PDA

View Full Version : Green Day

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

greenday
12.11.01, 16:45
Mina kuulan punkrokki. Täna tuli välja Green Day hittide kogumik "International Superhits", mille ma pool tundi tagasi soetasin. Soovitan soojalt mitte-disko-inimestele. 21 lugu üks tegijam kui teine.

Siim
12.11.01, 19:14
Eelmises foorumis oli selle teema üle arutamist, kuid kordan oma sõnu. Eestist meeldib tõsiselt ainult Vennaskond. Mujalt maailmast on muusikamaitse mitmekesine.

greenday
12.11.01, 19:25
Orginally posted by Siim88

Eelmises foorumis oli selle teema üle arutamist, kuid kordan oma sõnu. Eestist meeldib tõsiselt ainult Vennaskond. Mujalt maailmast on muusikamaitse mitmekesine.Nõus. Eelmises 7. vapras sain Täna Jälle Me Joome Bensiini viimase koha ja Koikson (kõige sitem lugu) sai 1. koha. Eesti rahvas on masendav. TJMJB on sitaks haige lugu.

Siim
12.11.01, 19:39
Pungiga ongi mul nii, et peale läheb ainult kodumaine. Mujalt maailmast ma eriti ausalt öeldes kuigi palju ei tea. Sellised poolpunkmoodustised, nagu Blink 182 või Offspring ei jäta mulle erilist muljet. Green Dayd pole eriti kuulanud, seega ei oska sel teemal sõna võtta.

TJMJB on jah hea lugu. Vennaskonna puhul on ta minu jaoks üks paljudest headest. Villu Tamme ütles ju ka, et oleks võinud rohkem punkte anda, ikkagi ju klassika:kaval:

Kui jutt juba sinna läks, siis äkki kedagi huvitab...

TÄNA JÄLLE ME JOOME BENSIINI
(Lomp/Trubetsky)

Maha põlegu Tallinn ja Riia
Ja las leekides hukkub Berliin
Täna jälle on meelitand siia
Uimas tüdrukud mind ja bensiin

Täna jälle ei ole siin kohti
Kus vaid sädemest ei tõuseks leek
Täna jälle on siin tuleohtlik
Täna jälle me suitsu ei tee

Täna jälle me joome bensiini
Täna jälle mul voolik on suus
Täna jälle kanister käib ringi
Täna jälle A 76

Taas kui horisont kumab siis kaagid
Ära lähevad päev koidab uus
Lähen minagi tühjad on paagid
Läbi sudu bensiinimaik suus

ugla
12.11.01, 20:35
No punk ruulib.. :reiv: JMKE on Eestis parim, ka vana
Vennaskond on hea. Uuemad üllitised paraku neil kuidagi
väga imelikud. Bad Religion teeb head asja , Green Day
samuti hea. Offspringi esimesed plaadid lähevad kah loosi...
Punki ja jalgaplli ühendab toreda sidemena õlu :õlu:

coco
12.11.01, 23:08
kunagi sai ka punki kuulatud, jmke ruulib siiani, vennaskond näiteks jätab küll külmaks, väljamaalt Green Day on jah hea, Bad Religion samuti, die toten hosen on ka lahe....vana offspring on ka :lahe:

wal
13.11.01, 16:53
Ehhee :kaval: diskopepud ei julge vist või häbenevad...
Ise kuulan rohkem kurjemat sorti musa kui punk, ehkki viimasel ajal on mind huvitama hakanud Operatsioon Õ uuem repertuaar, mis vist pole veel konserveeritud. Muidugi enamus naishäältega gothic metalit :love: kuni väga-väga kurjade asjadeni nagu Lunar Aurora, millest 99% pole kuulnudki. Vahel kuulan ka 70-te estraadi või trip-hoppi.

erx
13.11.01, 17:03
mis asi on trip-hop? (sry, pole kuulnud:oih: )

kojamees
13.11.01, 17:21
See on kui ühe hoobiga HOP tõmbad lauapealt kõik triibud ninna.Seal ka nimi TRIP-HOP.:D

kojamees
13.11.01, 17:24
Täna ma ei kuula muchvigi kuna lähen õhtul stuudiosse koos Universiumi Direktoritega mingit lugu sisse laulma.Aga eile ja kindlalt ka homme kuulan ma PUNKI ja veel palju muudki.Alates Punli alustaladest kuini kaasajani.Natuke savilt on tehtud see USA kommertspunk nagu siin eelpool mainitud juba.:lahe:

Osric
13.11.01, 17:28
no mu jaoks on ikka oige punk buzzcocks ja dead kennedys ja green dayd ja offspringi ei suuda kuulata isegi mitte relvaahvardusel.

Lincoln
13.11.01, 17:34
trip-hopi loojaks peetakse portisheadi, kes on ka selle stiili parim artist
kojamees kas sinul oli kunagi mingi second hand plaadipood
jürgen

Osric
13.11.01, 17:39
kas portishead oli toesti enne kui massive attack, kes peaks ka olema yks trip hopi vanadest tegijatest? OK ei ole kindel seeparast ei vaidle :)

greenday
13.11.01, 17:54
Orginally posted by Osric

no mu jaoks on ikka oige punk buzzcocks ja dead kennedys ja green dayd ja offspringi ei suuda kuulata isegi mitte relvaahvardusel.Soovitaks sul kuulata Green Day kahte esimest plaati. Olen üsna kindel, et sa neid kuulnud pole. Võibolla meeldiks. Vihje: Green Day esimene plaat EI ole dookie.

kojamees
13.11.01, 18:18
Tean küllVõin öelda etmusa liigubüsna kiirelt.Kunagi tõi J.M.K.E. Lempa nirvana"In uetro" plaadi ja seletas et päris lahe USA PUNK.Aasta pärast tuli See plaat kus "Smell ..." ja hiljem hakati vanu Nirvana plaate ostma ning need jõudsid lõppkokkuvõttes kõik plaatinaplaadi hulka.Sellex ajax oli seda müüdud 800 tk.:D

kyps
13.11.01, 18:31
Ei ole jah vanemaid Green Day kogumikke kuuland, aga Dookie on küll vega hea:)

JMKE ja Singer Vinger on Eestis lemmikud. Neil sellised hoopis teisest puust laiv esinemised kah.

No ise kuulan muusikat suht laias haardes:)

Neil kes seda diskopoppi teevad peab küll mingi haigus külges olema. Nagu Kojamees ühe oma kasseti peal on öelnud "Kõiges on süüdi raske lapsepõlv ja varajane suguelu."

Lincoln
13.11.01, 23:13
Orginally posted by Osric

kas portishead oli toesti enne kui massive attack, kes peaks ka olema yks trip hopi vanadest tegijatest? OK ei ole kindel seeparast ei vaidle :)
kuigi ise sellise muusika austaja ei ole aga tean et portishead pidi olema esimene kes seda viljelema hakkas
jürgen

Taidur
14.11.01, 09:11
Heh, küll on siin palju punk muusika austajaid. Rõõm näha-kuulda. Ise ka jõudu mööda kuulan seda. Eks siis on palju punte juba nimetet, lisaks ehs veel Hellacopters´i (suppeshitty to Max on tõsiselt hea plaat) ja Eestist rääkides ei saa kuidagi mööda minna 6. Kolonnist (nikotiin on kaki nikotiin on pask .... või siis jällegi ... saagu-saagu sajatan, miks on laipu nõnda vähe jne.)

Aga mitte ainult punk. Pixies näituseks paitab aega-ajalt kõrvu ja tegelikult ma ei viitsi eiriti muusika klassifitseerimisega vaeva näha. Panen siia lõppu mõne veel: Violent Femmes, Mary Prankster, Velvet Underground ...

Scooter
14.11.01, 09:35
Minu suur lemmik on Scooter! Lisaks sellele kuulan ka igast muud stuffi - põhiliselt ikka seda saksa klubimuusika valdkonda kuuluvat asja. Pidutsemiskohtadeks on Decolte ja Hollywood järelikult... . ;)

A tegelt on kindlasti paljudel bändidel kasvõi üks hea lugu olemas. Ja seda on nt. minu jaoks ka siin eelnevalt mainitud bändidel nagu Vennaskond ("Disko" :D ), Offspring, Green Day, Nirvana, Bad Religion jne. jne. jne. U2 on kah kõva tegija! :õnnelik:

Lincoln
14.11.01, 15:54
ckytep...=:D

kojamees
14.11.01, 16:29
Kui juba bändide nimetamisex läx siis "The Exploited","Sex Pistols","Toy Dolls"," The Ramones","Buzzcocks","Angelik Upstarted","Nina Hagen","Adam Ant" ja veel mitmed mille saatel hää õlut juua.Tegelikult võix teha playlisti,kus teised saax ka kuulata.:õlu:

gaskoff
15.11.01, 10:37
Nagu ma juba varem maininud olen, kuulan ma punki, rokki ja hevimetalli.

Minu mäletamist mööda on see juba kolmas kord, kui tehekse muusikateemaline topic - tundub, et asi läheb inimestele hinge :kaval:

wall
15.11.01, 23:03
Peale lähevad pigem teatud esitajad/bändid ning lood mitte stiilid...

*sulgudes on väike täpsustus või... you get the point.

Travis
Train (Drops of Jupiter)
Gary Moore (Over The Hills and Far Away)
OMD (Sailing On Seven Seas)
Richard Marx (Waiting Right Here,Hazard)
Queen
Mike& The Mechanics (The Living Years)
Gladiatori soundtracki lood(enamvähem kõik!)
Nick Kamen (I Promised Myself)
Toto (Africa)
Scooter
Faithless (God is a DJ)
Mike Oldfield
New Order (Crystal)
Cutting Crew (I Just Died In Your Arms)
R.E.D. (You Make Me Feel)
Sting (Fields of Gold)
Vanessa Mae osaliselt
Sarah Brightman osaliselt
Chris De Burgh

Hiljem lisatud - ei hakanud uut posti tegema, hoian asju ühes kohas...

kuulan siin Eeva raadiot ning... Mille olen ma ära unustanud? A-Ha (Crying In The Rain , Stay on These Roads)

samuti unustasin:
Savage Garden (Affirmation)
Linkin Park
Green Court (Shining)

Vanemaid lugusid on küllaga, mida väärivad vähemalt mainimist, kuid paraku ei tea nende kõikide esitajaid...

Udupasun
16.11.01, 11:57
Orginally posted by erx

Trip-hop on selline asi, mis soodustab enesetappude niigi kõrge taseme järsku tõusu. Nii harva, kui kuulama olen juhtunud, tekib tahtmine ennast surnuks juua, üles puua, maha lasta jne.

Udupasun
16.11.01, 12:00
Fear Factory, Godsmack, Static X, Rammstein, Faith No More ja mõningad vanemad diskoklassikud, nagu George Clintoni Kung Fu Fighting ja K-Tel'i The Hustle.

dreyd
16.11.01, 13:05
mnjah, austusest kõigi maade muusikute vastu, olen ise sügava hingeline reggea fänn(osalsielt), suur nõrkus on Marley vasta, hmhm Buffalo Soldiers, see lihtsalt lööb:kop: :veryhappy

samas mainiks ära ka Wycleaf Jeani, ja ka vana Fugees.

peace, war and reality:( :(

greenday
16.11.01, 14:11
Panen ka siis väikse nimekirja:

Green Day (number 1. fänn Eestis)
Ramones (metsikult hea)
The Hives (Rootsi bänd, must-listen)
Offspring (osa loomingust)
Sex Pistols
Clash
Bad Religion
Riverdales
Sweet Children
Isocracy
The Lookouts
Stiff Little Fingers
Vennaskond
J.M.K.E.
Exploited
Husker Dü
Frustrators
Influents
Screaching Weasel
Pinhead Gunpowder
Operation Ivy

chilli_bo
17.11.01, 19:19
Kõik Green Day ja Blink 182 fännid võiks maailmale teene teha ja trammi alla hüpata, sest sellel muusikal pole punkiga mitte sittagi tegemist. On vaid mingid hädised riimid sellest, kuidas ma ei taha olla konformist ja see ühiskond on nii halb ja oi oi oi ma ei tea, kas mu tüdruk enab armastab mind...

INIMESED, MINGE LIHTSALT PERSE!!!

Ja kojamees, kui sa arvad, et Buzzcocks on õige punk, siis sa võid ise ka perse minna, sest oma raskest teenageri elust laulmine võib ju ilus olla, aga mingit fuckin' Manci munnid ikka ühiskonda ei muutnud, ega?

greenday
17.11.01, 21:08
Orginally posted by chilli_bo

Kõik Green Day ja Blink 182 fännid võiks maailmale teene teha ja trammi alla hüpata, sest sellel muusikal pole punkiga mitte sittagi tegemist. On vaid mingid hädised riimid sellest, kuidas ma ei taha olla konformist ja see ühiskond on nii halb ja oi oi oi ma ei tea, kas mu tüdruk enab armastab mind...

INIMESED, MINGE LIHTSALT PERSE!!!

Ja kojamees, kui sa arvad, et Buzzcocks on õige punk, siis sa võid ise ka perse minna, sest oma raskest teenageri elust laulmine võib ju ilus olla, aga mingit fuckin' Manci munnid ikka ühiskonda ei muutnud, ega?

Kas su isa peksis sind lapsepõlves palju?

wiiner
17.11.01, 22:06
chilli_bo, kõva kõigi pergelä saatja on nüüdseks kätte saanud oma esimese iskliku bänni selles foorumis..
sry kõigile, keda sooja kohta saadeti...

Siim
17.11.01, 22:27
Mnjaa, tuleb kojamehele õpetama, mis asi punk on...:lahe:

Aff
17.11.01, 22:49
PUNK RUULIB! jalgpallifännide seas, nagu näha. Lahe! Minu lemmikud läbi aegade: RANCID, operation Ivy, exploited, sex pistols.

vibu
18.11.01, 09:02
Vanessa Mae
Joe Crocker
No Doubt
Granberries
Alanis Morrisette
Enya
Sheryl Crow
Ljube
Võssotski
The Corrs
Doors
Chris Isaak
cardigans
jne

kojamees
18.11.01, 16:47
Päris lai ampluaa peaks mainima.Seinast seuna agakuidagi imelik Võsotskist Vanessamaeni???:D

vibu
18.11.01, 18:42
Irvita, irvita, järgmise tormiga lähed ise põhja....:D
Kõigesööja. Vaid disco ei lähe peale.
Vanessa kõrvale jäi Brightman nimetamatta.
meeldib see kõik, mis nimetatud ja enamgi veel. eesti bändid jätsin targu nimetamatta, sest paljudel on lugusid, mida ma kaifin, siis teevad aga sellise loo, mis kuidagi peale ei lähe...
Näiteks.
The Tuberkoloited. Vaid üks lugu, mida ma olen aastaid kaifinud, ja millest paremat nad minu arvates pole edaspidi enam teinud- "Tuhamägedes ma rändan"
teiste puhul sama lugu...
Eriti Kurva Muusika Ansambel on selline asi, mida ma kaifin loost olenematta, kuid see on ka vaid üksik kaamel kõrbes...
P.S muusiak valik oleneb minu puhul muidugi sellest, millist parajasti etenduses kasutame ja üldjuhul valitakse ikka selline muusika, mis tahes tahtmatta on nagu rusikas silmamulku ja hiljem juba kuulad mõnuga...

Yazid
20.11.01, 22:38
Minu jaoks on Eesti punk üle kõige.Eesotsas Jõmka ja Vennaskonnaga-need on klass omaette.Kuid tasemel tegijaid on veel palju.Uutest on üks parim Directors of the Universe (eriti "ra"pane roknroll").
Kontsertitel on ka oma 15a käidud.Vanematest tegijatest tuleb eriti esile Vanemo~de ja Velikije Luki.
Tegijaid on veel palju:Mystika,Idiootsuse Rev. jne.

wal
08.01.02, 13:19
Orginally posted by Udupasun

Trip-hop on selline asi, mis soodustab enesetappude niigi kõrge taseme järsku tõusu. Nii harva, kui kuulama olen juhtunud, tekib tahtmine ennast surnuks juua, üles puua, maha lasta jne.
Depressiivsuses, kulla Udupasun, selle võlu seisnebki! Pigem viib mu tuju alla mingi skuuter või gigi d'agumentino. Kui oled tumedas tujus, tasub just depressiivsemat kraami kuulata (ntx Unholy)- saad kohe teise hingamise. Kui oled deprekas ja näed-kuuled, et kõigil on ymberringi lõbus ja hea, tunned end veel kehvemini.
Mdx, millal esineb kõige rohkem enesetappe? Vastus: kevadel, kui näed, et kõik ümberringi järjest paremaks läeb, tunned end eriti väärtusetuna ja teed 0:1.

greenday
08.01.02, 13:43
Orginally posted by wal

Depressiivsuses, kulla Udupasun, selle võlu seisnebki! Pigem viib mu tuju alla mingi skuuter või gigi d'agumentino. Kui oled tumedas tujus, tasub just depressiivsemat kraami kuulata (ntx Unholy)- saad kohe teise hingamise. Kui oled deprekas ja näed-kuuled, et kõigil on ymberringi lõbus ja hea, tunned end veel kehvemini.
Mdx, millal esineb kõige rohkem enesetappe? Vastus: kevadel, kui näed, et kõik ümberringi järjest paremaks läeb, tunned end eriti väärtusetuna ja teed 0:1.

Kas keegi on kuulnud, et mõni jalgpallur oleks endalt elu võtnud? Mina küll pole. Vot. Mängi jalkat, ja mured kaovad!

Andy
08.01.02, 14:38
Välismaisest pungist väga lugu ei pea, kui mõned üksikud Sex Pistolsi, Clashi ja Ramonesi lood välja jätta. Nende hitid ühesõnaga.
Kodumaine on ikka lahedam, paari aasta eest sai üsna tugevalt JMKE-t ja Vennaskonda fännitud, nüüdki hea nostalgitsedes plaate kuulata. Kuid sellega asi ei piirdu- sümpaatilised on ka Generaator M, Propeller, Square, Pööloy Gläänz, Velikije Luki ning ühte teatud surnud punkarit meelest pidades Delirium Borthersi lugu "Maailm lõppeb maikuus". Noorpunkarid täna- andke andeks, ajavad oksele. Nende hulka ma ei loe Müstikat ja id-revi ning teisi veidi rokilikumaid punte.
Aga üldine maitse- ikka vana kool. 60ndad ja veidi ka 70ndad (nii umbes biitlite algusajast kuni Bostoni ja Thin Lizzyni välja) , üleüldine lemmik THE DOORS, ülejäänusid ei hakka nimetama, kuna nimekiri läeb liiga pikaks.

P.S. Vibu- lahedalt lai valik sul, endalegi meeldivad Cocker ja Enya.

dreyd
08.01.02, 15:55
tegelikult sellel sajandil kuulatud lugude TOP 5 oleks minul selline:

RUJA-need ei vaata tagasi
Bob Marley-- Buffalo Soldier
Armand Van Elden- Flowers
Wycleaf Jean- 911
Laulukarusellike

eelsmise sajandi lugusid ei haka üldse lugemagi...

Jeeg
08.01.02, 20:33
Kuulan lugusid loo enda mitte muusikastiilide ega bändide järgi ;)

Üldiselt on nii te kõikvõimalikud poistebändid jms ei suuda ühtgei minule meeldivat lugu valmistada :D

greenday
08.01.02, 22:45
Orginally posted by yeg

Kuulan lugusid loo enda mitte muusikastiilide ega bändide järgi ;)

Üldiselt on nii te kõikvõimalikud poistebändid jms ei suuda ühtgei minule meeldivat lugu valmistada :DSee on peaasjalkikult sellepärast, et nad ei valmistagi oma lugusis ise.

Undi
08.01.02, 23:03
See on peaasjalkikult sellepärast, et nad ei valmistagi oma lugusis ise.

aga vaata, enamustel bändidel/artistidel on erinevad produtsendid, kes kirjutavad/mõjutavad nende muusikat...ma ei ütlegi et kõigi esitajate puhul see nii on, eriti 'radikaalsemate' gruppide :P nagu punkbändid jne..aga siiski
mitte et mul midagi pungi vastu oleks ;)

Fazz
09.01.02, 01:15
Minu eelistused kattuvad suures osas wal'i omadega, stiilidest läheb aga üha enam peale igasugune progerock/metal.

Mõned ansamblid ka: Therion, The Gathering, Lacuna Coil, Opeth, My Dying Bride, Paradise Lost, Amorphis, Anathema, Tool, Savatage, Ayreon, Within Temptation.

Ent mis siin salata, nii aastat 10-12 tagasi kuulusid ka JMKE, Vanemõde, Singer Vinger põhiliste lemmikute kilda.

greenday
10.01.02, 13:45
Orginally posted by Undertaker

See on peaasjalkikult sellepärast, et nad ei valmistagi oma lugusis ise.

aga vaata, enamustel bändidel/artistidel on erinevad produtsendid, kes kirjutavad/mõjutavad nende muusikat...ma ei ütlegi et kõigi esitajate puhul see nii on, eriti 'radikaalsemate' gruppide :P nagu punkbändid jne..aga siiski
mitte et mul midagi pungi vastu oleks ;)Mingi band, kes laseks produtsendil oma muusikat kujundada, ei tohiks ennast pungiks nimetada, sest see käib kangesti pungi definitsiooni pihta.

Raix
15.01.02, 15:52
omk!

mõtlesin, et võiks ka mõned tegijad kirja panna...:
* Gilles Peterson
* Future Sound Of London
* Moby
* St Germain
* Kevin Yost
* Ian Pooley
* Bob Sinclair
* Astrud Gilberto
* United Future Organization
jne jne....
head stuffi on palju, et võiks neid nimesid veel trobikonna ette lugeda.. kui on olemas ka Audiogalaxy või WinMX, siis pole ka mingi proble netist musa tirida! :D

ok

mihkel
17.01.02, 18:02
Gilles Peterson vist ise muusikat ei tee.;) Selle eest väljastab tema plaadifirma Talkin Loud ainult paremat stuffi. Üks paremaid möödunud aastast-4 Hero album "Creating Patterns".

sicmic
17.01.02, 18:13
Niih, vaatsin, et plegi siin veel enda poolt kuulatavat muusikat kirja pannud. Üldiselt: kuulan metalit(igasugust), hardrocki ja ka punki( vahel harva hiphop d'n'b jms, kuid ei iial träänsi)

Mõned bändid kah:
Deftones*, Korn, A Perfect Circle, Cradle of Filth, Marilyn Manson, Mudvayne*, Nirvana*, Papa Roach, Rage Aigainst the Machine, Slipkonot*(20.01.02 käisin Soomes kontserdil:) ), Soulfly, Static-X*, System Of A Down*, Rammstein*, Children of Bodom, At the Gates*, Tool*

*= neid kuulan eriti tihti.
:reiv: :reiv:

sicmic
17.01.02, 20:46
Orginally posted by Ertai
Appocalyptika
Nime siiamaani kirjutada ei oska:P

Õige oleks (vist) kindlasti Apocalyptica, nii et jäta meelde. :D

Ertai
17.01.02, 21:36
Orginally posted by m1ck

Orginally posted by Ertai
Appocalyptika
Nime siiamaani kirjutada ei oska:P

Õige oleks (vist) kindlasti Apocalyptica, nii et jäta meelde. :D

Aint kaheks päevax...siis jälle meelest,,krt kyll mingi kiiks on mul ajudes:P

Raix
18.01.02, 09:37
Orginally posted by mihkel

Gilles Peterson vist ise muusikat ei tee.;) Selle eest väljastab tema plaadifirma Talkin Loud ainult paremat stuffi. Üks paremaid möödunud aastast-4 Hero album "Creating Patterns".

tegeleb teine jah rohkem miximisega... :P paar esimest head stuffi, mis meelde tuleb. oleks nt. One Starry Night (Kevin Yost), Fedime's Flight (Jazzanova), jne....
Radio One lasi ikka tyypi live'na (kas see oli neljap õhtuti?), poolteist tundi järjest lendas superhead kraami!! :D
4 Hero'l veel häid albumeid peale selle! ;)

mihkel
18.01.02, 12:13
Soome Radiomafiast sai ka Petersoni Worldwide saadet kuulata. Uuest aastast asendati see mingi essential mixiga, tüüp olevat liialt palju raha tahtnud:(

Peku
09.02.02, 23:08
:doh: hehehe... Green Day on minu arust maailma parim pend... Kerplunk, Warning ja Dookie on sitaks hääd!!!! Üldiselt jahh.. nii on:deemon:

zilde
10.02.02, 00:39
Ütleks siis kah mida kuulan:

*deftones - pink maggit, rx queen, digital bath jt.
*tito & tarantula - love in my blood, betcha can`t play jt.
*eric clapton - unplugged versioonid
*nirvana - kõik on hää
*marilyn manson - osad lood on päris head
*the doors - no comments
*led zeppelin - samad sõnad

Ehk lühidalt - kuulan kõike mida ette mängitakse va uus pop
Eestikatest on meelde jäänud propelleri laulud eila veel ja punker

to Peku: ma kah kivimäelt :õlu:

greenday
10.02.02, 08:16
Orginally posted by Peku

:doh: hehehe... Green Day on minu arust maailma parim pend... Kerplunk, Warning ja Dookie on sitaks hääd!!!! Üldiselt jahh.. nii on:deemon: :D :D :D "1039 Smoothed Out Slappy Hours" pole ka just sitt plaat!

Raix
21.02.02, 11:33

Soome Radiomafiast sai ka Petersoni Worldwide saadet kuulata. Uuest aastast asendati see mingi essential mixiga, tüüp olevat liialt palju raha tahtnud:(

praegu ju tegelt üsna muretu, NetRadio pakub võimalusi igale maitsele! ;) nt. JazzFM 102.2 FM, 3WK Undergroundradio, jne... töö ajal hea, kõrvaklapid pähe ja ei pea teiste möla koguseeaeg kuulama! :D
kas keegi eelmine reede sakalas silvana maltat ka kuulamas käis? täica ok oli, aga nagu hõbemägi päevalehes kommenteeris - oleks võinud rohkem jobimi muusikat olla, tegeles seal enda promomisega veidike...:kaval:
põhjust nurisemiseks tegelt eriti ei ole, igati kõva tase oli!! :)

ok

mihkel
21.02.02, 18:57
usa pungi austajad võiks kuulata ka selliseid bände nagu: Pulley, NOFX, Slum 41, H2O etc.

Andy
21.02.02, 19:07
Respetct Zildele, doors juhtub olema mu lemmikmäng, The End just kõlab kõrval.
Sakalas eelmisel reedel oli ka sitaks lahe, kuigi tõsi ta on- peale Ipanema laulukese polnud ma varem ühtegi lugu kuulndu, endal küll üsna mitu Brasiilia muusika plaati, mis ka ise Brasiiliast ostetud, olemas, aga krt jah liiga vähe äratundmisrõõmu oli. Lõuna-Ameerika muusika huvilised- kuulake bändi Brazil 66, ülimalt ilus muusika.

maverick
21.02.02, 23:23
no ma kuulan nii palju nii haiget asja et ma ei hakka vist oma praegusi lemmikuid nimetama, keegi vast ei tea neid ikka a noh klassikud jäävad - RADIOHEAD, Stereolab, Placebo, the cure, coldplay...
Eesti vaieldamatu lemmik Metro Luminal

greenday
21.02.02, 23:40
Orginally posted by maverick

no ma kuulan nii palju nii haiget asja et ma ei hakka vist oma praegusi lemmikuid nimetama, keegi vast ei tea neid ikka a noh klassikud jäävad - RADIOHEAD, Stereolab, Placebo, the cure, coldplay...
Eesti vaieldamatu lemmik Metro LuminalSa peaks oma nime muutma sick boy'ks:D

nodisco
23.02.02, 04:33
punk-rockist briti-popini
no disco

borat
23.02.02, 11:03

usa pungi austajad võiks kuulata ka selliseid bände nagu: Pulley, NOFX, Slum 41, H2O etc.

Miku kas sa ei pea silmas mitte SUM 41?

mihkel
26.02.02, 18:33
Õigus jah SUM 41. :idee:

Hellik
27.02.02, 14:11
Kõigile Ameerika nu-metali austajatele soovitan: System of A Down'i värske singel "Toxicity" (http://www.systemofadown.com/Sounds/toxicity/toxicity_100.asx) ja Drowning Pool'i värske singel "Bodies" (ftp://ftp.winduplist.com/pub/dp/audio/bodies.mp3)

P.S. 14. mail ilmub KoRni uus(5.) album "Untouchables". Esimene singel "Here To Stay" ilmub aga juba varsti. CAN'T WAIT!!!

sicmic
27.02.02, 16:56
Orginally posted by Mayhem

Kõigile Ameerika nu-metali austajatele soovitan: System of A Down'i värske singel "Toxicity" (http://www.systemofadown.com/Sounds/toxicity/toxicity_100.asx) ja Drowning Pool'i värske singel "Bodies" (ftp://ftp.winduplist.com/pub/dp/audio/bodies.mp3)

P.S. 14. mail ilmub KoRni uus(5.) album "Untouchables". Esimene singel "Here To Stay" ilmub aga juba varsti. CAN'T WAIT!!!

Tegelikult on nii, et Toxicity on juba aasta aega väljas..endal akkab paarist laulust juba vaikselt üle viskama kah...
KoRni albumi väljaandmist on juba pea aasta edasi lükatud...ilmub siis kas suvel või aasta lõpupoole...

Üldiselt läheb mina isiklikult vaikselt karmimale kraamile üle:deemon: :kaval: :lahe:

Hellik
27.02.02, 17:16
Orginally posted by m1ck

Tegelikult on nii, et Toxicity on juba aasta aega väljas..endal akkab paarist laulust juba vaikselt üle viskama kah...

"Toxicity" singel tuli aga alles nüüd välja. Ise polnud seda albumit eriti tähele pannudki (lasti minu teada välja septembris '01)

KoRni albumi väljaandmist on juba pea aasta edasi lükatud...ilmub siis kas suvel või aasta lõpupoole...

Albumi väljalaske kuupäeva inf pärineb KoRni ametlikult saidilt (http://www.korn.com/info/default.asp)

sicmic
27.02.02, 18:07
Nojah, ma arvasin, et sa Toxicity plaati mõtlesid, singli kohta ei tea. igatahes on System of a Down kõva :)

KoRni kohta niipalju, et ka eelmised kuupäevad on ametlikul saidil ülal olnud...loodetavasti annavad ikka välja nüüd selle(saab hakata piraati otsima :))

sicmic
09.03.02, 18:35
Kahetsusega teatan, et lahku on läinud Ameerika (nu-)metalbänd Fear Factory, seda sisetülide ja nende viimase plaadi Digimortal loodetust halvemate müügitulemuste tõttu. Kahju

Fear Factory is dead. Long live Fear Factory!

Yazid
10.03.02, 12:52
Esimest korda kuulen "Fear Factory ",aga "Fun Factori" oli küll pull bänd ;)

Hellik
12.04.02, 12:00
Eelmisel nädalavahetusel avastasin enda jaoks sellise tegija nagu Andrew W.K. Teeb sellist lahedat möllumuusikat, eriti muidugi lugu "Party Hard". Teeks ettepaneku kutsuda ta järgmisele koondise afterpartyle ;)
Saidid: www.awkworld.com ja www.andrewwk.com

Väravavaht
14.05.02, 20:08
Põhimõttselt lähevad peale üksiküritajad. Ja muud soga kah

Juks
15.05.02, 17:29
Mayhemiga täiesti nõus, Andrew WK on viimase aja üks geniaalsemaid üksiküritajaid. Eriti pull on selle venna immits: nimelt peab ta sheffiks nina verejooksu ;)

Muidu aga hetke lemmik on The Strokes + Oasis - vana arm ei roosteta.

vandersell
15.05.02, 17:40
Minule meeldib kuulata surnud inimesi :ingel3: Freddy Mercury + Queen, nirvana pole ka paha, Beatles. Ja üldse seline eelmise sajandi muusika :P Billy Idol :reiv: . eesti musa- Vennaskond, Singer Vinger eri vormides. Viimase pundi kassett on plaanis ka Poola bussis kuulamiseks kaasa võtta- kuidas rahvas selle kuulamisse suhtub?
Üldiselt kuulan :reiv: muusikat ja raadio on 100% Maania.

Undi
15.05.02, 17:53
Originally posted by vandersell
Üldiselt kuulan :reiv: muusikat ja raadio on 100% Maania.
vohh! radio mania rokib!
endal plaadiriiulis on igasuguseid asju alates iron maidenist ja metallicast kuni beastie boys'ini välja :P
Led Zeppelin läheb kah eriti hästi peale...seoses interneti tulekuga olen paari aasta jooksul agaralt oma muusikakogu täiendanud ja ligi kümme mp3-de plaati on igasugust kraami 80ndate gaydiskost ja seksräpist :D kuni tänapäevase kraamini täis. Selle 80ndate kraami osas mängib muide suurt osa Lua-Lua muusikakool ;) :D

Hellik
15.05.02, 18:06
Klassikuid(Iron Maiden, Ozzy+Black Sabbath jne jne.) kuulan üha harvemini, tüütab enamasti lihtsalt ära. Uut kraami tuleb ikka metsikult peale. Kõike, mida tahaks, ei jõuagi kokku osta. Selles mõttes on muidugi Audiogalaxy igati abiks ;)

mihkel
21.05.02, 22:33
Suvel on mulle ikka eriti meelejärgi reggae ja dub(eriti Augustus Pablo:õnnelik: ).

Undi
22.05.02, 02:21
miks?
väga hea maitse sul ju :)

mcnamara
22.05.02, 13:56
Mina olen juba nii vana habe, et kuulasin eile õhtul uut Van Morrisoni CD-d ja siis vana 60-70te Neil Youngi. Young tundus palju etem, Van the Man on sedakorda kuidagi väsinud, särata.

greenday
22.05.02, 15:52
Originally posted by Artur

Vennaskond
Def Leppard
Guns 'N Roses
Ruja
Singer Vinger
Aerosmith
Queen
Terminaator
Singer Vinger
Bryan Adams
Nirvana
Led Zeppelin

Võite irvitada :)Ära kunagi lase kellelgi oma muusika üle irvitada!

gaskoff
22.05.02, 23:19
Psychoterror!!!
JMKE
Zlo
Universumi Direktorid

Devil
23.05.02, 21:30
The Streets - Let`s Push Things Forward
see lugu on suht pull... videos on lahe tyybi olemus ja laulmis stiil... kuigi esmakordselt kuulen bandist ... see siuke hetke välgatus
aga jah põhimõtteliselt muusika stiili kui siukest eelistan Briti-popi ... see rokib :reiv:
aga of koors kuulame kõike mis on hea või siis vähemalt tundub hea ... ;)

Undi
23.05.02, 21:55
Originally posted by Devil

The Streets - Let`s Push Things Forward
see lugu on suht pull... videos on lahe tyybi olemus ja laulmis stiil... kuigi esmakordselt kuulen bandist ... see siuke hetke välgatus
aga jah põhimõtteliselt muusika stiili kui siukest eelistan Briti-popi ... see rokib :reiv:
aga of koors kuulame kõike mis on hea või siis vähemalt tundub hea ... ;)

ohhoo :)
ma kuulsin sama pände üht teist lugu Raadio2-s nädal tagasi ja väga pull oli. Loo nimi on The Streets - The Irony of it all. Kujuatb endast sort of kahekõnet kahe tüübi vahel - üks paadunud jõmm, kes end õllet täis kaanib ning inimesi taob ja teine kanepi legaliseerimist toetav üliõpilane (Student lamo, nagu jõmm talle ütleb :D
Väga kõva asi

mihkel
23.05.02, 22:31
The Streetsi albumit Original Pirate Material peetakse muusiksajakirjanike poolt yheks kandidaadiks aasta albumile;) .Mu lemmiklugu The Streetsilt on :
Has it come to this :õlu:

Original pirate material
You're listenin to the streets
Lock down your aerial

Make yourself at home
We got D's
Got some of that home grown
Sit back in your thrown
Turn off your phone
Cos this is our zone
Videos, televisions, 64s, playstations
Web henry with precision
Few herbs and a bit of Benson
But don't forget the Rizla
Lean like the Tower Of Piza
These are...
A ways a...
And this is a day in the life of a geeza

For this ain't a club track
Pull out your sack and sit back
Whether you white or black
Smoke weed, chase brown or choke rock
We're on a mission
Support the cause
Sign a petition
Summon all your wisdom
The music's a gift from
The man on high
The Lord and his children

Trip or team of your rudeboys
Come rain or snow the boodah flows
You don't know
Stand on the corner cos life moves slow
Sort your **** out and then roll
Sex, drugs and on the dole
Some men rise, some men fall
I hear you call
Stand tall now

I'm just spittin
Think I'm ghetto
Stop dreaming
My date is streaming
I'm givin your bird them feelings
Touch your toes then touch the ceiling
We walk the tight rope of streed cred
Keep my dogs fed
All jungle, all garage heads
Gold teeth, Valentino's and dreads now
Verbally slapped up
Physically tip top
Spineally ripped up
I do the science on my laptop
And get my boys mashed up

Your listening to the streets
You'll bear witness to some amazing feats
Bravery in the face of defeat
All line up and grab your seat
Cos Tony's got a new motor
SR Nova
Drivin like a joyrider
Speeding to the corner
Your mother warned your sound system banger

My underground train runs from Milend to Ealing
From Brixton to Boundsgreen
My spittin's dirty
My beats are clean
Smoke weed and be lean

I step out my yard through the streets
In the dead heat
All i got's my spirit and my beats
I play fair don't cheat
And keep the gangsters sweet
Turn the page
Don't rip it out at your rage
Move to the next stage
Lock the rage inside the cage
Like SK, it's a new day
But don't take the shortcut through the subway
Its pay or play
These geeza's walk the gangway
Deep seeded urban decay
Deep seeded urban decay
Rip down posters alight from last week's big garage night
And the next Tyson fight
I cook 'em at 90 degrees farenheit
And don't copy the copyright
I got 'em in my sights
Blinded with the lights
Taken to dizzy new heights
Blinded with the lights
Blinded with the lights
Dizzy new heights

Elvis
24.05.02, 02:55
The Beach Boys:D
The Rockin` Guys
60`s põhiliselt

ja muidugi Kojamees-Eesti Maailmameister(väga hästi peab viisi muideks)

Elvis
24.05.02, 02:55
The Beach Boys:D
The Rockin` Guys
60`s põhiliselt

ja muidugi Kojamees-Eesti Maailmameister(väga hästi peab viisi muideks)

Rebu
24.05.02, 03:06
absoluutselt kõike talub mu kõrv:silm4: :silm4:

elx
02.06.02, 06:10
Originally posted by Rebu

absoluutselt kõike talub mu kõrv:silm4: :silm4:

Hea kõrv on sul peaks mainima:D
Minu maitse on aga tõepoolest täiesti kahe seina vahel, väljapoole ei jä miskit:

Bad Religion
NoFX
Lagwagon
The Ramones
Propagandhi
Semisonic ("closing time" s the best:))
President of the United States of America
The Ataris
Operation Ivy
Weezer
Slayer
The Offspring (vanem)
Metallica (vanem + S&M album on mõnus, võimas!)
The Beatles
The Beach Boys
Everclear
Anti-flag
Bird3
Gob
Homegrown
Queen
Scooter (kuni nende singlite albmini fännasin ikka kohe tõsiselt, aga nüüd võib ka isegi aegajalt kuulata)
JMKE
Vennaskond
Propeller

Hiljuti sain sellise huvitava plaadi nagu "Kirsipuu & Kasesalu & The Rocking Guys" - ilgelt tegija värk:) Kuulan aegajalt meeleldi ka suurte klassikute teoseid.

Tegelikult jäi kindlasti väga palju nimetamata aga samas pean ka tunnistama, et pole punti, kelle kõik lood mulle meeldiksid. Seepärast ei ole mul ka lemmikut ei stiili ega bändi osas. On ainult eelistus - Punk-Rock.

Ja nagu ma alati olen öelnud - muusikas peab olema energia, võimsus või tundeküllasus! Eelõige aga energia, sest seda läheb enamus ajast vaja.

Hellik
20.06.02, 15:05
Tooksin välja viimase aja kaks parimat lauluteksti. Laulu sõnade pool jääb Eestis üldse varju, vähemalt tundub mulle nii. Niisiis, Ms. Dynamite'i "It Takes More" (http://www.azlyrics.com/lyrics/msdynamite/ittakesmore.html), mis lajatab suht valusa löögi USA Gangsta-räpprite eputamisele ja Eminemi "Without Me" (http://www.azlyrics.com/lyrics/eminem/withoutme.html). Huvitav on see, et tavaliselt hip-hopi ei kuula, kuid nende laulude sõnad jäid kõrvu. Eriti hea koht "Ameerika paha poisi" Eminemi laulus on muidugi see:...and Moby
you can get stomped by Obie, you 36 year old bald headed fag blow me
You don't know me, you're too old let go its over, nobody listens to techno"
:D
Ka "Without Me" video on USAs paksu pahandust tekitanud, eriti muidugi see bin Ladeni lõik. Igatahes mulle väga meeldib, et keegi julgeb Ameerika poliitilisele korrektsusele(mis tavaliselt on muidugi äärmiselt silmakirjalik ja võlts) hambaid näidata.

Alo
20.06.02, 15:33
Algselt tegi selle postituse Mayhem

A Mayhem, kas su nimi on seotud mõni aeg tagasi Eestis esinenud samanimelise Norra bläkibändiga?

Alo

Hellik
20.06.02, 15:57
Algselt tegi selle postituse Alo

A Mayhem, kas su nimi on seotud mõni aeg tagasi Eestis esinenud samanimelise Norra bläkibändiga?

Seda Norra punti tean küll aga nime tekkimine on pigem seotud hoopis sellise USA bändiga nagu Methods of Mayhem (http://www.methodsofmayhem.com), kuid seda ka väga juhuslikult.

Udupasun
20.06.02, 16:03
Algselt tegi selle postituse wal

Jah, eks ta ole... Mainitet kodanik d'Agostino puhul ei teki paraku soovi tappa mitte ennast, vaid teda (sama kehtib ka kõigi shiny-happy rullnokkade kohta, keda vastava meloodiasuunitlusega kohtades hulgemini kohtab). Trip-hopi kohta ag ikkagi niipalju, et elus olen ma ikkagi seetõttu, et trip-hop'i ei kuula. Mul jätkub endalgi depressiivsust piisavalt, et vähemalt paar tosinat inimlooma oma halaga hauda ajada.

Sass (45)
21.06.02, 12:15
Põhiliselt Michael Bolton, Lionel Richie, ....:D :D :D ... tegelt kõike mis hetkel tundub olevat uus ja põnev kuid vana lemmik on ikka Queen!:)

borat
21.06.02, 20:58
Jamist ei saa siiski keegi jagu!

MRH
09.07.02, 01:10
Jam on nii hea nii hea
Ise oled türapea

:prill6:

-Antz-
09.07.02, 02:40
viimastel päevadel kuulan ainult seda:
www.webcon.ee/lahesiil/index.php?sisu=songs
jõudis minuni rainmani käe läbi ja muud ei tea sellest asjast mitte kui midagi!:D :D :D

Juks
09.07.02, 20:19
By the way, Green Day ilmutas just plaadi "Shenanigans", mis koosneb singlite B-pooltest ja filmide saundträkkidel ilmunud kraamist. Pidavat olema igati aus Green Day plaat.

greenday
10.07.02, 01:56
Originally posted by Juks

By the way, Green Day ilmutas just plaadi \"Shenanigans\", mis koosneb singlite B-pooltest ja filmide saundträkkidel ilmunud kraamist. Pidavat olema igati aus Green Day plaat. Oh mis te nüüd! Mina ja plaadi! :ham9:

Silver
11.07.02, 02:23
ma niuke hh vend kuulan roni size, dr dre, cypress hill, P:O:D, wu - tang jne. vot minu lemmikud :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Artur
12.07.02, 07:54
Viimasel olen kuulanud Bruce Springsteen\'i, kellel mõned lood, nagu näiteks \"Thunder Road\" ja \"The River\", on ikka ülikõvad! Samas ka nt. Oasisel on päris häid lugusid ;) Hetkel tuleb Winamp\'ist \"Stand by me\", mis on tõesti väga hea...eriti veel akustilise versioonina :) Nojee.. what\'s the matter with you, sing me something new ;) ... stand by me.. nobody knows..

Peaegu unustasin...Eagles ;)! Kuigi arvan, et ma olen Eestis peaaegu ainuke Eaglesi kuulaja...njah, mõned lood on neil tõesti väga-väga head ja väärivad kuulamist :)

Ciao :)

Tembu
12.07.02, 12:51
Igasugu huvitavaid asju võib kuulata. Sõltub tujust ja olukorrast ja jne. Aga mul on kindel süsteem, kuidas ma lugusid klassifitseerin(näiteks tulemise ja minemise lood; ärkamise ja uinumise lood). Kui kuskile välja minna pidutsema (loe: jooma), siis peab enne midagi energilist kuulama (näiteks The Corrs \"Leave me breathless\"), et vaim püsiks ergas ja keha trimmis (kuigi tundes ennast võin öelda,et õhtu lõpuks on ikka vastupidi...:))

greenday
12.07.02, 15:34

Viimasel olen kuulanud Bruce Springsteen\'i, kellel mõned lood, nagu näiteks \"Thunder Road\" ja \"The River\", on ikka ülikõvad! Samas ka nt. Oasisel on päris häid lugusid ;) Hetkel tuleb Winamp\'ist \"Stand by me\", mis on tõesti väga hea...eriti veel akustilise versioonina :) Nojee.. what\'s the matter with you, sing me something new ;) ... stand by me.. nobody knows..

Peaegu unustasin...Eagles ;)! Kuigi arvan, et ma olen Eestis peaaegu ainuke Eaglesi kuulaja...njah, mõned lood on neil tõesti väga-väga head ja väärivad kuulamist :)

Ciao :)Eksid, mu ema kuulab ka Eagles\'ite Hotel Californiat!!! :D

jyriöö
13.07.02, 02:35
väga huvitav on selline punt nagu A (jah, tõesti neil ongi selline nimi :) ). Albumid how ace are buildings ja Hi-Fi serious on tasemel. Papa Roachil on uus plaat välja tulnud, esimene singel on igatahes muljetavaldav. Ahjaa, Creedi Weathered oli pisike pettumus.

Artur
13.07.02, 10:17
Noh, Sass, kui nüüd päris aus olla, siis neil on \"Hotel California\'st\" minu arvates palju paremaid lugusid. Ega mulle Eagles tegelikult nii väga ei meeldigi, aga siuke hea rahulik muusika läheb mõnikord väga hästi peale, seda näiteks siis, kui mul midagi teha pole, kuigi peaagu alati on, aga selle postitamise kirjutamise hetkel nagu ei olnud...

Tähendab, kuulasin niisama suvalt muusikat ja mõni laul hakkas meeldima ja panin selle siia foorumisse ajaviiteks kirja ;) Eagles on minu üks sellist vahelduvatest lemmikutest, mis vahepeal üle viskab. Eelpool mainisin ära aga need bändid, mis juba päris pikki aastaid minu lemmikute sekka on kuulunud, nendeks on näiteks Vennaskond, Guns N\' Roses, Def Leppard jne.

Njah, aga seda ütlen ma küll, et viimaste päevade jooksul on mulle hakkanud Oasis meeldima, aga küll seegi varsti ära tüütab...

Loodan, et tekstis miski point leidus. Ja sa võid omale öelda, et tal on isegi suht-puht talutav muusikamaitse... :D

Ciao :)

greenday
13.07.02, 14:13
Mulle on viimasel ajal Iron Maiden meeldima hakanud. Soovitan kuulata lugu Run to the Hills! Varem polnd ma neist vist midagi kuulnud.

mg
15.07.02, 14:23
praegune parim bänd on kindlalt psyhoterror, pole midagi teha. lemmiklugu praeguse seisuga ,ei kuhugi teel, lääne bändidest on sümpaatseim nirvana.

mg
15.07.02, 14:27
mõnus on kuulata ka kurjamit, peaks ütlema lugedes eelmiseid vastuseid.

gianluca
16.07.02, 02:55
No eks tuleb siis endagi lemmikud üles tähendada.
J.M.K.E (viimane kontsert on suht udune, toimus õllesummeri laupäeval Krahlis)
Propeller
vanem Vennaskond
Singer Vinger
Dingo
Miljonasade
Apulanta
Toy Dolls
Running Wild (parimad neilt Under Jolly Roger ja Prisoner Of Our Time jne)
Manowar (uus plaat Eestis läbi müüdud)

Jyrka
16.07.02, 02:59
Oasis ei tüüta kunagi ära Artur poiss :õnnelik:

gianluca
16.07.02, 03:37
Sektor Gaza unustasin täitsa ära

Artur
16.07.02, 09:43
Originally posted by gianluca

Sektor Gaza unustasin täitsa ära

Gianluca, Sektor Gaza on tõesti hea.

mcnamara
16.07.02, 13:10

Artur, õnnesoovid! Bruce on avastamist väärt - mäletan, kui vingelt tema laulud mulle teismeeas mõjusid. Loodetavasti ei jää sa tema juurde pidama: fantastilisi lauljaid-laulukirjutajaid on teisigi. Ka uuemaid ja nooremaid, näiteks Ryan Adams ja liiga vara siit maailmast lahkunud Jeff Buckley.

Avastamisrõõmu! ;)

vandersell
16.07.02, 19:13
Tahaks netist musa tõmmata aga need saidid mida mina tean ei lase- audiogalaxys (http://www.audiogalaxy.com/index.php?) annab artistide kohta ainult mingeid commentse ja Kazaa Lite (http://www.kazaalite.com/) (tembuu soovitas) annab üldse errorit. Keegi oskab aidata? kas mina teen miskit valesti?

silverman
16.07.02, 19:48
Kazaa (http://www.kazaa.com)

MLS
16.08.02, 01:28
KoRn , Ill Nino:õnnelik: , Pitchshifter , Deftones , Slipknot, Godsmack

Raix
16.08.02, 13:02

Tahaks netist musa tõmmata aga need saidid mida mina tean ei lase- audiogalaxys (http://www.audiogalaxy.com/index.php?) annab artistide kohta ainult mingeid commentse ja Kazaa Lite (http://www.kazaalite.com/) (tembuu soovitas) annab üldse errorit. Keegi oskab aidata? kas mina teen miskit valesti?

soovitan sulle WinMX\'i (http://winmx.com/)... päris norm stuff on see... :silm4:

Artur
26.10.02, 17:24
njah, viimasel ajal olen hakanud kuulama üht vene (rock)bändi... jah, just vene bändi, aga see-eest head :) grupil nimeks \"Akvarium\" :) tegutsetud juba oma 30 aastat ..mulle meeldib ;)

mcnamara
28.10.02, 16:41
Soovitan teile noored selliseid gruppe nagu Lemon Jelly ja Black Box Recorder. :)

gnat
28.10.02, 16:52
minumeelest täitsa hea on viimasel ajal kuulama hakatud The Stranglers. Soovitan soojalt.

Artista
29.10.02, 06:17
Mõtlesin, et panen oma lemmikud samuti kirja. Seda enam, et sarnaseid eelistusi ma siit eriti ei leidnud.

Stone Roses, Kent, Pixies, Suede, Mercury Rev, Sonic Youth, Radiohead, Coldplay, Belle & Sebastian, 22 Pistepirkko, Morcheeba, My Bloody Valentine, New Order ja veel väga mitmesugused kollektiivid (No panen veel üsna juhuslikus järjekorras: Kemopetrol, Scandinavian Music Group, Garmarna, Inspiral Carpets, Blur, The Cure, Jesus and Mary Chain, The Wannadies, The International Noise Conspiracy, The Hives, Dandy Warhols, Pulp, Happy Mondays, Slowdown, Elastica, St Etienne, Saint Germaine, Daft Punk, Dallas, Unabomba, Röövel Ööbik, Bizarre, Pia Fraus, etc etc) :lahe:

vandersell
29.10.02, 12:10
Artur, ma olen sinuga nõus- Singer Vinger on küll nii hea punt, et kaks korda tabelisse panna ;)

jyriöö
29.10.02, 16:10

njah, viimasel ajal olen hakanud kuulama üht vene (rock)bändi... jah, just vene bändi, aga see-eest head :) grupil nimeks \"Akvarium\" :) tegutsetud juba oma 30 aastat ..mulle meeldib ;)

Vene puntidest soovitan veel sellist nagu Korol i shut (Kuningas ja narr), väga huvitavat asja viljelevad. Samuti Queens of the Stone Age, mis pole küll Venemaalt, aga siiski tegija ;) Nende uus album Songs for the Deaf peaks juba siingi müügil olema.

greenday
29.10.02, 16:50
Teen ka siis värskendatud tabeli:

Green Day
Ramones
Sex Pistols
Iron Maiden
Ozzy Osbourne
Black Sabbath
Offspring
Hives
Riverdales
Sanbox
Screeching Weasel
JMKE
Vennaskond
Blind
Memoriaalansambel
Exploited
Sum 41
Slayer
Beach Boys
Stiff Little Fingers
Frustrators
Guns \'n Roses

valdano
29.10.02, 17:24
lugesin kõikide postitused läbi. palju head on juba ära toodud, sestap lisaks vaid ühe, aga hea: Kino.

jyriöö
30.10.02, 14:57

otsisin ka herra jyrioo poolt mainitud bändi lugusid netist, aga võta näpust, neid ei ole :) leidsin küll ühe video, kuid seda tõmbab teadagi sada aastat...

Neid leiab küll, ainult ma ei mäleta, mismoodi pundi nime kazaasse vms ladina tähtedega õieti sisse toksida. Väga imelik variant läks läbi igatahes. Artur, katseta erinevaid versioone kuulmise järgi. Ehk leiad.

Raix
30.10.02, 21:09
Originally posted by jyrioo

otsisin ka herra jyrioo poolt mainitud bändi lugusid netist, aga võta näpust, neid ei ole :) leidsin küll ühe video, kuid seda tõmbab teadagi sada aastat...

Neid leiab küll, ainult ma ei mäleta, mismoodi pundi nime kazaasse vms ladina tähtedega õieti sisse toksida. Väga imelik variant läks läbi igatahes. Artur, katseta erinevaid versioone kuulmise järgi. Ehk leiad.

yks võimalik kirjapilt, millega Kazaa\'st leiab, on Korol_i_shut... WinMX\'ist saab isegi Karol\'iga mõne loo kätte...
head tirimist, Artur! ;)

Fazz
01.11.02, 01:17
Kiidan ka siis üht vene bändi: ROMISLOKUS (http://romislokus.com)
Viimase aja üks vapustavamaid ja värskendavamaid muusikaelamusi. Tegu progressiivset ambientlikku rockmuusikat viljeleva bändiga, kes on äsja üllitanud oma kolmanda albumi \'All Day Home\', millel sisalduvad lood mp3-dena olemas ka nende koduka download (http://romislokus.com/eng/music.html)-lehel. Nende loomingus võib kohata mõjutusi väga erinevatest stiilidest, ent kokkuvõttes on nad osanud välja arendada täiesti omaette ja omapärase stiili :myts5:

Elvis
01.11.02, 03:05
Elvis, The Beach Boys, Buddy Holly, The Big Bopper, Chuck Berry, Eddie Cochran, Jerry Lee Lewis, Carl Perkins, Shakin` Stevens, Bill Haley, Bo Diddley, Cliff Richard, Gene Vincet, Fats Domino, Little Richard, Jumpin` wheels, Kirsipuu & Kasesalu & The Rockin` Guys,

:D

Jaan
01.11.02, 05:38
Yeah, baby! Rock\'n\'roll!

Jaan
01.11.02, 22:01
Puhtalt uudishimust - Christina Aguilera uut videot olete näinud? \"Dirty\" on nimi... Ma lisan juurde, et ei, ma ei kuula Aguilerat.

gnat
02.11.02, 02:37
eriti bitchie näeb ta seal välja :P ... ja ei ole ka Aguilera kuulaja

Artur
07.11.02, 15:08
hihih! tere.. nüüd sai siis väheke jyrioo poolt üleshaibitud korol is shuti kuulatud, ja oojaaa, tegemist on tõepoolest hea bändiga, kuigi ma neid palju kuulnud pole..kõigest paar-kolm lugu, kuid sellest piisas, et minu sümpaatia võita.. :) tõesti-tõesti viljelevad nad väga huvitavat muusikat, mida esmahetkel ei oskagi kuskile klassi alla liigitada..;)
kuid see pole ju lõppude-lõpuks tähtis, peaasi, et meeldib..

aga tegelikult tahtsin ma ära mainida siukese bändi, mida vaata et keegi siin vist teinud pole..või lugesin ma lihtsalt valesti :) blink 182!!! green day austajatele peaks see kindlasti meelejärgi olema -- nii arvan vähemalt mina ;) viljelevad nad umbes samasugust punkrokki.. (või soft-punk\'i..kuidas kellegile meeldib)..

ja selleks korraks kõik :)

jyriöö
07.11.02, 15:22
Mina ei haibi mitte kunagi mitte midagi ;) , ainult mainin suunurgast vahel harva. Nende kodulehekülg on muuseas siin (http://korol.spb.ru). Sealt saad ka diskograafia sektsiooni alt suure hulga mp3-sid, kui huvitab.
Blink on aga pigem happy-punk ja olgugi et nad teevad oma asja hästi, ei saa neid siiski Green Day või mõne muu vanema kooli bändiga hästi võrrelda. Tipsu imal tundub kogu see nende värk. Kuigi first date\'i video on päris andekas :P

Raix
07.11.02, 16:23
servus!! :r66m15:

niisiis.. ei ole kaugel enam see aeg, kui hakkab peale JÕULUJAZZ 2002! (http://www.jazzkaar.ee/2002/chrkava.htm) Super esinejaid on palju, ei hakka kedagi spetsiaalselt väljatooma... ;) igati kõva bossat on ka tulekul, nii et mida sa hing ikka veel ihkad! :) endal on kindlasti plaanis paari kontserti külastada!
nii, et kui mitte varem, siis seal näeme! :lahe:

Tembu
19.11.02, 17:36
Ei hakka pikalt lobisema: hetke parim lugu on Atomic Kitten \" The tide is high\"..või midagi sellist:)

mjkk
19.11.02, 18:50
Originally posted by Raix

servus!! :r66m15:

niisiis.. ei ole kaugel enam see aeg, kui hakkab peale JÕULUJAZZ 2002! (http://www.jazzkaar.ee/2002/chrkava.htm) Super esinejaid on palju, ei hakka kedagi spetsiaalselt väljatooma... ;) igati kõva bossat on ka tulekul, nii et mida sa hing ikka veel ihkad! :) endal on kindlasti plaanis paari kontserti külastada!
nii, et kui mitte varem, siis seal näeme! :lahe:

Jaa, Take 6 on Eestis, mul piletid olemas, aga teil?:P

mjkk
19.11.02, 18:52
Muideks, paljud soccerneti foorumi mehed Viljandi Folgil käinud on?

:silm4: :silm4: :silm4:

gnat
23.11.02, 16:27
selle kohta nagu eraldi teema ... miks seda siia tuua oli vaja???
aga ka mul take 6 piletid soetatud ja ma loodan et sealt midagi head tulemas sest kiidetud neid on!!!

jjriado
23.11.02, 20:15
Hiljuti sai enda jaoks avastatud selline tore ansambel nagu Ska-P, eriti \"Intifada\" nimeline lugulaul. Väga lahe hispaania keelne värk.:)

mjkk
23.11.02, 23:40
Originally posted by gnat

selle kohta nagu eraldi teema ... miks seda siia tuua oli vaja???
aga ka mul take 6 piletid soetatud ja ma loodan et sealt midagi head tulemas sest kiidetud neid on!!!

Jah, ootusärevus on suur....:D

Artur
24.11.02, 01:40
teate, täiesti ime, et keegi pole sedavõrd head muusikut siin oma loetelus äramärkinud.. jutt, kallid soccerntlased, käib mõistagi sellisest nagu tõnis mägi ...vot niivõrd hea laulja-laulukirjutaja ta on.. tjah, tema \"mõtisklus\" on üks minu lemmikutest, lisaks veel paljud teised, kas või kõigile jalgpallifännidele ja muudele tegelinskidele teada-tuntud \"koit\" või siis \"püha elmo tuled\", \"aed\" --- klassika --- and the list goes on..

tõnis mägi.. lausa masendav, et keegi nii head muusikat ei kuula :)
vägagi äss tegelane ta, vägagi.. öeldakse küll, et muusikamaitse üle ei vaielda, kuid sellele, et tõnis mägi on hea, ei saa lihtsalt vastu vaielda..

M6iss
25.11.02, 20:53
muusikast läheb peale hip-hop ja eriti raskelt vanem eesti rokk. Näiteks Tõnis Mägi, Ruja, , mõni lugu Fix\'ilt. Vot see on tõsiselt karm muusika!!!
:reiv: :reiv: :reiv: PROPELLER

mjkk
26.11.02, 17:53
Originally posted by zoolazorts

Kellele eesti punk istub saab http://punk.bumpclub.ee/bunker/mp3/index.html (siit) parajalt mp3-esi tõmmata. :lahe:

See lehekülg on lahe...soovitan igat bändi:lahe:

Revolucion
21.12.02, 17:04
Teen Lühidalt:
Ill Nino
Five Pointe O
Pitchshifter (P.S.I.)
Slipknot (eriti esimene plaat)
KoRn
Godsmack
P.O.D.
Stone Sour
Deftones
Static-X
Soulfly
+
Adema
Taproot

mcnamara
23.12.02, 18:10
Joe Strummer on surnud... Minu jaoks on The Clash punk-muusikas alati ületamatuks jäänud...isegi kui see, mida nad tegid, polnudki tegelikult punk.
Nii et unustage oma green day\'d, THE REAL THING is gone... :(

greenday
23.12.02, 19:38
Originally posted by mcnamara

Joe Strummer on surnud... Minu jaoks on The Clash punk-muusikas alati ületamatuks jäänud...isegi kui see, mida nad tegid, polnudki tegelikult punk.
Nii et unustage oma green day\'d, THE REAL THING is gone... :( ää....ei unusta!

Undi
07.01.03, 00:48
kui kazaa käepärast, siis avastage enda jaoks selline imetabane kollektiiv nagu Oranssi Paska :)
Neekeri, Anaali Apina ja Peppu Pedro on vaid mõningad näited nende...hmm...mahlasest repertuaarist :D

ja nad teevad isegi täitsa head muusikat ;)

shepard
07.01.03, 03:14
Tähendab, kui siin liikleb vanakooli techno austajaid, siis soovitan Derrick May - Strings Of Life ja Juan Atkins - Infiniti. Kunagi sai sellist muusikat ikka meeletult kaifitud. Ei ole üldse nii hull, kui võiks arvata :D

Aga praegused parimad:
System of a Down
Slipknot
Nirvana (jah ikka veel überhea)
Blink182 - siuke ea tuju muusika ;)
Disturbed!!!!!!!!
vana kooli omadest veel Cranberries ja Guano Apes ja Green Day öff coorse
Lambretta - Bimbo - ka täitsa pandav :P

ja siis veel:

New Found Glory
Linkin Park
KoRn
P.O.D.
Rammstein
Staind
Sum 41 (eino ülla-ülla)
The Vines
The Strokes
Yhe Hives
The White Stripes
Tool
TheTRUSTCompany
Stone Sour
Nickelback
.....
ja muu siuke kraam :õnnelik:

mjkk
09.01.03, 16:24
Mul on kaudselt härra Shepardiga sama maitse - Shepard, arvestades sinu muusikamaitset - kuula Bad Religioni. Kõik - kuulake BAD RELIGIONI, nende viimane plaat \"The Process of Belief\" :silm4:

Ja üks asi veel - Green Day on välja andunud (kas mitte eelmise aasta lõpupoole) nende kohta ülimalt halva plaadi. Ei anna võrrelda ühegi eelmisega....sain omale just plaadi ja kohe mitte pole hea....

Ja muideks, soovitaks veel folgi sõpradele ansamblit Eesti Keeled, keda \"aitavad\" Jaak Johanson ja Riho Sibul.

Devil
10.01.03, 01:19
hei jubetore, et siin igast lahedat muusikat kuulatakse ;) ... kui viimati(kunagi ammu) ma avastasin enda jaoks The Streetsi ... siis seekord olen enda avastanud jälle midagi uut, kuid sedagi mõndagi aega tagasi, ei mäletagi millal ... aga siiamaani on ta kindlasti hetkelemmik The Streetsi kõrval ja selleks on siis N*E*R*D ... bänd mõeldi välja siis The Neptunesi poolt ... Neptunes on teadagi hetke kõige edukam hip-hopi nn production team...
igastahes on neil väljas super album - In search of
N*E*R*D ei tee just hip-hopi nagu arvata võiks ... nad miksivad kokku kõike alates raskest hip-hopi biidist kuni urban popi ja bomba seguni kuni klassikalise rokini ... ehk siis nende muusika sisaldab - kõike ja kõikidele :) ... uus saund pop maastikul :) ... samas ei saa seda imestada ... nad ju töötavad igasugu artistidega koos ... isegi kõigi kalli britniga ;) ... aga seda tehti lihtsalt raha eesmärgil ...
igastahes on nad teinud midagi uut huvitavat ja enneolematut :) ... minu hinge nad on jõudnud N*E*R*D (http://www.n-e-r-d.com) Supper lihtsalt supper :õnnelik:

like they say: Yours in spirit

Pharrell, Chad & Shay
und Devil :P

greenday
10.01.03, 01:25
Originally posted by Magpie

Mul on kaudselt härra Shepardiga sama maitse - Shepard, arvestades sinu muusikamaitset - kuula Bad Religioni. Kõik - kuulake BAD RELIGIONI, nende viimane plaat \"The Process of Belief\" :silm4:

Ja üks asi veel - Green Day on välja andunud (kas mitte eelmise aasta lõpupoole) nende kohta ülimalt halva plaadi. Ei anna võrrelda ühegi eelmisega....sain omale just plaadi ja kohe mitte pole hea....

Ja muideks, soovitaks veel folgi sõpradele ansamblit Eesti Keeled, keda \"aitavad\" Jaak Johanson ja Riho Sibul.Get your facts straight. Green Day viimane album oli \"Warning\", sina mõtled arvatavasti \"Shenanigans\'i\", mis ei ole album vaid B-poolte kogumik - see ei olegi mõeldud igaühele.

mjkk
10.01.03, 12:39
Originally posted by greenday
sina mõtled arvatavasti \"Shenanigans\'i\", mis ei ole album vaid B-poolte kogumik - see ei olegi mõeldud igaühele.

Mis kuradi B-poolte kogumik???

greenday
14.01.03, 00:29

sina mõtled arvatavasti \"Shenanigans\'i\", mis ei ole album vaid B-poolte kogumik - see ei olegi mõeldud igaühele.

Mis kuradi B-poolte kogumik???B-pooled on lood, mis pannakse singlite peale lisaks ühele niiöelda singliloole. Ehk siis lood, mida tavakuulaja ei kuule raadiost jne. Sellistest harulastest lugudest andis Green Day välja kogumiku, kuna neid oli juba nii palju kogunenud. Järgmine pärisalbum tuleb välja loodetavasti see sügis.

mjkk
14.01.03, 17:57

Mis kuradi B-poolte kogumik???B-pooled on lood, mis pannakse singlite peale lisaks ühele niiöelda singliloole. Ehk siis lood, mida tavakuulaja ei kuule raadiost jne. Sellistest harulastest lugudest andis Green Day välja kogumiku, kuna neid oli juba nii palju kogunenud. Järgmine pärisalbum tuleb välja loodetavasti see sügis.

Selge, imelik on see Green Day välja andmine...nö. \"Best of..\" ja teisi kogumikke anda 2 tükki järjest..aga et uus plaat tulemas - :D

Devil
21.01.03, 16:13
Originally posted by Devil

hei jubetore, et siin igast lahedat muusikat kuulatakse ;) ... kui viimati(kunagi ammu) ma avastasin enda jaoks The Streetsi ... siis seekord olen enda avastanud jälle midagi uut, kuid sedagi mõndagi aega tagasi, ei mäletagi millal ... aga siiamaani on ta kindlasti hetkelemmik The Streetsi kõrval ja selleks on siis N*E*R*D ... bänd mõeldi välja siis The Neptunesi poolt ... Neptunes on teadagi hetke kõige edukam hip-hopi nn production team...
igastahes on neil väljas super album - In search of
N*E*R*D ei tee just hip-hopi nagu arvata võiks ... nad miksivad kokku kõike alates raskest hip-hopi biidist kuni urban popi ja bomba seguni kuni klassikalise rokini ... ehk siis nende muusika sisaldab - kõike ja kõikidele :) ... uus saund pop maastikul :) ... samas ei saa seda imestada ... nad ju töötavad igasugu artistidega koos ... isegi kõigi kalli britniga ;) ... aga seda tehti lihtsalt raha eesmärgil ...
igastahes on nad teinud midagi uut huvitavat ja enneolematut :) ... minu hinge nad on jõudnud N*E*R*D (http://www.n-e-r-d.com) Supper lihtsalt supper :õnnelik:

like they say: Yours in spirit

Pharrell, Chad & Shay
und Devil :P nih yks suurepärane variant yhest nendest loost ... kellele meeldib see nautigu ja kuulaku ... kellele ei tehke mis tahate:): N*E*R*D - Provider (zero 7 mix) (white) (http://tk7.homeip.net/devil/stuff/nerd%20-%20Provider%20(Zero%207%20mix)%20(White).mp3)

sicmic
31.01.03, 00:59
niih...aastake viimase \"enda listi\" avaldamisest möödas ning aeg update\'iks...bändide read on hõrenenud, kuid kvaliteet on paranenud ;)
Lemmikud siis praeguse seisuga, kategooriatesse jaotatult:
1. Tool, Nirvana ja KoRn <- paremat on raske saavutada...minu silmis
2. Rage, Bob Marley, Jack Off Jill, At The Gates, The Kovenant, Vennaskond, American Head Charge, Rammstein, Marilyn Manson (ja kaduma hakkavad kunagised suured lemmikud Slipknot ja SOAD :kurb9:)
3. Palju vähemtuntuid (kuid ka rohkemtuntuid) metalbände (viimasel ajal aina hevimad:lahe:) ja punkbände (millede kuulamine on paraku soiku jäänud...suurepärane on punk siiski) + sagedus 88,8 ;)

Huvitavad bändid on ka Pain ning Pixies

Stinger
31.01.03, 12:40
Eestis: JMKE, Metro Luminal, PWA, Kulo, Soulout, Vennaskond, Genekas :õnnelik:
Piiritaga: Kino
Üldiselt kuulan Eesti musa aga praegu näiteks mängib Ramones \"Subterranean Jungle\" 1983:D

Sir Margus
09.02.03, 12:39
Eesti omadest on veel üli hjaa bänd Müstika. Muidu välismaistest bändidest veel Real Big Fish, Ramones, Blink 182 ja Slipknot:reiv: :reiv: :reiv:

fitti
14.02.03, 21:46
Ill Nino, tsekkige, päris haige asi.
ja siis veel muidugist Fony.

Klassika - deftones, filter, bush:õnnelik:

Revolucion
14.02.03, 22:37
Originally posted by Fitibaldi

Mis mõttes haige?

mjkk
15.02.03, 13:35
Nonii..siin igaval laupäeva hommikul mõtlesin, et kirjuatn üles plaadid /kassettid, mis minu muusikariiulil:

Nirvana

Bleach
Nevermind
Incesticide
In Utero
Unplugged in New York
From the Muddy Banks of the Wishkah
Retail

Claire`s Birthday

Venus
City of Loves
Future Is Now!

Green Day

Dookie
Warning
International Superhits
Shenanigans

Vennad Johansonid

Põhja Vahemäng
Päevakera

Jäääär

Jäääär
Tartu - Väike Puust Linn
Parimad
Nii Ongi (Jääboiler)
Patused Mõtted (Inboiler)
ELUS! (Jääboiler)
Oota: (Jääboiler)

Genialistid

Genialistid
Armastus

Vennaskond

Insener Garini Hüpeboloid
Warszawianca
Mina ja George
Priima
Vaenlane Ei Maga

Dagö

Dagö
Toiduklubi

Queen

The 12\" Collection
The Very Best (Mercury)

Bad Religion

The Process of Belief
All Ages

MUU:

TRE - OAP (SOOVITAN!!)
Tõnu Raadik - Pööripäev
Jaan Tätte & Marko Matvere - Majakavahi Armuhüüd
Red Hot Chili Peppers - Californacation
Propeller - Propeller
Singer Vinger - Reanimatsioon
The Offspring - Americana
VLÜ - Jää Jumalaga Eestimaa
Justament - Teadjamees
Terminaator - Minu Väike Paradiis
Viljandi Folk Music Festival 96` kogumik
Oasis - Definitely Maybe
System of a Down - Toxicity
HIM - Razorblade Romance
HIM - Deep Shadows And Brilliant Nights
Blink 182 - Take Off Your Pants And Jacket
Jesus Christ Superstar - Soundtrack
Eesti Keeled - Sabaga Täht
Urmas Alender - Kogutud teosed...
Tõnis Mägi - Eesti Kullafond
Apocolyptica - kaks mingit väga head plaati.. (Reflections & ???)

+ kuskil 20 enda kokku lindistatud/kõrvetatud plaati :D

Peakski vist kõik olema...hea kui siuke nimekiri omal kuskil olemas on :lahe:

greenday
15.02.03, 18:28
Magpie, kui sulle Green Day meeldib, siis muretse endale Insomniac ka, minu arvates nende parim plaat.

fitti
16.02.03, 02:16
Originally posted by Revolucion

Originally posted by Fitibaldi

Mis mõttes haige?

Heas mõttes, ikka heas mõttes!!!!!:õnnelik:

AA, muide avastasin kogemata siukese asja nagu VAST enda jaoks. Päris uvitav, meenutab kohati U2-e, aga mitte piisavalt, et segi ajada..:silm4:
Eriti hea on 2000.aasta plaat music for the people. vaat sedapsi.

vandersell
24.05.03, 19:26
Soundtracks. Mis filmide taustamuusika teile meeldib? Minu lemmikud on Pulp Fictioni ja The Matrixi omad. Kuigi stiililt täiesti erinevad, on nad minu jaoks teistest üle. Eile sai The Matrix Reloaded´it vaatamas käidud, peaks selle soundtrack´i ka omandama. Filmist siinkohal jutustama ei hakka, pole õige teema, ja peale selle mõni inimene soovis enne ise ära vaadata ja alles siis kommentaare lugeda.

mihkel
25.05.03, 12:20

Soundtracks. Mis filmide taustamuusika teile meeldib? Minu lemmikud on Pulp Fictioni ja The Matrixi omad. Kuigi stiililt täiesti erinevad, on nad minu jaoks teistest üle. Eile sai The Matrix Reloaded´it vaatamas käidud, peaks selle soundtrack´i ka omandama. Filmist siinkohal jutustama ei hakka, pole õige teema, ja peale selle mõni inimene soovis enne ise ära vaadata ja alles siis kommentaare lugeda.

\"Lock, stock & two smoking barrels`i\" soundtrack. Tarantino filmide taustamuusika on ka tasemel, eriti see \"Reservoir dogsi`s\" kõlav \"Stuck in the middle with you\".

mcnamara
25.05.03, 22:47
Filmimuusikast?
Muidugi Ennio Morricone surematud meistritööd spagetivesternitele ning minu isiklik lemmik - Ry Cooder ja Paris, Texas. Wonderful.

Udupasun
25.05.03, 23:07
Kui soundtrackidest rääkida siis tõepoolest Ennio Morricone. Muidugi spagetivesternid ja siis ka \"Chi Mai\", mis kõlas minu nooruspõlve iidoli J-P Belmondo filmis \"Professionaal\":P

Markko
25.05.03, 23:34
soundtrackid:
Snatch
Black Hawk Down
The Rock
Full Monty

Hans Zimmer kikib ässi :)

Marduk
26.05.03, 11:48
Originally posted by fittibaldi

Oli juhus Ill Ninot eelmisel aastal Ozzfestil n2ha. Laval mehed t2iega rokivad. Olen k2ind/n2ind v2ga palju b2nde laval, kuid siukesi hulle n2gin esimest korda (kindlalt oleks nad pealava v22rind) ja seda heas m6ttes.

Revolucion
27.05.03, 21:31
Originally posted by Marduk

Oli juhus Ill Ninot eelmisel aastal Ozzfestil n2ha. Laval mehed t2iega rokivad. Olen k2ind/n2ind v2ga palju b2nde laval, kuid siukesi hulle n2gin esimest korda (kindlalt oleks nad pealava v22rind) ja seda heas m6ttes.

Arvatavasti jäi meelde Marc Rizzo, ke seal oma võitluskunste harrastas, aga kahjuks teda enam selle bandiga näha ei saa ja samuti ka Roger Vasquezi (löökpillid).

proov
31.05.03, 23:57
Kuulan põrgumuusikat: duke ellington, jessica simpson, pink, ur2kam.

H.M Murdock
01.06.03, 10:39
ma kuulan põhimõtselt kõike,v.a trance\'i.ei...green day on väga kõva bänd.tglt mul üks nende cd on:\"dookie\",kunagi 4-5 aastat tagasi sain 20 eeguga kätte:doh: väga kuulatav:silm4:

mrt
01.06.03, 11:59
Originally posted by proov
Kuulan põrgumuusikat: duke ellington, jessica simpson, pink, ur2kam.

for real? mismõttes põrgumuusika :P ja misasi see ur2kam on?
endale new wave punk rock südamelähedane. aga jazz ka. ja vanad head: RHCP, foo fighters, radiohead. ja a cappella muusika :)

resorte
06.06.03, 18:23
Ma kuulan ikka Ill Nino\'t, SlipKnot\'i, KoRn\'i ja siis mõningad System of a Down\'i laule, mis on ka päris hääd.
Päris hea on ka \"Jackass-The Movie\" soundtrack Andrew W.K.-We want fun.:P :D :P

fitti
08.06.03, 16:35
deftones\'i värske reliis ei saa jääda siinkohal märkimata, vaatamata sellele, et nt areenis see maha tehti. jah kindlasti nõrgem, kui nt valge poni või ümber karusnaha, aga näituseks matrixi saundträkilt pärit lucky you on kuradi hea lugu.

Black_Magic
13.06.03, 18:37

Mina kuulan punkrokki. Täna tuli välja Green Day hittide kogumik \"International Superhits\", mille ma pool tundi tagasi soetasin. Soovitan soojalt mitte-disko-inimestele. 21 lugu üks tegijam kui teine.ok siis. Ise kuulan ikka tumedate jõudude poolt ümbritsetud muusikat

greenday
14.06.03, 03:27
Originally posted by Black_Magic

Mina kuulan punkrokki. Täna tuli välja Green Day hittide kogumik \"International Superhits\", mille ma pool tundi tagasi soetasin. Soovitan soojalt mitte-disko-inimestele. 21 lugu üks tegijam kui teine.ok siis. Ise kuulan ikka tumedate jõudude poolt ümbritsetud muusikatOlen ka proovind, aga Westlife osutus mu jaoks liiga karmiks ;)

Epic
14.06.03, 11:01
Minu vaieldamatu lemmik on Crazy Town:lahe:
Kuulan ka teisi nagu Nirvana, Sum 41, Red Hot Chili Peppers:) , Linkin Park, Blink 182 aga Crazy Town\'i viimane album Darkhorse on ikka ülekõige:reiv:

Revolucion
14.06.03, 15:39
ok siis. Ise kuulan ikka tumedate jõudude poolt ümbritsetud muusikat

Tumedate jõudude poolt ümbritsetud muusikat??? Kas Dark Funerali, Cradle of Filthi, Dimmu Borgiri ja seesugust kraami siis?

Black_Magic
14.06.03, 17:03

Originally posted by Black_Magic

Mina kuulan punkrokki. Täna tuli välja Green Day hittide kogumik \"International Superhits\", mille ma pool tundi tagasi soetasin. Soovitan soojalt mitte-disko-inimestele. 21 lugu üks tegijam kui teine.ok siis. Ise kuulan ikka tumedate jõudude poolt ümbritsetud muusikatOlen ka proovind, aga Westlife osutus mu jaoks liiga karmiks ;)haa haa haa

Black_Magic
14.06.03, 17:03

ok siis. Ise kuulan ikka tumedate jõudude poolt ümbritsetud muusikat

Tumedate jõudude poolt ümbritsetud muusikat??? Kas Dark Funerali, Cradle of Filthi, Dimmu Borgiri ja seesugust kraami siis?seda jah

Vürst
14.06.03, 17:29
Mina kuulan punki ja eriti Eesti punki. Lemmikbänd on Vennaskond.
Näited veel:JMKE,Velikie Luki,ÕIP,Migreen,Pööloy Gläänz jne.
Välismaistest kuulan näiteks Sex Pistolsit:sega11:

JackieD
14.06.03, 20:41
Kõike! ( Eminemist kuni Metallicani või näiteks Atomic kittenist Linkin Parkini.)
Kõige lemmikum on siiski Linkin Park,ja nu-metal või rap-metal.

Revolucion
15.06.03, 22:23
Originally posted by JackieD

Kõike! ( Eminemist kuni Metallicani või näiteks Atomic kittenist Linkin Parkini.)
Nagu ma aru saan, siis piirduvadki sinu teadmised nu-metalist Linkin Parkiga. Muideks paljudele on see väga solvav nimetada LP-d üldsegi metaliks.

greenday
16.06.03, 13:23

Originally posted by JackieD

Nagu ma aru saan, siis piirduvadki sinu teadmised nu-metalist Linkin Parkiga. Muideks paljudele on see väga solvav nimetada LP-d üldsegi metaliks.Minu jaoks on väga solvav, kui nimetada nu-metal\'it kuidagi seotuks metal\'iga.

Revolucion
16.06.03, 16:14
Minu jaoks on väga solvav, kui nimetada nu-metal\'it kuidagi seotuks metal\'iga.
Põhimõtteliselt ka minu jaoks.

Tahad elamust, kuula Nirvanat. Ja jäädki seda elu lõpuni tegema.
Punk pole mulle kunagi meeldinud ja ei hakka ka meeldima. Kuulan parem Chimairat!

sicmic
16.06.03, 17:08
Nirvana ei ole punk. Nirvana on grunge. Nirvana on hea. Ka Chimaira on hea. Nirvana on parim.:lahe:

Kolla
16.06.03, 17:47
Ei oska eriti midagi öelda Green day kohta,sest ei kuula seda muusikat eriti,aga mulle tundub et olen siin foorumis peaaegu ainus kes kuulab hip-hopi ja rap\'i,panen mõned oma lemmikud kirja ka siia....
Nas
50cent
Mos Def
Royce Da 5,9
Dr.Dre
Dmx
Busta Rhymes
Onyx
Jay-Z
Xzibit
Coolio
The Roots
Ludacris
Nore
B.I.G.......ehk aitab kah,läks niigi liiga pikaks
EDIT: Dang,unustasin mainida 2pac\'i,parimaid räppareid läbi aegade..

greenday
16.06.03, 19:14
Originally posted by Kolla

Ei oska eriti midagi öelda Green day kohta,sest ei kuula seda muusikat eriti,aga mulle tundub et olen siin foorumis peaaegu ainus kes kuulab hip-hopi ja rap\'i,panen mõned oma lemmikud kirja ka siia....
Nas
50cent
Mos Def
Royce Da 5,9
Dr.Dre
Dmx
Busta Rhymes
Onyx
Jay-Z
Xzibit
Coolio
The Roots
Ludacris
Nore
B.I.G.......ehk aitab kah,läks niigi kiiga pikaksHip-hopi vallast meeldivad mulle hirmsasti siukse bändi nagu Rock Steady Crew mõned lood. Need on ikka nii old-skool et jube kohe. RSC oli muidugi rohkem tuntud kui breaktantsu buumi algatajad.

Kolla
16.06.03, 19:21
Pole RSC\'lt midagi kuulnudki:doh: aga parandan selle vea kohe..

Revolucion
16.06.03, 20:26
Originally posted by m1kk

Nirvana ei ole punk. Nirvana on grunge. Nirvana on hea. Ka Chimaira on hea. Nirvana on parim.:lahe:
Mull suht pohh, kas grunge või mitte. Ja üldse Nirvanat kuulasin ma kui olin 12. Enam selline muusika eriti ei tõmba.

greenday
16.06.03, 20:58
Kusjuures Kurt Cobain ise on öelnud, et ta teeb punk-muusikat.

Jux
17.06.03, 13:52
Vahelduseks Nirvana vaidlustele mainiks seda, et elavalt klassikult nimega Metallica on ilmunud uhiuus plaat \"St. Anger\", mis on üle ootuste hea. Igatahes minu jaoks on tegemist vist kuu plaadiga, kui mitte kvartali omaga. ;)

sicmic
17.06.03, 14:03
Kas keegi ehk soovitaks noid R.E.M\'i lugusid-plaate, mis Cobaini maitsega enim ühtivad? Endalegi meeldib Nirvana(Cobaini) loomingust kõige rohkem just see \"akustiline ja õhuline\" (Lake of Fire, The Man Who Sold the World, Where Did You Sleep Last Night jne jne) osa... Sugulane mainis mulle, et Cobaini lemmikbänd olevat The Pixies olnud, kas oli siis R.E.M hoopis? (selline mulje jääb artiklist...)

Ja Metallica uuele tahaks ka käed külge saada :kaval:

Markko
17.06.03, 14:21
Mõtsin ka lõpuks suu lahti teha muusika vallas :P Üldiselt kuulan kõike, a põhiliselt metal\'it
Põhilisteks tegijateks: Deftones, Bathory, Chimaira, Soilwork, Rage (midagi sarnast Metallica alguspäevadele), Godsmack, Metallica, Ill Nińo, KoRn, Linkin Park, Samael ja sinna otsa unustamatu Nirvana (eriti \"Come As You Are\")

Melwood
17.06.03, 14:29

Endalegi meeldib Nirvana(Cobaini) loomingust kõige rohkem just see \"akustiline ja õhuline\" (Lake of Fire, The Man Who Sold the World, Where Did You Sleep Last Night jne jne) osa...

Minu teada ei kuulu ükski nimetatud lugudest ei Cobaini ega Nirvana loomingusse, vaid tegu on nö laenulugudega.

sicmic
17.06.03, 19:58
Originally posted by Melwood

Endalegi meeldib Nirvana(Cobaini) loomingust kõige rohkem just see \"akustiline ja õhuline\" (Lake of Fire, The Man Who Sold the World, Where Did You Sleep Last Night jne jne) osa...

Minu teada ei kuulu ükski nimetatud lugudest ei Cobaini ega Nirvana loomingusse, vaid tegu on nö laenulugudega.

Võimalik:oih: Ent suurepärased laulud on need siiski. Kui keegi täpsemalt oskab öelda, siis võiks ka originaalautori edastada mulle :)

Hogarth
20.06.03, 22:09

Nas
50cent
Mos Def
Royce Da 5,9
Dr.Dre
Dmx
Busta Rhymes
Onyx
Jay-Z
Xzibit
Coolio
The Roots
Ludacris
Nore
B.I.G.......ehk aitab kah,läks niigi liiga pikaks
EDIT: Dang,unustasin mainida 2pac\'i,parimaid räppareid läbi aegade..vot see on alles kraam.ice cube ja mystikal kah nagu head tegijad.

mikc
21.06.03, 12:16
Head on veel old school rapist Naughty By Nature,präägusest ajast A Tribe Called Quest,Big Brovas ,Clipse,Flipmode Squad,Wu Tang Clan jne.

Hogarth
21.06.03, 13:58
Originally posted by peremees

Head on veel old school rapist Naughty By Nature,präägusest ajast A Tribe Called Quest,Big Brovas ,Clipse,Flipmode Squad,Wu Tang Clan jne.maitse asi,aga kas big brovaz on ikka old school??:deemon:

Kolla
21.06.03, 17:42
Kui sa tähelepanelikult loeksid, siis sa näeks, et seal on kirjas praegusest ajast....aga old school rapist kõige kõvem tegija on minu meelest PE, ehk siis Public Enemy:doh:

Hogarth
21.06.03, 18:05

Kui sa tähelepanelikult loeksid, siis sa näeks, et seal on kirjas praegusest ajast....aga old school rapist kõige kõvem tegija on minu meelest PE, ehk siis Public Enemy:doh: Ok,minu viga.PE on küll väga tegija.beach-il käis keegi neid kuulamas????

Jux
22.06.03, 01:17
Kui siin juba vana kooli räppi nostalgiaga meenutama hakatakse, siis raudselt vääriks mainimist veel Beastie Boys ja De La Soul, kes kõigest hoolimata siiani vahelduva eduga tegutsevad.

Ja loomulikult ei saa unustada Eesti old school rapparit - Onu Bellat. :D

greenday
22.06.03, 10:52
Originally posted by Jux

Kui siin juba vana kooli räppi nostalgiaga meenutama hakatakse, siis raudselt vääriks mainimist veel Beastie Boys ja De La Soul, kes kõigest hoolimata siiani vahelduva eduga tegutsevad.

Ja loomulikult ei saa unustada Eesti old school rapparit - Onu Bellat. :D Jajah Beach Boys on tegija! ;)

Undi
22.06.03, 11:24
Jajah Beach Boys on tegija! ;)
ow, ei mõnita
beastied olid ja on tegijad :)

mcnamara
22.07.03, 17:52
Panen diskuteerimiseks välja tänavused Mercury muusikaauhinna kandidaadid:

Radiohead, Hail to the Thief
Dizzee Rascal, Boy in Da Corner
The Thrills, So Much for the City
Soweto Kinch, Conversations with the Unseen
Floetry, Floetic
The Darkness, Permission To Land
Coldplay, A Rush of Blood to the Head
Martina Topley-Bird, Quixotic
Eliza Carthy, Anglicana
Athlete, Vehicles and Animals
Terri Walker, Untitled
Lemon Jelly, Lost Horizons

Huvitaval kombel vastavad siit minu tavaliselt lootusetule muusikamaitsele nii The Thrills, Coldplay, Lemon Jelly kui ka Athlete. Ja muidugi võrratu häälega Eliza Carthy - muidugi ei antaks temale seda auhinda üheski maailmas.

mihkel
22.07.03, 21:14
The Mercury Prize winners since 1992

1992 Primal Scream ~ Screamadelica
1993 Suede ~ Suede
1994 M People ~ Elegant slumming
1995 Portishead ~ Dummy
1996 Pulp ~ Different class
1997 Roni Size/Reprazent ~ New forms
1998 Gomez ~ Bring it on
1999 Talvin Singh ~ OK
2000 Badly Drawn Boy ~ The hour of bewilderbeast
2001 P.J. Harvey - Stories from the city, stories from the sea
2002 Ms Dynamite - A little deeper
2003 ??? ????? Ei oska kohe tänavusi nominente eriti hinnata. Kuulanud olen vaid Lemon Jelly`t ja Coldplayd. Võrreldes eelmiste aastatega on ikka tase kõvasti langenud(üllatus, eksole). Vaadates kasvõi eelmiste aastate kandidaate ja nende albumeid (4 Hero ~ 2 pages, Suede ~ Coming up, Radiohead ~ OK computer, Oasis ~ (What\'s the story?) Morning glory, Super furry animals - Rings around the world, Beth Orton ~ Central reservation etc etc ), siis sry no comments...

Jux
23.07.03, 11:25
Oh jaa, Mercury muusikaauhind! Tegemist on äärmiselt asjaliku ettevõtmisega brittide poolt, natukenegi alternatiivsemat stiili viljelevad artistid saavad ka auhindu siin noppida (S Club 7\'id ja Kylie Minogue\'id sisse ei trügi).

Eelmine aasta jättis Mercury prize\'i koha pealt suht kehva maitse suhu, nimelt minu arvates jäi ülekohtuselt auhinnaga pärjamata fenomaalne The Streets. Loomulikult oli Ms Dynamite\'i album ka suht OK, kuid The Streets on minu arvates oma debüüdiga \"Original Pirate Material\" briti muusikastseenile kõvasti rohkem juurde andnud.

Ok, suurima üllatuse valmistab nimekirjas esinemisega Coldplay. Ei pea enam Coldplay\'d nii alternatiivseks artistiks ning nende viimane plaat tundub olevat lihtsalt ilus järg superheale \"Parachutesile\". Oleks äärmiselt ülekohtune nooremate artistide suhtes see auhind ära näpata... Sama lugu Radioheadiga, kellelt vist ühtegi halba plaati ei oskagi enam oodata.

Seega minu jaoks jäävad vähemalt hetkeseisuga sõelale The Thrills ja Lemon Jelly, kahjuks teisi artiste pole teadlikult kuulata saanud. Neist kahest aga ennustaksin võitjaks tulevat Iiri punti The Thrillsi, kes oma soundiga ning live-setiga om minus sümpaatia tekitanud. Lemon Jelly\'t kohtasin Roskildes, paraku tema laiv nii võimsat tunnet ei loonud.

Võitja siis selgub aga alles 9. septembril, on alust arvata, et nii mõni senini tundmatu saab veel kuu aja jooksul natuke rohkem tuntuks.

Munk
24.07.03, 22:45
Lugesin läbi kõik postitused antud teemas ja valisin nimetatutest oma lemmmikud:

JMKE, Nirvana, Green Day, Vennaskond, Blink 182, Queen, Offspring, Linkin Park, Rammstein, Marylin Manson, Papa Roach, Rage Against the Machine, Metallica, Guns n\' Roses, Korn, Terminaator, Sum 41, Iron Maiden, Manowar, P.O.D., Red Hot Chili Peppers, Velikije Luki, Pööloy Gläänz.

Ise mainiksin kindlasti juurde ka Puddle of Mudd\'i - nende lugu \"She fucking hates me\" rokib täiega ja on pikka aega mu lemmiklugu olnud.
:reiv: :reiv: :naer4: :reiv: :reiv:

p3p3
15.08.03, 18:26
R&B kuulan sest see on ylikõwa ja ja Eestis on ka palju tegijaid

K1ly
15.08.03, 23:59
Klubimuusika ikka nagu näiteks Trance,Techno,Drum n´ Bass :õnnelik:
Aga vahest kuulan ka igasugust muid särke ja värke
Aga Metalit ei kuula üldse :kaval:

Fazz
16.08.03, 02:03
Kuna metal.ee foorumis algatati teema \'Mis plaadid teil momendil plaadimasinas keerleved\', siis panen oma sealse vastuse ühtlasi ka siia:

No esikohal on hetkel üsna suveräänselt The Provenance \'Still At Arms Length\', mis on viimase kuu jooksul plaadimasinas/arvutis ringelnud vähemalt 30 korda, aga kui arvestada, et igal teisel-kolmandal päeval vähemalt 2x, siis kuu jooksul vist isegi 40-50 korda! Vahele on see album viimaste kuude jooksul vist aint üksikuil päevil jäänud. Ehk siis, kui kodust/arvutist eemal oldud..

Järgnevad ligi 20 korraga järgmised albumid:

Green Carnation \'A Blessing In Disguise\' (see oli umbes 2 kuud tagasi sama sage kui hetkel The Provenance)
Rivendell \'Elven Tears\'
The Old Dead Tree \'The Nameless Disease\'
Dead Soul Tribe \'A Murder Of Crows\'

Umbes 10-15 korda on kuulatud siukseid asju:

The Mars Volta \'De-Loused In The Comatorium\'
Tomahawk \'Mit Gas\'
Anekdoten \'Gravity\'
Virgin Black \'Elegant... And Dying\'
While Heaven Wept \'Of Empires Forlorn\'

Ning vähemalt 5 korda viimse 30 päeva kestel on kuulatud ka järgnevaid:

Opeth \'Damnation\' (mõned kuud tagasi oli top5-s)
Dark Suns \'Swanlike\' (samuti hiljutine top5)
Aenima \'Sentient\'
Andromeda \'II=I\'
Anthemon \'Arcanes\'
Arena \'Contagion\'
Chrome Shift \'Ripples In Time\'
Canaan \'A Calling To Weakness\'
Clawfinger \'Zeros & Heroes\'
Coal Chamber \'Giving The Devil His Due\'
Darzamat \'Oniriad\'
Darkseed \'Astral Adventures\'
Deftones \'Deftones\'
End Of Green \'Last Night On Earth\'
Event \'Scratching At The Surface\'
Even Vast \'Outsleeping\'
Godsmack \'Faceless\'
Karmakanic \'Entering The Spectra\'
Katatonia \'Viva Emptiness\'
Lacrimas Profundere \'Fall, I Will Follow\'
Manes \'Vilosophe\'
Mostly Autumn \'Passengers\'
Mysterium \'Soulwards\'
Nevermore \'Enemies Of Reality\'
Queensryche \'Tribe\'
Redemption \'Redemption\'
Ritual \'Think Like A Mountain\'
Spock´s Beard \'Feel Euphoria\'
Taal \'Skymind\'
Zero Hour \'Metamorphosis\'

No ja siis on veel rida maailmamuusika/newage/ambient asju, mida siinkohal ei hakka nimetama..

Hogarth
18.08.03, 18:16
Originally posted by p3p3

R&B kuulan sest see on ylikõwa ja ja Eestis on ka palju tegijaid:D :D :D :D :D :P :õnnelik: Eestis mõni r&b tegija vä??Kes siis?soul militia vä?No tere hommikust,seda küll nüüd muusikaks nimetada ei saa.

Markko
18.08.03, 18:22
Originally posted by Fazz

Vot see on ikka ülikõva album IMHO. Eriti just lüürika osa pealt. Saksamaalt ostsin ning tagasi Eestisse sõites kaks päeva järjest käis mu cd-pleieris edasi-tagasi ning ikka ei saa küll sellest.

Fazz
18.08.03, 18:39
Originally posted by Markko

Vot see on ikka ülikõva album IMHO. Eriti just lüürika osa pealt. Saksamaalt ostsin ning tagasi Eestisse sõites kaks päeva järjest käis mu cd-pleieris edasi-tagasi ning ikka ei saa küll sellest.

Lüürika teeb jah, eriti lugu \'B***h\' :P
Ning ega arvustustes keegi naljalt alla 9 või 10 (10st) pole pannud sellele, nt absolutmetal.com revjuu (http://www.absolutmetal.com/ClawfingerZerosReview.htm).

Markko
18.08.03, 18:57
Mu isiklik lemmik on Recipe for hate

a Bitch\'i lõpp on kõige parem :)

Raix
18.08.03, 20:15
tükk aega tagasi sai siia üks list juba pandud, nüüd aeg jälle seda upgrade\'ida.. :r66m8: kuna head muusikat on palju, siis list võib pikk tulla ja üsna äärest-äärde ning kindlasti ei tule kõik praegu meelde! :silm4:

* Massive Attack
* Portishead
* Jamiroquai
* Oasis
* Blur
* Radiohead
* Morcheeba
* Simon & Garfunkel
* Sonique
* Antonio Carlos Jobim - bossa kuningas :r66m9:
* Koop
* 4 Hero
* ...

eriti hea stuff: :)

* Duke Ellington
* Ella Fitzgerald - Queen Of Jazz :r66m9:
* Billie Holiday
* Nina Simone
* Louis Armstrong
* Miles Davis
* Stan Getz
* Thelonius Monk
* Pancho Sanchez - Very Best Of Latin Jazz ;)
* ...

ning mainimata ei saa jätta kodumaiseid pärleid:

* Dagö
* Tõnis Mägi
* Ultima Thule
* InBoiler
* ...

ülikõva kogumik: Dimitri From Paris - A Night at Playboy Mansion :prill1:

jätkub hiljem... :ham12:

mjkk
18.08.03, 22:55
* InBoiler

Muideks, sellega seoses tuli mulle meelde - lihtsalt peab ära mainima ansambli Jäääär uue plaadi Oota:....tjah...kolmik InBoiler-Jääboiler-Jäääär on mind jälle kaasa tõmmanud ja lummanud. Soovitan kõigile! :)

fitti
18.08.03, 23:33
jööööör, heinz, jöööööööööör!!! scheisse..!:D

kannan kah siinkohal ette, et mul näituseks viimasel ajal eriti sageli plaadimasinas placebo viimane üllitis.. ja-ahjaa, ja sis veel üks kergemakaalulisem madistamise bänd Nothingface.

aga et mitte väga üheülbaline olla, kuulame ka vanakooli teknot nimega 808 State ja uuekooli trummijabassi nimetuse all Concord Dawn..;)

eston maravilha
18.08.03, 23:53

sitaks palju igast albumeid

..

põhimõtteliselt 24/7 on mingi plaat plaadimasinas??

Epic
19.08.03, 00:01
Mina igatahes kuulan igapäev Crazy Town\'i (http://crazytown.com/ecard/) uusimat albumit Darkhorse :lahe:

Markko
19.08.03, 00:25
aga et mitte väga üheülbaline olla, kuulame ka vanakooli teknot nimega 808 State ja uuekooli trummijabassi nimetuse all Concord Dawn..;)

808 State - Cubik <-- r0xx0r lugu :)

vandersell
19.08.03, 09:29
eriti hea stuff: :)

* Duke Ellington
* Ella Fitzgerald - Queen Of Jazz :r66m9:
* Billie Holiday
* Nina Simone
* Louis Armstrong
* Miles Davis
* Stan Getz
* Thelonius Monk
* Pancho Sanchez - Very Best Of Latin Jazz ;)
Siinkohal meenub mulle, et keegi lubas kellegile mingi kogumiku laenata :prill1:
Mälu on aga nõrk ja ei mäleta enam isikute nimesid...

fitti
19.08.03, 10:08
Originally posted by Markko

808 State - Cubik <-- r0xx0r lugu :)

tõsi ta on, ja teine superlugu on made of stone..:õnnelik:

mihkel
19.08.03, 13:13

tõsi ta on, ja teine superlugu on made of stone..:õnnelik:

Stone Roses \"Made of Stone\" ? Polegi ammu kuulanud...:)

Vürst
20.08.03, 10:21
Vennaskond,JMKE,Velikije Luki,Idiootsuse Revolutsioon,Conflikt OK,Error R,Migreen,The Exploited,Dead Kennedys,Sex Pistols.

Red Devil
20.08.03, 11:31
Trance, techno, d\'n\'b, ja muu selline.

Marduk
20.08.03, 20:15
Kas keegi sellist iiri b2ndi nagu Aslan f2nnab?:õnnelik:

dreyd
22.08.03, 23:45
plaadimasinas keerlevad korraga sellised imekspandavad personaaled nagu, Armand Van Helden(Flowers, summertime, mhhmh), kindlasti Urmas Alender, Bob Marley ja muidugi wyclef ise. mõnikord satub masinasse ka Moby isiklikult ja muidugi suure laia U.S.A artiste, kes parasjagu on viljelemas souli vöi rnb-d.

Hogarth
22.08.03, 23:47
wyclef.......deeem,kicks ass.:õnnelik:

teoreetik
26.08.03, 10:51
Loetlen oma lemmikbändid siis ette

Nirvana
GUano Apes
In Flames
Metallica
Pain
Within Temptation
System of a Down
Queen
jne....

dimaggio
08.09.03, 17:10
Rock\'n\'roll ja veelkord rock\'n\'roll.

Bill Haley, Chuck Berry, Jerry Lee Lewis, Buddy Holly, Elvis Presley, Fats Domino, Ricky Nelson, Gene Vincent, Carl Perkins, Bo Diddley, Duane Eddy jne. jne.
ära ei ütle ka jazzist - eriti meeldivad just vanad big bandid.
50ndate jazzist meldib kuulata Marilyn Monroe esitatud laule.

rock around the clock, baby

Jux
10.09.03, 20:27
Originally posted by mcnamara

Panen diskuteerimiseks välja tänavused Mercury muusikaauhinna kandidaadid:

Radiohead, Hail to the Thief
Dizzee Rascal, Boy in Da Corner
The Thrills, So Much for the City
Soweto Kinch, Conversations with the Unseen
Floetry, Floetic
The Darkness, Permission To Land
Coldplay, A Rush of Blood to the Head
Martina Topley-Bird, Quixotic
Eliza Carthy, Anglicana
Athlete, Vehicles and Animals
Terri Walker, Untitled
Lemon Jelly, Lost Horizons

And the winner is.... Dizzee Rascal! Just see noor Londoni räppar pistis selle aasta Mercuri auhinna endale p..., ptüi tasku! Igatahes selle venna plaadil häid ning coole tekste jätkub, hiphopi sõpradel soovitan asja järgi tshekida.

Ja kuigi minu favoriit The Thrills ei võitnud, olen siiski valikuga rahul!

kotkas0
13.09.03, 13:44
T\'a\'na siis Tupac Shakuri ehk l\'a\'bi aegade parima r\'a\'ppari 2Paci 7. surma aastap\'a\'ev.

Hogarth
13.09.03, 18:02
Originally posted by kotkas0

T\'a\'na siis Tupac Shakuri ehk l\'a\'bi aegade parima r\'a\'ppari 2Paci 7. surma aastap\'a\'ev.
,aga läbi aegade parim on ta küll.

valdano
21.10.03, 12:29
Lisandunud on uus ja hea Eesti \"asi\": Sõpruse Puiestee. Plaat väljas, www.hot.ee/spst saate paari lugu ka downloadida. soovitan.

greenday
21.10.03, 13:46
www.hot.ee/piimvalge

Mu-sõbra-tehtud-SP-fännileht.

Raix
22.10.03, 17:03
/me soovitab:

-- Freddy Cole!! (http://ajaviide.delfi.ee/Details.php?id=539119&categoryType=event&hit=1) Härradel hea võimalus proua käevangu võtta ning Nat \"King\" Cole\'i venda nautima minna!! :r66m9:

-- ning kuidagi ei saa ka mööda meie supertegijatest, Tätte ja Matvere (http://ajaviide.delfi.ee/Details.php?id=417613&categoryType=event) :silm4:

D˛ässVikerkaare (http://www.concert.ee/keskmineFE.php?id=53&a=2003&k=10&an=45) kodukas on ka koguseeaeg maas, nii et delfi link kärab küll... ;)

Cerny Petr
22.10.03, 17:45
kui muust jamast kõrini saab, võiks kuulata TomK`i ja saate aru, miks inimene üldse muusiksat looma hakkas.:reiv:

valdano
23.10.03, 11:06
Halloween tõotab tulla huvitav: linnahallis (Tallinnas siis) kõva kontsert: Korol I Shut, Vennaskond, JMKE ja teised. üritus pidavat reklaami järgi otsustades kestma 10 tundi.

KiSh \"on Venemaa tõusulainel olev punkansambel, kelle loominguteele 15 aastat tagasi inspireeris legendaarne Villu Tamme. J.M.K.E. osalemine Halloweenis – on üks tingimustest vene debütandil Eestis. Nende visiit Eestisse on esmane, justkui kummardusvisiit oma “vaimsele isale”\"

vot nii kõlab asja reklaam.

jyriöö
23.10.03, 12:23
KiShi oskan vaid soovitada. Venemaal on nad juba tükk aega päris tuntud nimi. Teevad sellist omapärast punksugemetega asja, klassikaliseks punkbändiks neid siiski nimetada ei saa. Teemad on neil iidsed ja mütoloogilised - nõiad, võlurid, koletised jne., sound väga isikupärane. Lisaks on kontserdil loomulikult võimalus Eesti erinevaid punte kaeda.

greenday
01.11.03, 14:59
Tõmmake omale kuskilt lugu \"Anfield Rap\". Väga pull värk.

PS. Kalifornias on tekkinud uus bänd \"Network\", stiiliks electroclash. Kurjad keeled räägivad, et kolm viiest bändiliikmest on pärit Green Day\'st ;). http://www.thenetworkband.com

fitti
01.11.03, 15:56
Originally posted by valdano
Halloween tõotab tulla huvitav: linnahallis (Tallinnas siis) kõva kontsert: Korol I Shut, Vennaskond, JMKE ja teised. üritus pidavat reklaami järgi otsustades kestma 10 tundi.
vot nii kõlab asja reklaam.

kohalkäinud teavad rääkida, et juba enne yrituse algust otsisid suure vennasrahva esindajad erinevaid fyysilisi kontakte ning yrituse käigus algatasid rohkeid diskussioone eesti iseseisvuse mõttetusest jne. salapärane vene hing, mis sa teed. ;)

Aga järgmisel reedel toimub krahlis operation b, kus teiste seas mängib oma uue plaadi lugusid ka ilmselt parimaid (noori) metalipunte Recycle Bin. Mainit plaat keerleb hetkel ka massinas ja rokib sajaga! Palavad soovitused.
Rohkem infi aga siit (http://www.1-2-3-rock.com/operation-b/)

mjkk
01.11.03, 19:52
Recycle Bini sai eile kuulamas käidud. Peab lihtsalt selle ära mainima, et kontsert on hoopis teine asi kui plaat. Kumb aga parem on, seda te lihtsalt peate ise minema välja uurima. ;)

jyriöö
03.11.03, 16:18

kohalkäinud teavad rääkida, et juba enne yrituse algust otsisid suure vennasrahva esindajad erinevaid fyysilisi kontakte ning yrituse käigus algatasid rohkeid diskussioone eesti iseseisvuse mõttetusest jne. salapärane vene hing, mis sa teed. ;)

Siinkohal pean paslikuks märkida, et ei minu ega minu tuttavatega selliseid intsidente seal ei esinenud ning poliitikast ei räägitud. Muljed on kontserdist siiani ülimalt head. Aga räägitakse, et erand kinnitab reeglit.

sicmic
08.11.03, 17:59
Nonii...järgmise Operatsioon B\'ni on jäänud vaid aasta :D Et tänavune aga eile oli, kael veits veel valutab ja kõrvad mulle andestama hakkavad, tuleks sellest veidi rääkida :õnnelik:

Loom võinuks esineda hiljem, ent samas nad möödunud aasta said oma võimaluse juba, tasemel bänd siiski. Ühe parimatest elamustest jättis mulle Plastic Whore, keda mingil kummalisel põhjusel polnud laivis varem kuulnud...igati lahe muusika :lahe:. Astro Zombies kargas minu alandlikul hinnangul tühja, ent järgnevat bändi ehk Horricane\'i võib pidada peamiseks põhjuseks, miks mu kael ikka veel valutab:reiv:. Kuigi esmapilgul midagi erilist ei tundunud olevat - väga positiivne üllatus. Rohkemat ootasin aga järgmiselt artistilt alumisel korrusel. Luarvik Luarvik oli mõneti huvitav, ent mõni asi nende tegevuses tundus veits imelik, taolisest muusikast meeldib mulle rockilikum variant...Nende suht pika seti lõppedes sammusin taas üles kus oli minutite eest alanud Recycle Bini kontsert. Mis siin ikka öelda jääb - :r66m7:. Ainus võõramaine bänd ehk Willycranes Soomemaalt minu jaoks midagi erilist ei olnud, kuid suure lava viimased kaks (eriti viimane!) esinejat - meie oma rockisaurus Gunnar Graps(kelle prille ma endale tahan :D) ja ürituse peaesineja No Big Silence, kes ei pidanud paljuks kaks korda lavale naasda. Suur tänu teile selle eest. Ainus bänd mis kuulmata jäi oli Umb. Et ma ka varem sellest suurt midagi ei teadnud, ehk keegi valgustaks mind?

Argielus paitavad mu kõrvu viimasel ajal härra Maynard James Keenani projektid - Tool ja A Perfect Circle - üks parem kui teine. APC viimane üllitis \"Thirteenth Step\" on lihtsalt suurepärane. Ahjaa, endale olen avastanud ka ambient-muusika.:oih:

Oleks jõle tore kui mõni teine foorumlane ka tänavustest elamustest pajataks.

fitti
08.11.03, 18:11
Loom kui endine tõsine hardcore-punt oli oma uued lood kuidagi softid teinud, või tundus kogu nende loid esinemine lihtsalt selline ainult tänu varasele kellaajale.. igatahes on nad kindlasti suure lava bänd.
chopperi sooloprojekt ehk plastic whore oli muidugi väga eriline asi, eriti meeldis mulle üks d\'n\'b taustaga lugu.
recycle\'i esinemise tulemus on hambast murdunud kild ja väljaväänatud kyynarnukk...aga väga kõva live oli poistel kyll.
GGG - no kui ikka \'valgus\' ja \'raudmees\' kõlasid, läks rahvas päris pöördesse!! mina ka...
üldiselt all esinenud bände vaatama ei viitsind minna, vaid tegelesin kõva õllejoomisega, mistap pääle ggg-d tundus viia iseend ja oma viltune maailm koju magama.
kuradi kahju on sellest, et pentagram ei tulnud - tegu olnuks siis mitte selle va bläkmetali viljelejaga, vaid kerge d\'n\'b+metal sugemetega asjaga. ehk et olla väga funky. olen proovind seda tirida ka, aga pidevalt satun vaid selle \'vale\' pentagrami otsa.

Red Devil
16.11.03, 15:30
Kas siin tantsumuusika inimesi ka on? Keegi võix mingeid väga häid tantsumuusika(näitex trance, techno jt) laule nimetada...

greenday
16.11.03, 16:08
Originally posted by Red Devil

Kas siin tantsumuusika inimesi ka on? Keegi võix mingeid väga häid tantsumuusika laule nimetada...Dr. Alban \"It\'s my life\"

Red Devil
16.11.03, 16:18
Originally posted by Red Devil

Kas siin tantsumuusika inimesi ka on? Keegi võix mingeid väga häid tantsumuusika(näitex trance, techno jt) laule nimetada...

fitti
16.11.03, 17:13
yhtteist huvitavat kõrva jäänud, räägin teitelegi.:)

eriti hiphopi sõber ei ole, aga veendusin oma kõrvaga, et selliseid asju nagu Boo Yaa Tribe ja Dizzee Rascal ei kiideta viimasel ajal kõiksugu väljaannete plaadiarvustustes ilmaasjata. Eriti viimane on ÜSNA VÄGA teistsuguste taustadega.

Sevendusti uus reliis Seasons on meloodilisem ja ehk vähem raju, kui eelmised kaks plaati, aga täitsa kuulatav. Eriti meeldejääv on sealt esimene singel Enemy.

A red devil, kui tahad head tantsumuusikat;), siis kaeva kuskilt välja Ill Skillz või Sunchase. Nämma.