PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

atsetoon
12.01.09, 23:06
No otsige vigu :D
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=294

eesti keeles kirjutatakse Helsingi, mitte Helsinki ;)

Hybrid Soldier
12.01.09, 23:40
Uudiseid hooajapileti müüki paneku kohta?

er1k
13.01.09, 00:19
ja korrektuurid jätkuvad :)

...sellel reedel, Helsinkis, kus Nõmme Kalju...

vpiigo
13.01.09, 00:37
Teil on ju see ümmargune popilt riietuv sell. Kutsu tema või lase Mariol seda teha.
Et mismõttes ümmargune ja mismõttes popilt riietuv-???????

MihkelHK
13.01.09, 00:38
Minge harjutage õigekirja kuskil mujal.Hirmutate inimese nii ära, et ei kirjuta enam midagi:)

aanvaller
13.01.09, 00:48
aga kui õigekirjast rääkida siis fcsillamae.ee eesti keelne versioon ajab lausa naerma, väike offtopic teile.

Hybrid Soldier
13.01.09, 00:53
Hahahahahahaha :D Elukoom no :D fcsillamae.ee ja pange eesti keele peale ja vätke näiteks klubi ajalugu

KÄRTINHO
13.01.09, 01:07
:D:D Peale fcsillamae.ee lugemist võivad vast kõik jkkalju.ee'l tehtud pisikesed õigekirja vead andestada:D

Ray
13.01.09, 01:42
Alati kui ma mõnda taolist lehte näen siis mõtlen, et kas neil tegijatel pole kamba peale mitte ühtegi eestlasest tuttavat, kes asja üle vaataks?!

Wuppi
13.01.09, 02:50
Kärtinho'ke, kas tead, et tegelikult on Kaljul roosa logo täitsa olemas. Kasuavad seda oma mustal särgil, nendel samadel mis aastalõpu turniirilgi oli, neil on roosa Kalu logo peale trükitud. ((:

KÄRTINHO
13.01.09, 11:49
Kärtinho'ke, kas tead, et tegelikult on Kaljul roosa logo täitsa olemas. Kasuavad seda oma mustal särgil, nendel samadel mis aastalõpu turniirilgi oli, neil on roosa Kalu logo peale trükitud. ((:

Aitäh, mul on roosa logo üle täitsa hea meel ja selle üle ka, et kõik siin nii abivalmid on ja koheselt inimesi valgustavad:)
Kusjuures, mul tekkis plaan endale pluusi peale ka roosa logo teha lasta, aga jah selle peale öeldi mulle, et mis sellest pluusist kasu:D niivõinaa on torsod paljad koguaeg:D:)

Jeti88
13.01.09, 12:02
Väga nõme on naerda Sillamäe kodulehe üle. Inimesed on vaeva näinud ning üritanud ka eesti keelt kõnelejatele oma klubi tutvustada. Üldiselt tundub Sillamäe kodulehekülg väga huvitav ja väga ilusa kujundusega.

Teie aga peaksite eesti keelt oskama ja kahes lühikeses artiklis nii palju vigu! Vot see on piinlik.

viirus
13.01.09, 12:39
Ei noh loomulikult on tore, et püütakse. Sellegi poolest oleks võinud lasta selle teksti kellelgi üle vaadata, mis avalikustasid. Sillamäe kodukal hakkas jubedalt häirima need helid. Milleks igasugu tilulilu lisada informatiivsele lehele?

Ray
13.01.09, 12:40
Kujundus iseenesest on nende lehel hea.

Nahkpea
13.01.09, 12:43
Millal see koduleht neil üldse valmis? Ma näen seda esmakordselt. Igatahes positiivne, etem kui Kalju oma, kus pole isegi mängijate profiile, mis peaks olema nagu meeskonna tutvustuses elementaarne. :rolleyes:

fiadila
13.01.09, 13:20
Kas me räägime õigekirjast või jalgpallist :D
Pakkuge selle hooaja kooseise, sest olgem ausad Kaljul praegu päris suur meeste valik.:)

vpiigo
13.01.09, 13:21
Millal see koduleht neil üldse valmis? Ma näen seda esmakordselt. Igatahes positiivne, etem kui Kalju oma, kus pole isegi mängijate profiile, mis peaks olema nagu meeskonna tutvustuses elementaarne. :rolleyes:

No äkki annad Kaljule veits aega nad alles teist aastat meistriliigas-samas kui flora naudib põdranahavestis oleva venna mahitusel rahastamist millest teised ainult unistada võivad. Ja usu need profiilid tulevad-võid päris mureta olla.

dareth
13.01.09, 13:31
No äkki annad Kaljule veits aega nad alles teist aastat meistriliigas-samas kui flora naudib põdranahavestis oleva venna mahitusel rahastamist millest teised ainult unistada võivad. Ja usu need profiilid tulevad-võid päris mureta olla.

Kui välireklaami peale kulutatakse 2 000 000 krooni ja mängijaprofiilide kohta öeldakse aasta otsa "Küll tuleb", tundub asi kõvasti lonkavat.

Nahkpea
13.01.09, 13:53

Ma ei teadnudki, et profiilide loomine tohutut rahalist süsti nõuab. Ja ei pea nüüd nii mürgine olema solvumisest. Seda oligi karta, et mõni hardcore Kalju fänn solvub hingepõhjani. Kalju on tubli, aga see ei tähenda, et neid igas valdkonnas parimaks peab pidama. :D

Ja selle "lontkõrvale"...ei pea isiklikuks muutuma, rumala mulje jätad endast nii. :)

vpiigo
13.01.09, 14:02
Kui välireklaami peale kulutatakse 2 000 000 krooni ja mängijaprofiilide kohta öeldakse aasta otsa "Küll tuleb", tundub asi kõvasti lonkavat.

See summa on sponsiorlepinguga ja reaalselt Kalju arvel seda raha kunagi pole-vähemalt ma arvan et nii peaks see olema-eks Kuno teab paremin.

Aramis
13.01.09, 14:26
No either way - ma näen ka siin siiski selget puudujääki. Player profiles on tõesti midagi sellist, mis on profiklubide lehelt otsitumate asjade hulgas. Ja ei tohiks ka väga keeruline seda ära teha.

Kuno
13.01.09, 14:27

Kulutatakse? See on sponsorlus kallis sõber! Samamoodi on ka meie kodulehega... head sõbrad dreamcomist aitavad meil seda arendada ja kahjuks ei jätku aega ja raha igalepoole... Kui keegi tahab aidata, siis võtame abi heameelega vastu ja oleme äärmiselt tänulikud. Samas oleme veendunud, et vaatamata mõnele pisiveale vähemalt edastame me klubiga seonduvaid uudiseid regulaarselt.

Uus kodulehekülg on valmimas, profiilid tulevad ja hoopis teisel tasandil kui te isegi arvate... Seega chill :)

vpiigo
13.01.09, 14:42
Ma ei teadnudki, et profiilide loomine tohutut rahalist süsti nõuab. Ja ei pea nüüd nii mürgine olema solvumisest. Seda oligi karta, et mõni hardcore Kalju fänn solvub hingepõhjani. Kalju on tubli, aga see ei tähenda, et neid igas valdkonnas parimaks peab pidama. :D

Ja selle "lontkõrvale"...ei pea isiklikuks muutuma, rumala mulje jätad endast nii. :)

No su enda kasjutajanimi ei ole eriti targem.
Kui solvusid siis anna andeks-eesmärk oli tähelepanu püüda. Ja tänapäeval maksab iga liigutus. Ja hardcore fännist asi kaugel.

KÄRTINHO
13.01.09, 14:50
kogu linn saab vist roosa olema, ehk sööb rohelise keskerakonna ka välja :D.

Siis võib-olla KÄRTINHO ka lõpuks märkab Nõmme Kalju reklaame :D

T2ph
13.01.09, 14:56
haha, tuleb välja, et välisreklaam ei olnud teps mitte see, mis kärtinho meie juurde tõi :D :D.

Ray
13.01.09, 15:31
haha, tuleb välja, et välisreklaam ei olnud teps mitte see, mis kärtinho meie juurde tõi :D :D.Põhjuseks on hoopis poolpaljad poisid :D

dareth
13.01.09, 17:50
Kulutatakse? See on sponsorlus kallis sõber! Samamoodi on ka meie kodulehega... head sõbrad dreamcomist aitavad meil seda arendada ja kahjuks ei jätku aega ja raha igalepoole... Kui keegi tahab aidata, siis võtame abi heameelega vastu ja oleme äärmiselt tänulikud. Samas oleme veendunud, et vaatamata mõnele pisiveale vähemalt edastame me klubiga seonduvaid uudiseid regulaarselt.

Uus kodulehekülg on valmimas, profiilid tulevad ja hoopis teisel tasandil kui te isegi arvate... Seega chill :)

Ma võin teie eesti keelt toimetada. ;)

Kuno
13.01.09, 19:22
Ma võin teie eesti keelt toimetada. ;)

Miks mitte :) abimehi on väga vaja ...

Kuno
14.01.09, 00:40
täiendavaid uudiseid leiab Kalju kodukalt ;)

PETSINHO
14.01.09, 00:56
Ja Roosad Pantrid siis soomes, HJK - Kalju mängul kohal. Palju me kahjuks kokku ei saanud aga 50 inimest ikka minemas

Kuno
14.01.09, 01:04
Ja Roosad Pantrid siis soomes, HJK - Kalju mängul kohal. Palju me kahjuks kokku ei saanud aga 50 inimest ikka minemas

Siis on see hea soojendus enne Jari Litmaneni ja Lahti mängu ;)

-Raul-
14.01.09, 01:11
No jaa Lahtiga siis mäng...teete siis naabrimehega Jariga sotid selgeks, kes on Kakumäe kunn ja oma auuli boss, mis tänaval te seal elasitegi ...

aanvaller
14.01.09, 01:12
kas ta kaks last elavad eestis?

Kuno
14.01.09, 01:14
No jaa Lahtiga siis mäng...teete siis naabrimehega Jariga sotid selgeks, kes on Kakumäe kunn ja oma auuli boss, mis tänaval te seal elasitegi ...

Irw... arved klaarime ära... Tänavat ma foorumisse ei kirjuta, muidu ei saa rahu enam siin :D Mul sinust aitab juba...

Kuno
14.01.09, 01:14
kas ta kaks last elavad eestis?

Nii, Soomes kui Eestis...

Ray
14.01.09, 01:19
See oli seal uudises ilgelt oluline info, et te naabrid olete :D

-Raul-
14.01.09, 01:23
Irw, seal Kakumäel võib lausa kakumäe cupi turniiri püsti panna, Kalju-Lahti võitja läheb veel ühe naabrimehe satsiga kokku ehk finaalis ootab Nõmme United ha ha! Risto hakkab sulle üle aia saltoga palle viskama!

Kuno
14.01.09, 01:31
Irw, seal Kakumäel võib lausa kakumäe cupi turniiri püsti panna, Kalju-Lahti võitja läheb veel ühe naabrimehe satsiga kokku ehk finaalis ootab Nõmme United ha ha! Risto hakkab sulle üle aia saltoga palle viskama!

Ta juba viskab ;)

Õhtujuht
14.01.09, 01:37
get a room..

RaidoL
14.01.09, 02:21
Raul sa tead kunnist ikka väga palju ja naabritest :D
sul pole seal pesa kuskil läheduses ?

Silver
14.01.09, 11:03
Raulil on merevaatega telgikoht Kakumäel. Suvekuudel, kui merevesi on soe ja päike paistab kõrgelt, siis tõuseb antud kinnisvaraprojekti hind kordades lakke. Talvekuudel on vastupidi. Raul ootab praegu suve.. teadagi miks! :D

-Raul-
14.01.09, 11:17
Glehni pargi tähetornist on hea vaade Kakumäele...

masturr
14.01.09, 11:19
Raulil on merevaatega telgikoht Kakumäel. Suvekuudel, kui merevesi on soe ja päike paistab kõrgelt, siis tõuseb antud kinnisvaraprojekti hind kordades lakke. Talvekuudel on vastupidi. Raul ootab praegu suve.. teadagi miks! :DRaul on kakumäe suvitaja :D nagu noor penskar kes kõike teab näeb ja kuuleb ja siis edasi pläkutab :D

RaidoL
14.01.09, 16:30
Raul on kakumäe suvitaja :D nagu noor penskar kes kõike teab näeb ja kuuleb ja siis edasi pläkutab :D

nagu küla värk :D kui üks kuuleb või näeb siis kuulevad ja näevad ka kõik :D

tiriam
15.01.09, 09:32
väike offtopic aga kaljuga mingil määral seotud teema: Portugali liigakarika alagrupimängus võitis Nacional tulemusega 2 - 1 FC Porto't. päris vinge:P

oku
15.01.09, 13:07
väike offtopic aga kaljuga mingil määral seotud teema: Portugali liigakarika alagrupimängus võitis Nacional tulemusega 2 - 1 FC Porto't. päris vinge:P

Kas siit käis juba läbi ka Nacional koosseis Kalju vastu läbi? Arvan, et Porto vastu mänginutest olid Kalju vastu vaid mõned üksikud mängus.

dareth
15.01.09, 13:17
Kas siit käis juba läbi ka Nacional koosseis Kalju vastu läbi? Arvan, et Porto vastu mänginutest olid Kalju vastu vaid mõned üksikud mängus.

Minu mäletamist mööda mitte. Kodukal ka seda infot pole.

Väravalööjad: O Nacional venceu por 2-0, com golos de Juliano e Duje Cop.

lorenzo
15.01.09, 13:25
Nacionali koosseis- Douglas (Lazar, 60), Marco Airosa, Felipe Lopes, Cedrola (Maicon, 46), Nuno Pinto, Bruno Amaro, Rúben Micael, Juliano (Mateus, 46), Fabiano Oliveira, Duje Cop ja Lovro.

siin mängu ülevaade portugali keeles (http://www.jornaldamadeira.pt/not2008.php?Seccao=6&id=111816)

smörgåsbord
15.01.09, 13:52
.. ehk kuus meest viibisid vähemalt mingi aja platsil nii Kalju kui Porto vastu.

lorenzo
15.01.09, 14:05
siin eilse mängu koosseisud-

Nacional – Bracali; Patacas, Maicon, Felipe Lopes ja Nuno Pinto; Edson Sitta (Fabiano, 66 m), Luis Alberto, Ruben Micael (Bruno Amaro, 83 m) ja Alonso (Miguel Fidalgo, 46 m); Nenê ja Mateus.

vahetusmängijad, keda ei kasutatud: Douglas, Halliche, Cléber ja Juninho.

FC Porto – Nuno; Sapunaru (Diogo Viana, 78 m), Stepanov, Pedro Emanuel ja Benítez; Tomas Costa, Bolatti ja Guarín; Mariano, Farías ja Candeias (Rabiola, 70 m).

vahetusmängijad, keda ei kasutatud: Ventura, Ivo Pinto, Raphael, Josué ja Sérgio Oliveira.

Portol oli reservtiim ja Nacional oli põhikoosseisuga.

meesmuiste
15.01.09, 17:03
http://www.reporter.ee/

Kanal 2 reklaamib, et täna näitavad esimest lugu Nõmme Kalju reisist Madeiral...

Kuno
15.01.09, 17:22
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=298

Ray
15.01.09, 17:24
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=298Väga hea, loodan et ilma ei jää :D

Kanal 2 reklaamib, et täna näitavad esimest lugu Nõmme Kalju reisist Madeiral...
Peab kindlasti vaatama siis!

KÄRTINHO
15.01.09, 18:27
Peale väsitavat päeva - ainult head uudised:) Super!
Täna õhtul kõik teleka ette siis :D ja 19'ndal on piletimüügilettide taga pikad järjekorrad ;)

staaaaaar
15.01.09, 18:47
Väiksena kui trenni läksin , siis treener ikka trenni lõpus küsis " kas keegi sõpra või naabri poissi ei taha trenni kaasa võtta ? ". Et väike soovitus Kuno võiks kah naabripoisi trenni kaasa võtta , oleks tore sellise tasemega mängijat eesti liigas kah vaadata.

Kuno
15.01.09, 18:54
Väiksena kui trenni läksin , siis treener ikka trenni lõpus küsis " kas keegi sõpra või naabri poissi ei taha trenni kaasa võtta ? ". Et väike soovitus Kuno võiks kah naabripoisi trenni kaasa võtta , oleks tore sellise tasemega mängijat eesti liigas kah vaadata.

see on täitsa võimalik :)

maniaacos
15.01.09, 20:52
selle lõigu nimi reporteris oleks pidanud olema "Tompaga Madeiral" mitte Nõmme Kaljuga :D

Sen
15.01.09, 20:56
selle lõigu nimi reporteris oleks pidanud olema "Tompaga Madeiral" mitte Nõmme Kaljuga :D

Pigem blondi näeb esimest korda bideed, külmkappi ja segisteid ja reporter otsib uusi reportereid.

Hybrid Soldier
15.01.09, 21:02
Lootsin ikka jalgpallureid ka näha.

Aga küsimus, kas hooajapiletit Hiiu statalt ei saa?

magnisco
15.01.09, 21:02
Ja peale selle oli Tompa vist kurt või purjus kui ta sellele kohalikule kõrva röökis.

meesmuiste
15.01.09, 21:03
Pigem blondi näeb esimest korda bideed, külmkappi ja segisteid ja reporter otsib uusi reportereid.

Sen, usu mind, ei näinud esimest korda :)

Lootsin ikka jalgpallureid ka näha.

Mehi näeb järgmistes osades :)

Kuno
15.01.09, 22:44

see oli jalgpallisaabaste pesemiseks ju :D

Hybrid Soldier
15.01.09, 23:59
Ou Kuno. on Hiiu statal hooajapileteid? Või ainult seal kus uudises kirjas?

Kuno
16.01.09, 00:03

ainult seal kus uudis ütleb.

ROOTSI KUNN
16.01.09, 00:06

Küsi veel ,mis kell müüma hakatakse , ja siis kes müüb ja siis ,mis on müüja nimi ja mis tal seljas on jne........

zaz
16.01.09, 00:14
nii teoreetiliselt, et kui kõik piletilevid müüvad hooajapiletit, siis kas see on samasugune paberilipakas nagu kontsertipiletid jne?

Kuno
16.01.09, 00:19
nii teoreetiliselt, et kui kõik piletilevid müüvad hooajapiletit, siis kas see on samasugune paberilipakas nagu kontsertipiletid jne?

jah, täpselt sama... kokku 18 piletit!

Ray
16.01.09, 00:28
Lähen kah esmaspäeval tšekkima, mis antakse. :silm4:

Jasper
16.01.09, 00:45
Ujee. Järve Selver. Identiteet FTW!

-RoMaRiO-
16.01.09, 00:48
Pilt treeningult on paljutõotav. Aga eks homme saab parema esmamulje, kahju ainult, et puudujaid palju on.

Ray
16.01.09, 00:52
Kahju jah, et tulla ei saa. Ma karjun siis laupäeval lihtsalt Helsingi tänavail, et Nõmme Kalju parim on ja vehin salliga. Pärast saan kongis ka karjuda :D

Ray
16.01.09, 02:13
http://jkkalju.ee/?mid=1&id=299

ROOTSI KUNN
16.01.09, 07:08
Kas vastab tõele ,et Ingemar Teever on selleks hooajaks aut !!! Olevat põlve ristsidemete rebend ,mis tavaliselt tähendab 6 -8 kuud ravi .

Çelik Destan
16.01.09, 09:07
ja N6mme Kalju f2nnid on juba laeva peal ja s6idavad Helsngi poole=D

meesmuiste
16.01.09, 11:57
http://www.reporter.ee/2009/01/16/reporter-reisib-matk-madeiral-koos-nomme-kalju-vutimeestega/

see siis eilne lugu

Silver
16.01.09, 12:14
http://jkkalju.ee/documents/hooajapilet1.jpg

Here we go, who's on board!? :)

Ray
16.01.09, 13:41
Jah, nii see on. 500.- eest saab 18 meistriliiga kodumängu.

Sen
16.01.09, 15:41
Rootsi Kunn raporteeris Soomest:
Seis jäi kahjuks 2:0 Kalju kahjuks aga Kalju oli tubli olnud, võrdne mäng.
Teise poolaja mängisid vähemuses kuna Terja sai 2 kollast, ilmselt ütles midagi kohtunikule ilusat ;)
Eks teised räägivad lähemalt kui tagasi jõuavad.

Felipe
16.01.09, 17:21
Kas vastab tõele ,et Ingemar Teever on selleks hooajaks aut !!! Olevat põlve ristsidemete rebend ,mis tavaliselt tähendab 6 -8 kuud ravi .

Ei ole õnneks :), ma rääkisin Ingemariga eile ja tema sõnul on tervis juba täitsa hea, sõidab rattaga ja tegi meeskonnaga juba vaikselt trenni ka kaasa. Hooaja alguseks lubas platsil olla.

aanvaller
16.01.09, 17:27
noo muidugi Kalju lähtus kaitsest, ega Kaljul erilisi võimalusi ei olnud, samas ka HJK'l oli paar. 1.värav tuli penaltist ( väga kahtlane olukord, ja kahtlane kohtunik :)) Teine värav tuli suht. kauglöögist, kus veel enne väravat üks HJK mängija jala vahele sai.

Seega jah 2-0.
Muidu oli pall rohkem keskel jne. HJK oli natsa enam domineerivamaks pooleks.

ps. mitte nüüs absoluutselt paha pärast aga mulle tundus see uus brass natuke kehva võitu, ehk oli see aastane mängupaus ka oma osa tal teinud..

KÄRTINHO
16.01.09, 19:15
Ei ole õnneks :), ma rääkisin Ingemariga eile ja tema sõnul on tervis juba täitsa hea, sõidab rattaga ja tegi meeskonnaga juba vaikselt trenni ka kaasa. Hooaja alguseks lubas platsil olla.

Suurepärane, et Ingemaril juba parem on ja ta hooaja alguseks platsil on:)

ROOTSI KUNN
16.01.09, 19:33
noo muidugi Kalju lähtus kaitsest, ega Kaljul erilisi võimalusi ei olnud, samas ka HJK'l oli paar. 1.värav tuli penaltist ( väga kahtlane olukord, ja kahtlane kohtunik :)) Teine värav tuli suht. kauglöögist, kus veel enne väravat üks HJK mängija jala vahele sai.

Seega jah 2-0.
Muidu oli pall rohkem keskel jne. HJK oli natsa enam domineerivamaks pooleks.

ps. mitte nüüs absoluutselt paha pärast aga mulle tundus see uus brass natuke kehva võitu, ehk oli see aastane mängupaus ka oma osa tal teinud..

Kuule , ma ei tea ,mis mängu sa vaatasid aga minu kaine pilk luges 3- 4 väga head olukorda Kaljule esimesel poolajal.Mitt sai kaks korda löögile väga healt positsioonilt ,Smirnov 1-1 läbiminek, Felipe põrutas ristnurka nii ,et väravad läksid paigast ja lõpuks luhtas Terja eriti magusa võimaluse tagapostist ,kui lõi üle.
Uus brass, keda testiti on udu aga see ,kes aastalõputurniiril mängis on päris hea. Mind üllatas Risto Kägo oma tubli mänguga .Kiitos talle :)
Hurt oli samuti tase-Hea Flora tase , üks mängu paremaid koos Smirnovi ga. Üldiselt Kalju oli väga bueno. HJK tegi kõvasti vahetusi teise poolajal. Kalju eelmise hooaja brassid polnud kül vajalikus vormis aga mängisid kenasti koha välja. Arge kohta ei oska veel öelda - ne rõba ne mjaso , mängis küll peaaegu terve teise poolaja aga kuna meeskond oli vähemuses siis silma ei torganud välja arvatud sellega ,et talle tehti jalge vahelt ära :).
Pakun ,et Kalju juhtkond võib rahule jääda ja fännid samuti , neid oli kõvasti kuulda isegi saali teise otsa ,kus mina istusin. Hall oli suurepärane ja rahvast oli üllatavalt palju.

riivo.94
16.01.09, 19:43
Tubli Kalju, hakkan teid toetama, et ikka teisele kohale ehk saaksite. Kulda nagunii ei saa, aga mis siis. Kullale kas Flora või Levadia, loodaks ikka et eestlased selle võtavad. jee

ROOTSI KUNN
16.01.09, 19:53
Lisan veel paar kommi enne ,kui Tallinna laevale kiman. Territoriaalselt domineeris muidugi HJK aga see ,mis kohtunikud tegid oli ikka üle mõistuse . Kui nägid ,et muidu võitu ei tule siis anti pennal selle eest ,et Terja sai kollase kohtuniku sõimamise eest ,mis toimus karistusalas.:)

Ray
16.01.09, 21:18
Palju pealtvaatajaid oli?

Wuppi
17.01.09, 01:30
Väga tiheda päeva järel olen ka mina lõpuks kodus. Kuna peale mängu ootas mind pisut poes käimisi ja tunnist auto sõitu ka mõned tunnid töö tegemist, siis väike pildi galerii (http://www.soccernet.ee/gallery/332/) on ka üles laetud nüüd minu poolt. Loodetavasti ei veninud Roosade laevasõit väga pikale ja jõuavad ka millalgi kuhugile :D palavad tervitused teile minu poolt siit külmast põdramaalt ;D

Wuppi
17.01.09, 01:31
Palju pealtvaatajaid oli?

Võibolla 100 tuli kokku ära koos kohalikega, kes tribüünil istusid.

sanchez
17.01.09, 13:12
Keegi võiks need jutud ära tõlkida, saaks sommide nägemuse ka asjast :)

HJK:
http://www.hjk.fi/uutiset/6404/1

http://www.hjk.fi/uutiset/6403/1

MihkelHK
17.01.09, 13:22
Keegi võiks need jutud ära tõlkida, saaks sommide nägemuse ka asjast :)

HJK:
http://www.hjk.fi/uutiset/6404/1

http://www.hjk.fi/uutiset/6403/1

http://translate.google.com/ abiks ilmselt.

sanchez
17.01.09, 13:41
Eesti keelt seal pole... aga lahe link tõlimiseks :)

Siin üks tekst veel: http://www.hjk.fi/uutiset/6405/1

PETSINHO
17.01.09, 13:44
Rootsi Kunn võttis juba oma postitustega kõik mängulise poole pealt enam-vähem kokku. Vähekene üritan lisada...Vitor oli pettumus ja ma imestaksin, kui ta Kaljuse peaks jääma. Kuigi Arge ei saa teatud põhjustel kunagi fännide lemmikuks Kaljus, siis korra tahaks teda veel mängimas näha, et tasemest aimu saada. Teised kõik olid väga head täna, arvestades seda, et vaid mõni päev trenni tehtud ja kerge kohmetus sees.

Tänud ka sõpradele Florast, kes abistasid meid tasuta Tallink piletitega. Tänud ka Heikile pildimaterjali eest!

Mängu kokkuvõtet näidati ka soome telekanalites ja kohal oli ka päris palju kirjutavat pressi. See näitab, et soomes on ikka tõsisem huvi jalgpallurite hooajaeelsete tegemiste kohta, mitte nagu meil.
Pärast mängu sai vaba aega, kuni laevani sisustatud HJK ultragrupi vendadega pubis istudes. Kui nüüd kõik plaanipäraselt läheb, siis võib HJK fänne millalgi eestis näha ;)

ROOTSI KUNN
17.01.09, 13:45
Peatreener Muurinen annab Kaljule üsna kiitva hinnangu ja ütleb ,et võrreldes eelmise aastaga on Kalju hoopis teine tera .
Pendla kohta kirjutatakse ,et tiriti särgist ja siis anti möla eest ka kollane ehk siis Terja sai kaks kollast. Ei tea , ma olin kohe seal juures aga keegi ei kukkunud ja mina mingit särgist tirimist ei näinud. Tundus küll selline otsitud viga olevat.

Kuno
17.01.09, 16:25
Tänud fännidele kes pidasid vajalikuks Kaljut Soome toetama tulla...
See häälekas abi läks õigesse kohta :)

Vaatamata mõnele omapärasele seigale mis mängu kulgu lõpuks muutsid oli kohtumine väga nauditav!

Kalju hakkab vaikselt selle jõulise ja suht kiire Soome mänguga kohanema ;)

-RoMaRiO-
17.01.09, 16:51
Väga rahul. See aasta on Kaljul tohutu potensiaal, mis tuleb nüüd vaid tulemuseks realiseerida. Kõik mehed võitlevad, töötavad. Väljakul võis rabamas näha isegi Mitti ning Smirret, kelle trumpideks ei ole just kaitsetöö. Terehhovi rabelemine on samuti muljetavaldav. Aga mis seal ikka, põhijutud on räägitud. Kahju tõesti et Vitor pole eriti tasemel mängija. Selge on muidugi see, et füüsiline vorm on tal ülimalt nõrk, see on ka arusaadav. Aga see et ta ei jaga asja, seda muuta ei saa. Mõnes olukorras oleks isegi "Eesti Philip Lahm" Kaido Hermat kindlamalt tegutsenud :) Aga samuti saab ta aina paremaks minna ning ehk oli tal äärmiselt halb päev. Loodame parimat!

-RoMaRiO-
17.01.09, 22:18
Nii kamraadid, pange oma märkmikusse kirja.

Kalju järgmised kohtumised:

31. jaanuar, kell 18 Valga Warrior - Nõmme Kalju, Sportland Arenda
7. veebruar FC Espoo - Nõmme Kalju
21. veebruar, kell 12 Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju, Sportland Arena

Kuno
17.01.09, 22:44
anna oma hääl jalgpallile :)
http://www.viasatsport.ee/index.php

ROOTSI KUNN
17.01.09, 22:49
anna oma hääl jalgpallile :)

Tehtud ! :)

fcfloraforever
17.01.09, 22:50
tavai rsk kõik andke hääled nüüd, kossupeded rsk juhivad.

Ray
17.01.09, 22:59
Hääl antud! Hetkel seis viigiline.

jansa
17.01.09, 23:08
..nüüd juba juhime :)

Kuno
17.01.09, 23:13
väga hea, hakkab tulema... kütke edasi ja levitage!

anna oma hääl jalgpallile

kesa
17.01.09, 23:14
Hääl antud aga Starmani pededel pilt ikka taskus.

kaitz
17.01.09, 23:56
Tehtud ! :)

Sama siin:p

Hybrid Soldier
18.01.09, 23:24
uuest hooajast peab siis vist Roosade Pantritega liituma :D Peab teie laulud siis kuidagi selgeks õppima (osasid sõnu tean, aga noh, enamus ei tea). Sebisin paar sõpra ka veel kampa nii, et fännklaab suureneb :P

aanvaller
18.01.09, 23:26
Sinusugused on teistele ainult suureks eeskujuks :)

Ray
18.01.09, 23:29
Homme saab hooaja pileteid :p

PETSINHO
18.01.09, 23:35
uuest hooajast peab siis vist Roosade Pantritega liituma :D Peab teie laulud siis kuidagi selgeks õppima (osasid sõnu tean, aga noh, enamus ei tea). Sebisin paar sõpra ka veel kampa nii, et fännklaab suureneb :P

Mario kirjutab sulle varsti privasse...;)

don
19.01.09, 10:02
Hääl antud aga Starmani pededel pilt ikka taskus.

keegi teab on sellega mingit lootust ka? sest kui ei ole siis lähen lülitan selle jama välja lihtsalt

elx
19.01.09, 11:56
keegi teab on sellega mingit lootust ka? sest kui ei ole siis lähen lülitan selle jama välja lihtsalt

usun, et lootust on alati, hetkel kauplevad kindlasti hinna üle. halvimal juhul tuleb see muidugi mingi lisahinna eest.. aga seni ootan isegi päev-päeva järel uudist, et saaks selle kanali oma valikusse.

PETSINHO
19.01.09, 12:07
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=298

No nii, tormijooks võib alata.

Kuno
19.01.09, 14:50
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=301

Hybrid Soldier
19.01.09, 18:26
Mina läksin täna Piletilevisse ja jäin tühjade kätega. Nii Statoilis kui ka Järve Selveris käisin, aga nemad ütlevad, et neil pole mingit infot selle kohta ja ei ühtki sellist piletit. Mis jama lahti on?

kprsoo
19.01.09, 18:51
Mina läksin täna Piletilevisse ja jäin tühjade kätega. Nii Statoilis kui ka Järve Selveris käisin, aga nemad ütlevad, et neil pole mingit infot selle kohta ja ei ühtki sellist piletit. Mis jama lahti on?

Kes hiljaks jääb see ilma... Järelikult ongi kõik rariteetsed aastapiletid juba lännu ja pooled nõmme ultratest ka nendest ilma.
Vaata kui lihtne Pärnu fännidel on, mitte mingeid muresid hooajapiletitega.

Hybrid Soldier
19.01.09, 19:04
Hah :D Ega hooajapileteid mingi 2 ei tehtud.. Ja ma arvan, et siis nad ütleksid ka, et piletid on välja müüdud, aga neil ei olnud absoluutselt nende piletite kohta mingit infot

Kuno
19.01.09, 19:12
Hah :D Ega hooajapileteid mingi 2 ei tehtud.. Ja ma arvan, et siis nad ütleksid ka, et piletid on välja müüdud, aga neil ei olnud absoluutselt nende piletite kohta mingit infot

Piletid on nüüd Stereos ja täiesti saadaval!

Wuppi
19.01.09, 19:20

Se oleks päris lahe uudis ju Kaljule, et piletid on enne müüki jõudmist juba läbimüüdud :D

Hybrid Soldier
19.01.09, 19:36
Piletid on nüüd Stereos ja täiesti saadaval!

Stereos okei, aga Piletilevis?

Kuno
19.01.09, 20:21
Stereos okei, aga Piletilevis?

Sain teada, et sisestamine läks kauem ja piletilevis läheb asi käima homme hommikul.

Hybrid Soldier
19.01.09, 20:27
Ok väga hea :D

Ray
19.01.09, 21:17
Mul piletid käes... lõpuks. Läksin algul (mõni tund tagasi) Ipanema Rodiziosse, seal ei teatud üldse asjast midagi ja inglise keeles soovitati hotelli poolelt küsida, kuna Getulio elab seal. Hotelli neiu ütles, et mulle on jäetud ümbrik ja tahtis mulle midagi kätte suruda :D järgi mõeldes ta seda ei teinud ja käis kaks korda kuskil asja uurimas ja nagu ma juba ette arvasin, polnud seal ka midagi. Jalutasin siis Stereosse kus piletid olid isegi olemas ja ju ma olin siis esimene ostja (või üks esimestest) sest neiu ei teadnud kuidas ta neid müüma peab (kas Stereo kassast läbi lööma või niisama). Peale väikest asja uurimist ma siiski sain oma piletid kätte! Nüüd võiks keegi kalendris juba märtsi ette keerata :D

PETSINHO
19.01.09, 21:39
Mul piletid käes... lõpuks. Läksin algul (mõni tund tagasi) Ipanema Rodiziosse, seal ei teatud üldse asjast midagi ja inglise keeles soovitati hotelli poolelt küsida, kuna Getulio elab seal. Hotelli neiu ütles, et mulle on jäetud ümbrik ja tahtis mulle midagi kätte suruda :D järgi mõeldes ta seda ei teinud ja käis kaks korda kuskil asja uurimas ja nagu ma juba ette arvasin, polnud seal ka midagi. Jalutasin siis Stereosse kus piletid olid isegi olemas ja ju ma olin siis esimene ostja (või üks esimestest) sest neiu ei teadnud kuidas ta neid müüma peab (kas Stereo kassast läbi lööma või niisama). Peale väikest asja uurimist ma siiski sain oma piletid kätte! Nüüd võiks keegi kalendris juba märtsi ette keerata :D

Väike seiklus lisabki piletitele suurema moraalse väärtuse :D

ROOTSI KUNN
19.01.09, 21:46
Pets ! Tänapäeval on inimesed ilgelt mugavad ,kui esimesest väljakuulutatud kohast ( nät. Piletilevi või Statoil ) ei saa siis jätavadki ostmata. Meie sinuga võibolla traavime pool linna läbi :)
Selles mõttes on see väike möödalaskime Kalju poolt. Aga loodetavasti asi paraneb.

Ray
19.01.09, 23:01
Mul polnud plaaniski ilma piletiteta koju minna :silm4:

dareth
20.01.09, 00:30
Kuuldavasti olla Meistriliiga kalender muutunud. Kas Kalju hooajapiletitel on uued ajad kajastatud? Või on näiteks lihtsalt vooru number ja kohtuvate meeskondade nimed..

Wuppi
20.01.09, 01:00
Kuuldavasti olla Meistriliiga kalender muutunud. Kas Kalju hooajapiletitel on uued ajad kajastatud? Või on näiteks lihtsalt vooru number ja kohtuvate meeskondade nimed..

Küll nad kodumängul ikka sisse lasevad, mängu päevaks ju vana aeg täpselt teada ning iga piletipaketi omanik peaks muretult sisse saama.

Siin kohal teadmiseks, et kalendris võib muudatusi veel ette tulla ja neid ka hooaja siseselt, kui se juba peal on, selleks ei tea kunagi valmis olla, millal se muutub ja millal mitte..

viirus
20.01.09, 01:06
Küll nad kodumängul ikka sisse lasevad, mängu päevaks ju vana aeg täpselt teada ning iga piletipaketi omanik peaks muretult sisse saama.

Siin kohal teadmiseks, et kalendris võib muudatusi veel ette tulla ja neid ka hooaja siseselt, kui se juba peal on, selleks ei tea kunagi valmis olla, millal se muutub ja millal mitte..
jep, möödunud hooajalgi oli ju muutusi ja sai ilma probleemideta mängule

Silver
20.01.09, 11:08
Piletitel on voorude numbrid, mille abil pääseb mängule. :)

Hybrid Soldier
20.01.09, 12:25
Keegi Piletilevi müügipunktist kuskilt juba ostnud on? Sesmõttes, et piletilevi kodukal pole seda piletit ikka veel näha ja ilmaasjata ei hakka linna sõitma muidu :P

Kuno
20.01.09, 12:41
Keegi Piletilevi müügipunktist kuskilt juba ostnud on? Sesmõttes, et piletilevi kodukal pole seda piletit ikka veel näha ja ilmaasjata ei hakka linna sõitma muidu :P

Tule osta stereost, siis...

Kuno
20.01.09, 13:23
Kas Balti liiga mängudele jääb pilet samaks mis Eestiliiga mängudele?

Ei oska hetkel öelda, see oleneb mitmest asjaolust mis hetkel on veel lahtised.

masturr
20.01.09, 14:23
Piletitel on voorude numbrid, mille abil pääseb mängule. :)kui seal kuupäevad ka peal siis see võib natuke segadust kylvata aga vast hooajapileti omanikud on piisavalt pädevad et ei lase end muudatustest häirida

riivo.94
20.01.09, 14:34
Kas Balti liiga mängudele jääb pilet samaks mis Eestiliiga mängudele?

Balti liigas on ju vaid 1 kodumäng sellel aastal. :p

HABE
20.01.09, 20:14
31. jaanuar Valga - Kalju mäng on edasilükatud. Samal päeval on Kalju Soomes. Küll, aga on lisandunud selline mäng:

13. veebruar, kell 19.00 Viljandi Tulevik - Nõmme Kalju, Sporland Arena

Fännid on kohal 13. veebruaril kindlasti Sportlandil kohal.

Kuno
20.01.09, 23:35
Fännid on kohal 13. veebruaril kindlasti Sportlandil kohal.

väga meeldiv kui kohal, kohal ja kohal :D

KÄRTINHO
20.01.09, 23:55
Habe on nii erutatud, et saab jälle fännata ja kohe rõhutab korduvalt, et kohal on:)

Kuno, minumeelest võiks fännidele ka kodumängule sissepääs olla 25.- :)

Kuno
20.01.09, 23:58
Habe on nii erutatud, et saab jälle fännata ja kohe rõhutab korduvalt, et kohal on:)

Võib, aga mul on teine näide olemas... Pakkusin ükskord ühele meie fännile, et viin ta tasuta sisse. Selle peale sain vastuseks, et ei, ma austan seda mida Kalju teeb ja ma toetan klubi selle väikse piletirahaga, et klubi saaks areneda... Selliste fännide eest kummardan ja võtan mütsi maha, need on need fännid kelle üle võib iga klubi uhke olla.

Iga väike abi teeb ainult teie lemmikklubi paremaks ja sellest võidavad kõik, nii klubi kui fännid... Mõelge korra ka niipidi...

KÄRTINHO
21.01.09, 00:12
Võib, aga mul on teine näide olemas... Pakkusin ükskord ühele meie fännile, et viin ta tasuta sisse. Selle peale sain vastuseks, et ei, ma austan seda mida Kalju teeb ja ma toetan klubi selle väikse piletirahaga, et klubi saaks areneda... Selliste fännide eest kummardan ja võtan mütsi maha, need on need fännid kelle üle võib iga klubi uhke olla.

Iga väike abi teeb ainult teie lemmikklubi paremaks ja sellest võidavad kõik, nii klubi kui fännid... Mõelge korra ka niipidi...

Ma olen sinuga täiesti nõus Kuno. Ega ma tahagi ilma rahata saada ja olen nõus pisikese toetuse Kaljule andma:)
Meil lihstalt palju kooliealisi fänne,nagu sa tead, kes paar korda maininud, et pilet võiks neilegi 25.- olla ja nad ei suuda koguaeg emmelt/issilt raha välja lunida.

Kuno
21.01.09, 00:14
Ma olen sinuga täiesti nõus Kuno. Ega ma tahagi ilma rahata saada ja olen nõus pisikese toetuse Kaljule andma:)
Meil lihstalt palju kooliealisi fänne,nagu sa tead, kes paar korda maininud, et pilet võiks neilegi 25.- olla ja nad ei suuda koguaeg emmelt/issilt raha välja lunida.

nendele kehtib flayer 40 eeki, see 25 ja 40 vahe on juba marginaalne ;)

KÄRTINHO
21.01.09, 00:18
nendele kehtib flayer 40 eeki, see 25 ja 40 vahe on juba marginaalne ;)

Jah ma olen sinuga nõus:)

PETSINHO
21.01.09, 00:22

Muuseas, kui osta hooajapilet, siis tulebki ühe kodumängu hinnaks miskine 27 eeki. Ma usun, et tänapäeval pole see ütlemata suur raha, kui arvestada seda, et kossupiletite hinnad on kordades kallimad.

Kuno
21.01.09, 00:25
Muuseas, kui osta hooajapilet, siis tulebki ühe kodumängu hinnaks miskine 27 eeki. Ma usun, et tänapäeval pole see ütlemata suur raha, kui arvestada seda, et kossupiletite hinnad on kordades kallimad.

Just! Vastasel juhul kaob meil hooajapileti mõte ära kui me teeme veel erandeid... Hooajapileti ostuga toetate klubi väga selgelt ja tagate endale ka soodsa hinnaga sissepääsu... Õige Pets!

Ray
21.01.09, 00:26
Tuleb vanematele selgitada, et korra 500 eeki välja käia on mõtekam kui terve hooaeg piletiraha küsida :D

Kuno
21.01.09, 00:47
Tuleb vanematele selgitada, et korra 500 eeki välja käia on mõtekam kui terve hooaeg piletiraha küsida :D

Vanematel oleks mõtekas, siis ise see pilet juba osta ja kingitus teha :)

Hybrid Soldier
21.01.09, 01:09
Ma ootan natuke veel ja kui Piletilevvi ei ilmu, sõidan laupäeval linna ja ostan Stereost ära :) saaks keegi aadressi öelda?

HABE
21.01.09, 01:10
Fänn on see, kes teeb kõik mis võimalik et mängul olla, ükskõik kas siis pilet on 25- või 200- aga ta on kohal ja toetab meeskonda. Kärt, su mõte on õige et on palju kooliealisi fännem kes käivad mängudel oma vanemate rahadega, et siis neile võiks olla pilet odavam. Sellest ka minu mõte, et teha hoopis nn perepilet, 1 täiskasvanud + 1 laps ning hind siis kokku soodsam kui eraldi ostes.

Hybrid Soldier
21.01.09, 01:12
+ see tooks ka rohkem rahvast mängudele :D Hea idee iseenesest :D

PETSINHO
21.01.09, 01:16
Natuke OT-d ka...Kalju peab juba treeningmänge ja valmistub hooajaks, ega fännid kehvemad pole! Fännid alustavad oma vormi kontrollimist enne kevadisi fännimänge juba sel laupäeval, kui peetakse kohtumine Nõmme United noortevõistkonnaga Männiku staadionil.

Roosade Pantrite rivistuses jookseb platsile ka Nõmme Kalju loots Getulio :)

Wuppi
21.01.09, 01:26
Ma ootan natuke veel ja kui Piletilevvi ei ilmu, sõidan laupäeval linna ja ostan Stereost ära :) saaks keegi aadressi öelda?

Stereo aadress on Harju tn. 6. Asub peaaegu vabaduseväljakul vana kohvik Tallinn või siis eelmise kohaliku George Browni asemel. :P

Wuppi
21.01.09, 01:34

Normullka, reedel juhendab meeskonda Lahtis loodetavasti (loe kindlasti :D) võidule ja laupäeval jookseb juba ise mööda platsi ringi. Päris tihe treening nädal.... :P

metssiga
21.01.09, 01:51
krt te peate enne jõule siis pileteid myyma hakkama et vanematel oleks mille puhuks kinkida. kuid mis võiks ka olla ilusam kui isa annab pojale Vabariigi aastapäeva puhul Kalju hooaja pileti!:D

Ray
21.01.09, 02:34
Nii kauaks neid pileteid ei jätku :D

Kuno
21.01.09, 09:15
krt te peate enne jõule siis pileteid myyma hakkama et vanematel oleks mille puhuks kinkida. kuid mis võiks ka olla ilusam kui isa annab pojale Vabariigi aastapäeva puhul Kalju hooaja pileti!:D

Hea mõte järgmiseks hooajaks! :)

rallikas
21.01.09, 18:23
Natuke OT-d ka...Kalju peab juba treeningmänge ja valmistub hooajaks, ega fännid kehvemad pole! Fännid alustavad oma vormi kontrollimist enne kevadisi fännimänge juba sel laupäeval, kui peetakse kohtumine Nõmme United noortevõistkonnaga Männiku staadionil.

Mis kell toimub? Tuleks kaema seda triumfi :)

Kuno
21.01.09, 19:33
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=302

Hybrid Soldier
21.01.09, 19:45
Väike küss, et kas see hooajapilet on nagu mingi üks pilet mille ettenäitamisel saab alati sisse, või on igale mängule eraldi pilet vms? :)
Et nagu tean kas prindin kodus või lähen ostan nata vastupidavama pileti piletilevist :P

Kuno
21.01.09, 19:52
Väike küss, et kas see hooajapilet on nagu mingi üks pilet mille ettenäitamisel saab alati sisse, või on igale mängule eraldi pilet vms? :)
Et nagu tean kas prindin kodus või lähen ostan nata vastupidavama pileti piletilevist :P

18 piletit on paketis.

KÄRTINHO
21.01.09, 20:53
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=302

Artiklis on,et Sõprusmäng Nõmme Kalju ja FC Lahti vahel toimub Lahtis, kell 14.45.
Aga pealehel on Järgmise Kohtumise ajaks Lahtiga märgitud 13.45
Kumb siis?:D

-RoMaRiO-
21.01.09, 20:58
14:45.........

aanvaller
22.01.09, 15:02
fdlahti.fi leheküljelt.
FC Lahti aloittaa tällä viikolla kauden 2009 ottelut. Mustapaidat kohtaavat perjantaina klo 14.45 virolaisen Eurooppa Liigan joukkueen JK Nõmme Kaljun. Ottelu pelataan todennäköisesti Mukkulan keinonurmella.

Virolaiset kohtasivat viime perjantaina HJK:n Talissa. Moni näki naapureitten jopa hallinneen ottelua, mutta HJK voitti viimeisen puolituntisen maaleillaan 2-0.

Lahden paidassa on mahdollisuus nähdä perjantaina muutamia testattavia pelaajia. Jaakko Juuti on harjoitellut liigaryhmän mukana säännöllisesti ja Timo Tahvanainen liittyy joukkoon torstaina. Jussi Heikkinen aloitti vasta tänään harjoitttelun kahden viikon sairastelun jälkeen. Lasse Lagerblomin pelaaminen on epävarmaa. Sen sijaan lahtelaisnuoret Toni Huuhka ja Jussi Länsitalo saavat mahdollisuutensa.

Tõlkes siis eelnev rasvane tekst: Eelmisel nädala mängisid eestlased HJK'ga Tali Hallis ja paljud nägid, et Kalju oli domineerivam pool.

jansa
22.01.09, 16:03
..kas Lullu-poiss ei mängi enam Kaljus?

tiriam
22.01.09, 16:15
http://en.wikipedia.org/wiki/N%C3%B5mme_Kalju#Players

kui uskuda seda lehekülge siis mängib kalju duublis

PETSINHO
22.01.09, 16:56
Mis kell toimub? Tuleks kaema seda triumfi :)

Kui nüüd ilm vingerpussi ei mängi, siis kõik fännimeeskonna fännid on oodatud kell 12:00 :)

Kahjuks Getulio jääb mängust eemale, sest on teinud hüppeliigesele natuke haiget.

Hybrid Soldier
22.01.09, 18:13
Nii Hooajakaart käes :)
Arvasin, et laseb mulle 18 piletit masinast välja :p , aga siiski üks hooajakaart :)

rallikas
22.01.09, 18:13
Kui nüüd ilm vingerpussi ei mängi, siis kõik fännimeeskonna fännid on oodatud kell 12:00 :)

Kahjuks Getulio jääb mängust eemale, sest on teinud hüppeliigesele natuke haiget.

Olen kohal :)

Silver
22.01.09, 23:00
Lugemist:

http://jkkalju.ee/?mid=1&id=303

Ray
22.01.09, 23:28
Tublid poisid, jõuavad ikka igale poole! Edu neile homseks!

Kuno
22.01.09, 23:35
Päris lõbus :) ja kes teeb, see jõuab!

aanvaller
23.01.09, 00:05
Seda oli küll mõnus lugeda õhtul tee kõrvale!

ROOTSI KUNN
23.01.09, 00:05
Kes teab võibolla istub mõni mees kunagi samal toolil peale suurest jalgpallist lahkumist ja hakkab oma tööga lemmikmängule kasu tooma. Riigikogusse sobiks hästi jalgpalllifännide fraktsioon :)

Kuno
23.01.09, 00:15
Kes teab võibolla istub mõni mees kunagi samal toolil peale suurest jalgpallist lahkumist ja hakkab oma tööga lemmikmängule kasu tooma. Riigikogusse sobiks hästi jalgpalllifännide fraktsioon :)

jajah :D miks mitte!

Hybrid Soldier
23.01.09, 00:44
Tõesti vahva :D Pistke FC Lahti kotti siis :)

Kuno
23.01.09, 07:06
Nii Hooajakaart käes :)
Arvasin, et laseb mulle 18 piletit masinast välja :p , aga siiski üks hooajakaart :)

Kas ma sain õigesti aru, et ostsid hooajapileti ja 18 pileti asemel said ainult ühe? Kui nii on, siis pole asi õige... pilet koosneb 18 kodumängu piletist...

Hybrid Soldier
23.01.09, 10:13
Kas ma sain õigesti aru, et ostsid hooajapileti ja 18 pileti asemel said ainult ühe? Kui nii on, siis pole asi õige... pilet koosneb 18 kodumängu piletist...

Ee ma sain nagu pileti millele on kirjutatud:

Hooajakaart
JK Nõmme Kalju kodumängud 2009
07.03.09 - 21.11.2009

Aga põhimõtteliselt kui te seal Stereos müüte selliseid 18 piletilisi pakette, siis no statal kontrollides näeb ju ära pileti pealt, et Piletilevist ostetud ja saab ju sisse lasta. Ma küll igatahes kuulda ei taha, et ma 500.- tuulde viskasin :eek:

Kuno
23.01.09, 10:28
Ee ma sain nagu pileti millele on kirjutatud:

Hooajakaart
JK Nõmme Kalju kodumängud 2009
07.03.09 - 21.11.2009

Aga põhimõtteliselt kui te seal Stereos müüte selliseid 18 piletilisi pakette, siis no statal kontrollides näeb ju ära pileti pealt, et Piletilevist ostetud ja saab ju sisse lasta. Ma küll igatahes kuulda ei taha, et ma 500.- tuulde viskasin :eek:

Sa tuulde ei visanud, aga sa pead minema sinna samma tagasi kust pileti ostsid ja küsima veel 17 piletit juurde. Igale voorule on üks pilet ja pileyt võetakse väravas ära. See on piletilevi ämber, sest nende süsteemi on sisestatud kindlalt hooaja piletipakett mis koosneb 18 piletist ja maksab 500...

Meil tegeleb piletitega Riina ja tema email on: riina@clubprive.ee
Temale oleks tark saata email ja ta võib aidata. ta ei tööta piletilevis kuid tema on see inimene kes vastutab selle poole eest. Selle asja saab kindlalt korda, sellepärast ära muretse. Aga jah, kindel error on sinu asjaga :)

Hybrid Soldier
23.01.09, 11:11
Nii, saatsin Riinale ka kirja ära, aga küsin sult ühte asja, et kas nii ei saaks kuidagi, et ma tulen laupäeval Stereost läbi, annan oma selle hooajakaardi ja saan need 18 piletit vastu?

KÄRTINHO
23.01.09, 16:04
Hybrid Solider küll Sul on ikka seiklused hooajapiletiga:D Loodan, et saad kõik korda :)

masturr
23.01.09, 16:37
on kellegil äkki infot kalju mängu kohta poolaeg peaks läbi olema

PETSINHO
23.01.09, 16:48
on kellegil äkki infot kalju mängu kohta poolaeg peaks läbi olema

Hetkel teab vaid seda, et olenemata maha sadanud suurest lumehulgast, on väljak suhteliselt korralikult suudetud mänguks ettevalmistada. Lõpptulemuse peaks saama tunnike pärast kohtumise lõppu.

Hybrid Soldier
23.01.09, 17:13
Hybrid Solider küll Sul on ikka seiklused hooajapiletiga:D Loodan, et saad kõik korda :)

Nojah, ilge jant jep sellega. :p

Nõmme Kalju mänge Soomes oleks võinud keegi soccernetist LIVE kommentaaridega üle kanda. See oleks tase ;)

jorss
23.01.09, 17:29
Hetkel teab vaid seda, et olenemata maha sadanud suurest lumehulgast, on väljak suhteliselt korralikult suudetud mänguks ettevalmistada. Lõpptulemuse peaks saama tunnike pärast kohtumise lõppu.

jäi vist 8:2, litmanen olevat söötnud ja löönud palju tahtis http://futisforum2.org/index.php?topic=59049.1725

masturr
23.01.09, 17:42
jäi vist 7:2, litmanen olevat söötnud ja löönud palju tahtis http://futisforum2.org/index.php?topic=59049.1725kui ma õigesti aru sain siis 8kolli lasi liti kääridega

PETSINHO
23.01.09, 17:46
kui ma õigesti aru sain siis 8kolli lasi liti kääridega

Jah, lõppseis 8:2
Rohkem nagu hokimäng :D

meesmuiste
23.01.09, 17:52
Täna lubab Kalju lugu Reporteris

MihkelHK
23.01.09, 18:34
8:2 on ikka karm tulemus.

Ida-Helsingi
23.01.09, 18:40
Litmanen vs. Kalju 8-2

http://www.aijaa.com/img/b/00219/3445614.png

http://www.aijaa.com/img/b/00698/3445620.png

http://www.aijaa.com/img/b/00409/3445625.png

-RoMaRiO-
23.01.09, 19:01
Kaitse ikka imeb vilinal. Aga ei teeks sellest tulemusest veel enatlikke järeldusi. Ja noh eks oma osa on ka fännide puudumisel. Positiivne on aga see, et kaks väravat sai löödud, kui kellegil informatsiooni, võiks jagada.

kalev94
23.01.09, 22:04
No kuda siis nii palju väravaid vastastel lüüa lasti see ikka natuke palju soome 3 meeskonna kohta.

KÄRTINHO
23.01.09, 22:55
Kõigil on omad head ja halvad päevad:)
Üks võistlusmäng on kümne trenni eest!
Küll poisid hooajal suurepäraseid mänge teevad:)
Kõik selle aastased kaotused saavad Soomes kätte ja Eestis ainult võitude rida ;)

Silver
23.01.09, 23:37
Hei Sõbrad!

Tervitusi Viking Line'i pardalt. Sõidame kõik vaikselt kodu poole. Annaks väikese ülevaate mängust ka! :)

Kohtumine algas suhteliselt võrdselt - esimesed viis minutit surusime päris korralikult. Tempo oli üllatavalt kõrge - Lahti kutid olid väga agressiivsed ning päris robustne mäng oli. Suutsime paar poolvõimalust tekitada - Felipe lõi kaugelt - napilt värava kõrvalt mööda.

Kuskil seitsmendal minutil said vastased nurgalöögi, mis kiirelt lahti mängiti - Litmanen lasi ootamatult palli karistusalassse, kus see tee läbi väravasse jõudis. Keegi Lahti kuttidest sai jala vahele.

Peagi minutid hiljem hakkasime taas pressima. Nurgalöögist lõi Smironv ilusti alla nurka. Mõnus, seis oli 1:1 ning mäng üsna võrdne.

Olgu öeldud, et mäng oli päris lahtine ning väga jõuline. Esimese poolaja lõpu poole oli mõlemal pool paar head võimalust - lõime kaugelt napilt mööda, Litmanen lõi karistuslöögi latti. Enne poolajavilet said vastased kiirelt kontrast 1-1le. Seisin liiniga samal joonel ja oli selge suluseis - vile vaikis ja Lahti ründaja lõi ära. Minuteid enne lõppu said nad veel ühe kiire tabamuse 1:3 läksime poolajale.

Esimene poolaeg oli üldjoontes täitsa enam-vähem. Jõuline mäng ja suhteliselt vilevaikne kohtumine - ühtegi sisse sõitmist ära ei vilistatud ja kohtunikud olid Lahti omad kutid. Ei tahaks neid küll sõimata, aga vile oli nagu ta oli. Muidugi grammivõrra olime kehvemad, aga ühtegi vile enda kasuks küll ei saanud.

Teine poolaeg algas taas võrdselt, oli hea võimalus vahet vähendada 2:3, aga kurat vastaste keskkaitse jäi palli teekonnale ette. Peagi toimus aktsioon jälle meie karistusalas, kus Daniil sai korraliku paugu vastu pead ning lamas maas nina verine - mäng jätkus, vile vaikis ning kohtunik otsustas, et parim viis mängu peatada on Lahti kuttidele olematu pennal määrata. Nii ka juhtus - paar minutit mäng seisis, kuni Daniili tohterdasime ning pennust tuli siis 1:4. Kurat, Danka sai käed vahele, aga tõrjus posti põrkest ja pall läks ikkagi sisse.

Siis lükkasime teise käigu sisse ja hakkasime lahtist mängu mängima ning ise ka natukene robustselt taklama. 2:4 - vahetusest sekkunud Saharov oli meie üks parimaid. Kurat kus võttis ette ja surus seal vastaseid. Äärelt läbi, terav pealelöök, mis lendas vastase rikosetist väravasse. Tundus juba kõik roosiline, et võimalus on.

Tegime veel mõningad vahetused ja siis vastased nõelasid taas. Daniilil ei olnud kõige parem päev, rääkimata meie keskkaitsest 2:5. Sellisel seisul läks mäng vaikselt lõpu poole, kuid ennäe!

Algas Litmaneni show. Mees on 38-aastane, pole oma kaks aastat ühtegi mängu mänginud ja rügas väljakul nagu loom. Nii targad söödud, täpsed passid, korralik võitlus ja metsik musta töö tegemine. Fakk, kus tegi kõigile ikka silmad ette ja mis vormis ta praegu on! Nii arukalt mängis, kordan nii arukalt!

Oma kümme minutit enne lõppu - 20 vaatas, et tagumine nurk vaba - korralik pomm vasakusse risti. Vapustav värav, midagi pole öelda! Ca 5 minutit enne lõppu tuli duubel - äärest tsenderdati, kuskil 16 meetrilt üle puusa poolkääridega vasakusse risti. Nii akrobaatiline löök/värav - uskumatu! Sommid olid päris pöördes! Ei, kahju, et sellise tulemusega lõppes, aga see tulemus ei kajastunud väga mängupilti.

Reaalne seis oleks vast minimaalselt ühe, maksimaalselt kahe väravaga kaotus. Olid grammivõrra paremad. Eks kutid ärkasid kl 6, väsitav päev ja mustmiljon vabandust, eks? Aga üldjoontes saime hea õppetunni ja seis ei ole lootusetu. Katsetasime mitmeid uusi mängijaid, saime oma nõrgad küljed teada ning osasid mehi polnud ka kaasas. Nüüd saab ettevalmistus jätkuda. See kaotus ei muuda midagi.

Teeme, teeme! Ei tasu ennast skoorist lasta hirmutada. Vastaste peatreener ütles ka, et seis ei kajastanud mängupilti. Ei tasu veel rutakaid otsuseid teha - paar kindlat kotti jäi löömata, paar oleks võinud laskmata jätta. Häälestusest jäi ka natukene puudu. Seekord siis niipidi - loodame, et järgmine kord läheb paremini. Hea treeningkohtumine, mööda külge maha küll ei jookse. Selliseid tugevaid füüsilisi mänge oleks hulgi vaja. :)

aanvaller
23.01.09, 23:43
Kohe näha et Viking Line'i pardal jama wiffi on :)
aga kindlasti saite kõva kogemuse, nagu ka Portugalis. Need tulevad kõik Eesti liigas kasuks.

-RoMaRiO-
24.01.09, 00:10
http://www.youtube.com/watch?v=KPUOmONrEaA&feature=related

raisk kui ilus

Hybrid Soldier
24.01.09, 00:50
Vägagi! :)

Õhtujuht
24.01.09, 02:54
Lootsin näha hoopis jari kolli(e)....

Kuno
24.01.09, 11:47
Jari väravaid tahaks ise ka näha... ma loodan, et need saadi linti, sest kaameraid oli palju.

Natuke lugemist: http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=304

-Raul-
24.01.09, 12:52
Sain oma seebikarbiga ühe meie löödud ja meile löödud kolli üles võetud, loodan et ärkav Silver riputab need kuskile üles kui nende kvaliteet kannatab.
Aga Jari sedöövreid nägin väga lähedalt ja need olid ikka klass omaette...

$$$
24.01.09, 12:53
Palju neid eestlasi siis seal tribüünidel ka oli :) ? Raul, Silver - veel keegi?

rallikas
24.01.09, 14:59
Roosad Pantrid mängisid täna Nõmme United'i noorte vastu, mäng oli päris naljaks vaadata :D

Mitteametlik Protokoll

24. jaanuar kell 12:00 Männiku kunstmuruväljakul
Nõmme JK Kalju fännimeeskond - Nõmme United noored 7:3 (2:1)
Mänguolud: -2, pilves, väljak väga lumine
Pealtvaatajaid: 13
Peakohtunik: -
Abikohtunikud: - ; -

Mängiti 2x30 minutit.

Väravad:
3' 1-0 Jahimaa
12' 2-0 Lill
19' 2-1 ???
---
31' 2-2 ???
37' 3-2 Lill
44' 4-2 Petsinho
50' 5-2 Petsinho
58' 6-2 Petsinho
59' 6-3 ???
60+2' 7-3 Petsinho

Hybrid Soldier
24.01.09, 15:10
Nii Kuno sulle midagi. Käisin praegu seal Piletilevi müügipunktis pärimas kust ma ostsin pileti. Nemad ütlesid mulle, et 18 piletist nad küll midagi ei tea vaid et see üks pilet tagab sissepääsu kõikidele kodumängudele.

Jasper
24.01.09, 15:27
Väravad:
3' 1-0
12' 2-0
19' 2-1
---
31' 2-2
37' 3-2
44' 4-2
50' 5-2
58' 6-2
59' 6-3
60+2' 7-3

Lol@bold .

turbakiil
24.01.09, 16:31
Sooviks teada kuidas Vitor Lahti vastu mängis? Paremini kui eelmine mäng?

Hybrid Soldier
24.01.09, 16:32
Hea töö Pantrid! Keegi lume peal konte ei murdnud? :D

// Unitedi vastu ma mõtlen :p

er1k
24.01.09, 18:11
Mängiti 30x2 minutit.

Pärast igat kahte minutit paus teha ja ikka kümme väravat lüüa on suht rets.

Hybrid Soldier
24.01.09, 18:18
Hahahaha :D

MihkelHK
24.01.09, 18:33
Sooviks teada kuidas Vitor Lahti vastu mängis? Paremini kui eelmine mäng?

Mis sa arvad keskkaitsjatest, kes lasevad 8 kolli endale lüüa.:D

Kuno
24.01.09, 18:35
Nii Kuno sulle midagi. Käisin praegu seal Piletilevi müügipunktis pärimas kust ma ostsin pileti. Nemad ütlesid mulle, et 18 piletist nad küll midagi ei tea vaid et see üks pilet tagab sissepääsu kõikidele kodumängudele.

Uskumatud lambad on seal sellisel juhul... saada esmaspäeval email riina@clubprive.ee las lahendab su probleemi ära.

Hybrid Soldier
24.01.09, 18:59
Oh. Kalju alafoorumil on juubel ju :) 7500 posti täis :)

Riinale saatsin reedel kirja ära. Aga et siis teised kes ostavad Piletilevist ja siin foorumis ei käi, neil on ju veits problemaatilisem see asi.

yheksa
24.01.09, 22:29
Jari väravaid tahaks ise ka näha... ma loodan, et need saadi linti, sest kaameraid oli palju.

Natuke lugemist: http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=304

Aitäh, oli päris hea lugemine.
Aga palun laske kellelgi eesti keeles pädeval isikul see tekst üle vaadata, seal on ikka päris segavaid vigasid. Kui sellised vormilised vead oleks Narva Transi vöi Sillamäe Kalevi lehel, siis oleks see möistetav - Kalju vöiks siiski kirjutada korrektses eesti keeles.

Aitäh ja edu!

PETSINHO
24.01.09, 23:36
Roosad Pantrid mängisid täna Nõmme United'i noorte vastu, mäng oli päris naljaks vaadata :D

Mitteametlik Protokoll

24. jaanuar kell 12:00 Männiku kunstmuruväljakul
Nõmme JK Kalju fännimeeskond - Nõmme United noored 7:3 (2:1)
Mänguolud: -2, pilves, väljak väga lumine
Pealtvaatajaid: 13
Peakohtunik: -
Abikohtunikud: - ; -

Mängiti 2x30 minutit.

Väravad:
3' 1-0
12' 2-0
19' 2-1
---
31' 2-2
37' 3-2
44' 4-2
50' 5-2
58' 6-2
59' 6-3
60+2' 7-3

Ma tänan protokollijat, selle tänamatu töö eest:D
Väljakuolud olid tõesti uskumatult kehvad aga kõige kiuste sai sõprusmatš tehtud. Tänud ka Nõmme Unitedile ja nende treenerile:) Keegi noormees väljaku kõrvalt tegi ka pilte...oleks teretulnud mõned klõpsud ka avaldamisele!

Kui Männikul sisehall püsti, siis teeme revanši kindlasti, seniks ootame pakkumisi teistelt fännidelt, või mõni madalama liiga tiim huvitatud....? ;)

rallikas
25.01.09, 01:10
Mis see nii tänamatu töö oli, mulle täitsa meeldis :)
Ainult, et mängu lõpus hakkas sõrmedel natuke külm, tuli palju nuppe telefonil vajutada :D

Pets, uuri välja kes fännide esimesed 3 väravat lõid. Ülejäänud 4 olid sinu poolt?

Elari#3
25.01.09, 02:13
Norm,et selliseid sõprusmänge teete.Kunagi oleks tore Eestis,kui saaks kõigi fännigruppide vahel mingi turniiri korraldada ;)

fcfloraforever
25.01.09, 02:17
Norm,et selliseid sõprusmänge teete.Kunagi oleks tore Eestis,kui saaks kõigi fännigruppide vahel mingi turniiri korraldada ;)

sa ei pea kaua ootama :DSuvel on kaljul ju plaanis suurejooneline fänniturniir.

Çelik Destan
25.01.09, 03:23
1-0 seisuks lõi Andres Jahimaa
2-0, 3-2,4-2 seisuks lõi Rainer Lill

Kuno
25.01.09, 13:30
http://www.youtube.com/watch?v=zNYzNaifbVM

Litti :D

elx
25.01.09, 14:22

eelmisel suvel midagi sarnast juba pantrite poolt korraldati.

Hybrid Soldier
25.01.09, 14:32
Littmanen on suht rets :D

Särk oli 8000 posti peal? Natuke minna sis aint veel :D

Jasper
25.01.09, 14:56
Särk oli 8000 posti peal?

7500 peal oli särk ju :D

Ja enne kui keegi vimkasid viskab, siis 7500 oli:

Hea töö Pantrid! Keegi lume peal konte ei murdnud? :D

// Unitedi vastu ma mõtlen :p

Hybrid Soldier
25.01.09, 15:55
:eek: :eek: :eek:

PETSINHO
25.01.09, 17:21

Eelmisel suvel, brasiiliapäeva raames toimus eesti esimene fännide jalgpalliturniir. Muuseas, sinna oli kutsutud ka Kure aga oma osalemisest nad loobusid.

Sel suvel saab fänniturniir toimuma juba teistkordselt ja see aasta tahaks suurejoonelisemalt ja rohkemate osalevate võistkondadega. Kõik eelmisel aastal käinud võistkonnad on igatahes praeguseks juba oma huvi kinnitanud ja teised fännigrupid samuti soovi avaldanud.

Kuna see aasta siis plaanis suurejoonelisem üritus, siis edastan kindlasti vajaliku info kõigile juba aegsasti. Eelmise aasta turniirist on natukene juttu ka fänluse alateemas, Roosade Pantrite teemas.

Elari#3
25.01.09, 22:10
Sellest turniirist loobusime seetõttu,et meeskond mängis too päev ja fänlus on ikka eelkõige meeskonnale suunatud ;)

Ray
25.01.09, 22:41
Veetsin nädalavahetuse Otepää MK etapil, kus jäid silma ka kaks isikut Kalju sallidega :silm4:

fcfloraforever
25.01.09, 22:46
Veetsin nädalavahetuse Otepää MK etapil, kus jäid silma ka kaks isikut Kalju sallidega :silm4:

ilmselt tüübid, kes Kunni telgis asju müüsid :D aga ei tea nii kindlalt väita ;)

Wuppi
25.01.09, 23:21
ilmselt tüübid, kes Kunni telgis asju müüsid :D aga ei tea nii kindlalt väita ;)

jep, nii se on. nägin homikul ETV'd pisut enne kodust lahkumis ja seal käidi erinevate müügipunktide ja infotelkide juures jutul, siis Supportersi telki satuti, kus poisid müügitööga tegelesid.

fcfloraforever
25.01.09, 23:43
jep, nii se on. nägin homikul ETV'd pisut enne kodust lahkumis ja seal käidi erinevate müügipunktide ja infotelkide juures jutul, siis Supportersi telki satuti, kus poisid müügitööga tegelesid.

Tanel lasi vist püksid täis :D "ee ööö saja krooni eest saab päris palju" ja siis hääl värises :D

Kuno
26.01.09, 14:12
Päris karm http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/article.php?id=21014131

Wuppi
26.01.09, 14:46
Päris karm http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/article.php?id=21014131

se on küll jubedalt karm, kogu meeskonnaga teise ilma sõita.

magnisco
26.01.09, 15:16

Ja seos Kaljuga on..?

kalev94
26.01.09, 15:17
Ja seos Kaljuga on..?

Miks peab see uudis kaljuga seoses olema ?

Kuno
26.01.09, 15:18
Ja seos Kaljuga on..?

Ma arvan, et kalju foorumis ma võin oma vanaemast ka rääkida... aga seos on selles, et kurb sündmus ja seos on jalgpalliga... ma ei leia, et see oleks vale kui jagan sellist infot Kalju mõttekaaslastega.

magnisco
26.01.09, 15:24
Miks peab see uudis kaljuga seoses olema ?

Sest see on kalju teemas ;o

KÄRTINHO
26.01.09, 15:28

Õudne, juba kahju, et selliseid asju juhtub:(

Tartu maanteel juhtus jälle karm õnnetus. Neli inimest hukkus. Varsti ei julge üldse mööda tartu maanteed sõita, ei tea iial milline hull Sulle vastu kihutab.

kabanoss
26.01.09, 17:39
Võibolla oli Kaljuga seos see, et teha ettepanek hakata mängijaid mitme autoga võistluspaika viima :D

Hybrid Soldier
26.01.09, 18:09
Kunole:

Riinalt sain ma sellise kirja:

Tere,

Kuna tegemist on väga uue süsteemiga, siis oli vahepeal väike kommunikatsioonihäire. Piletilevis müügil olevad hooajakaardid ei koosne 18 piletist vaid ühest, kuid on samamoodi kehtivad. Lihtsalt neid pileteid kontrollitaks triipkoodi lugejaga.

Piletilevist sain ka sama sisuga kirja põhimõtteliselt (saatsin ka sinna küsimuse). Sealt sain sellise:

Tere!

Te peategi saama ühe kaardi, mille peal kiri HOOAJAKAART ( ei ole võimalik igale mängule piletit osta, kuna mängude alguste kellaajad on veel lahtised). See vahetatakse Teie soovil, kas magnetkaardiks ümber või võite sama piletiga minna igale mängule.
----
Kõik peaks vist siis korras olema?

Ja niisama vahepalaks küsin, et see särgi asi oli niisama nali, et saab 7500 peal? :D

Kuno
26.01.09, 18:31
Esimest korda pean tunnistama, et asju arendati minu teadmistest eespool :D
Kõik on ok, see üks pilet on tõesti korrektne, ja sellest hooajast alates on meil uksel triipkoodi lugeja mis fikseerib ära, selle, et ühe piletiga saad sisse 18 korda ja see ongi hooajapilet... Tehnika areneb :)

Meie VIP kaardid lähevad sama süsteemi peale.
Seega kõik ok, ja probleemi pole :)

K

Kunole:

Riinalt sain ma sellise kirja:

Tere,

Kuna tegemist on väga uue süsteemiga, siis oli vahepeal väike kommunikatsioonihäire. Piletilevis müügil olevad hooajakaardid ei koosne 18 piletist vaid ühest, kuid on samamoodi kehtivad. Lihtsalt neid pileteid kontrollitaks triipkoodi lugejaga.

Piletilevist sain ka sama sisuga kirja põhimõtteliselt (saatsin ka sinna küsimuse). Sealt sain sellise:

Tere!

Te peategi saama ühe kaardi, mille peal kiri HOOAJAKAART ( ei ole võimalik igale mängule piletit osta, kuna mängude alguste kellaajad on veel lahtised). See vahetatakse Teie soovil, kas magnetkaardiks ümber või võite sama piletiga minna igale mängule.
----
Kõik peaks vist siis korras olema?

Ja niisama vahepalaks küsin, et see särgi asi oli niisama nali, et saab 7500 peal? :D

viirus
26.01.09, 21:52
http://www.reporter.ee/2009/01/26/reporter-reisib-nomme-vutimehed-kelgutasid-madeira-asfaldil/

ROOTSI KUNN
26.01.09, 23:49
Et,s kae , Litmanen jälle koondises! Kaljul pole midagi häbeneda ,et Litti neile kaks kolli lõi.:) Kuigi ülsdskoor nägi välja nagu eesti suusatamine Otepääl :)

dareth
27.01.09, 13:08
Kõik on ok, see üks pilet on tõesti korrektne, ja sellest hooajast alates on meil uksel triipkoodi lugeja mis fikseerib ära, selle, et ühe piletiga saad sisse 18 korda ja see ongi hooajapilet... Tehnika areneb :)

Meie VIP kaardid lähevad sama süsteemi peale.
Seega kõik ok, ja probleemi pole :)

K

Kas see 18 korda tähendab, et kui lased ühel päeval kaardi 5 korda lugeja pealt läbi, saad hooaja jooksul reaalselt hoopis 14 mängu näha? :D

willane
27.01.09, 14:12
Kas see 18 korda tähendab, et kui lased ühel päeval kaardi 5 korda lugeja pealt läbi, saad hooaja jooksul reaalselt hoopis 14 mängu näha? :D

ju saab triipkoodi lugeja aru, kas hooajapilet või mitte

Kuno
27.01.09, 14:40
ju saab triipkoodi lugeja aru, kas hooajapilet või mitte

ei, sellist ohtu pole... triipkoodi lugeja on targem :)

dareth
27.01.09, 14:50
Keegi varem juba küsis, kuidas Vitor teises mängus hakkama sai, aga vastust ma ei näinud. Mind ka huvitab, mis seis temaga on?

tiriam
27.01.09, 15:22
viimases mängus oli täitsa tubli, midagi hullu ei olnud, tema süül vbl oli 1 värav kuid ikkagi, midagi hullu ei olnud. ja mees ise väidab et ta pole üldse vormis, siis tasuks oodata millal ta vormi saab ja vaadata kuidas ta sisi mängib....korralik kutt on täitsa!!

riivo.94
27.01.09, 15:38
Kuidas saab 2:8 kaotatud mängus kaitsja hea mängu teha? :D jee

PETSINHO
27.01.09, 23:41
Kalju ja Flora kohtuvad juba sel pühapäeval...

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=307

.

Kaspy
28.01.09, 18:23
Igati hea idee juba enne hooaja algust fänne kokku ajada,retsept!

fcfloraforever
28.01.09, 18:26
Igati hea idee juba enne hooaja algust fänne kokku ajada,retsept!

jah, et idee on hea ja loodame, et teostus tuleb ka hea, igatahes kõik selle poole praegu liigub.

Kuno
28.01.09, 18:28
Laupäeval häälestame ennast Soomes õigele lainele :)
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=308

Hybrid Soldier
28.01.09, 20:03
Kuno, mis sellest särgist saab? :p

aanvaller
28.01.09, 21:21
täna oli ka reporteris natuke juttu.
Mittemidagi ütlev lõik küll oli, aga ehk siis järgmises osas näidatakse Nacionali mängu ka.

Kaspy
29.01.09, 11:49
Ühele jalgpallurile on tipptasemel mängimiseks klubi vaja ning jaanuarikuise üleminekuakna sulgumiseni pole enam palju jäänud. Stepanov tunnistas taas, et on kõikidele pakkumistele avatud. Teatavasti otsib näiteks Nõmme Kalju enda ridadesse kogenud keskkaitsjat.

«Eks ma ootan nende kõnet,» naeris Stepanov. «Oma telefoninumbrit ei varja ma kellegi eest.»

Kuno kuna kõne teed?:D

aanvaller
29.01.09, 12:56
Ei,aga kui reaalsuses püsida siis jah, üleminekuuks on juba sulgenud, ainult lukku pole pandud veel, ning JK Nõmme Kalju pidi ju saatma paar mängijat Nacionalisse testimisele. Ma pole küll midagi kuulnud?
Arvatavati oli see väikene sõnakõlks, et meile head meelt valmistada :)

jansa
29.01.09, 13:39
täna oli ka reporteris natuke juttu.
Mittemidagi ütlev lõik küll oli, aga ehk siis järgmises osas näidatakse Nacionali mängu ka.

..minu arust on küll kõik need kolm Reporteri saatelõiku sellest tripist suht magedad ja mittemidagi ütlevad olnud...super tase oli muidugi esimene saade kus Liina enamus saates oma hotellituba näitas ja diskuteeris bidee ja peldiku poti teemadel..sellest lõigust võis vaid väljalugeda et ta ise ka ei ole kunagi bideed kasutanud vms.... Loodame et lõpuks näitab ikka olnud mängust -elik siis oluliseimast - ka mingi klipi?
Steiv - kui sa meie Armeenia ARM vs EST reisist ka nii kehva loo kokkupaned/eetrisse lased ... siis sind kaasa ei võta! :)