320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

SAUE JK otsib treenerit!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SAUE JK otsib treenerit!!!

    SAUE JK otsib treenerit...teema siis selline. Palk kokkuleppel, eeldame kanditaatidelt eelnevat treenritöö kogemust, sobib ka mängiv treener kuid parem oleks keegi kes pingil istuks ja meeskonda juhendaks. Treeningud toimuvad 2x sees - Saue Gymnaasiumi võimlas ja 1x väljas - Saue Gymnaasiumi statal(kuntstmuru). Oodatud oleks siia siis kõik pakkumised, kandidaadid jne...meeskonnas nagu potensiaali on
    winners never quit, quiters never win!

    #2
    Vastus teemale \'SAUE JK otsib treenerit!!!\'

    Minul on käsi püsti. Palka ikka maksate piisavalt?

    Kommentaar


      #3
      Vastus teemale \'SAUE JK otsib treenerit!!!\'

      Algselt postitas amority
      Minul on käsi püsti. Palka ikka maksate piisavalt?
      Kardan, et sõber zigull182 tegi lause kokkupanekul ühe vea-kohe esimese asjana topib n.ö \"raha pihku\"...Ja nagu näha, siis (raha)küsijad kohe kohal, samas (oskuste)pakkujate read on viets hõredamad

      Kommentaar


        #4
        Vastus teemale \'SAUE JK otsib treenerit!!!\'

        aga vanameister valta?kas ta polnud hooajaga rahul?või siirdus mujale?
        ta ju tegi koosseise ja tundis teid läbi ja lõhki.või jääb ta abitreeneriks ja ihkate veel professionaalsemat lähenemist?kas tahate tõsise arenguhüppe teha ja neljanda liiga särama panna?oh kus mul on küsimusi...
        andke teada ka,mida tulevikus treenerilt ja meeskonnalt ootate
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          #5
          Vastus teemale \'SAUE JK otsib treenerit!

          aga vanameister valta?kas ta polnud hooajaga rahul?või siirdus mujale?
          ta ju tegi koosseise ja tundis teid läbi ja lõhki.või jääb ta abitreeneriks ja ihkate veel professionaalsemat lähenemist?kas tahate tõsise arenguhüppe teha ja neljanda liiga särama panna?oh kus mul on küsimusi...
          andke teada ka,mida tulevikus treenerilt ja meeskonnalt ootate
          valta tegeleb rohkem nagu meeskonna rahalise poolega..nt sposorid, noortemeeskonnad ja tal endal ka ju muid tegemisi.. ma aravan et hooajaga polnud mitte keegi rahul.. mõned mängud olid ok aga osades mängudes oli ikka täielik peataolek, kaitse oli ok aga rohkem oleks pidanud ise lööma kõige kurvem oli see et me ei saand osades mägudes mänguks 11 meestki kokku .seda ma ei oska öelda kas ta hakkab abitreeneriks või mitte...proffesionaalsemat lähenemist ootame loomulikult, meil on vaja treenerit kes paneks meid mängima, teeks trennis meile mingeid harjutusi jne... asi on selles et meil on ca 4-5 noortemeeskonda, kusjuures 1 neist on päris kõva ja need saaks kunagi ka põhimeeskonda tuua aga ma ei usu, et nad tahavad kuhugi V ndasse mängima tulla. on ka plaanis luua saue jk 2. neljandas liigas ei saagi muud eesmärki olla kui liiga võit
          treenerilt ootame seda ,et ta tooks meeskonda uut jõudu ja hingamist.. potensiaali meil nagu on... trennis me oleme vist viimased 2 aastat kokku tulnud ja mänginud?? sellise kooseisuga meeskonnalt ootame kindlasti 4nda võitmist, 3ndas kanna kinnitamist ja miks mitte ka tulevikus kõrgemale tõusta
          winners never quit, quiters never win!

          Kommentaar


            #6
            Vastus teemale \'SAUE JK otsib treenerit!!!\'

            Algselt postitas bianconeri


            Algselt postitas amority
            Minul on käsi püsti. Palka ikka maksate piisavalt?
            Kardan, et sõber zigull182 tegi lause kokkupanekul ühe vea-kohe esimese asjana topib n.ö \"raha pihku\"...Ja nagu näha, siis (raha)küsijad kohe kohal, samas (oskuste)pakkujate read on viets hõredamad
            Tead, et tasuta lõunaid ei ole olemas?

            Kommentaar


              #7
              Vastus teemale \'SAUE JK otsib treenerit!!!\'

              Algselt postitas zigull182
              treenerilt ootame seda ,et ta tooks meeskonda uut jõudu ja hingamist.. potensiaali meil nagu on... trennis me oleme vist viimased 2 aastat kokku tulnud ja mänginud?? sellise kooseisuga meeskonnalt ootame kindlasti 4nda võitmist, 3ndas kanna kinnitamist ja miks mitte ka tulevikus kõrgemale tõusta
              Neljasilmajutt zigull182´ga (teistel mitte piiluda, eks? )
              Kui Sa potensiaali all pead silmas 5-6. kutsemeisterlikku(loeall tuleb ISIKLIKULT väravapostide vahele toimetada) pallivaldajat, siis seda on meil tõesti palju.Ainult, et platsil oleks huvitavam olla, kui mõnikord palli üksteise vahel ka jagatakse.
              Nii...trenniks ei saa ju pidada ka seda, et kohale ilmub kaks tegelast ja nad jäävad lolli näoga tühja platsi imetlema...Ja seda ei ole juhtunud ju ainult paar korda, eksjuu?
              Sellist suhtumist pole mõtet pareerida ju treeneri puudumisega?Muigama aiab siinjuures see, just erinevateks sõpruskohtumisteks veab ennast kohale enamus...
              Pean ausalt tunnistama, et ise ei mängi (peaaegu) kunagi tulemuse peale, vaid oma lõbuks.Just see peaks olema ka amatöörliigade mõte, vist?

              Miks ma seda epistlit privaatsõnumiga ei saatnud?Aga ikka seepärast, et eks see rohkem klubikaaslastele oli mõeldud, kui personaalselt Sulle.

              Kommentaar


                #8
                Vastus teemale \'SAUE JK otsib treenerit!!!\'

                Algselt postitas amority


                Algselt postitas bianconeri


                Algselt postitas amority
                Minul on käsi püsti. Palka ikka maksate piisavalt?
                Kardan, et sõber zigull182 tegi lause kokkupanekul ühe vea-kohe esimese asjana topib n.ö \"raha pihku\"...Ja nagu näha, siis (raha)küsijad kohe kohal, samas (oskuste)pakkujate read on viets hõredamad
                Tead, et tasuta lõunaid ei ole olemas?
                Tagasihoidlik võrdlus Sul...

                Kommentaar


                  #9
                  Vastus teemale \'SAUE JK otsib treenerit!!!\'

                  sorry, et piilusin, aga mõni tähelepanek siinkohal ka minu poolt..

                  Algselt postitas bianconeri
                  Neljasilmajutt zigull182´ga (teistel mitte piiluda, eks? )
                  Kui Sa potensiaali all pead silmas 5-6. kutsemeisterlikku(loeall tuleb ISIKLIKULT väravapostide vahele toimetada) pallivaldajat, siis seda on meil tõesti palju.Ainult, et platsil oleks huvitavam olla, kui mõnikord palli üksteise vahel ka jagatakse.
                  treeneri ülesanne olekski panna need meisterlikud pallivaldajad omavahel koostööd tegema

                  Nii...trenniks ei saa ju pidada ka seda, et kohale ilmub kaks tegelast ja nad jäävad lolli näoga tühja platsi imetlema...Ja seda ei ole juhtunud ju ainult paar korda, eksjuu? Sellist suhtumist pole mõtet pareerida ju treeneri puudumisega?
                  Praegused trennid on ju üksluised ja pealegi on just hooaeg lõppenud, arusaadav et külastatavus on keskmisest kesisem. Ise olen sel aastal käinud 95% trennides-mängudes(välja arvatud hooaja lõpule järgnenud kuu, kus lubasin endale väikse puhkuse) ja on olnud ainult 1 trenn kui oli nii vähe mehi kohal, et mängida ei saanud. Usun, et kui teha stataistika mõttes madalamates liigades trennide külastatavuse uuring, siis me asuksime pigem tabelis üleval, kui allpool otsas.

                  Muigama aiab siinjuures see, just erinevateks sõpruskohtumisteks veab ennast kohale enamus...
                  Pean ausalt tunnistama, et ise ei mängi (peaaegu) kunagi tulemuse peale, vaid oma lõbuks.Just see peaks olema ka amatöörliigade mõte, vist?

                  Miks ma seda epistlit privaatsõnumiga ei saatnud?Aga ikka seepärast, et eks see rohkem klubikaaslastele oli mõeldud, kui personaalselt Sulle.
                  Kuna järgnevatel aastatel hakkab kasvama tublisti noori alt peale, siis teemegi ühe satsi juurde, kus on võimalus mängida just lihtsalt jalgpalli nautivatel klubikaaslastel. Põhitiim peab võtma asja proffessionaalsemalt ning selle eesmärgiks peaks olema pikemas perspektiivis jõuda võimalikult kõrgele, olgu see kasvõi meistriliiga.
                  http://www.sauejk.ee

                  Kommentaar


                    #10
                    Vastus teemale \'SAUE JK otsib treenerit!!!\'

                    Et mitte kuritarvitada eetriaega ja mitte hirmutada tuleva(s)t treenerit , siis ei hakka omavahel enam neid asju siin arutama ja paneme soovid ühte jõulukirja-hästi sissetöötatud kelk vajaks juhtkoera!

                    Kommentaar


                      #11
                      Vastus teemale \'SAUE JK otsib treenerit!!!\'

                      aga äkki siis mina sobiks kanditaadiks või mis?

                      Kommentaar


                        #12
                        Vastus teemale \'SAUE JK otsib treenerit!!!\'

                        Algselt postitas ralf85


                        aga äkki siis mina sobiks kanditaadiks või mis?
                        Sinu treenerivõimetes ei kahtle,kuid võtad sel juhul endale suure koorma-viia Trummi mängijana ja Saue treenerina III-ndasse liigasse
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          #13
                          Vastus teemale \'SAUE JK otsib treenerit!!!\'

                          aga kuhu ma CV saatama pean?

                          Kommentaar


                            #14
                            Vastus teemale \'SAUE JK otsib treenerit!!!\'

                            Algselt postitas ralf85


                            aga kuhu ma CV saatama pean?
                            Saua poisid. Hoitan teid. Oma kodumängude pileteid ärge talle eraldage

                            Kommentaar


                              #15
                              Vastus teemale \'SAUE JK otsib treenerit!!!\'

                              Algselt postitas ralf85


                              aga kuhu ma CV saatama pean?
                              Tõsine soov või lihtsalt pikaks veninud nali?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X