PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

zaz
29.01.09, 14:28
Ei,aga kui reaalsuses püsida siis jah, üleminekuuks on juba sulgenud, ainult lukku pole pandud veel, ning JK Nõmme Kalju pidi ju saatma paar mängijat Nacionalisse testimisele. Ma pole küll midagi kuulnud?
Arvatavati oli see väikene sõnakõlks, et meile head meelt valmistada :)

kas nende testimiste jutt mitte nii ei jäänud, et suvel või millaski hiljem igatahes...

Ja Jansa ja muud vingurid... kamoon Reporter pole mingisugune jalgpallisaadegi ju. Tavalist ehitusmeest ei kotigi mingisugune eesti jalgpall (lööge oma pead puruks mardid vms:D) aga kuidas mingil seltskonnal väljamaal pulli saab, seda viitsib ta ikka vaadata. Kui hästi läheb ja seltskond meeldis, siisehk tuleb ka vabal päeval staadionile neid mehi vaatama. Isegi kui ei tule, siis sai Reporter põnevad saatelõigud ja mõned seltskonnad vaatajaskonnale ehk juurdegi ;)

jansa
29.01.09, 14:54
Ja Jansa ja muud vingurid... kamoon Reporter pole mingisugune jalgpallisaadegi ju. Tavalist ehitusmeest ei kotigi mingisugune eesti jalgpall (lööge oma pead puruks mardid vms:D) aga kuidas mingil seltskonnal väljamaal pulli saab, seda viitsib ta ikka vaadata. Kui hästi läheb ja seltskond meeldis, siisehk tuleb ka vabal päeval staadionile neid mehi vaatama. Isegi kui ei tule, siis sai Reporter põnevad saatelõigud ja mõned seltskonnad vaatajaskonnale ehk juurdegi ;)[/QUOTE]

..yeeah! järgmine kord las näitavad missugust aluspesu Liina reisudel kannab--see peaks ka hästi peale minema ja mine tea - äkki tuleb mõni mees teda staadionile otsima ja seega ka jalgpalli vaatama. Üldiselt ei viitis vaielda sel teemal...ja et teaksid siis vingur ma ei ole, liiga palju on enda tegemisi meie olematu jalgpalli kultuuri edendamisel pasaga üle valatud!

Vova
29.01.09, 16:06
Huvitav kas Vitori teenetest juba loobuti, et laupäeval Soome kaasa ei võeta teda ?

Aramis
29.01.09, 16:42
Ma vabandan offtopicu pärast, aga nii või teissiti ka jalgpalliväliselt oli see Reporteri esimene lõik täielik jura. Arvestades kohta ja teemat, siis peaks ikka hulka rohkem välja pingutama. Tütarlaps oli lõbus, aga tempo oli madal ja bidee teema kohal läks päris käest ära. Aga no juhtub...

Kaspy
29.01.09, 21:13
No sel juhul võiks päris julgelt fännide poolt kõlada "Kaljukindel" :D päris šeffi paari saaks koos solaariumiga,ehk Meistriliiga tugevaimagi

sosku
30.01.09, 07:31
Teever siis ikkagi vähemalt maikuuni audis. Saab siis näha, mida suudab meeskond ilma liiga parima väravakütita.

õhtulehte on küll väga tabav pildikene pandud :)

Ray
30.01.09, 08:50
Kaljul teisigi mehi, kes väravaid löövad. Teeverile edukat paranemist!

Hybrid Soldier
30.01.09, 10:06
Parane kiiresti Teever! :D
Ja Vitori teenetest loobuti nagu ma lehest loen.

Ray
30.01.09, 11:03
Vormist väljas mängija (ehku peale, et äkki saavutab vormi) palkamine oleks üsna mõttetu olnud.

aanvaller
30.01.09, 17:05
ma vaatasin juba Soomes et ei säranud teine jah..
aga kui veel selle reporteri juurde minna siis see kuidas kondoom keset põldu leiti oli ikka väga kena.

Kurat, ma kardan et kuna Teever on maini audis, siis teeb Kalju kehva avastardi..

Wuppi
30.01.09, 17:28
Ma ei oleks selles kindel, neil ju päris häid mängijaid. Aasta lõpukal ja soomes head mängu näidanud Pimental, siis veel Mitt, Felipe, Saharov on tagasi oma heavormi juures, sammuti hästi mängiv Hurt on meeskonda täiustama toodud, sai minu hinnangul ka soomes ilusti hakkama, Terja, Leetma ja Smirnov'ki olemas + kindlasti veel häid mängumehi leidub seal. Kaasile soovitaks aga pennalde tõrjumist harjutada nii igaks juhuks :P + väga hea treener ka Kaljul olemas. Seega isegi kui Teeverit alguses pole, ei usu mina et hooaeg kehvasti neile algab. Võibolla esimene mäng ei tule see mis tulla võiks, kuid hooaja lõpuks peaks 3e parima hulka juba kuuluma kindlasti...

Ray
30.01.09, 17:38
Jah, ega Kalju ainult Teeveri ja tema väravate arvelt ei ela. Flora surutakse vastu Hiiu stata katet! :D

riivo.94
30.01.09, 21:59
Karta on, et ilma Teeverita võib raskeks minna, peab vist allkirja muutma? jee

fcfloraforever
30.01.09, 22:07
Karta on, et ilma Teeverita võib raskeks minna, peab vist allkirja muutma? jee

kui lemmikklubil puudub üks põhitegija, siis sa kohe loobud seda klubi toetamast?

agaminugi poolest muuda oma allkiri vastupidiseks :D

riivo.94
30.01.09, 22:54
kui lemmikklubil puudub üks põhitegija, siis sa kohe loobud seda klubi toetamast?

agaminugi poolest muuda oma allkiri vastupidiseks :D

mitte lemmikklubi ei vaheta, vaid allkirja sisu kavatsesin :p

Ray
31.01.09, 12:33
See teeb enam-vähem sama välja.

Hybrid Soldier
31.01.09, 19:46
Uudiseid mängu tulemuse kohta?

Jull
31.01.09, 20:22
Kalju võitis 2-1

RaidoL
31.01.09, 20:25
Kalju võitis 2-1

Miks ei mänginud ?

ROOTSI KUNN
31.01.09, 20:52
Soome esiliiga punti peabki võitma ,muidu pole koduski medalishansse.
Kes lõi väravad ?

-RoMaRiO-
31.01.09, 21:26
Smirnovilt 2 kolli viimasel veerandtunnil.

aanvaller
31.01.09, 21:35
kuuldavasti oli olnud väga palju suluseise teil ja pidvalt oli probleeme kohtunikuga :D ? -pretensioonid vms.

esimene värav tuli terehhovi nurgalöögist,kus smirnov lükkas sisse ja teine liivo leetma tsenderdusest, kus samuti smirka oli õiges kohas.

Ray
31.01.09, 21:40
Hea tulemus :silm4:

Kuno
31.01.09, 22:53
tervitused laevapardalt!
Ütleks kokkuvõtvalt nii, et esimene poolaeg meeskond magas ja lasi endale ühe suht mõtetu värava lüüa. Teisel poolajal oli hoopis teine mäng... Felipe ei suutunud üks-üks olukorda ära lahendada ja eelnevas olukorras käis pall postis. Kaas tegi ka paar head tõrjet... Vaikselt hakab selgemaks saama..... kes , kus ja mis...

Muidugi see teekond sinna oli liiga pikk... Hommikul kell 6 ärkad, ja kell 14.30 jõuad kohale... Väike sirutus ja 16.15 mäng.

Kohtunikud olid seekord täitsa talutavad... Felipe oli pool elu suluseisus täna :) Pole kedagi süüdistada peale ise enda :)

-RoMaRiO-
31.01.09, 22:59
tervitused laevapardalt!
Ütleks kokkuvõtvalt nii, et esimene poolaeg meeskond magas ja lasi endale ühe suht mõtetu värava lüüa. Teisel poolajal oli hoopis teine mäng... Felipe ei suutunud üks-üks olukorda ära lahendada ja eelnevas olukorras käis pall postis. Kaas tegi ka paar head tõrjet... Vaikselt hakab selgemaks saama..... kes , kus ja mis...

Muidugi see teekond sinna oli liiga pikk... Hommikul kell 6 ärkad, ja kell 14.30 jõuad kohale... Väike sirutus ja 16.15 mäng.

Kohtunikud olid seekord täitsa talutavad... Felipe oli pool elu suluseisus täna :) Pole kedagi süüdistada peale ise enda :)

Mis sa ikka süüdistad, võit on võit :)

Aga rõõmu teeb Smirre saldo, 3 mängu 3 väravat. Ehk ei olegi ilma Teevrita seis nii hull.

Hybrid Soldier
01.02.09, 01:18
Väga hea, et võit tuli. Smirnov on hoos :D

Kuno
01.02.09, 02:34
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=313

PETSINHO
01.02.09, 12:08
Ajage kõik oma pepud ilusti kohale, sest sellist kino peab lihtsalt oma silmaga nägema :D

http://sport.postimees.ee/?id=75739

.

Kuno
01.02.09, 15:27
rannavuti trennid läksid ka käima nüüd...
http://www.youtube.com/watch?v=ZWfcATXnBLs

Hybrid Soldier
01.02.09, 16:03
Wtf! Mida videot :D

Kuule Kuno, kas vastab tõele, et Nõmme Kalju uueks staadiooniks saab see Tipi juurde ehitatav staadion mingi?

Ja et kas särki mis lubati 7500 postituse peal anda, saab? :D

rallikas
01.02.09, 20:32
Totaalne purustamine Kalju poolt, 9:0 võit räägib enda eest. Florakad, realiseerimisega peate vaeva nägema.

Mitteametlik Protokoll

1. Veebruar kell 16:30 Sportland Arenal
Nõmme JK Kalju fännimeeskond - FC Flora fännimeeskond 9:0 (4:0)
Hoiatused: Tanel 78'.
Penaltid: Flora 40' mööda; 88' Kalju sisse
Mänguolud: -9, selge, väljak heas konditsioonis
Pealtvaatajaid: 30-40?
Peakohtunik: Käthlin Ohtla
Abikohtunikud: - ; -

Mängiti 2x45 minutit.

Väravad

19' 1:0 Randy
28' 2:0 Tarmo
35' 3:0 Randy
42' 4:0 Allan
--------
47' 5:0 Tanel
79' 6:0 Tanel
81' 7:0 Ati
84' 8:0 Ein
88' 9:0 Marko

Kui midagi puudu jäi või viga sees on, andke teada :)

Taniano
01.02.09, 20:41
Totaalne purustamine Kalju poolt, 9:0 võit räägib enda eest. Florakad, realiseerimisega peate vaeva nägema.

Mitteametlik Protokoll

1. Veebruar kell 16:30 Sportland Arenal
Nõmme JK Kalju fännimeeskond - FC Flora fännimeeskond 9:0 (4:0)
Hoiatused: Tanel 78'.
Penaltid: Flora 40' mööda; 88' Kalju sisse
Mänguolud: -9, selge, väljak heas konditsioonis
Pealtvaatajaid: 30-40?
Peakohtunik: ???
Abikohtunikud: - ; -

Mängiti 2x45 minutit.

Väravad

19' 1:0 Randy
28' 2:0 Tarmo
35' 3:0 Randy
42' 4:0 Allan
--------
47' 5:0 Tanel
79' 6:0 Tanel
81' 7:0 Ati
84' 8:0 Ein
88' 9:0 Marko

Kui midagi puudu jäi või viga sees on, andke teada :)

Mingi hea mäng oli aga 8-0 ei löönd ein:D
Meil polnud sellist mängijat.
Aga mix ei ole kirjuttud mix ma kollase sain?

Wuppi
01.02.09, 20:47

Taniano, miks sa siis said kollase, ütle mulle ka. Ma lahkusin teisepoolaja alguses koos Kunoga ja seepärast jäi ehk palju asju nägemata. Aga pilte mängust saab siit vaadata (http://www.soccernet.ee/gallery/343/).

Taniano
01.02.09, 20:49

Taniano, miks sa siis said kollase, ütle mulle ka. Ma lahkusin teisepoolaja alguses koos Kunoga ja seepärast jäi ehk palju asju nägemata. Aga pilte mängust saab siit vaadata (http://www.soccernet.ee/gallery/343/).

Nii vähe pilte w?
Võtsin särgi ära peale teist väravat.

rallikas
01.02.09, 20:51
Tanel, kõik on ilusti kirjas :)
Kui sa tead kes 8:0 lõi, anna teada. Mulle öeldi selline nimi..

Wuppi
01.02.09, 20:51
Nii vähe pilte w?
Võtsin särgi ära peale teist väravat.

Sellesse galeriisse ei saa panna rohkem, mujale ehk tuleb veel miskit. Arvesta sellega et ka mina olen inimene ja kallis tehnika ei tööta sellise külmaga väga heameelega. Sa ju ka naljalt suurt 2kg kaaluvat metallist asja ei taha pakasega käes hoida pikalt. :D

Taniano
01.02.09, 20:52
Sellesse galeriisse ei saa panna rohkem, mujale ehk tuleb veel miskit. Arvesta sellega et ka mina olen inimene ja kallis tehnika ei tööta sellise külmaga väga heameelega. Sa ju ka naljalt suurt 2kg kaaluvat metallist asja ei taha pakasega käes hoida pikalt. :D

Usun jah.
Nuh siis mine vii tagasi ja nõua paremat ja kergemat masinat:D
Aga needgi head pildid:)

Wuppi
01.02.09, 20:53
Usun jah.
Nuh siis mine vii tagasi ja nõua paremat ja kergemat masinat:D
Aga needgi head pildid:)

Mis sa virised siis :D

Taniano
01.02.09, 20:59
Mis sa virised siis :D

Naljapärast:D
Aga anna teada kui veel pilteüles paned:)

vpiigo
01.02.09, 22:18

Sama põhjus miks mina lahkusin-mu pisike aparaat keeldus töötamast isegi sooja tee lõhn ei aidanud:)
Küsimus sulle Wuppi-kas sinu käest väikest aparaadi koolitust saaks???

Wuppi
01.02.09, 22:35

Selle üle peab mõtlema tõsiselt. Samas teeb Nikon ise ka eestis aparaatidele koolitusi. Järgmine nädala lõpp olen soomes, kas ka mõnele mängule seal lähen, ei tea veel, se sõltub rahadest kontol.

don
02.02.09, 00:07
Sama põhjus miks mina lahkusin-mu pisike aparaat keeldus töötamast isegi sooja tee lõhn ei aidanud:)

kle aga miks sa manuali ei loe ? :D

Elari#3
02.02.09, 00:12
Igatahes tegin käte soojendamiseks statistika ka ja see läheb uudisega ülesse ;) :D

PraS
02.02.09, 00:44
Miks keila kuulsaim pallivõlur Mario ei skoorinud?

ROOTSI KUNN
02.02.09, 00:53
Ma arvan ,et järgmine kord teeme mängu ,kus mängivad ainult need fännid ,kes mitte üheski liigas ega üheski klubis palli ei veereta.Ühesõnaga minusugused noored hoovijalgpallurid ja siis saame õige fännimängu :)

-RoMaRiO-
02.02.09, 01:07
Miks keila kuulsaim pallivõlur Mario ei skoorinud?

Märt, sa oled ajast maha jäänud, Keila on minevik.

Aga vastus on lihtne, Mario spetsialiseerub futsalile ning ignoreerib mitteprofessionaalsel tasemel mängimist, kus vigastuse oht on suur.

Aga nüüd selline jutt kah, on huvilisi, kes 7. veebruar sooviksid Soome Kaljuga. Teeme ühe reisi enne hooaega veel Soome?

ROOTSI KUNN
02.02.09, 01:21
Kunn oled kindel et sa sellemängu üle elaksid:D
Ei noh ,kui kõik minusugused oleksid platsil siis küll ja pärast teeks sinu juures veel lõpupeo :)

Markeca21
02.02.09, 01:22
Mingi hea mäng oli aga 8-0 ei löönd ein:D
Meil polnud sellist mängijat.
Aga mix ei ole kirjuttud mix ma kollase sain?

oli kll meil ein ! Ragnar (RAX) Ein ! või oled oma endise tiimi kaaslase juba unustanud !?

Markeca21
02.02.09, 01:26
Tanel, kõik on ilusti kirjas :)
Kui sa tead kes 8:0 lõi, anna teada. Mulle öeldi selline nimi..

8-nda värava lõi EIN e rax ! tanel on lihtsalt oma sõbrad ära unustanud !:D

Wuppi
02.02.09, 01:48
kle aga miks sa manuali ei loe ? :D

et nagu kes peaks manuali lugema, mina või vpiigo. ma ise kasutan kaameral nagunii ainult manual setingut ja automaati ei usalda, kasutusjuhendit kaameral üle 400 lk ja välgul üle 300 lk

Taniano
02.02.09, 02:02
oli kll meil ein ! Ragnar (RAX) Ein ! või oled oma endise tiimi kaaslase juba unustanud !?

Ma ei mäletand ta perekonnanime:D.
MInu paha:D

PETSINHO
02.02.09, 02:33
Okei, väga kift pühapäev oli ! Suured tänud flora poolt esindanud mängijatele ja Tarmo Rüütlile, kes viitsisid Kunoga seda palli veeretada. Pantrid on fännimängudes olnud edukad siiani, ja usun, et jätkame seda traditsiooni.. :)

Mul on väga hea meel, et nii palju kogunes toetajaid mõlema poole fännimeeskondadele! Flora võis nautida lausa "täistoetust", mida pakkusid parema tiiva kutid. Absoluutselt suurepäranene efekt! Väga super olite!

Flora fännid, andke andeks minu kriitka nüüd aga aga minu arust oli väga kahetsusväärne seik, kus fännimängu ajal (kiskusite?) lahti Sportland Arena tribüüni toolid ja loopisite neid meie mängijate poole ja pea, et väljakule.
Väga napikas, et mõni meie mängija ei saanud lahti rebitud tooliga pikki piilumist...Ka viina pudeli viskamine väljakule ei olnud väga humaane käitumine:D

Ja kutid.. üks asi mis eristas teid levadikutest, oli see, et suutsite oma emotsioone kontrollida ja jääda inimesteks aga see, et loopida lapsi kõigi kätte juhtuvaga ja pärast mängu tüli norida... no ma ei tea...

PraS
02.02.09, 03:32
Ei noh ,kui kõik minusugused oleksid platsil siis küll ja pärast teeks sinu juures veel lõpupeo :)

kui unustada alko siis mis sinust ja fänlusest alles jääks?

PraS
02.02.09, 03:34
Okei, väga kift pühapäev oli ! Suured tänud flora poolt esindanud mängijatele ja Tarmo Rüütlile, kes viitsisid Kunoga seda palli veeretada. Pantrid on fännimängudes olnud edukad siiani, ja usun, et jätkame seda traditsiooni.. :)

Mul on väga hea meel, et nii palju kogunes toetajaid mõlema poole fännimeeskondadele! Flora võis nautida lausa "täistoetust", mida pakkusid parema tiiva kutid. Absoluutselt suurepäranene efekt! Väga super olite!

Flora fännid, andke andeks minu kriitka nüüd aga aga minu arust oli väga kahetsusväärne seik, kus fännimängu ajal (kiskusite?) lahti Sportland Arena tribüüni toolid ja loopisite neid meie mängijate poole ja pea, et väljakule.
Väga napikas, et mõni meie mängija ei saanud lahti rebitud tooliga pikki piilumist...Ka viina pudeli viskamine väljakule ei olnud väga humaane käitumine:D

Ja kutid.. üks asi mis eristas teid levadikutest, oli see, et suutsite oma emotsioone kontrollida ja jääda inimesteks aga see, et loopida lapsi kõigi kätte juhtuvaga ja pärast mängu tüli norida... no ma ei tea...

OOta mis?Levadia poolehodijad on miskeid toole kusagil lõhkunud?Kus ja millal?

818
02.02.09, 09:28
Khkhmm härrad.
Flora omadest keegi toole ei lõhkund, need 2 tk vedelesid seal lahtistena juba ennem ja hoidsid vahepeal meie ühte plagu kinni... Kui paaril vennal paarikümnest lõpuks katus külmarohu toetusel ära sõitis ja keegi ühe lendu lasi, siis andke andeks, ei ole hullu tegelikult midagi ju, sest midagi ei juhtunud ja ei pidanudki juhtuma..... Ütlen juba ette ära, Oleks on paha poiss.. Lõpp hea, kõik hea!

Pöidlad püsti kõigile Flora ja Kalju fännidele, kes vaatamata miinuskraadidest enda persed fanaatikutena Lillekülla vedasid. Platsi peale ja platsi kõrvale...

3. Märts;)

ROOTSI KUNN
02.02.09, 11:02
kui unustada alko siis mis sinust ja fänlusest alles jääks?

On sul mingi probleem või ! Tahad mulle midagi öelda siis ole mees ja tule ütle silmast silma aga ära klähvi siin mingeid kahemõttelisi loosungeid .

vpiigo
02.02.09, 11:59
et nagu kes peaks manuali lugema, mina või vpiigo. ma ise kasutan kaameral nagunii ainult manual setingut ja automaati ei usalda, kasutusjuhendit kaameral üle 400 lk ja välgul üle 300 lk

Aitäh Wuppi-ma kyll olen osasid kohti mis rohkem huvi pakuvad uurinud aga tervet manuaali mitte-ja ma ei mõista et kas proffilt ei tohigi nõu küsida??

don
02.02.09, 14:22
tsill poisid, mis te arvte, et ma ise viitsiks seda manuali lugeda v ?? :D

Wuppi
02.02.09, 16:24
Aitäh Wuppi-ma kyll olen osasid kohti mis rohkem huvi pakuvad uurinud aga tervet manuaali mitte-ja ma ei mõista et kas proffilt ei tohigi nõu küsida??

Tohib küll, täiest tohib ja selles ei saa ma sind keelata ;) Vaatab otsib mingi päeva ja mängu kuskil kus kokku saab äkki, enne hooaja algust ongi mõistlik harjutada :P

PETSINHO
02.02.09, 17:29
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=315

.

eika
02.02.09, 18:28
Aga mis Kalju keskkaitsest saab? Kui Raposo väidetavalt pole eriti hea, siis mingit täiendust oleks sinna ikkagi vaja.

Kuno
02.02.09, 19:16
Aga mis Kalju keskkaitsest saab? Kui Raposo väidetavalt pole eriti hea, siis mingit täiendust oleks sinna ikkagi vaja.

Töö käib... betoneerime ära igatahes enne hooaega :)

Wuppi
02.02.09, 19:54
Töö käib... betoneerime ära igatahes enne hooaega :)

Huvitav kas se betoonike platsi peal saab suureks takistuseks olema, millest mööda lüüa :D

Hybrid Soldier
04.02.09, 18:14
Kas see inimene, kes 5000 postituse tegi, üldse sai särgi? Kuna peale 7500 postitust ei tuld särgist juttugi.

maniaacos
04.02.09, 18:50
no küll sa oled hädas oma särkide ja piletitega :D
sorry, naljakas on lihtsalt lugeda koguaeg sellest :D

metssiga
04.02.09, 19:11
njaa nii kogu aeg Asjade pärast muretsedes ja sahmerdades võib saada hullumaja pileti ja valge pikkade varrukatega särgi....

zaz
04.02.09, 19:12
Kas see inimene, kes 5000 postituse tegi, üldse sai särgi? Kuna peale 7500 postitust ei tuld särgist juttugi.

Kui sa leiad sellise postituse ja selle loed sealt välja ju siis oli nii, kui ei siis ei!
Aga särgi võid sa ise osta kaa... ja noh kui väga suur valu on, siis võime foorumis korjanduse ka teha ja sulle sünnipäevaks näiteks osta

Hybrid Soldier
04.02.09, 19:20
Ei mul pole mingit häda sellega :D Ega ma uskundki tegelt, et midagi saab, aga tuli nagu jutuks. Suht savi. Kavatsen hooaja alguses osta nii salli kui särgi :)

Kuno
04.02.09, 20:25
F***** amatöörid :D
http://www.aolcdn.com/tmz_audio/020209_christianbale.mp3

-RoMaRiO-
05.02.09, 22:51
Kõik Brasiilia sõbrad! Selle asemel et osta 2500 eest 90 minutit Brasiiliat, toetage parem kodust klubijalgpalli. Selle ÜHE mängu pileti eest saaks praegusel juhul VIIE hooaja Nõmme Kalju kodumängude pileti!

Toetage parem kodust jalgpalli ning ehk ei peagi siia superstaare enam kutsuma, vaid superstaarid mängivad hoopis meie liigas. Jah, see on enam kui ebareaalne.

Või kui kavatsete teha mõlemat, siis palun, selle vastu pole mul midagi. Tehke õiged valikud!

JanK
06.02.09, 11:47
Vabsee kõva võrdlus. Paneb ikka mõtlema küll.

Kuno
06.02.09, 16:02
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=320

oku
06.02.09, 16:09
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=320

Wiki järgi :D peaks olema üsna korralik täiendus. Kas päris Teever, aga mitte mingi suvaline koll.

molbert
06.02.09, 17:12
Testime ikka mingeid teisejärgulisi nigeerlasi, aga ärme jumala eest ürita SC Reali kasvandikke(Potensiaalsed tulevased koondislased) oma ridatesse meelitada.

don
06.02.09, 17:27
pigem on asi selles, et ühe reali poisi eest saab mingi 3 nigeerlast u :D
reali poistel on päris kõvad hinnasildid ;)
(mitte et nad seda tuleviku perspektiivis väärt ei oleks)

eika
06.02.09, 17:37
Testime ikka mingeid teisejärgulisi nigeerlasi, aga ärme jumala eest ürita SC Reali kasvandikke(Potensiaalsed tulevased koondislased) oma ridatesse meelitada.
Selgesõnaliselt on ju öeldud, et nigeerlases nähakse Teeveri asendajat. Reali noored võivas toredad poisid olla, aga kardetavasti jäävad Ingemari sussid neile veel liiga suureks.

-RoMaRiO-
06.02.09, 17:54
Päeva parim uudis. Homme siis 5 Kalju poolehoidjat kah Espoo poole teel, seega annan homme informatsiooni, kuidas kutt on.

aanvaller
06.02.09, 17:58
Nwoke kui endale saate siis suur respect minu poolt.
Tegemist on väga hea mängijaga, kellele väravatelöömine suur kunst pole.

lorenzo
06.02.09, 18:03
see nigeerlane on hetkel klubita? et siis tasuta tulemas?

PETSINHO
06.02.09, 18:18

Esiteks, Nõmme Kalju ei tegele meelitamisega ja teiseks, kui aeg sealmaal, siis tulevased potensiaalsed koondislased ka oma koha leiavad.

Ja ma usun, et ei maksa teha ennatlike järelusi, kas too ründaja on esma- või teisejärguline. Või oled lähemalt selle mängija võimetega kursis?

Kasper
06.02.09, 18:22
Väidetavalt võib olla tegu kõvema mehega, kui seda on Teever. :rolleyes:

Kuno
06.02.09, 18:48

Reali poisid pidid otse Madriidi minema, nende jaoks on Kalju väidetavalt liiga nõrk tase... Seega peame Nigeerlastega hakkama saama. Kui on mõni Reali poiss kes arvab teisiti, siis me ootame teda heameelega Kalju trenni ja kui tahtmist on, siis andku tuld... Me oleme kahe käega poolt!

Kuno
06.02.09, 18:49
Väidetavalt võib olla tegu kõvema mehega, kui seda on Teever. :rolleyes:

Võrrelda pole vaja, Teever on / oli hea ründaja ja seda on ka antud tegelane. Meil on veel 3 pakkumist mida vaatame, seega ärgem üle erutu :)

Kuno
06.02.09, 18:50
Nwoke kui endale saate siis suur respect minu poolt.
Tegemist on väga hea mängijaga, kellele väravatelöömine suur kunst pole.

Me oleme teda näinud ja tegemist on korraliku mängumehega!

Milanista
06.02.09, 19:11
Nii palju,kui ma uurisin on ta olnud ka Atletico Madridi huviorbiidis ja on võitnud Malta väravakuninga auhinna.

ROOTSI KUNN
06.02.09, 19:20
pigem on asi selles, et ühe reali poisi eest saab mingi 3 nigeerlast u :D
reali poistel on päris kõvad hinnasildid ;)
(mitte et nad seda tuleviku perspektiivis väärt ei oleks)

Sul täiesti õigus.Nii ta kipub olema .

Hybrid Soldier
06.02.09, 20:04
Väga lahe uudis! :) Võiks testimisel ikka korralikul ennast näidata kuna seda venda tahaks näha küll :p

HaTe
06.02.09, 21:17
Kas mitte mingi aeg tagasi,ei olnud juttu et Nõmme Kaljul ei le piisavalt finantsi,et organiseerida reklaame,lepinguid jne,et ehk siis tegemist on poolamatöör meeskonnaga.Nüüd aga vaatad oma Eesti poisid jäetakse pingile jha võetakse välismaalt asemele mängumehi kes maksavad ka kindasti rohkem kui omad poisid.Selles mõttes,et minu arust ajuvaba ainult välismaalt organiseerida lisajõudu et tugevamatele Klubidele vastu seista.Leian siiski,et noorte süsteemi peaks arendama,et ikka omad poisid kunagi tuleviku poole oleksid mängumehed,mitte pealtvaatajad publikus.

fcfloraforever
06.02.09, 21:21
Kas mitte mingi aeg tagasi,ei olnud juttu et Nõmme Kaljul ei le piisavalt finantsi,et organiseerida reklaame,lepinguid jne,et ehk siis tegemist on poolamatöör meeskonnaga.Nüüd aga vaatad oma Eesti poisid jäetakse pingile jha võetakse välismaalt asemele mängumehi kes maksavad ka kindasti rohkem kui omad poisid.Selles mõttes,et minu arust ajuvaba ainult välismaalt organiseerida lisajõudu et tugevamatele Klubidele vastu seista.Leian siiski,et noorte süsteemi peaks arendama,et ikka omad poisid kunagi tuleviku poole oleksid mängumehed,mitte pealtvaatajad publikus.

Kalju sellest hooajast täisprofimeeskond aga jah, neid välismaalasi varsti päris palju juba aga kuidagi peab ju Eesti jalgpallile elu sisse puhuma ja brasiillased ja eksootilised mängijad on selleks suhtselt hea valik.
aga jah, eks kuidagi peaks Kalju oma noori ka kasvatama hakkama.

eestimees
06.02.09, 21:24

loll jutt täitsa, ajuvaba! noo ei tea keda peaks Kalju, siis su arvates endale eestlastest palkama? kõik head on juba kuskil mujal või mõnes teises Eesti klubis! on ju loogiline, et kuskilt mujalt peab mängijaid sisse tooma, kui tahetakse meistritiitlit saada!

aanvaller
06.02.09, 21:29

No kui hakkan mõtlema, siis pole mina sellist lauset veel eales lugenud, kus mainitakse Jk Kalju ja finantskriis. Nagu öeldud siis paneb Kalju umbes miljoni reklaamide peale. See on juba välja öeldud.

Aga see, et kasvatada oma poisse.. Miks peaks seda näiteks Nõmme tegema? Selleks on Flora ja tema klubid kes kasvatavad noori jalgpallureid. Muidugi teeb seda ka Nõmme Kalju, aga nende põhieesmärk on ikkagi ju publikule show'd pakkuda! Mida nad ka juba eelmine hooaeg tegid. Ja show, mis publikule peale läheks ongi just, ülla-ülla - välismaa mängijad. Veits tõmmud, hea tehnikaga ja kiired. Nagu on Felipe ja Arruda. See toobki Kaljul publikut sisse. Kui neil kõik Eesti poisid oleks, või lätlased või leedukat, siis on põhimõtteliselt sama asi. Neis pole midagi erilist.

Ja pealegi just sellised klubid nagu Kalju ja Sillamäe hetkel, toovadki väga palju uut ja värvilist meistriliigasse aastaks 2009.
muidugi see oli minu seisukoht, aga..

HaTe
06.02.09, 21:31
loll jutt täitsa, ajuvaba! noo ei tea keda peaks Kalju, siis su arvates endale eestlastest palkama? kõik head on juba kuskil mujal või mõnes teises Eesti klubis! on ju loogiline, et kuskilt mujalt peab mängijaid sisse tooma, kui tahetakse meistritiitlit saada!

Näitesk enda noorte süsteemi arendama,mitte nad pingile istuma jätma ja pooled jalgpallile jalaga löövad kuna nende potensiaali vb ei kasutata ja ei nähta.Missa teed selle Meistritiitliga kui vanemad mängijad lahkuvad ja noori peale ei tule? langed tagasi algusesse kus olid kuna noortesüsteem jääb unarusse.

Kasper
06.02.09, 21:32
Me oleme teda näinud ja tegemist on korraliku mängumehega!
Lõi ta ju Kaljule kuus päeva tagasi värava ka.:rolleyes:

HaTe
06.02.09, 21:37
No kui hakkan mõtlema, siis pole mina sellist lauset veel eales lugenud, kus mainitakse Jk Kalju ja finantskriis. Nagu öeldud siis paneb Kalju umbes miljoni reklaamide peale. See on juba välja öeldud.

Aga see, et kasvatada oma poisse.. Miks peaks seda näiteks Nõmme tegema? Selleks on Flora ja tema klubid kes kasvatavad noori jalgpallureid. Muidugi teeb seda ka Nõmme Kalju, aga nende põhieesmärk on ikkagi ju publikule show'd pakkuda! Mida nad ka juba eelmine hooaeg tegid. Ja show, mis publikule peale läheks ongi just, ülla-ülla - välismaa mängijad. Veits tõmmud, hea tehnikaga ja kiired. Nagu on Felipe ja Arruda. See toobki Kaljul publikut sisse. Kui neil kõik Eesti poisid oleks, või lätlased või leedukat, siis on põhimõtteliselt sama asi. Neis pole midagi erilist.

Ja pealegi just sellised klubid nagu Kalju ja Sillamäe hetkel, toovadki väga palju uut ja värvilist meistriliigasse aastaks 2009.

Minu arust su suhtumine on päris naljakas.Milleks peaks Kalju arendama enda noori kui seda teeb Flora.Minu arust on see puhas nali.Samamoodi tekib küsimus,et milleks käia tööl kui saaks sõbra rahakotis elada? Ütled,et Kalju teeb Showd?No ma ei tea.Kloune saab ka tsirkuses vaadata.Lihtsalt ei oleks uskunud et mõni mees arvab asjast,et kalju teeb kõigest Showd.No aga kui nii siis nii. Ei ole rohkem midagi öelda;)

lorenzo
06.02.09, 21:55
Näitesk enda noorte süsteemi arendama,mitte nad pingile istuma jätma ja pooled jalgpallile jalaga löövad kuna nende potensiaali vb ei kasutata ja ei nähta.Missa teed selle Meistritiitliga kui vanemad mängijad lahkuvad ja noori peale ei tule? langed tagasi algusesse kus olid kuna noortesüsteem jääb unarusse.

ju siis tuleb välja et omad noored ei vea veel välja. ja kui klubil ambitsioonid kõrgemad ehk latt kõrgemale seatud kui noored suudavad välja vedada, siis ei jäägi klubil lihtsalt midagi muud üle. igast poisist ei tule ju tulevast Kakat või Messit

Kuno
06.02.09, 22:05
Aga keskkaitsja vist oleme nüüd endale leidnud... Järgmisel nädalal saate uudiseid :)

PETSINHO
06.02.09, 22:09
HaTe-le täpsustuseks..
Välireklaamile planeeritud summa on 2mil. Ja poolamatöör meeskond oldi eelmisel aastal, kui vaid 6-7 meest sai treenida sama palju kui "suur nelik".

Kiirelt näppudel lugedes arvutasin, et Kalju koosseisus on 9, alla 21-e aastast mängijat, seega pole päris korrektne öelda, et Kalju noortele ei panustaks.
Tšegodajev ja Kõlu, kes kuuluvad ka eesti U19 koondisse, said juba eelmisel aastal oluliselt mänguaega klubis. Usun, et see aasta veel nii mõnigi noor annab endast märku.

ROOTSI KUNN
06.02.09, 22:21
Oma noortesüsteemi arendamine ei ole odav lõbu ja selleks on vaja ka korralikku materjaalset baasi.Floral on see Eesti ja võibolla ka Baltimaade parim, puudub vaid sisehall. Et Nõmme Kalju saaks nii kaugele ,et osaliseltki oma noortest toituma hakata läheb veel VÄGA palju aega .
Mujalt mängijate sissetoomine on normaalne sel juhul ,kui oma liiga taastoodab neid ,kes välismaale läinud ja võivad tulevikus kodusele jalgpallile ( koondisele) ainult kasu tuua. Mitte nii nagu kossukusikud ,kes järjest rohkem on sunnitud välismaalaste peale raha raiskama kuna järelkasv jääb järjest sitemaks ja välismaale ei siirdu enam keegi.
Eesti kodune liiga ja noortetöö toodab mängijaid juab üsna korralikult ja sellepärast ei näe mina probleemi ,kui Kalju toob mõned välismaalased siia mängima.Selle arvelt meil keegi pingile ei jää. Jalgpallis on välismaalaste ja kodukate suhe tasakaalus ja pigem isegi võiks neid suts rohkem olla aga rahakott paneb muidugi kõik paikka.

17
06.02.09, 22:42
Kiirelt näppudel lugedes arvutasin, et Kalju koosseisus on 9, alla 21-e aastast mängijat, seega pole päris korrektne öelda, et Kalju noortele ei panustaks.
Tšegodajev ja Kõlu, kes kuuluvad ka eesti U19 koondisse, said juba eelmisel aastal oluliselt mänguaega klubis. Usun, et see aasta veel nii mõnigi noor annab endast märku.

Pigem oli rõhk OMA noortel, mitte mujalt tulnud kuttidel.

17
06.02.09, 23:16
Kuidagi....... huvitav tähelepanek:lahe:

Tore tore, aga kas siis Tšiki ja Kõlu on Kalju kasvandikud või?

Nahkpea
06.02.09, 23:20
Aga see, et kasvatada oma poisse.. Miks peaks seda näiteks Nõmme tegema? Selleks on Flora ja tema klubid kes kasvatavad noori jalgpallureid. Muidugi teeb seda ka Nõmme Kalju, aga nende põhieesmärk on ikkagi ju publikule show'd pakkuda!

Ahsoo, ma arvasin, et Kaljul on tõsised sportlikud ambitsioonid. Nüüd siis selgub, et see on vaid show! :D

Jasper
06.02.09, 23:25
Fail.

Epic.

Kuno
06.02.09, 23:29
Tore tore, aga kas siis Tšiki ja Kõlu on Kalju kasvandikud või?

Kui Kalju on 6 aastat vana, siis matemaatika ütleb, et see mida sa siin taotled on võimatu! Väga noori tuleb meil peale sellise hooga nagu seeni peale vihma... Aga selge on see, et auk on sees ja kui sa küsid kas Tsiki on oma noor, siis vastus on JAH! Täna on nad Kaljus ja nad on meie noored keda me edasi kasvatame... Lisaks on Kalju esindusmeeskonnas hulganisti noori.. Julius Stokas, Sami Sander Kivi, Anti Kõlu, Risto Kägo, Martin Tsegodajev jne...

Kuno
06.02.09, 23:30
Ahsoo, ma arvasin, et Kaljul on tõsised sportlikud ambitsioonid. Nüüd siis selgub, et see on vaid show! :D

Kindlasti ei ole eesmärk show! Hea mäng, hästi turundatud spordiüritus, kõrge sportlik saavutus, ühtlane tase ja järelkasv, bubliku heaolu... See võib kõik tähendada showd kui nii võtta...

17
06.02.09, 23:32
Kui Kalju on 6 aastat vana, siis matemaatika ütleb, et see mida sa siin taotled on võimatu! Väga noori tuleb meil peale sellise hooga nagu seeni peale vihma... Aga selge on see, et auk on sees ja kui sa küsid kas Tsiki on oma noor, siis vastus on JAH! Täna on nad Kaljus ja nad on meie noored keda me edasi kasvatame... Lisaks on Kalju esindusmeeskonnas hulganisti noori.. Julius Stokas, Sami Sander Kivi, Anti Kõlu, Risto Kägo, Martin Tsegodajev jne...

Ma ei taotle midagi ja on arusaadav, et kuue aastaga on väga raske kedagi oma kasvandikest Meistriliiga tipptasemele treenida.

Küll aga ei saa vähemalt minu arvates Tšegodajevi ja teiste kuttide puhul rääkida sellest, et tegu on Kalju oma kasvandikega, sest kasvatajaklubid on need, kust poisid ikkagi toodud on, TJK ja kes iganes veel.

Kuno
06.02.09, 23:33
Ma ei taotle midagi ja on arusaadav, et kuue aastaga on väga raske kedagi oma kasvandikest Meistriliiga tipptasemele treenida.

Küll aga ei saa vähemalt minu arvates Tšegodajevi ja teiste kuttide puhul rääkida sellest, et tegu on Kalju oma kasvandikega, sest kasvatajaklubid on need, kust poisid ikkagi toodud on, TJK ja kes iganes veel.

Las ta siis olla nii nagu sa tahad, jumal küll.. :D

aanvaller
06.02.09, 23:44
Kuno, ehk oled reede õhtul parajalt vintis et öelda kus maalt see uus keskkaitsija ka tuli? :)

HABE
06.02.09, 23:59
Nõmme Kaljusse on toodud noored, kes ei ole mänginud Meistriliigat varem ja neist tehtud Meistriliiga mängijad, nii Tšegodajev kui ka ülejäänud noored on Kalju kasvandikud selle pärast.
Nõmme Kaljul on duubel, kus pnaustatakse noortele peamiselt ja ettevalmistatakse neid ette Meistriliigaks. Pole mõtet panna noort poissi, kogenud meeste vahele mängima kui ta ei ole selleks veel valmis. Kui tuuakse esindusmeeskonda täiendusi, siis seda ainult, et võidelda tiitli eest. Nõmme Kalju ei lähe Meistriliigas mängima 5. kohale, vaid tiitli eesmärkidega. Kaljul on kindel siht duubel esiliigasse järgmiseks hooajaks tuua. Kuno ja Co ei sea eesmärke vaid üheks hooajaks vaid on seadnud sihid kaugemale tuleviku ja teevad tööd ka noortega. Uusi noortegruppe avatakse järjest ning treeneriteks on nii Olumets, Haavistu kui ka Maasing. Paremaid treenereid väikestele lastele on võimatu leida.

HABE
07.02.09, 00:01
Aga keskkaitsja vist oleme nüüd endale leidnud... Järgmisel nädalal saate uudiseid :)

Kas tõesti Stepanov?

LeftWing
07.02.09, 00:02
mis te nüüd kõik vingute, Kalju on ka kohalike poisse eelistanud välismaalaste asemel. Ega`s kõikidele positsioonidele otsita eksootilisi mängijaid.

17
07.02.09, 00:04
Nõmme Kaljusse on toodud noored, kes ei ole mänginud Meistriliigat varem ja neist tehtud Meistriliiga mängijad, nii Tšegodajev kui ka ülejäänud noored on Kalju kasvandikud selle pärast.

Tee omale selgeks mõiste 'oma klubi kasvandik' tähendus, eksole :)

HABE
07.02.09, 00:15
Tee omale selgeks mõiste 'oma klubi kasvandik' tähendus, eksole :)

Korduvalt seletatud seda, 6 aastat vana klubil ei saagi olla oma kasvandike meeste seas veel. Nõmme Kalju ei võtnud ainult vanu ja kogenud mängijad vaid võttis noored ja tegi neist Meistriliiga mängijad ehk kasvatas mängijad Meistriliiga vääriliseks. Nõmme Kalju omad kasvandikud tulevad 10 aasta pärast alles, sest need poisid on hetkel veel väga noored.

17
07.02.09, 00:23
Korduvalt seletatud seda, 6 aastat vana klubil ei saagi olla oma kasvandike meeste seas veel. Nõmme Kalju ei võtnud ainult vanu ja kogenud mängijad vaid võttis noored ja tegi neist Meistriliiga mängijad ehk kasvatas mängijad Meistriliiga vääriliseks. Nõmme Kalju omad kasvandikud tulevad 10 aasta pärast alles, sest need poisid on hetkel veel väga noored.

Tore, ma sain ka sellest juba ammu aru, aga miks sa siis ikka oma klubi kasvandikest praegusel juhul Meistriliigas jahud?

Kuno
07.02.09, 00:28
Kuno, ehk oled reede õhtul parajalt vintis et öelda kus maalt see uus keskkaitsija ka tuli? :)

Ei ole parjalat vintis, ta pole veel tulnud :D
Aga kui tuleb, siis ütleme mis teed pidi ja kust kohast ;)

HABE
07.02.09, 00:29
Tore, ma sain ka sellest juba ammu aru, aga miks sa siis ikka oma klubi kasvandikest praegusel juhul Meistriliigas jahud?

TJK ja Kalju on seotud väikselmääral, näiteks Toomas Kaldma. Millal kasvab noorest poisikesest Meistriliiga mängija üldse, sest esiliigas ja teises liigas mängivaid poisse on väga palju aga kas nad on Meistriliigas võimelised mängima nagu seda teeb Tšegodajev?

Kuno
07.02.09, 00:31

Kelle kasvandik sina oled 17? :)

Jasper
07.02.09, 00:38

foorumi ja FM-i.

17
07.02.09, 00:44

Minu esimesed ja siiani ainsad vutitreenerid olid Jan Važinski ja Maikko Mölder, paraku Meistriliiga tasemel meest minu enda süül ei saanud :(

Nahkpea
07.02.09, 01:35
Kindlasti ei ole eesmärk show! Hea mäng, hästi turundatud spordiüritus, kõrge sportlik saavutus, ühtlane tase ja järelkasv, bubliku heaolu... See võib kõik tähendada showd kui nii võtta...

Eiei, ega ma seda ju ei arvanudki. Ma ju tean, et teete tööd selle nimel, et tippu jõuda. Ma lihtsalt torkasin selle posti peale, kus seda niimoodi väljendatud oli. :)

-RoMaRiO-
07.02.09, 03:22
Reisini on jäänud 7 tundi ja 39 minutit. Kutil on õlled külmas., aga ei tea, kas lastakse nii suure kogusega üle piiri.

Kuti
07.02.09, 04:15
ma tean et mario sul matemaatikaga kõik korras pole, aga muidu õlled on otsas nii et probleem selles kust juurde saada:D Florkad paneme SMS laenu tööle?saaks paar viinagi vähemalt:D

ArgoA
07.02.09, 04:54
Kuti sa jälle täis?tundub et sa laevale ei jõua vist:D

ALEKOK
07.02.09, 15:01
HaTe-le täpsustuseks..
Välireklaamile planeeritud summa on 2mil.

2 milli?
Ma jään kohe suure huviga ootama Kalju tänavust kampaaniat/kampaaniaid :D
Arvestades praegust olukorda reklaamiturul peab Kaljul sellisel juhul ikka ÜLIMEGA kampaania tulema.

-Raul-
07.02.09, 15:17
Selle aasta Kalju välimeediakampaaniad tulevad ja täiesti uues võtmes, ka maht on suurem kui eelmine aasta ja kujundused on veelgi kreatiivsemad!
Nii et juba enne 8. märtsi läheb kaljul jälle lahti.... liigahooaja käpm

Kristo7
07.02.09, 18:17
kas siseinfo oskab öelda ka kes põhikoosseisus olid kaljul???

Even
07.02.09, 18:32
reklaami koha pealt võiks kalju teha sellised suured reklaamid kus on peale ütleme, et järgmised 5 kodumängu. eelmisel suvel oli värk kuidas 2-3 nädalat peale kalju-flora mängu olid veel reklaamid üleval, et sellel laupäeval on kalju-flora jnejne.

Jasper
07.02.09, 18:55
reklaamid on sillu orksi lehel üleval

Hybrid Soldier
07.02.09, 19:25
Infot mängu tulemuse kohta?

masturr
07.02.09, 19:31
Esialgne kokkuvõtte mängust.
Mäng oli väga lahtine ja võimaluste rohke mõlemale meeskonnale. Mängu tulemuseks jäi 3 3. Esimene poolaeg lõppes 1 1 viigiga ja kalju värava lõi Aleksander Saharov. Teine poolaeg algas kohe FC Espoo väravaga mis tegi seisuks 2 1 ja kümnekonna minuti pärast ka 3 1. Aga Felipe nunesi 2 väravat teisel poolaja lõpupoole tõid siiski Kaljule väärtusliku viigi soome liiga klubi FC Espoo vastu. Kalju mängijatest tõstaks veel esile peale väravalööjate Sergei Terehhov i kes täitis oma osa väljakul täielikult. Kohtunike töö koha pealt tuleb ära märkida ka joonekohtunike mõnigasi apse suluseisude lugemisel. Ja nii palju ka testimisele kutsutud nigeerlase Daniel Nwoke kohta. Daniel Nwoke vigastas end enne mängu ja ei osalenud selles mängus,edasine saatus selgub lähipäevil.millega ta ennast siis vigastas

Kuno
07.02.09, 23:35
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=323

HABE
08.02.09, 00:00
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=323

Mis nigeerlasel viga on, midagi tõsist?

ROOTSI KUNN
08.02.09, 00:04
Sass Sahharov ehk Flora fännide poolt ristitud ,,murumuna,, on täna jälle üle hulga aja jala valgeks saanud.Tubli Sass. :)

Ray
08.02.09, 10:41
Täna on fännimäng toimumas?

PETSINHO
08.02.09, 12:12
Täna on fännimäng toimumas?

Vastab tõele. Kell 18.30 Kalevi kunstmurul Roosad Pantrid duubel vs FC Igiliikur.

Midagi ilusat muidugi oodata pole, sest peale florale koti pähe tõmbamist saavad enamus põhimeestest puhkust ja teine eššelon mänguaega. Aga kino saab kõvasti :D

Ray
08.02.09, 12:21
Hea, et uut infot tuli. Ma oleks muidu vana info alusel tegutsenud (kell 14 Hiiu statal) :D

PETSINHO
08.02.09, 12:33
Hea, et uut infot tuli. Ma oleks muidu vana info alusel tegutsenud (kell 14 Hiiu statal) :D

See oleks tõesti nõksa pentsik olnud, kui ootad pikkisilmi mängu algust aga mängijaid pole kohal ja aru ei saa, mis värk on :D

HaTe
08.02.09, 12:51
Lutti saate:D Muahahahhaaa:D

PETSINHO
08.02.09, 13:10
Lutti saate:D Muahahahhaaa:D

Irw:D Kas panete tähele, kuidas ühe Flora fänni jaoks kütab kirgi Kalju fännimeeskonna reservrivistuse treeningmäng IV liiga klubi vastu :D

Kuno
08.02.09, 13:48
Vastab tõele. Kell 18.30 Kalevi kunstmurul Roosad Pantrid duubel vs FC Igiliikur.

Midagi ilusat muidugi oodata pole, sest peale florale koti pähe tõmbamist saavad enamus põhimeestest puhkust ja teine eššelon mänguaega. Aga kino saab kõvasti :D

Härra treener, kas peab ennast kohale ajama? :D

Taniano
08.02.09, 14:13
Härra treener, kas peab ennast kohale ajama? :D

Staarmängija Kuno. Aga kas esindusmeeskond tuleb vaatama ka ?

Kuno
08.02.09, 14:15
Staarmängija Kuno. Aga kas esindusmeeskond tuleb vaatama ka ?

me pole kutset saanud :)

Taniano
08.02.09, 14:33
me pole kutset saanud :)

Paneme kõrvataha selle , järgmine kord tuleb ametlik kutse. Kas peab mängule kutsega piletid andma? :D

Kuno
08.02.09, 14:41
Paneme kõrvataha selle , järgmine kord tuleb ametlik kutse. Kas peab mängule kutsega piletid andma? :D

ikka.ikka :)

-RoMaRiO-
08.02.09, 14:42
Eilne koosseis: Daniil Savitski, Tõnis Kaukvere, Sami Sander Kivi, Mikk Haavistu, Alan Arruda, Aleksander Saharov, Sergei Terehhov, Marcio Cardoso Pimentel, Liivo Leetma, Felipe Nunes, Andrus Mitt

vahetusest sekkusid Janar Tükk, Salvador Vasquez, Julius Stokas

Aga mängust nii palju, et nii kaitseliin kui ka ründeliin tundis eile mõningatest mängijatest puudust. Hurt kaitses ning Smirnov ees oleks palju juurde andnud, ja kahju et nigeerlast ei näinud, aga siiski treeningmäng.

Headmeelt teeb Saharovi suurepärane "tagasi tulek" eile oli oma mängitud ühe poolajaga taas üks parimaid. Võimalusi oli muidugi tohutult, aga jah i-le ei suudetud enamjaolt punkti panna. Ja eks Kalju ülekaalu näitab ka nurgalöökide arv, mida kogunes üle 15.

Taniano
08.02.09, 15:53
ikka.ikka :)

Teeme nii:D

Wuppi
08.02.09, 17:07
ma sooviks küll edukat mängu oma roosadele sõpradele ;)

-Raul-
08.02.09, 17:10
Mõni Panter võiks kostüümis mängida, siis tuleks ka seda kino vaatama!
Petsinho, panter 1, teed ära vä?

PETSINHO
08.02.09, 17:14
Mõni Panter võiks kostüümis mängida, siis tuleks ka seda kino vaatama!
Petsinho, panter 1, teed ära vä?

Teeme Kalju III vastu sõprusmatši, siis teen ära selle pulli :D

Wuppi
08.02.09, 17:18

kunas se mäng teil toimub, kas jõuan ka sinna mängule tulla, hetkel veel kolmapäevani soomes aega veedan, ;)

HABE
08.02.09, 17:18

Kas pantrid üldse üle keskvälja saaks selles mängus?

-Raul-
08.02.09, 17:20
Teeme ära! Hakake siis treenima kostüümides...Kas teeme selleks aastaks Musta Pantri ka juurde? Roosa ja Roheline on juba...

Wuppi
08.02.09, 17:21
Kas pantrid üldse üle keskvälja saaks selles mängus?

mis rumal küsimus se peaks olema, usku võiks ju sul omade vastu natuke rohkem olla. mina pakun et panter ka vähemalt paar korda peale saab löödud :D

Wuppi
08.02.09, 17:22
Teeme ära! Hakake siis treenima kostüümides...Kas teeme selleks aastaks Musta Pantri ka juurde? Roosa ja Roheline on juba...

lisaks mustale tuleb ehk valgepanter ehk lumepanter :D

PETSINHO
08.02.09, 17:22

Teeme jah. Tegelt võiks olla 11 pantrit ja kõik eri värvi. Vaata, kui uhke siis oleks fännimänge mängida :D

HABE
08.02.09, 17:23
mis rumal küsimus se peaks olema, usku võiks ju sul omade vastu natuke rohkem olla. mina pakun et panter ka vähemalt paar korda peale saab löödud :D

Aga kes ütles et mul omadesse usku ei ole? Kalju III mängis täna Olypicuga ja seis jäi 7-3 vist, väravate lugemine läks segamini.

-Raul-
08.02.09, 17:24
Ok Pantrid, lööge nendel Liikuritel puur täis!

Wuppi
08.02.09, 17:24
Teeme jah. Tegelt võiks olla 11 pantrit ja kõik eri värvi. Vaata, kui uhke siis oleks fännimänge mängida :D

kohtunikul ka parem mänguprotokolli märkust kirja panna: värava lõi kollane panter, sinine panter sai aga kollase kaardi, kapteniks nagu ikka oli roosapanter :D

Kuno
08.02.09, 18:26
kohtunikul ka parem mänguprotokolli märkust kirja panna: värava lõi kollane panter, sinine panter sai aga kollase kaardi, kapteniks nagu ikka oli roosapanter :D

haha kollane kaart kollasele pantrile ja punane punasele ikka :D

Wuppi
08.02.09, 18:51
haha kollane kaart kollasele pantrile ja punane punasele ikka :D

ja sinine ületb siis kiirust või :D

-Raul-
08.02.09, 22:10
No kuidas pantrid siis mängisid? Saite sellest õllepundist jagu?

Even
08.02.09, 22:21
2:1 kalju võitis, siit hakkab nüüd mõnusalt lalinat tulema

Wuppi
08.02.09, 22:36
minu poolt siis palju õnne, juu igiliikurid liikusid oma nimele kohaselt ja läksid mütsiga lööma, et võit taskus, kuid pantrid tegid oma töö ning võitsid ära pantri poweriga :D

PETSINHO
08.02.09, 22:39
Roosad Pantrid - FC Igiliikur 2:1 (1:0)

Kalju fännimeeskond jätkas oma võidukat seeriat, olenemata nõrgenenud kooseisust. Loodetavasti tiivustab see ka esindusmeeskonda ainult võidult võidule minema :)
Täname oponente mängu eest ja soovime edu algaval hooajal.

Kalju fännid ootavad uusi pakkumisi sõprusmatšideks, pressime teid ikka oma tihedasse hooaja eelsesse mängugraafikusse :D

Ray
08.02.09, 22:43
Yaaa, tore õhtu oli!

Jasper
08.02.09, 23:06
Meistri- ja esiliiga.

HABE
08.02.09, 23:16
Meistri- ja esiliiga.

Nõmme Kalju jaoks on kõik üks ja sama jalgpall, kõik mis puudutab Nõmme Kaljut ja selle fänne on ikka parem ühes kohas hoida.

Jasper
08.02.09, 23:19
Nõmme Kalju jaoks on kõik üks ja sama jalgpall, kõik mis puudutab Nõmme Kaljut ja selle fänne on ikka parem ühes kohas hoida.

http://nai.arc.nasa.gov/seminars/34_Heldmann/mars.jpg

-Raul-
08.02.09, 23:20
No nii Roosa ja Roheline panter, tänase võiduga teenisite ühe naha veel juurde. Seega hooaja avamänguks saate Musta pantri , otsige siis omakeskist sisu 8. märtsiks...

elx
08.02.09, 23:20
samas ei tohi unustada, see teema pole mitte Nõmme Kalju jaoks vaid hoopis selle klubi kohta.. st ka teistele, kui ainult Kalju toetajatele.

fcfloraforever
08.02.09, 23:31
No nii Roosa ja Roheline panter, tänase võiduga teenisite ühe naha veel juurde. Seega hooaja avamänguks saate Musta pantri , otsige siis omakeskist sisu 8. märtsiks...

mis 8. märts kaljul siis toimub?

-RoMaRiO-
08.02.09, 23:39
mis 8. märts kaljul siis toimub?

Flora vastu võidu tähistamine :D

Kuno
09.02.09, 13:48

Raul hakkad naistepäevapuhul pantreid paaritama? :D

fcfloraforever
09.02.09, 13:54
Flora vastu võidu tähistamine :D

hehe, eks me näe kes tähistab :D

Piaoviaopiuviao
09.02.09, 13:57
Raul hakkad naistepäevapuhul pantreid paaritama? :D
OF:
Kuno kas Pimentelile ei ole palka üle tulnud, et peab olema koguaeg valmis kui munitsipaalpolitsei tuleb ühistransporti, näiteks eelmine nädal oli nii,et Pimentel oli koguaeg kompostri juures ja uuris kas tulevad kontrollid või ei, naljakas oli passida seda:D

dareth
09.02.09, 14:49
OF:
Kuno kas Pimentelile ei ole palka üle tulnud, et peab olema koguaeg valmis kui munitsipaalpolitsei tuleb ühistransporti, näiteks eelmine nädal oli nii,et Pimentel oli koguaeg kompostri juures ja uuris kas tulevad kontrollid või ei, naljakas oli passida seda:D

mis elu see ikka ilma väikese adrenaliinita on :D

vpiigo
09.02.09, 15:31
hehe, eks me näe kes tähistab :D

Sa võid ju Kaljukatega yhineda , et nende võitu tähistada:)

Kuno
09.02.09, 16:28
OF:

Ma tõesti ei tea kuidas keegi vabal ajal bussiga sõidab.

fcfloraforever
09.02.09, 17:55
Sa võid ju Kaljukatega yhineda , et nende võitu tähistada:)

ma eelistaks florakatega Flora võitu tähistada ja kaljukad võivad ühindega nagu peale Flora 7:1 võitu kalju üle :)

karl500
09.02.09, 18:02
eilsest mängust veel ,
1-0 Rändy
1-1
2-1 Karl

fiadila
09.02.09, 19:28
Pimentel treenib lihtsalt igal võimalusel. Enne hooaja algust on hea oma kiirust proovile panna mupodega juu kuna need on enamus levadia mängijad :)

vpiigo
09.02.09, 21:29
ma eelistaks florakatega Flora võitu tähistada ja kaljukad võivad ühindega nagu peale Flora 7:1 võitu kalju üle :)

Usun et see saab ka teoks olenemata sellest kes võidab-sport yhendab inimesi:)

Kuno
10.02.09, 00:41
Intriig, Intriig :D 7 Märts pole enam kaugel ;)

sarvedega eesti mees
11.02.09, 16:26
Loodame ,et kõik möödub vaatamata intriigile siiski rahulikult.Ja olenemata mängu tulemusest lahkuvad fännid ilusalt Hiiu staadionilt rahulikult ja olulist inventari kaasavõtmata( väljakule loopimisest rääkimata:) )

mina olen kyll rahulik aga sa ise???

aanvaller
11.02.09, 22:23
1. märts uus Kalju koduleht.
mängijaprofiilid jne. ;)

Ray
11.02.09, 23:50
1. märts uus Kalju koduleht.
mängijaprofiilid jne. ;)
Väga hea uudis :silm4:

PETSINHO
12.02.09, 13:42
Davai Pantrid, ajage kõik oma pepud homme Sportlandile ja vaadake veel seksikamaks muutunud Nõmme Kalju oma silmaga üle!

13. veebruar
kell 19.00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju, Sportland Arenal

vpiigo
12.02.09, 15:49
Davai Pantrid, ajage kõik oma pepud homme Sportlandile ja vaadake veel seksikamaks muutunud Nõmme Kalju oma silmaga üle!

13. veebruar
kell 19.00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju, Sportland Arenal

Karjute jälle Tuleviku minevikuks ???

Hybrid Soldier
12.02.09, 16:54
Ei saa kahjuks homme tulla. Hea meelega tuleks, aga esinemine on :p

Kuno
12.02.09, 18:02
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=328

Ray
12.02.09, 18:10

13. veebruar
kell 19.00 Viljandi JK Tulevik - Nõmme JK Kalju, Sportland ArenalOlen kohal!

Wuppi
12.02.09, 18:50
võib ka minuga homme arvestada, olen praegu MS Stari pardal ja kodupoole teel ;)

Hybrid Soldier
12.02.09, 18:59
Nwokel siis vigastust pole?

Felipe
12.02.09, 21:05
Enam mitte

Kuno
13.02.09, 13:07
Pantrid On Valmis?

-RoMaRiO-
13.02.09, 13:15
Pantrid On Valmis?

Otseloomulikult, püüame ka treeningmängus näidata, et Kaljul on häälekad fännid. Kutsudes üles ka teiste klubide fänne oma meeskonda treeningmängudes toetama. Ei ole siiani veel täheldanud.

Çelik Destan
13.02.09, 13:56
Nii et kell 19.00, oleme kohal sama häälekad nagu EML mängudes:D

Ray
13.02.09, 17:44
Mul on häälepaelad juba soojaks lauldud ja mõnusaks ning häälekaks õhtuks statal valmis :D

Hybrid Soldier
13.02.09, 22:36
Nonii poiskad, tulemus? :D

Kristo7
13.02.09, 22:40
2-0 Kalju kasuks

fcfloraforever
13.02.09, 22:45
2-0 Kalju kasuks

väravad, siis smirnovilt ja kaukverelt

Hybrid Soldier
13.02.09, 22:49
Smirka jälle säras nagu näha. Kuidas Nwoke tundus?

ROOTSI KUNN
13.02.09, 22:58
Kalju võttis oma aga Tulevik meeldis mulle samuti. Nad on tugevamad selgelt kui eelmine aasta.
Kaljul mängis Zenja Novikov ,kui klubisse jääb siis on hea täiendus . Oh see ML-esimene mäng Flora ja Kalju vahel tuleb tõsine madin. Esimese mängu kolm punni on väga tähtsad.
Kaljul uus täiendus oli üsna OK aga ilmselt nad proovivad teda veel korra.
Varbad külmetasid :)

Kuno
13.02.09, 23:03
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=329

Kuno
13.02.09, 23:06
Kalju võttis oma aga Tulevik meeldis mulle samuti. Nad on tugevamad selgelt kui eelmine aasta.
Kaljul mängis Zenja Novikov ,kui klubisse jääb siis on hea täiendus . Oh see ML-esimene mäng Flora ja Kalju vahel tuleb tõsine madin. Esimese mängu kolm punni on väga tähtsad.

Mulle jättis ka Tulevik hea mulje, eelmise aastaga ei saa võrrelda.

Ray
13.02.09, 23:12
Hea oli karjuda :D Nwoke jättis positiivse mulje. Pärast mängu testisin oma häält Kristiine parkimismaja peal, hästi kajas :D

-RoMaRiO-
14.02.09, 00:21
Kokkuvõttes ilus tulemus, mis Meistriliiga hooajal pakuks suurepärase emotsiooni, täna oleks aga kuidagi rohkem oodanud. Võrreldes Soomega jättis keskväli üpris viletsa mulje, palju lubamatuid sööduvigasid ning muud puterdamist. Eks oma roll oli ka sisehalli ning viletsa kunstmuru vahel.

Aga tulemus pakub rõõmu ning uued mängijad jätsid väga hea mulje, loodetavasti saab mõlemat mängijat ka Meistriliigas Kalju eest pallimas näha.

ROOTSI KUNN
14.02.09, 00:36
Millal saab Eesti jalgpall ühe korraliku sisehalli ,et ei peaks ennast kogu aeg külma tõttu .... edasi mõelge ise :) Enn kurat ,millal sa oma õhupalli ükskord püsti saad ?

Ray
14.02.09, 01:36
Mulle küll õues meeldis!

HABE
14.02.09, 01:39
Millal saab Eesti jalgpall ühe korraliku sisehalli ,et ei peaks ennast kogu aeg külma tõttu .... edasi mõelge ise :) Enn kurat ,millal sa oma õhupalli ükskord püsti saad ?

Kuno, millal tulevad soome klubi eesti mängima kontrollkohtumisi ehk millal Nõmme Kalju endale halli ehitab? Aitab küll neist vara hommikutest ärkamistest ja laeval viidetud tundidest juba. Võiks kodule lähemal ikka mängida.

Kuno
14.02.09, 01:52
Kuno, millal tulevad soome klubi eesti mängima kontrollkohtumisi ehk millal Nõmme Kalju endale halli ehitab? Aitab küll neist vara hommikutest ärkamistest ja laeval viidetud tundidest juba. Võiks kodule lähemal ikka mängida.

Töötame nenda asjade kallal ja küll me selle halli ka ükskord püsti paneme ;)

Hybrid Soldier
14.02.09, 02:18
Aga Kuno, kas Hiiu Staadion jääb praeguste plaanide järgi kodustaadioniks pikaks ajaks? Kuna naised saunas rääkisid, et Tehnikaülikooli juurde hakatakse mingit staadioni ehitama, mida Kalju pidavat tahtma.

PraS
14.02.09, 17:56

See on ka tingitud sellest,et Lelov pole pidanud jälle uute poistega asja ajama. Enam vähem tuumik on alles ning mõned poisid on juures.

Lelovile on see treenerina vast mõnus proovikivi ja kindlasti on tal hea nüüd tõestada kui hea ta on treenerina. Ja lõpuks äkki suudab lõpuks ka mängijate silmis respekteeritud treeneriks saada.

käbi
14.02.09, 19:11
See on ka tingitud sellest,et Lelov pole pidanud jälle uute poistega asja ajama. Enam vähem tuumik on alles ning mõned poisid on juures.

Lelovile on see treenerina vast mõnus proovikivi ja kindlasti on tal hea nüüd tõestada kui hea ta on treenerina. Ja lõpuks äkki suudab lõpuks ka mängijate silmis respekteeritud treeneriks saada.
Seda küll, 8uut meest on ikka parem juba kui 9.

PETSINHO
14.02.09, 19:44
Aga tulemus pakub rõõmu ning uued mängijad jätsid väga hea mulje, loodetavasti saab mõlemat mängijat ka Meistriliigas Kalju eest pallimas näha.

Ja Mario, ära unusta meie salarelva... Viimasel ajal on juba reegliks kujunemas, et Rene Kaas täidab tipuründaja kohustusi ja mitte kehvasti ;) Viljandi vastu lippas ka teisel poolajal ründes ringi.
Kuuldavasti Levadia mängudes alustabki ta ründaja positsioonil mänge :D

fcfloraforever
15.02.09, 20:49
Kalju on parim meelalahutus jalgpalliklubi mida ma tean kuna nalja jagatakse kastide viisi ni tribüünil oma- ja vastas toetajate juures kui ka pallimväljakul.

ma olen päris kindel, et see sama meelelahutusklubi võib levadiale see aasta külma rahuga ära panna ja Floraga tulevad sellel klubil ka päris kõvad lahingud.

Kuno
16.02.09, 21:48
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=334

Hybrid Soldier
16.02.09, 22:00
ohhoo. päris huvitav. Tulen laupäeval kaen üle :)

Hybrid Soldier
16.02.09, 22:09
Mingid videod temast isegi:

http://www.youtube.com/watch?v=lBcHoFlsGnA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=y1l9h6YlJXw&feature=related

Ray
17.02.09, 00:07
Jama, et mäng homme kell 14 on, ei näegi seda :(

HABE
17.02.09, 00:08
Kaks jalgpalli vappi (türgi ja Nõmme Kalju) vaadake aasta arve:

Ray
17.02.09, 00:10
Samad arvud :eek:

Martin
17.02.09, 00:51
ma pole muidugi kunagi aru saanud, miks kaljul on vaja seda 1923 aasta. miks ei võiks olla praegune loomiskuupäev? kas tõesti on vaja end mingi müstilise klubiga siduda, mis kunagi kuskil olemas oli? või miks on vaja?

neid näited, kes nii teevad, on muidugi teisigi. nagu häbenetaks, et uus klubi. arusaamatu.

ROOTSI KUNN
17.02.09, 00:53
Esimese vooru mäng on hilisemaks muudetud . Iseenesest pole mul selle vastu midagi aga ,kas Hiiu staadion on valgustust juurde saanud või toksitakse ikka veel samasuguses pimeduses nagu eelmine hooaeg. Seal oli tõesti halb valgustus.
Sportland Arena kohta tegin ma sama märkuse ja loodan ,et seal saab uued lambid vahetatud.

Kuno
17.02.09, 01:04
Esimese vooru mäng on hilisemaks muudetud . Iseenesest pole mul selle vastu midagi aga ,kas Hiiu staadion on valgustust juurde saanud või toksitakse ikka veel samasuguses pimeduses nagu eelmine hooaeg. Seal oli tõesti halb valgustus.
Sportland Arena kohta tegin ma sama märkuse ja loodan ,et seal saab uued lambid vahetatud.

Kus sa sellega... Arvad, et Nõmme linnaosa või Tallinna linn saab selle pisikese asjaga hakkama? Ei saa, seega mängime sellise valgusega nagu on :)

Kuno
17.02.09, 01:05
ma pole muidugi kunagi aru saanud, miks kaljul on vaja seda 1923 aasta. miks ei võiks olla praegune loomiskuupäev? kas tõesti on vaja end mingi müstilise klubiga siduda, mis kunagi kuskil olemas oli? või miks on vaja?

neid näited, kes nii teevad, on muidugi teisigi. nagu häbenetaks, et uus klubi. arusaamatu.

ME OLEME UHKED OMA AJALOO ÜLE!
Müstilist pole siin midagi, see sama Nõmme Kalju oli ta siis ja on ka praegu.. Usun, et 200 aasta pärast ei koti kedagi aastaarv 1998 vaid ikka 1923... See on ajalugu!

Markeca21
17.02.09, 01:22

ära unista kunn ! mee ootame juba mitu nädalat et millal saab sees hakta trenni tegema aga unistada saame sellest aint aga lootus on juba siiski olemas !:D

Even
17.02.09, 01:39
kuskil teemas hansaneti vend väitis, et männikul on katus ümber.

rallikas
17.02.09, 01:42
kuskil teemas hansaneti vend väitis, et männikul on katus ümber.

mis täna kuulujuttude järgi ka kokku kukkus... :D

PraS
17.02.09, 02:19
Kus sa sellega... Arvad, et Nõmme linnaosa või Tallinna linn saab selle pisikese asjaga hakkama? Ei saa, seega mängime sellise valgusega nagu on :)

Kas see ka natuke klubi asi pole,et natuke paremates tingimustes mängida saaks.

Samas ju pohhui kas pealtvaataja näeb teise nurka, kas mängija näeb adekvaatslet palli lendu ning mis kõige tähtsam Showklubi jaoks kas fotoaparaadid klõpsidvad sellises pimeduses seksikaid ja roosakaid pildikesi?

eika
17.02.09, 02:52

Samas ju pohhui kas pealtvaataja näeb teise nurka, kas mängija näeb adekvaatslet palli lendu ning mis kõige tähtsam Showklubi jaoks kas fotoaparaadid klõpsidvad sellises pimeduses seksikaid ja roosakaid pildikesi?
Mis aspekt Kaljust Showklubi teeb? See, et klubil fännid on või see, et end reklaamitakse või see, et välismängijaid klubisse tuuakse? Eks see ole mõistetav, et Kalju väga palju raha Hiiu Staadionile ei taha matta, sest ega igavesti kunstmurul mängida ei saa. Hiiu staadioni korrashoid peaks ikkagi olema rohkem linnaosa mure.
Ja minu arvates pole tingimused Hiiu staadionil midagi nii märgatavalt viletsamad võrreldes teiste klubide staadionitega. Veidi vales kohas norid.

Kuno
17.02.09, 03:23

Kui su naaber palub sul tema korteris remonti teha ja ta ütleb, et ole mees maksa kinni, mis sa siis teed? Staadion kuulub linnale ja loomulikult on see KA meie mure, aga siiski eelkõige ikka omaniku, ehk LINNA või LINNAOSA mure... Seega palume, taotleme, põhjendame, seletame, tõestame, arendame jne... Tegema peab siiski omanik... Kui linnaosad ja linn tahavad spordilembelised olla, toetada noori, tippsporti jne, siis nad ka seda teevad, kui ei taha, siis ei ole ju siia midagi parata... Alati leiab põhjuse miks parasjagu ei saa seda asja teha :D

Fakt on see, et kui tahta, saab kõike!
Samas Kalju ei istu käed rüppes ja ei oota millal küpse õun pähe kukub... Usun, et saabub päev kui saame ka oma isikliku staadioni püsti... Töö käib ja vaatame mis aeg toob!

Ja mida tähendab, siis "Showklubi" ma tahaks ka teada :D???

PraS
17.02.09, 07:04
Kui su naaber palub sul tema korteris remonti teha ja ta ütleb, et ole mees maksa kinni, mis sa siis teed? Staadion kuulub linnale ja loomulikult on see KA meie mure, aga siiski eelkõige ikka omaniku, ehk LINNA või LINNAOSA mure... Seega palume, taotleme, põhjendame, seletame, tõestame, arendame jne... Tegema peab siiski omanik... Kui linnaosad ja linn tahavad spordilembelised olla, toetada noori, tippsporti jne, siis nad ka seda teevad, kui ei taha, siis ei ole ju siia midagi parata... Alati leiab põhjuse miks parasjagu ei saa seda asja teha :D

Fakt on see, et kui tahta, saab kõike!
Samas Kalju ei istu käed rüppes ja ei oota millal küpse õun pähe kukub... Usun, et saabub päev kui saame ka oma isikliku staadioni püsti... Töö käib ja vaatame mis aeg toob!

Ja mida tähendab, siis "Showklubi" ma tahaks ka teada :D???

Kui olete ettepanekuid Linnale või Linnaosale teinud siis pole mul kobiseda midagi, kuid hetkel jääb küll mulje et linn midagi ei tee siis pole ka meie asi.

Ja see pooletoobiste siia toomine pole minu arust ka mõtekas. Ma saan aru tõesti,et teatud positsioonidele on vaja vähe teisest jalgpalli kultuurist tuua mängijaid, kuid Hispaania tugevuselt neljas või viies liiga ja keskkaitsja... mmm. Ainuke arukas diil on teil olnud Felipe vast, kes tõesti on vääriline kandma silti võõrleegionär. Sellest jõle andekast ründevirtuoosist kellest hoopis keskvälja rapsija tehti ma ka õieti pole aru saanud. Millega eesti või vene poisid poleks hakkama saanud, et too virtuoos siia toodi?

Samas kui need kodumaal amatööridena mänginud mustad poisid siia Kirde saia ja Haljase odrakruubi eest on mängima toodud siis on küll geeniused teil seal pukis.

Kaspy
17.02.09, 09:36
Kas on võimalik et, PraS i jutus on iva....

Eks need kes tahavad on sellest juba ammu aru saanud

Kuno
17.02.09, 10:25
Kui olete ettepanekuid Linnale või Linnaosale teinud siis pole mul kobiseda midagi, kuid hetkel jääb küll mulje et linn midagi ei tee siis pole ka meie asi.

Ja see pooletoobiste siia toomine pole minu arust ka mõtekas. Ma saan aru tõesti,et teatud positsioonidele on vaja vähe teisest jalgpalli kultuurist tuua mängijaid, kuid Hispaania tugevuselt neljas või viies liiga ja keskkaitsja... mmm. Ainuke arukas diil on teil olnud Felipe vast, kes tõesti on vääriline kandma silti võõrleegionär. Sellest jõle andekast ründevirtuoosist kellest hoopis keskvälja rapsija tehti ma ka õieti pole aru saanud. Millega eesti või vene poisid poleks hakkama saanud, et too virtuoos siia toodi?

Samas kui need kodumaal amatööridena mänginud mustad poisid siia Kirde saia ja Haljase odrakruubi eest on mängima toodud siis on küll geeniused teil seal pukis.

Ausõna ma ei pea sulle aru andma... aga ära mine ebaviisakaks ja austa teisi lugejaid ja jalgpallureid.
Mälu värskendamiskes sulle, siis üks "pooletoobine" valiti üheks parimaks kaitsemängijaks eelmisel hooajal http://www.soccernet.ee/news.php?id=22458
ja teine üheks parimaks poolkaijaks..... http://www.soccernet.ee/news.php?id=22478

Ja kallis sõber, ma olen ka selles veendunud, et sa ei saa maailmas üsna mitmest asjast aru, seal hulgas antud küsimusest ja sellega sa pead kahjuks leppima, sest see ei muutu isegi, siis kui sa iga päev siia kalju teemasse kirjutad ja selgitust palud. :D

Kuno
17.02.09, 10:44
Name: Diego Douglas Balbinot
Date of birthday: 07.01.84
Size: 1,89m

Citizen: Italy / Brazilian

Position: Defender

CLUBS

E. C. Juventude - Brasil

Club Esportivo - Brasil

Sertaozinho F. C - Brasil

Clube Confianca - Brasil

Workable football club - Hong Kong

Atletic de Ciutadella - Spain

-Raul-
17.02.09, 10:56
Mida sina Pras oled jalgpalli arenguks teinud, et siin plõksid? Oled sa mõne jalgpalliklubi nullist üles ehitanud ja mängijaid hankinud?

Kui vaja, teeme sinust pooletoobise, siis suhtled juba sotsiaalametiga ja saad neilt oma Kirde saia ja odrakruubid !

Ära sellist jama siin enam kirjuta!

Silver
17.02.09, 11:08
Minu meelest on Kaljus nii, et võimalus antakse kõigile. Ole mees tule näita ja tõesta ning koht on sinu. Hea näide on Tsegodajev. Kes oleks arvanud, et noor kutt tõuseb Kalju põhikoosseisu? Näed, on võimalik tõusta küll ja konkurents arendab mängijat. Järelikult need sinu Eesti poisid pole kohati oma kohta õigustanud ja võimalusest haaranud. Iga mehe mänguaeg sõltub ikka peamiselt sellest, kui andekas ta on ning, mis moodi ta oma võimalusi ISE ära kasutab. ;)

ja see sinu üldistus oli küll VÄGA kohatu. Brasside näol on tegemist ütlemata toredate inimeste ja isiksustega. Rahvuse järgi liigitama hakata ja kedagi mingiteks pooletoobisteks kutsuda? Tõsiselt, võta ennast kokku! Minu pärast olgu neid kasvõi poole rohkem, aga kui nad suudavad ennast tõestada ja pakkuda Eesti meistriliigas korralikke esitusi ja Kaljut edasi viia, siis ma ei näe probleemi. Veel enam, olen õnnelik, kui seda suudetakse koos eestlastega teha. Sellepärast, et tegemist on brasiillasega teda pooletoobiseks kutsuda on idiootsus. Mõtle selle üle natukene.

kabanoss
17.02.09, 11:19
PraS aga ära üldse vaeva enda pead, hakka Tuleviku või Kuressaare fänniks ja saad Eesti poisse ringi kakerdamas näha niipalju kui süda lustib. Klubid peavadki olema erinevad, et iga üks saaks leida endale sobiva, kellele pöialt hoida. Loodan siiralt, et Eesti meistriliigas on need ajad möödas, kus iga aasta figureerivad ühed ja samad näod ning midagi põnevat ei toimu.

dareth
17.02.09, 12:17
http://www.youtube.com/watch?v=xhcrSVeYuXI

küll natuke OT, kuigi Balbinot värava lööb
ühesõnaga tšekkige vilemehe suurusehullustust ;)

PraS
17.02.09, 13:27
EI liigitanud nn pooletoobiseid rahvuse järgi vaid just mängutaseme järgi. Ja Felipet ma pole pooletoobiseks nimetanud. Ta on vast üks väheseid leegionääre ML-s viimaste aastate jooksul, kes on kodusest kraamist parem.

Ja -Raul- selleks et sõna võtta ei pea ma olema midagi üles ehitanud.

-Raul-
17.02.09, 14:42
Pras, reaalses elus jagunevad inimesed tegijateks ehk kes loovad ja teevad asjad ära ja tühikargajateks. Kumbas paadis sina oled?

zaz
17.02.09, 14:54
-Raul- mis tegija sina siis oled meil? :doh:

riivo.94
17.02.09, 15:19
-Raul- mis tegija sina siis oled meil? :doh:

Ta on kentucki lõvi jee

eika
17.02.09, 16:32
Ja see pooletoobiste siia toomine pole minu arust ka mõtekas. Ma saan aru tõesti,et teatud positsioonidele on vaja vähe teisest jalgpalli kultuurist tuua mängijaid, kuid Hispaania tugevuselt neljas või viies liiga ja keskkaitsja... mmm.
Kui sa selline jalgpallispets oled, siis ütle kelle Kalju peaks keskkaitsesse tooma? Ühtegi vaba keskkaitsjat Eestis pole ja see positsioon vajab/vajas täiendust. Igati loogiline, et pilgud välismaale pööratakse. Ma toriseks ka, kui Eestis oleks kümneid Meistriliiga tipptasemel keskkaitsjaid lepinguta, aga Kalju tooks mingi suvalise välismaalase. Aga praeguses olukorras pole ju muud lahendust.

Ray
17.02.09, 17:57
Tahaks juba tänase mängu tulemust teada....

PETSINHO
17.02.09, 18:00
Kalju - Trans 0:2
Jalgpallist oli asi kaugel, pigem tegemist uisutamise vabakavaga. Siiski tingimused mõlemale võrdsed. Trans on seni nähtud sõpruskohtumiste põhjal kindel kullasoosik!
Mänguliselt oli võrdne kohtumine ja kaljul ka palju väga häid võimalusi. Potensiaali medalitele on kindlasti, tuleb ainult lihtsad eksimused kontrolli alla saada.

-RoMaRiO-
17.02.09, 18:05
Tahaks juba tänase mängu tulemust teada....

Lõppseis 2:0 Narvale, poolaeg 0:0. Üpris mõttetu lumejalgpall libedal väljakul oli. Võitis see, kes eksis vähem. Esimene värav penaltist, kui Alan karistusalas üpris lollilt mängis käega. Teine värav tsenderdusest, kus Hurt oma mehe maha magas . Felipe lajatas korra ka väravaraamistikku ning mõlema meeskonna väravas käis pall korra veel, siiski suluseisust.

Hädasti vajab Eesti endale sisehalle, täiesti mõttetu on niimoodi jalgpalli mängida. Võrreldes 16. jaanuariga on Kalju mänguliselt teinud tohutu taandarengu ja selles saab süüdistada vaid Soome hallide ja Eesti kunstmuruväljakute vahet.

Ja PraS, ole mees ning too siia Eestisse kõrgema klassiga pallur. Muidugi eriti tark on asja kommenteerida, kui meest pole mängimas näinudki. Ja mis sa arvad, et Felipe toodi siia Brasiilia kõrgliigast v? Ma ei oska küll kindlalt väita, kuid ma kardan, et esimese kahe liigaga küll tegemist polnud.

17
17.02.09, 18:06
Kuidas uus keskkaitsja tundus?

-RoMaRiO-
17.02.09, 18:09
Kuidas uus keskkaitsja tundus?

Saabub homme ning mängimas võib ehk laupäeval näha.

MihkelHK
17.02.09, 18:09
Ühe ründajaga (Mitt) on ikka raske ja Smirret ka polnud.Kas Nwokest loobuti?

Ründesse oleks powerit juurde vaja või Teever terveks ravida kiiremini.

Ühe värava lõi Tarassenkov pendlast peale Kalju mängija käega mängu.Teise värava eeltöö tegi Gruznov.