
17.00 JK Vaprus Pärnu - FC Warrior Valga

Kolmapäev, 16. august

Maavõistlus

XIX voor

Reede, 18. august

18.00 FC Levadia-Juunior Maardu - JK Merkuur Tartu II

Laupäev, 19. august

12.00 JK Orbiit Jõhvi - FC M.C. Tallinn
12.00 Tarvastu JK – FC Warrior II Valga
12.00 TÜ Fauna - Välk 494
12.00 Pärnu Pataljoni JK - FC Elion
13.00 Tallinna Jalgpalliklubi - JK Trans Narva II

XXIV voor

Laupäev, 19. august

14.00 JK Dünamo Tallinn - FC Kuressaare
14.00 JK Tulevik II Viljandi - FC Levadia Tallinn II
14.00 JK Nõmme Kalju - JK Tallinna Kalev
14.00 FC Flora II Tallinn - FC Elva
17.00 FC TVMK II Tallinn - FC Lootus Alutaguse

XIX voor

Pühapäev, 20.august

12.00 JK Tallinna Kalev II - JK Sillamäe Kalev
15.00 Sörve JK – FC Kose

XXIV voor

Pühapäev, 20. august

14.00 FC Flora Tallinn - JK Tulevik Viljandi
17.00 FC Warrior Valga - FC TVMK Tallinn
17.00 JK Trans Narva - JK Tammeka Tartu
17.00 JK Merkuur Tartu - FC Ajax Lasnamäe
17.00 FC Levadia Tallinn - JK Vaprus Pärnu

Teisipäev, 22. august

U/ 19 8. treeningkogunemine

Kolmapäev, 23. august

U/ 18 7. treeningkogunemine

Kolmapäev, 23. august

UEFA Champions League, III eelring, 2. mäng

Neljapäev, 24. august

UEFA Cup, II eelring, 2. mäng

XX voor

Reede, 25. august

18.00 JK Merkuur Tartu II - JK Tallinna Kalev II

Laupäev, 26. august

12.00 JK Sillamäe Kalev - Tallinna Jalgpalliklubi
12.00 JK Trans Narva II - JK Orbiit Jõhvi
12.00 FC Warrior II Valga - TÜ Fauna
12.00 Välk 494 – Pärnu Pataljoni JK
14.00 FC Kose - Tarvastu JK

XXV voor

Laupäev, 26. august

14.00 FC Elva - FC TVMK II Tallinn
14.00 FC Lootus Alutaguse - JK Nõmme Kalju
14.00 JK Tallinna Kalev - JK Tulevik II Viljandi
14.00 FC Levadia Tallinn II - FC Kuressaare
17.00 FC Flora II Tallinn - JK Dünamo Tallinn

XX voor

Pühapäev, 27.august

11.00 FC M.C Tallinn - FC Levadia-Juunior Maardu
14.00 FC Elion - Sörve JK

XXV voor

Pühapäev, 27. august

14.00 FC Levadia Tallinn - FC Warrior Valga
17.00 JK Vaprus Pärnu - JK Merkuur Tartu
17.00 FC Ajax Lasnamäe - FC Flora Tallinn
17.00 JK Tulevik Viljand - JK Trans Narva
17.00 JK Tammeka Tartu - FC TVMK Tallinn

Teisipäev, 29. august

18.00 Väikeste Karikavõistluste finaal Kadrioru staadionil

Kolmapäev, 30. august

18.00 Karikavõistluste 1/16-finaalid (väikese karikavõistluste finalistide mängud teisipäeval, 5. septembril; Kadrioru staadionil toimuvad mängud neljapäeval 31. augustil)

Laupäev, 2. september

Maavõistlus

XXI voor

Pühapäev, 3. september

12.00 JK Sillamäe Kalev - JK Trans Narva II
12.00 JK Tallinna Kalev II - FC M.C. Tallinn
12.00 FC Levadia-Juunior Maardu - JK Orbiit Jõhvi
12.00 FC Warrior II Valga - Välk 494
12.00 TÜ Fauna - FC Kose
12.00 Tarvastu JK - FC Elion
15.00 Sörve JK – Pärnu Pataljoni JK
16.00 Tallinna Jalgpalliklubi - JK Merkuur Tartu II

Kolmapäev, 6. september

Maavõistlus

XXII voor

Reede, 8. september

18.00 Pärnu Pataljoni JK - Sörve JK

Laupäev, 9.september

11.00 Välk 494 – FC Warrior II Valga
12.00 JK Trans Narva II - JK Sillamäe Kalev
12.00 FC Elion - Tarvastu JK
15.00 JK Merkuur Tartu II -Tallinna Jalgpalliklubi

XXVI voor

Laupäev, 9. september

14.00 FC Kuressaare - JK Tallinna Kalev
14.00 JK Tulevik II Viljandi - FC Lootus Alutaguse
14.00 JK Nõmme Kalju - FC Elva
14.00 FC TVMK II Tallinn - FC Flora II Tallinn
17.00 JK Dünamo Tallinn - FC Levadia Tallinn II

XXII voor

Pühapäev, 10.september

11.00 FC M.C. Tallinn - JK Tallinna Kalev II
12.00 JK Orbiit Jõhvi - FC Levadia-Juunior Maardu
14.00 FC Kose - TÜ Fauna

XXVI voor

Pühapäev, 10. september

14.00 FC TVMK Tallinn - JK Tulevik Viljandi
17.00 FC Warrior Valga - JK Tammeka Tartu
17.00 JK Trans Narva - FC Ajax Lasnamäe
17.00 FC Flora Tallinn - JK Vaprus Pärnu
17.00 JK Merkuur Tartu - FC Levadia Tallinn

XXVII voor

Teisipäev, 12. september

17.00 FC Elva - JK Tulevik II Viljandi
18.00 FC Lootus Alutaguse - FC Kuressaare
18.00 JK Tallinna Kalev - FC Levadia Tallinn II
18.00 FC TVMK II Tallinn - JK Dünamo Tallinn
19.30 FC Flora II Tallinn - JK Nõmme Kalju

XXVII voor

Kolmapäev, 13. september

18.00 JK Merkuur Tartu - FC Warrior Valga
18.00 FC Levadia Tallinn - FC Flora Tallinn
18.00 JK Vaprus Pärnu - JK Trans Narva
18.00 FC Ajax Lasnamäe - FC TVMK Tallinn
18.00 JK Tulevik Viljandi - JK Tammeka Tartu

Neljapäev, 14. september

UEFA Cup, I ring, 1. mäng

XXIII voor

Reede, 15. september

18.00 JK Tallinna Kalev II - JK Merkuur Tartu II

Laupäev, 16. september

12.00 JK Orbiit - JK Trans Narva II
12.00 TÜ Fauna – FC Warrior II Valga
12.00 Tarvastu JK – FC Kose
12.00 Pärnu Pataljoni JK - Välk 494
13.00 Tallinna Jalgpalliklubi - JK Sillamäe Kalev

XXVIII voor

Laupäev, 16. september

14.00 JK Dünamo Tallinn - FC TVMK II Tallinn
14.00 JK Tulevik II Viljandi - FC Elva
14.00 FC Kuressaare - FC Lootus Alutaguse
14.00 FC Levadia Tallinn II - JK Tallinna Kalev
17.00 JK Nõmme Kalju - FC Flora II Tallinn

XXIII voor

Pühapäev, 17. september

11.00 FC Levadia-Juunior - FC M.C Tallinn
15.00 Sörve JK - FC Elion

XXVIII voor

Pühapäev, 17. september

14.00 FC TVMK Tallinn - FC Ajax Lasnamäe
17.00 FC Warrior Valga - JK Merkuur Tartu
17.00 FC Flora Tallinn - FC Levadia Tallinn
17.00 JK Trans Narva - JK Vaprus Pärnu
17.00 JK Tammeka Tartu - JK Tulevik Viljandi

XXIX voor

Teisipäev, 19. september

17.00 FC Levadia Tallinn II - JK Dünamo
17.00 JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare
17.00 FC Lootus Alutaguse - JK Tulevik II Viljandi
17.00 FC Elva - JK Nõmme Kalju
19.30 FC Flora II Tallinn - FC TVMK II Tallinn

Teisipäev, 19. september

U/16 7. treeningkogunemine

Kolmapäev, 20. september

U/17 7. treeningkogunemine

XXIX voor

Kolmapäev, 20. september

17.00 JK Tammeka Tartu – FC Warrior Valga
17.00 JK Tulevik Viljandi - FC TVMK Tallinn
17.00 FC Ajax Lasnamäe - JK Trans Narva
17.00 JK Vaprus Pärnu - FC Flora Tallinn
17.00 FC Levadia Tallinn - JK Merkuur Tartu

XXIV voor

Reede, 22. september

17.00 JK Merkuur Tartu II - FC Levadia-Juunior Maardu

Laupäev, 23. september

12.00 JK Trans Narva II - Tallinna Jalgpalliklubi
12.00 FC M.C. Tallinn - JK Orbiit Jõhvi
12.00 FC Warrior II Valga - Tarvastu JK
12.00 Välk 494 - TÜ Fauna
12.00 FC Elion – Pärnu Pataljoni JK

XXX voor

Laupäev, 23. september

14.00 FC TVMK II Tallinn - FC Elva
14.00 JK Nõmme Kalju - FC Lootus Alutaguse
14.00 JK Tulevik II Viljandi - JK Tallinna Kalev
14.00 FC Kuressaare - FC Levadia Tallinn II
17.00 JK Dünamo Tallinn - FC Flora II Tallinn

XXIV voor

Pühapäev, 24. september

12.00 JK Sillamäe Kalev - JK Tallinna Kalev II
12.00 FC Kose - Sörve JK

XXX voor

Pühapäev, 24. september

14.00 FC Flora Tallinn - FC Ajax Lasnamäe
17.00 FC Warrior Valga - FC Levadia Tallinn
17.00 JK Merkuur Tartu - JK Vaprus Pärnu
17.00 JK Trans Narva - JK Tulevik Viljandi
17.00 FC TVMK Tallinn - JK Tammeka Tartu

Teisipäev, 26. september

U/17 8. treeningkogunemine

Kolmapäev, 27. september

U/16 7. treeningkogunemine

Neljapäev, 28. september

UEFA Cup, I ring, 2. mäng

XXV voor

Reede, 29. september

17.00 Sörve JK – FC Warrior II Valga

Laupäev, 30.september

12.00 JK Orbiit Jõhvi - JK Merkuur Tartu II
12.00 FC M.C. Tallinn - JK Trans Narva II
12.00 Tarvastu JK - TÜ Fauna
12.00 Pärnu Pataljoni JK – FC Kose
12.00 FC Elion - Välk 494

XXXI voor

Laupäev, 30. september

14.00 FC Kuressaare - JK Dünamo Tallinn
14.00 JK Tallinna Kalev - JK Nõmme Kalju
14.00 FC Lootus Alutaguse - FC TVMK II Tallinn
14.00 FC Elva - FC Flora II Tallinn
17.00 FC Levadia Tallinn II - JK Tulevik II Viljandi

XXV voor

Pühapäev, 1. oktoober

11.00 JK Tallinna Kalev II - Tallinna Jalgpalliklubi
12.00 FC Levadia-Juunior Maardu - JK Sillamäe Kalev

XXXI voor

Pühapäev, 1. oktoober

14.00 FC Ajax Lasnamäe - JK Merkuur Tartu
17.00 FC TVMK Tallinn - FC Warrior Valga
17.00 JK Tammeka Tartu - JK Trans Narva
17.00 JK Tulevik Viljandi - FC Flora Tallinn
17.00 JK Vaprus Pärnu - FC Levadia Tallinn

Laupäev, 7. oktoober

Madalamate liigade viimane voor

Laupäev, 7. oktoober

Maavõistlus

XXVI voor

Pühapäev, 8. oktoober

10.00 Välk 494 - Tarvastu JK
12.00 JK Sillamäe Kalev - JK Orbiit Jõhvi
12.00 JK Trans Narva II - JK Tallinna Kalev II
12.00 FC Kose - FC Elion
12.00 FC Warrior II Valga – Pärnu Pataljoni JK
14.00 TÜ Fauna - Sörve
16.00 Tallinna Jalgpalliklubi - FC Levadia-Juunior Maardu
18.00 JK Merkuur Tartu II - FC M.C. Tallinn

Kolmapäev, 11. oktoober

Maavõistlus

XXVII voor

Laupäev, 14. oktoober

12.00 FC M.C. Tallinn - JK Sillamäe Kalev
12.00 JK Orbiit Jõhvi - Tallinna Jalgpalliklubi
12.00 JK Merkuur Tartu II - JK Trans Narva II
12.00 FC Elion – FC Warrior II Valga
12.00 Pärnu Pataljoni JK - TÜ Fauna

XXXII voor

Laupäev, 14. oktoober

14.00 JK Dünamo Tallinn - FC Elva
14.00 FC Flora II Tallinn - FC Lootus Alutaguse
14.00 JK Nõmme Kalju - FC Levadia Tallinn II
14.00 JK Tulevik II Viljandi - FC Kuressaare
17.00 FC TVMK II Tallinn - JK Tallinna Kalev

XXVII voor

Pühapäev, 15.oktoober

11.00 FC Levadia-Juunior Maardu - JK Tallinna Kalev II
14.00 FC Kose - Välk 494
15.00 Sörve JK - Tarvastu JK

XXXII voor

Pühapäev, 15. oktoober

14.00 FC Warrior Valga - JK Vaprus Pärnu
14.00 FC Levadia Tallinn - FC Ajax Lasnamäe
14.00 JK Merkuur Tartu - JK Tulevik Viljandi
14.00 JK Trans Narva - FC TVMK Tallinn
17.00 FC Flora Tallinn - JK Tammeka Tartu

XXVIII voor

Laupäev, 21. oktoober

12.00 JK Sillamäe Kalev - JK Merkuur Tartu II
12.00 Tallinna Jalgpalliklubi - FC M.C. Tallinn
12.00 JK Tallinna Kalev II - JK Orbiit Jõhvi
12.00 JK Trans Narva II - FC Levadia-Juunior Maardu
12.00 FC Warrior II Valga - FC Kose
12.00 TÜ Fauna - FC Elion
12.00 Tarvastu JK – Pärnu Pataljoni JK
12.00 Välk 494 - Sörve JK

XXIII voor

Laupäev, 21. oktoober

14.00 JK Tulevik II Viljandi - JK Dünamo Tallinn
14.00 FC Kuressaare - JK Nõmme Kalju
14.00 FC Levadia Tallinn II - FC TVMK II Tallinn
14.00 JK Tallinna Kalev - FC Flora II Tallinn
14.00 FC Lootus Alutaguse - FC Elva

XXXIII voor

Pühapäev, 22. oktoober

14.00 JK Trans Narva - FC Warrior Valga
14.00 FC TVMK Tallinn - FC Flora Tallinn
14.00 JK Tammeka Tartu - JK Merkuur Tartu
14.00 JK Tulevik Viljandi - FC Levadia Tallinn
14.00 FC Ajax Lasnamäe - JK Vaprus Pärnu

XXXIV voor

Teisipäev, 24. oktoober

17.00 FC Elva - JK Tallinna Kalev
18.45 FC TVMK II Tallin - FC Kuressaare
18.45 JK Dünamo Tallinn - FC Lootus Alutaguse
18.45 JK Nõmme Kalju - JK Tulevik II Viljandi
19.30 FC Flora II Tallinn - FC Levadia Tallinn II

XXXIV voor

Kolmapäev, 25. oktoober

18.45 FC Warrior Valga - FC Ajax Lasnamäe
18.45 JK Vaprus Pärnu - JK Tulevik Viljandi
18.45 FC Levadia Tallinn - JK Tammeka Tartu
18.45 JK Merkuur Tartu - FC TVMK Tallinn
18.45 FC Flora Tallinn - JK Trans Narva

XXXV voor

Laupäev, 28. oktoober

14.00 JK Nõmme Kalju - JK Dünamo Tallinn
14.00 JK Tulevik II Viljandi - FC TVMK II Tallinn
14.00 FC Kuressaare - FC Flora II Tallinn
14.00 FC Levadia Tallinn II - FC Elva
14.00 JK Tallinna Kalev - FC Lootus

Laupäev, 28. oktoober

Amatööride 4. treeningkogunemine

Laupäev, 28. oktoober

11.00 üleminekumäng: II liiga põhja/ida 2. – lõuna/lääs 2.

XXXV voor

Pühapäev, 29. oktoober

14.00 JK Trans Narva - JK Merkuur Tartu
14.00 FC TVMK Tallinn - FC Levadia Tallinn
14.00 JK Tammeka Tartu - JK Vaprus Pärnu
14.00 JK Tulevik Viljandi - FC Ajax Lasnamäe
17.00 FC Flora Tallinn - FC Warrior Valga

XXXVI voor

Laupäev, 4. november

13.00 JK Dünamo Tallinn - JK Tallinna Kalev
13.00 FC Lootus Alutaguse - FC Levadia Tallinn II
13.00 FC Elva - FC Kuressaare
13.00 FC Flora II Tallinn - JK Tulevik II Viljandi
13.00 FC TVMK II Tallinn - JK Nõmme Kalju

11.00 üleminekumäng: II liiga lõuna/lääs 2. – põhja/ida 2.

XXXVI voor

Pühapäev, 5. november

13.00 FC Warrior Valga - JK Tulevik Viljandi
13.00 FC Ajax Lasnamäe - JK Tammeka Tartu
13.00 JK Vaprus Pärnu - FC TVMK Tallinn
13.00 FC Levadia Tallinn - JK Trans Narva
13.00 JK Merkuur Tartu - FC Flora Tallinn

Kolmapäev, 8. november

18.00 Karikavõistluste 1/8-finaalid

Pühapäev, 12. november

13.00 üleminekumäng: II liiga lõuna/lääs 2. vs II liiga põhi/ida 2. võitja – esiliiga 8.
13.00 üleminekumäng: esiliiga 2. – meistriliiga 9.

Kolmapäev, 15. november

Maavõistlus

Laupäev, 18. november

13.00 üleminekumäng: esiliiga 8. – II liiga lõuna/lääs 2. vs II liiga põhi/ida võitja
13.00 üleminekumäng: meistriliiga 9. – esiliiga 2.

Pühapäev, 19. november

12.00 Superkarikafinaal A. Le Coq MiniArenal

15.00 Jalgpallihooaja pidulik lõpetamine ...

Staadionid:
FC TVMK Tallinn – Kadrioru staadion
FC Levadia Tallinn – Kadrioru staadion
JK Trans Narva – Narva Kreenholmi staadion
FC Flora Tallinn – A.Le Coq Arena
JK Vaprus Pärnu - Pärnu Kalevi staadion
FC Ajax Lasnamäe – FC Ajaxi staadion
JK Tulevik Viljandi - Viljandi Linnastaadion
FC Valga Warrior – Valga Linnastaadion
JK Tammeka Tartu – Tartu Tamme staadion
JK Merkuur Tartu – Tartu Tamme staadion

JK Dünamo Tallinn – Sõle staadion
FC Kuressaare – Kuressaare linnastaadion
FC Levadia Tallinn II - Maardu linnastaadin
JK Tallinna Kalev – Kalevi keskstaadin
FC Flora Tallinn II – A.Le Coq MiniArena
JK Viljandi Tulevik II – Viljandi linnastaadion
JK Nõmme Kalju – Hiiu staadion
FC TVMK II Tallinn – Punase tänava kunstmuruväljak
FC Elva – A.Le Coq MiniArena
FC Lootus Alutaguse - Kohtla-Järve linnastaadion

Pärnu Pataljoni JK – Pärnu Kalevi staadion
Sörve JK – Kuressaare linnastaadion
JK Trans Narva II – Narva Kalevi staadion
JK Merkuur Tartu II – Tartu Annelinna kunstmuruväljak
Välk 494 Tartu – Tartu Annelinna kunstmuruväljak
JK Kalev Sillamäe – Sillamäe Kalevi staadion
Tallinna Jalgpalliklubi - Wismari staadion
FC Warrior II Valga - Valga linnastaadion
JK Tallinna Kalev II – Kalevi keskstaadion
FC Levadia-Juunior - Punase tänava kunstmuruväljak
JK Orbiit Jõhvi – Jõhvi linnastaadion
TÜ Fauna Tartu – Tartu Tamme kunstmuruväljak
FC Kose – Oru PK staadion
Tarvastu JK – Soe staadion
FC Elion Tallinn – Männiku staadion
FC M.C Tallinn – Kernu staadion

Oll
12.01.06, 16:39
Seff!

8 nädalat veel ja hakkabki jälle pihta.

Nüüdsest TVMK II kodustaadioniks Punase tn. kunstmuru. Väga hea vangerdus, korralik staadion ja publikuhuvi ka kindlasti suurem.

kaups
13.01.06, 12:04
Aitüma Sulle, Martin, uudiste eest! :)

Kebab
25.01.06, 16:34
Mida soccernetlased asjast arvavad? Vot sellest! (http://www.delfi.ee/news/sport/eesti/article.php?id=12084921)
:kratsti:

luutik
25.01.06, 23:05
Algselt postitas Kebab

Mida soccernetlased asjast arvavad? Vot sellest! (http://www.delfi.ee/news/sport/eesti/article.php?id=12084921)
:kratsti:

Vara midagi arvata. Otsuseid ju veel ei tehtud.

Sats1
26.01.06, 15:13
Estonian Premier League koostamine on reaalne kui osad (EJL&FCF-ühelt poolt ning teised Eesti klubid-teiselt poolt) saavutavad kompromissi alljärgnevas:

-nõudmised Estonian Premier League potentsiaalstele kandidaadile

-Estonian Premier League liikmete (klubid) finants,-stuktuuri sõltumatus teisteist

-Estonian Premier League ei vastuta oma liikmete kohustuste eest

-Estonian Premier League koosolekutel: üks liige-üks hääl

-EJL, Estonian Premier League, teised Liigad on erinevad organisatsioonid mis tegutsevad koos sõlmitud lepingute alusel

Jeti88
26.01.06, 20:18
Mis kuradi Estonian Premier League, meil on Eesti jalgpalli Meistriliiga. Krdi võsa-inglased.:viha:

eestimees
26.01.06, 22:39
kas teatiste et ennem tammeka brasiiliast mängisid 1993 aastal 2 brasiiliast eesti ML´is?

Alberto Romualdo (13.02.73 BRA)
1993/94 FC Tevalte Tallinn 2/1

Milton Anderson Martins (01.08.69 BRA)
1993/94 FC Tevalte Tallinn 5/7

vincent
26.01.06, 23:00
Enamik vanemaid tegelasi siin vist teab seda.

Ainult et tõe huvides olgu märgitud - need kaks polnud jalgpallurid, vaid klounid.

eestimees
27.01.06, 00:21
Algselt postitas vincent

Ainult et tõe huvides olgu märgitud - need kaks polnud jalgpallurid, vaid klounid.

miks nad klounid olid?

Corinthian
27.01.06, 11:56
Algselt postitas eestimees

Algselt postitas vincent

miks nad klounid olid?

tõenäoliselt pidas vincent silmas seda, et tegijad jalgpallurid ei oska lolli mängida ja tegijad klounid ei oska jalgpalli mängida :D

vaikiv mees
27.01.06, 12:03

miks nad klounid olid?

kommenteerides 1 teist
juhtumit (http://www.saaremaa.ee/uudised/?id=article&article=1266), ütleb Pohlak nagu muuseas nende tegelaste kohta (kelle statistika polegi nii kehv, mingid väravad said nad kirja, aga ei pidand vastu poolt hooaegagi):

\"Ma arvan, et nii käituvad mehed, kes mõni aasta tagasi Eesti meistrivõistlustel Tevalte meeskonnas mängisid ja elus esimest korda auti välja viskasid,\" selgitas Pohlak

vincent
27.01.06, 13:43
Algselt postitas Corinthian

Algselt postitas vincent

miks nad klounid olid?

tõenäoliselt pidas vincent silmas seda, et tegijad jalgpallurid ei oska lolli mängida ja tegijad klounid ei oska jalgpalli mängida :D
Midagi sinnakanti jah :D
See audiviskamise näide minu meelest iseloomustabki kõige paremini nende seniseid kokkupuuteid tõsise vutiga.

Sats1
28.01.06, 12:03
VINCENT,

Kas sa nägid Alberto Romualdo ning Milton Anderson Martins mängus ?

vincent
28.01.06, 13:25
Oma silmaga kahjuks mitte, telest küll. Ja negatiivse hinnangu annab neile enamik, kes neid omal ajal platsil nägi. Kui sa tahad nüüd öelda, et tegemist oli supermängijatega ja Tevalte andis neile ilmaasjata kinga, siis lase muidugi käia, mina vaidlema ei hakka.

Sats1
28.01.06, 14:30
VINCENT,

Kas 1993/94 hooajal FC Tevalte mänge Eesti TV-s transleeriti ?
Mis FC Tevalte mänge sa vaatasid teles ?

vincent
28.01.06, 14:51
Mingeid lõike ma nägin, kuna nende ümber tehti mõistetavalt lärmi tollal - brasiillased ikkagi ju. Oli see saade mingi spordipäevik või mida iganes ja kellega mängiti, seda tõesti ei mäleta 13 aastat hiljem. Mida sa tõestada tahad - et ma eksin, kui ütlen, et need mehed polnud head jalgpallurid? Go ahead, make my day, ma tõesti ei viitsi siin rohkem foorumit risustada mingi mõttetu vaidlusega.

Sats1
28.01.06, 21:24
VINCENT,

Soovin ütelda, et sa oled andekas vuti asjatundja sest sa oskad hindama vutimehe tase mõnekümne sekundi tv-lõike alusel

marcello
28.01.06, 21:32
Tsiisas,sats,kas su monopoli teema enam ei rahuldanud sind piisavalt?
Brassid olid pasad ja seda mitte ainult 20 sekundilise telepildi järgi.Uuri toonastelt Tevalte tegelastelt mis nemad arvavad.
:r66m2:olid,klounid!!!
over and out

Sats1
31.01.06, 09:13
Alberto Romualdo (parem poolkaitsja)

15 aastaselt võeti Brasiilia juuniorile koondisse. Mängis mõni mängude FC SANTOS (BRA) põhimeeskonnaks.

Milton Anderson Martins (ründaja)

17-aastaselt tuli Guajaana meistriks. Pärast seda on mänginud Sao Paolo FC Portugeses, Honduurases, Costa Ricas, Panamas ja USAs Los Angeleses.

Alberto Romualdo lõi värava FC Kalev Sillamae-FC Tevalte mängus (1:2)

Milton Anderson Martins lõi kõik tema 7 väravat ühes mangus: FC Tevalte-FC Merkuur Tartu (10:1)

luutik
31.01.06, 23:41
Algselt postitas Sats1

Alberto Romualdo (parem poolkaitsja)

15 aastaselt võeti Brasiilia juuniorile koondisse. Mängis mõni mängude FC SANTOS (BRA) põhimeeskonnaks.

Milton Anderson Martins (ründaja)

17-aastaselt tuli Guajaana meistriks. Pärast seda on mänginud Sao Paolo FC Portugeses, Honduurases, Costa Ricas, Panamas ja USAs Los Angeleses.

Alberto Romualdo lõi värava FC Kalev Sillamae-FC Tevalte mängus (1:2)

Milton Anderson Martins lõi kõik tema 7 väravat ühes mangus: FC Tevalte-FC Merkuur Tartu (10:1)

Nõus satsiga, päris klounid nad siiski polnud. Kas need klubide jutud ja koondisejutt õige on? Sellest ajalugu vaikib.

wal
07.02.06, 17:28
Isegi Google ei anna rohkemat infi kui et need brassid kunagi Tevaltes mängisid.

budu
15.02.06, 12:14
aasta 2006 sygis:

1.tvmk
2.narva trans
3.levadia
4.tartu maag
5.fc flora
6.ajax
7.tammeka
8.viljandi
9.vaprus
10.valga

luutik
15.02.06, 23:03
Algselt postitas budulojus

aasta 2006 sygis:

1.tvmk
2.narva trans
3.levadia
4.tartu maag
5.fc flora
6.ajax
7.tammeka
8.viljandi
9.vaprus
10.valga

Spetsialist vist?:P

Kebab
16.02.06, 10:16
spetsialisti arvamus:

aasta 2006 sygis -

1. Levadia
2. Trans
3. TVMK
4. Flora
5. Maag
6. Tulevik
7. Tammeka
8. Ajax
9. Valga
10.Vaprus

:lahe:

Oll
16.02.06, 10:32
1. Levadia
2. TVMK
3. Flora
4. Trans
5. Maag
6. Tammeka
7. Vaprus
8. Tulevik
9. Ajax
10. Valga

arvaja
16.02.06, 13:31
Kuulake parem asjatundjat:)

1.Levadia
2.Trans
3.TVMK
4.Flora
5.Tulevik
6.Maag
7.Valga
8.Vaprus
9.Tammeka
10.Ajax

ethan
16.02.06, 13:46
Ajasite midagi segamini.

See teema on ju siin (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=4463).

edit: ma arvan, et ML sobib ka sinna.

ethan
16.02.06, 13:48
Kuigi, mulle meeldiks lugeda vägagi hooajaeelseid ennustusi, aga põhjendage ometi. Kedagi ei huvita need \"esimene see, teine see, kolmas see\"... Põhjendage.

Pealegi on ennustamiseks natuke vara, sest litsentseerimisi pole toimunud ning koosseisud võivad veel täieneda.

Kebab
16.02.06, 15:20
Algselt postitas ethan

Ajasite midagi segamini.

See teema on ju siin (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=4463).

edit: ma arvan, et ML sobib ka sinna.

Sa ise ajad midagi segamini.

gamer
01.03.06, 20:45
Kui vahepeal räägiti tähtsamate mängude kajastamisest ETV vahendusel, siis hooaja avamäng pole igaljuhul nende hulka sattunud http://www.etv.ee/index.php?03252&kuu=2006-03-08 . Aga loodame paremat edaspidiseks.

Drogba
02.03.06, 15:57
Keegi võiks siia lingi visata kust kohast saaks vaadata Kes? Kus? Millal? mängib.:)

vincent
02.03.06, 16:06
Algselt postitas Drogba

Keegi võiks siia lingi visata kust kohast saaks vaadata Kes? Kus? Millal? mängib.:)
Martini post käesoleva teema eelmisel leheküljel. Kõik inf olemas.

marcello
04.03.06, 21:42
Kellegil infi on millal meeskondi tutvustavad ajakirjad müügile jõuavad?
Jalgpall 2006

budu
04.03.06, 21:47
see tavaliselt kas aprilli l2pus v2i mai algul

siim089
04.03.06, 23:05
Algselt postitas luutik

Algselt postitas budulojus

see tavaliselt kas aprilli l2pus v2i mai algul
Topelt ei kärise. :D Ma siiski usun, et hooaja pidulikul avamisel saame targemaks, kui mitte enne.

Martin
04.03.06, 23:17
Eesti Jalgpalli Liidu poolt tehtav ajakiri on trükis ehk peaks kohe-kohe ilmuma.

Kas Petersoo ja Co ajakirja teevad, ei oska ma kahjuks praegu öelda. Küll aga tuletan meelde, et Petersoo tehtav ajakiri on alati hiljem ilmunud, sest tema ootab tavaliselt ära koosseisude kinnitamise. EJLi ajakirjas on eeldatavad koosseisud.

marcello
06.03.06, 00:26
EJL poolt tehtav =Sporditäht?

ROOTSI KUNN
06.03.06, 17:01
Tänast ilma vaadates ei taha jalgpalli peale isegi mõelda.:doh: :doh: Kuradi vara ikka alustame . No ja sihukeste ilmadega võib arvata palju publikut kusagile hangede otsa tuleb.

etsajo
06.03.06, 17:21
Algselt postitas marcello

Ma pakun et see on see ühe korra aastas ilmuv jalgpalliajakiri. kaks aastat on autoriks olnud Indrek Peetersoo ja Igor Saveljev. Väljaandjaks Spordiklubi Raua.

Sporditähel peaks ka märtsikuus lisana ilmuma Eesti Liigajalgpall 2006!

vincent
06.03.06, 17:43
Algselt postitas etsajo

Algselt postitas marcello

Ma pakun et see on see ühe korra aastas ilmuv jalgpalliajakiri. kaks aastat on autoriks olnud Indrek Peetersoo ja Igor Saveljev. Väljaandjaks Spordiklubi Raua.

Sporditähel peaks ka märtsikuus lisana ilmuma Eesti Liigajalgpall 2006!
Mu meelest oli ikka niipidi, nagu ka Martini postist võib aru saada - et EJLi oma on see Sporditähe vahel ilmuv Liigajalgpall 2006 ja Petersoo ajab oma pundiga eraldi asja? parandage kui eksin.

Martin
06.03.06, 18:44
Petersoo tehtav \"Eesti Jalgpall\" tänavu vist ei ilmu, nii sain aru.

Ilmub EJLi tehtud \"Liigajalgpall\". See pidavat trükis olema. Kunas müüki - ei oska kahjuks öelda ehk homme saab teada, siis ju hooaja avamine.

Martin
08.03.06, 01:18
Eesti liigajalgpall 2006 käes. Pole täiesti läbi lugenud, kuid käib kah. Ega Eesti tingimustes ja turuga teab kui põhjalikumat vist ei saagi tahta. Kuigi sisuliselt on arenemisruumi alati tublisti.

Oll
08.03.06, 10:24
Algselt postitas Martin

Eesti liigajalgpall 2006 käes. Pole täiesti läbi lugenud, kuid käib kah. Ega Eesti tingimustes ja turuga teab kui põhjalikumat vist ei saagi tahta. Kuigi sisuliselt on arenemisruumi alati tublisti.

Samuti käes. Läbi ka loetud. Sisuliselt eelmise aasta koopia - formaat pole muutunud.

Kebab
08.03.06, 10:42
Kust seda liigajalgpall 2006 asjandust osta saab ja kas tasub üldse osta?

Martin
08.03.06, 11:15
Osta ikka võib, koosseisud, andmed ja niisama nipet-näpet. Kunas müüki tuleb ja kuhu - seda ei oska kahjuks öelda, kuid arvan, et läbiajal.

Martin
08.03.06, 11:18
Pildimeenutus eilselt avamiselt (http://www.postimees.ee/online_uudised/index.php) (Kahjuks peate natuke ise otsima. Fotod: Eesti jalgpallihooaja avamine. Ma otse ei oska kahjuks seda linkida :) )

Meeskondade vormid ja natuke muudki.

Lisaks! Plaan on selline, et www.postimees.ee/galerii (http://www.postimees.ee/galerii) alla hakkavad tulema kõikvõimalikud pildid Eesti meistrivõitlustelt ja ka koondise mängudelt. Alajaotuseks siis sport.

Head vaatamist. Eks annan teada, kui midagi uut tuleb.

Sir Allan
08.03.06, 11:23
Algselt postitas Martin

Pildimeenutus eilselt avamiselt (http://www.postimees.ee/online_uudised/index.php) (Kahjuks peate natuke ise otsima. Fotod: Eesti jalgpallihooaja avamine. Ma otse ei oska kahjuks seda linkida :) )

Meeskondade vormid ja natuke muudki.

Lisaks! Plaan on selline, et www.postimees.ee/galerii (http://www.postimees.ee/galerii) alla hakkavad tulema kõikvõimalikud pildid Eesti meistrivõitlustelt ja ka koondise mängudelt. Alajaotuseks siis sport.

Head vaatamist. Eks annan teada, kui midagi uut tuleb. Ainukese vormimuutuse meistrisarjas on teinud siis TULEVIK VILJANDI

Kebab
08.03.06, 11:28
Mulle meeldib Warriori triibuline vorm. Maagi oranz vorm on kah lõbus ja vaheldust pakkuv. Tegelt meeldib ka Levadia välismängude vorm.

Jyrka
08.03.06, 14:20
Algselt postitas Martin

See oleks küll vahva, sest seni on pilte olnud juberaske leida.

2mSööt3mMööda
08.03.06, 14:29
Hooaeg võiks juba lõppeda...saaks Jeep\'iga ringi kruiisida ;)

Sir Allan
08.03.06, 14:32
Algselt postitas daywalker

Hooaeg võiks juba lõppeda...saaks Jeep\'iga ringi kruiisida ;)
Pakun, et võitja tuleb TARTUST:lahe:

Siim
08.03.06, 14:35
Vormid on enamjaolt endiselt koledad.

Sir Allan
08.03.06, 14:37
Algselt postitas Siim

Vormid on enamjaolt endiselt koledad.
Tulevik läheb Itaalia liiga sarnaseks ;)

vincent
08.03.06, 15:25
Nagu näha, on Sportland Transi sponsor vaid kodumängudel :D.

Jyrka
08.03.06, 15:29
Kas need mõned klubid hakkavadki ilma logodeta mängima?

ROOTSI KUNN
08.03.06, 16:06
Tundub ,et kui ka sel hooajal publiku numbrid suurt ei kasva siis on mõnedel vanadel olijatel ,kes kodust liigat austavad sama palju ,kui koondise mänge ,väga suur võimalus varsti DZIIBIGA ringi kärutada.:P

vincent
08.03.06, 16:19
Looda sa, niikuinii kukub see mõnele vennale, kelle sõber korra staadionile kaasa vedas :D.

Martin
08.03.06, 23:10
Lugu üleval.

Avamäng andis märku: tuleb huvitav jalgpalliaasta (http://www.postimees.ee/080306/esileht/194335.php)

Martin
09.03.06, 00:17
Pildid TVMK ja Vapruse mängust (http://www.postimees.ee/online_uudised/index.php) Rutiin sama nagu eelminegi kord.

Jyrka
09.03.06, 00:46
Algselt postitas Martin

Pildid TVMK ja Vapruse mängust (http://www.postimees.ee/online_uudised/index.php) Rutiin sama nagu eelminegi kord.

Huvitav sõna \"rutiin\" kasutus.

oku
09.03.06, 13:29
Rutiin tähendab peale tava ja traditsiooni ka lihtsalt tegutsemismoodi või -viisi. Nii et täiesti tavaline kasutusviis.

Jyrka
09.03.06, 13:59
Algselt postitas oku

Rutiin tähendab peale tava ja traditsiooni ka lihtsalt tegutsemismoodi või -viisi. Nii et täiesti tavaline kasutusviis.

Mis su lemmik laul on? Sest ma vist otsin su üles ja laulan sulle seda.

jorss
09.03.06, 14:02
Ivo Dobkevitsch (http://etvsport.ee/index.php?0530834) kah korraliku loo teinud. :õnnelik:

2mSööt3mMööda
10.03.06, 16:57
nii...vaatan, et Eesti kaks ainukest kihlveokontorit on mängude koenfitsendid ka ülesse visanud.

triobet.com :

FC Levadia Tallinn - FC Flora 1.65 3.5 4.0

JK Vaprus Pärnu - JK Trans Narva 11.0 5.5 1.15

FC Ajax Lasnamäe - FC TVMK 20-0 6.75 1.05

JK Maag Tartu - FC Warrior Valga 1.35 3.8 7.2

JK Tulevik Viljandi - JK Tammeka Tartu 2.4 3.25 2.4

ja spordiennustus.ee :

FC Levadia - FC Flora 1,23 4,25 8,50

FC Ajax - FC TVMK 20,00 7,50 1,02

JK Vaprus - JK Trans 10,00 4,60 1,18

JK Tulevik - JK Tammeka 2,30 2,65 2,80

JK Maag - FC Valga 1,30 3,40 10,00

Levadia - flora mängu coenfid on ikka päris suures erinevuses. Üldse tundub, et spordiennustus sai eelmine aasta Eesti meistriliigaga kõvasti vastu pükse kui neid mänge lubatakse ennustada ainult vähemalt kaheste combodena. Päris haletsusväärne koht see spordiennustus igatahes. Aga kui triobetis konto oleks, siis vast Levadia peale julgeks panustada küll.

Martin
11.03.06, 12:28
Aga kui triobetis konto oleks, siis vast Levadia peale julgeks panustada küll.
Hakkasin ka uurima. Kontot lihtne teha ja ülekanded pankadest ka kenasti olemas.

Kusjuures vaatasin, et teiste liigade konfid on ka täiesti mängitavad ja nt. Nordic Beti tasemel <-- ehk kui nad lollitama ei hakka ning konfe tulevikus ei vähenda, panevad nad seni küllaltki madalate konfidega tegutsenud Spordiennustuse päris keerulisse seisu. Aga konkurents on vaid hea!

Drogba
11.03.06, 18:05
Liigajalgpall 2006 siis kõikides suuremates poodides esindatud.:)

elx
11.03.06, 18:20
Algselt postitas Martin

No tegelikult pole seal ju midagi keerulist - vajaliku galerii pisipildi peal parem hiireklõps > menüüst Internet Exploreri puhul \"Copy shortcut\" mozilla puhul aga \"copy link location\". Sellega on konkreetse galerii aadress puhvris ning võid selle \"pasteda\" kuhu vaja.

Martin
11.03.06, 18:40
Algselt postitas elx

Algselt postitas Martin

No tegelikult pole seal ju midagi keerulist - vajaliku galerii pisipildi peal parem hiireklõps > menüüst Internet Exploreri puhul \"Copy shortcut\" mozilla puhul aga \"copy link location\". Sellega on konkreetse galerii aadress puhvris ning võid selle \"pasteda\" kuhu vaja.

Proovi, mina ei saa hakkama. Kui saad hakkama (nii, et ta pärast pastemist ka töötab), oleksin tänulik täpsama õpetuse eest.

andre5
11.03.06, 22:54
tulevik-tammeka mängu triobeti ja bet24 koefitsente kombineerides saab hetkel 16% kerget kasumit (2,4-3,5-6,25)

god
11.03.06, 23:01
mis on nii, et arvatakse et Flora saab vastu pükse kohe nii kindlalt? :oih:

siim089
11.03.06, 23:47
Algselt postitas god

mis on nii, et arvatakse et Flora saab vastu pükse kohe nii kindlalt? :oih: Mina küll ei arva nii, ning ma tulen homme igastahes Flora võitu vaatama.

kympa10
12.03.06, 19:35
Levadia - flora mängu coenfid on ikka päris suures erinevuses. Üldse tundub, et spordiennustus sai eelmine aasta Eesti meistriliigaga kõvasti vastu pükse kui neid mänge lubatakse ennustada ainult vähemalt kaheste combodena. Päris haletsusväärne koht see spordiennustus igatahes. Aga kui triobetis konto oleks, siis vast Levadia peale julgeks panustada küll.

Tänud info eest:silm4: sai kohe triobet\'is võidukas algus tehtud:)

Martin
12.03.06, 21:17
Palavikus Zelinski kübaratrikk tõi Levadiale Flora üle võidu (http://www.postimees.ee/120306/esileht/194681_1.php) <-- Lugu Levadia-Flora, Tulevik - Tammeka ja Maag-Warrior

Kohe - kohe saadan Postimehe alla üles ka fotogaleriid mängudest Levadia-Flora ja Ajax-TVMK, Tartu mängu galerii tuleb homme.

Kaspy
12.03.06, 21:21
Algselt postitas Martin

Palavikus Zelinski kübaratrikk tõi Levadiale Flora üle võidu (http://www.postimees.ee/120306/esileht/194681_1.php) <-- Lugu Levadia-Flora ja Maag-Warrior

Kohe - kohe saadan Postimehe alla üles ka fotogaleriid mängudest Levadia-Flora ja Ajax-TVMK, Tartu mängu galerii tuleb homme.

Väga kõva pilt on saadud :lahe:

Martin
12.03.06, 22:16
Esimesed kaks pildigaleriid üleval, kolmas (Maag-Valga) lisandub homme.

Ligi saab siit (12.märts uudised) (http://www.postimees.ee/online_uudised/index.php)
Või mine otse Postimehe Galerii lehele (http://www.postimees.ee/galerii/)

Martin
12.03.06, 22:52
Algselt postitas Martin
Palavikus Zelinski kübaratrikk tõi Levadiale Flora üle võidu (http://www.postimees.ee/120306/esileht/194681_1.php) <-- Lugu Levadia-Flora ja Maag-Warrior

Lisatud Tulevik - Tammeka.

Kebab
12.03.06, 23:23
Algselt postitas Martin

Ligi saab siit (12.märts uudised) (http://www.postimees.ee/online_uudised/index.php)

No kamoon Postimees! Millal Tammeka-Tuleviku pildid ja ülevaade tuleb! ;)

Martin
12.03.06, 23:45
Algselt postitas Kebab

Algselt postitas Martin

No kamoon Postimees! Millal Tammeka-Tuleviku pildid ja ülevaade tuleb! ;)

Ülevaade on PMi lehel olemas - nagu ma eelmises postituses mainisin (ülevaade on ka Soccerneti lehel). Pilte sellelt mängult kahjuks pole.

Kebab
12.03.06, 23:55
Sorry. Lugesin ainult pealkirja ja arvasin, et tegemist on vaid Levadia-Flora mänguga.

lennat
13.03.06, 00:35
sportnet.ee-s olid see-eest kajastatud asjalikult vaid Tartu klubide osalusel peetud kohtumised. Artikli viimane lause oli selline
Ülejäänud mängudes oli Levadia parem Florast 4:1 ja tiitlikaitsja FC TVMK Lasnamäe FC Ajaxist 2:1.
Ou, mai gaad :naer4:

Kebab
13.03.06, 10:10
Enne selle hooaja algust on palju räägitud sellest, et see aasta on meistriliiga tasavägisem, kuna pole Dünamo sugust meeskonda. Koosseise vaadates kartsin ja kardan, et Valga Warrior võib korrata Dünamo eelmise aasta tulemust. Esimene voor andis mu mõttele kinnitust. Eks näis, mis edasi saab, see oli alles esimene voor. Loodan, et Valga esiliiga kogemustega poisid suudavad ikkagi head mängu näidata ja minu kartused ning vastaste rünnakuüritused nullida.

JK Maag Tartu - FC Warrior Valga 6:0 (2:0)

Martin
13.03.06, 14:51
Algselt postitas Martin

Lisatud Maag - Warrior.

ROOTSI KUNN
13.03.06, 15:22
Algselt postitas Martin

Palavikus Zelinski kübaratrikk tõi Levadiale Flora üle võidu (http://www.postimees.ee/120306/esileht/194681_1.php) <-- Lugu Levadia-Flora, Tulevik - Tammeka ja Maag-Warrior

Hea töö Postimehed!!!!;)

oku
13.03.06, 16:28
Ei tea miks pärnakatel nii vähe pealtvaatajaid oli? Kas suvepealinnas hakkab elu alles suvel? :P

Jaan
13.03.06, 16:38
Algselt postitas oku

Ei tea miks pärnakatel nii vähe pealtvaatajaid oli? Kas suvepealinnas hakkab elu alles suvel? :P

Sest mäng oli Tallinnas?

Markko
13.03.06, 17:55
Tegelikult üldse see Pärnu mängu raport on kuidagi imelik. Pealtvaatajaid oli max 15-20 ja väljak oli rohkem libe kui kõva. Aga eks see ole kah kohtuniku või mänguinspektori välja mõelda.

oku
14.03.06, 10:28
Algselt postitas Jaan

Algselt postitas oku

Sest mäng oli Tallinnas?

Oijahh, minaloll.

Martin
19.03.06, 22:31
Soosikud said jalgpalli meistriliigas rasked võidud (http://www.postimees.ee/190306/online_uudised/195415.php)

hassan74
22.03.06, 22:59
Kunagi lubas EJL ka koduliiga propageerimiseks fantasy mängu luua.Jäin seda sinisilmselt ootama, aga....
See oleks olnud hea põhjus õppida tundma ka tabeli tagumiste koosseise.

Martin
23.03.06, 13:21
Pildigalerii: Tammeka - TVMK 0:2 (http://www.postimees.ee/galerii/?gallery=104)

Jyrka
23.03.06, 17:46
Algselt postitas hassan74

Kunagi lubas EJL ka koduliiga propageerimiseks fantasy mängu luua.Jäin seda sinisilmselt ootama, aga....

soccernet on vist sama lubanud

Amadeus
23.03.06, 20:04
Algselt postitas Jyrka

Algselt postitas hassan74

soccernet on vist sama lubanud

Soccernet on lubanud superennustust aga mitte fantaasia mänge.

gamer
25.03.06, 16:46
Ma ei tea, kas see on nüüd väga loll mõte, aga siin ta oleks. Suvel võiks mingil nädalavahetusel (kui ilmataat poolt on, siis ka ilusal) pidada maha nn EMV Tähtede mängu. See on hetkel lihtsalt minupoolne mõttevälgatus ja idee. Osapooled võiksid siis kas olla koondis vs. EMV tähed, EMV eesti passi omavad mängumehed vs. võõrpassiga mängumehed.
Samas võiks antud nädalavahetusest teha ju ka täisväärtusliku päevapaari ja miks mitte ka perepäeva. Kui pidada mäng Arenal, võib ju selle kõrvalt kunstmuruplatsidel organiseerida ka amatööride turniire või korraldada suuremat sorti kõigile huvilistele avatud kongressi, seminari.

Sellisd mõtted käivad mul vaadates Pipi omaväravat.

Martin
30.03.06, 11:47
Jalgpall röövib Sergei Ratnikovi unetunde (http://tartu.postimees.ee/300306/tartu_postimees/196514.php)

gamer
30.03.06, 11:55
Olgugi, et eelmisel nädalal tuli vana koduklubi TVMK Tartusse ja võitis 2:0?

Ei

17
02.04.06, 19:10
Tänased publikunumbrid on ju küll väga ilusad:õnnelik:

timursem
02.04.06, 22:34
Algselt postitas gamer

Ma ei tea, kas see on nüüd väga loll mõte, aga siin ta oleks. Suvel võiks mingil nädalavahetusel (kui ilmataat poolt on, siis ka ilusal) pidada maha nn EMV Tähtede mängu. See on hetkel lihtsalt minupoolne mõttevälgatus ja idee. Osapooled võiksid siis kas olla koondis vs. EMV tähed, EMV eesti passi omavad mängumehed vs. võõrpassiga mängumehed.
Samas võiks antud nädalavahetusest teha ju ka täisväärtusliku päevapaari ja miks mitte ka perepäeva. Kui pidada mäng Arenal, võib ju selle kõrvalt kunstmuruplatsidel organiseerida ka amatööride turniire või korraldada suuremat sorti kõigile huvilistele avatud kongressi, seminari.

Sellisd mõtted käivad mul vaadates Pipi omaväravat.

eelmisel suvel oli tegelikult juba midagi sarnast tehtud kui pärnu vaprus mängis eesti koondisega ja tammeka mängis vist mingisuguste brasiillastega. aga see ei olnud muidugi päris see...

Noonik
03.04.06, 00:31
See Pärnu versus Eesti võiks muutuda iga-aastaseks.

Martin
03.04.06, 13:21
Pildigalerii: Tammeka - Flora 0:1 (http://www.postimees.ee/galerii/?gallery=111)

Martin
06.04.06, 11:33
Nii palju siis sellest.

Merkuuri pallurid osutusid kihlveoskandaalis süütuks (http://www.postimees.ee/060406/esileht/sport/197270.php)

etsajo
10.04.06, 00:36
Minu isiklik soov oleks,et Warrior ja Tulevik langeksid esiliigasse. Sealt ülesse tõuseks Kalev, Kalju või Kuressaare. Ja olekski Meitriliiga 2007. Flora süsteemi meeskonadest puhas.v.a Flora, kes peakski loogiliselt sinna kuuluma Puhtalt minu isiklik arvamus. :õnnelik: :D :lahe: :kaval:

Martin
10.04.06, 14:32
Fotod: Maag - Tammeka 0:2 (http://www.postimees.ee/galerii/?gallery=113)

ja

Fotod: Flora - FC TVMK 1:4 (http://www.postimees.ee/galerii/?gallery=114)

Samast kohast näete ka vanemate kohtumiste pilte.

Martin
18.04.06, 12:44
Mitmed head pildid.
Fotod: Tammeka - Levadia 0:5 (http://www.postimees.ee/galerii/?gallery=117)

17
23.04.06, 18:45
650 inimest on ikka häbematult vähe Levadia-TVMK mängu jaoks..

etsajo
23.04.06, 18:52
Algselt postitas 17

Tõesti vähe, arvestades ilma ja reklaami:oih:

budu
23.04.06, 19:04
Algselt postitas etsajo

Algselt postitas 17

Tõesti vähe, arvestades ilma ja reklaami:oih:

Kahju t6esti et isegi liidrite heitlus ei too rahvast staadionitele.Aga eks oma osa on ka selles et paljud kes tahaks kindlasti vaadata on kuskil madalamate liigade m2ngudel.Aga arengu ruumi on ikka v2ga k6vasti,ise loodan hakata vahelduva eduga mai teisel poolel TVMK m2ngudel k2ima.

Ramm
23.04.06, 19:26
Mis selles 650\'s imelikku? palju te ootate siis? mingi 2500?

marrrtin
23.04.06, 20:13
Levadia võitis TVMK 2:1.

Lõpukoll oli kena!:kaval:

budu
23.04.06, 20:42
ETV Spordi andmed Fc Flora lehel olevatega ei klapi ,m6tlen just v2raval8jate nimesi.

Martin
24.04.06, 18:11
Fotod: Levadia - FC TVMK 2:1 (http://www.postimees.ee/galerii/?gallery=118)

2mSööt3mMööda
24.04.06, 18:26
Algselt postitas Martin

Postimehe fotograaf teisest poolajast enam pilte teha ei viitsinudki?

Martin
24.04.06, 19:12

Algselt postitas Martin

Postimehe fotograaf teisest poolajast enam pilte teha ei viitsinudki?
Nähtavasti oli juba mujal.

etsajo
24.04.06, 20:56
Algselt postitas Ramm

Mis selles 2500 imelikku oleks siis...Tallinnas elab pool miljonit inimest...2000-3000 peaks olema normaalne...eriti kui ilm on hea...ja kohtuvad kaks Eesti hetke parimat klubi :õnnelik:

Ja jah...tean tean...palju asju, mis võiks olla...aga lootma ju peab, et need numbrid suurenema hakkaksid ükskord:lahe:

soxx
25.04.06, 14:01
Mis liidritest siin ikka juttu,mänge vähe veel peetud ja see 650 täitsa korralik seltskond....ja pealegi ilus ilm oli,eks oli ka targemadki teha kui jalgpalli vaadata..

vincent
25.04.06, 14:25
Kui ilm on külm ja lägane, siis on ebamugav. Kui päike paistab, siis on targematki teha. Go figure :oih:...

soxx
25.04.06, 14:31
Algselt postitas vincent

Kui ilm on külm ja lägane, siis on ebamugav. Kui päike paistab, siis on targematki teha. Go figure :oih:...

Ega nii ka ei saa võtta et kui päike paistab siis kindlasti vaja jalkat minna vaatama,,on inimesi/peresi kes kasutavad selliseid ilmasi mingiks eesti-tripiks vms..ja nuh väga paljud ikka sõidavad reedel õhtul minema tallinnast kuhugi maale vms kohta ja tullakse tagasi pühapäev õhta.Pole siin midagi imestada.:doh:

etsajo
25.04.06, 19:39
Mis see siia puutub, et osadel on muudki teha kui jalgpalli vaadata ilusa ilmaga ja võibolla paljusid inimesi ei kotigi jalgpall....loomulikult on see nii ja jääbki nii olema...aga kas 1% pealinlastest (see on kusagil 5000 inimest) peavad ka kuuluma nende inimeste hulka? See 5000 peaks olema tavaline 3-5 aasta pärast...kui Otepää MK-d käis vihmase ja sittase ilmaga 15 000 inimest vaatamas...miks ei võiks keskmist EMV liiga mängu ilusa ilmaga kolm-neli tuhat silmapaari vaatamas olla...

Martin
02.05.06, 14:07
Fotod: FC Flora - Tartu Maag 1:1 (http://www.postimees.ee/galerii/?gallery=120)

lorenzo
02.05.06, 14:19
Algselt postitas etsajo

Algselt postitas Ramm

Mis selles 2500 imelikku oleks siis...Tallinnas elab pool miljonit inimest...2000-3000 peaks olema normaalne...eriti kui ilm on hea...ja kohtuvad kaks Eesti hetke parimat klubi :õnnelik:

Ja jah...tean tean...palju asju, mis võiks olla...aga lootma ju peab, et need numbrid suurenema hakkaksid ükskord:lahe:

Barcelonas on veidi ule miljoni elaniku. pealtvaatajaid camp noul naljalt alla 60000 ei kohta. linnas on veel teinegi klubi espanyoli naol, kus samuti pealtvaatajaid kaib 30000-40000 kanti.
ootaks et meil kaiks vaatajaid minimaalselt 2000 ja norm oleks 5000-6000

Martin
04.05.06, 15:56
Fotod: Tartu Maag - FC Flora 0:2 (http://www.postimees.ee/galerii/?gallery=124)

Martin
18.05.06, 15:01
Fotod: FC TVMK - FC Flora 1:0, karikafinaal (http://www.postimees.ee/galerii/?gallery=141)

2mSööt3mMööda
18.05.06, 15:15
Küsimus...
kus see loosikast tavaliselt on kuhu need Jeep\'i loosimise kupongid toppida tuleb? Mul neid juba päris mitu tükki aga kiiruga pole silmanud kuhu neid panna. Kusagil piletimüügi koha juures mingi kastike või ....?

Kaspy
18.05.06, 17:19

Küsimus...
kus see loosikast tavaliselt on kuhu need Jeep\'i loosimise kupongid toppida tuleb? Mul neid juba päris mitu tükki aga kiiruga pole silmanud kuhu neid panna. Kusagil piletimüügi koha juures mingi kastike või ....?

Just nimelt,vähemalt Tartus on küll kohe piletimüügi kõrval olemas kast

elx
18.05.06, 18:34

Küsimus...
kus see loosikast tavaliselt on kuhu need Jeep\'i loosimise kupongid toppida tuleb? Mul neid juba päris mitu tükki aga kiiruga pole silmanud kuhu neid panna. Kusagil piletimüügi koha juures mingi kastike või ....?tavaliselt on kohe piletimüügionude/tädide juures.

uvv
18.05.06, 18:38

Küsimus...

Jeep´i ei loosita. loositakse Kia.

Martin
22.05.06, 15:49
Fotod: Pärnu Vaprus - Viljandi Tulevik 3:0 (http://www.postimees.ee/galerii/?gallery=159)

2mSööt3mMööda
18.06.06, 14:50
Seni arvasin, et kõige kiiremini saab Eesti Meistriliiga skoorid kätte FC Flora kodukalt aga eksisin päris kõvasti.

http://www.futbol24.com
antud hetkel peaks see lehekülg siis skoore edastama kõige kiiremini ;)
kui lüüakse värav, siis teeb sait ka kohe piuksu.

Martin
09.07.06, 15:07
* Seoses FC Warriori transpordiprobleemiga teel Valgasse algab mäng kell 14:15.

Oih, poisid jäid vist linnaliini bussist maha. Või siis Tallinna omast. Mõnus tsirkus.

Ramm
09.07.06, 15:18
Kuumad ilmad teevad oma töö:D

elx
09.07.06, 15:56
Algselt postitas Martin

* Seoses FC Warriori transpordiprobleemiga teel Valgasse algab mäng kell 14:15.

Oih, poisid jäid vist linnaliini bussist maha. Või siis Tallinna omast. Mõnus tsirkus.
nädsa siis, jõutigi minust ette:P ainult, et mäng algas juba kell 14:05

17
04.11.06, 14:06
Kaks Esiliiga väljakut on täna saanud hindeks mitterahuldav. Kuidas sellisel platsil üldse mängida võib ?

kaups
04.11.06, 20:55
Läks nii nagu hooaja algul öeldud: Kure otse Meistriliigasse ja Kalev üleminekumängudele.
Tegelikult oli ka 2005.a. vaatamata esiliigasse langemisele Kurele üks punktirohkemaid hooaegu-36.mängust 7 võitu ja 6 viiki, kokku 27 punkti. Ajalooline vöit Flora üle (öigemini viik 1:1;).
Klubi on hakanud toimima, juurde tuli noortetreeneriks andekas Janek Meet, kellega köik lapsed ja vanemad on rahul. Asjad liiguvad paremuse poole. Saartel on jalgpall muutumas alaks nr.1 ja see on ütlemata KENA! :)
Aitüma köigile hooaja eest!

17
05.11.06, 15:58
Trans hõbedal, Flora pronksil.

Siim
13.11.06, 17:57
http://etvsport.ee/index.php?0543736

Kokkuvõtte möödunud hooajast ja lisaks veel huvitavat statistikat.

sosku
19.11.06, 18:26
Kia läks Pärnusse. Aivo Klein on mehe nimi. Finaali pääsenutest oli ta ainus, kes osales ainult 1 kupongiga. Ja oma võtme võttis ta kausist ka viimasena.

Õnnitlused!

INCE
19.11.06, 19:18
1. Raio Piiroja (Fredrikstad)
2. Ragnar Klavan (Heracles)
3. Andres Oper (Roda JC)

Eesti meistriliiga parim: Marek Lemsalu (FC Levadia)

Parim naisjalgpallur: Ave Pajo (JK Kalev)

* hääletada said "valitud spetsialistid" ja "jalgpalli vaenlastele" ankeeti ei saadetud ;)

ALEKOK
19.11.06, 19:19
1. Raio Piiroja (Fredrikstad)
2. Ragnar Klavan (Heracles)
3. Andres Oper (Roda JC)

Eesti meistriliiga parim: Marek Lemsalu (FC Levadia)

Parim naisjalgpallur: Ave Pajo (JK Kalev)

* hääletada said "valitud spetsialistid" ja "jalgpalli vaenlastele" ankeeti ei saadetud ;)
Õige valik !
aga sa oleks võind postitad selle vastava teema alla