PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

Rein
06.05.08, 17:29
See et rRein jälle midagi jonnida leiab on kindlasti selelst et ta ise on juba suht vana ja ei julge väga häält teha nagu Nõmme "MUDILASED" . Asi pole vanuses vaid selles et julgetakse kaasa elada. Ja minu meelest on tore et noored on staadionil ja karjuvad kellegi poolt ja kellegi vastu mitte ei tee asju millest niikuinii igapäev saab lehest lugeda

Tore on vaadata, et te valjuhäälselt kaasa elate, aga milliste loosungitega te seda teete :eek:
Meenub kohe üks mäng mida vilistas kodanik Kotter. Rõõm oli vaadata kuidas Kalju poolehoidjad kes võisid olla 18 aastased ja veid nooremad röökisid Kotterile- Kuradi MENT, õpi vilistama jne.

Kuidas ise kommenteerite selliseid hüüdeid ja kas Kunole ka meeldivad sellised hüüded?

Nahkpea
06.05.08, 17:41
Hoolimata tabeliseisust ja kogutud punktidest, on Kalev ja Kalju tegelikult üpris võrdsed meeskonnad ning väärivad teineteist. Igatahes on huvitavat lahingut täna oodata. Mulle sümpatiseerivad mõlemad meeskonnad, nii et raske on isiklikult kedagi eelistada. Võitku parim! :)

Kuno
06.05.08, 17:46
Tore on vaadata, et te valjuhäälselt kaasa elate, aga milliste loosungitega te seda teete :eek:
Meenub kohe üks mäng mida vilistas kodanik Kotter. Rõõm oli vaadata kuidas Kalju poolehoidjad kes võisid olla 18 aastased ja veid nooremad röökisid Kotterile- Kuradi MENT, õpi vilistama jne.

Kuidas ise kommenteerite selliseid hüüdeid ja kas Kunole ka meeldivad sellised hüüded?

Mine näiteks Manu ja Barca mängule ja küsi pärast klubi esindajalt kuidas te ühte või teist hüüet komenteerite... Nats jabur ei ole või? Ja kui keegi hüüdis sõna ment või pede kas see teeb kõik kalju fännid (Keda on palju) alaealisteks või nõmedateks? Ma ei vasta sellisele jaburale asjale kuna sellel puudub igasugune sisu...

Rein
06.05.08, 17:51
Mine näiteks Manu ja Barca mängule ja küsi pärast klubi esindajalt kuidas te ühte või teist hüüet komenteerite... Nats jabur ei ole või? Ja kui keegi hüüdis sõna ment või pede kas see teeb kõik kalju fännid (Keda on palju) alaealisteks või nõmedateks? Ma ei vasta sellisele jaburale asjale kuna sellel puudub igasugune sisu...

Ma ei viitsi siin vaidlema hakata teemal mis on minu arvates soliidne ja mis mitte. Ütlesin enda arvates juba kõik ära. Kellele emad ja kellele tütred.

Tänast mängu tulen igatahes vaatama, sest on selline tunne, et tuleb kõva andmine. Nagu kodanik Nahkpea juba ütles on võrdsete heitlus.
Pöialt hoian Kalevile ja sisetunne ütleb, et nad täna ka võidavad.

Piiisss!!!

Kuno
06.05.08, 17:56
Ma ei viitsi siin vaidlema hakata teemal mis on minu arvates soliidne ja mis mitte. Ütlesin enda arvates juba kõik ära. Kellele emad ja kellele tütred.

Tänast mängu tulen igatahes vaatama, sest on selline tunne, et tuleb kõva andmine. Nagu kodanik Nahkpea juba ütles on võrdsete heitlus.
Pöialt hoian Kalevile ja sisetunne ütleb, et nad täna ka võidavad.

Piiisss!!!

Piis, mul on ka sisetunne, et kalev täna võidab, aga viimasel ajal on kõik sisetunded reaalsusest erinenud, seega julgen ikkagi omadele panuse panna, teisiti ei saakski! :D

JanK
06.05.08, 17:59
mitte ei tee asju millest niikuinii igapäev saab lehest lugeda

Tore, et EML hakkab ka fänluse poolelt laienema ja põnevamaks muutuma.
Parem ikka, et noored annavad oma panuse EML publikuarvule.
Eks ca 2 aasta pärast on juba 1000 inimest tavaline.
Rohkem reklaami!
P.S. See "Impossible Is Nothing" reklaamtahvel, kus teie superstaarid peal on, on väga lahe.
Te ikka reklaamist jagate matsu, see hea.
Aga 1 asi veel: PANGE ROHKEM OMA REKLAAMTAHVLEID ÜLES!

m2ngija15
06.05.08, 18:24
loodan isiklikult kalju võitu : )
sest, et kolmas koht tabelis oleks praeguseks suhtkoht hea tulemus, ning mehed on ju ise ka väga hästi klubi esindanud, et oleksid väärt seda, ..

elBiD
06.05.08, 18:54
Parem ikka, et noored annavad oma panuse EML publikuarvule.

Mis on veel toredam, et ka Esiliigat käiakse aina rohkem vaatamas, vot kohe näha, et asjad arenevad.

Edu Kaljule igatahes. Kuna ise Pole Tallinna elanik ja ei tea, kus staadion asub, siis kas keegi viitsib öelda aadressi ja kas sinna autot saab ka lähiümbrusesse tasuta parkida, või sellega tekib probleeme? Aitäh!

EDIT: Pidasin silmas tänase mängu toimumiskohta, ehk siis mitte Kalju vaid Kalevi staadionit.

mazz
06.05.08, 19:37
Kalev-Kalju LIVE-kommentaarid (http://www.soccernet.ee/news.php?id=19675)

enzzz
06.05.08, 20:00
Jumal küll, mis toimub?? Kalev 1:0 Kalju...
Ise kahjuks mängule ei jõudnud, seega olen sunnitud live kommentaare lugema..

aanvaller
06.05.08, 21:20
Väga nutune seis on. 80. minut käib ja ikka veel 0-1 Kalevile.

kprsoo
06.05.08, 21:30
Väga nutune seis on. 80. minut käib ja ikka veel 0-1 Kalevile.

juba parem, paar minutit veel jäänud ja 0:2

Montag
06.05.08, 21:31
juba parem, paar minutit veel jäänud ja 0:2

aidaaa mängurong

enzzz
06.05.08, 21:34
Nojah, tõsine pettumus.. Nii palju, kui Live Kommentaaridest lugeda võib, siis ei olnud ka just eriti vaatamistväärt või hea mäng..

Ramm
06.05.08, 21:36
:love: Go Kalev!!

aanvaller
06.05.08, 21:44
aidaaa mängurong

nii ongi.
'

Rein
06.05.08, 22:01
Kalev oli parem ja võimalusi oli neil esimesel poolajal rohkem kui ks mis ära löödi.
Kalju mängis kuidagi tujutult ja ega neil midagi erilist välja ei tulnud. Ainuke kes midagi ritas oli Nunes, aga tal läksid ka enamus löögid väravast mööda.

JK Tallinnfilm võitis FC Hollywoodi!!!

jkddp
06.05.08, 22:17
Minu statistika läks umbe peale seda kui staadionile astusin...

joosep2
06.05.08, 22:24
Kunol siiski sisetunne ei petnud,kuid soovin edu siiski kõikide teiste vastaste seljatamiseks!

aanvaller
06.05.08, 22:36
Etv sport oli väravad ka esile toonud.
Sellise mänguga meistriks ei tulda ju!

PraS
06.05.08, 22:37
Lausta lust oli vaadata kuidas Demutski ja Vahtramäe lihtsalt tuuseldasid keskväljal ja Kalju ässad ei saand midagi aru. Sarap oli poisid ikka väga hästi ära häälestand ning ei lastud Kaljul taga harutama hakata. "ML parim mängija" oli ka väga hall. Mõned korrad alguses tegi kaks kannakat, kuid see oli ka kõik.

Kalev oleks võind vabalt seitsme või kaheksa väravaga võita, kuid Stüf ja Afanasov ei suutnud kuidagi oma võimalusi ära lüüa. Viimane värav peegeldes ka tänast seisu. Üks oli plikatirts väljakul ning teine võitles mehemoodi.

Mängu kehveim vend oli kindlasti Maasing. Kuidas saab meeskonna kapten olla üks nõrgimaid lülisi. Endal ei tulnd midagi välja, kuid teisi oli agar sarjama.

Vahur oli ikka äss täna:D

Peakohtunik oli ka täitsa tore ja hoidis liini lõpuni, kuid fännide poolne äärel jooskja oli küll üks paras daun. Ükskord üldse unustas peale maastlööki end ära.

-RoMaRiO-
06.05.08, 22:43
Jällegi jube sant mäng, ning õiglane kaotus. Me olime selgelt kehvemad ning esimene poolaeg oli lausa naljanumber. Ma olen praegusel hetkel rahul pigem selle kaotusega, kui oleks siit mingi punkti saanud.

Nimedest rääimata, siis mõni kaljukas küll meistriliigat ei väärinud, kahju.

Õnneks on nüüd pikk paus tulemas ja ehk tehakse korrektuurid ning mängumasin hakkab taas korralikult käima.

Ja fännid olid kah kehvad, siin peab kah miskit ette võtm.

eestimees
06.05.08, 22:46
minu arust oli vasquez mängu nõrgim, tema palli puuteid võib kahe käe sõrmedel ülesse lugeda....kaljult ääretult nõrk mäng...noo vahtramäe ja demutski olid ka ikka üle kalju keskväljast

Darren
06.05.08, 22:49
Keegi võiks midagi pähe süstimise kohta ka öelda. Kohutav oli ikka näha sellist asja :(

aanvaller
06.05.08, 22:49
midagi positiivset ka. Ei puutu küll teemasse, aga
pealtvaatajate arv: 549

...Jumal...
06.05.08, 23:03
midagi positiivset ka. Ei puutu küll teemasse, aga
pealtvaatajate arv: 549

Sellega oli üldse mingi koom asi. Mu kõrval istus mingi JK Kalevi asjamees, kes tegi seal mängu ajal ka mingit statistikat ning ühel hetkel, kui telefon helises küsis sealt "Noh palju pealtvaatajaid panen? 500?, aa, piletiga oli 390? no pärast vaatame :D" Kuradima vahvalt loendatakse inimesi

Rein
06.05.08, 23:28
Kuidagi vaikne on siin teemas täna :(

Raimo
06.05.08, 23:38
Sellega oli üldse mingi koom asi. Mu kõrval istus mingi JK Kalevi asjamees, kes tegi seal mängu ajal ka mingit statistikat ning ühel hetkel, kui telefon helises küsis sealt "Noh palju pealtvaatajaid panen? 500?, aa, piletiga oli 390? no pärast vaatame :D" Kuradima vahvalt loendatakse inimesi

see oli mängu inspektor, kes seal istus. Pealtvaatajate arv on pileti ostnud inimestest suurem seetõttu, et paljud said ka kas tasuta kutse, olid Kalevi noormängijad jne ;)

$$$
06.05.08, 23:41

njh, Väga paljud tulid ilma piletita kah, ehk olid Kalevi omad noored jne ;) .

zaz
07.05.08, 00:00

see seis, et millepärast 13 Kalju logo avatarina kannab?
Pikemat aega see huvi pakkunud... :p

gamer
07.05.08, 00:07

Kummid tühjad, rahvas läinud;)

Aramis
07.05.08, 00:19
Mulle on seniajani mõlemad meeskonnad sümpatiseerinud aga kui nüüd Kuno isiklikult ütleb,et võiksin end ise vastu lauda uimaseks lüüa sellepärast ,et julgesin Kalju foorumis Kalevi poolt olla siis minu sümpaatia hakkab juba kahanema.Sorry!

Väga hea. Loodame et see juhtub kiiresti. Soovitan omalt poolt kõvasti taguda oma pead - siis peaks homseks asjaga ühel pool olema.
Selliste kohta oli täna Delfis tsiteeritud vana head Oskar Lutsu ütlust. Mis paraku iga päev end jälle meelde tuletab.

eestimees
07.05.08, 00:36
kummaline käitumine oli kaasi poolt kalevi esimese värava puhul, oleks ehk sammu kaks teind poleks väravat old, lasi afanasovil palli maha kenasti võtta ja lüüa, ei liigutanudki

PraS
07.05.08, 00:39
kummaline käitumine oli kaasi poolt kalevi esimese värava puhul, oleks ehk sammu kaks teind poleks väravat old, lasi afanasovil palli maha kenasti võtta ja lüüa, ei liigutanudki
Mis temal teha oli kui kaitseliin tervikuna sulgu ei teind. Massa ja Kudi ehitasid selle olukorra.

HABE
07.05.08, 00:49
Kas selle eest võib peksa saada ka?

Peale mängu oli küll mõni Kalevi fänn rind kummis ees ja hakkas midagi piiksuma, ei viitsinud jobust välja teha ning sammusin lihtsalt minema. Kalju fännid ei löö, aga Kalevi fännidest enam ma nii kindel ei oleks.
Sitt mäng, sitt tulemus, sitt tuju.

Raimo
07.05.08, 01:00
Peale mängu oli küll mõni Kalevi fänn rind kummis ees ja hakkas midagi piiksuma, ei viitsinud jobust välja teha ning sammusin lihtsalt minema. Kalju fännid ei löö, aga Kalevi fännidest enam ma nii kindel ei oleks.
Sitt mäng, sitt tulemus, sitt tuju.

Kalevil on fänne veel niivõrd vähe, et enamik nägupidi teada ja neist ei tohiks küll ükski löömamees olla. Rind oli aga ka endal kummis ja oli ka põhjust :)

viirus
07.05.08, 01:52

mul on küsimus, kas sa ei ole kunagi midagi ebasobivat hetke emotsioonide pealt öelnud??:confused:
Ma võin panna pea panti, et oled!
Täna isegi sai seda teatud otsuste peale tehtud, neid ei saa kunagi otse ja omadega võtta. Tänane kohtunik ei olnud ka just eriti tasemel, aga see selleks kuna see on minu seisukoht ja Kalju kehva mängu ei saa kohtuniku kasukasse lükata, kuigi omad agad paari koha pealt jäid, mis oleks kindlasti mängu mõjutanud ja seisu.

-Raul-
07.05.08, 03:05
Ha-ha, Kaleviga on ikka põnevad lood, kellel on munad paistes ja kellel rind kummis, järgmiseks mänguks hakkab mõni seal pingil veel endale mölapidamatust diagnoosima...
Kalju jaoks oli see tavaline mäng kalendris, kus kingiti oma pirukatest kaks kolli vastastele ja ise ära ei löödud. Ma ei näe siin mingit põhjust leinamiseks, pigem on vaja põhikoosseisu mängijad kahenädalase pausi ajal terveks ravida ja eksperimendid ajutiselt katkestada...

...Jumal...
07.05.08, 08:05
see oli mängu inspektor, kes seal istus. Pealtvaatajate arv on pileti ostnud inimestest suurem seetõttu, et paljud said ka kas tasuta kutse, olid Kalevi noormängijad jne ;)

Ei vaidlegi vastu, et inimesi seal nii palju oli ja publiku hulka arvestatakse ka kutsetega persoonid, pigem panigi imestama täpne 549 ;)

Mäng ise oli Kalju poole pealt suhteliselt kole kahjuks. Ootasin midagi enamat. Platsi viimasel kolmandikul mäng täielikult seisis. Eks meeskond tahab ikka areneda veel, see aasta, sellise mänguga on tiitel hele-helesinine unistus.

marrrtin
07.05.08, 08:22
Seda Kalevile kaotust poleks küll oodanud ning mina lootsin, et jälle üks tiim "suurte" konkurentsis juures. Aga vist eksisin.

$$$
07.05.08, 09:04
mul on küsimus, kas sa ei ole kunagi midagi ebasobivat hetke emotsioonide pealt öelnud??:confused:
Ma võin panna pea panti, et oled!
Täna isegi sai seda teatud otsuste peale tehtud, neid ei saa kunagi otse ja omadega võtta. Tänane kohtunik ei olnud ka just eriti tasemel, aga see selleks kuna see on minu seisukoht ja Kalju kehva mängu ei saa kohtuniku kasukasse lükata, kuigi omad agad paari koha pealt jäid, mis oleks kindlasti mängu mõjutanud ja seisu.

Vabandust väga, aga kohtunik hoidis ka Kaljut mõnes tähtsas olukorras.
Näiteks esimene poolaeg, kui tõsteti selline pehme kaarekas üle kaitsjate pea ja stüf oleks 1:1 läinud siis kohtunik liputas lippu. See ei olnud suluseis, Ets tuli selgelt tagantpoolt ja ma tean, ma istusin selle olukorraga täpselt samal joonel ;) .

+ Sa tahad öelda, et see olukord, kus Mitt kollase sai ei olnud selge punane ve? PEALE olukorda venda frustratsioonist lüües lihtsalt, umbes sama nagu Nani tegi West Hami vastu... ainult, et mite peaga...

Rein
07.05.08, 09:15
Tänane kohtunik ei olnud ka just eriti tasemel, aga see selleks kuna see on minu seisukoht ja Kalju kehva mängu ei saa kohtuniku kasukasse lükata, kuigi omad agad paari koha pealt jäid, mis oleks kindlasti mängu mõjutanud ja seisu.

Hakkab jälle see hala peale :D
Kui Kalju võidab, siis on teie mängijad head ja vastased sitad.
Juhtub aga Kalju kaotama, siis on kohtunik süüdi. Selgelt olite eile sitemad ja kohtuniku otsused ei mõjutanud kuidagi mängu tulemust.

masturr
07.05.08, 10:17
Ha-ha, Kaleviga on ikka põnevad lood, kellel on munad paistes ja kellel rind kummis, järgmiseks mänguks hakkab mõni seal pingil veel endale mölapidamatust diagnoosima...
Kalju jaoks oli see tavaline mäng kalendris, kus kingiti oma pirukatest kaks kolli vastastele ja ise ära ei löödud. Ma ei näe siin mingit põhjust leinamiseks, pigem on vaja põhikoosseisu mängijad kahenädalase pausi ajal terveks ravida ja eksperimendid ajutiselt katkestada...

raul direktoriks :D

viirus
07.05.08, 10:23
Hakkab jälle see hala peale :D
Kui Kalju võidab, siis on teie mängijad head ja vastased sitad.
Juhtub aga Kalju kaotama, siis on kohtunik süüdi. Selgelt olite eile sitemad ja kohtuniku otsused ei mõjutanud kuidagi mängu tulemust.
Loe nüüd korra uuesti mu juttu ja mõtle oma sõnade üle!
Ma ei väitnud, et kohtunik kõiges süüdi on... kohtuniku viles oli nii mõnigi aga!
Paraku tõesti Kalju mängis täna väga halvasti, viimasel ajal on üldse kuidagi kesiseks asi jäänud, aga loodan et mängumootor saadakse uuesti lahti ja ka Nunes hakkab lõpuks oma ohtraid võimalusi realiseerima.

Siimphoto
07.05.08, 11:54
Kalev vs Kalju mängu pildid (http://www.siimphoto.net/gallery/Sports/Football/Club%20Football/JK%20Kalev%20vs%20JK%20Kalju%20(06.05.2008)/)

CD7
07.05.08, 15:28
Ma ütleks ka paar asja:

1. kalju fännid kuidagi kahvatud jah täna - aga selles on staadion süüdi. Liiga suur niiväheste inimeste jaoks ja ses suhtes on meil kodumängudel ka parem meeleolu ja fiiling. Eks neid Kalevi fänne oleks ka tundund rohkem seal olevat kui neil mõlemal pool poleks 50 meetrit tühju pinke olnud.
2. kohtunik - No ikka nii mitmel korral olid tal vist silmad kinni. Nii kalju kui ka kalevi situatsioonides. Nii vilistades olid silmad kinni kui ka mitte. Kalevi poisid ikka kukkusid ka suht palju. Lugematuid kordi pidi neid ikka naisteks sõimama.
3. Muru peal nägi asi kuidagi jama välja jah - Meist joosti ikka päris palju üle. see oli ka massa jama eile. Eks seepärast vist tundusid kogu mängu ka vastased kiiremad ja rohkem särtsu täis.
4. Kaas tegi ikka tsirkust seal. Kui vastasmängijad on 10 meetri kaugusel siis on vaja pall küljeauti lüüa ja kui vastasmängija on 5 meetri kaugusel siis ta proovib selle platsile puhtaks lüüa? Pall lendab karistusala poole ja tüüp jookseb edasi tagasi ja ei suuda ära otsustada mida teha. No ebakindlus ruudus.
5. Nunes on ikkagi liiga hea. Tal on vaja see 1 lüliti ümber lülitada kuskil peas ja siis hakkavad temal ka need väravad tulema. Tekitab endale ikka niipalju võimalusi aga siiani on jah mingi blokk peal. Ma olen kindel et sealt tuleb veel selle hooaja jooksul selline väravaraksutaja et te hoiate peast kinni. Tantsis ikka ümber kalevi poiste nii mitmel korral ja naljakas vaadata kuidas need üksteise järel pikali viskasid ta ees :D :D

Vova
07.05.08, 15:34
austusest viskasid pikali :D:D

Silver
07.05.08, 15:39
Felipe oleks megahea mängija, kui ta suudaks ka oma võimalused ära realiseerida. Hetkel on küll selline tunne, et kui latid ja postid ning napikad kokku lugeda ja see veel omakord 5 jagada, siis peaks sambamees ikkagi Teeverist väravavatelöömises ees olema. Kuid statistikat vaadates on olukord hoopis teistsugune - 1 värav löödud, 100 võimalusest.

Tal on vist mingisugust hingetohtrit vaja või siis nõia abi. Kohe ei saa aru, miks ta neid palle sisse ei oska lüüa. :D

YuWo
07.05.08, 15:43
Minule jääb mõistmatuks see , et miks saab Kalju nii suure kriitika aluseks peale kaotust?
Kaotused on ju need , millest õpitakse ja täiendatakse ennast või ma eksin?
Rein miks sa kritiseerid Kalju fänne , et me oleme noored enamasti?
See on tõsi , aga kui meie noored ei fännaks siis , kes seda teeks? Enamus vanemaid inimesi ei leia ju aega või julgust , et tulla ja toetada oma lemmikut.

taku*
07.05.08, 15:53
ära reinu juttu südamesse võta, tal on keskea kriis.

vpiigo
07.05.08, 16:41
ära reinu juttu südamesse võta, tal on keskea kriis.

No siis tal see ikka päris tõsine sest kollitab siin mitmes teemas ja päris hullult.:confused: :confused:

Raivo19
07.05.08, 17:46
Lausta lust oli vaadata kuidas Demutski ja Vahtramäe lihtsalt tuuseldasid keskväljal ja Kalju ässad ei saand midagi aru. Sarap oli poisid ikka väga hästi ära häälestand ning ei lastud Kaljul taga harutama hakata. "ML parim mängija" oli ka väga hall. Mõned korrad alguses tegi kaks kannakat, kuid see oli ka kõik.

Kalev oleks võind vabalt seitsme või kaheksa väravaga võita, kuid Stüf ja Afanasov ei suutnud kuidagi oma võimalusi ära lüüa. Viimane värav peegeldes ka tänast seisu. Üks oli plikatirts väljakul ning teine võitles mehemoodi.

Mängu kehveim vend oli kindlasti Maasing. Kuidas saab meeskonna kapten olla üks nõrgimaid lülisi. Endal ei tulnd midagi välja, kuid teisi oli agar sarjama.

Vahur oli ikka äss täna:D

Peakohtunik oli ka täitsa tore ja hoidis liini lõpuni, kuid fännide poolne äärel jooskja oli küll üks paras daun. Ükskord üldse unustas peale maastlööki end ära.Igale su sõnale vaidleks vastu,sest jutt on ühepoolne ja kohati täitsa vale.Mis 8:0st sa räägid,siis OLEKS võinud seis 1:1 või 1:5 ka jääda ju Kalevi poolt vaadatuna.Mingi mõttetu "oleksitamine" unusta ära,nagu Sarap juba(4:0).
Esimene poolaeg oli Kalev üle,teisel üritas ja domineeris Kalju,Kalev oli selgelt kaitses ja lootis kontratele.Vahtramäe oli sama hea kui Maasing-Olumets-Leetma,kes koostööd nautisid.Mingit alust pole kedagi siin kehvaks sõimata,kogu meeskond vastutab.
Kindlasti ei olnud peakohtunik tore,paljud kohalolnud inimesed said sellest aru,polnud tema parim päev.Koduvile oli,seda küll,ja asjatult tegi mänguseisakuid.
Tavalise muru peal,kus tolm keerutas ,oli Kalev paremini mänguks valmis.See võib kogu hooaja hakata Kaljut kammitsema ,ja kodus võivad nad paremini esineda,sest kunstmurul on nad paremad.
Ma ei taha Kalevit alahinnata,ja Edwin'ile sooviks edu-lootustandev on ta juba mõnda aastat,kuid väga "ära tõusta" ühe tubli mängu järel küll ei tohiks.Mänge tuleb veel.

smörgåsbord
07.05.08, 17:59
mida Fabio Capello Kalju pingil teeb?

http://www.hot.ee/taevasonpilved/getulio_capello.jpg

Silver
07.05.08, 18:05
Hingetohter on. :D

magnisco
07.05.08, 18:23
mida Fabio Capello Kalju pingil teeb?

http://www.hot.ee/taevasonpilved/getulio_capello.jpg

Barnwelli käis vaatamas Eestis.

Raivo19
07.05.08, 18:50
kummaline käitumine oli kaasi poolt kalevi esimese värava puhul, oleks ehk sammu kaks teind poleks väravat old, lasi afanasovil palli maha kenasti võtta ja lüüa, ei liigutanudkiõige jutt,vv seisis kui krambis kivikuju...tundus,et polnud tal kõikse parem päev lõpuni välja,jäi väljatulekutel hiljaks ning klaaris ebatäpselt

dobermann
07.05.08, 18:56
õige jutt,vv seisis kui krambis kivikuju...tundus,et polnud tal kõikse parem päev lõpuni välja,jäi väljatulekutel hiljaks ning klaaris ebatäpselt

just, mõlemas väravas oli Rene süüdi, mitte ebakindlad kaitsjad! :D
http://etvsport.ee/index.php?0&popup=video&id=5783
vaadake teist väravat ja öelge, kas Kaukvere saanuks värava ära hoida, kui poleks esiteks nii kaua vahtinud ja teiseks asjatult külge maha pannud?

ahjaa, ja kohtunik oma tekitatud pausidega oli ka natuke süüdi

elx
07.05.08, 19:51
Esimene poolaeg oli Kalev üle,teisel üritas ja domineeris Kalju,Kalev oli selgelt kaitses ja lootis kontratele.Vahtramäe oli sama hea kui Maasing-Olumets-Leetma,kes koostööd nautisid.Mingit alust pole kedagi siin kehvaks sõimata,kogu meeskond vastutab.
Kindlasti ei olnud peakohtunik tore,paljud kohalolnud inimesed said sellest aru,polnud tema parim päev.Koduvile oli,seda küll,ja asjatult tegi mänguseisakuid.

vaidlen nüüd sulle vastu ja ilma oleksiteta - teisel poolajal ei domineerinud kindlasti Kalju, võimalik, et esimesd 15 minutit, kuid see oli ka kõik. Koduvilet kindlasti polnud, oli lihtsalt eksimusi mõlemale poole, mida aga juhtub igas mängus. Konkreetselt võin kinnitada juba varem mainitud olukorda, kus üks-ühele minek võeti suluseisu pähe maha. mingi situatsiooni järel hakkasid kalju fännid isegi kohtunikku mõnitama: "tubli kohtunik", seega..

Raivo19
07.05.08, 22:39
vaidlen nüüd sulle vastu ja ilma oleksiteta - teisel poolajal ei domineerinud kindlasti Kalju, võimalik, et esimesd 15 minutit, kuid see oli ka kõik. Koduvilet kindlasti polnud, oli lihtsalt eksimusi mõlemale poole, mida aga juhtub igas mängus. Konkreetselt võin kinnitada juba varem mainitud olukorda, kus üks-ühele minek võeti suluseisu pähe maha. mingi situatsiooni järel hakkasid kalju fännid isegi kohtunikku mõnitama: "tubli kohtunik", seega..kalev on hea sats,tublid võitlejad,ses suhtes ei vaidle...sobib kaljul nendega purelda.kalev on ka näidanud,et võivad kõigiga mängida.kalju oli naturaalmurul hädas,aga ka hiiu kunstmurul oli kõva võitluse hõngu tunda,kus kalevil muide üks värav ära jäeti lugemata,suluseisu tõttu,mis oleks ka vabalt vilistamata võinud olla.

dobermannile:vaatasin mõlemat mängu staadionilt...sa võid seda etv-kordust endale 100 korda ette tõmmata,vv-i kartlikkus ja ebakindlus teises mängus nii mitmeski olukorras jääb siiski ilmselgeks...esimeses väravas oleks vastu tulles vähegi nurga vähemaks võtnud...ja kas oli kaukvere süü,et vv pallini lonkis ja äärde ei puhastanud? üldiselt see värav oli noore poisi töövõit

dobermann
07.05.08, 23:45
dobermannile:vaatasin mõlemat mängu staadionilt...sa võid seda etv-kordust endale 100 korda ette tõmmata,vv-i kartlikkus ja ebakindlus teises mängus nii mitmeski olukorras jääb siiski ilmselgeks...esimeses väravas oleks vastu tulles vähegi nurga vähemaks võtnud...ja kas oli kaukvere süü,et vv pallini lonkis ja äärde ei puhastanud? üldiselt see värav oli noore poisi töövõit

ma vaatasin ka staadionilt ;) ja ma ainult mainisin, et kaitseliin peaks olema see, mis ei lase vastaseid nii lihtsalt läbi ja löögile ...
ei vaidlegi vastu, et Rene oli kuidagi ebakindel ja saanuks teise värava lihtsalt auti klaarides ära hoida, ma ei ütlegi, et oli Kaukvere süü, vaid ta oleks võibolla saanud ära hoida, esimese puhul vist kõik ootasid algul suluseisulippu ja siis oli juba hilja :(

eile oli Kalev parem, eelmises mängus Kalju, sest ainult tulemus on see, mis tabeliseisu muudab! peace

Markeca21
08.05.08, 01:21
vaidlen nüüd sulle vastu ja ilma oleksiteta - teisel poolajal ei domineerinud kindlasti Kalju, võimalik, et esimesd 15 minutit, kuid see oli ka kõik. Koduvilet kindlasti polnud, oli lihtsalt eksimusi mõlemale poole, mida aga juhtub igas mängus. Konkreetselt võin kinnitada juba varem mainitud olukorda, kus üks-ühele minek võeti suluseisu pähe maha. mingi situatsiooni järel hakkasid kalju fännid isegi kohtunikku mõnitama: "tubli kohtunik", seega..

vaidlen vastu ! see kohtunik oli täitsa jama,täiesti puhtalt koduvile,või pärast oma kolme aastast pausi ei osanud ta lihtsalt enam vilistada ! igathes oli ta ilmselgelt jama !:mad:

-Raul-
08.05.08, 01:35
Selle mängu vilel polnud häda midagi ja mängu seisu ei mõjutanud see absoluutselt. Ja kui kellelgi on midagi kohtunike taseme kohta viriseda, siis võtke vile ja hakake ise vilistama. Alustada saate 4. liigast, kus kõik on absoluutsed professorid kommenteerimaks teie iga otsust.

Nahkpea
08.05.08, 02:34
Kohtunikud on ka kõigest vaid inimesed ja eksivad. Seda mitte ainult siin, vaid kõikjal. See on jalgpalli võlu ja valu. Tüütavaks muutub juba see, et iga nädal käiakse foorumites virisemas kohtunike üle. Teatav Levadia fänn käib lausa teise klubi foorumis kurtmas "triibulise" vile üle. :D

Kohtuniku amet on niigi kõige tänamatum amet, respekteerigem natukenegi neid, kes selle tänamatu ameti omale võtnud on!

Lihtne on kritiseerida telepurgi taga või staadionil olles (eriti kui sellega kaasneb ka tubli annus poolehoidu oma klubile) kohtuniku vilet. Kerge on näha selles vilemehes siis saba ja sarvedega olendit, kes teeb absoluutselt kõik selleks, et sinu lemmik kaotaks. Paraku pole see sugugi nii lihtne kohtunike jaoks. Kui keegi tahab vastu vaielda, siis kobigu kohtunike koolitusele ja tõestagu väljakul vastupidist!

Ivarios
08.05.08, 09:34

ning mina julgeks sulle nüüd vastu vaielda. Teisel poolajal domineeris Kalju. See oli näha igale inimesele kes vähegi jalgpallist midagi teab:D
Viimased 10-15 minca istus kalev 9 mehega aint kaitses ning Kalju oma 5-8 mehega kummitas pidevalt Kalevi värava esist:p
Kohtunikest pole üldsegi mõtet eesti mängudel rääkida. Pole veel ühtegi adekvaatset kohtunikku näinud. Kõik nad teevad naukene liiiiiiga palju apsakaid. Aga noh.....parem kui mitte midagi:lahe:

Rein
08.05.08, 11:08
Rein miks sa kritiseerid Kalju fänne , et me oleme noored enamasti?

Mina pole teid kritiseerinud. Lihtsalt kontstanteerisin fakti, et Kalju nn. aktiivesed fännid on enamasti 18 aastased või nooremad. Positiivne oli vähemalt see, et enamus aktiivseid fänne jäi teisipäeval mängu lõpuni tribüünidele. Samas teised mitte nii aktiivsed fännid lahkusid juba enne lõppu.

Üks küsimus veel teile. Mida tähenendab ühel plagul selline loosung- KALJU > SEX ?

Kalju on suurem kui seks?

elx
08.05.08, 11:26
Üks küsimus veel teile. Mida tähenendab ühel plagul selline loosung- KALJU > SEX ?

Kalju on suurem kui seks?

seal on ju rohkem tähti:P

elx
08.05.08, 11:29
Viimased 10-15 minca istus kalev 9 mehega aint kaitses ning Kalju oma 5-8 mehega kummitas pidevalt Kalevi värava esist:p
Kohtunikest pole üldsegi mõtet eesti mängudel rääkida. Pole veel ühtegi adekvaatset kohtunikku näinud. Kõik nad teevad naukene liiiiiiga palju apsakaid. Aga noh.....parem kui mitte midagi:lahe:

jah.. see 9-meheline kaitse oli napilt oma poole peal, põhitegevus toimus ju väljaspool karistusala.
aga kohtunike osas sa eriti vastu ei vaielnud - ütlesin jju täpselt sama;)

Ivarios
08.05.08, 11:31

Kasuta oma fantaasiat:p

Markeca21
08.05.08, 14:07
muideks kas see kalevi ja kalju mängu pealtvaatajate arv natuke liiga utoopiline ei tundu ? mina kll ei ytleks et seal 549 pealtvaatajat oli ! minu arust on see kll natuke liiga suur number !:D

Markeca21
08.05.08, 14:09
Algselt postitas Rein Vaata postitust

ümber tõlgitult on see vist et - jalgpall on parem kui sex !-:p :rolleyes:

valta
08.05.08, 14:11
ühes elemendis tunnistab ka Sarap kaotust, seegi hea
Tsitaat soccerneti artiklist:
"Platsil olime küll üle, aga soengutega jäime ikka alla," naljatles kodumeeskonna loots

zaz
08.05.08, 14:13
muideks kas see kalevi ja kalju mängu pealtvaatajate arv natuke liiga utoopiline ei tundu ? mina kll ei ytleks et seal 549 pealtvaatajat oli ! minu arust on see kll natuke liiga suur number !:D

see on vahe 500-l inimesel hiiglaslikul staadionil laiali ja 500 inimest pundis koos Hiiu väiksel staadionil

ja Kalju on suurem kui sex loen mina sellelt plagult välja, rohkem ei oska midagi arvata sellest :D

Markeca21
08.05.08, 14:14
no alati on tattidel kambas paar vanemat jobu, keda omavanused mängima ei võta.

nagu ma aru saan oled üks sina nendest siis jh ? :D;)

Markeca21
08.05.08, 14:27
see on vahe 500-l inimesel hiiglaslikul staadionil laiali ja 500 inimest pundis koos Hiiu väiksel staadionil

ja Kalju on suurem kui sex loen mina sellelt plagult välja, rohkem ei oska midagi arvata sellest :D

no kui ma ikka sinna üle selle areeni vaatasin ei ütleks et seal ikka 549 inimest oli..et seal mingi 300-400 in oli on veel võimalik aga minu jaoks ei ole 549 reaalne..

Markeca21
08.05.08, 14:29
ühes elemendis tunnistab ka Sarap kaotust, seegi hea
Tsitaat soccerneti artiklist:
"Platsil olime küll üle, aga soengutega jäime ikka alla," naljatles kodumeeskonna loots

no pole ka ime ju ! sarap on ju vana kuldsuu ise ju :D:D:D

Rein
08.05.08, 14:33
no kui ma ikka sinna üle selle areeni vaatasin ei ütleks et seal ikka 549 inimest oli..et seal mingi 300-400 in oli on veel võimalik aga minu jaoks ei ole 549 reaalne..

Järgmine kord vaata mängu mitte ära loe publikut:D

m2ngija15
08.05.08, 16:20
549 inimest oli, võistkonna kaaslane luges mänguajal inimesed üle ja sai ka 549 inimest.
ja muideks, täna on Nõmme Kalju naiskonnal kell 19,00 1/4 karikamäng Hiiul Sillamäe Kaleviga.

billy t
08.05.08, 21:34
No siis tal see ikka päris tõsine sest kollitab siin mitmes teemas ja päris hullult.:confused: :confused:

no kui ühel heal päeval kohtud siin ballackiga, siis saad aru, et rein on haldjast ristiema ja šokolaadikook:P

Ivarios
09.05.08, 09:02
mõne venna maine jõuab juba suht kaugele:D

Rein
09.05.08, 15:02
no kui ühel heal päeval kohtud siin ballackiga, siis saad aru, et rein on haldjast ristiema ja šokolaadikook:P

Selles suhtes on sul õigus :p

NIRK
09.05.08, 15:29
Siin teemas oli vahepeal üleval teema lipu varraste pikkuse ja materjali kohta , peale Kalju - Levadia mängu .
Ise sooviks soetada plastikust lipu varda(d). Ja kasutada neid Eesti koondise mängudel.
A`le Coq Arenal peaksid kehtima vist fifa reeglid ?
Ennem siin teemas räägiti minu mäletamist mööda UEFA reeglitest.
Keegi oskaks tuua välja lipu varrastega seotud reegleid ?

Darren
09.05.08, 16:15
Ma oskan välja tuua õigekirjareeglid sõna "lipp" osas.

Lipp-lipu-lippu

NIRK
09.05.08, 16:32
Ma oskan välja tuua õigekirjareeglid sõna "lipp" osas.

Lipp-lipu-lippu

tähenärija :doh:

PETSINHO
10.05.08, 02:45
Siin teemas oli vahepeal üleval teema lipu varraste pikkuse ja materjali kohta , peale Kalju - Levadia mängu .
Ise sooviks soetada plastikust lipu varda(d). Ja kasutada neid Eesti koondise mängudel.
A`le Coq Arenal peaksid kehtima vist fifa reeglid ?
Ennem siin teemas räägiti minu mäletamist mööda UEFA reeglitest.
Keegi oskaks tuua välja lipu varrastega seotud reegleid ?

Kui nüüd ilusti mööda interneti imelist maailma ringi lapata, siis peaksid kuskilt leidma mingi koduka, kus pakutakse lippudele neid teleskoop vardaid, mida karmid reeglid nõuavad. Kunagi sattusin täidsa sinna lehele aga ega enam seda lehe aadressi ei mäleta. Siiski eestis olemas tootja...

taku*
10.05.08, 13:12
maailma kõige parem kodukas on kuidagi soiku jäänd.. aint uudiseid kirjutategi vä? maasingu tutvustus on juba pikemat aega üleval... rohkem meeskonnas tutvustamist väärt mehi ei olegi? videoprofiilid on vist pigem unistus:P

aga muidu kärab küll...

eston maravilha
10.05.08, 13:56
videoprofiile ei saa teha, sest sillul pole enam itelefoni

Kuno
10.05.08, 15:38
maailma kõige parem kodukas on kuidagi soiku jäänd.. aint uudiseid kirjutategi vä? maasingu tutvustus on juba pikemat aega üleval... rohkem meeskonnas tutvustamist väärt mehi ei olegi? videoprofiilid on vist pigem unistus:P

aga muidu kärab küll...

Jah me ka nats kurvad, loodame, et poisid panevad gaasi juurde!

Nahkpea
10.05.08, 16:47
Tühja neist videoprofiilidest, aga mängijatest võiks mingid profiilid siiski olla. Muidu mine alati googeldama kui mingist mängijast elementaarset infot tahad. :)

NIRK
11.05.08, 18:29
Kui nüüd ilusti mööda interneti imelist maailma ringi lapata, siis peaksid kuskilt leidma mingi koduka, kus pakutakse lippudele neid teleskoop vardaid, mida karmid reeglid nõuavad. Kunagi sattusin täidsa sinna lehele aga ega enam seda lehe aadressi ei mäleta. Siiski eestis olemas tootja...

Suured tänud. Täpseid juhiseid ei saanud kui tee andsid kätte ;) Hetkel olen leidnudki ühe tootja loodan ,et asi läheb käima ka :)

Kuno
13.05.08, 12:47
neljapäeval teeme jalgpalli treeningu prives ja lööme teid bassiga pikali :D
http://www.clubprive.ee/?show=sisu&sisuid=news&id=128

Kui püsti jääte saate peale pidu ühe tasuta morsi, öelge baaris, et kuno lubas :D

gamer
13.05.08, 23:02
Kuno, muuseas võid oma töölisi peksta, sest teil meistriliiga tabelgi veel uuendamata.

JanK
13.05.08, 23:50
Kes on Impossible Is Nothing reklaami peal?
Vasakult paremale paluks.

-RoMaRiO-
13.05.08, 23:53
Kes on Impossible Is Nothing reklaami peal?
Vasakult paremale paluks.

Andrus Mitt, Mikk Haavistu, Ingemar Teever, Fredo Getulio Aurelio, Alan Arruda, Salvador Vasquez, Felipe Nunes

Raivo19
13.05.08, 23:56
Mitt on kõige lühem,seega vasak seal,Aurelio ja Teever olid ka,edasi ei jõudnud kiiruga vaadata,sest tagant signaalitati,valgusfoor oli roheliseks läind :D

marika123
16.05.08, 13:36
täiega jama on, tahaks juba järgmist mängu vaatama minna.. imelik, kui nii pikk paus sees on :D

Wuppi
16.05.08, 13:46
täiega jama on, tahaks juba järgmist mängu vaatama minna.. imelik, kui nii pikk paus sees on :D

Sellega on nii, et ega alati kui oma klubi mängu pole, ei saa ju ka ilma mänge vaatamata olla. Tallinnas on homme ka saadaval üks mäng, kui kell 5 mängib kadriorus TVMK koos Sillamäega. Se on lihtne ja tore soovitus, kui tunned huvi ja tahtmist ültse mingit mängu näha, siis tuleb vaadata mis variandid kuskil on. teinekord ehk jõuab päevas kahele mängulegi, sest TV ülekandes mäng toimub tihtipeale u. tund aega peale päevaste mängude lõppu.

Aga muidu päikest ja kannatamist Kalju fännidele :)

jooseps
17.05.08, 03:52
no miks siin teemas nüüd nii vähe juttu äkki? :)

elx
17.05.08, 16:48
no miks siin teemas nüüd nii vähe juttu äkki? :)

järgmine tuhandes post on liiga kaugel?:P

Kuno
17.05.08, 22:27
getu tagas, next stop narva! see mida olete kaua oodanud on täpselt nädala kaugusel! nagu ikka organiseerime ka fännibussi!!!! pange vaim valmis...
ja breaking news... kui mitte narva vastu, siis järgmisel kohtumisel võbi juba äkki isegi saharovi platsil näha!

Nahkpea
17.05.08, 23:19
ja breaking news... kui mitte narva vastu, siis järgmisel kohtumisel võbi juba äkki isegi saharovi platsil näha!

Kus Saharov üldse mängima hakkab? Äärel või pannakse Teeveri ründepartneriks?

Kuno
18.05.08, 13:29
Kus Saharov üldse mängima hakkab? Äärel või pannakse Teeveri ründepartneriks?

Ma kahtlustan, et paremal äärel, aga elame näeme, hetkel ei tea veel kindlat vastust.

K.

Wuppi
18.05.08, 14:34
Ma kahtlustan, et paremal äärel, aga elame näeme, hetkel ei tea veel kindlat vastust.

K.

Arvan sammuti et paremal äärel, nii mõnedki aastad tagasi Flora eest oli paremal ja nii palju kui möödunut aastat tuletada mälust meelde, siis Tuleviku eest oli sammuti paremal äärel.

sosku
18.05.08, 15:42
Huvitav, et mõned fännid siin kurdavad, nagu ei saa mängu vaatama minna. Täna mängis Kalju-II Sõle statkal Dünniga ja võitis A. Kõlu väravast 1:0. Kaljul muidu suur fänniarmee, aga väljaku äärest kostis vaid sihvkakrõbinat. Kummaline käitumine teie poolt mitte minna duubli mängule kaasa elama (seda enam, et mängiti Tallinnas).

edit: Saharov mängis Tulevikus siiski vasakäärt.

Nahkpea
18.05.08, 15:54
Ja ka Floras mängis Saharov enamasti siiski vasakul äärel. Aga noh, Kaljus on see paremäär üsna problemaatiline, seega Saharov sobiks sinna ehk tõesti. Vasakäär on Felipe Nunesi poolt kindlalt hõivatud.

-RoMaRiO-
18.05.08, 16:13
Huvitav, et mõned fännid siin kurdavad, nagu ei saa mängu vaatama minna. Täna mängis Kalju-II Sõle statkal Dünniga ja võitis A. Kõlu väravast 1:0. Kaljul muidu suur fänniarmee, aga väljaku äärest kostis vaid sihvkakrõbinat. Kummaline käitumine teie poolt mitte minna duubli mängule kaasa elama (seda enam, et mängiti Tallinnas).

edit: Saharov mängis Tulevikus siiski vasakäärt.

Ma ei leia, et fännid peaksid duubli mängul kaasa elama. Ja siinkohal, Sinul kui Tuleviku fännil pole küll ütlemist. Te ei ela esindustiimi mängulgi kaasa.

Ja minul jäi alles teine duubli mäng vahele, esimene oli Trans II-ga Narvas.
Ning kui me ise leiame, duublil olulised mängud ning vajalik, pole probleemi, ajame suure armee kokku ning teeme ka vastavalt häält. Täna polnud mäng parima asukohaga kohas ( minu jaoks) ning samuti oli ilm sant.

PETSINHO
18.05.08, 16:56
Mario, palju meid põlisesse eesti linna Narva ka minemas on?
Olen varsti kilu varaste vabariigist tagasi, siis teeme selle hullu plagu ka ära ;)

-RoMaRiO-
18.05.08, 17:00
Mario, palju meid põlisesse eesti linna Narva ka minemas on?
Olen varsti kilu varaste vabariigist tagasi, siis teeme selle hullu plagu ka ära ;)

Hakkasin eilsest asja orgunnima, tahaks 30sega vähemalt.

hacker12
18.05.08, 22:55
igav on, kirjutaks ka midagi
kirjutan siis seda, et Nõmme Kalju tahab sel hooajal meistriks tulla

-RoMaRiO-
18.05.08, 22:57
igav on, kirjutaks ka midagi
kirjutan siis seda, et Nõmme Kalju tahab sel hooajal meistriks tulla

Ma ütlen siis selle peale, et fännid tervitaks euroopat heameelega. Oi mis reis tuleks :)

hacker12
18.05.08, 23:03
5.kohaga euroopasse ei saa ;)
et see on minu arvamus hooaja lõpust, võimalik et jääte veel allapoole

viirus
18.05.08, 23:06
Tammekast oleme ikka eespool :D

-RoMaRiO-
18.05.08, 23:08
5.kohaga euroopasse ei saa ;)
et see on minu arvamus hooaja lõpust, võimalik et jääte veel allapoole

Eks me vaata novembris, aga mul on selle üle hea meel, et me oleme sellised vennad, kes ka täidavad oma lubadusi. Ja Läti-Leedu reisid saame ikka.

hacker12
18.05.08, 23:18
4.koht viiks ilmselt lisaks Balti liigale ka Intertotosse

Sel aastal siis kohtub eesti klubi (TVMK ? Trans?) Intertoto sarjas Leedu klubiga (kellega ?). Mäng toimub 21.06 või 22.06 Leedus.

hacker12
18.05.08, 23:19
Tammekast oleme ikka eespool :D

Jah, aga me ei tee endal Pealtnägija saates marki ka täis :D

HABE
19.05.08, 00:44
Jah, aga me ei tee endal Pealtnägija saates marki ka täis :D

Haha, me vähemalt saime Eesti kõige enim vaadatavasse saatesse oma looga. Lisaks veel Ärapanija. Mida teised on suutnud???

Narva on kindel minek, lähme võtame oma 3 punkti ja sõidame heas tujus tagasi.

zaz
19.05.08, 01:09
Sel aastal siis kohtub eesti klubi (TVMK ? Trans?) Intertoto sarjas Leedu klubiga (kellega ?). Mäng toimub 21.06 või 22.06 Leedus.

Trans on siis see, kes peab võtma mõõtu Leedu klubiga, kes on ka minuteada selge, aga ei meenu mulle hetkel...

hacker12
19.05.08, 08:53
et siis TVMK mängib UEFA Cupi ?

eika
19.05.08, 17:38
Ingemar Teever: Koondisekutse on vaid aja küsimus (http://epl.ee/sport/429453)
Päris muhe jutt.

Silver
19.05.08, 19:51
http://www.dreamcom.ee/treze/felipe.jpg

;)

m2ngija15
19.05.08, 20:46
hea pilt Felipest : )

ROOTSI KUNN
19.05.08, 20:51
Ingemar Teever: Koondisekutse on vaid aja küsimus (http://epl.ee/sport/429453)
Päris muhe jutt.

Tundub ,et Ingemar on Kaljus mängides leidnud taas enesekindluse.

Kaspy
19.05.08, 22:27
Natuke naljakas jutt Tiiduselt selle koha pealt et koondise ründepaar peakski olema Teever-Kink
Kink ok-on saanud mängida ja pidevalt praktikat viimaselajal aga Teever hetkeseisuga?No ok kui ta välismaale jõuab ja Operi üle mängib siis küll :) aga seni kui Oper mängukõblik on siis peaks tema algkoosseisu koht ikka kindel olema ;)
Mitte et mulle ei meeldiks Teever,mängijana ja inimesena on ta tõesti tore ja hea jalgpallur :)

eston maravilha
19.05.08, 22:36
Kink ok-on saanud mängida ja pidevalt praktikat viimaselajal aga Teever hetkeseisuga?

mismoodi ta need 7 väravat löönud on siis? pinki nühkides vä?

urmar
19.05.08, 22:53
mismoodi ta need 7 väravat löönud on siis? pinki nühkides vä?

Kink on saanud jah suht palju mängida ja on parimale ründajale kohaselt ka 2 väravat löönud.

PraS
19.05.08, 23:09
Kink on saanud jah suht palju mängida ja on parimale ründajale kohaselt ka 2 väravat löönud.

Sina kes ühtegi mängu pole näinud ei tea ka seda, et ta pole vist üheski tänavuses mängus ründaja positsioonil mängind.

käbi
19.05.08, 23:34
Sina kes ühtegi mängu pole näinud ei tea ka seda, et ta pole vist üheski tänavuses mängus ründaja positsioonil mängind.
sööd ise need sõnad ära või peab keegi su mälu värskendama selleks??

PraS
19.05.08, 23:37
sööd ise need sõnad ära või peab keegi su mälu värskendama selleks??

äärepoolkaitsja on ründaja? pidasin silmas ikka Levadia mänge.

urmar
20.05.08, 00:05
No parim ründaja võiks ikka väravaid rohkem lüüa, kui ta just vv ei ole. :D

urmar
20.05.08, 00:08

Eksid seekord, olen oma silmaga näinud kuidas Kink Rakveres Sillamäega oma petteid tegi. :D Ka telekas on teda palju nähtud. Ta jookseb jah rohkem seal äärel, ei tea miks teda üldse ründajaks peetakse, kui ta kunagi ründaja kohal ei mängi. :doh:

Nahkpea
20.05.08, 00:16

Parandaks siiski. Kink mängis näiteks ründajana 10. vooru mängus TVMK vastu ja tema tavapärase vasakääre koha oli ses mängus hõivanud Leitan. Tähelepanuväärne oli tolles mängus ka see, et Zelinski istutati keskpoolkaitsja positsioonile. Laias laastus siiski õigus, et Kink saab kõige rohkem mänguaega ikka vasakäärena.

See jutt läheb Nõmme Kalju tegemistest küll nüüd kaarega mööda.

PraS
20.05.08, 00:17
Eksid seekord, olen oma silmaga näinud kuidas Kink Rakveres Sillamäega oma petteid tegi. :D Ka telekas on teda palju nähtud. Ta jookseb jah rohkem seal äärel, ei tea miks teda üldse ründajaks peetakse, kui ta kunagi ründaja kohal ei mängi. :doh:

Eelmine kevad mängis ta ründes ja oli võimas. Imelik jah et Prins teda ainult äärele sokutab.

urmar
20.05.08, 01:21
Aga hetkel on parim ründaja meie liigas ikka Eesti Post ise. :) Lööb nii pea, kui jalaga väravaid, jagab söötu, hoiab palli, teeb üks ühele ära, lööb nii kaugelt, kui lähedalt. On pikk ja tugev. Kalju on õnnega koos, et avavoorus Post jalga väristas, momendid oli tal sealgi hiilgavad. Parim ründaja hetkel.

PraS
20.05.08, 01:24
Aga hetkel on parim ründaja meie liigas ikka Eesti Post ise. :) Lööb nii pea, kui jalaga väravaid, jagab söötu, hoiab palli, teeb üks ühele ära, lööb nii kaugelt, kui lähedalt. On pikk ja tugev. Kalju on õnnega koos, et avavoorus Post jalga väristas, momendid oli tal sealgi hiilgavad. Parim ründaja hetkel.

Vähe sellest. Jookseb kõik kaitsjad ka üle ning triblab nagu noor Pele

Kuno
20.05.08, 08:53
Vähe sellest. Jookseb kõik kaitsjad ka üle ning triblab nagu noor Pele

Ee ei, triblab nagu Beckham ikka :D

Rein
20.05.08, 09:07
http://www.dreamcom.ee/treze/felipe.jpg

;)

Kes see on?
Urmar väää?

20.05.08, 15:54

Ma vaatan,et sa oled üks suur naljamees.

-RoMaRiO-
20.05.08, 16:56
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=102

Narva, Narva!

urmar
20.05.08, 18:58
Ma vaatan,et sa oled üks suur naljamees.

Nali meeldib mulle küll, aga hetkel on suured naljamehed need, kes ei tunnista Posti parimaks ründajaks. :)

HABE
20.05.08, 20:12
Nali meeldib mulle küll, aga hetkel on suured naljamehed need, kes ei tunnista Posti parimaks ründajaks. :)

Nüüd tuleks mõelda väheke, tegelikult pole Post parem kui Teever. Lihtsalt Flora mängib Posti peale vähe rohkem kui Kalju Teeveri peale. Kaljus lihtsalt on väljakul rohkem värava lööjaid ning Teever on vastaste poolt erivaatluse all kui nn Kalju ohtlikum mängija.

Jeti88
20.05.08, 21:00
Nüüd tuleks mõelda väheke, tegelikult pole Post parem kui Teever. Lihtsalt Flora mängib Posti peale vähe rohkem kui Kalju Teeveri peale. Kaljus lihtsalt on väljakul rohkem värava lööjaid ning Teever on vastaste poolt erivaatluse all kui nn Kalju ohtlikum mängija.

muidu hea jutt aga mis sa arvad et Post ei ole vastaste poolt "erivaatluse" all :doh:

urmar
20.05.08, 23:50

Et Kaljus on rohkem väravalööjaid, kes siiski ei löö väravaid? Nii tahtsid vist öelda? :D
Või misjaoks jälgitakse Kalju mängijatest eriliselt just Teeverit, kui teil on teisigi väravalööjaid. :doh:

taku*
21.05.08, 00:01
kuule urmi.. sa küll sõltumatu mõtleja ei ole... isegi 8 aastane puudega neeger saab aru, et post on totaalne puujalg

21.05.08, 00:04
Haha, sul on õigus taku* ! :D

urmar
21.05.08, 00:07
Täna oli Kingil ka võimalus üks värav lüüa, aga läks hoopis auti. :)
http://213.35.156.10/etv/20052008_baltiliiga_jalgpall.wmv

taku*
21.05.08, 00:19
Flora rox my sox?

17
21.05.08, 00:24
Flora rox my sox?

vähemalt pole Rivo Kingi

21.05.08, 00:24

Ma ei tea, minuarust ta tahtis nagu sööta veel.

HABE
21.05.08, 00:29

Vähe vale foorum Kingi jaoks aga noh, Eesti jalgpall on pisike, et vahet ei ole kuhu alla postitad.

urmar
21.05.08, 01:35
Vähe vale foorum Kingi jaoks aga noh, Eesti jalgpall on pisike, et vahet ei ole kuhu alla postitad.

Asi on lihtsalt selles, et tore arutelu tekkis Teeveri intervjuu järel ja Teever ju Kalju mängija!

Mida taku* siin kargab? :D

Silver
21.05.08, 14:49
Stereosse vutti vaatama!

http://jkkalju.ee/index.php?mid=1&id=103

Kuno
21.05.08, 15:44
Stereosse vutti vaatama!

http://jkkalju.ee/index.php?mid=1&id=103

Ja ei pea tulema ainult Kalju fännid :D

Silver
22.05.08, 16:38
Getulio palub fännidelt abi ja toetust!

Meie armastatud jalgpalliklubi Nõmme Kalju kohtub sel laupäeval Narva Transiga. See mõõduvõtt on meile väga tähtis.

Narva karukoopas võitmiseks vajame kõikide Nõmme Kalju fännide abi, sest tegemist on nii-öelda “kuue punkti” lahinguga.

Fännibuss on tellitud ja mõned kohad on veel vabad. Tule ja saa väärtuslik jalgpallielamus – koos oleme tugevamad!

Parimate soovidega,

Fredo Getulio Aurelio
Nõmme Kalju peatreener

Vajalik info

Reis Tallinn-Narva-Tallinn maksab 150 krooni.

Antud summa sisaldab bussisõitu, wrapi ja keelekastet.

Kohtumine algab Narvas kell 17:00, Tallinnast alustatakse sõitu kell 13:00, Stereo Lounge eest (Harju tn. 6).

Eelregistreerimine toimub e-maili aadressil mario_tromp@msn.com

Kohtade arv on piiratud, seega kiirustage!

Hilisem maksmine toimub Nõmme Kalju arvelduskontol SEB Ühispangas.

10220045736015
MTÜ Nõmme Jalgpalliklubi Kalju

http://jkkalju.ee/index.php?mid=1&id=104

Kuno
22.05.08, 16:54
TEEME-TEEME-TEEME!!!!
KÕIK NARVA!!!!!!!!!!!!!!!!

SEAL ON FÄNIDEL KA VASTASED OLEMAS NAGU MA RU OLEN SAANUD :D

Meie armastatud jalgpalliklubi Nõmme Kalju kohtub sel laupäeval Narva Transiga. See mõõduvõtt on meile väga tähtis.

Narva karukoopas võitmiseks vajame kõikide Nõmme Kalju fännide abi, sest tegemist on nii-öelda “kuue punkti” lahinguga.

Fännibuss on tellitud ja mõned kohad on veel vabad. Tule ja saa väärtuslik jalgpallielamus – koos oleme tugevamad!

Parimate soovidega,

Fredo Getulio Aurelio
Nõmme Kalju peatreener

Vajalik info

Kohtumine algab Narvas kell 17:00, Tallinnast alustatakse sõitu kell 13:00, Stereo Lounge eest (Harju tn. 6).

10220045736015

Rein
22.05.08, 17:01

Parimate soovidega,

Fredo Getulio Aurelio
Nõmme Kalju peatreener

Vajalik info

10220045736015

Järgimine samm on see, et Getu palub Jumala abi :D !!!
Edu igatahes Kaljule laupäevale.

Kuno
22.05.08, 17:21
Järgimine samm on see, et Getu palub Jumala abi :D !!!
Edu igatahes Kaljule laupäevale.

Jumalat palume me kõik, selles pole midagi imeliku!

sosku
22.05.08, 21:15
SEAL ON FÄNIDEL KA VASTASED OLEMAS NAGU MA RU OLEN SAANUD :D
Jah, seal on kombeks vastasfänne igasuguste kättejuhtuvate esemetega (n: õllepurk) loopida.
Soovitus noortele Kalju kukkedele - provokatsioonidele pole vaja alluda. Võite sibulate käest lihtsalt tuupi saada.

gamer
22.05.08, 21:29
Jah, seal on kombeks vastasfänne igasuguste kättejuhtuvate esemetega (n: õllepurk) loopida.
Soovitus noortele Kalju kukkedele - provokatsioonidele pole vaja alluda. Võite sibulate käest lihtsalt tuupi saada.

Ekstreemklassiekskursioon, aga eks juunis saab ilmselt ise kah ära kaeda, mis seal toimub. Nii et olge vahvad soojendusesinejad.

ROOTSI KUNN
22.05.08, 22:02
Pole seal Narvas hullu midagi ,kui ise kedagi ei torgi siis ei puutu sind keegi.
Kohati on inimesed palju normaalsemad ,kui meil Lasnagorskis.

eika
23.05.08, 02:07
Ons kohti veel bussis? Ja mis kell buss tagasi pealinnas on?

PETSINHO
23.05.08, 03:38
Ons kohti veel bussis? Ja mis kell buss tagasi pealinnas on?

hetkel veel vabu kohti on aga reede õhtul läheb kindlasti hulluks kohajahiks, viimastele vabadele. Seega päeval ära regad ennast, siis oled pardal!
Kuskil 21.30 peaks olema Tallinnas tagasi.

Kuno
23.05.08, 10:57
hetkel veel vabu kohti on aga reede õhtul läheb kindlasti hulluks kohajahiks, viimastele vabadele. Seega päeval ära regad ennast, siis oled pardal!
Kuskil 21.30 peaks olema Tallinnas tagasi.

KÕIK PARDALE!!!!

Markeca21
23.05.08, 19:20

krt mis jama sll selle postiga on ? mingid sexpartnerid olete w ? igaühe oma asi on kes kellejaoks parim on ! :mad: minu jaoks on teever parem kui post ja isegi kõlu on parem kui post ! :P lõpetage ära see om tühja jahumine selle postiga..olge omaette !

Markeca21
23.05.08, 19:25

tnx soovituse eest aga ega me siis kehvemad pole kui nemad ja kartma me ka neid ei hakka ! sibulad on ju ikkagi sibulad !:D

HABE
23.05.08, 20:00
Mina olen homme Narvas kohal. Tervitusi narva fännidele ja siis tagasi Tallinna 3 punktiga (6 punktiga).

PETSINHO
23.05.08, 23:47
Viimasel hetkel selgus, et seekord sai nõksa suurem ja mugavam buss tellitud, seega veel vabu kohti! Alles "ärganud" saavad maksta ka kohapel.
Uued ja vanad fännid - olge 12.40 kohal. Buss väljub Stereo eest kell 13.00
kõik tulijad mahutame peale. Tingimused endiselt samad: 150.- ja meie sõpradelt söögi ja joogipoolist ka teepeale kaasa
KOHTUMISENI !

eston maravilha
24.05.08, 03:38
vahekäigus on 40 seisukohta! kiirustage

PETSINHO
25.05.08, 12:02

Sinu paanika oli alusetu ja võin kinnitada, et polnud sealsetel toetajatel häda midagi. Täiesti normaalne rahvas. Sai isegi sealsete toetajatega istutud ja juttu puhutud. Nagu Rootsi Kunn ennem ütles, võivad palju vastikumad inimesed olla siinsetel mängudel.

Kahju muidugi, et mäng jälle sinna auku veeres, kuhu ta veeres... Üldse väga võimalustevaene mäng oli. Seda mõlemalt poolt. Järgmine mäng on Kaljule lausa "eluhinnaga".

Silver
27.05.08, 11:14
http://www.jkkalju.ee/kalju_tulevik.jpg

17
27.05.08, 11:32
Mis mees see esireas kõige parempoolsem mustas on?

Silver
27.05.08, 11:34
Magnus Martinson.

yheksa
27.05.08, 12:31
Mis embleem nendel mustadel dressidel vasakul pool rinna kohal on?
Klubi logo nagu ei ole. ...vöi on?

zaz
27.05.08, 12:41
pildil on Cawi foods, siis adidas ja siis Kalju logo, nede all Unibet ;)

yheksa
27.05.08, 12:51
Mötlen toda musta pikka dressi.

taku*
27.05.08, 13:08
Magnus Martinson.

max on siiski valges vormis kõige parempoolne... rumal vombat mõtles toda venda getulio kõrval(paremal)

Silver
27.05.08, 13:18
See on Kalju hingetohter. :D

zaz
27.05.08, 13:31
Mötlen toda musta pikka dressi.

stupid me :D

CD7
27.05.08, 16:37
mõni mees teeb ikka kurja nägu küll ...kunni näo peale tuli see meelde:

Ross: (entering) Rachel won’t talk to me! She won’t even open the door!

Phoebe: Hmm, I wonder why. Pervert!

Ross: Okay, listen I am not a pervert!

Phoebe: That’s like the pervert motto! Yeah! Yeah! They have you raise your right hand, put your left hand down your pants, and repeat that!

taku*
28.05.08, 01:17
See on Kalju hingetohter. :D

igas korralikus tiimis peab oma rein väin olema:D

Even
28.05.08, 01:26
a jk jalgpalli haiglas mängib rain vain, kauge sugulane. aga eks pühapäeval näeb.

Kuno
28.05.08, 18:27
Hea meel teatada, et teisipäeval on mängijate nimekirja pääsenud Aleksander Saharov. Loodame, et treener annab talle ka mänguaega! Tulge, siis kohale ja toetage nii teda kui Kaljut, sest peame tagasi võidulainele saama!

eston maravilha
28.05.08, 18:43
Mis embleem nendel mustadel dressidel vasakul pool rinna kohal on?
Klubi logo nagu ei ole. ...vöi on?

mingi adi logo on

põllumees
28.05.08, 21:53
vabandage,et ma nii teemast mööda nüüd kirjutan kuid tõesti oleks vaja teada mis kate on voka staadionil mis on nimelt kohtla-järve lootuse koduväljak,aitäh.

vaikiv mees
28.05.08, 22:15
vabandage,et ma nii teemast mööda nüüd kirjutan kuid tõesti oleks vaja teada mis kate on voka staadionil mis on nimelt kohtla-järve lootuse koduväljak,aitäh.

staadionid (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?p=822451&highlight=staadionid#post822451)

Silver
29.05.08, 12:16
http://jkkalju.ee/?mid=1&id=109

CD7
01.06.08, 22:57
väga chill jutt ju ;)

Kuno
02.06.08, 17:40
Kodumäng homme ja laupäeval!
Koondame vägesi! :D

urmar
02.06.08, 19:06
Kuidas rannas koondisega läks? Kuidagi ei teha info liikuda? :(

urmar
02.06.08, 19:26
Leidsin ise kalju kodukalt vastuse, et koondis kaotas siis 4:5, ei tea, kes väravad lõid? Kui need kaljukad oleksid koondises olnud, äkki oleksime medalid saanud. :doh:

Rein
02.06.08, 19:28
Leidsin ise kalju kodukalt vastuse, et koondis kaotas siis 4:5, ei tea, kes väravad lõid? Kui need kaljukad oleksid koondises olnud, äkki oleksime medalid saanud. :doh:

Äkki tuleb ainult püksi ja kaob Lillekülas soe vesi ära:p

-RoMaRiO-
02.06.08, 21:04

Ma ütlen nii palju, et Kalju brassid mängisid kah. Ja Kaljus mängivad mitmed eelmisel hooajal rannas tegusid teinud kutid.

Teever lõi mõned, samuti Felipe.

gamer
02.06.08, 21:52
No koondis olevat mänginud kogu päeva ju sellel miniturniiril ja neid olevat olnud 6 inimest. Kaljuga mänguks oldi soss oldud.

Väljak oli kah tiba jama olnud, liiv kruusa peal ja kivid olid välja tulnud.

Kuno
03.06.08, 10:00
Nii! Täna Kõik Hiiule! Samba Festivali Pole Kaua Toimunud! :d

Siimphoto
03.06.08, 10:50
Mis kell see mäng ikkagi siis algab. Üks koht väidab, et 18.45, teine koht 17.00?

Kuno
03.06.08, 11:06
Mis kell see mäng ikkagi siis algab. Üks koht väidab, et 18.45, teine koht 17.00?

18.45 ikka! KOHALE - KOHALE!
Baarid avatud, helisüsteem pumpab SAMABAT, trummid põrisevad ja lipud lehvivad... Mida te veel ühest teispäevast saada tahate? Kalju võitu ka muidugi ;)

Rein
03.06.08, 11:08
Mida te veel ühest teispäevast saada tahate? Kalju võitu ka muidugi ;)

Mina selles nii kindel pole.

PETSINHO
03.06.08, 11:13
Kuno, orgunni lipud ja trummid ka Hiiule, muidu pole midagi põristada ;)

Kuno
03.06.08, 11:28
Mina selles nii kindel pole.

Kas meie elus üldse midagi kindlat on kallis Rein?
Ja milles sa kindel pole, et tahetakse Kalju võitu, Kalju foorumis?

Kuno
03.06.08, 11:29
Kuno, orgunni lipud ja trummid ka Hiiule, muidu pole midagi põristada ;)

Proovin!!!!

PETSINHO
03.06.08, 12:52
Proovin!!!!

Ära proovi :D
Ma lähen ise neile järele!

Kuno
03.06.08, 15:04
Ära proovi :D
Ma lähen ise neile järele!

Proovi ise siis :D

mazz
03.06.08, 19:40
Kes ise Hiiule ei jõudnud, siis mängukulgu saab jälgida ka Soccerneti LIVE-ülekandest (http://www.soccernet.ee/news.php?id=20109).

LadyPink
03.06.08, 21:36
Hästi! Kalju is back in business!
Mille eest Haavistu kaardi sai?

Rein
03.06.08, 21:38
Hästi! Kalju is back in business!
Mille eest Haavistu kaardi sai?

Hea nali:D
Ma armastan Ameerikat, ma armastan Ameerikat...

LadyPink
03.06.08, 21:41
Oeh, tundub, et igatsed mind. :D

Rein
03.06.08, 21:44
Oeh, tundub, et igatsed mind. :D

Muidugi igatsen, aga kuna sa oled nii kaugel, siis su sõbranna Reelika ajaks ka asja ära:p

LadyPink
03.06.08, 21:48
HAHAAA....oeh, Rein sa ikka oskad!
Aga sa tead kus teda leida, harjukuue ülemine paviljon!

Räägi välja nüüd, oled ikka hea olnud ja ilusti mängudel käinud?

Rein
03.06.08, 21:50
HAHAAA....oeh, Rein sa ikka oskad!
Aga sa tead kus teda leida, harjukuue ülemine paviljon!

Räägi välja nüüd, oled ikka hea olnud ja ilusti mängudel käinud?

Ei ole hea olnud. Pole tükk aega Kalju mänge vaatamas käinud.
Viimane kord siis kui Kalevi käest nad põske said.

LadyPink
03.06.08, 21:53
No oleks siis aeg ju!
Ihunuhtlust on sulle vaja- pean vist Reelikaga rääkima selles osas.
Peale seda oled nagu miilutska igal mängul kohal!

Tahan ka mängida!!!! Natuke pean jälle eemal olema- ei meeldi see värk!

Aga tagasi teema juurde, miks Mikk kaardi sai?

rallikas
03.06.08, 22:47
Keegi oli läbi minemas ning Mikk hoidis viimase mehena teda kinni

LadyPink
03.06.08, 22:49
Keegi oli läbi minemas ning Mikk hoidis viimase mehena teda kinni

Nyyd tean, tänud!

-RoMaRiO-
03.06.08, 23:01
Kahjuks peab Mikk nüüd Levadiaga mängu vahele jätma, kuid keskkaitsjatelt täna väga tubli esinemine, eriti tubli oli Kaupo.

Jube kahju et Vasquezil närv vastu ei pidanud ning debüütväravat kirja ei saanud. Ja muidugi Teever on ekstra hea. Tore teisipäev!

Kuno
03.06.08, 23:06
Kahjuks peab Mikk nüüd Levadiaga mängu vahele jätma, kuid keskkaitsjatelt täna väga tubli esinemine, eriti tubli oli Kaupo.

Jube kahju et Vasquezil närv vastu ei pidanud ning debüütväravat kirja ei saanud. Ja muidugi Teever on ekstra hea. Tore teisipäev!

JA LAUPÄEVAL KÕIK HIIULE!

LadyPink
03.06.08, 23:23
JA LAUPÄEVAL KÕIK HIIULE!
Kas laivis saab ka jälgida mängu? Mul pisike transpordi probleem... :D

HABE
03.06.08, 23:44
Kas laivis saab ka jälgida mängu? Mul pisike transpordi probleem... :D

Bush lubas Air Force One laenata selleks, et sa mängule saaksid, aga tingimustes pead ise kokkuleppima temaga. Kui see ei sobi siis küsi mõnda hävitajat, siiski üks suur NATO.

Kuno
03.06.08, 23:47
Bush lubas Air Force One laenata selleks, et sa mängule saaksid, aga tingimustes pead ise kokkuleppima temaga. Kui see ei sobi siis küsi mõnda hävitajat, siiski üks suur NATO.

NJETO SA TAHTSID ÖELDA JA SVET KA VEEL LISAKS :D

ROOTSI KUNN
04.06.08, 00:32
Olude sunnil sai tänast mängu säästukalt vaadatud aga pean mainima ,et väga lahe oli sealt fännide laule ja plaksutusi kuulata. Väravaid ei näinud kuna jõudsin 2 poolajaks aga põnevust jätkus .
Vaatamata pikale pausile oli publikut jälle mõnusalt ning laupäeval on ilmselt kõvasti rohkem oodata.

Raivo19
04.06.08, 00:42
päris hea oli see:me kotterit,me kotterit,me armastame kotterit!
esimest korda kuuled,on ikka hea:D

PETSINHO
04.06.08, 05:52
Ja tänud kõigile säästutribüüni rahvale, teid oli loendamiste summeerides kuskil 100. Teisel poolajal pinksalt kuulates, oli säästukalt ka miskit häält kuulda, võiks keegi öelda, et mis häält seal ka täpsemalt tehti?

Raivo, tule laupäeval meie sekka, saad ka uusi laule välja mõelda ja esitada ;)

vpiigo
04.06.08, 09:43
Mina kuulsin seda et säästukalt tuli toetuslaulu Viljandile. Mõned tydrukud tegid rohkem häält kui tribüünil olnud Viljandi fännid. Enamus laule olid hetke emotsioonist tekkinud jupid. Aga igati lahe et nii moodi seal lauldi:love:

Eugen
04.06.08, 10:17
Piltidepealt vaadates oli Prins ka aitagant piilumas.Ei julgenud nägu sisse näitada vist :D

sosku
04.06.08, 11:32
Mina kuulsin seda et säästukalt tuli toetuslaulu Viljandile. Mõned tydrukud tegid rohkem häält kui tribüünil olnud Viljandi fännid.
Mulle tundus see aia tagant kostunud värk pigem irooniana.

vpiigo
04.06.08, 11:41
Iroonia või mitte aga nad tegid oluliselt kõvemat häält kui tribüünil viibinud Viljandi fännid.:)

Aramis
04.06.08, 14:10
Ja see nende theme oli "Nõmme Kalju minevik, Viljandi Tulevik!

Kuno
04.06.08, 15:50
Iroonia või mitte aga nad tegid oluliselt kõvemat häält kui tribüünil viibinud Viljandi fännid.:)

Kas tribüünidel, siis olid Viljandi fännid? Ma nagu ei näinud. Seal säästukal oli kamp tydrukuid kes hingest Tuleviku poistele kaasa elasid. Keegi oleks võinud nad ikka,siis omade juurde tribüünile kutsuda, oleks koos nati kobedam olnud ju :)

Aga igatahes hea, et on olemas ka vastasfännid, olgu siis säästukal või mitte!
Aga nüüd paneme Viljandi sejataha ja keskendume laupäevale mis on TOTAALNE MAIUSPALA!

Saab näha mis puust me seekord olema Levadia vastu!

Silver
04.06.08, 16:40
Andrus & tüdrukud on valmis!

http://www.jkkalju.ee/kalju_levadia.jpg

Flaier ootab printimist! :D

vpiigo
04.06.08, 17:09
Kas tribüünidel, siis olid Viljandi fännid? Ma nagu ei näinud. Seal säästukal oli kamp tydrukuid kes hingest Tuleviku poistele kaasa elasid. Keegi oleks võinud nad ikka,siis omade juurde tribüünile kutsuda, oleks koos nati kobedam olnud ju :)

Aga igatahes hea, et on olemas ka vastasfännid, olgu siis säästukal või mitte!
Aga nüüd paneme Viljandi sejataha ja keskendume laupäevale mis on TOTAALNE MAIUSPALA!

Saab näha mis puust me seekord olema Levadia vastu!

Neid oli päris mitu. Tegid isegi 11m. karistuslöökide võistluse pantrite vastu. Mul ka fotosüüdistused. :) :)

Jeti88
04.06.08, 17:20
Andrus & tüdrukud on valmis!

........

Flaier ootab printimist! :D

Haavistule ei jätkunud musti sokke? :D

Kuno
04.06.08, 19:02
Levadia poistele kutsed juba ära saadetud : http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=117

mikk
04.06.08, 19:14
Kas Hiiul jalgrattaga staadionile lastakse? (Nagu Arenal vähemalt meistriliiga mängude ajal.)

toonetikas
04.06.08, 19:14

see, et teil on trummid ja rohkem rahvast, et tee meid halvemateks fännideks, nii et ei ole mõtet üldse mõnitada, onju!?
ja polnud seal Hiiul ka kõik perfektne, esimeste asjadena tulevad meelde puuduv mängukava ning kohutav (ja vali) muusika. ma tõin eile mängule kolm inimest, kes pole varem jalgpalli staadionil vaatamas käinud. nad teadsid, mis meeskonnad mängivad, kuid kava oleks neile küll abiks olnud. ja diktor oli ka pehmelt öeldes veider jne. me ei saanudki kohapeal aru, kes need väravad üldse lõid.

teie ajate oma asja ja meie oma, seega meie halvustamine ei ole küll vajalik.

Kuno
04.06.08, 19:23
Kas Hiiul jalgrattaga staadionile lastakse? (Nagu Arenal vähemalt meistriliiga mängude ajal.)

Peaks ikka saama ma usun!

Kuno
04.06.08, 19:29
see, et teil on trummid ja rohkem rahvast, et tee meid halvemateks fännideks, nii et ei ole mõtet üldse mõnitada, onju!?
ja polnud seal Hiiul ka kõik perfektne, esimeste asjadena tulevad meelde puuduv mängukava ning kohutav (ja vali) muusika. ma tõin eile mängule kolm inimest, kes pole varem jalgpalli staadionil vaatamas käinud. nad teadsid, mis meeskonnad mängivad, kuid kava oleks neile küll abiks olnud. ja diktor oli ka pehmelt öeldes veider jne. me ei saanudki kohapeal aru, kes need väravad üldse lõid.

teie ajate oma asja ja meie oma, seega meie halvustamine ei ole küll vajalik.

Kust sa välja praegu lugesid, et keegi sind mõnitas? Pigem vastupidi, alati toetame teiste tegemisi!!!!!

Rein
04.06.08, 19:52

Hiiul lastake isegi koos neegriga staadionile :p

Raivo19
04.06.08, 19:57
teie ajate oma asja ja meie oma, seega meie halvustamine ei ole küll vajalik.mõnitand,halvustand? kes sulle varba peale astus???:sega11:

Kuno
04.06.08, 22:14
Laupäeval kell 13.00 väljub, siis stereost tasuta buss Hiiule!
Fännid kogunevad Stereos hiljemalt 12.00!!!!

sula19
04.06.08, 22:52
tulin just kalju kodukalt...et mis teema sellega siis on?? Massa nädala mängija juba paar kuud, teiste mängijate kohta null infot... ei meeskonnapilte ega midagi...suht nutune ju...blabla bla...videotutvustused....ulme...ULME... :D aga vähemalt sain teada mis prives reedel toimub...(Y)

toonetikas
05.06.08, 11:58
Kas tribüünidel, siis olid Viljandi fännid? Ma nagu ei näinud.

kas see ei ole siis sarkasm meie suunas? et meid nagu ei olnudki kohal. kellega te siis penalteid lõite, fantoomidega?

-RoMaRiO-
05.06.08, 12:04
kas see ei ole siis sarkasm meie suunas? et meid nagu ei olnudki kohal. kellega te siis penalteid lõite, fantoomidega?

Tegelt ju fantastiline, et kohal olite, kuid et endast märku anda, siis on vajalik ka häält teha.

Või kuidasmoodi peaks teisel pool istuv isik märkama tribüünil oma sõpra Meelist, kui Meelis endast märku ei anna?

Silver
05.06.08, 12:11
Ei olnud Tuleviku fännidel viga midagi. Tegid tribüüni ühes otsas häält küll. Minu meelest väga lahe nähtus, jätkake samas vaimus. :)

Kuno
05.06.08, 13:09

Sorri ma ei näinud tribüünidel Viljandi fänne, ära nüüd pahanda! Selle eest kuulsin ja nägin neid aia taga ja sellepärast ma ütlesingi, et kui siiski oli ka tribüünidel Viljandi omasi, siis oleks olnud tark kõik koos olla kuskil, et asjal rohkem POWERIT oleks! Ära näe tonti seal kus seda pole kallis sõber...

Kuno
05.06.08, 15:40
Nii! Terve juuni kanname üle ja valame välja!
EURO 2008 Kohtumispaik, Harju 6, Stereo!
http://www.stereolounge.ee/?id=instereo&lang=eng

PETSINHO
07.06.08, 11:49
Päevaküsimus: Kas tuleb uus publikurekord?!

masturr
07.06.08, 11:51
Päevaküsimus: Kas tuleb uus publikurekord?!

ilm soosib kyll:D

HABE
07.06.08, 13:01
Tuleb publiku rekord, tuleb Kalju võit, tuleb Kalju fännide pidu.

Saarlane
07.06.08, 15:12
LIVE-ülekanne (http://live.soccernet.ee/live.php?id=251)!

eestimees
07.06.08, 18:27
äärmiselt vähe rahvast oli kuidagi

fcfloraforever
07.06.08, 18:28
publikurekordist polnud haisugi.

Tofoa
07.06.08, 18:30
Kõik on Pärnus rannas . :)

kaitz
07.06.08, 20:28
Tuleb publiku rekord, tuleb Kalju võit, tuleb Kalju fännide pidu.

Polnud ühte ega teist, lihtsalt 0:4

HABE
07.06.08, 21:01
Polnud ühte ega teist, lihtsalt 0:4

Kahjuks oli jah värisev Silver Kõiv (vile oli nii Levadiale, et jube) ja Tarmo Kink.