PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

vincent
28.07.08, 00:52
Hea meelega loeks neid "mega suuri jutte" Vasquezi kohta, pole nagu küll kuskil silma jäänud. See haibi teemal jauramine hakkab vaikselt üle viskama juba.

lorenzo
28.07.08, 00:55
aga mida sellest Salvadorist siis oodatakse? Bojan Krkic on näiteks 17 ja vat et Barca algkoosseisu mees. noor brass aga 18 ja ei saa isegi Eestis Meistriliigas platsile

rallikas
28.07.08, 00:58
peruss, mitte brass :)

ALEKOK
28.07.08, 01:00
aga mida sellest Salvadorist siis oodatakse? Bojan Krkic on näiteks 17 ja vat et Barca algkoosseisu mees. noor brass aga 18 ja ei saa isegi Eestis Meistriliigas platsile

Kas ta polnud mitte Peruu pärituolu? Muidu arvamusega täiesti nõus. Kurat, kui vend on 18 ja juttude järgi suur talent, siis mis kuradi läbipõlemisest saab rääkida Eesti Meistriliigas :D

-RoMaRiO-
28.07.08, 01:03
Kuigi tegemist on hetkel veel 17-aastase kutiga, siis tuleb nõustuda, et venna tasemel mängijat temast ei saa ning mingi superstaar ta pole, kuid Eesti tasemel siiski täiesti korralik mängumees. Tehniliselt on ta jalaliigutus igatahes täitsa maailmaklass. Aga hoopis teravamalt on esinenud temaga samavanused Anti Kõlu ning Martin Tšegodajev. Eriti viimane.

lorenzo
28.07.08, 01:21
Pardon, Salvador, peruano

--andres--
28.07.08, 01:39
Ta pole brass. Rootsi-Peruulane.

$$$
28.07.08, 08:14
ta on peruust pärit nagu :S

taku*
28.07.08, 08:32
veelkord... siis ei kärise. mis brass, peeruriigist ju

eestimees
28.07.08, 10:35
Kas ta polnud mitte Peruu pärituolu? Muidu arvamusega täiesti nõus. Kurat, kui vend on 18 ja juttude järgi suur talent, siis mis kuradi läbipõlemisest saab rääkida Eesti Meistriliigas :D

Tšegodajevist tuleb küll üks hea mängija

RaidoL
28.07.08, 13:08
ta on peruu päritoluga rootslane :D

Felipe
28.07.08, 13:20
Vana Tšegodajev on ?

urmar
28.07.08, 13:48
Hea meelega loeks neid "mega suuri jutte" Vasquezi kohta, pole nagu küll kuskil silma jäänud. See haibi teemal jauramine hakkab vaikselt üle viskama juba.

Tegelikult oli juttu küll, kui andekas ta on. Ju olid sel ajal audis, kui seda räägiti. :)

-RoMaRiO-
28.07.08, 14:06
Vana Tšegodajev on ?

17. ja 10 märki.

vpiigo
28.07.08, 14:08
17. ja 10 märki.

Teemaga seoses-vana see Kõlu on???

-RoMaRiO-
28.07.08, 14:12
Teemaga seoses-vana see Kõlu on???

Kõlu sai minuteada kah äsja 17.

vpiigo
28.07.08, 14:17
Kõlu sai minuteada kah äsja 17.

Tänan.
Ja loomulikult tänan et oled minu tehtud pilti kasutanud:) Uhke tunne oli :):D

vincent
28.07.08, 15:38
Tegelikult oli juttu küll, kui andekas ta on. Ju olid sel ajal audis, kui seda räägiti. :)
loomulikult temast kui uuest mängijast saabumise ajal natuke räägiti. samas see polnud kaugeltki mingi meeletu üleskiitmine ja viimased kuud pole ka justkui mingit haipi kuulnud kellegi poolt, seega niisugune jutt on jälle tavapärane huupi lahmimine.

ja üleüldse, misasja ma vaidlen siin foorumi esijauraja ja foorumi esidemagoogiga, puhas ajaraisk...

Hellik
28.07.08, 15:55
See liigse haibi jutt on tõesti naljakas. Reklaam ja muu meediakajastus peabki olema normaalse jalgpallielu osa. Kritiseerijad arvavad vist, et oleks piisav kui korra nädalas ilmuks lehes paar rida mängutulemustega.

Teine asi on aga see, et nagu tüüpilise Eesti-värgina jäävad asjad mõnikord soiku. Näiteks Kalju kodukas. Suure hurraaga lubati igasuguseid videoprofiile jms. Nüüd seisab juba peaaegu pool aastat esindusmeeskonna lehel, et 'nädala mängijaks on Martin Maasing'

oku
28.07.08, 15:59
Kas keegi seletaks, kuidas ma kalju lehelt leian normaalse turniiritabeli võitude-viikide-kaotuste arvu ning väravate vahega? Ei suuda nagu kuidagi.

17
28.07.08, 16:05
Kas keegi seletaks, kuidas ma kalju lehelt leian normaalse turniiritabeli võitude-viikide-kaotuste arvu ning väravate vahega? Ei suuda nagu kuidagi.

Ei leiagi, sest seda pole seal. Nagu ka näiteks peetud mängude tulemusi.

urmar
28.07.08, 21:09
loomulikult temast kui uuest mängijast saabumise ajal natuke räägiti. samas see polnud kaugeltki mingi meeletu üleskiitmine ja viimased kuud pole ka justkui mingit haipi kuulnud kellegi poolt, seega niisugune jutt on jälle tavapärane huupi lahmimine.

ja üleüldse, misasja ma vaidlen siin foorumi esijauraja ja foorumi esidemagoogiga, puhas ajaraisk...

Mis haipi saab siin olla, naljamees. Kui ta mängidagi ei saa, mismoodi siis praegu haipida saaks? Hooaja alguses igatahes räägiti, et on andekas, aga vist ikka ei ole.
Hooaja eelvaates räägiti natekene temast ka: http://www.soccernet.ee/news.php?id=18777

urmar
28.07.08, 21:45
No kui tuleb välismaalane, siis eeldatavasti on ta ikka hea. Ja kui veel natukene teda kiidetakse ka, siis ongi justkui haip. :) Flora näiteks ei kiitnud Hakolat ja mees pidi seda ise platsil tegema hakkama. :D

-RoMaRiO-
28.07.08, 21:49
No kui tuleb välismaalane, siis eeldatavasti on ta ikka hea. Ja kui veel natukene teda kiidetakse ka, siis ongi justkui haip. :) Flora näiteks ei kiitnud Hakolat ja mees pidi seda ise platsil tegema hakkama. :D

Kus see Flora siis teda kiitma peaks, kui Flora suguse jalgpalliklubi arust on reklaam mõttetu?

eestimees
28.07.08, 21:51
Tšegodajev on selle pisikese ajaga end kaks korda rohkem tõestanud et ta parem mängija kui vasquez

Nahkpea
28.07.08, 22:35
Mis positsiooni see Tšegodajev üldse Kaljus mängib?

Vasquezist räägiti ikka rohkem küll kui mees tegelikult väärt on a la andekam veel kui tema FC Zürichis mängiv vanem vend jne. Nüüd siis kuuleme, et tegu lihtsalt Eesti mõistes rahuldava mängumehega. Paraku on selliseid rahuldavaid mängijaid siin omalgi enam kui küllalt. Kui tuua välismaalt pallur, siis peab ta olema tugevduseks, mitte kohatäitjaks.

PETSINHO
28.07.08, 23:14
Rahu, ainult rahu! Ma ei mõista, mis haipist ja keskpärasusest te jahute...
Ei ole keegi püüdnud ju Salvadori uue Pelena näidata, vaid on räägitud temast, kui noorest ja andekast tulevikumehest. Ja ta on endiselt andekas, lihtsalt tema vormimine heaks mängijaks ei käi üle öö! Kui Getulio ta kolmeks aastaks enda treenida võttis, siis pidi ta temas midagi nägema ju. Salvador on andekas mängija, lihtsalt võtab aega, millal ta hakkab meeste seas suuri tegusid tegema. Paljud siin lobisejad üldse teda omas elemendis on näinud?

Aga mis puutub Tšegodajevisse, siis ma arvan samuti, et ta on olnud väga hea viimastes mängudes. Ta samuti ju alles noor poiss ja jõuab suuri mänge teha veel küll ja küll.

Ja andke noortele aega areneda, ega poole hooajaga ei tee Coperfield ka neist eesti mõistes tähtmängijat

Nahkpea
28.07.08, 23:24
Ja andke noortele aega areneda, ega poole hooajaga ei tee Coperfield ka neist eesti mõistes tähtmängijat

Sellises vanuses peab juba Eesti mõistes olema tähtmängija kui tahta temast midagi rohkemat. Oper selles vanuses oli juba Arsenali huviorbiidis (kui keegi üldse mäletab seda fakti). Mitte et mul midagi Vasquezi vastu oleks, ei ole. Tore, et tuuakse siia ka kedagi, ma tahaks siiski rohkem näha võõrmängijaid, kes tõesti annaks midagi liigale ka juurde.

HABE
29.07.08, 01:15
Hakolal ja Vasquezil on see vahe, et üks mees otsiti klubisse, teine aga tuli Eestisse õppima ning sattus Valga trenni, peale hooaja lõppu prooviti Florasse ja jäigi sinna. Hakolat haipida oleks olnud veidi naljakas: " Floraga on liitunud 20 aastane Hakola, kelle Flora skaudid leidsid Valga trennist".
Kokkuvõttes aga vedas Floral kõvasti: said pmst tasuta Eesti mõistes tõelise talendi, samal ajal kui Kalju sai raha eest täiesti keskpärase poisi.
Õnne peab ka olema!:)

Nüüd sul on valed andmed. Vasques ise avaldas soovi tulla Nõmme Kaljusse Getulio käe alla treenima ja õppima. Mitte ei ostetud.

smörgåsbord
29.07.08, 01:23
Nüüd sul on valed andmed. Vasques ise avaldas soovi tulla Nõmme Kaljusse Getulio käe alla treenima ja õppima. Mitte ei ostetud.kas mind ka võetaks või? mine tea, äkki veel puhken õide. mul kuulsat venda pole, aga vanaema oli näitleja.

Nahkpea
29.07.08, 05:45
kas mind ka võetaks või? mine tea, äkki veel puhken õide. mul kuulsat venda pole, aga vanaema oli näitleja.

Kas sa oled lootustandvam näitleja kui su vanaema? Kui jah, siis peaks sulle pakkumisi nagu sarvest sadama. Näitlemine on tänapäeva jalgpallis sama tähtis kui jalgpallioskused ise. :D

Silver
30.07.08, 13:56
http://www.jkkalju.ee/designfiles/kaljutrans.jpg

jorss
30.07.08, 15:50
http://www.jkkalju.ee/designfiles/kaljutrans.jpg

smirrest rääkides siis, et kas klaarisite levadiaga sotid ära juba? ;)

billy t
30.07.08, 22:54
Smirre parem nibu torkab halastamatult silma:D

-RoMaRiO-
01.08.08, 22:23
Homme siis selle vooru vaat et tähtsaim mäng, kui võtame ära , siis saame neljanda koha.

Ja et siis kõik fännid kohal oleks ( nii väheseks kui meid jäänud on) . Politseid kah palun :D

PETSINHO
02.08.08, 00:58
Homme siis selle vooru vaat et tähtsaim mäng, kui võtame ära , siis saame neljanda koha.

Ja et siis kõik fännid kohal oleks ( nii väheseks kui meid jäänud on) . Politseid kah palun :D

Politsei ja matused, politsei ja matused...pooolitseiii ja mattuseed !

Ebanormaalne....

-RoMaRiO-
02.08.08, 13:54
Viimased ultrad, hakkame liikuma.

Ja tervitaks siinkohal veel Narva poolehoidjaid. Ussoltsevit tervitaks kah.

budu
02.08.08, 20:14
Kalju siis sai oma 7-3 võidu kätte ja neljas koht nendepäralt.nagu näha mõlema ründetöö on väga tasdemel olnud aga kaitsjad jäid vist seekord maha.

kuida politsei ennast üleval suutis pidada???

Shermann
02.08.08, 20:16

Ma arvan, et nad panid Transi kaitseliini pokri.

2mSööt3mMööda
02.08.08, 21:01
Politsei vist ei käi nagu liigamänge turvamas?

PraS
02.08.08, 21:19
Kas tõesti enam ise laule ei suuda välja mõelda? Nüüd olete ka Nybiti fännide laulu matkinud..

Ramm
02.08.08, 21:41
Kes need ultrad on? Mingid 15a teenager'd?..andke olla..

Silver
02.08.08, 22:01
Kes need ultrad on? Mingid 15a teenager'd?..andke olla..

Mida sa kirud? Need tiinerid ostavad vähemalt pileti ja toetavad Kaljut, mitte ei istu säästusektoris kritiseeriv larf ees ja käed puusas. Võta ennast kokku Ramm, su möla hakkab juba üle viskama.

Mis puutub PraSi vingumisse, siis sama kehtib ka sinu kohta. Laulgu seda, mida tahavad - vaba maa! Kui ei meeldi, osta kõrvatropid. :)

Even
02.08.08, 22:03
noh silver jõudsid ka pikalt nädalavahetuselt koju?

Silver
02.08.08, 22:09
noh silver jõudsid ka pikalt nädalavahetuselt koju?

Just nimelt. ;)

PraS
02.08.08, 22:28
Mis puutub PraSi vingumisse, siis sama kehtib ka sinu kohta. Laulgu seda, mida tahavad - vaba maa! Kui ei meeldi, osta kõrvatropid. :)

Ei vingunug vaid tõdesin, et kuidas on võimalik et ühtegi laulukest ise ei suudeta välja mõelda.

Fännide koguhulk hakkab ka vaikselt kahanema ehk siis haip hakkab otsa saama.

Mängus mis häiris oli kahe naise Haavistu ja Arruda arvukad teesklused. Eriti viimase omad. Ühe korra läksid brassi jalad ikka väga nõrgaks kui küljejoont kohtas.

Mäng ise oli koomiline. Narva oli justkui keskel domineerivam, kuid kaitseliin oli alla igasugust arvestust ja nõmmekatel polnd raskusi väravaid lüüa. Kuid aru ma ei saa miks end poolproffideks nimetav meeskond ikka sees nii käärib. Jõledalt oli teise poolaja keskpaigas möla platsil. Ja Leetma sõnad noorele TJK poisile, et sina jookse ka tagasi väga kohatud tundusid.

Järgmine mäng on vist "oma klubi ja liiga parim norras" vist väravasuul, kuna Kaas ikka ei vea vist stabiilselt kuidagi välja.

Felipe
02.08.08, 22:29
Kaljule super võit, nüüd veel TVMK vaja kotti pista !
Tahaks juba RoMaRiO või PETSINHO kommentaare mängust lugeda

Ramm
02.08.08, 22:50
Mida sa kirud? Need tiinerid ostavad vähemalt pileti ja toetavad Kaljut, mitte ei istu säästusektoris kritiseeriv larf ees ja käed puusas. Võta ennast kokku Ramm, su möla hakkab juba üle viskama.

Säästusektoris on vähemalt kõik lubatud(enda alkohol jne. ;) ),lisaks parem ülevaade mängust.Kui midagi toetavad/teevad siis tehku ennem selgeks mida nad ka ütlevad,et ei teeks oma mainet alla,inimesed lihtsalt naersid nende loosungite peale ja ütlesid täpselt sama mis sina- "Lapsed,võtke ennast kokku".
Aga aitab OT'st :) Kui ei meeldi mu möla siis olemas nupp "ignore" ;)

Silver
02.08.08, 23:01
Mis sa Ramm süstid endale pähe, et sa selline oled? :D

Väike ülevaade err'is olemas. :)

http://sport.err.ee

Ramm
02.08.08, 23:07
Mis sa Ramm süstid endale pähe, et sa selline oled? :D

Väike ülevaade err'is olemas. :)

Ei toeta süstimist,eelistan sporti :) Lihtsalt räägin seda mis on/oli.Muidu polnud midagi hullu va "Njaarva Traans sosijii"...milleks teha end nõmedaks inimeste ees.

sanchez
03.08.08, 00:15
Säästusektoris on vähemalt kõik lubatud(enda alkohol jne. ;) ),lisaks parem ülevaade mängust.Kui midagi toetavad/teevad siis tehku ennem selgeks mida nad ka ütlevad,et ei teeks oma mainet alla,inimesed lihtsalt naersid nende loosungite peale ja ütlesid täpselt sama mis sina- "Lapsed,võtke ennast kokku".
Aga aitab OT'st :) Kui ei meeldi mu möla siis olemas nupp "ignore" ;)

Minuarust oled sa jalgpalli parasiit!
Millega sa omast arust meie jalgpalli elule kaasa aitad? Piletit ei osta, tuled mängule oma alkoholiga ja kritiseerid teisi kes püüavad natukenegi midagi teha, et meil Eestis ka nats miskit toimuks...

Ma ei tea, aga seda sinu juttu ja seisukohta lugedes ma ütleks sulle, et sa oled KLOUN INTERNETIS!

Silver
03.08.08, 00:23
Ramm on pidevalt hoidnud sellist kritiseerivat mitte midagi ütlevat tooni. Küll on ükskord üks, teinekord teine asi, mis teda segab. Minu meelest selline mõttetu lalin ja vingumine ongi see, mis kuhugi ei vii. Nõmme Kalju fännide näol on tegemist väga toreda nähtusega. Vahet pole kui vanad nad on, peaasi, et nad naudivad seda, mida teevad. Usun, et mängijad on ülimalt rahul, et on inimesi, kes elavad häälekalt kaasa ning toetavad omasid. Tekib selline mõnus keskkond, milles viibida. Olgu, mõned hüüded pole päris Tammsaare või Koidula repertuaarist ning teinekord pakuvad kohati ka nalja. Põhiline on see, et on olemas see alge, mis proovib publikut ja mängijaid motiveerida. Kohe ei saagi tekkida mingi metsik fänniarmee eriliste ja vingete laulude ning seltskonnaga. Tore on see, et hetkel on Kalju fännid arvestaval kohal ning, mis põhiline rahvast on mängudel päris viisakalt olnud. :)

Miks ma enne natukene üle keesin? Põhjus väga lihtne - sellist iba ajab inimene, kes pole Eesti jalgpalli heaks peaaegu, et mitte midagi andnud ja siis tuleb veel kritiseerima. Algatuseks võiksid sa Ramm siiski pileti osta ja Eesti jalgpalli natukenegi toetada - siis räägime edasi. ;)

Even
03.08.08, 00:43
rammi võistkond kaotas kaljule ju, ära hurjuta.!

-RoMaRiO-
03.08.08, 00:56
Ma loodan et siinsed tõsised jalgpallisõbrad saavad aru, mida tähendab fänlus ning ei võta igat asja nii tõsiselt kui peaks võtma kuskil teatrietendusel. A.la kui me nö karjume mingeid ultraloosungeid, siis iga täie mõistusega kodanik saab aru, et nende 15-aastaste tattide näol pole tegemist mitte mingite ultrate ega huligaanidega, vaid jalgpallisõpradega. Kui me vahepeal laulame toredaid vene laule, siis keegi ei võta seda tõsiselt, vaid pigem naljaga. Oleme rahulikud ning üritame üheskoos siinset jalgpallikultuuri arendada! :)

Ramm
03.08.08, 00:56
Minuarust oled sa jalgpalli parasiit!
Millega sa omast arust meie jalgpalli elule kaasa aitad? Piletit ei osta, tuled mängule oma alkoholiga ja kritiseerid teisi kes püüavad natukenegi midagi teha, et meil Eestis ka nats miskit toimuks...

Ma ei tea, aga seda sinu juttu ja seisukohta lugedes ma ütleks sulle, et sa oled KLOUN INTERNETIS!

Kahjuks/õnneks ei tulnud alkoholiga mängule-ei poolda alkoholi.Sina,kes võtab minu postitusi tõsiselt,panebki mind siia postitusi tegema.

rammi võistkond kaotas kaljule ju, ära hurjuta.!

Päeva parim postitus :lahe:

Minu meelest selline mõttetu lalin ja vingumine ongi see, mis kuhugi ei vii. Nõmme Kalju fännide näol on tegemist väga toreda nähtusega.
Elu ei ole ainult lill :) Nõmme Kalju fännid on ka toredad,kui räägin mõnest ei tähenda,et kõik ühesugused.

Miks ma enne natukene üle keesin? Põhjus väga lihtne - sellist iba ajab inimene, kes pole Eesti jalgpalli heaks peaaegu, et mitte midagi andnud ja siis tuleb veel kritiseerima. Algatuseks võiksid sa Ramm siiski pileti osta ja Eesti jalgpalli natukenegi toetada - siis räägime edasi. ;)

Kriitika on alati teretulnud-ilma selleta ei arene miski.
Aga Silver palun ära kee üle,see paneb mind taas postitama kui sa ei saa aru et ma ei mõtle seda 100% tõsidusega.
Lisaks ma ostan peaaegu alati pileti,aga lihtsalt nõmme mets on tervisele kasulikum kui suitsetajate ringis olla.
Aga olgu aitab,homme uus päev,uus möla:)

-RoMaRiO-
03.08.08, 02:54
see fänlus selleks aga mind on hakanud rohkem huvitama miks mario tromp ei tee mängudest korralikke kokkuvõtteid enam, hooaja alguses olid need lausa suurepärased, aga nüüd kuidaugi ära väisnud või nii. võtke ennast kokku ometi
Ette tänades:)

härra, sooviks kuulda selgemaid pretentsioone, sest praegune jutt on minule küllaltki arusaamatu ning ei mõista, missugune tegematus või tegemine Sind häitib.

Kõike parimat! :)

Jürvi-Hool
03.08.08, 04:58
JESS KuRADI SEITSE NELI!!!!!!!

Jürvi-Hool
03.08.08, 04:59
Kolm? NÕMME KALJU!!!!

Kuno
03.08.08, 12:20
Lähme hingame parem kell 12 täna nats värsket õhku ja vaatame kuidas Arenal Kalju II Elvaga tõrr-mõrritab...

Piaoviaopiuviao
03.08.08, 12:35
[QUOTE=PraS;914635
Ja Leetma sõnad noorele TJK poisile, et sina jookse ka tagasi väga kohatud tundusid.

Sellist sitta kuulata endise koondislase ja hetkel vist pro paberil oleva mängija käest on ikka VÄGA -VÄGA lame.

Martin teeb kõik mis suuudab ja on näha et hakkab tulema. Ja siis mingi PAKS tuleb ja viib tuju alla.

Kuno
03.08.08, 12:44
[QUOTE=PraS;914635
Ja Leetma sõnad noorele TJK poisile, et sina jookse ka tagasi väga kohatud tundusid.

Sellist sitta kuulata endise koondislase ja hetkel vist pro paberil oleva mängija käest on ikka VÄGA -VÄGA lame.

Martin teeb kõik mis suuudab ja on näha et hakkab tulema. Ja siis mingi PAKS tuleb ja viib tuju alla.

Ärge nüüd üle pingutage... Tsiki on väga hea ja areneb iga mänguga selles pole kahtlust ja vaevalt, et tal tuju ära on läinud kui Liivo paar karmimat sõna talle ütles... See on mäng ja mis on platsil jääb platsile, seega ärge tooge neid asju siia foorumisse kaasa! Kõik on ok!

PraS
03.08.08, 12:54
[QUOTE=Piaoviaopiuviao;914767]

Ärge nüüd üle pingutage... Tsiki on väga hea ja areneb iga mänguga selles pole kahtlust ja vaevalt, et tal tuju ära on läinud kui Liivo paar karmimat sõna talle ütles... See on mäng ja mis on platsil jääb platsile, seega ärge tooge neid asju siia foorumisse kaasa! Kõik on ok!

Platsile ja riietusruumi, kuid teiste satside esituses pole ma sellist möla küll kuulnud. Kusjuures Flora vastu mängus soigus ka küllalt palju see Liivo. Üldiselt ML meeskond peaks riietusruumis oma asjad selgeks rääkima mitte väljakul üksteise kallal kraaksuma. Selline asi jäägu II liigast allapoole vast.

Kutt1423
03.08.08, 13:30
Tšegodajev on minu arust väga hea mängumees ja Liivo sõnad häirisid ka mind, mängis Martin ju üksi tervet vasakut äärt. kõva kutt

HABE
03.08.08, 13:51
Kahjuks ise eilset mängu ei näinud, sai linnast väljas oldud. Aga väravaid nüüd vaadates videolindilt, siis PALUN VÄGA: FELIPE NUNES ON HOO LEIDNUD NING LÄHENEB Postile IKKA VÄGA KIIRE HOOGA. Viimases kahes mängus kokku 5 väravat, kus enamustes ise ka briljantse eeltöö teinud, supper lihtsalt. Kriitikutele ka midagi: Vot sellist "mõtetut" mängu meest te Eestist ei leia.

PraS
03.08.08, 14:11
Kahjuks ise eilset mängu ei näinud, sai linnast väljas oldud. Aga väravaid nüüd vaadates videolindilt, siis PALUN VÄGA: FELIPE NUNES ON HOO LEIDNUD NING LÄHENEB Postile IKKA VÄGA KIIRE HOOGA. Viimases kahes mängus kokku 5 väravat, kus enamustes ise ka briljantse eeltöö teinud, supper lihtsalt. Kriitikutele ka midagi: Vot sellist "mõtetut" mängu meest te Eestist ei leia.

Jah Felipe on kindlasti ML parim mängija. Imelikul kombel pole ta Levadia ja Flora kaitsjatega hakkama saanud, kuid sellegi poolest liiga parim.

PETSINHO
03.08.08, 14:15
Ma nüüd Sen-i sünnipäevalt ka tagasi ja kaineks vist saanud :D
Mängust...sellise protsendiga realiseerimist mina küll ei mäleta! 8 võimalust oli ja 7 löödi ära. Super! Kui alati on meil olnud probleeme realiseerimisega, siis eilne mäng teeks kadedaks keda tahes. Ega Narvalgi olnud väga rohkem võimalusi, kui väravasse suutsid lüüa. Mis puutub Narva avaväravasse, siis ebaõnn! Totaalne ebaõnn :) Felipe järjekordselt hea. Trikitas ja lollitas Transi mehi nagu ise tahtis ja Alani karistuslöök oli filigraane!

PraS, sa oled ennast segi sittunud v? Mis Nybiti fännilauludest sa räägid ja kes pole ise välja mõelnud laule? PraS: "et kuidas on võimalik et ühtegi laulukest ise ei suudeta välja mõelda." ????? millest sa mees räägid???

Ramm, see, et säästusektor võtab sõna on ju väga tore! Ilma teieta meil poleks pooltki nii lõbus :D Tule ikka teinekordki mängu vaatama ja avalda oma arvamust ikka edasi. Nõmme Kalju ja säästusektor käivad ikka käsikäes :D

PraS
03.08.08, 14:20
PraS, sa oled ennast segi sittunud v? Mis Nybiti fännilauludest sa räägid ja kes pole ise välja mõelnud laule? PraS: "et kuidas on võimalik et ühtegi laulukest ise ei suudeta välja mõelda." ????? millest sa mees räägid???

Imelikul kombel laul kus te räägite Felipe tehnikast ja Antoni vuntsidest oli juba sama viisi ja sama mõttega tehtud Nybiti fännide poolt 2 aastat tagasi. Kokkusattumus? Või mis?

PETSINHO
03.08.08, 14:30
Imelikul kombel laul kus te räägite Felipe tehnikast ja Antoni vuntsidest oli juba sama viisi ja sama mõttega tehtud Nybiti fännide poolt 2 aastat tagasi. Kokkusattumus? Või mis?

Nybitil on fännid?? :eek:

Jah PraS, me pole suutnud ühtegi laulu välja mõelda ja tegeleme plagiaadiga :D

Palun võta kokku ennast! eksju

PraS
03.08.08, 14:35
Nybitil on fännid?? :eek:

Jah PraS, me pole suutnud ühtegi laulu välja mõelda ja tegeleme plagiaadiga :D

Palun võta kokku ennast! eksju

Nybitil ehk praegusel Dalkial on ühed parimad fännid peale Tartu Rocki. Sa võid ka normaalselt vastata :)

eestimees
03.08.08, 15:34
tra Felipe värav oli ikka klass

kuidas smirre oli?

IndrekL
03.08.08, 16:12
Juttude järgi üleplatsimees.

vpiigo
03.08.08, 18:03
Nybitil ehk praegusel Dalkial on ühed parimad fännid peale Tartu Rocki. Sa võid ka normaalselt vastata :)

Tegemist on eesti rahvalaulu viisijupikesega mille järgi ja sarnases noodis lauldi juba siis kui sind veel plaanis polnudki ja su isa veel kellakottides keksu mängis.
Nii et tegemist pole nybiti või dalkia mingi muu laulua ja ka mitte nõmme lauluga.
Tule maa peale ja lõpeta see pähe süstimine ära:deemon: Ja neid parimaid fänne pole kahjuks näha yldse-äkki ytled neile et tueksid sealt tartu puumajadest välja kui meeskond mängib. Kaljul on kyll põhituumik alati kohal ja teeb kära mitmekorselt ja ka teisele võistkonnale kaaa..:deemon:

rainer44
03.08.08, 21:01
Tegemist on eesti rahvalaulu viisijupikesega mille järgi ja sarnases noodis lauldi juba siis kui sind veel plaanis polnudki ja su isa veel kellakottides keksu mängis.
Nii et tegemist pole nybiti või dalkia mingi muu laulua ja ka mitte nõmme lauluga.
Tule maa peale ja lõpeta see pähe süstimine ära:deemon: Ja neid parimaid fänne pole kahjuks näha yldse-äkki ytled neile et tueksid sealt tartu puumajadest välja kui meeskond mängib. Kaljul on kyll põhituumik alati kohal ja teeb kära mitmekorselt ja ka teisele võistkonnale kaaa..:deemon:

kuhu peaks need tartu fännid tulema ?

masturr
04.08.08, 09:55
kuhu peaks need tartu fännid tulema ?ex ikka sinna kus mängib nende sats

PraS
04.08.08, 13:30

15a. poisi suust on kena nii elutarka teksti lugeda. Püüa üle olla ja ära isiklikuks mine. Lihtsalt jõle kokkusattumus,et teie ka sama viisijuppi kasutate mida juba Nybit paar aastat tagasi tegi. Sulle teadmiseks Nybit/Dalkia fännid paiknevad enamuses tlns nagu ka klubi.

-RoMaRiO-
04.08.08, 13:36
No küll on jube lugu, Sa katsu parem ise üle olla. Sest me oleme kõik oma lood kuskilt kopeerinud, sai näitekski õllepruuilijaltki ju laul maha võetud, mis me nüüd tegema peame siis? Ei ole meie seas ei mingit heliloojat ega värsimeistrit ning ei peagi olema, samuti on meie viisid tekkinud ka välismaistest hittidest, keegi meid seepärast ära ei tapa ju.

Even
04.08.08, 14:14
Ma kurdan ka natuke siis. Pange oma fännid kõik koos laulma, mitte nii, et laulavad 2-4 esimest siis vaatab, et kui publik imelikult ei vaata hakkavad ka teised laulma. Laulge selgelt, Kalju-Kalevi mängul ei saanud tihti aru ikka millest te laulate, kuna jäi nagu sõnalõppudest puudu. Ja kolmandaks, ma saan aru, et vaheldus on tore asi. Aga siis ei pea iga ettejuhtuva asja peale laulma kohe "blablabla matused, blablabla matused". Blabla esindab seda millest te tavaliselt laulate, olgu need vuntsid või ma ei tea mis asi.

PETSINHO
04.08.08, 14:52
Teate sõbrad...ma arvan, et me oleme õigel teel. Nii meeskond, kui ka toetajad. Kui tennisepublikpublik tribüünilt juba teab täpselt, et kuidas meeskond väljakul käituma peaks ja mida tohib platsil oma kaaslastele öelda, siis näitab see ju väga suurt huvi klubi tegemiste vastu ;)

Ja mis saaks veel parem olla, kui see, et iga säästrutribüüni mees võtab sõna ja õpetab kuidas tuleb laule laulda ja milliseid laule ning hüüdeid tohib kasutada. Jällegi see näitab, et huvi fännide tegevuse vastu on suur aga ise veel ei julgeta staadionile tulla ja rääkimata veel kaasaelamisest :D Ma olen kindel, et Kalju toetajad peavad uhked olema, et nende tegemiste kohta kõik soovivad õpetussõnu jagada ja tunnevad elavat huvi ;) :D

Silver
04.08.08, 15:03
Küll need Kalju fännid ja hüüded jäävad kõigile ete. Kahju kohe. :D

vpiigo
04.08.08, 15:43
15a. poisi suust on kena nii elutarka teksti lugeda. Püüa üle olla ja ära isiklikuks mine. Lihtsalt jõle kokkusattumus,et teie ka sama viisijuppi kasutate mida juba Nybit paar aastat tagasi tegi. Sulle teadmiseks Nybit/Dalkia fännid paiknevad enamuses tlns nagu ka klubi.

Sulle infoks -ei ole 15 a.. Ja isiklikuks läksid sina ja vastasin samaga. Ja kuna sa arvad et KÕIK KALJU FÄNNID ON 15A. VANAD siis nemad ei tea ju mis mõned aastad tagasi toimus-nad olid siis jualles lasteaias:deemon: :eek:
Ja vahet pole KUS ja KES nad on peaasi et oelksid kohal nagu KALJU FÄNNID ON

-RoMaRiO-
04.08.08, 16:00
Ma siin mainin selle vanuse teemaga seoses veel seda, et meie 15-16 aastased oleme esimesed, kelle tõttu võib siin mingigi jalgpallikultuur tekkida, sest oleme sündinud Eesti Vabariigi ajal ning anname endast kõik, et aastate pärast ei oleks seis nii nutune, nagu ta praegu on. Nii et vähem vingumist vanuse üle, mis ei ole üldsegi nii oluline. Jalgpallifännina ei ole vahet, kas sa oled õpilane või pensionär, mees või naine, rikas või vaene, vaid loeb see et sa huvitud jalgpallist ning see on kõige tähtsam.

Kuno
04.08.08, 16:14
Ei no tõesti naerma ajab ... noh... :D
Meil on super fännid ja THATS IT!

MEILE MEELDIB!

On veel küsimusi? Kui ei, siis vahetage teemat!

Kuno
04.08.08, 16:15
Ma siin mainin selle vanuse teemaga seoses veel seda, et meie 15-16 aastased oleme esimesed, kelle tõttu võib siin mingigi jalgpallikultuur tekkida, sest oleme sündinud Eesti Vabariigi ajal ning anname endast kõik, et aastate pärast ei oleks seis nii nutune, nagu ta praegu on. Nii et vähem vingumist vanuse üle, mis ei ole üldsegi nii oluline. Jalgpallifännina ei ole vahet, kas sa oled õpilane või pensionär, mees või naine, rikas või vaene, vaid loeb see et sa huvitud jalgpallist ning see on kõige tähtsam.

Väga õige!

oku
04.08.08, 16:37
Ma käisin ka mängu vaatamas. Fännid olid täitsa lõbusad ja laulsid päris palju. Kuidagi kokku on see punt ainult suvega natukene kuivanud, loodetavasti viimaste voorude edu toob publikut ja fänne juurde.

Kuno
04.08.08, 20:26
Ma käisin ka mängu vaatamas. Fännid olid täitsa lõbusad ja laulsid päris palju. Kuidagi kokku on see punt ainult suvega natukene kuivanud, loodetavasti viimaste voorude edu toob publikut ja fänne juurde.

Eks ta ole, suvel ikka inimesed risivad ja puhkavad... Sügisvoorudes teeme kindlasti publikurekordeid, 1500 inimest ei tohiks olla ületamatu!

17
04.08.08, 20:54
Ületamatu ehk mitte, aga kuhu need kõik mahutada? Või on staadioni laiendamine plaanis?

Kuno
04.08.08, 21:07
Ületamatu ehk mitte, aga kuhu need kõik mahutada? Või on staadioni laiendamine plaanis?

1500 pressib hiiule ära ja vajadusel saame otstesse lisatribüünid paigaldada.
Tulevikus kaob säästusektor ära, sest mingi hetk paigaldatakse metsa külge natuke kõrgem aed mis kaetakse läbipaistmatu võrgu ning reklaambanneritega. Seega nautige veel niikaua kui see võimalik on ;)

17
04.08.08, 21:24
1500 pressib hiiule ära ja vajadusel saame otstesse lisatribüünid paigaldada.

Kas see on juba reaalselt plaanis ka või hetkel veel vaid jutu tasandil? Või läheb käiku vaid tungival vajadusel?

vpiigo
04.08.08, 21:41
Aga 1500 pole ju nema rekord Kuno
Peab ikka yle 2000 olema:love:
Aga ühe tabeli tipu on Kalju enda valdusesse võtnud-Suuremaskoorilised mängud:deemon:

TeeleS
04.08.08, 22:01
Aga 1500 pole ju nema rekord Kuno
Peab ikka yle 2000 olema:love:
Aga ühe tabeli tipu on Kalju enda valdusesse võtnud-Suuremaskoorilised mängud:deemon:

Kõige kõrgem koht kõige pealtvaatajaterohkemate mängude edetabelis on Kaljul kolmas..

rainer44
04.08.08, 22:09
ex ikka sinna kus mängib nende sats
ja ongi juu kui rock mängib on fönnklubi alati kohal

Elari#3
04.08.08, 23:50

Väga õige postitus.Kust need fännide perekonnad siis tulema hakkavad kui mitte noortest kes tõmbavad kõigepealt kaasa oma tulevase kaasa ja siis oma lapsed jne :) ;):D

viirus
05.08.08, 13:19
Eks ta ole, suvel ikka inimesed risivad ja puhkavad... Sügisvoorudes teeme kindlasti publikurekordeid, 1500 inimest ei tohiks olla ületamatu!

alates järgmisest kohtumisest olen tagasi ratsu seljas..... viimane kuu on olnud liiga kiire aeg, pidevalt lennus

NIRK
05.08.08, 13:51
Väga õige postitus.Kust need fännide perekonnad siis tulema hakkavad kui mitte noortest kes tõmbavad kõigepealt kaasa oma tulevase kaasa ja siis oma lapsed jne :) ;):D

Ma ütleks kah paar sõna. Mõned foorumis on jah vingunud,et enamus fännid on mingid väiksed ja aint laste kisa kostub.Nagu näiteks tehti võrdlus Flora ja Djurgardeni fännide hüüete kõla suhtes.No kui teile ei meeldi,et noored seal oma häält teevad kes siis peaksid tulevikus üldse tegema kui neid poleks,meil lihtsalt ongi praegu seis selline ja ei tasu viriseda.

PETSINHO
05.08.08, 14:11
alates järgmisest kohtumisest olen tagasi ratsu seljas..... viimane kuu on olnud liiga kiire aeg, pidevalt lennus

Ohoo, mis mehed kivi alt välja pugenud. Me juba mõtlesime, et kuhu küll viirus ja tema punane pasun jäänud! Ütle palun, et sa oled pasuna ära kaotanud :D

budu
05.08.08, 14:14
Ma ütleks kah paar sõna. Mõned foorumis on jah vingunud,et enamus fännid on mingid väiksed ja aint laste kisa kostub.Nagu näiteks tehti võrdlus Flora ja Djurgardeni fännide hüüete kõla suhtes.No kui teile ei meeldi,et noored seal oma häält teevad kes siis peaksid tulevikus üldse tegema kui neid poleks,meil lihtsalt ongi pragu nii ja ei tasu viriseda.

selles suhtes sul õigus et kui juba noored staadionile ei tule sis kes veel.palju on neid üle 30neste kes tihti jalgpalli vaatama satuvad staadionile,nüüd meil alles tekib see põlvkond kes ei ole enam selle korvpalli lummuses mis meil enne 80ndatel ja 90ndatel oli.sest see oli aeg kui eestis oli vaid üks spordiala ja üks meeskond ehk sis korvpalli kalev.see muidugi minu arusaam asjast,eks minagi olin omal ajal suur korvpalli fänn aga kahjuks või õnneks kustus see leek minus kiirelt või tähendab jalgpalli leek lämmatas korvapallileegi.mida rohkem noori staadionitel seda parem.parem staadionil kaasa elamas ja laulmas kui kuskil nurga taga tina panemas

viirus
05.08.08, 15:25
Ohoo, mis mehed kivi alt välja pugenud. Me juba mõtlesime, et kuhu küll viirus ja tema punane pasun jäänud! Ütle palun, et sa oled pasuna ära kaotanud :D
ei ole midagi... seisab siin laual :D

Kuno
05.08.08, 16:21
ei ole midagi... seisab siin laual :D

siis on ju hea kui veel seisab :D

PETSINHO
05.08.08, 16:35
siis on ju hea kui veel seisab :D

see, et seisab pole miskit hirmsat aga see hull ju puhub ka seda veel :D

Kuno
05.08.08, 17:16
eks sa mine vaata siis oma korvpalli edasi. aga tea, et korvpall on enamus oma laule jalgpallilt üle võtnud (need vähesed korrad kui nad midagigi laulda suudavad). ühe korra olen käinud korvpalli vaatamas ja rohkem ei lähe mitte mingil juhul. laulda nad ei oska, pininapasundada oskavad seevastu sitaks hästi. lihtsalt karjuda "iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii" peale igat korvi ka oskavad. kas see "iiiiiiiiiiiiii" karjumine on laulmine? peale seda ühte mängu valutas pea 2 päeva ja rohkem seda kogemust ei taha. ennem vaatan kusagil Venemaal jalgpalli kus samuti pininapasundatakse kuid mitte nii hullusti ja jalgpallistaadionil vähemalt ei peegeldu see nii hästi seintelt ja katuselt tagasi kui kusagil kossuhallis.

kaljule ja fännidele aga ütleks, et jätkake aga samas vaimus edasi ja ärge alla andke, meie jalgpallikultuuril peavad tekkima traditsioonid ja et see tekiks ei tohi kusagil alla anda hetkekski ;)

Selline sõnum on silmadele lausa meeldiv lugeda....
Flora pooldaja ja innustab kalju fänne! Nii peabki olema, sest vahet pole millise klubi toetaja sa oled, probleemid on meil jalgpalliga ikka ühed ja samad!

Mõned inimesed lihtsalt erinevatel põhjustel (mõni kadedusest, mõni tahab hea asja kritiseerides ennast kõrvust kõrgemale tõsta, mõni lihtsalt ongi selline viriseja) kritiseerivad selle asemel, et oma panus anda, midagi asjaliku soovitada või suunata...

Ehk, siis kutsun jalgpallisõpru ülesse olema mõistlikumad, soosivamad ja rohkem abivalmis... Tolerantsus ei teeks ka paha!

viirus
05.08.08, 17:36
see, et seisab pole miskit hirmsat aga see hull ju puhub ka seda veel :D

enne sõitu tuleb ju ikka puhuda :p

Kuno
05.08.08, 18:52
enne sõitu tuleb ju ikka puhuda :p

njaa Viirus, kahtlane värk sinuga :D

PraS
05.08.08, 19:04
eks sa mine vaata siis oma korvpalli edasi. aga tea, et korvpall on enamus oma laule jalgpallilt üle võtnud (need vähesed korrad kui nad midagigi laulda suudavad). ühe korra olen käinud korvpalli vaatamas ja rohkem ei lähe mitte mingil juhul. laulda nad ei oska, pininapasundada oskavad seevastu sitaks hästi. lihtsalt karjuda "iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii" peale igat korvi ka oskavad. kas see "iiiiiiiiiiiiii" karjumine on laulmine? peale seda ühte mängu valutas pea 2 päeva ja rohkem seda kogemust ei taha. ennem vaatan kusagil Venemaal jalgpalli kus samuti pininapasundatakse kuid mitte nii hullusti ja jalgpallistaadionil vähemalt ei peegeldu see nii hästi seintelt ja katuselt tagasi kui kusagil kossuhallis.

kaljule ja fännidele aga ütleks, et jätkake aga samas vaimus edasi ja ärge alla andke, meie jalgpallikultuuril peavad tekkima traditsioonid ja et see tekiks ei tohi kusagil alla anda hetkekski ;)

Anna andeks, et mulle sport meeldib ja käin meelsasti kossu,vutti ja ka võrku vaatamas. Isegi Olümpial huvitab mind kas Kanter suudab kaugele heita või mitte.

PETSINHO
05.08.08, 23:17
Homme siis karikas vaja fanera kotti panna! Ajage kõik ennast kohale!

Kuno
06.08.08, 12:22
Anna andeks, et mulle sport meeldib ja käin meelsasti kossu,vutti ja ka võrku vaatamas. Isegi Olümpial huvitab mind kas Kanter suudab kaugele heita või mitte.

Ära pabla, anname andeks ;)

-RoMaRiO-
06.08.08, 14:23
Siiamaani on karikas ikka parasjagu ebaõnne olnud. Üle-eelmisel aastal sai kohtutud Narva Transiga, vaatamata ilusale kohtumisele tuli alla vanduda 5:2. Eelmine aasta oli karikas vägagi põnev, essas ringis tuli lisaaja viimasel minutil 3:2 võit Sillamäe üle, teises ringis tuli lisaajal 3:2 alla vanduda Tartule.

Ka täna, karika teises ringis on vastaseks ML sats ning loodetavasti on kolm kohtu seadus ning lööme vineeritootjad maha. Hea hoog on meil igatahes sees.

Ja asjaosalised, kell 16:30 siis koguneme, et hääled sisse harjutada. Näeme!

Sonderfern
06.08.08, 15:34
„TVMK on teada tuntud vastane," lausus ka Nõmme klubi brasiillasest juhendaja Fredo Getulio Aurelio, "kahjuks ei saa me kasutada selles mängus kõiki oma mängijaid, aga oleme valmis lahinguks.“

Keegi ka teab, kes on need mängijad kes ei saa osaleda?

$$$
06.08.08, 15:41
küllap need kes Nõmme kalju kahe eest karikat mängivad ;D .

PraS
06.08.08, 16:19
„TVMK on teada tuntud vastane," lausus ka Nõmme klubi brasiillasest juhendaja Fredo Getulio Aurelio, "kahjuks ei saa me kasutada selles mängus kõiki oma mängijaid, aga oleme valmis lahinguks.“

Smirnov siis üks neist keda ta kasutada ei saa.

Kuno
06.08.08, 17:01

Smirre ja Massa vist ei mängi... Viimasel Transi mängust väike vigastus ja Smirrel punane all Levadia ajast..

Rein
06.08.08, 17:15
Tulen tänast lahingut koos Silluga vaatama.

CD7
06.08.08, 17:40
ma vean ka ennast yle pika aja kohale ... nädalavahetused muidu jah kõik ära planeeritud suvel aga nüüd tagasi tööl ja linnas -> ikka tuleb Kalju mängule kõik sõbrad kaasa vedada!:D

Tofoa
06.08.08, 20:46
Poolajal 2-1 Kalju juhtimas, Kaas pani kärna, Teever kena koll lisaminutitel.

kaitz
06.08.08, 21:20
Poolajal 2-1 Kalju juhtimas, Kaas pani kärna, Teever kena koll lisaminutitel.

Nüüd juba 2:2

Shermann
06.08.08, 21:34
Nunes tegi jälle ära :)

darklord
06.08.08, 21:53
Elagu Elagu Elagu

-mirko-
06.08.08, 21:53
Väga hea meel Kalju pärast:)

rallikas
06.08.08, 22:41
Sarap oli püha viha täis, et mäng lisaajale ei läinud :D

Kaljult oli väga hea II poolaeg. Algus oli väga väga väga uimane kahjuks. Eriti humoorikas oli see, et väravad tulid minutitel 15' (0-1), 30' (1-1), 45' (2-1), 60' (2-2), 75' ......, 90' (3-2)

taku*
06.08.08, 22:41
onu kaas on kergelt ebastabiilne....

ehk uueks hooajaks tuleks mõelda korraliku vv peale.... ründajad müüvad pileteid, aga kaitsjad võidavad mänge

Silver
06.08.08, 23:02
TVMK ja matused, TVMK ja matused! :D

Sedinil oli väga kiire staadionilt ära saamisega. :D

ROOTSI KUNN
06.08.08, 23:06
Lagunev fanera sai oma kirstu veel ühe naela kui üsna põnevas mängus kaotas oma fännide marulisel toetusel võitnud Kaljule. :) Ei väga lahe oli ja puhas töövõit ,sest ohtlike võimaluste poolest oli fanera isegi vist parem.
Aga Kalju lihtsalt rebis selle võidu endale. Fanera vv tegi endale karuteene sellega ,kui mängis teisel poolajal vastu päikest ilma mütsita. Seisin värava taga just sel ajal ja pimestas isegi läbi päikeseprillide.
Õnnitlused Kalju fännidele ,teid oli väga hästi kuulda :) ja mulle tundus ,et oli ka mitmeid uusi laule.

ROOTSI KUNN
06.08.08, 23:08
TVMK ja matused, TVMK ja matused! :D

Sedinil oli väga kiire staadionilt ära saamisega. :D

Sedin võiks samasuguse kiirusega kaduda ka EJL -i juhatusest :)

Felipe
06.08.08, 23:11
Nüüd veel TVMK vaja ka Meistriliigas kotti pista .....

-RoMaRiO-
07.08.08, 00:46
Täitsa kino, Flora mängust külge hakanud värk,. täna siis õnnestus Alfastari turvameestel Kalju fänn ära toimetada, tervitusi kuttidele

Aga mäng oli tore ning emotsionaalselt väga mõnus. Järgmises karikaringis ootame mõnusat vastast!

elx
07.08.08, 00:51
kes on mõnus? Levadia?:D
aga muidugi ka õnne minu poolt, Kalju edasipääs oli eesti jalgpallile ainult kasuks:)

Kuno
07.08.08, 00:52
kes on mõnus? Levadia?:D

Ma just tahtsin öelda :D
Võiks tõrr-mõrritada nüüd vahelduseks ja siis kui vaja jälle lajatada ;)

Kuno
07.08.08, 00:53
Sedin võiks samasuguse kiirusega kaduda ka EJL -i juhatusest :)

Mul pole Sedini vastu midagi, aga sa ajasid mind praegu naerma :D

Priit1991
07.08.08, 01:05
võitis see kes rohkem seda tahtis , ja eks meie häälelgi olnud väike osa selles võidus

Kuno
07.08.08, 01:07
võitis see kes rohkem seda tahtis , ja eks meie häälelgi olnud väike osa selles võidus

Hääl aitas raudselt kaasa ja seda häält peab nüüd küll mitmekordistama kui tahame laupäeval Levadia vastu edukad olla :)

Kõik staadionile Laupäeval!!!!

viirus
07.08.08, 01:30
Täitsa kino, Flora mängust külge hakanud värk,. täna siis õnnestus Alfastari turvameestel Kalju fänn ära toimetada, tervitusi kuttidele

Aga mäng oli tore ning emotsionaalselt väga mõnus. Järgmises karikaringis ootame mõnusat vastast!
nii palju kui mina kohapeal kuulsin, siis tegelikult oli turva käitumine suhtkoht õigustatud. Meie fännil oli õlle käes, aga kohapeal ei müüdud, siis reaalselt võttes ei ole alko tarbimine lubatud. Muidugi see on suht jama, lootsin isegi platsi ääres ühe kalja võtta, aga näe ei müüdudki seal midagi. Pettumus oli suur.

elx
07.08.08, 02:17
heh, teisipäeval pärnus karikamängu ajal lubati õlletops näpus igal juhul sisse astuda aga eks kodukorrad ole erinevad:)

Pontsik
07.08.08, 12:02
Millal Järgmine Nõmme kalju mäng on?:D

Piaoviaopiuviao
07.08.08, 12:05
Millal Järgmine Nõmme kalju mäng on?:D

Seda küsib Kalju enda fänn,isssand jumal.

PETSINHO
07.08.08, 14:06
Aadu on ikka hull mees, tõeline huligaan. Ronis 2 korda üle aia tagasi, kui turvad ta välja olid visanud :D
mina aadut ei tunne :D
Päris hea rea peale oleme saanud, võidud tugevate üle! Nüüd laupäeval vaja levadiale ka vastu saada! pole ju probleem ;)

PS! Mario...kell 15 pidid hiiul olema!

PraS
07.08.08, 14:08
Aadu on ikka hull mees, tõeline huligaan. Ronis 2 korda üle aia tagasi, kui turvad ta välja olid visanud :D
mina aadut ei tunne :D

Aadu oli veel midagi teinud või mis? :D
Mina enam Nõmme Ultra-ga koos trammis ei liikle. Seekord õnneks jõudis tramm kohale ühestükis.

-RoMaRiO-
07.08.08, 14:13
Aadu oli veel midagi teinud või mis? :D
Mina enam Nõmme Ultra-ga koos trammis ei liikle. Seekord õnneks jõudis tramm kohale ühestükis.

Oi mees sul vedas, et sind bussis pärast polnud, sest see mis seal toimus oli lausa hullumeelsus. Munitsipaalpolitseil oli mõne ultraga ikka väga tegemist, tervitaks jällegi :D

PETSINHO
07.08.08, 14:27
Oi mees sul vedas, et sind bussis pärast polnud, sest see mis seal toimus oli lausa hullumeelsus. Munitsipaalpolitseil oli mõne ultraga ikka väga tegemist, tervitaks jällegi :D

aadu märatses ikka korralikult 36 bussis :D
Hea et buss ikka ühes tükis nõmmele jõudis, ma juba mõtlesin, et keerate selle kummuli ja MUPO lihtsalt laulate surnuks :D

Tervitaks ka TAK i toredaid bussijuhte :D

Kuno
07.08.08, 16:38
Täna igatahes teeb Kalju esindusmeesknd trenni Alecoq Sviidis - Coca Cola Plazas, kus taktikat õpitakse Pimeduse Rüütli mitte Tarmo Rüütli pealt :D

Pildid ja kajastus ajakirja veergudelt ja Kalju kodukalt!

PETSINHO
07.08.08, 20:57
tehke järgmised 85 võimalikult kiirelt ja valutult.

Ma hommikust saati murran pead siin, et mis 85-st sa jahud! Aega läks aga asja sai.. 6000 postitust ju hakkab täis saama! :D

No seekord ma tahan küll midagi võita, dai pohh...:D Kuno, mis annad mulle?

viirus
07.08.08, 21:51
saama peal väljas siin kõik? :D :D

PETSINHO
07.08.08, 22:03
Sina puhu pasunat

viirus
07.08.08, 22:25
kõik on välja puhutud, ei tule enam nii palju, kosuma peab ...täna ja homme õhtul :D :D ehk siis laupäeval otse peolt mängule

masturr
08.08.08, 02:36
kõik on välja puhutud, ei tule enam nii palju, kosuma peab ...täna ja homme õhtul :D :D ehk siis laupäeval otse peolt mängule

pigem ikka vastupidi :D

Vahkito
08.08.08, 10:40
Hei! Palju teid järgmisel laupäeval Tartusse on tulemas? Äkki teex väixe mängu kah?

CD7
08.08.08, 15:02
enne vaja leivad kappi pann .. levadia siis ...

-RoMaRiO-
08.08.08, 18:07
Hei! Palju teid järgmisel laupäeval Tartusse on tulemas? Äkki teex väixe mängu kah?

10 inimest on meid kindlasti tulemas, seega mängida saaks, aga seda mängu asja veel vaatab.

Kuno
08.08.08, 18:59
no kas flora tiivad, sektorid ja marurahvuslased ka ennast kohale veavad? Peaks see mäng ju ka nende jaoks oluline olema ;)

Alarikh
09.08.08, 00:10
no kas flora tiivad, sektorid ja marurahvuslased ka ennast kohale veavad? Peaks see mäng ju ka nende jaoks oluline olema ;)

Loomulikult mitte, Kuno! Nad tulevad karjuma koos meiega Pantrite vastu! ;) Muidugi ainult juhul kui nad ei ole juba koos Pärnakatega Narvas Transi toetamas :D

JanK
09.08.08, 01:25
Ütleme nii, et see polnud eriti naljakas.

fcfloraforever
09.08.08, 11:22
Loomulikult mitte, Kuno! Nad tulevad karjuma koos meiega Pantrite vastu! ;) Muidugi ainult juhul kui nad ei ole juba koos Pärnakatega Narvas Transi toetamas :D

teid ei toetame iialgi!enne läheme me Pantreid toetama kui teid.

PETSINHO
09.08.08, 12:55
Austatud asjaosalised! Tuletan meelde, et koguneme kell 16.00, Nõmme roheluses, et hääled üle kontrollida ja varustus korda seada. Hilinemist ei salli ;)

viirus
09.08.08, 15:15
Austatud asjaosalised! Tuletan meelde, et koguneme kell 16.00, Nõmme roheluses, et hääled üle kontrollida ja varustus korda seada. Hilinemist ei salli ;)

ei noh nõmmele ma küll sõita tänases konditsioonis ei kavatse, aga staadionil näeb.... sest seal toimub tantsupidu :p kuuldavasti

Kuno
09.08.08, 18:37
ei noh nõmmele ma küll sõita tänases konditsioonis ei kavatse, aga staadionil näeb.... sest seal toimub tantsupidu :p kuuldavasti

mis sul täna nende tugevate tähtedega on? :D

erxu
09.08.08, 21:35
Telekast vaadates hetkel vaatan kalju mängu levadiaga, seal teevad Kalju fännid ikka mõnusalt häält. respekt teile, levadia shame on you (n)

PETSINHO
10.08.08, 00:20
No nii, kust alustada siis nüüd...mänguliselt oli levadia vist nõksa parem aga mitte mäekõrguselt. Meie mäng läheb järjest paremaks ja heal päeval me võime võita keda tahes! Kaasi mõned supertõrjed hoidsid meid vee peal. Oleks meilgi rohkem õnne olnud, võinuks numbrid ilusamad olla. Aga paljud enne hooaja algust julgesid arvata, et Nõmme suudab mängida valitseva meistriga võõral väljakul viiki ja võtta vastu kõigest napp kaotus? Mitte paljud just...

Tribüünilt ka...Lihtsalt uskumatu on Lilto turvateenistuse kompententsus!! Käivad inimesed mitmeid kordi turvameestele rääkimas, et palun korjake see levadia toetaja meie sektorist ära, kes karjub meie keskel Kalju vastaseid loosungeid ja lubab šopuse meile panna. Aga mida tegi Lilto sellepeale?! Ütles nii: " Aga mis sina rääkima, meil on inimene, ta tulema ja vaatama ja me teiele tegema siis" ! No tule taevas appi! Sellest see intsident siis põhjustatudki.

Ja see teine intsitent, mis peale mängu oli, lõppes seekord vaid väikse kähmlusega :D

Tänud meeskonnale südika mängu eest! Tänud fännidele, kes kohal olid! Tänud Kalju 96 noortele, kes olid ka toetamas ja tänud Flora fännidele ja Paremale Tiivale toetuse eest!

JanK
10.08.08, 00:25
Ja see teine intsident, mis peale mängu oli, lõppes seekord vaid väikse kähmlusega :D

RÄÄGI
TÄPSUSTA
I'M DYING HERE

PETSINHO
10.08.08, 00:38
RÄÄGI
TÄPSUSTA
I'M DYING HERE

Mis seal ikka rääkida...slaavi veri kees üle :D

Aga tähtsam asi...Räägin Kalju fännklubi nimel: Tahtsime tänasel mängul avaldada toetust Georgiale ja teda tabanud agresiooni vastu aga kahjuks poliitilised avaldused keelati ära, seega tuli valmistatud plagud maha võtta.

Pantrid taunivad igasugust sõjadegevust Georgia pinnal ja separatistlikus Lõuna-Oseetias ja loodavad, et lõppevad Georgia linnade pommitamised ja jõutakse rahumeelse lahenduseni! Kutsume üles ka teisi jalkafänne ja fännklubisid taunima Venemaa agresiooni Georgia vastu!

Kalju fännklubi nimel

Jasper
10.08.08, 01:03
Kalju fännklubi nimel

Kõige targem asi, mida üks toetusgrupp saab teha on jääda apoliitiliseks. Isegi karjuma-ajavatel teemadel.

Räägin praegu surmtõsiselt, kaines olekus ja loodan, et 'see' tee jääb kõndimata.

PETSINHO
10.08.08, 01:19
Kõige targem asi, mida üks toetusgrupp saab teha on jääda apoliitiliseks. Isegi karjuma-ajavatel teemadel.

Räägin praegu surmtõsiselt, kaines olekus ja loodan, et 'see' tee jääb kõndimata.

Jasper, nii kaua, kui ma sind tean, on sul olnud alati oma arvamus ja sa pole kartnud seda välja näidata. See ühisavaldus on tehtud Fännide poolt ja klubil puudub sellega seos.

17
10.08.08, 01:20
Jasper ei rääkinudki ju klubist midagi, ütles toetusgrupp.. :D

tegelikult tahtsin ma hoopis sportlikust huvist küsida, et miks pool fännisektorit poolalasti koguaeg on? mingi uus mood vä

JanK
10.08.08, 01:22
Tahavad oma olematuid sikspäkke Ott Järvelale näidata?

-RoMaRiO-
10.08.08, 01:30
tegelikult tahtsin ma hoopis sportlikust huvist küsida, et miks pool fännisektorit poolalasti koguaeg on? mingi uus mood vä

kallike, häirib sind või? häbeneda ei ole meil midagi ning meie oleme nii, sina kanna oma kure särki ja ole rahul sellega :)

ja JanK, sa jäta oma huumor endale ning vaata et laupäeval prill näkku kinni ei lööda, jõudu!

jaa, Lilto, Lilto! :D

17
10.08.08, 01:32
Ei häiri, ütlesin ju, et sportlikust huvist küsisin.

Jasper
10.08.08, 02:24
Jasper, nii kaua, kui ma sind tean, on sul olnud alati oma arvamus ja sa pole kartnud seda välja näidata. See ühisavaldus on tehtud Fännide poolt ja klubil puudub sellega seos.

Asi pole arvamuse omamises(kuigi antud teema puhul mul see veel puudub) või julguses seda avaldada. Poliitika radikaalsetel teemadel toob varem või hiljem igast sitta kaela. Eriti võib see jama tuua praeguses eesti jalgpalli olukorras.

Politsei ja turvaöötajad ning fännid kaugenevad mõlemapoolsete möödalaskmistega iga päevaga. Liiguvad crew'd ja raporteeritakse väiksematest hõõrumistest. Punatähe toetajad avaldasid muljet nii mõnelegi noorele vutifannile, kes ühendades 'armastuse' jalgpalli vastu tavalise noore tegevusega, soperdavad foorumi filmiteemat avaldustega 'Green Street Hooligans on best ever muuvi'.

Pean ennast üheks pädevamaks inimeseks selles foorumis jalgpallivägivalla osas, kuna minu lemmikliigas Itaalias on viimastel aastatel rämedalt palju jama ja dikussiooni antud teemal. Süüdlastena käib kõige rohkem läbi ultrate nimetamine. Pahatihti tuleneb konflikt erinevatest poliitilistest vaadetest.

Kahjuks on nii, kel kõige vähem oidu, see kipub ikka esimesena ka peale lendama. Poliitilised loosungid on antud juhul kõige kergemini süttivad pommid. Olgu idee humanitlik kui tahes ei ole inimloomuses selles situtsioonis 'võlgu jääda'. Lõputu lumepall jõuab sellisesse faasi, et algset pointi ei mäleta mitte keegi.

Itaalia üheks parimaks curvaks loetakse Milani oma. Viimane tõsine juhtum oli neil aastal 95. Rahu säilitamisel tuuakse suurimaks plussiks nende apoliitilisust.

Seega on minu suur soov ja üleskutse hoiduda poliitikast staadionitel, eriti selliste toetusgruppide seas, kuhu kuuluvad veel täielikku küpsust mittesaavutanud fännid. Muidu on tulevik verimust.

(tera ma ei viitsinud täielikult seda posti lihvida, sest olen sunnitud kasutama on-screen klaverit)

sõjale tegin ka eraldi teema (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=6297)

IndrekL
10.08.08, 02:39
Kalju fännidele ütleks nii palju, et tore, kui oma tiimi häälekalt toetate, aga ärge võtke eeskujuks - nagu Jasper mainis - igasugu Football Factory ja Green Street Hooligansi filme. Tänasel (kellaajaliselt muidugi juba eilsel) kohtumisel oli ka üsnagi palju provotseerimist teie endite poolt. Muidu jõudu ja jaksu!

marika123
10.08.08, 08:54
pole see Levadia midagi nii võitmatu, kKaju tegi oma tööd ülihästi ja oleks nõksa paremini pingutanud nagu viimastel minutitel, siis ehk oleks ka seis veid teine old, aga mina olen rahul ja uhke Kalju üle.. :)

buub
10.08.08, 10:20
pole see Levadia midagi nii võitmatu, kKaju tegi oma tööd ülihästi ja oleks nõksa paremini pingutanud nagu viimastel minutitel, siis ehk oleks ka seis veid teine old, aga mina olen rahul ja uhke Kalju üle.. :)

No ülihästi Nad siiski ei teinud ju.

eestimees
10.08.08, 10:44
Smirre oli jube kehv, Kägost rääkimata

JanK
10.08.08, 11:38
Imelik jah, iga mäng on nad poolalasti, isegi kui õues on külm.

Vahkito
10.08.08, 15:32
10 inimest on meid kindlasti tulemas, seega mängida saaks, aga seda mängu asja veel vaatab.

Mis siin ikka vaadata. Võix ju ikkagi mängida, aga yritage hiljemalt homsex teada anda ja mängu algus võix olla hiljemalt 15 00.

-RoMaRiO-
10.08.08, 15:39
Mis siin ikka vaadata. Võix ju ikkagi mängida, aga yritage hiljemalt homsex teada anda ja mängu algus võix olla hiljemalt 15 00.

No teeme ära, võta ühendust.

mario_tromp@msn.com

PraS
10.08.08, 16:37

Aga tähtsam asi...Räägin Kalju fännklubi nimel: Tahtsime tänasel mängul avaldada toetust Georgiale ja teda tabanud agresiooni vastu aga kahjuks poliitilised avaldused keelati ära, seega tuli valmistatud plagud maha võtta.

Pantrid taunivad igasugust sõjadegevust Georgia pinnal ja separatistlikus Lõuna-Oseetias ja loodavad, et lõppevad Georgia linnade pommitamised ja jõutakse rahumeelse lahenduseni! Kutsume üles ka teisi jalkafänne ja fännklubisid taunima Venemaa agresiooni Georgia vastu!

Kalju fännklubi nimel

Sillamäe fännid iga tahes andsid mõista mis nad sellest gruusia asjast arvavad.

kesa
10.08.08, 17:05

Kalju fännklubi nimel

Toetan Kalju fännklubi avaldust.

IndrekL
10.08.08, 17:16
Seepärast ongi targem selliste olukordade puhul olla STAADIONIL apoliitiline. Pole vaja, et fännid veel poliitika pärast kiskuma lähevad.

budu
10.08.08, 20:10
kes see roheline panter oli eilsel mängul?

taku*
10.08.08, 20:16

mis nad siis arvavad, ei olnud mängul, et tea millest jutt käib:S

PraS
10.08.08, 20:49
mis nad siis arvavad, ei olnud mängul, et tea millest jutt käib:S

Vaata galeriid ja näed mis nad kodus valmitasid.

HABE
10.08.08, 22:58

Tõlgi ära ka see plakat meile, kes venekeelt nii hästi ei oska.

Rein
10.08.08, 23:16
Vadif!!! Sa oled mitte võitja!!!

Midagi sellist peaks olema. Keda nad selle Vadifi all mõtlevad ma ei tea.

hacker12
10.08.08, 23:35
Vadim Dobiža on viigistaja/kaotaja

easy

taku*
11.08.08, 00:25
ma ikka ei ampsa läbi, et mismoodi see siis selle gruusia tsirkusega seotud on....

vabandan OT tekitamise pärast...

-RoMaRiO-
11.08.08, 00:44
kes see roheline panter oli eilsel mängul?

üks tore tüdruk nimega Margret.

PETSINHO
11.08.08, 00:48

Minu imestus...Sillamäel on tekkinud fännid? Nad kohe Tallinna sõitnud ja puha?
Palju neid seal mängule oli kohale tulnud ja kas nasd toetasid ka oma meeskonda?
Iseenesest vägagi tervitatav, kui tekkinud tõepoolest neile fännklubi!

fcfloraforever
11.08.08, 00:51
Palju neid seal mängule oli kohale tulnud ja kas nasd toetasid ka oma meeskonda?

1 korra mängu alguses vist karjusid midagi aga siis läksid hoopis selle plakati juurest ära.

PETSINHO
11.08.08, 00:53
Palju neid oli?

Sen
11.08.08, 00:55
1 korra mängu alguses vist karjusid midagi aga siis läksid hoopis selle plakati juurest ära.

see oli ilmselge provokatsioon!
plakatil oli varjatud sõnum!
kuidas te tahmapead seda lahti ei hammusta?
miks keelati Kalju lipud ja miks põletati putini plakateid?
kes olid need tundmatud ja kas nad olid ka sillamäelt?

fcfloraforever
11.08.08, 00:55
Palju neid oli?

mingi 5 oli vist..

Vahkito
11.08.08, 10:40

Nad käisid isegi Tartus mingi viie-kuuekesi. Häält nad eriti ei teinud. Puhusid mõned korrad pasunat ja lehvitasid mingit lipukest.

kollikonn
11.08.08, 10:55
Ikkagi tore et neil mingi punt tekkinud!

Siimphoto
11.08.08, 17:03
Levadia ja Kalju mängu pildid (http://www.siimphoto.net/gallery/Sports/Football/Club%20Football/FC%20Levadia%20vs%20JK%20Kalju%20(09.08.2008)/)

Felipe
11.08.08, 17:55
see oli ilmselge provokatsioon!
plakatil oli varjatud sõnum!
kuidas te tahmapead seda lahti ei hammusta?
miks keelati Kalju lipud ja miks põletati putini plakateid?
kes olid need tundmatud ja kas nad olid ka sillamäelt?

Noo räägi lähemalt siis... :)

Saarlane
11.08.08, 21:21
Vadifi asemel olevat Vadim kirjas, mis tähistab Vladimirit. Putinit.

Felipe
11.08.08, 22:10
Traaa ma mõtlesin, et Dobizat mõeldi :D

Jaak
11.08.08, 23:55
Vadifi asemel olevat Vadim kirjas, mis tähistab Vladimirit. Putinit.

Vadim nüüd küll Vladimirit ei tähenda.Selleks on Volodja :)

valodja
13.08.08, 02:15
Viimasel kahel pildidl, mille link siia on postitatud, on kohe näha, et tegu on idabloki ajuinvaliididega. Ma usun, et neil oli kindlasti midagi asjalikku öelda.
Kurb, et suur osa idabloki elanikest ei suuda ajupotensiaali kasutada asjalikumalt.

huryt
14.08.08, 01:49
Siuke küsimus kuidas toimub transport Tartu 16.08? Kuulsin et võimalik minna ka meeskonna bussiga aga kohad on piiratud.

vpiigo
14.08.08, 10:47
ma arvan et need kohad juba kinni ammu-:deemon: Aga rongid käivad ka:deemon:

Kuno
14.08.08, 15:48
vist veel on kohti.. Mario teab.

-RoMaRiO-
14.08.08, 15:54
Siuke küsimus kuidas toimub transport Tartu 16.08? Kuulsin et võimalik minna ka meeskonna bussiga aga kohad on piiratud.

Kui on võimalus, siis annan läbi Kuti teada :)

PETSINHO
15.08.08, 03:56
Hea hooga mängule peale...võit on meie :)

http://www.youtube.com/watch?v=JM7VefjgVEs

.

Kuno
15.08.08, 18:38
12.30 läheb buss stereost ja minuarust mõned kohad veel olid... 27 fänni mahub peale. mario regab!

-RoMaRiO-
15.08.08, 19:56
5 vaba kohta veel, soovijatel saata kiri mario_tromp@msn.com

PraS
15.08.08, 21:26
5 vaba kohta veel, soovijatel saata kiri mario_tromp@msn.com

Mario, ma ei viitsi tulla:)

-RoMaRiO-
15.08.08, 22:13
Mario, ma ei viitsi tulla:)

Oli sel postitusel mõte? Aga meil teisigi kaameragapoisse platsis :D

ROOTSI KUNN
16.08.08, 19:30
Tundub ,et Kaljul saab Tartust oma järjekordsed vitsad .

kaitz
16.08.08, 19:32
Tundub ,et Kaljul saab Tartust oma järjekordsed vitsad .

Nu aega muidugi veel on

staaaaaar
16.08.08, 19:59
Kui kellegil aega on äkki räägiks tänasest kalju mängust , seal tundus midagi imelist toimunud? :)

ROOTSI KUNN
16.08.08, 19:59
On see mingi näpukas või ? Flora kodukal näitab Kalju võitu 2-3 aga väravalööjaks on märgitud vaid Teever 66 min. ühe väravaga. Kes ülejäänud siis lõid? On see üldse õige tulemus?

aanvaller
16.08.08, 20:00
TARTU JK MAAG TAMMEKA - NÕMME JK KALJU 2:3 (1:0) LÕPPSEIS
ärge sõnuge ära!
loodan, et pole näpukas :)

Shermann
16.08.08, 20:00
Teever on lahe tüüp!

väravad: 43. Kristjan Tiirik, 50. Rasmus Tomson - 66., 85., 86. Ingemar Teever

aanvaller
16.08.08, 20:01
:love: Teever !

ROOTSI KUNN
16.08.08, 20:01
Jah parandus tuli ja Ingemar on lõpus ikka hullu pannud aga nüüd kiman Arenale ,Levadiat kottima:)

17
16.08.08, 20:07
On see mingi näpukas või ? Flora kodukal näitab Kalju võitu 2-3 aga väravalööjaks on märgitud vaid Teever 66 min. ühe väravaga. Kes ülejäänud siis lõid? On see üldse õige tulemus?

Kuidagi tuleb ju põnevust üleval hoida.. :D

kaitz
16.08.08, 20:28
Jah parandus tuli ja Ingemar on lõpus ikka hullu pannud aga nüüd kiman Arenale ,Levadiat kottima:)

Edu,ehk tõesti:D

Eugen
16.08.08, 20:53
Ei ole midagi öelda,Ingemar on hea(35 min 3 kolli).Aga mix poiss varust tuli?

Felipe
16.08.08, 22:01
Ingemar on kõva ! Kalju on super, kolmas koht pole veel käest libisenud

Felipe
16.08.08, 22:02
Kuidas selle iga tuhendema postitusega on?

Jasper
16.08.08, 22:08
proovime

6000. post oli tegelt spämmeri oma. ma kustutasin ühe tsiteeritud, kuid sisutühja posti ära seega on 'troon' hetkel minu

Felipe
16.08.08, 22:15
Tra situ pihku munn, 6000 postitus oli enne mul

Jasper
16.08.08, 22:22
Tra situ pihku munn, 6000 postitus oli enne mul

xaxaxaxaxa

pwned

ma pole ju muud väitnudki:)

TeeleS
17.08.08, 00:46
Kuulge, aitäh kaljukad, et mängima tulite! Veriseks kiskus, aga tore oli :)

HABE
17.08.08, 00:50
Poolkaitsja Mario Hansi: "Laupäeval toimub Tamme staadionil lausa kaks tulist heitlust. Väljakul võtavad mõõtu meeskonnad ja väljaku kõrval fännid. Arvan, et suurem võimalus on võita sellel meeskonnal, kellel on häälekamad toetajad. Kuigi Kalju on näidanud viimasel ajal head minekut, usun, et nii meie meeskond kui ka fännid on võiduvõimelised!"

Mario Hansi eksis mõlemas, fännide vahelise lahingu võitsid Roosad Pantrid seisuga 5-3 (edukat peaparandamist tartlasele, kellel peast verd hakkas jooksma 2 mängija vahelisest kokkupõrkest tingituna).
Tammeka-Kalju mängul fännid olid küll enamvähem võrdsed aga Kalju omad paistsid vähe aktiivsemad olema. Mäng ise oli tuline ja Nõmme Kalju võitis tänu motivatsioonile (võiduga tähistati treeneri sünnipäeva). Peakohtunik andis kaarte igatepidi õigustatult aga mõne oleks saanud ära hoida kiirema reageerimisele väljakul toimuvale (niivõrd pingelises mängus on kaklused lähedal).

-RoMaRiO-
17.08.08, 01:00
Ma annan veits objektiivsema hinnangu kah nii fänlusele kui mängule. Jah, fänlus oli nõrk, selle aasta vaat et kõige nõrgem, kui v.a tagasi tee bussis, mis oli kõige parem :D
Aga fänluse nõrkuse tekitasid mõned tegurid, mida asjamehed rohkem teavad, ja ma luban rohkem seda enma ei juhtu. Mänguliselt olime kuni Ingemari sissetulekuni loiud, kuigi esimest poolaega siiski kontrollisime suhtselgelt, samas 100% võimalusi ei tekkinud, kuigi lööke väravale oli üle 10, samuti ka nurgalööke. Sellegipoolest tekkisid tartlastel paremad võimalused ning Tiirik keerutas suurepärase karistuslöögi ristnurka. Pärast teist väravat tundus seis vägagi lootusetu, kuid õnneks on olemas Ingemar Teever.

Aitäh!

Kuno
17.08.08, 12:45
Eile oli väga lahe! 60 inimese buss oli rahvast täis ja terve tee tagasi kõlasid kalju teemalised laulud :) Igatahes thanks ja BIG UP kõigile kes kaasas olid!

Järgmisel laupäeval on magustoiduks kaks hiilgavat sündmust, millest üks on isegi "lives" Kalev Sport telekanalis! Kutsun isiklikult KÕIKI fänne järgmisel laupäeval enne Kalju - Vapruse mängu Pirita randa sooja tegema! Saate oma hääled lahti karjuda ja sellega Unibet Nõmme Kaljut Eesti Meistriks aidata! Kogu pulli kannab üle Kalev Sport kes teeb Pirita rannast 5 tunnise otseülekande! Rannajalgpalli asju ajavad tegelased on lubanud isegi tribüüne ja muud lahedat kraami telemänguks kohale toimetada!!!! Äkki luuakse midngi sarnane atmosfäär kui suurtel maailma areenidel? Vaadake, siis ja tutvuge :) http://www.beachsoccer.com/nova/pages/index.php?p=5

Intriigi on igatahes palju!
Edetabel enne viimast etappi:

1. Unibet/ Nõmme Kalju 83p
2. SC Real 79p
3. Betoon 74p
4. H2O 57p
5. A&A Kinnisvara 57p
6. Reiu Puhkekeskus 53p
7. Blitzkrieg/ Tamme Auto 44p
8. Anzi 33p
9. JK Kotkas 32p
10. MC Tallinn 22p
11. Viimsi JK 8p
12. FC Flora 7p

Lisainfo:
http://www.rannajalgpall.ee/?menuID=9&newsID=381
NB! Trummide ja lippudega pole Eesti rannajalgpalli (ümmardatult) peaaegu kümneaastase ajaloo jooksul kordagi fännatud... TEEME AJALUGU, LETS GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?! :)
Esimesed mängud Pirita rannas algavad juba kell 10 hommikul. Mängudekava selgub peatselt!

Samal päeval, kell 17.00, Hiiu Staadionil, võõrustab Nõmme Kalju oma häid sõppru pärnust. Kuna Kaljul on reaalne võimalus teha ajalugu ja lõpetada hooaeg isegi medalikohaga, siis on iga mäng hetkel äärimiselt suure tähtsusega! Ilma fännide toetuseta poleks me Tartust sellisest august välja tulnud, seega tulge kõik Hiiule ja teeme koos kõik unistused teoks!

Võtke jalad nüüd kõhualt välja ja laulge hääled juba varakult puhtaks!

Kuno
17.08.08, 12:56
Nende voorudega võib veel palju juhtuda!

23. aug 17:00 Nõmme JK Kalju vs Pärnu JK Vaprus
23. aug 17:00 Narva JK Trans vs Tallinna FC TVMK
23. aug 19:30 Viljandi JK Tulevik vs JK Sillamäe Kalev
26. aug 18:45 Tallinna FC TVMK vs Tallinna FC Flora
30. aug 17:00 JK Tallinna Kalev vs Tallinna FC Levadia
30. aug 17:00 JK Sillamäe Kalev vs Narva JK Trans
30. aug 17:00 Pärnu JK Vaprus vs Tartu JK Maag Tammeka
30. aug 17:00 Tallinna FC TVMK vs Nõmme JK Kalju
30. aug 19:30 Tallinna FC Flora vs Viljandi JK Tulevik
13. sept 14:00 Viljandi JK Tulevik vs JK Tallinna Kalev
13. sept 14:00 Tallinna FC Levadia vs Pärnu JK Vaprus
13. sept 14:00 Nõmme JK Kalju vs JK Sillamäe Kalev
13. sept 14:00 Tartu JK Maag Tammeka vs Tallinna FC TVMK
13. sept 17:00 Narva JK Trans vs Tallinna FC Flora
16. sept 17:00 JK Tallinna Kalev vs Narva JK Trans
16. sept 17:00 JK Sillamäe Kalev vs Tartu JK Maag Tammeka
16. sept 17:00 Tallinna FC TVMK vs Pärnu JK Vaprus
16. sept 18:45 Viljandi JK Tulevik vs Tallinna FC Levadia
16. sept 18:45 Tallinna FC Flora vs Nõmme JK Kalju
20. sept 14:00 Tallinna FC Levadia vs Viljandi JK Tulevik
20. sept 14:00 Nõmme JK Kalju vs Tallinna FC Flora
20. sept 14:00 Tartu JK Maag Tammeka vs JK Sillamäe Kalev
20. sept 14:00 Pärnu JK Vaprus vs Tallinna FC TVMK
20. sept 17:00 Narva JK Trans vs JK Tallinna Kalev
27. sept 14:00 Tallinna FC Flora vs Narva JK Trans
27. sept 14:00 JK Tallinna Kalev vs Viljandi JK Tulevik
27. sept 14:00 JK Sillamäe Kalev vs Nõmme JK Kalju
27. sept 14:00 Pärnu JK Vaprus vs Tallinna FC Levadia
27. sept 17:00 Tallinna FC TVMK vs Tartu JK Maag Tammeka
30. sept 17:00 Tallinna FC Levadia vs JK Tallinna Kalev
30. sept 17:00 Narva JK Trans vs JK Sillamäe Kalev
30. sept 18:45 Viljandi JK Tulevik vs Tallinna FC Flora
30. sept 18:45 Nõmme JK Kalju vs Tallinna FC TVMK
30. sept 18:45 Tartu JK Maag Tammeka vs Pärnu JK Vaprus
04. okt 14:00 Tallinna FC Flora vs JK Tallinna Kalev
04. okt 14:00 Tartu JK Maag Tammeka vs Tallinna FC Levadia
04. okt 14:00 JK Sillamäe Kalev vs Viljandi JK Tulevik
04. okt 14:00 Tallinna FC TVMK vs Narva JK Trans
04. okt 17:00 Pärnu JK Vaprus vs Nõmme JK Kalju
18. okt 14:00 Viljandi JK Tulevik vs Tallinna FC TVMK
18. okt 14:00 JK Tallinna Kalev vs JK Sillamäe Kalev
18. okt 14:00 Tallinna FC Levadia vs Tallinna FC Flora
18. okt 14:00 Narva JK Trans vs Pärnu JK Vaprus
18. okt 17:00 Nõmme JK Kalju vs Tartu JK Maag Tammeka
25. okt 14:00 Nõmme JK Kalju vs Tallinna FC Levadia
25. okt 14:00 JK Sillamäe Kalev vs Tallinna FC Flora
25. okt 14:00 Pärnu JK Vaprus vs Viljandi JK Tulevik
25. okt 14:00 Tallinna FC TVMK vs JK Tallinna Kalev
25. okt 17:00 Tartu JK Maag Tammeka vs Narva JK Trans
01. nov 14:00 JK Tallinna Kalev vs Pärnu JK Vaprus
01. nov 14:00 Tallinna FC Levadia vs JK Sillamäe Kalev
01. nov 14:00 Narva JK Trans vs Nõmme JK Kalju
01. nov 14:00 Viljandi JK Tulevik vs Tartu JK Maag Tammeka
01. nov 17:00 Tallinna FC Flora vs Tallinna FC TVMK
08. nov 13:00 Nõmme JK Kalju vs Viljandi JK Tulevik
08. nov 13:00 Tartu JK Maag Tammeka vs JK Tallinna Kalev
08. nov 13:00 Pärnu JK Vaprus vs Tallinna FC Flora
08. nov 13:00 Tallinna FC TVMK vs JK Sillamäe Kalev
08. nov 17:00 Narva JK Trans vs Tallinna FC Levadia
15. nov 13:00 Tallinna FC Flora vs Tartu JK Maag Tammeka
15. nov 13:00 JK Tallinna Kalev vs Nõmme JK Kalju
15. nov 13:00 Tallinna FC Levadia vs Tallinna FC TVMK
15. nov 13:00 JK Sillamäe Kalev vs Pärnu JK Vaprus
15. nov 13:00 Viljandi JK Tulevik vs Narva JK Trans

JanK
17.08.08, 13:14
Saate oma hääled lahti karjuda

Ma hoiatan teid, teid viiakse mendiga ära, sest tegu on avaliku korra üliraske rikkumisega ja politsei tuleb kindlasti. Teid uputatakse vees ja küsitakse, miks te laulate, sest paljudel inimestel pea valutab. :D

Kuno
17.08.08, 13:24
Ma hoiatan teid, teid viiakse mendiga ära, sest tegu on avaliku korra üliraske rikkumisega ja politsei tuleb kindlasti. Teid uputatakse vees ja küsitakse, miks te laulate, sest paljudel inimestel pea valutab. :D

See on registreeritud üritus, piiratud alal. Uputada saame ainult vastaseid! :D

Vahkito
17.08.08, 14:18
Eile oli väga lahe! 60 inimese buss oli rahvast täis ja terve tee tagasi kõlasid kalju teemalised laulud :) Igatahes thanks ja BIG UP kõigile kes kaasas olid!

Järgmisel laupäeval on magustoiduks kaks hiilgavat sündmust, millest üks on isegi "lives" Kalev Sport telekanalis! Kutsun isiklikult KÕIKI fänne järgmisel laupäeval enne Kalju - Vapruse mängu Pirita randa sooja tegema! Saate oma hääled lahti karjuda ja sellega Unibet Nõmme Kaljut Eesti Meistriks aidata! Kogu pulli kannab üle Kalev Sport kes teeb Pirita rannast 5 tunnise otseülekande! Rannajalgpalli asju ajavad tegelased on lubanud isegi tribüüne ja muud lahedat kraami telemänguks kohale toimetada!!!! Äkki luuakse midngi sarnane atmosfäär kui suurtel maailma areenidel? Vaadake, siis ja tutvuge :) http://www.beachsoccer.com/nova/pages/index.php?p=5

Intriigi on igatahes palju!
Edetabel enne viimast etappi:

1. Unibet/ Nõmme Kalju 83p
2. SC Real 79p
3. Betoon 74p
4. H2O 57p
5. A&A Kinnisvara 57p
6. Reiu Puhkekeskus 53p
7. Blitzkrieg/ Tamme Auto 44p
8. Anzi 33p
9. JK Kotkas 32p
10. MC Tallinn 22p
11. Viimsi JK 8p
12. FC Flora 7p

Lisainfo:
http://www.rannajalgpall.ee/?menuID=9&newsID=381
NB! Trummide ja lippudega pole Eesti rannajalgpalli (ümmardatult) peaaegu kümneaastase ajaloo jooksul kordagi fännatud... TEEME AJALUGU, LETS GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?! :)
Esimesed mängud Pirita rannas algavad juba kell 10 hommikul. Mängudekava selgub peatselt!

Samal päeval, kell 17.00, Hiiu Staadionil, võõrustab Nõmme Kalju oma häid sõppru pärnust. Kuna Kaljul on reaalne võimalus teha ajalugu ja lõpetada hooaeg isegi medalikohaga, siis on iga mäng hetkel äärimiselt suure tähtsusega! Ilma fännide toetuseta poleks me Tartust sellisest august välja tulnud, seega tulge kõik Hiiule ja teeme koos kõik unistused teoks!

Võtke jalad nüüd kõhualt välja ja laulge hääled juba varakult puhtaks!

masturr
17.08.08, 16:15
Jap, fännid olid teil muidugi head, aga august tulite te siiski välja tänu kohtunike abile. Meie kaotust see enam, olematux ei tee, aga sa võix seda vähemalt tunnistadagi....kle mida sa ajad? mis need kohtunikud tegid siis andsid teile 10 min lisaaega et tagasi lyya w kui see on aitamine siis kyll

Kuno
17.08.08, 18:25
Jap, fännid olid teil muidugi head, aga august tulite te siiski välja tänu kohtunike abile. Meie kaotust see enam, olematux ei tee, aga sa võix seda vähemalt tunnistadagi....

Ma ei näinud, et kohtunik oleks need väravad löönud... Teever tegi seda kui ma ei eksi! Sellel teemal ei ole mõtet rääkida. Keegi ei teinud mängu ära peale mängijate endi... Oleks te veel ühe suutnud lüüa oleks ühtemoodi läinud, oleks felipe oma üks-üks olukorra veel ära löönud oleks seis 4:2 olnud ja teistmoodi läinud.... Kohtunikud on nagu alati... Kõige mõtetum on minuarust süüdistada kedagi kolmandat.... Ole mees võida ära ja on tehtud! Me suutsime esimesel poolajal väga nigelat mängu näidata ja me suutsime teisel poolajal tõelise surve peale panna ja sealt tulid ka need väravad...

Aga Tammeka oli tubli ja ma ei ütle kellegi kohta ühtegi halba sõna. Ainult positiivsed emotsioonid on vaatamata väga rärvilisele ja pingelisele mängule. Igaüks vaatab muidugi läbi oma silmade neid asju....

vpiigo
17.08.08, 20:14
Ma annan veits objektiivsema hinnangu kah nii fänlusele kui mängule. Jah, fänlus oli nõrk, selle aasta vaat et kõige nõrgem, kui v.a tagasi tee bussis, mis oli kõige parem :D
Aga fänluse nõrkuse tekitasid mõned tegurid, mida asjamehed rohkem teavad, ja ma luban rohkem seda enma ei juhtu. Mänguliselt olime kuni Ingemari sissetulekuni loiud, kuigi esimest poolaega siiski kontrollisime suhtselgelt, samas 100% võimalusi ei tekkinud, kuigi lööke väravale oli üle 10, samuti ka nurgalööke. Sellegipoolest tekkisid tartlastel paremad võimalused ning Tiirik keerutas suurepärase karistuslöögi ristnurka. Pärast teist väravat tundus seis vägagi lootusetu, kuid õnneks on olemas Ingemar Teever.

Aitäh!

Mina natuke vaidleks sulle vastu-Fänlus oli koguse kohta mis teid kohal oli väga hea(välja arvatud esimese poolaja lõpp kui te vabsee vait olite)Ja tagasi teel teie fänlus tingitud osadest teguritest mida siinkohal nimetama ei hakka-Aga yks mõte sulle-kuigi võistkond võitis mängui ja oli ka ylemeelikus meeleolus siis kas sa ei arva et pool tundi yhte ja sama laulu laulda on natuke liig. Ja oli meil neid võimalusi ka ennem kui Teever sisse tuli aga lihtsalt löömata jäid.

Kari
17.08.08, 20:23
[***
Kutsun isiklikult KÕIKI fänne järgmisel laupäeval enne Kalju - Vapruse mängu Pirita randa sooja tegema! Saate oma hääled lahti karjuda ja sellega Unibet Nõmme Kaljut Eesti Meistriks aidata! Kogu pulli kannab üle Kalev Sport kes teeb Pirita rannast 5 tunnise otseülekande!

PINGE on tõesti õhus, Rannajalgpalli edetabel enne viimast etappi on eriti pingeline! Väikseks täpsustuseks, et Eesti rannajalgpallil hetkel käsil siiski alles kuues aasta:), kuid tundub nagu oleks ala olnud pildis juba 10aastat:)
Aga SEL LAUPÄEVAL on tulemas AJALOOLINE etapp Eesti jalgpallile üldse, kuna MITTE KUNAGI ei ole Eesti jalgpallist tehtud nii pikka ja põhjaliku teleülekannet!!!!!!
Aga jäädvusta ka ennast telepildile ja lisaks põnevatele mängudele, on fännidel võimalus otseeetris endale lahedaid auhindu võita!!!
Mängude ajakava ja mängueelsed kommentaarid lugemiseks www.rannajalgpall.ee juba hiljemalt teisipäevaks!

Kuno
17.08.08, 22:00
[***
Kutsun isiklikult KÕIKI fänne järgmisel laupäeval enne Kalju - Vapruse mängu Pirita randa sooja tegema! Saate oma hääled lahti karjuda ja sellega Unibet Nõmme Kaljut Eesti Meistriks aidata! Kogu pulli kannab üle Kalev Sport kes teeb Pirita rannast 5 tunnise otseülekande!

PINGE on tõesti õhus, Rannajalgpalli edetabel enne viimast etappi on eriti pingeline! Väikseks täpsustuseks, et Eesti rannajalgpallil hetkel käsil siiski alles kuues aasta:), kuid tundub nagu oleks ala olnud pildis juba 10aastat:)
Aga SEL LAUPÄEVAL on tulemas AJALOOLINE etapp Eesti jalgpallile üldse, kuna MITTE KUNAGI ei ole Eesti jalgpallist tehtud nii pikka ja põhjaliku teleülekannet!!!!!!
Aga jäädvusta ka ennast telepildile ja lisaks põnevatele mängudele, on fännidel võimalus otseeetris endale lahedaid auhindu võita!!!
Mängude ajakava ja mängueelsed kommentaarid lugemiseks www.rannajalgpall.ee juba hiljemalt teisipäevaks!

"AJALOOLINE etapp Eesti jalgpallile üldse, kuna MITTE KUNAGI ei ole Eesti jalgpallist tehtud nii pikka ja põhjaliku teleülekannet!!!!!!!"

Oot. pea nüüd kinni...! Eesti Rannajalgpallist ikka ;)
Aga jah, kui Kari veel meile siia mängude kellaajad ka lisab, siis teeks talle sügava kummarduse!

-RoMaRiO-
18.08.08, 00:22
Mina natuke vaidleks sulle vastu-Fänlus oli koguse kohta mis teid kohal oli väga hea(välja arvatud esimese poolaja lõpp kui te vabsee vait olite)Ja tagasi teel teie fänlus tingitud osadest teguritest mida siinkohal nimetama ei hakka-Aga yks mõte sulle-kuigi võistkond võitis mängui ja oli ka ylemeelikus meeleolus siis kas sa ei arva et pool tundi yhte ja sama laulu laulda on natuke liig. Ja oli meil neid võimalusi ka ennem kui Teever sisse tuli aga lihtsalt löömata jäid.

Ma selle ühe laulu laulmise kohta ütleks, et uut laulu pidi harjutama :D

Sesmõttes mitte viisi pidavatel inimestel on algus tsipa raske sellega harjuda ning tuleb harjutada. Aga küll asja saab ning Pärnu vastu saab seda viisijuppigi kuulata. Seega tulge kasvõi sellepärast statale, kino saab :D

Vahkito
18.08.08, 12:55
Ma ei näinud, et kohtunik oleks need väravad löönud... Teever tegi seda kui ma ei eksi! Sellel teemal ei ole mõtet rääkida. Keegi ei teinud mängu ära peale mängijate endi... Oleks te veel ühe suutnud lüüa oleks ühtemoodi läinud, oleks felipe oma üks-üks olukorra veel ära löönud oleks seis 4:2 olnud ja teistmoodi läinud.... Kohtunikud on nagu alati... Kõige mõtetum on minuarust süüdistada kedagi kolmandat.... Ole mees võida ära ja on tehtud! Me suutsime esimesel poolajal väga nigelat mängu näidata ja me suutsime teisel poolajal tõelise surve peale panna ja sealt tulid ka need väravad...

Aga Tammeka oli tubli ja ma ei ütle kellegi kohta ühtegi halba sõna. Ainult positiivsed emotsioonid on vaatamata väga rärvilisele ja pingelisele mängule. Igaüks vaatab muidugi läbi oma silmade neid asju....

Sa Kunokene oled tõesti väga tähelepanelik, sest kohtunik ei löönudki väravat! Vähemalt selle nägid sa ära. Seekord lihtsalt vilistati ebaõiglaselt ja kõik! Muidugi olex me pidanud oma võimalused ära lööma, aga väga paljudel kordadel vilistati meie meeskonnale suluseis seal, kus seda ei olnud ja loomulikult läheb lõpux tuju ära. Kaas olex pidanud kindlalt punase kaardi esimesel poolajal saama ja arusaamatux jäi, et mix järgnes ainult kollane....
Mul polex midagi öelda, kui neid kaht väravat polex löödud kindlast suluseisust. Mäng on kaotatud ja tagasi seda enam ei saa, aga foorum ongi sellex et inimesed saaxid siin omavahel suhelda ja kunagi kindlasti oled ka sina see, kes kurdab et kohtunikud tegid ylekohut.

Kuno
18.08.08, 13:33
Sa Kunokene oled tõesti väga tähelepanelik, sest kohtunik ei löönudki väravat! Vähemalt selle nägid sa ära. Seekord lihtsalt vilistati ebaõiglaselt ja kõik! Muidugi olex me pidanud oma võimalused ära lööma, aga väga paljudel kordadel vilistati meie meeskonnale suluseis seal, kus seda ei olnud ja loomulikult läheb lõpux tuju ära. Kaas olex pidanud kindlalt punase kaardi esimesel poolajal saama ja arusaamatux jäi, et mix järgnes ainult kollane....
Mul polex midagi öelda, kui neid kaht väravat polex löödud kindlast suluseisust. Mäng on kaotatud ja tagasi seda enam ei saa, aga foorum ongi sellex et inimesed saaxid siin omavahel suhelda ja kunagi kindlasti oled ka sina see, kes kurdab et kohtunikud tegid ylekohut.

Ma pole ammu enam kohtunike suunas avaldusi teinud kuna olen aru saanud, et see on täiesti mõtetu ja rumal... See ei muuda mitte midagi ja alati on nii, et 10 inimest arvavad, et oli kindel viga või suluseis ja 10 arvavad, et polnud viga ega suluseisu.

Sellel päeval, selles mängus löödi sellised väravad ja kohtunikud nägid seda nii nagu nad nägid... SEE ONGI JALGPALLIVÕLU!

Ka meie oleme kaotanud ja teinekord mõtled, et oleks see või teine asi olnud nii või naa või, siis veel kohtunik ja mis-iganes... Lõpptulemus on siiski see, et kui oled parem siis võidad ka sita kohtunikuga!

Lihtsalt jubedalt üle viskab see halamine peale mängu stiilis jaaa oiii Kunoke tunnista.....
Käi P**** mida ma tunnistan? Tunnistan, et Tammeka oli sümpaatne ja ma ei ütle ühtegi halba sõna, ainult kiidan, aga selle mängu suutsime võita, tulime välja raskest seisust TÄNU SELLELE, et meeskond näitas oma sisu ja Tammeka lasi meil ennast võita!

Olen selle üle uhke ja õnnelik ja ära sina tule siin foormumis minu rõõmu oma kohtuniku nutulauluga ära rikkuma.. Eks?

Järgmine kord mängime Hiiul ja siis on Tammekal võimalus näidata, et nad on väärt võitu ja ma ei ütle ühtegi sõna kui nad Kaljut võidavad!

Kõik, Respekt! Keskendume järgmistele voorudele!

Martin
18.08.08, 14:22
Kuno, ära ärritu ja ära pane tähele. Kui need kaks oleks suluseisud olnud ja kohtunik oleks need ära võtnud, oleks Nõmme 6:2 võitnud, sest nad oleks veel rohkem suruma hakanud ja oleks tõelist sisu näidanud. Vot see ongi oleksi ja poleksi võlu - väita võib ükskõik mida. Loeb aga lõpptulemus.

Ilus mäng oli, kahju lihtsalt, et Tartu toetajana on suurem osa emotsioone sellised, nagu selle mängu lõppedes :)

Kuno
18.08.08, 15:04
Kuno, ära ärritu ja ära pane tähele. Kui need kaks oleks suluseisud olnud ja kohtunik oleks need ära võtnud, oleks Nõmme 6:2 võitnud, sest nad oleks veel rohkem suruma hakanud ja oleks tõelist sisu näidanud. Vot see ongi oleksi ja poleksi võlu - väita võib ükskõik mida. Loeb aga lõpptulemus.

Ilus mäng oli, kahju lihtsalt, et Tartu toetajana on suurem osa emotsioone sellised, nagu selle mängu lõppedes :)

Ilusti öeldud! Ja ilus näide miks ma Tartut alati positiivse sõnaga toetan.. Näide tuli vastukaaluks Tartu omalt toetajalt! Jagan sinuga arvamust, et oleksid ja poleksid jäävadki nendeks ja loeb see mis mängulõpuks tablool on!

Thanks ja Edu!

NB! Mäng oli muidugi iseenesest super... Sellist kulgu ja pinget... no ma ei tea.. ei mäleta millal viimati kogesin!

-RoMaRiO-
18.08.08, 17:31
Tartu on möödas ja Kalju võitis ning teenitult, sest kogu kohtumise vältel oli pall rohkem meie käes ning see surve, mis teisel poolajal oli, sealt pididki väravad tulema, see oli asjade loogiline käik. Kas nüüd siis kohtunike abiga v mitte. Võibolla olin nii ekstaasis, aga mina mängul suluseise küll väravate puhul ei näinud, samas olime kaugel kah.

Aga las see teema olla.

Igatahes vingemaid uudiseid kah.

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=184

viirus
18.08.08, 17:43
Vingumised kohtunike arvel on ja jäävad alati ja just kaotanud poole poolt. Sinna ei ole midagi parata. Kohtunik on inimene, inimesed eksivad aeg-ajalt see on loomulik. Eks see jääb kohtuniku südametunnistusele koputama, kui eksiski. Paraku ise mingeid räigeid eksimusi kohtuniku poolt ei täheldanud isegi, siis kui kaotusseisus olime.

Felipe
18.08.08, 18:05
Igatahes vingemaid uudiseid kah.

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=184

Krt, täpselt see Mario ,mis ma sult mõne aja eest küsisin, seda mul just vaja oligi :)

Vutt-vutt nüüd Järve Selverisse !!! :D

Kuno
19.08.08, 13:08
Täna, Teisipäeval ja Reedel jagab Nõmme Kalju koostöös Club Privéga kingitusi Prive külalistele!

Esimesed 200 klubikülastajat kes sisenevad täna ja reedel ööklubisse Prive saavad Nõmme Kaljult kingituseks 75 eek maksva pileti Nõmme Kalju VS Pärnu vaprus mängule mis toimub laupäeval, 17.00 Hiiu Staadionil!

Täna tähistab Club Privé Taasiseseisvumispäeva!
Esinevad Radio Slave (UK, Berlin), Octave One Live! (Detroit), Emerson ja EKVA...

Reedel legendaarne Robert Owens Live + DJ Set!
www.clubprive.ee

Pole välistatud, et Robert Owens külastab laupäeval ka Hiiu Staadionit ja liitub Nõmme Kalju fännidega! ;)

Silver
19.08.08, 16:01
http://www.jkkalju.ee/designfiles/kalju_vaprus.jpg

Daz Booob
19.08.08, 19:16
mitte, et mulle ilusad ja pehmed faierid ei meeldiks, aga hetkel jääb küll mulje, et nõmme kaljul on rohkem (kupüüri)toetajaid kui fänne - eesti ehitab.

tiriam
20.08.08, 23:00
järgmine vastane karikas siis MaagTammeka duubel .... ehk järgmisesse vooru pääs peaks olema reaalne, kalju2 mängib emmastega, ka nemad peaksid edasi saama nii, et suhteliselt hea loos meile ;)

-RoMaRiO-
20.08.08, 23:10
Mänguliselt vast jah mängitav loos ning edasipääs reaalne, kuid atraktiivsus mängudes puudub. Kes see viitsib Tartusse sõita kohtumisele, kus mäng mingi duubliga? Jah, ma viitsiks, aga ikkagi :D

Atraktiivne oleks olnud Põlva Lootos, Toompeal, Piraaja, Kuresaaare vmt. Või oleks võinud siis kodus vähemaltki olla, aga kannatame ning 16 parema sekka saamine on mõlemal tiimil väga reaalne. Nägin täna Emmastet ja olid IV liiga tiimi vastu väga hädas ning 2 korda oli 0:0 pealt lähedal ka kaotusseisu jäämine.

Kuno
21.08.08, 14:22
Mänguliselt vast jah mängitav loos ning edasipääs reaalne, kuid atraktiivsus mängudes puudub. Kes see viitsib Tartusse sõita kohtumisele, kus mäng mingi duubliga? Jah, ma viitsiks, aga ikkagi :D

Atraktiivne oleks olnud Põlva Lootos, Toompeal, Piraaja, Kuresaaare vmt. Või oleks võinud siis kodus vähemaltki olla, aga kannatame ning 16 parema sekka saamine on mõlemal tiimil väga reaalne. Nägin täna Emmastet ja olid IV liiga tiimi vastu väga hädas ning 2 korda oli 0:0 pealt lähedal ka kaotusseisu jäämine.

Tõelised ultrad ju ei vali!

viirus
21.08.08, 17:14
Noh esiteks mäng on nii kui nii nädala sees ja sellisel kellaajal, kui kuidagi ei jõua töölt Tartusse.

Kuno
21.08.08, 17:36
Noh esiteks mäng on nii kui nii nädala sees ja sellisel kellaajal, kui kuidagi ei jõua töölt Tartusse.

Sa pole ju tõeline Ultra ka ;D

-RoMaRiO-
21.08.08, 17:37

Ma olen :D
Ja olen kohal kah :D