PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

ALEKOK
04.03.08, 16:24
No nüüd on juba küll häbematult kaua viibinud see värk. Kui on välja kuulutatud kindel kuupäev, siis tuleks natukenegi kinni pidada tähtajast.

Montag
04.03.08, 16:58
ma ei saaaaa aru...:(

RaidoL
04.03.08, 17:04
rahunege maha selle kodukaga
ainult vingute:D

oku
04.03.08, 17:36
rahunege maha selle kodukaga
ainult vingute:D

Kui midagi väga konkreetseks kuupäevaks lubatakse ja eelnevalt veel kõva reklaam ka tehakse ning asja ette kiidetakse, eks siis rahvas läheb natuke õnnetuks ikka kui asi hilineb. Saan täitsa aru. Ise tahaks ka seda kauakootud lehte näha juba.

zaz
04.03.08, 17:40
Kas see kodukas on ka nö partnerlusega toodetav? Et sel juhul too kodukameister teebki asja tasuta ja poolkõvalt, et hilineb?
Või ongi tavaline see, et nood kodukaid meisterdavad ettevõtted teevad asju hilinemisega?

taku*
04.03.08, 17:42
küsi silveri käest;)

Silver
04.03.08, 18:33
Ei lükka enam kuhugi, täna saab! Paar tundi.

Martin
04.03.08, 18:34
Võib täiesti kindalt öelda, et pärast pikka ootamist on see kodukas täielik pettumus. Eestis pole ammu midagi lahedat tehtud ja suured ootused toovad tavaliselt kaasa veelgi suurema pettumise.

Kuid ehk läheb Sillul nii kõvasti lahti, et purtsatab tõesti imelise lehe meie klubidelel eeskujuks. Kuid kuradima kaheldav ;)

fcfloraforever
04.03.08, 18:55
eks näis milline kodukas tuleb siis kaljul :D:D

HABE
04.03.08, 20:09
Kohe avataks eeldatavalt uus kodukas, vana juba maas.

Maekas
04.03.08, 20:13
http://jkkalju.ee/ - olemas vist

EDIT: kus mu hooajapilet on?

HABE
Üleval uus kodukas

wxyz
nyyd on olemas... piletit tahaks :I

HABE
Kindlalt üleval

aanvaller
04.03.08, 20:18
mu-mu-mul läks lahti!! :arm1:
FANTASTILINE

Kuno
04.03.08, 20:20
http://jkkalju.ee/ - olemas vist

EDIT: kus mu hooajapilet on?

Saada mulle oma andmed, ma panen pilet valmis :)
kuno@jkkalju.ee

Silver
04.03.08, 20:21
Eks igasugused sisutäiendused ja lisavidinad on tulekul. Esmane versioon on testimiseks lahti lastud.

Enjoy! :)

HABE
04.03.08, 20:22
Kenake see kodukas.

Maekas
04.03.08, 20:29
Saada mulle oma andmed, ma panen pilet valmis :)
kuno@jkkalju.ee

Okei, tegelt on mul raske Tartust Hiiule käia :) Orgunni mulle parem MT hooajapilet:D
Võib pileti anda järgmisele, vähemalt võitsin võistluse :D

Silver
04.03.08, 20:31
Neljapäeval kõik siis pressikale! :)

Hooajapileteid samuti ostma! :)

Uued sallid on ka kohe tulemas! Varsti räägin lähemalt. ;)

www.jkkalju.ee

eestimees
04.03.08, 20:44
supper luks koduleht

aanvaller
04.03.08, 20:49
videotutvustused mängijatest tahan juba!! :)
esimest korda kui lehele läksin oli selline lahedad nägu esileht. Aga teist ja kolmandat korda kui proovin http//kalju.ee seda enam ei tule, huvitav miks. Tahaksin värvi vahetada:lahe:

Maekas
04.03.08, 20:52
videotutvustused mängijatest tahan juba!! :)
esimest korda kui lehele läksin oli selline lahedad nägu esileht. Aga teist ja kolmandat korda kui proovin http//kalju.ee seda enam ei tule, huvitav miks. Tahaksin värvi vahetada:lahe:
Brauseri settingutes kustuta küpsised ja mine uuesti lehele.

Olympi
04.03.08, 20:53
(Hetkel) Eesti parim. Väga hea töö :)

vincent
04.03.08, 20:56
Mingeid küpsiseid ei pea kuskil näppima, klikid lihtsalt sinna üles suurele Nõmme Kalju kirjale.

Ja leht on küll igati šeff. Mõnus vaadata, palju infot ja kõik vajaliku saab pareminigi kätte kui enne. Hea töö.

fitti
04.03.08, 21:26
Kui inimesed teevad midagi hästi, peab neid kahtlemata kiitma. Ja see on tõesti brilliaaant sait. Kaks pöialt üles.

aanvaller
04.03.08, 22:08
Võib täiesti kindalt öelda, et pärast pikka ootamist on see kodukas täielik pettumus. Eestis pole ammu midagi lahedat tehtud ja suured ootused toovad tavaliselt kaasa veelgi suurema pettumise.

Kuid ehk läheb Sillul nii kõvasti lahti, et purtsatab tõesti imelise lehe meie klubidelel eeskujuks. Kuid kuradima kaheldav ;)

Võtad sõnad tagasi, või mis:)

PETSINHO
04.03.08, 22:11
Hea töö Silver, väga kena on uus kodukas. :)

Svenn
04.03.08, 22:15
Siin on veel üks uus Kalju kodukas? http://www.jalgpall.planet.ee/KJ92/index.html

Martin
04.03.08, 22:29
Võtad sõnad tagasi, või mis:)

Välimus meeldib, mõned lahendused mitte eriti :)

Kuid kokkuvõttes pole siiski viga.

RaidoL
04.03.08, 23:08
Kui midagi väga konkreetseks kuupäevaks lubatakse ja eelnevalt veel kõva reklaam ka tehakse ning asja ette kiidetakse, eks siis rahvas läheb natuke õnnetuks ikka kui asi hilineb. Saan täitsa aru. Ise tahaks ka seda kauakootud lehte näha juba.

eks sa tšeki nüüd
kannatamatu

Montag
04.03.08, 23:10
väga, väga äge, thumbs up:)

saun
04.03.08, 23:22
Siin on veel üks uus Kalju kodukas? http://www.jalgpall.planet.ee/KJ92/index.html

:D:D:D:D nice

Kuno
04.03.08, 23:30
tundub, et sobib :)

HABE
04.03.08, 23:46
Kellele see hooaja kaardike siis läheb? Lucky Looser?

Kuno
04.03.08, 23:57
Tartu poiss ei saa Tallinna tulla... Kes teine oli? :D

HABE
04.03.08, 23:59
Tartu poiss ei saa Tallinna tulla... Kes teine oli? :D

Mu andmed saad Mariolt. Ta peaks ikka teadma.

CD7
05.03.08, 02:53
ilus on tõesti leht. Tubli töö (Y)

RD
05.03.08, 12:46
kiidan, täiesti arvestatav tase, ka euroopa klubidega võrreldes.

nüüd aind vaja loota, et sportlik pool on ka rahuldav

Aílton
05.03.08, 13:10
täitsa asjalik ja kena välimusega koduleht

urmar
05.03.08, 13:31
vaatasin ka siis seda lehte, ei tea, miks klubide nimed turniiritabelites nii segamini on, küll Levadia Tallinn, samas Narva Trans. Olgu ikka kõik niimooodi, et linna nimi ees, nagu eestis kohane. Või siis kasvõi vastupidi, aga vaheldumisi ei ole ilus. Kõige krooniks JK Pärnu naiskond. Conc/Audentes võiks ka ühte ritta ära mahtuda. Kure naiskonna olete ka välja jätnud, tekitades niiviisi ebamääraste vahedega tabeli.

Ja miks te sellesse retrorubriiki neid vanu Sihi meenutusi pannud pole?

See oleks siis konstruktiivne kriitika, ei tahaks lugeda süüdistusi a'la mis sa ise teed jne.

ROOTSI KUNN
05.03.08, 13:33
Eks leidub ika selliseid kes arvavad ,et hakake enne mängima ja siis tehke vinge kodukas . Aga tegelt on teatud pisiasjad samuti väga tähtsad .Meil on küllalt klubisid ,kes on heal tasemel mänginud või mängivad aga nende käest infot saada on lausa võimatu. TVMK ,Levadia kodulehed on ju saast.
Flora on selles suhtes ennast parandanud ,kuigi ma sooviks paremat.
Võtame võrdluseks teiste spordialade kodulehed siis Kalju oma on ilmselt praegu parim Eestis.
Sellegi poolest laupäeval ei võistele kodulehed vaid meeskonnad ja seal oleme meie ehk siis Flora , paremad.:)

Silver
05.03.08, 14:16
Tabelite kallal töö käib :)

oku
05.03.08, 14:29
eks sa tšeki nüüd
kannatamatu

Asi pole kannatamatuses. Asi on lubadustest (plaanidest) kinnipidamises. Oma igapäevases töös (Eesti IT maastikul) näen plaanidest mitte kinni pidamist igal päeval ja seepärast ei imestanud.

Koduleht on välimuselt kena, kuigi natukene liiga kirju.
Funktsionaalsuses häirivaid aspekte on, kui aega leian proovin mõne asja (konstruktiivselt) kirja panna.

Eesti parim jalgpalliklubi kodu minu arvates.

Ahjaaa. Kuna jõudis enne tänast lõunat, eks ma vean ennast siis laupäeval mängu vaatama :)

Kuno
05.03.08, 17:39
Asi pole kannatamatuses. Asi on lubadustest (plaanidest) kinnipidamises. Oma igapäevases töös (Eesti IT maastikul) näen plaanidest mitte kinni pidamist igal päeval ja seepärast ei imestanud.

Koduleht on välimuselt kena, kuigi natukene liiga kirju.
Funktsionaalsuses häirivaid aspekte on, kui aega leian proovin mõne asja (konstruktiivselt) kirja panna.

Eesti parim jalgpalliklubi kodu minu arvates.

Ahjaaa. Kuna jõudis enne tänast lõunat, eks ma vean ennast siis laupäeval mängu vaatama :)

Vea ennast järgmisel laupäeval Hiiule ka, siis võib sinu konstruktiivset kriitikat juba tõsisemalt võtta ;)

Kuno
05.03.08, 17:40
Eks leidub ika selliseid kes arvavad ,et hakake enne mängima ja siis tehke vinge kodukas . Aga tegelt on teatud pisiasjad samuti väga tähtsad .Meil on küllalt klubisid ,kes on heal tasemel mänginud või mängivad aga nende käest infot saada on lausa võimatu. TVMK ,Levadia kodulehed on ju saast.
Võtame võrdluseks teiste spordialade kodulehed siis Kalju oma on ilmselt praegu parim Eestis.
Sellegi poolest laupäeval ei võistele kodulehed vaid meeskonnad ja seal oleme meie ehk siis Flora , paremad.:)

Jah Kunn ma olen sinuga nõus, kodulehega panime Florale ära, kui laupäevase mänguga samuti, siis olema juba 6 punktiga teist ees ;)

Terv,
Kunn

HABE
05.03.08, 19:48
Jah Kunn ma olen sinuga nõus, kodulehega panime Florale ära, kui laupäevase mänguga samuti, siis olema juba 6 punktiga teist ees ;)

Terv,
Kunn

Fännide heitlus käib ka vist nagu ma aru olen saanud.

CD7
05.03.08, 20:18

Eks Kalju kunn näeb ikka jälle et ilus/hea kodukas kus inimesed käivad on veel üks väljund millega sponsoreid ligi meelitada. Mida rohkem pappi seda paremat jalgpalli saavad pakkuda ... seos on olemas igastahes :D

ALEKOK
05.03.08, 21:33
kalju vs flora

kahe eesti parima kodulehega meeskonnad.ka parima turundusega. kalju siiski mõlemas aspektis parem.

meeldiv on näha loosungeid Kunni poolt, et Flora on parem ja samas Kuno poolt, et Kalju paneb laupäeval ära Florale ka palliplatsil. Rivaalitsemine. Igaljuhul tekitab veidi rohkem elevust enne mängu. Kuna mõlemal meeskonnal on arvestatav(eesti kohta) fännklubi, siis on staadionil oodata ka nendevahelist väikest võitlust.

Loodan väga, et Kalju suudab platsil Florale vastu panna. Max 2-väravaline kaotus oleks korralik tulemus veel. Rohkem oleks jama, vähem või viik/võit oleks aga super.
Kahtlane, üheväravaline kaotus oleks super ??? :D
Kaotus on kaotus ja nende meeskondade tasemevahe pole nii suur, et minimaalne kaotus super oleks.

vaikiv mees
05.03.08, 21:55
Kaotus on kaotus
loogiline, aga samas on ka kaotusi erinevaid, nt minim. allajäämine vs täielik häving

ja nende meeskondade tasemevahe pole nii suur, et minimaalne kaotus super oleks.
no Flora on siiski eelmise aasta IIkoha omanik,
sarnane tase tähendaks Kaljule enne hooaja algust peaaegu medalite kaelariputamist, vara veel

Kuno
05.03.08, 22:56
Ärme medalite riputamisega veel alusta :)
Meie soov on laupäeval anda mõista, et Kalju on olemas ja arvestatav vastane... Oluline on see, et mõlema poole fännid näevad ilusat jalgpalli ja ma arvan, et "pressure" on floral mitte meil :D

Eks elame näeme kuidas see mäng läheb!

urmar
05.03.08, 23:37
Ärme medalite riputamisega veel alusta :)
Meie soov on laupäeval anda mõista, et Kalju on olemas ja arvestatav vastane... Oluline on see, et mõlema poole fännid näevad ilusat jalgpalli ja ma arvan, et "pressure" on floral mitte meil :D

Eks elame näeme kuidas see mäng läheb!

No küllap on ikka teil ka press peal, järsku tuleb ikka 0:6, ega siis nalja pole. treenerid auti ... :D
Ega ma ei ennusta sellist sauna, lihtsalt tahan öelda, et eks teilgi on press peal. :)

gamer
05.03.08, 23:50
No küllap on ikka teil ka press peal, järsku tuleb ikka 0:6, ega siis nalja pole. treenerid auti ... :D
Ega ma ei ennusta sellist sauna, lihtsalt tahan öelda, et eks teilgi on press peal. :)

0-6 pealt vast veel treener ei lenda ja end halavsti ei tunne, karastas end just ju hoopis suuremate seisudega

Silver
06.03.08, 00:26
Kalju sõnumid tulekul! :)

http://www.jkkalju.ee/index.php?mid=1&id=12

Kuno
06.03.08, 08:45

Kui TVK sai 0:6 sauna Floralt, siis on täiesti loogiline, et nii mõnigi sats alistatakse samasuguse skooriga... Keegi ei tea, äkki saab Kalju veeluuurema sauna...

Aga see poleks meile maailmalõpp ja päid ei hakka veel sellepärast lendama....
Kindlasti on ka meil väike surve peal, esimene mäng, publiku huvi on suur, tahame ennast tõestada...

Reaalne olukord on selline, et panused selles mängus on kõigil Flora peale pandud, Kui Flora võidab, siis oleks see arusaadav ja ootustele vastav (proffi meeskond peakski võitma)! Aga kui me üllatame, siis äkki hakkab Flora süsteemis päid lendama? ;)

Ei meil ei ole suurt vastutuskoormat ja pressi seljas, lähme ja anname endast parima, katsume ilusat mängu mängida ja kes teab, kui jalgpallijumal ka veel meie pool on, siis võib kõike juhtuda :D

CD7
06.03.08, 11:29
praegu aknast välja vaadata siis loodan et brassidel on pikad sokid olemas :D :D

maniva16
06.03.08, 11:55
kodukalt vaadates selgub muu hulgas,et kaljul on näiteks naiste meistriliigaks oma koosseis, mis erineb jalkaliidu omast,järelikult on kalju oma kanda võtnud ka teise naiste meistriliiga pidamise. tubli töö.

Kuno
06.03.08, 11:56
praegu aknast välja vaadata siis loodan et brassidel on pikad sokid olemas :D :D

Arvad, et võib sokiks minna? :D

Silver
06.03.08, 11:59
kodukalt vaadates selgub muu hulgas,et kaljul on näiteks naiste meistriliigaks oma koosseis, mis erineb jalkaliidu omast,järelikult on kalju oma kanda võtnud ka teise naiste meistriliiga pidamise. tubli töö.

Tabelitega tegeletakse. Kirjutasin seda kuskil enne ka. Väikesed kalad on sisse sattunud. :)

CD7
06.03.08, 13:49
Arvad, et võib sokiks minna? :D

no siis võib kui pikad sokid on ma räägin...

PETSINHO
06.03.08, 18:35
Kalju 6x3m pvckangad uue kampaaniaga paigaldatakse Tallinna reklaamkandjatele 4. ja 5. märtsil!! Tundub, et uue koduka avamine jääb samadele päevadele...

Silver, pane puid alla, muidu läheb ilma kodukata lahti!!

Kaugel Kangad reklaamidega on? Täna päeval ei hakanud küll midagi silma ja varsti läheb juba lahti ;)

ROOTSI KUNN
06.03.08, 20:14
Lõpuks ometi üks väike kild Bosnias toimunud futsali alagrupist. Ei Eesti press ega EJL pole sellest turniirist midagi peale kuivade tulemuste kirjutanud. Ja kust siis veel kui mitte Kalju kodukalt leidsin ühe huvitava intervjuu.
Ja nii see sait kogu aeg kutsubki lugema ,sest sealt leiad midagi huvitavat.
Jätkake samas vaimus.

-Raul-
06.03.08, 20:48
Olen ise Tartus Turunduskonverentsil aga postituvi teatas mulle, et kangad on trükitud, tehakse järeltöötlust ja esimene on homme lõunaks üleval Endla tn raudteeviaduktil suunaga Kristiinest kesklinna poole.

Kannatust mehed kannatust...!

-RoMaRiO-
06.03.08, 20:53
Lõpuks ometi üks väike kild Bosnias toimunud futsali alagrupist. Ei Eesti press ega EJL pole sellest turniirist midagi peale kuivade tulemuste kirjutanud. Ja kust siis veel kui mitte Kalju kodukalt leidsin ühe huvitava intervjuu.
Jätkake samas vaimus.

Täpselt, hoidke silm peal! Lisaks suurepärasele disainile on Kalju sait ka väga informatiivne!

Silver
06.03.08, 21:18
http://dreamcom.ee/kalju.jpg

taku*
06.03.08, 23:05
vabandan OT'd ja rumalat küsimust... aga wtf on dvigateli staadion?????

urmar
06.03.08, 23:20
Jätkake samas vaimus.

Loen ja imestan, et saalijalgpallikoondisesse kutsuti mees, kes pole sellel hooajal alaga tegelenud, ehk siis peaaegu nii kaua, kui meil seda ala üldse viljeletakse? :( See nüüd päris normaalne küll ei ole? Vahepeal kiideti kõvasti Jevgeni Kurjanovit, miks teda ei võetud koondisesse? Kas segas kodakondsuse puudumine?

17
06.03.08, 23:23
vabandan OT'd ja rumalat küsimust... aga wtf on dvigateli staadion?????

Kas see pole mitte stata, mis jääb sinna Ülemiste kanti kuhugi? Pae Gümnaasium vist seal lähedal ja Lasnamäe Spordikool ka.

Raivo19
07.03.08, 00:08
seesamane,pae ja majaka tänava kokkusaamiskohas

PETSINHO
07.03.08, 00:12
Laupäeval, 8 märtsil kell 14 toimub kõikide Kalju poolehoidjate kogunemine Nõmmel, Hiiu pubis, et kaks tundi hiljem siirduda üheskoos trummide-pasunate saatel Sportland Arenale. Teeme üheskoos tuju sisse ja seejärel rongiga kell 16.12 Lilleküla poole.

taku*
07.03.08, 02:38
mõnus värk... hiiu pubi, hiiu staadion, suurepärane klubi... kõik enamvähem ühes kohas:D... nagu välismaal raisk. :) kas enne kodumänge toimuvad ka kogunemised ja tervisenaps hiiu pubis?:P

Kaspy
07.03.08, 03:29
Mida võidu faktorilt Liivo Leetmaalt oodata on siis? :D
Kas Eesti tõstekoondisest on jalgpallikoondisse üle tulemas uus playmaker?

Kuno
07.03.08, 09:46
mõnus värk... hiiu pubi, hiiu staadion, suurepärane klubi... kõik enamvähem ühes kohas:D... nagu välismaal raisk. :) kas enne kodumänge toimuvad ka kogunemised ja tervisenaps hiiu pubis?:P

Laupäeval kogunetakse Stereos, kui ma ei eksi, siis Kalju toetajatelt on tasuta märjukest ka fännidele. Täna kell 17.00 Lähevad Stereosse müüki UUED KALJU SALLID, väga spetsi kujundusega! Hind 250 ja iga ruts toetab Kaljut oma edaspidises arengus...

Hiiu pubi on ka THE PLACE TO BE :) Kindlasti stardib nii mõnigi fänniparaad just nimelt sealt Hiiu Staadioni poole!

oku
07.03.08, 10:15
Laupäeval kogunetakse Stereos, kui ma ei eksi, siis Kalju toetajatelt on tasuta märjukest ka fännidele. Täna kell 17.00 Lähevad Stereosse müüki UUED KALJU SALLID, väga spetsi kujundusega! Hind 250 ja iga ruts toetab Kaljut oma edaspidises arengus...

Hiiu pubi on ka THE PLACE TO BE :) Kindlasti stardib nii mõnigi fänniparaad just nimelt sealt Hiiu Staadioni poole!

Eriti spets oleks, kui kunagi oleks seal kandis ka Kalju kõrts, kus fännid enne mängu õlut libistavad ;)

Silver
07.03.08, 10:37
http://www.jkkalju.ee/reklaam/sall.jpg

Stereost saab, 250.- tükk! ;)

gianluca
07.03.08, 10:55
Nõmme Kalju turunduses esineb teatavaid puudujääke.

Üks preili küsis Kalju reklaami linnas nähes, et kas tegemist on mägironimisseina avamisega??? :)

Üldiselt jalgpalli kaugetele inimestele ei öelnud see reklaam midagi.

elx
07.03.08, 10:59

Üks preili küsis Kalju reklaami linnas nähes, et kas tegemist on mägironimisseina avamisega??? :)

ilmselt üritatigi seda stiili viljeleda, et hoida saladuseloori (nende ees kes on jalgpallikauged) - noh, nagu varemgi on olnud, et reklaamtulbale kleebitakse järjest asju juurde, kuni ilmneb mida reklaamitakse.. kui see aga nii mõeldud polnud, siis igatahes kukkus küll sedasi välja.

Silver
07.03.08, 11:11
http://www.jkkalju.ee/index.php?page=58

Mailinglist ootab uuesi liitujaid! :)

ALEKOK
07.03.08, 11:40

Turundus on Kaljul ülitasemel, siin pole küll midagi vinguda.

ALEKOK
07.03.08, 11:58
Kalju hooaja konf koguni Tartu omast madalam Triobetis.

urmar
07.03.08, 13:39
Kalju hooaja konf koguni Tartu omast madalam Triobetis.

siis on vaja ju suuremaid summasid panustada! Mitte 5 krooni vaid hoopis enamat.

Montag
07.03.08, 19:07

Las eestlased harjuvad jalgpalli mölluga, varem sihukest reklaami põle tehtud ju eriti!

-RoMaRiO-
07.03.08, 21:14
Homme koguneme siiski Stereos, kl 14. Olgem varakult valmis!

PETSINHO
07.03.08, 21:35
Laupäeval, 8 märtsil kell 14 toimub kõikide Kalju poolehoidjate kogunemine Nõmmel, Hiiu pubis, et kaks tundi hiljem siirduda üheskoos trummide-pasunate saatel Sportland Arenale. Teeme üheskoos tuju sisse ja seejärel rongiga kell 16.12 Lilleküla poole.

Jah mehed, uus plaan. Koguneme siis Stereos! :)

CD7
08.03.08, 00:20

ma ei usu et meelitatakse mängudele inimesi kes midagi jalgpallist ei tea. See neiu käib mägironijate mänge vist ainule vaatamas.

CD7
08.03.08, 00:22
Jah mehed, uus plaan. Koguneme siis Stereos! :)

kui üles ärkab selleks ajaks siis isegi mõeldav :D

Bobik
08.03.08, 01:49
Nõmme Kalju puhul meeldib mulle selle kampaania juures see, et see tekitab tunde nagu Eesti Meistriliiga olekski midagi põnevat, midagi huvitavat, mis alles nüüd kuskil ajus endast märku annab, olgugi, et see teadmine on olnud seal pikemat aega.

Oleks vaid klubidel nii palju raha, et pidevalt ja läbimõeldult selline info viia huvilisteni ja seejärel on juba staadioni ääres tuhat inimest, kes pakuvad ise põnevust ja siis pole enam kaugel ajad, mil tuleb hakata lisapinke muretsema.

Olgu Kalju koht tabelis hooaja lõpus ükskõik milline, oluline on toetada meeskonda, kes hoolib oma toetajatest ja kes mõistab kui oluline on info meie maailmas.

Jõudu Kaljule!

HABE
08.03.08, 09:54
Täna, täna ongi see päev kui Nõmme Kalju alustab Meistriliigas, vau. Soengud korda ning staadionile omasi toetama. Kalju võidab, sest võitu vajan ma (Kalju fännid).

Kuno
08.03.08, 11:03
PANGE VAIM VALMIS!
Kell 10 on Kaljul Hiiul statal treening ja kell 15.00 oleme Sportlandil.
Fännidega kohtume kahe paiku Stereos.

sanchez
08.03.08, 12:45
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=18

-RoMaRiO-
08.03.08, 13:09
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=18

Aitäh, ma unustasin üles panna siia :D

Aga näeme Stereos siis, pärast võitu võib seal siis jälle koguneda :)

Even
08.03.08, 13:45
Palju pilet on täna?

R10
08.03.08, 14:01
sulle peaks olema 25.- muidu 50.-

taku*
08.03.08, 17:52
davai, pange hästi.. kalev esimesed mängus pea-aegu üllatas... kalju, tehke ära!!!!!

Olympi
08.03.08, 18:17
Kalju fännid teevad täna küll viiendale sektorile ära

Rein
08.03.08, 18:24
Esimesed 25 minutit on üks võistkond ikka väga hale olnud.
Ise võite arvata mis meeskonda silmas pean.

RantZ
08.03.08, 18:26
Kalju fännid on küll väga kuuldavad!
Mäng suht ühekülgne, aga pall on veel ümmargune ja seis 0:0

taku*
08.03.08, 19:39
esimene poolaeg oli väike pettumus, teine on päris hea.... kalju kannatab mängida küll... nii, et ärge vinguge:)

taku*
08.03.08, 19:41
Noniiiiii Läks Lahti!!!!! Sööge Sitta Kritiseerijad!!!!!

Rein
08.03.08, 19:43
Noniiiiii Läks Lahti!!!!! Sööge Sitta Kritiseerijad!!!!!

Tubli Kalju.
Ja sitta võid sa ise süüa, Margus.

Olympi
08.03.08, 19:44
Ei ole Flora vastu midagi, aga JESS! See annab Kaljule hea emotsiooni teisteks mängudeks

RantZ
08.03.08, 19:45
Teise poolaja mängupilt ikka kõvasti parem olnud.
Tubli Kalju!

hansanet
08.03.08, 19:51
Võit!!!!!!

Mask
08.03.08, 19:53
Väga kena.
See hooaeg tundub väga huvitav ja tasavägine tulevat.

Taux007
08.03.08, 19:53
Käed püsti Nõmme Kalju ees, esimene üllatus tehtud! Floraga 1:1 viiki mängida ei ole paha tulemus. Tõepoolest, algus oli rabe aga iga minutiga läks aina paremaks. Hooaja algus ka, hiljem näeme kindlasti väga ilusat jalgpalli.

ALEKOK
08.03.08, 19:55
Positiivne lõpp mängul, aga üldises plaanis mõlemalt meeskonnalt väga mannetu mäng. Lõpp läks juba jalgpalli moodi, aga esimene poolaeg oli täiesti masendav. Kalju fännid tegid Flora omadele selgelt ära, eks siis näeb mis Kalju edasi suudab teha.

oku
08.03.08, 19:55
Palju õnne, Kalju fännid! Mina sellist tulemust ei oodanud, aga väga vahva.

ALEKOK
08.03.08, 19:57
Miks Vasquezi isegi pingil polnud? Tase ei kannata välja või midagi viga?

Taux007
08.03.08, 20:18
Vasquezi oleks jah tahtnud näha :(

Küsimus fänluse kohta: Kust oleks võimalik saada Nõmme kalju särki? Hind?

magnisco
08.03.08, 20:24
Teines poolajal näitas kalju ikka päris ilusat mängu, aga Barnwell küll kohta välja ei mänginud. Saharov või Vazgues oleksid päris vajalikud sinna paremale äärele.

Ramm
08.03.08, 20:26
Ei taha midagi Barnwell kohta halvasti öelda aga ta oli nagu 12's Flora mängija...

Kuno
08.03.08, 20:27
Vasquezi oleks jah tahtnud näha :(

Küsimus fänluse kohta: Kust oleks võimalik saada Nõmme kalju särki? Hind?

T-Särgi anname praegu esimeste hooajapiletitega tasuta kaasa. Pileteid saab osta Lounge Stereost, Harju Tn. 6, hind 450 eek.

Salli ka täitsa olemas!

JA KÕIGILE TOETAJATELE SUUR KUMMARDUS, ILMA TEIETA POLEKS ME POOLTKI NII ROOSAD!!!! :D

Taux007
08.03.08, 20:29
Aga millal tuleb särgi muretsemise võimalus?

Kuno
08.03.08, 20:32
Aga millal tuleb särgi muretsemise võimalus?

Kui jõuame, siis järgmisel nädalal, esimesel kalju kodumängul!

Taux007
08.03.08, 20:35
Läbi neti tellimise võimalus ka tuleb?

Silver
08.03.08, 20:38
Läbi neti tellimise võimalus ka tuleb?

Ikka! Kannatust. ;)

Rein
08.03.08, 20:40
Kuno, miks sa meskonnaga koos pingil istud?

Taux007
08.03.08, 20:40
:D peale tänast mängu Floraga kannatus katkes :D

rallikas
08.03.08, 20:43
Barnwell jäi kahvatuks, tegi 1. poolajal vigu natuke liiga palju. Need ühe-puute flick-on'id olid ebaõnnestunud

Kas Getulio tegi ainult ühe vahetuse?

Silver
08.03.08, 20:45
Paapsi ja Mitt sekkusid vahetusest.

meesmuiste
08.03.08, 20:45
Mäng oli lahe ja tribüünil oli väga lahe olla ;) Ei mäletagi nagu, et Sportland Arenal oleks sisuliselt pea täismaja rahvast! Sai täitsa mõnusa jalgpallielamuse ;)

Ajakirjanikuna asja vaadates oli tulemus ka super! Kalju jaoks maitses see viik vist küll võiduna :) Tegelikult kogu I vooru tulemused olid head. Ükski mäng ei lõppenud enam kui 1 (!) väravalise vahega!

Head mängu oli küll tunduvalt rohkem teisel poolajal. Ent oli näha, et Nõmme oli väga motiveeritud, aga Flora vist mitte nii väga. Siit ka tulemus. Motiveeritus paistis silma juba I poolajal kui Kalju kaitsja lõi värava joone pealt palli puhtaks. Paljuski vist tuleb Kaljul tänada ka Sander Posti, kes Kalju väravasse mineva palli puhtaks lõi :D Flora lõi oma värava lihtsalt jõuga ära. Flora oli üldse väga kehv täna, esimesel poolajal säras vaid Hakola vasakul äärel. Kaljust paistsid Silma Nunes ja Teever ning seda just teisel poolajal. See parem äär (Barnwell või kes ta oli...) ei suutnud lihtsalt kaitsjat üle joosta vastupidiselt Nunesile. Ma arvan küll, et mängupildi järgi oli Nõmme Kalju teisel poolajal värava ära teeninud. Eelnes ju ka post ja suuti Florat suruda. Esimene poolaeg oli aga Nõmme poolt nõrk, Flora muudkui surus ja surus, aga rohelised tundsid oma põhiründajatest puudust.

Fännid iseenesest tundusid oma laulu poolest võrdsed. Flora fännid lasid ka rohelisi rakette.

Vasques oli küll mängul kohal, aga istus tribüünil. Mis tal siis viga?

Rein
08.03.08, 20:48
ed. Flora fännid lasid ka rohelisi rakette.

Vasques oli küll mängul kohal, aga istus tribüünil. Mis tal siis viga?

Ei vea lihtsalt taset välja.
Isegi Barnwelli oma mitte.

PETSINHO
08.03.08, 20:57
Saba nimel.. :D
oh, küll see hääl on kadunud aga pole viga. Tulemus on hea. Kahju muidugi, et ei saand luba rakette lasta, oleks olnud veel efektsem! Aga pole lugu, küll kodus laseme. Tore, et oli selline toetajate rivaalitsemine. see lisab atraktiivsust meistriliigale. Järgmiseks telemänguks saame kindlasti kokku suurema armee, kui täna oli !
Hea, et õhtul näitab kordust, saab rahulikult mängu üle vaadata.

tiriam
08.03.08, 21:03
barnwel oli teine poolaeg lihtsalt väsinud...ja vasqez ei mängi äärel, pigem keskel...aga kui saharov terveks saab siis kindlasti tugev täiendus võistkonnale...hetkel paistab, et kalju ei olegi "turundusmull" - iga minutiga läks mäng ikka paremaks ;)

fcfloraforever
08.03.08, 21:04
tra ajakirja ja red pulli purgiga ikka ei loobiks ju...tra kogematta kobistasite ära nh oi järgised 3 mängu saate niimodi suhu...fännidena tegite oma margi ikka väga täis..mingi vend töllerdas roosa pantri kostüümis seal

Taux007
08.03.08, 21:07
brandisco, mine ela oma viha mujal välja. Ei olnud lihtsalt sinu meeskonna päev täna.. fännid on kõikjal ühesugused.. "ei tuleks siia foorumi niisama plõksima.."

Silver
08.03.08, 21:07
tra ajakirja ja red pulli purgiga ikka ei loobiks ju...tra kogematta kobistasite ära nh oi järgised 3 mängu saate niimodi suhu...fännidena tegite oma margi ikka väga täis..mingi vend töllerdas roosa pantri kostüümis seal

Pane ennast põlema! Sul nupp ikka ei võta kohe kuidagi. :D

Sa julged veel siia sõimama tulla... kesine!

meesmuiste
08.03.08, 21:08
fännidena tegite oma margi ikka väga täis..mingi vend töllerdas roosa pantri kostüümis seal

ole nüüd. mu meelest lahe kui mingeid aktsioone korraldatakse :) hoiab sellises niiskes ilmas tuju lõbusa :) aga kuulsin, et Flora fännid panid nõmmekatele ka uue nime - roosad rotid :D

a mu meelest hea, et selline mõnus fännide vaheline nöök käib ja lauldakse tribüünil võidu ;)

Kas tekkimas uus Tallinna klassika? Flora vs. Kalju? Lisaks siis Flora vs. Levadia-le

fcfloraforever
08.03.08, 21:13
roosad rotid haisvad sokid!

no see fännide konkurents on ka hea aga ikka loopima ka ei pea hakkama

taku*
08.03.08, 21:15
varsti hakkavad floora ja kalju fännid vabakal või nõmme metsades kaklemas ka käima.. siis nagu inglismaal juba :) ja ehk hakkab barnwell ka ennast kodusemalt tundma.

aga jah... tra... brandisco.. väga nõme postitus. totakas tundud.

enne olite kõvad venad.. ah paneme kalju 169-0 kotti. läks vähe teisiti.. nüüd vaja ikka maha teha? tehke parem oma puujalgadest triibulisi maha, mitte kaljut ja nende fänne.

meesmuiste
08.03.08, 21:16
no see fännide konkurents on ka hea aga ikka loopima ka ei pea hakkama

sry ma ei pannud tähele koha peal, et fännid siis loopisid omavahel? See on muidugi paha...

magnisco
08.03.08, 21:18
tra kogematta kobistasite ära nh oi järgised 3 mängu saate niimodi suhu...

Kalju vist jääbki ennast tõestama, samas jäävad mõned inimesed oma sõnu sööma.

RaidoL
08.03.08, 21:19

hahaaa:D
läksid närvi v?:D
teie omad ei osanud ära lüüa
meil oli paar võimalust ja lõime ära. pall käis isegi postis teil juu :D

R10
08.03.08, 21:20
ole nüüd. mu meelest lahe kui mingeid aktsioone korraldatakse :) hoiab sellises niiskes ilmas tuju lõbusa :) aga kuulsin, et Flora fännid panid nõmmekatele ka uue nime - roosad rotid :D

a mu meelest hea, et selline mõnus fännide vaheline nöök käib ja lauldakse tribüünil võidu ;)

Kas tekkimas uus Tallinna klassika? Flora vs. Kalju? Lisaks siis Flora vs. Levadia-le

Tore oleks jah. Hoopis teine fiiling on kui vaikus esiliiga mängude ajal.
Sportland arena oli täitsa kobe koht juba tänu kõikidele fännidele.

Aga vaidleks vastu: Levadia fännidega küll erilist vastuseisu ei saa Floral olla, sest neil neid eriti polegi.

Ma küll täpselt ei näinud, mida nad täpselt tegid, aga tüdrukud Red Bulli purgikujuliste seljakottidega ja Roosa Panter olid toredad.

Mis puiudutab seise, siis kahjuks on asi vist sellest, et tiimid pole ennast veel käima saanud. Tuletame aksvõi Flora eelmise hooaja algust meelde, kus Kalevit võideti vaid 1-0. Näiteid saab teisigi kindlasti tuua.

meesmuiste
08.03.08, 21:22
Aga vaidleks vastu: Levadia fännidega küll erilist vastuseisu ei saa Floral olla, sest neil neid eriti polegi.

ma pidasin ikkagi klubisid silmas ;) mitte ainult fänne :)

ALEKOK
08.03.08, 21:23
Selles suhtes tore, et Kalju fännid suudavad konflikte tekitada, et nüüd on lisaks Kure fännidele ka Flora fännidega suurem vastasseis, lisab vürtsi juurde kohtumistele.

ian.
08.03.08, 21:25

haha, te tegite enda margi väga maha, kui karjusite, et "roosad rotid". see pidi naljakas olema vms? mul tulid külmavärinad peale, et nii lambaid fänne on ka olemas...

norsk
08.03.08, 21:26
...fännidena tegite oma margi ikka väga täis..
Mida sa sellega silmas pead?
Kalju fänne oli kuulda ja ka näha selgelt rohkem kui rohevalgeid. Minu jaoks oli see paras üllatus, sest ma tean väga hästi, et Flora fänne eestikatel juba naljalt üle ei karjuta, eriti veel kodus. Aga liigahooaja avapaugu kohta jäi Flora toetus lahjaks ja fännidevahelise lahingu võit läks täna küll roosadele.

Ei ole Kalju ega Flora fänn. Mängu vaatasin telekast.

fcfloraforever
08.03.08, 21:28
Selles suhtes tore, et Kalju fännid suudavad konflikte tekitada, et nüüd on lisaks Kure fännidele ka Flora fännidega suurem vastasseis, lisab vürtsi juurde kohtumistele.

tahad öelda, et positiivne on, et ma ei tea millega loopima tullakse?

RoBoS17
08.03.08, 21:28
räägite siin, et vasquez ei mänginud...miks, miks?.....vaevalt, et 17 aastane osteti kohe põhikoosseisumeheks

ALEKOK
08.03.08, 21:31

Inimlikult pole, aga Meistriliigale annavad sellised asjad vürtsi juurde. Fännide vahelisi suuremaid vastasseise ongi just vaja Meistriliigale.

fcfloraforever
Mida sa sellega silmas pead?
Kalju fänne oli kuulda ja ka näha selgelt rohkem kui rohevalgeid. Minu jaoks oli see paras üllatus, sest ma tean väga hästi, et Flora fänne eestikatel juba naljalt üle ei karjuta, eriti veel kodus. Aga liigahooaja avapaugu kohta jäi Flora toetus lahjaks ja fännidevahelise lahingu võit läks täna küll roosadele.

Ei ole Kalju ega Flora fänn. Mängu vaatasin telekast.

ma pidasin seda silmas, et tuld mingi ajakirja ja purgiga loopima...no ma ei tea kohapeal tundus ikka võrdne fännide vaheline heitlus...

eestimees

ahahahaaaaaaa eriti kibestunud

norsk
08.03.08, 21:36
ma pidasin seda silmas, et tuld mingi ajakirja ja purgiga loopima...no ma ei tea kohapeal tundus ikka võrdne fännide vaheline heitlus...
Vaata, kui sa ise koguaeg karjud, siis ongi raske aru saada, kes keda parasjagu üle karjub, eriti kui mõlemad pooled samaaegselt karjuvad ;)

norsk
08.03.08, 21:39
Tegelikult olite kõik tublid, kes te tribüünidel häält tegite. Fanerka kodumängu oleks olnud kordades igavam vaadata.

vincent
08.03.08, 21:41
Trolliga koju sõites oli lõbus kuulata kõrval soiguvaid Flora fänne :D. Ei, väga mõnus elamus igatahes, ja küll läheb see mängupilt ka hooaja jooksul paremaks. Mis paljukirutud Barnwelli puudutab, siis esimesel poolajal läks tal küll rohkem energiat kaaslastega õiendamise kui mängimise peale - võiks rahulikumalt võtta.

RaidoL
08.03.08, 21:42
telekas oli kalju hüüdeid rohkem kuulda
seda rõhutasid isegi kommentaatorid

fcfloraforever
08.03.08, 21:43
Tegelikult olite kõik tublid, kes te tribüünidel häält tegite. Fanerka kodumängu oleks olnud kordades igavam vaadata.

see juba parem jutt...teleülekande järgi ei saa võtta kumb fännkond on parem..kohapeal tundus igati võrdne..ja tegelikult see roosa panter oli suht äge aga jah osad olid ikka väga ülbed ja mõtetud...

ALEKOK
08.03.08, 21:44
see juba parem jutt...teleülekande järgi ei saa võtta kumb fännkond on parem..kohapeal tundus igati võrdne..ja tegelikult see roosa panter oli suht äge aga jah osad olid ikka väga ülbed ja mõtetud...

Kuidas sina saad hinnata kas oli võrdne kui sa ise olid Flora fännisektoris?

PETSINHO
08.03.08, 21:47

Kui keegi, kedagi millegagi loopis, siis see küll õige asi pole.. jääme ikka verbaalsele poolele. Kuigi jah, purupurjus flora toetajad saatsid meid igasugustesse pimedatese kohtatesse aga pole lugu ;)

sport võidab :)

eestimees
08.03.08, 21:48
eelmine aasta aprillis oli veel rohkem fänne Levadia vs Flora mängu ajal Steiv

eestimees
08.03.08, 21:49

võitja üle ei mõisteta kohust

zaz
08.03.08, 22:02
tra ajakirja ja red pulli purgiga ikka ei loobiks ju...
Brandon poiss! Kas mitte sina esimesena ei visanud toda ajakirja Kalju toetajale ;)
Et pada sõimab katelt...

fcfloraforever
08.03.08, 22:04
Brandon poiss! Kas mitte sina esimesena ei visanud toda ajakirja Kalju toetajale ;)
Et pada sõimab katelt...

ei visanud mina enne..ta kõndis mööda, siis viskas..viskasn vastu..läks mööda...siis ta tuli uuesti ja viskas red pulli purgiga ja viskasin uuesti ajakirja ja siis red pulli purgi ka...

meesmuiste
08.03.08, 22:05
eelmine aasta aprillis oli veel rohkem fänne Levadia vs Flora mängu ajal Steiv

mhmh. Aga see oli see narkoüritus?

Levadia fännidega lihtsalt see häda, et nad ei paista välja, kuigi poolehoidjaid peaks neil üpris arvestatavalt olema. Mäletan möödund aastast seika Crvena Zvezda vastu, kus Rootsi Kunn oli Levadia esifänn :D Vähemalt võttis tema hüüdmise "Le-va-di-a" üles :)

Martin
08.03.08, 22:06
ei visanud mina enne..ta kõndis mööda, siis viskas..viskasn vastu..läks mööda...siis ta tuli uuesti ja viskas red pulli purgiga ja viskasin uuesti ajakirja ja siis red pulli purgi ka...

Tra. sa oled mingi viiene või? Tema tegi, tema tegi, tema tegi.

Otsi oma suur vend üles, ta teeb Kalju suurele vennale ära ja kui Kaljul veel suurem vend on, siis on sinul kolm korda suurem vend.

Issandjeesus. Kirjuta siis märkus päevikusse, väike nunnu preili.

-mirko-
08.03.08, 22:07
Õnnitlused Kaljule!:)

rallikas
08.03.08, 22:07
Fännide vahelise heitluse pani küll Kalju kinni. Seisin üpriski keskel, vast isegi rohkem Flora poolepeal ning Kalju karjus teid ikka kõvasti üle!

CD7
08.03.08, 22:10

mõlemad loopijad suht haledad siis ju ...

fcfloraforever
Tra. sa oled mingi viiene või? Tema tegi, tema tegi, tema tegi.

Otsi oma suur vend üles, ta teeb Kalju suurele vennale ära ja kui Kaljul veel suurem vend on, siis on sinul kolm korda suurem vend.

Issandjeesus. Kirjuta siis märkus päevikusse, väike nunnu preili.

on ptsi ma seletasin kuidas asi oli issand jumal hakka nutma nüüd kui ei meeldi...lol

eestimees
mhmh. Aga see oli see narkoüritus?

Levadia fännidega lihtsalt see häda, et nad ei paista välja, kuigi poolehoidjaid peaks neil üpris arvestatavalt olema. Mäletan möödund aastast seika Crvena Zvezda vastu, kus Rootsi Kunn oli Levadia esifänn :D Vähemalt võttis tema hüüdmise "Le-va-di-a" üles :)

mine nüüd, see narko asi oli juulis, see oli esimesi mänge MLis, siis oli ikka kõvasti inimesi, rohkem vast kui täna

fcfloraforever
mõlemad loopijad suht haledad siis ju ...

no ma ei lase end lambist loopida mingi prahiga

CD7
08.03.08, 22:14
lasid ju ... loopisid vastu ka ... aga ikkagi lasid ju :D

eestimees
08.03.08, 22:17
Nunez tundub olevat hea täiendus, tehnika tundub tal küll olevat väga hea, kahjuks millegi pärast ei võtt mehi ette, jusiis esimene närv on

lenc
08.03.08, 22:18

Ah tookord olime kõik Levadia fännid ja kargasime püsti kui Kostja poole väljaku pealt värava lõi.

fcfloraforever
08.03.08, 22:20
lasid ju ... loopisid vastu ka ... aga ikkagi lasid ju :D

ma ei mõelnud seda lauset nii...ja loopisingi vastu...ja see tont imegu ise lahti

Litmanen37
08.03.08, 22:27
ei no punkt kirjas.....see on põhiline....ja kerge fännide intriig ka asja juures....nagu päris;)

marrrtin
08.03.08, 22:28
TUBLI TÖÖ KALJU!

Mängu ise ei näinud, aga tulemus rõõmustab mind!

saun
08.03.08, 22:28
ei no punkt kirjas.....see on põhiline....ja kerge fännide intriig ka asja juures....nagu päris;)

oi blät

poliitilne võit

JOEEEEIA JHAKLLJU!!!

meesmuiste
08.03.08, 22:33
Ah tookord olime kõik Levadia fännid ja kargasime püsti kui Kostja poole väljaku pealt värava lõi.

ojaaaaa :)

taku*
08.03.08, 22:34
kopeerin oma flooora teema posti siia kah. mõtelge, rohelised klähvitsad!!!!

kuidas tegelikutl oli!!!! joptvaju matt.. kui sa oled möllu keskel, siis loomulikult kuuled oma möllu rohkem.. kui teleris kommentaator ka ütles, et kalju fännid on igatahes flora omadest palju lärmakamad... ja kõik, kes teleri vahendusel mängu jälgisid, kuulsid seda ise ka.. kaamera oli väljaku teises otsas ja võtis heli mõlema jaoks võrdselt, seega loll jutt flooooora hvännidelt!!! ma ei ütle, et flora fännid sitad olid, aga kalju omad olid kindlalt häälekamad. aga jah.. mis mõttega üldse arvamust avaldada, kui niikuini ei usuta. türademaa ja usa.

R10
08.03.08, 22:37
Kalju fännid, kas teil hooaja jooksul mõned uued laulud ja hüüded ka tulevad?
Muidu tore, et viitsite ja tahate valjuhäälselt toetada. Lihtsalt ära tüütavad need samad hüüded ja laulud, mis on nii koondisel kui Floral...

Uus klubi, võiksid ka uued laulud tulla :)

PETSINHO
08.03.08, 22:40
Kalju fännid, kas teil hooaja jooksul mõned uued laulud ja hüüded ka tulevad?
Muidu tore, et viitsite ja tahate valjuhäälselt toetada. Lihtsalt ära tüütavad need samad hüüded ja laulud, mis on nii koondisel kui Floral...

Uus klubi, võiksid ka uued laulud tulla :)

Nokitseme. Loodetavasti järgmiseks telemänguks ka repertuaar täienenud ;)

billy t
08.03.08, 22:59
igatahes tänud, et floralt 2 punkti röövisite - mulle sobib see hästi;)
ei tea küll, mida oma mängijatega vaheajal tegite, aga teisel poolajal läksite ju lausa jalgpalli mängima, mitte lihtsalt sambatama:D
tublid!

-RoMaRiO-
08.03.08, 22:59
Olid täitsa uuemaid laulegi, lihtsalt jube raske laulda, kui kõigil ennem mängu hääleid läinud. Fänlus oli kõva, mõlemad olid head! Aga brandisco teeb küll Flora fännidele häbi, tõsimeeli. Aga laupäeval võtame veel 3 punkti.

ALEKOK
08.03.08, 23:02
Olid täitsa uuemaid laulegi, lihtsalt jube raske laulda, kui kõigil ennem mängu hääleid läinud. Fänlus oli kõva, mõlemad olid head! Aga brandisco teeb küll Flora fännidele häbi, tõsimeeli. Aga laupäeval võtame veel 3 punkti.

Kui palju muidu arvuliselt Kalju fänne kohal oli?

-RoMaRiO-
08.03.08, 23:03
Kui palju muidu arvuliselt Kalju fänne kohal oli?

Ehk mingi 40 oleks optimaalne või veits vähem, ma pakun.

Silver
08.03.08, 23:07
Kuulge, mis lugu see vaheajal mängis. Hip-Hop, selline pasunad olid teemas.. käis koguaeg: tutututututututu jne. :D Jubehea oli, aga ma ei tea esitajat ega laulu nime. Päästke mind hädast!

Tuvastajale 2 õlut.

taku*
08.03.08, 23:20
silveri käest ei saa kunagi õllesid kätte.

R10
08.03.08, 23:24
Kuulge, mis lugu see vaheajal mängis. Hip-Hop, selline pasunad olid teemas.. käis koguaeg: tutututututututu jne. :D Jubehea oli, aga ma ei tea esitajat ega laulu nime. Päästke mind hädast!

Tuvastajale 2 õlut.

Skibadee - Tika Toc (dirty)

Väga hea, Silver. Soccerneti trennis annad mulle need kätte. :D

Kuno
08.03.08, 23:29
Sügav kummardus kõikidele pantritele :)
Uhke tunne oli seda möllu vaadata, selline toetus oleks nagu 12'nes mees platsil!

Wuppi
08.03.08, 23:29
tegelikult nii palju kui diskor kohapeal peale mängu muusika valiku kohta küsis ja talle väga hea ütlesin, siis lubas teine kordki d'n'b'd mängida :D aga kohe kui meelde tuleb või homme kui esiliigat vaatama lähen saab uuritud

R10
08.03.08, 23:34
tegelikult nii palju kui diskor kohapeal peale mängu muusika valiku kohta küsis ja talle väga hea ütlesin, siis lubas teine kordki d'n'b'd mängida :D aga kohe kui meelde tuleb või homme kui esiliigat vaatama lähen saab uuritud

Heiki, tahad minu õlled endale saada? :D

Ma ju ütlesin, et Skibadee - Tika Toc :D ...kui ise panin, siis peaks teadma ka ju:D

-RoMaRiO-
08.03.08, 23:36
Sügav kummardus kõikidele pantritele :)
Uhke tunne oli seda möllu vaadata, selline toetus oleks nagu 12'nes mees platsil!

Mina ise olin juba nagu 12nes mees platsil, ülejäänud kutid moodustasid lausa 13nda mänija.

Wuppi
08.03.08, 23:44
Heiki, tahad minu õlled endale saada? :D

Ma ju ütlesin, et Skibadee - Tika Toc :D ...kui ise panin, siis peaks teadma ka ju:D

mul sinu õlledest ükskõik, sel hetkel kui vastust kirjutama hakkasin tuli telefoni kõne ja kui kirja teele sain, olid sa juba ära vastanud, seega mis siin ikka teha :D

taku*
08.03.08, 23:51

ou ou ou, kes sa oled, räägi mulle kaa, räägi mulle kaa :) ole täitsa

R10
08.03.08, 23:53
ma trennis räägin :D

J.R.I.M
08.03.08, 23:56

Isku!:D Sa ei joo ju:D

Kuno
08.03.08, 23:57
Jupats on laupäeval puldis ja oodata on Trammi ja Bussi kokkupõrget :D

taku*
08.03.08, 23:58
ah isku. raisk. ok, selged pildid.

sellepärast ta küsibki julgelt, et ei joo ja teab, et silveri käest ei saa elusees õllesid kätte... teeb ühiskonnale teene... keegi ei pea pettuma ja tal pole midagi kaotada;) suurepärane diil.

PETSINHO
09.03.08, 00:02
No nii, mehed fotograafid.. andke tuld. Rahvas nõuab pilte

sanchez
09.03.08, 00:03
No nii, mehed fotograafid.. andke tuld. Rahvas nõuab pilte

Mingi link oli juba flora foorumis liikvel... Nats tumedad olid need pildid...

R10
09.03.08, 00:05
ah isku. raisk. ok, selged pildid.

sellepärast ta küsibki julgelt, et ei joo ja teab, et silveri käest ei saa elusees õllesid kätte... teeb ühiskonnale teene... keegi ei pea pettuma ja tal pole midagi kaotada;) suurepärane diil.

Ei-ei, ma saan need õlled! :D Onju, Silver? :D

Aga too mulle, siis alkovabad Originaalid. :D

R10
09.03.08, 00:12
Jupats on laupäeval puldis ja oodata on Trammi ja Bussi kokkupõrget :D

Oot-oot, kellest jutt käib?:D

-Raul-
09.03.08, 00:13
Roosa Pantri intervjuu ETV spordis oli väga hea.

Ma pole varem näinud, et Kaljuveer loomad eetrisse lubab, hea töö rahvustelevisioon!!

sanchez
09.03.08, 00:16
Roosa Pantri intervjuu ETV spordis oli väga hea.

Ma pole varem näinud, et Kaljuveer loomad eetrisse lubab, hea töö rahvustelevisioon!!

Loomaaed sai minu jaoks uue tähenduse :D

sanchez
09.03.08, 00:17
Oot-oot, kellest jutt käib?:D

Jupats, a.k.a. roosa panter a.k.a DJ Coley :D

PETSINHO
09.03.08, 00:17
http://etvsport.ee/
siin siis see videoklipp ka mängust

Kuno
09.03.08, 00:30
Kohe hakkab kordust näitama Kalev Spordist!

R10
09.03.08, 00:32
Jupats, a.k.a. roosa panter a.k.a DJ Coley :D
Niiet võtate ka muusikavaliku Floralt üle?:D

-Raul-
09.03.08, 00:32
Maskotid siis saba nimel!

Kuno
09.03.08, 00:35
Niiet võtate ka muusikavaliku Floralt üle?:D

Kui muusikast rääkida, siis seda valdkonda ruulime me juba viimased 10 aastat Eestimaal :)

Kuno
09.03.08, 00:39
Kas ainult minul on Kalev Sport kanal pilditu? Või on see mingi üleriigiline üllatus?

PETSINHO
09.03.08, 00:40
Kas ainult minul on Kalev Sport kanal pilditu? Või on see mingi üleriigiline üllatus?

sama siin. Aga ootame veel mõned minutid, eetrini veel nõks aega

taku*
09.03.08, 00:42
willkommen zu privé

Kuno
09.03.08, 00:44
sama siin. Aga ootame veel mõned minutid, eetrini veel nõks aega

Saba nimel ma ütlen! Tahan seda näha ju :D Kartulikrõpsud on juba laual :D

meesmuiste
09.03.08, 00:49
Saba nimel ma ütlen! Tahan seda näha ju :D Kartulikrõpsud on juba laual :D

ma sportlikust huvist jälginud Kalevi kanalit, oma pool tundi juba pime ekraan, mingi poole tennise pealt hakkas asi pihta, aga loodame parimat ;)

Kuno
09.03.08, 00:51
ma sportlikust huvist jälginud Kalevi kanalit, oma pool tundi juba pime ekraan, mingi poole tennise pealt hakkas asi pihta, aga loodame parimat ;)

Närvi ajab selline asi rsk :D
Siis kui vaadata tahad kotivad!

HABE
09.03.08, 00:53
Pagana karm tuuli oli täna. Sellest ka enamasti esimese poolaja Flora surve Kalju väravale. Teine poolaeg oli kenake Kalju poolt juba. Tribüün vähemalt pidas vastu sellisele fännide möllule. Kohtunik tegi vahepeal huvitavaid otsuseid aga see selleks. Punkt on teenitud ja kahju, et kolme ei tulnud. Vähe jäi puudu. Reimilt ka ainult vabandused ETV spordile peale mängu. Vanaks hakkab jääma mees.

urmar
09.03.08, 00:54
Närvi ajab selline asi rsk :D
Siis kui vaadata tahad kotivad!

usu mind, ka telekas jäi viiki. :)

gamer
09.03.08, 00:56
Pagana karm tuuli oli täna. Sellest ka enamasti esimese poolaja Flora surve Kalju väravale. Teine poolaeg oli kenake Kalju poolt juba. Tribüün vähemalt pidas vastu sellisele fännide möllule. Kohtunik tegi vahepeal huvitavaid otsuseid aga see selleks. Punkt on teenitud ja kahju, et kolme ei tulnud. Vähe jäi puudu. Reimilt ka ainult vabandused ETV spordile peale mängu. Vanaks hakkab jääma mees.

Olge õnnelikud, et peanupuke teil õigel ajal õiges kohas vahel oli I pa.

Aga muidu, roosad rotid, mustad sokid !!!

HABE
09.03.08, 00:58

Olge õnnelikud, et post 2 cm vales kohas oli.

HABE
09.03.08, 00:59
Fännid tänavad Nõmme Kalju juhatust ja Helenit abi eest tänaseks mänguks valmistumisel.

ALEKOK
09.03.08, 00:59
Millal Kalju kodulehele midagi tänase kohta sigineda võiks?

gamer
09.03.08, 01:00
Olge õnnelikud, et post 2 cm vales kohas oli.

Ei noh, meil on hea, kaks konkurenti kaotasid mõlemad ju 2p :D

Aga rääkige parem sellest, kas te siis tahate 29-ndal pennusid lüüa või mitte. Meie vist hetkseseisuga võtaks väljakutse vastu.

-Raul-
09.03.08, 01:01
Saba nimel, Rohelised sebrad on siia ülbitsema tulnud!

PETSINHO
09.03.08, 01:02
No ja ei olegi pilti. krt, kõige hullem on see, et pole kellegile kaevata ka :D

-RoMaRiO-
09.03.08, 01:02

Aga asi ju täitsa mannetu, kui Flora ja Vapruse fännklubid kokku panna ning ikka jäite selgelt alla :)

See polnud pahatahtlikult, aga lihtsalt mingi "roosad rotid" näitab teie ebaintelligentsust.

Ma ei ütle ju Flora kohta a.la "rohelised parmud" või Vapruse kohta "kollased litsid". Säilitagem siiski viisakus ning olgem inimlikud!

ALEKOK
09.03.08, 01:04
Kas Kalju ja Vapruse vahel ka välja kujunemas suurem duell? :D

R10
09.03.08, 01:06
Reimilt ka ainult vabandused ETV spordile peale mängu. Vanaks hakkab jääma mees.

Kuule, lõpeta ära see jutt! Kuidas sa räägid nii, et Reim vana! Kõike, mis pähe tuleb, ei pea välja ütlema! Ja üldse igalt poolt on kuulda siukseid nõmedaid heietusi stiilis " liiga vana jne".
Reim on üks kõige austatumaid ja meie jalgpalli kõige suurema panuse andnud jalgpallureid Eesti jalka ajaloos. Ta mängib Floras põhis, sest väärib oma kohta seal. Vabandamine on igati inimlik ja Reim võib kommenteerida mängu nii, kuidas ta seda ise tahab.
Nii et mölisega kellega tahate, aga reimisugustega ei tohi!

Ennetades vastuväiteid: ma ei väida, et mul oleks õigus õpetada kedagi, aga see on lihtsalt informatsiooniks, et inimesed ära ei unustaks.

meesmuiste
09.03.08, 01:09
krt KalevSpordi toimetuses keegi telefoni ei võta :S kanali pealikule pealikule kah vast helistama ei hakka kell 12. :S

aga mu meelest ei ole "roosal rotil" midagi häda. mõnus väikene nöök. lisaks on rott üks väga intelligentne ja väga puhtust armastav loom.

urmar
09.03.08, 01:10
Üks kalju fänn esineb kõigi nimel. :)
http://www.postimees.ee/080308/kommentaarikeskus.php?ARTIKKEL_ID=316462&TASK=KOMMENTAARID

Kuno
09.03.08, 01:12
No ja ei olegi pilti. krt, kõige hullem on see, et pole kellegile kaevata ka :D

Kruudale :D

gamer
09.03.08, 01:13
Üks kalju fänn esineb kõigi nimel. :)
http://www.postimees.ee/080308/kommentaarikeskus.php?ARTIKKEL_ID=316462&TASK=KOMMENTAARID

Ei no, kui ise ei kiida, siis ... :D

-Raul-
09.03.08, 01:13
Reim on sama vana kui Olumets! Järgmises omavahelises mängus loodan, et saame seda huvitavat keskvälja duelli näha.

Kuno
09.03.08, 01:16
krt KalevSpordi toimetuses keegi telefoni ei võta :S kanali pealikule pealikule kah vast helistama ei hakka kell 12. :S

aga mu meelest ei ole "roosal rotil" midagi häda. mõnus väikene nöök. lisaks on rott üks väga intelligentne ja väga puhtust armastav loom.

Kui numberon, siis helista kanali pealikule ka :D
Tahan neid puhtust armastavaid fänne veel korra telekast näha :D

Kuno
09.03.08, 01:17
Reim on sama vana kui Olumets! Järgmises omavahelises mängus loodan, et saame seda huvitavat keskvälja duelli näha.

Olu on ikka kobedam :D ta nii palju viilinud, et kestab kauem... Jõuvarusi peab oaskama planeerida :D :D

meesmuiste
09.03.08, 01:17
Kui numberon, siis helista kanali pealikule ka :D
Tahan neid puhtust armastavaid fänne veel korra telekast näha :D

Kuno, kui tahad võin sulle privas numbri saata ;)

-Raul-
09.03.08, 01:21
Heal lapsel palju nimesid!

Roosad pantrid Nõmme keskusest, Roosad rotid, mustad sokid Hiiult, Roosad Vanapaganad Glehni pargist...

Andke tuld mehed, parim nimeleiutaja saab roosa pantri mustad sokid omale!

PETSINHO
09.03.08, 01:23
Heal lapsel palju nimesid!

Roosad pantrid Nõmme keskusest, Roosad rotid, mustad sokid Hiiult, Roosad Vanapaganad Glehni pargist...

Andke tuld mehed, parim nimeleiutaja saab roosa pantri mustad sokid omale!

Jätke mu must pesu rahule.. saba nimel ma ütlen :D :D

CD7
09.03.08, 01:26
saba nimel ja soki haisul. Mida teevad teised klubid et undecided jalgpallihuvilisi enda sekka meelitada? Mida teeb kalju? No seda kino näeb alles tuleval laupäeval hiiul!

-Raul-
09.03.08, 01:29
Kaljukindlalt! Saba nimel! Ha ha hakkab tulema kildu!

-Raul-
09.03.08, 01:30
Saba nimel! Selle lausega lipu laseme järgmisel nädalal trükki!

Kuno
09.03.08, 01:39
Saba nimel! Selle lausega lipu laseme järgmisel nädalal trükki!

Saba nimel teeme ära! :D

HABE
09.03.08, 01:42
Pressikonverentsil Kuno küsis midagi fännidelt, täna tuli õige vastus. Mis on see millest aru ei saa, mis paneb ka kõige julmemal mehel silmanurgast voolama pisara, Kalju on parem kui sex.

-Raul-
09.03.08, 01:46
Kaua võib! Kunn, helista Oliverile, las lükkab rubilniku sissse, saab kartulikrõpsude juurde asuda!

HABE
09.03.08, 01:48
Roosa Panter on selleks ka ju olemas Raul.

Kuno
09.03.08, 01:56
Kaua võib! Kunn, helista Oliverile, las lükkab rubilniku sissse, saab kartulikrõpsude juurde asuda!

Sul on hea oma alla kukkunud reklaami teemat jätkata :D :D
Helista ise ära :D

HABE
09.03.08, 02:15
Ma arvan, et vihased Flora fännid on lihtsalt vallutanud Kalev spordi maja ning keelavad näidata seda mängu uuesti.

meesmuiste
09.03.08, 02:26
no igatahes lubatakse homme kell 12:20 mängu Kalevis uuesti näidata...

Jürvi-Hool
09.03.08, 07:47
Ma armastan Nõmme Kaljut. Eesti meister 2008!

Rein
09.03.08, 11:05
Kuno, miks sa meskonnaga koos pingil istud?

Esitan oma küsimuse ueesti.

-RoMaRiO-
09.03.08, 11:11
Rein, miks sa siin foorumis oled?

Sest sul on siin õigus olla ja sa tahad siin olla.

riido
09.03.08, 11:15
Miks Kaupo Margussoonovi polnud mängus ega pingil?

Rein
09.03.08, 11:18
Rein, miks sa siin foorumis oled?

Sest sul on siin õigus olla ja sa tahad siin olla.

Kas sa oled Kuno?
Või oled sa tema suuvooder?

ALEKOK
09.03.08, 11:25
Mõttetera Kalju kodulehelt eilse mängu kohta:
"Kindlalt tegutses väravas ka Rene Kaas."

Minu mäletamist mööda Kaas nüüd küll eriti kindel väravas polnud.

-RoMaRiO-
09.03.08, 11:26
Kas sa oled Kuno?
Või oled sa tema suuvooder?

Lihtsalt esitasin sulle sama idiootse küsimuse, kui sina talle. Mis ta peaks sul tribüünil istuma? Tegemist siiski klubi presidendiga. Näitena võib veel tuua, et ka Narva Transi president istub tihtilugu meeskonna pingil.

-RoMaRiO-
09.03.08, 11:32
Miks Kaupo Margussoonovi polnud mängus ega pingil?

Haige......

Rein
09.03.08, 11:34
Lihtsalt esitasin sulle sama idiootse küsimuse, kui sina talle. Mis ta peaks sul tribüünil istuma? Tegemist siiski klubi presidendiga. Näitena võib veel tuua, et ka Narva Transi president istub tihtilugu meeskonna pingil.

Näitena võib veel tuua, et Pohlak ei istu kunagi, Levada ei istu kunagi, Sedin ei istu kunagi. Muust maailmast ma parem ei räägigi.

-RoMaRiO-
09.03.08, 11:39
Näitena võib veel tuua, et Pohlak ei istu kunagi, Levada ei istu kunagi, Sedin ei istu kunagi. Muust maailmast ma parem ei räägigi.

Otseselt see keelatud ju pole, see on inimese enda asi, kas ta soovib mängu vaadata kodunt, tribüünilt või pingilt. Seega pole probleemi.