PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

-Raul-
19.01.08, 22:04
Vaata Kaitz, kui 16 uut kutti Kaljus, kellest 3 astusid 2h enne mängu maha lennukist, saavad endale vastaseks aastaid kokku harjutanud meeskonnad, milles head Aafrika välismängijad tugevdusteks ja suudavad kohe midagi luua, siis see on minu jaoks nauditav. Usun, et nädalaga saavad treenerid aru, kus keegi ja mis positsioonil mängima hakkab ja Atlantise vastu tuleb juba teistmoodi mäng. Materjal on Kaljus olemas, nüüd alles saab meestega tööle hakata.

-mirko-
19.01.08, 22:57
Mul siin tekib tunne,et Kaljule tuleks anda keeld osaleda 3 kõrgeima liiga meistrivõistlustel, et no Eesti 3. liigasse lubame, sest nad said kaks esimest kontrollmängu korralikult kaela.
Sitt lugu või jaa?
Minu jaoks on traagika see,et Kalju paistab olevat perspektiiviga meeskond: nad oleksid võinud tulla sama satsiga, kellega pääseti üleminekumängudel Meistriliigasse, sommide vastu väljakule + okei ehk üks-kaks tugevdust. Kindlasti oleks skoor parem olnud, kokkumänginud mehed ju ikkagi. Siis selle 2 tugevdusega oleks ka meistrikaid mängitud ja hurraa, Esiliigasse tagasi kukkunud (nagu mõne klubi muster).
Kuid tohho tõpraid, Kuno ja ta kurjad sõbrad otsustavad Eesti jalgpalli hävitada! Nad sindrid ei panustagi vanale koosseisule, kellest enamus Esiliiga tase, et teha paar enam-vähem kontrollmängu jaanuari kuus! Mis veel hullem, nad julgevad tuua kauge maa ja mere tagant täiendusi + kodumaiseid ka, kes küll on paremad kui vanad mängijad, kuid nad pole ju kokku mänginud !
Sest jaanuarikuised kontrollmängud on ju olulisemad kui eesolev hooaeg, kus paberi peal suudetaks kindlasti püsima jääda, kui juurde toodud uued mängijad saavad vähekenegi kokku mängitud.
Vot siukest kuritegu ei suuda ma Kalju juhtkonnale andestada:
mõelda pikemalt kui kuu, arvestades samal ajal potentsiaalset arengut.

Ma loodan, et keegi peatab neid kiiremas korras, sest muidu jäävad nad ju Meistriliigasse pikemaks ajaks ja me võime juba ette näha mida halba see võib endaga kaasa tuua: publikunumbrite suurenemine, meedia tähelepanu suurenemine ja melu jalgpalli juurde + paari-kolme välismaallase näol kui just mitte siis taseme paranemine, kuid vähemalt eeskuju, mida tähendab tehnika.
Mul tulevad külmajudinad ,kui ma mõtlen Nõmme Kaljule ja kõigele halvale mis nendega kaasas käib.

17
19.01.08, 23:03
Jalgpalli Ei MÄngita Paberil !!!

smörgåsbord
19.01.08, 23:07
sitikad ja satikad ja lutikad ja täid võivad mängida küll.

dobermann
19.01.08, 23:09
korralik vandenõuteooria

vaata vähem telekat ja ära võta tulihingeliste fännide omavahelist väikest nääklemist ja mõne algkooli poisi targutamisi nii tõsiselt! :D

jorss
19.01.08, 23:26
liikuvat pilti tänasest mängust kah http://video.google.com/videoplay?docid=-3544966220624954445&hl=en

ALEKOK
19.01.08, 23:35
Aga kes keegi Nõmme Kalju treeningmängude koosseise viitsib siia postitada?

-RoMaRiO-
19.01.08, 23:35
Ma ei tea, kuidas teile. Kuid nende 5.30 minuti jooksul sai Kalju küll päris edukalt vastu, v.a värav, mis ei tulnud kah pmst kuskilt.

urmar
19.01.08, 23:41
liikuvat pilti tänasest mängust kah http://video.google.com/videoplay?docid=-3544966220624954445&hl=en

See mäng justkui ei toimunudki hallis ja enamasti surus Kalju, seda imelikum on skoor? Video ise tundus selline olevat, nagu TV3 tihti teeb, st väravaid ei ole näha. Alles viimasel hetkel üks siiski oli.

17
19.01.08, 23:42
Liivo oli päris terav :D

2mSööt3mMööda
19.01.08, 23:44
See mäng justkui ei toimunudki hallis ja enamasti surus Kalju, seda imelikum on skoor? Video ise tundus selline olevat, nagu TV3 tihti teeb, st väravaid ei ole näha. Alles viimasel hetkel üks siiski oli.
Kes seda väitis et see hallis toimus? :D:D puud kasvavad hallis?

urmar
19.01.08, 23:48
Kes seda väitis et see hallis toimus? :D:D puud kasvavad hallis?

Lihtsalt väideti, et Soomes saab hallis mängida ja see on üks põhjus, miks seal üldse käia.

-Raul-
19.01.08, 23:49
Hea töö Mirko, saadan selle Nõmme avalikule heade mõtete konkusile!

HABE
20.01.08, 00:06
Pilt oli lootust andev. Märtsi kuuks on meeskond valmis pelama Eesti tasemel kõigiga.

Siin on virisetud ja öeldud, et Nõmme Kalju ei peaks olema Meistriliigas. Punktide haaval miks on Nõmme Kalju õige koht Meistriliigas:
1. Nõmme Kalju annab kõneainet kõikidele. On näha et nii Kuressaare omad kui tartlased arutavad teemal Nõmme Kalju. Eesti Jalgpall on meedias ja see teeb ainult head. Parem negatiivne uudis kui täielik vaikimine.
2. Nõmme Kalju toob rahva staadionile oma hea korraldusega. Nõmme Kalju kodumängudel on võimalus vaadata mugavalt jalgpalli õlu ja söök kõrval.
3. Nõmme Kalju on klubi mille üle ollakse uhked. Olen isiklikult näinud vanahärrat jalutamas viigipüksid, mantel ja Nõmme Kalju sall (see ei olnud mängupäev).
4. Nõmme Kaljul on väike aga tubli fänniarmee, mis areneb koos meeskonnaga ning töötatakse koos Nõmma alju juhatusega ühise eesmärgi nimel. Nõmme Kalju meistriks ja aidata kaasa Eesti jalgpalli positiivsele arengule.
5. Nõmma Kalju toob Eesti välismängijaid, millega luuakse oma poistele tihedamat konkurentsi. Välismängijad panevad klubi teises rütmis hingama.
6. Nõmme Kalju on täitnud oma lubadusi ja väljaütlemisi. Sihikindlus on eeskujuks teistele klubidele. Kui soovida siis on võimalik korda saata suuri tegusi ka teistmoodi kui suurte rahadega.
7. Nõmme Kalju juhatus tegeleb asjaga siiamaani põhitöö kõrvalt, mis peaks tähendama, et kui juhatus oleks põhitööna selline toimuks veel rohkem üritusi Nõmme kaljuga seoses.

eestimees
20.01.08, 00:25
sellist jama on päris raske komenteerida

magnisco
20.01.08, 00:44

Marcelo Gomes oli pildis, mul on siiamaani meeles kuidas ta Tammeka eest mängides saarlasi lüpsis:rolleyes:

smörgåsbord
20.01.08, 02:31
3. Nõmme Kalju on klubi mille üle ollakse uhked. Olen isiklikult näinud vanahärrat jalutamas viigipüksid, mantel ja Nõmme Kalju sall (see ei olnud mängupäev).nägin ka teda ükskord.

http://img443.imageshack.us/img443/5985/kaljuf2nnqc3.jpg

käbi
20.01.08, 04:16
1. Nõmme Kalju annab kõneainet kõikidele. On näha et nii Kuressaare omad kui tartlased arutavad teemal Nõmme Kalju. Eesti Jalgpall on meedias ja see teeb ainult head. Parem negatiivne uudis kui täielik vaikimine.

Mnjaa kui oli negatiivne uudis Nõmme Kalju mängija kinniminemisest narkootikumi kaubanduse pärast siis see pole vast hea koos väiksemate uudistega suurtest pidutsemistest.

maniva16
20.01.08, 07:57
jah,et siis räägiks ka:) kas tänu nõmme kaljule oleks vaja sisse viia narkotestid enen mängu või mitte pole vaja?

Pilt oli lootust andev. Märtsi kuuks on meeskond valmis pelama Eesti tasemel kõigiga.

Siin on virisetud ja öeldud, et Nõmme Kalju ei peaks olema Meistriliigas. Punktide haaval miks on Nõmme Kalju õige koht Meistriliigas:
2. Nõmme Kalju toob rahva staadionile oma hea korraldusega. Nõmme Kalju kodumängudel on võimalus vaadata mugavalt jalgpalli õlu ja söök kõrval.
3. Nõmme Kalju on klubi mille üle ollakse uhked. Olen isiklikult näinud vanahärrat jalutamas viigipüksid, mantel ja Nõmme Kalju sall (see ei olnud mängupäev).
4. Nõmme Kaljul on väike aga tubli fänniarmee, mis areneb koos meeskonnaga ning töötatakse koos Nõmma alju juhatusega ühise eesmärgi nimel. Nõmme Kalju meistriks ja aidata kaasa Eesti jalgpalli positiivsele arengule.
5. Nõmma Kalju toob Eesti välismängijaid, millega luuakse oma poistele tihedamat konkurentsi. Välismängijad panevad klubi teises rütmis hingama.
6. Nõmme Kalju on täitnud oma lubadusi ja väljaütlemisi. Sihikindlus on eeskujuks teistele klubidele. Kui soovida siis on võimalik korda saata suuri tegusi ka teistmoodi kui suurte rahadega.
7. Nõmme Kalju juhatus tegeleb asjaga siiamaani põhitöö kõrvalt, mis peaks tähendama, et kui juhatus oleks põhitööna selline toimuks veel rohkem üritusi Nõmme kaljuga seoses.

gamer
20.01.08, 10:45
jah,et siis räägiks ka:) kas tänu nõmme kaljule oleks vaja sisse viia narkotestid enen mängu või mitte pole vaja?

noh tulevad "emelaid" jms. tegelased, siis vaja rohkem kui narkoteste, pidevaid reide vaja :)

Amadeus
20.01.08, 10:54
Lihtsalt väideti, et Soomes saab hallis mängida ja see on üks põhjus, miks seal üldse käia.

Turkus ei ole ühtegi sisehalli. Ongi ainult see Kupitta kompleks, kus on soojendusega kunstmuru. Aga niisuguse vastasega tahaks ilmselt iga eesti klubi enne hooaega proovida. kindlasti parem kui ajaxiga mängida lasnamäel.

Kuno
20.01.08, 12:14

Et te siin üle ei fantaseeriks, siis paar sõna ütlen selgituseks kuna ma vaatan, et teema kütab jälle kirgi :)

1. Meie jaoks nagu öeldud oli see soome sõit selgelt ühe eesmärgiga, saada aru kes on kes, ehk testida väga kiire tempo juures, raskes mängus võimalikult palju erinevaid mängijaid. See eesmärk täideti, ja pildi lõi ikka selgemaks küll...

2. Meil oli kaasas üle kahe koosseisu jagu mängijaid, loomulikult lõigati kõvasti näppu nende katsetustega... Aga loogika on siin lihtne, katsetame praegu, et 8 märts kõik korras oleks!

3. Ärge unustage, et vastaseks olid soome tipud... Sellist tempot esimestest sekunditest kuni lõpuni ei näe eesti meistriliigas...

4. Mis kasu on kui me mängime Eestis ja võidame siin endasuguseid ja hakkamegi arvama, et olema kõvad tegijad :)

Meeskond on 10 päeva koos treeninud, osad mängijad tulid otse 15 tunnise lennu pealt staadionile, ajavahed ja väsimus oli loomulik...

TPS oli tugevam kui HJK, kuigi HJK oli noorem sats ja füüsiliselt veelgi agressiivsem... Esimene poolaeg HJK vastu oli meie mäng täitsa rahuldav... Kaotasime küll poolaja 0:2 kuid olukord platsil ei olnud nii halb...

Olid ka meil omad momendid... TPS ja HJK on aastaid kokku mänginud, nad on siiamaani koguaeg trenni teinud, nädal tehti ainult vahepeal puhkust... Meil on terve sats täiesti uus, isegi nimesi ei teata veel :) Jäime hetkel kõvasti ka füüsises alla, mis on normaale, aga meil on aega kõike seda veel kõvasti parandada, sest hooaeg algab 8 märtsil ja siis peame punktide peale mängima!

Olen endiselt optimistlik, sest palju head tuli nende mängudega ka meie poolt esile mille peale poleks osanud enne tullagi!

Ma usun, et Kalju kodukale ilmub väike ülevaade ka kus on treeneri komentaarid. Täna sai juba hommikul ujumas käidud ja töö jätkub väga suure hooga!

2mSööt3mMööda
20.01.08, 13:10
Olid ka meil omad momendid... TPS ja HJK on aastaid kokku mänginud, nad on siiamaani koguaeg trenni teinud, nädal tehti ainult vahepeal puhkust...
Neloneni uudislõigus ütles, et HJK eelmise hooaja rivistusest on lahkunud koguni 15 mängijat. Usun, et see agressiivsus tuligi sealt, uuemad mehed üritasid ennast tõestada treenerile.

Amadeus
20.01.08, 13:53
Ma usun, et Kalju kodukale ilmub väike ülevaade ka kus on treeneri komentaarid. Täna sai juba hommikul ujumas käidud ja töö jätkub väga suure hooga!

Kas mingid koosseisud ka mängudes osalenute kohta sinna ilmuvad?

viki77
20.01.08, 14:34
sa ei saanud aru...ikka nimeliselt.....minu arust on kindla peale parim fänn viki

Aitüma sõber Rix! Kalev ruulib täiegaaaaaaaaaaa!!!!:p

urmar
20.01.08, 16:54
3. Ärge unustage, et vastaseks olid soome tipud... Sellist tempot esimestest sekunditest kuni lõpuni ei näe eesti meistriliigas...

Sellel videolõigul, mida pakuti vaadata, nad küll erilist tempot ei pakkunud, pigem Kalju surus?

HABE
20.01.08, 17:09
Sellel videolõigul, mida pakuti vaadata, nad küll erilist tempot ei pakkunud, pigem Kalju surus?

Pikad pallid ette pole surumine. Vastased hoidsid palli maas ja domineerisid. Hoidsid palli oma värava lähedal.

Kuno
20.01.08, 20:37

Video videoks, ega me ka ei seisnud seal ju... :)

Uskuge mind, ma ei valeta kui kirjeldan sommide mängu nii; väga kõrge tempo juures ühe-kahe puutega kiired kombinatsioonid, üli jõuline mäng, hästi liikuvad nii palliga kui ilma...

Teatud olukordades oleks meil Eestis antud isegi punaseid kaarte...
Seal kohtunik ei liigutanud kulmu ka :)

Ja meile löödud väravad tulid suht lambi olukordadest (nurgalöögid, vahetused jne..)

See kõik on parandatav ja paanikaks pole mingit põhjust :)
Seis nendes kahes mängus ei näita tegelikult väga adekvaatset ülevaadet mis seal toimus.. Nagu videost näha võib ei tagunud me ka ainult pikka palli ette, oli ka meil arvestatavaid momente.

Meeskond pole veel moodustunud, aga ma arvan, et Getulio liigub õiges suunas ja märtsi kuuks on Kalju valmis kodukamaral vastu hakkama ;)

Soovin kõigile edu ja natukene kannatust!

Igasugu lahmiad kes peale lolli jutu ajamise midagi muud ei tee tuleks maha rahustada või suunata nende endi foorumitesse... Pole vaja siin Kalju teemas igat negatiivset asja üle võimendada ja kohe paraleele tõmmata...

Kaljus on üle 300 liikme, kõige parema tahtmise juures ei saa me kõikide inimeste eraelu eest vastutada!!!!

Seda Tauno juttu ei viitsi enam tõesti lugeda, nats läilaks läheb juba!

Aga teema juurde tagasi tulles ütleks nii, et kõik need kontrollmängud ongi selleks, et katsetada, proovida, eksperimenteerida ja parandada oma mängu selle nimel, et kui ametlik liiga algab oleks meeskond valmis...

Kui Getulio valmistekas meeskonda ette püsima jäämise eesmärgil, siis me praegu mängiks siin Eestis, ei kulutaks aega ja raha ja ei pingutaks soome tippude vastu...

Tal on vaja praegu näha kus on mängijate tase, kes nendest kannatavad soovitud tempo juures vajaliku taset välja ja kes ei kannata...

Kuidas Tammeka, Flora ja Kalev mängisid? Keegi nägi ka?

Silver
21.01.08, 09:13
Väike lugu ka Soccernetis: http://soccernet.ee/news.php?id=18380

Mis puutub lahkunud brasiillasesse, siis CV oli tal küll väga kõva. Getulio esimesed sõnad olid olnud, et pole võimalik, et selline mees ilma klubita on.

Kohale lennates oli kutil väike vats ees ja piltidelt vaadates ei olnud kohe kindlasti tegemist sama mehega, kes silmapaistva CV oli saatnud.

10 minutiga suutis ta omalt äärelt kaks väravat läbi lasta ja oligi selge pilt.

Nii palju siis "säravast" CVst. Pildid, mis CV'le lisatud, need olid samuti kahtlased. Kui lähemalt uurida, siis tundus, et tegemist oli ühe mehe asemel neljaga.

Vot selline lugu siis. :)

Silver
21.01.08, 09:20
Tänase Postimehe teatel tuleb teisipäeval Kaljusse kuuks ajaks oma oskusi näitama ka üks Rootsi passiga 17-aastane lõunaameeriklane.

17-aastane mängija on nimelt Andres Vasquezi noorem vend. Vanem vend siirdus äsja Rootsi kõrgliigast Zürichi ridadesse.

Paar sõna vanemast vennast:

After playing for local clubs, he joined IFK Göteborg in 1997, the club he played for until January 2008. He scored his first league goal for IFK Göteborg on May 7, 2007, against Örebro SK. The remarkable goal, a rabona kick from outside the penalty area, is by most experts seen as a candidate for the best goal of the year in Sweden. The English newspaper The Sun even went as far as calling it the best goal ever. In December 2007 he was signed by Swiss side FC Zürich on a 4-year-contract.

Stiilinäide: http://www.youtube.com/watch?v=rTCj6h5yASw&feature=related

Loodame, et ka noorem kutt on tasemel! :)

eestimees
21.01.08, 13:43
Väike lugu ka Soccernetis: http://soccernet.ee/news.php?id=18380

Mis puutub lahkunud brasiillasesse, siis CV oli tal küll väga kõva. Getulio esimesed sõnad olid olnud, et pole võimalik, et selline mees ilma klubita on.

Kohale lennates oli kutil väike vats ees ja piltidelt vaadates ei olnud kohe kindlasti tegemist sama mehega, kes silmapaistva CV oli saatnud.

10 minutiga suutis ta omalt äärelt kaks väravat läbi lasta ja oligi selge pilt.

Nii palju siis "säravast" CVst. Pildid, mis CV'le lisatud, need olid samuti kahtlased. Kui lähemalt uurida, siis tundus, et tegemist oli ühe mehe asemel neljaga.

Vot selline lugu siis. :)

sama värk on ju Kalevi korvpalli meeskonnaga kui vaadata palju sealt mustimehi läbi käib, kõik praagid

Kuno
21.01.08, 16:22
Kas lähipäevil ML meeskondade sõprusmänge ka toimub? Keegi teab?

-RoMaRiO-
21.01.08, 17:56

Teisipäev, kolmapäev, neljapäev pole. Ülejäänud päevad ei sobi.

jorss
22.01.08, 11:03

yep. levadia piiteris näiteks. :rolleyes:

Silver
23.01.08, 22:18
http://soccernet.ee/news.php?id=18406 :)

Caos
23.01.08, 22:26
Nüüd nõmmel vist 3 väravahti kui ma ei ekis ? :D

Silver
23.01.08, 22:32
Vaiko mängib Kalju II ja on samuti rannajalgpalli satsis. :)

saun
23.01.08, 22:36
Nüüd nõmmel vist 3 väravahti kui ma ei ekis ? :DÜhes õiges tippklubis peabki rohkem, kui kaks olema ;) aga kahjuks Vaiko "Superman" Tammeväli ei saa põhimeeskonna eest see hooaeg mingi valemiga mängida :(

Aga ühte ma ütlen, ta lendab nagu Batman tõesti

lennu
23.01.08, 22:37
Ühes õiges tippklubis peabki rohkem, kui kaks olema ;) aga kahjuks Vaiko "Superman" Tammeväli ei saa põhimeeskonna eest see hooaeg mingi valemiga mängida :(

Aga ühte ma ütlen, ta lendab nagu Batman tõesti

Otsusta ära! Ja hakkab näima, et Kalju on pigem vähem naljameeskond kui rohkem. See on tubli töö.

saun
23.01.08, 22:42
Tal on lausa erinevad supervõimed. Minu pärast olgu või Powerman. Näiteks võib ta silmad kinni ristist ära võtta ükskõik millise löögi!

urmar
23.01.08, 22:54
Tal on lausa erinevad supervõimed. Minu pärast olgu või Powerman. Näiteks võib ta silmad kinni ristist ära võtta ükskõik millise löögi!

Kas talle siis üldse sisse on võimalik lüüa? :)

PS: peab vist ka Kalju pooldajaks hakkama, ikkagi nii palju endisi floralasi. :D Kahju vaid, et meeskond Tallinnas asub.

Caos
23.01.08, 23:04
Kas talle siis üldse sisse on võimalik lüüa? :)

PS: peab vist ka Kalju pooldajaks hakkama, ikkagi nii palju endisi floralasi. :D Kahju vaid, et meeskond Tallinnas asub.

aga kes sind keelab hakkata kalju fänniks?
osta roosa särk selga ja mine Hiiule :D

RaidoL
24.01.08, 00:18
me asume nõmmel !!!

urmar
24.01.08, 00:46
me asume nõmmel !!!

Ah, üks suur Tallinn kõik. Kui linnaliinibuss nr. 5 viib lasnamäelase otse Nõmmele, siis on tegu ühe linnaga. :D

käbi
24.01.08, 00:49
Saharov proovib siis ühe korra veel, edu talle, vigastustest pääseb ja vormi tõuseb saab Kalju parimaks ka kindlasti.

Kuno
24.01.08, 16:46
http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=275

willane
24.01.08, 16:52

eelmiste klubidena on unustaud TVMK ja Kotka PS
kas nüüd võiks varsti ka koosseisud kodulehele üles panna :)

ALEKOK
24.01.08, 17:11
Kas Mikk Haavistu on juba ühinenud Kaljuga ja kui ei, siis kas ta ühineb?

Martin
24.01.08, 17:19

Liivo eredaim jalgpallimälestus on Eesti-Úoti mängust Marokos 1997, see oli tema esimene mäng koondises ja endast kõike andes jõuti ka soovitud tulemuseni.

---

Leia vähemalt kaks viga.

Bobik
24.01.08, 17:23
Liivo eredaim jalgpallimälestus on Eesti-Úoti mängust Marokos 1997, see oli tema esimene mäng koondises ja endast kõike andes jõuti ka soovitud tulemuseni.

---

Leia vähemalt kaks viga.

rääkimata filmist Transpotting. Võimalik, et mingi transvestiitide film, kuid eeldatavalt tegu Trainspottinguga (1996) :)

Jaak
24.01.08, 18:39

See jutt ongi copy/paste TVMK lehelt.

Silver
24.01.08, 19:47

Nõmme Kalju lounchib uue kodulehekülje ca. kolme-nelja nädala pärast! Siis on kõik uus ja vajalik samuti olemas. :)

willane
24.01.08, 22:04
nelja nädala pärast? peaaegu sama, et võime esimese mängu kavast lugeda :)
mida seal varjata on? lihtne uudis teha. pärast tõstate üle uuele lehele

Silver
24.01.08, 22:14
Vana veebi hoiame ka aktuaalse! :)

Kuno
25.01.08, 06:31
Vana veebi hoiame ka aktuaalse! :)

vana veebi hoiame aktuaalse kaamera jaoks :)

-Raul-
25.01.08, 17:30
Главным поставщиком новостей в межсезонье остается другой новичок Лиги мастеров — таллиннский клуб «Нымме Калью». Приход летом прошлого года целой бригады бразильцев позволил команде получить место в высшей лиге. Теперь эти бразильцы станут объектом пристального внимания со стороны эстонских СМИ и соперников команды. «Нымме Калью», во главе которого стоит бразильский тренер Гетулио Аурелио, собирает под свои знамена едва ли не всех, кто имеет опыт игры в Лиге мастеров. Среди желанных новобранцев значатся воспитанники «Флоры», «Тулевика» и бывший игрок сборной Эстонии Лийво Леэтма. Все они должны помочь бразильцам Алану Арруде, Фелиппе Бразилейро Нуньесу, Марсело Гомешу и лучшему бомбардиру команды Андрусу Митту стать главным открытием нового сезона.

Nii kirjutavad Eesti venekeelsed ajalehed!

boobek
25.01.08, 18:27
Главным постав....

Nii kirjutavad Eesti venekeelsed ajalehed!

Tõlget paluks ka. Ei mõista seda slaavi värki.

sosku
25.01.08, 18:57
Tõlget paluks ka. Ei mõista seda slaavi värki.
Polegi midagi tõlkida. Ma ei mõista, miks Raul selle teksti siia kopis - mingit uut infot selles ju pole?. Samasisulisi artikleid ilmub eesti keeles iga nädal Linnalehes.

elx
25.01.08, 19:18
põhimõteliselt on sinna lõiku koondatud väga ümaralt ilma nimedeta kalju täiendused. ehk nagu juba öeldud - ei midagi uut.

Hellik
25.01.08, 19:24
Polegi midagi tõlkida. Ma ei mõista, miks Raul selle teksti siia kopis - mingit uut infot selles ju pole?.

Siiski. Saveljev väidab korduvalt, et Kalju hakkab mängima liigas nimega 'Liga Masterov' ehk siis Meistrite Liiga. See on ju küll kõva uudis :D

PS. Atlantise käest siis 1:4, kus Rein on? :)

ALEKOK
25.01.08, 20:01
Kui Teever välismaal lepingut ei saa, siis jääb Kaljusse?

urmar
25.01.08, 21:10
Siiski. Saveljev väidab korduvalt, et Kalju hakkab mängima liigas nimega 'Liga Masterov' ehk siis Meistrite Liiga. See on ju küll kõva uudis :D

Tegelikult vene keeles polegi targemat väljendit kasutusel, nii vaene on see keel, vaid sõimusõnu jätkub. :D

Hellik
25.01.08, 21:14
Tegelikult vene keeles polegi targemat väljendit kasutusel, nii vaene on see keel, vaid sõimusõnu jätkub. :D

no 'chempionat' oleks ikka adekvaatsem vaste Meistriliigale

LeftWing
25.01.08, 21:49
No ma ei tea õppige vene keel selgeks

Liga Masterov - Meistriliiga
Liiga Chempionov - Meistrite liiga

Master - meister (oma ala spetsialist)
Chempion - meister (liigavõitja)

hoopis eesti keel on vaene, ei suuda kahte erinevat sõna välja mõelda.

Mitte et mulle eesti keel ei meeldiks, aga lihtsalt märkuseks

Mask
25.01.08, 21:54
No ma ei tea õppige vene keel selgeks

Liga Masterov - Meistriliiga
Liiga Chempionov - Meistrite liiga

Master - meister (oma ala spetsialist)
Chempion - meister (liigavõitja)

hoopis eesti keel on vaene, ei suuda kahte erinevat sõna välja mõelda.

Mitte et mulle eesti keel ei meeldiks, aga lihtsalt märkuseks

No ma ei tea, mine õppi õige hiina keel selgeks

urmar
25.01.08, 23:01
Pigem tähendaks Liga Masterov ikka Meistrite Liigat, õige oleks Liiga Mastera :D

Martin
25.01.08, 23:04
Pigem tähendaks Liga Masterov ikka Meistrite Liigat, õige oleks Liiga Mastera :D

No sellist sõna nagu Liiga pole küll neil vast kasutusel, pigem keeleväärtatus Lefti poolt, ma arvan.

Seega Liga Masterov (meistriliiga) ja Liga Chempionov (Meistrite liiga).

Masterov kasvõi selle pärast, et klubisid on mitu, kuigi kodumaises variandid on tõesti ühe meistri liiga.

On ju loogiline küll.

Raivo19
25.01.08, 23:05
Jest võshaja liga i pervaja liga-hui poimjosh...

2mSööt3mMööda
26.01.08, 12:54
Kalju kodukas väidab, et mäng HIFK'iga toimub 27ndal. Oletan, et see on Kalju näpukas? Soccernet ja hifk kodukad pakuvad mängupäevaks laupäeva siiski.

fcfloraforever
26.01.08, 21:15
palju õnne kalju!soome teise liiga klubilt 2:0 kaotus!SUPER!

dreyd
26.01.08, 22:08
ma ei näinud küll mängu ning ei ole väga HIFK tundja, kuid julgen pakkuda, et Soome teise liiga sats võiks meil ka Meistriliigas pelada seal tagapool vähemalt. See ongi vahe, liigad on tasemelt ühtlasemad ja hooaja eel ei maksa päris hulluks veel nende skooride peale ka minna. Ei ühte- ega ka teistpidi.

-RoMaRiO-
26.01.08, 22:28
Mitte et kaotust õigustada saaks, kuid toon välja mõned huvitavad faktid. Esiteks see sama II liiga sats mängis kuskil Kadrioru suurusel staadionil. Teiseks, tegemist ei ole üldse nõrga satsiga, mida näitab et ka tiimis oli mitmeid mustanahalisi pallureid, kes ei olnud üldse nõrgad. Ja mis mind täielikult üllatas, HIFK fännklubis oli täna vähemalt 30 inimest. Sellist kaasaelamist Eestis ei näe. Pikad fännilaulud, tõrvikud, raketid jpm.

Aga muidu oli mäng täiesti võrdne. Mõlemal omad šansid, üks meeskond lõi ära ning võitis.

Martin
26.01.08, 22:32
Mitte et kaotust õigustada saaks, kuid toon välja mõned huvitavad faktid. Esiteks see sama II liiga sats mängis kuskil Kadrioru suurusel staadionil. Teiseks, tegemist ei ole üldse nõrga satsiga, mida näitab et ka tiimis oli mitmeid mustanahalisi pallureid, kes ei olnud üldse nõrgad. Ja mis mind täielikult üllatas, HIFK fännklubis oli täna vähemalt 30 inimest. Sellist kaasaelamist Eestis ei näe. Pikad fännilaulud, tõrvikud, raketid jpm.

Aga muidu oli mäng täiesti võrdne. Mõlemal omad šansid, üks meeskond lõi ära ning võitis.

No jeebus küll.

Mustanahaline klubis = tugev sats? Oleks ma teadnud, et jalgpall nii lihtne on. Kahju, et Kalju valelt mandrilt mehi ostab. Oleks tumedanahalised, oleks teine tera.

Ja sellise fänniarmee ees lähevad muidugi kõhud lahti. Hea, et fännid muidugi staadionile ära ei kadunud.

Mask
26.01.08, 22:37
No jeebus küll.

Mustanahaline klubis = tugev sats? Oleks ma teadnud, et jalgpall nii lihtne on. Kahju, et Kalju valelt mandrilt mehi ostab. Oleks tumedanahalised, oleks teine tera.

Ja sellise fänniarmee ees lähevad muidugi kõhud lahti. Hea, et fännid muidugi staadionile ära ei kadunud.

Jah Kalju peaks rohkem Aafrikasse piiluma :D

-RoMaRiO-
26.01.08, 22:39
No jeebus küll.

Ei, mitte just seda. Aga suvaline külasats Vellodega ei too endale välismaalt mängijaid.

Mis fännidesse puutub, siis mina pigem häbeneks, et ka Soome II liiga klubidel on korralikud fännklubid. Eile õnnestus mul vaadata ka TPS vs HJK, meie fänninduse tase ei jõua sinnamaale kümne aasta pärast kah.

willane
26.01.08, 22:41
kas see 30 fänni oli iroonia?

Jeti88
26.01.08, 22:42
Ei, mitte just seda. Aga suvaline külasats Vellodega ei too endale välismaalt mängijaid.

soomel omal neegreid nii palju juba et need võisid vabalt "pödrad" olla :D

17
26.01.08, 22:46
Eks ka Aafrikast sõidetakse Soome ehituse peale, et perele Somaalias ränka raha teenida ;)

Ja mustanahalisi leiab ka Eesti madalamatest liigadest, on nii kõva tase siis kohe või?

fcfloraforever
26.01.08, 22:51

Mis fännidesse puutub, siis mina pigem häbeneks, et ka Soome II liiga klubidel on korralikud fännklubid. Eile õnnestus mul vaadata ka TPS vs HJK, meie fänninduse tase ei jõua sinnamaale kümne aasta pärast kah.

eriti negatiivne..loodetavasti sa sööd 10 aasta pärast oma sõnu...samahästi ma ka häbenen, et inglise amatöörmeeskondade kohtumisel on rohkem fänne kui Eestis nt Kure-kalju mängul.....okei Eesti fänninduses tõesti on nukker seis, aga see seis vaikselt hakkab tõusma...meistriliiga klubidest on fännid Floral,Kurel,Pärnul,Maag Tammekal,narval(isegi mingisugused olid Flora-Transi mängul kohal),Tulevikul,kaljul ja kusgilt lugesin ,et sillamäel vist ka mingid olid aga pole kindel.sellega olen nõus, et hetke seis on nukker..aga tuleb loota, et see seis paraneb.muidugi jah see jutuke teemast mööda aga nh mõtlesin, et vastan postitusele.

Saarlane
26.01.08, 22:51
Aga suvaline külasats Vellodega ei too endale välismaalt mängijaid.

Kalju tõi ju.

fcfloraforever
26.01.08, 22:52
eriti negatiivne..loodetavasti sa sööd 10 aasta pärast oma sõnu...samahästi ma ka häbenen, et inglise amatöörmeeskondade kohtumisel on rohkem fänne kui Eestis nt Kure-kalju mängul.....okei Eesti fänninduses tõesti on nukker seis, aga see seis vaikselt hakkab tõusma...meistriliiga klubidest on fännid Floral,Kurel,Pärnul,Maag Tammekal,narval(isegi mingisugused olid Flora-Transi mängul kohal),Tulevikul,kaljul ja kusgilt lugesin ,et sillamäel vist ka mingid olid aga pole kindel.sellega olen nõus, et hetke seis on nukker..aga tuleb loota, et see seis paraneb.muidugi jah see jutuke teemast mööda aga nh mõtlesin, et vastan postitusele.

ma mõtlesin fännide all neid, kes ka fännavad häälekalt.

fcfloraforever
26.01.08, 22:53
okei Kure pole enam meistriliigas aga ikkagi oli ja järgmine aasta jälle on ma loodan

2mSööt3mMööda
26.01.08, 23:06
HIFK oli jah päris asjalik. Mängisid väga targalt, sööt lippas ning oli näha, et kokkumäng oli hea.
Kalju ründemäng on aga väga hambutu. Brasiilane(oli vist) põrutas korra posti ja mingi moment sai keegi kaljukatest veel kasti seest löögile kust oleks ehk pidanud värav tulema.
Mainiks veel seda, et ka HIFK lõi kaljule posti ning M.Haavistu oli ka väga lähedal omaväravale.

Romariolt küsiks aga seda, et kes oli see pikemat kasvu keskväljamängija Kalju rivistuses? Ta oli ainuke, kellel polnud Kalju dressi seljas. Suht asjalik tüüp oli ta. Brasiilasest ründaja teisest küljest tundus aga üks naljanumber seal olevat. Kas tema palliski kunagi Tammekas? Oleks kellegil ehk sellest Tammekas pallinud mehest pilti näidata, saaksin siis nimed ja näod ka kokku viia.

gamer
26.01.08, 23:28
soomel omal neegreid nii palju juba et need võisid vabalt "pödrad" olla :D

Kusjuures ma olen viimastel aastatel Pärnus turniiril soome satse just selle pilguga vaadanud, et peaaegu igas satsis on vähemalt üks mustanahaline olemas ja seda noortes. Eks ehitajaid jätkub meestes kah piisavalt;)

Silver
26.01.08, 23:41
Pikk keskväljakutt oli arvatavasti Tükk. :)

Jaak
27.01.08, 12:08

PS. Atlantise käest siis 1:4, kus Rein on? :)

Järgmine pühapäev mängib Kalev Atlantisega. Siis saab esimese ähmase võrdluse praegune Kalju vs. Meistriliiga keskine tase.

jorss
27.01.08, 12:16
ei pruugi. atlantis võib kalevi vastu hoopis erinevat koosseisu kasutada. kalju oli esimene, kelle vastu nad sel talvel terve kohtumise põhimeestega mängisid. tavaliselt on atlantisel kombeks mängitada avapoolajal põhikoosseisu ja peale vaheaega akadeemia noori.
samas korjasid nad kalju vastu mänginud koosseis kah alles samal nädala kokku.

17
27.01.08, 12:16
http://sport.postimees.ee/foto/7/4/1381474793cd44ebe60_1.jpg

daywalkerile siis Marcelo.

jorss
27.01.08, 12:51
HIFK-i lehel mängust pikem lugu http://www.hifksoccer.net/modules.php?name=News&file=article&sid=84

17
27.01.08, 12:54
Väga soliidne, et Kalju kodukal võitjate logod ikka suuremalt on kui teiste omad :)

fcfloraforever
27.01.08, 12:58
Väga soliidne, et Kalju kodukal võitjate logod ikka suuremalt on kui teiste omad :)

väga õige tähelepanek :D:D

taku*
27.01.08, 13:20
ou jee kalju on ikak ilgelt nõme klubi ju:(

onju saaremaad ja hvloorad on paremad :)

2mSööt3mMööda
27.01.08, 13:57
http://sport.postimees.ee/foto/7/4/1381474793cd44ebe60_1.jpg

daywalkerile siis Marcelo.
Oma paljukiidetud tehnika unustas ta siis vist küll Brasiiliasse maha :)

ngn
27.01.08, 22:09
kas see 30 fänni oli iroonia?

http://www.youtube.com/watch?v=zMwuqLuQaJE

zaz
28.01.08, 00:22
Et eestlaste ees oli vaja vähe eputada ja siis aeti oma võimalikult suur ja muljetavaldav punt kokku? :D

kindral
28.01.08, 00:59
Ma arvan, et selline punt seal ei ole mitte juhuslikult kokkuaetutest, vaid ikka heas mõttes fanaatilistest fännidest. Tõenäoliselt käib nende liigamänge vaatamas rohkem inimesi kui meil terve vooru peale kokku.

masturr
28.01.08, 08:38
Väga soliidne, et Kalju kodukal võitjate logod ikka suuremalt on kui teiste omad :)ja mis see sind torgib?

Kuno
28.01.08, 08:48
http://www.youtube.com/watch?v=zMwuqLuQaJE

Kusjuures nendel on Soome ühed kuulsamad fännid üldse nagu mulle öeldi, tõenäoliselt tänu sellele, et klubis on ka jäähoki väga kõrgel tasemel...

Sats on ka üsna tugev, Atlantisest mitu mängijat, ML mänginud poisse umbes 5 ja veel väljamaalased...
Keegi ütles, et nad olid mingi karika finaalis olnud ja Atlantist võideti hiljuti 2:0

Staadion oli ülimalt ubane, selline võiks tulevikus Hiiu Staadion välja näha, peale mängu jalutasin seal veel 10 minutit edasi tagasi ja nautisin seda keskkonda ;)

Võib juhtuda, et Getulio muudab oma meelt ja teeb mõned sõprusmängud nüüd ka Eestis, kui see nii läheb, siis anname kohe teada ja saate ka oma häälepaelad soojaks ;)

Kuno
28.01.08, 12:37
9 veebruar peaks Kalju mängima Hiiu Staadionil TVMk vastu.

2mSööt3mMööda
28.01.08, 15:25
Et eestlaste ees oli vaja vähe eputada ja siis aeti oma võimalikult suur ja muljetavaldav punt kokku? :D
Ma usun, et neid karjujaid oleks seal enamgi olnud kui suht samal ajal poleks toimunud Jokerit-HIFK mängu jäähokis.

Ja kui nii võtta, et HIFK on Soome seitsmekordne meister, siis polegi häbi Nõmme Kaljul neile 2-0 kaotada :) Töökaaslasest vutisõbra arvates ei tohiks mingit küsimust olla selles, et HIFK tõuseb peale algavat hooaega esimesse divisioni, nii et võib pmst öelda, et siiski mängis Kalju Soome tugeva esiliiga pundiga.

Staadioni koha pealt nõustun samuti Kunoga 100%, väga kena staadion ning antud kliimas ikka megapraktiline. Eestis võiks ka taoline olla kui tahetakse hooaega nii vara alustada. Omaette küsimus oleks muidugi see, et kuidas need tribüünid rahvaga täita :)

Amadeus
28.01.08, 17:23
30 fänni on ikka päris suur punt. Eesti suurimad fännipundid ei ole ju kaugeltki sellel taseme. Kurel on tavaliselt ca 2-3 fänni. Floral ehk 10 ringis. Aga nende fänni"armee" on ka eesti suurim ilmselt.

17
28.01.08, 17:55
Pisikesi Kalju Nõmmesid käis Saaremaal lausa 50 ju :lahe:

või noh, nii räägitakse.

fcfloraforever
28.01.08, 18:48

või noh, nii räägitakse.

eks nad vist üheks mänguks ajasid mingi kamba kokku...

saun
28.01.08, 18:49

või noh, nii räägitakse.
Häh, ära tule ütlema, et sa ise ei näinud :D võtsime võimu üle! Tõmbasime Kalju lipu üles!

fcfloraforever
28.01.08, 18:49

no ma mõtlen natukene suurema kamba

-RoMaRiO-
28.01.08, 19:19

8. märtsil võid näha kui suur või väike meie punt on.

saun
28.01.08, 19:23
no ma mõtlen natukene suurema kamba
vii ennast asjaga kurssi siis mida sa plähmid

saun
28.01.08, 19:23
vii ennast asjaga kurssi siis mida sa plähmid
no ma mõtlen natuke rohkem kurssi

urmar
28.01.08, 19:24

No eks hooaja avamänguks saate ka maksimaalse toetajate karja kokku, see on ju loogiline, iseasi, kas see ka püsivaks jääb.

-RoMaRiO-
28.01.08, 19:28
No eks hooaja avamänguks saate ka maksimaalse toetajate karja kokku, see on ju loogiline, iseasi, kas see ka püsivaks jääb.

15ndal võib Hiiule samuti tulla.

fcfloraforever
28.01.08, 19:35

8 märts võid näha kui SUUR kamp teil vastas on!

Kuno
28.01.08, 21:41
8 märts võid näha kui SUUR kamp teil vastas on!

oi raisk juba kired möllavad... :)
mis, siis saab kui kalju fännide jaoks tuleb paigaldada lisa tribüün? :D

-RoMaRiO-
28.01.08, 21:42

Ja mis siis saab, kui Kalju veel võitma peaks? :D

Kuno
28.01.08, 21:44

no ma ei tea, siis pannakse see foorum vist kinni :D

masturr
28.01.08, 22:28
siis äkki jääb seltsimees 17 ka vait

billy t
28.01.08, 22:29

kahe teismelise omavahelist kemplemist nüüd vaevalt kirgede mölluks saab pidada:D

HABE
29.01.08, 00:02
kahe teismelise omavahelist kemplemist nüüd vaevalt kirgede mölluks saab pidada:D

8. märtsil on mõtekas staadionile tulla ja vaadata kuidas Nõmme Kalju oma esimese sammu meistriliigas teeb ning kustutab plõksijate elurõõmud.

fcfloraforever
29.01.08, 16:49

midagi ei saa kuna kalju EI võida.

fcfloraforever
29.01.08, 16:52

hehehehehe

enne paigaldatakse Flora fännidele lisatribüün...

Kuno
29.01.08, 16:54
hehehehehe

enne paigaldatakse Flora fännidele lisatribüün...
kui ruumi on, sest kajlju kavateseb seal kõvasti laiutada :D

fcfloraforever
29.01.08, 16:57
kui ruumi on, sest kajlju kavateseb seal kõvasti laiutada :D

seda me veel vaatame :D:D ei laiuta te midagi!

Sir. Nuutu
29.01.08, 17:00
8. märtsil on mõtekas staadionile tulla ja vaadata kuidas Nõmme Kalju oma esimese sammu meistriliigas teeb ning kustutab plõksijate elurõõmud.

Kuradi hea jutt ikka. "ning kustutab plõksijate elurõõmud" no kle ahv... oli see nüüd ähvardus meie elu kallale või mida tabavat sa nüüd öelda tahtsidki.

Seda küll, põhjust karta meil teid on, Te ju siiski kaotasite Ainulet 0:2 soome II-liiga klubile. See on meile ohumärgiks (ei, siin ei ole irooniat ;) )

One!, Two!, FUCK U :)

-RoMaRiO-
29.01.08, 17:04
Kuradi hea jutt ikka. "ning kustutab plõksijate elurõõmud" no kle ahv... oli see nüüd ähvardus meie elu kallale või mida tabavat sa nüüd öelda tahtsidki.

Seda küll, põhjust karta meil teid on, Te ju siiski kaotasite Ainulet 0:2 soome II-liiga klubile. See on meile ohumärgiks (ei, siin ei ole irooniat ;) )

One!, Two!, FUCK U :)

Selle postituse salvestan ma ära, et 8ndal Sind tsiteerida :)

Aga näe, üle kuu hooajani ning kerge intriig juba tekkinud. See on igati positiivne nähtus.

Kuno
29.01.08, 17:08
ja nende kommentaaridega ja hüplemistega te selle kalju maha teete, minge rate.ee ja kommenteerige seal oma lollusi, mis mõtet on siin tõmmelda ??? midagi tarka teilt õelda ei ole ju...

miks sina kommenteerid, siis ja veel kus,,, ? :D

Kuno
29.01.08, 17:12
no krdi teismelised... kas flora müüb oma sellised mehed maha kes neile kohe esimesel mängul pähe teeksid v ??? idiootsus ju !!! kalju saab ploomid ju :/

sellise loogika järgi müüs Tammeka ka Florale täis pasakoti maha :D
Nii ikka ei saa seda asja küll võtta ma arvan ja pole vaja siin mängijaid maha teha.

fcfloraforever
29.01.08, 17:19
sellise loogika järgi müüs Tammeka ka Florale täis pasakoti maha :D
Nii ikka ei saa seda asja küll võtta ma arvan ja pole vaja siin mängijaid maha teha.

eks 8 märts näeb, kes on pasakotid ja kes mitte

lennu
29.01.08, 17:22
eks 8 märts näeb, kes on pasakotid ja kes mitte

Seda imet ma tahaks näha, kuidas te suudate 8. märtsi ära oodate, kui te päeva jooksul vähemalt lehekülje huumorivaest juttu juurde toodate.

fcfloraforever
29.01.08, 17:32
Seda imet ma tahaks näha, kuidas te suudate 8. märtsi ära oodate, kui te päeva jooksul vähemalt lehekülje huumorivaest juttu juurde toodate.

ja veel kuidas suudame.

ALEKOK
29.01.08, 18:18
Ma küll ei usu eriti, et Kalju oma esimeses liigamängus kohe Florat võita suudab, väga ebatõenäoline. Küll aga on lootust, et see võib juhtuda tuleval hooajal mõnes hiljemas mängus.

fcfloraforever
29.01.08, 18:20
Ma küll ei usu eriti, et Kalju oma esimeses liigamängus kohe Florat võita suudab, väga ebatõenäoline. Küll aga on lootust, et see võib juhtuda tuleval hooajal mõnes hiljemas mängus.

ei suuda esimese mängas ja ei suuda ka teistes mängudes kalju Florat võita!

kalju on pasa ja võit on meie(Flora)oma!

smörgåsbord
29.01.08, 18:23
vaheta plaati, mees.

IndrekL
29.01.08, 18:45

Palun ära siia teemasse rohkem postita. Palun.

fcfloraforever
29.01.08, 19:04
Palun ära siia teemasse rohkem postita. Palun.

miks?
tõde on valus kuulata we?

dareth
29.01.08, 19:11
arene veel natuke

IndrekL
29.01.08, 19:25
miks?
tõde on valus kuulata we?
Ma lohutan end mõttega, et Florat toetavad ka tõsiselt toredad ja meeldivad inimesed.

fcfloraforever
29.01.08, 19:32
Ma lohutan end mõttega, et Florat toetavad ka tõsiselt toredad ja meeldivad inimesed.

vaat see lause mulle meeldis :D

saun
29.01.08, 20:01

Mees, kuule, toida oma vaimu millegiga, ausalt :D

eestimees
29.01.08, 20:25

mine ütle emmele, et sa oled tegija siin foorumis

mõtetult paugud, me kõik teame palju kaljul fännne on seda näitasid Kure vastu üleminekumängud, flora ei saaks sellist fännide aru eluseeski ühelegi mängule kokku

fcfloraforever
29.01.08, 21:18
mine ütle emmele, et sa oled tegija siin foorumis

mõtetult paugud, me kõik teame palju kaljul fännne on seda näitasid Kure vastu üleminekumängud, flora ei saaks sellist fännide aru eluseeski ühelegi mängule kokku

mine ütle ise....

Flora saaks sellise kamba vabalt kokku..

ma olen näinud pilte kuressaares toimunud mängust ja seal polnud midagi nii palju kalju fänne..

HABE
29.01.08, 21:29
mine ütle ise....

ma olen näinud pilte kuressaares toimunud mängust ja seal polnud midagi nii palju kalju fänne..

Pilt on silma pete. Reaalsus hoopis teine. Lahinguväljal (8. märtsil) näeme, Raisk.

billy t
29.01.08, 21:33
mine ütle ise....

simply annoying

fcfloraforever
29.01.08, 21:44
Pilt on silma pete. Reaalsus hoopis teine. Lahinguväljal (8. märtsil) näeme, Raisk.

ah ei tea...pildilt oli ikka suht arusaada, teid niimega palju polnud...aga jah eks reaalsus ole teine jah

jep, lahinguväljal näeme!

eika
29.01.08, 21:46

Aga saage siis avamänguks, mida sa siin kiunud.

Tegelt mind hakkas huvitama, et Kaljul on nüüd kamp koos Eesti mängijate osas või otsitakse veel kedagi või on see info salastatud. Kaitse tundub hetkel kuidagi niru olevat.

Martin
29.01.08, 21:52
Kiidukuked kraaklevad, kes saab mängule 20 inimest kokku. Eesti jalgpalli väga seksikalt ja täpselt kujutav pilt.

Komöödia.

masturr
29.01.08, 22:02
tead sõbrake mis mulle meeliks w ? Mulle ilgelt meeldiks kui sa koos seltsimees 17-ga endale eraldi foorumi teeksid ja seal võidu kireksite kui paha kalju on ja kui tore on kogu flora systeem

dobermann
29.01.08, 22:10
tead sõbrake mis mulle meeliks w ? Mulle ilgelt meeldiks kui sa koos seltsimees 17-ga endale eraldi foorumi teeksid ja seal võidu kireksite kui paha kalju on ja kui tore on kogu flora systeem

mis sul 17 vastu on? ja siis võiks juba RoMario ka eraldi foorumisse viia ja võrrelda neid kolme siiski ei saa, 2 postitavad enamuse ajast asjalikke kommentaare ja on lihtsalt teatud klubide fännid :D, aga 1 siin lahmib lihtsalt niisama iga asja kohta oma 13 a poisikese arvamuse

edu Kaljule uute meestega, et poleks täitsa offtopic post! ;)
1 küsimus veel, et palju jääb neid Eesti poisse teil põhimeeskonda alles, kes Kurele ära tegid? Lukk, Olu, Mitt, Aniko, Maasing... keegi veel?

-RoMaRiO-
29.01.08, 22:33
mis sul 17 vastu on? ja siis võiks juba RoMario ka eraldi foorumisse viia ja võrrelda neid kolme siiski ei saa, 2 postitavad enamuse ajast asjalikke kommentaare ja on lihtsalt teatud klubide fännid :D, aga 1 siin lahmib lihtsalt niisama iga asja kohta oma 13 a poisikese arvamuse

1 küsimus veel, et palju jääb neid Eesti poisse teil põhimeeskonda alles, kes Kurele ära tegid? Lukk, Olu, Mitt, Aniko, Maasing... keegi veel?

Irw, brandisco postitab asjalike poste? :D

Ma soovitan sul jääda objektiivseks siiski.

Aga brandiscole, Kuressaarde sõitis 50. kohaline buss, mis oli täis. Arvata on, et staadionil oli vähem inimesi, sest mõned tulid niisama kaasa, et minna Kuressaarde turule.

dobermann
29.01.08, 22:53
Irw, brandisco postitab asjalike poste? :D

Ma soovitan sul jääda objektiivseks siiski.

sa oled 13 alles...ma arvasin, et rohkem :D

HABE
29.01.08, 23:42
NÕMME KALJU EI OLE OSA FLORA SÜSTEEMIST, MÕNED SIIN ON ÄRA EKSINUD JA LIIALT ÕHKU TÄIS. Aitab sellest üksteise sõimamisest. Kuressaare on esiliigas ja floraga tuleb Nõmme Kaljul mäng 8. märtsil. Tõestage, oma sõnu staadionil, mitte siin foorumis. Kaljukad on vähemalt teinud kõike mida rääkinud ning 8. märtsil on mida tulla oma silmaga vaatama.

kindral
30.01.08, 00:02

Kired möllavad jalgpallis aastaringi!!

LadyPink
30.01.08, 07:52
Ou my God!
Loen vaid ja vaikin.
Kui mul S*tt tuju on siis käin siin lugemas Kalju vastaste postitusi.
Huumorikooli sisseastumiskatsed w? Selline lahmimine käib, et ohhooo...

Kuno
30.01.08, 12:18

1. Markus Lukk
2. Martin Maasing
3. Andreas Aniko
4. Indro Olumets
5. Kristofer Kask
6. Kristjan Paapsi
7. Andrus Mitt
8. Ranner Pak
9. Alan Arruda

Kuno
30.01.08, 12:48
http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=282

oku
30.01.08, 13:02
Mul vähe teist kanti küsimus. Miks Kalju kodelehele ei ole siiani üles pandud meeskonna koosseisu pluss iga mängija profiili. Iga kord käin ja imestan. Kas mainitud uuel lehel on see puudujääk likvideeritud?

Kuno
30.01.08, 13:08
Mul vähe teist kanti küsimus. Miks Kalju kodelehele ei ole siiani üles pandud meeskonna koosseisu pluss iga mängija profiili. Iga kord käin ja imestan. Kas mainitud uuel lehel on see puudujääk likvideeritud?

1. Kaljul valmib uus kodulehekülg kuhu peaks tulema isegi videoprofiilid!
2. Koosseisu paneme välja, siis kui kõik üleminekud mis on kavas saavad juriidiliselt lahendatud

Seega natuke kannatust ja kõik on tulemas, usun, et uus koduleht pakub fännidele ja huvilistele täiesti uue taseme!!!!

oku
30.01.08, 13:41
2. Koosseisu paneme välja, siis kui kõik üleminekud mis on kavas saavad juriidiliselt lahendatud

Seega natuke kannatust ja kõik on tulemas, usun, et uus koduleht pakub fännidele ja huvilistele täiesti uue taseme!!!!

Oooo, väga kena. Jään huviga ootama!

RaidoL
30.01.08, 16:43
Oooo, väga kena. Jään huviga ootama!

kes kannatab see kaua elab :P

Rein
30.01.08, 16:46

Ei tea kas Silveri "koduvideosid" ka näeb?

Ja ei kustuta mu postusi, Silver!!!

Kuno
30.01.08, 17:12
http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=283

ROOTSI KUNN
30.01.08, 17:22
Mikk on korralik täiendus. Mis puutub ülejäänud ostudesse,hangetesse siis mina olen erinevalt poolt kuulnud üsna palju kriitikat ,et valimatult võetakse mehi aga komplekteeritust ei jälgi keegi. Ausalt öeldes pole ise jõudnud nii väga sellesse teemasse süveneda ega vaadata ,millistel positsioonidel keegi on mänginud ja kui palju potensiaalseid mehi praegu samale kohale võiksid kandideerida aga huvitav oleks klubi seisukohta kuulda ,et kas kõik mehed ,kes praegu on hingekirjas, saavad ka piisavalt mänguaega ja kas meeskond on taskaalus?

Kuno
30.01.08, 17:39
Mikk on korralik täiendus. Mis puutub ülejäänud ostudesse,hangetesse siis mina olen erinevalt poolt kuulnud üsna palju kriitikat ,et valimatult võetakse mehi aga komplekteeritust ei jälgi keegi. Ausalt öeldes pole ise jõudnud nii väga sellesse teemasse süveneda ega vaadata ,millistel positsioonidel keegi on mänginud ja kui palju potensiaalseid mehi praegu samale kohale võiksid kandideerida aga huvitav oleks klubi seisukohta kuulda ,et kas kõik mehed ,kes praegu on hingekirjas, saavad ka piisavalt mänguaega ja kas meeskond on taskaalus?

Meeskonda alles tasakaalustatakse, osad mängijad tulid ise kaljusse, osad kutsuti. Kuna mängijad ei kasva puuotsas, siis Kalju ei alahinda kedagi ja annab kõigile võimaluse ennast näidata ja põhirivistusse murda. Nagu öeldakse, kes ei tööta, see ei söö ja enne töö, siis armastus ;)

Hooaeg on pikk ja pink peab olema korralik!
Ma ei ruttaks vastama ühelegi küsimusele praegu, üks kuu enne hooaja algust...

Töö käib ja usk mängijatesse nii uutesse kui vanadesse on täitsa olemas :)

käbi
30.01.08, 19:51
Kas Teever on ka Kaljuga liitumas?

trey
31.01.08, 10:10
Kahju oleks muidugi, kui Teever välisklubisse ehk profijalgpallurina jätkata ei saaks aga samas on ta alati oodatud rannajalgpalli liigaga liituma! Edu talle oma otsuste tegemisel!

Silver
31.01.08, 10:49
Ma usun, et rannajalgpall on küll viimane asi, mida Teever praegu mängima hakkaks. :)

Vova
31.01.08, 11:37
ma arvan , kui Teever saaks hea treeneri alla mängima siis saaks temast veel asja küll ;)
Sama nagu Kink , temasse ei olnud peaaegu kellegil usku , et ta midagi suudab korda saata...

Rein
31.01.08, 15:47
Kuna mängijad ei kasva puuotsas, siis Kalju ei alahinda kedagi ja annab kõigile võimaluse ennast näidata ja põhirivistusse murda.

Kas te minu ka võtaksite?
Olen mänginud mingi 4-5 aastat FC Soccernetis :sega11: !!!

willane
31.01.08, 16:34
kas vastab tõele kuuldus, et Tiidus oli kõiki oma noori Kaljule müügiks pakkunud? Siis sa Rein küll pildile ei mahu. ühispildile ehk veel, aga platsile mitte :)

2mSööt3mMööda
31.01.08, 16:38
Küsiks sellised küsimused, et mis on NK eeldatav hooaja eelarve ning kas klubi on endale mõne suurema sponsori ka alla saanud.
Ja miks Nool ja Tammo meistriliigat ei mängi? Mängiksid nad muidu kaasa kui ranna ja saali kohta seda reeglit poleks?

ALEKOK
31.01.08, 18:10
Sama nagu Kink , temasse ei olnud peaaegu kellegil usku , et ta midagi suudab korda saata...

Mis mõttes nagu?
Kellel ja millal polnud Kingisse usku?

billy t
31.01.08, 21:25
Mis mõttes nagu?
Kellel ja millal polnud Kingisse usku?

no ta vast mõtles Kingi vahepealset väikest madalseisu Levadias ja/või siis seda, et sai Venemaale kõvasse klubisse, aga põhi eest mängima ei lastud, ja no siis need jutud, et tühikargaja ja niisama soengumees...
minul isiklikult küll ei ole usk Takisse kunagi kõikuma löönud
nõmme kaljulased nüüd pahandavad selle OT pärast, aga ise sa küsisid:)

käbi
01.02.08, 03:47
no ta vast mõtles Kingi vahepealset väikest madalseisu Levadias ja/või siis seda, et sai Venemaale kõvasse klubisse, aga põhi eest mängima ei lastud, ja no siis need jutud, et tühikargaja ja niisama soengumees...
minul isiklikult küll ei ole usk Takisse kunagi kõikuma löönud
nõmme kaljulased nüüd pahandavad selle OT pärast, aga ise sa küsisid:)

no sa oled levadia fänn kah aga ma olen nüüd kalju fänn nagunii pool viljandi mängijatest varsti seal

billy t
01.02.08, 09:58
no sa oled levadia fänn kah aga ma olen nüüd kalju fänn nagunii pool viljandi mängijatest varsti seal

kahju, mulle viljandi fännid täitsa meeldisid;)
ja mõned siin foorumis veel kinnitasid suure suuga, et mingi klubi fännamine ei olene selle klubi mängijatest, et ega mängijaid ei käida fännamas. no ma ei tea, keda/mida siis veel?!? vahetage kõik nõmme kalju mängijad levadia omade vastu ja ma ka nagu naksti vahetan poolt:D

Kuno
01.02.08, 10:04
kahju, mulle viljandi fännid täitsa meeldisid;)
ja mõned siin foorumis veel kinnitasid suure suuga, et mingi klubi fännamine ei olene selle klubi mängijatest, et ega mängijaid ei käida fännamas. no ma ei tea, keda/mida siis veel?!? vahetage kõik nõmme kalju mängijad levadia omade vastu ja ma ka nagu naksti vahetan poolt:D

Meil üsna mitu Levadia taustaga mängijat Kaljus ju.... ;)

billy t
01.02.08, 10:07
Meil üsna mitu Levadia taustaga mängijat Kaljus ju.... ;)

võrreldes selle vastsoetatud flora noorte posuga ikka liiga vähe minu jaoks:)

Vova
01.02.08, 10:55
võtke Kink siis saate mind ka :D:D

Kuno
01.02.08, 14:59
võtke Kink siis saate mind ka :D:D

kink on hinges meiega :D

Vova
01.02.08, 15:28
ma siis olen ka hinges teiega aga füüsiliselt levadiaga :D:D

Kuno
01.02.08, 15:35
ma siis olen ka hinges teiega aga füüsiliselt levadiaga :D:D

no teeme nii :)

willane
01.02.08, 16:51
kuidas Brasiilia poistele tänane lumine mäng meeldis? märtsi alguses võib neid sama saatud oodata.

Kuno
01.02.08, 17:28
kuidas Brasiilia poistele tänane lumine mäng meeldis? märtsi alguses võib neid sama saatud oodata.

nad on oma lumehangede pildid juba ära teinud :D
aga nats muigasid küll kui aus olla...

mölakas
01.02.08, 22:36
homme pärnus ootavad ka lumehanged...

Kuno
02.02.08, 09:28
homme pärnus ootavad ka lumehanged...

Tallinnas päike paistab, lumi on läinud.... Kopa ja Kraanaga pärnu poole :)

Mask
02.02.08, 11:57
Tallinnas päike paistab, lumi on läinud.... Kopa ja Kraanaga pärnu poole :)

Meil kah Pärnus lumi läinud ainult, et päikest ei ole.

Eugen
02.02.08, 16:25
mis seis jäi?

urmar
02.02.08, 16:29
kaljult siis esimene positiivne tulemus, Flora leht avaldab. :)

Jeti88
02.02.08, 16:32
see suht näitas kalju taseme ära siis nüüd...

ALEKOK
02.02.08, 16:41
Oodatud tulemus..
Mis mõttes Kalju näitas nüüd oma taseme ära?

Kes väravate autorid olid?

fcfloraforever
02.02.08, 16:45
kalju tase on ML-i 8-nda meeskonnaga viiki mängida?heh okei...ütleme siis nii, et kalju tase on keskmisest natuke nõrgem hetkel

ALEKOK
02.02.08, 16:48
kalju tase on ML-i 8-nda meeskonnaga viiki mängida?heh okei...ütleme siis nii, et kalju tase on keskmisest natuke nõrgem hetkel

Flora kaotas ju Maag-Tammekale vms, need treeningmängud ei näita eriti mis tuleval hooajal juhtuma hakkab.

fcfloraforever
02.02.08, 16:57
Flora kaotas ju Maag-Tammekale vms, need treeningmängud ei näita eriti mis tuleval hooajal juhtuma hakkab.

Floral oli see ültse esimene treening mäng.

mitu treening mängu on kalju juba pidanud?päris mitu ja täna oli Vaprusel ka alles esimene mäng...natuke ikka näitavad küll

kriitikameel
02.02.08, 17:13
tahaksin koosseise - kuuldavasti oli Vapruse koosseis väga ... kuidas öelda... teistsugune ... kes Kalju eest mängisid?

saun
02.02.08, 17:57
Floral oli see ültse esimene treening mäng.

mitu treening mängu on kalju juba pidanud?päris mitu ja täna oli Vaprusel ka alles esimene mäng...natuke ikka näitavad küll
Ära õigusta kaotust Maag Tammekale!

17
02.02.08, 18:19
Ära õigusta kaotust Maag Tammekale!

Miks siis kaljukad õigustasid kaotuseid põtradele?

urmar
02.02.08, 18:25
Ei tea, miks Kalju ei avalda oma mängude koosseise? Vaevalt sellega midagi erilist konkurentide eest varjatakse, pigem tehakse meelehärmi fännidele, kes tavaliselt ikka meeskondade koosseise teada tahavad. Küllap huvituvad ju Kaljugi fännid oma klubi koosseisust?

-RoMaRiO-
02.02.08, 18:39
Ei tea, miks Kalju ei avalda oma mängude koosseise? Vaevalt sellega midagi erilist konkurentide eest varjatakse, pigem tehakse meelehärmi fännidele, kes tavaliselt ikka meeskondade koosseise teada tahavad. Küllap huvituvad ju Kaljugi fännid oma klubi koosseisust?

Kalju fännid teavad oma meeskonna kooseisu vägagi hästi :)

urmar
02.02.08, 18:50
Kalju fännid teavad oma meeskonna kooseisu vägagi hästi :)

Tühjagi sa tead. :) Ma arvan, et isegi need, kes tänast mängu nägid ei tunne oma meeskonna mängijaid veel nii palju, et koosseise teada. :D

jorss
02.02.08, 18:57
Tühjagi sa tead. :) Ma arvan, et isegi need, kes tänast mängu nägid ei tunne oma meeskonna mängijaid veel nii palju, et koosseise teada. :D

nice try öeldakse selle peale :D

ärge lõksu langege, urmar tahab teilt vaid koosseise välja petta ;)

urmar
02.02.08, 18:58
nice try öeldakse selle peale :D

ärge lõksu langege, urmar tahab teilt vaid koosseise välja petta ;)

Aga eks jorss tahaks ise ju ka? :D

-RoMaRiO-
02.02.08, 19:02

Kui sa nii arvad. Täna võis väljakul näha.

Lukk, Kaukvere, Haavistu, Arruda, Nunes, Aniko, Maasing, Leetma, Kask, Tšigodajev, Mitt, Kaas, Kägo, Margusunov, Paapsi, Pak, Mazurkevits.

urmar
02.02.08, 19:15
Kui sa nii arvad. Täna võis väljakul näha.

Lukk, Kaukvere, Haavistu, Arruda, Nunes, Aniko, Maasing, Leetma, Kask, Tšigodajev, Mitt, Kaas, Kägo, Margusunov, Paapsi, Pak, Mazurkevits.

Tore, nüüd ma usun küll, et tead. :) Loodetavasti nüüd sellega seoses jamasid ei tule, ikkagi esimene mitteametlik Kalju koosseis kirja pandud.

masturr
02.02.08, 21:26
Tore, nüüd ma usun küll, et tead. :) Loodetavasti nüüd sellega seoses jamasid ei tule, ikkagi esimene mitteametlik Kalju koosseis kirja pandud.

prindi see välja ja raami ära ;)

masturr
02.02.08, 21:33

ja jama võib tulla sellest et sa lastelt asju välja pressid :D

urmar
02.02.08, 21:39
ja jama võib tulla sellest et sa lastelt asju välja pressid :D

Seda ma kardangi :(

willane
02.02.08, 22:15
soome peitis Kalju taseme, mida nüüd nägime :)
kuidagi kavaldavad siin kaljukad. aga see ei tõsta taset. õnne ja edu, seda läheb teil vaja, et ML-s hakkama saada

-Raul-
02.02.08, 22:24
Pole siin kavaldada midagi, otsingud käivad kogu aeg, et kes-kus mis positsioonil mängima hakkab....

Selles vast ei kahtle keegi, et me hakkama ei saa. Natuke on vaja aega, et sellest seltskonnast kes meil on, hästi õlitatult töötav team teha.

Kuno
02.02.08, 22:29
http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=286

Jaak
02.02.08, 23:01

Gomesega ikkagi kaupa ei tehtud?

Kuno
02.02.08, 23:04
Gomesega ikkagi kaupa ei tehtud?

Ei tehtud, Sahharovi liitumine Kaljuga muutis seda olukorda kõvasti...

urmar
02.02.08, 23:04

paistab, et suurt jama siiski ei tekkinud. :D

Täpsustus nimes: Saharov, mitte Sahharov.

Kuno
02.02.08, 23:10
paistab, et suurt jama siiski ei tekkinud. :D

Täpsustus nimes: Saharov, mitte Sahharov.

Oi raisk, näpukas :)
Tänaseks on nende mängijate üleminek selgunud kes listis on, mõningaid lisandumisi on veel oodata... Meil on uus meeskond ja natuke tuleks varuda kannatust, olen veendunud, et asi liigub õiges suunas...

Eks see hooajaeelne tegevus üks katse-eksitus meetod ole :)

eestimees
03.02.08, 00:10
Oi raisk, näpukas :)
Tänaseks on nende mängijate üleminek selgunud kes listis on, mõningaid lisandumisi on veel oodata... Meil on uus meeskond ja natuke tuleks varuda kannatust, olen veendunud, et asi liigub õiges suunas...

Eks see hooajaeelne tegevus üks katse-eksitus meetod ole :)

pettumus on nimekirja suhtes

urmar
03.02.08, 00:13

kuno, pane uus nimekiri üles, üks pole rahul. :D

Art1
03.02.08, 00:22
Eestimees,mis mõttes pettumus?Kas sa pead mingeid nimesid konkreetselt silmas?

Kuno
03.02.08, 06:25

Sa võid edit nupuga täiendada :D

zaz
03.02.08, 09:14

Jah :( Smirnov, Kotenko, Vassiljev Teever, Neemelo, Švets jäid kõik ostmata :(
ilgelt jama, ei tulnudki Levadia-tugevusega võistkonda, kõigest väga tugev Meistriliiga keskmik :(

ALEKOK
03.02.08, 11:13
Kas on võimalus veel, et Teever liitub?

Kuno
03.02.08, 11:42
Kas on võimalus veel, et Teever liitub?

Elame näeme

don
09.02.08, 14:38
Kalju - TVMK (2:0) 2:2

Kalju väravad lõid Arruda ja Felipe.

esimene poolaeg väga hea Kalju poolt aga teine poolaeg kukkus ära ja viinerid karistasid ära.

-RoMaRiO-
09.02.08, 14:47
Pole paha, TVMK oli oma parimas kooseisus kah.

Kalju kooseis: Rene Kaas, Risto Kägo, Mikk Haavistu, Kaupo Margusonov, Tõnis Kaukvere, Alan Arruda, Felipe Nunes, Liivo Leetma, Martin Maasing, Magnus Martinson, Sven-Jarno Lullu

vahetusest sekkusid: Salvador Vasquez, Andreas Aniko, Andrus Mitt, Ranner Pak, Kristofer Kask.

ALEKOK
09.02.08, 14:58
Pole paha, TVMK oli oma parimas kooseisus kah.

Kalju kooseis: Rene Kaas, Risto Kägo, Mikk Haavistu, Kaupo Margusonov, Tõnis Kaukvere, Alan Arruda, Felipe Nunes, Liivo Leetma, Martin Maasing, Magnus Martinson, Sven-Jarno Lullu

vahetusest sekkusid: Salvador Vasquez, Andreas Aniko, Andrus Mitt, Ranner Pak, Kristofer Kask.

A miks Saharov ja Mažurkevitš ei mänginud?

-RoMaRiO-
09.02.08, 14:59

Vigastused.

LeftWing
09.02.08, 15:54
TVMK ei olnud oma parimas kooseisus, mõningad vigased olid ikka puudu.

Teleš, Saviauk, Volodin.

Koosseis: Savitski, Gabovš, Borissov, Gussev, Külm, Konsa, Anniste, Terehhov, Jürgenson, Kulatšenko, Zenjov
Vahetusest: Dmitirjev, Antonov, Ahven

Värvad: Dmitrijev, Konsa

saun
09.02.08, 17:18
Kalju - TVMK (2:0) 2:2

Kalju väravad lõid Arruda ja Felipe.

esimene poolaeg väga hea Kalju poolt aga teine poolaeg kukkus ära ja viinerid karistasid ära.

Kuumavereline duo hehe. Felipe on räigelt kiire ja hea löögiga, mängu parim minu arust. Alan pani ka korralikult ning Haavistu taga. Kaas tegi ka väga häid tõrjeid, kuigi paar eksimust oli puhtaks löömisel.

silvester
09.02.08, 19:26
Tore on. Soovin Kaljule jätkuvat ja veeelgi suuremat edu!!!

Kuno
09.02.08, 21:23

Mazur on norras, Saharov pole veel põlvevigastusest taastunud, tema liitub meeskonnaga aprilli alguses loodetavasti... Täna oli veel puudu Janar Tükk ja peatselt on vigastusest paranenud ka Mati Lember. Kõik neli on olulised lülid Nõmme Kaljus... Aga vaikselt hakab minema...

HABE
10.02.08, 13:01
Nõmme Kalju tegi hea mängu TVMK vastu. Kindlasti oli varu tublisti. Kui juba arvestada, et see kindlasti ei olnud tugevaim koosseis Kaljul. Mida aeg edasi seda ilusamaks see mängu pilt läheb. Oli näha, et mehed ei mõista veel üksteist täiesti. Hooaja eelsed mängud ei näita küll tõde aga Floral läheb 8. märtsil raskeks Kalju vastu. Edu ning jaksu Nõmme Kaljule!!!

mara
11.02.08, 04:55
Tere!Pole paris siia teemasse aga ei leidnud kiiruga kusagilt mujalt beach socceri postitusi ja kuna tean,et Kalju mehed kovad rannajalka mangijad siis panin siia..
Niisiis,sel aastal jalle Pattaya Beach Soccer turniir Tais 16-23.03.2008
Sel aastal 12 maa esindused,tase ca Eesti 1-3 liiga jalkamehed.Eelmine aasta sai Eesti Hollandi ja Tai jarel 3.koha.Igal ohtul TV-s kokkuvote ja esikolmikule medalid ja karikad.Kes siia tulemas ja huvitatud mangimisest votke yhendust martin.atso@mail.ee

Taniano
12.02.08, 22:06
Täna linnas ringi sõites nägin suurt Jk Nõmme Kalju reklaami . Vägev oli , paistab et sponsorid on head:)

tiriam
12.02.08, 22:36
tohoh....kus kohas se reklaam siis oli?

päris vinge muidugi

Silver
12.02.08, 22:42
http://www.8eight.eu/k.jpg

Varsti läheb lahti! :D

taku*
12.02.08, 22:44
jep.. ilusad pildid. märkasin isegi.. vabakal 1 ja siis teine olümpia taga pargis. :) väga bueno.

tahtsin just ise kirjutada, aga näe.. keegi jõudis ette :)

Litmanen37
12.02.08, 23:17
minupoolt müts maha Kuno ees.....usun et publikunumbrites on küll Kalju tuleval hooajal üks medalipretendent;)

ma ei saa aru mida ülejäänud klubid ootavad????

karliito
13.02.08, 09:49
minupoolt müts maha Kuno ees.....usun et publikunumbrites on küll Kalju tuleval hooajal üks medalipretendent;)

ma ei saa aru mida ülejäänud klubid ootavad????

publikunumbrite eest minu teada medaleid ei jagata ...
aga jah edu Kaljule ;)

Vova
13.02.08, 09:57
päris hea kampaania :D
eile õhtul sõtsin trolliga ja algul mõtlesin et näen und kui neid plakateid nägin :D
aga näe võta näpust , ainuke klubi vist kes teeb endale maine kampaaniat ;)
ei tublid Nõmmekad , jätkake samas vaimus :)

elx
13.02.08, 13:01
nüüd võiks muidugi uus kodukas ka juba püsti olla. loodan, et see pole sama roosa, kui see pildike siin (varsti läheb lahti):D

Silver
13.02.08, 13:15
Ei ole, uus kodukas on lihtsalt jube äge. 1. märts on üleval ja valmis!

Kohe-kohe tuleb igasuguseid uudiseid veel. :)

-Raul-
13.02.08, 13:19
Varsti läheb lahti!

Kalju kodulehe kampaania on 12. -el pöörleval valgustaud kesklinna linnasambal

Kuno
13.02.08, 13:20
Ei ole, uus kodukas on lihtsalt jube äge. 1. märts on üleval ja valmis!

Kohe-kohe tuleb igasuguseid uudiseid veel. :)

Silver kumb ta, siis on JUBE või ÄGE? :D

taku*
13.02.08, 16:32
ma arvan, et ?

Piaoviaopiuviao
13.02.08, 16:39
Jah,nägin ka oma silmaga "Varsti läheb lahti"ära,ja rõõm oli passida seda(:
Aga kurat,kus on ülejäänud?

Bobik
13.02.08, 17:06

ylejæænutel læks vaatamise peale juba lahti...

Piaoviaopiuviao
13.02.08, 17:20
ylejæænutel læks vaatamise peale juba lahti...

Arvestades,et Levadiat,kellel on suur ja võimas buss olemas,aga reklaam paberi raha ei jätku.

billy t
13.02.08, 20:06
Arvestades,et Levadiat,kellel on suur ja võimas buss olemas,aga reklaam paberi raha ei jätku.

milleks nõrk paber, kui on võimalik suure ja võimsa bussi peale reklaami joonistada:)

Warren
13.02.08, 20:20

Võib-olla kõigil ei lähe nii lihtsalt lahti:D.

-RoMaRiO-
13.02.08, 21:43
No nii, sõbrad. Kaljuga võib liituda veel üks pallur Inglismaalt, kes peaks Eesti jalgpallisõpradele olema tuntud kutt.

Jaak
13.02.08, 21:45
No nii, sõbrad. Kaljuga võib liituda veel üks pallur Inglismaalt, kes peaks Eesti jalgpallisõpradele olema tuntud kutt.

Richard Barnwell või? :)

Martin
13.02.08, 21:52
Richard Barnwell või? :)

Eestlased teavad vaid paari nime ja Richard pole küll üks neist. On aga David B, Rio F, Steven G, Michael O, Frank L, Ryan G ja nutikamad ehk ka Gary M ja Joe C.

Postitust pole vaja parandada.

aanvaller
13.02.08, 21:57
beckham!!,
101010110
palju teil neid mängijaid siis juba on? 37?
-Ning seda ka, et ma ei jõua ära oodata Teie uut wepppeicci, video tutvustused uutest mängijatest on eriti pinev .
gokalju.

RD
13.02.08, 21:57
ei mina arvan, et see on Mart Poom.:)

Kui juba glamuuriks läheb, siis miks mitte palgata ka ainuke eestlane, kes wembleyl värava on löönud:)irw

aga muidu keep up the good work. loodan parimat kaljule kohe hooaja lagusest, sest kui tulemused ei ole vastavad, siis on raske publikunumbreid hoida.

-RoMaRiO-
13.02.08, 22:01
Pigem on küsimus selles, kas kõik soovijad ka väravast sisse mahuvad.