320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

    Algselt postitas marcello

    Silver kas on juba aeg rääkida ka lisanduvatest jõududest?Kaldmaa Tom väitis,et otsitakse lisajõude
    Kaldmaa Tom pole enam Nõmme Kalju treener minu teada.
    "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

      Minu teada ka mitte.Ei ole teada ka mis juhtus.Äkki sa Silver valgustad natuke ses suhtes?

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

        Kaldmaale lihtsalt pakuti raha liiga vähe.
        "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

          Ma rääkisin Tomiga siis kui ta veel oli,ta vastas jah veidralt \"et nad tahavad jah esiliigasse minna ja tugevdada tiimi\" Ma ei hakanud küsima kas ta lahkub treeneri kohalt.Nüüd siis asi selge.
          Taavi,miks Olympic?
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

            Tom pole Kalju kahe treener ka enam? Või treenisid kalju I ja II koos?
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

              Tom ei ole enam jah treener. Ta nüüd täiskohaga Jalgpallikoolis treeneriks... Selles mõttes treenime kalju kahega koos, et korraga oleme ühe väljaku peal küll, kuid trennid/treenerid on erinevad.
              http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

                Ja kes on treenerid?
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

                  Ma kuulsin Anikolt,et Kaljul pidi üks võistkond üldse viiendast alustama,see siis Nõmme Kalju2 baasil tehtud.Küsisin,mis sest kolmanda liiga omast saab,ütles ei tea,segane värk.Küll on kindel,et Kalju esindusmeeskond läheb omade eesmärkidega esiliigasse ja Hiiu staadion saab kevadeks uue näo.
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

                    Minu teada on seal pidevalt sundseis trennidega.Kalju I ja II peavad pidevalt kos trenni tegema,kuna mehi käib kehvalt kohal.Aga eks ta ole sügise ja talve ikka nii.ehk mutub midagi.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

                      16. detsembri k.a. “Nõmme Sõnumites” kirjutab Nõmme uus linnaosavanem Rainer Vakra muu hulgas: “….Nõmmelased on alati olnud teada tuntud oma sportlike ja tervislike eluviiside poolest. Seepärast on oluline, et järgmisel aastal lõpetaksime mitmed olulise tähtsusega objektid, mida Nõnme elanikud on pidanud kaua ootama. Võib öelda, et isegi liiga kaua. Lõpuks ometi ehitame Hiiu staadionile olmehoone ja renoveerime Nõmme spordikeskuse olmehoone.

                      16. augustil kui täitub 70 aastat Nõmme spordikeskuse basseinide ehitamisest avame aga uueNõmme supelkeskuse juba uute ja tänapäevaste basseinidega ja sinna juurde kuuluvate abiseadametega…..” JK Nõmme “Kalju” liikmeskond võtab linnaosavanema sellise veendunud ja optimistliku sõnumi loomulikult siira rõõmutundega teadamiseks. Taas on õige aeg veelkord meenutada ka JK „Kalju“ juhatuse järgmise aasta ootusi ja lootusi. Pearõhk on asetatud sellele, et kodune Hiiu staadion saaks uue kunstmurukatte, et kohaliku omavalitsuse eestvedamisel alustatakse staadionihoone ehitustöödega, et kodusele Hiiu staadionile koguneks enam fänne ja toetajaid, et klubis valitseks hea ühisvaim ja tugev meeskonnatunne, mis on edukuse üks põhialuseid, et noorjalgpallurid saaksid tunda uhkust esindusvõistkondade eduka mängu üle jne.

                      Seega ühineb Nõnne linnaosavanema Rainer Vakra soov iga JK „Kalju“ liikme soovi ja unistusega. Kas kõik lubatu ka järgmisel aastal paika peab, see selgub ilmselt pärast seda, kui linna järgmise aasta eelarve on kinnitatud. Eelarvet arutatakse aga juba eeloleval neljapäeval, 22. detsembril linna volikogu istungil.

                      Seejärel kuulutatakse välja riigihange juba nimetatud ehitustööde korraldamiseks. Hiiu staadionihoone ehitamiseks ja kunstmurukatte uuendamiseks on linna eelarves kirjas 9,3 miljonit krooni. Kas see summa ka lõplilkult selliseks jääb seda kuuleme juba lähipäevil.

                      Mõtteid vahendas Anton Siht

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

                        Jumala norm värk ,kui staadioni korda saaks. Ja need kolm või neli mõttetut jooksurada tuleks sealt ära kaotada,sest nii palju ,kui ma seal käinud olen pole veel kordagi kedagi jooksmas näinud. Krt. mets on kõrval ,mida sa seal rajal jooksedki.
                        Korralikud tribüünid ja uus soojendusega kunstmuru ning Kalju staadion oleks parim omataoliste seas Eestis. Kindlasti tuleb mõelda pealtvaatajatele.Tribüünidel olgu katus ja tuulevari
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

                          kui need igasugu uuendused tulevad.. kas see tähendab siis seda, et see 6kr pileti värk kaotatakse ära??? Et siis ei olegi nõmmel jälle ühtegi normaalset statat, kus soovi korral palli taguda?

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

                            Algselt postitas ROOTSI KUNN


                            Jumala norm värk ,kui staadioni korda saaks. Ja need kolm või neli mõttetut jooksurada tuleks sealt ära kaotada,sest nii palju ,kui ma seal käinud olen pole veel kordagi kedagi jooksmas näinud. Krt. mets on kõrval ,mida sa seal rajal jooksedki.
                            Korralikud tribüünid ja uus soojendusega kunstmuru ning Kalju staadion oleks parim omataoliste seas Eestis. Kindlasti tuleb mõelda pealtvaatajatele.Tribüünidel olgu katus ja tuulevari
                            Vaata,Kunn,sõbrake,üks Nõmme spordi eestvedajaid on Toomas Klaasen,endine kergejõustiklane.Seal on paljud treenimas käinud-Uljas,Loskutov,Tarm,paljud kergejõustiklased,triatleet Albert,jäähokimansa Panter jne.Ka Kalju poisid ja muud jalkamehed teevad seal soojenduseks-lõdvestuseks mõne ringi.Seal on peetud Eesti keskmaajooksjate GP-sarju.See rada võib seal olla,sellega jalgpall ei kaota.Peamine,et kõik vutiga seonduv oleks \"kuum\",s.t.uus kate,riietus-dushiruumid,pealtvaatajaile hääd tingimused jne.
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

                              Algselt postitas ROOTSI KUNN


                              Jumala norm värk ,kui staadioni korda saaks. Ja need kolm või neli mõttetut jooksurada tuleks sealt ära kaotada,sest nii palju ,kui ma seal käinud olen pole veel kordagi kedagi jooksmas näinud. Krt. mets on kõrval ,mida sa seal rajal jooksedki.
                              Korralikud tribüünid ja uus soojendusega kunstmuru ning Kalju staadion oleks parim omataoliste seas Eestis. Kindlasti tuleb mõelda pealtvaatajatele.Tribüünidel olgu katus ja tuulevari
                              Äkki peaks Otepää suusastaadioni ka ära lammutama ja sinna jalgpalliväljakud ehitama? Siis peaks sinu lemmikspordiala kandepind veelgi tõusma, ja sinu silma ei riivaks muude alade tegijad, kes sinu arust vaid raha raiskavad.

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Nõmme Kalju\'

                                Algselt postitas nimh


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN


                                Jumala norm värk ,kui staadioni korda saaks. Ja need kolm või neli mõttetut jooksurada tuleks sealt ära kaotada,sest nii palju ,kui ma seal käinud olen pole veel kordagi kedagi jooksmas näinud. Krt. mets on kõrval ,mida sa seal rajal jooksedki.
                                Korralikud tribüünid ja uus soojendusega kunstmuru ning Kalju staadion oleks parim omataoliste seas Eestis. Kindlasti tuleb mõelda pealtvaatajatele.Tribüünidel olgu katus ja tuulevari
                                Äkki peaks Otepää suusastaadioni ka ära lammutama ja sinna jalgpalliväljakud ehitama? Siis peaks sinu lemmikspordiala kandepind veelgi tõusma, ja sinu silma ei riivaks muude alade tegijad, kes sinu arust vaid raha raiskavad.
                                Lihtsalt hämmastav sarkasm!
                                Algselt postitas tank
                                Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X