320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

    Algselt postitas Kuno


    Algselt postitas uvv


    ilus mäng oli. Ehki Kalju väsis teise poolaja keskel ja vahepeal vajuti üsna ära oli asi siiski üsna kindla kontrolli all, paar nurgalöögi lahtimist välja arvata. sealt oleks võinud vabalt ära tulla. aga ei tulnud. Aga kummaline oli kuulata, et väljakul ropendati ainult eesti keeles. esimeses liigas seda ei kuule reeglina.
    Kuule ma kuulsin ka mingit ropendamist, aga lõpuks sain aru, et tuul kandis selle kuskilt eemalt platsile
    Kalju poolt kõigile tänud kes kohal olid ja meile kaasa elasid.
    ühel mõistlikul sportroppusel pole häda midagi. põhiliselt osutasin just sellele, et seda täies mahus eesti keeles harva kuuleb. ja need kes siin kohtunike näpuga sorgivad. need nn. passiivsed suluseisud on enamasti midagi sarnast, nagu \"kinnised käed\".
    14. september 2006, Tallinn

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

      Kuidas Kalju ja Kalevi mängu kohtunik muidu oli ?!
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

        ei kommentaari!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

          Algselt postitas Rein


          Kuidas Kalju ja Kalevi mängu kohtunik muidu oli ?!

          Kohtunik oli nii nagu kohtunikud alati meie liigades, mõtetu oleks hakata siinkohal kritiseerima...
          Mõned otsused olid ehk vaieldavad nii ühele kui teisele poolele, aga need olid kohtuniku otsused ja sellel päeval ning selles mängus nägi ta neid asju selliselt...


          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

            Ma tean Jaan Roosi(Kalju-Kalevi peakohtunik), sest ta on Rakverest ja mängis seal kunagi. Igati sümpaatne mees, aga vähe kogemusi kohtunikuna (noor veel) ja seda näitas ka mitmete situatsioonide lahendamine, näiteks: Mitt ja JK Kalevi väravavahi raksu minek, mõlema võistkonna varumeeste ala tegevus, eelkõige ropendamine, mis sealt tuli ja loomulikult iga otsuse peale protesteerimine. Mees sai minu arvates hakkama ja sai ka teada, et pingeid hajutatakse enesekindlusega, mitte peata olekuga. Siinkohal on vast paslik öelda, et Tutk oleks seal nii mõnegi mehe vaiksemaks muutnud, aga kahjuks on meil vähe selliseid kohtunikke, mistõttu tuleb rahul olla sellega, mis hetkel võimaluste hulgas. Mis mind hämmastab on see, et Aavo Sarap ei ole suutnud näidata, et vanusega peaks ka jutt küpsemaks muutuma, kuid kahjuks see nii ei ole ja eks võistkond on oma treeneri nägu ja ega Kalju pool ka kõige väärikam olnud, kuid toetussõnad olid vähemalt viisakamad. Kuna mul endal on kogemusi ainult noortemängude vilistamisega, siis raske öelda, kuidas ise käituks, aga arvestades peakohtuniku võimu, peaks nagu järgmised mängud viisakamalt käituma. Ma isegi ei mõista, miks iga kord kui keegi võitluses viga saab kohe vastasmängijat paari halvema sõnaga kostitab. Nimesid nimetamata - mu töö- ja koolikaaslane, kellega saan hästi läbi, sõimas mind kokku põrgates idioodiks, lambaks ja veel mõneks muuks loomaks. Ma ei imesta, et neti kommentaare võetakse tõsiselt ja anonüümsed kirjutajad sõimu, laimu, roppusi levitavad! Mind isegi ei ärrita halvad otsused, vaid lollid inimesed ja neid on väga palju, seega ei hämmasta mind seegi, et 4. vooru mäng tsirkusena tundus. Lugesin siin kommentaare ka nende kohta, kes tribüünil märjukest pruukisid ja õige on see, et loll mõistus läheb alkoholiga umbe ning tõepoolest hakkas meestel suust putru tulema, sest mu elukaaslane oli ka seda mängu vaatamas ning pidas neid oletatavaid Kalju fänne magedaks kuna nad leidsid, et piletil olevad eeskirjad ei kehti nende kohta ja juua võib igal pool, kus vähegi võimalik. Kaks tundi kannatusi ilma õlleta sundis neid aia tagant ka midagi plärisema ja siis ei maksa samuti imestada, et EJL-i inspektor pool mängu uimase olekuga on. Aga mehed, hea mäng oli!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

              Kalju pingil ja treeneritel küll mingeid pretensioone mängu jooksul kohtunikele polnud,
              väljakumängijad keesid üle ja see oli mängupingest ja tahtest tugeva klubi vastu hästi mängida. Mitile antud hoiatus oli asja eest.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

                Mäng möödas, nüüd järgmine vastasseis! Palju haibitud ja kardetud Levadia II! Keskendume nüüd sellele!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

                  Hea –Rand- Su mõtted ja tunded on siirad aga ära ole nii traagiline (loe. Ära võta seda nii isiklikult) ‚’
                  ’’Tsirkust ja leiba’’ vana kadunud tõde mida tullakse vaatama. Tsirkus on tänapäeval küll vähe devalveerunud väljend aga olemuselt tähendab ju osavaid. Ilusat etendust tullakse ka vaatama, enamuste meistriliigade pealtvaatajate näitajad kahvatuvad mainitud mängu ees. Hea vaimselt küps mäng on Mini Arenale vastav Gladiaatorite duell, kus kasutusel vastast häirivad võtted. Kunagi karmide ‚’’punaste’’ kohtunike karistuste vältimiseks kasutati teisi teravaid sõnu,’’nuga, oda, haamer..’’ paraku on vaba demokraatia tulvil vähe noortetreenereid, kes sisendaks verbaalset aspekti vastasmängija suhtes.
                  Mitt’i väravahi ründamine, millele kohtunik resoluutselt reageeris on ju jalgpalli ABC-sse kuuluv psühholoogiline rünnak ( kui tahate lugege kättemaks) kui meeskonna keskvälja liidrit või kaitsjaid rünnatakse siis vastulause saab tulla oma väravast kaugeimas punktis.
                  Tuues hokiga võrdluse siis seal kaitseva kiivri ja kilpidega turvatud väravavahti kaitsevad kaitsemängijad oma vigastuse hinnaga, aga kus olid Kalevi kaitsemehed. Nad jõudsid vaevalt kasti. Väravavahtide terroriseerimine jäi 6-2 meie kasuks. Mis ei ole uhkustamist vääriv näitaja küll aga annab hea vihje kaitsemängijate algkoolile.
                  Sõber Avol on lapsepõlvest saati olnud verbaalne kõhulahtisus, seekord ületas ta lubatud piiri vaid korra, seda vastasjuhtide vastu. Etteheiteid Kalevi väljakumängijatele võib teha vaid tehnika osas mitte suhtumises. Kui meeskond on treeneri nägu siis ei ole vähemalt palka asjata makstud. Avo ise suutis noorena head söötu anda ja löök oli väga hea nii, et Kalevile on tal veel küllalt lihvi anda, kui vaid jutt ei sega.
                  Fännidega on nagu on, hea, et neid üldse on. Kellele seda jalgpalli siis vaja on kui see kedagi ei huvitaks. Kui on rohkem selliseid kaasakiskuvaid mänge, nagu see oli, mis pakuvad mõnusat ajaviidet ja äraolemist, küll siis ka fännid tulevad ning vaatavad mängu kainena.
                  Inspektori vihjest küll aru ei saa ‚’’aga kas üks noortetreener peabki kõigest suurte meeste mängudest aru saama’’.
                  Igatahes väga hea mäng oli. OLGE POSITIIVSED ja head treenimist.
                  Laske lastel treenida ega ärge elage nende peal välja oma täitumata unistusi!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

                    Vaat, mis uudis nüüd tuleb: Nõmme Kalju ja Operi Jalgpallikool ühinevad!

                    http://soccernet.ee/news.php?id=11175

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

                      Võimas! Aina paremuse poole liiguvad asjad ma vaatan.
                      Hetkel hoian küll Eesti jalgpallis kaljule vast kõige rohkem pöialt.
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

                        Nonii, mäng on nüüd selja taga ja tulemus ilutseb tabelis. Ka mina läbisin kõik need netikommentaarid ja peab mainima, et huvi on suur. Selles mõttes sai ikka kõvasti vahtu üles klopitud ja 100 inimest publikuna vaatama meelitatud. Võistkondade mängueelsed kommentaarid olid huvitavad. Kaks esiliiga meeskonda suudavad natukenegi erineda tavalisest \"kuigi vastasmeeskond on tugev, lähme ikkagi võitu püüdma ja loodame ilusat jalgpalli pakkuda...bläbläblä\" mängueelsest kommentaarist ja need meeskonnad on just Kalju ja Kalev. Härrad Olumets ja Sarap on huumorimeelega ja seda nad tõestasid veelkord. Kalevi mängija Kärsoni kommentaari kohta ei oska kahjuks öelda, kas just tema TEGELIKULT ka seda ütles, või on need hoopis meeskonna esindaja sõnad, mis tihtipeale mõne mängija nime taha kirjutatakse. Kalju eelvaade ja tundub, et kogu suhtumine hooaega on aga kadestamisväärne: ühtegi mängu ei minda mängima kaitsetaktikast lähtudes(minu isiklik arvamus), alati võideldakse 3 punkti eest ja mis kõige tähtsam - mingeid pingeid pole! Tehva sõnul oli eesmärk 5-6 koht ehk säilitada koht esiliigas. Hea on minna mängule kui tead, et sellest ei ole mitte midagi kui ka kaotus tuleb. Aga kui sa saad vabalt ja pingeteta lustida väljakul tehes seda mida sulle meeldib ja kui see veel õnnestub ka - võitude näol, siis on see kadestamisväärne. Selles mõttes on Kaljul selge eelis. Aga lugedes nüüd uudist, et Oper ja Kalju ühinevad ja sealseid Tehva kommentaare, tsiteerin:„Meistriliiga pole meie jaoks kaugel! See on ainult aja küsimus, millal Kalju kõrgliigas pallima hakkab\" siis tekib küsimus, et kaua veel plaanib Kalju \"vabalt võtta\"? Pean silmas just esindusmeeskonna profesionalismi. Kui on nii kõrged eesmärgid seatud ja tundub, et organisatoorne töö klubis on paigas, järelkasv on tootmisel, justkui motivatsioon on püstitatud, miks siis mitte asja veidi tõsisemalt suhtuda? Ei taha, et mind valesti mõistetaks seepärast ütlen, et ei taha kedagi õpetada aga lihtsalt minu kui nõmmeka peast käib küll läbi mõte Meistriliiga Kaljust ja sellest Kaljust kelle kasvandikud kunagi välismaal mängivad jnejne. Arvan, et paljud on minuga ühel meelel selles suhtes, kaasaarvatud Kalju juhtkond, ja seepärast ei saagi ma nagu aru, et miks on otsustatud võtta seda aastat kui vaheaastat või midagi sellist. Koosseis ja tingimused on ju ometigi sellised, mis lubaks heidelda Meistriliiga koha eest, miks seda siis ei taheta tunnistada. Tean tegelikult kui palju on viimaste aastatega Kalju arenenud, lihtsalt praegune situatsioon tundub tohutu potensiaali kasutamatus. Võibolla olen ma liiga pilvedes ja võibolla on asi hilises kellaajas aga see eesti jalgpall on tegelikult ikka nii kuradi üksluine, et hädasti oleks vaja midagi uut ja huvitavat ja praegu näen mina seda eelkõige just JK Nõmme Kalju näol!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

                          Ja mängust...
                          Esimene poolaeg oli teie. Ei saanud me kuidagi ennast käima ja asja tegi raskemaks ka värav, mis tegelikult ju sündis suhteliselt mittemillegist. Noole tsenderdus oli tavaline pall kasti, mis reeglina saab puhastatud kaitsjate poolt. Imelik oli aga see, et väravavaht ei ilmutanud üldse soovi pallile minna ja ka kaitsjad olid passiivsed - ei suudetud omavahel kokkuleppida, kes peaks minema seda palli mängima. Mängus tekkis juskui paus, pall sai vist isegi kastis ühe põrke teha ja esimesena ärkas sellest pausist Mitt, kes väravalööjale kohaselt tabamuse vormistas. Üldse tundus, et Nool ja Mitt klappisid väga hästi, eriti nagu teisi rünnakule ei kaasatudki. Miks aga mängus vahepeal sellised episoodid toimusid nagu treenerite omavaheline tuline sõnavahetus(kusjuures Olumets oli väga rahulik, Suurhans esindas Kaljut), mängijate pidevad protestid ja nägelemine nii vastasmeeskonnaga kui omavahel, oli aga põhjustatud sellest, et mängu kohtunikebrigaad oli väga halb. Eelkõige mainiksin äärekohtunikke, kes olid väga ebakindlad oma otsustes ja kohati ka üle mõistuse väärad. Tean, et kui piirikas tõstab lipu siis peaks nagu peakohtunik seda arvestama jne aga no kui see on ikkagi idiootlik otsus, mis seda põhjustab siis võtab nagu tuju ära. Samas tean ka seda, et tugev meeskond võidab isegi siis kui kohtunikud on pasad, väljak halvas seisukorras ja endagi koosseis ei ole just parim. Vabanduste taha ma ei poe, meie kaotasime kuna Kalju oli parem. Mäng võttis pöörde teine poolaeg kui julgeksin väita, et Kalju jäi hätta. Enam ei suudetud organiseeritud rünnakut mängida, kui kaitsest puhtaks löödud pall omadele ette jõudis siis toimus veel mingigi väravale suunitletud liikumine, muidu tegeleti sellega, et pall vastasmeeskonnalt ära võtta. Trumpäss oli muidugi Kallaste Tom, kes ülihea positsioonivaliku ja mängulugemisega vähemalt keskelt tee väravani kinni pani. Üritasime äärtelt aga viimane sööt või löök oli tihtipeale ebaõnnestunud. Ei õnnestunud meil seekord Lukk`u võtit üles leida. Aga tegelikult oli ju kihvt: ilus ilm ja mängueelne mula oli isegi sajapealise publiku kohale meelitanud ja julgen väita, et kuigi palju väravaid ei löödud, oli mäng igati võitluslik ja nauditav. Ja nagu siin kommentaarides mainiti - tõesti on hea vahel ka eestikeelseid roppuseid kohata

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

                            AMEN!
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

                              Asjalik jutt. Mõned siiski oskavad kaotada.
                              Algselt postitas tank
                              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

                                Algselt postitas Silver


                                Vaat, mis uudis nüüd tuleb: Nõmme Kalju ja Operi Jalgpallikool ühinevad!

                                http://soccernet.ee/news.php?id=11175
                                Ausalt!!
                                Tükk aega ei ole Eesti jalgpallist midagi nii positiivset kuulnud ja lugenud.
                                Jõudu Kaljule ja Kunole!
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X