320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kaks kasutajanime

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaks kasutajanime

    Nii, asjalood nüüd sellised, et tahaks siia kõigi(!) kasutajate nimesid, kellel on praegusel hetkel siin foorumis kaks või enam nime.

    Oleme ise teadlikud päris mitmest isikust, kes on ennast mitme nime alt registreerinud ning seetõttu luban sellist asja: kui isikud, kellel on rohkem nimesid kui üks ei anna endast märku järgneva nädala jooskul, siis nende nimed kustutatakse ning nad saavad siit foorumist ka bänni, mistõttu edasine registreerimine oleks mõttetu.

    Koos nimega paluks ka parooli, läbi mille saame kontrollida õigsust.

    Tänan.

    P.S. Nimed võib kirjutada siia või saada privaatsõnumina - üksküik kuidas.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    mul on teine kasutajanimi mis ma tegin kui õige nimega sisse ei saanud(ei olnud bänn peal lihtsalt arvutis oli mingi kala). sa ütlesid et ma selle ära kustutaks aga ma ei leidnud sellist optionit et see ära kustudada

    kasutajanimi: loom
    parool: ****

    Kommentaar


      #3
      Lisan juurde:

      Parool saatke privaatsõnumina!!!
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #4
        Mul alguses jama kodus läppakaga ja siis sai pandud kodamees pass ********. Pärast panin Pätsule et ta vana laiskvorst ka Soccerit külastaks.Lubas enda passwordi ära muuta et ma ei esitaks tema nimel lolle küsimusi.Ta sindrinahk ei ole ikka veel viitsinud.Aga see Grunge on tõeliselt heatahtlik nali.Loodan et Grunge kunagi arvutitaha ka istub.Päris selliseid küsimusi mix 11meetit on 11 meetrit aga mitte 26 meetrit pole veel esitand..Loomutruult tundub asi kuna tean et Grungele meeldib Lassio.
        Jalgpallihaigla liige.

        Kommentaar


          #5
          palun seleta mulle millest sa räägid?
          kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

          Kommentaar


            #6
            Räägin seda et mul kui heal lapsel mitu nime ehk avasin ka Pätsu ja Grunge.Registreerisin nad Socceri liikmetex.
            Jalgpallihaigla liige.

            Kommentaar


              #7
              mida te kahe kasutajanime all täpselt mõtlete.
              Kas ühe masina tagant on keelatud kasutada kaht nime(st.kui kellelgi sõber või vend kasutab sama arvutit saavad nad bänni?).Või lihtsalt ei tohi esineda kahe erineva nime all,aga selle tõestamiseks siin keegi vaevalt nii hää psühholoog on.

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by Yazid

                mida te kahe kasutajanime all täpselt mõtlete.
                Kas ühe masina tagant on keelatud kasutada kaht nime(st.kui kellelgi sõber või vend kasutab sama arvutit saavad nad bänni?).Või lihtsalt ei tohi esineda kahe erineva nime all,aga seda tõestamiseks siin keegi vaevalt nii hää psühholoog on.
                Mina olen

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by Yazid

                  mida te kahe kasutajanime all täpselt mõtlete.
                  Kas ühe masina tagant on keelatud kasutada kaht nime(st.kui kellelgi sõber või vend kasutab sama arvutit saavad nad bänni?).Või lihtsalt ei tohi esineda kahe erineva nime all,aga selle tõestamiseks siin keegi vaevalt nii hää psühholoog on.
                  teine variant.. hmm.. ütleme siis nii.. et KUI ME AVASTAME, et keegi on kahe kasutajanime all ja ise ei ole end nö. välja andnud, siis saavad bänni kõik tema kasutajanimed..

                  Kommentaar


                    #10
                    mul on e-maili aadresse mitu, kas need võtate ka ära

                    Kommentaar


                      #11
                      Orginally posted by wiiner

                      [teine variant.. hmm.. ütleme siis nii.. et KUI ME AVASTAME, et keegi on kahe kasutajanime all ja ise ei ole end nö. välja andnud, siis saavad bänni kõik tema kasutajanimed..
                      v tore, aga siis on ju võimalik jälle uus nimi teha erineva passwordiga? või ei ole?
                      Hey, Skeezix. You ain't cool. You're fuckin' chili. And chili ain't never been cool.

                      Kommentaar


                        #12
                        Martin:
                        kas on võimalik, et varsti saab Soccernet.ee-st attach file saata??? jürgen
                        Jalgpallihaigla liige NR. 69

                        Kommentaar

                        Working...
                        X