PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

Rein
09.03.08, 10:46
Otseselt see keelatud ju pole, see on inimese enda asi, kas ta soovib mängu vaadata kodunt, tribüünilt või pingilt. Seega pole probleemi.

Polegi väitnud, et on probleem. Lihtsalt tundsin huvi. Sina tüüpilise Kalju fännina tõlgendad kohe igat küsimust rünnakuna ja kukud kiunuma.Seda enam,et küsimus ei olnud sulle mõeldud.

Aga kuna sa tahad nii väga küsimustele vastata, siis küsin ka sinult ühe küsimuse- Kuhu on kadunud ProuaRoosa?

-RoMaRiO-
09.03.08, 10:48
Sedapuhku jään vastuse võlgu, aga inimestel on peale jalgpalli ka siiski eraelu.

$$$
09.03.08, 10:50
Sedapuhku jään vastuse võlgu, aga inimestel on peale jalgpalli ka siiski eraelu.

Tänu jumalale ;D .

-Raul-
09.03.08, 11:02
Proua Roosa oli eile tribüünil, ainult rohelises.

Kuno
09.03.08, 11:03
Esitan oma küsimuse ueesti.

Sa pead selle küsimuse meie peatreenerile esitama, see on tema soov. Meil omavahel on üsna huvitav koostöö teatud asjades mis loodetavasti toob meeskonnale kasu.

Kuno
09.03.08, 11:05
Miks Kaupo Margussoonovi polnud mängus ega pingil?

Kaupo on haige.

Kuno
09.03.08, 11:06
Mõttetera Kalju kodulehelt eilse mängu kohta:
"Kindlalt tegutses väravas ka Rene Kaas."

Minu mäletamist mööda Kaas nüüd küll eriti kindel väravas polnud.

Kui ta ebakindlana suutis taga nii kaua nulli hoida ja mäng lõpuks 1:1 viiki jäi, siis nimeta teda kuidas tahad :D

Kuno
09.03.08, 11:08
Näitena võib veel tuua, et Pohlak ei istu kunagi, Levada ei istu kunagi, Sedin ei istu kunagi. Muust maailmast ma parem ei räägigi.

Meil ei ole selline klubi nagu Levadia, Flora jne... Kaugeltki mitte. Kõik need nimetatud isikud ei ühenda staadionitel kõlareid ka... Ma ka ei peaks seda tegema, aga teen kuna see mulle meeldib ja meil tähendus MEESKOND tähendab natuke enamat kui ainult mängijaid ja treenerid!

Kui aus olla, siis sõna president ajab mind oksele :D

Rein
09.03.08, 11:14
Meil ei ole selline klubi nagu Levadia, Flora jne... Kaugeltki mitte. Kõik need nimetatud isikud ei ühenda staadionitel kõlareid ka... Ma ka ei peaks seda tegema, aga teen kuna see mulle meeldib ja meil tähendus MEESKOND tähendab natuke enamat kui ainult mängijaid ja treenerid!

Selge see, et kõike ei saa olla ühesugused ja nii ei ole mitte ainult jalgpallis.
Võrdluseks võib tuua gayd kes ka igal võimalusel näitavad välja, et nad on erinevad kui enamus ühiskonnast :D .

Kuno
09.03.08, 11:16
Selge see, et kõike ei saa olla ühesugused ja nii ei ole mitte ainult jalgpallis.
Võrdluseks võib tuua gayd kes ka igal võimalusel näitavad välja, et nad on erinevad kui enamus ühiskonnast :D .

Kas sa oled oma uudishimu lõpetanud või tahad veel midagi küsida? Kui ei, siis ma ei taha labaseks minna ja loeks oma vastused sinu küsimustele ammendavaks...

Rein
09.03.08, 11:19
Kas sa oled oma uudishimu lõpetanud või tahad veel midagi küsida? Kui ei, siis ma ei taha labaseks minna ja loeks oma vastused sinu küsimustele ammendavaks...

Vastus oli täitsa ammendav:)

Martin
09.03.08, 11:41
Otseselt see keelatud ju pole, see on inimese enda asi, kas ta soovib mängu vaadata kodunt, tribüünilt või pingilt. Seega pole probleemi.

Ma pole küll täiesti kindel, kuid pingil peaks olema inimesed (ja AINULT inimesed), kes on kirjas ametlikus mänguprotokollis - mängijad ja abipersonal siis. Kui Kuno protos kirjas oli, pole probleemi. Kui polnud, siis võib norida.

Kuno
09.03.08, 11:43
Ma pole küll täiesti kindel, kuid pingil peaks olema inimesed (ja AINULT inimesed), kes on kirjas ametlikus mänguprotokollis - mängijad ja abipersonal siis. Kui Kuno protos kirjas oli, pole probleemi. Kui polnud, siis võib norida.

No kuulge, loomulikult on kõik protokollis kirjas kes pingil on...

Martin
09.03.08, 11:46

Siis pole ju kellelgi midagi hädaldada :)

Kuno
09.03.08, 11:51
Aga hea uudis on see, et kalev Spordil on pilt vahelduseks ees :) Kui nii edasi läheb õnnestub varsti mängu kordust näha ;)

PETSINHO
09.03.08, 12:12
Aga hea uudis on see, et kalev Spordil on pilt vahelduseks ees :) Kui nii edasi läheb õnnestub varsti mängu kordust näha ;)

Kuno, ole mees ja võta linti! Mõned peavad ka pühapäeval tööd tegema ;)

Kuno
09.03.08, 12:14
Kuno, ole mees ja võta linti! Mõned peavad ka pühapäeval tööd tegema ;)

aaa. ok :) ma saan koopia pigem Kalev Meediast :)
Leidsin ühe raadiosaate lingi ka: http://heli.er.ee/helid/1715266.mp3

CD7
09.03.08, 12:41
Polegi väitnud, et on probleem. Lihtsalt tundsin huvi. Sina tüüpilise Kalju fännina tõlgendad kohe igat küsimust rünnakuna ja kukud kiunuma.Seda enam,et küsimus ei olnud sulle mõeldud.

Aga kuna sa tahad nii väga küsimustele vastata, siis küsin ka sinult ühe küsimuse- Kuhu on kadunud ProuaRoosa?

proual oli mäng eile tartus ... tuli kalju mänguks tallinna aga passis enamuse sellest autos soojas ... öösel oli ta tööl ja hommikul uuesti tartusse sest täna oli veel mäng :D

CD7
09.03.08, 12:48
krt kas spordi kanalid ei oska normaalseid komméntaatoreid endale valida/otsida ... aga tore küll et mängu saab uuesti vaadata ...

Hellik
09.03.08, 12:53
Kalev Spordi ülekandest.

Ilmselgelt oli see, et Kalju fänne rohkem kuulda oli, mingi helitehniline kamm. 'Flora sektor' tegi häält päris normilt, kuid telekast pole neid absoluutselt kuulda.

Üks detail veel, järgmiseks ülekandeks võiks need sinised peldikud paigutada nii, et need telepilti ei jääks :)

Aga täitsa tore mäng oli, sellised vastasseisud annavad meistriliigale jumet juurde.

gamer
09.03.08, 13:00
Ja kollane lipp oli kah ilusti plaanis, vähemalt esimese paari minuti jooksul, mil viitsisin ülekannet vaadata.

DVB-T kvaliteet ahju btw ;)

Sir. Nuutu
09.03.08, 13:05
Kalev Spordi ülekandest.

Ilmselgelt oli see, et Kalju fänne rohkem kuulda oli, mingi helitehniline kamm. 'Flora sektor' tegi häält päris normilt, kuid telekast pole neid absoluutselt kuulda.

Üks detail veel, järgmiseks ülekandeks võiks need sinised peldikud paigutada nii, et need telepilti ei jääks :)

Aga täitsa tore mäng oli, sellised vastasseisud annavad meistriliigale jumet juurde.

Tõepoolest. Kohati oli endalgi kõrvad lukus, Flora sektoris olles ja telekast ei kuule nagu vapsjee midagi. Ilmselt kaamera, mis pesitses EJL-i treppidel noppis need helid endale vms. Telekast jah kuulda, et ainult Kaljukad olid seal.

-Raul-
09.03.08, 13:07
Peab ikka Gunnar Hololei pensilt telesse tagasi kutsuma!

Hellik
09.03.08, 13:09
Ilmselt kaamera, mis pesitses EJL-i treppidel noppis need helid endale vms. Telekast jah kuulda, et ainult Kaljukad olid seal.

Võib-olla kaljukad kasutasid lisaks ka helivõimendust, ah? ;) Täitsa hea mõte oleks ju tegelikult :)

Sir. Nuutu
09.03.08, 13:12
Võib-olla kaljukad kasutasid lisaks ka helivõimendust, ah? ;) Täitsa hea mõte oleks ju tegelikult :)

Heh, võib-olla tõesti. Kalju ja Saarlaste mängul eelmine aasta nad kasutasid jah mingit heli värki, mis kõik tuksu keeras ja närvidele käis.
Aga väga mannetu küll on see värk telekast kuulates.

-RoMaRiO-
09.03.08, 13:13

Jah, kutid, saite meie saladuse teada :D

Ei tegelikult oli meie sektoris olukord ikka supervõimas. Härra Kaljuveer sattus nii hoogu kohe alguses :D

HABE
09.03.08, 13:18
Järgmine kord teeme veelgi paremini ja valjemini kisa. Nõmme Kalju Meeskonda vähemalt aitas ning nemad said aru, et Kalju fännid on kohal ning teevad lärmi ning soovivad tulemust näha.

Jeti88
09.03.08, 13:18
krt kas spordi kanalid ei oska normaalseid komméntaatoreid endale valida/otsida ... aga tore küll et mängu saab uuesti vaadata ...

kommentaar oli küll väga meeldiv. Ühtegi halba sõna pole öelda. Järvela karjumine on natuke liiast ikka.

Kaljule õnnitlused minu poolt hea hooaja alguse puhul. Tõotab tulla huvitav jalgpalli suvi.

Silver
09.03.08, 13:30

Kuno on tohtrina protokollis kirjas. Tegeleb hingeliste küsimustega. Vahel masseerib ka kui vaja. :D

Silver
09.03.08, 13:39
JÄRGMINE KOHTUMINE

JK NÕMME KALJU

VS

SILLAMÄE JK KALEV

Staadion: Hiiu staadion, pidu tänaval läheb peoks!
Kuupäev: 15.03.08
Algus: kell 14:00

Piletid: 75 / flaikuga 40, flaikusi saab uue nädala lõpu poole Stereost! :)

Hooajapiletid on endiselt kuumad! 450.- ja neid saab lunastada samuti Stereost! Megaseksikad sallid on ka Stereos olemas, 250.- tükk! Hiiul on salliga olemine kohustuslik! :)

Uuel nädala peaks kalju veeb täienema nii mõnegi lisaga. Samuti on oodata pikemat ülevaadet Kalju kaitsetalaga - luubi alla võetakse Mikk Haavistu.

Väikese sissejuhatuse saab juba kätte: http://www.jkkalju.ee/?page=4

Esmaspäeval on plaanis üles lasta ka viimasel mängul tehtud pildid, fotokat klõpsis Heiki Rebane, respekt talle selle eest! :)

Peagi on tulemas väike kampaania, mille auhinnaks on võimalus treenida Nõmme Kalju esindusmeeskonnaga.

Olge valmis!

gamer
09.03.08, 13:52
btw: Et siis Meistriliiga kõige kallim piletihind jah?

Saarlane
09.03.08, 13:56
Eks mõned ikka kipuvad arvama, et nende tsirkus on parem kui teiste oma :)

ALEKOK
09.03.08, 13:59
Millal Kalju kodulehele võiks lisanduda info mängjate kohta (vanus jne)?

saun
09.03.08, 13:59

Ju siis on, kui nii arvatakse!

ALEKOK
09.03.08, 14:00

Mis sa väidad, et pole?

-RoMaRiO-
09.03.08, 14:00
Oeh vaesekesed. Kas tõesti 40st kroonist on kahju?
Ja kuskile Inglismaale minemiseks kulutate tuhandeid, et näha ühte Chelsea mängu.

Inimesed, saage aru, me ei räägi ju suurtest summadest. Tänapäeval ei saa sellise raha eest kuskil lõunatki süüa! Samas saad nautida kaks tundi suurepärast jalgpalli, suurepärases kohas.

-Raul-
09.03.08, 14:02
Kuulge mehed, te käite vaatamas mingeid mõtetuid ameerika popcorni pojevikke ja maksate selle eest minimum 110.- krooni ja keegi ei nuta, et pilet on kallis! Või arvate, et tasuta lõunad on ikka olemas?

Silver
09.03.08, 14:03
Millal Kalju kodulehele võiks lisanduda info mängjate kohta (vanus jne)?

Uus nädal, siis on loota. Üritame, teeme ja organiseerime. :)

Hellik
09.03.08, 14:05
Kalju fännid tunduvad võtvat iga postituse peale kaitseasendi sisse :)
Lihtsalt toodi välja fakt, et 75 krooni on senine Eesti liiga hinnarekord. Aga tõesti, ega seegi pole tänase Eesti hinnatasemel enam mingi eriline raha.

-Raul-
09.03.08, 14:08
Mõistlik oleks, kui kõik klubid orgunniksid kodumängudele toitlustuse, soojad joogid, normaalse muza ja veidike actionit ning tõstaksid piletihinnad samale tasemele. Siis hakkab ka publik mängudel käima.

meesmuiste
09.03.08, 14:13
fotokat klõpsis Heiki Rebane, respekt talle selle eest! :)

Heiki peaks siiski olema tuline Flora fänn minu teada :) aga ta juba mitu head aastat jalkast pilte klõpsind ja pildid on täitsa head ;) Tervitused siit Heikile, kelle abi minagi korduvalt kasutanud olen :)

Kuno
09.03.08, 14:14
Mõistlik oleks, kui kõik klubid orgunniksid kodumängudele toitlustuse, soojad joogid, normaalse muza ja veidike actionit ning tõstaksid piletihinnad samale tasemele. Siis hakkab ka publik mängudel käima.

Ja lisaks publikule saab ehk klubi natukene raha millega targalt ümber käies on võimalik oma sportliku tulemust parandada!

gamer
09.03.08, 14:16
Kuulge mehed, te käite vaatamas mingeid mõtetuid ameerika popcorni pojevikke ja maksate selle eest minimum 110.- krooni ja keegi ei nuta, et pilet on kallis! Või arvate, et tasuta lõunad on ikka olemas?

Defensiiv kohe jah:) Vahemärkus, mul on raske meenutada, millal mina viimati kinno jõudsin.

Kuno
09.03.08, 14:21
Defensiiv kohe jah:) Vahemärkus, mul on raske meenutada, millal mina viimati kinno jõudsin.

Soovitan virtuaalelu vahetada reaalsuse vastu... Ausalt noh... avardagem silmaringi, värske õhk on tervislik ka muide :D

Rein
09.03.08, 14:25
.

Inimesed, saage aru, me ei räägi ju suurtest summadest. Tänapäeval ei saa sellise raha eest kuskil lõunatki süüa! Samas saad nautida kaks tundi suurepärast jalgpalli, suurepärases kohas.

40 kulli eest saab 4 õlut ja mängu saab tasuta männiku alt ka vaadata:p

saun
09.03.08, 14:28
Ei noh, äkki annab kuidagi Arenale ka sisse nuuskida. Üle ronida või midagi. Selle 25 krooni eest saab ka siiski ju suure paki Laysi osta.

Kuno
09.03.08, 14:29

Mul ühe sugulase maja keldris elavad kodutud kes joovad odekolonni ja ei kuluta üldse raha spordi vaatamise peale... Anna minna sõber, valik on sinu :D

gamer
09.03.08, 14:30
Soovitan virtuaalelu vahetada reaalsuse vastu... Ausalt noh... avardagem silmaringi, värske õhk on tervislik ka muide :D

Aga ikkagi vastus sellele, kas 29. läheb siis poolajal penaltilöömiseks või mitte?

Kuno
09.03.08, 14:30
Päris lahedad jalgpalli fännid eestis... ise ei panusta, aga kritiseerivad igat asja :D WAY TO GO!!!! Nii jõuame raudselt maailma tabelis mõned kohad ettepoole :D

Kuno
09.03.08, 14:31
Aga ikkagi vastus sellele, kas 29. läheb siis poolajal penaltilöömiseks või mitte?

Lööge muidugi! Paneme kasti märjukest ka omaltpoolt auhinnaks! :D

saun
09.03.08, 14:33
Kõige parem on ikka kuskil pimedas toanurgas arvuti taga lihtsalt vinguda. Nagunii te vaatama ei tule. Hea kui tasutagi tuleks, jumal teab, võib-olla peab ühistranspordis ühe õlle raha maha sõitma või midagi. Ja äkki Milan mängib samal ajal...

Kuno
09.03.08, 14:36
Kõige parem on ikka kuskil pimedas toanurgas arvuti taga lihtsalt vinguda. Nagunii te vaatama ei tule. Hea kui tasutagi tuleks, jumal teab, võib-olla peab ühistranspordis ühe õlle raha maha sõitma või midagi. Ja äkki Milan mängib samal ajal...

Sellistele tegelastele üks kõik mille tegemine on aja raiskamine! Seda olen üritanud juba ammu kõigile öelda... Kus need tasuta tahtjad siis tribüünidel on? Kellele seda tasuta ja poolmuidu asja vaja teha on kui neid polegi!?

Hea on vaeva näha kui saad ka vastu midagi, sellepärast me Kalju fännidega nii positiivselt arenemegi, et üks toitub emotsionaalselt teisest!

CD7
09.03.08, 14:48

kord nädalas peab käima jalkat vaatamas jah :D :D :D

CD7
09.03.08, 14:52
ma saan igast asju tasuta ... koguaeg ... aga Kalju mängud on midagi mille eest olen nõus maksma! okei ... 75 eeku ma muidugi ei maksa ... aga 450 hooajapileti eest ikka võib :P

Kuno
09.03.08, 15:00
Tahtsin Flora lehelt tänaseid skoore näha, aga leht maas hoopiski.. Ma loodan, et eilse pärast kedagi lahti ei lastud :D

Maekas
09.03.08, 15:01
Tahtsin Flora lehelt tänaseid skoore näha, aga leht maas hoopiski.. Ma loodan, et eilse pärast kedagi lahti ei lastud :D

http://jalgpall.struktuur.ee/3159

2mSööt3mMööda
09.03.08, 15:05
Äkki Flora lööb tagataskust jokkeri lauale ja avaldab maailma parima kodulehekülje :D

Kuno
09.03.08, 15:06
Äkki Flora lööb tagataskust jokkeri lauale ja avaldab maailma parima kodulehekülje :D

See oleks väga äge! Eesti jalgpalli jaoks veel ägedam! I LIKE! :D

JanK
09.03.08, 15:07
Selline küsimus koduka kohta, et kas te ei võiks sponsoritele linke panna, et kui vajutad mingi sponsori peale, siis avaneb nende koduleht.

Kas suurtoetajad on seal lehe all ja tavatoetajad on paremal pool?

BTW, kuidas Nõmme Turg teid toetab? Saate liha pealt 15%? :D

Kuno
09.03.08, 15:09
Selline küsimus koduka kohta, et kas te ei võiks sponsoritele linke panna, et kui vajutad mingi sponsori peale, siis avaneb nende koduleht.

BTW, kuidas Nõmme Turg teid toetab? Saate liha pealt 15%? :D

Silver vastab sellele küsimusele, lingid on tulemas ja sponsorite lahterdamine muudetakse ka veel paremaks...

Liha pealt saame -15% Cawi Foodsilt, Nõmme Turult on pross kartulitelt :D

JanK
09.03.08, 15:12
Silver on nagu webmaster?

Kuno
09.03.08, 15:13
Silver on nagu webmaster?

Silver on web-master of disaster-turundus divisjoni assistant-manager and hell of a nice dude :D

-Raul-
09.03.08, 15:14
Ha ha Kadarbiku Talu porganditelt on discaunt -30%, kapsalt aga lausa -40%.
As Haljaselt saab aga Kunn kartulikrõpse..

Kuno
09.03.08, 15:15

WELCOME TO ESTONIA!
Õppige kuidas peab jalgpalli raha tooma :D :D

käbi
09.03.08, 15:22
Kas eilne mäng oli nii super et keegi mängu ei kommenteerigi siin?????? Just vaatasin lindist mängu ja ma arvan et kui Aurelio tahab sinna tipu poole saada siis on just temal väga palju tööd teha. Juba see taktika mis oli valitud tundus sobivat vaid ühele mehele, Nunesile, teised olid kas kergelt segaduses või lihtsalt ei tundunud sobivat. Kaks mängijat jäi veel silma, Haavistu ja Tükk. Haavistu eksis mitmetes olukordades. Tükk mängis hea mängu kuid Tükk on võimeline suurepäraselt mängima ning tema ja Nunes võiksid ja peaksid olema Kalju vedajad.

Kuno
09.03.08, 15:26
Kas eilne mäng oli nii super et keegi mängu ei kommenteerigi siin?????? Just vaatasin lindist mängu ja ma arvan et kui Aurelio tahab sinna tipu poole saada siis on just temal väga palju tööd teha. Juba see taktika mis oli valitud tundus sobivat vaid ühele mehele, Nunesile, teised olid kas kergelt segaduses või lihtsalt ei tundunud sobivat. Kaks mängijat jäi veel silma, Haavistu ja Tükk. Haavistu eksis mitmetes olukordades. Tükk mängis hea mängu kuid Tükk on võimeline suurepäraselt mängima ning tema ja Nunes võiksid ja peaksid olema Kalju vedajad.

Ole hea saada meile oma CV peatreeneri kohale vaatame selle heameelega üle :D

peatreener@jkkalju.ee

Silver
09.03.08, 15:27
Nagu meile Kaljus meeldib öelda:

Jalgpall on kunst, aktiivne tegevus, kommunikatsioon, show ja tippsport!

CD7
09.03.08, 15:34

tugrikk!:rolleyes:

Kuno
09.03.08, 15:36
tugrikk!:rolleyes:

Kurat, esimene tugrik soccernetist :D

käbi
09.03.08, 15:36
Ole hea saada meile oma CV peatreeneri kohale vaatame selle heameelega üle :D

peatreener@jkkalju.ee
Oli nii absurd mu jutt, et oli vaja nii kohe vastata või ei suutnud tõesti ise näha et see 4-5-1 ei sobi selleks et tulla soovitud top 1 koha peale??? Või ei suuda mängust midagi rääkida, näiteks kasvõi seda et ise nii ei arvand sest see ja see ... Ma uskusin juba et Kaljust tuleb korralik jalgpalliklubi aga vast hakatakse keskenduma sellele et saaks pidu panna ja väljaku ääres karjuda roppusi ja tossu õhku lasta.

CD7
09.03.08, 15:38
Kurat, esimene tugrik soccernetist :D

kus on esimene, pole ka teine kaugel:D

Kuno
09.03.08, 15:41
Oli nii absurd mu jutt, et oli vaja nii kohe vastata või ei suutnud tõesti ise näha et see 4-5-1 ei sobi selleks et tulla soovitud top 1 koha peale??? Või ei suuda mängust midagi rääkida, näiteks kasvõi seda et ise nii ei arvand sest see ja see ... Ma uskusin juba et Kaljust tuleb korralik jalgpalliklubi aga vast hakatakse keskenduma sellele et saaks pidu panna ja väljaku ääres karjuda roppusi ja tossu õhku lasta.

Kallis sõber, esimene mäng meistriliigas ja 1:1 viik 80 miljon eek suuruse eelarvega klubi vastu kes on kindel kulla pretendent ütleb mulle, et meil pole põhjust sinu arvamusega kaasa minna.

Ja me ei mänginud 4-5-1'te vaid 4-2-3-1 süsteemi. Ja veel seda, et iga mäng ei ole ühesugune, Flora vastu otsustas treener nii minna ja miinimum eesmärk sai täidetud. Ja Käbi või mis sa oled, miks sa nii kibestunud oled? Vaatame hooajalõpus millisel kohal keegi on ja kui palju üks või teine meeskond pidutsenud on... Kas sa oled mõne jalgpalluri naine, et sa kõike nii täpselt tead?

Muide flora oli seekord see kes tossu lasi!

CD7
09.03.08, 15:41

no ma pakun et eks treeneritel ole kõigil omad stiilid. gettu tundub lihtsalt nati .. hmm ... kangekaelsem... :D

Kuno
09.03.08, 15:44
no ma pakun et eks treeneritel ole kõigil omad stiilid. gettu tundub lihtsalt nati .. hmm ... kangekaelsem... :D

Eestis peale 4-4-2 süsteemi midagi muud ei tunta :D las see teema olla..
Kõik on spetsialistid! Nii üle viskab see asi...

CD7
09.03.08, 15:46
ma olen ka spetsialist... peaks teile näitama .. stereos teeme mängu vms :D

Kuno
09.03.08, 15:48
ma olen ka spetsialist... peaks teile näitama .. stereos teeme mängu vms :D

Täna oli plaanis teha kusjuures :D

CD7
09.03.08, 15:50
anna teada ... äkki viitsib ka ennast liigutada :D

Hellik
09.03.08, 15:51
Eestis peale 4-4-2 süsteemi midagi muud ei tunta :D las see teema olla..
Kõik on spetsialistid! Nii üle viskab see asi...

Kusjuures ka Teever ütles ETV-le, et Getuliol on taktikapooles puudujääke. Suht imelik tundus selline avalik väljaütlemine mängijalt treeneri kohta.

Kuno
09.03.08, 15:52
juu ta siis on sitt, las jääb...

käbi
09.03.08, 15:52
Kallis sõber, esimene mäng meistriliigas ja 1:1 viik 80 miljon eek suuruse eelarvega klubi vastu kes on kindel kulla pretendent ütleb mulle, et meil pole põhjust sinu arvamusega kaasa minna.

Ja me ei mänginud 4-5-1'te vaid 4-2-3-1 süsteemi. Ja veel seda, et iga mäng ei ole ühesugune, Flora vastu otsustas treener nii minna ja miinimum eesmärk sai täidetud. Ja Käbi või mis sa oled, miks sa nii kibestunud oled? Vaatame hooajalõpus millisel kohal keegi on ja kui palju üks või teine meeskond pidutsenud on... Kas sa oled mõne jalgpalluri naine, et sa kõike nii täpselt tead?
Võtsin mängu linti et saaksin vaadata ilusti kõik üle ja jalgpallifoorumis arutada sellest mängust kah natukene, et ei oleks ainult kalju teemas sponoritest ja söögist juttu. Minu meelest juhtus mängus paljugi ja sealt on väga palju analüüsida ja vaadata kui sa arvad, et Kalju jalgpall pole arutamist väärt siis las jääb. Mulle isiklikult meeldisid väga paljud mängijad ja ma usun et kui Aurelio teeb kõvasti tööd ja lapib auke on tema ootused ja lootused täiesti reaalsed.

Jaak
09.03.08, 15:55
Kusjuures ka Teever ütles ETV-le, et Getuliol on taktikapooles puudujääke. Suht imelik tundus selline avalik väljaütlemine mängijalt treeneri kohta.

mulle küll sellest intervjuust ei jäänud muljet,et Teever oleks midagi treeneri suunas lausunud.

Kuno
09.03.08, 15:56
Võtsin mängu linti et saaksin vaadata ilusti kõik üle ja jalgpallifoorumis arutada sellest mängust kah natukene, et ei oleks ainult kalju teemas sponoritest ja söögist juttu. Minu meelest juhtus mängus paljugi ja sealt on väga palju analüüsida ja vaadata kui sa arvad, et Kalju jalgpall pole arutamist väärt siis las jääb. Mulle isiklikult meeldisid väga paljud mängijad ja ma usun et kui Aurelio teeb kõvasti tööd ja lapib auke on tema ootused ja lootused täiesti reaalsed.

Võibolla on siin tegemist komunikatsiooni probleemiga ja ma sain sinust valesti aru. Selge on see, et analüüsitakse igat mängu ja töö käib. Hooaeg algas eile, esimene mäng toimus eile, paljud mängijad olid pinges ja sellest on nüüd üle saadud. Ise olen Kalju teise poolajaga üsna rahul, saadi krambist üle, suudeti palli hoida ja ehitati mängu... Saame julgust juurde, õppime üksteist platsil paremini tundma, saame meistriliigas tempo selliseks nagu ta olema peab ja kõike võib juhtuda... Getulio arvates hakkab Kalju mängima oma õiget mängu alles juunis... TA POLE DAVID COPPERFIELD! Iga asi võtab oma aja.

Hellik
09.03.08, 16:02
mulle küll sellest intervjuust ei jäänud muljet,et Teever oleks midagi treeneri suunas lausunud.

ok, ajasin sassi, mitte ETV-le vaid selles ER reedeses saates:

http://www.vikerraadio.ee/helid?main_id=1715266

käbi
09.03.08, 16:07
Ma ei näinud mängus eestvedajat platsi peal. Kindlasti muutub juba palju kui saab Saharov terveks. Kas Nunes mängib ainult vasaku jalaga ja vasakus ääres? Või oli see Barnwellis kinni et nad ääri ei vahetanud, tavaliselt käib ka rohke vahetus kui kiirete äärtega mängitakse.

saun
09.03.08, 16:07
ok, ajasin sassi, mitte ETV-le vaid selles ER reedeses saates:

http://www.vikerraadio.ee/helid?main_id=1715266

Tänu Gettu standardisüsteemidele ta värava lõigi nt :-) pigem võib see tema jaoks lihtsalt harjumatu olla vms, aga viik Floraga on tõsiasi anyway

saun
09.03.08, 16:08
Ma ei näinud mängus eestvedajat platsi peal. Kindlasti muutub juba palju kui saab Saharov terveks. Kas Nunes mängib ainult vasaku jalaga ja vasakus ääres? Või oli see Barnwellis kinni et nad ääri ei vahetanud, tavaliselt käib ka rohke vahetus kui kiirete äärtega mängitakse.

Barnwellil paistis olevat teistsugune ülesanne äärel

Rein
09.03.08, 16:10
Silver on web-master of disaster-turundus divisjoni assistant-manager and hell of a nice dude :D

Silveriga on hoopis lahe pokkerit mängida.
Tegelikult on ta sõbranna kõvem käsi kui Silver, aga Sillu muidugi seda ise ei tunnista:rolleyes: .

Kuno
09.03.08, 16:12
Silveriga on hoopis lahe pokkerit mängida.
Tegelikult on ta sõbranna kõvem käsi kui Silver, aga Sillu muidugi seda ise ei tunnista:rolleyes: .

Sinna see koduka ülesse saamise viivitus läks, siis :D

materazzi
09.03.08, 16:22
Hiiu staadionist v6iks ka yhtteist juttu olla kodulehel... Pilte sellejaoks v6iks teha Sillam2e m2ngu ajal, siis kui on t2ismaja ;) Loodetavasti j2rgmiseks aastaks juba tribyyni pikendust ka vaja...

Kuno
09.03.08, 16:24
Hiiu staadionist v6iks ka yhtteist juttu olla kodulehel... Pilte sellejaoks v6iks teha Sillam2e m2ngu ajal, siis kui on t2ismaja ;)

Väga õige... me ei taha eriti vanu pilte kasutada, üheks põhjuseks see, et meil muutus varustuse sponsor kelleks on nüüd Adidas. Seega paljud alamlehed hakkavad jooksvalt täienduma peale igat mängu. Aga staadion on meil ubane ja seda fiilingut üritame kindlasti kodulehe kaudu edasi anda!

PraS
09.03.08, 16:32

need ju ei kõlba süüa. Palju te mannalt ja kruubilt alla saate As Haljaselt?

shepard
09.03.08, 16:33
http://jkkalju.ee/

System error: couldn't verify the license!

Panete piraati?

Rein
09.03.08, 16:34
http://jkkalju.ee/

System error: couldn't verify the license!

Panete piraati?

http://www.jkkalju.ee

Ema sul paneb.

Martin
09.03.08, 16:51
Tekstide kohta üks pisike asi.

Netis on selline veidrus, et pikki lõike on väga halb lugeda. Seetõttu peaks ühes lõigus olema maksimaalselt kaks lauset - isegi üks on täiesti okei.

Ehk siis näiteks:

"Intriigirohke mäng algas suhteliselt rahulikult ja kumbki meeskond ei suutnud algselt midagi erilist, enim tähelepanu köitsid hoopis kummagi meeskonna fännid.

Siis haaras initsiatiivi favoriidile kohaselt FC Flora. Kiired kombinatsioonid ja hea tehnika valmistasid meistriliiga uustulnukale ohtralt peavalu, kuid esimesel poolajal see tulemust ei toonud.

Kindlalt tegutses väravas ka Rene Kaas. Esimesel poolajal panid Kalju mängijad rohkem rõhku kaitsetööle, seega erilisi väravavõimalusi esimesel kolmveerand tunnil polnudki.

Teisel poolajal olid Kalju pallurid justkui kui ümber sündinud - julged ettevõtmised rünnakul, kiired liigutused ja täpsed söödud muutsid mängu lahtisemaks.

Teravusi lõi äärel Felipe Nunes, kaitses tegutsesid hästi Mikk Haavistu ja Alan Arruda.

Kõige valusamal ajal lõid aga väljakuperemed 1:0 juhtvärava. Nõmme Kalju karistusalas tekkis suur segadus, mille tulemusena ei suudetud palli trahvikastist kuidagi välja lüüa.

Otsustaval hetkel jõudis jaole hoopiski Martin Vunk, kes avaski skoori."

LadyPink
09.03.08, 17:00

ProuaRoosa on koguaeg olemas olnud. Ma jälgin olukorda rahulikult.

Rein
09.03.08, 17:14
ProuaRoosa on koguaeg olemas olnud. Ma jälgin olukorda rahulikult.

Või jummel, jummel :D

hacker12
09.03.08, 17:25
pärast esimest vooru jagatakse 4.-7. kohta
seega võimalus 1:4-le et tuleb intertoto sari :D

LadyPink
09.03.08, 17:40
Või jummel, jummel :D
Ära hingamist unusta suures erutuses.

Kuno
09.03.08, 18:05
Kalev Sport: Jalgpall Barclay Inglise Meistriliiga.
Tottenham - West Ham. Vaheajal Spordiuudised

Paneme selle mängu täna Stereos ekraanidele!

Saarlane
09.03.08, 18:14
Keda see siis juba läbi saanud mäng ikka kotib.

Kuno
09.03.08, 18:16
Keda see siis juba läbi saanud mäng ikka kotib.

ma ei näinud, seega vaatan :D

aanvaller
09.03.08, 18:28
Kuno, minu poolt täielik respect jutust mis sa vutimeestele rääkisid!
Selline president peaks igal meistriliiga klubil olema, aga kahjuks ei ole . Ainult Kaljul on. Kaljukad tänage jumalat et teil tõesti selline juhendaja on .
Mina isiklikult ootan kindlasti Nõmme kaljult lähema paari aasta jooksul meistritiitlit ning igaaastast edukat esinemist euromängudes. Nõmmest võiks ilusti saada meie rangers.'
Kaljukad on ühe fänni jälle juurde saanud, turundus teil tegi vilja :P

-Raul-
09.03.08, 18:28
Mannalt palju ei saa, nii 5%, sest Kunn mannapudru ei söö, aga kruubiga on teine lugu, sealt saab lausa 45%, sest Stereo menüüsse pidi tulema varsti Eesti kruubi-kilu rahvussupp.

Kuno
09.03.08, 19:15
Mannalt palju ei saa, nii 5%, sest Kunn mannapudru ei söö, aga kruubiga on teine lugu, sealt saab lausa 45%, sest Stereo menüüsse pidi tulema varsti Eesti kruubi-kilu rahvussupp.

raul ma tulen saba kallale varsti :D

fcfloraforever
09.03.08, 19:15
Tasuke eilse mängu kohta veel ära mainida, et Juha Hakola, Martin Reim, Sergei Mošnikov, Martin Vunk ja Siksten Kasimir mängisid palavikuga ja Allas oli poolvigane..see küll ei ole suur õigustus viigiks

eestimees
09.03.08, 19:19
Tasuke eilse mängu kohta veel ära mainida, et Juha Hakola, Martin Reim, Sergei Mošnikov, Martin Vunk ja Siksten Kasimir mängisid palavikuga ja Allas oli poolvigane..see küll ei ole suur õigustus viigiks

aga terve kalju sats mängis esimest korda koos ametlikus mängus voh

-Raul-
09.03.08, 19:24
Tublid poisid, kui suutsid sellise tervisega mängida aga Pasile peaks siis eesti tööseadusandlust õpetama!

Warren
09.03.08, 19:25

Mis palavik neil siis oli-rambipalavik?

PraS
09.03.08, 20:24
Kalev Sport: Jalgpall Barclay Inglise Meistriliiga.
Tottenham - West Ham. Vaheajal Spordiuudised

Paneme selle mängu täna Stereos ekraanidele!

Kas on ka lootust, et Stereost saab mingi aeg vutipubi ?

Kuno
09.03.08, 20:56
Kas on ka lootust, et Stereost saab mingi aeg vutipubi ?

no ekraanid on ju meil vabariigi parimad, miks mitte sea vutti vaadata... Keegi sateliidi spets võiks nõu anda kuidas kõik kanalid kätte saada ja tuld!

JanK
09.03.08, 21:02
Küsi Suur-Karja šotlaselt, eee...Nimeta(ga) juhilt. Ta redutab seal ikka. Kui ei leia teda, siis seal peaks olema eestlane ka, ta baarmen. Ta vist co-owner, selja peal on kirjutatud "We serve drinks, not DRUNKS!"
Mis teie ekraanidel siis nii erilist on?

CD7
09.03.08, 21:05
Väga hea on jalkat mängida seal xboxidel :D

Kuno
09.03.08, 21:10
Küsi Suur-Karja šotlaselt, eee...Nimeta(ga) juhilt. Ta redutab seal ikka. Kui ei leia teda, siis seal peaks olema eestlane ka, ta baarmen. Ta vist co-owner, selja peal on kirjutatud "We serve drinks, not DRUNKS!"
24 üle 50 tollist plasma telekat on kokku üheks suureks ekraaniks tehtud.. Nagu sa ei oleks näinud?

R10
09.03.08, 21:29
jah, ma kuulsin ka täna, et paljud florakad on haigeks jäänud ja ravivad end praegu... viirus vms. Tõenäoliselt võisid juba enne mängu endale kuskilt tõve külge saada. Kuigi vaevalt, et Floras keegi sellega midagi välja vabandada saab, sest 1-1 on katastroof. Võiks kiiresti A. le Coq Arena murule saada- seal vaevalt Kalju või keegi teine Floralt nõnda punkte röövib.
Varsti kevad käes ka.

aga loodame, et põhivennad saavad kiiresti terveks. :)

R10
09.03.08, 21:54
ah kurja! paistab, et soccernetis ja flora kodukal on juba sellest viirusest kirjutatud.

Litmanen37
09.03.08, 21:54

põhimõtteliselt peaks sky paketiga olema nii,et kui tahad saada,siis pead tuuneri inglismaalt hankima....aga selle saamine pidi olema keerukas...ei taheta eriti välisriikidesse anda...aga no nimetas see täitsa olemas....ja kas mitte hiiu pubis ka ei ole....lihtsam oleks vist orgunnida canal +...niipalju kui olen näinud,siis viimase spordikanalitelt tuleb ohtralt inglise vutti.....ja muideks nimeta juht on austraalane ja nimega oma šotlane.....

pharmacon
09.03.08, 22:18
Laupäeval : JK Kalju - Sillamäe Kalev!!!
Huvitav, kas JK Kalju uued mängijad teavad midagi eelmise aasta Kalju - Sillamäe Kalev vastuseisust?
Kas saab rääkida, et see on eriline mäng või see on juba tavaline mäng?

-RoMaRiO-
09.03.08, 22:24
Huvitav, kas JK Kalju uued mängijad teavad midagi eelmise aasta Kalju - Sillamäe Kalev vastuseisust?

Tegemst on vägagi kõva vastasseisuga. Loodan, et ka Sillamäe fännid leiavad tee Hiiule. Ning loodetavasti on mängul taoline atmosfäär, kui karikamängul oli.

gamer
09.03.08, 22:31
põhimõtteliselt peaks sky paketiga olema nii,et kui tahad saada,siis pead tuuneri inglismaalt hankima....aga selle saamine pidi olema keerukas...ei taheta eriti välisriikidesse anda...aga no nimetas see täitsa olemas....ja kas mitte hiiu pubis ka ei ole....lihtsam oleks vist orgunnida canal +...niipalju kui olen näinud,siis viimase spordikanalitelt tuleb ohtralt inglise vutti.....ja muideks nimeta juht on austraalane ja nimega oma šotlane.....

Asi on nii, et Sky tüünerite ja kaartide välismaale viimine ja kasutamine on keelatud. Seda saab teha (nn hall piraatlus), aga vahelejäämisel on ootamas suur trahv.

Sky pole kaarte välismaal kasutavaid inimesi taga ajanud või kaarte sulgenud, kuna makstakse see 1k kuus ära vaatajaõiguse eest ja Sky paneb silma kinni. Seda seni kuni Premier League või filmitootjad hakkavad kraaksuma, et neil jääb selle pärast teistest regioonidest tasu saamata. Siis kohtuprotsesside vältimiseks hakkab Sky liigutama ja mingil moel kontrollima kus tüüner on. Need, mis liitujatele tasuta antakse, on lepingus punkt, et peab olema telefonivõrgus ja Sky võib tüünerile suvalisel ajal helistada. Samamoodi peaks olema Sky+ boksidega (seal see möödapääsmatu minu mäletamist mööda). Muuseas, tüüneri hankimisega ei tohiks küll probleeme tekkida, kogu ebay neid täis ja ka britieestlased tegelevad refurbished bokside müügiga.

Kui tagasi pöördududa kaartide kasutamisõiguste juurde, siis meil siin on ametlikult nähtav Viasat Baltic. (RTVi kah vist ja BBC Prime/Food kaardid). Eraisikute puhul ei ole nagu lärmi tehtud ka DigitAlbi ja Art Arabesque kaartide müügiga (ka neid pakkumisi on kõik kohad täis).

Samas kodustatud välismaalase abil vaatamine on muidugi tore kodune ajaviide, kuid meelelahutusasutuses ja/või inimesi teenindavas asutuses tuleks sellest hoiduda. Samas on Eesti korrakaitse selle koha pealt silma kinni pigistanud (või lihtsalt liialt ohmud/vaatavad ise kah ;) ), et ei elata pubidel turjal.

Samas kui aga programmitootjad hakkavad teenusepakkujatele kaelale käima ning need omakorda EL liikmesriikide vastavatele intstantsidele, siis on Eesti pubidel kuri karjas ja tundub, et uksed kipuvad kinni minema (just väikeseid summasid avaliku piraatluse eest vast ei nõuta).

Pikk ja lai OT sai, aga ma loodan, et on abiks.

Ühesõnaga, vaadata saab igasugu asju, aga see juba inimese/asutuse oma riskil, arvestades tagajärgi, mis sellega kaasneda võivad.

Kuno
09.03.08, 23:01

oi oi, see on väga spets kohtumine, ja saab olema põhimõtteline vastasseis :)
Klassika kui nii võib öelda!

Kuno
09.03.08, 23:05
Asi on nii, et Sky tüünerite ja kaartide välismaale viimine ja kasutamine on keelatud. Seda saab teha (nn hall piraatlus), aga vahelejäämisel on ootamas suur trahv.

Sky pole kaarte välismaal kasutavaid inimesi taga ajanud või kaarte sulgenud, kuna makstakse see 1k kuus ära vaatajaõiguse eest ja Sky paneb silma kinni. Seda seni kuni Premier League või filmitootjad hakkavad kraaksuma, et neil jääb selle pärast teistest regioonidest tasu saamata. Siis kohtuprotsesside vältimiseks hakkab Sky liigutama ja mingil moel kontrollima kus tüüner on. Need, mis liitujatele tasuta antakse, on lepingus punkt, et peab olema telefonivõrgus ja Sky võib tüünerile suvalisel ajal helistada. Samamoodi peaks olema Sky+ boksidega (seal see möödapääsmatu minu mäletamist mööda). Muuseas, tüüneri hankimisega ei tohiks küll probleeme tekkida, kogu ebay neid täis ja ka britieestlased tegelevad refurbished bokside müügiga.

Kui tagasi pöördududa kaartide kasutamisõiguste juurde, siis meil siin on ametlikult nähtav Viasat Baltic. (RTVi kah vist ja BBC Prime/Food kaardid). Eraisikute puhul ei ole nagu lärmi tehtud ka DigitAlbi ja Art Arabesque kaartide müügiga (ka neid pakkumisi on kõik kohad täis).

Samas kodustatud välismaalase abil vaatamine on muidugi tore kodune ajaviide, kuid meelelahutusasutuses ja/või inimesi teenindavas asutuses tuleks sellest hoiduda. Samas on Eesti korrakaitse selle koha pealt silma kinni pigistanud (või lihtsalt liialt ohmud/vaatavad ise kah ;) ), et ei elata pubidel turjal.

Samas kui aga programmitootjad hakkavad teenusepakkujatele kaelale käima ning need omakorda EL liikmesriikide vastavatele intstantsidele, siis on Eesti pubidel kuri karjas ja tundub, et uksed kipuvad kinni minema (just väikeseid summasid avaliku piraatluse eest vast ei nõuta).

Pikk ja lai OT sai, aga ma loodan, et on abiks.

Ühesõnaga, vaadata saab igasugu asju, aga see juba inimese/asutuse oma riskil, arvestades tagajärgi, mis sellega kaasneda võivad.

Thanks, hea ülevaade!

JanK
10.03.08, 00:00
24 üle 50 tollist plasma telekat on kokku üheks suureks ekraaniks tehtud.. Nagu sa ei oleks näinud?

Pole iial Stereos käinud, oot mitu pubi/klubi sul on?

Kuno
10.03.08, 00:52
tundub, et õhtulehes ja postimehes uus jutuke kaljust :D

vincent
10.03.08, 00:58
tundub, et õhtulehes ja postimehes uus jutuke kaljust :D
Kes siis laupäeval tiirase tuhkru kostüümi selga ajab? :D

smörgåsbord
10.03.08, 02:47
kalju promotöö on olnud niivõrd mõjus, et ..

etvspordi külastajate arvates on kalju flora kõrval suurim tiitlipretendent.

sellal kui näiteks tvmk on saanud kõva 1,6% häältest.

hõissa.

Kuno
10.03.08, 05:17
Kes siis laupäeval tiirase tuhkru kostüümi selga ajab? :D

See on au asi ja konkurents on kõva, kuigi saba nimel sobib selleks minuarust ainult üks kandidaat kõige paremini :D

budu
10.03.08, 08:22
koju jõudes oli meeldiv lugeda et Kalju kohe esimeses mängus sai ilusa tulemusega hakkama.pange see jama sügiseks kinni.aga igatahes edu ja Kuna teete õiget asja

vaikiv mees
10.03.08, 10:34

epl (www.epl.ee/sport/421636):Vahetult pärast mängu kuulis Rautiainen meeskonna arsti suust, et viis-kuus mängijat olid platsil palavikuga. See ajas juhendaja ahastuse äärele. “Miks ma kuulen seda pärast mängu?! Ma proovin igaks kohtumiseks olla täiesti valmis, aga mida peaksin ma tegema, kui kuulen mängijate haigusest alles pärast mängu? Ma oleksin platsile pannud terved mehed!” kärkis peatreener

jansa
10.03.08, 11:03
...nii head atmosfääri pole kaua aega eestikatel - seda enam et talvel ja hangedevahelisel ajal - ammu olnud. Mäng oli nagu oli - kohati tundus nagu IV liiga aga II p.a. juba jalgpallimoodi. Kaljukatest meeldis Nunes, Maasing ja Teever, aga Barnwelli võiksite küll Kalju II üle delegeerida :) Kuna olin täpselt keskjoone juures siis võin öelda et see rivaliteet kes rohkem karjus või kuulda oli jagunes 50/50 täpselt võrdseks... ise lootsin palju ettereklaamitud Kalju supportersgrupilt mingeid uusi laule/viise/sõjahüüdeid aga jah, need nagu ikka juba 10...15 a. vanad ja kohandatud...aga see pole ka oluliseim - küll nad tulevad!
Endise nõmmekana ning kuna üks mu väga hea semu seal kaua mänginud jään Kaljule pöialt hoidma ja mine tea - äkki enamatki. Igatahes - tuld & (saba-)karvu!!!

Vahkito
10.03.08, 16:52
Tegemst on vägagi kõva vastasseisuga. Loodan, et ka Sillamäe fännid leiavad tee Hiiule. Ning loodetavasti on mängul taoline atmosfäär, kui karikamängul oli.

Sillamäe fännid? On nad tõesti olemas? Igatahes laupäeval Rakveres polnud küll kahjuks näha ega kuulda.

saun
10.03.08, 17:10
...nii head atmosfääri pole kaua aega eestikatel - seda enam et talvel ja hangedevahelisel ajal - ammu olnud. Mäng oli nagu oli - kohati tundus nagu IV liiga aga II p.a. juba jalgpallimoodi. Kaljukatest meeldis Nunes, Maasing ja Teever, aga Barnwelli võiksite küll Kalju II üle delegeerida :) Kuna olin täpselt keskjoone juures siis võin öelda et see rivaliteet kes rohkem karjus või kuulda oli jagunes 50/50 täpselt võrdseks... ise lootsin palju ettereklaamitud Kalju supportersgrupilt mingeid uusi laule/viise/sõjahüüdeid aga jah, need nagu ikka juba 10...15 a. vanad ja kohandatud...aga see pole ka oluliseim - küll nad tulevad!
Endise nõmmekana ning kuna üks mu väga hea semu seal kaua mänginud jään Kaljule pöialt hoidma ja mine tea - äkki enamatki. Igatahes - tuld & (saba-)karvu!!!Nende uute viisidega on nii, et kui on palju fänne (nagu laupäeval), on raske uusi asju üles võtta. Aga meil on olemas oma ainulaadsed hüüded ja viisid, vaja neid ainult veel rohkem tekitada ja sisse juurida.

Mephisto
10.03.08, 17:20
Sillamäe fännid? On nad tõesti olemas? Igatahes laupäeval Rakveres polnud küll kahjuks näha ega kuulda.

Nuh eelmine aasta nad Hiiul käisid ja Sillamäel oli ka ikka mõnda näha...muidugi nende põhitöö oli seal meile keskmist näppu näitamas käia. Samas kaasa nad küll eriti ei elanud. Meie seal nii kümnekesi ikka tegime terve mängu häält.

Kuno
10.03.08, 23:54
Nuh eelmine aasta nad Hiiul käisid ja Sillamäel oli ka ikka mõnda näha...muidugi nende põhitöö oli seal meile keskmist näppu näitamas käia. Samas kaasa nad küll eriti ei elanud. Meie seal nii kümnekesi ikka tegime terve mängu häält.

Nad võiks ikka armeega tulla, oleks põnevam... :D

-RoMaRiO-
11.03.08, 00:07
http://etvsport.ee/index.php?0569133

Nii.

Mephisto
11.03.08, 01:25
Nad võiks ikka armeega tulla, oleks põnevam... :D

aga otse loomulikult :lahe:

Vova
11.03.08, 09:58
ma olen ka nüüd hinges Kaljuga :D
hea mäng oli laupäeval Floraga ;) tahaks selliseid veel näha :P

Silver
11.03.08, 11:02
http://etvsport.ee/index.php?0569133

Nii.

Kõik Inxile küsimusi esitama. Kuumal toolil veel kuumemaks! :D

dobermann
11.03.08, 12:44

aga kes siis Levadiaga jääb? ;)

gamer
11.03.08, 12:55
hea mäng oli laupäeval Floraga ;) tahaks selliseid veel näha :P

glooryhunter

Vova
11.03.08, 13:25
ei tea aga tundub , et Levadia on kuidagi ammendanud ennast minu jaoks :P
parem edasi liikuda parematele jahimaadele :D
ja muide Nõmme Kalju rohkem kodu meeskond ka mulle :D
ja Teever vana pässa hunt mängib ka Kaljus ;)

dareth
11.03.08, 13:39
ei tea aga tundub , et Levadia on kuidagi ammendanud ennast minu jaoks :P
parem edasi liikuda parematele jahimaadele :D
ja muide Nõmme Kalju rohkem kodu meeskond ka mulle :D
ja Teever vana pässa hunt mängib ka Kaljus ;)

gamer pani õige diagnoosi

dreyd
11.03.08, 14:04
tegelikult peaksid kõik seal pealinnas oma fännamised rangema pilguga üle vaatama, kes ikka elab lasnas hakkab olema Ajaxi fänn, kes elab Russalkast edasi on Levadia fännid,Lilleküla ja teatud mööndustega Kalamaja elanikud Flora fännid. Nõmmel on asi selge, bussijaama kandist kuni Olümpsini on Kalevi fännid ja ülejäänud toetavad kuni uute korraldusteni TVMK-d

JanK
11.03.08, 14:51
Võiks Tallinna kaardile ka erivärvides territooriumid märgistada: Sinine - Kalev, Roheline - FC Flora, Punane - Ajax, Roosa - Kalju.

Vova
11.03.08, 14:58
ja piire ei tohi ületada :D:D

lennu
11.03.08, 14:58
Võiks Tallinna kaardile ka erivärvides territooriumid märgistada: Sinine - Kalev, Roheline - FC Flora, Punane - Ajax, Roosa - Kalju.

Levadia märgistaks Tallinna külje alla Maardusse või on nende kohal valge laik? Ja kus on TVMK? Nende auks võiks kaardile vineerist raamid teha vähemasti.

rallikas
11.03.08, 15:30
TVMK koht peaks jääma vineeritehase ja Wismari kanti

urmar
11.03.08, 15:34
TVMK koht peaks jääma vineeritehase ja Wismari kanti

vineeritehas asub Kohilas vist? :D

dreyd
11.03.08, 15:39
nii ta on jah, aga TVMK fänn mina kindlasti ei ole.

dareth
11.03.08, 15:57
su ainus võimalus on ära kolida

dreyd
11.03.08, 16:07
ei taha, aga teemast ka. Kas "kaljukatel" enne hooaega Soomes pelades tuli ette ka naljakaid seiku seoses nimega?

urmar
11.03.08, 16:26
nii ta on jah, aga TVMK fänn mina kindlasti ei ole.

aga fännluse piirjooned kohustavad. :D

JanK
11.03.08, 16:57
Need on nagu fännide alad, aga TVMK-l ega Levadial.....FÄNNE POLE!

ALEKOK
11.03.08, 16:58
Need on nagu fännide alad, aga TVMK-l ega Levadial.....FÄNNE POLE!

Tohoh, Levadial polegi fänne?

saun
11.03.08, 17:57
Tohoh, Levadial polegi fänne?

Pöialt ikka hoitakse, aga muidu küll pole kohanud ühti.

Kuno
11.03.08, 18:03

I LIKE! See oleks lahe reklaam meistriliigale :D

Kuno
11.03.08, 18:04
ei taha, aga teemast ka. Kas "kaljukatel" enne hooaega Soomes pelades tuli ette ka naljakaid seiku seoses nimega?

Muidugi :) meie keskväli kusjuures kohati peegelda seda nime hästi :D

Kuno
11.03.08, 18:05
Kurat, aga SABA NIMEL! Laupäeval on vaja Hiiul Sillamäele korralik tervitus fännide poolt teha :) go go go go!

urmar
11.03.08, 18:31
Õhtuleht ennustab, et järgmises voorus ei küündi ühegi mängu pealtvaatajate arv 400 lähedalegi. Kalju, tõrjuge need arutud ennustused. :D

magnisco
11.03.08, 18:36
Kui palju inimesi Hiiu staadion mahutab üldse?

dareth
11.03.08, 18:40
laulupeo saaks ikka peetud

Kuno
11.03.08, 18:45
Õhtuleht ennustab, et järgmises voorus ei küündi ühegi mängu pealtvaatajate arv 400 lähedalegi. Kalju, tõrjuge need arutud ennustused. :D

Väga intrigeeriv ettepanek :) Mis fännid sellest ise arvavad? :D
Teeme ära?

Kuno
11.03.08, 18:45
Kui palju inimesi Hiiu staadion mahutab üldse?

Tribüün on mõeldus 500 inimese jaoks, aga ma julgen öelda, et 1000 pressib ära küll :)

HABE
11.03.08, 19:04
Laupäev on see 400 küll Kalju mängul miinimum eesmärk. 700 pealtvaatajat oleks normaalne. Kusjuures kui panna tallinna klubide mängud eri aegadele saaks rohkem pealtvaatajaid mängu kohta.

Kuno
11.03.08, 19:11
Laupäev on see 400 küll Kalju mängul miinimum eesmärk. 700 pealtvaatajat oleks normaalne. Kusjuures kui panna tallinna klubide mängud eri aegadele saaks rohkem pealtvaatajaid mängu kohta.

Teeme kampaania, SÕBRAGA KALJUT TOETAMA! :D

Silver
11.03.08, 19:16
Iga endast lugupidav pealtvaataja võtab sõbra või isegi kaks kaasa. :)

HABE
11.03.08, 19:18
Kalju fännid ongi kõik omavahel sõbrad.

Silver
11.03.08, 19:20
Kalju fännid ongi kõik omavahel sõbrad.

Ütleme siis nii: Iga fänn võtab kaasa ühe jalgpallist kauge inimese. :)

PS! Hooajapiletid on endiselt kuumad, sallid samuti! Krabage neid Stereost, pilet 450, sall 250!

Kuno
11.03.08, 19:44

kust seda ennustust lugeda saab?

urmar
11.03.08, 20:03

kuulub nats rumalate küsimuste rubriiki, ikka Õhtulehest, kuid vaid paberilt. :)

Kuno
11.03.08, 20:05
kuulub nats rumalate küsimuste rubriiki, ikka Õhtulehest, kuid vaid paberilt. :)

jajah, ma mõtlesin just, et kas on netis ka mingi link...

billy t
11.03.08, 20:07
Pöialt ikka hoitakse, aga muidu küll pole kohanud ühti.

nii, kas sellisel juhul see, et ma ei ole isiklikult kohanud ühtegi nõmme kalju fänni, tähendab, et neid ei eksisteerigi?!?

Kuno
11.03.08, 20:19
nii, kas sellisel juhul see, et ma ei ole isiklikult kohanud ühtegi nõmme kalju fänni, tähendab, et neid ei eksisteerigi?!?

Igavikuline küsimus! :) Raadio 2 oleks sellest teemast väga huvitatud :D

HABE
11.03.08, 20:20

Netis pole aga,
Tuleva nädala ennustus:
1% on tõenäosus, et Eesti jalgpalli liiga teine voor küünib esimese tasemele. Mõõdupuid on kaks: mängude tasavägisus ja vaadatuima kohtumise publikuhuvi. Üleeile tejti kaks viiki, kolmal puhul sai üks meeskond üheväravalise võidu. Sel laupäeval on vastamisi neli üsna võrdset paari, kuid Levadia-Vapruse duell rikub pildi. Ja Flora- Kalju 400-pealise vaatajahulgale ei küünita kuskil ligilähedalegi.

Aga palun, tekst on selline.

Mephisto
11.03.08, 20:21
tegelikult peaksid kõik seal pealinnas oma fännamised rangema pilguga üle vaatama, kes ikka elab lasnas hakkab olema Ajaxi fänn, kes elab Russalkast edasi on Levadia fännid,Lilleküla ja teatud mööndustega Kalamaja elanikud Flora fännid. Nõmmel on asi selge, bussijaama kandist kuni Olümpsini on Kalevi fännid ja ülejäänud toetavad kuni uute korraldusteni TVMK-d

ärge kurat jamage...elan lasnamäel aga kohe mitte mingi hinna eest ei vaheta Nõmme Kaljut mõne muu meeskonna vastu:D ja Nõmmele pole ka kavas kolida lähiajal...

Mephisto
11.03.08, 20:23

no mind võis täna kella kolme ja viie vahel mööda kesklinna liikumas näha NK sall tuules lehvimas ringi liikumas:cool:

HABE
11.03.08, 20:24
ärge kurat jamage...elan lasnamäel aga kohe mitte mingi hinna eest ei vaheta Nõmme Kaljut mõne muu meeskonna vastu:D ja Nõmmele pole ka kavas kolida lähiajal...

Kuidas on siis lood treenerite ja klubijuhatusega? Kas nad ka peavad vastavast tsoonist olema?

Mephisto
11.03.08, 20:25
Getulio peaks ehk Nõmme staadioni hoonesse kolima...

aanvaller
11.03.08, 20:25
rääkige parem millal kalju saidile tulevad videotutvustused ning salli tellimine neti kaudu :)

HABE
11.03.08, 20:27
Getulio peaks ehk Nõmme staadioni hoonesse kolima...

Koos Kuno ja mõndade teistega vä? Kus Pohlak elab? Ärge jamage, et Nõmmel. Ei ole vaja uut presidenti. Meil siiski kombeks üks president korraga.

Mephisto
11.03.08, 20:31
Ei Pohlak Nõmmel Rainer Vakra vastu saa:P

Kuno
11.03.08, 20:55
Netis pole aga,
Tuleva nädala ennustus:
1% on tõenäosus, et Eesti jalgpalli liiga teine voor küünib esimese tasemele. Mõõdupuid on kaks: mängude tasavägisus ja vaadatuima kohtumise publikuhuvi. Üleeile tejti kaks viiki, kolmal puhul sai üks meeskond üheväravalise võidu. Sel laupäeval on vastamisi neli üsna võrdset paari, kuid Levadia-Vapruse duell rikub pildi. Ja Flora- Kalju 400-pealise vaatajahulgale ei küünita kuskil ligilähedalegi.

Aga palun, tekst on selline.

Ooo, thanks!!! :)
Mis siis saab kui me tõestame neile, et nad eksivad? :)
Tasuta õhtuleht igale jalgpalli fännile üheks aastaks? :D

Kuno
11.03.08, 20:56
rääkige parem millal kalju saidile tulevad videotutvustused ning salli tellimine neti kaudu :)

Sellele vastab meie asepresident Silver :)

Mephisto
11.03.08, 20:57

Kroonika või Playboy oleks etem...

Rein
11.03.08, 21:02
Ütleme siis nii: Iga fänn võtab kaasa ühe jalgpallist kauge inimese. :)

Silver, ma võtan sinu :rolleyes:

Kuno
11.03.08, 21:07
Silver, ma võtan sinu :rolleyes:

IRW :D haha

HABE
11.03.08, 21:13

Iga esmaspäev korralik lehetäis Eesti liigade kohta. Tee ettepanek Õhtulehe toimetusse.

saun
11.03.08, 21:19

Noh, mina ei tea, kus see piir asub. Olen käinud mitmetel ja mitmetel Levadia mängudel ja ei ole otsest kaasaelamist näinud (või noh, kui "tehke ära" vms fännamise alla liigitada, siis on isegi TVMK-l ehk mõni fänn!). Aga ma jumala pärast loodan, et Levadial tekib korralik fännideliikumine!

Kuno
11.03.08, 21:49
Tõesti oleks hea kui fänlus ka teistes klubides areneb... See oleks ka meile kasulik :)

Silver
11.03.08, 22:13
Galetin ka kohal:

http://www.jkkalju.ee/index.php?mid=1&id=24

Rein, nüüd saad oma maskulliinse keha ka pildile jäädvustada. Mõõõõõnus! :D

Rein
11.03.08, 22:19

Mind võib ainult Liis Lass pildistada.

Kuno
11.03.08, 22:48
Mind võib ainult Liis Lass pildistada.

ta on ka kohal :)

lennu
11.03.08, 23:25
Galetin ka kohal:

http://www.jkkalju.ee/index.php?mid=1&id=24

Galetin pildistab ju ainult paljaid inimesi ja/või pedesid. Kaljul nende tingimuste täitmisega vast probleeme ei teki.

saun
11.03.08, 23:26
Kui sa kohal oled, siis saab ühe peale jah!

Kuno
12.03.08, 10:51
http://www.youtube.com/watch?v=FQt-h753jHI

Nats fännilaule :D

JanK
12.03.08, 11:45
Kuno, kuidas sa Heleni endale sinna Nõmme Kalju etteotsa upitasid?

Kuno
12.03.08, 12:51
Kuno, kuidas sa Heleni endale sinna Nõmme Kalju etteotsa upitasid?

mis mõttes kuidas? ta on meid aidanud kalju algusest saadik... aastast 1923 :D

billy t
12.03.08, 13:23

no vot, vaadake nüüd sellele aastaarvule otsa ... 1923 ... viimane aeg oli teil fänniliikumise aktiviseerumiseks
ja ärge ülbitsege nii palju selle kallal, et levadial (asutatud 1998) fänne ei ole ... meil on selle põhjal veel kõvasti aega, et areneda:P

JanK
12.03.08, 13:41

Ta su vana tuttav? Või Stereo kaasomanik?
On ta jalkahuviline?

Kuno
12.03.08, 14:54
On ta jalkahuviline?

vana tuttav :)

jansa
12.03.08, 16:43
On ta jalkahuviline?
... sa teed vist nalja jah?

urmar
12.03.08, 22:00
Kalju koduleht võiks lõpuks selgeks teha, kumb neil ikka on, kas JK Nõmme Kalju või Nõmme JK Kalju või lihtsalt Nõmme Kalju või hoopis Kalju Kindel. :D Kuidagi kummaline, et klubi nimest keegi lugu ei pea. Kõik sassis. :)
Ja ühtset joont ei suuda hoida koduleht, mis on nüüdseks juba kaua üleval olnud, ent on suht tagasihoidlik, kui tagasihoidlikult öelda. Eriti arvestades reklaamikampaaniat, mis sellele eelnes, siinsamas foorumis.

Kui kogu värk registreeriti Nõmme JK Kalju nimele, siis võiks nii jäädagi. Sillamäel olete selle JK jälle teise kohta toppinud. Pole ju eriti raske ühte ja ainsat joont hoida.

saun
12.03.08, 22:01
Kalju koduleht võiks lõpuks selgeks teha, kumb neil ikka on, kas JK Nõmme Kalju või Nõmme JK Kalju või lihtsalt Nõmme Kalju või hoopis Kalju Kindel. :D Kuidagi kummaline, et klubi nimest keegi lugu ei pea. Kõik sassis. :)

heal lapsel mitu nime

YuWo
12.03.08, 22:08
Nõmme Pantrid !:)

-RoMaRiO-
12.03.08, 22:10
Kui kogu värk registreeriti Nõmme JK Kalju nimele, siis võiks nii jäädagi. Sillamäel olete selle JK jälle teise kohta toppinud. Pole ju eriti raske ühte ja ainsat joont hoida.

Sa tee ennem oma EJL leht korda, näiteks viited, ning siis külasta teisi saite!

Kuno
12.03.08, 22:12
Meile sobiks JK Nõmme Kalju!

Jürvi-Hool
12.03.08, 22:12
urmar on kõige imelikum tähenärija.

urmar
12.03.08, 22:16
Sa tee ennem oma EJL leht korda, näiteks viited, ning siis külasta teisi saite!

Viited panin ma kinni, kuna nad tõesti ei toimi hetkel korrektselt. Ei meeldi mulle asjad, mis ülekäe tehtud. Pole varem neid jälginudki, aga muud osad peaksid korrektselt toimima. :)

masturr
12.03.08, 22:33
Viited panin ma kinni, kuna nad tõesti ei toimi hetkel korrektselt. Ei meeldi mulle asjad, mis ülekäe tehtud. Pole varem neid jälginudki, aga muud osad peaksid korrektselt toimima. :)
peaasi et yle jala ei lase ;)

Kuno
13.03.08, 02:13
Aga laupäeval, siis koguneme Stereos ja peale seda Pidu tn. 11 Hiiu Staadion...
Kui hästi läheb saame tasuta bussi ka stereo ette mis viib roosad pantrid hiiule.

Ühesõnaga painutage soojaks!

Silver
13.03.08, 12:46
http://www.jkkalju.ee/upload/Image/flaier(1).jpg

http://www.jkkalju.ee/index.php?mid=1&id=26

X_T_C
13.03.08, 13:22
Huvitav kas Kalju lehele on plaanis ka meeste statistika välja panna?
Peetud mängud, löödud väravad, teenitud kaardid, väravasöödud jne jne
See oleks ju väga huvitav inff ja ühele nii edumeelsele uuele ML klubile lausa kohustuslik... või mis asjapulgad ise arvavad?
Eks leht on teil veel toores ja nii, aga praegusel kujul on välimus küll kena, aga sisuline pool liiga kuiv ja igav!

Silver
13.03.08, 14:25
Defected Peo afterparty Hiiu Staadionil!

http://www.jkkalju.ee/index.php?mid=1&id=27

Hooajapiletid endiselt kuumad, 450 Stereost! Sallid on ka kuumad, 250 Stereost! Flaier ootab printimist, saab hea hinnaga mängule!

CD7
13.03.08, 16:57
peab ikka hooajapileti ära ostma sest nii vara et piletit saada pole juba väga ammu peole jõudnud :D :D

Silver
13.03.08, 17:00
Seda osa tuleks ka rõhutada:

Nõmme Kalju fännid kogunevad enne mängu Lounge Stereos (Harju tn. 6) kus pakutakse kõikidele jalgpallisõpradele tasuta keelekastet ning lisaks viib kahekordna Inglise stiilis City Tours buss tasuta kõik fännid Hiiu staadionile! Buss stardib Lounge Stereo eest kell 13.20! :)

YuWo
13.03.08, 17:18
mis kellast stereosse minek on pantrid?:P

CD7
13.03.08, 18:49
siis kui ärakab... :D :D

Silver
13.03.08, 21:26
No kutid, teeme üle 400 pealtvaataja laupäeval? Tõmbame SLÕ'le vee peale? :)

Mikusiku
13.03.08, 21:52
Kuna viibin nädalavahetusel linnas, siis tulen ka ilmselt vaatama, kui ma väga purjus pole.
Muidu lähgeksin Flora mängule, aga kahjuks nad ei mängi kodus.

aanvaller
13.03.08, 21:55
Ei saa te üle 400:)

urmar
13.03.08, 22:06
Kuna viibin nädalavahetusel linnas, siis tulen ka ilmselt vaatama, kui ma väga purjus pole.
Muidu lähgeksin Flora mängule, aga kahjuks nad ei mängi kodus.

Flora mängib Transiga Sportland Arenal, tähendab ikka kodus ka. :)

Silver
13.03.08, 22:15
Järgmisest nädalast läheb käima üks päris lahe kampaania! Esmalt kuulevad sellest kõik Kalju mailinglistiga liitunud sõbrad! :)

Jõuab veel liituda! http://www.jkkalju.ee/?page=58

Muide, hooajapiletid said täna otsa. Homme tuleb uus laadung! :)

Kotter vilistab laupäeval! Valige siis sõnu, pärast kirjutab paar protokolli veel lisaks välja. :D

Mikusiku
13.03.08, 22:37
Flora mängib Transiga Sportland Arenal, tähendab ikka kodus ka. :)
Oi, ma seda ei pannudki tähele. Siis kahjuks Kalju mängule ei jõua:)

Silver
13.03.08, 23:18
Väike eelvaade samuti:

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=31

:)

HABE
13.03.08, 23:31

Alla 700 pealtvaataja ei lepi. On mida vaadata ning nautida.

magnisco
13.03.08, 23:38
Muide, hooajapiletid said täna otsa.

Kui palju neid pileteid oli kah?

Kuno
13.03.08, 23:41
Kui palju neid pileteid oli kah?

üsna palju, aga see on korporatiiv saladus :D

CD7
13.03.08, 23:44
Järgmisest nädalast läheb käima üks päris lahe kampaania! Esmalt kuulevad sellest kõik Kalju mailinglistiga liitunud sõbrad! :)

Jõuab veel liituda! http://www.jkkalju.ee/?page=58

Muide, hooajapiletid said täna otsa. Homme tuleb uus laadung! :)

Kotter vilistab laupäeval! Valige siis sõnu, pärast kirjutab paar protokolli veel lisaks välja. :D

omast arust nagu liitusin, aga midagi saand pole et maitea noh... äkki liitun uuesti? :P

urmar
13.03.08, 23:45
üsna palju, aga see on korporatiiv saladus :D

selge, number on väike. :)

aanvaller
13.03.08, 23:49

laup. saame väikese ülevaate palju neid pileteid on müüdud.
kahten, et üle 400?

CD7
13.03.08, 23:49
Väike eelvaade samuti:

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=31

:)

hea töö... juba tahan seal olla :P

Kuno
13.03.08, 23:50

ja, kaks tükki tegin ja otsa said :D

CD7
13.03.08, 23:55

homme peab siis peale lendama et nendest kahest yhe endale saaks jh:D

saun
14.03.08, 00:00

eks sai promo ka tehtud :D vaikselt võib vist isegi ühe juurde teha, huvilisi paistab olevat :D

CD7
14.03.08, 00:48
Facebookis kommuun tehtud ja orkutis ka kõik sõbrad kutsutud ... hmmm ... Toetatakse ikka omi ju! Niimodi pole kaugel need kõrged pealtvaatajate numbrid.

ALEKOK
14.03.08, 08:41
laup. saame väikese ülevaate palju neid pileteid on müüdud.
kahten, et üle 400?

pakun, et 100

masturr
14.03.08, 09:05
pakun, et 100
koomik oled :D

Silver
14.03.08, 09:21
omast arust nagu liitusin, aga midagi saand pole et maitea noh... äkki liitun uuesti? :P

Esimene mailikiri tuleb uuel nädalal. Sa oled listis. :)

ALEKOK
14.03.08, 09:27

Koomik kohe kindlasti mitte, üsnagi loogiline pakkumine. Igastahes olen üsnagi kindel, et see arv jääb vahemikku 100-300.

ALEKOK
14.03.08, 09:30
http://www.elu24.ee/?r=0&id=11905

Seda linki polnudki vist keegi siia postitanud..

oku
14.03.08, 10:32

Ma olen ka koomik, ma pakun, et maksimaalselt 150.

oku
14.03.08, 10:33
http://www.elu24.ee/?r=0&id=11905

Seda linki polnudki vist keegi siia postitanud..

Jumala popp ju! Just seda ongi vaja, et jalgpalliga seotud promo ajalehtedes ja uudistes rohkem oleks! Õigel teel on Kalju.

CD7
14.03.08, 11:46
krt see elu24 on üks porno ... arumaeitaipa mis lugejad sellel on ... seda et need kes neid uudiseid ülesse panevad on nati puu otsast alla kukkunud, aga krt mingid inimesed loevad ka veel seda jama .... oehhh

Kuno
14.03.08, 11:48
krt see elu24 on üks porno ... arumaeitaipa mis lugejad sellel on ... seda et need kes neid uudiseid ülesse panevad on nati puu otsast alla kukkunud, aga krt mingid inimesed loevad ka veel seda jama .... oehhh

Saba nimel, tundub, et sa käisid seal lugemas :D

Kuno
14.03.08, 11:49
Ma olen ka koomik, ma pakun, et maksimaalselt 150.

Intriig, intriig, tulge kõik staadionile vaatama kellel õigus oli :D :D:D

Martin
14.03.08, 12:10

Mitte mingid inimesed, vaid üle 300 000 inimese. Nädalas. Klikkide arvud muidugi miljonites.

lennu
14.03.08, 12:22
Tundub, et lisaks Kaljule lähevad ka teistel mahlad lahti. Nordicjetline'il näiteks. Erinevalt Kaljust neil aga varsti lahti, vaid lihtsalt "Läheb lahti!". Reklaam tänases Postimehes nt.

Ja Šmutov, selle numbri üle ei tasu küll uhke olla. Õnnetu ikka.

ALEKOK
14.03.08, 12:35
Jabur jutt.
Ei tea milles nüüd toimetajad süüdi on? Kõmu müüb.

CD7
14.03.08, 13:03
Jabur jutt.
Ei tea milles nüüd toimetajad süüdi on? Kõmu müüb.

Selles on toimetajad süüdi et häid lugusid saab ka hästi kirjutada ... see eest kõmu ja paska ei pea hästi kirjutama ... Kui heal lehel on 300000 vaatajat nädalas/kuus jne siis ei saa selle vastu midagi öelda ... aga kurb on vaadata lihtsalt et seda jama on vaja kellegile ...

Silver
14.03.08, 14:51
See on elu! :D

LadyPink
14.03.08, 14:54
See on elu! :D

Silver see ei ole elu, see on elu24...
uus termin!