320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Green Day\'

    Tõmmake omale kuskilt lugu \"Anfield Rap\". Väga pull värk.

    PS. Kalifornias on tekkinud uus bänd \"Network\", stiiliks electroclash. Kurjad keeled räägivad, et kolm viiest bändiliikmest on pärit Green Day\'st . http://www.thenetworkband.com
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Green Day\'

      Originally posted by valdano
      Halloween tõotab tulla huvitav: linnahallis (Tallinnas siis) kõva kontsert: Korol I Shut, Vennaskond, JMKE ja teised. üritus pidavat reklaami järgi otsustades kestma 10 tundi.
      vot nii kõlab asja reklaam.
      kohalkäinud teavad rääkida, et juba enne yrituse algust otsisid suure vennasrahva esindajad erinevaid fyysilisi kontakte ning yrituse käigus algatasid rohkeid diskussioone eesti iseseisvuse mõttetusest jne. salapärane vene hing, mis sa teed.

      Aga järgmisel reedel toimub krahlis operation b, kus teiste seas mängib oma uue plaadi lugusid ka ilmselt parimaid (noori) metalipunte Recycle Bin. Mainit plaat keerleb hetkel ka massinas ja rokib sajaga! Palavad soovitused.
      Rohkem infi aga siit
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Green Day\'

        Recycle Bini sai eile kuulamas käidud. Peab lihtsalt selle ära mainima, et kontsert on hoopis teine asi kui plaat. Kumb aga parem on, seda te lihtsalt peate ise minema välja uurima.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Green Day\'

          Originally posted by fittibaldi


          kohalkäinud teavad rääkida, et juba enne yrituse algust otsisid suure vennasrahva esindajad erinevaid fyysilisi kontakte ning yrituse käigus algatasid rohkeid diskussioone eesti iseseisvuse mõttetusest jne. salapärane vene hing, mis sa teed.
          Siinkohal pean paslikuks märkida, et ei minu ega minu tuttavatega selliseid intsidente seal ei esinenud ning poliitikast ei räägitud. Muljed on kontserdist siiani ülimalt head. Aga räägitakse, et erand kinnitab reeglit.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Green Day\'

            Nonii...järgmise Operatsioon B\'ni on jäänud vaid aasta Et tänavune aga eile oli, kael veits veel valutab ja kõrvad mulle andestama hakkavad, tuleks sellest veidi rääkida

            Loom võinuks esineda hiljem, ent samas nad möödunud aasta said oma võimaluse juba, tasemel bänd siiski. Ühe parimatest elamustest jättis mulle Plastic Whore, keda mingil kummalisel põhjusel polnud laivis varem kuulnud...igati lahe muusika . Astro Zombies kargas minu alandlikul hinnangul tühja, ent järgnevat bändi ehk Horricane\'i võib pidada peamiseks põhjuseks, miks mu kael ikka veel valutab. Kuigi esmapilgul midagi erilist ei tundunud olevat - väga positiivne üllatus. Rohkemat ootasin aga järgmiselt artistilt alumisel korrusel. Luarvik Luarvik oli mõneti huvitav, ent mõni asi nende tegevuses tundus veits imelik, taolisest muusikast meeldib mulle rockilikum variant...Nende suht pika seti lõppedes sammusin taas üles kus oli minutite eest alanud Recycle Bini kontsert. Mis siin ikka öelda jääb - . Ainus võõramaine bänd ehk Willycranes Soomemaalt minu jaoks midagi erilist ei olnud, kuid suure lava viimased kaks (eriti viimane!) esinejat - meie oma rockisaurus Gunnar Graps(kelle prille ma endale tahan ) ja ürituse peaesineja No Big Silence, kes ei pidanud paljuks kaks korda lavale naasda. Suur tänu teile selle eest. Ainus bänd mis kuulmata jäi oli Umb. Et ma ka varem sellest suurt midagi ei teadnud, ehk keegi valgustaks mind?

            Argielus paitavad mu kõrvu viimasel ajal härra Maynard James Keenani projektid - Tool ja A Perfect Circle - üks parem kui teine. APC viimane üllitis \"Thirteenth Step\" on lihtsalt suurepärane. Ahjaa, endale olen avastanud ka ambient-muusika.

            Oleks jõle tore kui mõni teine foorumlane ka tänavustest elamustest pajataks.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Green Day\'

              Loom kui endine tõsine hardcore-punt oli oma uued lood kuidagi softid teinud, või tundus kogu nende loid esinemine lihtsalt selline ainult tänu varasele kellaajale.. igatahes on nad kindlasti suure lava bänd.
              chopperi sooloprojekt ehk plastic whore oli muidugi väga eriline asi, eriti meeldis mulle üks d\'n\'b taustaga lugu.
              recycle\'i esinemise tulemus on hambast murdunud kild ja väljaväänatud kyynarnukk...aga väga kõva live oli poistel kyll.
              GGG - no kui ikka \'valgus\' ja \'raudmees\' kõlasid, läks rahvas päris pöördesse!! mina ka...
              üldiselt all esinenud bände vaatama ei viitsind minna, vaid tegelesin kõva õllejoomisega, mistap pääle ggg-d tundus viia iseend ja oma viltune maailm koju magama.
              kuradi kahju on sellest, et pentagram ei tulnud - tegu olnuks siis mitte selle va bläkmetali viljelejaga, vaid kerge d\'n\'b+metal sugemetega asjaga. ehk et olla väga funky. olen proovind seda tirida ka, aga pidevalt satun vaid selle \'vale\' pentagrami otsa.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Green Day\'

                Kas siin tantsumuusika inimesi ka on? Keegi võix mingeid väga häid tantsumuusika(näitex trance, techno jt) laule nimetada...
                https://r-cold.blogabet.com/

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  Originally posted by Red Devil


                  Kas siin tantsumuusika inimesi ka on? Keegi võix mingeid väga häid tantsumuusika laule nimetada...
                  Dr. Alban \"It\'s my life\"
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    Originally posted by Red Devil


                    Kas siin tantsumuusika inimesi ka on? Keegi võix mingeid väga häid tantsumuusika(näitex trance, techno jt) laule nimetada...
                    https://r-cold.blogabet.com/

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      yhtteist huvitavat kõrva jäänud, räägin teitelegi.

                      eriti hiphopi sõber ei ole, aga veendusin oma kõrvaga, et selliseid asju nagu Boo Yaa Tribe ja Dizzee Rascal ei kiideta viimasel ajal kõiksugu väljaannete plaadiarvustustes ilmaasjata. Eriti viimane on ÜSNA VÄGA teistsuguste taustadega.

                      Sevendusti uus reliis Seasons on meloodilisem ja ehk vähem raju, kui eelmised kaks plaati, aga täitsa kuulatav. Eriti meeldejääv on sealt esimene singel Enemy.

                      A red devil, kui tahad head tantsumuusikat, siis kaeva kuskilt välja Ill Skillz või Sunchase. Nämma.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        Originally posted by fittibaldi
                        A red devil, kui tahad head tantsumuusikat, siis kaeva kuskilt välja Ill Skillz või Sunchase. Nämma.
                        No Ill Skillz küll nämma pole, vähemalt see laul, mida mina kuulsin.
                        Aga, kui nüüd midagi head välja pakkuda, siis electro, techno ja house sugemetega Benny Benassi on praegu väga kuum. Soovitaks tervet Hypnotica plaati ning ka mõned eraldi lood: KMC feat. Sandy - Get Better (Sfaction reloaded mix), Alizee - J\'ai Pas Vingt Ans (Benny Benassi Sfaction Club Mix), Tomcraft - Loneliness (Benny Benassi remix). Üldiselt on Benny B. väga hea ning kogu Biz ruulib. Ahjaa Benasside mixid In-Grid`ist on ka kõvad.
                        Lood, mis mulle endale veel meeldivad: DJ Tiesto feat. Nicola Hitchcock of Mandalay - In My Memory, Dark Monks - Insane (Steve Murano Vocal Remix), Pulsedriver - Galaxy (Floorfilla mix), Svenson and Gielen - Beachbreeze, Trinity - Everytime We Touch, Yakooza - Big Deal.
                        Selleks korraks kõik, enjoy!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          Originally posted by Robinho


                          Alizee - J\'ai Pas Vingt Ans (Benny Benassi Sfaction Club Mix
                          See lugu endal ka olemas ja mulle see igatahes väga meeldib. Ja polex teadnud, et Real Madridi vennast võib kusagil siin foorumi ka abi olla , seegi vähemalt hea, et normaalset musa kuulab (ok ok nali)

                          Kirjutaks siia mõned enda praegused lemmiklood: Ziggy X - Bassdusche, Russenmafia - back on track(original mix), Martillo Vago - Por Que No, Future Trance United - Face 2 Face(B1 Rocco vs Bass), Dj Shog - Another World ja paljud teised
                          https://r-cold.blogabet.com/

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            kas keegi ei tia mõnda trance / techno lehekülge kus oleks mõnus tümpakat otsida
                            Ise tean puroeuro.com mis on vägagi hea lehekülg ja foorum on ka palju abiks!!!!!!!
                            Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                            When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                            Koss on lahe

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              Teen lihtlabase kopipaste siuksest uudisest.

                              U2 laul \'\'One\'\' valiti kõigi aegade parimaks

                              Top 10

                              1. One - U2
                              2. I Say A Little Prayer - Aretha Franklin
                              3. Smells Like Teen Spirit - Nirvana
                              4. A Day In The Life - The Beatles
                              5. In The Ghetto - Elvis Presley
                              6. My Name Is - Eminem
                              7. Creep - Radiohead
                              8. Independent Women Part 1 - Destiny\'s Child
                              9. Live Forever - Oasis
                              10. River Deep Mountain High - Ike and Tina Turner

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                Originally posted by yheksa


                                Teen lihtlabase kopipaste siuksest uudisest.

                                U2 laul \'\'One\'\' valiti kõigi aegade parimaks

                                Top 10

                                1. One - U2
                                2. I Say A Little Prayer - Aretha Franklin
                                3. Smells Like Teen Spirit - Nirvana
                                4. A Day In The Life - The Beatles
                                5. In The Ghetto - Elvis Presley
                                6. My Name Is - Eminem
                                7. Creep - Radiohead
                                8. Independent Women Part 1 - Destiny\'s Child
                                9. Live Forever - Oasis
                                10. River Deep Mountain High - Ike and Tina Turner
                                Jumal hoidku! Pean õnnelik olema, et Q juba aastaid tagasi Mojo vastu välja vahetasin.
                                See nimekiri on tõeliselt hirmuäratav...njah, pean tunnistama, et laulu kohal 8 pole ma muidugi iialgi kuulnud...

                                Edit: Eriti õudne tundub mulle see, et nad Arethalt ja Elviselt sellised laulud välja on valinud.
                                \"In the Ghetto\"?????? Kui valida on \"That\'s All Right, Mama\", \"Heartbreak Hotel\" või \"Mystery Train\"?
                                Ja \"Say A Little Prayer\", kui on olemas \"Respect\"?
                                Iialgi ei koostaks ma sellist \"parimate laulude\" nimekirja ja mitte ühelegi sellisele ei kirjutaks ka kunagi alla.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X