PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

billy t
07.06.08, 20:12
tänase mängu tegi ära jah üks mees. tundub, et koondisemängud on mõnele mõjunud väsitamise asemel ikka väga sütitavalt:)
aga miks Takile kogu aeg nii palju ruumi jäeti äärele?

ilmselt Teever ei jätnud täna säästukal palja kõhuga peesitanud Tarmo Rüütlile kõige paremat muljet.

tänud lahkele Kalju värava/piletimüügipoisile;)

JanK
07.06.08, 21:56
tänud lahkele Kalju värava/piletimüügipoisile;)

Rääägi täpsemalt.

$$$
08.06.08, 10:38
Mis sellele teie väravvahile sisse läks? Ütles ETVle, et sellise mänguga Levadia meistriks ei tule. Krt sulle lööd just 4 kotti võrku ...

gamer
08.06.08, 12:46
Päikesepiste, ..., või tont seda teab:)

Kaspy
08.06.08, 13:14
novot teile Teever ja ta induvidualism(hetkel vähemalt) kui Florat ja Levadiat ikka kesksuvel ei lüpsa siis pole koondisse ka asja
Aga Kaasil on jah pea soe vist:S

Kalju fännid kus te siis olete kui meeskond kaotab?Foorumist puhub ainult tuul läbi

Err
08.06.08, 20:27
samal ajal toimus ju pirital rannajalgpalli etapp ;) ehk fännid olid seal.

-RoMaRiO-
08.06.08, 22:42
Mis seal ikka kommenteerida>?

Parem võistkond kokkuvõttes võitis. Meil olid omad šansid, oleks härra kohtunik Kõiv 0:0 pealt meile kindla penalti andnud, oleks Teever kohe 1:1 löönud, oleks Mitt suutnud 1-1 sisse lüüa ning kui poleks Kingil nii hea päev olnud ja meie kaitsjad nii kehvad olnud, siis oleks me võitnud.

Aga nagu näha, siis nii need asjad polnud ning miskit pole teha.

Mulle jubedalt meeldib et Eesti tippklubil on tekkinud arvestav fännipunt, kuid see, mis nad korda saatsid mängul ning pärast. Või noh, need ongi ju ultrad? :D

Rein
08.06.08, 22:49
Mulle jubedalt meeldib et Eesti tippklubil on tekkinud arvestav fännipunt, kuid see, mis nad korda saatsid mängul ning pärast. Või noh, need ongi ju ultrad? :D

Väike off topic.
Kui ma mmingi aeg arvasi, et Senaatori & Co poksimises olid rohkem süüdi Flora poolehoidjad, siis enam ma nii ei arva. Need Levadia nn ultrad on ii ülbed ja nad võisid seda keretäit ise täitsa vabalt küsida.
Nii nagu nad Kalju mängul käitusid oli oksele ajav ja nõme. Igal oinal on oma Mihklipäev.

vpiigo
09.06.08, 00:23
Reklaamisid siin välja et stereos valatakse välja. Tuhkagi ei valata kui küsisin teenindaja käest siis see ei teadnud midagi ja olles kysinud mingi barmeni käest asja järele oli barmeni vastus et ei saa siin midagi. Ma jõin oma kaks õlut ära eks siis kolmanda raha pani baar enda taskusse . Neid küsijaid oli seal veel kes said samasuguse vastuse. Nii et ei kaks võrdu kolm.

Nahkpea
09.06.08, 01:37
Väike off topic.
Kui ma mmingi aeg arvasi, et Senaatori & Co poksimises olid rohkem süüdi Flora poolehoidjad, siis enam ma nii ei arva. Need Levadia nn ultrad on ii ülbed ja nad võisid seda keretäit ise täitsa vabalt küsida.
Nii nagu nad Kalju mängul käitusid oli oksele ajav ja nõme. Igal oinal on oma Mihklipäev.

Rääkige lähemalt, mis juhtus?

Ivarios
09.06.08, 08:22
nuh jah....ega siin tegelt oskagi nüüd kommenteerida. Kui kalju (ehk siis omad) vahepeal ikka NÕMME ULTRA karjuvad ning siis mõned Levadia fännid meie sektori eest läbi käivad ning pilgu peale viskavad....samal ajal ise venekeeles Levadiale toetavaid lauseid hüüavad. Mulle tundus see kõik äärmiselt koomilisena:D
Aga leidmata mingeid ULTRA liikemied lahkusid nad samamoodi nagu tulid. Kes loeb seda provokatsiooniks kes sai sellest naca teistmoodi aru.
Aga jah kuigi olen Nõmme kalju toetaja......jätab Kink ikka aina sümpaatsemat muljet:p
Kohtuniku tase on nagu meil siin eestis ikka. Aga ega enam peale Jurmalas toimunut need siinsed kohtunikud silma eriti hakkagi.

billy t
09.06.08, 09:28
palun öelge, et seal oli midagi rohkemat, kui venekeelne skandeerimine ja ... "möödaminnes pilgu peale viskamine":D, mis teid nii endast välja viis.
Rein kallis?

Rein
09.06.08, 10:02
palun öelge, et seal oli midagi rohkemat, kui venekeelne skandeerimine ja ... "möödaminnes pilgu peale viskamine":D, mis teid nii endast välja viis.
Rein kallis?

See üleolev pilk ja see kuidas oksad olid laiali nagu arbuusikandjatel häiris mind. Minu arvates oli see labane. Kui keegi teine arvab teisiti, siis las olla.

vpiigo
09.06.08, 10:13
Seal oli ikka palju enamat kui lihtsalt see nõmme fännide ees jalutamine. Kui nad olid oma kohtadele tagasi jõudnud siis näidati fännide poole ka rahvusvahelisi käemärke ja orgunniti vaikselt ka kaklust. Juttude poolest tean et mingi intsident oli ka juhtunud pärast mängu aga mitte midagi tõsist-oleks võinud minna. Kalju fännidele ytleks nii palju , et yks teie poolt lauldud lauluke oli rahvuste vahelist vaenu õhutav ja see oli nõme. Muidu oli tore ja Kalju fännid on ikka veel parimad.

Hellik
09.06.08, 10:14
See üleolev pilk ja see kuidas oksad olid laiali nagu arbuusikandjatel häiris mind. Minu arvates oli see labane. Kui keegi teine arvab teisiti, siis las olla.

vähemalt fotodelt on jäänud mulje, et selle ljevaadia-kruu liikmed on mingid õblukesed noored nolgid, kes teeksid tõsistele ultra-gruppidele küll palju nalja :)

või olid need mingid vanemad tegelased?

Rein
09.06.08, 10:38
vähemalt fotodelt on jäänud mulje, et selle ljevaadia-kruu liikmed on mingid õblukesed noored nolgid, kes teeksid tõsistele ultra-gruppidele küll palju nalja :)

või olid need mingid vanemad tegelased?

Noored, noored olid.

PETSINHO
09.06.08, 11:20
Rääkige lähemalt, mis juhtus?

Mis juhtus, oli see, et Levadia nn. ultrad leidsid, et peale mängu võiks ühe korraliku kakluse korraldada. Muidugi kahju, et sobivateks vastasteks leidsid nad endale olevat lapsed ja naised! Kui keegi nende provakatsiooniga kaasa ei läinud, siis aktiivsem vend suutis ikka "bespridel" peale lennata. Õnneks lõppes see vaid paari hoobiga ja mõnel venelasel seal oli ka natuke ajusid ja rahustas oma aktivisti lõpuks maha.
Üks vend oli vist liiga palju telekat vaadanud: nimetas ennast "firma" juhiks ja nõudis seitse seitsme vastu löömingut :D

Sen
09.06.08, 11:23
Eks nad käisid teie peal harjutamas laupäevaseks Flora lahinguks. Õnneks või kahjuks ise Zürichis sel ajal, niiet politseil viimane aeg kellegile teisele florakatest tingimised kaela määrida.

-RoMaRiO-
09.06.08, 11:28
Ja ilusast käitumisviisist ei puudunud ka keskmised sõrmed, kaunis keelekasutlus ning täiskasvanlikud liigutused :D

Nahkpea
09.06.08, 11:58
No siis on nende Ljevadija poolehoidjatega asjad klaarid. Kohe tuleb billy_t ja räägib teile kui lapsikud te ise olite ja Ljevadija poolehoidjad on tegelikult tsiviliseeritud renessanssiajastu rüütlid. :D

billy t
09.06.08, 12:12
No siis on nende Ljevadija poolehoidjatega asjad klaarid. Kohe tuleb billy_t ja räägib teile kui lapsikud te ise olite ja Ljevadija poolehoidjad on tegelikult tsiviliseeritud renessanssiajastu rüütlid. :D

jah, vot sellega on nii, et ma olin küll kohal, aga asetsesin teiselpool väljakut ehk siis säästukas ja sinna midagi ebameeldivat ei kostnud/paistnud, seepärast ei oska selles küsimuses ka seisukohta/poolt võtta ... erinevalt Sinust, kes Sa kohalgi ei olnud ja ometigi oskasid endale asja kohe nii selgeks teha - puhas andekus

Nahkpea
09.06.08, 12:44
jah, vot sellega on nii, et ma olin küll kohal, aga asetsesin teiselpool väljakut ehk siis säästukas ja sinna midagi ebameeldivat ei kostnud/paistnud, seepärast ei oska selles küsimuses ka seisukohta/poolt võtta ... erinevalt Sinust, kes Sa kohalgi ei olnud ja ometigi oskasid endale asja kohe nii selgeks teha - puhas andekus

Aga miks ma ei peaks Kalju poolehoidjaid ja nende sõnu uskuma? No kui isegi Rein juba sellel teemal ja Ljevadija poolehoidjate vastu sõna võtab, siis on alust uskumiseks rohkem kui rubla eest. :)

vpiigo
09.06.08, 13:27
Tundub yldse et need Levadia fännid kes rahulikud olid olid säästutribüünil- oli endal kaplaan sinna kolida kuna seal oli päike ja soe :)
Ja kõik need fännid kes tahtsid mingit teemat tekitada olid statale tulnud. Aga eriti kõvad mehed kyll kui naisi ja lapsi peksavad.

billy t
09.06.08, 13:28
Aga miks ma ei peaks Kalju poolehoidjaid ja nende sõnu uskuma? No kui isegi Rein juba sellel teemal ja Ljevadija poolehoidjate vastu sõna võtab, siis on alust uskumiseks rohkem kui rubla eest. :)

ah et nüüd siis viimaks on ka Fljoora poolehoidja jaoks Reinu sõnades tõde peidus ... see tuleks lausa tulevaste põlvede jaoks säilitada ... nu i tõ dajoš :D

billy t
09.06.08, 13:37
Tundub yldse et need Levadia fännid kes rahulikud olid olid säästutribüünil- oli endal kaplaan sinna kolida kuna seal oli päike ja soe :)
Ja kõik need fännid kes tahtsid mingit teemat tekitada olid statale tulnud. Aga eriti kõvad mehed kyll kui naisi ja lapsi peksavad.

jah, selle mõttega sinna säästukale olen läinud, et on soe ja päikseline, aga vähem tähtis ei ole ka asjaolu, et seal ei ole neid tüütuid teismelisi kuklas - mitte, et ma üritaks piletiraha maksmisest iga hinna eest hoiduda;)
kuigi eelmisel korral (mäng Transiga) oleks ma säästukal peaaegu vastu pead saanud punase plastmasskoonusega, mis ilmselt kellegi ülekeenud temperamendi tõttu üle värava lendas - nii et ei ole ohutu kusagil:)

Nahkpea
09.06.08, 14:00
ah et nüüd siis viimaks on ka Fljoora poolehoidja jaoks Reinu sõnades tõde peidus ... see tuleks lausa tulevaste põlvede jaoks säilitada ... nu i tõ dajoš :D

No sa püüad ikka igati oma suunda viia sellele, et kõik valetavad. No siis nii ütlegi, ära keeruta, bojaarilaps. Ja imelikul kombel ühes postis sa räägid, et kuna sa asjaolusid ei tea, siis ei taha kommenteerida. Paar posti tagasi sellest oli sul asi üpriski selge, kuidas asjad käisid ja olid vägagi kommenteerimisaldis sel teemal. :D

Ja jäta oma mongolikeelsed väljendid omale.

Rein
09.06.08, 14:01

Rein pole kindlasti Kalju poolehoidja.
Mul nagu kindlat lemmikut polegi. Kui mängib näiteks Flora ja Levadia, siis olen Levadia poolt. Kui mängib Trans ja Flora olen Flora poolt. Kui mängib Kalev ja Kalju olen Kalevi poolt.

Nahkpea
09.06.08, 14:05
Rein pole kindlasti Kalju poolehoidja.
Mul nagu kindlat lemmikut polegi. Kui mängib näiteks Flora ja Levadia, siis olen Levadia poolt. Kui mängib Trans ja Flora olen Flora poolt. Kui mängib Kalev ja Kalju olen Kalevi poolt.

Ei väitnudki, et Kalju poolehoidja oled. See tähendab, et seda ma teadsin niigi, et seda sa pole kohe kindlasti. Igatahes nüüd on selge, keda-mida ja kuidas sa toetad. :)

Sen
09.06.08, 14:08
isegi pildilt on näha kuidas õllepudeliga lüüa tahetakse. isegi foorumist võib lugeda kuidas nad kakelda tahavad.

kas kannatanuid oli? miks ei ole kannatanule staadionikeeldu kasvõi tingimisi antud? või sellele tüdrukule kes seal pildil?
millal saab billly_ staadionikeelu et siin tibla keeles kirjutab?

vincent
09.06.08, 14:30
Ühesõnaga moraal - edaspidi tasub seda iroonilist "Nõmme ultrad" mitte hüüda, sest vähema ajumahuga tegelased peavad seda kohe väljakutseks. Üks nupuvend juba teatud teises teemas kirjutas, kuidas sel juhul tulebki olla valmis "ausaks" kakluseks, no jumal anna mõistust. Kuigi nende mõistes see tähendab siis ilmselt eeskätt oks laiali patseerimist, eemalt keskmise sõrme näitamist ja pärast nurga taga tüli norimist, aga see selleks, nii või teisiti ei ole mõtet anda lollidele võimalustki rusikatega vehklemiseks. Väga tõenäoliselt oli ka Flora fännidele kallale mineku puhul küsimus eeskätt just koha kätte näitamises, see veel puuduks, et Kalju "tüütute teismeliste" peal tullakse midagi füüsiliselt tõestama.

vpiigo
09.06.08, 15:23
Ühesõnaga moraal - edaspidi tasub seda iroonilist "Nõmme ultrad" mitte hüüda, sest vähema ajumahuga tegelased peavad seda kohe väljakutseks. Üks nupuvend juba teatud teises teemas kirjutas, kuidas sel juhul tulebki olla valmis "ausaks" kakluseks, no jumal anna mõistust. Kuigi nende mõistes see tähendab siis ilmselt eeskätt oks laiali patseerimist, eemalt keskmise sõrme näitamist ja pärast nurga taga tüli norimist, aga see selleks, nii või teisiti ei ole mõtet anda lollidele võimalustki rusikatega vehklemiseks. Väga tõenäoliselt oli ka Flora fännidele kallale mineku puhul küsimus eeskätt just koha kätte näitamises, see veel puuduks, et Kalju "tüütute teismeliste" peal tullakse midagi füüsiliselt tõestama.

Miks on Kalju teismelised tüütud??? Kas sellepärast et nad häält teevad?? Või et neid nii palju on?? Või et hoolimata mängu tulemusest on nad alati positiivsed??

vpiigo
09.06.08, 15:24
levadia "fännide" jaoks on aus selline: kallale minnakse siis kui neid palju rohkem on (algselt mindi senilegi ainult kallale samamoodi millepeale teised kohe appi läksid senile ja seetõttu oli flora fänne rohkem), kui ollakse võrdses arvus siis kasutatakse abivahendeid. debiilide teemas räägitud reeglid on neil küll olemas kuid seda on vaid üks: reegleid pole. seda on nad tõestanud juba.

EDIT: KUI see lastele ja naistele kallale minek tõsi on siis veel üks "aususe" tõestus juures.

No see kes pihta sai on alaealine Kalju poiss.

vincent
09.06.08, 16:24
Miks on Kalju teismelised tüütud??? Kas sellepärast et nad häält teevad?? Või et neid nii palju on?? Või et hoolimata mängu tulemusest on nad alati positiivsed??
Väga head küsimused. Loodetavasti vastab neile inimene, kes selle sõnapaari eespool välja käis. Mina, muide, ironiseerisin.;)

billy t
09.06.08, 16:37
Väga head küsimused. Loodetavasti vastab neile inimene, kes selle sõnapaari eespool välja käis. Mina, muide, ironiseerisin.;)

jah, sain aru küll, et see nool lasti minu pihta, kuna mainisin eespool, et eelistan säästukat pääsemaks teismeliste (seejuures ei öelnud ma kindlasti, et Kalju teismeliste) seltskonnast, aga ei pidanud siis vajalikuks tühja peale reageerima hakata.
see, et minu jaoks suurem hulk aktiivseid teismelisi pelutav on ja ma nende vältimiseks ise viisakalt eemale püüan hoida, ei ole küll kuidagi mõeldud Kalju fännide, kes vist enamasti küll jäävad sinna ikka, hukkamõistuna.
ütleme siis nii, et tegu on minu omapäraga ja ei maksa sellest jälle ei tea mida välja lugeda.

vincent
09.06.08, 16:47
jah, sain aru küll, et see nool lasti minu pihta, kuna mainisin eespool, et eelistan säästukat pääsemaks teismeliste (seejuures ei öelnud ma kindlasti, et Kalju teismeliste) seltskonnast, aga ei pidanud siis vajalikuks tühja peale reageerima hakata.
see, et minu jaoks suurem hulk aktiivseid teismelisi pelutav on ja ma nende vältimiseks ise viisakalt eemale püüan hoida, ei ole küll kuidagi mõeldud Kalju fännide, kes vist enamasti küll jäävad sinna ikka, hukkamõistuna.
ütleme siis nii, et tegu on minu omapäraga ja ei maksa sellest jälle ei tea mida välja lugeda.
Meeldiv. Ma siis ei loegi. Seekord ilma irooniata.

Kuno
09.06.08, 19:46
Ok, unustame need Ultrad, lakume nats haavu ja keskendume laupäevase hommikusöögi peale! Menüüs kohvi ja praemuna kõrvale Tartu Maag Tammeka!
Hiilgav aeg muidugi meistriliiga mängu jaoks! Kell 11.00 Hiiu Staadionil!

Aga trotsime seda jama ja näitame, et kui vaja tuleme kell 11 ka kohale!
Tammekale tunnen kaasa, kui nad just eelmise päeva õhtul ei tule, siis peavad poisid ikka vara ärkama, et kell 1o hiljemalt Hiiul olla...

NB! Ja ärge unustage, et kõik rahvusvahelised jalgpallielamused toob teieni Lounge Stereo!
Täna, siis eriline maiuspala :)

vpiigo
09.06.08, 20:31
Aga Kuno kuidas selle kolmanda õllega ikkagi jääb??? Kirjutasin siin enne et kuidagi ei saanud seda välja reklaamitud teenust sealt stereost+????????

Kuno
09.06.08, 21:06
Aga Kuno kuidas selle kolmanda õllega ikkagi jääb??? Kirjutasin siin enne et kuidagi ei saanud seda välja reklaamitud teenust sealt stereost+????????

Ma tõesti ei oska öelda, praegu on isegi laudadel reklaamid väljas..... Aga kõik nagu toimib. Millal see täpselt oli? ülekande ajal ikka?

vpiigo
09.06.08, 21:18
Ma tõesti ei oska öelda, praegu on isegi laudadel reklaamid väljas..... Aga kõik nagu toimib. Millal see täpselt oli? ülekande ajal ikka?

Jep!! Käis mäng Portugal VS Türgi. Ja se hetk laua peal ei olnud veel reklaame. Aga selge eks ma proovin siis uuesti mõnipäev..:D

eston maravilha
09.06.08, 21:23
mujal kehtivad sellised pakkumised siis, kui võtad kõik 3 õlle korraga.

Kuno
09.06.08, 21:47
mujal kehtivad sellised pakkumised siis, kui võtad kõik 3 õlle korraga.

jah nii peaks olema meil ka, ostad 2 saad ühe peale... Suure kambaga igati hea :)

vpiigo
09.06.08, 23:29
jah nii peaks olema meil ka, ostad 2 saad ühe peale... Suure kambaga igati hea :)

Mu esimene küsimus oli et kas see 2=3 kehtib ja sealt edasi te teate nii et oligi plaan mitu korraga osta :)
Aga las ta jääb eks Kunagi saan ma selle õlle ka kätte :)

Andrus Kikkas
10.06.08, 07:44
Lember oli mannetu ja Kink oli võimas. Teever lihtsalt lonkis tujutult platsil ringi. Kahju. Loodan laupäeval paremat esitust näha.

Kuno
10.06.08, 10:47
Mu esimene küsimus oli et kas see 2=3 kehtib ja sealt edasi te teate nii et oligi plaan mitu korraga osta :)
Aga las ta jääb eks Kunagi saan ma selle õlle ka kätte :)

Saad!!!! :)

Kuno
10.06.08, 10:48
Lember oli mannetu ja Kink oli võimas. Teever lihtsalt lonkis tujutult platsil ringi. Kahju. Loodan laupäeval paremat esitust näha.

No Takil oli hea päev, nii juhtub ka kõige paremates peredes.
Laupäeval uus mäng, uus päev, uued tujud!

Lakume nats haavu ja lähme lahingusse!

Wuppi
10.06.08, 17:19
Millal see täpselt oli? ülekande ajal ikka?

Tegelikult oli se ka turniiri avamängu ajal sedasi, kuid mina sellest suurt numbrit ei teinud. Pühapäeval aga kõik juba toimis, selle erandiga et rahvast kuidagi vähe oli.

Kuno
11.06.08, 14:56
22 juuni toimub Brasiilia jalgpallipäev!
Pange kuupäev juba kalendrisse.

Rein
11.06.08, 20:07
22 juuni toimub Brasiilia jalgpallipäev!
Pange kuupäev juba kalendrisse.

Pange jah.
Kahjuks on sellel päeval igal korralikul eestlasel juba Jaanid.
Brasiilias oleks kindlasti see üritus populaarne.

Kuno
11.06.08, 20:30
Pange jah.
Kahjuks on sellel päeval igal korralikul eestlasel juba Jaanid.
Brasiilias oleks kindlasti see üritus populaarne.

Kuule Rein, sa ajad alati mingit iba... Eelmine aasta oli 24 juunil (veel hullem jaanipäev) 1000 inimest sellel üritusel, miks sa koguaeg selline pessimist oled... Tõesti noh... Sured siin koguaeg, olge positiivsemad natuke ja ainuüksi sellega juba aitate eesti jalgpallil areneda... Kui ma sind valesti mõistsin, siis ära pikka viha pea!

Üks hea vanatarkus on: KUI SUL MIDAGI ASJALIKU ÖELDA POLE, SIIS OLE VAIT!

22 Juuni, Brasiilia jalgpallipäev, Hiiu Staadionil!
Sambakarneval koguperele!

Rein
11.06.08, 20:38
Üks hea vanatarkus on: KUI SUL MIDAGI ASJALIKU ÖELDA POLE, SIIS OLE VAIT!

Anna andeks Kunoke, et julgen teisiti mõelda kui sina.Kas mul pole õigust teisiti mõelda? On küll. Kõik ei pea alati sinuga nõus olema ja kui sulle see ei meeldi on see sinu tragöödia.

Sulle muidugi meeldiks rohkem kui mus postitused oleks siin ainult sellised- Tänelepanu, tähelepanu. Laupäeval on Nõmme Kalju kodumäng. Tulge kõik enne mängu Stereosse. Täiskasvanud saavad tasuta õlunaadi ja lapsed limonaadi:p .

Eugen
11.06.08, 21:20
Ega vist muud võimalust pole kui minna Brasiiliasse Nõmme Kalju päeva tähistama;)

Kuno
11.06.08, 21:24
Anna andeks Kunoke, et julgen teisiti mõelda kui sina.Kas mul pole õigust teisiti mõelda? On küll. Kõik ei pea alati sinuga nõus olema ja kui sulle see ei meeldi on see sinu tragöödia.

Kas ma olen öelnud, et kõik peavad minuga nõus olema?
Kui sa viitsiksid oma postitusi lugeda ise ka uuesti, siis igas sinu postituses on midagi negatiivset... Ma ei saa aru miks sa oma tuska pead Nõmme Kalju foorumis välja elama? Kui sulle ei meeldi minu või Kalju asjad milleks sa üldse siin sõna võtad? Ma üritan su hingeelust aru saada? Ma küll ei viitsi mööda foorumeid ringi kolistada oma vabast ajast ja kõikidega vaielda ja oma teistsugust arvamust avaldada.. Mul lihtsalt pole selleks aega ja kui oleks, siis leiaks kindlasti midagi targemat kuhu oma aeg suunata! Ehk, siis kallis sõber, kui siin üldse on kuskil tragöödia, siis on see pigem sinu elus!

Sulle muidugi meeldiks rohkem kui mus postitused oleks siin ainult sellised- Tänelepanu, tähelepanu. Laupäeval on Nõmme Kalju kodumäng. Tulge kõik enne mängu Stereosse. Täiskasvanud saavad tasuta õlunaadi ja lapsed limonaadi:p .

Ei miks... Aga sa ei pea olem automaatvastaja KUI MINA ÜTLEN JA, SIIS REIN ÜTLEB EI! See pole ka normaalne ju... Või sinuarust on?

Rein
11.06.08, 21:30
Ei miks... Aga sa ei pea olem automaatvastaja KUI MINA ÜTLEN JA, SIIS REIN ÜTLEB EI! See pole ka normaalne ju... Või sinuarust on?

Sa oled küll millestki väga valesti aru saanud. Sa ajad sassi kaks asja- pessimismi ja realismi. Laupäeval Kalju - Levadia mängul olles olin Kalju poolt. Mitte, et mul midagi Levadia vastu midagi oleks, aga olen sageli nõrgemate poolt. Mis ma sulle sellest räägin Sa ju olid sellel ajal Pirita rannas ja mängisid rannavutti. Või ma eksin?

Annaks Jumal sulle jõudu seda Kalju asja edasi ajada. Kuigi mind ajab see haip kohati oksele. Keerate minu arust veidi vinti üle. Kordan kunagi ühte oma tsitaati- Loodetavasti ei väsi sa Kaljuga jändamisest ja ei viska püssi põõsasse.

JanK
11.06.08, 21:40
No Rein on kibestunud geigar.

Tean inimesi, kes on öelnud, et Soccernet foorumis olev Rein on vist hälbega sündinud.

Kuno
11.06.08, 21:42
Sa oled küll millestki väga valesti aru saanud. Sa ajad sassi kaks asja- pessimismi ja realismi. Laupäeval Kalju - Levadia mängul olles olin Kalju poolt. Mitte, et mul midagi Levadia vastu midagi oleks, aga olen sageli nõrgemate poolt. Mis ma sulle sellest räägin Sa ju olid sellel ajal Pirita rannas ja mängisid rannavutti. Või ma eksin?

Annaks Jumal sulle jõudu seda Kalju asja edasi ajada. Kuigi mind ajab see haip kohati oksele. Keerate minu arust veidi vinti üle. Kordan kunagi ühte oma tsitaati- Loodetavasti ei väsi sa Kaljuga jändamisest ja ei viska püssi põõsasse.

Mine ja oksenda kuskil mujal eks...
Loodetavasti sa oksendad ka mitte ei räägi sellest ainult.

Teiseks, pole küll minu asi öelda, aga kui sa oled ükspäev ühe poolt, teinepäev teisepoolt, siis see seletabki su ristiretki kõikide klubide foorumitesse... Annaks jumal sulle jõudu oma teekonda jätkata ja annaks jumal sulle julgust valida lõpuks üks kelle poolt sa oled!

Ma olen Kaljuga tegelenud 6 aastat ja ei näe, et jõud ja huvi raugema hakkaks! Ma lihtsalt leian, et mul on õigus öelda Kalju topicus sulle seda, et mees kui sa käid siin, siis ole vähemalt viisakas. Nõuan sama asja oma külalistelt ka kes mulle koju külla tulevad, seda pole ju palju küsitud...?

Kuno
11.06.08, 21:44
No Rein on kibestunud geigar.

Tean inimesi, kes on öelnud, et Soccernet foorumis olev Rein on vist hälbega sündinud.

Tundub, et ta ongi Soccerneti foorumis sündinud... Huvitav oleks ta sünnitunnistust vaadata :D

Rein
11.06.08, 21:47
Teiseks, pole küll minu asi öelda, aga kui sa oled ükspäev ühe poolt, teinepäev teisepoolt, siis see seletabki su ristiretki kõikide klubide foorumitesse... Annaks jumal sulle jõudu oma teekonda jätkata ja annaks jumal sulle julgust valida lõpuks üks kelle poolt sa oled!

Ma olen Kaljuga tegelenud 6 aastat ja ei näe, et jõud ja huvi raugema hakkaks! Ma lihtsalt leian, et mul on õigus öelda Kalju topicus sulle seda, et mees kui sa käid siin, siis ole vähemalt viisakas. Nõuan sama asja oma külalistelt ka kes mulle koju külla tulevad, seda pole ju palju küsitud...?

Oehhh... mõtetu teema jahumiseks.
Mõlemal jääks õigust ülegi. Las olal ja edu Kaljule ;)

vpiigo
11.06.08, 23:13
Mis te poisid nyyd kaklete. Kuno ajab õiget eesti jalgpalli asja edasi ja teda toetan ma täiega ja Rein läheb kollitab oma varju nurgas ja ei ole pessimist. Ja Rein tee endale selgeks mis tähendab realism siis tule siia selle sõnaga keksima. Näitasin su poste ja vastuseid tunnustatud ekperdile ja ka tema esimene inimlik reaktsioon oli et see inimene on pessimist. Kui sulle ei meeldi et haibitakse ühte võistkonda siis võta midagi ette. Kaljule palju edu igas liigas ja laupäeval kohtume kõigiga kes kohal on :).
Üks asi veel sulle Rein kes sa ei suuda otsustada kelle poolt olla-Kalju duubli ja isegi 4 liiga mängudel on rohkem rahvast kohal kui on olnud nii mõnelgi meistriliiga mängul. Kui see ei ole positiivne ja hea asi ja ka selle kohta suuudad midagi halba öelda siis on kyll sul midagi viga.

PETSINHO
11.06.08, 23:44
See kell 11 on muidugi väga ulmeline aeg, millal ML-i mänu mängida aga peale mängu hea kohe randa minna ;)

vpiigo
11.06.08, 23:48
See kell 11 on muidugi väga ulmeline aeg, millal ML-i mänu mängida aga peale mängu hea kohe randa minna ;)

Kui rannailma on?:D
Teine võimalus mida ma ka arvatavasti kasutan on see et lähenfloramängu vaatama mis kuuneb ka kindlasti huvitavaks :)

Litmanen37
12.06.08, 03:03
rein ongi selline m... kellel alati midagi vigiseda ja vastu öelda;)

vpiigo
12.06.08, 08:23
Andke abi!

Võta! :) :p :rolleyes:

eston maravilha
12.06.08, 11:08
m...

musirull vä?

Rein
12.06.08, 12:19
musirull vä?

Mina küll nii koleda inimese musirull olla ei taha.
Isegi sina Eston oled ilusam :love: .

vpiigo
12.06.08, 12:41
Silver kas see nädal Kalju ei üllatagi laheda flaieriga??

Silver
12.06.08, 14:51
http://www.jkkalju.ee/kalju_maag.jpg

CD7
12.06.08, 16:00
mmmmmm... njämmm...

jkddp
12.06.08, 21:20
Ei jõua seekord siis esimest korda kodumängule... 2 piletit jääb üle.... on kellelgi vaja?

elx
12.06.08, 21:40
http://www.jkkalju.ee/kalju_maag.jpg

kumb siis pearoaks on?:P

gamer
12.06.08, 21:41
kaas süüakse ära hoopis:D

Kuno
12.06.08, 22:24
Nõmme Kalju ajaleht ilmub homme!

-RoMaRiO-
13.06.08, 00:20
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=127

Teeme muna ja röstsaia!

Jeti88
13.06.08, 00:32

Teeme muna ja röstsaia!

muidu on tore ja ilus jutt. Samuti olen nõus et kell 11 ei ole normaalne aga...

"Mida teeks aga normaalne inimene kell 7 õhtul? Rannast tulnuna oleks just paras aeg vaadata paar tundi jalgpalli." - samal ajal algav Rootsi-Hispaania annaks kindlasti löögi publikunumbrile. 16:00 oleks hea algus Kalju-Tammeka mängule.

Naljakas, et pühapäeval esiliigas algavad kõik mängud 14:00 aga laupäeval on millegi pärast üks mäng ette poole tõstetud.

Kuno
13.06.08, 00:39
muidu on tore ja ilus jutt. Samuti olen nõus et kell 11 ei ole normaalne aga...

"Mida teeks aga normaalne inimene kell 7 õhtul? Rannast tulnuna oleks just paras aeg vaadata paar tundi jalgpalli." - samal ajal algav Rootsi-Hispaania annaks kindlasti löögi publikunumbrile. 16:00 oleks hea algus Kalju-Tammeka mängule.

Kalju turundab suures osas oma jalgpalli jalgpallist eemal olevatele inimestele... Suur mass keda te tribüünidel näete ei ole üldse jalgpalli juures rohkem kui Nõmme Kalju mängud. neid isegi hetkel veel ei koti see mis telekast tuleb.. Ja nendele keda see kotib jääb alati võimalus vaadata telekast kordust...

Miks karistada neid inimesi kes tahavad normaalsel ajal Kalju mängule tulla?
Miks peab klubi kaotama pileti tulu sellise asja pärast?
Ja miks on maailma jalgpall Eestis tähtsam kui Eesti oma jalgpall mille nimel me kõik pingutame?

Katsume vaadata natukene suuremat pilti!
Mina laupäeva hommikul tahaks ennast raskest töönädalast välja magada... Paljud noored inimesed käivad reede õhtul väljas tantsimas ja nad saavad magama alles 4, 5 või 6 hommikul...

See, et teistel aegadel on teiste meistriliiga klubide mängud pole mingi argument, kui üks ja see sama publik käiks nii kalju mängudel kui ka teistel mängudel, siis miks publikunumbrid pole igalpool sarnased?

See pole normaalne ja see pole aus meie suhtes kes näevad vaeva selle nimel, et staadionitel oleks publikut!

ALEKOK
13.06.08, 00:57
Kust tuleneb see informatsioon, et suur mass tribüünidel ei puutu rohkem üldse jalgpalliga kokku? Enamasti need inimesed kes jalgpalliga ei puutu kokku vabal ajal, siiski koondistevahelisi suurvõistlusi vaatavad suure huviga.Miks peab just suruma mängu EM-ga ühele ajale? Kell 11 on kahtlemata idiootselt vara, aga ma isiklikult küll väga ei usu, et kella seitsmesele mängule tuleks nüüd eriti rohkem rahvast kui neljasele ning samas ei jääks jalgpallihuvilistel ka EMi mäng nägemata.

PETSINHO
13.06.08, 01:13

Teeme muna ja röstsaia!

No mina lõhun juba kell 9 värava taga :D

masturr
13.06.08, 07:49
No mina lõhun juba kell 9 värava taga :Däraunusta sõpru kaasa võtta :D ja tantsulõvid võivad natuke aega parajaks teha ja siis otse mängule tulla :D

yheksa
13.06.08, 09:38

Teeme muna ja röstsaia!

"popaliseerub"? - uus sissekanne raamatusse Uudis- ja unarsönu?
"...kui kell 11 staadionil olla, kuid paraku on olukord selline, et iga vähekenegi normaalne inimene magab sellel ajal." - normaalne inimene ei maga maha oma nädalavahetust, isegi siis kui magama on mindud kell 4, 5 vöi 6. Ausalt :) Ja elus on muudki kui rand ja jalgpall.

Muidu jöudu, hea on kui inimesed oma asju südamega teevad - ärge ainult sealjuures siis nii kurjad teiste peale olge, kes teistmoodi arvavad.

vpiigo
13.06.08, 10:39
[QUOTE=masturr;896694]äraunusta sõpru kaasa võtta :D ja tantsulõvid võivad natuke aega parajaks teha ja siis otse mängule tulla :D[/QUOTE

Seda kino tahan ma oma silmaga näha et kas keegi on kell 9sa kohal:D
Igaks juhuks võtan fotosilma ka kaasa sest need näod on liiga naljakad et neist mitt pilti teha :o

PETSINHO
13.06.08, 11:03
Kas veame kihla, et olen kell 9 kohal? :D
Ma tahaks näha mis nägu sul endal peas on, kui sa sel ajal stata värava taga läbi kaamera objektiivi piilud :D

vpiigo
13.06.08, 11:47
Ma tahaks näha mis nägu sul endal peas on, kui sa sel ajal stata värava taga läbi kaamera objektiivi piilud :D

No ma arvan et sselle päeva pildid ei tule eriti head seest olen öösel töö ja tulen sinna kella 9ks enam vähem otse :)

Kuno
13.06.08, 13:20
Kust tuleneb see informatsioon, et suur mass tribüünidel ei puutu rohkem üldse jalgpalliga kokku? Enamasti need inimesed kes jalgpalliga ei puutu kokku vabal ajal, siiski koondistevahelisi suurvõistlusi vaatavad suure huviga.Miks peab just suruma mängu EM-ga ühele ajale? Kell 11 on kahtlemata idiootselt vara, aga ma isiklikult küll väga ei usu, et kella seitsmesele mängule tuleks nüüd eriti rohkem rahvast kui neljasele ning samas ei jääks jalgpallihuvilistel ka EMi mäng nägemata.

Näiteks me jagame igal reedel paarsada piletit Kalju laupäevasele mängule promo eesmärgil.

Ja kes keelaks meil panna hiiu statale ekraane ja näidata samal ajal ka pildid Euro2008 mänge ja teha sellest jalgpallifestival! Ma tean kellele me oleme suunanud oma reklaamid ja ma tean millise publiku arvelt me tahaks suurendada staadionil publiku numbrit... See pole lambist võetud arvamus, sest palju inimesi teeb selle nimel regulaarselt tööd ja olemas on ka visioon mida ellu viia.

Kuno
13.06.08, 13:22
"popaliseerub"? - uus sissekanne raamatusse Uudis- ja unarsönu?
"...kui kell 11 staadionil olla, kuid paraku on olukord selline, et iga vähekenegi normaalne inimene magab sellel ajal." - normaalne inimene ei maga maha oma nädalavahetust, isegi siis kui magama on mindud kell 4, 5 vöi 6. Ausalt :) Ja elus on muudki kui rand ja jalgpall.

Muidu jöudu, hea on kui inimesed oma asju südamega teevad - ärge ainult sealjuures siis nii kurjad teiste peale olge, kes teistmoodi arvavad.

Jah normaalsust ei saa kindlasti mõõta magamise järgi, pigem taheti seal öelda, et paljud inimesed... :)

Kuno
13.06.08, 13:22

STREIK! KÕIK 9'ks KOHALE! :D

-Raul-
13.06.08, 14:31
Kas keegi oskab nimetada mõne põhjuse, miks Kalju mäng peab algama kell 11:00??????

17
13.06.08, 15:16
Ma ei saa aru, mida te kõik vingute nagu sead aia vahel selle kella 11-se algusajaga. Mängige ära, tooge rahvas samamoodi staadionile nagu varasemates voorudes, võitke mäng ja näidake kõigile, et te ei ole papist poisid ja algusaeg teid ei mõjuta!!
Mitte ärge otsige pärast mängu sellest ühte kaotuse põhjust, kui see peaks tulema.

Rein
13.06.08, 15:32
Kas keegi oskab nimetada mõne põhjuse, miks Kalju mäng peab algama kell 11:00??????

Tegelikult on sellest algusajast rohkem kahju Tammekale. Peavad nad ju hiljemalt kell 7 hommikul Tartust startima hakkama.
Juhul muidugi kui nad juba täna pealinna ei sõida ja kuskil gostinitsas ei ööbi.

vincent
13.06.08, 15:34
Ma ei saa aru, mida te kõik vingute nagu sead aia vahel selle kella 11-se algusajaga. Mängige ära, tooge rahvas samamoodi staadionile nagu varasemates voorudes, võitke mäng ja näidake kõigile, et te ei ole papist poisid ja algusaeg teid ei mõjuta!!
Mitte ärge otsige pärast mängu sellest ühte kaotuse põhjust, kui see peaks tulema.
Kalju mäng või mitte Kalju mäng, meistriliiga mängule selline kellaaeg määrata on idiootsus. Tegu ikka pisut põhimõttelisema küsimusega kui see, kas Hiiule jõuab seekord 200 või 400 või 600 inimest.
Ja minu meelest ei ole keegi kippunud tulemust ennetavalt mänguaja kaela ajama, jutt käib publikust. Kell on tõepoolest samamoodi 11 ka tartlastele.

ALEKOK
13.06.08, 15:43
Tundub, et mõned pole probleemist üldse arugi saanud..

Silver
13.06.08, 15:53
Tundub, et mõned pole probleemist üldse arugi saanud..

Aga järsku sa siis seletad lahti?

Jürvi-Hool
13.06.08, 16:03

ALEKOKi ametliku hooldajana aitan ta hädast välja. Kell 11 on liiga vara, et staadionile jõuda. Eriti kui eelmine õhtu on linnas diskopeputamas käidud.

CD7
13.06.08, 16:09
no kurat, pole terve nädal magada saanud sest kell 11 peab tööle jõudma iga päev .... ja nüüd reede õhtu võiks nagu ennast välja ka elada kuskil väljas peputamas ja mingi 10 vms ei viitsiks kyll mingi muul põhjusel üles ajada ennast ... Kuna kalju mäng on siis tuleb mingi 7 äratust panna ja ennast staadionile vedada aga ma ei julgeks seda soovitada ka ühelegi sõbrale kes ei ole kalju fännid sest pole olemas laupäevahommikust äratust kell 11 lihtsalt ... tramaeivõi....

ALEKOK
13.06.08, 16:09

Põhiprobleem on siiski selles, et publik nii vara staadionile ei tule, mitte selles, et mängjad ei suuda nii vara mängida.

marika123
13.06.08, 16:16
eks tulihingelisemad fännid tulevad kasvõi kell 8 hommikul, kuigi jah kellaaeg on väääääga nõme ja miks nagu teistel meeskondadel on mäng kell 14 ja just hiiul on ainsana kell 11 ?

vpiigo
13.06.08, 16:21
No mis te nutate....... Niikuinii on põhituumik kohal ja need kes ei viitsi hommikul tulla ei viitsi need ka kell 14:00 tulla sest siis ollakse ju veel rannas.
GO Nõmme Kalju ja homme Saavad Maagid alles tunda kaotuse valu :):) :deemon:

-mirko-
13.06.08, 16:29
Vaat probleem ehk ongi see, et Eestis käibki vaid see "põhituumik" "põhifännid" või mis iganes. Vaja oleks ka neid teisi kaasata, ehk kasvab neist lisa sinna "põhituumikule" Aga kell 11.00 mängu algus, noh jah, aga sorri:D
Ja jutt, et ärge virisege ja tõestage, et nii võimalik ka saada fännid on ikka täispederastia. Et arendame Eesti jalgpalli sedasi, et fännikasvatus käib läbi igasuguse raskuse? Et muidu on sitad fännid?
EJL mänguaeg näitab selgelt, et jalgpalli populariseerimine pole vist prioriteet. Kurat kui keegi on leppinud, et Eestis vähe publikut siis peaks ta tagasi astuma .Asjatama peaksid ikka need, kellel on väheke usku ja visiooni.

Kuno
13.06.08, 17:14

Kuule lammas, mine mängi kuressares jalgpalli öösel kui tahad, eks! Ja ongi sinu valik! Meie arvame teisiti ja ma usun, et midagi me oleme siiski õieti siiani teinud kui vaadata publikunumbreid sellel aastal...! Mis järgmiseks on? Kaljul läheb liiga hästi paneme mängu kell 7 hommikuks? Nii on lahe või?

Kuno
13.06.08, 17:16
Kalju mäng või mitte Kalju mäng, meistriliiga mängule selline kellaaeg määrata on idiootsus. Tegu ikka pisut põhimõttelisema küsimusega kui see, kas Hiiule jõuab seekord 200 või 400 või 600 inimest.
Ja minu meelest ei ole keegi kippunud tulemust ennetavalt mänguaja kaela ajama, jutt käib publikust. Kell on tõepoolest samamoodi 11 ka tartlastele.

TÄIESTI ÕIGE! ASI POLE KALJUS AINULT VAID MEISTRILIIGA ARENDAMISES TERVIKUNA! KUI TAHETAKSE ASJA POULAARSEMAKS MUUTA, SIIS ON VAJA KA SELLEPEALE MÕELDA KUIDAS SEE PEAKS KERGEM OLEMA!

Kuno
13.06.08, 17:18
eks tulihingelisemad fännid tulevad kasvõi kell 8 hommikul, kuigi jah kellaaeg on väääääga nõme ja miks nagu teistel meeskondadel on mäng kell 14 ja just hiiul on ainsana kell 11 ?

Kas me nüüd eestis tahame jalkat arendada ainult tulihingeliste fännide jaoks või tasuks asja laiemalt vaadata?

Kuno
13.06.08, 17:19
Vaat probleem ehk ongi see, et Eestis käibki vaid see "põhituumik" "põhifännid" või mis iganes. Vaja oleks ka neid teisi kaasata, ehk kasvab neist lisa sinna "põhituumikule" Aga kell 11.00 mängu algus, noh jah, aga sorri:D
Ja jutt, et ärge virisege ja tõestage, et nii võimalik ka saada fännid on ikka täispederastia. Et arendame Eesti jalgpalli sedasi, et fännikasvatus käib läbi igasuguse raskuse? Et muidu on sitad fännid?
EJL mänguaeg näitab selgelt, et jalgpalli populariseerimine pole vist prioriteet. Kurat kui keegi on leppinud, et Eestis vähe publikut siis peaks ta tagasi astuma .Asjatama peaksid ikka need, kellel on väheke usku ja visiooni.

AMEN!!!!!!!

Hogweed
13.06.08, 17:22
ma ütleks selle kohta , et õpi editima

Kuno
13.06.08, 17:26
ma ütleks selle kohta , et õpi editima

Mis sind häiris?

Hogweed
13.06.08, 17:29
teinekord võiksid vajutada edit nuppu mitte uue postituse teha, aga ... vahet pole ka tegelt

Kuno
13.06.08, 17:32
teinekord võiksid vajutada edit nuppu mitte uue postituse teha, aga ... vahet pole ka tegelt

sorry, ma järelikult ei oska :) Aga see pole vist maailma lõpp... ja õnneks risustan ma Kalju topicut mitte Kuressaare oma ;)

Peace!

sanchez
13.06.08, 17:48
Probleemile väga õieti lähenetud, kell 11 pole ikka õige asi!

sanchez
13.06.08, 18:07
Kuule lammas, mine mängi kuressares jalgpalli öösel kui tahad, eks! Ja ongi sinu valik! Meie arvame teisiti ja ma usun, et midagi me oleme siiski õieti siiani teinud kui vaadata publikunumbreid sellel aastal...! Mis järgmiseks on? Kaljul läheb liiga hästi paneme mängu kell 7 hommikuks? Nii on lahe või?

Asi pole ju Kaljus vaid meistriliigas tervikuna! Sellisele ajale panna ML mäng... no andke andeks! Pole kuskil mujal maailmas sellist asja, et riigi kõige kõrgem jalgpalliliiga peab oma kohtumised kell 11 hommikul! Nagu banaani vabariigis!

marika123
13.06.08, 18:17
Kas me nüüd eestis tahame jalkat arendada ainult tulihingeliste fännide jaoks või tasuks asja laiemalt vaadata?
kindlasti tuleks laiemalt vaadata ja mina ei tea miks see nii lollile ajale on pandud:rolleyes: :doh:

sanchez
13.06.08, 18:24
kindlasti tuleks laiemalt vaadata ja mina ei tea miks see nii lollile ajale on pandud:rolleyes: :doh:

Kriitika on tavaliselt edasiviiv jõud!
Ma loodan, et seda loevad ka need inimesed kes neid kalendreid koostavad.

Päeva lõpuks on kõik need inimesed kes Soccernetis käivad huvitatud sellest, et jalgpall Eestis areneks, et staadionid oleks rahvast tulvil ja klubid ei vaevleks rahapuuduse käes!

Kui ma sellest õieti aru olen saanud, et see nii on..., siis vaatame olukorrale otsa ja teeme omad järeldused, et tulevikus selliseid vigu ei korduks. Õige?

Samamoodi üllatab mind see kuidas suudeti ennustada aasta ette Kalev Spordi jaoks iga vooru atraktiivseim mäng...

No ma ei tea, aga minuarust see ennustus küll väga täppi ei lähe.
Kui ma Kalev Sporti juhiks, siis mõtleks hoolikalt kas ikka on mõtet eetrisse paisata mänge kus on publikuks viis inimest ja tuul viliseb eetris... ???

Ja teiseltpoolt vaadatuna, kas sellise ülekandega teeme me jalgpallile kasu või kahju? Mida arvavad need inimesed kes pole kunagi jalgpalli staadionil vaatamas käinud ja juhtuvad seda ülekannet nägema?

Mõtlemiseks on ainet küll...

-Raul-
13.06.08, 18:29

Sina junsu ära võta sõna ja risusta oma sarkasmiga saarlaste topicut!
Sa pole elus midagi korraldanud, tao oma trummi ja sellega ka tegele! Kure-Kalju üleminekumänguks ei suutnud te sellises linnas, kus pole konkureerivaid pallimängu satse isegi 50. fänni kokku ajada..

Rahva on Kalju staadionile toonud, aga mingid võlurid me pole, et varajastel hommikutundidel laupäevasel päeval masse kokku ajada. Normaalne nõmmekas askeldab sellisel ajal oma aias ja alles lõunaks venitab end mängu vaatama.

Tekib küsimus, kellele me mängime ja miks me pingutame rahva staadionile toomise nimel? Siis võiks ju ka lõdvalt võtta kui publikut pole, poleks vaja toitlustust kohale tuua, dj-d palgata, välimeediasse raha kulutada jne.
See, et Kadriorus keegi kellelegi kell 14:00 tasuta süstlaid jagab, ei saa olla põhjuseks, et tartlased (eriti tartlased, kes peavad kell 06:00!!! tõusma) ja nõmmekad peavad ebanormaalsel ajal oma sotid selgeks tegema.

Samuti jääb ka Kaljul oluline piletitulu saamata, mis pole ka mitte väheoluline klubi seisukohalt.

Kuno
13.06.08, 18:33
Sotid tuleb selgeks teha, see on õige!
Aga nüüd nats teistel teemadel ka... 21 Juunil jälle päeval kell 14.00 Kalju vs TVMK ja päev hiljem korraldame Hiiul korraliku Samba festivali!

Pereüritus algab kell 16.00 ja kestab kuni 21.00'ni!
Mis toimub?

Vaadake siit: http://www.clubprive.ee/special/brasiiliajalka-220608-web.jpg

NB! EURO2008 Veerandfinaal 1D – 2C algab kell 21.30, seega saate ilusti Hiiu Staadionilt Lounge Stereosse või miks mitte ka Hiiu Pubisse jalkat vaatama minna!

sanchez
13.06.08, 19:21
http://www.elu24.ee/?id=17175

HABE
13.06.08, 19:31
Kurat küll, mina kes ma erandkorras pean laupäevasel päeval tööd tegema ja mängule ei jõua seepärast, et see hakkab kell 11.00. Hakkaks mäng kell 14.00 võiks juba mingi variandi leida ja kella 16.00 algavale mängule jõuaks kindlasti kohale. Ma pole jätnud ühtegi Nõmme Kalju mängu vahele 1.5 hooaega kuni homseni. Kahju, lausa pisar hakkab silmanurgast voolama. Ma olen nii hinge kui mõtetega Hiiul, keha ainult tööjuures. Roosa Panter lubas häält teha ka minu eest ja mind mänguga kursis hoida. Võit jääb Hiiule igaljuhul.

-RoMaRiO-
13.06.08, 20:34
Kokkuvõtvalt, 17, sina kui EJL töötaja. Anna tähtsamatele onudele märku, et mõne koondise matši võiks kah kella 11-ks panna. Sest keda kotib, kas keegi vutti kah vaatab. Ja mängi oma Kuressaare mängu kell 11, siis pole vahet, sest statal üle 50 inimese ikka pole.

Felipe
13.06.08, 21:32
Roosa Panter lubas häält teha ka minu eest ja mind mänguga kursis hoida.

Kõik kes homme mängule ei jõua saavad sellega kursis olla interneti vahendusel, sest Soccernet teeb mängust LAIV-ülekande.

HABE
13.06.08, 21:51
Kõik kes homme mängule ei jõua saavad sellega kursis olla interneti vahendusel, sest Soccernet teeb mängust LAIV-ülekande.

Kõigi töö ei ole arvuti taga istumine. Seega ei vabanda välja.

TeeleS
13.06.08, 21:53
Rahu, ainult rahu! Segan korraks vahele. Kell 6 ärkamine meid ei heiduta ja oranžid on homme kohal!

CD7
13.06.08, 22:13
tublid olete tartukad kui kohale veate ennast!

Nõmme kalju mängud on need kus näen hästi palju tuttavaid kes muidu ML mängudel ei käi ja jalkat käivad ehk ainult koondisemängudel vaatamas ... ja kell 11 ma olen 100% kindel et ei tule keegi neist vaatama ... see on haige kellaaeg et üldse nv ärgata/tõusta ... Mis järgmiseks pannakse koondise mäng kella 11 peale? aa seda ju ei tehta sest inimesed ei saa nii vara vaatama tulla ju ...DOH!

urmar
13.06.08, 22:20
Kriitika on tavaliselt edasiviiv jõud!
Ma loodan, et seda loevad ka need inimesed kes neid kalendreid koostavad.

Päeva lõpuks on kõik need inimesed kes Soccernetis käivad huvitatud sellest, et jalgpall Eestis areneks, et staadionid oleks rahvast tulvil ja klubid ei vaevleks rahapuuduse käes!

Kui ma sellest õieti aru olen saanud, et see nii on..., siis vaatame olukorrale otsa ja teeme omad järeldused, et tulevikus selliseid vigu ei korduks. Õige?

... üllatab mind see kuidas suudeti ennustada aasta ette Kalev Spordi jaoks iga vooru atraktiivseim mäng...

No ma ei tea, aga minuarust see ennustus küll väga täppi ei lähe.
Kui ma Kalev Sporti juhiks, siis mõtleks hoolikalt kas ikka on mõtet eetrisse paisata mänge kus on publikuks viis inimest ja tuul viliseb eetris... ???

Ja teiseltpoolt vaadatuna, kas sellise ülekandega teeme me jalgpallile kasu või kahju? Mida arvavad need inimesed kes pole kunagi jalgpalli staadionil vaatamas käinud ja juhtuvad seda ülekannet nägema?

Mõtlemiseks on ainet küll...

Enne mõtle ikka, kui midagi ütled. Milline mäng siis ei sobinud telemänguks? Vaid Trans-Maag mängul oli 74 pealtv, ülejäänutest kõikjal üle 125, just vaatasin protokolle.

Ja see homne varajane mäng peaks just hea olema Kalju fännidele, näevad lisaks oma lemmikutele ka riigi kahe parema klubi heitlust, kas siis telest või staadionil. :doh: Ja kolme üheaegset mängu Tallinnas ei peeta. Ehk oleksite võinud pakkuda tartlastele kodumängude vahetust, aga nüüd on muidugi juba hilja.

urmar
13.06.08, 22:28
Ma ei ole küll päris kindel, aga kas mitte inglise tippliigas ei peeta jõulude aegu samuti väga varajasi kohtumisi? Kindlasti on spetse, kes täpsustada oskavad?

HABE
13.06.08, 22:42
Ma ei ole küll päris kindel, aga kas mitte inglise tippliigas ei peeta jõulude aegu samuti väga varajasi kohtumisi? Kindlasti on spetse, kes täpsustada oskavad?

Nii kaua kui Floral kell 11.00 Liiga mängu pole, ei muutu aegade paika panemisel midagi Eestis.
MA OLEN VIHANE JA PETTUNUD, SEST MINUL JÄÄB MÄNG NÄGEMATA LOLLI ALGUS AJA TÕTTU. Mitte ükski põhjendus või vabandus ei paranda seda.

sanchez
13.06.08, 22:43
Enne mõtle ikka, kui midagi ütled. Milline mäng siis ei sobinud telemänguks? Vaid Trans-Maag mängul oli 74 pealtv, ülejäänutest kõikjal üle 125, just vaatasin protokolle.

Kas tõesti 125 on siis kõva sõna teie jaoks?
Ei tahaks uskuda... Kui nii on, siis olete ikka lati kõrgele ajanud küll...
Kui palju on vahet 74jal ja 125el? Millised numbrid üldse statistiliselt teada on? Tele peaks ikka huvitatud olema sellisest näitajast nagu reiting... Ma muidugi ei tea mis kriteeriumite alusel te neid asju seal vaatate...

Ja see homne varajane mäng peaks just hea olema Kalju fännidele, näevad lisaks oma lemmikutele ka riigi kahe parema klubi heitlust, kas siis telest või staadionil. :doh:

Ma ju sulle räägin, et ei KOTI paljusi see teie suur heitlus, no ei koti!
Anna vähemalt ausa konkurentsi seaduse järgi võimalus inimesel otsustada kelle mängu ta vaatama läheb, siis oleks näha mida valitakse!

Ja kolme üheaegset mängu Tallinnas ei peeta.

ja huvitav miks? Kas kolme einevat filmi kinos ka üheaegselt ei näidata? Kõik inimesed peavad sama maitse ja arvamuse järgi elama nagu jalkaliit? Miks nii huvitav? Suvi on, pimedaks läheb hilja, miks ei või mõni mäng hiljem alata?

Ehk oleksite võinud pakkuda tartlastele kodumängude vahetust, aga nüüd on muidugi juba hilja.

Hea mõte! Miks jalkaliit ei mõelnud nendele asjadele, siis?
See on ju teie liiga ja teie huvi, et asi oleks popp või kuidas?

Elari#3
13.06.08, 22:51
Miks te kõik kaklete siin :S,täiesti ajuvaba kuidas mingi mõttetu jura käib.Ma ei imestaks kui varsti Eestis ka kaklema pärast mängu mindaks :S.Arendame ikka koos Eesti jalgpalli :)

sanchez
13.06.08, 22:52
Miks te kõik kaklete siin :S,täiesti ajuvaba kuidas mingi mõttetu jura käib.Ma ei imestaks kui varsti Eestis ka kaklema pärast mängu mindaks :S.Arendame ikka koos Eesti jalgpalli :)

Õige, aga kui midagi mädanema läheb ja haisu tunda on, siis ei pea ju seda kahe ninasõõrmega sisse ahmima :)

urmar
13.06.08, 22:58
Hea mõte! Miks jalkaliit ei mõelnud nendele asjadele, siis?
See on ju teie liiga ja teie huvi, et asi oleks popp või kuidas?

No see üks mäng ei ole küll oluline kaotus meie jalgpallipublikule. Kui Kalju nüüd otsi ei anna, siis ilmselt ei ole suurt tragöödiat.

Kuno räägib, et jagab tasuta 200 piletit, Raul väidab, et piletitulu jaab saamata, osaliselt siis sellepärast? Muidugi, ega kõik need, kes tasuta pileti saavad, ei tule sellepärast veel mängu vaatama.

Publikut loete alati nagunii plussiga kokku, lisaks need , kes säästukal passivad ja piletit ei osta. Kas Kalju üldse on nõus avaldama, kui palju te pileteid ka müüte? Kas 200 tuleb ära? Palju neid flaiereid kasutatakse?

PS: Ma saan teist aru, kui te neid numbreid ei avalda.

urmar
13.06.08, 23:01
Õige, aga kui midagi mädanema läheb ja haisu tunda on, siis ei pea ju seda kahe ninasõõrmega sisse ahmima :)

Kas siin on vihje, et Hiiu staadioni peldikud haisevad? ;)

sanchez
13.06.08, 23:03

jah, ja tulge kõik seda haisu kell 11 homme hommikul sisse ahmima :D

sanchez
13.06.08, 23:06
No see üks mäng ei ole küll oluline kaotus meie jalgpallipublikule. Kui Kalju nüüd otsi ei anna, siis ilmselt ei ole suurt tragöödiat.

Kuno räägib, et jagab tasuta 200 piletit, Raul väidab, et piletitulu jaab saamata, osaliselt siis sellepärast? Muidugi, ega kõik need, kes tasuta pileti saavad, ei tule sellepärast veel mängu vaatama.

Publikut loete alati nagunii plussiga kokku, lisaks need , kes säästukal passivad ja piletit ei osta. Kas Kalju üldse on nõus avaldama, kui palju te pileteid ka müüte? Kas 200 tuleb ära? Palju neid flaiereid kasutatakse?

PS: Ma saan teist aru, kui te neid numbreid ei avalda.

Miks sa sellist asja avalikus foorumis küsid?
Ja miks peaks olema teiste asi kui palju keegi raha teenib... Mul üks tüütu sõber küsib iga nädal, kui palju sa pappi said, kui palju, kui palju, kui palju :D

Kurat teatud mängudele ei minda isegi, siis kui klubi peale maksaks!

vincent
13.06.08, 23:23
http://www.tqhq.ee/forum/emoticons/bs.gif

Eesti ja Inglismaa on muidugi jalgpallitraditsioonide hetkeolukorra osas absoluutselt võrreldavad.

Tõepoolest, see üks mäng ei ole tragöödia. Järgmine kord ei ole kah midagi hullu, kolmas kord on juba päris pohhui, natukese aja pärast avastame, et tohoh till ae, publikut jälle poole vähem kui mängijaid platsil. Aga tühja sellest ka, sest niikuinii need klubid kirjutasid enne numbreid suuremaks, sest siis saab ennast rikka ja ilusana näidata, eks ole, ja see on kindlasti iga klubi põhieesmärk. Nii et protokolle lugedes ei tundugi tegelikult nii valus kukkumine ja ei ole mingit tragöödiat.

Ja noh, tegelikult need 100 või 200 statka kõrval nõlva peal mängu vaatavat inimest ju ei loe ka, sest ega nemad ei ole ju ometi jalgpalli pärast kohale tulnud. Ei maksa ju eeldada, et nad hakkaksid edaspidi meistriliiga vastu veel suuremat huvi tundma ja rohkem staadionil käima ja pileteidki ostma ja võtaksid sõbrad ja tulevikus näiteks lapsedki kaasa ja tekitaksid meil ka seda traditsiooni, mis on näiteks Inglismaal juba kaugelt enam kui sada aastat tekkida saanud ja viib kümneid tuhandeid inimesi jõulude ajal perede kaupa vutti vaatama. Või ma ei tea, võib-olla ma kujutan kõike seda tõesti endale ette, sest midagi sellist pole EJLi positiivsesse programmi üldse sissegi kirjutatud ja seega see polegi üldse eesmärk. Sest ega mingit suurt tragöödiat ei ole ka praegu ju tegelt, eks?

CD7
13.06.08, 23:42
targad sõnad vincent.

no ma tean et teistel mängudel käib ka vaatajaid aga on see ikkagi kalju kes tõstab seda keskmist numbrit ja on see ikka kalju kes toob klassi meistriliigasse - kui mitte see aasta siis järgmine(mänguliselt) - kes elavdab eesti teatrit või eesti kergejõustikku? no ei tea ju .... Kes elavdab eesti jalgapalli? Kes esimesena vastab saab minult õlle! vot!

urmar
13.06.08, 23:53
Miks sa sellist asja avalikus foorumis küsid?
Ja miks peaks olema teiste asi kui palju keegi raha teenib... Mul üks tüütu sõber küsib iga nädal, kui palju sa pappi said, kui palju, kui palju, kui palju :D

Kurat teatud mängudele ei minda isegi, siis kui klubi peale maksaks!

Õige mul nüüd saladus küll. :D aga, hea küll, ma ei hakka rohkem siseinfot avaldama :D muide, ma ei küsinud ju teenitud raha kohta, aga see ei saa teil ju eesmärk omaette olla.

Kuno
14.06.08, 00:00
Õige mul nüüd saladus küll. :D aga, hea küll, ma ei hakka rohkem siseinfot avaldama :D muide, ma ei küsinud ju teenitud raha kohta, aga see ei saa teil ju eesmärk omaette olla.

haha, kui Levadial on selline eesmärk kas, siis teistel ei või olla? :D
Aga ei, seda eesmärki meil pole ja jalkaliidu ees ju saladusi ka pole, kõik numbrid ja aruanded on ju teil alati olemas...

Aga võin öelda, et piletiga tuleb umbes 60% inimestes, flyer töötab jube hästi, ütleks, et üllatavalt hästi. Aga jah, teeme nüüd ikka nii, et enam kell 11 mänge ei toimks, vähemalt meistri ja esiliiga mänge :)

Ja probleemsete teemade üle diskuteerimine on ainult hea, sest siis saame aru mida üldsus arvab, sest päeva lõpuks näeme me just nende pärast vaeva... See mis meile meeldib ei koti kedagi!

-Raul-
14.06.08, 00:08
Tahaks homme näha JL-dust aktiviste meie mängul, eriti neid kes kalendri koostasid. Saaks nendega koos hommikust muna süüa...ja Meistiliiga ja tippjalgpalli arendamise teemadel vestelda.
Võin ka saba nimel kihla vedada, et peale mängu komissari ei loiva keegi nii vara Hiiule.

urmar
14.06.08, 00:08
Aga äkki teete homme hoopis publikurekordi? :)

PETSINHO
14.06.08, 00:10

Tead, su sarkastiline huumor haiseb! Tee midagi või proovi midagi teha ja siis kobise...lammas. Vabandust inetu väljenduse pärast aga tule palun mõistusele!

Kuno
14.06.08, 00:10
Tahaks homme näha JL-dust aktiviste meie mängul, eriti neid kes kalendri koostasid. Saaks nendega koos hommikust muna süüa...ja Meistiliiga ja tippjalgpalli arendamise teemadel vestelda.
Võin ka saba nimel kihla vedada, et peale mängu komissari ei loiva keegi nii vara Hiiule.

Rul viskas kinda välja, homme teeme raudselt publiku rekordi, kõik liidu töötajad on platsis :D

Muna ju suur argumet lõppude lõpuks ;)

urmar
14.06.08, 00:11

ega see juba tänane mäng teil nagunii eriti atraktiivne ei ole, aga kell 14:00 ei tuleks täna kindlasti keegi peale inspektori. Hommikul, mine tea. :)

Kuno
14.06.08, 00:12
Aga äkki teete homme hoopis publikurekordi? :)

Asi pole ju selles tegelt, sa saad ise ka aru ju :) Asi on nats ikka selles, et kuidas oleks mõistlik ja mind ei suuda keegi ümber veenda, et kell 11 on mõistlik.... No ei ole :)

Ma sisemuselt lootsin, et see asi ikka muudetakse ära, sest sellel teemal on juba ammu räägitud, aga noh... ma ei tea...

-Raul-
14.06.08, 00:13
Eks elu näitab homme kell 11:00...

Kuno
14.06.08, 00:14
ega see juba tänane mäng teil nagunii eriti atraktiivne ei ole, aga kell 14:00 ei tuleks täna kindlasti keegi peale inspektori. Hommikul, mine tea. :)

Kui sa nüüd aru saaks kogu selle jutu mõttest, siis ma ju seda üritan just seletada, ET KELL 14.00 ON SAMA TOBE AEG!

Kas teil kellal on ainult kaks aega 11 ja 14? Ma toon teile normaalsed kellad mis näitavad teist aega ka... no need pole ju ometi ainukesed ajad suvekuul kus pimedaks läheb peale südaööd!

PETSINHO
14.06.08, 00:30
Davai mehed, möla lukku. Mind juba huvitab, et kuidas see muna hommikul praetud on? Kas ühelt või kahelt poolt? :D

Kuno
14.06.08, 00:35
Davai mehed, möla lukku. Mind juba huvitab, et kuidas see muna hommikul praetud on? Kas ühelt või kahelt poolt? :D

IRW, me alles öösel hakkame praadima, et hommikuks valmis jõuaks, ega nalja pole... Jalgpalli mäng kell 11 hommikul tähendab seda, et paljudel on unetu öö ;) Raul ühe panniga, mina teisega ja Anton koos teistega pakib :D

Kuidas sa oma muna tahad muidu? :D

PETSINHO
14.06.08, 00:46
IRW, me alles öösel hakkame praadima, et hommikuks valmis jõuaks, ega nalja pole... Jalgpalli mäng kell 11 hommikul tähendab seda, et paljudel on unetu öö ;) Raul ühe panniga, mina teisega ja Anton koos teistega pakib :D

Kuidas sa oma muna tahad muidu? :D

Soojalt! :D Kas saab?

HABE
14.06.08, 08:44
Kalju on ja Kalju olema peab. Nõmme Kalju on jälle tõestanud (KUI MITUKORDA TULEB SEDA TEHA, ET ARUSAADAKS, ET NÕMME KALJU ON SUURIM PUBLIKU MEELITAJA JA EESTI JALGPALLIS EDASIVIIV JÕUD), et saab enda mängule hea meeleolu ja supper korralduse, ükskõik mis sita EJL jälle kokku keerab. Kui tänasel mängul on vähemalt 100 inimest siis on see kindlasti publiku rekordi vääriline tulemus, MÕTTETUL MÄNGUL (nagu Urmar väidab, sest Flora ju ei mängi) kell 11.00.

Saarlane
14.06.08, 11:03
Laivi näeb siit (http://www.soccernet.ee/news.php?id=20318)

Eugen
14.06.08, 11:56
Täitsa lõpp,passisin 2,5h lakke ja mõtetuid saateid telest ja mõtlesin,mida teha.Nüüd meenus,et 11 oli Kalju mäng.Fakk ma ütlen.On ikka haige algusaeg

Saarlane
14.06.08, 11:59
Mis vabandus see on, õige fänn teab alati ju oma lemmiktiimi mänguaegu.

Eugen
14.06.08, 12:07
Õigust räägid,aga algselt olid muud plaanid(golf) ja see jäi ära.Eks oma viga ka,neljap uurisin faierit,aga näed tänaseks olin juba ära unustanud:(

zaz
14.06.08, 12:29
150 tõelist fänni siis Kaljul ongi...
suht huvitav mäng... fänne vähe ja Nunes skoorib :D

jussikujala
14.06.08, 12:33
magage kaineks

-mirko-
14.06.08, 13:13
tore kuulda, et Kalju toob hommikul rohkem fänne kui meie "suur nelik" päeval:D

masturr
14.06.08, 13:40
tore kuulda, et Kalju toob hommikul rohkem fänne kui meie "suur nelik" päeval:D

5 olid tartu omad aga tuleb neile au anda nad olid suht häälekad ja tublid

asdf
14.06.08, 13:48
Kuna siin Kuno juba kõvasti kommenteerib (kahjuks küll telefoni vastu ei võta?), siis toome veel natuke ametlikkust :)

Näitasin Aivar Pohlakule seda diskussiooni ja palusin tema kommentaari. Siin see on:

Arvan, et kui EJL määraks Meistriliiga mängu EM-finaalturniiri mängudega samale ajale, siis oleks see väga rumal tegu, sest Meistriliigat mängitakse ju jalgpallisõbrale, kelle jaoks EM-finaalturniiri mängu vaatamine on elementaarne. Jalgpallisõprade alla peame liigitama ka mõlema meeskonna mängijad ja mängu teenindavad ametnikud.

Kuno Tehva on mulle kõnelenud, et Nõmme Kalju turundustegevuse eesmärk on tuua Kalju publikuks inimesed, keda jalgpall ei huvita ja kes on jalgpallist eemal. Loomulikult respekteerime sellist plaani, paraku ei saa EJL mingil moel eelistada seda tavalähenemisele - et jalgpall on eelkõige jalgpallihuvilisele.

Lisan ka, et kalendri koostamise põhimõtted on väga kindlad:

- Meistriliiga põhimängupäev on laupäev, erandlik mängupäev teisipäev;

- kevadel (1. märts - 30. aprill) ja sügisel (1. september - 30. november) on laupäevased põhimänguajad kell 14 ja kell 17, kusjuures kell 17 algav TV mäng on eristatud üldjuhul teistest mängudest jalgpallihuvilisele mõeldes. Kell 14 algav põhimänguaeg lähtub ilmastikust, see on kevadel ja sügisel kõige soojem aeg päevast, ja valgustatud staadionite vähesusest;

- suvel (1. mai - 31. august) on põhimänguajad kell 17 ja kell 19.30, kolmetunnist mängude vahet oleme siin eiranud selleks, et 19.30 algava mängu resultaat jõuaks ETV spordiuudistesse. 19.30 algav TV mäng on jällegi eristatud üldjuhul teistest mängudest;

- teisipäevane mänguaeg on üldjuhul vaid 18.45 ja teisipäevastes voorudes pole võimalik TV mängu teistest eristada. Mänguaeg on valitud tööpäeva lõpust lähtuvalt. Paraku tuleb valgustamata staadionitel kevadeti ja sügiseti kasutada ka erandlikku mänguaega kell 17 ja kell 18;

- juhul, kui Tallinnas on kolm mängu samaaegselt, siis kehtib põhimõte, et kolmas mäng viiakse teisele ajale, kusjuures kõige suuremat publikuhuvi ja kõige väiksemat publikuhuvi pakkuvad mängud mängitakse üheaegselt ja huvitavuselt teine mäng viiakse teisele kellaajale. Kui Tallinnas on kaks mängu samaaegselt, siis viiakse teine mäng üldjuhul teisele ajale, välja arvatud olukord, kus TV mäng ei ole Tallinnast - siis võidakse ka Tallinnas mängida üheaegselt;

- suurturniiride ajal kehtib lisapõhimõte, et meie meistrivõistlustel kasutatakse mängude algusaegu, mis ei kattu suurturniiri aegadega ja võimadavad huvilistel jõuda staadionilt televiisori ette. Loomulikult peame tähtsustama oma liigat, aga mitte mängude suurturniiri omadega samale ajale määramisega - see oleks supikukena kiremine;

Sellest kõigest koorub välja ka loogika käesoleva vooru algusagade kohta nagu kõikide mängude algusaegade kohta üldse. Olen päri, et asju tuleb näha tervikpildina ja olen kindel, et just seda eesmärki täidab kindlast mänguaegade määramise süsteemist kinnipidamine.

Lisan ka, et praeguse kaljukindla süsteemini jõudsime aastatepikkuse erinevate variantide proovimisega ja lõplike mängupäevade ja aegade paikapanemisel tegime aastaid tagasi küsitluse ka publiku hulgas.

marika123
14.06.08, 14:25
braavo poisid ...ja et felipe õnn jätkuks.. kaua oodatud kaunikene! Suur aplaus ka Tammeka fänclubile, vähe.. kuid häält tegid mitmekümne eest.

Aramis
14.06.08, 15:06
Ma vist ei saanud Vincenti sarkasmile pihta, kui ta ütles, et nõlvalt jalgpalli vaatavad inimesed on tõenäoliselt need keda jalgpall ei huvita, aga mul on tunne, et ta omamoodi tabas naelapead. Nimelt näen ma just säästukaal neid inimesi, kes jalgpallist aru saavad ja matsu jagavad ja staadioni tribüünil on mingid lapsfanaatikud. Mitte, et see halb oleks, aga lihtsalt seoses ühe staadioni omapärase olukorraga on tekkinud huvitav võimalus jälgida, mida mingi inimgrupp teeb.

CD7
14.06.08, 15:20
mul ei ole kunagi nii paha olnud kui täna aga vähemalt Felipe päästis päeva ... TUBLI!

Markeca21
14.06.08, 15:41
sügav kummardus tartust kohale sõitnud MT fännide ees keda oli vähe ja kes kindlalt oma tööd tegid ! aga see kord olime meie paremad ! (Y):D:D:D:D

PraS
14.06.08, 17:11
Pennu oli kaheldav. Viga oli, kuid 85 minut ja viga joonel. Raivo vist tahab puhata jälle. Tänu sellele, et Kalju tahtis madala tempoga mängida omas keskväljal kenasti Maag. Kaljukaid oli täna isegi vähem kui Levadia ja Flora fänne.

HABE
14.06.08, 18:44
Kuna siin Kuno juba kõvasti kommenteerib (kahjuks küll telefoni vastu ei võta?), siis toome veel natuke ametlikkust :)

Näitasin Aivar Pohlakule seda diskussiooni ja palusin tema kommentaari. Siin see on:

Arvan, et kui EJL määraks Meistriliiga mängu EM-finaalturniiri mängudega samale ajale, siis oleks see väga rumal tegu, sest Meistriliigat mängitakse ju jalgpallisõbrale, kelle jaoks EM-finaalturniiri mängu vaatamine on elementaarne. Jalgpallisõprade alla peame liigitama ka mõlema meeskonna mängijad ja mängu teenindavad ametnikud.

Kuno Tehva on mulle kõnelenud, et Nõmme Kalju turundustegevuse eesmärk on tuua Kalju publikuks inimesed, keda jalgpall ei huvita ja kes on jalgpallist eemal. Loomulikult respekteerime sellist plaani, paraku ei saa EJL mingil moel eelistada seda tavalähenemisele - et jalgpall on eelkõige jalgpallihuvilisele.

- kevadel (1. märts - 30. aprill) ja sügisel (1. september - 30. november) on laupäevased põhimänguajad kell 14 ja kell 17, kusjuures kell 17 algav TV mäng on eristatud üldjuhul teistest mängudest jalgpallihuvilisele mõeldes. Kell 14 algav põhimänguaeg lähtub ilmastikust, see on kevadel ja sügisel kõige soojem aeg päevast, ja valgustatud staadionite vähesusest;

- suvel (1. mai - 31. august) on põhimänguajad kell 17 ja kell 19.30, kolmetunnist mängude vahet oleme siin eiranud selleks, et 19.30 algava mängu resultaat jõuaks ETV spordiuudistesse. 19.30 algav TV mäng on jällegi eristatud üldjuhul teistest mängudest;

- teisipäevane mänguaeg on üldjuhul vaid 18.45 ja teisipäevastes voorudes pole võimalik TV mängu teistest eristada. Mänguaeg on valitud tööpäeva lõpust lähtuvalt. Paraku tuleb valgustamata staadionitel kevadeti ja sügiseti kasutada ka erandlikku mänguaega kell 17 ja kell 18;

- juhul, kui Tallinnas on kolm mängu samaaegselt, siis kehtib põhimõte, et kolmas mäng viiakse teisele ajale, kusjuures kõige suuremat publikuhuvi ja kõige väiksemat publikuhuvi pakkuvad mängud mängitakse üheaegselt ja huvitavuselt teine mäng viiakse teisele kellaajale. Kui Tallinnas on kaks mängu samaaegselt, siis viiakse teine mäng üldjuhul teisele ajale, välja arvatud olukord, kus TV mäng ei ole Tallinnast - siis võidakse ka Tallinnas mängida üheaegselt;

- suurturniiride ajal kehtib lisapõhimõte, et meie meistrivõistlustel kasutatakse mängude algusaegu, mis ei kattu suurturniiri aegadega ja võimadavad huvilistel jõuda staadionilt televiisori ette. Loomulikult peame tähtsustama oma liigat, aga mitte mängude suurturniiri omadega samale ajale määramisega - see oleks supikukena kiremine;

Sellest kõigest koorub välja ka loogika käesoleva vooru algusagade kohta nagu kõikide mängude algusaegade kohta üldse. Olen päri, et asju tuleb näha tervikpildina ja olen kindel, et just seda eesmärki täidab kindlast mänguaegade määramise süsteemist kinnipidamine.

Lisan ka, et praeguse kaljukindla süsteemini jõudsime aastatepikkuse erinevate variantide proovimisega ja lõplike mängupäevade ja aegade paikapanemisel tegime aastaid tagasi küsitluse ka publiku hulgas.

Nonii, vaidleme edasi siis:
1. Mängud hakkasid täna kell 11.00 ja kell 14.00. Em-l hakkab esimene mäng kell 19.00.
2. 3h mängude vahe kui eriaegadel.
Neist lähtuvalt oleksid võinud mängude ajad täna olla kell 13.00 ja kell 16.00. Inimene jõuaks teleka ette kella 19.00 ideaalselt. Klubidel oleks isegi võimalus korraldada ühisvaatamisi kas siis staadionil või pubis. Klubidele seda võimalust ei antud seekord.

Kuno
14.06.08, 18:57
KÕIGEPEALT VABANDAN, ET KIRJUTAN SUURTE TÄHTEDEGA, SEE EI TÄHENDA EBAVIISAKUST, ARVAN, ET NII ON LIHTSAM ERISTADA MINU TEKSTI... MÕTLESIN TÜKK AEGA, KAS KIRJUTAN SIIA MIDAGI VÕI MITTE. OTSUSTASIN KIRJUTADA JA RÕHUTAN, ET MINU JUTT EI OLE KUIDAGI VIHANE, NÄRVILINE, PAHATAHTLIK, MA POLE KELLEGAGI RIIUS JA SUHTUN KÕIKIDESSE ÜLIMALT SUURE AUSTUSEGA!!!

ÄÄRMISELT MEELDIV TEGELIKULT, HEA, ET TÄHELEPANU VÄIKESTELE FOORUMI ASJADELE JUHITAKSE!

MEILE MEELDIB VABA KONKURENTS, JA ME (NÕMME KALJU) TAHAKS ANDA INIMESTELE VALIKU VÕIMALUSE... VÄHEMALT! KUI RAHVAS OLEKS NÕUDNUD EM'I, SIIS OLEKS KAS VÕI KOHALE TOONUD SUURE LED EKRAANI JA SEDA HIIUL KA KÕIKIDELE NÄIDANUD... TÄNA MEILE ISEGI EI ANTUD SEDA VÕIMALUST! TELEKA JALGPALLIFÄNNE ON TERVE EESTI TÄIS, KATSUME NAD STAADIONILE SAADA, SIIS OLEKS KÕIGIL SELLEST KASU! EELKÕIGE JALGPALLILIIDUL!

Kuno Tehva on mulle kõnelenud, et Nõmme Kalju turundustegevuse eesmärk on tuua Kalju publikuks inimesed, keda jalgpall ei huvita ja kes on jalgpallist eemal.

EI SAA TUUA JALGPALLI JUURDE INIMESI KEDA JALGPALL EI HUVITA!
NO EI SAA, VÄGISI KA VIST MITTE... TOOME NÕMME KALJU JUURDE INIMESI KEDA EESTI JALGPALL POLE SIIANI HUVITANUD! SIIN ON SUUR VAHE!
JA SEE ON ÕIGE, TURUNDUS ON SUUNATUD UUTELE SIHTGRUPIDELE... NEED AIA TAGA VAATAJAD (TÕELISED FÄNNID) JA AUTOST VAATAJAD ON MEILE KÕIGILE JU HÄSTI TEADA...

MINGE ÖELGE KUSKIL MAAILMAS, ET EESTI JALGPALLI VAADATAKSE NATUKE HALVEMA ILMAGA AUTOST JA AIA TAGANT, VAADAKE MILLINE REAKTSIOON TULEB... NIHT GUT!

MEIE EESMÄÄRK ON ÕILIS, TAHAME TUUA UUSI INIMESI JALGPALLI JUURDE, KÕIGEPEALT KALJU, SIIS KOONDIS JA KES TEAB, VÕIBOLLA OTSUSTAB KEEGI SEALT EDASI HOOPIS FLORAT VÕI LEVADIAT TOETAMA HAKATA!?
SEE ON IGA ÜHE VABA VALIK!!!!

Loomulikult respekteerime sellist plaani, paraku ei saa EJL mingil moel eelistada seda tavalähenemisele - et jalgpall on eelkõige jalgpallihuvilisele.

TAVALÄHENEMINE ON MEIE ARUST SEE, ET LOOME VÕIMALUSE, KORRALDAME HUVITAVA ETENDUSE, PAKUME LISAVÄÄRTUSEID JA TÕSTAME LATTI KÕRGEMALE! MÄNGU AEG, KOHT, TINGIMUSED, REKLAAM, KVALITEET, TOITLUSTUS JNE ON KÕIK SELLE TAVALÄHENEMISE ÜKS OSA... MEIE ARUST! JA KÕIK NEED INIMESED KES PÄEVA LÕPUKS STAADIONILE TULEVAD ON JU JALGPALLIHUVILISED... VÕI EI? TULETAGE MEELDE MILLINE OLI TEIE ESIMENE KOKKUPUUDE JALGPALLIGA, KUST TE SAITE ENDALE SELLE PISIKU KÜLGE? MINA NÄITEKS KÜLL EI SÜNDINUD SELLE PISIKUGA... :)

KÕIK KINDLAD ASJAD ON INIMESTE LOODUD, KÕIKE MIDA LUUAKSE ARENDATAKSE EDASI JA MUUDETAKSE PAREMAKS... SEE ONGI MEIE SÕNUM, MITTE SEE, ET TEISED ON LOLLID JA AINULT MEIE TEAME KUIDAS RAHVAST KOHALE TUUA. TAHAME TEHA KOOSTÖÖD JA JAGADA TEISTEGA NEID TEADMISEID MILLES ME HEAD OLEME!

SAAN ARU PROBLEEMIST, VALGUSTUS, STAADIONID JNE... AGA ISEGI ÜKS TUND HILISEMAKS VÕIB VAHEST TÄHENDADA PUBLIKU ARVU TÕUSU 30% USKUGE MIND, SEST ME MONITOORIME HOOLEGA OMA MÄNGE JA ME EI VÕTA NEID VÄITEID ÕHUST, ET TEHA ENNAST HUVITAVAKS JA VASTANDUDA TEISTELE...

SUVEL LÄHEB PIMEDAKS KELL 00.00... VALGUSTUS POLE PROBLEEM, MIKS MITTE MINNA ÜLE, SIIS HOOPIS SUVE AJALE?

SEE ON MÕISTLIK! AGA VAJAKS KA ANLÜÜSI, MIS ON TÄHTSAM, MAHA ÖELDUD UUDIS MIS SISALDAB TULEMUST JA FAKTI, ET MÄNGU JÄLGIS 100 INIMEST VÕI ÄKKI SUUDAKS MINGI MUUDATUS TUUA STAADIONILE 300 INIMEST JUURDE KUI AEG OLEKS SOBIVAM?

NEID AEGU ON NII PALJU, ET INIMESED EI SUUDA KÕIKE SEDA ENDALE MEELDE JÄTTA. ÜKS AEG, ÜKS ASI MEELDE JÄTTA.. KUI NII EI SAA, SIIS KAKS AEGA... 18.45 KUI INIMESED LÕPETAVAD OMA TÖÖ KELL 18.00 ON IKKA JUBE RASKE MÄNGULE JÕUDA, ARVESTADES VEEL TIPPTUNNIGA JA LIIKLUS UMMIKUTEGA... VAHEST JÄÄB MULJE, ET ME MÄNGIME JALGPALLI ISE ENDA, MITTE RAHVA JAOKS!

VEELKORD, MIKS EI VÕIKS INIMESED VALIDA KELLE MÄNGU NAD VAADATA TAHAVAD, SIIS ÄKKI HAKKAVAD KA KLUBID NATUKE ROHKEM PINGUTAMA KUI MINGISUGUNE KONKURENTS TEKIB... ISEGI TELE MÄNGUDE VALIMINE VÕIKS OLLA SELLE JÄRGI MILLISE KLUBI MÄNGUD ON ATRAKTIIVSEMAD, KUI PALJU ÜKS VÕI TEINE KLUBI VAEVA NÄEB... SEE OLEKS PREEMIA NEILE SELLE TEHTUD TÖÖ EEST, SEE TOOKS TELESSE ATRAKTIIVSEMA PILDI JA SEE PANEKS NEID ROHKEM PINGUTAMA KES PÕHIMÕTTELISELT MITTE MIDAGI EI TEE... MINA NÄEN SIIN MUDELIT MIS VÕIKS TÄHENDADA ARENGUT! SEDA ARENGUT ME JU KÕIK TAGA AJAME? EESMÄRGID ON JU KÕIGIL SAMAD, ARENEDA EDASI! KUJUTAGE OLUKORDA KUI KINOD JA TEATRID SAMA PÕHIMÕTTEGA TOIMIKS, MA EI USU, ET ME ÕNNELIKUD OLEKS, ME JU OLEME HARJUNUD SELLEGA, ET TÄNAPÄEVAL ON VÕIMALIK VALIDA, ENDALE SOBIVAIM MÄNG, FILM, TEATER JNE... JUMAL KÜLL... KUI SEE LOOGIKA TÖÖTAKS, SIIS PEAKS JU KÕIKIDE TALLINNAS MÄNGITUD VOORUDE PUBLIKU NUMBRID OLEMA SARNASED, SAMA RAHVAS SÕIDAB ÜHELT MÄNGULT TEISELE JA IGL MÄNGUL ON 400+ INIMEST... EI OLE JU NII... ? VÕI ON?

- suurturniiride ajal kehtib lisapõhimõte, et meie meistrivõistlustel kasutatakse mängude algusaegu, mis ei kattu suurturniiri aegadega ja võimadavad huvilistel jõuda staadionilt televiisori ette.

MEIE JAOKS PEAKS OLEMA PRIORITEET EESTI JALGPALL, SIIS KOLM TÜHJA KOHTA JA ALLES, SIIS KÕIK MUU!

MINA EI ARVA, ET SEE ON HEA KUI EM VALLUTAB MEEDIA NII SUURELT, ET KOHALIK JALGPALL EI ÜLETA UUDISKÜNNIST...

JA SEE POLE NORMAALNE, ET SIIS KUI MUNA PRAED SAAD KA OMALE UUDISE POSTIMEHE VEERGUDELE!

TELE MÄNGUDEGA KAASNEB ÜKS HEA OMADUS, NÄIDATAKSE KORDUST! TEINE HEA OMADUS ON SEE, ET ALATI SAAB EKRAANID PANNA SINNA KUHU TAHAD, KAS VÕI STAADIONILE! TOOME NEED PUBI-SPORTLASED JA TUGITOOLI SPORTLASED VÄRSKE ÕHU KÄTTE JA PAKUME NEILE KAHTE HEAD ASJA KORRAGA... ÄKKI HAKKAB NEILE MEELDIMA JA ÄKKI KASVAB SELLEGA SEE SAMA PALJU TAGANUTETUD PUBLIKUNUMBER!?

Loomulikult peame tähtsustama oma liigat, aga mitte mängude suurturniiri omadega samale ajale määramisega - see oleks supikukena kiremine;

SEE ON SAMA LOOGIKA, ET ÄRME TEE ML KALLIST PILETIT, SIIS KEEGI EI TULE! ÄRME SIIS VÄÄRTUSTA MEIE ENDA ASJA! EESTLASELE ON ALATI MEELDINUD EESTI ASI! MINA JULGEN UHKUSEGA SOOVITADA OMA SÕPRADELE, ÄRIPARTNERITELE JA TUTTAVATELE NÕMME KALJU KODUMÄNGU... MA EI PEA HÄBENEMA JA MA TEAN, ET ME NÄEME VAEVA, ET INIMESED SAAKSID POSITIIVSE ELAMUSE KUI NAD TULEVAD STAADIONILE!

MUSTA JA VALGE ALA VAHELE MAHUB VEEL HALL ALA JA SEE ON REEGLINA KÕIGE SUUREM... IDEE OLEKS IKKA SELLINE, ET KUIDAS ME SAAKS NÜÜD TARGALT ÄRA KASUTADA SEDA SUUR MAAILMA JALGPALLI HULLUST NII, ET SEE AITAKS MEIE JALGPALLILE KAASA!

AASTATEGA MUUTUVAD LOOGIKAD, VAJADUSED, SÜSTEEMID... MA USUN, ET TÄNA OLEKS TARK ANALÜÜSIDA KAS ME EI SAAKS MIDAGI PAREMINI TEHA, ET RAHVAST JUURDE TULEKS!? SEE KALENDER POLE JU KIVISSE RAIUTUD...!?

Lisan ka, et praeguse kaljukindla süsteemini jõudsime aastatepikkuse erinevate variantide proovimisega ja lõplike mängupäevade ja aegade paikapanemisel tegime aastaid tagasi küsitluse ka publiku hulgas.[/QUOTE]

MILLISE PUBLIKU HULGAS? SEDA PUBLIKUT JU STAADIONITEL POLE!

SELLE SAMA ASJA PÄRAST ME JU KALJUGA VÕITLEME, ET SEE PUBLIK TEKKIKS JA SELLE SAMA ASJA ÜKS OLULINE NÜANSS ON MÄNGU TOIMUMISE AEG! ME JU VÕITLEME ÜHE JA SAMA ASJA EEST! :)

MA AUSTAN JALGPALLILIITU JA MA AUSTAN AIVARIT JA MUL POLE MITTE MINGISUGUST PÕHJUST SEDA MITTE TEHA... KELLA AEGADELE OLEN JUHTINUD TÄHELEPANU JUBA VÄGA KAUA AEGA TAGSI, LOOTUSES, ET ASJA ARUTATAKS...

SIIN ON VÄHEMALT VÕIMALIK NÜÜD VAADATA MIDA TEISED ASJAST ARVAVAD, VÕIBOLLA OLEME ME TÕESTI RUMALAD JA VÕIBOLLA KELL 11 HOMMIKUL JA KELL 14 PÄEVAL ON JUST ÕIGE MEISTRILIIGA ALGUSE AEG JA ÄKKI MEIE VÄIKSE EESTI EESKUJUL HAKKAVAD TULEVIKUS INGLISMAA JA TEISTE SUUR RIIKIDE MEISTRILIIGAD SAMUTI SELLISEL VARAJASEL AJAL PIHTA... KES TEAB!? AGA TAGASISIDE MIDA SAAME SADADELT KALJU FÄNNIDELT PEEGELDAB MEIE ARVAMUST!

LÕPETUSEKS ÜTLEN, ET PALUN VABANDUST KUI SEE KEDAGI RIIVAS, AGA ME OLEME KÕIK ÜKS SUUR JALGPALLIPERE JA MEIL EI PEAKS OLEMA MIDAGI SELLE VASTU KUI ASJA ARUTATAKSE OMA VABAST AJAST, NÄIDATES SELLEGA, ET ME HOOLIME JA TAHAME MIDAGI PAREMAKS TEHA!

Kuno
14.06.08, 18:58
Täna Käisin Levadia Ja Flora Mängu Vaatamas, Publikut Oli Vist 2000 Inimest, Aga Mis Te Arvate Millist Pilti Näidati Telesse? Näidati Mängu Mille Foonil Oli 8 Flora Fänni Ja Tühi Tribüün! ölge Palun, Kas See On Kasulik Eesti Jalgpallile Või Ei?

Kas Tõesti Nii Suure Ja Olulise Mängu Puhul Oli Raske Tõsta Kaamerad Teisele Poole... No Jah, Neid Teletorne Peab Ju ülesse Panema Ja See On Peavalu, 2h Tööd, Aga Suurt Pilti Vaadates Usun, Et Kui Mulle Oleks Tulnud Kõne, Kuno, Tule Appi Paneme Levadia Mängule Tele Jaoks Tornid Püsti, Et Saaks Korraliku Pildi Eetrisse, Siis Mina Oleks Tulnud Appi!

HABE
14.06.08, 20:16
Supper Kuno. Eesti jalgpall vajab julgemaid otsuseid, et saaks edasi areneda.

Vahkito
14.06.08, 20:33
sügav kummardus tartust kohale sõitnud MT fännide ees keda oli vähe ja kes kindlalt oma tööd tegid ! aga see kord olime meie paremad ! (Y):D:D:D:D

Tervitused ka teile meie pisikese fanclubi poolt! Hiiul oli väga hubane ja tundsime end väga hästi & koduselt! Yx kyssa ka. Kuhu jäi lubatud penaltide löömine? Endal oli kah nats imelik kysida, sest teie omadest ju keegi pakkus selle välja. Tegelt kohtume ju vähemalt kahel korral sel hooajal veel ja siis lööme kindlasti, onju!
Keegi paparazzo oli kah mängul ja palve talle: Palun näita pilte ;-D
Olge tublid!

vpiigo
14.06.08, 20:43
Tervitused ka teile meie pisikese fanclubi poolt! Hiiul oli väga hubane ja tundsime end väga hästi & koduselt! Yx kyssa ka. Kuhu jäi lubatud penaltide löömine? Endal oli kah nats imelik kysida, sest teie omadest ju keegi pakkus selle välja. Tegelt kohtume ju vähemalt kahel korral sel hooajal veel ja siis lööme kindlasti, onju!
Olge tublid!

No ma arvan et penalti löömine jäi puhtalt hommikuse uimamise taha :)
Aga pilte tegin mina ja tegi veel yks kutt- Minu pildid on homsest yleval "üli popis" Orkutis .Teine võimalus on see et Priva mulle oma email ja saadan Tarust parimad pildid teile.:lahe: :lahe:

-RoMaRiO-
14.06.08, 20:55
Olge tublid!

Penaltidega on nii et sain aru, et teid ei tule üldse ja seega ei ajanud kah seda asja.

Ja penalte on tõesti aega veel 2 korda lüüa ja miks ka mitte väikese fännivuti teha.

Vahkito
14.06.08, 20:57
Penaltidega on nii et sain aru, et teid ei tule üldse ja seega ei ajanud kah seda asja.

Ja penalte on tõesti aega veel 2 korda lüüa ja miks ka mitte väikese fännivuti teha.

Teele tegelt hõikas siin mingi päev, et me tuleme, aga ok, teeb järgmine kord siis

Vahkito
14.06.08, 21:02
No ma arvan et penalti löömine jäi puhtalt hommikuse uimamise taha :)
Aga pilte tegin mina ja tegi veel yks kutt- Minu pildid on homsest yleval "üli popis" Orkutis .Teine võimalus on see et Priva mulle oma email ja saadan Tarust parimad pildid teile.:lahe: :lahe:

Sa võid muidugi siia kah mingi lingi yless visata kui raatsid

-RoMaRiO-
14.06.08, 21:31
Reisi tahame? Võitu kah? Teeme ära, teisipäeval on Pärnusse minek. Teeme ühe toreda fännireisi. Eelregistreerimine, kas siin teemas või siis mario_tromp@msn.com

Hellik
14.06.08, 21:57
Võitu kah? Teeme ära, teisipäeval on Pärnusse minek.

No tõesti, jätke oma ebaterve huumor endale :)

JanK
14.06.08, 22:07
Sõber ütles, et täna pidid Flora fännid Kalju fännidega kaklema.

Sõber sai teada Kalju fännilt. :confused:

taku*
15.06.08, 00:42
siiski 20.00, kui teemat risustad, siis risusta õigesti ;)

Even
15.06.08, 01:16
teeme parem nii, et ma kustutan eelmise postituse ära, ning selle ka. sina tee sama.

ma alustan

PETSINHO
15.06.08, 02:07
Sõber ütles, et täna pidid Flora fännid Kalju fännidega kaklema.

Sõber sai teada Kalju fännilt. :confused:

Tsau, mis teed? Rannavutti viitsid teha? mul üks mees tiimist puudu, kui viitsid asendada, siis kirjuta. Enne etappi teeme 2 trenni ka. anna teada!

yheksa
16.06.08, 11:12
Täna Käisin Levadia Ja Flora Mängu Vaatamas, Publikut Oli Vist 2000 Inimest, Aga Mis Te Arvate Millist Pilti Näidati Telesse? Näidati Mängu Mille Foonil Oli 8 Flora Fänni Ja Tühi Tribüün! ölge Palun, Kas See On Kasulik Eesti Jalgpallile Või Ei?

Kas Tõesti Nii Suure Ja Olulise Mängu Puhul Oli Raske Tõsta Kaamerad Teisele Poole... No Jah, Neid Teletorne Peab Ju ülesse Panema Ja See On Peavalu, 2h Tööd, Aga Suurt Pilti Vaadates Usun, Et Kui Mulle Oleks Tulnud Kõne, Kuno, Tule Appi Paneme Levadia Mängule Tele Jaoks Tornid Püsti, Et Saaks Korraliku Pildi Eetrisse, Siis Mina Oleks Tulnud Appi!

Esiteks, see iga sõna suure tähega on häirivalt vastik lugeda - ära palun enam nii tee.

Aga mitte seda ei tahtnud ma öelda. Ma vöin vabalt ka eksida, aga minumeelest paistab Kadriorus päike niimoodi, et sealt nö abitribüüni poolt filmides paistab päike kaamerasse ja siis pole la essugi näha. Lillekal on ka kaamerad alati seal Kotka tänava poolsel tribüünil - eks ikka selle pärast, et päike paistaks muidu õhtutunnil nii, et vaataksime vaid varjudemängu mitte jalgpalli. Aga nagu öeldud - ma vöin ka eksida. meesmuiste vöi kes seda filmimise ja ka pildistamise asja jagab teab kindlasti paremini.

eston maravilha
16.06.08, 16:10
iga sõna on suure tähega sellepärast, et kuno kirjutas käpsidega

vpiigo
16.06.08, 21:15
Reisi tahame? Võitu kah? Teeme ära, teisipäeval on Pärnusse minek. Teeme ühe toreda fännireisi. Eelregistreerimine, kas siin teemas või siis mario_tromp@msn.com

Kuule papparazzo tahab ka tulla-On võimalusi??:) :confused: :(

vpiigo
17.06.08, 15:45
Kuule papparazzo tahab ka tulla-On võimalusi??:) :confused: :(

Tundub et ei ole vaja fänne Pärnusse kuna isegi vastata ei ole suvatsetud:mad:

Silver
17.06.08, 16:16
http://www.jkkalju.ee/designfiles/bras.jpg

thibramar
17.06.08, 18:19
kes seal brasiilia all starsis on?

HABE
17.06.08, 21:54
Hea võit Pärnuse üle ja 3 punkti aga Teever jääb laupäevasest mängust TVMK-ga kõrvale kaartide tõttu. Aeg hakata teistel särama.

Silver
17.06.08, 23:04
TVMK vastu saab üldse näha, mis toimuma hakkab. Lukk sai duubli eest viimases mängus punase ja Kaas on vist välismaal. Kes puuri läheb? Hea küsimus.

Felipe
17.06.08, 23:26
TVMK-l on vigastustega Konsa väljas ja Anniste ei pidanud ka mängima Kalju vastu. Vähemalt nii Raika ütles täna.

Rein
17.06.08, 23:28
Vähemalt nii Raika ütles täna.

Kes see Raika on :eek: ?

Even
17.06.08, 23:32
mul on võrus maja kõrval elektrikapi peale kirjutatud, et raika on tilu.

PETSINHO
18.06.08, 00:41
TVMK vastu saab üldse näha, mis toimuma hakkab. Lukk sai duubli eest viimases mängus punase ja Kaas on vist välismaal. Kes puuri läheb? Hea küsimus.

Mina lähen, fänni-pennudes on peaaegu puhas puur olnud! Vormistame ülemineku?! :D
Saba nimel ! :D

Silver
18.06.08, 10:26
Kes see Raika on :eek: ?

Ratnikov. Sa ei õpi ka kunagi. :D

Rein
18.06.08, 10:48
Ratnikov. Sa ei õpi ka kunagi. :D

Ratknikov ei ole Raika. Ta on Ratka.
Järgmiseks ütleb mõni vend ta kohta Huubert ja kas ma pean siis aru saama, et ta Ratnikovi mõtles? Ei pea. Proovime ikka härrasid kutsuda nende õigete nimedega :D

eestimees
18.06.08, 10:51
Ratknikov ei ole Raika. Ta on Ratka.
Järgmiseks ütleb mõni vend ta kohta Huubert ja kas ma pean siis aru saama, et ta Ratnikovi mõtles? Ei pea. Proovime ikka härrasid kutsuda nende õigete nimedega :D

Ratnikov on Raika!

CD7
18.06.08, 13:24
otsustage ära nüüd

http://img484.imageshack.us/img484/1949/hereitisoh6.gif

Kuno
20.06.08, 16:01
Head Jaani kõigile!
Enne kui grilli ja lõkke taha lähete hüpake laupäeval ja pühapäeval, siis Hiiult Läbi!

Laupäeval 17.00 Kalju - TVMK
Ma arvan, et selles mängus saab särakat, eleter on igatahes õhus ja mõlemad meeskonnad vajavad võitu!

Pühapäeval, algusega 16.00 Brasiilia Jalgpallipäev!
Toimub 7+1 turniir fännidele, laste ja pere üritus ja 19.00 Kalju vs Brasiilia All Stars superkohtumine! Kes teab, äkki valib Getulio just nendest All Staaridest välja uue mängija kes liitub juulis Kaljuga...

Eelmine aasta külastas Hiiu Staadionit 1000 inimest... Sambat ja head muusikat mängivad DJ Coley ja EKVA. Avatud on baarid ja Brasiilia restoran pakub ka maitsvat liha!

Kui laupäeval varajased olete, siis Pirital toimub Rannajalgpall... Kalju võitleb ka seal parimate kohtade eest!

vpiigo
20.06.08, 16:25
Kus on selle nädala flaier??????

Kuno
20.06.08, 16:34
Kus on selle nädala flaier??????

Dreamcomi kodukal... :D Ma loodan, et tuleb kohe!

Rein
20.06.08, 16:41
Dreamcomi kodukal... :D Ma loodan, et tuleb kohe!

Silver on ludri.
Nägin teda just Nõmme ülesõidul. Selle asemel, et flaier siia üles panna lõpetab tema varem tööpäeva.

Silver
20.06.08, 16:50
Flaier on õhtul olemas! Kiss-kiss! :)

CD7
20.06.08, 17:24
ei taha flaierit vaid võitu ikka!

Silver
20.06.08, 20:38
http://jkkalju.ee/kalju_tvmk.jpg

Rein
20.06.08, 21:19
Silver, saad medali, vorstist.
Vorstmees annab sulle selle homme mängul.

mazz
21.06.08, 17:08
Kalju - TVMK LIVE-ülekandes (http://www.soccernet.ee/news.php?id=20430)

rallikas
21.06.08, 18:55
oi issand..

hacker12
21.06.08, 19:47
Getulio: "Võib-olla olengi hull"
klassika

kala2
21.06.08, 20:22
nõmmel toimus täna vineerikarneval ve

HABE
21.06.08, 20:40
Tänase mängu kohta lihtsalt ei suuda leida sõnu. Masendav lihtsalt.

lorenzo
22.06.08, 01:23
tervitusi siit brasiillastele!

por todos os brasileiros la na Estonia! muita festa! e tambem... cachaca nao e aqua!:)

kindral
22.06.08, 01:51
Tere!

Toonetikas aka Maris Kuldkepp palus edasi öelda sulle, et homme lisanduvad Tuleviku fännide mees-naiskonnale veel 2 liiget. Kristjan Männigo ja Kitty Saar.
Pane nemadki kirja siis!!:D

Meeleolukat turniiri oodates,

kindral.

PETSINHO
22.06.08, 02:40
Tere!

Toonetikas aka Maris Kuldkepp palus edasi öelda sulle, et homme lisanduvad Tuleviku fännide mees-naiskonnale veel 2 liiget. Kristjan Männigo ja Kitty Saar.
Pane nemadki kirja siis!!:D

Meeleolukat turniiri oodates,

kindral.

Kirjas ja peatse kohtumiseni Hiiul !

ROOTSI KUNN
22.06.08, 12:07
Peale EM- külastamist oli eilne Kalju -TVMK mäng mulle siis üle pika aja jälle kodumaise jalgpalli elamus. Kui esimene poolaeg oli veel kuidagi talutav siis teine läks Kaljul käest ära. Fanera pani selgelt oma paremuse maksma. Eks see hooaja teine pool eraldabki terad sõkaldest aga Kalju peaks ikkagi rahul olema ,sest punkte on kogutud väga palju. Kolmest ees ootavast mängust on veel võimalik vähemalt 6 silma saada ,kuigi Mikk oma eilse punasega tegi selle raskemaks.Ebaproff suhtumine ütleksin selle kaardi kohta.Mäng oli juba tehtud selleks ajaks. Nüüd peab klubi raskes mängus Sillamäega võõrsil ilma temata läbi ajama. Flora vastu pole Kaljul mingeid shansse aga Kalevit kodus tuleb võita.
Kalju on meie jalgpalli sellegi poolest toonud palju elevust ja loodame ,et aur otsa ei saa ja klubi areneb kogu aeg edasi ja tõuseb peagi stabiilselt medalikonkurendks.

Nahkpea
22.06.08, 12:26
Täiesti nõus, et Kalju on palju positiivsust kohalikku jalgpalliellu toonud. Selles ma küll nii kindel pole, et ta peagi medalinõudlejaks tõuseb. Mina näen teda pigem sellise tugeva keskmikuna mõned hooajad, aga sealt saab vaikselt laduda juba vundamenti kõrgemate sihtide poole püüdlemiseks. Kalju esmane ülesanne oleks saavutada stabiilsus.

ROOTSI KUNN
22.06.08, 12:36
Täiesti nõus, et Kalju on palju positiivsust kohalikku jalgpalliellu toonud. Selles ma küll nii kindel pole, et ta peagi medalinõudlejaks tõuseb. Mina näen teda pigem sellise tugeva keskmikuna mõned hooajad, aga sealt saab vaikselt laduda juba vundamenti kõrgemate sihtide poole püüdlemiseks. Kalju esmane ülesanne oleks saavutada stabiilsus.

Seda ma silmas peangi ,et mõne hooaja möödudes ,kui areng jätkub siis hakatakse ka medaleid nolima aga see eeldab väga palju tööd klubi juhtkonnalt ja ka stabiilseid sponsoreid .Keegi ei tea ,mis saab näiteks TVMK-st järgmisel hooajal .Ühesõnaga variante on mitmeid aga tähtsamon ikkagi korralik eelarve ja klubi arendamine proffesionaalsuse suunas.

-RoMaRiO-
22.06.08, 12:59
Eilse kohta et mõned mehed peaksid küll peeglisse vaatama, sest niimoodi pole mõtet mängida. TVMK oleks võinud ka kõvasti rohkem lüüa.

Aga loodetavasti tuleb täna tore jalkapäev.

eika
22.06.08, 13:34
Täiesti nõus, et Kalju on palju positiivsust kohalikku jalgpalliellu toonud. Selles ma küll nii kindel pole, et ta peagi medalinõudlejaks tõuseb.
TVMK maadleb juba praegu suurte probleemidega ning võib kindel olla, et järgmisel hooajal jookseb meeskond mängijatest tühjaks (kui klubi üldse jätkab). Transi ründajad vananevad aasta-aastalt ja paistab, et arvestatavaid noori pole peale tulemas. Hetkel tundub nii, et pronksmedal järgmisel hooajal on juba ära reserveeritud.

Nahkpea
22.06.08, 14:09
TVMK maadleb juba praegu suurte probleemidega ning võib kindel olla, et järgmisel hooajal jookseb meeskond mängijatest tühjaks (kui klubi üldse jätkab). Transi ründajad vananevad aasta-aastalt ja paistab, et arvestatavaid noori pole peale tulemas. Hetkel tundub nii, et pronksmedal järgmisel hooajal on juba ära reserveeritud.

Mina Kalju fänni nahas selle üle küll rõõmu ei oskaks tunda kui ma kellegi teise arvelt medalile tuleks. Mina loodan ikka, et TVMK jääb praegusel kujul püsima (ääretult kahju on absoluutselt iga proffessionaalse meeskonna kadumisest Eesti vutikaardilt ja Meistriliiga muutumisest ühtlaseks amatöörsupiks). Transi poolelt oli vist kuskilt kuulda, et uue peatreeneri tulekuga on mõtlema hakatud ka täienduste otsimisele. Kalju peaks suutma ikka omal jõul, mitte teiste arvelt tippu pürgida. :)

billy t
22.06.08, 16:48
Mina Kalju fänni nahas selle üle küll rõõmu ei oskaks tunda kui ma kellegi teise arvelt medalile tuleks. Mina loodan ikka, et TVMK jääb praegusel kujul püsima (ääretult kahju on absoluutselt iga proffessionaalse meeskonna kadumisest Eesti vutikaardilt ja Meistriliiga muutumisest ühtlaseks amatöörsupiks). Transi poolelt oli vist kuskilt kuulda, et uue peatreeneri tulekuga on mõtlema hakatud ka täienduste otsimisele. Kalju peaks suutma ikka omal jõul, mitte teiste arvelt tippu pürgida. :)

susi mind söögu, aga see on tõesti asjalik jutt, Nahkpea:)
samas, kuigi nii on muidugi ilus mõelda nagu sa seal ülal kirjutad, siis fännide jaoks tegelikult ilmselt ei oma ikka suurt tähtsust, mil viisil hea tulemus tuleb, peaasi et tuleb.

Nahkpea
22.06.08, 22:10
susi mind söögu, aga see on tõesti asjalik jutt, Nahkpea:)
samas, kuigi nii on muidugi ilus mõelda nagu sa seal ülal kirjutad, siis fännide jaoks tegelikult ilmselt ei oma ikka suurt tähtsust, mil viisil hea tulemus tuleb, peaasi et tuleb.

Eks vist tõesti. Fänn ootab oma meeskonnalt parimat, kasvõi teiste vere hinnaga. :D

gamer
22.06.08, 23:11
Igaljuhul aitäh päikesepaistelise päeva ja põnevate vutilahingute eest.

krissucool
22.06.08, 23:35
Eks vist tõesti. Fänn ootab oma meeskonnalt parimat, kasvõi teiste vere hinnaga. :D

Või siis saba hinnaga.

kindral
23.06.08, 00:25
Tuleviku fännidel ei läinud just kõige paremini fännide turniiril, aga me vähemalt osalesime. Praktikuid meie meeskonnas eriti pole, ainult taktikud!!:D
Lahkusime ennem finaali ja kolmanda koha mängu. Kuidas turniiri lõplik seis jäi?

PETSINHO
23.06.08, 00:45
Tuleviku fännidel ei läinud just kõige paremini fännide turniiril, aga me vähemalt osalesime. Praktikuid meie meeskonnas eriti pole, ainult taktikud!!:D
Lahkusime ennem finaali ja kolmanda koha mängu. Kuidas turniiri lõplik seis jäi?

Fänluse all olevas Roosad Pantrid alateemas sellest pikemalt juttu.
Aga võit jäi ikka koju :)

Rein
23.06.08, 08:59
Kui palju rahvast eile sambatamas käis?

Tofoa
23.06.08, 11:02
Mind oleks huvitanud TVMK fännide ja Transi fännide madistamine :D

Felipe
23.06.08, 11:06
Mind oleks huvitanud TVMK fännide ja Transi fännide madistamine :D

Transi fännid oleksid peajagu üle olnud, sest neid ikka mõni Narvas leidub :D

mikk
23.06.08, 11:59
Eilse kohta et mõned mehed peaksid küll peeglisse vaatama, sest niimoodi pole mõtet mängida. TVMK oleks võinud ka kõvasti rohkem lüüa.

Aga loodetavasti tuleb täna tore jalkapäev.

Nii hull see asi ka polnud. Mängupildi järgi nii suurt tasemevahet ei olnud nagu skoor lõpuks näitas.

PS - TVMK on mõttetu sats, kelle kadumine i kurvasta kedagi.
PSS - Kalju võiks oma õllekraani korda teha, praegu suudab see õlut niristada tempos kolm topsi vaheajal.

Felipe
23.06.08, 12:03
PS - TVMK on mõttetu sats, kelle kadumine i kurvasta kedagi.

Ära selles nii kindel ole !

Kuno
23.06.08, 15:01
Head Jaani kõigile!

vpiigo
27.06.08, 10:53
Nii fännid- Homme kõik nagu yks mees randa ja meie rannakoondist toetama

Saarlane
27.06.08, 14:00
Kalju naised jäid peatreenerita (http://www.soccernet.ee/news.php?id=20500)

LadyPink
27.06.08, 23:24
http://www.youtube.com/watch?v=jnTeQgnODPw

sanchez
27.06.08, 23:45
http://www.youtube.com/watch?v=jQOb4K8X_Fo&feature=related

LadyPink
27.06.08, 23:49
http://www.youtube.com/watch?v=jQOb4K8X_Fo&feature=related

Tugev treening taga! :D

Kuno
30.06.08, 16:02
Tugev treening taga! :D

Laupäeval sõidame suure bussiga Sillamäele.
Fännide jaoks eraldatakse meeskonna bussis 20 kohta! Kes ees see mees põhimõttel! Sõit on tasuta ja registreerima peab Marioga!

Rein
30.06.08, 16:54
Fännide jaoks eraldatakse meeskonna bussis 20 kohta! Kes ees see mees põhimõttel! Sõit on tasuta ja registreerima peab Marioga!

Kas ma võin ka tulla?

Jeti88
30.06.08, 18:03

fänniarmee on kokku kuivanud?

-RoMaRiO-
30.06.08, 18:07
fänniarmee on kokku kuivanud?

20 fänni on Eesti mõistes täiesti arvestatav kogus välismängule. Vaevalt ükski teine fännklubi Eestis sellise arvu fänne kokku saab. Ja eesmärgiks on võtta kaasa poolehoidjad, kes toetavad häälega oma meeskonda. Ja neid ei ole meil väga rohkem olnudki.

Darren
30.06.08, 19:05
ULTRAD ka lähevad vä?

-RoMaRiO-
30.06.08, 19:14
ULTRAD ka lähevad vä?

Nõmme Ultrad on platsis jah :D

eestimees
30.06.08, 20:14
Nõmme Ultrad on platsis jah :D

Nõmedad Ultrad:D

Rein
30.06.08, 21:19
Kas ma võin ka tulla?

Ise küsin, ise vastan- EI VÕI!!!

-RoMaRiO-
30.06.08, 21:25
Ise küsin, ise vastan- EI VÕI!!!

Kui sa varud endale kogu Kalju atribuutika, siis võid :D

Rein
30.06.08, 21:27
Kui sa varud endale kogu Kalju atribuutika, siis võid :D

Mis sa atribuutika all silmas pead?

Kuno
30.06.08, 21:27
Rein on ohtlik, teda elusalt ei võta! Põhi Ultra!!! :D
http://www.youtube.com/watch?v=YGW3sF69BeE

Rein
30.06.08, 21:31

Kuno krt, ära nüüd vigurda.
Sillamäe fännide hulgas on kindlasti ka selliseid kung- fu mehi. Minuga oleks teil hea ja turvaline.

-RoMaRiO-
30.06.08, 21:33
Mis sa atribuutika all silmas pead?

Sall-särk.

Rein
30.06.08, 21:34
Sall-särk.

See kollane Cawi särk on mul olemas ja küll ma selle salli ka kuskilt leian.

Saarlane
30.06.08, 21:39

Rein nõu pein.

toonetikas
30.06.08, 22:18
sillam2el saavad ju f2nnid tasuta m2ngule.

vpiigo
01.07.08, 08:36
Pane mind kirja:p
Mul hakkab fotokas juba rooste minema:deemon:

Kuno
02.07.08, 16:27
start on, siis 12.00 rüütli tänava ja harju tänava nurgalt, Lounge Stereo juurest!

K.

masturr
02.07.08, 19:10
sillam2el saavad ju f2nnid tasuta m2ngule.
Sillamäe on ettevalmistanud ka tantsutydrukud
http://www.youtube.com/watch?v=HHjqM_kisr0

viirus
03.07.08, 12:21
20 fänni on Eesti mõistes täiesti arvestatav kogus välismängule. Vaevalt ükski teine fännklubi Eestis sellise arvu fänne kokku saab. Ja eesmärgiks on võtta kaasa poolehoidjad, kes toetavad häälega oma meeskonda. Ja neid ei ole meil väga rohkem olnudki.
Mina ütleks selle kohta seda, et vaevalt selle 20 seas kõik ikka tõsised fännid on. Sest kus nad kõik olid Narvas käies, kus vaevaliselt tuli 20 inimest vist ikka täis. Samas praegu jäi nii mõnigi nende 20 hulgast välja, kes alati mängudel käivad. Põhjuseks, miks nüüd kohad täis said nii kiirelt on see, et tasuta. Kui aga peab tühise summa maksma, siis kahaneb kohe kaasa sõitjate arv. Mitte, et ma tahaks vinguda, aga siinkohal võiksid tõesti need inimesed peeglisse vaadata, kes tõesti ainult sellepärast kaasa sõidavad, et tasuta saab ja mõelda veidi oma tegevuse üle :P
Võimalik, et jõuab enda transpordiga siiski Sillamäele. ;)

Rein
03.07.08, 12:51
Mul sall ja särk olemas. Loodetavasti Mariol ka minu jaoks koht.

-RoMaRiO-
03.07.08, 13:03
Mul sall ja särk olemas. Loodetavasti Mariol ka minu jaoks koht.

Istekohtasid paraku enam pole.

masturr
03.07.08, 13:32
Istekohtasid paraku enam pole.
Rein saab nyyd pöidla otsa istuda :D