PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

Kuno
27.05.09, 19:09
Stereos saab täna Tallinna parima ekraani pealt vaadata jalkafinaali... Kes soovib tulge kohale... Eelmine aasta oli väga hull möll :)

eestimees
27.05.09, 21:28
Bondarenko Kalju treeneriks? komentaarid, ettepanekud?:D

-RoMaRiO-
27.05.09, 22:14
Bondarenko Kalju treeneriks? komentaarid, ettepanekud?:D

Me ei anna mänge meelega ära, me kaotame need ise :D

Aga taktikaliselt, võrreldes praegusega, oleks ju superluks.

eestimees
27.05.09, 22:43
Me ei anna mänge meelega ära, me kaotame need ise :D

Aga taktikaliselt, võrreldes praegusega, oleks ju superluks.

"Me ei anna mänge meelega ära, me kaotame need ise" ahhaha you made my day!

aga ilma naljata Bondo sugune kuluks ära teile

Hybrid Soldier
27.05.09, 23:44
Ma ei usu, et ta Getuliost üle oleks. Vist.
Samas mõnes mõttes võiks küll.

eestimees
28.05.09, 09:33

eee Bondarenko on kohe küll tast üle Eestis

Nahkpea
28.05.09, 14:50
Ega neid peatreenereid ja nende võimeid pole sugugi kerge võrrelda.

Ma ei usu, et Bondarenko üldse sobib eestlastest koosnevat meeskonda juhendama. Kui saaks teada, miks olid RoPS'is tema suhted mängijatega kehvad, saaks paljugi ka selgeks.

Ratnikovi peetakse üheks parimaks treeneriks Eestis ja mida ta tegelikult Transiga suutnud teha on? Sisuliselt mitte midagi, arvestades, et koosseisu poolest ennustati narvakaid lausa kullaheitlusse. Saab jälle oma tavapärase max 4-nda koha.

urmar
28.05.09, 16:06
Ega neid peatreenereid ja nende võimeid pole sugugi kerge võrrelda.

Ma ei usu, et Bondarenko üldse sobib eestlastest koosnevat meeskonda juhendama. Kui saaks teada, miks olid RoPS'is tema suhted mängijatega kehvad, saaks paljugi ka selgeks.

Ratnikovi peetakse üheks parimaks treeneriks Eestis ja mida ta tegelikult Transiga suutnud teha on? Sisuliselt mitte midagi, arvestades, et koosseisu poolest ennustati narvakaid lausa kullaheitlusse. Saab jälle oma tavapärase max 4-nda koha.

see oli jah naljakas, et neile edu ennustati, 1 väravavaht, ei ühtegi korralikku ründajat, Gruznov lasti minema. Ainult kontrollmängude põhjal, kus Trans mängis alati tulemusele, pakkusid lihtsameelsed või siis kavalpead neile edu. :p

masturr
28.05.09, 23:23
see oli jah naljakas, et neile edu ennustati, 1 väravavaht, ei ühtegi korralikku ründajat, Gruznov lasti minema. Ainult kontrollmängude põhjal, kus Trans mängis alati tulemusele, pakkusid lihtsameelsed või siis kavalpead neile edu. :pSa tuleta meelde millal Gruzov lahkus ja mis Raikasse puutub siis ma usun et probleem peitub pigem kuskil mujal kui temas

klaas
29.05.09, 00:59
http://www.youtube.com/watch?v=zux5qYMH2Us vihje 4:55 :)

Hybrid Soldier
29.05.09, 10:49
Hahahahaha :D Mehel mitu ametit :D

riivo.94
29.05.09, 14:32
jee Kool sai läbi ja võitsin kihlveo, et kuni kooli lõpuni foorumis ei käi . jee

maniaacos
29.05.09, 14:49
jee Kool sai läbi ja võitsin kihlveo, et kuni kooli lõpuni foorumis ei käi . jee
mul on su üle hea meel, aitäh et jagasid.

riivo.94
29.05.09, 20:38
mul on su üle hea meel, aitäh et jagasid.

mul üksküik, mille üle sul hea meel on :rolleyes:

Kurat
29.05.09, 20:53
mul üksküik, mille üle sul hea meel on :rolleyes:

Veame nüüd selle peale kihla, et sa ei käi kuni keskkooli lõpuni foorumis.

Hybrid Soldier
29.05.09, 21:38
Või siis kuni murdeeani :)

riivo.94
30.05.09, 00:30
Jopskid, jee Kalju saab homme pähe

salajane33
30.05.09, 00:41
Kuule 14. aastane "jee"-Riivo mine õpi mõnes teises teemas elama!

aanvaller
30.05.09, 00:55
emm.. ta peaks 15 olema :D

salajane33
30.05.09, 00:57
emm.. ta peaks 15 olema :D

Vaata ta profiili seal 14 :D

aanvaller
30.05.09, 01:01
okei, sorri pole nii süvenenud temasse:)

Warren
30.05.09, 17:10
Üldiselt peaks ikka liit tegema mängudele reklaami. Nagu Korvpallis-reklaamitakse ju vastasseise. Aga tehakse ainult koondisemängudele ja sedagi näpuotsaga. Samamoodi see Portugali ja Brasiilia mäng. Võib-olla vaatan vähe telekat kuid mina küll pole veel näinud ühtegi reklaami sellel teemal. Samas olen ma päevas mitmeid kordi näinud ning raadiost kuulnud Rocki ja Cramo finaalseeria reklaame.

Ups!
Sry valesse teemasse kirjutasin :)

Hybrid Soldier
30.05.09, 19:56
Ja jälle kaotus....
Jube närvi ajab juba. Mitte ühtegi positiivset võitu see hooaeg (ehk siis võitu mõne tugeva vastu). Kuidagi vaevu nõrgematelt võidud võttes veel püsime Meistriliigas. Jamps. :(

salajane33
30.05.09, 19:57
Hoiatused: 14. Murilo Maccari, 51. Felipe Nunes, 55. Sergei Terehhov, 57. Alan Arruda

Kuidas siis nii? 6 minuti jooksul 3 kollast :(

Alarikh
30.05.09, 20:27
Ja jälle kaotus....
Jube närvi ajab juba. Mitte ühtegi positiivset võitu see hooaeg (ehk siis võitu mõne tugeva vastu). Kuidagi vaevu nõrgematelt võidud võttes veel püsime Meistriliigas. Jamps. :(

Eks selline teie tase ongi, ei saa aru miks see ajab närvi. Ainult kõva promo ei võida mänge jalgpalliplatsil. Kalju kõrged eesmärgid sel hooajal on ju klubi juhtkonna poolt loodud müüt et meelitada inimesi staadionile, sest hooaja algusest oli näha et te ei ole veel valmis luua konkurentsi seal kus see tõesti loeb - platsil.

PraS
30.05.09, 20:58
Getuliost on enamus treenereid või kõik üle ML-s, kuid õnneks teie juhtkond sellest aru ei saa :D

Hybrid Soldier
30.05.09, 21:26
Getuliost on enamus treenereid või kõik üle ML-s, kuid õnneks teie juhtkond sellest aru ei saa :D

Njaa :D

Aga eks need eesmärgid mis seati olid vast jah utoopilised kuna ega midagi ei ole võimalik saavutada kui mõned mehed saabuvad 2 nädalat enne liiga algust kohale. Kokkumäng logiseb jne.

PraS
30.05.09, 21:31
Njaa :D

Aga eks need eesmärgid mis seati olid vast jah utoopilised kuna ega midagi ei ole võimalik saavutada kui mõned mehed saabuvad 2 nädalat enne liiga algust kohale. Kokkumäng logiseb jne.

Praegu on mängitud esimene ring ja ikka ei mängita vastavalt meeste nimedele. Meeste järgi peaksite te kindlasti Florast, Sillamäest ees olema. Samas kui osad mehed lõikavad liha ja teevad süüa, et ära elada siis polegi midagi teha.

Ei väsi ma kordamast, et Getulio ja Kalju fenomen eelmisel hooajal oli seotud vaid ühe mehega ja selle nimi oli Ingemar Teever.

budu
31.05.09, 00:17

Eks Getu sobib vaid rannajalkas treeneriks.aga kui Kalju tahab see hooaeg veel midagi päästa siis tuleks treeneri vahetus tõsiselt käsile võtta ja näiteks Valeri asemele tuua.
Aga millegi pärast on tunne et kui Getu läheb siis koos teiste brassidega

-RoMaRiO-
31.05.09, 00:32
Kuus suurt liigamängu ning kuus kaotust. Isegi läbi roosade prillide on olukord väga kole. Sul on väljakul 5 brassi ning sa heitled 6nda koha nimel, tsipa mannetu riigis, kus loeb vaid meistritiitel.

Tänasest mängust siis nii palju, et mõlemalt meeskonnalt kaitses üpris kehv esinemine. Sillamäe lõi 2 standardit aga ära. On näha, et erinevaid lahendusi proovitakse ja treener tundub kah asjalik. Kalju suudab aga karistuslööke lüüa vaid 1-2 mehelisse müüri või siis kõrgelt üle värava.

Formaalsusest võib siis öelda, et järgmine kord läheb paremini ja enam hullemaks ei saa :)

riivo.94
31.05.09, 00:56
Tuleb teha e hääletus, kes saab Kalju uueks peatreeneriks jee

Ray
31.05.09, 01:12
Seltskond oli hea!

North
31.05.09, 01:19
Seltskond oli hea!
Kas teie käisite Sillamäes meeskonna toetamas ka? Kuidas teid vastu võeti?:confused:

PraS
31.05.09, 01:19
Kuus suurt liigamängu ning kuus kaotust. Isegi läbi roosade prillide on olukord väga kole. Sul on väljakul 5 brassi ning sa heitled 6nda koha nimel, tsipa mannetu riigis, kus loeb vaid meistritiitel.

Tänasest mängust siis nii palju, et mõlemalt meeskonnalt kaitses üpris kehv esinemine. Sillamäe lõi 2 standardit aga ära. On näha, et erinevaid lahendusi proovitakse ja treener tundub kah asjalik. Kalju suudab aga karistuslööke lüüa vaid 1-2 mehelisse müüri või siis kõrgelt üle värava.

Formaalsusest võib siis öelda, et järgmine kord läheb paremini ja enam hullemaks ei saa :)

brassid ju ei tähenda kvaliteeti :D

käbi
31.05.09, 01:43

Ma tahaks täitsa teada kohe. Too palun välja need nüansid mis teevad temast halva treeneri ja teistest meistriliiga treeneritest parema kui Getulio. Aitäh

-RoMaRiO-
31.05.09, 01:51
Me, Kalju fännid, saame vist lausa mingisse limpa.ru-sse, või mis portaal see ongi. Nii uhkest bussist, millega Kalju sõitis, tehti kah pilti. Aga mulle meeldib selline suhtlusviis, kõik on omad, käppa visatakse nagu turul.

Aga üks vahejuhtum rikkus kahjuks minu nägemise päris pikaks ajaks, kui üks Sillamäe fanaatik alkoholi üleliia tarvitas ning tribüüni taga joogitulemusi välja öökis :D Ja mittesuitsetavale inimesele on tsipakene ebameeldiv kui tribüünil kõik toss sulle otse näkku tuleb. Korda sesmõttes sealkandis muidugi ei ole, oma kärakas ja kõik tribüünil lubatud.

Ja noh üks asi häiris veel seoses kohalike käitumisega osade Kalju mängijate suunas, aga sellest ehk kunagi täpsemalt.

Muidu oli ju lahe!

PraS
31.05.09, 02:48
Me, Kalju fännid, saame vist lausa mingisse limpa.ru-sse, või mis portaal see ongi. Nii uhkest bussist, millega Kalju sõitis, tehti kah pilti. Aga mulle meeldib selline suhtlusviis, kõik on omad, käppa visatakse nagu turul.

Aga üks vahejuhtum rikkus kahjuks minu nägemise päris pikaks ajaks, kui üks Sillamäe fanaatik alkoholi üleliia tarvitas ning tribüüni taga joogitulemusi välja öökis :D Ja mittesuitsetavale inimesele on tsipakene ebameeldiv kui tribüünil kõik toss sulle otse näkku tuleb. Korda sesmõttes sealkandis muidugi ei ole, oma kärakas ja kõik tribüünil lubatud.

Ja noh üks asi häiris veel seoses kohalike käitumisega osade Kalju mängijate suunas, aga sellest ehk kunagi täpsemalt.

Muidu oli ju lahe!

Mario ära fännitribüünil enam mine!

Käbi, sulle vastan homme

eestimees
31.05.09, 09:19
Ma tahaks täitsa teada kohe. Too palun välja need nüansid mis teevad temast halva treeneri ja teistest meistriliiga treeneritest parema kui Getulio. Aitäh

lihtne - Getulio ei mõista, et see pole siin Brasiilia, kus on iseloomulik ründav jalgpall. kui vaatad, siis Kalju ründab tavaliselt Smirre üksi ees ja mõni 1-2 meest toetab teda ja ülejäänud lihtsalt vaatavad pealt. Vahed on liinide vahel liiga suured ehk toetust ei tule tagant ega poolikutelt eriti rünnakule. eriti on hästi meeles 1-1 viik Tulevikuga, kus tulevik ründas terve meeskonnaga aga Kalju 2-3 mehega terve mäng. eelmine aasta võis Kalju igalt rünnakult midagi oodata aga nüüd kui nad ründavad siis pole nagu midagi see hooaeg oodata. meeskond ei mängi ühtset jalgpalli ega toeta ülejäänuid rünnakul. seda on tihti ka Smirre käitumisest näha, kui ta seal ees üksi rabab, et ta karjub kus te teised olete? nr1 viga on juba rünnaku üles ehitus tal ja puudujäägid meeskonna ühtses ründamises.

suurimad puudu jäägid ongi rünnakus Kaljul vahet pole kas Teever on või ei ole. see ei oma rolli. samuti ei suudeta meeskondlikult survet avaldada.

PraS
31.05.09, 13:02

Nagu juba eestimees kirjeldas siis ta on selline "pura" treener, et lähme ja paneme ja ta unustab selle tõsiasja,et kõik pole nii meisterlikud siin meil põhjamaades nagu seda on mingis suvalsies brasside külavutis. Nagu siin eestis ta mänginud on - pikk pall. Ja sel hooajal pole seda venda kes suudaks seda seal ees hoida kuniks kaks äärt suvatsevad järgi jõuda.

Eelmisel hooajal ka seda toetust niipalju polnd, kuid erinevalt Smirrest suutis Ingemar ainuisikuliselt mõned olukorrad üksi lahendada ja nii neeed võidud tulidki. Hetkel mängib kalju lihtsalt sellist uina-muina rünnakut kus sirgjoonelisus puudub.

Getulio on kindlasti tore treeningute meetodite ning võimalik, et ka hea motiveerija, kuid sellised vennad vajavad oma kõrvale taktikud. Seda mitte Kuno ja Kaldma pole. Eriti müstiline on ka Terja pidev närvitsemine seal väljakul. Selgelt on näha, et kõik pole teps mitte korras. Terja on üldse eestisse tulles olnud selge pettumus. Eks see paratamatu ka kui enam jalad ei jõua siis peab kusagilt mõjalt purama.

Võrreldes eelmise hooajaga on Felipe ja Arruda ikka klass kehvemad ka, kuid see uus "Seria A" poiss on selge flop. Oodati talt kindlasti rohkem kui lihtsalt keskväljal vegeteerimist. Samas esimeses paarikümnes minutis ma üllatusin selles Balbiinos, kuid nüüdpole ta mingi 12 vooru juba mänginud. Tema hea mäng oli ka tingitud selles,et Aivar lasi tolles mängus suhteliselt jõuliselt ka mängida.

Üllatav on ka see,et sel hooajal pole täheldanud et mägnitaks 352. Mehed on just sellised kes sellise formatsiooniga oleks sobivad. Pimentel ja Arruda oleks ju äärtel just sellised mehed kes seal kenasti hakkama saaksid.

Üldiselt loodaks mõne noore säramist, kuid peale Kõlu ja Tsiki pole teil ühtegi nn arvestavat noort.

Hybrid Soldier
31.05.09, 13:52
*jutt*

Üldiselt loodaks mõne noore säramist, kuid peale Kõlu ja Tsiki pole teil ühtegi nn arvestavat noort.

Nõustun kõigega mis rääkisid.

Selle noore koha pealt, et vaatame mis sellest 20-aastasest ründajast saab kes nüüd juuni alguses tuleb testima. Ehk on mingi kõvem sõna natuke :D

HABE
31.05.09, 14:01
Noori hetkel põhikoossseisus on jah vähe aga neid on tulemas. Võib olla mitte see ja järgmine hooaeg veel Meistriliiga tasemel aga kindlasti edaspidi. Nõmme Kalju meeskond ei ole realiseerinud enda võimeid veel, mis on kurb ja osalt arusaamatu.

PraS
31.05.09, 14:22
Nõustun kõigega mis rääkisid.

Selle noore koha pealt, et vaatame mis sellest 20-aastasest ründajast saab kes nüüd juuni alguses tuleb testima. Ehk on mingi kõvem sõna natuke :D

Meeldiv kuulda, et on Kaljus ka normaalseid fänne, kes tajuvad et kõik pole korras ja on vaja muutusi ja enesekriitilisust.

:)

teie ei vaja ründesse sellist stiili mängides mingit imevigurit. Te vajate masti mida tabada ning kes vajadusel kukub võimleb ja lööb väravaid.

Alarikh
31.05.09, 15:57

Muidu oli ju lahe!

Mis täpselt seal tehti siis?

-RoMaRiO-
31.05.09, 17:20
Mis täpselt seal tehti siis?

Brasside suunas lausuti pidevalt üpris ebasündsaid väljendeid. Kuigi noh õnneks nii madalale ei laskutud, kui ühe teise võistkonna rühmitus ühel mängul ning ahvihääli ei tehtud.

kitty72
31.05.09, 17:49
Arvan, et pole mõtet välja teha, kui kohalikud Teie inimesi kuidagi solvasid.Haridus & haritus on neil puudu ...
Seega vabandused, aga ega igasuguste eest ei saa vabandada kah..
inimesi on erinevaid ja neist ei tohi väljaaa teha :)

kitty72
31.05.09, 18:42
samas kui Kalju fännid karjusid meie mängija kohta ebasündsaid sõnu, siis ma ei imesta- miks teid nüüd nii vastu võeti :lahe:

PETSINHO
01.06.09, 00:15
Kas teie käisite Sillamäes meeskonna toetamas ka? Kuidas teid vastu võeti?:confused:

Vastuvõtt oli soe. Tundsin ennast nagu Jaak Joala 1987 Venemaa turneel. Justkui oleks tulnud sõbralikust lääne poolsest vennasvabariigist, kus tehvitsiitkaup omadele saada ja võõrastele valuutaks.

Kõik tahtsid pidevalt patsu lüüa ja koos pildile trügida. Isegi Kalju meeskonnabussi taustal pildi tegemine pakkus kohalikele suurt elevust ja naudingut. Kalju fänne võeti vasu, kui läänest tulnud megastaare :D

Aga probleeme oli ka...selliste pisiprobleemidena võib mainida tribüünil Double Bocki baloonide liigtarbimise tagajärjel kõikvõimalike kehavedelike väljutamine sinu selja taga, oht väljasülitatava sihvkakooreka pikki piilumist saada, suitsuhaisu sisse lämbumine, kuna pool tribkat lihtsalt valimatult tossab. Aga okei, see pole tegelt suurem asi jututeema, sest kultuuriline eripära on lihtsalt nii suur.

Mis muret tekitavad asjad olid, on brasiilia pileti loosimisega seotud ja rassism.

Positiivne oli kindlasti pealtvaatajate arv, mis ametlikust võis minu hinnangul olla veel suurem. Kindlasti on seal veel potentsiaali peidus :)

PETSINHO
01.06.09, 00:23
Kle pets sa siis suutsid end ikka sillamäele vedada...

Erinevalt sinust, on mul ka kaineid laupäeva hommikuid.

aanvaller
01.06.09, 01:08
pilti-pilti Kalju uuest bussist! :)

17
01.06.09, 01:23
pilti-pilti Kalju uuest bussist! :)

Küsi Sillamäe fännidelt :lahe:

kitty72
01.06.09, 10:02
:D te ei taha neeeeid pilte näha:D

Hybrid Soldier
01.06.09, 12:27
Tahaks küll näha. Nii et palun linki :)

masturr
01.06.09, 12:34
Nagu juba eestimees kirjeldas siis ta on selline "pura" treener, et lähme ja paneme ja ta unustab selle tõsiasja,et kõik pole nii meisterlikud siin meil põhjamaades nagu seda on mingis suvalsies brasside külavutis. Nagu siin eestis ta mänginud on - pikk pall. Ja sel hooajal pole seda venda kes suudaks seda seal ees hoida kuniks kaks äärt suvatsevad järgi jõuda.

Eelmisel hooajal ka seda toetust niipalju polnd, kuid erinevalt Smirrest suutis Ingemar ainuisikuliselt mõned olukorrad üksi lahendada ja nii neeed võidud tulidki. Hetkel mängib kalju lihtsalt sellist uina-muina rünnakut kus sirgjoonelisus puudub.

Getulio on kindlasti tore treeningute meetodite ning võimalik, et ka hea motiveerija, kuid sellised vennad vajavad oma kõrvale taktikud. Seda mitte Kuno ja Kaldma pole. Eriti müstiline on ka Terja pidev närvitsemine seal väljakul. Selgelt on näha, et kõik pole teps mitte korras. Terja on üldse eestisse tulles olnud selge pettumus. Eks see paratamatu ka kui enam jalad ei jõua siis peab kusagilt mõjalt purama.

Võrreldes eelmise hooajaga on Felipe ja Arruda ikka klass kehvemad ka, kuid see uus "Seria A" poiss on selge flop. Oodati talt kindlasti rohkem kui lihtsalt keskväljal vegeteerimist. Samas esimeses paarikümnes minutis ma üllatusin selles Balbiinos, kuid nüüdpole ta mingi 12 vooru juba mänginud. Tema hea mäng oli ka tingitud selles,et Aivar lasi tolles mängus suhteliselt jõuliselt ka mängida.

Üllatav on ka see,et sel hooajal pole täheldanud et mägnitaks 352. Mehed on just sellised kes sellise formatsiooniga oleks sobivad. Pimentel ja Arruda oleks ju äärtel just sellised mehed kes seal kenasti hakkama saaksid.

Üldiselt loodaks mõne noore säramist, kuid peale Kõlu ja Tsiki pole teil ühtegi nn arvestavat noort.Minu meelest jääb Kõlu veel fyysiliselt nõrgaks ja Tsiki eksib liiga palju.
Kaljul erakordselt paha nv Sillamäelt 2-0(4kollast) duubel kaotas 3-2(2punast)kaljuIII kaotas ka 1-0 (samuti 2 punast) ja i-le pani punkti naiste väljasõit Pärnu 19-0

kitty72
01.06.09, 13:29
kahjuks ei näe, kuna sillamäe fännklubide leht on kinnine :) kuhu saavad ainult fännid, mängijad , sõbrad ja tuttavad ;)

kitty72
01.06.09, 13:30
st fännklubi

Hybrid Soldier
01.06.09, 13:42
No deem, võta downloadi see foto arvutisse ja pane siia siis :)

-RoMaRiO-
01.06.09, 14:00
Rahu poisid, mingit bussi ei olegi. Me ei oma sellist luksust nagu Levadia, Trans, Sillamäe ning Tallinna Kalev, kel on oma kirjade ja värkidega buss. Flora kohta ei oma infot, teistel ei tohiks samuti olla.

kitty72
01.06.09, 14:04
Hansabussi pilti pole ennem näinud vä? :D

Hybrid Soldier
01.06.09, 14:31
Ok selge :D Lootsin juba, et oma buss hangitud :p

Felipe
01.06.09, 14:52
Nõmme Kalju staariblogi alustas (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=141)

salajane33
01.06.09, 18:18
Midagi pidi ju seal bussil olema, et vastasmeeskonna fännid tahtsid pilti teha :D

Ray
01.06.09, 18:55
Nad polnud midagi nii kaasaegset ja stiilset kunagi varem oma silmaga näinud :D

kitty72
02.06.09, 10:07
fantaasiast teil puudust pole ... !!

Hybrid Soldier
02.06.09, 18:11
Kui suur on võimalus, et Teever mängib juba 13.06 Tammeka vastu? Treenib juba nagu olen aru saanud.

-Raul-
02.06.09, 20:24
0% .......

Sunderland
03.06.09, 16:16
Kas keegi on seda uut ründajat oma silmaga näinud?

masturr
03.06.09, 17:14
Kas keegi on seda uut ründajat oma silmaga näinud?
Kahtlen et ta siia jõuabki ja kui jõuab siis ta peab ikka väga hea olema et jäätaks siia

Hybrid Soldier
03.06.09, 17:55
Kahtlen et ta siia jõuabki ja kui jõuab siis ta peab ikka väga hea olema et jäätaks siia

Miks ta jõudma ei peaks?

masturr
03.06.09, 18:21
Miks ta jõudma ei peaks?Kle kui vana sa oled? Mul on ammu juba see kysimus keelel sygelend

Hybrid Soldier
03.06.09, 18:24
Mis viga nüüd?
Mind lihtsalt huvitab kust sa võtad, et too ründaja kohale ei peaks ilmuma kui asjad on läbi räägitud jms?

Sunderland
03.06.09, 23:36
Kaljule oleks muidugi hädasti ründesse jõudu juurde vaja. Loodame, et ikka saab teda siin mängimas näha.

PETSINHO
03.06.09, 23:47
Hapukurgi hooaeg on siin lahti läinud :D
Kuulake parem Brasiilia muusikat...

http://www.youtube.com/watch?v=K2Q6OPHBgOs

.

lorenzo
03.06.09, 23:54

.

tra see on üks jubedamaid lugusid.
fodas, siin lasti seda eelmisel suvel iga 15 minuti tagant raadios

Hybrid Soldier
03.06.09, 23:57
Mulle küll meeldib :D Hea lugu.

Jasper
04.06.09, 01:01

.

ossidisko. kuula parem seda:
http://www.youtube.com/v/FNspcLHuRHg

erxu
04.06.09, 01:02
krdi pede lugu.. kesk-eestis ka nii üle visanud lugu .. seda jama veel siia vaja olin.. pigem rio - when the sun comes down, aga mitte see pask

Kurat
04.06.09, 10:02
Ei on ainult 1 Brasiilia artist:

http://www.youtube.com/v/cwK8vEZFlL4&hl=en&fs=1&

Felipe
04.06.09, 19:08
Nõmme Kalju ja Valencia CF alustavad koostööd (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=143)

emergencyexit
04.06.09, 19:16
Cmoon, Valencia - Nõmme Kalju sõprusmängu nüüd!

aanvaller
04.06.09, 19:26
oh jumal seda häbi veel vaja :D

Jasper
04.06.09, 20:23
Nõmme Kalju ja Valencia CF alustavad koostööd (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=143)

Pärast seda käiku ühendab nüüd Nõmme Kaljut Valenciaga lisaks ühistele vormivärvidele milleks on must ja valge, ka ühine suursponsor, kes koos Nõmme Kalju ja Valencia esindajatega alustavad ühiste koostöö projektide läbirääkimist laupäeval.

Hybrid Soldier
04.06.09, 20:38
Endale hakkas samuti too rida silma. Mis projektid täpsemalt? :)

kalev94
04.06.09, 20:49
Endale hakkas samuti too rida silma. Mis projektid täpsemalt? :)

Eks siin David Villa üleminek Valenciast Nõmme Kaljusse.

salajane33
04.06.09, 21:01
Eks siin David Villa üleminek Valenciast Nõmme Kaljusse.

Kuuldavasti antakse Teever vastu.

gamer
04.06.09, 21:02
... on valitud Euroopa parimaks spordiennustus portaaliks kolme viimase jooksul kogunisti kahel korral ...

oeh..

-RoMaRiO-
04.06.09, 21:40
Juunikuu käes, üks kuu veel piinasid, siis ehk saab asja mänguväljakul veidi lõbusamalt võtta.

Kuigi sellele tiimile kohaselt, siis kindlat pole miskit. Ja enne kui ühtegi arvestatavat ründajat taas nimekirjas pole, siis lõbusaks veel ei lähe. Vaja oleks ründajat, kes suudab ka ilma treenerita jalgpalli mängida.

Loodetavasti saan fännina liigahooajal kah mõne võidu, mille üle tõsiselt rõõmus olen. Siiski üks tegelikult on, 2:1 võit Kuressaare üle. Ja ega need eesolevad tiimid kah nii kaugel ei ole, kui mõnda pallurit kunstmurul päris ära ei tapeta ning kõva pidutsemise asemel treeningutesse tõsisemalt suhtutaks, siis võib veel hooaja positiivsetes toonides lõpetada.

Mõne laheda plagu võiks kah veel teha, mõtteid on. Ja fänluse kohapealt, siis peaks taastama eelmise hooaja traditsioonid, oleks sektoriski kõvasti lõbusam. Karikamäng näitas.

Ja oma järjekordset lubadust pean kah vist murdma, sest 16. tahaks Viljandi luksi staadioni ära istuda siiski :)

Ray
04.06.09, 22:46
Leidsin ühe Kalju - Transi mängu pildialbumi veel
http://picasaweb.google.com/Hendrik0701/20090524NommeKaljuVsNarvaTrans#

Kuno
04.06.09, 23:11
Ohh, very good! :)
http://www.youtube.com/watch?v=N4il2w2RWxc

sanchez
05.06.09, 11:03
See video meenutab mulle esimest kalju fänni :D
http://www.youtube.com/watch?v=GA8z7f7a2Pk

PETSINHO
05.06.09, 12:09
Unibet, shalalala :D

http://www.youtube.com/watch?v=uUE3U2HSRHM&feature=channel_page

.

Alvar550
05.06.09, 15:53
Kuna siis ka Kalju mängusärki ja asju saab osta?

Kasper
05.06.09, 16:08
Hea :lahe:!

Hybrid Soldier
05.06.09, 16:17
http://www.youtube.com/watch?v=6fL7f2kCig0&eurl=http%3A%2F%2F

Natuke huumorit :)

sanchez
05.06.09, 17:41
Kuna siis ka Kalju mängusärki ja asju saab osta?

Kasvõi kohe!
saharov@jkkalju.ee

sealt saad tellida.

Felipe
05.06.09, 19:00
Kui suur on võimalus, et Teever mängib juba 13.06 Tammeka vastu? Treenib juba nagu olen aru saanud.

Teever valmistub comebackiks (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=144)

almar
06.06.09, 00:55

Et siis Romario esimesena kohal ja enne mängu algusex koguneb meeletu publiku arv nagu kalju mängudel ikka on olnud? (Statistikast vaadates)

dareth
06.06.09, 23:03
Palun, Kalju, muretsege endale kirjaoskaja keeletoimetaja!

edit:

või küsige kahtluse korral Keelenõust abi telefoni või meili teel
http://www.eki.ee/keeleabi/

sanchez
07.06.09, 04:42
http://www.postimees.ee/?id=128702
Pantrid on jälle märgi maha pannud, siin pole keele oskajat vaja, kõik selge ;)

Ray
07.06.09, 10:19
Nähes seda uudist, teadsin kohe, et keegi paneb siia ka selle lingi...

almar
07.06.09, 13:35
http://www.postimees.ee/?id=128702
Pantrid on jälle märgi maha pannud, siin pole keele oskajat vaja, kõik selge ;)

Eks siis näha ole kes puuduvad järgmine kodumäng:D

aanvaller
08.06.09, 15:34
khm.. Ei hakka nyyd s6na andma ja mytsi ära sooma aga kuskilt kuulsin k6lakaid et Kalju hakkab rahvast kohale meelitama suurte staaridega. Mingi et kutsutakse kaka ja ronaldo taolisi mängijaid paariks mänguks Eestisse?? wtf :D

fcfloraforever
08.06.09, 16:23
khm.. Ei hakka nyyd s6na andma ja mytsi ära sooma aga kuskilt kuulsin k6lakaid et Kalju hakkab rahvast kohale meelitama suurte staaridega. Mingi et kutsutakse kaka ja ronaldo taolisi mängijaid paariks mänguks Eestisse?? wtf :D

1. aprill on möödas :D:D:D

PETSINHO
08.06.09, 17:41

Romario :D

masturr
08.06.09, 17:44
Märjad unenäod?

Hybrid Soldier
08.06.09, 22:04
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=145

Äge :)

meesmuiste
08.06.09, 22:16

Äge :)

nii infoks, et tegu siis kohaliku rahvusringhäälinguga.

täna näeb ETV spordiuudistes ka Rene Kaasi ;)

Hybrid Soldier
08.06.09, 22:30
Kas näitas kohe uudiste alguses ära? Alles praegu sain teleka ette.

//Ok nägin ära :D

-RoMaRiO-
09.06.09, 00:26
Romario :D

Saladuskatte all võib tõepoolest mainida, et suusõnaline kokkulepe on juba sõlmitud. Heade esituste puhul olen nõus alla kirjutama ka lepingule, mis kestaks aasta lõpuni. Fännid, ärge heitke veel meelt! :)

PETSINHO
09.06.09, 13:02
Tuleb välja, et Tompa on ka pokkerikorrufee (uudise lõpus olev pilt) :D
http://ee.pokernews.com/uudised/2009/06/Kevadblufi-voitis-oismae-pokkeriklubi-1191.htm

lorenzo
09.06.09, 14:53

see et olete ikka kindlad et RTP seda asja teeb? kavakohaselt teeb ülekande mängust hoopis erakanal TVI. et kus seda klippi siis mängu eel ja vaheajal siiski näidatakse?

Rein
09.06.09, 15:09
see et olete ikka kindlad et RTP seda asja teeb? kavakohaselt teeb ülekande mängust hoopis erakanal TVI. et kus seda klippi siis mängu eel ja vaheajal siiski näidatakse?

Irw...
Olete kindel, et Getulio ikka on brasiilane.

MihkelHK
09.06.09, 15:36
Irw...
Olete kindel, et Getulio ikka on brasiilane.

Olen näinud kuidas ta jalgpalli mängib ja see jättis küll viletsa mulje.
Ta pole ju tehnikat ollagi.

PETSINHO
11.06.09, 15:10
Nonii, väike paus läbi ja läheb jälle lahti :)
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=148

.

Hybrid Soldier
11.06.09, 22:02
Kuidas lood selle uue ründajaga siis on kes juuni alguses pidi Eestisse saabuma? :p

sanchez
12.06.09, 00:45
Kuidas lood selle uue ründajaga siis on kes juuni alguses pidi Eestisse saabuma? :p

16 juuni peaks jõudma Tallinna.

Martin
12.06.09, 10:53
"Päike teeb roosaks" on päris lahe slogan. Märkasin täna linnas jalutades ja meeldis.

Mällar
13.06.09, 00:29
No Nõmmekad, edu teile !!
Tartust 5 fänni Tallinna poole liikumas +3 kohapeal, loodetavasti tuleb ilus ilm, rahvast palju ja mõnus jalgpalliõhtu :)

PETSINHO
13.06.09, 01:01
No Nõmmekad, edu teile !!
Tartust 5 fänni Tallinna poole liikumas +3 kohapeal, loodetavasti tuleb ilus ilm, rahvast palju ja mõnus jalgpalliõhtu :)

Kahjuks Brasiilia ilma ei luba aga ilusat ja avatud mängu peaksid kõik saama. Teie 8-le fännile lubame kõva konkurentsi ka tribüünil :)

Ennelõunal peetakse Nõmme inimesi meeles ka järjekordsete mängupiletitega, nagu seda tehti ka reedel. Mängupiletile võib joosta tormi kella 11 ja 13 vahel Nõmme turul ja selle ümbruses.

salajane33
13.06.09, 20:24
Nuneselt ilus seeria :D Öelge veel, et pole Brasiilia ilm, juba hakkavad harjuma :)

Kaspy
13.06.09, 20:28
Poiskestele väravatelöömine ei näita veel taset,kuigi Levadia Dünaamilise duo sai ta kätte.

Hybrid Soldier
13.06.09, 20:33
Täitsa kena mäng oli. Söödumäng oli hea ja kaitse pidas. Kaas võttis ühe 1vs1 olukorra maha ja tegi ühe kena võrkpalli tõrje :D Nunes oli super!!!! Kalju oleks võinud veel lüüa, aga mõni mees lonkis täna nata :p

-RoMaRiO-
13.06.09, 21:46
Kuri romario tuleb jälle foorumisse kritiseerima. Võit on küll võit ja suure võidu ning 3 punktiga võib rahul olla, kuid.... Kui talvel tundus endiste koondislaste Kaljusse toomine vapustava ideena, siis praegusel juhul võin öelda, et see oli väga-väga vale samm. Aga noh ega pensionäridest kõval kunstmurul miskit väga loota ei tasugi, eks ma ise optimistlikult vist lootsin miskit.

Smirnov jätkuvalt ei jaksa, viitsi, suuda. Isegi 20 minutit on tema jaoks palju. Nüüd ei suuda värava eest enam pallile kah pihta saada. Ja mängiv treener on väljakul üks kehvemaid - see ei ole hea märk. Las pigem noored poisid mängivad, saavad kogemusi ning on mõne aasta pärast tegijaid. Mul ei oleks selle vastu midagi, kui skill veel ei luba, aga et pensionäre nii jooksutada...

Ja Pimentel, treeningmängudes oli kutt kaitsvas poolikus super - sellised diagonaalpassid, ilus kaitsetöö jne. Nüüd mängib ta mingil imelikul kombel äärekaitset ja kui viisakalt öelda, siis üpris nutuselt.

Komplekteeritus missugune, mingi 12 poolkaitsjat, mõned kaitsjad ja praegusel juhul mitte ühtegi ründajat. Pole siis imegi, kui enamus oma positsioonidsest väljas peavad mängima.

don
13.06.09, 22:31
tänast mängu küll kahjuks ei õnnestunud näha aga kui aus olla, siis mäletan, et eelmistel mängudel olen suht samasid asju märganud/mõelnud.
isiklik arvamus, et kaukvere võiks küll põhis olla. enne seda pausi, mis nüüd oli tundus küll heas vormis olevat. ja no ei taha väga näpuga näidata tegelt aga ei saa mainimata jätta, et pimentel on ikka tõsiselt õnnetu tõesti seal äärekaitses.

PS! kas flora koduka info vastab tõele selles osas, et ühtegi vahetust ei tehtud? miks?? 70nendal minutil mäng ju sisuliselt otsustatud..

-RoMaRiO-
13.06.09, 22:36
Tehti küll. Smirnov ja Tõnna sisse ning Tükk ja Miira välja.

Kossumees
13.06.09, 22:53
No teisipäeval pidavat ju uus ründaja maarjamaale saabuma, siis peaks ka ründe probleem lahendatud olema. Smirnov on selgelt alavormis ja täna oli ta muidugist tõesti eriti masendav, paisteski väljakult silma vaid negatiivsega. Terehhovi ma pensionääriks küll ei nimetaks(ära võta isiklikult :)), olgu see tänane mäng mis ta oli, kuid eelnevalt on tema äärelt murrangud olnud väga teravad ning mulle meeldib tema juures just tema 10Xsööda 1Xlöö mäng, kuigi kohe tuleb ka meelde olukord, kus ta ühes mängus läks väravavhiga 1-1le ja sealt meeskonnakaaslasele kindla värava löömise asemel suluseisu söödu andis :)

Warren
13.06.09, 22:57
Smirnovi olen mina ka vaadanud ja mõtelnud, äkki tal on kuskil mingid brasiilia juured, et Getulio teda põhisse paneb pidevalt. Selline mees tuleks pingile istutada niikauaks kuni aru saab, et ta peab ka jooksma ja võitlema. Aga no kui nii saab siis milleks pingutada.

PETSINHO
14.06.09, 02:21
Ja mängiv treener on väljakul üks kehvemaid - see ei ole hea märk. Las pigem noored poisid mängivad, saavad kogemusi ning on mõne aasta pärast tegijaid.

Mario, anna andeks, ma ei tahaks sellist teemat foorumis puudutada aga kui sa selle juba siia tõid, siis minu arust sa ajad lamba juttu! Veelkord, anna andeks aga ei saa sinuga kohe mitte nõus olla! Terja EI OLE väljakul üks kehvemaid. Ma loodan, et sa räägid kellestki teisest mängivast treenerist, sest vastasel juhul on su jutt natuke kohatu..

Tammeka vastu täielik Felipe show :) Pealtvaatajaid hoolimata paduvihmast järjekordselt 2x rohkem, kui järgmisel pealtvaatajate rohkuselt mängul.

Tuleva laupäev, 20 juuni BRASIILIA PÄEAV, tuleb mõnus laupäevak ;)

meesmuiste
14.06.09, 02:59
mu meelest oli ka Terja täna üpris asjalik. muidugi kui juba nii palju üle ollakse kui täna oldi, siis on üldse raske nagu kehvemaid esile tuua.

Felipe esimest väravat ei näinud, kuna jäin hiljaks, aga 2. ja 4. olid ikka väga ilusasti sooritatud.

sanchez
14.06.09, 03:03
http://www.youtube.com/watch?v=rYxNKXMAGbo&feature=related

CD7
14.06.09, 04:31
ma ütleks ka et täna olid platsil terehov ja smirre üleliigsed...

Smirre muidu super aga iga kolmas/neljas mäng tuleb selline mäng sisse kus ta ei tohiks palli puutudagi...

terehov ei saa kunagi pallile pihta... jookseb ja võitleb küll ja seda on tore vaadata, aga kui passid ei jõua kohale ja ise ka palli kaotab koguaeg, on mul seda aint valus vaadata. Kahjuks meil vist pole kedagi asemele panna.

Pimentel-st pole mõtet rääkida, mario ytles kõik ära.

Otherwise, good game

ROOTSI KUNN
14.06.09, 11:08
Ma küll eile ühtegi ML-i mängu oma silmaga ei näinud aga paistab ,et tasapisi loksuvad esikolmiku kandidaatklubid paikka. Kalju nende hulka sel hooajal ei kuulu. Kuigi hooaja ettevalmistusperioodil tehtud täiendused andsid selleks justkui lootusi .Praeguse esineliku klubidelt ei ole suudetud puntigi võtta ja sellega on kõik öeldud. Eurocupi loosimine on varsti ukse ees ja vastu võib tulla päris kibedaid satse . Huvitav ,mis seekord Eesti klubidele sealt vastu joppab. Regionaalset printsiipi enam ei ole ja võib sattuda nii ja naa.Läti -leedu või elva -Peedu :)

Felipe
14.06.09, 12:16
Pealtvaatajaid hoolimata paduvihmast järjekordselt 2x rohkem, kui järgmisel pealtvaatajate rohkuselt mängul.

Tahtsin ka mina seda öelda,

1) Kalju-Tammeka 346 pealtvaatajat
2) Paide LM - FC Flora 160 pealtvaatajat
2) Viljandi Tulevik - FC Levadia 160 pealtvaatajat
4) Narva Trans - Tallinna Kalev 80 pealtvaatajat
5) FC Kuressaare - Sillamäe Kalev 70 pealtvaatajat

Sellise ilmaga neile 346-le respekt, kes viitsisid tulla. Ilusa ilmaga oleks neid kaks-kolm korda kindlasti rohkem tulnud.

-RoMaRiO-
14.06.09, 12:17
Mario, anna andeks, ma ei tahaks sellist teemat foorumis puudutada aga kui sa selle juba siia tõid, siis minu arust sa ajad lamba juttu! Veelkord, anna andeks aga ei saa sinuga kohe mitte nõus olla! Terja EI OLE väljakul üks kehvemaid. Ma loodan, et sa räägid kellestki teisest mängivast treenerist, sest vastasel juhul on su jutt natuke kohatu..

Nagu näha ei ole see vaid minu arvamus. Olgem ausad endisest koondislasest ootaks ikka tsipa teravamaid esitusi. Tal on ju lausa palli surmamisega raskusi, mina eilses mängus ei tuvastanudki olukorda, kus pall oleks jala külge jäänud, kõik pallid lendavad meetreid eemale. Ja äärepoolik peaks siiski julgema mehi ette võtta. Kaljus ongi hetkel kaks meest, kes julgevad ja saavad sellega ka hakkama - Felipe ja Kaukvere, mingil imelikul põhjusel istub teine härra pidevalt aint pingil.

Jasper
14.06.09, 12:39
Kaljus ongi hetkel kaks meest, kes julgevad ja saavad sellega ka hakkama - Felipe ja Kaukvere, mingil imelikul põhjusel istub teine härra pidevalt aint pingil.

Rõškevits?

Ja eilne Terja esimene poolaeg oli jah veidi halb. Teine poolaeg juba kosus. Aga kui tuletada meelde mänge tugevamate satside vastu, siis minu meelest on ta ikka üks parimaid olnud.

salajane33
14.06.09, 13:02
to Jasper:
Kaljus ongi hetkel kaks meest, kes julgevad ja saavad sellega ka hakkama - Felipe ja Kaukvere, mingil imelikul põhjusel istub teine härra pidevalt aint pingil.

Jasper
14.06.09, 13:33
to Jasper:

mida sa nüüd öelda püüad?

Ray
14.06.09, 13:38
Diego kogub ka järjest vormi, õhuvõitluses on ta ikka väga hea...

2mSööt3mMööda
14.06.09, 13:39
10000 post
Olen Kalju särgi ära teeninud ma arvan ;)

fcfloraforever
14.06.09, 13:41
10000 post
Olen Kalju särgi ära teeninud ma arvan ;)

FAIL :D Vaata uuesti, mitmes post sul on.

2mSööt3mMööda
14.06.09, 13:44
FAIL :D Vaata uuesti, mitmes post sul on.
Kümne tuhandes vastus antud teemas. See on ka auhinda väärt ;)
Elagu Nõmme Kalju =)

fcfloraforever
14.06.09, 13:45
Kümne tuhandes vastus antud teemas. See on ka auhinda väärt ;)
Elagu Nõmme Kalju =)

Mul igatahes näitab, et sinu postitus on 10001 ja Ray postitus on 10000.

Ray
14.06.09, 13:48
Ma isegi ei vaadanud sellist asja :D

fcfloraforever
14.06.09, 13:56
a nüüd järsku on daywalker 10000...ilmselt jälle eest postituste ära kustutamine.

Hybrid Soldier
14.06.09, 14:13
fcfloraforever'i postitus on 10000.
Aga no mingit särki te küll ei saa :D Pidin ka ju 7500 peal särgi saama, aga tutkit :D

2mSööt3mMööda
14.06.09, 14:17
Ega eestlastele ei saagi ju midagi tasuta anda, lähevad kadedusest riidu :D
Nagu keegi postitas sellest Eesti vs Ekvatoriaal-Guinea mängust, et inimesed rebisid publikusse visatud särgid puruks =)

fcfloraforever
14.06.09, 14:23
Minu postitus algselt kindlasti 10000 ei olnud..aga noh suht savi :D

-RoMaRiO-
14.06.09, 16:01
Teisipäeval Viljandisse kah minek on?

PETSINHO
14.06.09, 16:49
Ja mängiv treener on väljakul üks kehvemaid

See sinu poolt väljaku üheks kehvemaks meheks tituleeritud mängija valiti nädala sümboolsesse koosseisu! Ma muidugi ei eita, et see valimine on jõle subjektiivne aga midagi ta peab ju siiski näitama?!

Samas võib olla tegemist ka EJL-i vandenõuga :D

-RoMaRiO-
14.06.09, 17:04
See sinu poolt väljaku üheks kehvemaks meheks tituleeritud mängija valiti nädala sümboolsesse koosseisu! Ma muidugi ei eita, et see valimine on jõle subjektiivne aga midagi ta peab ju siiski näitama?!

Samas võib olla tegemist ka EJL-i vandenõuga :D

Eriti meeldib mulle, et 25 minutiga saab sümboolsesse koosseisu, sest just 25 minutit mängis Terja äärekaitses. Need olid muidugi kõige ilusamad minutid kah, sest Tartu ründetegevus oli tohutu.

See EJL sümboolse koosseisu valimine on muidugi omaette kino kah.

toonetikas
14.06.09, 17:13
teisipäeval Viljandisse?
äkki tuleb nii palju teid, et saame vaheajal penalteid ka lüüa taas :)

almar
15.06.09, 16:32
palju siis on viljandisse liikujaid?

Felipe
15.06.09, 17:17
Aleksander Saharov lõpetas Meistriliiga karjääri (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=153)

-RoMaRiO-
15.06.09, 19:33
palju siis on viljandisse liikujaid?

Praegusel juhul väga vähe või olematu, kui mingit transporti ei leia. Bussiliiklus kah õhtul Viljandist Tallinnase pmst olematu.

lorenzo
15.06.09, 21:04
Aleksander Saharov lõpetas Meistriliiga karjääri (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=153)

sorri OT eest, kuid-
selle kunstmuru jutu peale küsiks seda, et kas need kõik kunstmuruväljakud Eestis on FIFA poolt mingi sertifikaadi ka saanud või mitte?
krt mul siin isegi hotell, kus töötan hetkel, on muretsenud FIFA nõuetel kunstmurukatte. ja niipalju kui ma Eestis neid kunstmuruväljakuid näinud olen, siis ükski ei küüni kaugeltki selle kvaliteedini.

sanchez
16.06.09, 01:30
Praegusel juhul väga vähe või olematu, kui mingit transporti ei leia. Bussiliiklus kah õhtul Viljandist Tallinnase pmst olematu.

Buss pidi ju täitsa olemas olema

-RoMaRiO-
16.06.09, 01:46
Buss pidi ju täitsa olemas olema

Jah, täitsa olemas ning mõned kohad veel vabadki.

Hybrid Soldier
16.06.09, 03:31
Täna siis peaks vist see uus ründaja ka Eestisse saabuma? :)

PETSINHO
16.06.09, 12:43
BRASIILIA JALGPALLIPÄEV :)
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=154

.

Felipe
16.06.09, 13:19
Täna siis peaks vist see uus ründaja ka Eestisse saabuma? :)

Ning ta saabub umbes täpselt täna õhtuse lennukiga, kui Kalju Viljandis on, kõik lennujaama ootama teda sest lend peaks saabuma umbes kaheksa aeg :)

praka
16.06.09, 14:46
Mul on plaanis minna täna Tartust Viljandisse mängule. Äkki on veel huvilisi - saaks ühe auto peale koonduda ning kütuseraha klapitada.

salajane33
16.06.09, 21:37
Kalju siis sai 2:0 võidu Kaukvere kollidega Tuleviku üle.

fcflora.ee:
32. minutil saadeti peatreener Getulio Aurelio tribüünile.

budu
16.06.09, 21:45
Millega Getulio hakkama sai?

Hybrid Soldier
16.06.09, 22:23
Olevat protesteerinud liiga kõvasti :D

Aga no võidu üle olen äärmiselt õnnelik :) Ennustasin täpselt sama skoori :D Hakkab juba vaikselt paremuse poole minema Kalju mäng :) (loodan, et ära ei sõnunud). Keegi võiks koju jõudes mängupilti ka kommenteerida.

rallikas
16.06.09, 22:27
2:0! Nii tore. Tõnna-Mõnna on super! Kohtunik on küll tropp, aga sitta kah. Võit tuli ära. Miks Getulio ära saadeti, ei oska öelda. Tegi seda mida ta tavaliselt teeb ning äkki oli Iisrael tema juures ja näitas näpuga tribüünide poole.

Mäng oli päris huvitav, esimene poolaeg domineeris rohkem Tulevik, teisel poolajal Kalju. Tõnna sisse toomisega läks mäng kohe paremaks.

I värava suutis ta pärast saginat kastis ilusti nurka ära lüüa, teine värav tlui kiirrünnakust. Tükk (vist oli) andis Tõnnale jooksule - Tõnna sai siis keskjoonel palli, jooksis Mineviku kapteni üle ning ka Aiko Orglast mööda ning virutas rahulikult palli sisse.

Publikut oli umbes 1000. Sissepääs oli tasuta ning "mängu pilet" (20.-) mida osteti siis 400 tükki, oli Eesti-Brasiilia pileti loosimiseks

Jeti88
16.06.09, 22:34
Publikut oli umbes 1000.

Flora.ee väidab, et oli 394 inimest. Oodata on tulist vaidlust jällegi...

käbi
16.06.09, 22:40
2:0! Nii tore. Tõnna-Mõnna on super! Kohtunik on küll tropp, aga sitta kah. Võit tuli ära. Miks Getulio ära saadeti, ei oska öelda. Tegi seda mida ta tavaliselt teeb ning äkki oli Iisrael tema juures ja näitas näpuga tribüünide poole.

Mäng oli päris huvitav, esimene poolaeg domineeris rohkem Tulevik, teisel poolajal Kalju. Tõnna sisse toomisega läks mäng kohe paremaks.

I värava suutis ta pärast saginat kastis ilusti nurka ära lüüa, teine värav tlui kiirrünnakust. Tükk (vist oli) andis Tõnnale jooksule - Tõnna sai siis keskjoonel palli, jooksis Mineviku kapteni üle ning ka Aiko Orglast mööda ning virutas rahulikult palli sisse.

Publikut oli umbes 1000. Sissepääs oli tasuta ning "mängu pilet" (20.-) mida osteti siis 400 tükki, oli Eesti-Brasiilia pileti loosimiseks
Viljandlasest Kalju fan? Kalju mäng hea küll ei olnud, kuid oli piisav. Mängiti nii nagu kohtunik lasi mängida, sellega nad tapsid Tuleviku mängijad ära kah. Ei julgend ega tahtnud keegi minna. Tõsiselt kahju et Terehhov lahkus plaksutamisega, mitte punase kaardiga. Nunes on super lihtsalt, mängib hästi ja ei anna alla(loe: simuleeri).

rallikas
16.06.09, 22:42
Viljandlasest Kalju fan?

Suvekoht asub umbes kilomeeter staadionist, muidu ikka resideerun Tallinnas :)

Ray
16.06.09, 22:46
Tõnna on koguaeg väga hästi mänginud, võiks põhikoosseisus olla...

loll123
16.06.09, 23:10
kes see uus ründaja on siis ?

tkkt
16.06.09, 23:12
miks see kägo nii vara välja võeti? lahkumismäng?:D

salajane33
16.06.09, 23:28
Flora.ee väidab, et oli 394 inimest. Oodata on tulist vaidlust jällegi...

Nüüd pandud Pealtvaatajaid: 382

PETSINHO
16.06.09, 23:53

Täiesti ajuvaba ikka...kas mõnede meelest ülejäänud 600 (umbes, väidetavalt) inimest, kes staadionil kohtumist jälgivad ei olegi siis pealtvaatajad?! Pehmelt öeldes kummaline see jalkaliidu käitumine.

eika
16.06.09, 23:59
Ega jah. Sama hästi võinuks EJL Eesti-Tšehhi u-21 mängule panna publikuarvuks 500, sest umbes nii palju inimesi pidas lõpunivileni vastu ja ega keegi publikust ju piletitki ostnud. Aga ikka karjuti "halleluuja 6000 inimest oli kohal". Topeltmoraal.

Art1
17.06.09, 00:38
Pealtvaatajaid oli täna tõesti palju, aga oli neid nüüd 400 või rohkem, ei oska arvata...aga väga palju oli. Selge on see, et mingid inimesed on alalises liikumises ning neid on raske loendada. Mängu komissar oli Tõnu Sirel isiklikult, kes ütles enne mängu avasõnad ja kinkis Tuleviku noortele jalgpalluridele suure koti jalgpalle.
Vabandan Nõmme Kalju fännide ees, et penaltite löömine ära jäi, sest meile ei antud luba seda teha, kuna oli planeeritud tantsutüdrukute esinemine.(Kes muideks väga ilusad välja nägid.)

Felipe
17.06.09, 00:51
kes see uus ründaja on siis ?

Eks loe siit (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=156)

don
17.06.09, 00:55
ma ütlen veelkord, Kaukvere põhisse!! fakk ma ei saa aru, miks seda kutti nii surutakse???

kala
17.06.09, 00:58
Eks loe siit (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=156)
Mis riigi pass tal on?

KÄRTINHO
17.06.09, 01:01
Tõnna oli suurepärane. Ta võiks nüüdsest põhikoosseisu ka saada:) Väga ilus tulemus Kaljult!!

eika
17.06.09, 01:03
Guarani Futebol Clube 10 mängu / 7 väravat (BRA Serie B)

Pole just paha näitaja. Oli vist ka Felipe enne pelanud Brasiilia teises liigas ja selle põhjal võttes ei saa sealse liiga tase väga sitt olla.

Taniano
17.06.09, 01:04
Tegelt oleks mul küsimus. Kuna Kalju esindus mängib täiskooseisus oma mängu laupäeval siis kes mängivad Kalju Old-Staridest?

Felipe
17.06.09, 01:10
Mis riigi pass tal on?

Rafael omab Itaalia passi.

-RoMaRiO-
17.06.09, 02:04
Täna romario ei kritiseeri. Tahaks vaid Eesti kiireimale sprinterile jalgpallimurul kiitused avaldada ning olla uhke tõeliste spordimeeste üle. Mäng oli üpris intrigeeriv ja kinnine muidugi, veits tuleb kannatada ja siis on lootust ka ründeteravust näha. Tõnna tegi mu päeva :)

Hybrid Soldier
17.06.09, 02:12
Intervjuu põhjal Rafael meeldib mulle juba täiega :D
Eks tulen homme kaen ta vist trennis üle :D

Ray
17.06.09, 08:51
Sulle on ilmselt väga lihtne muljet avaldada...

fiadila
17.06.09, 09:50
Kui Herr Kaukvere laupäeval pingilt alustab on getulio ikka geenius.

sanchez
17.06.09, 10:15
Kui Herr Kaukvere laupäeval pingilt alustab on getulio ikka geenius.

No eks iga mäng on erinevate vajadustega ja kasutatavate mängijate omadused on ka erinevad. Teinekord pingilt mängu sekkumine ei pruugi ju olla seotud sellega, et eelistatakse üht mängijat teisele või, siis keegi pn parem... vaid küsimus ikka taktikas ja mängijate omadustes... Kes kaitsest lähtuvalt vajalikum, kes ründest ja kes kogemustega...

käbi
17.06.09, 10:15
Eelmise aasta Kaljust on veel pikk tee. Praegu osati aint peksta ja lõhkuda. Mina nägin ainult ühte brassi eile väljakul. PS Terehhovil on mingi mure, probleemid kodus või motivatsiooni puudus vms. normaalne treener-mängija ei tee selliseid asju platsil.

fiadila
17.06.09, 10:26
No eks iga mäng on erinevate vajadustega ja kasutatavate mängijate omadused on ka erinevad. Teinekord pingilt mängu sekkumine ei pruugi ju olla seotud sellega, et eelistatakse üht mängijat teisele või, siis keegi pn parem... vaid küsimus ikka taktikas ja mängijate omadustes... Kes kaitsest lähtuvalt vajalikum, kes ründest ja kes kogemustega... Noo kui vahetusest sekkuv mängija on oluliselt teravam kui see, kes platsil istub ,rügab kaitses võtab äärel mehi ette paneb söödu ees liikuma tõmbab mehi rünnakule kaasa ja nii peaaegu iga mäng ning kui ta ikkagi põhisse ei saa siis näitab see treeneri rumalust mitte taktikalist kavalust.

Alvar550
17.06.09, 11:59
Uut poissi laupäeval mängimas ka näeb?

Vova
17.06.09, 12:07
kindlasti näed, kuid kohe kindlasti mitte Kalju särgis ;)

Felipe
17.06.09, 17:41
Väikene üleskutse !

Kõik, kes tahate meie väikesele jalgpallikultuuri arengule kaasa aidata, võiksid tulla Nõmme Kaljule homme appi flaiereid jagama, Brasiilia päeva omi. Kõikidel huvitatutel palun saata meil arti@jkkalju.ee või siis kirjutada mulle foorumis pm´i. Kõik flaieri jagajad pääsevad tasuta laupäevasele Brasiilia päevale. :)

elionpros
17.06.09, 20:52
palju kalju mängijad palka saavad ? kaukevere ütles paides et rämedalt .

HABE
17.06.09, 20:56
Noo kui vahetusest sekkuv mängija on oluliselt teravam kui see, kes platsil istub ,rügab kaitses võtab äärel mehi ette paneb söödu ees liikuma tõmbab mehi rünnakule kaasa ja nii peaaegu iga mäng ning kui ta ikkagi põhisse ei saa siis näitab see treeneri rumalust mitte taktikalist kavalust.

Samas on ka neid mängijaid, kes jus vahetsest sekkudes toovad mängu pöördeid aga põhikoosseisus alustades nad nii head ei ole. Näiteks Ole Gunnar Manus oli selline, tuli vahetusest ja kõmmutas mõne värava pea alati. Peatreeneril on hea teada et tal on pingil selline mees alati võtta.

-RoMaRiO-
18.06.09, 00:37
http://www.youtube.com/watch?v=tg828p6k30A

Siit videolt on näha Tõnna teist väravat. Kalju mänguplaan peaks olema, et Tõnna ühes ääres ning Felipe teises ja ülejäänud vennad peksavad lihtsalt pikka palli kiiruse peale :D. Siin Eestis nii kiireid kaitsjaid ei ole.

don
18.06.09, 00:39
palju kalju mängijad palka saavad ? kaukevere ütles paides et rämedalt .

:D :D :D kui sa veel paides aru ei saanud, et sa lammas oled, siis loe siin foorumis oma posti ja saad vastuse teada :D

sanchez
18.06.09, 09:24
kalju valmistub:
http://www.youtube.com/watch?v=Dv7gwoAUky4

kesa
18.06.09, 12:50
Sellised huvitavad võimalikud vastased Kaljul ja Transil

Europa League loosimine 22.06.2009
kell 14.30
mängud 30.06/01.07.2009 ja 07/08.07.2009

KS Dinamo Tirana, Albaania
KS Vllaznia Shkoder, Albania
FC Banants Yerevan, Armeenia
FC MIKA Yerevan, Armeenia
FC İnter Bakı, Azerbaidžaan
Simurq PFC, Azerbaidžaan
NK Široki Brijeg, Bosnia-Herzegoviina
B36 Tķrshavn, Fääri s.
NSÍ Runavík, Fääri s.
FC Olimpi Rustavi Tbilisi, Gruusia
FC Zestafoni, Gruusia
NK Slaven Koprivnica, Horvaatia
Sligo Rovers FC, Iiri
Bnei Yehuda Tel-Aviv FC, Iisrael
Fram Reykjavík, Island
Keflavík, Island
FC Irtysh Pavlodar, Kasahstan
FC Okzhetpes Kokshetau, Kasahstan
Anorthosis Famagusta FC Larnaca, Küpros
FK Vėtra, Leedu
CS Grevenmacher, Luksemburg
UN Käerjéng 97, Luksemburg
FC Dinaburg Daugavpils, Läti
FK Renova, Makedoonia
Birkirkara FC, Malta
Valletta FC, Malta
FC Zimbru Chişinău, Moldova
FK Budućnost Podgorica, Montenegro
FK Sutjeska, Montenegro
Rosenborg BK Trondheim, Norra
KSP Polonia Warszawa, Poola
Linfield FC Belfast, P-Iiri
Lisburn Distillery FC, P-Iiri
Helsingborgs IF, Rootsi
FC Spartak Trnava, Slovakkia
NK Rudar Velenje, Sloveenia
FC Lahti, Soome
Motherwell FC, Šoti
Randers FC, Taani
Haladás FC Szombathely, Ungari
FC Dinamo Minsk, Valgevene
FC MTZ-RIPO Minsk, Valgevene
Llanelli AFC, Wales
The New Saints FC Llansantffraid, Wales

Asuge seljakotte pakkima.

PETSINHO
18.06.09, 13:03
Nii, seljakott pakitud, ootaks Malta, Küprose või Šoti otsa. Valgevene ja lõunanaabrid ei eruta eriti.

Ray
18.06.09, 13:42
Gruusia ots oleks päris... huvitav.

Heku
18.06.09, 13:50
Valletta oleks vinge ;)

-RoMaRiO-
18.06.09, 13:50
Kas Fääri Saarte tiimid siis tõesti tugevamas pooles? Aga võimalikke häid vastaseid on küllaga, samas ka üpris tugevaid. Kuskile kagusse väga ei kutsu :D

Aga loodetavasti tuleb loos lähedale ning fännklubi on esindatud kah rohkema kui ühe inimesega.

Hybrid Soldier
18.06.09, 13:55
Fääri Saarte mõne tiimi vastu oleks küll väga huvitav ju mängida :D

erxu
18.06.09, 14:58
Njah, Kaljut ei huvita kui tugev vastane on. Peas, et kuhugi lahedale maale reisida saab.

oku
18.06.09, 14:59
Valletta oleks vinge ;)

Seal mängib muide Jordi Cruyff praegu.

Heku
18.06.09, 15:16
Seal mängib muide Jordi Cruyff praegu.
See aasta läks sinna.. endine ManU ja Barca mees...

Alvar550
18.06.09, 17:01
Asetatud meeskonnad:

Rosenborg
Anorthosis
Helsingborg
Motherwell
Randers
Polonia Warsaw
Bnei Yehuda
Spartak Trnava
Slaven Belupo
FC Lahti
Vėtra
Sligo Rovers
Dinaburg
Rudar Velenje
Dinamo Minsk
MTZ-RIPO
Široki Brijeg
Szombathelyi Haladás
Olimpi Rustavi
Zestaponi
Zimbru Chişinău
Keflavík
Fram

Ehk siis meie vastased tulevad siit seltskonnast nii et midagi lihtsat ei tule. Islandi klubid vahest oleksid mängitavad.

Felipe
18.06.09, 19:07
ja nüüd on Eestis ka teine Kalju tetsimisel olev vend! Pikemalt õhtul kodulehelt.

salajane33
18.06.09, 19:09
ja nüüd on Eestis ka teine Kalju tetsimisel olev vend! Pikemalt õhtul kodulehelt.

Ründaja ?

Wuppi
18.06.09, 19:51
Pisut täpsemalt saab sellest väga pikast tüübist siit (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=160) lugeda.

Istudes ei saanud nagu aru, kuid püsti seistes, ei saanud mina Kunolt vastust, et "Keda otsitakse klubisse rohkem, kas korvpallurit või jalgpallurit?" . :D

ROOTSI KUNN
18.06.09, 20:03
Europa Cupis pole samuti midagi kerget ja Islandi klubid on tavaliselt vägagi sitked võitlejad ,kuigi enamuses amatöörid.
Kardan ,et enamikul Eesti klubidest välja arvatud ehk Levadia, pole rahvusvahelisel areenil sel aastal halligi teha. See on karm reaalsus .Jalgpalli tase on lihtsalt igal pool nii kõva.

-RoMaRiO-
18.06.09, 20:35
Mäletan seda tüüpi väga hästi eelmise aasta Nõmme Kalju - Pärnu Vaprus mängult, siis juba vajus suu lahti, et selline vend on jalgpallur :D

Aga tase vist ei lubanud Vaprusessegi saada, seega väga palju ei ootaks, samas iga täiendus ründesse oleks praegu vajalik. Loodetavasti osaleb temagi laupäeval All Stars mängul ning saab parema ülevaate.

Hybrid Soldier
18.06.09, 20:41
Hehe :D uus ründaja tundub vägagi huvitav :p
Muide, peaaegu täpselt samasugust koljatit olen näinud ka II liiga ida/põhja tsoonis mängimas näinud :D

salajane33
18.06.09, 21:42
Väravaid karjääris palju/vähe löönud? Peamäng mehel pole tugevaim külg, no jama küll ise on pikk. Oleks just vaja, kedagi kes seal ees ära koksaks(aga kui õigepea Teever teeb comebacki siis ei tohiks väga seal ees enam probleeme olla ka).

Hybrid Soldier
18.06.09, 21:54
Nii, käisin siis Kalju õhtust trenni kaemas.
Rafael oli ülihea! Ülikiire, võttis julgelt ette ja triblas kenasti läbi kaitsjatest, küsis palli julgelt. Usun, et ta seab Felipe parima Meistriliiga mängija tiitli ohtu :)

Aga too Vitali, ta oli ikka väga kehva minumeelest :( Valesöödud, kohmetu, aeglane. Vaevalt talle lepingut pakutakse.

Aga kui ma järgmine mäng näen Smirnovi algkoosseisus, siis ma olen ikka väga solvunud kuna ta ei saanud täna absoluutselt millegiga hakkama. Ta tuleks mõneks ajaks kas pingile istuma panna või duublisse mängima visata.. Mõtelgu natuke järele.

Kaukvere oli aga ülisuper. Felipega tegid sellist koostööd et oioioi :D . Niiet kui Smirnov on järgmine mäng sees ja Kaukvere pingil, on Getulio peas midagi ikka väga sassis...

HABE
18.06.09, 22:07
Nii, käisin siis Kalju õhtust trenni kaemas.
Rafael oli ülihea! Ülikiire, võttis julgelt ette ja triblas kenasti läbi kaitsjatest, küsis palli julgelt. Usun, et ta seab Felipe parima Meistriliiga mängija tiitli ohtu :)

Aga too Vitali, ta oli ikka väga kehva minumeelest :( Valesöödud, kohmetu, aeglane. Vaevalt talle lepingut pakutakse.

Aga kui ma järgmine mäng näen Smirnovi algkoosseisus, siis ma olen ikka väga solvunud kuna ta ei saanud täna absoluutselt millegiga hakkama. Ta tuleks mõneks ajaks kas pingile istuma panna või duublisse mängima visata.. Mõtelgu natuke järele.

Kaukvere oli aga ülisuper. Felipega tegid sellist koostööd et oioioi :D . Niiet kui Smirnov on järgmine mäng sees ja Kaukvere pingil, on Getulio peas midagi ikka väga sassis...

Minul on ka juba pikemat aega see küsimus olnu, et miks Kaukvere alati vahetusest sekkub??? Kas siis tõesti ei jaksa Kaukvere tervet mängu mängida?? Raske uskuda seda, peaks jaksama joosta ikka kõik 90 minutit, noor mees ju.

gamer
18.06.09, 22:27
Nüüd saite teie selle loivami enda juurde siis:D

MihkelHK
18.06.09, 22:28

Smirnovi fenomen on tõesti müstiline.Sellise suhtumisega mängijale peaks ust näitama.Olen ka trenne näinud ja ta on alati trenni nõrgim mees olnud.

Warren
18.06.09, 22:39
Hehe :D uus ründaja tundub vägagi huvitav :p
Muide, peaaegu täpselt samasugust koljatit olen näinud ka II liiga ida/põhja tsoonis mängimas näinud :D

Klaassen Tarmo peaks see koljat olema. Ja Põhja-tallinna klubis mängib. Muhe vend. :)

Hybrid Soldier
18.06.09, 22:47
Ei, ma sain teada, et too Vitali mängibki meie II liigas. Alko eest.
Aga ikka jube halb mängija on :D

KÄRTINHO
18.06.09, 22:51
Käisin ka Kalju õhtust trenni vaatamas.

Rafael paistis silma on väledusega. Ta ikka väga kiire ja osav, sobib Kalju ründesse kenasti:)

Vitali, kes täna saabus, oli üsna kehv. Mulle ta küll millegi heaga silma ei jäänud. Üsna loid ja hajameelne... II liiga mees pigem, meistriliigasse küll ei sobi.

Smirnovilt võeti kõik pallid ära, ta ikka üldse ei jaksa enam. Mina olen ka selle poolt, et Smirre asemel Tõnna põhisse. Tõnna oli täna jälle hea, ründav ja mängis kenasti kokku nii Terjaga kui Felipega. Jaksab joosta küll need 90 minutit, selles ei ole küsimust.

Terja juhatas täna kenasti vägesid. Tegi karmi häält ja ässitas poisid mängima. Tublit tööd teeb. Gettu istus vaikselt ja vaatas.

Hybrid Soldier
18.06.09, 22:55
Gettu abitreeneriks palun.... Kedagi muud oleks sinna pukki vaja raudselt. Terja sobiks väga hästi.
Gettu suhtumine mängijatesse ka trennides kõige parem pole (vähemat nii palju kui ma näinud olen). Sõimab ja ropendab kui keegi midagi vähegi valesti teeb.

budu
18.06.09, 23:03
Nõmme Kalju korvpalli meistriliigasse,keskmängija saabus täna

urmar
18.06.09, 23:08
Europa Cupis pole samuti midagi kerget ja Islandi klubid on tavaliselt vägagi sitked võitlejad ,kuigi enamuses amatöörid.
Kardan ,et enamikul Eesti klubidest välja arvatud ehk Levadia, pole rahvusvahelisel areenil sel aastal halligi teha. See on karm reaalsus .Jalgpalli tase on lihtsalt igal pool nii kõva.

Pole hullu, arvasid ka seda, et kalevil pole levadia vastu võimalusi... :p

-RoMaRiO-
18.06.09, 23:19
Kalju pressiteenistus on miskipärast selle valgevenelase perekonnanime valesti esitanud, peaks olema Shuhanau, nii Jalgpalli Liidu kui ka wikipedia andmetel. II liigas siiski 11 väravat.

Even
18.06.09, 23:20
valgevenelane, iuuuuu. see on ju peaaegu venelane. iuuuu

-Raul-
18.06.09, 23:56
Andke valgevene poisile aega sisse elada!

Laske aur hoopis homme välja ja tulge toetage kodusel Hiiu arenal Kalju II -te mängus Araratiga!!! Tuleb põnev mäng...

sanchez
19.06.09, 00:07
Pange tähele, sellest pikast tuleb veel palju juttu sellel aastal!

käbi
19.06.09, 00:45
Miks seda kuskil ei klubi ega mängija ei maini, et vend Eesti IIliigas mängib :D :D et nagu nii häbi lugu v? Siin ju tuleb ikkagi välja :S Ütleb et viimane klubi oli Leedus......

Alvar550
19.06.09, 00:51
Kas homses mängus pole ka võimalik kumbagi venda näha?

sanchez
19.06.09, 00:55
Kas homses mängus pole ka võimalik kumbagi venda näha?

Laupäeval mängivad mõlemad All-Star meeskonnas, tulge vaadake :)

salajane33
19.06.09, 00:57
Selle pika tüübi isa on Alko II liiga võistkonna treener kah: http://www.ivcat.ee/alko/default.asp?id=321&lang=est

Warren
19.06.09, 01:55
Mingi nali vist. Võetakse kahemeetrine kes isegi ütleb et mängib peaga kehvasti. Ja nüüd tuleb välja, et mängib jalaga ka kehvasti.

sanchez
19.06.09, 10:42
Mingi nali vist. Võetakse kahemeetrine kes isegi ütleb et mängib peaga kehvasti. Ja nüüd tuleb välja, et mängib jalaga ka kehvasti.

Ta ei öelnud, et mängib peaga halvasti, ütles, et kuigi ta on nii pikk ei ole peaga mäng tema KÕIGE tugevam pool, mis peaks nagu tähendama seda, et iga pikk suudab hästi peaga mängida, aga kas ta suudab midagi muud teha on alati küsimärk...

Warren
19.06.09, 11:00
Ta ei öelnud, et mängib peaga halvasti, ütles, et kuigi ta on nii pikk ei ole peaga mäng tema KÕIGE tugevam pool, mis peaks nagu tähendama seda, et iga pikk suudab hästi peaga mängida, aga kas ta suudab midagi muud teha on alati küsimärk...

Eks igaüks tõlgendab kuidas tahab. Minu arvates lihtsalt-kui oled nii pikk siis peakski lihvima just seda poolt mis loodus sulle kaasa on andnud. Kui siin räägitakse et jalaga mäng kehv siis milline see peaga mäng veel peaks olema.

Vova
19.06.09, 11:22
minumeelest ei ole teda mõtet ennem üldse kommenteerida, kui oma silmaga ei ole teda nähtud !

sanchez
19.06.09, 13:03
Eks igaüks tõlgendab kuidas tahab. Minu arvates lihtsalt-kui oled nii pikk siis peakski lihvima just seda poolt mis loodus sulle kaasa on andnud. Kui siin räägitakse et jalaga mäng kehv siis milline see peaga mäng veel peaks olema.

JALAGA MÄNG EI OLE KEHV, SELLES ASI ONGI!
Aga lugege seda uudist ja saate teada kes homme Kalju-All Star meeskonna eest kaasa teevad... :) Homme saate näha kui hea või kehv ta on!

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=161

Warren
19.06.09, 13:14
JALAGA MÄNG EI OLE KEHV, SELLES ASI ONGI!
Aga lugege seda uudist ja saate teada kes homme Kalju-All Star meeskonna eest kaasa teevad... :) Homme saate näha kui hea või kehv ta on!

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=161

Eks siis tulevik näitab. Toetun puhtalt interneti infole-ise pole teda näinud mängimas. Loodame et siis eksin ja ta on tõesti nii hea nagu sa siin väidad.Kummaline ainult et mängis Alkos ja vaprus teda ei tahtnud. Võib-olla on tõesti see lüli mis Kaljul puudu.

Felipe
19.06.09, 14:26
Kalju pressiteenistus on miskipärast selle valgevenelase perekonnanime valesti esitanud, peaks olema Shuhanau, nii Jalgpalli Liidu kui ka wikipedia andmetel. II liigas siiski 11 väravat.

Shuhanau on ta nimi inglise keeles passis, eestlased on harjunud Shuganovi või Šuganoviga mis on sellise kirjapildiga siin keeles rohkem levinud, ei ole see nimi midagi nii valesti.

Rein
19.06.09, 15:34
Eks siis tulevik näitab. Toetun puhtalt interneti infole-ise pole teda näinud mängimas. Loodame et siis eksin ja ta on tõesti nii hea nagu sa siin väidad.Kummaline ainult et mängis Alkos ja vaprus teda ei tahtnud. Võib-olla on tõesti see lüli mis Kaljul puudu.

Getule sobib igasugune jama.

riivo.94
19.06.09, 15:47
Eks ta on odav mängija ja teine pluss on see, et meeskonna keskmine pikkus läheb suuremaks. jee

PETSINHO
19.06.09, 16:45
Ajage homme kõik oma pepud Hiiule ja vaadake uued mehed üle! Tegevus algab Hiiul juba 12.55, kui fännid selgitavad parimat fännklubi palliplatsil.

Rein
19.06.09, 19:33
Miks meeldib Kunole iga klouniga pilti teha?
Mujal maailmas on selleks ikka treener.

Jasper
19.06.09, 20:42
Miks meeldib Kunole iga klouniga pilti teha?
Mujal maailmas on selleks ikka treener.

Mida sa nüüd ajad?

Hybrid Soldier
19.06.09, 22:34
Ah see Rein on mingi idioot. Ära pane ta postitusi tähele. MIngi anti-kalju vend on..

Rein
20.06.09, 04:03
Mida sa nüüd ajad?

Seletan siis sulle uuesti- Kui Kaljusse tuleb keegi testima, siis Kuno teeb kohe temaga pilti. See pilt ilmub kohe Kalju lehele ja vahest ka Soccernet.ee s.

Ah see Rein on mingi idioot. Ära pane ta postitusi tähele. MIngi anti-kalju vend on..

Ma tänan.

Kuno
20.06.09, 10:08
Seletan siis sulle uuesti- Kui Kaljusse tuleb keegi testima, siis Kuno teeb kohe temaga pilti. See pilt ilmub kohe Kalju lehele ja vahest ka Soccernet.ee s.

Ma tänan.

Iseenesest on selle asja nimi TURUNDUS :)

vpiigo
20.06.09, 10:36
Mis hetkest Raido Luhaorg ENDISEKS kalju mängijaks sai??? See kyss on sulle Arti???

Jasper
20.06.09, 11:33

No ja mis see muu maailma treener siia puutub?

fiadila
20.06.09, 14:53
Mõnel oli raske nädal vist. :)

Rein
20.06.09, 19:11
Mõnel oli raske nädal vist. :)

Raske nädal mõnel jätkub. Poolajaks ollakse Kalevi vastu 0-1 kaotusseisus.