320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Muulased Eesti koondistes

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muulased Eesti koondistes

    http://www.delfi.ee/archive/article.php?id=11638283&categoryID=120&nda te=1132351200

    \"Vastavalt 23. jaanuaril jõustuvale direktiivile saavad kolmandate riikide kodanikud sarnaselt euroliidu kodanikega õiguse töötada, õppida, tegeleda ettevõtlusega või elada niisama mõnes teises EL-i liikmesriigis, välja arvatud Inglismaal, Iirimaal ja Taanis\"/c/.

    Kas muulased (kes Eestis alaliselt elavad) saavad õiguse eesti jalgpallikondiste riidades mängima ?

    #2
    Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

    Algselt postitas Sats1


    http://www.delfi.ee/archive/article.php?id=11638283&categoryID=120&nda te=1132351200

    \"Vastavalt 23. jaanuaril jõustuvale direktiivile saavad kolmandate riikide kodanikud sarnaselt euroliidu kodanikega õiguse töötada, õppida, tegeleda ettevõtlusega või elada niisama mõnes teises EL-i liikmesriigis, välja arvatud Inglismaal, Iirimaal ja Taanis\"/c/.

    Kas muulased (kes Eestis alaliselt elavad) saavad õiguse eesti jalgpallikondiste riidades mängima ?
    Kui kodakondsust ei ole, ei saa. Koondises mängimine käib riigi esindamise, mitte töö alla.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

      Algselt postitas sicmic


      Algselt postitas Sats1


      http://www.delfi.ee/archive/article.php?id=11638283&categoryID=120&nda te=1132351200

      \"Vastavalt 23. jaanuaril jõustuvale direktiivile saavad kolmandate riikide kodanikud sarnaselt euroliidu kodanikega õiguse töötada, õppida, tegeleda ettevõtlusega või elada niisama mõnes teises EL-i liikmesriigis, välja arvatud Inglismaal, Iirimaal ja Taanis\"/c/.

      Kas muulased (kes Eestis alaliselt elavad) saavad õiguse eesti jalgpallikondiste riidades mängima ?
      Kui kodakondsust ei ole, ei saa. Koondises mängimine käib riigi esindamise, mitte töö alla.
      vaata prantsusmaa koondist mitu prantslast on seal näiteks, alles mängis costa rica ja prantsusmaa ning barthez ja givet olid ainuksed prantslased kes mängisid

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

        aga teistel on kodakondsus ja just see loeb.
        Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

        http://lisaaeg.wordpress.com

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

          Algselt postitas 3rk1


          aga teistel on kodakondsus ja just see loeb.

          mina ei taha et eesti eest hakaks mängima kunagi mitte eestlased, see on ikka üli röve, venelased siia alla ei käi. vaatad et jookseb kaks musta kes on angoolast näiteks, siis ma enam küll koondist ei toetaks

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

            Kui on Eestis sündinud ja oskab eesti keelt, siis minu poolest võib koondises mängida. Vaatamata tema nahavärvusele.

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

              Algselt postitas nuno gomes


              Kui on Eestis sündinud ja oskab eesti keelt, siis minu poolest võib koondises mängida. Vaatamata tema nahavärvusele.
              kle aga siis varsti pole see enam eesti koondis ju......hollandi koondise mängijad saaks kokku panna surinaami koondise kusjuures, hasselbaink ja teised.......peale kauba siis oleks asi juba klubi mitte rahvus koondis

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

                miks venelased rohkem eestlased on kui siin sündinud mustanahalised

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

                  Algselt postitas Zaeka


                  miks venelased rohkem eestlased on kui siin sündinud mustanahalised
                  venelased nagu omad nii heas kui halvas mõttes

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

                    pigem halvas ma pakuks

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

                      eestimees kas sa oled lihtsalt loll või mängid lolli?
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

                        Algselt postitas eestimees
                        hollandi koondise mängijad saaks kokku panna surinaami koondise kusjuures, hasselbaink ja teised.......peale kauba siis oleks asi juba klubi mitte rahvus koondis
                        räägi meile veel midagi uut ja huvitavat
                        Miks D.Kruglov sobib Eesti koondisse rohkem kui näiteks John Carew või Daniel Braathen Norra koondisse (mõlemad Norras sündinud ja kasvanud)
                        Rise and rise again until lambs become lions!

                        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

                          Marko vähem viina!

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

                            Algselt postitas eestimees


                            mina ei taha et eesti eest hakaks mängima kunagi mitte eestlased, see on ikka üli röve, venelased siia alla ei käi. vaatad et jookseb kaks musta kes on angoolast näiteks, siis ma enam küll koondist ei toetaks
                            Algselt postitas eestimees


                            kle aga siis varsti pole see enam eesti koondis ju......hollandi koondise mängijad saaks kokku panna surinaami koondise kusjuures, hasselbaink ja teised.......peale kauba siis oleks asi juba klubi mitte rahvus koondis
                            See pidev Prantsusmaa ja Hollandi koondisega võrdlemine või mingite Angoola meeste jutt on küll rohkem kui jabur. Ei tea mitu meretagust kolooniat meil on, kust neid muust rassist inimesi võiks hakata lähemal ajal nii väga sisse voolama? Palju Eestis üldse peale venelaste mingist muust rahvusest inimesi elab hetkel ja miks see peaks lähemate aastate jooksul kardinaalselt muutuma? Mina ei leia küll ühtki põhjust, ausalt. Kliima on s.tt, heaoluühiskonnast oleme veel aastakümnete kaugusel ja no ega need Eesti naised nüüd NII ilusad ka ei ole See \"ei taha musti mehi koondisse blablabla\" on pigem sihuke jutuks-hea-küll soigumise teema. Ei tule neid kuskilt. Ja kui mõni on siin sündinud ja keelt oskab, siis olgu või roheline ja kollaste triipudega - mul oleks ainult hea meel, kui ta koondise eest vääriliselt mängib.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'Muulased Eesti koondistes\'

                              Tundub,et ei mängi...
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar

                              Working...
                              X