PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

Kuno
29.03.06, 16:00
Algselt postitas kotkas

Algselt postitas Kuno

Algselt postitas Eugen

Laup 1.aprill 17.00 FC Levadia Tallinn II - JK Nõmme Kalju Männiku staadionil.
Kõik praegused ja tulevased fännid kohale:õnnelik:

JAH! Võtsid mul sõnad suust ;)
Tore oleks Kalju toetajaid seal platsi ääres näha, Levadia pole just kerge vastane ja abi kuluks ära!
Laupäeviti kell 17 Männiku Staadionil on Kalju muidu alati hästi mänginud ;)

Lennake peale!

NB! Rauli ei ole ja see pole meie kodumäng, saate ehk õllekest ka libistada :lahe: HEHE
Enn ei luba äkki;) ??

Jah Ennu käest tuleb luba küsida :D

Peku
29.03.06, 20:21
Algselt postitas Silver

Samuti on tulemas Kalju sallid! Kui midagi selgub, siis täpsemalt! :)

kiirusta ometi!

Silver
29.03.06, 20:23
Ei olene minust, töö on käima lükatud, nüüd oleneb kõik firmast, kellelt tellitakse! :)

sanchez
31.03.06, 01:58
Saab näha mis laupäev toob... pool kaljut on vigased :oih:

PraS
31.03.06, 14:54
Algselt postitas sanchez

Saab näha mis laupäev toob... pool kaljut on vigased :oih:

Käidi karjakesi viina ostmas jälle :)?

Kuno
31.03.06, 15:05
Jah vigastused tekkivad tihti Privés ;)

Alfonso
31.03.06, 15:43
A kes neid sinna Privesse kutsub? Ei tohiks käiagi seal, peale Miti.

don
31.03.06, 15:48
õnneks on Kalju vigastustega alati hästi mänginud...;)

Kuno
31.03.06, 16:13
Algselt postitas Alfonso

A kes neid sinna Privesse kutsub? Ei tohiks käiagi seal, peale Miti.

Meil on see osa treening programmist, Olu kirjutas selle 1x nädalas sisse...

Kuno
31.03.06, 16:15
Algselt postitas don

õnneks on Kalju vigastustega alati hästi mänginud...;)

Jah ma just tahtsin öelda, seda sama... :D
Vigastatud on meil sellised suurkujud nagu:

Kallaste
Massa
Nool
Ojamaa
Raimo
Silver

Nüüd astuvad uued staarid nende kohtade peale ja tõstavad Kalju tuhast!
Lähme naeratuse ja naudinguga seda palli taga ajama ja ärge arvake, et punktide jahtimine varju jääb ;)

Kuno
31.03.06, 16:26
- Pozhaluista, võshlite nam invois!
- Nje slõshu!
- Võshlite invois!
- Shto võslatj?
- Invois, bljat - gavarju po bukvam - Inna! Natalja! Valeri! Olga! Irina! Sergei!
- Blja! Kto eti ljudi??

KÕIK VIGASTATUD :D

Sir Brazza
31.03.06, 22:26
Hoides esiliigas vaid pöialt Herr Kaljule, siis homme tuleb tugeva vastase pärast kahte pöialt hoida. Edu homseks!:ham8:

budu
31.03.06, 22:29
ei tea millest see tuleb aga peale tvmk ongi mulle hullult n2mme kalju meeldima hakanud,kas asi selles et kunagi sai ka seal kaunis linnas elatud.aga homseks edu igatahes ja loodan see hooaeg yhele etie m2ngule ka j2uda.

Kuno!! edu meeskonna edasiarendamisel ja aaastal 2007 ootab teid juba meistriliiga

Silver
31.03.06, 22:30
Vaata, et ma sind staadionil näen! Kõik kohale, omadele tuleb ka kaasa elada! :)

Villem
31.03.06, 22:32
Kui vähegi Tallinna homme selleks ajaks tagasi jõuan, siis olen Käpp Kalju´le pöialt, käsi, varbaid ja mis iganes asju veel hoidma. Kes siis muu ikka neile pöialt hoiab, kui oma linnaosa jõmmid.

Raivo19
01.04.06, 04:36
Peab vist tõesti Hiiu Pubi kevadturniiril meelega kaotama ja mitte edasi saama,et jõuda Kaljut toetama;)

Kuno
01.04.06, 08:27
THATS THE SPIRIT! :D

Eugen
01.04.06, 12:07
Kas Massa koer on juba Männiku staadioni ümbrusse lahti lastud?
Et otsiks võidu kombinatsiooni noh!:D

Silver
01.04.06, 12:15
Kunn, koera ei tohi unustada! :P

Sir Brazza
01.04.06, 12:54
Ma ei saa aru, miks tänane mäng kolmapäevase peale lükati??:doh:

Eugen
01.04.06, 13:10
mis mis? Aprill?

Silver
01.04.06, 13:21
Brazzal ei kukkunud aprillitüng eriti hästi välja! Aga pole midagi, ikka juhtub! :D

Sir Brazza
01.04.06, 13:36
damn.. ma nii lootsin.. unise peaga vist ei tohi \"tüngasid\" teha... :D
ma muidugi loodan, et eugen ja Sillu kohe Kunolt üle ei küsinud? :D

Eugen
01.04.06, 13:56
Noup,aga korraks mõtlesin küll,et mis värk on :D

etsajo
01.04.06, 18:52
Kalju on jäänud kaotusseisu...Morozovi väravast 28.minutil:(
NB! Krt mul raha teie peal, nii et võtke jalad kõhu alt välja:kaval:

lennat
01.04.06, 19:03
Mäng pole veel läbi
Ema kodust hüüab:
Kalju! (valjult) KALJU!
Sööma!
Kaja (Echo) viib osa jutust minema ja Kalju kuuleb, et ema kutsus:
Lööma!

Ramm
01.04.06, 20:40
Kahjuks tuli see esimene kaotus :( kuid jah levadia oli päris hea ja mingi aeg surusid väga tugevalt.Hea,et kaitse pidas..samas arvan et saatuslikuks sai palli võitluses alla jäämine,eriti õhuvõitluses..kui tabloole tuli 1-1 siis korraks oli nagu seda särtsu kuid läks asjad teistmoodi...aga pole hullu,järgmine kord läheb paremini

lennat
01.04.06, 20:55
Kalju, kohe koju sööma! Muidu järgmist 08. 04. Kurede vastu peetavat mängu ei võida ka.
KALJU !?

17
01.04.06, 21:04
Algselt postitas lennat

Kalju, kohe koju sööma! Muidu järgmist 08. 04. Kurede vastu peetavat mängu ei võida ka.
KALJU !?
Kas keegi väitis et võidavad?:)

maniaacos
01.04.06, 21:29
Algselt postitas lennat

KALJU !?

mis krdi sööma? mida sa jahud? ma ei saa midagi aru igastahes :P

lennat
01.04.06, 21:30
Algselt postitas 17

Algselt postitas lennat

KALJU !?

Kes väitis, et kaotavad, ka, palun andmeid. :sega1:

17
01.04.06, 21:31
Algselt postitas lennat

Algselt postitas 17

Algselt postitas lennat

KALJU !?

Kes väitis, et kaotavad, ka, palun andmeid. :sega1:
Loe Kure teemat, Silver ühe minu MSNis antud lause pani sinna;)

vincent
01.04.06, 21:45
Ma võin ilma igasuguste emmessennideta küll julgelt välja öelda, et võidavad :P.

Kuno
01.04.06, 22:01
Hea mäng oli, täna võitis see kes rohkem väravaid lõi :)
Aga mõnesmõttes oli täna hea see, et saime ilma Massa ja Kallaste Tommita ka hakkama ja mängul polnud viga midagi arvestades, et Nool, Olu, Lullu, Mitt lonkasid platsil.

Aga Kure mänguks oleme tervemad kui kunagi varem!:D

Sir Brazza
01.04.06, 22:28
Kahju, et Mitt oma esimese poolaja kahte supper võimalust ära ei kasutanud. Nagu arvata oligi - sai täna Levadia noorte kiirus ja tehnilisus väljakul maksma. Minu arvates Kalju poolt täna suht nüri mäng.

Kottige Kure ära - palun.:deemon:

NB! üks asi veel.. palun jääge oma esialgsete eesmärkide juurde - et 5-6 koht tänavu. Muidu panete mängijatele suure surve peale. Nautige ja ajage palli mõnuga taga! On hooaja lõpus ka ehk parem oma 2-3koha üle siirast uhkust tunda.
Miks ma seda ütlen? Sellepärast, et tasapisi loeb juba, et olete Meistriliiga võitnud ja et keegi ei peata teid jne.

Kuno
02.04.06, 00:37
Algselt postitas Sir Brazza

Kahju, et Mitt oma esimese poolaja kahte supper võimalust ära ei kasutanud. Nagu arvata oligi - sai täna Levadia noorte kiirus ja tehnilisus väljakul maksma. Minu arvates Kalju poolt täna suht nüri mäng.

NB! üks asi veel.. palun jääge oma esialgsete eesmärkide juurde - et 5-6 koht tänavu. Muidu panete mängijatele suure surve peale. Nautige ja ajage palli mõnuga taga! On hooaja lõpus ka ehk parem oma 2-3koha üle siirast uhkust tunda.
Miks ma seda ütlen? Sellepärast, et tasapisi loeb juba, et olete Meistriliiga võitnud ja et keegi ei peata teid jne.

See jääbki eesmärgiks, lähen nüüd sööma :D

Sir Brazza
02.04.06, 01:08
Algselt postitas Kuno

Algselt postitas Sir Brazza

See jääbki eesmärgiks, lähen nüüd sööma :D

Et vist eriti ei kottinud eks :P

bytheway.. nii hilja ei sööda, siis magu ei tööta ja mõistus ei noki, und ei tule ja ajab janutama :D

krdi kiirelt võib järeldada, et Kuno õhtu lõppeb 4käpukil :D

Raivo19
02.04.06, 03:13
Vaatasin Maasinguga mängu tribüünilt koos ja peab mainima,et Levadial oli täna hea päev,isegi nende \"tussud\" karjusid meile kõrvaauku.Ega Nõmme kehva ei olnud,nad püüdsid hingega,aga natuke jäi vajaka.Sport ongi selline,täna läks niimoodi.Pinge ainult tõusis.

Raivo19
05.04.06, 04:42
Nõmme on juba ootused nii kõrgele kruvinud,et ega viik Kuressaarega nagu ei pakukski enam rahulolu;)

masturr
05.04.06, 10:28
Algselt postitas Raivo19

Nõmme on juba ootused nii kõrgele kruvinud,et ega viik Kuressaarega nagu ei pakukski enam rahulolu;) kure pole ju mingi sats:D :D :D

17
05.04.06, 16:39
Algselt postitas masturr

Algselt postitas Raivo19

Nõmme on juba ootused nii kõrgele kruvinud,et ega viik Kuressaarega nagu ei pakukski enam rahulolu;) kure pole ju mingi sats

Suu kinni ja kappi tagasi! Kohe!:viha:

budu
05.04.06, 16:49
Algselt postitas 17

Algselt postitas masturr

Algselt postitas Raivo19

Nõmme on juba ootused nii kõrgele kruvinud,et ega viik Kuressaarega nagu ei pakukski enam rahulolu;) kure pole ju mingi sats

Suu kinni ja kappi tagasi! Kohe!:viha:

N2gin unes et kalju v6idab 2-1,17 2ra pahanda aga teinekord v2ivad unen2od ka t2ppi minna

lennat
05.04.06, 18:58
Nõmme Kalju võidabki 2:1.

Kuno
05.04.06, 19:47
Ma nägin unes, et Kure jäi praamist maha :D

Silver
05.04.06, 20:42
Algselt postitas Kuno

Ma nägin unes, et Kure jäi praamist maha :D Head unenäod! :P

masturr
05.04.06, 20:55
ma nägin unes et kured lennutatakse tagasi oma saarele peale seda kui neil on puur täis taotud;)

17
05.04.06, 21:49
Jubehea huumorisoonega olete siin kõik! Puhas Eesti huumor!:deemon:

Bobik
05.04.06, 22:10
Algselt postitas Kuno

märjad unenäod :P

17, sa oled saarelt, sa ei peagi mõistma. See on mandrihuumor ;)

budu
05.04.06, 22:15
Algselt postitas Bobik

Algselt postitas Kuno

märjad unenäod :P

17, sa oled saarelt, sa ei peagi mõistma. See on mandrihuumor ;)

Mandri huumor on karm saarlaste suhtes.aga tuleb v2lja et k6igi unen2gudes midagi head kurele ei old

kaala
06.04.06, 00:29
eks laupäeval pannakse siis kõik paika. hooaega on kalju hästi alustanud, aga stabiilne peab kuni lõpuni olema. siiani olete võitnud oma mängud tänu suurele õnnele mitte tänu meisterlikule mängule:). kui kõik plaanipäraselt läheb, peaks kalju kuskil 3:0 skooriga purustatud saama.

PS! on hiiu staadionil varem nii head meeskonda nagu kuressaare nähtud?

don
06.04.06, 00:50
Algselt postitas kaala

eks laupäeval pannakse siis kõik paika. hooaega on kalju hästi alustanud, aga stabiilne peab kuni lõpuni olema. siiani olete võitnud oma mängud tänu suurele õnnele mitte tänu meisterlikule mängule:). kui kõik plaanipäraselt läheb, peaks kalju kuskil 3:0 skooriga purustatud saama.

paar aastat tagasi mängis kaitseliit/kalev seal, sügisel oli ta suht võrdne kuressaarega...:lahe:

Lapeteus
06.04.06, 10:13
Kas ründaja Kiviloo \"praka\" on kalju eest jäädavalt pingile keevitatud. paistab, et ta pole see hooaeg platsile veel saanud.

Martin
06.04.06, 11:26
Algselt postitas Lapeteus

Kas ründaja Kiviloo \"praka\" on kalju eest jäädavalt pingile keevitatud. paistab, et ta pole see hooaeg platsile veel saanud.

Neljas, lõuna.

Kuno
06.04.06, 12:15
Algselt postitas kaala

Nii head meeskonda kui Kure pole tõesti Hiiul enne nähtud. Muidugi kui nüüd ajalugu vaadata, siis Kalju pole kunagi Kurele kaotanud, seega loodame, et raditsioonid jätkuvad :D

Õnne peab ka olema!

Lapeteus
06.04.06, 12:56
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Lapeteus

Neljas, lõuna.

Huvitav, mõni nädal tagasi oli tema nimi veel nõmme kalju ründajate hulgas. ju siis olid soccernetis selle kohta vanad andmed.

maniaacos
06.04.06, 13:31
Kalju mängijad on kõik jube õnnelikud ning tänu sellele on meil ka õnne kõvasti. Mõelge ise, kui 11 üliõnnelikku inimest on platsil, siis ainuke variant ongi ju võit :D

budu
06.04.06, 14:28
Algselt postitas maniaacos

Kalju mängijad on kõik jube õnnelikud ning tänu sellele on meil ka õnne kõvasti. Mõelge ise, kui 11 üliõnnelikku inimest on platsil, siis ainuke variant ongi ju võit :D

k6ik meeskonnad v2iks kaljust siis eeskuju v6tta,nii lihtne ongi see v6iduv6ti vaja lihtsalt et 11 6nnelikumeest oleks platsil ja v2idud tulevad iseenesest.

Raivo19
07.04.06, 01:04
Võidud tulevad isajänesest;) ,nagu vene murrak ütleb..,valusa jalaga Kivi vist siirdus Tartusse,algul Tammekasse,ei tea,kus praegu on,vähemalt Kalju võite tähistab vahel vanade sõpradega.See on Kaljus õige,et tuju peab üleval olema.Paluks suveks kõige muu kõrval ehitades Hiiu staadionile ka õlleputka jaoks koht leida:) Tänud

mg
07.04.06, 11:27
Algselt postitas don

Algselt postitas kaala

paar aastat tagasi mängis kaitseliit/kalev seal, sügisel oli ta suht võrdne kuressaarega...:lahe:

kui me nüüd ajalukku sukeldume, tuleb välja, et kuressaare pole üldse kõige tegijam klubi esiliigas
lootus ja levadia2 on palju rohkem korda saatnud.
võibolla keegi veel...

mahagon
07.04.06, 12:51
Algselt postitas mg

Algselt postitas don

Algselt postitas kaala

kui me nüüd ajalukku sukeldume, tuleb välja, et kuressaare pole üldse kõige tegijam klubi esiliigas
võibolla keegi veel...

No ega kure pole saanudki divaris midagi teha kuna on üle aasta pidanud meistriliigas osalema:D Mõlemaid satse näinuna annaks siiski eelise eelseisval mängul Kaljule. Tahtmist tundub neil rohkem olema.
Üritan ka ise homme tribüünil olla. Kas Hiiul on ikks see rõve liivapaber või on midagi asisemat mahapandud? Loodetavasti ei küsita pilet eest jälle 25 EEKu. Mujal on ikka kümnekaga hakkama saadud. Kuressaares vaatamine suisa tasuta. Lust ja lillepidu:õnnelik:

maniaacos
07.04.06, 14:14
Algselt postitas mahagon

Algselt postitas mg

Algselt postitas don

Algselt postitas kaala

võibolla keegi veel...

No ega kure pole saanudki divaris midagi teha kuna on üle aasta pidanud meistriliigas osalema:D Mõlemaid satse näinuna annaks siiski eelise eelseisval mängul Kaljule. Tahtmist tundub neil rohkem olema.
Üritan ka ise homme tribüünil olla. Kas Hiiul on ikks see rõve liivapaber või on midagi asisemat mahapandud? Loodetavasti ei küsita pilet eest jälle 25 EEKu. Mujal on ikka kümnekaga hakkama saadud. Kuressaares vaatamine suisa tasuta. Lust ja lillepidu:õnnelik:

uut katet veel paraku pole, nii et tuleb vanaga läbi ajada...

runno
07.04.06, 23:26
Ma jõuaks vast poole kolmeks.. äkki alustate poolt tundi hiljem?

masturr
08.04.06, 15:23
JK Kalju: Tammeväli, Nestor, T. Kallaste, Mäepea, Ando Saar, Aniko, Maasing, Olumets, K. Kask, Nool, Pokk. huvitav mix lukk ei mängi :oih:

Jeti88
08.04.06, 17:29
Algselt postitas kaala
kui kõik plaanipäraselt läheb, peaks kalju kuskil 3:0 skooriga purustatud saama.

noh, päris plaanipäraselt ei läind, aga üldiselt võib rahule jääda:D

mahagon
08.04.06, 17:43
Kodus tagasi ja jälle soe sees:) No päris OK mäng oli. Kure oli täna selgelt parem meeskond. Kalju ei saanudki oma mängu käima. Ainuke pressingu moodi hetk oli u. 10 min enne lõppu ja siis oli ka Kure vv tasemel.
Kas Lukk ja Mitt on vigased? Lukk oli vähemalt pingil, Mitt polnud vist veel klubist tagasi:P
Kalju peaks ikka vähe parema teise vv endale otsima. See endine MC vaht oskab ainult ohkida väravas. Esimesel poolajal oli puhas õnn et tema eksimusest pall väravas ei käinud. Kaitse lõi joonelt puhtaks. Ei ühtki seivi mängu jooksul! Kolmandale väravale sai tõsi küll näpud vahele. Äkki ma teen talle ka ülekohut aga no kamoon - mis sa virised pidevalt. Teine haliseja oli Maasing aga ta suutis ennast teiseks poolajaks kokku võtta.
Kure näitas siis täna vist esimest korda sellel hooajal milleks suutelised ollakse. Edu.

17
08.04.06, 20:53
Kalju väravavaht võiks natuke vähem omadega väljakul möliseda, siis ehk tuleks ka midagi;)

PraS
09.04.06, 02:07
Kalju oli täna kui III liiga keskmine meeskond. Mölinat kui palju kuid mängu vähe. Lähen ma lootuses näha ilusat söödumänge Kalju poolt, kuid nägin platsil ainult vinguvaid veterane. Paar asjalikku poissi oli ikka võistkonnas, kuid seda vähe. Samas tuleb au anda Noolele, kes vast ainsana saaks veel krõgemal tasemel hakkama. Kahjuks Mitt ei leidnud täna aega mängima tulla ja mul jäi nägematta see virtuoos.

Tulite te nõmmekad nüüd pilvedelt alla oma 5-6 koha jutuga?

Erapooletu.

17
09.04.06, 02:16
Algselt postitas PraS
Erapooletu.
Mai ääss:D

PraS
09.04.06, 02:19
Algselt postitas 17

Algselt postitas PraS
Erapooletu.
Mai ääss:D

Ära poe!

Raivo19
09.04.06, 08:03
Eks Kaljul on hea hooaja alguse järel väike press peal,aga minu arvates lõikas näppu hoopis Olumets,kes olevat sellepärast väravavahi välja vahetanud,et ta eelmine mäng 2 kolli lasi.Ühesõnaga,Kalju poisid on arvamusel,et need vv-id on võrdsel tasemel.No nad ei ole seda ju mitte,Tammeväli ja Kääri\'t võib omavahel võrrelda,Lukk on peajagu üle.Arvata võib,et Maasing mõlises sellepärast väljakul,et ta äärepoolikuks pandi-väga kummaline käik??!!
Kure oli meeskonnavaimu poolest selgelt üle.Kalju vennad peavad saama vabalt nautida mängu,siis on edu loota,punnitamine sunniviisiliselt koos mölaga ei tundu õnnestuvat.Aga mäng on mäng,teised tahavad ja võidavad ka vahel.:oih:

Eugen
09.04.06, 13:39
Algselt postitas PraS

Mis sa sellega mõtled,et langeme tahapoole?

PraS
09.04.06, 14:29
Algselt postitas Eugen

Algselt postitas PraS

Praeguselt kohalt langete küll alla. Olumets võiks pingile jääda siis oleks ka peatreenerist vast kasu.

Silver
09.04.06, 14:37
Mulle tundub, et Pras teab kõige paremini, mis Kaljule hea oleks. Müstika!

Eugen
09.04.06, 16:34
Algselt postitas PraS

Algselt postitas Eugen

Algselt postitas PraS

Praeguselt kohalt langete küll alla. Olumets võiks pingile jääda siis oleks ka peatreenerist vast kasu.

Jutt oli 5-6 kohast,mis on ka põhimõtteliselt Kalju eesmärk.Mis sa sokkid?

PraS
09.04.06, 17:11
Algselt postitas Silver

Mulle tundub, et Pras teab kõige paremini, mis Kaljule hea oleks. Müstika!

Jah ma tean. Kui veel abi vaja siis Sillu küsi julgelt. Ma olen abivalmis :)

to: Eugen - kindlasti lähete mängule sellise suhtumisega, et tore kui ei kaota, veel parem kui viiki mängime ning kui võidame siis super :)

Ärge siis kõike puhta tõena võtke, muidu võite solvuda :)

Villem
10.04.06, 00:15
Ma arvan, et hooaeg on alles väga alguses ning tibusid loetakse hooaja lõpus. See, et Kalju Kuressaare vastu pähe sai ei ole katastroof (samas ka mitte meeldiv). Järgmine kord tuleb lihtsalt neile 100ga tagasi teha ja selleks tuleb viimne kui 1 Nõmme Kalju fänn staadioni äärde tuua. Omade toetusega me teeme parimaid tulemusi. Näitame, et Kaljul on ka toetajaid, kes tahavad neid näha ML ja mängimas parimatele kohtadele, sest meie nõmmekad oleme ju ometigi seda väärt.

Edasi Kalju - küll ka ebaõnn lakkab!

Raivo19
10.04.06, 03:15
No fännid muidugi ka,aga ma ütlen veelkord,et Massa pere koer ei tohi vabu päevi võtta.Kui tsao-tsao on kohal,on ka hea tulemus soolas...Maskott mängule!

Kuno
10.04.06, 21:22
Siit saate tibusi lugeda kui nati vaeva näha :D

http://www.waxhoff.com/

Zavjalov
11.04.06, 17:21
Laupäeval 15-ndal Tulevik II - Nõmme Kalju (Lillekülas)
Ma isiklikult arvan, et lõppseis jääb Kalju kasuks, kuid eks näis.

Kuno
11.04.06, 17:51
Algselt postitas Zavjalov

Oot kas see mäng toimub Lillekülas? Kust selline info?

sosku
11.04.06, 20:52
Algselt postitas Kuno
Kus siis veel? Või tahate Viljandisse sõita ja sealsel imelisel k/m väljakul ringi joosta?

croissant
12.04.06, 10:03
Algselt postitas sosku

Algselt postitas Kuno
Kus siis veel? Või tahate Viljandisse sõita ja sealsel imelisel k/m väljakul ringi joosta?

Viljandisse sõidu soovi pole keegi avaldanud. Küsitud on vaid infoallikat.

Kuno
12.04.06, 13:14
Ei meile igati sobib... Viljandi vastu pole nagu midagi, aga sõita küll ei viitsi kui just ei pea!
14 SPORTLAND, SUPER!

Zavjalov
12.04.06, 20:26
Algselt postitas Kuno

Mängin ise Floras ja olen sellel mängul pallipoiss ja see mäng toimub Sportland Arenal 14.00

taku*
12.04.06, 23:26
Algselt postitas Raivo19

No fännid muidugi ka,aga ma ütlen veelkord,et Massa pere koer ei tohi vabu päevi võtta.Kui tsao-tsao on kohal,on ka hea tulemus soolas...Maskott mängule!

mis selle kutsa nimi oligi... mingi ambrosius vms??

suvel, kui vennaga hiiu statal käisin jalkat pelamas, siis pärast mängimist oli täitsa vahva seda laiska olevust patsutada.:)

don
13.04.06, 01:03

Algselt postitas Kuno

Mängin ise Floras ja olen sellel mängul pallipoiss ja see mäng toimub Sportland Arenal 14.00
vähemalt pallipoisid on hästi informeeritud...:D

etsajo
13.04.06, 05:08
töö on töö:D

Silver
15.04.06, 17:14
Tundub, et esiliigas on uus liider! :õnnelik:

PraS
15.04.06, 17:26
Algselt postitas Silver

Tundub, et esiliigas on uus liider! :õnnelik:

Hea mäng Silver :)
Mitt tagasi ja pikk pall toob ka kohe edu.
Teie paremad ajad on samas veel ees. Kui vaid meeskonna põhituumik koos suudetakse hoida siis järgneva viie aasta jooksul pole kaotusi karta :õnnelik:

arvaja
15.04.06, 17:48
Kalju ML-i:)

budu
15.04.06, 18:10
Tore j2lle et Kalju v2idu sai.Muidugi kas see veel hea oleks kui sygisel esimesed oleksite,sest kohe teisest esimesse ja siis meistriliigasse,see v2ib l2ppeda hullemini kui dymano r2nnak eelmine hooaeg.aga edu teil ikkagi!!!

Kuno
16.04.06, 13:14
PIMP MY LEAGUE :D

spoke
19.04.06, 12:09
Huvitav mis on saanud sellisest mängumehest nagu Lauri Kivilo, sõjaväelane vist hetkel võrumaal, kas mängib kaljus edasi või vahetanud klubi ?

soxx
19.04.06, 12:24
Algselt postitas spoke

Huvitav mis on saanud sellisest mängumehest nagu Lauri Kivilo, sõjaväelane vist hetkel võrumaal, kas mängib kaljus edasi või vahetanud klubi ?

Oli juba juttu sellest..ta mängib lõunas 4.liigas ;) naine pani asjad paika:kaval:

arvaja
22.04.06, 16:37
Huvitav,miks Olumets poolajast ise väravasse läks?

budu
22.04.06, 17:07
Algselt postitas arvaja

no ma arvan et m6lemad v2ravavahid said vigastada miks muidu platis m2ngija v2ravas on.aga see vaid minu oletus,ise m2ngul ei k2inud.

maniaacos
22.04.06, 17:14
Algselt postitas arvaja

Sest Vaikole sõideti sisse ja läks haiglasse ribidest pilti tegama. Varuväravavahti ei olnud paraku...

sosku
22.04.06, 17:23
Sest Vaikole sõideti sisse ja läks haiglasse ribidest pilti tegama.
See oli pigem õnnetus. Nii väravavaht kui Dünamo mees läksid lahtise palli peale. Tammeväli jõudis esimesena, aga Dünni ründaja tuli täiskiirusel ja ei saanud enam pidama.

arvaja
22.04.06, 18:26
Kalju meistriks:)

Eugen
22.04.06, 18:37
Aga seis ja mäng üldiselt ?(kahjuks seekord ise ei jõudnud vaatama :( )

mahagon
22.04.06, 19:41
Algselt postitas Eugen

Suht lahja mäng oli. Esimesel poolajal ei tahtnud Dünamo üldse rünnata. Teisel oli juba midagi jalgpalli moodi. Kalju esimene koll oli ilusti tsenderdusest peaga. Teine koll oli Dünamo keskkaitsja jänedast eksimusest. No nii lüüakse pallist mööda 4-ndas liigas:D Mitt oli lihtsalt õigel kohal. Dünamo värav tuli mittemillestki. Pikk pall ette ja kastist koksti sisse. Muidu oli Olumets päris tasemel vv-ks.
Sellise mänguga pole Dünamol esiliigas küll midagi teha. Uskumatu et nad eelmine aasta ML-s mängisid. Saan aru, et paljud on lahkunud aga ikkagi....

Kuno
22.04.06, 19:48
Algselt postitas sosku

Sest Vaikole sõideti sisse ja läks haiglasse ribidest pilti tegama.
See oli pigem õnnetus. Nii väravavaht kui Dünamo mees läksid lahtise palli peale. Tammeväli jõudis esimesena, aga Dünni ründaja tuli täiskiirusel ja ei saanud enam pidama.

See oli tõesti õnnetus... Vaikol tuli suust verd ja me kahtlustasime alguses sisemist verejooksu... Hetkel on selge, et midagi väga tõsist ei ole, põrutus oli suur.

Markust mei kahjuks täna polnud ja Ints tõmbas kindad kätte ja tegi oma tööd üllatavalt ilusti!

Retsept!

Kuno
22.04.06, 19:49
Algselt postitas mahagon

Algselt postitas Eugen

Suht lahja mäng oli. Esimesel poolajal ei tahtnud Dünamo üldse rünnata. Teisel oli juba midagi jalgpalli moodi. Kalju esimene koll oli ilusti tsenderdusest peaga. Teine koll oli Dünamo keskkaitsja jänedast eksimusest. No nii lüüakse pallist mööda 4-ndas liigas:D Mitt oli lihtsalt õigel kohal. Dünamo värav tuli mittemillestki. Pikk pall ette ja kastist koksti sisse. Muidu oli Olumets päris tasemel vv-ks.
Sellise mänguga pole Dünamol esiliigas küll midagi teha. Uskumatu et nad eelmine aasta ML-s mängisid. Saan aru, et paljud on lahkunud aga ikkagi....

Kalju mäng polnud ka tegelikult teab mis hea, aga punktid kirjas ja enesekriitikat tuleb teha muidu ei arene ;)

Eugen
22.04.06, 20:42
Olu oli väga hea :) lasi viimastel minutitel meelega ühe ära lüüa, sest neil selline värk seal, et kui väravavaht hoiab taga nulli, siis saab järgmine mäng platsile kui ei läheb teine väravavaht :D Olu oleks muidu järgmises mängus ka väravasse pandud :D

Väike tsitaat sokkeri kommentaaridest ja tekkis küsimu,kas vastab tõele,et olu hakkas pabistama?:D:D:D

-Raul-
23.04.06, 11:47
Olu ei pabistanud, juhatas kindlalt meeskonda väravavahina ja koll tuli lihtsast kaitse
veast, niisama ei anta siin midagi ära.

Kuno
23.04.06, 15:07
Algselt postitas -Raul-

Olu ei pabistanud, juhatas kindlalt meeskonda väravavahina ja koll tuli lihtsast kaitse
veast, niisama ei anta siin midagi ära.

Raul ei laena niisama isegi kammi :D

-Raul-
23.04.06, 16:33
Kõlu-ja kulupead kammi ei vaja!

mahagon
29.04.06, 17:44
No nii, jälle kodus suhu tuli. 4:1 vineerile siis seekord. Uskumatu see esiliiga ikka. Paar vooru tagasi sai vineer kelleltki 4 või 5-0 ja nyyd selline korralik esitus. Kas oli esindus satsist mehi sees?
Vineeri 3-s kolis oli rohkem või vähem syydi vv. Ikka väga ebakindel ja väljatulekuid kartis nagu tuld. Nyyd saan aru miks Lukkile Tammevälja eelistatakse.
Tegelikult mängis Kalju eriti esimesel poolajal väga kenasti ja ka nende koll oli super. Aga kaitse ja vv pealt ikk kärises 2 tykki endalegi kotti.
Teisel poolajal oli juba võrdne sudimine ja häid võimalusi tekkis pigem vineeril kontratest.
Seekord siis sedasi. Nyyd tuleks hakata ilusa mänguga ka võitma :P

Eugen
29.04.06, 18:01
järgmine nädal jälle ;)

Rein
05.05.06, 16:14
8. Võistkonna Nõmme Kalju II mängija Kuno Tehva agressiivne käitumine ja tegutsemine pärast Eesti meistrivõistluste mängu Tallinn United FCga 30. aprillil 2006.

Otsustati:

8.1 Diskvalifitseerida võistkonna Nõmme Kalju II mängija Kuno Tehva 5 EMV mänguks.

8.2 Karistada võistkonda Nõmme Kalju II kolme miinimumpalga suuruse rahatrahviga võistkonnapoolsete rassistlike väljendite kasutamise eest.

huvitav mida see Kuno seal ütles?!
:D

Eugen
05.05.06, 18:10
Kunn sai ka käe valgeks :D :D :D

Litmanen37
05.05.06, 21:40
pigem pea;)

Rein
05.05.06, 22:00
Nohh krt, kas keegi teab mis ta siis ütles või ei???

Kunn, äkki oskad ise kommenteerida???

Eugen
06.05.06, 03:38
Algselt postitas Litmanen37

pigem pea;)

Ei tea millest räägid,aga ma pidasin silmas,et sai jala valgeks jalkaliidus karistuste suhtes.Iga uus on hullem,nagu iidne vanasõna ütleb ;)

Raivo19
06.05.06, 05:30

pigem pea;)kuule,kas see teie portugaallane dressuurile ei allu või kodustamisele eesti rahva kombe kohaselt.olen ennegi tähele pannud,et liialt väljakutsuvad importvennad marineeritakse vajadusel sisse.natuke vedas,et rahumeelse kaljuga mängisite,trummi oleks poisile glehni parki tutvustanud koos lisanditega sellise ülbuse eest:lahe:

Litmanen37
06.05.06, 15:52
Algselt postitas Raivo19

pigem pea;)kuule,kas see teie portugaallane dressuurile ei allu või kodustamisele eesti rahva kombe kohaselt.olen ennegi tähele pannud,et liialt väljakutsuvad importvennad marineeritakse vajadusel sisse.natuke vedas,et rahumeelse kaljuga mängisite,trummi oleks poisile glehni parki tutvustanud koos lisanditega sellise ülbuse eest:lahe:

mida iganes....

Eugen
06.05.06, 16:09
neelame selle mõruda pilli alla ja mängime edasi ;)

Eugen
06.05.06, 21:19
TVMK II- Nõmme Kalju 1-1
Värava ees hoolitses teatavasti Aniko trahvikast ja hea üks punn ka ära tuli ;)

-Raul-
06.05.06, 21:49
Hose Marija dresseeritakse, marineeritakse ja gastreeritakse õige pea, et ta seal Nimeta Baaris alaealisi blondiine ei näpiks ja veepudeleid tulevikus ei loobiks.

Kuno
07.05.06, 16:16
Algselt postitas Rein

Nohh krt, kas keegi teab mis ta siis ütles või ei???

Kunn, äkki oskad ise kommenteerida???

Mis siin ikka kommenteerida, kes otsib see leiab...

jansa
07.05.06, 22:20
..järgmine mäng võitke Tauno tervenemise nimel...

Kuno
08.05.06, 01:35
Algselt postitas jansa

..järgmine mäng võitke Tauno tervenemise nimel...

Seda küll... viimased paar nädalat on see teema meid kõiki katki ja närviliseks teinud, mõned mängud selle nahka läinud, mõned kaardid saadud, rahatrahvid jne...

Aga tundub, et läbirääkimised vanajumalaga on edu toonud!

4eburator
13.05.06, 01:07
kuulge, aga mis on tapne aadress Hiiu staadionil?

17
13.05.06, 01:28
Algselt postitas 4eburator

kuulge, aga mis on tapne aadress Hiiu staadionil?
Pidu tänav 11.

Eugen
13.05.06, 18:48
2-0 Kaljule,aga no tuul oli selline,et avalöögist pall maandus otse alla(vaata,et tuli veits tagasi isegi) ja tänu sellele jäid palju pallid lühikeseks/pikaks.
Hea,et punnid koju tulid

NB! Dynamol oli isegi vahetusi ;)

Raivo19
14.05.06, 05:18
he-hee,märkasin silmanurgast tsao-tsaod jälle platsi ääres turvamas,ma ütlen,ta on võiduvõti
:P

Eugen
14.05.06, 17:55
see on klassika ;)

mahagon
20.05.06, 18:57
Mis siis täna juhtus? Tulevik 2 peaks ju suht sodi olema?

-Raul-
22.05.06, 00:52
Seis oli suht nukker, mängupilt oli midagi muud.
Mitu head momenti ei löödud ära, Olu tõmbas paar kaitsjat haneks aga lõi posti.
Kuna sadas jubedat vihma ja plats oli ülilibe, siis ka Kaljul 2 rasket traumat (Kristofer ja Markkus, kes sai huulde 4. õmblust) ja Viljandil 1 väga halb kukkumine.

Tundub, et see oli Kalju viimane mäng sellel vanal kattel.
Kui nii traumaderohkelt jätkame, pole kellegagi edasi mängida. Uue katte paigaldus algab peale jaanipäeva ja kestab umbes 3 nädalat.

Viljandiga mängult puudusid ka Kallaste, Nool, Pokk, Kauponen.

kaitz
26.05.06, 14:41
Algselt postitas mahagon

Mis siis täna juhtus? Tulevik 2 peaks ju suht sodi olema?

Hea,et sa SODI ei ole:D

fcflora92
01.06.06, 16:33
Motetu et nõmmekalju ühines oper jk

etsajo
01.06.06, 16:35
Algselt postitas fcflora92

Motetu et nõmmekalju ühines oper jk

Põhjenda ikka ka, miks sa nii arvad?:kaval:

Eugen
01.06.06, 17:25
sest tema ongi jalgpall

17
01.06.06, 17:26
Kaljukad vaadake siis, et te täna-homme Privesse liiga kauaks jää, Kuressaarde vaja ka sõita ju;)

Eugen
01.06.06, 20:07
Sealt otse,ikka otse:D

marabella666
02.06.06, 01:03
Algselt postitas Eugen

Sealt otse,ikka otse:D

otse auti palliga :D

Silver
02.06.06, 09:36
Nõmme Hõlju! :P

Rein
02.06.06, 09:39
Algselt postitas Silver

Nõmme Helju :P

mahagon
02.06.06, 10:47
Algselt postitas Rein

Algselt postitas Silver

Nõmme Helju :P

Äkki hoopis Nõmme Kolju?

Silver
03.06.06, 16:57
Ei midagi erilist, Kuressaarele tõmmati 4:2 vesi peale. Aaa jah, Mitt lõi muidu neli väravat kah, unustasin peaaegu mainida. :D

arvaja
03.06.06, 17:07
Mitt on jumal.

17
03.06.06, 17:08
Algselt postitas arvaja

Mitt on jumal.
Esimesed kaks peaga, teised kaks paskas Leedo minuarust. Pole ta nii jumal midagi.

eestimees
03.06.06, 19:50
Algselt postitas 17

Algselt postitas arvaja

Mitt on jumal.
Esimesed kaks peaga, teised kaks paskas Leedo minuarust. Pole ta nii jumal midagi.

:õnnelik: 17 tuul ja torm

Eugen
03.06.06, 21:52
teised 2 paskas teie kaitseliin,ära selles oma vv süüdista(kui Leedo on muidugi vv,kui ei siis jah tema süü).Ja no Kure taktiga oli 4-0-6 teisepoolaja alguses.Lõpuks asi toimis korra,aga tugevam(ja võimsam) jäi ikka peale ;)

17 Tuul ja Torm

Oi kus mulle see laul meeldib :D:D
Kus juures need on täpsed mänguolude kirjeldused(peale väljaku)

eestimees
03.06.06, 22:01
Algselt postitas Eugen

teised 2 paskas teie kaitseliin,ära selles oma vv süüdista(kui Leedo on muidugi vv,kui ei siis jah tema süü).Ja no Kure taktiga oli 4-0-6 teisepoolaja alguses.Lõpuks asi toimis korra,aga tugevam(ja võimsam) jäi ikka peale ;)

17 Tuul ja Torm

Oi kus mulle see laul meeldib :D:D
Kus juures need on täpsed mänguolude kirjeldused(peale väljaku)

olen leidnud endalemõtte kaaslase siit foorumist:D

Eugen
03.06.06, 22:05
kas tahad duetti laulma tulla :D

eestimees
03.06.06, 22:11
Algselt postitas Eugen

laul - sina oled minu sõber

:D :D :D

lorenzo
03.06.06, 22:18
Algselt postitas eestimees

endalemõtte kaaslase

definitsioon?:oih:

eestimees
03.06.06, 22:28
Algselt postitas lorenzo

endalemõtte kaaslase

definitsioon?:oih:

on sul alles rikutus tase mees!

17 Tuul ja Torm

Oi kus mulle see laul meeldib

17
03.06.06, 22:48
Algselt postitas Eugen

Ilus laul on küll jah:D Ei, Leedo on keskkaitsja. nr 10.

Eugen
03.06.06, 22:55
selge siis oli tema kala ;)

Eugen
03.06.06, 23:06

Algselt postitas Eugen

laul - sina oled minu sõber

Äkki midagi sellist?;)

Kalju on meie sõber,
see punt ei ole tavaline,
Massa sööte jagab hästi,
Nagu Kaljul ikka kombeks on

Olu muidu lahe säga,
Aga võiks end vahel liigutada,
Erka jookseb mööda joont,
juhuuuu!!!!

Mitt meil ründes kiirelt sibab,
Tema vastu te vist ei saa,
Tom on meie kaitse tala,
Ega Mikk temast nõrgem väga pole

Marko vasakut meil kaitseb,
Taisto paremal kõige kõvem mees,
Aniko meil vabareid annab,
ja kõik sees!!!!

Ref: Kalju kõike võidab,
Kalju võidud on parimaaaad,
Kalju Meistriks saaaaaab!!!!!

Neile kellel viisipidamisega probleeme on,siis soovitaks kõrvale kuulata originaal lugu ;)

NB!-see kiiruga tehtud ja ärge solvuge,kes sisse ei mahtunud ;)

17
03.06.06, 23:08
http://img364.imageshack.us/img364/4084/p60300395cn.th.jpg (http://img364.imageshack.us/my.php?image=p60300395cn.jpg)

Tore, et kas vastasleeri fännid kohal olid, muidu oleksime pidanud ainult Kuretama seal:P

Eugen
03.06.06, 23:27
jajah,üks teie omadest(hea,et ise püsti seisis) oli teel juba meie leeri poole meid n.n ära kustutama,aga siis ikka saadi vuntsil kraest kinni :D

kaups
04.06.06, 21:29
Algselt postitas Eugen

jajah,üks teie omadest(hea,et ise püsti seisis) oli teel juba meie leeri poole meid n.n ära kustutama,aga siis ikka saadi vuntsil kraest kinni :D
Ta kohkus isegi ära, kui \"eikellegi maale\" jöudis ;)

lullu9
04.06.06, 22:41
Algselt postitas kaups

Algselt postitas Eugen

Ta kohkus isegi ära, kui \"eikellegi maale\" jöudis ;)peale mängu oli sellel vuntsil 4 vedu :D

praka
05.06.06, 02:39
Tere, mehed! Olin küll Kure poolt, kuid ega Kalju võit ka just kõige kehvem variant polnud... Tervitused Võrumaa mägedest! ;)

PS: Kuulsin, et Erka valitakse järgmiseks esiliiga kuumängijaks... On see tõsi? Kõlab küll usutavalt, arvestades tema mänguoskust...

PPS: kas järgmisel nädalavahetusel Tallinnas möllu saab?

Montag
05.06.06, 10:28
Mitt on ikka meistriliiga parim mees:kaval:

Nõmme Kalju Meistriliigasse!!!!!

Ramm
10.06.06, 13:50
Mis kaljuga juhtus et tuli selline kuiv saun?

sosku
10.06.06, 14:24
Vabalt oleks võinud ka 0:10 olla. Levadia noored poisid jooksid lihtsalt Kalju vendadest üle. Kui esimene poolaeg oli veel nii enam-vähem võrdne, siis teisel poolajal mängis vaid üks meeskond - Levadia.

kaups
10.06.06, 14:44
Algselt postitas sosku

Vabalt oleks võinud ka 0:10 olla. Levadia noored poisid jooksid lihtsalt Kalju vendadest üle. Kui esimene poolaeg oli veel nii enam-vähem võrdne, siis teisel poolajal mängis vaid üks meeskond - Levadia.
Väsimus, ega 30-ne ei jookse 18 aastasega võidu küll (eriti 90 min.) :(

ertz
10.06.06, 22:26
pole hullu, järgmine mäng loodetavasti taas võidusoonel...

kaups
10.06.06, 22:40
Pean teile pöialt, ainult mitte siis, kui Kure vastu mängite! :kaval

17
12.06.06, 02:29
Kurat see on kahtlane. Kui Kalju kaotab, on kõik klubiga seotud inimesed vait (nimesid nimetamata). Ja siis kui võidetakse, kiidavad kõik klubi maa ja taevani. Pointless ju?:doh:

-Raul-
12.06.06, 11:03
Klubiga seotud 2 kirjutavat inimest olid mõlemad nädalavahetusel klubile raha teenimas, seepärast ka keegi ei kirjutanud midagi.....

Mängu seis vastas meeskonda laostanud haiguste-vigastuste lainele.
Tavalisest algkoosseisust puudusid Kallaste Tom, Nool, Kask, Ando, Raimo Rand.
Lisaks mängis Mikk palavikus.

Ja ei saanudki midagi head siit tulla.
II poolajal sai veel Massa ka vigastada.

Kaleviga mänguks saame satsi jälle kokku.

duff_K
12.06.06, 11:38
kas kask mitte ei istunud pingil ?

maniaacos
12.06.06, 11:39
Algselt postitas duff_K

kas kask mitte ei istunud pingil ?
ei istunud, tal on trauma veel... aga järgmiseks mänguks peaks ok olema vist.

lullu9
14.06.06, 09:59
Algselt postitas duff_K

kas kask mitte ei istunud pingil ?pingil ta istus aga ilma vormita

sosku
16.06.06, 23:26
Minu kirjakasti potsatas taas ajalehe Nõmme Sõnumid värske number, kus kõige muu rohkem ja vähem olulisema kõrval, kajastakse ka JK Kalju mänge. Ja oi kuidas see mulle meeldib... Alati kui Kalju on nädal-paar varem mõnda vastast võitnud, kirjutatakse sellest suures ja rasvases pealkirjas hoogsaid lööklauseid a`la: \"Andrus Mitt lõi neli väravat!\" Aga 1:4; 0:3 ja 0:6 kaotused meistriliiga duublitele? Miks neist sõnagaGI ei mainita!? Ajaliselt jõuaks ju kenasti. Ja nende kaotuste mainimise asemel täidetakse leheruum Kalju naiskonna tegemistega.

Miks nii härrased Kalju bossid?

don
17.06.06, 01:51
Algselt postitas sosku

Minu kirjakasti potsatas taas ajalehe Nõmme Sõnumid värske number, kus kõige muu rohkem ja vähem olulisema kõrval, kajastakse ka JK Kalju mänge. Ja oi kuidas see mulle meeldib... Alati kui Kalju on nädal-paar varem mõnda vastast võitnud, kirjutatakse sellest suures ja rasvases pealkirjas hoogsaid lööklauseid a`la: \"Andrus Mitt lõi neli väravat!\" Aga 1:4; 0:3 ja 0:6 kaotused meistriliiga duublitele? Miks neist sõnagaGI ei mainita!? Ajaliselt jõuaks ju kenasti. Ja nende kaotuste mainimise asemel täidetakse leheruum Kalju naiskonna tegemistega.

Miks nii härrased Kalju bossid?
tähelepanu tuleb nii meestele kui naistele võrdselt jagada... ;)

17
17.06.06, 22:34
Kas Kalju fännid Kalevi fännide vastu penalteid lõid?

marcello
17.06.06, 23:57
Algselt postitas 17

Kas Kalju fännid Kalevi fännide vastu penalteid lõid?
Arvatavasti lõid aga kaotasid,sest üks Kalevi fänn viskas nina peale mulle,et ma olen loll kuna mängule ei läinud-nad nimelt võitsid kast õlut...

Silver
19.06.06, 10:49
4:2 kaotasid penaltivõistluse, kui ma ei eksi.

Eugen
20.06.06, 23:10
mis tänane seis jäi?

17
20.06.06, 23:21
1:0 89. minuti Miti väravast.

Eugen
20.06.06, 23:27
vahva:õnnelik:

sosku
20.06.06, 23:29
Kalju poolt 3x posti ja latti. Lootus ei löönud paaril korral oma kontra momente värava ees ära ja lõpetas ka 10-kesi (vigastus).
Jäi silma, et Kaljul oli seekord niipalju varumehi kaasas, et pingil läks kitsaks. Aga miks siis Lukk vasak-kaitset mängima pidi?

Eugen
20.06.06, 23:33
rotatsioon?:D

lullu9
21.06.06, 01:33
Algselt postitas sosku

Kalju poolt 3x posti ja latti. Lootus ei löönud paaril korral oma kontra momente värava ees ära ja lõpetas ka 10-kesi (vigastus).
Jäi silma, et Kaljul oli seekord niipalju varumehi kaasas, et pingil läks kitsaks. Aga miks siis Lukk vasak-kaitset mängima pidi?et kaitse lukus hoida

17
21.06.06, 04:05
pärnus liigub jutt et olete ilma jäämas esiliiga parimast ründajast???
Olen kuulnud et Mitt on liitumas Vaprusega kui ülemineku periood lahti läheb. Kas Kaljul on talle asendaja olemas? Kas Kaljuga on veel keegi liitumas?

Daneli postitus Kalju foorumist. Päris intrigeeriv värk:kaval:

Eugen
21.06.06, 14:05
Äkki keegi kommenteeriks seda ?:oih:

maniaacos
21.06.06, 16:02
Mitt ise nagu väga kursis ei ole selle jutuga...

Eugen
21.06.06, 17:47
Aaa,no siis ju kindel minek:D :D
Palju ülemineku summa on?

-Raul-
21.06.06, 18:54
Tallinnas liiguvad jutud, et vaprus liitub sügisel esiliigaga...

sanchez
09.07.06, 22:56
Edu Kaljule! Hiilgav hooaeg siiani teil onud!

Raivo19
12.07.06, 00:36
Algselt postitas sanchez

Edu Kaljule! Hiilgav hooaeg siiani teil onud!Kuno,ära tee varjatud reklaami;)

vincent
15.07.06, 17:17
wtf nüüd juhtus siis? Ja statistika järgi ilma ühegi vahetuseta - kas mehed tõesti nii katki/haiged?

kaitz
17.07.06, 22:03
Algselt postitas Raivo19

Algselt postitas sanchez

Edu Kaljule! Hiilgav hooaeg siiani teil onud!Kuno,ära tee varjatud reklaami;)

Njah Kalju hakkab kokku varisema

Silver
17.07.06, 22:28
Ja sina oled kes, seda kommenteerima? Naljamees.

norsk
19.07.06, 18:38
Kas viimati fanera duubli vastu mänginud J. Hepner on Janek Hepner?

sosku
19.07.06, 19:48
Eelmise vooru eelvaatest:
Vahepeal on meiega liitunud vanu kaljukaid: Janek Hepner tuli Dünamost ja Andrei Krasnopjorov alustas pärast aastast pausi mänge esindusmeeskonnas.

kaitz
22.07.06, 23:26
Algselt postitas Silver

Paraku on se tõsi 3:0 eduseisu viimase 20 min maha mängida KALJU KÕIGUB IIKA kõvasti:kaval:

Raivo19
26.07.06, 23:46
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas Silver

Paraku on se tõsi 3:0 eduseisu viimase 20 min maha mängida KALJU KÕIGUB IIKA kõvasti:kaval: Sa sobiks hästi kõmureporteriks,sest leiad tulemustes rabavat või keerad asju endale huvitavaks.Ära igas asjas tonti näe.See ongi sport,kus juhtub,vastased mängivad ka ju.Nõmme Kalju on isegi üle ootuste häid mänge teinud,mängivad fun\'iga,ei pea kellelegi tõestama.Loe ajaviiteks seda http://www.sloleht.ee/2006/07/25/sport/202334/ ,võta lonks õlut ja kõigume edasi.:kaval:

kaitz
27.07.06, 23:07
Algselt postitas Raivo19

Algselt postitas kaitz

Algselt postitas Silver

Paraku on se tõsi 3:0 eduseisu viimase 20 min maha mängida KALJU KÕIGUB IIKA kõvasti:kaval: Sa sobiks hästi kõmureporteriks,sest leiad tulemustes rabavat või keerad asju endale huvitavaks.Ära igas asjas tonti näe.See ongi sport,kus juhtub,vastased mängivad ka ju.Nõmme Kalju on isegi üle ootuste häid mänge teinud,mängivad fun\'iga,ei pea kellelegi tõestama.Loe ajaviiteks seda http://www.sloleht.ee/2006/07/25/sport/202334/ ,võta lonks õlut ja kõigume edasi.:kaval:

Tänud:P

sanchez
29.07.06, 03:44
Nooooh, hooajalõpus loeme oma tibud kokku ja vaatame kui kaljukindlad me matemaatikas oleme. Kui kõik hästi läheb paneme varsti teise käigu sisse ;)

-Raul-
31.07.06, 19:12
Kaljus lõppesid suvetuurid ja puhkused ära, uus kate sai Hiiule maha ja elu läheb uue hooga edasi. Lisandus ka kolm uut mängijat ja meeskondade ülem. Duublist kasutame lisaks veel 3. mängijat, seega teated Kalju kõngemisest on liialdatud.

eestimees
31.07.06, 19:25
Algselt postitas -Raul-

Lisandus ka kolm uut mängijat ja meeskondade ülem.

nagu kes?

17
31.07.06, 19:40
Ning kas mäng Kuressaarega toimub juba Hiiul?

Eugen
31.07.06, 19:53
Miks ta peaks mujal toimuma,kui Hiiu stata sai valmis?

lullu9
31.07.06, 23:27

Algselt postitas -Raul-

Lisandus ka kolm uut mängijat ja meeskondade ülem.

nagu kes?iga asi omal ajal;)

-Raul-
01.08.06, 00:49
Liitujad: Hepner, Krasnopjorov, Jarka (Uno Piiri noor kasvandik)
Duublist abiks veel Tekkel ja Priit.

Kuressaarega mäng tuleb uue ja väga hea kattega Hiiu staadionil

Raivo19
01.08.06, 10:53
Jalutasin eile Hiiult läbi,krt,uus kate on ikka mõnus,soe tunne tuli kohe sisse.Trummi vanad peerud kolivad ilmselt järgmine aasta ka sinna tagasi oma õlleliigas,kui hr.Klaasen sõbraliku pakkumise teeb.Nii hea on mändide all õlut juua ja Kaljule paralleelselt kaasa elada.:P

Montag
01.08.06, 11:21
olen mänginud uuel katel eks ta ole jah väga pehme ja mõnus:) poole parem kui eelmine kate

ROOTSI KUNN
01.08.06, 14:32
Algselt postitas Matchy

olen mänginud uuel katel eks ta ole jah väga pehme ja mõnus:) poole parem kui eelmine kate

Poole parem on ikka väga sitasti öeldud :P

sanchez
02.08.06, 13:19
Tulge jalutage täna õhtul kell kuus hiiult läbi, vaadake uut katet ja visake pilk peale kalju - kuusalu rada karikamängule ;)
Näete meie uue noore ründaja ka ära!

eestimees
02.08.06, 13:31
kes see meeskondade ülem selline on?

Eugen
02.08.06, 14:11
Kaldmaa Tom

Amadeus
02.08.06, 14:30
Algselt postitas Matchy

Pange mõni pilt ka üles uuest staadionist

eestimees
02.08.06, 14:43
Algselt postitas Eugen

Kaldmaa Tom

mis tegelane ta on selline?

maniaacos
02.08.06, 14:49

Algselt postitas Eugen

Kaldmaa Tom

Toomas Kaldmaa. Eelmine aasta oli ta meil treener, kuid pärist on Tallinna Jalgpallikoolist :)

don
02.08.06, 15:14

Algselt postitas Eugen

Kaldmaa Tom

tulge mängu vaatama, siis näete mis tegelane ta on...;)

cannavaro05
02.08.06, 21:06
Kuidas RSK Kuusest tulnud Jarka mängis?

sanchez
10.08.06, 15:51
Annaks nüüd ühe teemakohase lingi ka...

http://www.jkkalju.ee/?iid=145

kaitz
12.08.06, 17:46
EI suudetud Levadiale2 le vastupanu osutada 0:4

sosku
14.08.06, 23:28
Kaljul saab laupäeval Kalevi vastu väga raske olema. Mitt peab kaartide tõttu eemale jääma. Muidu mäng määrava tähtsusega. Kalevi võidu korral oleks esimene ML-i tõusja 99% teada.

lullu9
15.08.06, 09:51
Algselt postitas sosku

Kaljul saab laupäeval Kalevi vastu väga raske olema. Mitt peab kaartide tõttu eemale jääma. Muidu mäng määrava tähtsusega. Kalevi võidu korral oleks esimene ML-i tõusja 99% teada.kyll Olu vana rebane midagi välja mõtleb ;)

Raivo19
19.08.06, 19:02
Väga ägeda põnevusetenduse andsid täna Hiiul Kalev ja Kalju.Lust oli vaadata,ja mängutempo ning tase olid kevadisega võrreldes märgatavalt kasvanud.Meisterlikud teineteist väärivad vastased.Kahju,et Kalju teise poolaja surve ei toonud enamat latist ja postist ning kastis löökide takerdumist jalgadesse.Nad oleks viiki väärinud.Kalev pidas vapralt ja kindlalt vastu.Kõrvalt vaadates ütles minu subjektiivne arvamus-see mäng oli meistriliiga vääriline.:)

eestimees
19.08.06, 19:15
Algselt postitas Raivo19

Kõrvalt vaadates ütles minu subjektiivne arvamus-see mäng oli meistriliiga vääriline.:)

:D kindlasti oli:D see ütlus ajab küll nüüd naerma

PraS
19.08.06, 19:42

Algselt postitas Raivo19

Kõrvalt vaadates ütles minu subjektiivne arvamus-see mäng oli meistriliiga vääriline.:)

Kalev näitas karikasarjas kui väärilised nad ML jaoks on.

ttBoll
19.08.06, 21:13
Kuidas Markus Lukk ka mängis?

Peku
19.08.06, 21:43
Algselt postitas eriklt

Kuidas Markus Lukk ka mängis?

paar korda pudistas imelikes kohtades, väravaolukorrad olid vist üpris lootusetud.
muidu mäng oli põnev ja kalju väravad ikka tippklass, kahju ainult sellest lattilöögist mängu lõpus.

Raivo19
19.08.06, 22:17

Algselt postitas Raivo19

:D kindlasti oli:D see ütlus ajab küll nüüd naermaNaer on terviseks.

Muidu mängu nägid ve?Ja veelkord-see on minu isiklik arvamus,mehed olid väge täis.Ja miks ei võikski esiliiga ladvikusse kuuluvad ja kõrgema liiga uksele koputavad tiimid pakkuda kõrgetasemelist vaatemängu?Nii mõnigi ütles,et sain etendust kogu raha eest.

PraS
19.08.06, 22:34
Algselt postitas Raivo19

Algselt postitas Raivo19

Muidu mängu nägid ve?Ja veelkord-see on minu isiklik arvamus,mehed olid väge täis.Ja miks ei võikski esiliiga ladvikusse kuuluvad ja kõrgema liiga uksele koputavad tiimid pakkuda kõrgetasemelist vaatemängu?Nii mõnigi ütles,et sain etendust kogu raha eest.

Raivo ka IV või II liigas on vaatemängu, kuid tuleb tõdeda, kui Kalev hävib TVMK vastu ja Kalju ei saa III liiga meeskonnale märgatavalt vastu siis pole vist vääriline Kalju või Kalev mängima ML-s

Samas võin ma ka vabalt eksida.

Samas pole mul midagi vastu kui üks meeskondadest mängiks järgmisel hooajal ML-s ennast tugevades märgatavalt.

Tema :)

vincent
19.08.06, 23:14

Algselt postitas Raivo19

Kui inimene ise ütleb, et see on tema subjektiivne arvamus, siis ma ei saa küll hästi aru, mida siin üldse hüpata on.

eestimees
19.08.06, 23:44
Algselt postitas PraS

Algselt postitas Raivo19

Algselt postitas Raivo19

Raivo ka IV või II liigas on vaatemängu, kuid tuleb tõdeda, kui Kalev hävib TVMK vastu ja Kalju ei saa III liiga meeskonnale märgatavalt vastu siis pole vist vääriline Kalju või Kalev mängima ML-s

Samas võin ma ka vabalt eksida.

Samas pole mul midagi vastu kui üks meeskondadest mängiks järgmisel hooajal ML-s ennast tugevades märgatavalt.

Tema :)

nii see ongi...levadia 2 loputab neid juba aga kalev saaks kindlatsi parmini ML hakkama kusjuures ma ei usugi et kalju eesmärk on ML saada sellise koosseisuga oleks enesetapp:D

sanchez
30.08.06, 11:34
Algselt postitas vincent
Algselt postitas Raivo19 Kõrvalt vaadates ütles minu subjektiivne arvamus-see mäng oli meistriliiga vääriline.:) :D kindlasti oli:D see ütlus ajab küll nüüd naerma Kui inimene ise ütleb, et see on tema subjektiivne arvamus, siis ma ei saa küll hästi aru, mida siin üldse hüpata on.

Kõik on nagu tore, aga jalgpalli juures olevate inimestena hindate te asju natuke valesti.
Räägita siin Kalevist Ja Kaljust nagu Antsust ja Ossist...

Ma olen veendunud, et kui üks või teine klubi peaks Meistriliigasse tõusma täiendavad nad oma ridasi vastavalt vajadustele.
Täna tuleks arvustada ühe või teise meeskonna taset esiliigas...

Nüüd veel eilsest karika mängust, vastane oli äärmiselt ebameeldiv, kaks punast kaarti saatsid platsilt kõvemad Maardu jõhkardid minema. Iga kord kui vastane lähenes käisid sellised laksud vastu jalgu, et seda oli kuulda isegi teise platsi otsa. Tegemist oli väga hullu lõhkumisega mis tegi kogu meeskonna suht ettevaatlikuks, sest liigamängud on hetkel Nõmme Kalju prioriteet number 1.

Teiseltpoolt ei saa öelda, et vastane halb oli, istusid terve satsiga kaitses ja lõhkusid nii kuidas jaksasid. Oleks malakas käes olnud oleks sellega ka kaasa aidanud :)

Mäng kulges tegelikult ikkagi terve 90 minutit Maardu väravaall, raksatasid postid ja latid, kondid ja ribid... Vot selline mäng oli.

Silver
12.09.06, 15:26
Täna vaja Flora II siis ahju panna.

Karika vastane on Narva Trans, oh õudust! Õnneks on kodus mäng! ;)

Jeti88
12.09.06, 20:36
korralik pakk :D õnnitlen:D:D

budu
12.09.06, 20:39
nõmmekatel tõeline saunaõhtu keset nädalat

HABE
12.09.06, 20:42
Kui kalju hävib flora II 10-2 siis sedasi küll ML ei tõuse. Targem oleks vist vaadata mis toimub, et sedasi kaotatakse. Kogemusi peaks olema, et mängida võrdselt kõigiga. Loodetavasti kaljukad koguvad end ja üritavad ikka hooaja lõpuni edasipääsu ML.

maniaacos
12.09.06, 21:04
laupäeval saame jälle floraga mängida... loodame selleks mänguks ennast ikka okku võtta. tänane oli ikka üle mõistuse... flora oli korraliku satsi ka kokku pannud.

-RoMaRiO-
23.09.06, 16:42
Kas Kaljul mingi fännklubi on juba moodustatud?

Kuno
23.09.06, 17:44
Kas Kaljul mingi fännklubi on juba moodustatud?

midagi on, tahad liituda? :)

-RoMaRiO-
23.09.06, 19:59
midagi on, tahad liituda? :)

Elate häälekalt kaasa?

eestimees
24.09.06, 21:54
kas martin maasing mängis 97 kalju eest?

Prits
26.09.06, 00:42
kas martin maasing mängis 97 kalju eest?

Suht taibkas oled!

soxx
26.09.06, 08:23
EJL Juhatus otsustas ka toetada 2 miljoni krooniga jalgpalliklubi Nõmme Unitedi poolt endisel Tuletõrje staadionil arendatavat keskust.

Vaata aga kui hea...

Rein
26.09.06, 10:16
EJL Juhatus otsustas ka toetada 2 miljoni krooniga jalgpalliklubi Nõmme Unitedi poolt endisel Tuletõrje staadionil arendatavat keskust.

Vaata aga kui hea...

United ja Kalju on ikka kaks täiesti erinevat klubi. Enne Unitetid olid nad Elion ja enne seda Eesti Telefon.

Silver
26.09.06, 11:02
Reinul on õigus. :)

-RoMaRiO-
29.09.06, 18:23
Laupäeval kõik Kaljut toetama siis :)

dobermann
29.09.06, 21:24
Laupäeval kõik Kaljut toetama siis :)

ja kured hoiavad teile ka pöialt, vähem kui viik on täielik pettumus :P

Kuno
29.09.06, 22:22
ja kured hoiavad teile ka pöialt, vähem kui viik on täielik pettumus :P

meile oleks viik ka pettumus :)

Kuno
30.09.06, 17:24
Uutele fännidele sügav kummardus!

kaups
30.09.06, 18:46
Palju önne, nömmekad!
Tegite tabeliseisu jälle huvitavamaks ja meistriliigasse pürgijate nimekirja pikemaks. Huvitav, kumb pääseb ikkagi üleminekumängudele-kas Kalev vöi teie? ;)

Kuno
30.09.06, 19:18
Palju önne, nömmekad!
Tegite tabeliseisu jälle huvitavamaks ja meistriliigasse pürgijate nimekirja pikemaks. Huvitav, kumb pääseb ikkagi üleminekumängudele-kas Kalev vöi teie? ;)

elame näeme ;)

-RoMaRiO-
30.09.06, 19:49
Uutele fännidele sügav kummardus!

Ptv.

Aga jah, mäng oli väga hea täna :)

lullu9
30.09.06, 21:18
Palju önne, nömmekad!
ka kurel on see võimalus;)

Kuno
01.10.06, 22:50
ka kurel on see võimalus;)

Lullu teab mis Lullu räägib !

-RoMaRiO-
13.10.06, 16:42
Homme kõik Hiiule, Kalju võitu vaatama :)

Eugen
13.10.06, 18:18
Ma püüan ka kohal olla,aga vb linnast välja ja siis jääb ära