PDA

View Full Version : MM 2006 tugevusgrupid?

joe112
29.11.05, 19:10
MM 2006 loosimine alagruppidesse toimub küll 9. detsembril Leipzigis, aga kahjuks ei saa kusagilt teada neid tugevusgruppe ja millises kausis keegi on?

mcnamara
29.11.05, 19:59
Algselt postitas joe112

MM 2006 loosimine alagruppidesse toimub küll 9. detsembril Leipzigis, aga kahjuks ei saa kusagilt teada neid tugevusgruppe ja millises kausis keegi on?

See tõenäoliselt selgubki vahetult enne loosimist alles.

cannuman
30.11.05, 22:15
See peaks selguma umbes 3 päeva enne loosimist. Mitteametlikud andmed

kaala
30.11.05, 22:38
selgub millal ta selgub, teatavaks tehakse ikka alles loosimisel. nagu ka muu huvitav info. kõike hoitakse seni salajas, et põnvust säilitada:)

cannuman
01.12.05, 13:20
eelmisel MM-il oli küll varem teada kes asetatud meeskonnad...Pikalt kõneldi sellest, et Saksamaale anti koht Inglismaa asemel.

midfielder
02.12.05, 20:49
Viimases nädalas on see tabel ära toodud.

cannuman
03.12.05, 21:43
Algselt postitas midfielder

misasja?

Mikusiku
03.12.05, 22:32
Algselt postitas cannuman

Algselt postitas midfielder

misasja?
Ilmselt mõtles ta ajakirja Nädal ära toodud tabelit tugevusgurppidest, mis on koostatud sakslaste poolt.

mcnamara
06.12.05, 11:17
Tooks siis hilisemaks võrdlemiseks BBC pakkumise:

Pool One: Germany, Brazil, Italy, France, Argentina, Spain, Mexico, England.

Pool Two: Holland, USA, Czech Republic, Croatia, South Korea, Japan, Paraguay.

Pool Three: Ecuador, Switzerland, Tunisia, Saudi Arabia, Poland, Iran, Costa Rica, Portugal.

Pool Four: Ukraine, Serbia & Montenegro, Ivory Coast, Australia, Ghana, Trinidad & Tobago, Togo, Angola.

Naljakas muidugi seda Saudi-Araabiat näiteks kolmandas satsis näha.

Tegelikud tugevusgrupid peaksid selguma täna kella kolme paiku meie aja järgi, kui tähtsad ninad on Leipzigis koos istunud.

Malfoy
06.12.05, 15:47
Istuti siis koos ära.
1 paigutus: Argentina, Brasiilia, Inglismaa, Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia, Mehhiko ja Hispaania.
2 paigutus: Austraalia, Angola, Ghana, Cote d\'Ivoire, Togo, Tuneesia, Ecuador ja Paraguay
3 paigutus: Euroopa meeskonnad Horvaatia, Tšehhimaa, Holland, Poola, Portugal, Rootsi, Šveits ja Ukraina
4 paigutus: Iraan, Jaapan, Saudi Araabia, Lõuna-Korea, Costa Rica, Trinidad & Tobago ja USA.
Serbia & Montenegro on kodutu.:doh:

AlwaysRed
06.12.05, 15:51
mida kuradit aafrika meeskonnad teises tugevusgrupis teevad???
mille alusel küll neid gruppe koostatakse?
Holland ja Tšehhimaa kolmandas grupis? Müstika.

mcnamara
06.12.05, 15:51
Ja siin siis tegelik jaotus:

POT ONE
Germany (hosts)
Brazil (holders)
Argentina
England
France
Italy
Mexico
Spain

POT TWO
Australia
Angola
Ghana
Ivory Coast
Togo
Tunisia
Ecuador
Paraguay

POT THREE
Croatia
Czech Republic
Netherlands
Poland
Portugal
Sweden
Switzerland
Ukraine

POT FOUR
Iran
Japan
Saudi Arabia
South Korea
Costa Rica
Trinidad & Tobago
US
Special pot: Sebria & Montenegro

Esimene on siis see asetatud meeskondade grupp, ülejäänud siis mitte tugevuse, vaid maailmajagude järgi, nagu näha. Esimesena jäi 8 ukse taha USA, tehes nii ruumi Itaaliale.
USA-le järgnesid FIFA arvates Holland, L-Korea, Jaapan ja Rootsi.
Esikaheksa järjestus punktide alusel:
1. Brasiilia
2. Inglismaa
3. Hispaania
4. Saksamaa
5. Mehhiko
6. Prantsusmaa
7. Argentiina
8. Itaalia

Täpsemalt. (http://eur.i1.yimg.com/eu.download.yahoo.com/fifa/fu/finaldrawpot1.pdf)

mcnamara
06.12.05, 15:52
Algselt postitas /Romaldo/

mida kuradit aafrika meeskonnad teises tugevusgrupis teevad???
mille alusel küll neid gruppe koostatakse?
Holland ja Tšehhimaa kolmandas grupis? Müstika.

Saanüüd aru. Ainult esimene grupp on asetatud. Teised on nii nagu nad on, et saaks teha vaba loosimise. Üle kahe Euroopa meeskonna ühte alagruppi ju kuuluda ei saa.

vincent
06.12.05, 16:10
Paistavad olevat päris head võimalused vähemalt ühe \"surmagrupi\" tekkimiseks:
1. pott - ükskõik kes
2. pott - Gaana või Austraalia
3. pott - keegi nelikust Tšehhi-Holland-Portugal-Rootsi
4. pott - keegi kolmikust USA-Jaapan-L.Korea
ja ongi olemas

Ja kas ma saan sellest Serbia \"jokkeristaatusest\" ja \"geograafilise erinevuse printsiibist\" õigesti aru - et kaheksast grupist ühes on ikkagi kolm Euroopa meeskonda ja tegelikult jugod on neljandas potis, lihtsalt neid ei panda kokku nt Horvaata või Ukraina, vaid pigem näiteks inglastega? või mismoodi? tundub imelik igatahes, et üks meeskond kuidagi priviligeeritud on. seletage lollile. :oih:

mcnamara
06.12.05, 16:14
Algselt postitas vincent
Ja kas ma saan sellest Serbia \"jokkeristaatusest\" ja \"geograafilise erinevuse printsiibist\" õigesti aru - et kaheksast grupist ühes on ikkagi kolm Euroopa meeskonda ja tegelikult jugod on neljandas potis, lihtsalt neid ei panda kokku nt Horvaata või Ukraina, vaid pigem näiteks inglastega? või mismoodi? tundub imelik igatahes, et üks meeskond kuidagi priviligeeritud on. seletage lollile. :oih:

Ma ei tea, aga ma oletan, et ei. Serbia jäi arvatavasti välja, sest nn Euroopa gruppi (ehk kolmandasse) ta ei mahtunud. Oletan, et ta loositakse kas Brasiilia, Argentiina või Mehhiko juhitud gruppi. Aga see on vaid oletus. Ilmselt ka näiteks Mehhiko ja USA ei satu ühte alagruppi, Paraguai ja Ekuador ei satu Argentiina ja Brasiiliaga kokku jne.
Loos ei saa niisiis olema sugugi nii vaba, nagu mulle ehk esmapilgul paistis.

vincent
06.12.05, 16:17
Seda ma arvasin ise ka, et ei ;) Aga nii või teisiti on pehmelt öeldes tobe, et osadele tõmmatakse vastane nagu juhtub ja teistele valitakse.

vello99
06.12.05, 16:18
Algselt postitas vincent

Paistavad olevat päris head võimalused vähemalt ühe \"surmagrupi\" tekkimiseks:
1. pott - ükskõik kes
2. pott - Gaana või Austraalia
3. pott - keegi nelikust Tšehhi-Holland-Portugal-Rootsi
4. pott - keegi kolmikust USA-Jaapan-L.Korea
ja ongi olemas

Ma saan aru, et sõjakurjategijad pannakse sinna gruppi, kuhu esimesest grupist satubd mitte-euroopa tiim... s.t. et ei tekiks ühtegi kolme \"eurooplasega\" gruppi...

Edit: ühesõnaga aeglane, kuid nõus eelkõnelejatega...

dreyd
06.12.05, 17:24
minu jaoks põhiline, et svennsonid ja inglased ühte gruppi ei satuks.

mcnamara
06.12.05, 18:21
Veel on selgunud järgmine: Saksamaa asetatakse gruppi A (mängib Münchenis kõik mängud) ja Brasiilia gruppi F (Berliinis). Mis peaks ju peaaegu kindlalt seda tähendama, et minu ostetud piletid 13.06 Berliinis on ühele Brasiilia mängule. Limps. :)

Aramis
07.12.05, 03:17
Mnjaa - mina kahtlen selles infos nagu mängiks Brassiilia või saksamaa oma mänge ühel ja samal staadionil. Varasema info kohaselt ei pea see paika ja kui on mingi uuem info, siis võibolla küll.. Oleks muidugi edumeelne nende koondiste fännide seisukohalt.

mcnamara
07.12.05, 16:31
Algselt postitas Aramis

Mnjaa - mina kahtlen selles infos nagu mängiks Brassiilia või saksamaa oma mänge ühel ja samal staadionil. Varasema info kohaselt ei pea see paika ja kui on mingi uuem info, siis võibolla küll.. Oleks muidugi edumeelne nende koondiste fännide seisukohalt.

Oh ei tea siis jah. Aga loosimine juba paari päeva pärast. Südames elab siiski lootus, et F1 saab olema just Brasiilia.

Tauri.T
07.12.05, 19:25
Brasiilia ja Saksamaa mängivad korra Münchenis, korra Berliinis ja korra Dortmundis.

Aramis
07.12.05, 22:16
Algselt postitas mcnamara

Algselt postitas Aramis

Oh ei tea siis jah. Aga loosimine juba paari päeva pärast. Südames elab siiski lootus, et F1 saab olema just Brasiilia.

Ei noh, F1 võib vabalt brass olla - aga nagu vahe peal kõneleja mainis mängib ta oma mängud erinevatel paltsidel.

Tauri.T
07.12.05, 22:24
Algselt postitas Aramis

Algselt postitas mcnamara

Algselt postitas Aramis

Ei noh, F1 võib vabalt brass olla - aga nagu vahe peal kõneleja mainis mängib ta oma mängud erinevatel paltsidel.

Brasiilia peab mängud järjekorras: Berliin, München, Dortmund. Nii et mcnamara piletid peaks olema Brasiilia mängule.

Aramis
08.12.05, 01:12
No ongi ju..see on kõik ammu selge. Uus inff oligi, et Brass on F-ix asetatud.

mel21
08.12.05, 02:52
DFB, A
9. juuni / München
14. juuni / Dortmund
20. juuni / Berliin

Brasiilia, F
13. juuni / Berliin
18. juuni / München
22. juuni / Dortmund

Nii et palju õnne mcnamarale, 13. juunil tõttads Berliin-Charlottenburgi tihnikus ühe tribüünidega palliplatsi poole -- usutavasti koos päälinna täiesti arvestatava brazil-kogukonnaga.

Aramis
08.12.05, 09:49
Tihnik on päris õige sõna iseloomustamaks maastikku, mis jääb metroo ja staadioni vahele.

jansa
08.12.05, 11:55
.... saamaks uuesti statkal brasiillaste mängu kaeda MM-i atmosfääris oleks nõus päris palju maksma...NB! Jätke kõrva taha - kuulutus ei aegu;)

Jeti88
10.12.05, 00:12
Algselt postitas dreyd

aga läks just niimoodi

Saarlane
10.12.05, 10:46
Et siis McNamare minemas päris tulisele mängule;) Pole ju horvaadid papist poisid:kop:

marcello
10.12.05, 11:58
Algselt postitas Hmf

Algselt postitas dreyd

aga läks just niimoodi
ongi hea,saavad mõlemad edasi ja ei saa kohe PO kokku...

Warren
15.12.05, 09:51
Pele: argentiinlaste suurim vaenlane
Goal.com/SLÕL

SÜÜ: Hollandlane Johann Cruyff vaatab, kuidas Pele tema kodumaa koondise Argentiina vastaseks valib.
Reuters
JALGPALL | Pärast MM-finaalturniiri alagruppide loosimist sattus Brasiilia vutilegend Pele jälle argentiinlaste põlu alla, sest valis neile vastaseks kardetud Hollandi.

Vähe nüüdsest skandaalist, ka nelja aasta eest loosis Pele Argentiina MMi surmagruppi. Toona oldi koos Inglismaa, Rootsi ja Nigeeriaga ega pääsetudki kaheksandikfinaali. Järgmisel suvel Saksamaal tuleb Argentiinal lisaks Hollandile kembelda Cote d\'Ivoire\'i ning Serbia ja Montenegroga.

Argentiina suurimal spordilehel Ole sai mõõt täis ning väljaanne tõttas Pelet hoogsalt ründama.

«Kuhu iganes Pele sõrme lükkab, tähendab see Argentiina surma. Neli aastat tagasi loosis ta meile vastaseks Inglismaa. Nüüd valis sama käsi välja sildi, millel keegi ei tahtnud näha kirja «Holland». Aga muidugi tuli sealt just see silt. Kaks korda järjest on liig mis liig,» torises Ole.

Lõuna-Ameerika suurriigid Brasiilia ja Argentiina on jalgpalliväljakul tulivihased rivaalid, võit naabri üle või naabri edestamine MMil on vaat et elu-surma küsimus. Või kui brasiillased peavad maailma parimaks Pelet, siis argentiinlased Diego Maradonat.

Ole väitel juubeldasid Brasiilia ajakirjanikud loosimistseremoonial Leipzigis varjamatult, kui Pele tõmbas Hollandi Argentiina, mitte nende koondise alagrupikaaslaseks.

Sinivalgete meeskonna peatreener Jose Pekerman tuli vahekohtunikuks, paludes süüdistajaid rahunema. «Loosimisprotseduur on vettpidav, seega ei saa Pelet süüdistada meievastases salaliidus,» lausus Pekerman.