PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

ROOTSI KUNN
11.05.09, 21:02
Kunn sa ikka tuled või? :D

Ei kujuta ette ,mis peaks Tallinnas juhtuma ,et ma sellele mängule ei tuleks :) See mäng on ju tõeline maiuspala.

ELauter
11.05.09, 21:05
Kas Kalju fännidel eelisjärjekorda polegi piletisabas? :D:D

kesa
11.05.09, 21:05
Kesa sa oled ennast silma süstinud v?

Homme tähistame võitu:)

Mõlemasse silma, läbi prillide, Flora-Kalju 2:0 ja Aksalu hullub!

ELauter
11.05.09, 21:28
3-2 Kaljule Oleks põnev mäng:)

PETSINHO
11.05.09, 21:58
Kas Kalju fännidel eelisjärjekorda polegi piletisabas? :D:D

Romario lubas kell 15 juba järjekorras koha ära võtta, et esimesena piletid kätte saadaks :D

masturr
11.05.09, 21:59
Väljavõte kolmapäevasest Postimehest!

Eesti jalgpalliklubi Tallinna Flora esiväravavaht Mihkel Aksalu võib saada 10 000 krooni suuruse trahvi, kuna õhutas liigamängu järel poolehoidjaid karjuma Nõmme Kalju mängijatele solvanguid.

«Kalju on s**t,» hüüdis Aksalu ruuporist oma klubi fännidele.

Aksalu aga õigustas enda käitumist pulbitseva adrenaliiniga, mis teda pärast 2:0 võiduga lõppenud mängu valdas.

«See kõik tuli emotsiooni pealt. Veres voolas päris palju adrenaliini pärast mängu,» sõnas Aksalu.

Videot Aksalu kisendamisest on võimalik näha
http://www.youtube.com/watch?v=jeGwiJ_eWR4Sa oled ikka täitsa läbi.

Hybrid Soldier
11.05.09, 22:00
Katsun enne mängu Piletilevist pileti hankida. Seal järjekorras küll passida ei viitsi :p

Kuno
11.05.09, 23:25
Kalju on valmis!

Kuno
12.05.09, 00:41
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=120

Ray
12.05.09, 02:15
Ma olen ka valmis, saaks ainult statale juba!!!

sarvedega eesti mees
12.05.09, 06:19
kõik see mees
õhtul statale
floralt võidu võtame
KALJUKINDEL.

Hybrid Soldier
12.05.09, 07:40
Oi nüüd tuleb see pikk päev üle elada ja siis läheme kõik koos Kaljule täie häälega kaasa elama!!!

Kuno
12.05.09, 07:43
Sulame üheks! :)

Kuno
12.05.09, 08:26
Ma ei märka ühtegi pilve taevas!!! :D
Kui ilm püsib siis saab täna fantastilise jalgpallielamuse!

Hybrid Soldier
12.05.09, 08:38
Mõtlesin ise sama. See ilm kindlasti meelitab palju publikut statale :)

riuno
12.05.09, 08:52
kui ilm püsib võib oodata head väravasaaki:) Nimelt ega väga vale ei ole tähendada, et meie kallid lõunamaalased saavad just soojema ilma korral jala kiiremini soojaks:P

PETSINHO
12.05.09, 09:44
Vaatan Kalju karikateekonda ja mis silma hakkab, on Felipe!

1/64 Felipelt 3 väravat
1/32 Felipelt otsustav värav fanera vastu 90 minutil
1/16 Felipelt mängu ainus värav
1/8 Felipelt otsustav värav Tuleviku vastu 85 minutil
1/4 Felipe lõi Kalju kõik 4 väravat !
1/2 Felipe lööb otsustava penalti ja Kalju on finaalis

Täna uus päev, uus mäng. Võite pakkuda homsete ajalehtede pealkirjasid, mina pakuks..." Felipe kübaratrikk tõi Kaljule Eesti karika" :)

Kuno
12.05.09, 09:53
Vaatan Kalju karikateekonda ja mis silma hakkab, on Felipe!

1/64 Felipelt 3 väravat
1/32 Felipelt otsustav värav fanera vastu 90 minutil
1/16 Felipelt mängu ainus värav
1/8 Felipelt otsustav värav Tuleviku vastu 85 minutil
1/4 Felipe lõi Kalju kõik 4 väravat !
1/2 Felipe lööb otsustava penalti ja Kalju on finaalis

Täna uus päev, uus mäng. Võite pakkuda homsete ajalehtede pealkirjasid, mina pakuks..." Felipe kübaratrikk tõi Kaljule Eesti karika" :)

Pole seda ise tähele pannud, väga hea!

HaTe
12.05.09, 13:21
Noh mis siis ikka,see suurepärane päev on kätte jõudnud ja mis on väga meeldiv on see,et just Nõmme Kalju on see klubi kes meiega Finaalis võitleb.Peale selle,et tuleb huvitav mäng tuleb ka tuline Fännide omavaheline jõuproovi,mida me kõik oleme väga kaua oodand.Niiet soovin kaljule head mängu,kui teie kahjuks meie õnneks oleme siiski meie need kes tiitli võtavad,niiet pange ennast valmis kaotuse kibedust tundma:D

Silver
12.05.09, 13:34
Noh mis siis ikka,see suurepärane päev on kätte jõudnud ja mis on väga meeldiv on see,et just Nõmme Kalju on see klubi kes meiega Finaalis võitleb.Peale selle,et tuleb huvitav mäng tuleb ka tuline Fännide omavaheline jõuproovi,mida me kõik oleme väga kaua oodand.Niiet soovin kaljule head mängu,kui teie kahjuks meie õnneks oleme siiski meie need kes tiitli võtavad,niiet pange ennast valmis kaotuse kibedust tundma:D

Eks peale mängu ole näha, kes jõgesid nutma hakkab! Edu ka teile! :)

ROOTSI KUNN
12.05.09, 13:45
Viimased uudised ütlevad ,et tänasel mängul müüakse eritsoonis staadionil ka õlut aga tribkale õllega ei pääse .Nii ,et olge korrektsed ja aktsepteerige seda.
EJL-ile selle eest igatahes kiitus ,et õlu on lubatud.

Karikafinaal on mujal riikides mäng ,kus kõik linna ja riigi prominendid ennast näitamas käivad ja kohal viibivad. Huvitav palju meie edevaid täna kohale ilmub ?
Erilise mängu ja sündmuse puhul poleks isegi puhkpilliorkester enne mängu üleliigne .Võiks ju hümi mängida ja vaheajal meelt lahutada. :)
Läks vist läbuks :)

ROOTSI KUNN
12.05.09, 13:59
Kutsuge ilma bikiinideta Anu Saagim torti lõikama ja staadion jookseb rahvast täis nagu nalja.:)

meesmuiste
12.05.09, 14:01
Kutsuge ilma bikiinideta Anu Saagim torti lõikama ja staadion jookseb rahvast täis nagu nalja.:)

usu mind, ei jookseks ;)

Sen
12.05.09, 14:47
6 tunni pärast tähistame võitu!!! :)

http://www.soccernet.ee/public/gallery/1210750950.JPG

viirus
12.05.09, 14:50
6 tunni pärast tähistame võitu!!! :)

http://www.soccernet.ee/public/gallery/1210750950.JPG

Ainult karikat hoiab peakohal Nõmme Kalju :p

emergencyexit
12.05.09, 16:53
Päike soosib meie brasiillasi! Võit tuleb koju täna

masturr
12.05.09, 16:58
loodetavasti saavad kõik kaljukad õhtul seda lugu laulda
http://www.youtube.com/watch?v=oplS_p2_eGM&feature=related

erxu
12.05.09, 17:01
Midagi legendaarsemat ikka võiks kuulata, http://www.youtube.com/watch?v=xdCrZfTkG1c .. Kuid kahju, et Kalju täna seda kuulda ei saa.. =)))

--andres--
12.05.09, 19:32
Poolajaks 0-0. Loodame, et teisel pool paar tükki ikka lüüakse Florale sisse.

käbi
12.05.09, 20:46
Keegi kes teab reeglitest midagi, seletage mulle seda punast. Ise olen mängus pigem flora poolt, et ei ole miski kalju fänni pettumuse avaldus siin just.

Kaspy
12.05.09, 20:55
Keegi kes teab reeglitest midagi, seletage mulle seda punast. Ise olen mängus pigem flora poolt, et ei ole miski kalju fänni pettumuse avaldus siin just.

Korgid ees vastase jalgade suunas,eitea kas just punane aga,hoogu oli kõvasti samas sees Terjal.

stark
12.05.09, 20:55

mis siin seletada.. Terehhov tuli selgelt jalad ees sisse.
kindel punane!

käbi
12.05.09, 21:00
Enam jalgpallis libistada ei tohi? Selgelt oli kordustest näha et korke ei olnud üleval, ma seda imestasingi, et nüüd on libistamine järsku keelatud:S

Piaoviaopiuviao
12.05.09, 21:10
Mul on hoopis teist sorti kusimus ,arvestades et koik on praegu karika meeleolus..

Aga mil kavatseb Kalju endale korraliku platsi, naturaalse muruga ehitada, okei Hiiu kunstil pole viga midagi, taitsa okei , aga siiski uusi tuntuid mangijaid palgatakse jne, ja tehakse reklaame tiimile aga mil stata tuleb koos ehtsa rohelise ilusa loodusliku muruga.

Koigil on olemas peale Kalju..

Kasper
12.05.09, 21:14
Enam jalgpallis libistada ei tohi? Selgelt oli kordustest näha et korke ei olnud üleval, ma seda imestasingi, et nüüd on libistamine järsku keelatud:S

mis siin seletada.. Terehhov tuli selgelt jalad ees sisse.
kindel punane!

Korgid ees vastase jalgade suunas,eitea kas just punane aga,hoogu oli kõvasti samas sees Terjal.

Jalad ees läks küll, aga puutus palli ning mulle tundus, et sai kaardi hoopis pärast seletamist, sest oli ju Karutoom see, kes läks Tohvri juurde ja kuna eelnevalt Terja oli päris närvis, siis ei imesta kui just mingisuguse lause pärast just punane kaart kerkis...

stark
12.05.09, 21:33
ära kujuta endale ette!

paras kaljule :)

Glasgow Celtic FC
12.05.09, 21:41
Kuigi ma pooldasin küll Florat, tunnen teile kah kaasa.

Ja keegi võiks öelda, et...Kaukvere lõi ka pennu eks? Kas ta sisse ka sai?

Kasper
12.05.09, 21:42
ära kujuta endale ette!

paras kaljule :)Mina olen neutraalne, nagu sa mu avatarist järeldada võid.

Kuigi ma pooldasin küll Florat, tunnen teile kah kaasa.

Ja keegi võiks öelda, et...Kaukvere lõi ka pennu eks? Kas ta sisse ka sai?
Ei löönud.

Horatio
12.05.09, 21:43
Ei löönud.

Glasgow Celtic FC
12.05.09, 21:43
Kes üldse pennud lõid?

Horatio
12.05.09, 21:44
Smirnov - sisse 1:0
Zahovaiko - sisse 1:1
Rõškevitš - sisse 2:1
Kasimir - sisse 2:2
Pimentel - sisse 3:2
Vunk - Kaas tõrjub 3:2
Hurt - Aksalu tõrjub 3:2
Vanna - sisse 3:3
Nunes - lööb latti 3:3
Dupikov - sisse 3:4

© Soccernet

alx
12.05.09, 21:47
TÜRI KÜLL!!!

Napikas.....

Maccari oli isegi suurem pettumus kui kaotus...

Türi, Paide, Viljandi.... :(

Glasgow Celtic FC
12.05.09, 21:48
Tääänks. Tra, Kaukvere oleks võind ikka lüüa pennu. Oleks näind, kui koba/pro sugulane mul on.

irwe

Kasper
12.05.09, 21:50
Tääänks. Tra, Kaukvere oleks võind ikka lüüa pennu. Oleks näind, kui koba/pro sugulane mul on.

irwe
Kas see peaks sind nüüd paremas valguses näitama?:rolleyes:

nr24
12.05.09, 21:51
Kalju vääris võitu! Tunnen kaasa!
Aga hästi mängisite, arenete, tehke euroopas hea esitus! :)

Glasgow Celtic FC
12.05.09, 21:52
Kas see peaks sind nüüd paremas valguses näitama?:rolleyes:

Ei peaks. Lihtsalt lasin emotsioone välja.

KeRRRt
12.05.09, 21:58
Ei peaks. Lihtsalt lasin emotsioone välja.
kas ta on su vanatädi venna naise tütre poeg?
või ikka lähemalt sugulane? :)

Glasgow Celtic FC
12.05.09, 22:00
Nooh, veresugulane ikka. Vanaonude teema mingi. Aga ikka lähedane jaah.

Ning väga äge, et Jäneda poiss nii kaugele on jõudnud.

Silver
12.05.09, 22:06
Aitäh poisid, tegite ilusa mängu ja pakkusite mõnusa jalgpallielamuse. Mina olen ülimalt rahul, aitäh! Õnn ei olnud täna meie poolel kahjuks. Nii nagu poolajal ütlesin, et 50 - 50 võimalus. Õnnitlused Flora fännidele, tublid olite! Lisaks kiidaks ka meie fänklubi, kes põrguhäält tegi ja kogu 120 minutit fantastiliselt ühtse mehena meeskonda aitas. Tohvrilt korralik vile, kaheldav Terehhovi otsus, mis küll mängupildi lõhkus, aga mida see vingumine ja seletamine ikka enam aitab. Kui nii otsustas, siis otsustas. Üldjoontes oli aga vile päris viisakas!

Pea püsti poisid, jätkame tabelis ülesse poole rühkimist! :)

budu
12.05.09, 22:09
Millal on lootust Teeveri mängimas näha???

Silver
12.05.09, 22:10
Millal on lootust Teeveri mängimas näha???

Läheb veel aega. Kannatust! :)

salajane33
12.05.09, 22:12
Läheb veel aega. Kannatust! :)

Ehk Teever teeb comeback'i siis saab ka vormi selleks ajaks, muidu nagu Maccariga, et pole vormi ja eriti silma ei paista, aga loodame parimat.

tannn
12.05.09, 22:25
aga kus see Balbinot vms on :)?

PraS
12.05.09, 22:35
Taklamine kaks talda ees on ju automaatne punane.

Hämmastav kuidas tegid mõlemad satsid elementaarseid sööduvigu ja ka see kuidas suhteliselt heal murul palli üldse kohe kontrolli alla ei saadud oli ka kurb.

Fiiling paistis super olevat.

Hybrid Soldier
12.05.09, 22:38
Jamaaaaaaaa!!!!!!!!!!
Tohveri antud punane oli täielik absurd! Terja mängis puhtalt palli!

Einoh, kahju. Tuleb edasi elada. Liigas edestame nii või naa Florat.

Nahkpea
12.05.09, 22:39
Tohveri punane oli täielik absurd! Terja mängis puhtalt palli!

Enne võiks jalgpallireeglid omale selgeks teha. Isegi kui kahe jalaga sisse hüpata ja enne palli puutuda, tähendab see samamoodi punast nagu jalgadesse hüppamine. Sellisel sissehüppel võivad katastroofilised tagajärjed olla.

Hybrid Soldier
12.05.09, 22:40
Savi mul.......... :(

Ok mis ma ikka tujutsen. Väga hea jalgpalliõhtu oli see-eest ja pealtvaatajaid võiks nii palju olla igal liigamängul. Suurepärane atmosfäär oli.

tiriam
12.05.09, 22:44
aga üldjoontes kui kaljukas mängis palli ja jalga ja sai punase ning florakas ainult tallad ees kalju mängijat ja sai kollase siis veidike kahtlane vile....hea mäng oli igaljuhul!

emergencyexit
12.05.09, 22:49
NO läks kuidas läks :(
aga pole midagi öelda, hea mäng oli ja tänud kõikidele fännidele :)

Silver
12.05.09, 22:51
Kuulge jäägem nüüd inimesteks! Mida te siin seletate, sõimate ja oletate. Tore jalgpalliõhtu oli! Mõistusega poisid, mõistusega! Kõike ei ole vaja lahmida, mis sülg suhu toob! :)

salajane33
12.05.09, 22:58
Lähme siis eluga edasi ja järgmine aasta võtame karika endale ;)

stark
12.05.09, 23:20
irv kalju, kohe kahju teist:DD

ehitage korralik staadion omale.

1892
12.05.09, 23:21
Ega täna "Kristo Tohver, Savisaare sohver" lauldud?

Eleri
12.05.09, 23:24
Ega täna "Kristo Tohver, Savisaare sohver" lauldud?

ei lauldud.

1892
12.05.09, 23:25
No siis on hästi, hakkasin lõpu poole vaatama ja Kalju fännid jäid hästi silma (kõrva.) :)

LadyPink
12.05.09, 23:30
Kukerpallid netiülekande eest!
Üle pika aja sain ka Eesti jalgpalli vaadata ja oli mäng!!!

Fänniarmeed oli Texasesse kuulda! Ja eriti lahe on näha rahvast mängu jälgimas!
Tore! Loodame, et asi areneb vaid paremuse suunas edasi!

Kalju toetajana oleks tahtnud näha Kalju võitu aga sellegipoolest oli ilus 120+ minutit!
Felipe pennal tõestas et vanajumal ei ole nõmmekas, küll aeg aitab ta ümberkasvatada!

Hea töö Kaljult, Floralt ja jalkapublikult!

-RoMaRiO-
12.05.09, 23:44
Mis muud öelda, kui aitäh kõigile neile, kelle abil Kalju üldse karikafinaali sai. Oli huvitav ja intrigeeriv mäng, kus auga lahkub ka kaotaja. See aasta nüüd muidugi raske mind karikat üles tõsta, kuid sellegipoolest suured tänud ka neile, kes tänase päeva tegid emotsionaalseks.

pisarpisar.

Silver
12.05.09, 23:53
Ja jõuamegi tänasesse päeva ning lisame siis sellesse seeriasse ka tõdemuse, et esmakodselt finaali jõudnud Nõmme JK Kaljul ei olnudki ju täna erilisi lootusi. Vähemalt nende arvates, kes endeid usuvad. :) Aga au nõmmekatele, et nad vähemalt üritasid ja tegid sellest tõelise jalgpallifinaali!

Väljavõte Flora kodukalt siis. Väikese remargina võiksin ikkagi kommenteerida. Antud kirjatüki autor on vist natukene suupeale kukkunud. Esiteks kirjutab, et vasatasel polnudki võimalusi ja siis võidab klubi viimase penaltiga peale lisaaega. Minu meelest oleks ikkagi viisakas antud autoril vähe oma sõnade üle mõelda. Mind ei morjenda tänane kaotus vaid see, kuidas niimoodi kirjutada saab. Tekib mulje nagu polnudki konkurenti ja kogu kohtumine mängiti ühte auku. Võib-olla näen tonti ja kui näen, siis vabandan. Naljakas tundus lihtsalt see kirjatüki osa.

Sportlikust huvist, kes fcflora.ee koduleheküljel sellist asja kirjutab? :)

fcfloraforever
12.05.09, 23:55
Ja jõuamegi tänasesse päeva ning lisame siis sellesse seeriasse ka tõdemuse, et esmakodselt finaali jõudnud Nõmme JK Kaljul ei olnudki ju täna erilisi lootusi. Vähemalt nende arvates, kes endeid usuvad. :) Aga au nõmmekatele, et nad vähemalt üritasid ja tegid sellest tõelise jalgpallifinaali!

Väljavõte Flora kodukalt siis. Väikese remargina võiksin ikkagi kommenteerida. Antud kirjatüki autor on vist natukene suupeale kukkunud. Esiteks kirjutab, et vasatasel polnudki võimalusi ja siis võidab klubi viimase penaltiga peale lisaaega. Minu meelest oleks ikkagi viisakas antud autoril vähe oma sõnade üle mõelda. :)

Sportlikust huvist, kes fcflora.ee koduleheküljel sellist asja kirjutab? :)

noh seee jah kuidagi imelikult öeldud aga kokkuvõttes Flora oli parem ja oma viga, et normaalajal ära ei realiseerund võimalusi.

Silver
13.05.09, 00:02
Mul ei ole midagi selle vastu, kui kirjutatakse, aga siis palun adekvaatselt ja nii nagu oli! Pole mõtet sõnu, lauseid, uudiseid moonutada ja mingisugust silmad kinni pläma toksida.

Reskept Flora ees! Tänane mäng näitas seda, et ajame Kalju asja õigesti ning ma usun, et Te peaksite meid juba vaikselt kartma! Täna jäime alla, aga tulevikku (loe: Viljandi on ka tore sats, aga ma ei mõelnud neid) võib vaadata positiivsete toonidega. Algus on tehtud. Võrreldes eelmise hooajaga on areng silmnähtav + publikut oli ka ohtralt. Konkurents on tervitatav ja edasiviivjõud! :)

Saarlane
13.05.09, 00:03
Ilmselgelt urmar

HABE
13.05.09, 00:11
90 minutit võrratut jalgpalli.
Lisaaeg- Tohvri antud punane rikub mängu ära.
Penaltid:
Hurt - kahju et seekord eksisid, aga Sillamäel sa lõid selle esimese sisse, mis andis meestele seal vajaliku positiivse emotsiooni.
Nunes - Sa lõid Sillamäel selle viimase otsustava penalti SISSE, sina tõid meid finaali välja.
Meekond ja fännid on koos teiega.

Stauf
13.05.09, 00:12
Ma siiralt lootsin Kalju võitu aga läks seekord nii. Sellegipoolest minu õnnitlused Kalju mängijatele, fännidele, juhtkonnale ja muudele asjapulkadele. Ei maksa ju ikkagi unustada, et karikavõistluste hõbemedalid on seni Nõmme Kalju suurim saavutus ja lähiaastatel on kindlasti lisa oodata. Kindlasti ajate õiget asja siin Eesti jalgpallis ning edu edaspidiseks.

Publikunumber oli ka kõva sõna meie liiga kohta. Kahju ainult, et ei suudeta täpset numbrit välja selgitada. Aga muidu hakkab juba jalgpalli moodi minema see asi siin Eestis - teleülekanne, publik, fännid, traditsioonidega meeskonnad, intriig...

Ray
13.05.09, 00:45
Oli emotsionaalne õhtu! Tunnen meeskonna ja kaasfännide üle uhkust!

stark
13.05.09, 01:01
kalju on pasa ..ja võit on meie oma:)

smörgåsbord
13.05.09, 01:07
kalju on pasa ..ja võit on meie oma:)avatari vaadates, siis .. jalgpalliliidu?

aus ülestunnistus.

urmar
13.05.09, 01:11
No andke andeks, aga kogu see jutt seal on ju läbi huumoriprisma ja viitega sellele, et igasugustel karikavõistlustel võidab Flora. :) Et läheb mäng, kuidas läheb, ikka võidab Flora, kui on karkamänguga tegu.

Öeldakse ju ka nii, et jalgpalli mängivad kaks meeskonda ja võidab Saksamaa, või midagi sarnast. :)

Raivo19
13.05.09, 03:59
Kohutav,kuidas saab sellist punast anda.Inimene lükkab palli endast eemale,Terehhov näeb hetke ära ja lükkab puhtalt palli kahe jalaga.Midagi tahtlikku 100prossa polnud,ja miks pidigi olema sellises olukorras.Arusaamatu,et otsuse võtab vastu neljas kohtunik.Jama!!!Flora pääses ülinapilt,väga kahju.Tublid,nõmme poiskad,pange edasi!

urmar
13.05.09, 04:06
Ma ka veel üleval. :D Oli mis oli, aga selle eemaldamise nahka nüüd Kalju mäng ka ei läinud, kui just poleks just Terehhov Hurda asemel penaltit lööma pandud, sest Nunest ta nagunii asendanud poleks. Mäletamist mööda ei ole Terehhov eriline penaltilööja kunagi olnud.

HABE
13.05.09, 07:20
Ma ka veel üleval. :D Oli mis oli, aga selle eemaldamise nahka nüüd Kalju mäng ka ei läinud, kui just poleks just Terehhov Hurda asemel penaltit lööma pandud, sest Nunest ta nagunii asendanud poleks. Mäletamist mööda ei ole Terehhov eriline penaltilööja kunagi olnud.

Urmar, sa oled vale inimene kommenteerima. Kui sa oled EJL töötaja ning vaidled siin mitme inimesega, siis see näitab kahjuks juba EJL kalduvust soosima 1 klubi. Finaalis anda punane lisaajal peab ikka väga räige viga olema, sest meeskond kes jääb vähemusse hakkab hoidma seisu ning mängima kontratele. Terehhovi punane tähendas seda, et Kalju ei rünnanud enam üldse vaid hoidis seisu ning sedasi kahjuks on väga keeruline väravat lüüa vastastele.

ELauter
13.05.09, 07:35
Enne punast pani kalju päris hästi, lisaaja algul !!, rikuti mäng ära, aga noh päris hea sissesõit oli ka, telekast ei tundunud võibolla nii hull aga kohtunikule küll :D.... Kalju vääris ikkagist võitu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hybrid Soldier
13.05.09, 07:53
Pildimaterjali ka juba leidub?

riuno
13.05.09, 09:09
Väga hull mäng oli, mõlemal olid omad võimalused. Väljakukohtunik oli minuarust kyll täiesti ebakompetente seda mängu vilistama, äärekohtunikud said väga hästi hakkama. Penati seeria oli kyll suht killer:). Seekord läks nii, teinekord ehk läeb paremini.

Silver
13.05.09, 09:15
Okei, liigume edasi: laupäeval järgmine lahing!

kell 17:00 Paide linnameeskond - Nõmme JK Kalju, Paide Ühisgümnaasiumi staadion (Kooli 1, Paide)

Konarliku hooaja alguse järel end taas leidnud Nõmme Kalju on viimase kolme vooruga löönud vastaste võrku koguni 11 palli ning vähendanud vahe tabeli esiotsaga praktiliselt olematuks, sest näiteks Narva Transile jäädakse hetkel alla vaid tänu omavahelisele ebaõnnestunud mängule. Esimest hooaega meistrisarjas mängiv Paide linnameeskond ei ole aga ammu punktilisa teeninud ning kodumäng suure publikuhulga ees Nõmme Kalju vastu on paidekate jaoks kindlasti kõva stiimul võtmaks hooaja kolmandat võitu.

:)

fitti
13.05.09, 09:28
Hämmastav kuidas tegid mõlemad satsid elementaarseid sööduvigu ja ka see kuidas suhteliselt heal murul palli üldse kohe kontrolli alla ei saadud oli ka kurb.

Fiiling paistis super olevat.

Näe, ma ei olegi päris ainus. Lugeda siin foorumist supermängust jms on päris naljakas. Neutraalse pealtvaatajana pean tõdema, et tegu oli ilmselgelt kõige kõrgtasemelisema algpalliga, mida ma sel aastal näinud olen. (Ja ma ikka olen kord nädalas end staadionile ajanud.) Patt, et sellise jama eest veel mingi karikas välja jagati.

Fiiling tribkal võis muidugi super olla, jah. Fänne oli vastastribüünilt kaunis kuulata ja vaadata ning siin saavad küll kaljukad minu subjektiivsel hinnangul 1-0 võidu. Hääl oli kõvem, trumm mürtsus uhkemalt ja käteplaks oli kenasti koordineeritud.

Kuno
13.05.09, 11:36
Tänud kõigile kes kohal olid. Võimas esitus nii Kalju kui Flora fännidelt. Kuigi pidime tunnistama kaotust ei tunnne ma ennast väga halvasti :) Oleksid ja poleksid ei aita midagi kuigi teatud olukorrad selles mängus jäävad mõne tegelaste südametunnistusele...

Mõlema meeskonna toetajad ja ka teiste klubide fännid peaks sellest mängust innustust saama küll, selline meeleolu on võimalik saavutada IGAS liiga mängus kui TE ISE seda tahate ja oma lemmikmeeskonda südamest toetate. See power mis tribüünidelt eile tuli ületas kohati selgelt platsil toimuva....

Seekord ütleks Fännid VS Meeskonnad 1:0 :) Ühesõnaga arenguruumi on nii fännidel, kohtunikel, meeskondadel ja jalgpallijuhtidel... Jätkame oma tööd, Eesti 100 jalgpalli juubeliaasta sai ilusa karikafinaali!

Kas Paide lähme? :)

jansa
13.05.09, 11:56
Näe, ma ei olegi päris ainus. Lugeda siin foorumist supermängust jms on päris naljakas. Neutraalse pealtvaatajana pean tõdema, et tegu oli ilmselgelt kõige kõrgtasemelisema algpalliga, mida ma sel aastal näinud olen. (Ja ma ikka olen kord nädalas end staadionile ajanud.) Patt, et sellise jama eest veel mingi karikas välja jagati.

Fiiling tribkal võis muidugi super olla, jah. Fänne oli vastastribüünilt kaunis kuulata ja vaadata ning siin saavad küll kaljukad minu subjektiivsel hinnangul 1-0 võidu. Hääl oli kõvem, trumm mürtsus uhkemalt ja käteplaks oli kenasti koordineeritud.

duubeldan!

Eleri
13.05.09, 12:04
Põhiline on ikkagi see, et mõlema meeskonna fännid olid kohal, tegid kõvasti häält ja aitasid oma meeskondi. Aitäh ka Kaljukatele, kelle meeskond oli hea vastane ja kelle fännid andsid ainult indu juurde kõvema hääle tegemiseks :)

PETSINHO
13.05.09, 12:12
Kas Paide lähme? :)

Ootab õhtuni sellega, järsku fännklubi paneb eraldi fännibussi Paidesse!

viirus
13.05.09, 13:45
Ootab õhtuni sellega, järsku fännklubi paneb eraldi fännibussi Paidesse!
Viimane aeg oleks hakata mõtlema jah väikesele iseseisvumisele. Teha ametlik MTÜ JK Nõmme Kalju Fännklubi, mis suudaks reaalselt ise end majandada ;) . Koostada juhatus inimestest , kes suudavad ja tahavad asja töö kõrvalt vedada, jagada juhatuse liikmete vahel ära vastutusalad. Iga poole aasta tagant tuleks anda aru oma vastutusalas tegevuse ja rahade liikumise üle, et see oleks läbipaistev ning ei tekiks kahtlusi/kõhklusi. Viia sisse mõistlikud liikmemaksud, mis aitaks korraldada sõite. Avada MTÜ Nõmme Kalju Fännklubi arveldusarve. Tegeleda sponsorite või ühekordsete annetajate leidmisega jne jne. juhatusel tuleb loomulikult sellega arvestada, et MTÜ-ga kaasneb märkimisväärne ajakulu, tean seda omast käest. Sest kindlasti ei piisa vaid poolaasta koosolekutest, erinevate otsuste vastu võtmiseks tuleb neid tihedamini korraldada.

Ma ei ütle, et nüüd peaks pea ees jooksma end sodiks.... vaid oleks ehk aeg hakata mõtlema sellises suunas ;)

PETSINHO
13.05.09, 13:54
Viimane aeg oleks hakata mõtlema jah väikesele iseseisvumisele. Teha ametlik MTÜ JK Nõmme Kalju Fännklubi, mis suudaks reaalselt ise end majandada ;) . Koostada juhatus inimestest , kes suudavad ja tahavad asja töö kõrvalt vedada, jagada juhatuse liikmete vahel ära vastutusalad. Iga poole aasta tagant tuleks anda aru oma vastutusalas tegevuse ja rahade liikumise üle, et see oleks läbipaistev ning ei tekiks kahtlusi/kõhklusi. Viia sisse mõistlikud liikmemaksud, mis aitaks korraldada sõite. Avada MTÜ Nõmme Kalju Fännklubi arveldusarve. Tegeleda sponsorite või ühekordsete annetajate leidmisega jne jne. juhatusel tuleb loomulikult sellega arvestada, et MTÜ-ga kaasneb märkimisväärne ajakulu, tean seda omast käest. Sest kindlasti ei piisa vaid poolaasta koosolekutest, erinevate otsuste vastu võtmiseks tuleb neid tihedamini korraldada.

Ma ei ütle, et nüüd peaks pea ees jooksma end sodiks.... vaid oleks ehk aeg hakata mõtlema sellises suunas ;)

See kõik on juba tehtud, oleme mõnda aega ennast ise majandanud. Liikmemaksud ja värgid. Muidugi jooksvaid kulutusi on palju ja vaatame, et aasta lõpuni kuidagi ära saaks majandada.
Eelarvekärpeid nagu riigil, on raske muidugi teha:D

viirus
13.05.09, 14:05
See kõik on juba tehtud, oleme mõnda aega ennast ise majandanud. Liikmemaksud ja värgid. Muidugi jooksvaid kulutusi on palju ja vaatame, et aasta lõpuni kuidagi ära saaks majandada.
Eelarvekärpeid nagu riigil, on raske muidugi teha:D
nagu ma äriregistrist näen, olete MTÜ ametlikuks tegemisel eitava otsuse saanud :P Mis põhjustel siis selline õnnetus juhtus ?

Aga rõõm kuulda, et asi areneb :)

Martin
13.05.09, 14:20
Kus on staarid, on ka Elu! :) (vabandan topeltpostituse eest) (http://www.elu24.ee/?id=118666)

riuno
13.05.09, 14:21
jaja Kalju AMETLIK fännklubi teatab, korra isegi hakkasin mõtlema et äkist on isegi hakkama saadud asjaga, aga nooot

PETSINHO
13.05.09, 14:33
Seletama ja arvustama on kõik kohe mihklid, tulge ja tehke midagi ise. Organiseerige aastaringselt, iga nädal ja vedage seda rongi. Uued ideed ja algatusvõime on alati teretulnud, ärge ädaldage siin foorumis.

Kõigil oma initsatiivi võimalik juba sel laupäeval üles näidata, kui Paidesse väike eluvaim sisse puhuda:)

viirus
13.05.09, 14:39
Seletama ja arvustama on kõik kohe mihklid, tulge ja tehke midagi ise. Organiseerige aastaringselt, iga nädal ja vedage seda rongi. Uued ideed ja algatusvõime on alati teretulnud, ärge ädaldage siin foorumis.

Kõigil oma initsatiivi võimalik juba sel laupäeval üles näidata, kui Paidesse väike eluvaim sisse puhuda:)
Ma ju ei hädaldanud, tundsin siirast huvi käekäigu üle ;) ja kui võimalust ehk panebki oma käe asjale külge, et asja edasi viia :)

Even
13.05.09, 16:36
tra ikka ei saa aru sellest särkide ära võtmisest, 2 venda on särgid ära võtnud, mõni vend kõrval on jopega. mul oleks imelik kui mingi jorss kõrval pool alasti kargleks. tavaliselt võetakse siis särgid ära kui on millegi üle väga rõõmustada ja tahetakse meeskonna särki lehvitada või on keha peale mingi värk joonistatud, aga niisama...

Silver
13.05.09, 17:31
Ühele meeldib tütar, teisele ema! Sama seis on mõtteviisidega! :)

eika
13.05.09, 18:06
tra ikka ei saa aru sellest särkide ära võtmisest, 2 venda on särgid ära võtnud, mõni vend kõrval on jopega. mul oleks imelik kui mingi jorss kõrval pool alasti kargleks. tavaliselt võetakse siis särgid ära kui on millegi üle väga rõõmustada ja tahetakse meeskonna särki lehvitada või on keha peale mingi värk joonistatud, aga niisama...
Soovitan randades mitte käia, seal on vapsjee kõik ilma asjata ilma särgita.

Hybrid Soldier
13.05.09, 18:10
Leidsin pildid ka:
http://fotoalbum.ee/photos/solskjaer/sets/757825

eston maravilha
13.05.09, 19:29
Soovitan randades mitte käia, seal on vapsjee kõik ilma asjata ilma särgita.

miks? randades kistakse end paljaks selleks, et päevitada. põhjus missugune.

Ray
13.05.09, 20:48
Fotograafe oli statal nagu muda, aga olen seni ainult kolme galeriid näinud..... solskjaer delfi ja elu24

fcfloraforever
13.05.09, 20:52
Fotograafe oli statal nagu muda, aga olen seni ainult kahte galeriid näinud.....

ma mingi nelja?
Delfi, Cath, sport.err.ee, solskjaer, elu24 oli ka gallery ehk siis viite

Martin
13.05.09, 20:52
ma mingi nelja?
Delfi, Cath, sport.err.ee, solskjaer

Elu24 (link siinsamas teemas natuke kõrgemal) kah

Ray
13.05.09, 20:57
sport.err ja Cathi omad siis veel üle vaadata...

-Raul-
13.05.09, 21:14
Vaatasin telekordusest Terjale antud punase kaardi situatsiooni uuesti üle.
Pall oli Jürgensoni ees ja Terja lõi selle puhtalt spaagega minema. Jürgenson on muidugi ka hea näitleja ja tema vingerdused olid lausa Itaalia liigade tasemel. Täiesti selge, et max mida Tohver seal anda oleks võinud, oli kollane kaart. Eks ta seda anda tahtiski, aga siis ilmus platsi äärde tahumatu Karutoom, kes hüsteeriliselt karjus Punane-Punane!!! Ja mis sa teed, kui mõne kohtuniku peakuju on kandiline ja lemmikvärv punane. Tohver muidugi ennast ei usaldanud ja kallutatud kohtuniketegevus oligi sündinud.
Kui aga lisaaja eelviimasel minutil Tükile täiega sisse sõideti, andis Tohver flora mängijale kõigest kollase!!! Lõi vedelaks Tohver, kuna Karutoomi polnud abiks ja keegi ette ka ei öelnud, et anna Punane-punane.
Siit moraal, keegi on ikka veel võrdsem teiste ees, miks ei tea....
Karutoom oli üldse selline imelik ja üliagar, käis tihti seal Gettuliole piire märgistamas.
Eks põhjuseid ju oli ka, suured ülemused tribüünil, vaja ju kannuseid teenida.

Aff
13.05.09, 21:20
No tribüünilt vaadates tundus küll, et ainuke kes hüsteeriliselt punast tahtis oli Terja ise.

Warren
13.05.09, 21:23
Vaatasin telekordusest Terjale antud punase kaardi situatsiooni uuesti üle.
Pall oli Jürgensoni ees ja Terja lõi selle puhtalt spaagega minema. Jürgenson on muidugi ka hea näitleja ja tema vingerdused olid lausa Itaalia liigade tasemel. Täiesti selge, et max mida Tohver seal anda oleks võinud, oli kollane kaart. Eks ta seda anda tahtiski, aga siis ilmus platsi äärde tahumatu Karutoom, kes hüsteeriliselt karjus Punane-Punane!!! Ja mis sa teed, kui mõne kohtuniku peakuju on kandiline ja lemmikvärv punane. Tohver muidugi ennast ei usaldanud ja kallutatud kohtuniketegevus oligi sündinud. Karutoom oli üldse selline imelik ja üliagar, käis tihti seal Gettuliole piire märgistamas. Eks põhjuseid ju oli ka, suured ülemused tribüünil, vaja ju kannuseid teenida.

Point ei olnudki ju selles kas ta mängis palli või jalga. Terja tuli kaks putsatäit korke ees sellesse olukorda.

Jasper
13.05.09, 21:24
Jürgenson on muidugi ka hea näitleja ja tema vingerdused olid lausa Itaalia liigade tasemel.

ja kohe peale kaarti oli poiss pysti nagu sports cartooni kass.

-Raul-
13.05.09, 21:38
Terja oli häälestatud võitluslikuks mänguks ja selle kloun (punane-punane)- aadi peale ta protestiski.

MihkelHK
13.05.09, 22:24
Naised: solaariumis käivad vaid geipihvid!
http://www.elu24.ee/?id=118758

Warren
13.05.09, 22:31
Terja oli häälestatud võitluslikuks mänguks ja selle kloun (punane-punane)- aadi peale ta protestiski.

Jah-ma olen nõus sinuga, et võitlema peab kuid igaüks oleks sellise sissesõitmise peale pikali visanud :)
Tahtsin ütelda, et ta tegi valesti, et niimoodi läks palli tagasi võitma. Kohtunikult ehk natuke karm otsus kuid kui ta oleks tabanud nt sääreluud palli asemel siis oleks vist tükid taga olnud.Pärast oleks ehk vabandanud, et ma ei tahtnud jne aga teine mees oleks kuudeks platsilt läinud. Minu jaoks toorutsemine. Kuid kui oleksin tulihingeline Kalju fänn (pole ka flora fänn) siis ilmselt ma õigustaksin ka. Nii et edu kaljule-nauditav ning põnev mäng oli.

HABE
13.05.09, 23:03
Jah-ma olen nõus sinuga, et võitlema peab kuid igaüks oleks sellise sissesõitmise peale pikali visanud :)
Tahtsin ütelda, et ta tegi valesti, et niimoodi läks palli tagasi võitma. Kohtunikult ehk natuke karm otsus kuid kui ta oleks tabanud nt sääreluud palli asemel siis oleks vist tükid taga olnud.Pärast oleks ehk vabandanud, et ma ei tahtnud jne aga teine mees oleks kuudeks platsilt läinud. Minu jaoks toorutsemine. Kuid kui oleksin tulihingeline Kalju fänn (pole ka flora fänn) siis ilmselt ma õigustaksin ka. Nii et edu kaljule-nauditav ning põnev mäng oli.

Läks kuidas läks eilne mäng, tulemust see ei muuda enam. Punane kaart rikub alati mängu ära ning finaali pinge säilitamiseks tasuks kohtunikel vältida punaste andmist ning anda kollane ning lugeda karmid sõnad ka peale. Nii suurte kogemustega mängija nagu Terehhov teab reegleid ning jätta 1 keskvälja olukorras palli ära löömisega meeskond vähemusse nüüd küll ei oleks temalik. Kohtunik on ka inimene ning me kõik eksime.
Eilne on ajalugu ning järgmine mäng on laupäev juba.

aanvaller
13.05.09, 23:05
jah aga oli see nüüd apsaks või ei aga eesti kohtunikel juhtub seda ikka liiga tihti.

taku*
13.05.09, 23:27
Naised: solaariumis käivad vaid geipihvid!
http://www.elu24.ee/?id=118758

no kui mingitelt haigetelt emodelt küsida, siis jah....

PraS
13.05.09, 23:34
Raul sa oled tulbi vutihuviline ja peaksid ka seda teadma,et mõni suurturniir tagasi tehati kohtunikele selgeks,et kahe jalaga ees taklamisse tuleks on punane!

Sa oled Kalju fänn ning sa muidugi ei näind mis see hiljem tulnud jalg tegi. Ta vist ei tabanud üldse hüppeliigest. Lisaks taklamisele peaksid olnud nägema kuidas Terja sinna kahevõitlusesse suundus. Ja üldiselt on Terja viimased hooajad nagu mingi närvipundar olnd.

Samas Haavistu jällegi nupud ees tuleks kehasse polnud jällegi punast väärt?

Üldiselt on müstiline,et sa vingud alati et kohtunikud teevad teile liiga. Novikovi juhtumi hala on värskelt meeles.

Ja kui Getuliost rääkida siis ta ju alati hüppab ja kargab seal oma alla sees ja väljas ja täiesti normaalne,et neljas kohtunik tuletas meelde,et tema alal on ka piirid. Samas ei tea ma kas ta välja hüppas või mitte, kuid teadas tema temperamenti siis oletan et tegi seda. Eelnevates mängudes olen seda kogenud.

HaTe
13.05.09, 23:43
PraS nõustun:)

Kuno
14.05.09, 00:11
Olerame, et getu hüppas ja kargas ja juu ta siis sealt välja astus, oletame, et see oli punane ja oletame et kahe putsa jagu korke lendas jõhkralt jürgensoni suunas, oletame, et oleks võinud lõppeda rämeda luumurruga ja oletame, et meie liigas töötab kõik õieti...

Ütlen veelkord, et kui tahta anda seda kaarti, sisi võis anda, sest kuskil öeldi, et võib, aga kas on mõistlik anda, selle üle tasuks diskuteerida...

Küll, aga ei ole enam mingit tahtmist vana asja arutada, sest keskendume juba järgmistele võitudele ja Floraga on meil au veel kohtuda sellel hooajal tervelt 3 korda.

Palun ärgem enam oletagem nii palju ja oleme lihtsalt ausad!

-Raul-
14.05.09, 00:15
Ma ei ole ainult jalgpallihuviline, vaid olen 5. aastaga aidanud Kalju nullist üles ehitatada ja viia ta sinna kus ta täna on...Olen püüdnud olla maximalist oma hobis ja kulutan oma energiat, emotsioone, vaba aega ja ressursse Jk Kalju arengusse. Ja eeldan ka, et kohtunikud kes ML mänge vilistavad, suhtuvad ka oma töösse ja just sellistesse olukordadesse täie vastutustundega ja ei lõhu mängu ära ja ei toeta oma kahtlaste otsustega kaudselt ühte meeskonda.
Nägin asja väga lähedalt ja vaatasin ka kordust teles. Sellised kohtunike otsused loomulikult mõjutavad mängu käiku, nii oli see eile, oli ka Viljandiga mängus Novikovi juhtum.

Mul on alati oma arvamus ja see ei pea ühtima ei sinu-flora-JL arvamusega.

PraS
14.05.09, 00:16
Olerame, et getu hüppas ja kargas ja juu ta siis sealt välja astus, oletame, et see oli punane ja oletame et kahe putsa jagu korke lendas jõhkralt jürgensoni suunas, oletame, et oleks võinud lõppeda rämeda luumurruga ja oletame, et meie liigas töötab kõik õieti...

Ütlen veelkord, et kui tahta anda seda kaarti, sisi võis anda, sest kuskil öeldi, et võib, aga kas on mõistlik anda, selle üle tasuks diskuteerida...

Küll, aga ei ole enam mingit tahtmist vana asja arutada, sest keskendume juba järgmistele võitudele ja Floraga on meil au veel kohtuda sellel hooajal tervelt 3 korda.

Muidugi ei tohi anda, kuna kalju mängis nii kenasti ja jõudis lisaajani. Punane ju "rikkus" ju mängu. Ja Terja on nii tore ja rahumeelne ja muhe jalgpallur.

$$$
14.05.09, 00:17
Täiesti loll jutt, kui tehakse punase kaardi vääriline viga, siis olenemata kohtumisest tuleb määrata ka punane kaart.

Õhtujuht
14.05.09, 00:22

jah on mõistlik anda, justnimelt sinu enda oletuste põhjal, kus sa tood välja et intsident võinuks lõppeda rämeda luumurruga.

Kuno
14.05.09, 00:27
Muidugi ei tohi anda, kuna kalju mängis nii kenasti ja jõudis lisaajani. Punane ju "rikkus" ju mängu. Ja Terja on nii tore ja rahumeelne ja muhe jalgpallur.

Jah sõber tulista edasi, pane siis juba üle puusa nüüd ja igas suunas :D

PraS
14.05.09, 00:30
Jah sõber tulista edasi, pane siis juba üle puusa nüüd ja igas suunas :D

Ega sult rohkem polnudki oodata.

Kuno
14.05.09, 00:34
jah on mõistlik anda, justnimelt sinu enda oletuste põhjal, kus sa tood välja et intsident võinuks lõppeda rämeda luumurruga.

Ma ei viitsi enam vastata... minu tekst oli irooniaga kirjutatud...
Nende oletuste põhjal tehtud otsustega kaugele ei purjeta.

Saatke SMS oma arvamusega sellele kohtunikule kui tahate!

Kuno
14.05.09, 00:38
Ega sult rohkem polnudki oodata.

Vähemalt sa tead kellelt ja kui palju sa oodata või mitte oodata saad, Sinu puhul oleks vestluse algus soliidsele inimesele kohaselt pidanud näiteks selline olema: Tere Kuno, Mina olen Pras, päris nimega.... Sa oled mõtetu mees ja ei tea millest räägid... Ma suudaks sind isegi sellisel juhul austada, aga nii küll mitte!

Aga veelkord, sorry kallis sõber kui ma Sinu ootustele ei vastanud. Häbenen nüüd silmad peast välja :)

Kuno
14.05.09, 00:43
Ja üks asi veel. Kui mina juhiks jalgpalliliitu, siis keelaks kõikidel liiduga seotud inimestel igasuguse avaliku komenteerimise ära... Välja arvatud juhtudel kui keegi annab konkreetseid juhendist tulevaid vastuseid... SEE ON EBANORMAALNE KUI JALGPALLILIIDUGA SEOTUD INIMESED PARASTAVAD VÕI KIRJUTAVAD KALLUTATUD ARTIKLEID JA ON KELLEGI POOLEL!!! Liit peab olema iga klubi sõber ja abistaja ning iga liidus töötav inimene olenemata kellele ta sisemuses kaasa elab peab jääma alati neutraalseks ja säilitama soliidsust!

Ma loodan, et ma nüüd kellegile hinge ei s******d!

Sir. Nuutu
14.05.09, 00:44

Väga seosetu ja tühi jutt.

Sir. Nuutu
14.05.09, 00:45
Ja üks asi veel. Kui mina juhiks jalgpalliliitu, siis keelaks kõikidel liiduga seotud inimestel igasuguse avaliku komenteerimise ära... Välja arvatud juhtudel kui keegi annab konkreetseid juhendist tulevaid vastuseid... SEE ON EBANORMAALNE KUI JALGPALLILIIDUGA SEOTUD INIMESED PARASTAVAD VÕI KIRJUTAVAD KALLUTATUD ARTIKLEID JA ON KELLEGI POOLEL!!! Liit peab olema iga klubi sõber ja abistaja ning iga liidus töötav inimene olenemata kellele ta sisemuses kaasa elab peab jääma alati neutraalseks ja säilitama soliidsust!

Samuti ei tohiks klubi presidendid hüpata foorumites.

2mSööt3mMööda
14.05.09, 00:49
Point ei olnudki ju selles kas ta mängis palli või jalga. Terja tuli kaks putsatäit korke ees sellesse olukorda.
Kui hoolikalt vaadata, siis ei olnudki Terjal kahte putsatäit korke platsil kaasas. Ühes jalas on kunstmuru putsa ja teises muru putsa. Päris huvitav kooslus, ei tea kas kaotas teise muru putsa ära kusagile :)

http://fotoalbum.ee/photos/solskjaer/49279983

Saarlane
14.05.09, 00:54
"Ei, nood on nimme nii. Tu pole hädä peräst - tu on toreduse peräst."

Õhtujuht
14.05.09, 01:07
Minu arust võib klubi president "hüpata" foorumites küll. Niikaua kui tema mõtted ja suunad on jalgpalli arendavad siis ei näe ma sellel paha. Ta peaks olema eeskujuks teistele, nö. väiksematele isikutele, kannustav, innustav, mida Kuno on ka olnud, levitama infot oma klubis toimuva kohta jne. Pean silmas siis just eesti jalgpalli turunduspoole arendamist ja seda läbi kalju.
natuke peab muidugi parandama oma grammatilist poolt ;)

Tülli ei tasu minna, muidugi omame kõik mingit arvamust aga nugadele pole klubi presidendil sobilik minna, parem droppida.

aga küsiksin kalju plaanide kohta veel niipaljut, et praeguseks olete te vutimaastikul kõva nime teinud ja olete jõudnud paljude inimesteni. Teatakse Nõmme Kaljut. Küsin kuidas on plaan edendada klubi sest minu silmis olete te vaid ühe võistkonna punt - kuidas tüdrukud, naised, noored, duublid elavad? Ranna- ja saalisats teil vist päris edukas. Kui kaua visioon näeb max ressursside kasutamist esinduspunti või on mingeid ulatuslikke plaane ka muude klubi võistkondade arendusteedel?

818
14.05.09, 01:10

Ole mees, pane viinapits maha, puhka ja rahune :)

Alarikh
14.05.09, 01:17

Meie jalgpall on alati olnud selline. Vähemalt praegu asjad ei ole nii hullud nagu 90ndatel, kui keegi veel mäletab. Aga ka praegu on olemas sõprade seltskond kus kiidetakse ja kaitstakse "omasid" ükskõik mis olukorras. Vaata kasvõi postitusi siin.
Kusjuures Kalju fännidest rääkimata isegi teie klubi ise on näidanud kes on tema sõbrad ja kes pole. Sa mõtle näiteks selle peale mis on kirjutatud ühe sinu meeskonna mängija profiilis tema endise klubi (kus ta muidu ei ole saavutanud midagi) toetajate kohta. Jutt on muidugi Rõškevitšist. Kui Kalju AMETLIK lehekülg lubab selliseid kommentaare kus puudub elementaarne viisakus teise Meistriliiga toetajate suhtes, mis "soliidsusest" sa üldse räägid? Sellised vist ongi reeglid Eesti jalgpallis, mis teha.

Kuno
14.05.09, 01:18
Väga seosetu ja tühi jutt.

VÄGA ÕIGE, JUST SEDA MA TAHTSINGI OMA TEKSTIGA ÖELDA, ET SEE KAART JA JAMA SELLE ÜMBER ONGI SEOSETU JA TÜHI JUTT!

Kuno
14.05.09, 01:20
Ole mees, pane viinapits maha, puhka ja rahune :)

Sorry, pole eriline viinanina ja pole nagu põhjust ärritunud ka olla, sest seljataga on super jalgpalli elamus.. Kalju on väga lühikese ajaga jõudnud väga kaugele ja finaalis ühele Eesti hetke tugevamaile klubile penaltitega kaotada pole sugugi häbiasi... :)

sanchez
14.05.09, 01:33

Mõistlik!!!!!!

sanchez
14.05.09, 01:34
Kes Paidesse läheb?

jooseps
14.05.09, 01:36
ja lähme nüüd eluga edasi ja keskendume järgmistele mängudele :)

sanchez
14.05.09, 01:39
Minu arust võib klubi president "hüpata" foorumites küll. Niikaua kui tema mõtted ja suunad on jalgpalli arendavad siis ei näe ma sellel paha. Ta peaks olema eeskujuks teistele, nö. väiksematele isikutele, kannustav, innustav, mida Kuno on ka olnud, levitama infot oma klubis toimuva kohta jne. Pean silmas siis just eesti jalgpalli turunduspoole arendamist ja seda läbi kalju.
natuke peab muidugi parandama oma grammatilist poolt ;)

Tülli ei tasu minna, muidugi omame kõik mingit arvamust aga nugadele pole klubi presidendil sobilik minna, parem droppida.

aga küsiksin kalju plaanide kohta veel niipaljut, et praeguseks olete te vutimaastikul kõva nime teinud ja olete jõudnud paljude inimesteni. Teatakse Nõmme Kaljut. Küsin kuidas on plaan edendada klubi sest minu silmis olete te vaid ühe võistkonna punt - kuidas tüdrukud, naised, noored, duublid elavad? Ranna- ja saalisats teil vist päris edukas. Kui kaua visioon näeb max ressursside kasutamist esinduspunti või on mingeid ulatuslikke plaane ka muude klubi võistkondade arendusteedel?

nendele küsimustele leiad vastuse aadressilt: www.jkkalju.ee

Rein
14.05.09, 02:05
Aga mina viisin Kalju Austraaliasse. Kuno sa oled nõrk mu kõrval ja arenguruumi sul on.
Silver võib sulle pilti näidata, kui sa ei usu.

no nii
14.05.09, 07:36
To Rein: sa ei ole ainuke kes kalju aussi viis:)

vpiigo
14.05.09, 09:14

Miks ei tohi klubi prseident hypata oma klubi foorumis????

PraS
14.05.09, 09:45
Miks ei tohi klubi prseident hypata oma klubi foorumis????

See on soccerneti foorum, mitte klubi foorum.

piimamees
14.05.09, 10:22

jah, ja soccerneti foorumis ei tohiks oma arvamust avaldada ka arstid, pedagoogid, lapsevanemad, porstituudid, lehmad, UFOd ning need, kellel tuleb ninast rohelist tatti...

Jürvi-Hool
14.05.09, 10:41
Loomulikult on see veidi ebaprofessionaalne foorumis teistega võidu tatti pritsida, aga samas see läheb väga hästi Kalju imidžiga kokku.

PraS
14.05.09, 10:51
jah, ja soccerneti foorumis ei tohiks oma arvamust avaldada ka arstid, pedagoogid, lapsevanemad, porstituudid, lehmad, UFOd ning need, kellel tuleb ninast rohelist tatti...

kui nõuda, et EJL tegelased ei võtaks sina siis miks seda klubijuhtidel võimalik ja sobilik teha oleks?

Üldiselt sul, mul ja kel iganes on oma arvamus ja siin seda vist kuidagi ei muuda :D

vpiigo
14.05.09, 10:56

Vabandust läks veits valesti-mõtlesin KALJU teemat , ehk siinset teemat-kus ongi arutusel NÕMME KALJU jalgpalliklubiga seonduvad asjad-ja tore kui klubi juhtkond ka asjas sees on-tekitab ühtekuuluvus tunnet-millest sina herr Pras vist midagi ei tea. Sinu postitusi lugedes juba viimased pool tundi on selgeks saanud yks-sinu elu mõte on vinguda ja viriseda ja teiste asjadest vigu otsida...Kui sulle on nii vastumeelt see mis siin kirjutatakse siis kindlasti on ka teisi teemasid siinsamas soccerneti foorumis kus sa saad ennast välja elada.....:deemon:

PraS
14.05.09, 10:58
Vabandust läks veits valesti-mõtlesin KALJU teemat , ehk siinset teemat-kus ongi arutusel NÕMME KALJU jalgpalliklubiga seonduvad asjad-ja tore kui klubi juhtkond ka asjas sees on-tekitab ühtekuuluvus tunnet-millest sina herr Pras vist midagi ei tea. Sinu postitusi lugedes juba viimased pool tundi on selgeks saanud yks-sinu elu mõte on vinguda ja viriseda ja teiste asjadest vigu otsida...Kui sulle on nii vastumeelt see mis siin kirjutatakse siis kindlasti on ka teisi teemasid siinsamas soccerneti foorumis kus sa saad ennast välja elada.....:deemon:

vpiiga ütle mulle kus ma midagi valesti ütlesin?

vpiigo
14.05.09, 11:00

Ma ei ole väitnud et sa midagi valesti yltesid-ära mõtle asju välja.....

PraS
14.05.09, 11:01
Ma ei ole väitnud et sa midagi valesti yltesid-ära mõtle asju välja.....

too näiteid, mitte ära lahmi

no nii
14.05.09, 11:31
äkki vahetate nümbreid!!!:D

HaTe
14.05.09, 11:34
Mis te kaklete nüüd,lõpetage ära:D
Kes siiani halab et Kalju kaotas ja süüdistab kohtuniku,kes juba ammu süveneb järgmistele mängudele või kes istub kodus ja tõmbab kalendrisse riste millal uuesti Floraga kohtutakse,et seal meid umbes karistada. Rahu ainult rahu semud:)

vpiigo
14.05.09, 12:03
too näiteid, mitte ära lahmi

Mida ma sulle siin näitan-loe ise objektiivselt oma postid yle siis saad aru mis ma selle lausega öelda tahtsin......Ja väga täiskasvanulik ja küpse käitumine on teiste nimesid solkida ja muuta......Tõeline SUPER MODERATOR oled...lohh

Rein
14.05.09, 12:45

6 kuud tagasi olin mina paha inimene kes kiusas Kaljut!
Tore, et mul on väärikas järglane.

-Raul-
14.05.09, 13:10
Kalju ei kaotanud konkreetselt kohtuniku pärast. Ma oleks selle teema ka siis tõstatanud kui Kalju oleks võitnud. Asi on kallutatud kohtuniketegevuses, seekord võttis Tohveri eest vastu otsuse Karutoom. Nii need asjad ikka ei käi.
Ja selge, et see otsus muutis olukorda väljakul kui ka Kalju mänguplaani.

Rein
14.05.09, 13:13
Kohtunikul on alati õigus, isegi kui tal pole.
Ärge vinguge nagu eided.

vpiigo
14.05.09, 13:18
Sina olidki siit veel puudu:)
Rõõmsalt tervitan sind-pole sust ammu midagi kuulda olnud:)

No tegelikult kaotas ju Kaljule selle mängu Nunes, kes läks oma tavapärast ilulööki tegema aga kahjuks sai seekord latile pihta..... Seekord läks nii... kahju aga elu läheb edasi......

Rein
14.05.09, 14:05
Sina olidki siit veel puudu:)
Rõõmsalt tervitan sind-pole sust ammu midagi kuulda olnud:)

No tegelikult kaotas ju Kaljule selle mängu Nunes, kes läks oma tavapärast ilulööki tegema aga kahjuks sai seekord latile pihta..... Seekord läks nii... kahju aga elu läheb edasi......

Hakkate mus nüüd tihedamalt kuulma, sest muin endale vidina millega saan mobiililevialas olles internetti kasutada.

Nunese kohapealt on sul 100 % õigus.

PraS
14.05.09, 14:14
Kalju ei kaotanud konkreetselt kohtuniku pärast. Ma oleks selle teema ka siis tõstatanud kui Kalju oleks võitnud. Asi on kallutatud kohtuniketegevuses, seekord võttis Tohveri eest vastu otsuse Karutoom. Nii need asjad ikka ei käi.
Ja selge, et see otsus muutis olukorda väljakul kui ka Kalju mänguplaani.

Karurtoom oli olukorrale lähedal. Tithti võtavad abid vastu otsuseid, kuna nad näevad selgemalt. Teile kui rünnata armastavale meeskonnale peaks sellised lahendused ju meeldima, kuid kui teie vastu need sünnivad siis on nuttu ja hala ojadena.

Lõpetuseks öeldes siis sellised taklangud olgu need siis läbi palli või otse jalga tuleb jalgpalli mängust välja juurida ja mängijat eemaldades antakse antud situatsioonidele selge signaal, et nood tegevused on out.

Even
14.05.09, 14:16
No tegelikult kaotas ju Kaljule selle mängu Nunes, kes läks oma tavapärast ilulööki tegema aga kahjuks sai seekord latile pihta..... Seekord läks nii... kahju aga elu läheb edasi......http://img397.imageshack.us/img397/874/motivator1a891472cae07c.jpg

Nohik
14.05.09, 15:22
kui nõuda, et EJL tegelased ei võtaks sina siis miks seda klubijuhtidel võimalik ja sobilik teha oleks?

Üldiselt sul, mul ja kel iganes on oma arvamus ja siin seda vist kuidagi ei muuda :D

Naljatilk oled ausalt. Vaata asi on selles, et EJL peaks olema ERAPOOLETU. Saad nüüd aru, mis vahe on sellel, et Kuno siin kirjutab ja sellel, et isikud, kelle otsused mojutavad jalgpalli sama palju kui valjakukohtunike, kirjutavad oode oma lemmiklubidele?

Vova
14.05.09, 15:30
see näitab Eesti jalgpalli taset !

Rein
14.05.09, 15:39
Naljatilk oled ausalt. Vaata asi on selles, et EJL peaks olema ERAPOOLETU. Saad nüüd aru, mis vahe on sellel, et Kuno siin kirjutab ja sellel, et isikud, kelle otsused mojutavad jalgpalli sama palju kui valjakukohtunike, kirjutavad oode oma lemmiklubidele?

Olen ainult 3 õlut joonud, aga ei saa sittagi sellest jutust aru.
Äkki keegi tõlgiks?

PraS
14.05.09, 15:44

Kes juhtivatest EJL töötajatest sõna võtnud on?

riuno
14.05.09, 16:19
üldiselt ütleks nii et EJL-i peaks kuuluma nihukesed inimesed, kes ei ole seotud ühegi klubiga, vaid töötavad ühiselt eesti jalgpalli ja selle arengu eest.

Muidugi mai mõtle mingeid juhmardeid, kes jalgpallist mitte midagi ei tea.

Jasper
14.05.09, 17:17

sa oled liiga palju ballackiga vaidlen'd.

Raivo19
14.05.09, 17:26
Kõige rohkem käivad ajudele mingid anonüümsed sõnavõtjad.Siin aastaid seltsimehed jagavad oma nime all selgitusi,siis kargavad välja targutama mingi x-nime all tegelased tatti pritsima.Ja siis on nad suured otsustajad,kes-kus hüppab?!

smörgåsbord
14.05.09, 17:30
ära pritsi, anonüümne Raivo.

Raivo19
14.05.09, 17:33
Ütlesin seda analoogsete lauluridade peale.Kuno võiks ka endale Perse nimeks panna ja siin ilgelt tolmu keerutada,niiet keegi halligi aru ei saaks.On olemas julgemaid,on aremaid tüüpe.Minu arust kui inimese isik on teada,ajab ta mõistlikumat-kontrollivamat juttu.

P.S. Saame tuttavaks,smörgäsbord,mina olen Raivo.Millistes foorumites sa veel mölised oma "õige" nime all?

smörgåsbord
14.05.09, 18:02
Saame tuttavaks,smörgäsbord,mina olen Raivo.Millistes foorumites sa veel mölised oma "õige" nime all?vabandust, kas see eesnimi peaks su anonüümsust kuidagi vähendama või? oleksin justkui rohkem kui ühest Raivost Eestimaa pinnal kuulnud.

mitte, et see nimeteema üldse oluline oleks -- siin vahetatakse mõtteid, mitte passipilte. möla jääb mölaks, oled sa Raivo või smörgåsbord.

Kasepats-Pidur
14.05.09, 18:05
Lugeda ei oska või? Hr Raivo Trumm, 19-aastane laevakapten.

PraS
14.05.09, 19:29
Lugeda ei oska või? Hr Raivo Trumm, 19-aastane laevakapten.

Aasta postitus, Soccerneti foorumis :D

Raivo19
14.05.09, 19:58
vabandust, kas see eesnimi peaks su anonüümsust kuidagi vähendama või? oleksin justkui rohkem kui ühest Raivost Eestimaa pinnal kuulnud.

mitte, et see nimeteema üldse oluline oleks -- siin vahetatakse mõtteid, mitte passipilte. möla jääb mölaks, oled sa Raivo või smörgåsbord.ma arvan,et said aru,mis ma öelda tahtsin mõne julge põõsa tagant piiluja kohta...kui sama asja on vaja meesmehe vastu rääkida,situtakse end reeglina täis...
kui keegi on otsustanud vähe avalikumalt,oma nime all rääkida,ei saa talle seda ju pahaks panna...aga OK,las ta olla :)

HABE
14.05.09, 20:08
See et Kuno, Silver ja Raul käivad siin foorumis rääkimas Nõmme Kaljust infost ja suhtlevad tihedalt fännidega on klubi arengule kõvasti kaasa aidanud.
Kas Nõmme Kalju alafoorum siin Soccernetis oleks nii postituste rohke kui neid 3 ei käiks siin???
Pea iga suurem mäng on Nõmme Kalju fännid midagi suuremat plaaninud ja teinud ning Kuno ja Raul on aidanud fänne oma kogemuste ja nõuannetega fänne. Ka Karika finaali eel oli nende abi vähekene ning suuuuuuuur AITÄHH neile selle eest. See foorum on suuresti siin Nõmme Kalju juhtkonna (Kuno ja Raul) ning fännide suhtlus koht kus info pannase liikuma üldse.

aanvaller
14.05.09, 21:13
täpselt. Näiteks üks fänn pakkus välja Kalju lipukesed. Üllatus-üllatus karikamängus oligi fännidel taolisi lipukesi käes näha :)

Väga tähtis et klubi juhtkond suhtleb fännidega jne. Kui Levadia, Trans, Sillamäe ja teised ka prooviksid seda siis mõnigi asi võiks muutuda..

Jürvi-Hool
14.05.09, 21:17
Keegi kihla vedada tahab millal Kalju esiliigasse langeb/pankrotti läheb?

vpiigo
14.05.09, 21:25
Keegi kihla vedada tahab millal Kalju esiliigasse langeb/pankrotti läheb?

Tavai veame-mina panen vastu et KALJU ei langeg iesiliigasse ja veel vähem läheb ta pankrotti.... Mis vahel paneme:):)

Sir. Nuutu
14.05.09, 21:28
Vahel paneme Vana Tallinnat, tihedamini aga õlut

aanvaller
14.05.09, 21:44
tehke läbusse teema millal kalju pankrot on ja millal. Võitja saab jürvilt midagi magusat.

PraS
14.05.09, 22:05
Keegi kihla vedada tahab millal Kalju esiliigasse langeb/pankrotti läheb?kusjuures räägiti alles hiljuti, et ilma eurota oleks teise poole hooaja kate kadunud, kuid kas see ka tõsi oli ei tea öelda.

vpiigo
14.05.09, 23:40
kusjuures räägiti alles hiljuti, et ilma eurota oleks teise poole hooaja kate kadunud, kuid kas see ka tõsi oli ei tea öelda.

No eks see euro aitab kaasa sellele majanduslikule olukorrale vägagi positiivses mõttes ..... aga väga ei usu et see asi ni poolikuks on jäetud et pool hooaega on tehtud ja puhtalt euro rahade peale lootma jäädi..

PraS
14.05.09, 23:49
No eks see euro aitab kaasa sellele majanduslikule olukorrale vägagi positiivses mõttes ..... aga väga ei usu et see asi ni poolikuks on jäetud et pool hooaega on tehtud ja puhtalt euro rahade peale lootma jäädi..

pigem ma vihjasin sellele,et teatud meeste palgad oleks poolikuks jäänud, kuid poleks Sillamäed võidetud.

Nahkpea
15.05.09, 00:05
pigem ma vihjasin sellele,et teatud meeste palgad oleks poolikuks jäänud, kuid poleks Sillamäed võidetud.

Kas sama jutt ka mitte Sillamäe klubi kohta ei käinud?

PraS
15.05.09, 00:06
Kas sama jutt ka mitte Sillamäe klubi kohta ei käinud?

Seda rääkisin ka mina vist. Üldiselt mõlemad klubid võtsid väga väga suured kohustused endale hooaja alguses, kuid eks tuelvik näitab kas nad ka välja veavad. Samas oleks väga kurb kui nad kaoksid.

Intriig ja tase on tänu neile kahele klubile ML-s tõusnud.

taku*
15.05.09, 01:18
no türademaa ja usa... jube normaalne ju, kui klubidel on ambitsioon tõusta tippu ja nad ei karda selle nimel investeerida... kui üldse kuskile elus jõuda tahetakse, peab olema julgust võtta kohustusi ja julgust vastutada... niisama paigal tiksumine on võib-olla sulle mokkamööda... õnneks on olemas ka julgeid ja ettevõtlikuid selle.

nothing personal... aga sa pras vingud veits liiga palju...

PraS
15.05.09, 01:27
Nii halale paneb kena punkti rrrrrrrri poiss Ott http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=329205

PraS
15.05.09, 01:28
no türademaa ja usa... jube normaalne ju, kui klubidel on ambitsioon tõusta tippu ja nad ei karda selle nimel investeerida... kui üldse kuskile elus jõuda tahetakse, peab olema julgust võtta kohustusi ja julgust vastutada... niisama paigal tiksumine on võib-olla sulle mokkamööda... õnneks on olemas ka julgeid ja ettevõtlikuid selle.

nothing personal... aga sa pras vingud veits liiga palju...

Sinul võib täitsa õigus olla ja ka minul :)

LadyPink
15.05.09, 02:46
Aga mina viisin Kalju Austraaliasse. Kuno sa oled nõrk mu kõrval ja arenguruumi sul on.
Silver võib sulle pilti näidata, kui sa ei usu.

OFFTOPIC! SORRY!
Rein! Kallis!!!!
Ärme unusta kuidas mina Kalju USAsse viisin! :p

Jasper
15.05.09, 07:02
ma lasin kalju nõmmele.

eestimees
15.05.09, 12:12

meil on sõnavabadus ja enda väljendamis vabadus Eesti Vabariigis

noo ma tean, et sul PraS on vimm Kalju vastu aga lõpetaks selle maha tegemise nüüd siin? mismõtet sel on? vastupidi peaks Kunot & CO kiitma, mis nad on seni suutnud korda saata

Silver
15.05.09, 12:51
Las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi! :)

See, kuidas ühele ei meeldi, kuidas teised asju ajavad on normaalne ning tavapärane nähtus. Kriitika on alati teretulnud, aga siis palun konstruktiiselt.

vpiigo
15.05.09, 13:33
Raputades tuhka pähe ka endale nyyd-siis need inimesed kellel on midagi asjaliku öelda ei lahmi väga siin ja muudes foorumites vaid avaldavad oma arvamuse enamsti ikka otse sellele isikule kes nende arvates väärib seda kriitikat ja on valmis asju muutma.....
Aga teistpidi kiites siinseid kriitikuid siis nende kriitikat on kindlasti kuulatud ja mingeid muutusi tehtud-alati pole neid lihtsaltk ohe nii näha......

Jürvi-Hool
15.05.09, 13:48
meil on sõnavabadus ja enda väljendamis vabadus Eesti Vabariigis

noo ma tean, et sul PraS on vimm Kalju vastu aga lõpetaks selle maha tegemise nüüd siin? mismõtet sel on? vastupidi peaks Kunot & CO kiitma, mis nad on seni suutnud korda saata

Sa said täpselt vastupidi aru. Siin teemas on juba mitu korda öeldud "kuulge see on siin Kalju foorum, ärge midagi paha öelge."

ballack
15.05.09, 14:09
sa oled liiga palju ballackiga vaidlen'd.

Ma vaatasin isegi, et kuradi tuttav.

Muudele loomadele, lindudele ja tegelinskitele: Kaua võib veel vaielda, sõimata ja vinguda paari asja pärast (viimased leheküljed)?

sanchez
15.05.09, 15:18
Marss Paidesse! ;)

Kuno
15.05.09, 15:34
http://www.youtube.com/watch?v=NEfpoIodQUo

Ott on poisike selle kõrval :D

masturr
15.05.09, 15:53
http://www.youtube.com/watch?v=NEfpoIodQUo

Ott on poisike selle kõrval :D Ott ongi suur poisike :D

Kuno
15.05.09, 16:20
Ott ongi suur poisike :D

Minuarust on lahe :D

-RoMaRiO-
15.05.09, 19:37
Täiesti uskumatu vigastustelaine on Kaljut tabanud see hooaeg, nüüd siis Novikov jalaluumurruga väljas. Aga noh mingis mõttes kindlasti jälle kasulik. Mängul kusjuures ei pannud tähelegi, et oleks mingi vigastus vaevanud.

Hybrid Soldier
15.05.09, 20:47
Tõsiselt imelik vigastuste hoog ikka. Papist poisid :D
Novikov kindlasti ülitähtis lüli Kalju rivistuses. Kahju.

-RoMaRiO-
15.05.09, 20:48
Kes tahab homse pundiga liituda, siis 14.30 stardime autobussijaamast :)

gamer
15.05.09, 22:13
Täiesti uskumatu vigastustelaine on Kaljut tabanud see hooaeg, nüüd siis Novikov jalaluumurruga väljas. Aga noh mingis mõttes kindlasti jälle kasulik. Mängul kusjuures ei pannud tähelegi, et oleks mingi vigastus vaevanud.

Järgmise spa-s käigu asemel saadate poisid hoopis maale piima jooma ja tööd tegema - saavad kondid tugevamaks ;)

Kuno
15.05.09, 22:21
Järgmise spa-s käigu asemel saadate poisid hoopis maale piima jooma ja tööd tegema - saavad kondid tugevamaks ;)

Kui sa ta jalga näeks, siis sealt võib täpselt üle lugeda mitu korki sellel saapal oli mis ta jalga puudutas :D Jalg pidi sama suur olema kui pea... Piimaga pole siin midagi teha, see oli kõva pauk! Pole hullu, meeste mäng!

HABE
15.05.09, 22:29
Kalju fännid siis toetavad homme ühistransporti ning sõidavad Paide meeskonda toetama.
Kuno, Kas sa tead kus fänniatribuutika viidi Kadriorust? (valge bussikaga)

Kuno
15.05.09, 22:33
Kalju fännid siis toetavad homme ühistransporti ning sõidavad Paide meeskonda toetama.
Kuno, Kas sa tead kus fänniatribuutika viidi Kadriorust? (valge bussikaga)

Arti peaks teadma, aga ma olen kindel, et Hiiul putkas... sealt peate ära võtma asjad .)

HABE
15.05.09, 22:34
Arti peaks teadma, aga ma olen kindel, et Hiiul putkas... sealt peate ära võtma asjad .)

Tänud, hetkeseisuga on meid vist vaid 5 tulemas aga ootame ühinejaid veel.

Silver
15.05.09, 22:49
Mina olen ka homme Paides kohal. :)

salajane33
16.05.09, 18:22
Kuidas siis nii, et Nunes tegi omavärava?

E: Mingi kala oli EJL lehel, näitas Paidele 1:0(sama ka livescore.com) ja Nunesele omaväravat, aga nüüd muudetud ja hoopis ikkagi Kalju 1:0 Nunese kollist juhib :) Keegi mängult tuleb siis tahaks teada, kuidas Savitski mängis?

Nuneselt veel üks ja ka Kaukvere lisas ühe kolli 3:0 - nice!

Hybrid Soldier
16.05.09, 19:04
3-0 võit siis :) Kui keegi mängult tuleb, võiks rääkida kuidas väravad olid ja üldse mängupilt.

Varikonto
16.05.09, 19:17
Ütleme nii, et kaljul oli 2 head võimalust, millest löödi 3 kolli. Paidel mitu üks ühevastu ja isegi 2 ühevastu võimalust + latt jne. Savitski päästiski on ikka tasemel.

-Raul-
16.05.09, 21:03
Esimest poolaega ma ei näinud kuna aitasin terve päeva moraalselt kodukamaral Nõmme spordikeskuse rannavutiplatsil juba Kaljule traditsioonilist rannajalgpallikarika võitu sepitseda aga nii kui koos ühe värske rannavuti karikavõitjaga koos Paide linnastaadionile teise poolaja alguseks oma jalad tõstsime, sahistas Felipe ka kohe Paide väravavõrku. Edasi oleks Paide võinud ka 5:1 juhtima minna aga Jumal ei olnud täna Paidelane ja Daniil tegi hulle paraadtõrjeid. Paidel õnne ka polnud, kaks korda tabasid latti jne. No ja nagu ikka, kui ise ei löö, lööb sulle Felipe. Kalju poolt vaadates siis 3:0 ja punktid kodus. Paide staadion ja mängukorraldus jätsid väga sümpaatse mulje. Aga kohalikud fännid jälle kaasa ei elanud, kuidagi vaikselt istusid seal. Romario ja Guits oma puberteetlike sopranitega ning koos kahe tallinna tantsutüdrukuga laulsid kohalikud üle.
Kohtunikebrigaad saab täna minult kõrge hinde, kes iganes need vilemehed ka olid!

Nii et Kaljule igati kordaläinud nädalalõpp.

smörgåsbord
17.05.09, 00:16
vähemalt pressifotograafia on meil tasemel:

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=329487

Hybrid Soldier
17.05.09, 01:12
Hahahaa :D Hea leid :D

Kuno
17.05.09, 08:52
Hakkame valmistuma kodumänguks ;)
Külla sõidab meile Narva!

PETSINHO
17.05.09, 10:01
Hakkame valmistuma kodumänguks ;)
Külla sõidab meile Narva!

Teeme publikurekordi ka?

Ray
17.05.09, 10:33
Loomulikult!

Kuno
17.05.09, 14:26
Teeme publikurekordi ka?

Jah, tuleks teha! See mootor vaja käima lüüa! ;)

PraS
17.05.09, 14:29
Nõmme Kalju emo kustutas minu infot edastav posti ära :D

Hybrid Soldier
17.05.09, 17:54
Keegi Kalju III mängu ka vaatama läheb täna? :)

-Raul-
17.05.09, 21:18
Repliikide ja muu negatiivse infomüra taustal leidsin ka ühe positiivse ja Kalju klubi omapära väga hästi tabava artikli sellisest huvitavast meediaväljaandest nagu Linnaleht. Artikli autor Kristjan Roos on teinud väga põhjaliku kodutöö ja illustreerinud selle ka kahe väga emotsionaalse fotoga.

Mõnusat lugemist ja fotode vaatamist saab selliselt Linnalehe veebilehe aadressilt nagu:

http://www.linnaleht.ee/frontpage/tln_ek/2009-05-15-b.pdf

-Raul-
17.05.09, 21:30
Kalju III sai kuuendaks mänguks koosseisu kokku ja teenis oma esimesed punktid kui võideti Sauet 2:1.

Kolmapäeval on väikese karika mäng jälle Sauega aga seekord mängime vastasmeeskonna koduväljakul Kernus algusega kell 19:00. Sinna oleks tuletoetust ehk fänne, Romariot ja trumme vaja küll. Stardime Kernu poole Hiiu staadioni parklast kell 17:30.

urmar
17.05.09, 22:29
Algab penaltiseeria :)

PraS
17.05.09, 22:29
Võtke end kokku !
Jätke järgi must mäng.!

no nii
18.05.09, 06:18
Kummaline, Kalju kodukal on äea toodud meeskonnas kaks väravavahti, kuid nii soccernetis kui ka liidu lehel on Kaljul ka kolmas väravavaht?

Felipe
18.05.09, 11:17
Ken Müür on pigem formaalsus, kes meeskonnaga trenni ei tee, hetkel pesitseb ta vist Austraalias.

Hybrid Soldier
18.05.09, 12:46
Huvipärast küsin, et kas nüüdseks mingeid täpsemaid uudiseid on Teeveri kohta?
Millal trenni kannatab teha?

salajane33
18.05.09, 13:22
Võibolla on juba siit läbi käinud, aga kaua ka Balbinotil veel vigastus?

Hybrid Soldier
18.05.09, 13:23
Võibolla on juba siit läbi käinud, aga kaua ka Balbinotil veel vigastus?

Juba teeb trenni vaikselt ja varsti naaseb platsile :)

masturr
18.05.09, 14:06
Juba teeb trenni vaikselt ja varsti naaseb platsile :)
ise kysid ise vastad? v oli see balbino kysimusele vastus

Hybrid Soldier
18.05.09, 14:07
See oli vastus Balbinoti küsimusele -.-

no nii
18.05.09, 14:41
milleks siis teda üldse regada:), kui ta ainult formaalsus?

no nii
18.05.09, 14:42
Ken Müür on pigem formaalsus, kes meeskonnaga trenni ei tee, hetkel pesitseb ta vist Austraalias.

Milleks teda siis regati kui ta ainult formaalsus:)?

Hybrid Soldier
18.05.09, 19:43
Kui tahetakse publikurekordit, võiks mingeid flaiereid vms linnas jagada äkki :)

HABE
18.05.09, 19:54
Milleks teda siis regati kui ta ainult formaalsus:)?

Tuleb kõige peale mõelda. Vigastused, mängukeelud, mängude rohkus jne.

Kuno
18.05.09, 21:51
kas oleks vabatahtlike flaierite jagajaid? sellega saaksite kõvasti aidata!

masturr
19.05.09, 00:13
Tuleb kõige peale mõelda. Vigastused, mängukeelud, mängude rohkus jne.
kle mõtle peaga ta kaalub vähemalt 100kg ainuke koht kuhu ta hüpata võib on voodi

taku*
19.05.09, 02:19
kuno, ma jagan nädal aega flaiereid linnapeal, kui sa suudad mulle elektrotehnika ülessanded ära lahendada homme hommikul, poole 9ks.... panin need läbusse kirja - teema kast õlut:D

Kuno
19.05.09, 08:21
kuno, ma jagan nädal aega flaiereid linnapeal, kui sa suudad mulle elektrotehnika ülessanded ära lahendada homme hommikul, poole 9ks.... panin need läbusse kirja - teema kast õlut:D

hehe :D kas keegi teeks ära, siis saaks Taku nädala aega flayereid jagada? :D

Kuno
19.05.09, 08:22
Kuna laupäeval toimub eriti põnev kohtumine Hiiu Staadionil kus Kaljule sõidab külla Narva Trans, siis otsustasime selle suursündmuse jaoks korraldada ka väikse Warm Up peo Privés kus 200 esimest külastajat saavad ka tasuta pääsme laupäevasele mängule ;)

http://www.youtube.com/watch?v=QHTDV3ZYgro&eurl=http%3A%2F%2Fwww.clubprive.ee%2F&feature=player_embedded

Kuno
19.05.09, 12:46
On ikka, me KÄRTINHO'ga täitsa oleme :)

Tavai!!! Teeme ära :) saada meil mulle kuno@jkkalju.ee

-RoMaRiO-
19.05.09, 15:24
Haridust Nõmmel juhivad nii lahedad inimesed.

"mis see Kalju on mingi jalgpalliklubi või?" ja vabanduseks ei saa isegi öelda, et tegu on naisterahvaga, ei ole.

19.05.09, 15:39
kas oleks vabatahtlike flaierite jagajaid? sellega saaksite kõvasti aidata!

käin põhja-tallinnas reformi nänni jagamas kui vaja võin seda kah seal jagada :D

Kuno
20.05.09, 15:10
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=130

aanvaller
20.05.09, 15:51
Kas Amaral Do Nascimento mängib hetkel siis Hollandi seerie C-s?

khm, mis see siis nüüd on? Laupäeval enne liigamängu on soovitatav tulla Nõmme turule, kus peale selle, et saab osta kõike kõige värskemat, on kohal ka Nõmme Kalju, kes turul teeb midagi enneolematut!

PETSINHO
20.05.09, 15:55
Kas Hiiu staadioni senine publikurekord on laupäeval ohus?!

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=131

.

emergencyexit
20.05.09, 15:55
Mis kell laupäeval Nõmme turul see värk on, kus midagi enneolematut pidi olema?:D

seda mõtlen http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=131

salajane33
20.05.09, 16:04
Kokku jagati tänase päevaga ära ligikaudu tuhat piletit laupäeval toimuvale Nõmme Kalju kodumängule Narva Transi vastu ning homme ja reedel läheb Nõmme koolidesse veel umbes samapalju priipääsmeid.

Staadion ikka ära mahutab, kui ilus ilm ja kõik kohale tulevad? Või lisatribüün??

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=132
Kuhu Vasquez edasi?

Shermann
20.05.09, 16:13
Keegi teab, kuidas laupäeval Hiiult kiiremas korras Alecoqile saada?

Hybrid Soldier
20.05.09, 16:15
Noh Kuno, õige aeg lisatribkad panna? :D

Väga äge, et ründajat siiski otsitakse. Loodame, et mingi kõva vend siis :p