PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

818
17.02.09, 17:42
Kas on võimalik et, PraS i jutus on iva....

Duubeldan!!!

ROOTSI KUNN
17.02.09, 18:06
Hiiu staadion oli tõesti täna väga libe ja ilmselt ka jääs. Mingit korralikku ülevaadte kummagi klubi hetkeseisust suurt ei saanud.Liialt juhuslikud olid meeste liigutused halval väljakul. Kui nüüd ML-i esimene mäng peaks sellistes tingimustes toimuma siis oleks väga kahju. Terve mõistus ütleb ,et kui ilmad on ML- alguses sama külmad siis oleks mõistlik Lillekülas või kui on mingid võimalused siis näiteks Männikul mängida. Aga see viimane variant ei tule vist kõne alla. Kehva valguse elab üle aga libeda ja kõva väljakuga on kõik loterii.
Narva oli väheke agressiivsem ja neil on füüsiliselt väga võimas koosseis. Ja Petsil võib õigus olla ,kui ütles ,et Narva on sel hooajal üks kullapretendente. Ei imesta üldse ,kui sel hooajal läheb kaks ML-i medalit Virumaale. Voh see oleks alles pomm. :)

Kuno
17.02.09, 18:16
Hiiu staadion oli tõesti täna väga libe ja ilmselt ka jääs. Mingit korralikku ülevaadte kummagi klubi hetkeseisust suurt ei saanud.Liialt juhuslikud olid meeste liigutused halval väljakul. Kui nüüd ML-i esimene mäng peaks sellistes tingimustes toimuma siis oleks väga kahju. Terve mõistus ütleb ,et kui ilmad on ML- alguses sama külmad siis oleks mõistlik Lillekülas või kui on mingid võimalused siis näiteks Männikul mängida. Aga see viimane variant ei tule vist kõne alla. Kehva valguse elab üle aga libeda ja kõva väljakuga on kõik loterii.
Narva oli väheke agressiivsem ja neil on füüsiliselt väga võimas koosseis. Ja Petsil võib õigus olla ,kui ütles ,et Narva on sel hooajal üks kullapretendente. Ei imesta üldse ,kui sel hooajal läheb kaks ML-i medalit Virumaale. Voh see oleks alles pomm. :)

Täitsa nõus... kui ilmad sellisena püsivad, siis oleks mõistlik Sportlandil see mäng teha, seal vist siiski on vajadusel võimalik küte sisse lülitada... Täna oli ikka soblajobla.... Mis Trasi puudutab, siis nad näevad hetkel väga head välja, mängivad ilusat jalgpalli ja kõik tundub kuidagi liiga hea :)

Mulle teeb see ainult rõõmu kui Sillamäe ja Narva sellel aastal tugevad on!
Katsume Kaljuga samuti jalga gaasipedaalil hoida... ega Flora ja Levadia ka nõrgad pole. Super hooaeg ootab ees!

-RoMaRiO-
17.02.09, 18:23
Duubeldan!!!

Aga kellega me mängima peaks? Selge on see, et vajalikul tasemel kohallikke professionaalseid pallureid on vaid mõne meeskonna jagu. Aga et kõrgete kohtade eest heidelda, siis amatööridega päris hakkama ei saa. Ainuke võimalus ongi väljast palgata, kui nüüd Eesti liiga taset arvesse võtta, siis ükski tipptasemel pallur ju siia ometi ei tule, seega ongi variant natukene madalama klassiga pallurite palkamine.

Minul ei oleks selle vastu midagi, kui kohalikud poisid võõrmängijad algkoosseisust välja trügiksid, nii aga paraku vist ei lähe.

Kasper
17.02.09, 18:41
Ja see pooletoobiste siia toomine pole minu arust ka mõtekas. Ma saan aru tõesti,et teatud positsioonidele on vaja vähe teisest jalgpalli kultuurist tuua mängijaid, kuid Hispaania tugevuselt neljas või viies liiga ja keskkaitsja... mmm.

Vot nii palju sulle:
Kalju kodulehe teatel on 24-aastane keskkaitsja sõlmimas nendega aasta pikkust lepingut. Hetkel mängib ta Hispaania tugevuselt kolmandas liigas Atletic de Ciutadella nimelises klubis.
Ja eriti hästi tõestab su väidet, et Hispaania tugevuselt kolmandast liigast tulevad pooletoobised see, et sellest samast liigast pääsevad vennad ka Real Madridi ja teistesse kõrgliigaklubidesse.:doh:

JanK
17.02.09, 18:59
Kasper>Pras

smörgåsbord
17.02.09, 19:13
Kasper>PrasKasper on suurem kui PraS?

Kasper
17.02.09, 19:15
Kasper on suurem kui PraS?
Tuleb nii välja. :p

Hybrid Soldier
17.02.09, 19:16
Ei usu, et halb kaotus. Ilmastiku8tingimised on hetkel äärmiselt jõhkrad ja üldse on see libeda ja kõva muru peal uisutamine rohkem piinlemine. Loodame, et globaalne soojenemine annab tunda ja märtsiks on juba kõik normal :D

HABE
17.02.09, 19:27
Ausõna ma ei pea sulle aru andma... aga ära mine ebaviisakaks ja austa teisi lugejaid ja jalgpallureid.
Mälu värskendamiskes sulle, siis üks "pooletoobine" valiti üheks parimaks kaitsemängijaks eelmisel hooajal http://www.soccernet.ee/news.php?id=22458
ja teine üheks parimaks poolkaijaks..... http://www.soccernet.ee/news.php?id=22478

Ja kallis sõber, ma olen ka selles veendunud, et sa ei saa maailmas üsna mitmest asjast aru, seal hulgas antud küsimusest ja sellega sa pead kahjuks leppima, sest see ei muutu isegi, siis kui sa iga päev siia kalju teemasse kirjutad ja selgitust palud. :D

Nõmme Kalju on tõesti betoneerimas kaitset: Arruda, Hurt ja nüüd ka Diego.
Poolikus lisaks veel Terehhov, Nunes, Smirnov.
Ründes Teever ja Nwoke.
Tundub et ML parimate mängijate kokkumeelitamine toimub Kaljus, mis on igati hea töö klubi juhtkonna poolt.

Maekas
17.02.09, 19:38
Vot nii palju sulle:
Ja eriti hästi tõestab su väidet, et Hispaania tugevuselt kolmandast liigast tulevad pooletoobised see, et sellest samast liigast pääsevad vennad ka Real Madridi ja teistesse kõrgliigaklubidesse.:doh:

Aga Atletic de Ciutadella mängib ju Terceras ehk tugevuselt neljandas liigas (täpsemalt siiski tase või midagi, mitte liiga, sest see jaguneb omakorda gruppideks).

Kasper
17.02.09, 20:06
Aga Atletic de Ciutadella mängib ju Terceras ehk tugevuselt neljandas liigas (täpsemalt siiski tase või midagi, mitte liiga, sest see jaguneb omakorda gruppideks).
Kusjuures ega ma väga põhjalikult Hispaania madalamaid liigasid ei tunne, seega ma ei oska nüüd öelda, kas siis tugevuselt kolmandas või neljandas, mina usaldasin ainult uudise andmeid. Ja no mu arust võib ikkagi "liiga" öelda, sest ega need grupid on põhimõtteliselt sama head, mis Eesti madalamates liigades "Lääs/Lõuna" või "Põhi" või mida iganes ja me ju ütleme ikka, et FC Soccernet on tugevuselt viiendas liigas, mitte ei ütle ma ei tea mida muud.:rolleyes:

PraS
17.02.09, 20:29
Kusjuures ega ma väga põhjalikult Hispaania madalamaid liigasid ei tunne, seega ma ei oska nüüd öelda, kas siis tugevuselt kolmandas või neljandas, mina usaldasin ainult uudise andmeid. Ja no mu arust võib ikkagi "liiga" öelda, sest ega need grupid on põhimõtteliselt sama head, mis Eesti madalamates liigades "Lääs/Lõuna" või "Põhi" või mida iganes ja me ju ütleme ikka, et FC Soccernet on tugevuselt viiendas liigas, mitte ei ütle ma ei tea mida muud.:rolleyes:

Ma ei tea kuidas sul on, kuid liigad peaksid jagunema seal siis nii.

# Primera Division
# Segunda Division
# Segunda B - jagunem neljaks tsooniks.
# Tercera Division - jaguneb 18ks tsooniks.

Klubi asub siis 11.tsoonis 12 kohal. Ehk siis laias laastus on klubi mingi 200-s.
Sina kui hispaania jalgpalli asjatundja peaks ikka natukenegi selle riigi jalgpalliga ju kursis olema.

Floras on ju robikond kaitsjaid kes saaks loomulikult teie põhis hakkama. Pean neid loetlema hakkama kes esimesed satsis täit raskust ei kanna. Vaevalt et Palatust ja asjadest kümne küünega nüüd väga kinni hoitakse.

Kasper
17.02.09, 21:27
Ma ei tea kuidas sul on, kuid liigad peaksid jagunema seal siis nii.

# Primera Division
# Segunda Division
# Segunda B - jagunem neljaks tsooniks.
# Tercera Division - jaguneb 18ks tsooniks.

Klubi asub siis 11.tsoonis 12 kohal. Ehk siis laias laastus on klubi mingi 200-s.
Sina kui hispaania jalgpalli asjatundja peaks ikka natukenegi selle riigi jalgpalliga ju kursis olema.

Liigad jagunevadki nii, aga no anna andeks, aga ma tõesti ei teadnud öelda, kas antud klubi on Segunda B oma või Tercera klubi, sest nagu ka sina juba väitsid, siis seal on palju klubisid. Aga, kuna uudises oli kirjas tugevuselt kolmandas liigas, siis mina eeldasin, et Atletic de Ciutadella mängib ühes Segunda B tsoonis, kust tõesti tuleb mängijaid Hispaania kõrgliigasse.

Nüüd vaatasin järgi ja meeskond mängib tõesti Terceras ehk siis Hispaania tugevuselt neljandas liigas ja see et nad Baleaari saarte tsoonis mängivad ja seal 12. kohal on, ei näita minu arust tingimata, et tegu seal kuskil paremuselt 200. meeskonnaga on, sest erinevates piirkondades mängitakse vutti ikkagi erinevalt ning mina küll ei välistaks, et nad mõne teise tsooni parimaid lõdva munniga kotivad.

Ja ka tugevuselt neljandast liigast leiab mehi, kes Hispaania kõrgeimas seltskonda mängima on pääsenud ja ilmselt ka mujale tippliigadesse. Ehk ühesõnaga ei ole mõtet meest enne materdada, kui ta on ära nähtud.:)

budu
17.02.09, 21:35
selline küsimus et miks nigeerlane täna ei mänginud?vähemalt protokollis ei old

-RoMaRiO-
17.02.09, 21:39
selline küsimus et miks nigeerlane täna ei mänginud?vähemalt protokollis ei old

Eestis on selline seadus, kus ametlikes mängudes võib korraga väljakul olla 3 pallurit väljaspool Euroopa Liitu. Kaljul on paraku see arv täis. Eks vaatab, mis saab.

erxu
17.02.09, 21:47
Ossa per*e, ma ei teadnudki sellist asja. Igastahes väga nõme ju. Mul ei ole sõnu!

Hybrid Soldier
17.02.09, 22:11
On tõesti väga nõme seadus

PraS
17.02.09, 22:11
Ossa per*e, ma ei teadnudki sellist asja. Igastahes väga nõme ju. Mul ei ole sõnu!

ka mujal kasutatakse sellist kvooti, hispaanias ja prantsusmaa näiteks. minu arust igati tervitatav reegel.

lorenzo
17.02.09, 22:39
no aga kas testimine pole mitte tähtsam? ses mõttes, et oleks võind ju siis mõnd brassi mitte kasutada või kuidas? või nigeerlane saadetigi koju?

riivo.94
17.02.09, 22:43
no aga kas testimine pole mitte tähtsam? ses mõttes, et oleks võind ju siis mõnd brassi mitte kasutada või kuidas? või nigeerlane saadetigi koju?

Äkki on tema kodu mässuliste kätte langenud? Mis siis saab? :confused:

-RoMaRiO-
17.02.09, 23:11

Praegusel juhul treeningmängudes võid muidugi kasutada, kuid mis sellest kasu on, kui ML hooajal kasutada ei saa?

PraS
17.02.09, 23:17
Praegusel juhul treeningmängudes võid muidugi kasutada, kuid mis sellest kasu on, kui ML hooajal kasutada ei saa?

Ja selle peale tuldi alles nüüd?:D

-RoMaRiO-
17.02.09, 23:34
Ja selle peale tuldi alles nüüd?:D

Mina ei ole kõige õigem inimene praegu kommenteerima. Kõike on võimalik omavahel kombineerida. Sillamäe näiteks pole siiamaani selle peale tulnud.

Aga tippklubistki näide võtta, kulla kallis Madridi Realgi võttis mängija, kes ei saa CLs osaleda.

lorenzo
18.02.09, 00:48
ot aga see 3 mängijat on ju ühes mängus või kogu hooaja peale võib 3 non-EU meest olla meeskonda regatud?
kui selline jama, siis tuleb vist mõned brassid saata itaaliasse või hispaaniasse passe saama, sest eestis vist nii kergelt ei anta:)

PETSINHO
18.02.09, 00:53
3 non-EU mängus.

lorenzo
18.02.09, 00:58
no aga milles siis probleem on?

Kasper
18.02.09, 01:15
no aga milles siis probleem on?
Piva net.

Kuno
18.02.09, 09:23
ot aga see 3 mängijat on ju ühes mängus või kogu hooaja peale võib 3 non-EU meest olla meeskonda regatud?
kui selline jama, siis tuleb vist mõned brassid saata itaaliasse või hispaaniasse passe saama, sest eestis vist nii kergelt ei anta:)

4 tohib registreerida, 3 korraga mängida.

lorenzo
18.02.09, 11:08
4 tohib registreerida, 3 korraga mängida.

kas siis 4 on ka juba täis?

Hybrid Soldier
18.02.09, 11:22
Aga kas nigeerlane jääb ikka satsi?

Kuno
18.02.09, 11:44
kas siis 4 on ka juba täis?

ei ole, 3 on täis, seega saaks ühe võtta, aga see tähendab, et keegi jääb pingile... ühesõnaga väike luksus :)
Aga kaalume varjante praegu, sest neid on palju ;)

pharmacon
18.02.09, 12:10
Kuidas siis Sillamäe planeerib registreerida kaks mängijat ukraina passiga ja neli mängijat vene passiga. Kui ma saan õige aru, et tohib registreerida ainult 4mängijat NON-EURO?

lorenzo
18.02.09, 12:20
ei ole, 3 on täis, seega saaks ühe võtta, aga see tähendab, et keegi jääb pingile... ühesõnaga väike luksus :)
Aga kaalume varjante praegu, sest neid on palju ;)

samas kui kõik legionärid on tasemelt kohalikest või siis võimalikest EU-mängijatest üle, siis ei tohiks ju profitiimi kohta probleemi olla.
nii et siis nigeerlasega pole veel lepingut tehtud ja võimalik, et leiate samaklassi mehe, ainult et EU-passiga?

Kuno
18.02.09, 14:53
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=336

PraS
18.02.09, 17:51
Kuidas siis Sillamäe planeerib registreerida kaks mängijat ukraina passiga ja neli mängijat vene passiga. Kui ma saan õige aru, et tohib registreerida ainult 4mängijat NON-EURO?

Kõik on ikka vene passiga või on halli passi poisid?

Ray
18.02.09, 18:14
"Hall pass" on ju välismaalase pass, nad ka pole EU kodanikud... pole ühegi riigi kodanikud...

lorenzo
18.02.09, 18:55
miskipärast pakun, et hallipassivendadel on vähe teine reegel. mismoodi need Trans, Sillamäe ja ka Ajax siis näiteks eelmistel aastatel mängisid?

elx
18.02.09, 21:17
Meistriliigas võib, UEFA turniiridel mitte?

Hybrid Soldier
18.02.09, 21:42
Kuno, treenerilt oled midagi kuulnud Diego kohta? :D Muljed.

Kuno
18.02.09, 23:26

Täna oli poistel jõusaali ja füüsise trenn, Diego näeb tugev ja suur välja, kõik eeldused on olemas :) Vaatab mis ta homme pallitreeningus teeb, aga usun, et me temaga alt ei lenda ;)

PETSINHO
18.02.09, 23:28

Korralik mees on, mitte liiga tehniline aga selline võitleja ja musta töö tegija.

Umbes nagu Piiroja aga oskab jalaga ka palli mängida :D
Tulge laupäeval kõik Sportlandile ja vaadake oma silmaga üle!

Hybrid Soldier
18.02.09, 23:32
Tulen ja vaatan! Treeningmängule mingit piletit ei ole ega? :D

-Raul-
18.02.09, 23:32
Petsinho-Panter, oled jutumeheks hakanud, Kalju III trennid juba käivad Indro juhendamisel, aga sina siin muudkui jutustad ja jutustad!

Taniano
18.02.09, 23:44
Petsinho-Panter, oled jutumeheks hakanud, Kalju III trennid juba käivad Indro juhendamisel, aga sina siin muudkui jutustad ja jutustad!

Olu annab 3mandale ka trenni ? Aga millal trennid on ültse?

Ray
18.02.09, 23:54

Ei ole. Ja kui oleks, siis ei peataks see kedagi!

-Raul-
18.02.09, 23:56
Kalju II ja III alustasid koos sellest nädalast, trennid on E,K,R Hiiul. Kui enamus Kalju II-e unimütsid välja ilmuvad, hakkavad ülerahvastuse puhul II ja III trennid eraldi olema. Aga see juhtub tõenäoliselt alles aprillis.

Kuno
19.02.09, 00:09

Kalju kassasse võite vabalt raha annetada :D

Kuno
19.02.09, 00:10

Pets peab ise edukat treeneriametit! :D raul kus sa elanud oled? ;)

Taniano
19.02.09, 00:18
Kalju II ja III alustasid koos sellest nädalast, trennid on E,K,R Hiiul. Kui enamus Kalju II-e unimütsid välja ilmuvad, hakkavad ülerahvastuse puhul II ja III trennid eraldi olema. Aga see juhtub tõenäoliselt alles aprillis.

Mis kella ajal siis ka? Tahaks hooaja fännimängudeks heasse vormi saada:)

PETSINHO
19.02.09, 00:26
Pets peab ise edukat treeneriametit! :D raul kus sa elanud oled? ;)

Ma vaatan, et minu paremkaitsja tegeleb avalike sõnavõttudega, selle asemel, et trenni teha?:D Aga okei, vanade tutvuste poolest saad kutse järgmisele fännimängule.:D

Çelik Destan
19.02.09, 16:33
Pets ja mina kutset ei saagi siisv?:D

lorenzo
19.02.09, 16:39
Taniano=Kuno?

Çelik Destan
19.02.09, 16:41
Taniano on TanN:D

Taniano
19.02.09, 18:20
Taniano=Kuno?

ei Kuno on meie staar paremkaitse aga mina olen staar äärepoolik:D

Kuno
19.02.09, 18:32
Ma vaatan, et minu paremkaitsja tegeleb avalike sõnavõttudega, selle asemel, et trenni teha?:D Aga okei, vanade tutvuste poolest saad kutse järgmisele fännimängule.:D

Väga hea, et mind veel maha pole kantud :) Raudselt tulen kohale kui pantrikoondise kutse saan :D

Çelik Destan
19.02.09, 20:08
Kui meie treener teeb targa otsuse ja kutsub, siis on hea:D

AllanJ.
19.02.09, 22:58
täitsa hea mõte võtta Kuno meie koondisesse kuna mulle isiklikult väga meeldis Kunoga seal äärepeal palli lükkata.:D

jansa
19.02.09, 22:59
..nüüd siis Kaljul ka oma minister :)

-RoMaRiO-
19.02.09, 23:00
Kõik rahad, mis eraldatakse pensioniteks läheb Kalju eelarvesse :D
Sobib.

Õhtujuht
19.02.09, 23:21
Korralik mees on, mitte liiga tehniline aga selline võitleja ja musta töö tegija.

Umbes nagu Piiroja aga oskab jalaga ka palli mängida :D
Tulge laupäeval kõik Sportlandile ja vaadake oma silmaga üle!

Kui oleks olemas võimalus Piiroja liitumiseks Kaljuga siis kas temast loobutaks kuna ta ei oska jalaga palli mängida?

Kuno
20.02.09, 00:03
..nüüd siis Kaljul ka oma minister :)

Me pole lihtsad poisid :)

Hybrid Soldier
20.02.09, 00:26
Muide, kuidas Balbinot pallitrennis oli siis? :D

oku
20.02.09, 07:42
Kas Nwoke käiski asjata Tallina tripil ja saadeti koju, kuna ei mahu kolme sisse?

elx
20.02.09, 09:57
Kas Nwoke käiski asjata Tallina tripil ja saadeti koju, kuna ei mahu kolme sisse?
selleks testid ongi ju

oku
20.02.09, 11:47
selleks testid ongi ju
Kui kalju tahtis venna pingile võtta, siis saan testist aru. Muidu ei saa.

Kas Vasquesil on Rootsi kodakondsus ka?

budu
20.02.09, 12:39
nagu arusaan siis nigeerlane saadeti minema??

Kasper
20.02.09, 13:29
Kas Vasquesil on Rootsi kodakondsus ka?
Minu teada küll.

Çelik Destan
20.02.09, 14:56
on küll ja:D

Kuno
20.02.09, 22:19
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=339

Hybrid Soldier
20.02.09, 22:49
Väga suure huviga ootan homset mängu! :)

Kuno
20.02.09, 23:30
Homme on kohe käes :)

Hybrid Soldier
21.02.09, 00:04
Nüüd võib siis juba täna ütelda :)

oku
21.02.09, 09:09
Miholaps võiks tegelikult vigastatud Teeveri susside sisse isegi ju mahtuda, kui tal vorm sitt ei ole. Eile nägin Teeveri kusjuures Vapianos, lihtsalt paparazzi info :)
Ma isegi kaalun oma väsinud keha kohale vedamist Sportland Arenale ... Kui ma villased sokid üles leian.

Hybrid Soldier
21.02.09, 11:26
Kurat. Täna ma mängule kahjuks ei jõua kuna kõrge palavik ja tugev köha ja säästan parem oma häält Meistriliigaks kus seda kõvasti kulutada tuleb :D

Ray
21.02.09, 12:03
Varsti hakkan liikuma... loodan, et näeb palju palle Paide väravas :D

fcfloraforever
21.02.09, 16:04
tänane mäng 3:0 kaljule siis.Aga keegi teab, kes väravad lõid?

maniaacos
21.02.09, 16:13
esimese lõo lätlane, teist ei mäleta ja kolmanda Haavistu

fcfloraforever
21.02.09, 16:19
esimese lõo lätlane, teist ei mäleta ja kolmanda Haavistu

teise lõi felipe.

Hybrid Soldier
21.02.09, 16:25
muljed Diegost?

-RoMaRiO-
21.02.09, 16:43
Teise lõi minumeelest Hurt. Eks selline rahulik laupäevane veeretamine oli. Mõned mängijad jätsid hea mulje, teiste mängu mõtekusest ei saa ma midagi aru.

Uutest mängijatest rääkides, siis mõlemad jätsid hea mulje, Diego on õhus väga hea ning massiivse mehena ei kaotanud vaat et ühtegi kahevõitlust, koguka mehena kiirus pole muidugi parim. Lätlane lõi kohe ka värava ning oli täitsa asjalik, usun et oleks korralik täiendus.

Koosseis kah: Savitski, Arruda, Balbionot, Haavistu, Hurt, Saharov, Nunes, Leetma, Tükk, Kaukvere, Mihailovskis

vahetusest sekkusid: Mitt, Tšegodajev, Vasquez, Stokas ja Kivi.

Saarlane
21.02.09, 17:05
Koosseis kah: Savitski, Arruda, Balbionot, Haavistu, Hurt, Saharov, Nunes, Leetma, Tükk, Kaukvere, Mihailovskis

Miholaps siiski;)

eestimees
21.02.09, 17:29
muljed Diegost?

Diegol on palli valdamine on väga hea, mis mulle meeldis tema juures. Jättis üldse väga hea mulje. eks tema headust ei näita veel selline mängu nagu Paidega. Vaja ikka tugevamat vastast

Miholaps oli ka hea... näitas head tehnikat ja palli käsitlemist.

Mõlemad oleks suurepärased täiendused Kaljule

PraS
21.02.09, 17:31
Teise lõi minumeelest Hurt. Eks selline rahulik laupäevane veeretamine oli. Mõned mängijad jätsid hea mulje, teiste mängu mõtekusest ei saa ma midagi aru.

Uutest mängijatest rääkides, siis mõlemad jätsid hea mulje, Diego on õhus väga hea ning massiivse mehena ei kaotanud vaat et ühtegi kahevõitlust, koguka mehena kiirus pole muidugi parim. Lätlane lõi kohe ka värava ning oli täitsa asjalik, usun et oleks korralik täiendus.

vahetusest sekkusid: Mitt, Tšegodajev, Vasquez, Stokas ja Kivi.

mingit tõsisemat mängu ka enne hooaja algust on oodata?

Kuno
21.02.09, 18:01
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=340

17
21.02.09, 19:20
Kas Paide koosseisust pole infot?

Ray
21.02.09, 22:04
Diego ja Miholaps avaldasid positiivset muljet, lätlane hakkas palju rohkem silma kui Nwoke nädal tagasi. Mõlemad olid tublid. Saharov mängis ka täna väga hästi. Esimene poolaeg oli siiski märgatavalt parem kui teine, teise algus oli ikka väga v****s, Paide surus korralikult. Felipe oleks pidanud üks-üks olukorrast väravavahiga ka ära lööma, aga ta i'le ei suutnud täppi peale panna nagu viimasel ajal on kombeks öelda, juhtub...

PETSINHO
21.02.09, 22:16
Diego ja lätakas tundusid väga korralikud tõesti. Sass oli vaieldamatult päeva parim. Mäng ise oli selline kerge laupäevane palli veeretamine ilusas ilmas. Sambajalgpalli pakuti silmale vaatamiseks kõvasti, trikke igale maitsele :)
Võimalikke algkooseisu mehi ka mitmeid puudu, seega võib enam-vähem kerge trenniga rahule jääda. Smirre, Terja, Novikov, Marcio, tipuründaja Kaas.

Ray
21.02.09, 22:24
Kaas oleks tõesti ära kulunud, oleks rohkem väravaid olnud :D

Sa oleks kihlveo ka võitnud...

Ilm oli väga viis!

Kas enne hooaja algust mängitakse veel kellegagi? Mis sai mänguga Valga vastu, otsiti ju võimalikku uut aega?

Felipe
21.02.09, 22:27
Võimalikke algkooseisu mehi ka mitmeid puudu, seega võib enam-vähem kerge trenniga rahule jääda. Smirre, Terja, Novikov, Marcio, tipuründaja Kaas.

Ingemar oli ka puudu. Koos tema, Smirre, Novikovi ja Marcioga oleks mängupilt ikka veidi teine olnud, kahju et nad vigastatud, tõsi erinevalt Ingemarist need kolm aint nädala v kaks.

Lätakas tundus kõva. Üheks aastaks võib mängima tulla küll, sain ka peale mängu veidi juttu puhuda temaga ja tundus normaalne vana olevat. Diegoga suht sarnased ka välimuselt. :)

PETSINHO
21.02.09, 22:28
Kaas oleks tõesti ära kulunud, oleks rohkem väravaid olnud :D

Sa oleks kihlveo ka võitnud...

Ilm oli väga viis!

Kihlveo kaotamisest on tuliselt kahju jah, süüdistan Felipe Nunest, tema maksab minu eest :D :D

HABE
21.02.09, 22:49
Kihlveo kaotamisest on tuliselt kahju jah, süüdistan Felipe Nunest, tema maksab minu eest :D :D

Raha palun minu kontole otse.

PraS
21.02.09, 22:59
Novikov saab ikka tõenäoliselt välismaale ja ei tule end siia liigasse end raiskama.

Ja huvitav mismoodi see Kalju euroopas mängib?

Miholaps midagi sarnast välja ütles.

fcfloraforever
21.02.09, 23:03
Novikov saab ikka tõenäoliselt välismaale ja ei tule end siia liigasse end raiskama.

Ja huvitav mismoodi see Kalju euroopas mängib?

Miholaps midagi sarnast välja ütles.

kalju mängib väga suure tõenäosusega euroopas.vaevalt peale Flora, Levadia, Transi või Kalju keegi Eesti karikavõitjaks tuleb.

PraS
21.02.09, 23:26
kalju mängib väga suure tõenäosusega euroopas.vaevalt peale Flora, Levadia, Transi või Kalju keegi Eesti karikavõitjaks tuleb.

Äkki unustad ära Sillamäe ja Tammeka. Esimene neist on vägagi tõhusalt tugevdanud nind vägagi suur pretendt võidule.

Kaarj2rv
21.02.09, 23:32
Äkki unustad ära Sillamäe ja Tammeka. Esimene neist on vägagi tõhusalt tugevdanud nind vägagi suur pretendt võidule.

ei ütleks et tammeka väga suur pretendent sellele on

PraS
22.02.09, 00:31
ei ütleks et tammeka väga suur pretendent sellele on

piisab vaid hea loos saada ja ongi olemas

Ray
22.02.09, 00:44
Ei usu ikkagi eriti, et Tammekal õnneks läheks...

PraS
22.02.09, 00:46
Ei usu ikkagi eriti, et Tammekal õnneks läheks...

võta siis kassipersest musu:D

PETSINHO
22.02.09, 10:03

Tsiteerides foorumi klassikuid.. PraS, sa oled vist Marsi elanik :D

fcfloraforever
22.02.09, 10:03

finaalvastast ei loosita:)
ja ma usun, et sillamäe ka ära ei võida.

PraS
22.02.09, 15:00
finaalvastast ei loosita:)
ja ma usun, et sillamäe ka ära ei võida.

piisab vaid ka Tammekal või Sillamäel finaali saada ning loota, et finaali saab ka Levadia siis on eelnimetatud kahest klubist üks ka euroopas.

gamer
22.02.09, 15:05
Cup winners who have already qualified for European competition via league placing will no longer hand their UEFA Europa League slot to the losing finalist. Their place in the competition will instead devolve onto the highest-placed team in the league not yet in European competition.

PraS
22.02.09, 15:06
Cup winners who have already qualified for European competition via league placing will no longer hand their UEFA Europa League slot to the losing finalist. Their place in the competition will instead devolve onto the highest-placed team in the league not yet in European competition.

millal see nüüd muutunud on?

Kuno
22.02.09, 15:12

sa olet vist pettunud ? :D

PraS
22.02.09, 15:26
sa olet vist pettunud ? :D

miks peaksin pettunud olema. :D :D :D

nagu eelmise aasta karikavõistlused näitasid siis on ka väiksematel klubidel täitsa võimalused olemas.

zaz
22.02.09, 15:33

UEFA Europa League on ju möödund aasta muudatus, mis sellest hooajast kehtib. Seega tutikas muudatus :D

Kuno
22.02.09, 19:15
miks peaksin pettunud olema. :D :D :D

nagu eelmise aasta karikavõistlused näitasid siis on ka väiksematel klubidel täitsa võimalused olemas.

Kalju ongi väike klubi ;)

Wuppi
22.02.09, 19:44
Kalju ongi väike klubi ;)

Väike, kuid tubli ;)

eestimees
22.02.09, 19:53
noo mul pole siia midagi asjaliku lisada, kui - wuppi wuppi tere tere!:D

vpiigo
22.02.09, 22:15
Et siis oleks esimesel mängul kõigil sõnad peas ja poisid platsil näitaks sam head mängu kui eelmine aasta
http://www.youtube.com/watch?v=ZUs2WCUxZEg

Çelik Destan
22.02.09, 22:36
Hea video mulle meeldis. :D

Ray
22.02.09, 22:52
Hea töö :silm4:

Hybrid Soldier
23.02.09, 00:23
Tõesti oli äge :D

Wuppi
23.02.09, 01:06
lahe video tõesti:Y

vpiigo
23.02.09, 08:57
Kiidan siin natuke siis ennast ja ytlen et see minu enda kätega tehtud:):love: :love:

Kuno
23.02.09, 15:25
Häid uudiseid veel :)
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=341

Silver
23.02.09, 15:51
Ei tea, kas PraS nutab nüüd patja või on tal veel midagi kriitilist öelda? :)

MihkelHK
23.02.09, 15:58
Päris tõsine konkurents algab põhikoosseisus kohtade pärast.Igati positiivne.

Ründesse ka veel kedagi vaja ja ongi olemas:)

Hybrid Soldier
23.02.09, 15:59
Super Super Super! :d

budu
23.02.09, 15:59
Häid uudiseid veel :)
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=341

Kalju on tõsiselt ikka asja käsile võtnud.tundub et Nõmmele pole veel majanduskriis jõudnud.aga miks õhtuleht nimetab novikovi eks-koondislaseks???usun et mees saab veel võimaluse koondist esindada.
aga edu kaljule ja hea et mehed aint eestist minema ei lähe vaid ka tagasi tulevad ning usun sellest võidab vaid meistriliiga.

Sonderfern
23.02.09, 16:11
Ma lausa õnnitlen Nõmme Kaljut, sest usun, et Novikovi puhul on tõesti tegemist väga väärt täiendusega. 1 aastane leping tähendab seda, et pärast seda võib mees vabalt uuesti välismaale minna sest mängutase kohe kindlasti kutsub sinna :) ..mitte, et Kalju halb koht oleks :)
Koondise koha pealt nii palju, et loodan väga, et Rüütli kutsub ta uuesti tagasi, sest mänguoskuste poolest Novikov kindlasti väärib seda (suhtumise poolest vist veel enam)
Loodan, et tal pole Pohlakuga enam mingit kana kitkuda.

aanvaller
23.02.09, 16:20
JEVGENI NOVIKOV #28
TERE TULEMAST!

Ray
23.02.09, 16:23
Väga hea uudis tõesti!!!

Felipe
23.02.09, 16:27
Kes tegeleb Nõmme Kalju wikipedia lehe uuendamisega, palun võtke ühendust minu v RoMaRiO ga...

KÄRTINHO
23.02.09, 16:56
Suurepärane täiendus. Nõmme Kalju kaitse on väga kaljukindel :)
Kuidas Teeveril läheb? Kas ründajate poolepealt on ka täiendust oodata?

budu
23.02.09, 17:09
Nu Kaljul nüüd mehi igale positsioonile ja uued täiendused tunduvad väga head aga nüüd on peatreeneril vaja kõvasti tööd teha et see punt korralikult kokkumängima panna ja siis alles on loota häid tulemusi.

Kaspy
23.02.09, 17:53
Saab näha kui kaljukindel see punt võistlusmängudes on

PraS
23.02.09, 18:09
Ei tea, kas PraS nutab nüüd patja või on tal veel midagi kriitilist öelda? :)

Miks ma peaks nutma?
Üldiselt pole kõik nii roosa nagu välja paistab.
Tore ju kui toote ka eesti poisse klubisse.

HABE
23.02.09, 19:01
Novikovi ja teiste niiiiiiiii heade mängijate toomine kasvõi 1 aastaks kodumaale on väga supper. Sellest võidab ainult Eesti Meistriliiga ja klubi, kes seda teha suudab. Heade Eesti mängijatega on keeruline vist teha pikemat lepingut kui 1 aasta, sest ikka on mehel kergem väljamaale pääseda kui kehtivat lepingut ei ole mehel. Aitähh hea uudise eest Kuno.

...Jumal...
25.02.09, 21:24
Nõmme Kalju = Eesti Chelsea?
Ostame kokku ja toome sisse kõlavaid nimesid, aga tulemust ei saavuta?

aanvaller
25.02.09, 21:46
4 päeva uue koduleheni.

Hybrid Soldier
25.02.09, 22:16
Nõmme Kalju = Eesti Chelsea?
Ostame kokku ja toome sisse kõlavaid nimesid, aga tulemust ei saavuta?

Kalju on isegi Inglismaa Chelseast kõvem klubi nii et ära tule siia hüppama :) Chelsea on ju jube...

Uut kodulehte tahaks täiega näha juba :)

Ray
25.02.09, 22:38
Kalju lehel hüppab silma info, et 28.02 mängime Salos FC SalPa vastu.

PETSINHO
25.02.09, 22:52
Üks hea uudis Kalju fännidele.. 7. märtsil, enne mängu saame kõik koguneda ühte Nõmmel asuvasse toitlustusasutusse, mis selleks puhuks sulgeb uksed teistele külastajatele ja võtab vastu ainult Kalju fänne. Saab rahulikult hääled soojaks laulda ja tuju sisse teha. Kõikidele fännidele täpsem info varsti mailidele.

jorss
25.02.09, 23:12
Kalju lehel hüppab silma info, et 28.02 mängime Salos FC SalPa vastu.

SalPa lehelt, et kl 13.15 ja
Tamme Auto lehelt jälle, et 26.2. kl 19.30 nendega

LeftWing
26.02.09, 22:26
Kalju - Tamme Auto 3 : 1 (1 : 0)

Kooseis:

1. poolaeg:
Savitski, Terehhov, Hurt, Diego, Arruda, Saharov, Pimentel, Tükk, Kaukvere, Nunes, Mitt.

2. poolajal sekkusid:
Vasquez, Kivi, Kägo, Pak, Kõlu, Tšegodajev, Leetma, Rõskevitš,

aanvaller
26.02.09, 22:44
kuidas see uus brass seekord, Diego oli siis :)?

Wuppi
26.02.09, 22:56
kuidas see uus brass seekord, Diego oli siis :)?

Diego näitas juba end eelmisel laupäeval suurepäraselt Paide vastu mängides, tänasest mängust ei tea mina midagi.. kes väravad ka lõid?

-RoMaRiO-
26.02.09, 22:58
Kuidagi jube vaikselt korraldati see treeningmäng, kuulen üleüldse esimest korda siit seisu vaadates. Oleks õhtupooliku Hiiul veetnud.

Hybrid Soldier
26.02.09, 23:15
Samuti kuulen esimest korda sellest mängust midagi.
Aga jah, rääkige mängust kes nägid :)

LeftWing
26.02.09, 23:23
eem kui ma nüd ei eksi, siis väravad lõid: Mitt, tšegodajev ja kõlu.

eks see mäng oli paras uisutamine jälle, kuna õhtupoolik kisus külmaks ja päeval oli märg.

Kalju läks suht ründavalt mängima, hoidis enamjaolt palli enda käes koguaeg ja kuna kõik nii hirmsasti tahtsid väravat lüüa sai tamme auto paar teravat kontrat, millest üks lõppes latis ja teine savitski tõrjes. Esimesel poolajal jäeti enamus olukordi löömata, nii Mittil kui Saharovil olid head šansud skoori suurendada. Teine poolaeg hakati kohe vahetusi tegema. Mäng püsis kalju käes, kuid läks natuke vigaderohkeks. Tammel oli paar teravat tsenderdust ja värava löödi terava läbisööduga otsajoonelt, kus Kivi ei ulatanud palli ette ja savitski samuti.

Mängu infost niipalju, et isegi mängijad said teada sellest alles eile õhtuses trennis, nii et info vist tõesti ei jõudnud fännideni.

Siin kohal ei oskakski rohkem nagu midagi lisada

PraS
27.02.09, 00:15
Miks Kalju ei mängi hooaja eel eesti tippudega. Tõsi Transiga pelati, kuid miks mitte rammu katsuda Levadia või Floraga kui meeskond on teil just peaegu täieskoosseisus?

vpiigo
27.02.09, 09:15
[QUOTE=PraS;992503]Miks Kalju ei mängi hooaja eel eesti tippudega. Tõsi Transiga pelati, kuid miks mitte rammu katsuda Levadia või Floraga kui meeskond on teil just peaegu täieskoosseisus?[/
No Floraga kohtumist on võimalik vaadata juba 7 märtsil :) Ja minu mäletamist mööda ei ole ka sinu poolt nimetatud võistkonnad väga "tippudega" mänginud. Eks iga treener teeb omad plaanid ja ja eks need mängud lepitakse ikka vastavalt vajadusele ja võimalustele kokku.

-RoMaRiO-
27.02.09, 15:24
Miks Kalju ei mängi hooaja eel eesti tippudega. Tõsi Transiga pelati, kuid miks mitte rammu katsuda Levadia või Floraga kui meeskond on teil just peaegu täieskoosseisus?

Sest otseste konkurentidega pole kasulik enne hooaega mängida ning oma tugevusi ja nõrkusi näidata. Vähemalt professionaalsed tiimid teevad nii.

Jasper
27.02.09, 15:27
Sest otseste konkurentidega pole kasulik enne hooaega mängida ning oma tugevusi ja nõrkusi näidata. Vähemalt professionaalsed tiimid teevad nii.

AHAHAHAHA. *jah, just nii need proffesionaalsed tiimid teevadki*

-RoMaRiO-
27.02.09, 15:33
AHAHAHAHA. *jah, just nii need proffesionaalsed tiimid teevadki*

Kas sinu Milan peab siis enne hooaega Interiga sõpruskohtumisi? Kui nii, siis ma pole tõesti kursis.

Elari#3
27.02.09, 15:40
Romariol tegelikult suhteliselt õige jutt. Näiteks võin tuua, et Arsenal ei mänginud turniiriväliselt ühegi otsese konkurendiga. Kõige kõvem vastane oli Inter, kellega mängiti ka Emirates Cup-il ;)

jorss
27.02.09, 16:25
Kas sinu Milan peab siis enne hooaega Interiga sõpruskohtumisi? Kui nii, siis ma pole tõesti kursis.

sa pole tõesti kursis :D

HABE
27.02.09, 18:49

Miks mängida Eesti tippudega enne hooaega, nendega mängitakse hooaja jooksul vähemalt 4 korda niigi. Nõmme Kalju on seni mänginud tugevaid mänge peamiselt Soome klubidega, Eestis on tehtud jah nõrgematega. Tugevatega tulevad kaitse nõrkused välja ja nõrkadega rünnakul olevad probleemid. Mõlemaid tuleb osata üles leida ENNE hooaja algust ning teha omad korrektiivid. Punkte jagatakse liigamängudel ja tibusi loetakse sügisel.

Kuno
27.02.09, 23:25
esmaspäeval peaks veel üks rõõmusõnum kalju sõpsidele tulema :)

budu
27.02.09, 23:28
esmaspäeval peaks veel üks rõõmusõnum kalju sõpsidele tulema :)

Kuno ära üllata et Stepanov teiega liitib või siis Mart Poom.Ok nali naljaks aga Kuno vaadake et oma ustavaid fänne alt ei vea ja et tuleks siis läbiaegade pingeliseim hooaeg tiitlile!!!Edu

aanvaller
27.02.09, 23:49
küsin siis kohe, et kas Kuno kohe 1. märtsil on võimalus Teie mängijatest videoprofiile jne vaadata te uuelt kodulehelt :D?

Felipe
28.02.09, 09:42
küsin siis kohe, et kas Kuno kohe 1. märtsil on võimalus Teie mängijatest videoprofiile jne vaadata te uuelt kodulehelt :D?

Võtan siin Kuno rolli üle ja ütlen, et esimesel veel video profiile ei ole, aga vb teisel on :D. Jätkates teemas, siis uus koduleht on super ilus ja esimesed Kalju TV klipid on ka täna valmimas, niiet olge valmis ! :)

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=346

Ray
28.02.09, 10:48
Suutsin hooaegade vahelise pausi kuidagi üle elada, suudan ka see mõni päev veel oodata :D

Hybrid Soldier
28.02.09, 15:14
Uudiseid mängu tulemuse kohta?

aanvaller
28.02.09, 15:39
Jah. Helistasin sinna.
3-1 Kaljule.
( ei ole ametlik teadaanne, sest meeskonna manager oli ise just eemal, seoses kahe mängija vigastusega, aga tema teada lõppes nii. 1. poolaeg oli olnud 1-0 Kaljule samuti.)

salajane33
28.02.09, 15:44
Kuno ära üllata et Stepanov teiega liitib või siis Mart Poom.Ok nali naljaks aga Kuno vaadake et oma ustavaid fänne alt ei vea ja et tuleks siis läbiaegade pingeliseim hooaeg tiitlile!!!Edu

Stjopa läheb ikka sinna, kus eestlasi pole varem olnud.

PraS
28.02.09, 19:45
[QUOTE=PraS;992503]Miks Kalju ei mängi hooaja eel eesti tippudega. Tõsi Transiga pelati, kuid miks mitte rammu katsuda Levadia või Floraga kui meeskond on teil just peaegu täieskoosseisus?[/
No Floraga kohtumist on võimalik vaadata juba 7 märtsil :) Ja minu mäletamist mööda ei ole ka sinu poolt nimetatud võistkonnad väga "tippudega" mänginud. Eks iga treener teeb omad plaanid ja ja eks need mängud lepitakse ikka vastavalt vajadusele ja võimalustele kokku.

Flora mängis Transiga, kuid samas ka Kalju tegi seda. Üldiselt Flora on alati eesti tippudega mängindu ernne hooaega. Nii Levadia kui ka teistega.

Kui Kuno jutust rääkida siis Stjopa ei tule loodetavasti Kaljusse. Vanal on palju paremad pakkumised laual. Samas nagu Novikovi Case näitas siis ka Stjopa võib siiski otsustada Kalju kasuks kui Kalju pakkumise lauale paneb. Samas Stjopa arukusest on sel vaheajal juba vägagi palju küsimärke olnud. Vanasti ma mõtlesin, et see vend on vägagi arukas ja tark mängumees, kuid otsused mis ta tavel on teinud pole just vägagi targad olnud.

rallikas
28.02.09, 20:39
[QUOTE=vpiigo;992563] Samas Stjopa arukusest on sel vaheajal juba vägagi palju küsimärke olnud. Vanasti ma mõtlesin, et see vend on vägagi arukas ja tark mängumees, kuid otsused mis ta tavel on teinud pole just vägagi targad olnud.

Eks see peapõrutus, mis ta Belgias sai, teeb oma tööd...

Kuno
28.02.09, 21:54
Kas Stjopa nimi on tõesti ainuke mis seostub heade uudistega? :D

Ray
28.02.09, 21:58
Minul mitte. Ei kavatsegi võimalike uudiste üle mõelda, vaid ootan esmaspäeva kenasti ära :D

Hybrid Soldier
28.02.09, 22:00
Ei kindlasti mitte Kuno, usun, et sul on meile veel paremaid uudised :D

budu
28.02.09, 22:07
Ega te nüüd ei plaani Viikmäed ostma hakata?

HABE
28.02.09, 22:08
Kas Stjopa nimi on tõesti ainuke mis seostub heade uudistega? :D

Uus ründaja pigem ikka või Teever naaseb oodatust varem platsile.

-RoMaRiO-
28.02.09, 22:10
Pakkuge veel võimalikke variante :)

Aga kel muud targemat teha pole, siis tulge mõjutage homset karikaloosi, et veerandfinaalis näeks ikka Kaljude omavahelist heitlust :)

budu
28.02.09, 22:18
Pakkuge veel võimalikke variante :)

Aga kel muud targemat teha pole, siis tulge mõjutage homset karikaloosi, et veerandfinaalis näeks ikka Kaljude omavahelist heitlust :)

vahet ei ole ju kes teile vastu tuleb,kui tahate karikat võita peate kõigile kotid taha ajama.

kui reaalselt variante kaaluda siis ma ei üllatuks kui Kaljuga liituks Vosko kelle te võtaks laenule,ple ju temast ammu midagi kuulda ning keegi ple teda ühegi klubi sidunud

Wuppi
28.02.09, 23:03
Kindlasti on muid variante ka, millal se oli kui lätlane Mihails Miholaps näitas end Paide LM vastu heast küljest, värava ja värava sööduga... temaga vist nagu seni veel lepingut pole tehtud ja selle ühe mängu ja mõne trenni põhjal jäi ju ta ise ka väga heameelega rahule ning oli valmis siia jääma....
Vaevalt et heade uudiste alla saaks seda nimetada kui Kalju peaks oma ridu täiendama Luis Figoga või Zidaniga :D ma isiklikult kipun Miholapsi peale panustama siia tuleku suhtes...

erxu
28.02.09, 23:07
Kuid tegelikult on võimalus, et mängige kuskil Itaalias lotot - võidate mingi sada miljonit EURi ja ostaks Figo & Zidane?

Loll mõte, kuid samas ka tark mõte!

Wuppi
28.02.09, 23:19
Kuid tegelikult on võimalus, et mängige kuskil Itaalias lotot - võidate mingi sada miljonit EURi ja ostaks Figo & Zidane?

Loll mõte, kuid samas ka tark mõte!

sry, kuid mis selle asja mõte oli, need kaks viimast nime lihtsalt igavusest lisatud... samas heas mõttes Kunot ei tea kunagi ette, mine tea millega üllatada võib...

-RoMaRiO-
28.02.09, 23:21
Tegelikult seisneb hea uudis selles, et Indro Olumets on oma hiilgevormi leidmas ning on vaid ajaküsimus, millal Olu taas koondisekutse saab. Suure tõenäosusega teeb juba 90 minutit Flora vastu :)

erxu
28.02.09, 23:26
sry, kuid mis selle asja mõte oli, need kaks viimast nime lihtsalt igavusest lisatud... samas heas mõttes Kunot ei tea kunagi ette, mine tea millega üllatada võib...Sest nad on siiski läbi ajaloo olnud väga fenomenaalsed sportlased!

Felipe
28.02.09, 23:36
Nii, väike ülevaade on siis klubi kodulehel olemas, ise sai ka kohapealt uuritud mängu ja oli täitsa huvitav mäng, endale meeldisid kõige rohkem täna Arruda ja Kaukvere. Miinuspoolelt sai kergelt vigastada Marcio, kes kukkus oma käe peale, aga see oli vist kerge põrutus. 3:1 - võit on võit.

Kuno
01.03.09, 01:12
Tegelikult seisneb hea uudis selles, et Indro Olumets on oma hiilgevormi leidmas ning on vaid ajaküsimus, millal Olu taas koondisekutse saab. Suure tõenäosusega teeb juba 90 minutit Flora vastu :)

kurat, välja lobisesid rsk :D

aanvaller
01.03.09, 01:44
Teie virtuaalne kodu peaks varsti, üsna pea, kohe-kohe netti üles minema.
Loodame et täna keskpäevaks on üleval :)
Luvit.

Kuno
01.03.09, 01:46
Teie virtuaalne kodu peaks varsti, üsna pea, kohe-kohe netti üles minema.
Loodame et täna keskpäevaks on üleval :)
Luvit.

paar vilet ja kella on vaja enne külge kruvida kui mäest alla hoo sisse lükkame ;)

ROOTSI KUNN
01.03.09, 12:23
Nõmme Kalju ja Kuno!
Kas oleks võimalik esimest korda Eesti Meistriliiga ajaloos eraldada vastasmeeskonna fännidele osa tribüünist ja piirata see vastavate lintidega nii nagu seda tehakse tsiviliseeritud ,traditsioonidega jalgpalliriikides. Palju pole vaja aga paremast otsast mingi 5 m . Silt üles ,et Flora fännide sektor siis teab ka tavainimene et seal ei ole mingit haigutamist ja ""RAHUS VAATAMIST "" :) . Lisaks on see selleks hea ,et hiljem jõudvad fännid saaksid alati omade juurde ning ei segaks erapooletu või siis tagasihoidlikuma publiku tegemisi..
Ootan vastust ?

aanvaller
01.03.09, 12:25
5 m? Ma arvasin et tuleks uus publikurekord kohe esimeses mängus..

Aga miks vahepeal käib teema, et 7. märtsi mäng võïb Hiiult hoopiski Arena väljakutele minna? Samasugused kunstmurud ju mõlemad?

17
01.03.09, 12:29
Ma usun, et asi valgustuses.

-RoMaRiO-
01.03.09, 12:32
Kuigi valgustus pole parim, siis asi selles, et Sportlandil on kunstmurul soojendus all, Hiiul ei ole. Tahaks ikka mittejääs väljakul mängida.

-RoMaRiO-
01.03.09, 12:33
Aga oma fännisektor Florale oleks küll mõnus, tekitaks lausa sellise suure mängu elamuse, nagu välismaal :)

Kuno
01.03.09, 12:40
Nõmme Kalju ja Kuno!
Kas oleks võimalik esimest korda Eesti Meistriliiga ajaloos eraldada vastasmeeskonna fännidele osa tribüünist ja piirata see vastavate lintidega nii nagu seda tehakse tsiviliseeritud ,traditsioonidega jalgpalliriikides. Palju pole vaja aga paremast otsast mingi 5 m . Silt üles ,et Flora fännide sektor siis teab ka tavainimene et seal ei ole mingit haigutamist ja ""RAHUS VAATAMIST "" :) . Lisaks on see selleks hea ,et hiljem jõudvad fännid saaksid alati omade juurde ning ei segaks erapooletu või siis tagasihoidlikuma publiku tegemisi..
Ootan vastust ?

Kui mäng on hiiul, siis paremat poolt te ei saa, aga vasaku küll... ja juba eelmine kord oli seal silt väljas... Linte ümber panna on raske kuna meil on väike tribüün ja rahvas peab läbi saama, sildiga ja teenindava personali abiga saame asjaga hakkama küll... Aga siis oleks vaja enna teada palju Kunnil Flora fänna kokku tuleb? :)

ROOTSI KUNN
01.03.09, 12:54
Ma mõtlesin paremat poolt ,kui staadionile siseneda ehk siis vasakut kui treeneripingilt vaadata :) igatahes saime aru.
Pakun ,et 30-50 võiks meid sinna koguneda .Visuaalselt sama suurus ,mis oli aastalõputurniiril ehk üks sektor oli meid täis .

Kuno
01.03.09, 13:13
Ma mõtlesin paremat poolt ,kui staadionile siseneda ehk siis vasakut kui treeneripingilt vaadata :) igatahes saime aru.
Pakun ,et 30-50 võiks meid sinna koguneda .Visuaalselt sama suurus ,mis oli aastalõputurniiril ehk üks sektor oli meid täis .

Teeme ära!!!! :)

Hybrid Soldier
01.03.09, 13:14
Neid mingeid lisatribüüne ei tule?
Otsadele pidid mingid tulema vist, kunagi rääkis Kuno.

UrmoT
01.03.09, 13:53

selline loll küsimus, et kui sa oled Flora fänn, aga Flora fännklubisse ei kuulu, kas siis oleks tulevikus ka võimalik sinna sektorisse minna kaasa elama?

fcfloraforever
01.03.09, 13:54
selline loll küsimus, et kui sa oled Flora fänn, aga Flora fännklubisse ei kuulu, kas siis oleks tulevikus ka võimalik sinna sektorisse minna kaasa elama?

loomulikult:)
Kõik Flora fännid on meie sektorisse oodatud!

staaaaaar
01.03.09, 14:48
Kas täna mitte ei pidanud uut kalju veebilehekülge nägema ?

Hybrid Soldier
01.03.09, 15:02
Päev on veel ees :)

Felipe
01.03.09, 15:02
Kas täna mitte ei pidanud uut kalju veebilehekülge nägema ?

Ega päev veel läbi ei ole, uus leht avaneb ühe suurepärase uudisega nii eesti jalgpallile, kui ka Kalju fännidele, kannatagem veel veidi. :)

Felipe
01.03.09, 15:10
ja kõik Kalju fännid teisipäeval Hiiule, just lepiti kella 19.45 kokku sõprusmäng Lasnamäe Ajaxiga, õige hetk enne Flora mängu sooja teha.

elx
01.03.09, 15:12
.. uus leht avaneb ühe suurepärase uudisega nii eesti jalgpallile, kui ka Kalju fännidele, kannatagem veel veidi. :)

jajaa.. ilmselt see, et "kohe läheb lahti!" :D
igal juhul teisipäeva ning siis juba tulevat nädalavahetust ei jõua ära oodata, paras päevade lugemine käib:)

Ray
01.03.09, 15:19
ja kõik Kalju fännid teisipäeval Hiiule, just lepiti kella 19.45 kokku sõprusmäng Lasnamäe Ajaxiga, õige hetk enne Flora mängu sooja teha.

Väga hea :silm4:

sirmik
01.03.09, 18:40
Spordikalender.ee loosib välja 4 piletit 7. märtsil toimuvale Nõmme JK Kalju - Tallinna FC Flora mängule. Loe lähemalt (http://www.spordikalender.ee/index.php?page=157&)

aanvaller
01.03.09, 19:28
Kuno, äkki lükkaks juba mäest alla :)?

aanvaller
01.03.09, 20:08
Türi saab siis bulldooserit tunda :)

Hybrid Soldier
01.03.09, 20:14
Lükake nüüd uus lehekülg üles! :D

Kasper
01.03.09, 20:24
No palun, nautige oma uut mängijat! (http://www.soccernet.ee/news.php?id=24399) :)

PETSINHO
01.03.09, 20:31
Tänasel hooaja avamisel tehti avalikuks ka Kalju uue mängija nimi ja CV! Pole paha :) Brasiilia meistriliiga ja Itaalia Serie A

Karikaloosi üle väga kurta ka ei tohiks...polegi Türil käinud. Ei tea, kas seal staadion ikka on? :D Sillamäe sai meie kahjuks natuke oodatust nõrgema vastase aga pole hullu.

Tompa ei suudnud ka vastu panna kiusatusele, et avamisel kildu rebida. Hea Tompa :D

Hybrid Soldier
01.03.09, 20:34
Väga kõva! :D ülihea uudis :D

NIRK
01.03.09, 20:34
No palun, nautige oma uut mängijat! (http://www.soccernet.ee/news.php?id=24399) :)

naiss , paras üllatus ikka . ;)

fcfloraforever
01.03.09, 20:35
Tänasel hooaja avamisel tehti avalikuks ka Kalju uue mängija nimi ja CV! Pole paha :) Brasiilia meistriliiga ja Itaalia Serie A

Karikaloosi üle väga kurta ka ei tohiks...polegi Türil käinud. Ei tea, kas seal staadion ikka on? :D Sillamäe sai meie kahjuks natuke oodatust nõrgema vastase aga pole hullu.

Tompa ei suudnud ka vastu panna kiusatusele, et avamisel kildu rebida. Hea Tompa :D

aga kuidas kommenteerid Kalju II- loosi?

PETSINHO
01.03.09, 20:37
aga kuidas kommenteerid Kalju II- loosi?

Väga hea loos Kalju duubli jaoks, üks kerge mäng kulubki ära

fcfloraforever
01.03.09, 20:42
Väga hea loos Kalju duubli jaoks, üks kerge mäng kulubki ära

hah :D
selles suhtes jah kerge, et enamus mängust tuleb lihtsalt vaiko tammeväljal pall väravast välja võtta ja edasi keskringi toimetada, kust ründajad saavad (nii harva kui nad ültse palligi puutuda saavad) palli mängu panna:)

Ray
01.03.09, 20:45
Kuradi head uudised! Uut meest saab siis juba Lasnamäe vastu näha...

Felipe
01.03.09, 20:57
Mina selles nii kindel, ei ole, et ta Ajaxi vastu mängib juba...

staaaaaar
01.03.09, 21:00
aga kuidas nüüd nende välis mängijate normiga on ? Kas keegi peab pingil olema ?

-RoMaRiO-
01.03.09, 21:04
aga kuidas nüüd nende välis mängijate normiga on ? Kas keegi peab pingil olema ?

Ei pea, Maccaril Itaalia pass. Ja Balbinotil, kes testimisel, tal hispaania.

Shermann
01.03.09, 21:05
Kui suur Kalju eelarve see aasta on?

Ray
01.03.09, 21:05
Mina selles nii kindel, ei ole, et ta Ajaxi vastu mängib juba...

aga võiks ikkagi :D

Ray
01.03.09, 21:06
8 milli kandis minu teada

eika
01.03.09, 21:09
Kuidas need kõik poolkaitsjad platsile ära mahutatakse?

HABE
01.03.09, 21:16
Kuidas need kõik poolkaitsjad platsile ära mahutatakse?

Palju on poolkaitjaid ja palju ründajaid?
Felipe näiteks on ründaja tegelikult aga Kaljus ta mängis tõesti eelmine hooaeg poolikkaitses.

IndrekL
01.03.09, 21:17
Ja kaugel koduleht on?

fcfloraforever
01.03.09, 21:21
Ja kaugel koduleht on?

kuuldatavasti läheb veel paar päeva.

Madridi Atletico
01.03.09, 22:21
See on hea, et kalju üritab eestisse tuua mängijaid kes siin muidu ei mängiks. Vaadates seda, et kaljus mängib 5 brasiillast ja rodu veel häid mehi siis ma peaks kaljut see hooaeg tõsiseks meistritiitli soosikuks, miks mitte ka eurosarjas senist levaadia rekordid lüüa.

Even
01.03.09, 22:25
tra jah, kus koduleht on??? mina isegi keda muidu üldse ei huvita jalgpall tahaks seda kodulehte juba näha. niii palju haipi, nii vähe tegusi.

Even
01.03.09, 22:46
kõik on offtopicus, välja arvatud 2 viimast.

fcfloraforever
01.03.09, 22:47
2,973 postituse kohta jalgpalli teemalise foorumis paistab jah välja et, sind jalgpall ei huvita.;)

enams off topicus tehtud tal :D
ja mainimata ei saa kindlasti jätta tohutut läbu postituste hulka.

PETSINHO
01.03.09, 22:52
tra jah, kus koduleht on??? mina isegi keda muidu üldse ei huvita jalgpall tahaks seda kodulehte juba näha. niii palju haipi, nii vähe tegusi.

Natuke kannatust veel, ei lähe väga kaua aega enam. Mõni asi, nagu fännisektsioon, oma täies hiilguses lisandub muidugi nädala-paari jooksul.

rainer44
01.03.09, 22:53
slolehes väike video kah http://www.soccernet.ee/video.php?video_id=485&album_id=9&user_id=

sellest uuest mängijast siis

WeThePeople
01.03.09, 23:01
slolehes väike video kah http://www.soccernet.ee/video.php?video_id=485&album_id=9&user_id=

sellest uuest mängijast siis

Kalju sai Operi v

Silver
01.03.09, 23:06
Mis puutub kodulehekülge, siis kõik tuleb, ei ole vaja muretseda. Mõned asjad venisid pikemale, aga ega tulemata ei jää. Kannatust. :)

Martin
01.03.09, 23:10
Tuleb või ei tule, kuid mängijate nimekiri (!) võiks ikka korras olla.

Ray
01.03.09, 23:10
selle
01.03.2009 22:10

mehe karjäär on nagu allakäiguspiraal :(
nõmme kalju on võrrldes regginaga nagu odekolonn versus jw red lable.

Kommentaar õhtulehest.

Sama jura on Postimehes ka. Kopeerib oma vigast õigekirja igale poole.

rainer44
01.03.09, 23:57
Kalju sai Operi v

sry vähe vale link sai xD

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=318253

ROOTSI KUNN
02.03.09, 00:07
Te olete küll aktiivsed ja tublid uute mängijate otsingul aga kui te lõpuks ka medalid võidate siis olen nõus suure arbuusi ära sööma :)
Esimeses mängus siiski tuletame teile meelde kus vähid talvituvad.

-Raul-
02.03.09, 00:13
Kunn, kas nädalalõpp läks Hiiu pubis pikaks või nägid lõvi unes?

Sir. Nuutu
02.03.09, 00:14
Edu, loodetavatsi on teil treener tasemel ja oskab selle satsi tööle ka panna.

ROOTSI KUNN
02.03.09, 00:18
Kunn, kas nädalalõpp läks Hiiu pubis pikaks või nägid lõvi unes?
:):) tegelt võtsin suht rahulikult aga olen kindel et eelmise aasta esimese mängu vigu me enam ei korda ja Kaljut ei alahinda ehk siis mäng tuleb igal juhul võita.

Delfino
02.03.09, 00:19
Tuleb tunnustada Kaljut selle eest, et nad suutsid saada klubisse mehe, kes mängis veel eelmine hooaeg Brasiilia kõrgliigas. Suure huviga ootan, kas Kalju suudab asuda tiitli heitlusesse. Mis puutub medalisse, siis see peaks kyll reaalne olema, kuna peale Levadia, Flora ja Transi neile ilmselt väga vastast pole. Ühte kolmest suudetakse vast ikka edestada. Loomulikult vb üllatada Sillamäe.

aanvaller
02.03.09, 00:21
tsitaat postimehest.

teate, kui päris aus olla, siis nüüd, esimest korda, tekkis küsimus, et kustkohast näeb eesti liiga mängude ajakava, sest ma tahan näha, kuidas nõmme kalju mängib.

no alguses brasiillased boostivad meie jalgpallihuvi ja siis avastame, et näe, eestlased ise oskavad palli veeretada küll ja lõpuks ongi meil äkki normaalne fännikultuur?! aga ma üksinda platsi äärde vaatama ei viitsi, ma tahan ikka seda sadade inimeste(fännide) melu ka sinna juurde. nii et, teeme ära 2009 - igale meistriliiga mängule 10000 pealtvaatajat!.

Kuno
02.03.09, 00:23
hah :D
selles suhtes jah kerge, et enamus mängust tuleb lihtsalt vaiko tammeväljal pall väravast välja võtta ja edasi keskringi toimetada, kust ründajad saavad (nii harva kui nad ültse palligi puutuda saavad) palli mängu panna:)

Kusjuures meie duubel tuleb sellel aastal üsna tugev ja ma usun, et punnitakse ka florale vastu nii kuidas suudetakse ;)

ROOTSI KUNN
02.03.09, 00:23
Esitan sulle vist selle küsimuse teist korda, aga mis siis saab kui meie selle kivi kummuli keerame kus vähid alla on.:D
Variante on mitu ! Üks neist oleks see : Kui Flora esimeses mängus teid võidab ja teie Levadiat võidate siis kargan teie sektorisse ilma särgita laulma :)
+ sinu juures olen nõus kevadeni tasuta lund rookima .

Kuno
02.03.09, 00:24
Kuradi head uudised! Uut meest saab siis juba Lasnamäe vastu näha...

Ei kindlasti ei saa, ta on hetkel veel Brasiilias ja pole kindel kas treener teda isegi Flora vastu veel kasutab. Kõik oleneb nüüd sellest kui kiiresti me ta siia saame toimetada ja kaua ta ajavahe ja kliimaga kohaneb.

Kuno
02.03.09, 00:25

Ei pea, mõlemad uued mängijad omavad itaalia passi ja tohivad ilma igasuguse piiranguta mängida.

-RoMaRiO-
02.03.09, 00:29
Ausaltöeldes mina küll ühtegi põhjust ei näe, miks Kalju peaks kellegile alla jääma. Meil on väravas Daniil Savitski, kes läheb iga päevaga aina paremaks ja kindlamaks, kaitses Arruda, Novikov, Hurt, Diego, Haavistu. Mehed, kes absoluutselt täiendavad teineteist, kaks esimest on suurepärased mänguehitajad ning võivad ka kaitsva pooliku koha peal mängida. Hurt tõestas ennast Floras mängides, olles seal üks paremaid. Diego ning Haavistu on õhus super.

Keskpoolikus on Pimentel - mängija, kelle võitlusvaimu küll ühelgi teisel palluril Eestis pole, ohtlikud ja teravad ääred Smirnov, Terehhov, Meistriliiga kõige tehnilisem pallur Felipe, suurepärase CVga Maccari, kogemustega Liivo Leetma ning teised noored ja vihased.

Kui millegi kallal norida, siis ehk ainult ründeliini, kuigi Andrus Mitt on praegusel hetkel saavutanud vormi kui ta veel Levadias mängis ning vajadusel saavad ka Smirnov ning Felipe mängida edurivis ning muidugi Teever, kes hetkel küll vigastatud, kuid hooaja teiseks pooleks on taas vormis.

Mina fännina oleks lausa pettunud, kui jääksime hooaja lõppedes ilma ühegi auhinnata. Karikas või meistritiitel tuleb kindlasti ära võtta, soovitavalt mõlemad :)

aanvaller
02.03.09, 00:30
Mario, aga Balti liiga? :)
kahju et see virtuaalne kodu nüüd venib, elab üle.

rallikas
02.03.09, 00:32
Virtuaalne kodu on hetkel maas. Ei lähe vist enam kaua :)

-RoMaRiO-
02.03.09, 00:33
Mario, aga Balti liiga? :)
kahju et see virtuaalne kodu nüüd venib, elab üle.

Balti liigas tiitli teenimine pärast Meistritiitlit on juba loomulik asjade käik :)

Ja Euroopat saame kah 2. ringist kohe alustada :D

ROOTSI KUNN
02.03.09, 00:33
Ei pea, mõlemad uued mängijad omavad itaalia passi ja tohivad ilma igasuguse piiranguta mängida.

Kõik on muidugi ilusti ja targasti tehtud aga see meeskond on vaja ka mängima panna ja kui Getulio seda teha ei suuda siis pole kõlavatest nimedest suurt kasu. Kuigi ütlen ausalt ,et Eesti jalgpalli atraktiivesks ja ligitõmbavaks tegemisel olete head tööd teinud . Selles suunas on kõikidel klubidel väga palju teha ja mitte ainult brasside sissetoomisel.

Kuno
02.03.09, 00:40
Kõik on muidugi ilusti ja targasti tehtud aga see meeskond on vaja ka mängima panna ja kui Getulio seda teha ei suuda siis pole kõlavatest nimedest suurt kasu. Kuigi ütlen ausalt ,et Eesti jalgpalli atraktiivesks ja ligitõmbavaks tegemisel olete head tööd teinud . Selles suunas on kõikidel klubidel väga palju teha ja mitte ainult brasside sissetoomisel.

Selles suhtes on sul õigus ja omavahel oleme ka rääkinud, et 2 nädalat jääb hooaja ettevalmistusest puudu. Aga vilju naudime me kindlasti ja seda kas Getulio koos Terehhoviga suudavad meeskonna ühtseks sulatada... Ausalt, ma ei kahtle selles, küsimus on vaid ajas millal Kalju oma tippvormi saavutab.

Ütlen veelkord, et Flora justkui peaks sellel aastal võitma, kui lähtuda vanadest tavadest, sest on ju koguaeg Levadia selle särava eest ära napsanud, aga jalgpalli jaoks oleks palju värskendavam kui võit läheks Narvale, miks mitte Sillamäele või ka Kaljule...

Ütleme nii, et uued tuuled kuluks meile kõigile ära ja see vaid lisaks motivatsiooni ja tahtmist ka teistel veel rohkem pingutada...

Väike shokiteraapia puhuks ehk jalgpallileegi eredamalt põlema!

-Raul-
02.03.09, 00:47
Kui nüüd veel puid alla panna, siis eeldatavalt kolmapäeval (kui Silver klipi valmis saab) peaks ilmuma esimene 20 sekundiline Kalju-Flora mängule agiteeriv kipp Tallinna absoluutses 0 punktis asetseva Foorumi Kaubanduskeskuse fassaadile paigaldatud Prisma Meedia 6,6 x 3,6m Eesti esimesele LED ekraanile. See peaks andma uue taseme Nõmme Kalju ja Eesti jalgpalli välireklaamis ning ka oma suure panuse lisapubliku toomiseks Hiiu Arenale.

Wuppi
02.03.09, 01:13
Hiiu Areena kõlab isegi huvitavamalt kui lihtsalt harjunud Hiiu Staadion ;)

urmar
02.03.09, 01:50
Selline neutraalne (kui võimalik?) küsimus, et kas see uus mängija registreeriti ikka reedel ära? Välismaalaste puhul on selline nõue reglemendis sees. Ilmselt on kõik korras, lihtsalt tahaks teada.

Kasper
02.03.09, 01:53
Selline neutraalne (kui võimalik?) küsimus, et kas see uus mängija registreeriti ikka reedel ära? Välismaalaste puhul on selline nõue reglemendis sees. Ilmselt on kõik korras, lihtsalt tahaks teada.
Ju tunda annab. ;)

urmar
02.03.09, 12:05
Vastan siis ise oma neutraalsele küsimusele, mis tundub, et ehmatas ära kalju fännid, et regamine toimus õigeaegselt. Ja ühtlasi annan siin teada, et mäng Kalju vs FC Flora toimub ilmselt siiski Sportland Arenal.

jorss
02.03.09, 12:49
Kalju vs FC Flora toimub ilmselt siiski Sportland Arenal.

ouch! kalju kaotas seega jääl uisutamise suuremast kogemusest tuleneva selge eelise.

aga kas sportlandi valgustus saadakse homseks telemänguks korda?

PETSINHO
02.03.09, 13:06
ouch! kalju kaotas seega jääl uisutamise suuremast kogemusest tuleneva selge eelise.

Ei ütleks, et uisutamine meile selge eelise annaks.Ei pea ennast enam niipalju nõrgemaks, et tahaks äärmuslikes oludes lotot mängida.
Fännidele on muidugi kergeks pettumuseks, kui üks kodumäng ära jääb ja konkurendid selle endale saavad. Vaadates nüüd ilmaprognoose, siis selline öösel tugevalt miinuses ja päeval nullis ilm ei jäta muidugi varjanti ja mõistlik oleks mängida jalgpalli, mitte tegeleda uisutamise vabakavaga.

budu
02.03.09, 13:10
Ei ütleks, et uisutamine meile selge eelise annaks.Ei pea ennast enam niipalju nõrgemaks, et tahaks äärmuslikes oludes lotot mängida.
Fännidele on muidugi kergeks pettumuseks, kui üks kodumäng ära jääb ja konkurendid selle endale saavad. Vaadates nüüd ilmaprognoose, siis selline öösel tugevalt miinuses ja päeval nullis ilm ei jäta muidugi varjanti ja mõistlik oleks mängida jalgpalli, mitte tegeleda uisutamise vabakavaga.

no uus mees vaevalt uisutada oskab,tema ikka tõeline muruhunt.