PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

Aílton
20.04.08, 23:35
Andre, teretulemast!

Hetkel küll midagi kindlat ei ole, aga üleüldse mis te arvate kui suur on võimalus et me teistest riikidest eeskuju võtame ja mõne brassi vms ära kodustame?

-RoMaRiO-
20.04.08, 23:45
Hetkel küll midagi kindlat ei ole, aga üleüldse mis te arvate kui suur on võimalus et me teistest riikidest eeskuju võtame ja mõne brassi vms ära kodustame?

Kui näiteks Felipele anda Eesti pass, siis see vend oleks raudpolt koondise nimekirjas.

apelsinf
20.04.08, 23:56
Felipe on tõesti ulmeline lihtsalt, seisin ja vaatasin suu ammuli. Lihtsalt lust vaadata, mis imetrikke see mees platsil teeb.
Ja hääl on igatahes mul karjumisest siiamaani ära;)

PraS
20.04.08, 23:59
Felipe on tõesti ulmeline lihtsalt, seisin ja vaatasin suu ammuli. Lihtsalt lust vaadata, mis imetrikke see mees platsil teeb.
Ja hääl on igatahes mul karjumisest siiamaani ära;)

Jep. Lihtsalt fenomenaalne kuidas ta ikka tervet Transi omas. Kaitses oli ka super. Võttis Gruznovilt pallil jalalt ning kõksis vähe kastis ja siis võttis järjest Transi mängijaid ette. Mõnikord 6 mõnikord lausa 12 venda:) Super lihtalt.

Nahkpea
21.04.08, 02:40

Mina isiklikult loodan, et seda ei hakka Eesti jalgpallis mitte kunagi juhtuma. Võite mind nüüd rassistiks ja perverdiks nimetada, aga kui mina lähen staadionile Eesti koondist vaatama, siis tahan seal platsil näha sinisärkides eestlasi (mööndusega Eestis sündinud kodanikke) ringi jooksmas. Mulle on mujal maailmas toimuv absoluutselt vastumeelne ja oksele ajav. See meenutab juba natuke Araabia riikide kergejõustiklasi, kes on kenasti dollaripakikestega Keeniast ostetud. Mul pole Felipe Nunesi vastu isiklikult midagi (kui ehk mõni siit tahab välja lugeda), aga klubijalgpall on klubijalgpall ja rahvuskoondis on rahvuskoondis.

Ivarios
21.04.08, 10:48
peaks mainima et ka mina olen sama meelt. Ning nii kurb kui see kah ei oleks usun et paljud on veel sama meelt. Rahvuskoondis peaks jääma ikkagi oma juurte juurde;)

Rein
21.04.08, 10:51
Küsimus kahe eelneva postituse autoritele-

Teie arvates ei tohiks siis venelased ka Eesti koondises mängida?

Hellik
21.04.08, 12:11
Küsimus kahe eelneva postituse autoritele-

Teie arvates ei tohiks siis venelased ka Eesti koondises mängida?

mister Nahkpea ütles ju selgelt: '(mööndusega Eestis sündinud kodanikke) ringi jooksmas.'

Vova
21.04.08, 12:28
minuarust ei mängigi ühtegi venelast eesti koondises :D

Rein
21.04.08, 13:09
minuarust ei mängigi ühtegi venelast eesti koondises :D

Siis on su arvamus väga puusse.
Eesti koondises mängib nii mõnigi venelane.

vpiigo
21.04.08, 13:15
Siis on su arvamus väga puusse.
Eesti koondises mängib nii mõnigi venelane.

No nad siiski on eestlased sest mängivad ju EESTI koondise eest-nii , et neid venelasteks nimetada on vale.:rolleyes:

Rein
21.04.08, 13:25
No nad siiski on eestlased sest mängivad ju EESTI koondise eest-nii , et neid venelasteks nimetada on vale.:rolleyes:

Nii lolli juttu võib ajada ainult siin topicus ja Kalju poolehoidja.
Eesti kodakondsus ei tee kohe automaatselt kedagi eestlaseks. Rahvuse üle otsustab ikka igaüks ise. Vaevalt et Kruglov, Stepanov ja Vosko ennast eestlasteks peavad. Samuti on see täitsa normaalne nähtus kui nad ennast eestlasteks ei pea.

vpiigo
21.04.08, 14:44
Nii lolli juttu võib ajada ainult siin topicus ja Kalju poolehoidja.
Eesti kodakondsus ei tee kohe automaatselt kedagi eestlaseks. Rahvuse üle otsustab ikka igaüks ise. Vaevalt et Kruglov, Stepanov ja Vosko ennast eestlasteks peavad. Samuti on see täitsa normaalne nähtus kui nad ennast eestlasteks ei pea.

Aga seleta siis ära , et kui nad ennast nii väga venelasteks peavad siis ometigi EESTI riiki esindavad???
Ja kes oled sina et siin silte kylge kleepida kes ja mis keegi on??

Vova
21.04.08, 14:46
mis juttu sa ajad :D

Rahvuse üle otsustab igaüks ise??? :D
ma pole ammu enam nii lolli juttu kellegi suust kuulnud :D

elBiD
21.04.08, 15:38
Võite mind nüüd rassistiks ja perverdiks nimetada..

RASSIST! PERVERT!!

EDIT: Kas nii või? :)

Rein
21.04.08, 15:42
mis juttu sa ajad :D

Rahvuse üle otsustab igaüks ise??? :D
ma pole ammu enam nii lolli juttu kellegi suust kuulnud :D

Oletame, et mu mõlemad vanemad on venelased.
Samas on mul Eesti kodakondsus. Kas kodakondsus teeb minust kohe eestlase???
Kodakondsus ja rahvus on kaks erinevat asja. Taguge see endale pähe, ohmud.

Edit: Põhiseaduses on kirjas järgmiselt-
§ 49. Igaühel on õigus säilitada oma rahvuskuuluvus.

elx
21.04.08, 15:52
Oletame, et mu mõlemad vanemad on venelased.
Samas on mul Eesti kodakondsus. Kas kodakondsus teeb minust kohe eestlase???
Kodakondsus ja rahvus on kaks erinevat asja. Taguge see endale pähe, ohmud.

Edit: Põhiseaduses on kirjas järgmiselt-
§ 49. Igaühel on õigus säilitada oma rahvuskuuluvus.

et Reinu hääl ainukeseks ei jääks, siis rahvuse ja kodakondsuse eristamise suhtes on tal tõesti õigus. muidu ei saa aga Reinu küsimusest minagi aru - nahkpea ütles ju selgelt - "Eestis sündinud kodanikke" - seega ei anna miski alust arvata, et eesti venelased tema arvates koondisesse ei sobi.

Rein
21.04.08, 15:56
et Reinu hääl ainukeseks ei jääks, siis rahvuse ja kodakondsuse eristamise suhtes on tal tõesti õigus. muidu ei saa aga Reinu küsimusest minagi aru - nahkpea ütles ju selgelt - "Eestis sündinud kodanikke" - seega ei anna miski alust arvata, et eesti venelased tema arvates koondisesse ei sobi.

Mul jäi see Nahkpea lõik lihtsalt vahele, sest ta kirjutab nii napakalt.
Kogu jutt ühes jorus. Raske on lugeda selliseid kirjutisi. Meenutavad natuke Ballacki omi.
Samuti pole mul midagi selel vastu kui venelased Eesti koondist esindavad. Inimene on inimene ja rahvus minu jaoks rolli ei mängi.

Nahkpea
21.04.08, 16:20
Mul jäi see Nahkpea lõik lihtsalt vahele, sest ta kirjutab nii napakalt.
Kogu jutt ühes jorus. Raske on lugeda selliseid kirjutisi.

Paluks lähemalt selgitada. Mida tähendab "kogu jutt ühes jorus"? Pean ma kuidagi oma jutu liigendama ja seda jupikaupa esitama? Mina oma grammatiliste oskuste üle igatahes häbenema ei pea. Kui sul raske lugeda on, ehk siis on sul selles vallas vajakajäämisi.

viirus
21.04.08, 16:21
Ma olen täiesti veendunud, et kui Brasiilia juurtega eestis sündinud isik koondises mängiks, siis see tekitaks paljudel paksu verd, sest Eestis on liiga palju rassiste, kellest suurem enamus endale seda ei tunnista. Tähtis ei ole, see kus oled sündinud, naha värv või kus kaugel on su juured. Kui oled Eesti meelne ja kodakondsus taskus, siis peaks kõik oma suu selle koha pealt kinni hoidma, kas võib mängida või mitte. Ma tean piisavalt võõra päritoluga isikuid, kes on rohkem Eesti meelsed, kui enamus kohalike.

Rein
21.04.08, 16:36
Paluks lähemalt selgitada. Mida tähendab "kogu jutt ühes jorus"? Pean ma kuidagi oma jutu liigendama ja seda jupikaupa esitama? Mina oma grammatiliste oskuste üle igatahes häbenema ei pea. Kui sul raske lugeda on, ehk siis on sul selles vallas vajakajäämisi.

Grammatikas pole nagu asi vaid sa võiksid ka vahe enter nuppu kasutada.
Koolis nimetati seda uuelt realt ja taandreaga. Tee proovi ;)

Nahkpea
21.04.08, 16:38
See, et mõni siin rassismiteema välja toob, jääb küll tema enda südametunnistusele. Sellest pole keegi sõnagagi rääkinud, jutumõte on hoopis teine olnud.

Aga et päris teemaväliseks ei läheks, siis tunneks huvi, et kuidas Mäeorg on paremal äärel võrreldes Barnwelliga? On vähe teravam? Barnwell jättis küll suhteliselt lahja mulje. No mida sa tahadki saada mehest, kes eelmine hooaeg oli II liigas FC Concordia Audentese ridades ja ei mänginud sealgi esimest viiulit.

Nahkpea
21.04.08, 16:40
Grammatikas pole nagu asi vaid sa võiksid ka vahe enter nuppu kasutada.
Koolis nimetati seda uuelt realt ja taandreaga. Tee proovi ;)

Taandreaga alustatakse uut mõtet, kulla inimene. Tee nüüd väike eksursioon tagasi oma kooliaegsetesse grammatikaraamatutesse.

Silver
21.04.08, 18:01
Aga et päris teemaväliseks ei läheks, siis tunneks huvi, et kuidas Mäeorg on paremal äärel võrreldes Barnwelliga? On vähe teravam? Barnwell jättis küll suhteliselt lahja mulje. No mida sa tahadki saada mehest, kes eelmine hooaeg oli II liigas FC Concordia Audentese ridades ja ei mänginud sealgi esimest viiulit.

Transi vastu mängis ta teise poolaja väga hästi välja. Korralikult töötas - tipp-topp. :)

CD7
21.04.08, 19:11
Minu maitse järgi Barnwell kyll ei mängi ka ... tundub küll lahja jah suht tihti.

Koondise kohta niipalju et vahet pole kus sündind jne aga jama on ikkagi lugeda koondise mängijate nimekirja ja pooled nimed on vene nimed .... Olgu siis juba 1 Brass ka nimekirjas ...

ma muidugi vale inimene sõna ka võtma, Eesti koondise mänge pole ühtegi näind ise :P

apelsinf
21.04.08, 19:59
seda jah, et kui venelased on, siis miks mitte ka brasiillane.
aga kui tegemist on Eesti koondisega, rahvuskoondisega, tunduks justkui loogiline, et seal mängivad eestlased.
ja mängija seisukohast - klubi klubiks, aga kui jutt rahvuskoondisest, siis ma usun, et iga mängija tahaks ikkagi oma riiki esindada - riiki, mida ta oma südames oma kodumaaks peab. see on umbes nii, et ah, oma kodumaa rahvuskoondisesse ei saanud, eks lähen siis mõne teise riigi omasse.
samas ei ole ma jalgpallur ega tea - võib-olla on ükskõik, kus Sa mängid, peaasi, et mängid.

nii et ma olen ka sellel seisukoha, et parem, kui ta jääb Nõmme Kaljusse, i love him there:)

Vova
21.04.08, 20:00
multikultuurne kuid siiski eestlastest koosneb meie koondis ;)
ja nimi ei ütle veel ära mis rahvusest inimesega on tegu.

Silver
21.04.08, 20:38
http://www.jkkalju.ee/promo/k33.jpg

Fotod: Catherine Kõrtsmik

Rein
21.04.08, 22:45
multikultuurne kuid siiski eestlastest koosneb meie koondis ;)
ja nimi ei ütle veel ära mis rahvusest inimesega on tegu.

Issand, sa näed, aga ei mürista!!!
Hoia oma suu kinni, siis ei paista sa nii rumal välja!!!

elx
21.04.08, 22:49

parandan veidi oma mõttearendust rahvuse kohta.. (oh olen mina ikka pikatoimeline küll - süüdistan siinkohal oma ugri-mugri juuri)

nimelt, kui otsustame rahvust vanemate jägi, siis.. asi läheb absurdseks. võtan enda näite - mu ema poolsed vanavanemad olid läbinisti mitte-eestlased (ingeri-soomlased) ja ei rääkinud eesti keelt. ema on aga terve oma elu elanud eesti keskkonnas, nagu ka mina. nüüd kui võtta, et igas eestalses on kindlasti tilgake võõrast verd, siis peab seda olema ka minu isa poolt ja see tähendab, et minus on alla 50% eestlase verd, mis tähendab, et.. ma olen ikka puhas sisserännanu.
ja nüüd ma tahan näha inimest, kes julgeb kahelda selles, kas mina või mu ema pole eestlased. seega ei saa rahvuslikku kuulumist vanemate järgi võtta - kõik oleneb ikkagi sellest, kelleks sa ennast ise pead, seega eestis sündinud ja eesti keele- ning kultuuriruumis kasvanud brasiilia juurtega eesti kodanik on arvatavasti sama palju eestlane, kui suvaline teine inimene kes ennast eestlaseks nimetab.

kõik, minu poolt enam offtopikut ei tule, samas mis on kalju teemas offtopik?:D

Kuno
21.04.08, 23:17
a: kunstlikult kodakondsuseid jagada selleks, et keegi koondises mängida saaks on vale ja nii kaugele ei jõua!
b: kui mõni sportlane on näiteks abiellunud või mõnel muul viisil legaalselt ja põhjusega omandanud uue riigi passi, elab selles riigis, maksab makse ja tahab selle riigi eest võistelda, siis andku minna ja siin ma ei näe mingit probleemi.

-RoMaRiO-
21.04.08, 23:45
Kohe-kohe hakkame registreerima ennast Viljandi bussi peale, keiss on taoline, nagu Tartusse minnes. Olge valmis!

meesmuiste
21.04.08, 23:54
Nõmme fännid - nüüd iga päev ETV spordiuudiseid vaatama :) iga päev peaks peale uudiseid tulema Lisaaja promo, kus teie fännid kõvahäälselt laulavad :) muidugi võib see tulla ka teistel aegadel tulla, aga see koht peaks enam-vähem kindel olema :)

Eugen
22.04.08, 00:31
kinnimakstud reklaam?

HABE
22.04.08, 00:51
kinnimakstud reklaam?

Töö kannab vilja lihtsalt, promome ühte saab ka teine reklaami.

Lisaks veel naermist: http://www.ekspress.ee/2008/04/20/meelelahutus/2274-mis-juhtub-kui-inimesed-metsloomaks-muutuvad
Viljandisse minek.

PETSINHO
22.04.08, 01:12
Kuno!
Varsti juba 5000 postitust täis! Mis seekord rahva meeleheaks paned vennale kes täistabamuse postitab? :D
Ma tuleks selle sexi roosa särgi järele.. läheb kostüümiga jõle hästi kokku :D

Markeca21
22.04.08, 02:05
mina tuleks valge särgi järgi ! mlle meeldis see rohkem ja läheb veel paremini kostüümiga kokku...:D:D

Ivarios
22.04.08, 10:03
ei tahaks pidu rikkuda kuid ega see piir juhuslikult 8000 peal olnud:D

PETSINHO
22.04.08, 10:31
No kes, siis Mr 4000 oli? :D
Iga tuhende peale paneme auhinna kuni 10 000 ni välja :D

Ivar, sul juba kooliajast altsaimer :D
Vot sellise postituse leidsin..

CD7
22.04.08, 11:13
valge särk oleks teema küll ju ... igalühel kellegi lemmiku särk ka siis valikuks ju :love:

Ivarios
22.04.08, 11:19
Ivar, sul juba kooliajast altsaimer :D
Vot sellise postituse leidsin..

minu viga:D
liiga plaju infi korraga

ok ok....tegelikult on asi laiskuses:p

Vova
22.04.08, 11:42
paanikahood käivad koos infoga või :D

Vova
22.04.08, 11:44
Ja reinuke
sa müristad aga sa ei näe :D:D

Ivarios
22.04.08, 16:24
paanikahood käivad koos infoga või :D

sa oskad alati öelda midagi...emmm.....rohelist millel on kaks väikest sarve:D

Kuno
22.04.08, 16:28
Kuno!
Varsti juba 5000 postitust täis! Mis seekord rahva meeleheaks paned vennale kes täistabamuse postitab? :D
Ma tuleks selle sexi roosa särgi järele.. läheb kostüümiga jõle hästi kokku :D

Roosa särk läheb loosi! Andke minna :D

Silver
22.04.08, 16:35
Õhtul hakatakse jälle kuuma kütma? :D

ROOTSI KUNN
22.04.08, 17:18
Aga nädala või kahe pärast peaks vist Sass Saharov juba väljakule jooksma. Kui Sass veel Floras mängis siis oli ta Flora fännide üks lemmikuid ja hüüdnimeks panime talle ,,murumuna,, :) Sass on tõeline turbo ja peaks Kaljule kõvasti juurde andma. Hoame talle siiani pöialt.

Vova
22.04.08, 19:32
arvate, et õhtuks tuleb 5000 täis :D

elx
22.04.08, 22:40
Nõmme fännid - nüüd iga päev ETV spordiuudiseid vaatama :) iga päev peaks peale uudiseid tulema Lisaaja promo, kus teie fännid kõvahäälselt laulavad :) muidugi võib see tulla ka teistel aegadel tulla, aga see koht peaks enam-vähem kindel olema :)

muide, lihtsalt ääremärkusena - ennast on ju tore teles vaadata küll, kuid kui saade on laupäeval kell 13:30 khmm.. lugupeetud eesti liiga fänn on siis igatahes juba teel staadionile või isegi seal kohal.

viirus
22.04.08, 23:22
muide, lihtsalt ääremärkusena - ennast on ju tore teles vaadata küll, kuid kui saade on laupäeval kell 13:30 khmm.. lugupeetud eesti liiga fänn on siis igatahes juba teel staadionile või isegi seal kohal.
netist näeb kordust kah :p ega peagi otse nägema... mäng ikka tähtsam

meesmuiste
22.04.08, 23:37
netist näeb kordust kah :p ega peagi otse nägema... mäng ikka tähtsam

just ja ka telest näeb kordusi ;)
kordused K, 30.04 kl 23.55 ja N, 01.05 kl 13.45
vali kumb aeg sulle paremini sobib ;)

elx
22.04.08, 23:51
just ja ka telest näeb kordusi ;)
kordused K, 30.04 kl 23.55 ja N, 01.05 kl 13.45
vali kumb aeg sulle paremini sobib ;)

kuna olen tööinimene, siis jääb kahjuks nägemata, sest uneaeg on vajalik ja tööl televiisorit pole.. peab vist töökohta vahetama hakkama..:P

aga tegelikult ka, tööinimesest meistriliiga meeskonna fänn seda saadet lihtsalt ei näegi.. vägagi oluline grupp on ära lõigatud, noh, kui just neti "tikutopsist" saadet ära ei vaata. samas saan muidugi aru ka, et ega paremat aega sellisele saatele nii pea ei anta ja hea, et ta üldse olemas on, igatahes jõudu tegemisel!

gamer
22.04.08, 23:54
Steiv vaata, et sa ikka kaameraga Pärnu kah tuled siis, legendaarse intervjuu vol.2. ootab ju tegemist:D

Muidu jah natuke jama aeg jah, kui just staadioni kõrval ei ela, siis näha võimalik pole.

vincent
23.04.08, 00:02
Internet on teil ikka olemas ju, ja selle "tikutopsi" saab topeltklikiga muide üle ekraani suureks ka lasta...

elx
23.04.08, 00:09
Internet on teil ikka olemas ju, ja selle "tikutopsi" saab topeltklikiga muide üle ekraani suureks ka lasta...

no tegelikult pole ju eriti tähtiskas kellelgi on internet või mitte, vaid hoopis see, et üks saade pannakse ajale, kui sihtgrupp on üsnagi loogiliselt hoopis midagi muud, kui televiisorit vaatamas;) kui internet on lahendus, siis võikski ju ainult internetiversiooni teha ja kõik on rahul - üks saateaeg juures, mida hoopis kasulikumaga täita.

Kuno
23.04.08, 00:13
no tegelikult pole ju eriti tähtiskas kellelgi on internet või mitte, vaid hoopis see, et üks saade pannakse ajale, kui sihtgrupp on üsnagi loogiliselt hoopis midagi muud, kui televiisorit vaatamas;) kui internet on lahendus, siis võikski ju ainult internetiversiooni teha ja kõik on rahul - üks saateaeg juures, mida hoopis kasulikumaga täita.

Kusjuures jagan sinu arvamust selles osas!
Samas ega neid aegu jalka jaoks vist jalaga segada kahjuks pole... Lepitakse sellega mis mujalt üle jääb... Kahjuks...

vincent
23.04.08, 00:56
Ei, sisuliselt on sul, elx, muidugi õigus; tahaks loota, et ei püüta saadet niimoodi lihtsalt välja suretada. Pärast ju hea viidata, et näe, polegi üldse huvilisi. Riigitelevisioon paraku ennegi sellegi hiilanud, noortesaated tööpäeval kell kolm ja kvaliteetsarjad pühapäeva keskööl, ime ka, et keegi ei vaata...

okei, OT off.

HABE
23.04.08, 01:23
Lisaaja saatel on siin oma alateema olemas. Sama teema kahes kohas üleval hetkel.

elx
23.04.08, 11:22
Lisaaja saatel on siin oma alateema olemas. Sama teema kahes kohas üleval hetkel.

õige, tuleta seda siis ka meelde, kui kõik oma tuhandendat posti taga ajavad:P

Kuno
23.04.08, 11:40
kes, siis laupäeval viljandisse sõidavad? :D järjest loe!

Rein
23.04.08, 11:45
Ingemar
Felippe
Alan
Kuno
jne jne

Hellik
23.04.08, 11:45

Kui meeskondadest rääkida, siis kindlasti nii Kalju kui Tuleviku mängijad :D

PETSINHO
23.04.08, 11:46
160 jäänud veel särgini.. pane M suurus valmis :D

viirus
23.04.08, 11:49
loomulikult kohal, kuidas saakski teisiti ;)

ainult, et regamise infi ei ole nagu olnud kusagil

PETSINHO
23.04.08, 11:52
loomulikult kohal, kuidas saakski teisiti ;)

ainult, et regamise infi ei ole nagu olnud kusagil

Täna õhtuks on juba kõik vajalik üleval

Silver
23.04.08, 12:02
http://www.jkkalju.ee/index.php?mid=1&id=77

Regame, regame!

Mailinglistiga läks ka info laiali. :)

KALJUGA KÖÖGIS KÄIB SAMUTI! Viimased päevad, kes sööma tahab minna? :)

http://www.jkkalju.ee/index.php?mid=1&id=67

norsk
23.04.08, 15:07
Intekas Teeveriga R2-s mõne minuti pärast.

Rein
23.04.08, 18:51
Oskab keegi kommenteerida miks Nõmme Kalju mõned amatöörsatsid Hiiu staadionilt ära ajas?
Ei saa nad seal enam trenne teha ega liigamänge pidada :(

masturr
23.04.08, 19:47
Oskab keegi kommenteerida miks Nõmme Kalju mõned amatöörsatsid Hiiu staadionilt ära ajas?
mix sa rumaluke seda arvad et kalju nad ära ajas?

Rein
23.04.08, 20:06
Küsimusele ei vastata küsimusega.

-RoMaRiO-
23.04.08, 20:33
Vallutame seekord Viljandit, asjaga on jube kiire!

http://www.jkkalju.ee/index.php?mid=1&id=77

jkddp
23.04.08, 21:45
palju hetke seisuga kohti on?

-RoMaRiO-
23.04.08, 21:51
palju hetke seisuga kohti on?

asjaga on väga kiire, siin viimased kohad hetkel, nii et kiirustage :D

viirus
23.04.08, 22:29
asjaga on väga kiire, siin viimased kohad hetkel, nii et kiirustage :D

ma saatsin päeval millalgi ära... loodetavasti jõudis mail kenasti kohale:cool:

-RoMaRiO-
23.04.08, 22:34
ma saatsin päeval millalgi ära... loodetavasti jõudis mail kenasti kohale:cool:

Jess, oled kirjas!

marrrtin
24.04.08, 17:20
Ilus reklaamike teil seal Foorumis :D

taku*
24.04.08, 17:36
millal need kurikuulsad videoprofiilid tulevad?

-RoMaRiO-
24.04.08, 23:13
Viljandi reisi kohapealt, et võib ka bussis maksta 140 eeksi ära. Ehk mugavam.

taku*
24.04.08, 23:57
aga ärge minu küsimusele vastake.

Rein
24.04.08, 23:59
Minu omale ka ärge vastake.

taku*
25.04.08, 00:01
kaks tarka jõuavad rohkem küsida, kui tuhat lolli vastata:D

(sõbrad, ärge solvuge) :):D

Kuno
25.04.08, 02:39
51 kohaga hansabuss stardib kell 10 fännidega stereo eest... juhul kui buss täis peaks saama võime meeskonna bussi peale veel inimesi mahutada ;)

urmar
25.04.08, 02:44

hea ongi, et neid ei ole, nagunii ei viitsiks vaadata. Parem vaatan telekast. ;)

Kuno
25.04.08, 03:00
hea ongi, et neid ei ole, nagunii ei viitsiks vaadata. Parem vaatan telekast. ;)

ma vaatan ka alati telkust neid profiile :D

eestimees
25.04.08, 10:33

up küsimusega

Kuno
25.04.08, 16:35
up küsimusega

Meie webibossid kindlasti vastavad sellele küsimusele!

Rein
25.04.08, 16:40
Meie webibossid kindlasti vastavad sellele küsimusele!

Kas minu küsimusele vastavad ka webibossid?

vpiigo
25.04.08, 17:56
Kas minu küsimusele vastavad ka webibossid?

Sa Rein suudad ka ainult kiunuda-mine õue ja naudi kevadet-võui veel parem mine laupäeval staadionile ja naudi mängu:p

Rein
25.04.08, 18:40
Esitasin ainult viisakalt küsimuse ja ei kinunud.Kahjuks ei suuda (taha) keegi asjaga kursi olevatest inimestest mulle vastata.Samas ma ei lootnud ka eriti, et keegi suvatseb vastata. Edu Kaljule igatahes!!!

Sinule vpiigo või saladuskatte all öelda, et tõenäoliselt olen sellel hooajal käinud rohkem meistrikate mänge vaatamas kui sina.

-RoMaRiO-
25.04.08, 20:48
Aga Pantrid: Viljandisse!

Ka bussis on võimalik reisiraha maksta, seega olge kl 10 Vabaduse väljakul ning teeme midagi lahedat.

HABE
25.04.08, 21:36

Nõmme Kalju ei ole kedagi ära ajanud. Väljaku treeningajad on kahjuks piiratud ning kõik ei saa õhtul korraga treenida. Nõmme Kaljus on m palju noori trenni tegemas, vanakesed ärimehed võivad käia mõnel teisel ajal ka trenni tegemas kui õhtuti. Noored lihtsalt ei saa kooli tundidest puududa, et trenni minna. "Vanakestel" tööasju korraldada ümber on vähe kergem kui lastel. Kumb on negetiivsem?? Kas noorte trennide ära jätmine või amatöörsatside kolimine teisele väljakule? PÕHJUS ON TEGELT SEE: Korralike väljakute puudus on kõikjal Eestis.

Rein
25.04.08, 22:29
Nõmme Kalju ei ole kedagi ära ajanud. Väljaku treeningajad on kahjuks piiratud ning kõik ei saa õhtul korraga treenida. Nõmme Kaljus on m palju noori trenni tegemas, vanakesed ärimehed võivad käia mõnel teisel ajal ka trenni tegemas kui õhtuti. Noored lihtsalt ei saa kooli tundidest puududa, et trenni minna. "Vanakestel" tööasju korraldada ümber on vähe kergem kui lastel. Kumb on negetiivsem?? Kas noorte trennide ära jätmine või amatöörsatside kolimine teisele väljakule? PÕHJUS ON TEGELT SEE: Korralike väljakute puudus on kõikjal Eestis.

Su jutus on point sees ja tänud, et võtsid vaevaks vastata. Kahjuks on seal mõningad agad.
Miks avastati see, et aegasid on juurde vaja vahetult peale liiga hooaja algust? Oleks võinud ikka lasta meeskondadel viisakalt hooaeg lõpuni mängida ja sõpradena laiali minna. Kuuldavasti mõni sats ei nõustunud nende "ära kolimisega" ja neid ei aetud vägisi minema. Samas olen kindel, et hooaja lõppedes peavad nad ikkagi uue kodu omale otsima.

Kuuldavasti haub Kalju plaani oma staadioni ehitamiseks (käivad veel jutud, et koht on isegi valmis vaadatud)ning kui see kunagi valmis saab, siis jääb Hiiu staadion tühjaks. On väga lühinägelik ehitada oma äri üles ainult ühele kliendile. Vaevalt, et need meeskonnad ka enam siis tagasi tahavad tulla kui nad juba kord minema aeti.

Üllar
25.04.08, 22:49
vanakesed ärimehed võivad käia mõnel teisel ajal ka trenni tegemas kui õhtuti. Noored lihtsalt ei saa kooli tundidest puududa, et trenni minna. "Vanakestel" tööasju korraldada ümber on vähe kergem kui lastel. Kumb on negetiivsem?? Kas noorte trennide ära jätmine või amatöörsatside kolimine teisele väljakule?
kõik amatöörjalgpallurid on ärimehed, kes saavad millal iganes mängida????:):):) see põhjendus oli kõva

HABE
25.04.08, 23:15
Su jutus on point sees ja tänud, et võtsid vaevaks vastata. Kahjuks on seal mõningad agad.
Miks avastati see, et aegasid on juurde vaja vahetult peale liiga hooaja algust?

Liiga hooaeg hakkab eri liigades eri aegadel. Talvel ei tehta nii palju trenne õues kui suvel. Trenni ajad olid juba talvel jututeemaks, lihtsalt asi venis pikale. Eliitliiga ja ka Kalju ML-sse minek oli suur muutus.

Amatöörsatsid koosnevad enamasti siiski täiskasvanud meestest, kes maksavad väljakute (hallide) eest rohkem kui noortegrupid. Noorte trennid on pea kõikidel aladel just nende pärast liialt vara ning noored on kohustatud loobuma trennidest, sest nad ei jõua koolist trenni õigeks ajaks. Siin pole juttu 10-15 minutilisest hilinemisest vaid rohkem. Kui noortel hakkavad trennid isegi kell 15 peale siis juba põhikoolis ollakse selle ajani tundides, rääkimata keskkoolist.

taku*
25.04.08, 23:19
koolist võib alati varem ära tulla...

gamer
25.04.08, 23:27
Jah, ega õiged jalgpallurid ju ikka ei õpi, palju see meie noor koondislane nüüd kirjandis saigi?:D

17
25.04.08, 23:42
Jah, ega õiged jalgpallurid ju ikka ei õpi, palju see meie noor koondislane nüüd kirjandis saigi?:D

seitseeeee, nagu taku msni displeilgi :D

elx
26.04.08, 00:32
seitseeeee, nagu taku msni displeilgi :D

eem.. tänapäeval on kirjandid saja punkti süsteemis?

gamer
26.04.08, 00:34
Jap, 0-st 100-ni

taku*
26.04.08, 00:39
sajast 7:D

solid

Kristo7
26.04.08, 11:22
Edu Kaljule tänaseks mänguks - usun, et Kalju võtab siit võidu ära!

--andres--
26.04.08, 14:12
njah, ma oleks tulnud ka viljandi vaatama nõmme kalju ja tuleviku mängu, kuid bussijuhid vanad pimedad penskarid, ei näe, et peab õiges kohas peatuma. ise jäin aga bussist maha. ega keegi viljandimaale järele ei viitsi tulla?:D

JanK
26.04.08, 15:06
Sa oled Viljandis?

--andres--
26.04.08, 15:07
Ei, elan Viljandist 16 kilta kaugusel, paari minuti tee

JanK
26.04.08, 15:16
Hääleta siis.

wiinuks
26.04.08, 17:36
Väga petund, et Kalju ei saand Vilj jagu:S

Ragee
26.04.08, 17:47
mina ka, :S

Kuno
26.04.08, 21:28
viljandi suutis esimesel poolajal meie mängu kõvasti lõhkuda... teisel poolajal väsis tulevik ja kalju domineeris... võimalusi oli, aga mida ei tulnud oli oodatud värav... 0:0 on muidugi jalgpalli seis, aga meie jaoks tähendas see pigem kaotust. tuleb tulevikule au anda, poisid pingutasid elu eest ja ennast ohverdades. vahepeal muidugi läks mölaks ja mäng meenutas sellist plämmimist, aga see õnneks muutus.

meelis989
26.04.08, 21:39
väga jubedalt tegutses Leetma , igasse olukorda läks sisse nii et vastane oli pikali , sai möla eest kollase ka , kuigi ise hakkas tõmblema .
Haavistu vigastas end ise ära , hüpates kokku väravavahiga viiekastis kus väravavahil suuremad õigused.
kalju keskväli oli hea aga kaitse ja rünne nõrgavõitu minuarust.
igatähes mäng polnud selline nagu medalipretendendilt loota võis

Kuno
26.04.08, 21:48
väga jubedalt tegutses Leetma , igasse olukorda läks sisse nii et vastane oli pikali , sai möla eest kollase ka , kuigi ise hakkas tõmblema .

Esimesel poolajal oli üldse suht kole mäng... Kalju oleks nagu veel bussis olnud... Samas Tulevik mängis ka vigade piiril ja keskväljal lõhuti üsna kõvasti mis kindlasti mõjutas ka Liivo tegutsemist.... Kohati nagu tundus, et Tuleviku taktika oligi keskväljal Kalju mängu lõhkuda...

Haavistu vigastas end ise ära , hüpates kokku väravavahiga viiekastis kus väravavahil suuremad õigused.

Haavistu ei vigastanud... tal oli kõhuvalu mis teda häiris... arst tohterdas teda ja enne mängu tundus, et saab asja kontrolli alla, aga mängus läks asi hullemaks...

kalju keskväli oli hea aga kaitse ja rünne nõrgavõitu minuarust.
igatähes mäng polnud selline nagu medalipretendendilt loota võis

Jah meile ka ei sobinud see mängupilt, kuigi teise poolajaga võib rahule jääda.

hacker12
27.04.08, 09:01
olen vist juba oksendamiseni öelndu, et Kaljul pole tippu asja - ehtne liiga keskmik, kes tänu Teeverile elab

Kuno
27.04.08, 10:52
olen vist juba oksendamiseni öelndu, et Kaljul pole tippu asja - ehtne liiga keskmik, kes tänu Teeverile elab

elame näeme :) oksendamine pole kellelegi kasuks tulnud!

ALEKOK
27.04.08, 11:28

Jah, ja Maag-Tammeka võitleb see hooaeg kaheksanda koha eest!

käbi
27.04.08, 11:45
Ei ole midagi nutta, Kaljult oli ju väga ilus mäng, saadi oma ülesannetega hakkama ja võeti peakonkurendilt üks punkt kätte.

PETSINHO
27.04.08, 13:04
Vaatan siin eilse mängu linte läbi...ükskõik kui palju ma edasi-tagasi ei keri ja uuesti vaatan aga mina ei näe küll põhjust, miks see värav ei võinud lugeda!
Igatahes väga kummaline otsus kohtunikult.

vpiigo
27.04.08, 13:58
Esitasin ainult viisakalt küsimuse ja ei kinunud.Kahjuks ei suuda (taha) keegi asjaga kursi olevatest inimestest mulle vastata.Samas ma ei lootnud ka eriti, et keegi suvatseb vastata. Edu Kaljule igatahes!!!

Sinule vpiigo või saladuskatte all öelda, et tõenäoliselt olen sellel hooajal käinud rohkem meistrikate mänge vaatamas kui sina.

No kui ma olen puudunud ühelt Kalju mängult siis kõige rohkem ühel mngul oledki sa rohkem käinud-kui sa just mitmes kohas korraga ei oska olla-

magnisco
27.04.08, 15:11
Teadupärast ei hakka kõik mängud ühel ajal;)

elBiD
27.04.08, 19:12
Kuidas Kaljukad ise siis 17 aastase Salvador Vasquezi mängu kommenteerivad? Ise mängu ei näinud kahjuks, aga kuidas muidu rahul olete?
Kahju jah, et 0-0 . Vastupidiselt hacker12'le arvan ma, et just Kalju võiks tippu tõusta.

viirus
27.04.08, 20:31
Selle lühikese ajaga, mis ta platsil oli, lõi ta teravusi ikka päris tublisti minu meelest. Igati hästi sai hakkama.

Rein
27.04.08, 20:40
No kui ma olen puudunud ühelt Kalju mängult siis kõige rohkem ühel mngul oledki sa rohkem käinud-kui sa just mitmes kohas korraga ei oska olla-

Või vaatan hoopis kella 14.00 mängu ära ja siis sõidan kella 17.00 mängu vaatama.

elBiD
27.04.08, 20:46
Või vaatan hoopis kella 14.00 mängu ära ja siis sõidan kella 17.00 mängu vaatama.

Kuidagi negatiivse alatooniga räägite sellest siin, aga üks võimalikest variantidest on meil vahest Esiliigas, kus Sportland Arenal toimub kell 14:00 mäng (Täna Warrior vs Paide Linnameeskond) ja kell 17:00 algab järgmine, samal staadionil (Täna Flora II vs Rakvere Flora). Nii, et saab ka lihtsalt 5 tundi järjest üht pinki nühkida, ilma, et kuskile sõitma peaks. :)

budu
27.04.08, 21:21
Kuidas Kaljukad ise siis 17 aastase Salvador Vasquezi mängu kommenteerivad? Ise mängu ei näinud kahjuks, aga kuidas muidu rahul olete?
Kahju jah, et 0-0 . Vastupidiselt hacker12'le arvan ma, et just Kalju võiks tippu tõusta.

arvan et see mees hakkab veel tegusi tegema ja eks kunagi müüakse ta suure raha eest maha

Rein
27.04.08, 21:28
elame näeme :) oksendamine pole kellelegi kasuks tulnud!

Vaidlen vastu.
Kui oled palju napsu võtnud ja siis oksendad korraliku suutäie, siis hakkab kohe parem.
Sama on ka siis kui oled haige ja paned samuti ühe suutäie okset- kohe hakkab parem.

Pigem on ikka nii, et oksendamine teeb ainult head:p

Err
27.04.08, 23:53
Kinlasti on kalju väga hea meeskond ja iga mänguga muutub paremaks. Kui see hooaeg ei tule medalit siis järgmine kindalsti. Kaljul palju häid noori keda veel katsetada ja meeskond on suht uus, et näidata oma tõelist taset. Ootame ja loodame!

käbi
27.04.08, 23:56
Kuidas Vasqueziga yldse on, kas ta on kaljuga pikaajaliselt lepinguga seotud või on miski kraft foods vms, kes teda toidab, või miski muu variant veel?

Kuno
28.04.08, 00:01
Kuidas Vasqueziga yldse on, kas ta on kaljuga pikaajaliselt lepinguga seotud või on miski kraft foods vms, kes teda toidab, või miski muu variant veel?

3 a. leping

budu
28.04.08, 00:02
3 a. leping

nu Kuno mõne aasta pärast müüte tüübi mingi 5 milli euro eest maha ja Kalju eesti rikkam klubi nagu naksti

Kuno
28.04.08, 00:04
nu Kuno mõne aasta pärast müüte tüübi mingi 5 milli euro eest maha ja Kalju eesti rikkam klubi nagu naksti

elame näeme...

tiriam
28.04.08, 12:42
ega kalju duubli mängust kaitseliit kaleviga pilte pole kellegil?

masturr
28.04.08, 19:57
ega kalju duubli mängust kaitseliit kaleviga pilte pole kellegil?

pilte ei ole pakkuda aga kokkuvõtet mängust võid lugeda kalju kodulehelt
www.jkkalju.ee

sanchez
29.04.08, 10:43
noniii-noniii.... Laupäev läheneb!
Kalev ajab pritsumehed ja gaasiavarii kohale... Huvitav mida Kalju ette võtab?
Kes keda põletab?

Sarap VS Getulio
Kalev VS Kalju

Fännid VS Fännid

Kurat tundub, et tuleb lõbus laupäev, mängu algus ka inimlikult kell 17.00!!!!
Mis panuseid panete? Kes võidab? Kalev on hoos, Kalju on viigistanud... Mõlemad on võidunäljas!!!!

jussikujala
29.04.08, 11:07
kalju võidab 3:1

viirus
29.04.08, 12:07
Kalju saab hoo sisse ja purustab 5:0 Kalevi ;)

elBiD
29.04.08, 12:37
Usun ka, et Kalju võtab oma siit. 5-0 Kaljule, ei mingit kahtlust.

Kuno
29.04.08, 12:39
TASUTA BUSS VÄLJUB HIIU STAADIONILE STEREOST 15.20
FÄNNID KOGUNEVAD STEREOS 14.00
(nagu ikka, kostitab Stereo red buli ja alecoqiga)

Hiiul on avatud baarid, saab süa ja juua... Muusikat mängib DJ Coley!
Infot edastab mikkris MC Tompa!

Kalju Shop on ka avatud, osta saab Kalju tresse, erinevaid särke, seljakotte, salle jne...

Lets get ready to ruuummmmmbllllleeeee! :D

Rein
29.04.08, 12:51
Kalju saab hoo sisse ja purustab 5:0 Kalevi ;)

Vaata, et sa oma sõnu sööma ei pea.

viirus
29.04.08, 13:11
Vaata, et sa oma sõnu sööma ei pea.
enda sõnade kindlustamiseks võin öelda seda, et siiani, kui mängu seisu kõva häälega välja olen öelnud, on nii ka läinud. Ma ei tee seda tihti, aga siiani on paika pidanud:cool:

vpiigo
29.04.08, 15:39
enda sõnade kindlustamiseks võin öelda seda, et siiani, kui mängu seisu kõva häälega välja olen öelnud, on nii ka läinud. Ma ei tee seda tihti, aga siiani on paika pidanud:cool:

No loodame siis et sul ka seekord õigus-sest selline väravate sadu on iga fänni unistus:love: :love: :love:

...Jumal...
29.04.08, 23:12
No ma olen soccerneti ennustusmängus täppi pannud 3 järjestikust Sillamäe Kalevi mängu lõpp-seisu, seekord panin 2-0 Kaljule ;) No hard feelings guys

vpiigo
30.04.08, 14:04
Kus seekordne flaier on ??
Tahaks näha millega seekord olete hakkaama saanud

Silver
30.04.08, 15:13
Kus seekordne flaier on ??
Tahaks näha millega seekord olete hakkaama saanud

Täna tuleb. :)

Silver
30.04.08, 16:20
http://www.jkkalju.ee/promo/kaljukalev.jpg

Tuld!

NIRK
30.04.08, 16:39
Jällegi väga hea kujundus ja muu :)
Kas sellised plakatid vms on ka üleval ?

smörgåsbord
30.04.08, 17:33
Jällegi väga hea kujundusköhh-köhh.

-RoMaRiO-
30.04.08, 21:38
Pealtnägijas oli siis tore lugu brassidest.

Mask
30.04.08, 21:39
Nägin kah. Kahju neist kes peavad oma perest terve aasta sisuliselt eemal olema.

NIRK
30.04.08, 21:41
Pealtnägijas oli siis tore lugu brassidest.

Jah väga tore lõik oli eriti huvitav oli vaadata kuidas nad elavad ja kus ning ka see lõik kus näidati mis toimus levadia mängul riietusruumides.

LadyPink
30.04.08, 23:21
Kas see oli tänases saates?
Millal seda netist näha saaks?

vaikiv mees
30.04.08, 23:40
Kas see oli tänases saates?
Millal seda netist näha saaks?

no praegu (http://www.etv.ee/index.php?0544662) on saadaval 9.apr, arvatavasti u 3 nädala pärast siis

Mingi päev ju kordab kah

R 23.45

Mask
01.05.08, 00:51
Reede kell 23:45 ja Laupäeval kell 11:15 kordab.

CD7
01.05.08, 01:00
täpselt need kellaajad kui kõik telekat vaatavad!!!

Mask
01.05.08, 01:52
No kui huvitab siis küll vaadatakse.

LadyPink
01.05.08, 04:55
Mul on telkuga väike probla, ei taha teine eesti kanaleid eriti 5500 miili pealt hablada :D

hacker12
01.05.08, 10:19
täitsa lahe saade oli
oleks Ärapanijal veel võimalus ETVd kiusata, siis võiks teist korda ka vaadata

-RoMaRiO-
02.05.08, 12:14
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=83

Fännid! Koguneme alates kella 14-st.

-RoMaRiO-
02.05.08, 14:06
http://www.youtube.com/watch?v=Bv6-d9ptxy4

Kes sisi veel näinud pole, Viljandisse minnes :D

Vova
02.05.08, 21:25
millal Tükk jälle mängida saab ?

hacker12
03.05.08, 10:34
kui kodus tabeli viimast ka ei võida täna, siis läheb teil ikka väga raskeks

Kuno
03.05.08, 12:17
Kas keegi arvab, et Kaljul on jube kergelt tulnud kõik? :D
Kohtume Hiiul, buss väljub Stereo eest 15.20, kogunetakse 14.00 Stereobaaris!

Samba!

$$$
03.05.08, 12:18
Kas keegi arvab, et Kaljul on jube kergelt tulnud kõik? :D

Need punktid on küll suht kobinaga tulnud jh ;D .

-RoMaRiO-
03.05.08, 12:23
Need punktid on küll suht kobinaga tulnud jh ;D .

Millest ma ilma jäänud olen?

Kuno
03.05.08, 12:33
Millest ma ilma jäänud olen?

Ainult kolmest punktist Tartus... Aga need kobistame järgmises kolmes voorus tagasi :D

taku*
03.05.08, 13:12
sarap ütles eile, et kalju vastu saab raske olema.... katsu sa meeskonda pidurdada, kui nii hea hoog sees on.

joosep2
03.05.08, 13:14
Nüüd siis kaks mängu järjest omavahel selgitavad paremust, eelmise aasta parim uustulnuk ja selle aasta parim uustulnuk.Mõlemad sümpaatsemad meeskonnad meistriliigas.Ei teagi kellele pöialt hoida aga siiski jään Kalevile truuks ja soovin Kalevile edu nii vöörsil kui kodus!

Kuno
03.05.08, 13:42
sarap ütles eile, et kalju vastu saab raske olema.... katsu sa meeskonda pidurdada, kui nii hea hoog sees on.

Getulio ja Sarap on hetkel stereos ja arutavad kohvitassi taga kumb õhtul Lindaga tantsima läheb :D

HABE
03.05.08, 13:46
Getulio ja Sarap on hetkel stereos ja arutavad kohvitassi taga kumb õhtul Lindaga tantsima läheb :D

Ma vist veel magan, et ei saanud kohe aru. Kuno on taaskord hoos.

ROOTSI KUNN
03.05.08, 14:08
Tuleb põnev mäng .Kalev on viimastes mängudes tõusvat joont näidanud ja Kalju vajab võitu nagu õhku ,et vähemalt pronksiheitluses püsida. Oleme kohal!

Kuno
03.05.08, 14:12
Tuleb põnev mäng .Kalev on viimastes mängudes tõusvat joont näidanud ja Kalju vajab võitu nagu õhku ,et vähemalt pronksiheitluses püsida. Oleme kohal!

ÕIGE KUNN! MURU NIIDETUD JA NÕMMELE JALKAFESTARILE! :D

Aramis
03.05.08, 14:16

Kas mitte see hoog pole just raugemas ja vormikõver liigub hetkel allapoole. Selge, et liiga tagaotsas olevat ja seega madala moraaliga klubi kodus vastu võttes võib sellesse liikumisse pöörde tuua, kid selgelt on see ka Kalevi jaoks hiilgav võimalus jalad alla saada.
Eluaegse nõmmelasena hoian muiudugi Kaljule pöialt, aga... Püüan mitte liigsesse optimsmi kalduda... Õige fänni puhul on see muiudgi ainuke viis käituda, nii,et ma saan aru.

Kuno
03.05.08, 14:20
Kas mitte see hoog pole just raugemas ja vormikõver liigub hetkel allapoole. Selge, et liiga tagaotsas olevat ja seega madala moraaliga klubi kodus vastu võttes võib sellesse liikumisse pöörde tuua, kid selgelt on see ka Kalevi jaoks hiilgav võimalus jalad alla saada.
Eluaegse nõmmelasena hoian muiudugi Kaljule pöialt, aga... Püüan mitte liigsesse optimsmi kalduda... Õige fänni puhul on see muiudgi ainuke viis käituda, nii,et ma saan aru.

poisid tegid täna hommikul juba trenni, kell 12 sõi meeskond stereos koos lõunat, neljapäevl tehti kaks trenni... iga päev käib töö, et see vormikõvar ikka ülesse poole kõverduks :) Mõned vigastused on kimbutamas, aga pink on pikk, poisse palju, tahe on kõigil, silm särab. nõmme ruulib ja päike on väljas!

Baarid on avatud varsti ja lipud lehvivad!

Aramis
03.05.08, 14:29
Siis loodame parimat. Ilm on super ja kõva jalgpalli nädalavahetus on tulemas kogu Euroopas.

masturr
03.05.08, 15:21
Sarapi munadest tuleks nats õhku välja lasta need pidid jube paistes olema :D

NIRK
03.05.08, 20:10
Nõmme JK Kalju vs JK Tallinna Kalev 2:1 :D

lenc
03.05.08, 22:34
Mis pullivend see staadioni diktor teil üldse on?

Kuno
03.05.08, 22:36
aga pubikuarv oli 680 mitte 450...!!!

Raimo
03.05.08, 22:41

see vist on rekord? Aga teisipäeval püüame selle ületada, sest ilmselgelt on tegu vooru keskse mänguga.

Kuno
03.05.08, 22:43
see vist on rekord? Aga teisipäeval püüame selle ületada, sest ilmselgelt on tegu vooru keskse mänguga.

Kuule jah, kindel rekord... säästukal oli üle 200 inimese :) Grilliti ja lauldi kaasa, päris hull :D

Aga jah, Kalevilt sümpaatne mäng, Stüf on päris asjalik, kuigi Aniko prohmakas aitas kaasa ka :) Teisipäeval läheb põnevaks igatahes...

Raimo
03.05.08, 22:45
kas te säästumarketit ei taha endale sponsoriks? võiksite panna sinna säästutribüünile nende reklaamid ja pealtvaatajatele jagada säästumarketi kilekotte või midagi taolist. midagi annaks vast välja mõelda

Kuno
03.05.08, 22:55
kas te säästumarketit ei taha endale sponsoriks? võiksite panna sinna säästutribüünile nende reklaamid ja pealtvaatajatele jagada säästumarketi kilekotte või midagi taolist. midagi annaks vast välja mõelda

hea mõte raimo :D

17
03.05.08, 23:00

Flora kodukal õige number ;)

-Raul-
03.05.08, 23:34
Igal kodukal on professoreid aga Säästukal oli tipphetkel 283 ja tribüünil üle tublilt üle 500 pealtvaataja.

Aga see oli ka viimane tasuta lõuna tublid fännid sest Säästutribüün lõpetab oma eksisteerimise ja nimetatakse ümber Loodustribüüniks ja järgmine kodumäng Viljandiga saate juba seal piletiga päevitada ja ärge selle üle kurvastage, toetate ju iga ostetud piletiga klubi finantsilist seisu.

Ja veel, ühed lahedad tüübid olid minu soovitusi kuuda võtnud ja grilliga kohale saabunud. Igati tervitatav tegevus!!!

Esimesed fännid, kes tulevad järgmisele Kalju kodumängule loodustribüünile oma kohvikutoolide ja päikesevarjuga, saavad eriauhinnaks isiklikult minu poolt tasuta ploki A Le Coqi!!!

Kuno
03.05.08, 23:41
Igal kodukal on professoreid aga Säästukal oli tipphetkel 283 ja tribüünil üle tublilt üle 500 pealtvaataja.

Aga see oli ka viimane tasuta lõuna tublid fännid sest Säästutribüün lõpetab oma eksisteerimise ja nimetatakse ümber Loodustribüüniks ja järgmine kodumäng Viljandiga saate juba seal piletiga päevitada ja ärge selle üle kurvastage, toetate ju iga ostetud piletiga klubi finantsilist seisu.

Ja veel, ühed lahedad tüübid olid minu soovitusi kuuda võtnud ja grilliga kohale saabunud. Igati tervitatav tegevus!!!

Esimesed fännid, kes tulevad järgmisele Kalju kodumängule loodustribüünile oma kohvikutoolide ja päikesevarjuga, saavad eriauhinnaks isiklikult minu poolt tasuta ploki A Le Coqi!!!

Damn Raul :D varsti peab suure hüppetorni ka välja rentima, sealt ülevalt avaneb hea vaade ja mängujoonis on ka ilusti näha :D

yheksa
03.05.08, 23:49

Ärge kilekotte küll jagage, pooled pömmpead viskavad need kohe metsa alla maha. Aga muidu jöudu!

Ragee
03.05.08, 23:52
Ärge kilekotte küll jagage, pooled pömmpead viskavad need kohe metsa alla maha. Aga muidu jöudu!

kilekotte jah mitte, kuna täna sai siiski raske töö tehtud seoses selle "teeme ära" kampaaniaga,

HABE
04.05.08, 00:04
Kõige pealtvaatajarohkemad mängud
686 03. mai Nõmme JK Kalju vs JK Tallinna Kalev 2:1 (1:1)
600 19. apr Nõmme JK Kalju vs Narva JK Trans 1:1 (0:1)
540 29. märts Nõmme JK Kalju vs Pärnu JK Vaprus 3:1 (1:0)

Kohe ilus vaadata seda statistikat. Nõmma Kalju vääris täna võitu, olime selgelt üle Kalevist. Aavo Sarapi ja co suured suguelundid ei tundunud küll päris olema, rohkem olid Kalevi "mehed" pikali väljakul kui püsti. Naiste ML mängud toimuvad vähe teisel ajal.

-Raul-
04.05.08, 00:04
Kurb küll aga peale mängu jäi säästukale tühja taarat ja muud sodi maha....

gamer
04.05.08, 00:11
Kurb küll aga peale mängu jäi säästukale tühja taarat ja muud sodi maha....

Selleks palgake koristaja, kes rahvaürituste järel ka koristab;)

-Raul-
04.05.08, 00:17
Järgmiseks kodumänguks peab küll hooldusfirma palkama!

Kuno
04.05.08, 00:20
http://heli.er.ee/helid/1793826.mp3

ROOTSI KUNN
04.05.08, 00:26
Selle säästutribüüniga on minu meelest selline lugu ,et ilmselt paljud lähevad sinna kuna staadionil pole lihtsalt ruumi. Olen ka ise seal metsa all istunud ja sealt on palju parem vaade kui isegi staadioni tribüünilt.
Oleme ausad, staadioni tribüün on väikseks jäänud. Teist poolaega jälgisin olude sunnil püstijalu kusagilt vahekäigust kust midai eriti ei näinudki.Vedas et koogutasin just siis kui värav löödi. Nii ,et vaevalt kõik koonerdavad.
Ma näeks ideaalis Hiiu staadioni sellisena.
1. Täielik ümberehitus puhtaks jalgpallistaadioniks
2.Kunstmuru asemel pärismuru
3 Jooksuradade asemel ,kahel pool katusega tribüünid
4.Ühte otsa mahub ilmselt väiksem kunstmuruga väljak või sisehall , nagu Kotka staadionil.
Aga mängust rääkides siis tuli võit Kaljule väga raskelt. Ei saanud aru tollest debütandist nr.28 , et mis ülesannet ta täna väljakul täitis. No selgelt ei andnud ML-taset välja ei tema ega Anniko Kas Nunezel on mingi needus peal ,et ta kuidagi näsa väravasse ei saa? Uskumatult palju võimalusi aga 0 % tabavust. . Järgmises ringis te sellise mänguga enam esiviisikult punkte ei võta. Ei näinud täna Kaljus kahjuks meeskonda selle sõna otseses mõttes.

Aramis
04.05.08, 01:50
JUst. Kunn rääkis just kogu pointi lahti... Tulin minagi mängu vaatama ja teiseks poolajaks ja väljakul oleva tribüüni peale minek oleks olnud selge overkill. Mul pole midagi selle vastu, kui raha maksta teenuste või kaupade eest, aga alternatiividest tahaks valida alati endale sobivaima ehk siis täna poleks läinud staadioni tribüünile ka siis kui kõik tasuta oleks olnud.
Pluss veel natsa imelik kiiks, et sellisel korralikul üritusel nagu Meistriliiga mäng ei meeldi mulle istuda ühe pika pingi peal, kui kõik puupüsti täis on - oma tooli tahaks ;) .. Aga see on ebaoluline info - fännid,fännideks - tähtis on, et meeskond suutis võidu ära tuua. Kindlasti väga oluline hetk hooajal - Levadiaga viik on ühe punkti võitmine, aga see oli kindlasti kuu punkti mäng ja head meeskonnad võidavadki mänge niimoodi lõpuga, nii, et lootust on.

YuWo
04.05.08, 02:31
Ega kuskile pole mängust pilte üles pandud?

Kuno
04.05.08, 11:09
Ega kuskile pole mängust pilte üles pandud?

Silverile on edastatud pildid ja kui ta nüüd hea laps on paneb kalju lehele ülesse!

Sen
04.05.08, 11:24
Tribüün oli eile ikka mõnusalt täis, mina kui ikka veel sant leidsin tribüüni keskosas omale istekoha. Palju see tribüün teil ametlikult mahutama peaks?
Publiku nr 686 tundub ikka veel väike, arvasin et üle tuhande on.

CD7
04.05.08, 16:04
häid lambaid mahub platsile palju :P

eika
04.05.08, 18:33
Sellele säästutribüünile võiks jah pileteid müüa ja asja ametlikuks teha. Grillimine ja alkoholitarbmine võiks samuti lubatud olla, sest nagunii seal mürgliks ei lähe. Ei teagi, kas mujal maailmas on üldse sellised võimalused kuskil loodud :) Ise sattusin seekord istuma (õigemini seisma) fännitribüüni lähedale ja sealne 11-15 aastaste poiste ja tüdrukute "türa, haige pede" ja "mine munni pede kohtunik" jne hüüded, mida tuli iga 10 sekundi tagant, hakkasid väga kiiresti närvidele käima. Hea meelega parem lamaks murul.

Aga siin on pea iga mängu osas kohtunikke kirutud. Peaks ära mainima, et ega Silver Kõivu nimeline härrasmees just väga ei hiilanud. Arrudale kollane selle eest, et Kalevlane tuli teda nügima; Leetmale kollane selle eest, et ta karistusalas maha sõideti (mitte penaltivääriliselt, aga ikkagi) ja mängu lõpuks oli vile ikka täiesti suvaline. Samas eks nii suure publiku ees mängimine panebki jala ja suu ja kõik muud kohad värisema.

morsk
04.05.08, 20:54
äkki härra tehva või mõni muu tark asjapulk oskab öelda, kes, mismoodi ja mille alusel muudab selle mäenõlva nimega säästutribüün tasuliseks? mitte, et mul oleks midagi piletiraha maksmise vastu, aga sportlikust huvist niisama tahaks teada, kas tegemist on siis tõesti hiiu staadioni alla kuuluva maalapikesega. ülbitsevad kommentaarid stiilis "on kahju siis maksta vä" jne palun endale jätta, tänks

jkddp
04.05.08, 21:16
Tallinna linn võiks eraldada sellest "maastikukaitsealast" oma 5-10m ja aia edasi tõstes saaks sinna edukalt ühe tribüüni kasvatada? Siis kaoks see hädaldamine selle "SÄÄSTU" ala üle vast ära. Mida rohkem publikut ja seda isegi aia taga tekib kohe selline mmm... tunne

Rein
04.05.08, 21:19
Tallinna linn võiks eraldada sellest "maastikukaitsealast" oma 5-10m ja aia edasi tõstes saaks sinna edukalt ühe tribüüni kasvatada? Siis kaoks see hädaldamine selle "SÄÄSTU" ala üle vast ära. Mida rohkem publikut ja seda isegi aia taga tekib kohe selline mmm... tunne

Ei mingit 5-10 meetri eraldamist, sest siis kaoks see jookurada sealt ära.

inspektor
04.05.08, 21:40
Tulime peaväravast sisse ostsime korralikult piletid. Nähes,et eriti kohti polnud läksime lihtsalt minema niinimetatud "säästutribüünile".Üldiselt on need istekohad ka üsna sitased seal tripkal. Kes seisab seal oma tossudega,kes ajab õlle sinna peale. Pole ju eriti mõnus sita peal istuda.

jkddp
04.05.08, 21:40
jooksurada on 15 meetrit

Darren
04.05.08, 21:42
äkki härra tehva või mõni muu tark asjapulk oskab öelda, kes, mismoodi ja mille alusel muudab selle mäenõlva nimega säästutribüün tasuliseks? mitte, et mul oleks midagi piletiraha maksmise vastu, aga sportlikust huvist niisama tahaks teada, kas tegemist on siis tõesti hiiu staadioni alla kuuluva maalapikesega. ülbitsevad kommentaarid stiilis "on kahju siis maksta vä" jne palun endale jätta, tänks

Kui maa on eraomandis, siis omanik võib seaduste piires teha mida soovib, piirata ala lindiga ja küsida viibimise eest raha sealhulgas. Aga kui see maalapp on näiteks KOV oma, siis pole niisama küll ilmselt võimalik piletiraha küsida.

Rein
04.05.08, 21:46
Kui maa on eraomandis, siis omanik võib seaduste piires teha mida soovib, piirata ala lindiga ja küsida viibimise eest raha sealhulgas. Aga kui see maalapp on näiteks KOV oma, siis pole niisama küll ilmselt võimalik piletiraha küsida.

Küll Kuno juba teab kuidas Nõmme LOV moosida.

Darren
04.05.08, 22:05
Küll Kuno juba teab kuidas Nõmme LOV moosida.

Ilmselt ikka teab. Kahju muidugi, et maa riigi omandis pole, Reiljani Villu aegu oleks saanud ilmselt kogu ümbruskonna vahetada kolme ruutmeetri mädasoo vastu kuskil Obi-nizza kandis.

viirus
04.05.08, 22:33
Ilmselt ikka teab. Kahju muidugi, et maa riigi omandis pole, Reiljani Villu aegu oleks saanud ilmselt kogu ümbruskonna vahetada kolme ruutmeetri mädasoo vastu kuskil Obi-nizza kandis.
Sellised teemad võiks siiski soccernetis välja jätta. Need ei sobi siia ja pealegi meie õigussüsteemis ei saa kedagi ennem süüdi mõista, kui see ei ole tõendatud ja kohtus süüdi mõistetud.

lenc
04.05.08, 22:39
Aga tahaks ikka teada mis naljavend seal Hiiu staadionil diktoriks on?

Rein
04.05.08, 22:42
Aga tahaks ikka teada mis naljavend seal Hiiu staadionil diktoriks on?

See on Kaldma Tom.
Mu arust on ta veel lisaks Kalju abitreener.

lenc
04.05.08, 22:48
See on Kaldma Tom.
Mu arust on ta veel lisaks Kalju abitreener.

Kas tohib küsida kui vana ta on?

Rein
04.05.08, 23:00
Kas tohib küsida kui vana ta on?

Ei oska kommenteerida.
Eks ta üle 60 ole.

Silver
04.05.08, 23:14
Tompa on jube vahva sell. Minu meelest parim diktor meistriliigas. :)

zaz
05.05.08, 00:00
Minu meelest parim diktor meistriliigas. :)

duubeldan!

ülimuhe vana on! :D

Raivo19
05.05.08, 02:55
Selle säästutribüüniga on minu meelest selline lugu ,et ilmselt paljud lähevad sinna kuna staadionil pole lihtsalt ruumi. Olen ka ise seal metsa all istunud ja sealt on palju parem vaade kui isegi staadioni tribüünilt.
Oleme ausad, staadioni tribüün on väikseks jäänud. Teist poolaega jälgisin olude sunnil püstijalu kusagilt vahekäigust kust midai eriti ei näinudki.Vedas et koogutasin just siis kui värav löödi. Nii ,et vaevalt kõik koonerdavad.
Ma näeks ideaalis Hiiu staadioni sellisena.
1. Täielik ümberehitus puhtaks jalgpallistaadioniks
2.Kunstmuru asemel pärismuru
3 Jooksuradade asemel ,kahel pool katusega tribüünid
4.Ühte otsa mahub ilmselt väiksem kunstmuruga väljak või sisehall , nagu Kotka staadionil.
Kõik on õige,Kalju on välja kasvamas Hiiust juba praegu.Ja ideaalis Hiiu staadionit näha pole vaja,las ta jääb samasuguseks.Kaljule on varsti vaja oma keskust,kui nii edasi läheb.Nii vägev klubi sinna ära ei mahu,seda enam,et kergejõustiklased ei ole absull huvitatud ainult jalkast.

Darren
05.05.08, 11:31
Sellised teemad võiks siiski soccernetis välja jätta. Need ei sobi siia ja pealegi meie õigussüsteemis ei saa kedagi ennem süüdi mõista, kui see ei ole tõendatud ja kohtus süüdi mõistetud.

Janno, kas sina või? :D

Markeca21
05.05.08, 13:06
pritsul on ju oma metallitööde firma ! :confused:
tellige talt mingid prügikastid ! mingid kergemad mis ainult kokku keevitad ja siis prügikoti sisse paned ja ongi valmis ! viskad need sinna säästu tribüüni u 5-7 tk ja ongi asi korras..ei ole vaja mingit koristus firmat ! :D :D :D

Kuti
05.05.08, 16:19
Kas Arruda homme mängib muidu?

Kuno
05.05.08, 16:33

SELLELE SAATE VASTUSE HOMME :)

m2ngija15
05.05.08, 18:59

soccerneti uudistes oli kirjas küll, et Alan mängib,
aga Miks Haavistu ei mängi?

Felipe
05.05.08, 19:15
soccerneti uudistes oli kirjas küll, et Alan mängib,

Ma võin eksida praegu, aga minu arust on Mikk kaartidega väljas.

Muideks, siin hiljuti räägiti, et Kalju teemasse 5000 postituse panija saab omale roosa Kalju särgi, kas see pakkumine kehtib veel :D?

m2ngija15
05.05.08, 19:26
Ma võin eksida praegu, aga minu arust on Mikk kaartidega väljas.

Muideks, siin hiljuti räägiti, et Kalju teemasse 5000 postituse panija saab omale roosa Kalju särgi, kas see pakkumine kehtib veel :D?

aa ookei sis.
missugue see särk on?:D

Jeti88
05.05.08, 19:27

solaariumis

m2ngija15
05.05.08, 19:28
solaariumis

tal pole vaja seal käia, niigi pruun ju.

Vova
05.05.08, 19:30
roosat värvi on see särk :D

magnisco
särki, särki, särki!

Jeti88
5000
Mis särk see oligi? :D

EDIT: Kust ma särgi kätte saan?

m2ngija15
05.05.08, 19:31
kas selline nagu naiskonnal see roosa? (naistele) ja meestele nagu meeskonnal see roosa?

magnisco
05.05.08, 19:33
5000
Mis särk see oligi? :D

EDIT: Kust ma särgi kätte saan?

toho tonti, 5001

Felipe
05.05.08, 20:19
Noo kurat, poleks pidanud ütlema seda särgiasja :D, ma siin juba mitmeid päevi luuranud ja oodanud millal see õige hetk käes, et saaks 5000 posti panna :D:D:D

-RoMaRiO-
05.05.08, 21:49
Fännid! Homme taaskord Stereos, kl 17. Võtame Red Bulli ja A.Le.Coqi ning tõuseme kolmandaks.

Even
05.05.08, 21:53
ma tulen ka kalevit toetama

$$$
05.05.08, 23:11
ma tulen ka kalevit toetama

retsept :) .

Felipe
05.05.08, 23:15
Paistab, et homme toetab Kalevit aint kaks inimest :D

ROOTSI KUNN
05.05.08, 23:34
Ennustama ei hakka aga võidab see ,kes paremini suudab keskenduda ,võidelda ja oma võimalused ära lööb.Kalju peab igatahes paremini mängima ,kui kodus laupäeval ,muidu on karistus käes. Tammeka tuli ka väikse üleolekutundega ja Kalev ülltasa neid võitlustahtega.

sanchez
06.05.08, 01:53
Ennustama ei hakka aga võidab see ,kes paremini suudab keskenduda ,võidelda ja oma võimalused ära lööb.Kalju peab igatahes paremini mängima ,kui kodus laupäeval ,muidu on karistus käes. Tammeka tuli ka väikse üleolekutundega ja Kalev ülltasa neid võitlustahtega.

Kalev jättis mulle parema mulje kui oleks arvanud. Tabelikoht ei kajasta nende taset minuarust. Ma ei usu, et Kalju neid alahindab, kindlasti tuleb vahva mäng!

elx
06.05.08, 10:36
külastan ka esmakordselt suurt kalevi staadionit.. eks staadionil näeme. kumbagi toetada ei oska.. kuigi peaks vist kaljut toetama - kalev ikkagi vapruse otsene konkurent hetkel.

viki77
06.05.08, 10:56
Paistab, et homme toetab Kalevit aint kaks inimest :D
Kindlasti mitte:lahe:

meesmuiste
06.05.08, 13:09
Kindlasti mitte:lahe:

veel vähem või?

eston maravilha
06.05.08, 13:17
Võtame Red Bulli ja A.Le.Coqi

süstige pähe ka

Rein
06.05.08, 14:09
Kalju fännklubi koosneb ju mudilastest :D

Kuno
06.05.08, 14:40
Kalju fännklubi koosneb ju mudilastest :D

Poiss sul häbi pole või?

Rein
06.05.08, 15:14
Poiss sul häbi pole või?

On küll ...

CD7
06.05.08, 15:41
Vaatab kas stereosse jõuab aga statal näeb niikuinii!

joosep2
06.05.08, 15:49
Kalev väärib seekord võitu,kindlasti. Liialt on olnud ebaõnne.Soovin Kalevile ilusat mängu ja kindlat võitu!:love:

smörgåsbord
06.05.08, 15:58
kui Kalju ja Kalev juba rammu katsuvad, siis millal on oodata Linda ja Laine jõuproovi? aga Lembitu ja Ülo? :kurb6:

Kuno
06.05.08, 16:19
Kalev väärib seekord võitu,kindlasti. Liialt on olnud ebaõnne.Soovin Kalevile ilusat mängu ja kindlat võitu!:love:

Kalevi õnnesoovide jaoks oled kindlasti vales topicus :D

joosep2
06.05.08, 16:33
Kas selle eest võib peksa saada ka?

Kuno
06.05.08, 16:49
Kas selle eest võib peksa saada ka?

meie ei peksa kedagi :D võid ise ennast vastu lauda uimaseks lüüa ;)
Mõtlesin, et ehk keegi vajab abi, et õige topic ülesse leida, võin lingi panna :D

vpiigo
06.05.08, 16:52
See et rRein jälle midagi jonnida leiab on kindlasti selelst et ta ise on juba suht vana ja ei julge väga häält teha nagu Nõmme "MUDILASED" . Asi pole vanuses vaid selles et julgetakse kaasa elada. Ja minu meelest on tore et noored on staadionil ja karjuvad kellegi poolt ja kellegi vastu mitte ei tee asju millest niikuinii igapäev saab lehest lugeda

Kuno
06.05.08, 17:10
See et rRein jälle midagi jonnida leiab on kindlasti selelst et ta ise on juba suht vana ja ei julge väga häält teha nagu Nõmme "MUDILASED" . Asi pole vanuses vaid selles et julgetakse kaasa elada. Ja minu meelest on tore et noored on staadionil ja karjuvad kellegi poolt ja kellegi vastu mitte ei tee asju millest niikuinii igapäev saab lehest lugeda

Kui nii "vana" on, siis peaks ennast väljendama ka soliidselt...
Ja Kalju toetajate seas on nii noori kui vanu, pole vaja üldistada.
Agajah... inimesed on vahest naljakad... olenemata vanusest ;D

joosep2
06.05.08, 17:28
Mulle on seniajani mõlemad meeskonnad sümpatiseerinud aga kui nüüd Kuno isiklikult ütleb,et võiksin end ise vastu lauda uimaseks lüüa sellepärast ,et julgesin Kalju foorumis Kalevi poolt olla siis minu sümpaatia hakkab juba kahanema.Sorry!

Silver
06.05.08, 17:29
Aamen.

Lasteaed.