PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

Wuppi
12.04.09, 01:59
Viga oli!.............................

Eks vaatab natukese aja eest alanud kordusest üle, kas oli või mitte..

PraS
12.04.09, 02:02
Eks vaatab natukese aja eest alanud kordusest üle, kas oli või mitte..

mulle telekast näinuna oli viga selge.

Wuppi
12.04.09, 02:10
mulle telekast näinuna oli viga selge.

Selle asemel et staadionile jalutada sellise ilusa päikseliselt sooja kevad ilmaga, istud sina kodus nelja seina vahel ja vaatad telekat...?! Mis kasu sellest Eesti Jalgpallile on?

PraS
12.04.09, 02:13
Selle asemel et staadionile jalutada sellise ilusa päikseliselt sooja kevad ilmaga, istud sina kodus nelja seina vahel ja vaatad telekat...?! Mis kasu sellest Eesti Jalgpallile on?

Anna Andeks Heiki. Ma olin Kalev vs Kure mängul ja ei pidanud otsetarbekaks teiseks poolajaks sinna tulla ja seepärast kiirustasin oma tegusi tegema. Mulle näiteks meeldib hoopis EL ja austan oma kohalolekut kahel mängulhomme :)

Wuppi
12.04.09, 02:18
Anna Andeks Heiki. Ma olin Kalev vs Kure mängul ja ei pidanud otsetarbekaks teiseks poolajaks sinna tulla ja seepärast kiirustasin oma tegusi tegema. Mulle näiteks meeldib hoopis EL ja austan oma kohalolekut kahel mängulhomme :)

oK, igal lollil omad lõbud, mina piirdun tänasel pühapäeval samamoodi ühe mänguga nagu eile. Kuid seda naise ML näol, äärmisel juhul tuleb võibolla mõni madalam liiga otsa, kui juhtun kas varem Arenale või samas hiljem mõni teine mäng on algamas... Ei viitsi kirjutada, kui samal ajal on TV 4 ekraanil üks igati tore mäng.. ohoo Aavo Sarap ekraani peal :D

-Raul-
12.04.09, 02:48
Kui ma täna varahommikul Hiiu Arenale jõudsin Kalju-Levadia mänguks staadioni ettevalmistama , käis esimene mõte peast läbi, et dai pohh, ükskõik kes kohtunikest täna vilistab, ainult mitte Kõiv. Aga nagu kiuste, oli ta järjekordselt Hiiule saadetud. Ja mu eelaimus sai järjekordselt kinnitust sellest, et kui Kõiv on kohal, siis mingi sita ta meile kokku keerab....Viljandiga mängus suutis ta Novikovile teise kollase lambist anda, täna hiilgas pendlaga, mis oli kasti taga tehtud viga. Nahk sukeldus ja tõmbas Kõivul naha üle kõrvade...
Hiiul seda venda enam näha ei tahaks, see oli kogu tänase 600. pealise publiku arvamus.

Hybrid Soldier
12.04.09, 03:43
Aavo Sarapit oli küll pull näha :D Järvela pani ka lõpus peale intervjuud Savitskiga ikka täiega mööda. "Aitäh Aleksei!" :D

Kohtunik Kõivu jah ei taha enam näha. Jorss täielik :(

PraS
12.04.09, 05:44
Aavo Sarapit oli küll pull näha :D Järvela pani ka lõpus peale intervjuud Savitskiga ikka täiega mööda. "Aitäh Aleksei!" :D

Kohtunik Kõivu jah ei taha enam näha. Jorss täielik :(

Mis SIlver teile halba tegi?
Hurdale jättis selge punase andmata.
Andis teile sisuliselt värava.
Pennu kohapealt polnud tal võimalust.

Kaspy
12.04.09, 08:37
Ja kas penalti teenijaks polnud mitte Kalimullin?Aru ma ka ei saa,teile kingiti ju esimene värav ,asi siis nüüd kui see penalti oligi nii pehme,mäng oli võrdne,aga Levadial oli rohkem õnne,kõik!

Eriti loll juhtum on piltide järgi viga otsida :D Edu Wuppi !

17
12.04.09, 10:37
Selle pildi pealt on ju võimatu aru saada, kas oli viga või mitte. Küll näitab see aga hästi ära, et oli kastis sees.

ETVspordiportaali videost on hästi näha ka see, et Nunes lööb Kalimullinit selja tagant, lihtne - viga ja pennal.

Kõik õige.

priitval
12.04.09, 10:49
Hea mäng oli aga kahju et nii läks. Otsust nugunii enam ei muudeta.

Mul arvutis on video kus on kõik väravad ja intervjuu Savitskiga.
Aga ei tea kas panen youtubi :D TV4 hakkas mul just ennem mängu kahtlaselt " virvendama".

Ja kas keegi teab millal see fänni pood ültse avatakse ? Ikka see hooaeg ??

fcfloraforever
12.04.09, 11:04
Hea mäng oli aga kahju et nii läks. Otsust nugunii enam ei muudeta.

Mul arvutis on video kus on kõik väravad ja intervjuu Savitskiga.
Aga ei tea kas panen youtubi :D TV4 hakkas mul just ennem mängu kahtlaselt " virvendama".

Ja kas keegi teab millal see fänni pood ültse avatakse ? Ikka see hooaeg ??

kindlasti pane youtubesse üles, isegi tahaks pendla olukorda uuesti näha kuigi vaielda pole midagi, lõpuks oli kohtunikui otsus õige arvestades, et kalju sai totaalse kingituse.

PETSINHO
12.04.09, 11:15
Negatiivne tulemus, positiivne emotsioon!

Räägiks ainult positiivsest...ilma väga oluliste mängijateta, väga südi etteaste. Me läheme kindlasti mäng-mängult paremaks. Oli just see, et võideldi ja näidati, et tahetakse! Eraldi tahaks Terehhovi esile tuua, kes tegi tohutult musta tööd.

Suurepärane ilm, tribüünid ja väljaku äär rahvast täis, säästusektoriski ligi 200 inimest mängu jälgimas. Oma kohalolekuga austas kohtumist ka kuningas isiklikult, ehk Jari Litmanen! Lisaks mõlema meeskonna fännid omadele häälekalt kaasaelamas. (tribüünil minivõit Pantritele :) ) Olenemata tulemusest, ma usun, et võib laupäevaga rahule jääda.

Järgmine kodumäng Paidega. Kui ilm lubab, siis miks mitte kirjutada selle aasta uus publikurekord! Paidel peaks olema hulgaliselt fänne ja toetajaid ka, panen teile 100 kohalise sektori valmis? :D

Felipe
12.04.09, 11:20
Eile olid fännid ülikõvad, see oli lihtsalt super, väga hea meel oli näha sellist rahvaarvu kui eelnevatel kordadel on kompott lahjaks jänud, nüüd oli väga hea. Kõvad olite.

Mängust niipalju, et Savitski oli ülikõva ning teine poolaeg oli samuti väga super. Asi liigub ainult paremuse suunas.

Saarlane
12.04.09, 11:23
Savitski tõesti väga hea, välja arvatud see värava hetk, aga supertõrjeid tegi ikka mitu tükki. Aga see krdi Pimentel on nagu siil udus ju. Kohalikest poistest ta eile küll kuidagi parem polnud.

-Raul-
12.04.09, 12:08
Mida soojemaks ilm läheb seda paremini brassid mängima hakkavad! Nad on ikka tõelised looduslapsed ja päike teeb nad ainult paremaks...

eestimees
12.04.09, 13:35
Savitski päästis meeskonda mitmel korral, et selle värava võib talle küll andekas anda. Loodetavasti nüüdsest on Danka väravas. Ma tõstaks ka Novikovi panust esile, minu meelest oli ta Kalju parim väljakul. Hakkab vormi saama lõpuks.

budu
12.04.09, 14:11
Kas Teever on Kaljus laenul või nüüd päris nõmme poiss??

oku
12.04.09, 14:57
Kas Teever on Kaljus laenul või nüüd päris nõmme poiss??

Laenus Östersist.

budu
12.04.09, 15:02
Laenus Östersist.

Kaua tal svennsonitega leping veel kestab?

salajane33
12.04.09, 16:05
Kaua tal svennsonitega leping veel kestab?

Kui hakkasid jutud käima, et ta Rootsi siis räägiti kolmest aastast. See liitumine toimus minuarust kuskil 2005 lõpp-2006 algus, aga võimalik, et vahepeal pikendati lepingut.

Kuno
12.04.09, 16:23
1. Kummardus Fännidele, Super!
2. Kummardus Meeskonnale, Super!
3. Kummardus Vastastele, Super!

Ideaalne Kalu kodumängu segu, hakkab looma!!!!!

priitval
12.04.09, 16:27
Kalju vs Levadia

http://www.youtube.com/watch?v=isa5MGhPtPk

-Raul-
12.04.09, 17:14
Kalju kodukal on ülihea fotoreportaaz eilsetest hetkedest.
Fännide emotsioonid on tabatud filigraanselt, mis näitabki eilse mängu ilu ja valu...

-Raul-
12.04.09, 17:21
Kalju III alustab täna oma III liiga põhja tsooni hooaega kell 19:45 Hiiu Arenal EBS i vastu. Romario, aja punt kokku ja toetama! Ilm on ilus ja mis te ikka kodus vedelete.

Jasper
12.04.09, 18:32
Niih, lõpuks ka pildi materjalid üleval nii Soccernetis (http://www.soccernet.ee/gallery/397/) kui Kalju (http://www.jkkalju.ee/?mid=9&module=gallery&gid=31) kodukal. Aega läks kuid asja sai. :) Pilte vaadates, siis pendla olukord oli karistus alas sees, kuid viga kui sellist nagu polnud, Nahk raisk tegi oma teatri tükke... Ja ärge öelge, et fännidest pole pilte tehtud :D

Enda saidile üles ei pane(ei vea enam seda asja)? See oli üks mugavamaid kohti üldse, kus fotosid sirvida.

Aix 001
12.04.09, 20:16
Aga mõelge, kui Balbinot kaitsesse, Maccari keskväljale ja Teever ründesse. Kui ilma 7 põhimeheta suudetakse teha nii südikas partii, siis saab olukord ainult paraneda :)

NARVA! NARVA!

Milline siis Kalju ideaalrivistus on?
Kas:
Savitski;
Pimentel, Balbinot, Hurt, Terehhov;
Novikov
Arruda, Maccari, Nunes;
Smirnov, Teever

Või Terja asemel Tšegodajev ja Pimenteli asemel Aruuda ja Leetma keskel? Oleks hea teada, millised need mehed on, kelle puudumise üle kurdetakse.

-RoMaRiO-
12.04.09, 20:22
Kas:
Savitski;
Novikov
Arruda, Maccari, Nunes;
Smirnov, Teever

Või Terja asemel Tšegodajev ja Pimenteli asemel Aruuda ja Leetma keskel? Oleks hea teada, millised need mehed on, kelle puudumise üle kurdetakse.

Miskit sellist jah. Parim variant oleks tegelikult mängida formatsiooni 361, oleks siinses klubijalgpallis päris huvitav :)

PETSINHO
12.04.09, 20:29
Laupäevasest mängust jäid erinevatel põhjustel eemale: Diego, Haavistu, Leetma, Saharov, Maccari, Rõškevits, Mitt, Teever, Vasques.

Lisaks mängis Arruda natuke tõbisena ja Smirre pole oma head vormi veel saavutanud. Kõik eelnevalt nimetatud mehed on Kaljule väga olulised ja nende puudumine annab mingil määral tunda. Kui kõik puudujad saavad tagasi mängukõlblikuks, siis eelkõige annab see Kaljule pika ja kvaliteetse pingi, mida vaja edukaks hooajaks.

Aix 001
12.04.09, 21:28
Miskit sellist jah. Parim variant oleks tegelikult mängida formatsiooni 361, oleks siinses klubijalgpallis päris huvitav :)

361 võiks Kalju ilmselt tõesti kõigist ML satsidest edukamalt mängida ja mehi jääb veel ülegi :) Soovitus, tehke Hiiu staadion ellipsi kujuliseks, saaks 6 meest keskele paremini ära mahutada :p

masturr
12.04.09, 21:30
Eile olid fännid ülikõvad, see oli lihtsalt super, väga hea meel oli näha sellist rahvaarvu kui eelnevatel kordadel on kompott lahjaks jänud, nüüd oli väga hea. Kõvad olite.

Mängust niipalju, et Savitski oli ülikõva ning teine poolaeg oli samuti väga super. Asi liigub ainult paremuse suunas.tundub et sul endal oli ka kõva:D

PraS
12.04.09, 22:03

Eelmine aasta ju katsetati seda 3331te kuid miskipräast oli kaitseliin nagu hunnik õnnetust toona.

1892
12.04.09, 22:20
Kaua Teever veel out on?

Felipe
12.04.09, 22:31
tundub et sul endal oli ka kõva:D

Siiamaani on :D

Wuppi
12.04.09, 22:49
Kas tõesti ei süveneta nendesse uudistesse, kus mainitakse Teeveri tervist, et ta vähemalt enne mai kuud ei saa kaasa teha üheski kohtumises. Seega kuna ta käes oleva nädala jooksul toimunu trennides kaasa ei teinud, seega ilmselt on ta veel kindlasti mitte mängu kõlbulik. Ühe ja sama küsimuse pidev küsimine ja siit selle lugemine hakkab pika peale juba ära tüütama. Seega ärge lugege ridade vahelt, süvenege ka uudise sisusse.

päikest :)

erxu
12.04.09, 22:49
Kõige pealtvaatajarohkemad mängud
660 11. apr Nõmme JK Kalju vs Tallinna FC Levadia
420 04. apr Nõmme JK Kalju vs JK Sillamäe Kalev
279 07. märts Nõmme JK Kalju vs Tallinna FC Flora

Tundub, et Kalju plaan pealtvaatajaid saada juurde on tulnud hästi välja :) Kiitus!

Wuppi
12.04.09, 22:59
Nii nagu temperatuur pole veel piisavalt kõrge Brasiilaste jaoks nende mängu vorm, pole ka publiku hulk kasvand piisavalt kõrgeks. 3el suvekuul tulevad kindlasti palju kõrgemad publiku arvuga mängud nii Hiiu Arenale, kui veel nii mõnelegi teisele staadionile.. :)

PraS
12.04.09, 23:03
Nii nagu temperatuur pole veel piisavalt kõrge Brasiilaste jaoks, pole ka publiku hulk kasvand piisavalt kõrgeks. 3el suvekuul tulevad kindlasti palju kõrgemad publiku arvuga mängud nii Hiiu Arenale, kui veel nii mõnelegi teisele staadionile.. :)

Kusjuures eelmise hooaja hakul ka suure puraga tulnud Kalju ilutses publikunumbrite tipus, kuid suvel natuke kuivasid need numbrid kokku. Suvel on ju igasugused firmapäevad, rannas on tore olla laupäeva päeval jne.

Kuressaarel ja Pärnul on ses suhtes kõige suurem potents, kuna nende staadionid ju asuvad praktiliselt rannaliival:D

ROOTSI KUNN
12.04.09, 23:09
Laupäevasest mängust jäid erinevatel põhjustel eemale: Diego, Haavistu, Leetma, Saharov, Maccari, Rõškevits, Mitt, Teever, Vasques.

Lisaks mängis Arruda natuke tõbisena ja Smirre pole oma head vormi veel saavutanud. Kõik eelnevalt nimetatud mehed on Kaljule väga olulised ja nende puudumine annab mingil määral tunda. Kui kõik puudujad saavad tagasi mängukõlblikuks, siis eelkõige annab see Kaljule pika ja kvaliteetse pingi, mida vaja edukaks hooajaks.

Erinevad põhjused on lai mõiste ! Äkki oskad öelda ,miks polnud Leetmad ja Mitti ? Vigastus neid justkui ei vaeva.

PETSINHO
12.04.09, 23:21
Erinevad põhjused on lai mõiste ! Äkki oskad öelda ,miks polnud Leetmad ja Mitti ? Vigastus neid justkui ei vaeva.

"Erinevatel põhjustel" on tõesti lai mõiste, selle pärast ma nii ütlesingi ;)

-Raul-
12.04.09, 23:23
Ma olen alati rääkinud, et Kalju kodumängud peaksid algama suvekuudel juuni-juuli-august kell 19:30. See kellaaeg tooks nendel kuudel ka need fännid Hiiule, kes terve päev rannas peesitanud või koduaias potipõllundust arendanud. Aga JL ei luba telemänguga ühele ajale teist mängu panna, vähemalt veel täna. Aga me ei karda konkurentsi, et telemäng võtaks meilt publikut ära. Kalju fännid ei jäta sellepärast tulemata, et telemäng on näiteks Paide-viljandi Tulevik!!! Nad nagunii seda mängu ei vaata. Väga mõnus oleks rahval oma laupäevaõhtut jalgpalli, väikese grilli ja klaasi karastusjoogiga sisustada. Olen üsna kindel, et lähiajal hakkame JL -ga sellel teemal läbi rääkima.

No ei saa kohe aru, miks need saarlased seal kadakate vahel nii uimased on...
Kui Kurega ülemineku mängu mängisime, olid tribüünil ainult Kalju fännid. Saarlastel on meeletu potensiaal publiku toomiseks staadionile. Neil pole seal ühtegi kõrgemal tasemel mängivat pallimängu satsi peale vutimeeskonna. Ehk toob Kalju külaskäik uue publikurekordi lähiajal.

Wuppi
12.04.09, 23:26
Siin võiks öelda, et Mitt tegi käes oleval nädalal alles esimsed treeningud peale vigastust ja ilmselt polnud tema vorm veel nädala lõpus toimunud treeningutel see, mis oleks olnud vajalik tõestamaks tema mängu kõlbuliku olukorda. Leetma kohta ei oska ma midagi öelda. Küll aga Andrusel on kena ja vinge uus soeng :D

1892
12.04.09, 23:26
Ei tea kas Kalju suudab 1000 inimest ka kohale meelitada? :D

fcfloraforever
12.04.09, 23:27
Kui Kurega ülemineku mängu mängisime, olid tribüünil ainult Kalju fännid. Saarlastel on meeletu potensiaal publiku toomiseks staadionile. Neil pole seal ühtegi kõrgemal tasemel mängivat pallimängu satsi peale vutimeeskonna. Ehk toob Kalju külaskäik uue publikurekordi lähiajal.
isegi mina kes ma seal mängul ei olnud nägin piltidelt kure fänne.ma ei tea kas sa lihtsalt olid üle joonud, et silm ei seletanud või tõesti olid kaljusse nii süvenenud, et ümbrusse ei vaadanud.

-Raul-
12.04.09, 23:30
No Kure fänne oli seal ikka näpuotsaga...

PETSINHO
12.04.09, 23:37

Suudab. 23 mai. Üks väike projekt siin on aga eks ole näha :)

Wuppi
12.04.09, 23:40
isegi mina kes ma seal mängul ei olnud nägin piltidelt kure fänne.ma ei tea kas sa lihtsalt olid üle joonud, et silm ei seletanud või tõesti olid kaljusse nii süvenenud, et ümbrusse ei vaadanud.

Hmmm, kus ma siis olin? Sa näed neid piltidelt kuid mina otse neid ei näe.. Arvutist ja kohapeal nähtust nägin natuke sõbralike Levadia- poole hoidjaid ja tuttavaid, kordades neid rohkem Kalju poolelt ja peale enda vähemalt 1te Flora fänni + ühte naiskonda kuuluvat pallivõlurit. Aga publikut oli sellegi poolest sel kevadisel laupäeval toredalt palju :)

Stauf
12.04.09, 23:41
Kui Kurega ülemineku mängu mängisime, olid tribüünil ainult Kalju fännid. Saarlastel on meeletu potentsiaal publiku toomiseks staadionile. Neil pole seal ühtegi kõrgemal tasemel mängivat pallimängu satsi peale vutimeeskonna. Ehk toob Kalju külaskäik uue publikurekordi lähiajal.

Vutimeeskond mängib teistest erineval aastaajal aga kui sa juba võrdlema hakkasid siis lisaks juurde, et Saaremaal on võrkpall ja korvpall kõvasti populaarsemad. Samuti ei kannata linnastaadioni vaatamistingimused eriti kriitikat.

Aga selles osas olen kindlasti nõus, et rohkem tööd võiks teha publiku staadionile meelitamisega. 8-9 aastat tagasi kui Neemelo ja co veel Kures olid, käisin peaagu pea igat kodumängu vaatamas. Missiis, et ühtegi saarlast polnud. Nüüd jõuan mängudele üha harvemini ning pigem eelistan Sörve JK mänge. Lihtsalt kurb on vaadata kuidas 10 aastaga pole midagi muutunud - sitt staadion ilma publikuta. Muutunud on ainult see, et meeskond koosneb nüüd saarlastest.

Aga lootus sureb viimasena ning võib-olla viimase aja head tulemused toovad suveks publiku tribüünidele.

sry, läks veits OT nüüd.

fcfloraforever
12.04.09, 23:43
Hmmm, kus ma siis olin? Sa näed neid piltidelt kuid mina otse neid ei näe.. Arvutist ja kohapeal nähtust nägin natuke sõbralike Levadia- poole hoidjaid ja tuttavaid, kordades neid rohkem Kalju poolelt ja peale enda vähemalt 1te Flora fänni + ühte naiskonda kuuluvat pallivõlurit. Aga publikut oli sellegi poolest sel kevadisel laupäeval toredalt palju :)

damn...
ma räägin üleminekumängust......Kure-Kalju

Wuppi
12.04.09, 23:55
damn...
ma räägin üleminekumängust......Kure-Kalju

Kohe öelnud et sellest räägid, enamus inimesi räägib siin laupäevasest mängust, mitte, sellest mis väga tk aega tagasi toimunud...

vincent
13.04.09, 01:22
Ta ju tsiteeris vastates Rauli postitust, kus oli väga selgelt Kure-Kalju üleminekumängust juttu?

Taux007
13.04.09, 01:58
Kuno, kui kaua aega läheb e-poega? Millal on lootust putka avamiseks?

sarvedega eesti mees
13.04.09, 06:10

1000 inimest ei ole näitaja pea asi et fänne jaguks igale mängule

Kuno
13.04.09, 09:25
Kuno, kui kaua aega läheb e-poega? Millal on lootust putka avamiseks?

Dreamcomi poisid tegelevad asjaga. Ma ei oska kuupäeva öelda.

vpiigo
13.04.09, 12:07
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=324347
Kas klubist keegi tahab ja võib selgitada?

fiadila
13.04.09, 12:17
Kas:
Savitski;
Novikov
Arruda, Maccari, Nunes;
Smirnov, Teever

Tükk keskel ja Kaukvere vasakus ääres. See mängiks paremini kokku ma arvan.

Hybrid Soldier
13.04.09, 13:28
Mitt ja meeskonnast väljas???!!! Ärge jamage nüüd. :(

aanvaller
13.04.09, 13:29
Miks Mitt eemaldati??

Selgitage seda "distsipliiniprobleemide tõttu".

taku*
13.04.09, 13:31
mitte, et ma teaks vastust, aga ma arvan, et kõike ei pea foorumis selgitama....

aanvaller
13.04.09, 13:53
minu arust just foorum oleks selleks õige koht :)

Daz Booob
13.04.09, 15:30
õigus. jalkat nagunii ei osata mängida, võiks siis vähemalt keelt peksta.
ja mitte kalju, vaid türisalu bank of suckceed.

Felipe
13.04.09, 16:33
Aitab küll Mittiga seotud negatiivsest siit saab lugeda ka veidikene positiivset (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=84)

erxu
13.04.09, 16:36
Palju Kalju fänne tuleb ka kolmapäeval karikamängule? :)

PETSINHO
13.04.09, 16:42
Palju Kalju fänne tuleb ka kolmapäeval karikamängule? :)

Selle küsimuse suunan kavalalt foorumikasutajale RoMaRiO, kes tegeleb Pantrite välisreisidega :D

Wuppi
13.04.09, 16:43
Lisaks eelpool välja toodud galeriidele, on väheke kobedam pildivalik kokku klopsitud ja üles laetud. Head Vaatamist (http://fotoshoot.pri.ee/Fotod/KaljuLevadia/)! :)

JanK
13.04.09, 18:09
Lugesin Kalju kodukat, esp. seda ajalugu/tänapäev - väga lahedalt kirjutatud, aga kes selle kirjutas? :)

-RoMaRiO-
13.04.09, 20:15
Türiga on nagu on. Aga kui palju oleks huvilisi Narva?

urmar
13.04.09, 21:00
Aitab küll Mittiga seotud negatiivsest siit saab lugeda ka veidikene positiivset (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=84)

Igaks juhuks täpsustan, et Ganvix mängib vähemalt sellel aastal teises liigas.

Ray
13.04.09, 21:45
Väga tore, et Savitski sai sümboolsesse koosseisu!

sarvedega eesti mees
16.04.09, 06:03
Felipe Nunes alistas Türi Ganvixi +4 väravat
kalju brassid on lõpuks üles sulanud -
go kalju go

oku
16.04.09, 08:14
Felipe Nunes alistas Türi Ganvixi +4 väravat
kalju brassid on lõpuks üles sulanud -
go kalju go

Ei taha vahukoore peale kakat raputada, aga Ganvix ei ole nüüd see vastane, kelle pealt lõplikku sulamisjäreldust teha.

s2nd3r
16.04.09, 19:11
kindlasti leiaksin foorumis surfates vastuse, aga kas on infot,millal Teeveri vigastuspaus lõpeb?

salajane33
16.04.09, 19:19
kindlasti leiaksin foorumis surfates vastuse, aga kas on infot,millal Teeveri vigastuspaus lõpeb?

mai - sinna võib veel paar nädalat otsa panna, et vorm taastuks, jaanuari lõpus öeldi, et aprillis saab vaikselt hakata juba liigutama eks varsti siis kuuleb täpsemalt millal jne..

ROOTSI KUNN
16.04.09, 22:27
Kas Kalju Pantrid Sillamäele ei sõida ? Meil päev enne ju Narvas mäng ja pole võimatu ,et vaatan ühe jutiga kaks mängu ära.

PETSINHO
16.04.09, 22:42
Kas Kalju Pantrid Sillamäele ei sõida ? Meil päev enne ju Narvas mäng ja pole võimatu ,et vaatan ühe jutiga kaks mängu ära.

Sõidavad ikka!
Kõigepealt siis see laupäev Narva. Kahjuks meid väga palju minemas pole Narva, kuna kohad limiteeritud ja kiiremad regajad eelistatud aga täpselt 20 meid siiski minemas. Pole just palju aga Kreenholmist tehakse Kopagakraana:D

Kuno
17.04.09, 22:16
homme väike narva tripp :)

ROOTSI KUNN
17.04.09, 22:50
Ma ennustan ,et Kalju võidab homme selle mängu. Narval pohmakas veel Levadia võidust ja Kalju on tõusuteel ,kuna pooled Eesti -brasiilia kogukonnast on vigased .:)

Hybrid Soldier
18.04.09, 15:55
Nojah... järjekordne kaotus. Narva on muidugi tugev vastane ka, aga aga aga..
Kaua see Balbinot paraneb veel? Saaks kellegi kindlama sinna keskkaitsesse. Praegune kaitse tundub kuidagi ebakindel.

aanvaller
18.04.09, 17:03
ma arvan kogu hooaaja.. tüüp tuli ainult raha lihtsalt teenima.

Sügavalt olen pettunud et jälle kaotus, ja mitte 1-0 vaid 3-0!!

Ma arvan et kui paneks kokku eelmise aasta Kalju versus Kalju 2009 siis eelmine teeks uuele sellist suhkamit..

vincent
18.04.09, 17:05
Kui kaua su verbaalne kõhulahtisus kestab veel?

Varikonto
18.04.09, 17:15
Ootan Kalju fännide kirjeid selle kohta, et mängul tegelikult ju midagi viga ei olnud ja asi areneb ( a la Levaadia vastu):rolleyes:

Çelik Destan
18.04.09, 20:21
Nii mõttetut jalgpalli ma pole elus näinud:S:S
kuidas saab mängida sellise tuulega:S???

fcfloraforever
18.04.09, 20:26
Nii mõttetut jalgpalli ma pole elus näinud:S:S
kuidas saab mängida sellise tuulega:S???

mõttetu on kiruda ilmastiku olusid, mis olid mõlemale tiimile samad.

-RoMaRiO-
18.04.09, 20:53
Komöödia Ida-Virumaal.

Esimene poolaeg mängis Kalju vastutuult, kus palli sai lüüa max 20m. enamus lööke äärele maandus üle äärejoone. Umbes 20. minutil oli Kaljul super võimalus, Felipe mängis juba väravavahist mööda ja Kõlul oli vaid pall lüüa tühja väravasse, aga ju siis väljak soosis koduvõistkonda.

Mõned minutid hiljem löödi nurgalöögist värav, hiljem lausa kornerist täitsa otse. Mõlemal väraval ülisuur roll tuulel.

Sellega oli pmst mäng tehtud kah. Vabandada on küll mõttetu, kuid Narval oli täna õnne, Kaljul mitte. Aga jalgpallis võidab tugevam, ju Narva oli siis parem.

Seis on küll nutune, kuid me ei kaota usku meeskonda. Praegu on siiski puudu eelkõige just Teeveri tüüpi mehest, kes suudab ka ise palliga miskit teha ning ei pea ründajale kõike ette-taha ära tegema.

Nüüd tuleb karikavõit võtta, liigas medal välja võidelda ning Balti liigas mitte kohe välja kukkuda, siis võib veel hooaja ilusates toonides lõpetada.

Çelik Destan
18.04.09, 21:02
Komöödia Ida-Virumaal.

Esimene poolaeg mängis Kalju vastutuult, kus palli sai lüüa max 20m. enamus lööke äärele maandus üle äärejoone. Umbes 20. minutil oli Kaljul super võimalus, Felipe mängis juba väravavahist mööda ja Kõlul oli vaid pall lüüa tühja väravasse, aga ju siis väljak soosis koduvõistkonda.

Mõned minutid hiljem löödi nurgalöögist värav, hiljem lausa kornerist täitsa otse. Mõlemal väraval ülisuur roll tuulel.

Sellega oli pmst mäng tehtud kah. Vabandada on küll mõttetu, kuid Narval oli täna õnne, Kaljul mitte. Aga jalgpallis võidab tugevam, ju Narva oli siis parem.

Seis on küll nutune, kuid me ei kaota usku meeskonda. Praegu on siiski puudu eelkõige just Teeveri tüüpi mehest, kes suudab ka ise palliga miskit teha ning ei pea ründajale kõike ette-taha ära tegema.

Nüüd tuleb karikavõit võtta, liigas medal välja võidelda ning Balti liigas mitte kohe välja kukkuda, siis võib veel hooaja ilusates toonides lõpetada.

olen sinuga nõus Mario!:D

lorenzo
18.04.09, 21:11
juba mõtlete hooaja lõpule?

-Raul-
18.04.09, 21:26
Esimese ringi kaotustel on objektiivsed ja subjektiivsed põhjused. Pole siin aega pisarat poetada. Tuleb Paidel puur täis taguda ja hooaja üheks põhilahinguks valmistuda. Sillamäel on Kalju tõehetk. Lootust on, et osa haiglapalati mehi saab terveks selleks mänguks. Siis vaatame edasi mäng mängult...

Warren
18.04.09, 21:34
Esimese ringi kaotustel on objektiivsed ja subjektiivsed põhjused. Pole siin aega pisarat poetada. Tuleb Paidel puur täis taguda ja hooaja üheks põhilahinguks valmistuda. Sillamäel on Kalju tõehetk. Lootust on, et osa haiglapalati mehi saab terveks selleks mänguks. Siis vaatame edasi mäng mängult...

Et nagu Paide mänguks ei valmistugi.Mütsiga lööma minna on küll väike viga. Arvestades, et olete napilt võitnud tagumise otsa klubisid.

Stauf
18.04.09, 21:38
Nagu ma enne Levadia ja Narva mängu ütlesin...

Kõik on tore ja ilus, aga kui te järgmised 2 mängu punkte ei võta siis on medal läinud.

Kahju muidugi. Sümpaatne sats, normaalsed mängumehed, klubi väärtused tunduvad paigas olevat, aga midagi nagu jääb puudu.

Ei ole enam seda sära, mis oli eelmisel hooajal...

almar
18.04.09, 21:52
tänast mängu ei oska kuidagi kommenteerida, kuid tuul soosis siis narvat rohkem nagu räägitaxe. kure viljandi mängul oli ka näha et see tegi mängukäigu keerulisemax. kuid tingimused mõlemale samad ja ple siin miskit kiruda. levadia vastu mäng oli juba hea, lootsin et kalju teeb narvale säru, kuid võta näpust. ikka veel ei olda mänguhoos ja ainult teeverist keda siin kõik taga nutavad ei aita, kui puuri lyyaxe 3 palli. esimene poolaeg on olnud minu arust kogu aeg hea, kuid teine poolaeg vajutaxe ära. nt viljandi tammeka vastu oli selgelt näha. mis teil seal poolajal toimub riietusruumis?
7 punktiga paidega samal pulgal olles tulex võtta neid tõsiselt mitte nagu Raul väidab, et lihtsalt puur täis lyya. medal on läinud. kui nii edasi jätkub, siis vaat, et kalju üleminekumänge ei hakka mängima, mida loomulikult ei juhtu, selles olen kindel tglt.
kas mindi liiga suure hurraaga teise ML hooajale?

Çelik Destan
18.04.09, 21:57
mida ikka öelda on Tiitli pretendentidele kaotasime Sillamäele 3:1, Levadiale 2:1 ja Narvale 3:0

almar
18.04.09, 22:00
viljandiga 1-1 viik, minimaalne võit t kalevi ja tammeka vastu 2-1 mõlemale ei ole ka suuremasi mäng

-Raul-
18.04.09, 22:05
Paidel puur täis lüüa ongi ülesanne ehk aeg on hakata lõpuks väravaid ka lööma! Igaks mänguks nagu valmistutakse.... aga kui ka Paide vastu ei suudeta väravaid lüüa siis on küll juba midagi valesti!

Çelik Destan
18.04.09, 22:05
jep
tähendab seda et peab ennast kokku võtma ja 1.ringi viimastes 2-s mängus vaja võtta max punnid!

Stauf
18.04.09, 22:12
Paidel puur täis lüüa ongi ülesanne ehk aeg on hakata lõpuks väravaid ka lööma! Igaks mänguks nagu valmistutakse.... aga kui ka Paide vastu ei suudeta väravaid lüüa siis on küll juba midagi valesti!

Ei tea mis peksupoiss see Paide teile olema peaks? Sama palju punkte ja 3 väravat rohkem sisse lasknud. Vaadake, et teile endale puur täis ei lööda.

Warren
18.04.09, 22:20
Ei tea mis peksupoiss see Paide teile olema peaks? Sama palju punkte ja 3 väravat rohkem sisse lasknud. Vaadake, et teile endale puur täis ei lööda.

Mõtlesin ka just sama-imelik suhtumine.Minnakse puuri täis lööma aga mitte kolme punkti järgi.

-Raul-
18.04.09, 22:22
Ära erutu, saan aru, et sa Paides elad, mitte Nõmmel. Aga nagu mainisin, et vähemalt alustuseks tuleks rünnakupotensiaal taastada. Ja seda on hea järgmisel kodumängul teha, sorry et just Paide vastu tuleb, aga see on loos.

almar
18.04.09, 22:24
njh kas tuleb siis puuri täislöömine nagu pärnuski 5-5 we.
mehed peaxid end korralikult kokku võtma ja otsustavamalt tegutsema. kindlad väravad on löömata jäänud ehk siis seekord ollaxe kindlamad ja osavamad. kaitse peab end korrigeerima kõvasti kohe.

Kuno
18.04.09, 22:26
Mis siin ikka, tuleb edasi elada. Kellele meist ikka selline olukord väga meeldiks, ootused on ju kõrged. Väike ülevaade ja kommentaarid leiate siit: http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=89

Ühesõnaga, mis meid ei tapa, teeb meid tugevamaks!
NB! Praeguses seisus me kindlasti ühtegi vastast alahindama ei hakka!!!!

Warren
18.04.09, 22:33
Ära erutu, saan aru, et sa Paides elad, mitte Nõmmel. Aga nagu mainisin, et vähemalt alustuseks tuleks rünnakupotensiaal taastada. Ja seda on hea järgmisel kodumängul teha, sorry et just Paide vastu tuleb, aga see on loos.

Ma ei erutugi. Võiks lihtsalt roosad prillid eest võtta.
Ja ei ela Paides ka.

HABE
18.04.09, 22:42
Jamate siin, tuli kaotus taas, okey, homme uus päev ja järgmine nädal uus mäng. Mis kehvasti ja valesti see uuesti ja korralikult. Hooaeg alles hakkas ning minu arvamus on see, et see hooaeg on kõikidel meeskondadel millagil see mõõn, Kaljul ja Floral hetkel, küll Levadial ja Sillamäel ka tuleb millagil hooaaja käigus see. Tibusi loetakse sügisel ning Me usume Nõmme Kalju headesse esitustesse see hooaeg veel. Uued mehed, vigastused, noored, meeskond vajab hetkel aega et tegusi tegema hakata. Loomulikult soovivad häid tulemusi kõik kohe aga elu ei ole nii ilus ja roosiline alati. Päikest!!!

smörgåsbord
18.04.09, 22:47
Nõmme Kalju tänane Meistriliiga kohtumine võõrsil Narva Transiga lõppes tugeva tuule ja mitmete põhimeesteta mänginud pealinna klubile "kuiva" 0:3 allajäämisega.

.. vahva tuul selline, mis pallid nimme ainult ühe meeskonna väravasse keerutab ja kahe poolaja vahel 180-kraadise pöörde teeb. vaesekesed.

pakun, et siin on tegu sabotaažiga vene stiilis, kus pühade aegu imeväel taevast pilved kaovad ja nii.

Stauf
18.04.09, 22:49
"Lööme puuri täis" ; "Ootame Teeverit" ; "Rünnak kehv" - Mis te sellest rünnakust nii kangesti laidate? Täna oli alles teine mäng mil te väravat ei suutnud lüüa. Pigem vaadake oma kaitseliin üle. Teever oleks võinud täna ju 1-2 väravat lüüa - pähe oleksite ikka saanud.

-Raul-
18.04.09, 22:50
Roosad prillid võib siis ette panna kui täitsa pizdets ja pole enam midagi teha..! Optimistid võitlevad edasi.

HABE
18.04.09, 22:53
"Lööme puuri täis" ; "Ootame Teeverit" ; "Rünnak kehv" - Mis te sellest rünnakust nii kangesti laidate? Täna oli alles teine mäng mil te väravat ei suutnud lüüa. Pigem vaadake oma kaitseliin üle. Teever oleks võinud täna ju 1-2 väravat lüüa - pähe oleksite ikka saanud.

Meeskonnal puudub liider hetkel nagu Kuno ütles. Teever oli eelmine hooaeg see liider meeskonnal. Vigastused mõjutavad igat liini, nii kaitset kui ka rünnakut. Laske meeskonnal omad järeldused teha ning lõpetage see vingumine ja virisemine ära, halb kuulata. Küll ei kõlba üks ega teine. rõõmsamaid toone paluks.

-RoMaRiO-
18.04.09, 22:58

Sa oled tola. Ega ründaja ülesanne ainult väravaid lüüa ei ole, ründaja peab suutma hoida palli, mängida kaaslasele või teha miskit huvitavat ise. Mida rohkem ta palliga töötab, seda rohkem saavad ka kaitsjad puhata ning ei kipu tulema lihtsaid eksimusi. Tänapäeva jalgpallis kaitsja ei tegele enam ainult kaitsmise ega ründaja ründamisega.

Stauf
18.04.09, 23:07
Sa oled tola. Ega ründaja ülesanne ainult väravaid lüüa ei ole, ründaja peab suutma hoida palli, mängida kaaslasele või teha miskit huvitavat ise. Mida rohkem ta palliga töötab, seda rohkem saavad ka kaitsjad puhata ning ei kipu tulema lihtsaid eksimusi. Tänapäeva jalgpallis kaitsja ei tegele enam ainult kaitsmise ega ründaja ründamisega.

1. Loe mu postitus uuesti rahulikult läbi. Siis saad võib-olla pointile pihta.
2. Tipuründaja esmaülesanne on lüüa väravaid. Kui ta seda suudab on muu teisejärguline.

PraS
19.04.09, 00:16

teie potensiaal on praegu vigane ning enne kolmandat ringi tõenäoliselt ei naase ka.

Ray
19.04.09, 00:38
Tõsiselt tegijad selgeltnägijad on kokku tulnud...!

almar
19.04.09, 08:47

mina ei ole kahjux näinud muid värke et ka ryndaja on tulnud kaitsesse ja kaitse sekkunud eduliselt ryndesse. vb olen vaatanud sitasti ja valesti läbi oma õlleste silmade, kuid siiski tuleb miskit väga räigelt korrigeerida.
kõik ei platseeru ainult ryndele. kaitse tuleb kõigepealt pidama saada ja siis vast jääb ka 0 kaljule kui rene ei tee imexpandavaid väravaid. olen siiski siiani kuri selle flora värava üle.
mis siis ryndaja eesmärk veel on peale värava löömise ja ohtliku olukorra tekitamise? roheline nagu ma olen äkki valgustad mind romario

ROOTSI KUNN
19.04.09, 23:52
Seitse vooru peetud ja seitse punni kontol. Kes oleks osanud seda arvata ?
Aga jah .. kuuled killukese siit ja sealt ,kuidas brassid ennast siin üleval peavad ning enam ei panegi mind imestama ,et miks Kalju vaatamat suurtele ootustele on tabeli teises pooles.

PraS
20.04.09, 01:46
Seitse vooru peetud ja seitse punni kontol. Kes oleks osanud seda arvata ?
Aga jah .. kuuled killukese siit ja sealt ,kuidas brassid ennast siin üleval peavad ning enam ei panegi mind imestama ,et miks Kalju vaatamat suurtele ootustele on tabeli teises pooles.

unusta ära need mängijad. tuleta meelde kes neil pealik on ja siis äkki saad aru miks see feim nii suur on ja tulemit pole.

aga samas pole mul õigus ka sellise arvamusliidriga võistelda :D

oku
20.04.09, 13:40
Sooviks jõudu kodulehe arendamisel. Oleks kurb kui toimuks sama, mis eelmisel aastal - hooaja alguseks saadi vaatamata suurtele plaanidele pooliku asjaga valmis ja pärast ei arenenud enam suurt midagi.

Nii et jaksu!

Nõu offenss, aga selline oli mu postitus kuu aega tagasi. Vaatasin huvi pärast kodulehte, mõni nipet-näpet asi vaid muutunud.

Kuno
20.04.09, 14:03
Nõu offenss, aga selline oli mu postitus kuu aega tagasi. Vaatasin huvi pärast kodulehte, mõni nipet-näpet asi vaid muutunud.

Kuule Oku, äkki tahad vabatahtlikult seda asja teha? Meil poleks selle vastu midagi... Siis ei pea sa teistelt küsima, aga kõik sõltub sinust endast :)

Felipe
20.04.09, 15:37
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=90 hakkab vaikselt looma.

MihkelHK
20.04.09, 16:11
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=90 hakkab vaikselt looma.
http://www.hkfa.com/var/images/team/teamphoto/20082009/div1/progoal.jpg

Päris huvitavates meeskondades on ta mänginud;)

Stauf
20.04.09, 16:37
"Oma debüütmängus Nõmme Kalju ridades FC Flora vastu jalaluu murdnud Itaalia passiga brasiilasest keskkaitsja Diego Douglas Balbinot..."

"...mees, keda jalaluu murru sarnane vigastus ei peata vaid teeb veel näljasemaks."

Mis tal siis õigupoolest juhtus? Ja mis asi on jalaluu murru sarnane vigastus?

Hybrid Soldier
20.04.09, 17:19
Nagu ma aru sain, tuli tal väike kild jalaluust ära vms?

"...mees, keda jalaluu murru sarnane vigastus ei peata vaid teeb veel näljasemaks."

See lause lööb kohe Nemanja Vidici silme ette :D

oku
21.04.09, 12:11
Kuule Oku, äkki tahad vabatahtlikult seda asja teha? Meil poleks selle vastu midagi... Siis ei pea sa teistelt küsima, aga kõik sõltub sinust endast :)

Tänud pakkumast, aga mul pole selle jaoks aega. Lisaks ei tegele ma otseselt veebiarendusega. Pillasin siia kunagi mõned lihtsad märkused, mille muutmist/lisamist lehel võiks kaaluda, aga tundub, et need kadusid üldise möllu sisse ära.

Olen aru saanud, et lehel on tegijad olemas. Kui nende näol on ka tegemist vabatahtlikega, siis ei ole mul midagi kräunuda. Vastasel juhul oleks tore peale jutu ka tegusid näha.

Felipe
21.04.09, 13:48
Veebiteema jätkuks siis homme ilmub Kalju kodulehel üks lugu ühest mängijast, tema ajastu on alanud ja ta väärib seda lugu :)

Täna mõne tunni pärast peaks tulema ka väike uudis Murilo Maccarist.

salajane33
21.04.09, 14:18
Veebiteema jätkuks siis homme ilmub Kalju kodulehel üks lugu ühest mängijast, tema ajastu on alanud ja ta väärib seda lugu :)

Üks kelle ajastu algas on Savitski. Tema kohta võiks ka teha loo, kui just see juba homme ei ilmu.

masturr
21.04.09, 14:21

pakun et lugu tuleb Tsikist

Felipe
21.04.09, 14:55
MURILO MACCCCCCCCARI (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=92)

PraS
21.04.09, 15:40
MURILO MACCCCCCCCARI (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=92)

Mind huvitab,et mis mäng oli see kus ta 65000 pealise publiku eest debüüdi tegi?

Shermann
21.04.09, 15:48
Mis on suurim pealtvaatajate arv mille ees oled mänginud?

65 000 pealtvaatajat mängus Reggina Juventus. See oli esimene ja ainus mäng mul Serie A-s enne kui Sloveeniasse siirdusin.

http://www.jkkalju.ee/?page=91&mid=3

mazz
21.04.09, 15:52
Samas google sellist mängu ei leia, kui just pingil istumist debüüdiks ei loeta ja publikuarvuga natuke ei liialdata:

http://soccernet.espn.go.com/match?id=188278&cc=5739

Jeti88
21.04.09, 15:54
Reggina-Juventus 0-2
Reti: Trezeguet (J) 23' p.t., Del Piero (J) 46' s.t.
Reggina: Pelizzoli, Cannarsa, Giosa (Missiroli 29' s.t.), Lanzaro, Biondini, Vigiani (Carrobbio 23' p.t.), Gia. Tedesco, Castiglia, Modesto, Cozza, N. Amoruso (Bianchi 19' s.t.). All. Mazzarri.
Juventus: Buffon (Abbiati 42' s.t.), Balzaretti, Kovac, F. Cannavaro, Zambrotta, Camoranesi, Emerson, Giannichedda, Nedved, Trezeguet (Del Piero 27' s.t.), Ibrahimovic. All. Capello.
Arbitro: Banti.

m2xxx
21.04.09, 16:11
Reggina-Juventus 0-2
Reti: Trezeguet (J) 23' p.t., Del Piero (J) 46' s.t.
Reggina: Pelizzoli, Cannarsa, Giosa (Missiroli 29' s.t.), Lanzaro, Biondini, Vigiani (Carrobbio 23' p.t.), Gia. Tedesco, Castiglia, Modesto, Cozza, N. Amoruso (Bianchi 19' s.t.). All. Mazzarri.
Juventus: Buffon (Abbiati 42' s.t.), Balzaretti, Kovac, F. Cannavaro, Zambrotta, Camoranesi, Emerson, Giannichedda, Nedved, Trezeguet (Del Piero 27' s.t.), Ibrahimovic. All. Capello.
Arbitro: Banti.

Krt kas ma olen pime aga Maccari nime ma ei leia siit, mitu korda lausa vaatasin.

Jeti88
21.04.09, 16:11
Krt kas ma olen pime aga Maccari nime ma ei leia siit, mitu korda lausa vaatasin.

Mida ei ole seda ei ole ;)

Mazz jõudis natuke ette ennem muidugi...

Warren
21.04.09, 16:33
Eei ole jah. Kuid tuleb ausalt ütelda, et sinna pingi pealegi vist igat klouni ei võeta-omaette saavutus seegi.

m2xxx
21.04.09, 17:03
Eei ole jah. Kuid tuleb ausalt ütelda, et sinna pingi pealegi vist igat klouni ei võeta-omaette saavutus seegi.

Seda kindlasti!

oku
21.04.09, 18:39
Maccaril on vist umbes 3 mängu ja 2 väravat Nõmme eest. Kui nüüd päike välja tuleb ja brassidele peale paistab, siis peaks sellest mehest Meistriliiga selle hooaaja üks staare saama.

Ma korra käisin vaatamas Kalju mängu, aga selline "lehmad libedal jääl" varakevadine vutt ei anna mehe võimetest vast kõige paremat pilti. Ennustan 15+ väravat sel hooajal, kui luud-kondid terved.

kriitikameel
21.04.09, 21:46
mis siin ikka, ilmselt mängis vale nime all.
arvatavasti del Piero nime all, aga Juve poolel - awesome

marrrtin
21.04.09, 22:15
http://www.soccernet.ee/news.php?id=25257

midagi huvitavat

aanvaller
21.04.09, 22:24
nagu tal vähe neid pakkumisi peale milani oleks..

salajane33
22.04.09, 15:41
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=91

Oligi Savitski :D

Jasper
22.04.09, 18:15
Juventuse Serie A mängul 65k? :ham9:

eika
22.04.09, 18:42
Juventuse Serie A mängul 65k? :ham9:
Võõrsil toimunud mäng ju.

Jasper
22.04.09, 20:59
Võõrsil toimunud mäng ju.

Seda enam. Siis pole staadionidki, kus see arv kokku saada(San Siro ja Olympico v.a.)

Tuletab meelde, kuidas Mike Emelay omal ajal väidetavalt kahemiljonilisele publikule laulis kuskil mooramaal vms. Ekspressis või kuskil kommeteeriti seda, et ainuke võimalus niipalju hingi kohale ajada oli sipelgapesa ees aariat visata.

carry on

VIII VOOR
Laupäev, 25. Aprill, 14.00 (HIIU STAADION)
Nõmme Kalju vs FC Flora Paide

Hybrid Soldier
24.04.09, 18:27
Kõik nõmmekad poole tunni pärast Hiiu Arenale Kalju II mängu vaatama! :)

Felipe
25.04.09, 08:47
Roosa ruulib (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=98)

HABE
25.04.09, 13:06
Võit ja võimalikult suureskooriline võit. Kõik alla selle on pettumus täna.

Hybrid Soldier
25.04.09, 16:02
Kena mäng oli. Kalju domineeris terve mängu.
Lõpus mindi iluväravate löömise peale, kahjuks läks enamus latti :D

salajane33
25.04.09, 17:50
Nagu kommentaator kohapeal ütles siis, mida soojemaks ilm läheb ja mida kõrgemal päike, seda rohkem lööb Felipe(loe: brassid) väravaid. Loodame, et siis hakkavad seisud paranema ;) Rene sai ka korralikult hakkama, aga loodan siiski, et see mäng oli rohkem puhkus Savitskile, kui Kaasi comeback.

krissucool
25.04.09, 18:30
Nagu kommentaator kohapeal ütles siis, mida soojemaks ilm läheb ja mida kõrgemal päike, seda rohkem lööb Felipe(loe: brassid) väravaid. Loodame, et siis hakkavad seisud paranema ;) Rene sai ka korralikult hakkama, aga loodan siiski, et see mäng oli rohkem puhkus Savitskile, kui Kaasi comeback.

Savitski on ju küll nii palju see hooaeg mängind et puhkust vajaks.

Wuppi
25.04.09, 18:30
Niih minu poolt väike galerii (http://soccernet.ee/gallery/415/) üles laetud. Ilus päikseline päev ja täitsa nauditav mäng Kaljult. Õhtuks laen kuhugile ka 3st väravast ühe toreda pildi seeria väikse videolõiguna.. :)

Ahjaa mängult lahkudes leitsin teel Nõmme keskusesse paar mängupiletit, kes võtab omaks, et on mingid piletid kaodanud võiks sellest teada anda mulle, mis mängu(de)ga tegemist, siis saakb need soovi korral omanikule ära anda.. ;)

Felipe
25.04.09, 18:33
Noo neid U-19mängude pileteid vedeles igal pool maas, mingit kultuuri ei näe ega ei kuule :S

Wuppi
25.04.09, 18:39
Noo neid U-19mängude pileteid vedeles igal pool maas, mingit kultuuri ei näe ega ei kuule :S

Nuu selge, eks siis kingin mõnele sõbrannale ära :)

HABE
25.04.09, 18:45
Niih minu poolt väike galerii (http://soccernet.ee/gallery/415/) üles laetud. Ilus päikseline päev ja täitsa nauditav mäng Kaljult. Õhtuks laen kuhugile ka 3st väravast ühe toreda pildi seeria väikse videolõiguna.. :)

Ahjaa mängult lahkudes leitsin teel Nõmme keskusesse paar mängupiletit, kes võtab omaks, et on mingid piletid kaodanud võiks sellest teada anda mulle, mis mängu(de)ga tegemist, siis saakb need soovi korral omanikule ära anda.. ;)

Mäng oli tõesti ilus. Värava võimalusi jääti liiga palju kasutamata aga vähemalt 3 löödi ära ning NULLI MÄNG EHK TAGA HOITI 0.

Head pildid. Kas kusagil on suurem hulk võimalik vaadata tänasest?

John Barleycorn
25.04.09, 19:10
Kena mäng oli. Kalju domineeris terve mängu.
Lõpus mindi iluväravate löömise peale, kahjuks läks enamus latti :D

see on saavutus juba:lahe: domineerida vastu Paide;)

Makelele8
25.04.09, 19:25
Nunes ja Novikov suuper mang!!!!!

Wuppi
25.04.09, 20:56
Head pildid. Kas kusagil on suurem hulk võimalik vaadata tänasest?

Nu lisa on nüüd Kalju kodukal (http://www.jkkalju.ee/?mid=9&module=gallery&gid=32) saada.

Jasper
25.04.09, 21:14
Ja Brasiilia mängu pileti võidab Piletilevist ... - RIGGED GAME!

--andres--
25.04.09, 22:29
Millal see meie ShopShop avatakse?

Wuppi
25.04.09, 22:47
Niih aega läks, kuid üht teist vaatamiseks on valmis saanud pisike klipike (http://www.youtube.com/watch?v=0AfR96nEoiA). Täpsemalt siis tegemist 3:0 värava eeltöö ja selle realiseerimisega. Vabandan kehva valgustuse pärast, kuna olin just objektiivi ära vahetamas.

Felipe
25.04.09, 22:49
Ja Brasiilia mängu pileti võidab Piletilevist ... - RIGGED GAME!

Kõik Nõmme Kalju kodumängudel toimuvad piletiloosimised toimuvad mänguinspektori jälgimise all. Tema vaatab üle loosimise, et kõik oleks korrektne, reeglina on loosijaks siis ka mängudel olev inspektor isiklikult, kuid vahepeal on tõmbajaks olnud ka keegi teine, tänanegi tõmbaja, Nõmme Kalju legendmängija tõmbas välja Piletilevi piletid, mis teha saatus on selline.

Samas kui inspekorid ise tõmbavad ka järjest välja Piletilevi pileteid siis pole siin märkugi mingisugusest kokkumängust v ma eitea millest.

Jasper
25.04.09, 22:56
tänanegi tõmbaja, Nõmme Kalju legendmängija

ot kuidas teda tutvustatigi?

ja rigged game ei ole üleliia tõsiseltvõtav rant ;)

C'mon Pussylovers!

-RoMaRiO-
25.04.09, 23:15
Aitäh kõigile, kes kohal olid
aitäh kõigile, keda ei olnud, aitäh teilegi, oligi parem.

jällenägemiseni ja võitudeni, ärge palun riielge teatud asjaolul, aga medali me võtame.

Kuno
25.04.09, 23:29
Ka minu poolt fännidele tänud... Ilma naljata, see oli selle aasta kõige häälekam kaasaelamine! SUPER!

Kolmapäeval ootab ees selle aasta ehk kõige olulisem kohtumine kus võib selguda meie pääs UEFA sarja... Ma organiseerime bussi neile kes peavad oluliseks, nädalasees Kaljut toetada ja Sillamäele kaasa sõita!

Andke, siis märku kes on tulemas ja sõidame koos Sillamäele!

Hybrid Soldier
26.04.09, 00:07
Ka minu poolt fännidele tänud... Ilma naljata, see oli selle aasta kõige häälekam kaasaelamine! SUPER!

Heh, äkki aitas tuul kaasa kuna Levadia mängul tundus küll fänlus häälekam tribüünil :D

-RoMaRiO-
26.04.09, 01:21

Kolmapäeval ootab ees selle aasta ehk kõige olulisem kohtumine kus võib selguda meie pääs UEFA sarja... Ma organiseerime bussi neile kes peavad oluliseks, nädalasees Kaljut toetada ja Sillamäele kaasa sõita!

Andke, siis märku kes on tulemas ja sõidame koos Sillamäele!

Mina olen Sillamäel kohal ning ei toeta meeskonda vaid UEFA karikasarja, vaid lausa põhiturniirile!

almar
26.04.09, 03:10
tänene mäng siis toimus säästukas vaadates. tundus palju parem mängupilt kui tribyynil vaadates, sry fännid, kuid siiski säästukas tundub olevat parem, saab teha grilli ja vabalt tunda end. ei ole kedagi kes näpuga näitax ja virisex et miskit valesti tehaxe.
mängukäigult hakkavad vist tõesti brassid ülesse ärkama "suve tulekuga" lüüakse ära ka kindlad väravad, kuid lõpus hakati liialt ilutsemisega tegelema. arusaadav et 3-0 edu, kuid siiski tulex jääda reaalsusesse ja kollid ära lüüa. nyyd vast võetaxe võit ka kure üle ja järgmine kodumäng ka, kuid need ju siiski esiliigast tõusnud klubid ja võit nende üle ei tohix olla mingisugune suur saavutus. tuleks vaadata siiski s kalevi flora levadia ja narva mängudelt, et kalju peax miskit ette võtma. nyyd kui haavistu oma pikkuselt mängus, siis ei tohix tekkida olukordi kui kaitse seljataha pall lüüaxe. tänasest mängust oli näha, et ta kindlasti vajalik inimene kaitses, tegi korralikku tööd peale eemalolekut.

Jasper
26.04.09, 07:31
säästus oli ikka väga luks olla. päike. see teadvustamissüsteem tundub olevat ka säästukale vungitud. mändide vahel saab isegi aru, mis seal räägitakse ja ei pea kõrvatroppe kasutama.

mängust tuli ka õnneks kindel võit. a miks keegi nunest ei õnnitlenud esimese värava puhul(v.a. üks mängija)?

-RoMaRiO-
26.04.09, 10:49
Mängust veel rääkides, siis kohati oli täitsa lust mängupilti vaadata. Keskväli töötab nagu õlitatult, kaitse pidas. Aga mis jätkuvalt on probleemiks, siis värava ees ei ole meest, kes paneks i-le punkti. Smirnov oma praeguses konditsioonis ei ole päris õige mees sinna, aga keda sa sinna ikka väga paned. Selle ajaga, mis ta oma õigel kohal paremal äärel mängis, oli ta väga hea. Meeskonnale kindlasti kasulikum mängija.

nr24
26.04.09, 11:07
Sai ka korra esimesel poolajal säästukalt läbi jalutatud.
Ütleme nii, et keskväli on teil jah vägagi tugev. Kui kure näitab kodus samasugust mängu nagu tammeka vastu, on kaotus kerge tulema, aga kui mehed suudavad ennast kokku võtta, kaitse peab, siis võime isegi ära nõelata. Paide võimalused olid ka tänu sellele, et kontrast üritati nõelata, aga ei läinud läbi... eks näha on :) Kuressaare Linnastaadionil näeme

PraS
26.04.09, 14:36
Osa primadonnasi leidis aega ka võitu tähistada ja seda Nimetas tehes. Mõni isegi mõnusas joobes :D

Keskväli teil jah võimas, ega ju igaüks Paide keskvälja mängedeldes üle ei mängi.

kitty72
26.04.09, 16:35
http://rutube.ru/tracks/1820824.html...3e0251239c7812

kitty72
26.04.09, 16:40
http://rutube.ru/tracks/1820824.html?v=0e0e137d15f64b82143e0251239c7812

HABE
26.04.09, 16:47
http://rutube.ru/tracks/1820824.html?v=0e0e137d15f64b82143e0251239c7812

Väga hea näha et ka Sillamäe teeb reklaami mängule.

Saarlane
26.04.09, 16:50
Vaevalt, et üks Windows Movie Makeri videoklipp kusagil vähese külastatavusega vene portaalis nüüd palju inimest juurde toob. Eeldatavasti on kohalikke ikka mängu vaatamas viiekümne kanti, nagu oli Tallinna Kalevi vastu, teise kontigenti moodustavad sama suur hulk Kalju fänne.

aanvaller
26.04.09, 16:55
Vaevalt, et üks Windows Movie Makeri videoklipp kusagil vähese külastatavusega vene portaalis nüüd palju inimest juurde toob. Eeldatavasti on kohalikke ikka mängu vaatamas viiekümne kanti, nagu oli Tallinna Kalevi vastu, teise kontigenti moodustavad sama suur hulk Kalju fänne.

Folks call that irony, you know..

Aga kuna nüüd Sillamäe ja Kalju vaheline kohtumine on natuke tähtsam kui meistriliiga kohtumine, siis kardan et võib päris palju publikut tulla.

Saarlane
26.04.09, 17:00
Folks call that irony, you know..

Taba siis seda, joller

HABE
26.04.09, 17:04

Eestlaseid ei külasta seda kohta aga vene keelt kõnelevad inimesed külastavad päris palju selliseid kohti.

Kuno
26.04.09, 17:59
Heh, äkki aitas tuul kaasa kuna Levadia mängul tundus küll fänlus häälekam tribüünil :D

Tuul või mitte, aga fännid olid tasemel!

Elari#3
26.04.09, 18:42
Ei tohi, see on Maastikukaitse ala ja praktiliselt seal ei tohiks istudagi :P :D

Wuppi
26.04.09, 19:29
staadionile kõrgemad ja läbi paistmatumad aiad ümber :D

Eugen
26.04.09, 22:08
Kuno tehke midagi sinna säästu sektorisse, tõmmake lindid ümber ja hakake pileteid müüma sinna.
Sealt oli palju parem mängu vaadata sest, see on kõrgem kui hiiu statka tribüünid. Mõnus loodus ja puha ja.....

Mina mu 3 sõpra ostsime pileti ja läksime säästukale kuna seal hea päike ja võimalus head õlli libistada(loe: mitte alecoqi)

HABE
26.04.09, 23:20
Nõmme Kalju sõidab Sillamäele, võidu võtab magusa,
Kojusõidul tähistavad võitu magusat.
Panter sügisel Euroopasse sõidab.

KeRRRt
26.04.09, 23:30
Nõmme Kalju sõidab Sillamäele, võidu võtab magusa,
Kojusõidul tähistavad võitu magusat.
Panter sügisel Euroopasse sõidab.

tundub, et te vajate riim-meistrit.
nõmmes peaks leiduma ju underground räppareid.

Kuno
27.04.09, 00:02
alati on kuskil mugavam peaasi, et paar krooni tasku jääb... Mõned käivad poes söömas ka, enne kassat on vorstipakk tühi. küsimus on selles, et mis kasu sellest jalgpallile on?

taku*
27.04.09, 00:22
Mõned käivad poes söömas ka, enne kassat on vorstipakk tühi. küsimus on selles, et mis kasu sellest jalgpallile on?

nojah, sellest vist tõesti suurt kasu ei tõuse:D

Kuno
27.04.09, 09:06
nojah, sellest vist tõesti suurt kasu ei tõuse:D

Aga mugav on ;)

IndrekL
27.04.09, 09:06
Ilmselgelt kui ei viitsi täispakitud tribka peal vaadata ning soovid rahus mändide all end mugavamalt tunda, siis oled klubijalgpalli vaenlane.

PETSINHO
27.04.09, 10:34
Mina mu 3 sõpra ostsime pileti ja läksime säästukale kuna seal hea päike ja võimalus head õlli libistada(loe: mitte alecoqi)

Kusjuures, ma kuulsin, et peale teie olid veel mõned inimesed, kes lunastasid väravas pileti ja vedasid ennast koos õllekottidega loodustribüünile. Flora seltskonnal oli vist grill ka kaasas olnud.

$$$
27.04.09, 14:11
Aga Kuno, milleks peavad kõik, kes mängu vaatama tulevad higistama õlg õla vastu tribüünil? Looge tingimused ja siis ostetakse ka pileteid.

Kuno
27.04.09, 14:14
Ilmselgelt kui ei viitsi täispakitud tribka peal vaadata ning soovid rahus mändide all end mugavamalt tunda, siis oled klubijalgpalli vaenlane.

Kui sinna kõrge aed ette tuleb, siis ilmselgelt pole see õige koht kus jalgpalli vaadata... See ongi eesti jalgpalli fännide viga.. Veel hullem on kui autost ajataga vaadatakse jne... Mine ütle inglismaal, et me oleme jalkafännid ja vaatame õlliga läbi aia puu all mängu... Vaata mis vastuse saad :D Aga ma pole siin selleks, et kellegile kultuurist rääkida või loengut pidada... Eks kui see aed sinna tuleb, siis on inimesi kes ütlevad et super lahe on männiotsa ronida ja sealt mängu vaadata :D

Kuno
27.04.09, 14:15
Aga Kuno, milleks peavad kõik, kes mängu vaatama tulevad higistama õlg õla vastu tribüünil? Looge tingimused ja siis ostetakse ka pileteid.

Õlg-õla kõrval on maailmas kõik jalgpallimatchid läbi viidud, see ongi asja point! Ja ruumi puudus VEEL hiiul ei pitsita!

$$$
27.04.09, 14:26
On vaks vahet, kas 300sel tribüünil on 600 inimest või 10000sel tribüünil 10000.

Hiiul on selgelt ruumipuudus IMO .
Võibolla tõesti see ruumi puudus, ei paista silma nii hästi, sest 200 inimest on aia taga ja siis tundubki, et tribüün oleks nagu parajalt täis.

Kuno
27.04.09, 14:29
On vaks vahet, kas 300sel tribüünil on 600 inimest või 10000sel tribüünil 10000.

Hiiul on selgelt ruumipuudus IMO .
Võibolla tõesti see ruumi puudus, ei paista silma nii hästi, sest 200 inimest on aia taga ja siis tundubki, et tribüün oleks nagu parajalt täis.

Kui staadionid on tühjad, siis te virisete, kui natukene on ruumi vähe, siis te virisete... Võtke kokku ennast jalgpallisõbrad!

IndrekL
27.04.09, 14:59
Kui sinna kõrge aed ette tuleb, siis ilmselgelt pole see õige koht kus jalgpalli vaadata... See ongi eesti jalgpalli fännide viga.. Veel hullem on kui autost ajataga vaadatakse jne... Mine ütle inglismaal, et me oleme jalkafännid ja vaatame õlliga läbi aia puu all mängu... Vaata mis vastuse saad :D Aga ma pole siin selleks, et kellegile kultuurist rääkida või loengut pidada... Eks kui see aed sinna tuleb, siis on inimesi kes ütlevad et super lahe on männiotsa ronida ja sealt mängu vaadata :D
Jah, samal ajal naerdaks ka näkku, kui ma ütleksin, et eraldatud istekohti pole, vaid on üks pikk puupink.

Jasper
27.04.09, 18:29
http://www.youtube.com/v/LVcRPEMO_Ig

masturr
27.04.09, 19:34
http://www.youtube.com/v/LVcRPEMO_Ig
Mis sul juhtus

27.04.09, 19:38
Mis sul juhtus
kas sa ei saa aru mis on window shopping ?

$$$
27.04.09, 21:13
to Kuno - samamoodi virised ju sina, kui meie käime vaatamas seal, kus on meie arust paremad tingimused.

Kõik jalgpalli huvilised pole kalju fännid ja seega neid ei ole peamine see, et saaks poolpaljaste kalju fännide vastu ennast hõõruda. Samas oleks ju tore, kui mängudel käiks rohkem inimesi, olenemata, kas nad on klubi toetajad või mitte.(Tegelikult, käiks rahvast vast samapalju, lihtsalt suurem osa ostaks pileteid.)

Kuno
27.04.09, 23:49
to Kuno - samamoodi virised ju sina, kui meie käime vaatamas seal, kus on meie arust paremad tingimused.

Kõik jalgpalli huvilised pole kalju fännid ja seega neid ei ole peamine see, et saaks poolpaljaste kalju fännide vastu ennast hõõruda. Samas oleks ju tore, kui mängudel käiks rohkem inimesi, olenemata, kas nad on klubi toetajad või mitte.(Tegelikult, käiks rahvast vast samapalju, lihtsalt suurem osa ostaks pileteid.)

Sa ei saa ju ometi öelda, et sa käid teatrit akna taga vaatamas isegi ku sulle see teatri etendus ei meeldi ja sa ei saa ometi öelda, et kogu publik hiiu staadionil on palja torsoga... See on ju laus jama...

Minu arust selline seisukoht jalgpallisõbralt olenemata kas ta on kalju, kalevi, levadia või flora fänn on vale!

Selge on ka see, et jalgpalli juurde on vaja tuua uut ja rikkumata publikut kes väärtustaks klubide tegevust, käiks mängudel, ostaks pileti ja elaks kaasa kas fännina palja torsoga või teisel tribüüni otsal soliidselt istudes...

Seega ma ei kavatse enda aega raisata enam et vaielda inimestega kes leiavad, et on ok vaadata puu otsast, aia tagant, ja kust iganes seda mängu mis tegelikult ei ole midagi muud kui meelelahutus...

Ma ei poolda seda mitte sellepärast et meil on säästusektor ja meil jääb osa piletitulust saamata, sest ma samamoodi ei poolda seda kui Sportlandil autod aia taha pargitakse ja sealt mängu vaadatakse... Ükskõik kus ja kelle mängudel... see ei ole õige suhtumine!

Kui mind mäng huvitab lähen seisan kasvõi lumehunnikus, maksan pileti ja toetan sellega jalgpalli...

Aga see olen mina...

Lõpetuseks ütlen seda, et säästukat enam kauaks pole.

Rein
28.04.09, 03:34
Aga see olen mina...

Eesti koondise peatreener Tarmo Rüütli vaatas eelmisel hooajal ka päris tihti mänge nn. säästusektorist ja limpsis jäätist. Kuigi tal peaks olema priisissepääs kõikidele meistrikate mängudele.

Kui seda säästukat pole enam kauaks, siis kavatseb Kalju vist päris kaua seal mängida. Tekkis küsimus, et miks EJL lubab meistriliiga klubil mängida kunstmurul? Ok, alul sain aru, et see on ainult üks aasta, aga praegu läheb juba teine aasta, ning ega kaks kolmandata jää.

Lõpetuseks tahan öelda, et mine ütle Inglismaal- Mul on Eestis meistriliigas klubi kes mängib kunstmurul. Vaata mis vastuse saad :D Aga ma pole siin selleks, et kellegile kultuurist rääkida või loengut pidada...

Ray
28.04.09, 06:39
Kui mind mäng huvitab lähen seisan kasvõi lumehunnikus, maksan pileti ja toetan sellega jalgpalli...

200% õige jutt!!!

--andres--
28.04.09, 06:49
Millal see meie ShopShop avatakse?

Vastust paluks sellele küsimusele

nr24
28.04.09, 08:12
http://www.youtube.com/watch?v=Adez478pJqc :)

PETSINHO
28.04.09, 08:46
http://www.youtube.com/watch?v=Adez478pJqc :)

Väga kihvt. Kus kohas see klipp Saaremaal ja üle-üldse jooksma hakkab?

Kuno
28.04.09, 10:07
Väga kihvt. Kus kohas see klipp Saaremaal ja üle-üldse jooksma hakkab?

Ma ei tea kus ta saaremal jooksma hakkab, aga kalju kodukal juba jookseb ;)

meesmuiste
28.04.09, 10:33
Lõpetuseks tahan öelda, et mine ütle Inglismaal- Mul on Eestis meistriliigas klubi kes mängib kunstmurul. Vaata mis vastuse saad :D Aga ma pole siin selleks, et kellegile kultuurist rääkida või loengut pidada...

Mine ütle seda Norras ja ka Venemaal ja nad saavad aru :)

Darren
28.04.09, 14:10

Mis siis säästukast saab? Ostate linnalt haljasala ära või teete aia kõrgemaks, või mis?

Igal juhul jäävad Kalju mängud minu silmapaarist sellisel juhul ilma, kuivõrd tõesti pole tahtmist ennast sinna tribüünile pressida. Vana inimene ka juba.

lorenzo
28.04.09, 14:22
nagu näha on Kunole ja Nõmme Kaljule esitatud tõsine väljakutse- kuidas lahendada asi nii, et oleks kõik õnnelikud?

Darren, mis sa ise omalt poolt lahenduseks pakuksid? Mis paneks neid hetkel säästualal olijaid piletit ostma?

100-200 inimese kaotus on ju tegelt suur..

Kuno
28.04.09, 14:43
nagu näha on Kunole ja Nõmme Kaljule esitatud tõsine väljakutse- kuidas lahendada asi nii, et oleks kõik õnnelikud?

Darren, mis sa ise omalt poolt lahenduseks pakuksid? Mis paneks neid hetkel säästualal olijaid piletit ostma?

Ühe asja ma olen elus lõpuks selgeks õppinud, et kõiki pole võimalik õnnelikuks teha v.a. siis kui sa just pole ANSABLIST MEIE MEES :)

Kuno
28.04.09, 14:44
Ristiretkele :)
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=103

Kindlasti saab seal aiataga ka vaadata ;)

Elari#3
28.04.09, 14:47
Väga tore, et selle oma klipi oma kodulehele ülesse panite :). Nii me kõik koos arenemegi ;)
Taustalaul peaks ka suhteliselt külalislahke olema :D

Kuno
28.04.09, 15:01
Väga tore, et selle oma klipi oma kodulehele ülesse panite :). Nii me kõik koos arenemegi ;)
Taustalaul peaks ka suhteliselt külalislahke olema :D

aga loomulikult! :)

Kuno
28.04.09, 15:02
Laupäeval on Kalju bussis ruumi, kes tahab Kuressaarde kaasa tulla andke märku!

Darren
28.04.09, 15:20

Ma ei pea päris asjakohaseks sellist seost, et need inimesed, kes täna säästukast mängu vaatavad hakkaksid automaatselt Kalju mänge tribüünilt vaatama, juhul kui säästukalt mängude vaatamise võimalus mingil põhjusel ära kaob.

Olen ise Nõmme elanik ning käin sealkandis sagedasti rattaga sõitmas ja tervisejooksu tegemas, tihtipeale olen sattunud seetõttu ka säästukas Kalju mängu jälgima. See, mis paljusid säästukat eelistama paneb on esiteks võimalus mängu jälgida nö oma "äranägemise järgi", võimalus, mis tänasel päeval Hiiu staadioni tribüünil puudub. Osade säästuka vaatajate jaoks seisneb see näiteks võimaluses tarbida kaasa toodud jooke ja sööke, teiste jaoks lihtsalt võimaluses tribüünimelust veidi eemal mängu jälgida.

Minu enda isiklik probleem on see, et mul ei ole enesestmõistetavatel põhjustel lihtsalt mingisugust tahtmist ennast Hiiu väikesele ja kitsale tribüünile vedada, samuti pole ma ka Kalju fänn, kuid pean lugu heast vutist, mida mõnikord Kalju esituses näha saab. Arusaadavalt pole mul ka mingit probleemi pilet osta, kuid kuna olen laisk, siis seda loomulikult ei tee. Ma usun, et see on paljude jaoks põhjus, miks just säästukat eelistada.

Eks lahendusi peaks eelkõige välja mõtlema Nõmme Kaljuga seotud inimesed, kuid esmapilgul arvan, et säästukal mängude jälgimise võimaluse lõpetamine ei anna Kalju jaoks mingit positiivset efekti. Julgen arvata, et need inimesed, kes "täna" säästukalt mänge vaatavad, ei tule suure tõenäosusega ühelgi juhul mänge tribüünilt jälgima, seega pole sellise võimaluse kaotamisest publikunumbrite kontekstis mitte mingit kasu. Pealegi, usutavasti ei ole piletitulu Kalju organisatsiooni ja kulusid arvestades mingi tõsiseltvõetav sissetulekuallikas, seega puuduks "säästuka keelustamisel" ka igasugune majanduslik mõte.

Pakuks välja, et status quo säilitamine võiks ollagi kõige mõistlikum teguviis. Võib-olla tekib mõnel aiatagusel vutisõbral või juhuslikul möödujal huvi ka mänge seestpoolt aeda kaeda. Ehk, juhul kui on valida lahenduse vahel, mis tähendab organisatsioonile kulusid ilma täiendavaid tulusid toomata ja lahenduse vahel, kus kulusid ei ole, kuid eksisteerivad potentsiaalsed tulud, siis ma valiks igal juhul teise variandi.

Jasper
28.04.09, 15:26
Staadioni kohapealt peaks arengukavas kindlasti olema pinkide asendamine istekohtadega.

dareth
28.04.09, 15:39
Eks lahendusi peaks eelkõige välja mõtlema Nõmme Kaljuga seotud inimesed, kuid esmapilgul arvan, et säästukal mängude jälgimise võimaluse lõpetamine ei anna Kalju jaoks mingit positiivset efekti. Julgen arvata, et need inimesed, kes "täna" säästukalt mänge vaatavad, ei tule suure tõenäosusega ühelgi juhul mänge tribüünilt jälgima, seega pole sellise võimaluse kaotamisest publikunumbrite kontekstis mitte mingit kasu.

Ma usun küll, et nii mõnigi säästusektori püsiklient tulevikus piisavalt haigeks jääb ning tee tribüünile leiab. Seda töötlemiseaega peaks juba piisavalt olema, juba teine meistrikahooaeg käsil.

Kuno
28.04.09, 15:42
Ma ei pea päris asjakohaseks sellist seost, et need inimesed, kes täna säästukast mängu vaatavad hakkaksid automaatselt Kalju mänge tribüünilt vaatama, juhul kui säästukalt mängude vaatamise võimalus mingil põhjusel ära kaob.

Olen ise Nõmme elanik ning käin sealkandis sagedasti rattaga sõitmas ja tervisejooksu tegemas, tihtipeale olen sattunud seetõttu ka säästukas Kalju mängu jälgima. See, mis paljusid säästukat eelistama paneb on esiteks võimalus mängu jälgida nö oma "äranägemise järgi", võimalus, mis tänasel päeval Hiiu staadioni tribüünil puudub. Osade säästuka vaatajate jaoks seisneb see näiteks võimaluses tarbida kaasa toodud jooke ja sööke, teiste jaoks lihtsalt võimaluses tribüünimelust veidi eemal mängu jälgida.

Minu enda isiklik probleem on see, et mul ei ole enesestmõistetavatel põhjustel lihtsalt mingisugust tahtmist ennast Hiiu väikesele ja kitsale tribüünile vedada, samuti pole ma ka Kalju fänn, kuid pean lugu heast vutist, mida mõnikord Kalju esituses näha saab. Arusaadavalt pole mul ka mingit probleemi pilet osta, kuid kuna olen laisk, siis seda loomulikult ei tee. Ma usun, et see on paljude jaoks põhjus, miks just säästukat eelistada.

Eks lahendusi peaks eelkõige välja mõtlema Nõmme Kaljuga seotud inimesed, kuid esmapilgul arvan, et säästukal mängude jälgimise võimaluse lõpetamine ei anna Kalju jaoks mingit positiivset efekti. Julgen arvata, et need inimesed, kes "täna" säästukalt mänge vaatavad, ei tule suure tõenäosusega ühelgi juhul mänge tribüünilt jälgima, seega pole sellise võimaluse kaotamisest publikunumbrite kontekstis mitte mingit kasu. Pealegi, usutavasti ei ole piletitulu Kalju organisatsiooni ja kulusid arvestades mingi tõsiseltvõetav sissetulekuallikas, seega puuduks "säästuka keelustamisel" ka igasugune majanduslik mõte.

Pakuks välja, et status quo säilitamine võiks ollagi kõige mõistlikum teguviis. Võib-olla tekib mõnel aiatagusel vutisõbral või juhuslikul möödujal huvi ka mänge seestpoolt aeda kaeda. Ehk, juhul kui on valida lahenduse vahel, mis tähendab organisatsioonile kulusid ilma täiendavaid tulusid toomata ja lahenduse vahel, kus kulusid ei ole, kuid eksisteerivad potentsiaalsed tulud, siis ma valiks igal juhul teise variandi.

Sa unustad ühe asja, keegi peab seda säästukat koristama, turvama jne.
Alles hiljuti oli seal säästukal ühe mängu ajal mingi sell kes oli juua täis ja peksis oma naist... Rääkimata tühjast taarast, klaasi kildudest ja prahist.
Grilli kasutamine, lahtine tuli ja kuiv männimets... ma ei tea kas on parim segu...

Rahvas koguneb sinna erinevatel põhjustel, olgu see mugavus, kokkuhoid, "parem" jälgitavus või mis iganes, aga päevalõpuks kui selle tulemusel toimuvad korrarikkumised, reostus, avalikus kohas alkoholi tarbimine jne, siis vaatamata sellele, et tegu on alaga mis jääb staadionilt välja vastutab kaudselt selle eest siiski Kalju...

Nii, et pole vaja vaadata seda ainult ühest vaatevinklist. Nõmmekana peaks sul olema ka moraalne kohustus Nõmme asja eest väljas hoida, olenemata sellest millise klubi fän sa oled :)

Kuno
28.04.09, 15:43
Staadioni kohapealt peaks arengukavas kindlasti olema pinkide asendamine istekohtadega.

Staadion kuulub Linnale kahjuks... seega kõik need arengukavad oleks väga õiged, aga...

Kuno
28.04.09, 15:44
Ma usun küll, et nii mõnigi säästusektori püsiklient tulevikus piisavalt haigeks jääb ning tee tribüünile leiab. Seda töötlemiseaega peaks juba piisavalt olema, juba teine meistrikahooaeg käsil.

Kusjuures sul on õigus. Näiteid on palju.. See säästukas on justkui ettevalmistav osa astumaks esimest sammu staadionile :)

salajane33
28.04.09, 15:49
siis vaatamata sellele, et tegu on alaga mis jääb staadionilt välja vastutab kaudselt selle eest siiski Kalju...

Aga, kui te vastutate kaudselt selle eest siis ehk annab linnaga läbirääkida ja sinna panna lindid ümber ja nii saate ka sinna pileteid müüa. Muidugi mitte täishinnaga aga pool täishinnast oleks ka viisakas. Ja siis kui juba saate pileteid seal müüa siis ka mingid turvad sinna kontrollima.

eika
28.04.09, 15:50
Ma nüüd ei saanudki aru, mis lahendus "säästutribüüni" vastu tuleb? Tõmmatakse roosad paelad ümber ala ja pannakse turvamehed asja kontrolli all hoidma või takistatakse säästusektori vaatevälja millegagi? See teine variant oleks küll kahetsusväärne, sest kõik räägivad Säästusektorist ainult head ja endal see variant veel proovimata :D

lorenzo
28.04.09, 15:51
keegi äkki oskab aidata mõne illustreeriva pildi-lingiga säästukast. pole kahjuks kursis kuidas see olukord seal stata ümbruses välja näeb. kunagi sai küll palli isegi veeretatud, kuid säästukat nagu ei tea

Darren
28.04.09, 15:54
See on lihtsalt selline mõnus küngas seal, seisad seal männipuude all ja hingad ottjärvelale kuklasse.

eika
28.04.09, 15:57
Mitte just parim pilt, aga:
http://www.jkkalju.ee/modules_upload/gallery/m7wvbcdaze9.jpg

lorenzo
28.04.09, 15:59
a ok. et siis keskel? ja tribüünid on teiselpool platsi?

eika
28.04.09, 16:02
ja tribüünid on teiselpool platsi?
Täpselt nii.

Jasper
28.04.09, 16:04
vaade säästuka nurgast:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/33/Hiiustad.jpg/400px-Hiiustad.jpg

Kuno napilt, kuid kindlalt mittesäästukal:
http://www.jkkalju.ee/modules_upload/gallery/z1q68b220fa.jpg

PUSSYLOVERS@Säästušš ja KOLMNULL
http://www.jkkalju.ee/modules_upload/gallery/u6fgz6akkr.jpg

Vohh siin on vast kõikse paremini näha
http://www.jkkalju.ee/modules_upload/gallery/no08of9bdy6.jpg

lorenzo
28.04.09, 16:27
ok tänud, poisid, informeerituse eest

Rein
28.04.09, 17:34
Staadion kuulub Linnale kahjuks... seega kõik need arengukavad oleks väga õiged, aga...

Kas linna rahade eest ehitatakse ka sinna siis k6rge must sein? V6i linna rahade eest kutsutatakse kohale Jyrgen Veber kes S22stusektori 2ra kaotab?

Turvamehi te seal ju kasutada ei saa, sest S22stukas pole ju staadioni territooriumil.

Kuno
28.04.09, 18:09
Kas linna rahade eest ehitatakse ka sinna siis k6rge must sein? V6i linna rahade eest kutsutatakse kohale Jyrgen Veber kes S22stusektori 2ra kaotab?

Turvamehi te seal ju kasutada ei saa, sest S22stukas pole ju staadioni territooriumil.

Veeberi valik tundub hetkel kõige mõistlikum.

Rein
28.04.09, 18:17
Ahhh, Kunn, sa j2lle niisama k6vatad :D. See S22stuka 2ra kaotamise jutt oli sul juba eelmisel suvel.

Hybrid Soldier
28.04.09, 18:51
Kuno ma mäletan, et sa kunagi mainisid midagi lisatribüünidest?
Võiks nüüd midagi ära orgunnida kuna ilmad lähevad ju järjest soojemaks ja rahvast tuleb ka iga mänguga rohkem kokku.

-RoMaRiO-
28.04.09, 20:16
Kui keegi juhuslikult on autoga Sillamäe poole minemas, siis paluks teada anda. Piisab ka sellest, kui saaks Sillamäelt tagasi. Kahjuks pärast kohtumise lõppu ühistransporti Ida-virust ei tule.

Oleksin ülimalt tänulik.

PraS
28.04.09, 21:15
Kui keegi juhuslikult on autoga Sillamäe poole minemas, siis paluks teada anda. Piisab ka sellest, kui saaks Sillamäelt tagasi. Kahjuks pärast kohtumise lõppu ühistransporti Ida-virust ei tule.

Oleksin ülimalt tänulik.

Mis teie nn fännibussist sai siis? Jagasid kõik kohad ära ja endale kohta ei jagugi?

HABE
28.04.09, 21:31
Mis teie nn fännibussist sai siis? Jagasid kõik kohad ära ja endale kohta ei jagugi?

Kahjuks kuna mäng on tööpäeval siis on soovijaid nii vähe, et bussi polnud mõtet võtta. Kellel töö kohustused, kellel kool (uskuge või mitte aga Nõmme Kalju noored fännid on korralikud koolis ja trennis käiad). Nüüd need kellel endiselt soov minna otsivad võimalike variante.

HABE
28.04.09, 22:27
Tahtsid vist öelda kel võimalus.

Kui sa mõtled rahalisi võimalusi siis eks kõigil on raskusi aga raha pole mõtet koguda, et see endaga hauda kaasa viia. Inimene elab vaid 1 korra, selle jooksul tuleb kõike jõuda teha. Tööga miljonit ei teeni pealekauba.

HABE
28.04.09, 22:45
Praeguses maj seisus ei hakka tööandjale vetot panema: et kas lased või mitte...

Väljateenitud vaba päev nädala sees või poolik tööpäev, mida iganes on võimalik enamasti ülemusega läbirääkida.

Gay Fish
28.04.09, 22:50
Nõme Kalju

1892
28.04.09, 23:10
Nõme Kalju
Su lahe kasutajanimi, avatar ja postitus on tore kompott. :D

Kasper
28.04.09, 23:48
Nõme Kalju
Lausa kenjaalne. Ise mõtlesid välja?:rolleyes:

-RoMaRiO-
28.04.09, 23:56
Kui miskit nüüd väga valesti ei lähe, siis 2 häält on Sillamäe Kalevi staadionil siiski olemas, samas kui arvestada praegust ja olnud olukorda, siis ega väga üllatus polekski, kui kohale ei jõuaks. ptüiptüiptüi

Kalju Euroopasse!

HABE
29.04.09, 00:02
Kui miskit nüüd väga valesti ei lähe, siis 2 häält on Sillamäe Kalevi staadionil siiski olemas, samas kui arvestada praegust ja olnud olukorda, siis ega väga üllatus polekski, kui kohale ei jõuaks. ptüiptüiptüi

Kalju Euroopasse!

Maksku mis maksab aga kohal tuleb olla!!! Nõmme Kalju Euroopasse!!!

pharmacon
29.04.09, 09:02
http://www.eurolines.ee/node/271

Buss Sillamäelt Tallinnasse läheb kell 22.25...

-Raul-
29.04.09, 09:12
Romario, saad minu autoga Tallinna tagasi!

billy t
29.04.09, 09:22
Nõmme Kalju noored fännid on korralikud käiad.

hahahaha .. oeh

emergencyexit
29.04.09, 16:02
Täna peab ära tulema , VÕIT ON MEIE! Kahju, et ise kohal ei saa olla ..

meesmuiste
29.04.09, 16:42
keegi kuskil live kah teeb?

elx
29.04.09, 18:30
keegi kuskil live kah teeb?

eks ikka fc flora:P
http://fcflora.ee/index.php?lang=est&main_id=7&id=1866

meesmuiste
29.04.09, 18:51
eks ikka fc flora:P
http://fcflora.ee/index.php?lang=est&main_id=7&id=1866

okok :D selle unustasin korraks ära jah :D

KÄRTINHO
29.04.09, 18:52
I poolaeg praeguseks lõppenud ja seis 0:0!

Kalju Euroopasse!

Felipe
29.04.09, 19:06
Tompa raporteerib, ehk hetkeseis Sillamäelt läbi tema pilgu (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=104)

KÄRTINHO
29.04.09, 19:51
Mäng läks lisaajale, kuna ka II poolaja lõpuks seis 0:0!

Kalju Euroopasse!

ROOTSI KUNN
29.04.09, 19:52
No andke teada ,mis värk on ? Mäng peaks läbi olema ,kas läks lisaajale ? Päris põnev seis ja publikunumbrid on ka üsna korralikud.

Jasper
29.04.09, 19:55
Muuseas algPäris põnev seis ja publikunumbrid on ka üsna korralikud.

Muuseas alguses oli publikuarvuks 200. Teisel poolajal oli 390. Kas tuli juurde või korrigeeriti arve mingite asjapulkade ütluste järgi?