PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

Taux007
19.09.08, 19:39
Aga mis suuruses flaier olema peab? Mahutasin 4 tk A4-le, mustvalgena ning vasakult poolt on natuke jamasti, kas peab uued tegema, või saab nendega ka sisse?

-RoMaRiO-
19.09.08, 19:54
http://www.youtube.com/watch?v=PPKq22mZPtw&feature=related

ootaks homme meie omalt kah :)

PETSINHO
19.09.08, 20:54
Aga mis suuruses flaier olema peab? Mahutasin 4 tk A4-le, mustvalgena ning vasakult poolt on natuke jamasti, kas peab uued tegema, või saab nendega ka sisse?

Saad ikka, pole probleemi! Mänguni...

PETSINHO
19.09.08, 21:14
http://www.youtube.com/watch?v=0kTQvJSaK8g&feature=related

Loodetavasti on turvameetmeid ikka karmistatud :D :D

Taux007
20.09.08, 14:07
Teeme publikurekordi! :D

aanvaller
20.09.08, 16:22
Kahju, et nüüd Anieril viimasel ajal pauk lahti on läinud.

ringo
20.09.08, 16:38
ära ole nii kitsarinnaline! pigem ikka on ju kahju, et nõmmekatel pauk on kinni jäänud.

Kahju, et nüüd Anieril viimasel ajal pauk lahti on läinud.

Rein
20.09.08, 17:14
Vasqes ja Kask keskväljal :D
Sellise paigutusega ei saagi paremat tulemust. Getulio on väga rumal treener.

kaitz
20.09.08, 17:18
Järjekordne"hea" mäng Kaljult ve?:D 0:3

Ramm
20.09.08, 17:43
Kindlasti oli midagi väga positiivset 0:3 seisus;)

kaitz
20.09.08, 17:57
Kindlasti oli midagi väga positiivset 0:3 seisus;)

Siis on kõik hästi:D

JanK
20.09.08, 18:36
WTF? Kõigest 110 inimest?

Kuidas siis see Kalju-Kalev 686 võimalik on, kui nüüd olid ikka tribüünid päris täis?

Taux007
20.09.08, 18:47
No.. säästusektoris oli 71 pealtvaatajat parimal hetkel, lugesin ise üle. Meid oli ikka üle kahe korra rohkem seal - > miskit valetab kuskil.

Rein
20.09.08, 19:11
Äkki alla 18 aastaseid ei loeta enam :D ?

Õhtujuht
20.09.08, 20:23
miskit valetab kuskil.
äkki lõputunnistusel olev matemaatika hinne!

Taux007
20.09.08, 21:52
Toob siis kohe oma alused ka välja kenasti!

PETSINHO
20.09.08, 22:12
WTF? Kõigest 110 inimest?

Kuidas siis see Kalju-Kalev 686 võimalik on, kui nüüd olid ikka tribüünid päris täis?

Õige pealtvaatajate arv peaks olema 365

Mängust.. kehvem, kui teisipäeval, kuigi esimene poolaeg oli täiesti OK. teine poolaeg mäng lagunes peale kolmandat kolli ja meeste moraal oli ikka ümargune 0 Minu arvates olid Felipe ja Teever selles mängus hooaja halvima partii osalised. Kask teist mängu jälle HEA !

Teisipäeval siis karikas...kõik pubbi vaatama! võiduni...;)

Taux007
20.09.08, 22:16
Tšegodajev oli allapoole piiri, täiesti tühi koht platsil.

kaitz
20.09.08, 23:49
Õige pealtvaatajate arv peaks olema 365

Mängust.. kehvem, kui teisipäeval, kuigi esimene poolaeg oli täiesti OK. teine poolaeg mäng lagunes peale kolmandat kolli ja meeste moraal oli ikka ümargune 0 Minu arvates olid Felipe ja Teever selles mängus hooaja halvima partii osalised. Kask teist mängu jälle HEA !

Teisipäeval siis karikas...kõik pubbi vaatama! võiduni...;)

Miks mitte Viljandi kohapeale tulla?:D

Siimphoto
21.09.08, 00:39
kalju vs Flora pildid (http://www.siimphoto.net/gallery/Sports/Football/Club%20Football/Nomme%20Kalju%20%20vs%20FC%20Flora%20(20.09.2008)/)

PETSINHO
21.09.08, 13:27
Miks mitte Viljandi kohapeale tulla?:D

Kalju fännid on käinud klubiga kaasas kõikidel mängudel see aasta, mis on päris hea tulemus, ma arvan. Puht praktilistel põhjustel pole võimalik keset töönädalat sel korral punti kokku saada ja vaatame hoopis pubis seekord.

Et seda õnne ka karikaloosiga pole :D

Markeca21
21.09.08, 14:47
kalju eilne mäng oli yldpildis masendav ! ainuksed kes tööd tegi olid aruda ja kask ülejäänud seltsimehi ei saa arvestada !kui esimesel poolajal peale väikest apsu veel pingutati võidu nimel ja pakuti florale tõsist lahingut siis teisel poolajal vajus mäng täitsa ära ja lõpuks oli üldse kui välja surnud ! igamees tegi oma tegevust ja söödud järjest ebaõnnestusid ! hooaja kehveim esitlus !

fcfloraforever
21.09.08, 15:31
kalju eilne mäng oli yldpildis masendav ! ainuksed kes tööd tegi olid aruda ja kask ülejäänud seltsimehi ei saa arvestada !kui esimesel poolajal peale väikest apsu veel pingutati võidu nimel ja pakuti florale tõsist lahingut siis teisel poolajal vajus mäng täitsa ära ja lõpuks oli üldse kui välja surnud ! igamees tegi oma tegevust ja söödud järjest ebaõnnestusid ! hooaja kehveim esitlus !

ma millegi pärast arvan, et siis kui Floralt 7:1 pähe saite oli kehvem esitus kui eile.kuigi ma ise mängu eile ei näinud.

riuno
21.09.08, 16:24
ega ja just parim m2ng ei olnud kaljult, esimesel 45-l minutil oli kaitse tegelt suht hea ja üritati, aga peale teist väravat vajuti jällegist ära

tkkt
24.09.08, 12:42
Salvador Jesus Vasques

Suured Kalju spetsialistid öelge miks hoitakse seda tüüpi klubis? Ta nii kui nii mängida ei saa.

Rein
24.09.08, 12:47
Salvador Jesus Vasques

Suured Kalju spetsialistid öelge miks hoitakse seda tüüpi klubis? Ta nii kui nii mängida ei saa.

Kahes viimases mängus Flora vastu alusta mees ju põhis. Sitt on ta siiski. Vähemalt minu arvates. Eks varsti on selge kas sellist venda hoitakse edasi või saadetakse ta minema.

don
24.09.08, 13:15
eile oli kerge vigastus vist ka. ta peaks ka 18 olema. et ega kalju noortelt pole teistelt ka väga säravaid esitusi tulnud see aasta ML-s. tsegodajev mängis põhis tükk aega aga kui kutiga ainult mölisetakse kogu aeg siis ei saagi sealt midagi tulla. minu arvamus on, et nad peaksid siiski eliitliigat mängima veel niikaua kui võimalik v siis esiliigas, kus enamus duubleid mängib, sest omavanustega mängides saavad nad liidrirolli kanda meeskonnas. mitte ainult söötu anda teeverile v smirnovile vaid ise ka ette võtta...
samas oleneb palju ka mängijast endast. anier on praegu ikka väga heas hoos ju. aga ka tema mängis hooaja esimese poole pigem esiliigat, alles peale posti üleminekut toodi ta lõplikult ML-i.

PraS
24.09.08, 13:42
eile oli kerge vigastus vist ka. ta peaks ka 18 olema. et ega kalju noortelt pole teistelt ka väga säravaid esitusi tulnud see aasta ML-s. tsegodajev mängis põhis tükk aega aga kui kutiga ainult mölisetakse kogu aeg siis ei saagi sealt midagi tulla. minu arvamus on, et nad peaksid siiski eliitliigat mängima veel niikaua kui võimalik v siis esiliigas, kus enamus duubleid mängib, sest omavanustega mängides saavad nad liidrirolli kanda meeskonnas. mitte ainult söötu anda teeverile v smirnovile vaid ise ka ette võtta...
samas oleneb palju ka mängijast endast. anier on praegu ikka väga heas hoos ju. aga ka tema mängis hooaja esimese poole pigem esiliigat, alles peale posti üleminekut toodi ta lõplikult ML-i.

Anier oli juba hooaja alguses üks põhimisi vahetusmehi ründesse. Ahjut ju ka hooaja alguses polnd. Tsiki on tegelt hea, kuid ntx mulle küll ette ei tule totaalseid sõime TVMK,Flora või Levadia noorte suunal. Samas Tsiki ju treeneritelt väljaku ääres sõimu ei saa. Selle saab ta egovenalt Leetmalt.

Kaspy
24.09.08, 19:47
Leetmaad oleks pidanud noorteliigas samuti rohkem sõimama et ta väljaspool trenni niipalju pontsikuid ei õgiks

Õhtujuht
24.09.08, 21:33
Anier oli juba hooaja alguses üks põhimisi vahetusmehi ründesse. Ahjut ju ka hooaja alguses polnd. Tsiki on tegelt hea, kuid ntx mulle küll ette ei tule totaalseid sõime TVMK,Flora või Levadia noorte suunal. Samas Tsiki ju treeneritelt väljaku ääres sõimu ei saa. Selle saab ta egovenalt Leetmalt.
Olen täheldanud, et sulle meeldib oma kommentaarides mängijaist rääkides kasutada nende hüüdnimesid. See viitaks justkui sinu isiklikele tutvustele nendega....samas osade puhul kasutad õigeid nimesid.
Pras, sa ei tunne kogu Eesti jalgpallureid! Ära semutse, räägi asjast.

PraS
24.09.08, 22:32
Olen täheldanud, et sulle meeldib oma kommentaarides mängijaist rääkides kasutada nende hüüdnimesid. See viitaks justkui sinu isiklikele tutvustele nendega....samas osade puhul kasutad õigeid nimesid.
Pras, sa ei tunne kogu Eesti jalgpallureid! Ära semutse, räägi asjast.

Erinevalt sinust rääkisin ma asjast.

riuno
25.09.08, 12:27
Tsiki on jah eesti tasemel ja enda vanuse kohta väga hea mängija, leetma kobisemisest ei maksaks kyll v2lja teha kuna ta ise ju platsil veereb ning vahepeal paar head söötu annab ning järgmised 5 rünnakut palli kaotab.
Loodetavasti ta järgmine aasta Kaljus ei jätka, sest ta lissalt pole seda v22rt

Silver
25.09.08, 12:29
Mis kuradi jama te kõik ajate? Pole see sisekliima hull midagi. Igas satsis on nats nagelemist. Tsiki on hea mängija ja loodame, et areng jätkub sama kiirelt. :)

kriitikameel
25.09.08, 22:42
äkki lõputunnistusel olev matemaatika hinne!

Kuule, võta vabalt!
Vähemalt on Kalju klubi, kes midagi ära suudab teha !!!

staaaaaar
25.09.08, 23:00
Ma arvan et järgmine hooaeg on tšiki juba palju kindlam ja parem mängija. Eks ma arvan et noore poisi jaoks see kah natuke raske , et ta vahepeal vasakkaitses ja vahepeal vasakäär . Kui ma ei eksi siis siis kui ta kunagi Tallinna jk-s mängis oli ta üldse ründes või ründavam mängija. Ma ei usu et tšikit väga häirib leetma mölisemine ja vaevalt seda leetma mängus halvaga teeb ma usun et mõlemad tahavad platsil parimat ja pigem loota et nad annavad endast parimat mitte mölised mida keegi kellegile ütles mingis mängus.

PETSINHO
27.09.08, 15:47
Sillamäe - Nõmme 1:1 vaheajale. Poolaja lõpul Smirrel suurepärane võimalus Kalju ette viia aga löök napilt üle värava. Kalju aktiivsem pool ja kerge surve peale pandud

HABE
27.09.08, 17:00
Sillamäe-Kalju 2-1 kaotus. Kahju.

kriitikameel
27.09.08, 23:16
kes lõid?
tähemärgid

PraS
27.09.08, 23:22
No tugevam võttis oma. Selline teie tase juba on.

Silver
29.09.08, 15:28
http://www.jkkalju.ee/designfiles/kalju_tvmk.jpg

eston maravilha
29.09.08, 16:19
võtame palgast maha

dobermann
29.09.08, 17:46
No tugevam võttis oma. Selline teie tase juba on.

huvitav, et kas Getulio treeningud hakkavad vilja kandma, et enam ei aita Teever, Leetma, Smirnov, Arruda & Co kogemused ja oskused ka

Silver
30.09.08, 14:41
Hiiul rsk näeme täna.

Rein
30.09.08, 15:02
Hiiul rsk näeme täna.

Sa Silver sõidad tagurpidi käiguga Hiiule?

Silver
30.09.08, 16:15
Sa Silver sõidad tagurpidi käiguga Hiiule?

Oleneb, kuidas sõita vaja on, nii ka sõidan. :D

ROOTSI KUNN
30.09.08, 17:37
Lagunev fanera on viimastes mängudes head resultatiivsust näidanud. Ei usu ,et tänagi igav mäng tuleb. Kaljule jääb sel hooajal ilmselt viies koht aga treeneritel avaneb võimalus mõnele töötuks jäävale fanera mängijale pilku heita.

Sir. Nuutu
30.09.08, 20:53
Hümni rüvetajad

Jasper
30.09.08, 21:05
Hümni rüvetajad

kiirreageerija

aanvaller
30.09.08, 21:48
Smirnovi soolo tõi ilusa 2-0 võidu TVMK ( BLRT) vastu :)
viimaks ometi tuli see võit ka ära .

PraS
30.09.08, 23:27
Kuidas telekast see Kägo taklamine tundus?Mulle väljakuäärest tundus küll punase vääriline.

billy t
30.09.08, 23:30
Kuidas telekast see Kägo taklamine tundus?Mulle väljakuäärest tundus küll punase vääriline.

eriti räige

Raivo19
30.09.08, 23:33
Ilus mäng Kaljult,täiesti võitu väärt.Publik oli ka äge,paljas ülakeha on sellise ilmaga lihtsalt sportlikult kõditav ja silmale kena vaadata.Andke kuuma.:)

RaidoL
30.09.08, 23:40

platsi pealt ma võin öelda et kägol oli põlve alt puruks.

vaikiv mees
30.09.08, 23:51
viimaks ometi tuli see võit ka ära .

mism6ttes viimaks? varakevadel tuli ju ka,
kuigi vist vineeri kodumänguna arvesseläinud, dvigateli st-l peterburi mnt

ROOTSI KUNN
01.10.08, 01:16
Oi ,oi kui palju võimalusi jäi Kaljul jälle lahendamata. Vähemalt 4-5 korda saadi arvulises ülekaalus kontraid aga kõik lahendused olid täiesti saamatud ja ebaproffesionaalsed. Siin on mõtteainet treenerile.
Mulle meeldisid täna Tshegodajev ,Kask ja üks uus vend nr.16 oli vist.
Erko Saviaugust on kahju ,et nii läks aga loodan ,et luud on ikka terved .Kiiret paranemist talle.Sobiks järgmisel aasatl kindlasti Kalju koosseisu.
Kalju fännid:) morsad!

masturr
01.10.08, 09:17
Oi ,oi kui palju võimalusi jäi Kaljul jälle lahendamata. Vähemalt 4-5 korda saadi arvulises ülekaalus kontraid aga kõik lahendused olid täiesti saamatud ja ebaproffesionaalsed. Siin on mõtteainet treenerile.
Mulle meeldisid täna Tshegodajev ,Kask ja üks uus vend nr.16 oli vist.
Erko Saviaugust on kahju ,et nii läks aga loodan ,et luud on ikka terved .Kiiret paranemist talle.Sobiks järgmisel aasatl kindlasti Kalju koosseisu.
Kalju fännid:) morsad!
realiseerimis probleem vaevab kaljut juba pikemat aega ja nr 16 oli Luhaorg

Rein
01.10.08, 09:17
platsi pealt ma võin öelda et kägol oli põlve alt puruks.

Ma võin platsi kõrvalt öelda, et soovita tal arsti juures ära käia. Tal pole seal pööningul kõik korras.

riuno
01.10.08, 09:27
Ma võin platsi kõrvalt öelda, et soovita tal arsti juures ära käia. Tal pole seal pööningul kõik korras.

aga teeme nii et sa lähed taga koos ja vaatad oma pööningu ka üle

eestimees
01.10.08, 11:25

keda ja kuidas Kägo siis jälle niitis?

eika
01.10.08, 11:28
Saviaugu vigaseks. Julmalt.

Rein
01.10.08, 11:45
aga teeme nii et sa lähed taga koos ja vaatad oma pööningu ka üle

Oled vist liiga palju palja ülakehaga jalgpalli vaadanud. Kas külm võttis ka sinul ajunatukese ära, et Kägo mängustiili heaks kiidad?
See pole talle mitte esimene kord kui ta nii lolli ja jõhkrat viga tegema läheb. Olen nõus, et vead ja vigade tegemine käib jalgpalli juurde, aga nii ikka ka ei saa nagu see poolearuline neid päris tihti teeb.

vpiigo
01.10.08, 11:47
Luhaorg on alati hea olnud-mitte ainult eile. Kahju et "treener" varem seda ei märganud.
Kägo on vist seda kevadist ja suvist bodycombati trenni liiga tõsiselt võtnud. Ja palju kaitse olukordi jättis ka poolikuks-üsna mitmest tekkis ka kohe ohtlik olukord meie värava all.

RaidoL
01.10.08, 11:49
Oled vist liiga palju palja ülakehaga jalgpalli vaadanud. Kas külm võttis ka sinul ajunatukese ära, et Kägo mängustiili heaks kiidad?
See pole talle mitte esimene kord kui ta nii lolli ja jõhkrat viga tegema läheb. Olen nõus, et vead ja vigade tegemine käib jalgpalli juurde, aga nii ikka ka ei saa nagu see poolearuline neid päris tihti teeb.

kägo läks kogu oma kehaga palli peale. tabas palli esimesena ja siis saviaugu jalga. midagi tahtlikku ta ju ei teinud

eestimees
01.10.08, 11:52
Saviaugu vigaseks. Julmalt.

auts! kui raske vigastus saviaugul on? noo Kägo on ju ennegi hiilanud oma niitmistega ega see esimene kord just pole

etsajo
01.10.08, 12:19
Aitäh Nõmme Kaljule:) (kelle koef oli 4.0 eile);)

RaidoL
01.10.08, 12:25
Aitäh Nõmme Kaljule:) (kelle koef oli 4.0 eile);)

palju said siis

jorss
01.10.08, 13:04
kägo läks kogu oma kehaga palli peale. tabas palli esimesena ja siis saviaugu jalga. midagi tahtlikku ta ju ei teinud

telepildi järgi küll täiesti ilmselge punane!

yheksa
01.10.08, 13:19
Poisid, kas saite kodus ema käest riielda ka, et (peaaegu) külmakraadidega pluusita olite? Ema nägi ju telekast.

Aga tösiselt - mis komme see on selline? Meediast nähtu põhjal tundub selline veider slaaviverd vutisöprade komme olevat. Nagu mismöttes? Päriselt.

RaidoL
01.10.08, 13:19

see on sinu arvamus läbi televiisori mitte kui asjaosalise oma

Rein
01.10.08, 13:32
see on sinu arvamus läbi televiisori mitte kui asjaosalise oma

Et nagu telepilt valetas? Või oli hoopis tegu filmitrikiga?
Ma peale sinu postitust ei teagi enam mida või keda uskuda. Kas telepilti või Kägot? Palun aita mind!!!

Õhtujuht
01.10.08, 14:25
Uno ütleb, et jalgpallis peab säilima inimlik faktor. Seega tuleb uskuda Kägot. Telepilt oli nähtavasti võltsitud!

Markeca21
01.10.08, 16:26

järelikult oli teil silmanägemisega probleeme ! kägo sai ainult kollase mitte punase ! eile anti üldse välja ainult 2 kollast ja mitte ühtegi punast kaarti !

Markeca21
01.10.08, 16:28
auts! kui raske vigastus saviaugul on? noo Kägo on ju ennegi hiilanud oma niitmistega ega see esimene kord just pole

pole sellel saviaugul viga midagi ! aga simuleerida oskab ta kll hästi,see on juba vana TVMK trikk et igas olukorras maximaalselt simuleerida ja lolli mängida !

Markeca21
01.10.08, 16:41

kle rein , ma vaatan et sa oled igalpool väga suur sõnamees ! krt mind ajab juba väga närvi see et sa igalpool kus vähegi saad meie mängijaid või fänne sõimad või milleski süüdistad ! krt tõmba tagasi nüüd natuke ja pea vahet,risto tegi oma tööd ning ta tegi seda hästi,vähemalt pingutas ja kohtunik tegi selles olukorras vea sest mängiti palli mitte ei sõidetud puhtalt vastasele sisse ! (eagelvision):D

kala2
01.10.08, 16:42
pole sellel saviaugul viga midagi ! aga simuleerida oskab ta kll hästi,see on juba vana TVMK trikk et igas olukorras maximaalselt simuleerida ja lolli mängida !

see vist käib sis Teeveri,Leetma jaHaavistu kohta kahh...vanad Tvmk kooliga mehed ju

Markeca21
01.10.08, 16:49
see vist käib sis Teeveri,Leetma jaHaavistu kohta kahh...vanad Tvmk kooliga mehed ju

oled sa kordagi näinud kedagi neist 3-st halamas või simuleerimas,need mehed ei raiska aega vaid võtavad mängimist väga tõsiselt,kukuvad-on kohe jalgadel tagasi ja võitlevad edasi-ei mingit molutamist ja kummi venitamist...niiet selle väite lükkan tagasi !

Rein
01.10.08, 17:32
kle rein , ma vaatan et sa oled igalpool väga suur sõnamees ! krt mind ajab juba väga närvi see et sa igalpool kus vähegi saad meie mängijaid või fänne sõimad või milleski süüdistad ! krt tõmba tagasi nüüd natuke ja pea vahet,risto tegi oma tööd ning ta tegi seda hästi,vähemalt pingutas ja kohtunik tegi selles olukorras vea sest mängiti palli mitte ei sõidetud puhtalt vastasele sisse ! (eagelvision):D

Loe mu postitusi hoolikamalt (eagelvision) :D. Ainuke keda ma süüdistasin oli Kägo ja seda põhjendatult. Ülejäänud meeskonna kohta mul pretensioone pole ja parem meeskond võitis.
Nüüd aga mu noor sõber mine oma tööd tegema (loe: hommseks koolipäevaks õppima).

etsajo
01.10.08, 18:38
palju said siis

panustasin 500.- ja mängu sidusin ManU-Aalborgi mänguga...kokku oli koef
5.4

Raivo19
01.10.08, 18:58
sõimab või ei sõima igalpool,sõnamehe oma asi,keskusmis kriitikat teeb...samas ei saa ju musta valgeks rääkida,kägo on suht toores mängija,kellelgi pole see kahe silma vahele jäänud.

staaaaaar
01.10.08, 19:03
Ei olnud see Kägo mingi suur patuoinas mõlemad läksid pallipeale kägo oli lihtsalt natuke väledab ja tugevam , oleks Kägo aelglasem olnud oleks saviauk palli ära löönud ja kägo vb saanud matsu kirja. Ikka juhtub kui palli pärast võitled minu arvates ning kiiret paranemist Saviaugule

PETSINHO
01.10.08, 19:29
no kopsupõletik on kindel mats nüüd :D
Selle koosseisuga oli ikka väga hea mäng, fanera mängis ka ikka alla poole oma arvestust. Pärnusse tuleb minna sekord ikka suure bussiga, tulejaid on palju! Kuno, ära seda rohelist raketti küll võta seekord :D

PraS
01.10.08, 19:29
Arusaamatu kui sinisilmsed need Kalju toetajad on. Kahe jalaga taklamine on punane. Kägo taklamine oli veel hullemgi kui see M'Brough räige viga Manu nooruki Possebioni vastu. Mina kuulen tihti käsi viibutama sja halamas nii Teeverit kui ka Leetma-d. Smirre pahandab ka, kuid seda ainult omadega. Eile halas aga Haavistu ka kenasti.

PETSINHO
01.10.08, 19:58
Arusaamatu kui sinisilmsed need Kalju toetajad on. Kahe jalaga taklamine on punane. Kägo taklamine oli veel hullemgi kui see M'Brough räige viga Manu nooruki Possebioni vastu. Mina kuulen tihti käsi viibutama sja halamas nii Teeverit kui ka Leetma-d. Smirre pahandab ka, kuid seda ainult omadega. Eile halas aga Haavistu ka kenasti.

Kle... aitab, oli tõesti valus viga ja kohtunik karistas ka. Kuigi karistus tõesti vaieldav. Pras, kus su pildid on, ütle parem ???

Markeca21
01.10.08, 20:38
Loe mu postitusi hoolikamalt (eagelvision) :D. Ainuke keda ma süüdistasin oli Kägo ja seda põhjendatult. Ülejäänud meeskonna kohta mul pretensioone pole ja parem meeskond võitis.
Nüüd aga mu noor sõber mine oma tööd tegema (loe: hommseks koolipäevaks õppima).

kägo tegi oma tööd ja mängis palli.see et saviauk ise talle otsa jooksis oli tema mure ! ja aitäh et mind niinooreks pead !(koolipoisiks):D :D :D

Martin
01.10.08, 20:39
kohtunik tegi selles olukorras vea sest mängiti palli mitte ei sõidetud puhtalt vastasele sisse ! (eagelvision):D

On rõõm näha, et reeglite mittetundmine vohab fännide seas endiselt.

Seega pane need eagelvision tooted ette ja loe reegleid ning lisajuhiseid. Peaks EJLi lehelt vist isegi leidma. Mõlemad.

PETSINHO
01.10.08, 20:44
kägo tegi oma tööd ja mängis palli.see et saviauk ise talle otsa jooksis oli tema mure ! ja aitäh et mind niinooreks pead !(koolipoisiks):D :D :D

Marko! aitab mölast, kohe hiiule. 20.30 pubis saame kokku!

RaidoL
01.10.08, 22:00
On rõõm näha, et reeglite mittetundmine vohab fännide seas endiselt.

Seega pane need eagelvision tooted ette ja loe reegleid ning lisajuhiseid. Peaks EJLi lehelt vist isegi leidma. Mõlemad.

sul on jalkareeglite leksikon ees juba v ?

Martin
01.10.08, 22:26
sul on jalkareeglite leksikon ees juba v ?

Et mõnikord peab vilistama, siis tuleb teada. Fännidel seda muret muidugi pole, saab suvalt möriseda.

RaidoL
02.10.08, 00:20
Et mõnikord peab vilistama, siis tuleb teada. Fännidel seda muret muidugi pole, saab suvalt möriseda.

selge selge. vabandust :D

eston maravilha
02.10.08, 01:03
oled sa kordagi näinud kedagi neist 3-st halamas või simuleerimas,need mehed ei raiska aega vaid võtavad mängimist väga tõsiselt,kukuvad-on kohe jalgadel tagasi ja võitlevad edasi-ei mingit molutamist ja kummi venitamist...niiet selle väite lükkan tagasi !

komöödiakuld

PraS
02.10.08, 01:28
Kle... aitab, oli tõesti valus viga ja kohtunik karistas ka. Kuigi karistus tõesti vaieldav. Pras, kus su pildid on, ütle parem ???

ma hakkasin kartma kui sa näpuga mu poole näitasid ja kurja ilmega mu poole vaatasid. seepärast jäävad need ka sahtli. ehk kunagi on vaja neid vaheaja erootilisi kaadreid rahva ette tuua.

Kaspy
02.10.08, 08:51

Eriti hea näide oli Teever,kes peale pallikaotust vastaste karistusala juures jäi maha istuma ja suvatses juured maast alles siis lahti tõmmata kui pall enda karistusalasse lähenes:)

oku
02.10.08, 10:25
Poisid, kas saite kodus ema käest riielda ka, et (peaaegu) külmakraadidega pluusita olite? Ema nägi ju telekast.

Aga tösiselt - mis komme see on selline? Meediast nähtu põhjal tundub selline veider slaaviverd vutisöprade komme olevat. Nagu mismöttes? Päriselt.

Olen sama asja inglismaal ja rootsis näinud. Eriti ultrate esituses. Nii et slaaviga ei ole siin midagi pistmist. Eks ta lihtsalt show värk on, külm paneb kiiremini liigutama :)

dobermann
02.10.08, 11:33

Haavistu on igas mängus (kui platsile saab) päris tihti pikalt pikali ...

mexus
02.10.08, 11:46
http://www.tiblad.com/?p=734

2mSööt3mMööda
02.10.08, 11:55
päris andekas :D

eston maravilha
02.10.08, 12:25
kas mingit lastekaitseorganit ei peaks teavitama?

kala2
02.10.08, 12:45
kalju fännidest ve

HaTe
02.10.08, 12:52
@ Mexus. kas mitte teie ei öelnud,et Flora ja teiste meeskondade fännid provotseerivad teid tüli norima staadionitel ja pärast mänge? Mäletan ise vga hästi oma kõrvaga kuidas seda ütlete. nüüd vaatan siis seda linki ja ainukesed provokaatorid olete u teie. vaadake,et see asi kätte ei maksa;)

-RoMaRiO-
02.10.08, 15:48
Minul tegi see küll meele rõõmsaks. Nalja kui palju :)

billy t
02.10.08, 21:06

хорош, mex:) ты художник!

vpiigo
02.10.08, 23:34
хорош, mex:) ты художник!

Tibla on ikka tibla-nagu levadia fänn on ikka ja alati levadia fänn(loe lammas)

elx
03.10.08, 09:57
soovitan kusjuures eelmiseid poste antud lehel ka vaadata.. kurb aga tõsi - selline see vene meediaruumis elava eestimaalase mõtteviis juba on:(

Elari#3
03.10.08, 18:41
Ei leia mõtet sellisel kitkumisel üksteisega :S.Ma ei saa aru miks alles nii pisike fänniühiskond peaks omavahel kiskuma.Minu meelest üks parimaid näiteid viisakast fännlusest on Pärnu fännid.Saavad kõigiga läbi ja probleeme väliselt küll pole ju olnud ;).Tublid Karud :)

PraS
03.10.08, 19:51
Ei leia mõtet sellisel kitkumisel üksteisega :S.Ma ei saa aru miks alles nii pisike fänniühiskond peaks omavahel kiskuma.Minu meelest üks parimaid näiteid viisakast fännlusest on Pärnu fännid.Saavad kõigiga läbi ja probleeme väliselt küll pole ju olnud ;).Tublid Karud :)

see on ju igav.

Konflikt tõmbab meedia tähelepanu ja tänu sellele tuleb ka ehk aastate edenedes rahvast juurde.

-RoMaRiO-
03.10.08, 22:49
Aga homme teeme siis ühe toreda klassiekskursiooni Pärnusse. Sõit algab 6.58, kui veel soovijaid, andke märku :)

kinokino.

Jasper
03.10.08, 23:21
Aga homme teeme siis ühe toreda klassiekskursiooni Pärnusse. Sõit algab 6.58, kui veel soovijaid, andke märku :)

kinokino.

Kella seitsmeks rongist välja visatud?

PETSINHO
03.10.08, 23:33
Kella seitsmeks rongist välja visatud?

No meid 48 pärnu minemas, ehk poole kaheksani suudame konduktorile vastupanu osutada :D

ROOTSI KUNN
04.10.08, 12:56
Tabeliseis kohtadel 4 kuni 6 on ikka väga põnev .Kui Kalju võidab ja Trans kaotab siis läheb Kalju ise neljandaks .Samas on Kalju kaotuse korral isegi Sillamäel veel võimalus Kalju kinni püüda.
Kõige raskem on muidugi täna Transil ,sest võiduga kindlustab Fanera endale pronksi.

HABE
04.10.08, 15:55
Mis toimub Pärnus hetkel????

Tofoa
04.10.08, 15:58

Pärnus õpetatakse juba maast-madalast, et plõksimine pole ilus :)

Taux007
04.10.08, 16:50
Kalju tõmbab koti pähe, mis muud ;)

Tofoa
04.10.08, 17:10

Või siis mitte, 5-5 ! :love:

kaitz
04.10.08, 17:15

Jap,aga ainult endale

huryt
04.10.08, 21:34
Njah.Mäng oli päris hea ja Põnev.Välja arvatud see kalju fännide saatuse teema.Seda ma arendama ei haka kuna mis juhtus see juhtus.

-RoMaRiO-
04.10.08, 22:00
Mul on nüüd ausaltöeldes päris raske aru saada, mille nii suurega me hakkame saime?

Siniste jumalate esmane ütlus oli see et väljakutse põhjustas fännide vaheline kaklus(?), no mida nalja? Kas kaklus on ühepoolne siis või? Ja kaklusest oli asi ikka väga kaugel.

Järgmine asi. Kas tänapäeva fänluses on keelatud hüpata? Ma saan aru et austatud Karupojad on laisad ja eelistavad seismisele istumist, andestame. Kuid laske meil teha oma asja. Kas pärast väravat peaks siis maas istuma ja niisama plaksutama või? Igatahes, päris raske on üht pinki ära lõhkuda, isegi kümne ja rohkema tüseda mehe hüppamisel. Meid oli aga 4-5, ning kõik suht kergkaalus. Ega arvata pole ju et see pink varem juba mädanes ja enne katki oli. Ka see määriti meile pähe.

No kammon, kui Pärnu turvamehed on nii laisad ja ei viitsi kotte/värke läbi otsida, siis see on juba nende probleem. Nagu näiteks koondistemängudel vastutab turvateenistus selle eest, mida fännid staadionile toovad. Mina nüüd täpselt asjast aru ei saagi, kui me käisime juunikuus Pärnus, siis oli kõik korras. Tee staadionil, mis tahad. Olime tänagi viisakad, ostsime poest topsid ja puha ning sammusime staadionile. Enne võis, nüüd ei või. Mäletan kui juunikuus Pärnu oma fännidki jõid oma kaasatoodud jooke staadionil. Miskipärast Pärnus müügiletti pole! Kus siis jalgpallisõber oma jooki peaks saama? Loogiline et kaasa võtab.

Kui sai fännide koosolekul käidud, siis oli härra Pohlaku ütlus selline - politsei ei sekku fännide töösse. Täna isegi turvameeskond ei andnud mingit ponnistust et asja lahendada. Alati on võimalik jõuda lahenduseni.

Aga mis sellise käitumisega võidetakse? Ainult seda et meie hädine jalgpallikultuur muutub veelgi nõrgemaks. Minul oli ausaltöeldes päris nutune vaadata olukorda, me tuleme kella 6-se rongiga Pärnu poole ning meil ei lasta mängugi vaadata.

Minul rikkus tänane sündmus tuju korralikult ära ning tasub mõelda, kas üldse tasub sellist asja nagu jalgpall siinmail toetada, sest paraku fännidel ei lasta elada.

Mängust niipalju, et tekib küsimus, miks meie kaitseliin laupäeviti kõvasti kehvemini mängib (loe ei mängiigi) kui teisipäeviti. Põhjus on vast lihtne, reedeti on klubides vingemad üritused. Ühesõnaga mäng oli kohutav ning teenitult kaotasime kaks punkti.

Ja tänapäeval on statal ilma särgita olemine kah keelatud, nii politsei väitis :D

Igatahes väga nõrk esitus Pärnu turvameestelt ning kogu mõtlevalt poolelt, täpselt samasugune olukord nagu Flora - DIF mängul.

Ja Pärnule nõuan ma küll trahvi, kui turvateenistuse ebaõige käitumise eest ei saa, siis müügileti puudumise tõttu kindlasti!

PETSINHO
04.10.08, 22:26
Sai käidud Pohlaku ümarlaual, kus pikalt sai kuulatud tema monoloogi fännide käitumisest ja tema(jalkaliidu) nägemusest, milline peaks olukord olema fänluses. Tänane küll ei läinud Pohlaku seisukohaga ja ka mitte meie seisukohaga kokku fänlusest!
Totaalselt ebaprofesonaalne käitumine turvateenistuse poolt! Ega vist mingeid intstruktsioone ei anta neile käitumisreglite kohta...!? Korraldused: Ärge hüpake staadionil, ilma särgita ei tohi fänlusega tegeleda ja päevanael...et õigustada terve kalju sektori eemaldamist staadionilt oli see, et (politsei väljakutse põhjus) toimus kaklus tribüünidel!!
No tule taevas appi !!
Absoluutselt ebaprofesonaalne tegevus turvateenistuse poolt. Isegi Pohlaku LOE EJL seisukohtade, tõekspidamiste vastane käitumine. Fänlust järgmisel mängul ei toimu siis jah? Mängime vaikuses ja rahus?

818
04.10.08, 22:29
Mis värk siis oli, räägi kokkuvõtlikult algusest lõpuni sündmuste kulg ära.

A.C.A.B.

Hellik
04.10.08, 23:02
Sina Pets, kui Nõmme fänniliikumise juht vms. peaksid aru saama, mis on normaalne ja mis ei ole. Staadioni istepinkide lõhkumine EI OLE NORMAALNE. Teinekord võiksid oma purjus tiinereid paremini ohjeldada... kõik :)

5:5 ;)

PETSINHO
04.10.08, 23:13
[QUOTE=Mayhem;941226]Sina Pets, kui Nõmme fänniliikumise juht vms. peaksid aru saama, mis on normaalne ja mis ei ole. Staadioni istepinkide lõhkumine EI OLE NORMAALNE. Teinekord võiksid oma purjus tiinereid paremini ohjeldada... kõik :)

Staadioni pinkide lõhkumine pole tõesti normaalne...katkise isterea käekäik on aga samas võõras teema. Pole Hiiul, sportlandil, Tartus. ega mujal see hüppamine probleeme tekitanud...

Ja kellegi vanusele rõhumine on väga nõrk argument!
Meil pole tulevikus mingit häälekat toetust vaja eestisse? Lõhume selle tekkinud fännialge ka ära? Midagi juurutada ja tekitada on üleliigne? Need noored ongi meie aastate pärast olev publikum. Selle siunamine ja taunimine ei vii meid küll kuhugi!
Kallis sõber, me siiski ju sama asja eest...jalgpallikultuuri arendamise eest

viirus
04.10.08, 23:15
Romario, ma ei taha nüüd küll uskuda, et te olite seal nii süütukesed ja politsei sellepärast kutsuti, et elasite vaid oma võistkonnale kaasa. Kalju fännina ma ei suuda enam seda pealt vaadata kuidas mõningad isendid kaasaelamise asemel provotseerivad turvatöötajatega või muul moel korralikult korda rikuvad. Andke mulle andeks, aga ma olen seda kõike näinud. Jah ma ei saa Pärnu juhtumis kaasa rääkida kuna mind ei olnud seal, aga olen see hooaeg korduvalt seda näinud, mis toimub ja see on kaugel omadele kaasaelamisest.
Millegipärast olete hakanud kõiki teisi süüdistama selles, et ei lasta kaasa elada ja te ei taha olla tennisepublik jne. Olete oma käitumist kõrvalt jälginud?? Viimasel ajal tavaks saanud käitumine on üle mõistuse minu silmis igaljuhul. Teid ei ole asjata korrale kutsutud, tarvitage õllet mõistuse piires, siis saate ka aru sellest.
Vabandust üldistuste pärast kindlasti kõik ei ole huligaanid :P, aga paar musta lammast seltskonnas rikuvad kõigi maine ära. Millegi pärast liiga ülemeelikuks või provotseerivaks muutunud kaaslast keegi ei ürita ka omadest korrale kutsuda. Siin oleks palju, mida arutada üheskoos fännidega, kuidas muuta fännide käitumist selliseks, et kusagilt hiljem ei kostu kaja, et tulid laamendasid rikusid avaliku korda, kellegi nospel ehk löödi ka sisse jne. Vaid kaja peaks olema ala, et toredad sellid, laulavad, elavad korralikult kaasa... nii, et enne igat mängu ei peaks kodumeeskond endale politseijärelvalvet kutsuma, sest kunagi ei või teada millega me jälle hakkama saame.

viirus
04.10.08, 23:18
[QUOTE=Mayhem;941226]Sina Pets, kui Nõmme fänniliikumise juht vms. peaksid aru saama, mis on normaalne ja mis ei ole. Staadioni istepinkide lõhkumine EI OLE NORMAALNE. Teinekord võiksid oma purjus tiinereid paremini ohjeldada... kõik :)

Staadioni pinkide lõhkumine pole tõesti normaalne...katkise isterea käekäik on aga samas võõras teema. Pole Hiiul, sportlandil, Tartus. ega mujal see hüppamine probleeme tekitanud...

Ja kellegi vanusele rõhumine on väga nõrk argument!
Meil pole tulevikus mingit häälekat toetust vaja eestisse? Lõhume selle tekkinud fännialge ka ära? Midagi juurutada ja tekitada on üleliigne? Need noored ongi meie aastate pärast olev publikum. Selle siunamine ja taunimine ei vii meid küll kuhugi!
Kallis sõber, me siiski ju sama asja eest...jalgpallikultuuri arendamise eest Pets istuge kõigepealt fänniliikumise juhtkonnaga maha ja arutage see teema läbi ja siis hakata suunama fänne, probleeme on, ära eita seda. vajadusel korrale kutsuma mängudel.

Alarikh
04.10.08, 23:24
Pink Street Hooligans

Juveman
04.10.08, 23:32
Aga mis sellise käitumisega võidetakse? Ainult seda et meie hädine jalgpallikultuur muutub veelgi nõrgemaks. Minul oli ausaltöeldes päris nutune vaadata olukorda, me tuleme kella 6-se rongiga Pärnu poole ning meil ei lasta mängugi vaadata.

Minul rikkus tänane sündmus tuju korralikult ära ning tasub mõelda, kas üldse tasub sellist asja nagu jalgpall siinmail toetada, sest paraku fännidel ei lasta elada.

Kui toetamine tähendab seda, et joome maani lakku täis end ja lammutame teiste staadionit,siis parem lõpetage see tõesti üldse ära. Isegi kui see pink oli enne katki, siis milleks sellel hüpata, kui on näha, et kohe-kohe murdub päris pooleks. Hämmastav igatahes. Veidi ju võiks mõistust olla. Kasvõi selleks, et staadionil käituda osata ja selleks et piiri pidada, kui alkoholi palju ei kannata.
Mina pettusin täna Kalju fännides tõsiselt. Tundus enne justkui positiivne samm fänluses.

Ja Pärnule nõuan ma küll trahvi, kui turvateenistuse ebaõige käitumise eest ei saa, siis müügileti puudumise tõttu kindlasti!

Tulge parandage see pink ära, millel 5kesi kargasite, siis räägime trahvidest.

-RoMaRiO-
04.10.08, 23:44
Kui toetamine tähendab seda, et joome maani lakku täis end ja lammutame teiste staadionit,siis parem lõpetage see tõesti üldse ära. Isegi kui see pink oli enne katki, siis milleks sellel hüpata, kui on näha, et kohe-kohe murdub päris pooleks. Hämmastav igatahes. Veidi ju võiks mõistust olla. Kasvõi selleks, et staadionil käituda osata ja selleks et piiri pidada, kui alkoholi palju ei kannata.
Mina pettusin täna Kalju fännides tõsiselt. Tundus enne justkui positiivne samm fänluses.

Oli sul keegi maani täis või? Ma vaidleks ikka väga kõvasti vastu.

Mitte et ma mingi räige rets oleks ja igast lõhkumist pooldan, siis võiks klubi või staadioniomanikud veidikenegi, ehk niipalju vaeva näha, et istepinke 30 aasta jooksul korra ka vahetataks. Ja mingi lõhkumine ei olnud tegelt absoluutselt plaanis, pärast väravat koos hüpates lihtsalt juhtus nii.

HABE
04.10.08, 23:46
Oh teid küll. Kohe tümitama ja maha tegema. Mind ennast ei olnud Pärnus täna (kahjuks). Oleks siis asjaga tegelenud kohe, turvad oleks öelnud korralikult ja viisakalt, et palun ärge tehke seda (enamus mängudel kahjuks turvad tõesti ei hoiata vaid lähevad kohe kallale, Eesti keelt ka ei osata). Nõmme Kalju fännid on alati kuulanud turvade käske ja korraldajate sõnu. Kui nüüd hakatakse nõudma istepingi parandamist ja kinnimaksmist, siis asi on süsteemis mitte fännides. Parandada tuleb EJL, turvade ja fännide ühist koostööd Eesti jalgpalli arendamisel, sest kui turvad ei teagi mida fännidel on lubatud teha EJL poolt siis on asi SÜSTEEMIS.

Hellik
04.10.08, 23:49

tõesti bla-bla-bla. Paar teie tüüpi magasid vaheajal ja üks üritas turvade eest põgeneda läbi staadionivärava.

Sir. Nuutu
04.10.08, 23:52
Pada sõimab katelt.

-RoMaRiO-
04.10.08, 23:52
tõesti bla-bla-bla. Paar teie tüüpi magasid vaheajal ja üks üritas turvade eest põgeneda läbi staadionivärava.

Mitte et see erilist rolli mängiks, kuid tagumine rida koosnes meil Pärnu enda poistest, kes fännklubiga otseselt seotud küll ei ole, vaid tulid lihtsalt mängu vaatama kutsumise peale. Ja olid nad ka täiesti täisealised.

Muidugi vaheajal oli jube raske magada :D

viirus
05.10.08, 00:10
Oh teid küll. Kohe tümitama ja maha tegema. Mind ennast ei olnud Pärnus täna (kahjuks). Oleks siis asjaga tegelenud kohe, turvad oleks öelnud korralikult ja viisakalt, et palun ärge tehke seda (enamus mängudel kahjuks turvad tõesti ei hoiata vaid lähevad kohe kallale, Eesti keelt ka ei osata). Nõmme Kalju fännid on alati kuulanud turvade käske ja korraldajate sõnu. Kui nüüd hakatakse nõudma istepingi parandamist ja kinnimaksmist, siis asi on süsteemis mitte fännides. Parandada tuleb EJL, turvade ja fännide ühist koostööd Eesti jalgpalli arendamisel, sest kui turvad ei teagi mida fännidel on lubatud teha EJL poolt siis on asi SÜSTEEMIS.
Julgeks vastu vaielda, et alati turvasid kuualtud, ehedaim näide oli Levadiaga mängul, kui turva tuli korrale kutsuma, siis hakati hoopis provotseerima terve mängu aja neid turvasid.

Ma tõesti ei taha kedagi maha teha, aga mul on vastik lugeda, kuidas end õigustatakse, kui asjalood päris nii ei ole. Olukord ei ole veel lootusetu ja seda saab parandada. Neil samadel põhjustel hoian ma viimasel ajal alati fännidest eemal, uigi hooaja alguses laulsin teiega koos.

kesa
05.10.08, 00:26
Eesti Jalgpallil on kaks muret

1. Liiga vähe fänne staadionil.
2. Liiga palju fänne staadionil.

viirus
05.10.08, 00:36

2. Liiga palju fänne staadionil.

fänne ei ole palju,aga igal fännklubil peaks olema sisesed liidrid, kes juhivad selle tööd ning vajadusel ise enda kaaslasi korrale kutsuvad

Juveman
05.10.08, 00:39

Võin eksida, aga kas mitte peamine patuoinas antud situatsioonis ei olnud teie oma maskott? Justkui nägu oli tuttav, oleks nagu sellel fänniturniiril näinud Hiiul. Tema igatahes oli ikka väga ebakaines olekus. Mitte et sel tegelt tähtsust oleks, kes täpselt ja kui palju joobes oli.

Jasper
05.10.08, 12:48

2. Liiga palju 'fänne' staadionil.

vot nii.

igatahes, mis ajakava nüüd Kaljul on? pean oma perse ka kohale vedama, sest eile olevat panter käpa maha pannud. samal põhjusel ei vaevu ise ajakava otsima.

eestimees
05.10.08, 15:49
miks on Kaasi asemel Lukk nüüd väravas?

Vahkito
05.10.08, 16:30
Ju siis kaljukatele meeldib olla tähelepanu keskmes. Ja kui ilma alkoholita tõesti ei saa/ ei julge enam omadele kaasa elada, siis ikka lood päris kehvad. Tartus viskasime me need inimesed, kes ilma alkoholita mängu fännata ei suutnud oma fännklubist välja, sest väga mark oli ikka kui pärast tembeldadaxe kõik joodikutex ja hiljem ei ole ju mõtet seletada, et mina ei joonud jne. Ja Pärnu turvateenistus oli vähemalt meie kylaskäigu ajal kyll tasemel. Kui ikka alkot ei lubata statal juua siis võix seda ikka aktsepteerida. Pärast mängu saab ju kah juua.

IndrekL
05.10.08, 17:08
Sorri, Mayhem, aga arvestades, mida te ise teinud olete, on nõmmekate joodikuteks sõimamine veidi palju.

huryt
05.10.08, 17:56
Minu arust kõik see mis turvafirma seal tegi oli kokkulepitud juba varem enne mängu pärnu vapruse fännidega või klubiga.Selles ma olen 100% kindel.Pärnakad tõestasid et selles linnas võõrastele pole mingit asja ja Peksupealinna nimi sobib hästi.Seekord peksmine väljendus sõnade vahetamisega turvadega kellel oli täitsa pofig mida meie nendele ütlesime.Ropendamist meie poolt ei olnud.Aga samal ajal kui meiega sel teemal räägiti pärnu inimesed tegid seal sellist ropendamisvõistlust et isegi mina sain aru et minu roppsõnade baas on alles kujunemas.Niiet ma soovitan siin teha üldse päris head menetlust kuna pärnu fännidel on sama süü kui meilgi.Ja tegelt me pole millestki süüdi peale seda et jah hüppati sellel pingil mis oli juba enne puruks.Ja soovitaks pärnul vahetada ka sellel staadionil turvafirma kuna nemad ei oska tööd teha.

hannes10
05.10.08, 18:17
Minu arust kõik see mis turvafirma seal tegi oli kokkulepitud juba varem enne mängu pärnu vapruse fännidega või klubiga.Selles ma olen 100% kindel.Pärnakad tõestasid et selles linnas võõrastele pole mingit asja ja Peksupealinna nimi sobib hästi.Seekord peksmine väljendus sõnade vahetamisega turvadega kellel oli täitsa pofig mida meie nendele ütlesime.Ropendamist meie poolt ei olnud.Aga samal ajal kui meiega sel teemal räägiti pärnu inimesed tegid seal sellist ropendamisvõistlust et isegi mina sain aru et minu roppsõnade baas on alles kujunemas.Niiet ma soovitan siin teha üldse päris head menetlust kuna pärnu fännidel on sama süü kui meilgi.Ja tegelt me pole millestki süüdi peale seda et jah hüppati sellel pingil mis oli juba enne puruks.Ja soovitaks pärnul vahetada ka sellel staadionil turvafirma kuna nemad ei oska tööd teha.

Kokkulepitud??? Sa pole ikka kaineks saanud vä???:D

Juveman
05.10.08, 18:20
pärnu fännidel on sama süü kui meilgi.

Ja tegelt me pole millestki süüdi

Siis polegi süüdlasi ju :D

Alarikh
07.10.08, 03:42

Naljanumbrid. "Isegi" meil kõik läks Pärnus hästi. Kõik mis pidi toimuma mängul toimus - toetasime omasid, karjusime mida tahtsime, toimus väike sõnasõda Pärnu fännidega ja ei mingeid probleeme turvadega ega kohalikutega. Üks meist ilusasti vestles turvadega sellest mis on lubatud ja mis on keelatud staadionil kui tahtis tuua sisse jooke. Alkoholi juua nad ei lubanud ja me ei olnud eriti vastu. Kõik meie omad nõustusid et oli 100% edukas ja lõbus sõit. Raudselt te ise olete süüdi.

gamer
07.10.08, 10:23
Minu arust kõik see mis turvafirma seal tegi oli kokkulepitud juba varem enne mängu pärnu vapruse fännidega või klubiga.Selles ma olen 100% kindel.Pärnakad tõestasid et selles linnas võõrastele pole mingit asja ja Peksupealinna nimi sobib hästi.

Oh mis vandenõuteooriad:)

Rein
07.10.08, 10:48
Nudistide seiklused Pärnus - http://www.postimees.ee/?id=38889

ROOTSI KUNN
07.10.08, 12:12
Postimehe artiklis ajas mind päris naerma see kohta ,kus hädaldatakse katki läinud , mädand pingi üle. Aga sita ja pasa sisse uppuvast peldikust ei poolt sõnagi. Kuulge ! Kogu see staadioni hoone tuleks kiiremas korras buldooseriga mina pühkida.Kuidas seal üldse veel mängida lubatakse ,sest minu meelsest on hoone täiesti ebasanitaarne, amortiseerunud ,ilusa Pärnu häbiplekk.

Juveman
07.10.08, 12:30
Postimehe artiklis ajas mind päris naerma see kohta ,kus hädaldatakse katki läinud , mädand pingi üle. Aga sita ja pasa sisse uppuvast peldikust ei poolt sõnagi. Kuulge ! Kogu see staadioni hoone tuleks kiiremas korras buldooseriga mina pühkida.Kuidas seal üldse veel mängida lubatakse ,sest minu meelsest on hoone täiesti ebasanitaarne, amortiseerunud ,ilusa Pärnu häbiplekk.

Äkki sellepärast pole peldikust juttu, sest peldik pole antud juhtumiga kuidagi seotud ning peldik on selline olnud juba pikemat aega. Oleks Kalju fännid selle täis sittund, siis oleks teine teema. Hetkel oli teemaks siiski pinkide lammutamine purjus seltskonna poolt.

Häbiplekk on see staadion niikuinii, aga hetkel ei puutu see üldse teemasse.

billy t
07.10.08, 12:51

ega siis see, kui ma näen, et mingi minu omandisse mitte kuuluv pink on kehvas seisus (mädand), ei tähenda, et ma selle kohe pikali võin lüüa ja siis veel kiidelda, et tegingi teile heateo!!!
sa vist ei ole selle konkreetse juhtumi pointist aru saanud, et naerma ajab.
teiste vara rikkumises ja sellele õigustuste otsimises ei ole midagi naljakat - ükskõik, mis seisus see vara siis ka oli.
miks mitte lihtsalt viisakalt vabandada???

fitti
07.10.08, 12:55
see pole mees, kes vabandab.

ROOTSI KUNN
07.10.08, 12:56
Mina sündmust ei kommenteeri sest ei teagi mida kommenteerida ,kuna ise kohal ei viibinud vaid minu teema ongi praegu staadion ,kui selline.
Ei ole näiteks kordagi näinud ,et Pärnu staadioni olukorrale keegi nii palju leheruumi pühendaks.
Juveman ,ära arva ,et ma purjus alaealiste käitumist õigustan.:)

PETSINHO
07.10.08, 13:25
Lepime ühe asja kokku...kuna see mädanenud pink nii paljusid erutab siis, fakt on see, et katkine oli see pink jube ennem ja samas seisus see sinna ka jäi, nagu ta alguses oli. Väga kurjakuulutavalt ta tõepoolest õõdsus aga näidata, et keegi oleks pahatahtlikult staadioni inventari lõhkunud on vale!

SDK
07.10.08, 13:53
Üldiselt võiks teema enam-vähem kokku tõmmata ja ära lõpetada. Mingi õppetunni said loodetavalt kõik osapooled ja läheme nüüd eluga edasi. Družba jne.

käbi
07.10.08, 16:43
Kas ma olen ainuke, kes luges välja, et kaks alaealist said alkoholijoobes olemise eest trahvi? Peksmised, löhkumised, kaklemised ja mida iganes jamad veel, ma usun et ei oleks üldse probleeme ja jamasid kui see nii öelda Eesti tuleviku fänniseltskond ei kasvatataks joodikuteks. Kõik pingid, peksmised jne. on ikka väga teisejärguline selle kõrval, et alaealised fännid "täiskasvanud" fäänide seltskonnas alkoholjoobes olid.

LadyPink
07.10.08, 20:39
Wow
Loen ja imestan, just mõniaeg tagasi oli mul jutuajamine ühe fänluse eestvedajaga ning arutasime samalaadseid teemasid.
Kindlasti ei ole selline käitumine lubatud, olen 100% nõus ning enese kaitsmine tundub mulle hale.
Siiski- Pärnu staadion ei ole just parimas korras- seega oleks võinud olla "pingibutcher" kes iganes, olukord ei soosinud kaljukaid.
Turvade suhtumine on suhteliselt tihti üleolev ja halvustav aga iga olukord on lahendatav meeldiva vestlusega tervatöötaja ja fänni vahel.

Meie vestluses ühe nn.pantriga jõudsime järeldusele paljudes asjades ning julgen öelda, et muutused tulevad fänluse teemadel. Kahjuks ei ole sel hooajal enam aega selleks kuid loodetavasti juba järgmise hooaja algusest on FC Roosad Pantrid põhikirjaga MTÜ. Loodame, et see parandab olukorda.

Samas uurides vähe tagatausta alaealiste alkoholi pruukimise kohta tuleb välja, et siiski on probleem endiselt riiklikul tasemel. Alaealistele on alkohol ikka kättesaadav kauplusest. Ehk on selle probleemi lahenduseks alkoholiseaduse muutmine, 21. a vanusepiir.

Päikest kõigile,
LadyPink

*TERVITUSED REINULE!

kriitikameel
07.10.08, 23:35
seda eelmist postitust näeb varsti Ärapanijas

LadyPink
08.10.08, 05:30
seda eelmist postitust näeb varsti Ärapanijas

mis sulle nalja pakub?
Mulle tundub teema tõsine.

Rein
08.10.08, 09:20
*TERVITUSED REINULE!

Rein tänab tervituste eest ja tervitab vastu!

Kas MTÜ on mingi imerelv mis keelab alaealistel alkoholi pruukimise ja muude rumaluste tegemise? Ei muutu seal ennem midagi kui fännide põhituumik on muutunud natuke vanemaks ja on oma sarved, saba ja muud asjad maha jooksnud.

LadyPink
08.10.08, 10:08
Rein tänab tervituste eest ja tervitab vastu!

Kas MTÜ on mingi imerelv mis keelab alaealistel alkoholi pruukimise ja muude rumaluste tegemise? Ei muutu seal ennem midagi kui fännide põhituumik on muutunud natuke vanemaks ja on oma sarved, saba ja muud asjad maha jooksnud.

Pigem on võimalus olukorda paremini hallata.
Kui fänn on reaalselt fk liige siis 1) info on olemas- kes mis, kuna kõik registreeritud. 2) olles fk liige ning nagu igas teises organisatsioonis tuleb järgida reegleid. (minule ei tundu see eriti keeruline)

Ma leian, et see ei ole just imerelv vaid pigem päästerõngas.
Asjad on ikka vähe rohkem kui natuke kontrolli alt väljunud.

Kahju et kedagi vanemat pole piitsutamas, Rein sa ei taha poistele piitsa anda?

eestimees
08.10.08, 10:16
miks on Kaasi asemel Lukk nüüd väravas?

ootaks vastust:)

kriitikameel
08.10.08, 10:27
Lukk on joonel parem

kriitikameel
08.10.08, 10:30
mis sulle nalja pakub?
Mulle tundub teema tõsine.

Juur ja Oja Pets käsitlevadki tõsiseid teemasid

LadyPink
08.10.08, 10:31
Juur ja Oja Pets käsitlevadki tõsiseid teemasid

Mul on rõõm kuulda seda.
Kuid tagasi teemale vaadates, mida sina soovitaksid teha?

Rein
08.10.08, 10:35

Kas sa pole kuulnud, et lapse piitsutamise eest võid krim asja kaela saada? Alles eelmisel nädalal mõisteti Eesti ühele tädile tingimisi karistus, sest ta oli kasupojale rihma andnud.
Samuti usun, et minu piits nii suuri mehi enam ei paranda. Nad peavad oma laksud ikka ise ja veidi suuremalt saama. Selliselt jätkates seda kaua ootama ei pea. Pärnu reis oli heaks näiteks. Kohati tundub, et nii mõnegi Nõmme Ultra peaeesmärk pole Kaljule kaasaelamine. Pigem on selleks hoopis joomine ja siis lolluste tegemine. Mida suurema lollusega hakkama saan, seda kõvem mees olen.
Mario tundub seal muidu päris mõistlik vend olevat ja las tema kanseldab oma kutsikaid.

LadyPink
08.10.08, 10:41
Ma olen Eesti uudistemaailmast vähe eemal olnud. Kiirelt üle sirvinud vaid.
Vabse ameerikaks teil lood ikka läinud.

No loodame et olukord paraneb, tead ju et kunagi olin ja tegin ka, seega ei taha näha seda täitsa põhja minemas.

kriitikameel
08.10.08, 11:11
Mul on rõõm kuulda seda.
Kuid tagasi teemale vaadates, mida sina soovitaksid teha?

rohkem raha jalgpalli juurde tuua

eston maravilha
08.10.08, 11:21
Mario tundub seal muidu päris mõistlik vend olevat ja las tema kanseldab oma kutsikaid.

kalevi mängija vä?

-RoMaRiO-
08.10.08, 11:28
Jah, nii need asjad kindlasti ei jää ning muutused on tulemas. Kuid mis siin foorumis sellest ikka nii väga pikalt jahuda, mis tehtud , see tehtud. Loodetavasti jääb taoline juhtum esimeseks ja viimaseks korraks.

viirus
08.10.08, 12:14
Jah, nii need asjad kindlasti ei jää ning muutused on tulemas. Kuid mis siin foorumis sellest ikka nii väga pikalt jahuda, mis tehtud , see tehtud. Loodetavasti jääb taoline juhtum esimeseks ja viimaseks korraks.
Parandus, analoogseid juhtumeid on veel olnud, jah siis ei ole politseiga asi lõppenud, aga siiralt loodan, et viimaseks jääb

Vova
08.10.08, 13:13
ma siiralt loodan, et sa lõpetaksid oma halamise ära ükskord

masturr
08.10.08, 15:09
Pigem on võimalus olukorda paremini hallata.
Kui fänn on reaalselt fk liige siis 1) info on olemas- kes mis, kuna kõik registreeritud. 2) olles fk liige ning nagu igas teises organisatsioonis tuleb järgida reegleid. (minule ei tundu see eriti keeruline)

Ma leian, et see ei ole just imerelv vaid pigem päästerõngas.
Asjad on ikka vähe rohkem kui natuke kontrolli alt väljunud.

rein annab poistele präänikut :D:D:D

viirus
08.10.08, 18:56
ma siiralt loodan, et sa lõpetaksid oma halamise ära ükskord
Kes siin halab? Ma räägin kuidas asjalood on, kui sinu ajuraasuke sellest aru ei saa, et midagi valesti on ja sinu arvates on kõik suurepärane, siis on mul sinust kahju.

huryt
08.10.08, 20:29
Viimasel ajal JK Kalju foorum sai chatiks.Viirus ja kõik teised kellele midagi ei meeldi või te tahate midagi öelda kellegile mis ei puuduta jalgpalli teemat,siis küsige üksteiselt kontakt andmeid(tel.nr,MSN jne) ja rääkige seal.See foorum ei ole nagu delfi.ee komentaaride leheküljed kus kõik räägivad mida tahavad.Mind nagu tõesti ei huvita mida kasutaja viirus seal teisele kasutajale räägib kui see ei puuduta Kalju jalkat.

Vova
08.10.08, 20:41
sama siin
mul kopp ees juba mingit paska igapäev lugeda
nagu mingi seebiooper

vpiigo
08.10.08, 23:17
Viimasel ajal JK Kalju foorum sai chatiks.Viirus ja kõik teised kellele midagi ei meeldi või te tahate midagi öelda kellegile mis ei puuduta jalgpalli teemat,siis küsige üksteiselt kontakt andmeid(tel.nr,MSN jne) ja rääkige seal.See foorum ei ole nagu delfi.ee komentaaride leheküljed kus kõik räägivad mida tahavad.Mind nagu tõesti ei huvita mida kasutaja viirus seal teisele kasutajale räägib kui see ei puuduta Kalju jalkat.

Fännid ja nende tegemised on yks osa tiimist ja kui su pehme ajukoor seda ei võta siis www.lastekas.ee ootab sind. Kahjuks on kujunemas KA Kaljus nii nagu on floras et gänne on kaks eraldi seisvat yksust-yks osa neid kes teevad ja möllavad ja savad mööda päid ja jalgu-ja siis on need kes tahaks ka häälekalt kaasa elada aga ei viitsi nende lollustega ja tagajärgedega tegeleda ja siis nad vaatavad eemalt. Kuna ise olen seda asja õrvalt jälgimas-siis see teema on pigem süvenev mitte lahenev nagu siis mario ja muud mehed lubavad-Olen kindlalt kalju poolt aga pantrite kõrval seista ei julge.....

PETSINHO
08.10.08, 23:37
Tere viirus, pole ammu näinud, kuidas tervis ka muidu?

Markeca21
09.10.08, 00:07
mida te krepmlete siin ! kõik jube targad ja kõvad vennad,krt tulge siis ise kohale ja näidake ennast mitte ärge targutage ja naerge siin ! juhtus pärnus nii ja see läheb kindlasti nii ka edasi sest ka meie jalgpalli fänlust tahetakse viia uuele tasemele ja seda tõsisemalt võtta ! ka meie tahame välismaailmale fännluses järgi jõuda ja konkurentsi pakkuda ning näidada et ka meil on fännid olemas !

viirus
09.10.08, 10:10
Kas uus tase tähendab provokatiivset käitumist, lällamist ja muud sarnast?
Miks fännlusega ei võiks positiivses võtmes silma jääda?

Vähetuntud vutivaatleja
09.10.08, 10:42
... juhtus pärnus nii ja see läheb kindlasti nii ka edasi sest ka meie jalgpalli fänlust tahetakse viia uuele tasemele ja seda tõsisemalt võtta ! ka meie tahame välismaailmale fännluses järgi jõuda ja konkurentsi pakkuda ning näidada et ka meil on fännid olemas !

Kindlasti oled sa käinud välismaal mõnd mängu vaatamas ja oled näinud lisaks staadioniltoimuvale ka staadionivälist fännide käitumist. Ma võin näida väga tagurliku inimesega fännikultuuris ja mõned lapsed võivad mind lausa tennisepublikuks pidada. Kuid suur osa jalgpalli vaatama tulnud inimestest välismaal on pered - isad lastega jne. Nad ei vaja jalgpallile kaasaelamiseks isegi alkoholi. Kuid nad ei ole sellepärast vähem fännid, kui sina, kes sa arvad, et räuskamine on fännikultuuri alus. Nad toetavad klubi, sest juba nende vanaisa oli selle klubi toetaja. Ta käis juba väiksena vanaisaga igal laupäeval või pühapäeval mängul. Tänases Eesti jalgpallikultuuris lapsega pere staadionile kuigi rõõmsalt ei tule. Teine suur hulk klubi fännidest on noored, kes kisavad, hüppavad, karjuvad ja laulavad. Nemad paistavad rohkem silma ja võibolla mõnele siinsele kodanikule jääb ekslikult mulje, et just nemad domineerivad. Nad tarbivad ka alkoholi, kuid suudavad sellele vaatamata jääda lõbusateks ja sõbralikeks. Nii staadionil kui staadioniväliselt ollakse rivaalid, kuid seda sõbralikult. Jalgpallifänlus välismaal ei tähenda ülbust ja laamendamist. Kuigi kahjuks ka seda leidub mõningatel üksikutel hetketel. Jalgpallifänlus tähendab traditsiooni ja meeskonna toetamist.

Vabandan, et risustasin teemat teemavälise jutuga. Kuid ma ei taha kuulda juttu sellest, et fännikultuur seisneb laamendamisel ja alkoholil. Fännikultuur seisneb eelkõige meeskonna toetamisel. Selleks on erinevaid võimalusi ja üks toetaja ei ole kaasaelamise viisi tõttu parem kui teine. Kui on valida, kas jalgpalli käiks Eestis vaatamas rahvas (nö. tennisepublik) või siis "tõelised fännid", siis meie jalgpallikultuuri praeguses arenguastmes oleks vajalik esmalt rahvas staadionile tuua. Traditsioonid kasvatavad rahvast tõelised fännid ja kujunevad välja ka erinevad rühmitused. Kaks kuni kolm aastat ühte meeskonda toetanud või pidevalt toetatavat meeskonda vahetav kodanik ei ole fänn, vaid lihtlabane kaasajooksikust räuskaja.

elx
09.10.08, 14:27

julgen öelda, et mitte viimasel ajal - juba kevadel tehti kõik, et siin oleks "chat", vastasel korral poleks klubi poolt auhindu sisse toodud teatud postituse tegijatele.

Kuno
09.10.08, 20:03
Ma olen selle arvamusega 100% nõus!
Minuarust on asi hetkel liikumas vales suunas ja Kalju jalgpalliklubi teeb endast kõik sõltuva, et noortele fännidele natukene selgitada mis on hea ja mis paha! Mujal maailmas, erinevates liigades on ka väga palju erinevaid fänni rühmitusi... On huligane ja Ultrasi, aga nad moodustavad tervik osast väga väikse tüki... meil kahjuks Eestis pole jalgpalli fänlus veel arenenud, me võitleme ja pingutame selle nimel, et saada rahvas staadionile ja kui nüüd meie fännid muutuvad Ultrateks, huligaanideks ja mis iganes äärmuslikeks ja skandaalseteks toetajateks ilma, et see teine pool järgi areneks on see minuarust jalgpallile VÄGA HALB! See paistab lihtsalt liiga ehedalt silma ja see pole hea eeskuju teistele... Tekib arvamus, et jalgpalli vaatabki ainult selline seltskond ja ma ei usu, et see magnetiks on... Pean tunnistama, et see Kalju Ultrate käitumine on juba täna mõjutanud negatiivselt ka publiku numbreid... Poisid see pole Cool! Cool on see kui me anname positiivset eeskuju, ei lähe provokatsioonidega kaasa, vaid mängime selle piiril mõistusega! KINDLASTI EI OLE LAHE ÜKSKÕIK MILLINE RASSISM, õnneks sellist tendentsi ma Kalju fännide juures pole eriti märganud. Tehke omad järeldused, vaadake peeglisse ja küsige endalt MIDA TE TEETE SELLEKS, ET ANDA POSITIIVSET EESKUJU TEISTELE, MILLE TULEMUSEL TÄITUKSID TRIBÜÜNID RAHVAGA JA JALGPALL ARENEKS!

Pärnus tühjendati tribüünitäis fänne... Vahet ei ole kas see oli õige või vale, aga fakt oli see, et meeskond ei omanud toetust, tribüünil oli haudvaikus ja lõppseisuks 5:5... Kõik olid sellest intsidendist häiritud, nii mängijad, treenerid, klubi juhatus jne... Ja lõppseis 5:5 oli ka kirss tordil!

Kas nüüd need "õiged" kalju fännid on endiselt rahul selle olukorraga?
Me peame ikka aru saama mida tähendab "õige fänn".

Tänan tähelepanu eest!

Kuno

Kindlasti oled sa käinud välismaal mõnd mängu vaatamas ja oled näinud lisaks staadioniltoimuvale ka staadionivälist fännide käitumist. Ma võin näida väga tagurliku inimesega fännikultuuris ja mõned lapsed võivad mind lausa tennisepublikuks pidada. Kuid suur osa jalgpalli vaatama tulnud inimestest välismaal on pered - isad lastega jne. Nad ei vaja jalgpallile kaasaelamiseks isegi alkoholi. Kuid nad ei ole sellepärast vähem fännid, kui sina, kes sa arvad, et räuskamine on fännikultuuri alus. Nad toetavad klubi, sest juba nende vanaisa oli selle klubi toetaja. Ta käis juba väiksena vanaisaga igal laupäeval või pühapäeval mängul. Tänases Eesti jalgpallikultuuris lapsega pere staadionile kuigi rõõmsalt ei tule. Teine suur hulk klubi fännidest on noored, kes kisavad, hüppavad, karjuvad ja laulavad. Nemad paistavad rohkem silma ja võibolla mõnele siinsele kodanikule jääb ekslikult mulje, et just nemad domineerivad. Nad tarbivad ka alkoholi, kuid suudavad sellele vaatamata jääda lõbusateks ja sõbralikeks. Nii staadionil kui staadioniväliselt ollakse rivaalid, kuid seda sõbralikult. Jalgpallifänlus välismaal ei tähenda ülbust ja laamendamist. Kuigi kahjuks ka seda leidub mõningatel üksikutel hetketel. Jalgpallifänlus tähendab traditsiooni ja meeskonna toetamist.

Vabandan, et risustasin teemat teemavälise jutuga. Kuid ma ei taha kuulda juttu sellest, et fännikultuur seisneb laamendamisel ja alkoholil. Fännikultuur seisneb eelkõige meeskonna toetamisel. Selleks on erinevaid võimalusi ja üks toetaja ei ole kaasaelamise viisi tõttu parem kui teine. Kui on valida, kas jalgpalli käiks Eestis vaatamas rahvas (nö. tennisepublik) või siis "tõelised fännid", siis meie jalgpallikultuuri praeguses arenguastmes oleks vajalik esmalt rahvas staadionile tuua. Traditsioonid kasvatavad rahvast tõelised fännid ja kujunevad välja ka erinevad rühmitused. Kaks kuni kolm aastat ühte meeskonda toetanud või pidevalt toetatavat meeskonda vahetav kodanik ei ole fänn, vaid lihtlabane kaasajooksikust räuskaja.

Rein
10.10.08, 09:01
KINDLASTI EI OLE LAHE ÜKSKÕIK MILLINE RASSISM, õnneks sellist tendentsi ma Kalju fännide juures pole eriti märganud. Tehke omad järeldused, vaadake peeglisse ja küsige endalt MIDA TE TEETE SELLEKS, ET ANDA POSITIIVSET EESKUJU TEISTELE, MILLE TULEMUSEL TÄITUKSID TRIBÜÜNID RAHVAGA JA JALGPALL ARENEKS!

Rassismi pole Kalju poolehoidjate puhul tõesti täheldanud. Külla aga lauldakse iga mäng seda homoseksuaali jupikes. Küll siis kohtuniku nimega küll mõne vastasmängija nimega. Minu arust pole see naljakas vaid näitab madalat IQ d.
Isegi mind suutsid nad selle laulu sisse panna ja kui ma oleksin õrna hingega nagu Kristiine JK mõni mängija, siis oleksin EJL kaebanud Nõmme Ultrate peale.
Tsiteerides Peeter Kusma allkirja siin foorumis - "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks".

Muidu aga edu kõigile asjaosalistele.

Kuno
10.10.08, 09:20
Rassismi pole Kalju poolehoidjate puhul tõesti täheldanud. Külla aga lauldakse iga mäng seda homoseksuaali jupikes. Küll siis kohtuniku nimega küll mõne vastasmängija nimega. Minu arust pole see naljakas vaid näitab madalat IQ d.
Isegi mind suutsid nad selle laulu sisse panna ja kui ma oleksin õrna hingega nagu Kristiine JK mõni mängija, siis oleksin EJL kaebanud Nõmme Ultrate peale.
Tsiteerides Peeter Kusma allkirja siin foorumis - "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks".

Muidu aga edu kõigile asjaosalistele.

Jah, ma ise nii ei karjuks, aga analoogseid hüüdeid on terve maailma jalgpall täis... Seda peab huumoriga võtma! Oot Rein, aga kui sa homoseksuaal pole, siis miks sa erutud? ;)

Rein
10.10.08, 09:37
Jah, ma ise nii ei karjuks, aga analoogseid hüüdeid on terve maailma jalgpall täis... Seda peab huumoriga võtma! Oot Rein, aga kui sa homoseksuaal pole, siis miks sa erutud? ;)

Võtangi naljaga :p
Eriti naljakas on see, et seda juppi karjuvad enamuses sellised vennikesed kellel vanuse järgi peaks üldse seksuaalelu puuduma :D
Palja ema saunas nägemine ei kvalifitseeru minu arust seksuaalelu alla:rolleyes:

Jasper
10.10.08, 10:18
Isegi mind suutsid nad selle laulu sisse panna

:eek: Rein Vainust laulsid ju :sega9:

kesa
10.10.08, 10:31
Teen ettepaneku Eestis esimesena maailmas kasutusele võtta tennisest tuttav reegel, et hetkest, kus meeskonnad väljakul ja pall mängus, tribüünidel kehtestada täieliku vaikuse nõue.
Seaduse vastu eksijaid karistada karmilt avaliku korra reeglite rikkumise eest avalikus ruumis.
Staadionilt eemaldada mõlema meeskonna fännid ja lubada ainult erapooletud, tõelised jalgpallisõbrad.
Tulevikus võiks eraldada igaks-juhuks tribüünid mürabarjääridega, mis oleksid läbinähtavad ainult tribüünidelt väljaku poole.
Keegi ei tohi end tunda solvatuna.

oku
10.10.08, 11:05
Teen ettepaneku Eestis esimesena maailmas kasutusele võtta tennisest tuttav reegel, et hetkest, kus meeskonnad väljakul ja pall mängus, tribüünidel kehtestada täieliku vaikuse nõue.
Seaduse vastu eksijaid karistada karmilt avaliku korra reeglite rikkumise eest avalikus ruumis.
Staadionilt eemaldada mõlema meeskonna fännid ja lubada ainult erapooletud, tõelised jalgpallisõbrad.
Tulevikus võiks eraldada igaks-juhuks tribüünid mürabarjääridega, mis oleksid läbinähtavad ainult tribüünidelt väljaku poole.
Keegi ei tohi end tunda solvatuna.

Loe veelkord eelmised kolm lehekülge läbi ja proovi läbi närida, mis on probleem ning poleemika põhjus.

Siis proovi uuesti nalja teha.

kesa
10.10.08, 12:26
Pole Kalju fännidel häda midagi, probleem on ülepaisutatud.
Missugune Meistriliiga meeskond saab uhkustada niivõrd suure fännigrupiga igal liigamängul?
Küll aeg noored taltsamaks teeb, peamine, et neid negatiivse suhtumisega meeskonna toetamisest eemale ei tõrjutaks ja kümne-kahekümne aasta pärast needsamad praegu verinoored aga siis juba küpsematena oma pojad-tütred staadionile Kaljut toetama toovad.

viirus
10.10.08, 12:44
Missugune Meistriliiga meeskond saab uhkustada niivõrd suure fännigrupiga igal liigamängul?
Küll aeg noored taltsamaks teeb, peamine, et neid negatiivse suhtumisega meeskonna toetamisest eemale ei tõrjutaks ja kümne-kahekümne aasta pärast needsamad praegu verinoored aga siis juba küpsematena oma pojad-tütred staadionile Kaljut toetama toovad.

Sa vist ei ole eriti staadionil käinud ma vaatan! Ülespaisutatud see asi kohe kindlasti ei ole. Keegi ei taha eemale neid ajada, mingisugune kord siiski peaks valitsema.

Aramis
10.10.08, 14:29
Ma arvan, et tegemist on loomulike kasvuraskustega. Nagu igal areneval asjal. Noortel on mingi arusaam(kahjuks jah mitte päris see mida soovitakse näha) tekkinud sellest asjast, aga minu arust on see väga hea. Parem kui muud variaandid a la et ei tulda väljakule. See, et nad jalgpalli suudaks hinnata kõik ülianalüütiliselt või käiksid maailma tippliigade mänge vaatamas - see ei ole reaalne asi neilt nõuda. Seega pange edasi - nagu igas arenevmisprotsessis kukuvad nõrgemad ära ja paremad arenevad edasi.

Kuno
10.10.08, 14:59

Väga õige, aga "kambavaim" on selline asi mis vahest pimestab... ja kui lennuk lendab, aga pilooti ei ole, siis on katastroof tulemas!

oku
10.10.08, 18:56

Igati mõistlik vastus ja olen nõus. Lisaks on oluline ka see, et kui rumalusi tehakse, ei lööda rinda kummi ette ja karjuta, et politsei on loll ja pink oli juba enne mädanenud.

ROOTSI KUNN
10.10.08, 23:36
Minu meelest ka ei ole Kalju Ultratel viga midagi. Loen siin mõningaid kommentaare ja mulle tundub ,et inimesed vist üldse ei liigu õhtuti ringi ja ei näe ,millega paljud noored tegelevad. Parem elagu oma emotsioonid staadionil välja ,kui et kolavad õhtuti kampades kusagil tänavatel .

-RoMaRiO-
10.10.08, 23:48
Ma olen vägagi positiivselt üllatunud, et on ka inimesi (Flora fänne), kes kohati meid õigustavaid. Kuigi ma ei tahagi kuidagi väita, et kõik on kõik. Absoluutselt mitte.

Kuid jalgpallifänlus on paraku selline tänamatu töö, kus fännklubid positiivset vastukaja saavad üpris harva, samas räiget kirumist väga tihti. Meie seome kokku kaks lõbu ning oleme selle üle õnnelikud. Kuigi kohati pole meie teguviis päris õige, siis ka niisama jalgpallihuvisel ja muul tegelasel on seda päris raske mõista.

Igatahes lähiajal on plaanis teha üks suurem fännklubi ümarlaud, kus räägime asjad selgeks ning üritame leida probleemidele lahendust.

Ja kes tahavad väita, et Kalju fännid käivad staadionitel millegimuu pärast kui jalgpalli ja mängu, siis eksitakse väga rängalt.

Ma loodan et hiljutistest sündmustest keegi motivatsiooni ei kaotanud ning meie grupp jääb suurusjärgult sama mõnusaks. Aasta - kaks , ja kallid kaaskodalansed muret enam ei ole.

Senikaua ilusat õhtut!

Taux007
11.10.08, 00:05
ROOTSI KUNNi jutt on vägagi õige! Toetan!

-RoMaRiO-
11.10.08, 18:02
Kuigi Maag Tammekaga mäng on alles nädala pärast, siis natukene statistikat praeguseks.

Viimasest neljast kodumängust on Kaljul 2 võitu, 1 viik ning 1 kaotus, tartlastel on võõrsilmängude seeria aga 3 kaotust ning 1 võit.

Hiiu staadionil toimunud mängudest on Kalju võitnud 50%, viigistanud 16% ning kaotanud 34% mängudest.

Tartlaste sama näitaja võõrsilpeetud mängudes on : võidetud 38%, viigistatud 22% ning kaotatud 41%.

Kodustaadionil on Kalju löönud keskmiselt 2.22 väravat kohtumises. Tartlaste võõrsilnäitaja on 1.41

Omavahel on kohtutud läbiajaloo 4 korda ning mõlemad võistkonnad on saanud kirja 2 võitu ning 2 kaotust. Huvitav on asja juures see et kõik neli kohtumist on lõppenud ühe võistkonna minimaalse paremusega, kas siis 3:2 või 2:1.

Statistika soosib kergelt Kaljut, kuid kindlasti tuleb põnev lahing täistribüünidele!

-RoMaRiO-
12.10.08, 20:57
Norm et esindus II liiga eest mängib ning kollaseid kaarte teenib, mille tõttu järgnevad mängud vahele jäämas. Tore igatahes et mängija(d) ise rahul on et järjekordse vaba nädalavahetuse saab. Mõnus.

Silver
15.10.08, 11:40
http://www.jkkalju.ee/upload/kalju_tammeka.jpg

Kuno
16.10.08, 17:07
Pantrite puur on lahti tehtud ja laupäeval teeme positiivset mürtsu ja kärtsu!
Kõik staadionile!

http://www.jkkalju.ee/upload/kalju_tammeka.jpg

Kuno
16.10.08, 18:36
http://www.clubprive.ee/special/kaljuraisk.jpg

er1k
16.10.08, 18:46
Hümn olemas, nüüd 40 aastat järjest igal mängul seda lasta, siis juhutub nii:

http://www.youtube.com/watch?v=ZpE2NFfY0wo&feature=related

Jasper
16.10.08, 18:51
Ma lootsin, et Levadia vastu tehakse ikka sellest (http://www.fclevadia.ee/dyna/site/cgi/galleryest?get=c2288#gallery) flaier. Ehk kunagi hiljem :)

RaidoL
16.10.08, 23:11
Ma lootsin, et Levadia vastu tehakse ikka sellest (http://www.fclevadia.ee/dyna/site/cgi/galleryest?get=c2288#gallery) flaier. Ehk kunagi hiljem :)

mõte on iseensest hea

PETSINHO
17.10.08, 11:38
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=233

Homme siis teeme võiduka duubli

Kuno
18.10.08, 19:30
Järgmine laupäev, Kalju vs Levadia Hiiu Staadionil!
Lisaks JJ Street + Raisk Live!

Felipe
19.10.08, 22:57
Lisaks JJ Street + Raisk Live!

Mida see endast kujutab ? :)

Jasper
19.10.08, 23:16
Mida see endast kujutab ? :)

No ei ole ju nii raske -

http://www.raisk.org/
http://www.jjstreet.ee/

Kuno
20.10.08, 18:29
Millist suppi te laupäeval süüa tahate?

a: Seljanka
b: Frikadelli
c: Borśh

Millist seisu laupäevasel mängul ennustate?

Kalju mitu?
Levadia mitu?

Millist publikunumbrit ennustate?

Andre20
20.10.08, 18:35
Frikadelli, 2-1 kaljule, 600

PETSINHO
20.10.08, 22:20
Tead, pane seekord frikadelli jah! :)

Minu rahad on väikseskoorilise viigi peal mängus ;)

Koos metsaaluse, väravate taguse ja tribüüniga on pealtvaatajaid kokku 2000+

PS. Kuhu ansamblile lava ehitad?

Sanku
20.10.08, 22:30
Aga Kuno, kas siis kolme punkti suppi ei olegi menüüs?
Selle võtaks. Koos frikadellidega :)

Even
20.10.08, 23:52
Seljankat tahaks, seisuks pakuks sõbralik võit Levadiale, miski 3:0 või 3:1.

mazz
21.10.08, 00:14
Supi kõrval saab ka ühtteist muud küsida! (http://www.soccernet.ee/news.php?id=22070)

Rein
21.10.08, 09:30
Seljanka.
0- 3
Kalju 0
Levadia 3

Pealtvaatajaid 200.

don
21.10.08, 09:51
seljankat tahaks

ja ma pakun, et lev lööb 2-3 ja kalju 1-2 väravat ja publik ??? ei teagi

Jasper
21.10.08, 10:10
Kukesuppi tahaks :(

elx
21.10.08, 10:34
viimaseid tulemusi arvestades tuleb umbes 3 - 0 Levadiale, siis lasevad nad ilmselt jala sirgeks ning veeretavad lõpuni.
publikut pakun umbes.. 400

Rein
21.10.08, 11:21
Koos metsaaluse, väravate taguse ja tribüüniga on pealtvaatajaid kokku 2000+

Julge pakkumine, arvestades seda, et viimasel Kalju kodumängul Tammeka vastu oli ainult 100 pealtvaatajat. Ilmad on suht nadid ja 200, äärmisel juhul 300 oleks reaalne arv pealtvaatajaid.

Jasper
21.10.08, 11:47
Julge pakkumine, arvestades seda, et viimasel Kalju kodumängul Tammeka vastu oli ainult 100 pealtvaatajat. Ilmad on suht nadid ja 200, äärmisel juhul 300 oleks reaalne arv pealtvaatajaid.

Eks tiitliheitlus kuivendas neid numbreid rohkem kui ilmataat. Eelmine nädal oli tegelikult ju suht hea ilm veel.

-RoMaRiO-
21.10.08, 16:02
Ma teeks ettepaneku, et teeks pigem Levadiast ühe korraliku supi, piisaks ka kevadisest mängust Kadriorus, raisk! :D

Kuno
22.10.08, 23:54
Tundub, et Seljanka ikka ruulib :D

Kuno
23.10.08, 15:38
Euroopa Parlament jagab siin meie Sassi nimelisi preemiaid kanditaatide nimekirjast jooksis läbi ka Lullu ja Liivo nimi aga kes auhinna sai seda luge siit... http://www.postimees.ee/?id=43081

Rein
23.10.08, 15:53
Euroopa Parlament jagab siin meie Sassi nimelisi preemiaid kanditaatide nimekirjast jooksis läbi ka Lullu ja Liivo nimi aga kes auhinna sai seda luge siit... http://www.postimees.ee/?id=43081

Järgmiseks tuled välja väitega, et Liivo on Silveri isa :D

Kuno
23.10.08, 17:49
Järgmiseks tuled välja väitega, et Liivo on Silveri isa :D

kõike ei saa ka avalikustada...

urmar
23.10.08, 19:29
kõike ei saa ka avalikustada...

Aga kas Silver Neemelo ja Silver Leetma on vennad? :doh:

IndrekL
23.10.08, 23:03
Jah, Urmar. Vastan Kuno eest.

urmar
23.10.08, 23:45
Jah, Urmar. Vastan Kuno eest.

Sel juhul on imelik, et neil on sarnased eesnimed? :doh:

IndrekL
24.10.08, 00:50
Vanemad ajasid sassi. Tegelt pidid ikkagi perenimed ühesugused olema.

Kuno
24.10.08, 15:27
piiks piiks ja raha läheb! :) Mis toimub? :D

Silver
24.10.08, 15:46
Prindime flaiereid. :)

Kuno
24.10.08, 18:30
Prindime flaiereid. :)

jaaa, kas sinu oma ei tulegi? :D

Kuno
24.10.08, 19:05
Väike tsitaat:

«Tänapäeva jalgpall ei koosne ainult taktikast ja mängijate tehnilistest oskustest. Jalgpall vajab ka väljamüüdud staadione ning sponsoreid,» sõnas Milani asepresident Adriano Galliani. «Tribüünid suudavad täita vaid sellised superstaarid nagu Beckham. Koos tema, Kaka ning Ronaldinhoga oleks meil koos unelmate võistkond.»

-RoMaRiO-
24.10.08, 19:07
Väike tsitaat:

«Tänapäeva jalgpall ei koosne ainult taktikast ja mängijate tehnilistest oskustest. Jalgpall vajab ka väljamüüdud staadione ning sponsoreid,» sõnas Milani asepresident Adriano Galliani. «Tribüünid suudavad täita vaid sellised superstaarid nagu Beckham. Koos tema, Kaka ning Ronaldinhoga oleks meil koos unelmate võistkond.»

Kuno, too meile kah mõni Beckham :D

PETSINHO
24.10.08, 19:26
Mulle piisaks Romariostki :D:D

Kuno
24.10.08, 23:09
Mulle piisaks Romariostki :D:D

Mariost ei piisa või? :D

PETSINHO
24.10.08, 23:24
Mariost ei piisa või? :D

No ma räägin... häda pärast käib tema ka:rolleyes: :D

Aga kui homme võidame, siis järgmisel kodumängul tuled Kuno ja laulad fännisektoris koos meiega ja lööd 90 minutit trummi:D Tiil?

Kuno
24.10.08, 23:26
No ma räägin... häda pärast käib tema ka:rolleyes: :D

Aga kui homme võidame, siis järgmisel kodumängul tuled Kuno ja laulad fännisektoris koos meiega ja lööd 90 minutit trummi:D Tiil?

No sa ju tead, et see on ju teada, et ma siis seal fännisektoris järgmisel mängul olen :D

PETSINHO
24.10.08, 23:34
No sa ju tead, et see on ju teada, et ma siis seal fännisektoris järgmisel mängul olen :D

Meest sõnast...

Aga mis supiga sa mind homme siis kostitad? Frikateli pole vist lootust saada? :confused: :D

Kuno
25.10.08, 01:03
Meest sõnast...

Aga mis supiga sa mind homme siis kostitad? Frikateli pole vist lootust saada? :confused: :D

Rahvahääletuse järgi oli frikadell out! :D

Ray
25.10.08, 01:29
Mina olen ilmselt kohal. Esimest korda oma silmaga jalgpalli vaatamas.

-RoMaRiO-
25.10.08, 21:42
Mina olen küll meeskonna üle uhke, vaatamata kaotusele. Aru ma aga ei saa, kuidas saab üks väravavaht nii ebakindel olla? Viimane kord tegi Levadia vastu supermängu, täna ikka selliseid pirukaid et vähe pole.

Samas Kaalma eriti parem ei olnud. Aga jube valus on kaotada, kui sa terve teise poolajalõpu ründad ning oled väravale nii lähedal.

Aga au meeskonnale ning klubile, kes tegid mõlemad väga hea töö. 800 inimest on jällegi ilus näitaja.

Samas tänasega läks eeldatavalt ka 4. koht, kuid debüüthooajal on ka 5. positsioon väga super.

Ning järgmine aasta tuleme meistriks nvn.

UrmoT
25.10.08, 22:10
Ei tule, Flora tuleb :) Aga Kalju on teine :)

-RoMaRiO-
25.10.08, 22:15
Ei tule, Flora tuleb :) Aga Kalju on teine :)

Tubala, portaalis sa teadmistega väga ei hiilanud, ära foorumis proovi :)

Aga pigem lõpetame selle hooaja enne ära ning vaatame üle meeskonnad, kes järgmisel aastal üldse konkurentsivõimelise tiimi kokku suudavad panna ning siis jagame tiitli ja medalikohad ära.

rallikas
25.10.08, 22:31
Kahju, et täna võitu ei tulnud. II poolajal oli meil ikka palju võimalusi, aga jah... see on jalgpall :(

Teoreetiliselt on meil 4. koht veel kättesaadav. Kõik jääks Narva teha viimases mängus Tulevikuga ning meie peame kõik mängud võitma.

Kalju:
01. nov -- Narva JK Trans - Nõmme JK Kalju
08. nov -- Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik
15. nov -- JK Tallinna Kalev - Nõmme JK Kalju

Narva:
01. nov -- Narva JK Trans - Nõmme JK Kalju
08. nov -- Narva JK Trans - Tallinna FC Levadia
15. nov -- Viljandi JK Tulevik - Narva JK Trans

magnisco
26.10.08, 00:58
Kuidas hümn oli?

Ray
26.10.08, 13:08
Hümn oli täitsa hea! Elamus oli ka hea! Kahju, et ei võitnud.

elx
26.10.08, 16:39
Kuidas hümn oli?

peaks veidi meloodilisem olema - ühislauluks vägagi ebasobiv. samas annab ju alati sõnad veidi meloodilisema viisi peale ümber teha.

Jasper
26.10.08, 17:04
Hümn oli täitsa hea! Elamus oli ka hea! Kahju, et ei võitnud.

Kus seda juba kuulda/näha saaks?

Kaspy
27.10.08, 07:11
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=301755

Kuno Kuno

Kuno
27.10.08, 12:31
Ma loodan, et Tallinna linn lahendab ka valguse küsimuse ära, sest staadion kuulub siiski neile. See, et teistel staadionitel on ka kehvemaid valguseid ja kui ma ei eksi, siis Kadrioru staadionil pole üldse valgust ei tähenda seda, et Kalju kodustaadionil ei peaks kõik ideaalne olema :)

Liigume step.by-step edasi selles suunas, et meil oleks kõik hea!
Seda, et mänguajad peavad olema hilised, selles olen veendunud ja kaitsen oma mõtet edasi. Viimases mängus ligikaudu 1000 inimest...

Kuno
27.10.08, 12:31
Ja hümni või kalju loo kuidas nimetada soovite paneme varsti kodukal ekuulamiseks ülesse :)

ROOTSI KUNN
27.10.08, 20:00
Kellaaja suhtes olen Kunoga 100% nõus ja valgust peab samuti juurde saama . Esiteks ei teki suht pimedal väljakul seda õiget jalgpalliatmosfääri ,rambipalavikku kui nii võib öelda. Säravad tuled teevad õhtu kuidagi eriliseks ja pidulikuks. Vilets valgustus on probleem ka mängijaile ,sest laupäeval võis Teever just selle tõttu pallist mööda lüüa ,et vilets valgustus petab kohutavalt palju.
No loodame ,et asi saab kevadeks parandatud.Minu teada on Nõmme linnaosa väga palju Kaljut toetanud ja linnaosa vanem on igal mängul kohal Kalju sall kaelas.Laupäeval oli juba probleem ,et inimesed ei mahtunud istuma ja seegi võib häirima hakata ,sest kaua sa ikka seal platsi ääres seisad tahaks nagu mugavamalt ennast tunda.

Kuno
28.10.08, 00:02
Kellaaja suhtes olen Kunoga 100% nõus ja valgust peab samuti juurde saama . Esiteks ei teki suht pimedal väljakul seda õiget jalgpalliatmosfääri ,rambipalavikku kui nii võib öelda. Säravad tuled teevad õhtu kuidagi eriliseks ja pidulikuks. Vilets valgustus on probleem ka mängijaile ,sest laupäeval võis Teever just selle tõttu pallist mööda lüüa ,et vilets valgustus petab kohutavalt palju.
No loodame ,et asi saab kevadeks parandatud.Minu teada on Nõmme linnaosa väga palju Kaljut toetanud ja linnaosa vanem on igal mängul kohal Kalju sall kaelas.Laupäeval oli juba probleem ,et inimesed ei mahtunud istuma ja seegi võib häirima hakata ,sest kaua sa ikka seal platsi ääres seisad tahaks nagu mugavamalt ennast tunda.

Justnii... liigume vaikselt üheskoos edasi ja teeme tööd. Nõmmel on asjalikud inimesed linnaosa juhtimas, usun, et nad aitavad Kaljut järgmisel hooajal veelgirohkem. Saame selle valguse ka helendama nagu peab :) Küll tuleb!