320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaid üks mängija I liigas oli Andrusest parem - see oli FC Levadia II mängija Kaimar Kaas 34 väravaga.


    see kodukalt võetud. ehk siis meeskonna alt. Kaimas Saag pigem? inimlik eksimus?viha?kurbus?kibestus? mis saab edasi? kas Kaimar Saag vastab samaga??
    Mai-Tea Vist

    Kommentaar


      Algselt postitas Circa Vaata postitust
      Vaid üks mängija I liigas oli Andrusest parem - see oli FC Levadia II mängija Kaimar Kaas 34 väravaga.


      see kodukalt võetud. ehk siis meeskonna alt. Kaimas Saag pigem? inimlik eksimus?viha?kurbus?kibestus? mis saab edasi? kas Kaimar Saag vastab samaga??
      Irw, see on hea

      Kommentaar


        Rene Kaasi sohilaps?

        Kommentaar


          Jah, kui ta lapse 7. aastaselt tegi.

          Kommentaar


            või ta sündis 9 aastasena?
            Mai-Tea Vist

            Kommentaar


              Kalju kontrollmängudest võiks ka kirjutada, koosseisud ja muu selline nipe-näpe. Kas või päev hiljem, kui varem ei jõua. Foorumeid on siin piisavalt, milleks veel lisa? Tuleb tühi foorum, nagu Erkol oli Tulevik lehel, kus ta ise lõi teemasid ja vastuseid ei olnud kohe üldse. Täna vaatasin, et enam ei avanenudki. Oli õige mõte, kinni panna.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Foorumeid on siin piisavalt, milleks veel lisa? Tuleb tühi foorum, nagu Erkol oli Tulevik lehel, kus ta ise lõi teemasid ja vastuseid ei olnud kohe üldse. Täna vaatasin, et enam ei avanenudki. Oli õige mõte, kinni panna.
                Vabandan, et ei haaku Kalju teemaga, aga Tuleviku foorum on endiselt täiesti olemas. Ainult asukoht ja väljanägemine muutusid vahepeal.

                Kommentaar


                  Kalju foorumi mõte on pigem klubi sisese info levitamine, mitte üldise diskussiooni tekitamine.

                  Vana foorum toimis samuti korralikult, oleks võinud isegi seda rohkem realiseerida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Silver Vaata postitust
                    Kalju foorumi mõte on pigem klubi sisese info levitamine, mitte üldise diskussiooni tekitamine.

                    Vana foorum toimis samuti korralikult, oleks võinud isegi seda rohkem realiseerida.


                    vot. foorumid ongi selleks, et kasvõi need klubi 5 fänni saaks omavahel arutada. ma arvan, et igal jalgpalli võistkonna kodulehel peaks ikkagi foorum olema(minu arvamus). isegi kui sinna korra kuus midagi laekub.. mis siis. leiba ta ju ei küsi? :S ahm. head ööd
                    Mai-Tea Vist

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Circa Vaata postitust
                      vot. foorumid ongi selleks, et kasvõi need klubi 5 fänni saaks omavahel arutada. ma arvan, et igal jalgpalli võistkonna kodulehel peaks ikkagi foorum olema(minu arvamus). isegi kui sinna korra kuus midagi laekub.. mis siis. leiba ta ju ei küsi? :S ahm. head ööd

                      Ei vaidle vastu foorumite koha pealt, aga ikkagi, miks uuel kodukal uudiseid esindusmeeskonnast ei ole? Kas teade, et leht on valmis, on selle põhjuseks? Umbes nii, et kirjutasin raamatu ja nüüd on see valmis: lugege!

                      Kommentaar


                        Meil toimis foorum täitsa hästi ka vanal lehel... teatud klubi sisest infot on seal hea edastada ja samas on ka koht kus fännid saavad arvamust avaldada. Me olen foorumi suhtes küll optimistlikud.
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Ei ole ju raske teha lühiuudis ? Flora kodukalt saate Flora II koosseisu, pange enda oma juurde ja ongi uudis valmis. Lihtsalt tahaks, et klubide kodulehed oleksid veidikegi operatiivsed. Mis mõttega on teha midagi üpris ilusat ja siis paus teha.

                          Spikker treeningmängu kohta on siit saada:

                          Laupäeval 27. jaanuaril Sportland Arenal
                          11:00 Tallinna FC Flora II - Nõmme JK Kalju 3 : 0
                          väravad: Rait Kuusk, Henrik Ojamaa, Sander Rõivassepp
                          kohtunik: Eiko Saar
                          FC Flora II: Kurdgelia, Raal, Võtti, Koogas, Taska, Kuusk, A. Sillaste, Henrik Ojamaa, Luts, Rõivassepp, Kaldoja, Mazurkevits, Minlibajev, Tükk, Ventsel
                          mängiti edasi-tagasi vahetustega
                          Nõmme JK Kalju:

                          Kommentaar


                            Urmar, ma saan sinust täitsa aru. Anna meile aega. Kõik tuleb ja üsna pea.

                            Kommentaar


                              Pean tunnistama, et Tuleviku foorum on tõesti täitsa olemas ja ka täieneb. Kuid uuel aadressil. Vabandan Erko ees.

                              Kommentaar


                                Ei sellest pole midagi. Ma olen selle kriitikaga juba harjunud. Praegu on foorum jälle varjusurmas. Mul pole endal aega seal eriti tegeleda, sest suurem jõud läheb koduelehele. Tõesti aktiivsete kasutajate hulk on nii umbes 20, aga vähemalt on nii, et kui kellegile hakkab huvi pakkuma jalgpall ja Viljandi Tulevik Viljandimaal, siis on tal olemas koht, kust saada infot ja oma arvamust avaldada. Näiteks Tuleviku sallid saimegi endale ainult tänu foorumi kaudau, et sealt sai rahva kokku ajada ja selle kaudu olen saanud ise näiteks mõned kasulikud kontaktid. Muidu tegelikult võiks meeskondade kodulehtede haldajad omavahel kontakti hoida, et siis peaks ehk info ka paremini liikuma. Sorry, et see otseselt Nõmme Kaljuga seotud pole, aga eks siit ole ka Kalju kodulehe haldajal midagi lugeda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X