320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Neemelo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Neemelo

    ei oskagi seda kuhugi teise alateema alla paigutada, seetõttu tegin ajutise teema, lissalt sportlikust huvist et mis toimub staadionil siis kui neemelo lõpuks selle pühaliku kaua oodatud kolli lõpuks ära lööb, millised emotsioonid valdavad fänne ja kas seiis tuleb tõesti eesti shearer. mina igatahes kummutan õlleklaasi kõvasti neemelo auks kui see ära tuleb ja kargan end lolliks, sest mina ootan temalt palju(kohe mitu-mitu-mitu kolli), olgu kasvõi kaotus 1-7(aga siukest ei tule iial sest me oleme eestlased)

    #2
    Vastus teemale \'Neemelo\'

    ja unustasin, üleüldse siia arvamusi neemelo headest ja pahadest külgedest, ala kas tast tuleb parem kui oper või kõrbeb nagu krõm ja ülejäänd sellised. mina tean igatahes ühte vasakuga ei oska ta suurt miskit peale hakata, aga noor veel , küll õpib

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Neemelo\'

      Algselt postitas tölpa


      ja unustasin, üleüldse siia arvamusi neemelo headest ja pahadest külgedest, ala kas tast tuleb parem kui oper või kõrbeb nagu krõm ja ülejäänd sellised. mina tean igatahes ühte vasakuga ei oska ta suurt miskit peale hakata, aga noor veel , küll õpib
      Lehes oli just ülevaaade tema löödud väravatest ja sealt selgus, et ta on vasakuga rohkem löönud kui paremaga

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Neemelo\'

        Algselt postitas Amadeus


        Lehes oli just ülevaaade tema löödud väravatest ja sealt selgus, et ta on vasakuga rohkem löönud kui paremaga
        kas ta on siis parem jalgne? sl õhtuleht küsis Tarmo käest et kas mäletad kõiki väravaid ja pooli mäletas!
        Eesti surub kõik vastased vastu muru
        ja teeb neist üldse saepuru.

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Neemelo\'

          Algselt postitas god


          Algselt postitas Amadeus


          Lehes oli just ülevaaade tema löödud väravatest ja sealt selgus, et ta on vasakuga rohkem löönud kui paremaga
          kas ta on siis parem jalgne? sl õhtuleht küsis Tarmo käest et kas mäletad kõiki väravaid ja pooli mäletas!
          seal ta ütles, et ta on paremajalgne aga miskipärast on juhtunud just nii, et vasakuga on rohkem löönud. eks kaitse ka teab, et ta on paremajalgne ja katavad teda vastavalt.

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Neemelo\'

            Neemelo on üks väga lahe mängija, kes mulle kõikidest teistest silma on hakanud. Suur ja jõuline mees, kahju et kiirust vähe on. Kui saaks kiirust juurde lisada, vot siis oleks meister valmis. :P

            Igatahes edu Tarmole esimese värava löömisel! Seda tahan ma tegelikult staadionil näha.
            The main event, Die Meister, Die Besten, Les grandes equipes...The champions!

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Neemelo\'

              Ekspressi lisas oli ka lugu Neemelost ja Teeverist. Küllaltki omapärane jutt. Kahjuks seda vist netiavarustest leida ei või.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Neemelo\'

                Selles lisas ilmuvad intervjuud ongi tavaliselt sellised, khm... imelikud. Muuhulgas sain mina näiteks seekordsest loost TVMK kohta teada, et palka makstakse vähe, abitreener (Bulavin??) on jobu ja klubi ise väheprofessionaalne. Puhkust ka üldse ei anta No ja siis veel et Neemelo on aeglane ja Teever laisk Ja Ingemaril olevat palju naisi, aga see ei loe, sest varsti läheb ta hoopis välismaale ära. Sihuke jutt siis...
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Neemelo\'

                  Algselt postitas strowik



                  Igatahes edu Tarmole esimese värava löömisel! Seda tahan ma tegelikult staadionil näha.
                  Tänavu EML mänge käisid vaatamas?

                  (tegelt ma saan aru küll mis sa mõtled)
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Neemelo\'

                    Algselt postitas Amadeus


                    Algselt postitas tölpa


                    ja unustasin, üleüldse siia arvamusi neemelo headest ja pahadest külgedest, ala kas tast tuleb parem kui oper või kõrbeb nagu krõm ja ülejäänd sellised. mina tean igatahes ühte vasakuga ei oska ta suurt miskit peale hakata, aga noor veel , küll õpib
                    Lehes oli just ülevaaade tema löödud väravatest ja sealt selgus, et ta on vasakuga rohkem löönud kui paremaga
                    vasakuga löönud kyll, aga ma räägin pallivalitsemisest ja mängimisest vasakuga

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Neemelo\'

                      Tuleb välja et ta oskab siis mõlema jalaga väga hästi lüüa,mis on ainult suur pluss

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Neemelo\'

                        Pluss veel peaga
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Neemelo\'

                          neemelo juhib väravaküttide edetabelit
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Neemelo\'

                            no ex ootame teiste liigade hooaja lõpud ära, siis saab selgema pildi, kuid muidu ülikõva uudis :P
                            //

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Neemelo\'

                              Algselt postitas Kaspy


                              Tuleb välja et ta oskab siis mõlema jalaga väga hästi lüüa,mis on ainult suur pluss
                              kas mitte neemelo ei löönud tamme staadionil maadlussaali akna palliga katki, kui ta veel kuresaares mängis.. kosal oli jooksmist igatahes pärast palju

                              Kommentaar

                              Working...
                              X