PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

Hybrid Soldier
12.07.09, 14:29
Kusjuures kui ma seda videot nüüd vaatan mitu korda järjest, ei näegi ma kontakti Miku ja mahakukkuja vahel. See ründaja pigem lendas meelega ning oskas juba ette aimata, et sealt tuleb punane :) Vaadake.

HABE
12.07.09, 14:54
Kusjuures kui ma seda videot nüüd vaatan mitu korda järjest, ei näegi ma kontakti Miku ja mahakukkuja vahel. See ründaja pigem lendas meelega ning oskas juba ette aimata, et sealt tuleb punane :) Vaadake.

Ma ütlesin kohe mängul ära, et puudet ei olnud aga vastane kukkus hästi ja sellest piisas, et kohtuniku veenda punast andma, jalgpall on selline.

PETSINHO
12.07.09, 15:36
Ma ütlesin kohe mängul ära, et puudet ei olnud aga vastane kukkus hästi ja sellest piisas, et kohtuniku veenda punast andma, jalgpall on selline.

Mida te jaurate oma puutega siin. Nagu peale kaklust rusikatega vehkimine

«Novikov libises keskväljakul ning sellest tuli kiire vasturünnak,» kirjeldas Haavistu olukorda. «Olin viimane mees ning pidin midagi ette võtma. Panin keha ette

"Tunnistan, et viga oli, aga kollasest aidanuks," kurtis Haavistu. Aurelio pidas aga eemaldamist õigeks otsuseks.

HABE
12.07.09, 20:50
http://www.kullaauk.ee/pls/apex/f?p=279:510:4392249442796605::::G_OBJECT_ID:3881
terve mängu video on isegi netis olemas. Mikk haavistu punane on 1h 16. minut (toome eraldi välja siis ka selle).

Elari#3
12.07.09, 22:10
Ka teile video, kui soovite ;) - http://www.youtube.com/watch?v=3GoVlQdyyG0
Teeme koos ühe ilusa jalkaöhtu :)

Ray
12.07.09, 22:39
Elari#3, lahe klipp!:silm4:

eestimees
13.07.09, 00:05
Ka teile video, kui soovite ;) - http://www.youtube.com/watch?v=3GoVlQdyyG0
Teeme koos ühe ilusa jalkaöhtu :)

mis muusika seal kõlab?

elionpros
13.07.09, 00:11
on teada kes võidab .

Hybrid Soldier
13.07.09, 00:49
on teada kes võidab .

Loomulikult Kalju :)

Elari#3
13.07.09, 00:53
Tänud, Ray. On teada, palju teid seekord Kuressaarde sõidab ka ?

Odras
13.07.09, 14:43
Tervist pantrid, sai siis jällegi UEFA mängul mõned pildid publikust tehtud, kel soovi siis http://public.fotki.com/odras/kaljuuefa/ aadresil on üles riputatud.

almar
14.07.09, 00:38
Tänud, Ray. On teada, palju teid seekord Kuressaarde sõidab ka ?

kindlasti vähem kui võis prognoosida laupäevasele mängule.
kas Kalju meeskond juba täna kuskilgi lõõgastumas Saaremaal või liiguvad homme kuskiltki kohale?

viirus
14.07.09, 00:47
on ka fännibuss minemas? Oli muidu plaan enda autoga minna, aga paraku ei saa :P

-RoMaRiO-
14.07.09, 00:52
Poolehoidjatel tõesti homme võimalus kaasa minna ning ka mõned vabad kohad veel leiab. Kes lähemalt huvitatud, saatke PM või võtke teistmoodi ühendust.

Hybrid Soldier
14.07.09, 13:49
Keegi asjapulk võiks Kalju soccerneti lehele lisada uued ründajad.

jooseps
14.07.09, 21:42
Täna siis saadi napp 3:2 võit FC Kuressaare üle! :)
Viimase värava autorit pole veel õnnestunud tuvastada, igatahes löödi see vist suht mängu lõpus.

HABE
14.07.09, 21:53
Täna siis saadi napp 3:2 võit FC Kuressaare üle! :)
Viimase värava autorit pole veel õnnestunud tuvastada, igatahes löödi see vist suht mängu lõpus.

Ma tahan ametliku infot selle kohta, sest minu kõrvu on kostunud juba probleeme ning see tulemus ei ole ametlik seega.

Felipe
14.07.09, 21:57
Helistati ka mulle Kuressaarest ja räägiti probleemist, eks nüüd vaatame mis aeg toob.

almar
14.07.09, 21:59
Nunes siis tegi oma 12nda värava 10 min enne lõppu ja tõi Kaljule tähtsad punktid ära vähemalt
raskelt see tuli kuid siiski. saarlased on ikka visad, kuid huvitav et nad vahetusi ei teinud

Hybrid Soldier
14.07.09, 22:00
Felipe Nunes lõi viimase värava :) Hea meel on selle üle, et Vitali tegi skoori :D

almar
14.07.09, 22:01
minu viga oli ikka vahetusi

HABE
14.07.09, 22:04
minu viga oli ikka vahetusi

mängu tulemus ei ole ametlik ja see tulemus arvatavasti ei jää ka. Võid oma võidurõmmu kurbuse pisarate vastu vahetada.

eika
14.07.09, 22:07
Kas te täpsustada ei tahaks, miks tulemus arvetavasti jõusse ei jää?

MihkelHK
14.07.09, 22:09
Tundub, et neli välismaalast oli korraga väljakul.
Aga tohib vist kolm olla.

HABE
14.07.09, 22:10
Kas te täpsustada ei tahaks, miks tulemus arvetavasti jõusse ei jää?

Liiga palju mängijaid väljaspool EL korraga väljakul ehk oli 4 kuigi võib olla 3 korraga.
Ootame ametliku infot.

Hybrid Soldier
14.07.09, 22:10
Jumal jumal..... Meil oli 4 väljaspool EU mängijat platsil ja alistuskaotus.... P*tsi küll. T*ra kui närvi selline kuradi pask ajab...

MihkelHK
14.07.09, 22:12
Amatööride värk, pole vaja vihastada!

Hybrid Soldier
14.07.09, 22:14
Peatreener tegeleb vahetustega, ehk siis ainuke amatöör täna oli Getulio. Tagasi Taisse treenima nahhuj.

North
14.07.09, 22:20
Ootame ametliku infot... :lahe:

Hybrid Soldier
14.07.09, 22:23
No ma helistasin Mariole, ja ta ütles, et oli kõik nii. Tulemus ei lähe arvesse ja kõik.

MihkelHK
14.07.09, 22:24
Platsil olid:
2 K Arruda, Alan Monken 12.09.1981 Brasiilia
13 PK Nunes, Felipe De Araujo 02.03.1981 Brasiilia
18 Shuhanau, Vitali 19.10.1984 Valgevene

Lisaks tuli sisse:
15 PK Pimentel, Marcio Cardoso 29.11.1980 Brasiilia

Hellik
14.07.09, 22:38
16.30 Võistlusel on lubatud ühte võistkonda registreerida 4 (neli) välismängijat
(kellel pole Eesti kodakondsust, Euroopa Liidu liikmesriigi
kodakondsust, ega Eestis välja antud välismaalase passi). Ühes
mängus tohib osaleda kolm (3) välismängijat.

Punktid lähevad siis vist ka Sillamäelt, täna mängisid Naumov, Kabajev, Lipartov (Vene) ja Boiko (Ukraina). Mitte küll korraga aga vahet pole.

budu
14.07.09, 22:39
Platsil olid:
2 K Arruda, Alan Monken 12.09.1981 Brasiilia
13 PK Nunes, Felipe De Araujo 02.03.1981 Brasiilia
18 Shuhanau, Vitali 19.10.1984 Valgevene

Lisaks tuli sisse:
15 PK Pimentel, Marcio Cardoso 29.11.1980 Brasiilia

Valus laks aga kas nende asjadega ei peaks tegelema abitreener;tundub,et selle hooaja kala on ära tehtud

Kossumees
14.07.09, 22:40
No krt see ei ole lihstalt võimalik :(
Millega täna siis nüüd mõeldi tahaks teada.

eika
14.07.09, 22:44
Võistlusel on lubatud ühte võistkonda registreerida 4 (neli) välismängijat
kodakondsust, ega Eestis välja antud välismaalase passi)

Misasi on Eestis välja antud välismaalase pass?

boobek
14.07.09, 22:48
Võistlusel on lubatud ühte võistkonda registreerida 4 (neli) välismängijat
kodakondsust, ega Eestis välja antud välismaalase passi)

Misasi on Eestis välja antud välismaalase pass?

Hall pass...mis oleks tulnud juba ammu ära kaotada...või tegelikult ei tohiks seda üldse olemas ollagi.

Edit:
http://www.mig.ee/var/mg/storage/images/media/images/vaelismaalase_pass/vmp_kaas_2004/2450-1-est-EE/vmp_kaas_2004.jpg

Mällar
14.07.09, 22:53
Krt Kurele küll punkte pole vaja!!! Meie üks pea konkurente saab ei kuskilt 3p :S
Närvi ajab selline asi raisk.

Hybrid Soldier
14.07.09, 22:55
Miski pole see-eest veel kinnitatud. Loodame, et EJL's on inimesed veel ohmumad kui me siiamaani arvanud oleme ja äkki läheb läbi :D

kesa
14.07.09, 22:56
16.30 Võistlusel on lubatud ühte võistkonda registreerida 4 (neli) välismängijat

Punktid lähevad siis vist ka Sillamäelt, täna mängisid Naumov, Kabajev, Lipartov (Vene) ja Boiko (Ukraina). Mitte küll korraga aga vahet pole.

2.05.
Trans-Sillamäe 1-2
Naumov, Kabajev, vahetusest sisse Mutik (Vene), Lipartov
25.04
Sillamäe- tln. Kalev
Naumov, Lipartov, Ametov (Ukr) välja, sisse Kabaev
16.05
Naumov, Lipartov, Ametov (Ukr) välja, sisse Kabaev

jne.

rohkem ei viitsi

meesmuiste
14.07.09, 23:00
ma võin eksida, aga keegi kuskil midagi rääkis, et jah, et 4 meest väljaspool EU-d võib olla meeskonnas, aga ühelgi hetkel ei tohi neid väljakul olla rohkem kui kolm. see siis täpsustuseks. et vist kui näiteks Marcio oleks tulnud väljakule Arruda vastu poleks probleemi. Pmst sama teema ka Sillamäega. Parandage kui eksin.

1892
14.07.09, 23:02
Kurel on pidu :D

Hellik
14.07.09, 23:06
ma võin eksida, aga keegi kuskil midagi rääkis, et jah, et 4 meest väljaspool EU-d võib olla meeskonnas, aga ühelgi hetkel ei tohi neid väljakul olla rohkem kui kolm. see siis täpsustuseks. et vist kui näiteks Marcio oleks tulnud väljakule Arruda vastu poleks probleemi. Pmst sama teema ka Sillamäega. Parandage kui eksin.

Ma ei tea, mida keegi kuskil rääkis :) aga oma eelmises postis tõin välja lõigu ametlikust juhendist. Selle sõnastuse järgi peaks Sillamäelt päris mitu mängu maha minema. Kui just Lipartovile pole vahepeal 'halli passi' tehtud vms. EJL lehe järgi on tal küll Vene kodakondsus.

kesa
14.07.09, 23:12
Ma ei tea, mida keegi kuskil rääkis :) aga oma eelmises postis tõin välja lõigu ametlikust juhendist. Selle sõnastuse järgi peaks Sillamäelt päris mitu mängu maha minema. Kui just Lipartovile pole vahepeal 'halli passi' tehtud vms. EJL lehe järgi on tal küll Vene kodakondsus.

Kordame.

Sillamäe on parajas plindris kui Vene pass pole võrdsustatud Eesti passiga, mille üle ma eriti ei imestaks.

Hybrid Soldier
14.07.09, 23:14
No kui Sillamäe on pääsenud korduvalt, siis äkki pääseb ka Kalju :D

eika
14.07.09, 23:15
Sillamäel peaks faking null punkti olema, sest jalgpalliliidu ametlikul koduleheküljel on neil registreeritud 5 välismängijat.

Boyko (UKR), Lipartov, Mutiv, Naumov ja Kabaev (kõik RUS)

PraS
14.07.09, 23:15
Lipartovil võib tõesti välismaalase pass olla ,kuna ta suht kaua siin meie tiigis pesitsenud.

meesmuiste
14.07.09, 23:16
niih, uurisin asja natukene :)

99%-lise tõenäosusega läheb Kalju tulemus tühistamisele. 1% selle taga, et ametlikku otsust veel ei ole ja mingi ime võimalus las jääda kah :) ja nagu aru sain, siis ka protokolli tohib kanda vaid 3 välismängijat. seega Kalju kaotas mängu hetkel kui kohtunik andis avavile.

Mis puutub aga Sillamäe asja, siis Meistriliigas kehtib selline reegel, et need välismängijad, kes on Eestis mänginud vähemalt 7 aastat, need võrdsustatakse EU mängijatega. Ehk siis Lipartov pole Meistriliiga mõistes välismängija juba paar aastat. Kui näiteks Nunes mängiks Eestis 7 aastat, siis ei loetaks teda samuti enam välismängija alla, vaid EU mängijaks.

Loodetavasti sai pilt selgemaks.

antoniodiaz
14.07.09, 23:17
Lipartovi kohta kehtib 7 aasta reegel - kõik vähemalt 7 aastat Eesti liiga mänginud välismaalased võrdsustatakse kohalikega. Lipartov vist mänginud ligi 10 aastat. Ehk siis Nunesel tuleb paar aastat veel mängida ja tema Brasiilia pass muutub EU omadega võrdseks (välismaalasi, kes nii kaua Eestis mängivad, on ilmselt 1-2 üldse).

Kalju viga tuli ilmselt sellest, et neil oli esimene Meistriliiga mäng nelja välismängijaga - Valgevene mängija oli seni osalenud ainult kahes eurosarja mängus.

PraS
14.07.09, 23:18

99%-lise tõenäosusega läheb Kalju tulemus tühistamisele. 1% selle taga, et ametlikku otsust veel ei ole ja mingi ime võimalus las jääda kah :) ja nagu aru sain, siis ka protokolli tohib kanda vaid 3 välismängijat. seega Kalju kaotas mängu hetkel kui kohtunik andis avavile.

Mis puutub aga Sillamäe asja, siis Meistriliigas kehtib selline reegel, et need välismängijad, kes on Eestis mänginud vähemalt 7 aastat, need võrdsustatakse EU mängijatega. Ehk siis Lipartov pole Meistriliiga mõistes välismängija juba paar aastat. Kui näiteks Nunes mängiks Eestis 7 aastat, siis ei loetaks teda samuti enam välismängija alla, vaid EU mängijaks.

mujal euroopas on see aastate piir vist viis aastat.

kesa
14.07.09, 23:18

Nii,et kui Vene kodanik on elanud Eestis vähemalt 7 aastat, siis ta nagu ongi Eesti kodanik. Tubli.

PraS
14.07.09, 23:20
Nii,et kui Vene kodanik on elanud Eestis vähemalt 7 aastat, siis ta nagu ongi Eesti kodanik. Tubli.

venelased ongi ju tropid. paneks kõigile tule otsa. onju :)

urmar
14.07.09, 23:20
No näed, polnudki mul vaja midagi selgitada, meesmuiste tegi kõik selgeks. :) Sillamäega on kõik korras, küllap nüüdsest ka Kaljuga.

meesmuiste
14.07.09, 23:22

Kesa, siin sa ilmselgelt jälle liialdad ja ajad olematut vahtu üles. Ma võin eksida, aga peaks olema nii, et Meistriliiga käsitleb teda kui EU mängijat, ent et Eestis tööd teha peaks tal ilmselt ikka olema tööluba ja muud vajalikud paberid.

ja lisaks siis, et ka pingil olevat mängijat käsitletakse mängus osalejana. seega ei tohi väljakul ja pingil olla üle kolme mitte EU kodaniku või halli passi omaniku, ent meeskonna peale võib selliseid mängijaid olla kokku neli.

iseenesest ei ole muidugi tore, kui mänge võidetakse bürokraatiaga, ent reeglid on reeglid ja üldiselt on nad asja eest...

antoniodiaz
14.07.09, 23:22

Ei, mitte elanud, vaid mänginud jalgpalli. Ja kodakondsust, tööluba (peab ikka taotlema) jms selle eest ei anta. Mujal riikides peaks see piiri olema viie aasta ümber.

Hellik
14.07.09, 23:24
Lipartovi kohta kehtib 7 aasta reegel - kõik vähemalt 7 aastat Eesti liiga mänginud välismaalased võrdsustatakse kohalikega.

Küllap see reegel tehtigi spetsiaalselt tema pärast :)

PS. ML juhendis võiks selle reegli kohta ka väike märkus olla.

Nahkpea
14.07.09, 23:26
See on see kui liiga palju välismaalasi võistkonda tuua. Läheb raskeks selle arvepidamisega väljakul. :D

Iseenesest ju väga valus kaotus niimoodi, mängu lõpus tuua enda meelest võidupunktid koju ja voilaa, lahkud nulliga. Aga võib olla oli see Kaljule just hea, nüüd vähemalt vaadatakse kaks korda üle, kes väljakul ja keda sisse tuua.

PraS
14.07.09, 23:28
Kuno ja Tom tegid asja ära. Huvitav palju Muko või Mupo maksis?

Hybrid Soldier
14.07.09, 23:34
Hmm... Tuleb vist Getuliolt sõimusõnad maha võtta. Sita keerasid hoopis kokku Kuno ja Tompa :D aga no äkki Vitalil on Eesti välismaalase pass (või mis see oli)

Kaspy
14.07.09, 23:37
Kas jalgpallijobu(d) on selgunud?

kesa
14.07.09, 23:38
Kesa, siin sa ilmselgelt jälle liialdad ja ajad olematut vahtu üles. Ma võin eksida, aga peaks olema nii, et Meistriliiga käsitleb teda kui EU mängijat, ent et Eestis tööd teha peaks tal ilmselt ikka olema tööluba ja muud vajalikud paberid.

ja lisaks siis, et ka pingil olevat mängijat käsitletakse mängus osalejana. seega ei tohi väljakul ja pingil olla üle kolme mitte EU kodaniku või halli passi omaniku, ent meeskonna peale võib selliseid mängijaid olla kokku neli.

iseenesest ei ole muidugi tore, kui mänge võidetakse bürokraatiaga, ent reeglid on reeglid ja üldiselt on nad asja eest...

Kodakondsuseta tüüpe on nii Sillamäel kui Transis, Levadias, vaevalt, et neid välismaalasteks loetakse, muidu ....
Ei leia mitte kusagilt ühtegi viidet 7 a reegli kohta.
Näidake must-valgelt.

almar
14.07.09, 23:42

ja nagu aru sain, siis ka protokolli tohib kanda vaid 3 välismängijat. seega Kalju kaotas mängu hetkel kui kohtunik andis avavile.

Sellest, siis loeb välja, et mõni välismängija olex pidanud olema tribyynil. Kuidas siis keegi Kalju treeneritest, juhtkonnast ei lugenud välja protokollist, et neil üle kolme nime regatud? Loodame, et Kalju hakkab nyyd nimekirju korralikult kontrollima ja ei tee apsu nagu Paide, et saadab ka keelu all oleva mängija platsile.
Need kolm punkti maksab ML lõpus kindlasti kätte ja Kurele võib see tagada järgmise hooaja ML-s.
Igaljuhul edu Kaljule.

meesmuiste
14.07.09, 23:46
Kodakondsuseta tüüpe on nii Sillamäel kui Transis, Levadias, vaevalt, et neid välismaalasteks loetakse, muidu ....
Ei leia mitte kusagilt ühtegi viidet 7 a reegli kohta.
Näidake must-valgelt.

Ilmselt on tegu hallipassi omanikega.

Ma arvan, kesa, et sa tead, et Eesti vist on üldse ühe rangeima kodakondsuspoliitikaga riike EU-s. Minu meelest on see hea. Ja tead ilmselt ka, et EJL ei saa kedagi kodanikuks teha, see peaks olema ainult KMA ja valitsuse teema.

Sillamäe ja Kalju on hetkel Meistriliiga ainsad klubid, kelle meeskondades on 4 välismaalast ehk rohkem nad neid juurde tuua ei saa. Vähemalt mitte enne kui keegi teine meeskonnast minema saadetakse või välja kirjutatakse.

Urmar võib ilmselt seletada, ka mulle, et kas sellest nelja mehe reeglist ei anna kuidagi mööda minna mingite duubelmeeskondade klauslitega, et a'la kirjutame ta duublisse ja siis vastavalt vajadusele liigutame. 3 välismängija koosseisu reeglist see siiski ilmselt ei päästaks.

7 aasta reeglit ma ei oska sulle ette näidata. Mulle räägiti sellest siis kui konsulteerisin antud teemal. Vbla keegi oskab, oleks iseenesest tore :)

vincent
14.07.09, 23:53
Muide seda, et nüüd on meeskonnas neli non-EU meest, kellest ainult kolm saab ühes mängus kaasa teha, märkis Mario siinsamas teemas vähemalt nädal tagasi juba... Kuradi loll lugu ikka.

mazz
14.07.09, 23:55
Urmar võib ilmselt seletada, ka mulle, et kas sellest nelja mehe reeglist ei anna kuidagi mööda minna mingite duubelmeeskondade klauslitega, et a'la kirjutame ta duublisse ja siis vastavalt vajadusele liigutame. 3 välismängija koosseisu reeglist see siiski ilmselt ei päästaks.

Saab ja Sillamäe hooaja eel nii tegigi.

kesa
15.07.09, 00:00
Saab ja Sillamäe hooaja eel nii tegigi.

JOKK
Hämaraks jääb siiski 7. a. reegel ja halllipassimeeste staatus.

urmar
15.07.09, 00:26
Mul pole täna vaja midagi selgitada. :D Nüüd tegi seda mazz

MihkelHK
15.07.09, 00:27
Mul pole täna vaja midagi selgitada. :D Nüüd tegi seda mazz

Võid tõesti minema siit tõmmata!:D

meesmuiste
15.07.09, 00:30
Hämaraks jääb halllipassimeeste staatus.

nii palju kui mina sellest asjast olen aru saanud, siis pmst hallid passid sisuliselt tähendavad alalist elamis ja tööluba ning kehtivad 5 aastat. hallipassimehed ei ole siiski kodanikud.

KMA link
http://www.mig.ee/index.php/mg/est/isikut_toendavad_dokumendid/vaelismaalase_pass

Reisimise kohta mingi selline info Reisieksperdi lehelt:
Alates 19. jaan. 2007 võivad välismaalase passi ja Eesti elamisloaga isikud viibida teises EL liikmesriigis (v.a. Suurbritannia ja Iirimaa) kuni 90 kalendripäeva poole aasta jooksul, mida arvestatakse esimesest riiki sisenemise kalendripäevast alates.

urmar
15.07.09, 00:31
JOKK
Hämaraks jääb siiski 7. a. reegel ja halllipassimeeste staatus.

No see värk peaks klubidel teada olema. Et kes on NON EL-leegionäri nimetusest prii. Hooaja avamängus oli Sillamäe tulemus veidi aega kahtluse all, kuid siis selgus, et Lipartov on nn. assimileerinud (kui ma nüüd sõnaga ei eksinud) mängija. Ametovi koha pealt pole ma päris kindel, aga tema jäi vist "päris"välismaalaseks.

meesmuiste
15.07.09, 00:32
No see värk peaks klubidel teada olema. Et kes on NON EL-leegionäri nimetusest prii. Hooaja avamängus oli Sillamäe tulemus veidi aega kahtluse all, kuid siis selgus, et Lipartov on nn. assimileerinud (kui ma nüüd sõnaga ei eksinud) mängija. Ametovi koha pealt pole ma päris kindel, aga tema jäi vist "päris"välismaalaseks.

kesa mõte oli ilmselt, et kas kuskil juhendites või kuskil on konkreetselt see 7 aasta asi ka kirjas ja kas seda on võimalik kuidagi välja tuua/tsiteerida?

Kasper
15.07.09, 00:38
Igatahes väga karm juhtum.

Nohik
15.07.09, 00:45
Kalju peatreener Fredo Getulio Aurelio nentis pettunult, et nemad ei saa sinna enam midagi parata. "Igaüks teeb vigu. Mina olin eemal, aga pingiga telefoniühenduses," ei tahtnud ta kedagi otseseks süüdlaseks nimetada.

Kas selle eest mitte uut karistust ei voi saada?

urmar
15.07.09, 00:45
kesa mõte oli ilmselt, et kas kuskil juhendites või kuskil on konkreetselt see 7 aasta asi ka kirjas ja kas seda on võimalik kuidagi välja tuua/tsiteerida?

Ma ei oska öelda, ilmselt ei ole, aga Sillamäe on osanud neid reegleid korralikult täita. Kuigi enamuses venekeelsed, aga saavad eesti keelsete dokumentidega ilusasti hakkama.

alx
15.07.09, 00:53
Tribüünil ei pea istuma.. Pingil küll.. Kui üks tuleb välja võib teine sisse minna.. Korraga saab platsil olla 3. Seega saab keegi vahetusmehe rolli kanda... Kes, seda ei oska öelda :)

Reeglid olid ju teada. Krt, arumaisaa kas tõesti loodeti et ei panda tähele?

MihkelHK
15.07.09, 01:04
Reeglid olid ju teada. Krt, arumaisaa kas tõesti loodeti et ei panda tähele?

Ma saan aru, et isegi pingil ei tohi neljas välismängija istuda.

-Raul-
15.07.09, 01:30
Kes täna Kure-Kalju mängu komissar oli, et lasi 4 välismängijat protokolli kirjutada?
Muidu on need komissarid üliagarad ja näevad kõike, ka tonte Hiiu staadionil Kalju-Kalevi kodumängu, mille tuletatud tagajärjel Gettu pidi nüüd tribüünil istuma.

fcfloraforever
15.07.09, 01:33
Kes täna Kure-Kalju mängu komissar oli, et lasi 4 välismängijat protokolli kirjutada?
Muidu on need komissarid üliagarad ja näevad kõike, ka tonte Hiiu staadionil Kalju-Kalevi kodumängu, mille tuletatud tagajärjel Gettu pidi nüüd tribüünil istuma.

Ah, et nüüd on komissar süüdi Kalju lohakuses?

$$$
15.07.09, 01:36

Jah, kas to tont hoidis pingiga telefoniühendust ka saaremaal? See vist ka keelatud, aga vähemalt rääkis südamelt patu ära soccerneti reporterile :) .

-Raul-
15.07.09, 01:39
Juba protokolli täpsemal vaatlusel oleks tekkinud küsimused. Ju siis selline olukord on esmakordne Eesti jalgpallis...

17
15.07.09, 01:39
Tõsi, inspektor kaotas Kaljule mängu!

-Raul-
15.07.09, 01:44
Inspektor oleks saanud tekkinud olukorda ennetada...a la küsimusega kas teil neid välismaalasi vähe paljuvõitu pole protokollis?

Nohik
15.07.09, 01:58
Inspektor oleks saanud tekkinud olukorda ennetada...a la küsimusega kas teil neid välismaalasi vähe paljuvõitu pole protokollis?

Kamoon see on klubi enda probleem... Miks peaks inspektor enne igat mängu kontrollima, kas koigil mängijate on ikka euroopa liidu pass jne... See oleks sama hea kui enne igat mängu peaks inspektor kontrollima, et kellegil liiga palju kaarte voi midagi sellist ei ole.

-Raul-
15.07.09, 02:14
Eeldan , et see on osaliselt ka JL ja komissaride probleem probleemi ennetada. Midagi peavad ka nemad teadma nendest asjadest! Nagu professorid Õhtulehes kirjutavad, oli Kalju mängu kaotanud juba avavile kõlades.

WeThePeople
15.07.09, 02:30
Ometigi ei kirjuta keegi inspektorile tabelisse 0 punkti.

urmar
15.07.09, 03:02
Andke andeks, aga oma rumaluses ei saa ometi inspektorit süüdistada. Lihtsam oleks ikka ise üle lugeda, et palju neid kokku tuleb. Teil oli ju täna lisaks veel 2 itaalia passiga platsil, sellest peab ikka klubil endal ülevaade olemas olema, kes tohivad ja kes ei tohi üheaegselt mängida. Kui muidu ei saa, siis kasutage tehnikat. Miks te üldse täna klikkarit ei kasutanud?

Hybrid Soldier
15.07.09, 03:05
Andke andeks, aga oma rumaluses ei saa ometi inspektorit süüdistada. Lihtsam oleks ikka ise üle lugeda, et palju neid kokku tuleb. Teil oli ju täna lisaks veel 2 itaalia passiga platsil, sellest peab ikka klubil endal ülevaade olemas olema, kes tohivad ja kes ei tohi üheaegselt mängida. Kui muidu ei saa, siis kasutage tehnikat. Miks te üldse täna klikkarit ei kasutanud?

Jobu....:rolleyes:

-RoMaRiO-
15.07.09, 03:05
[QUOTE=-RoMaRiO-;1050277]Üldse peaks nüüd nii vist olema, et üks meie neljast väljaspool EU kuuluvast mängijast peab EMV ajal tribüünil istuma, kas siis Arruda, Vitali, Felipe või Marcio.[QUOTE]

Nii nagu ma eeldasin, olema peabki. Kuulsin jutte, kus Kalju tegelased olid liidust uurinud olukorda. Vastust ma küll ei tea, aga kui kõik Kalju figuurid andsid mulle küsimuse vastuseks sellise vastuse, siis ehk edastati liidust valet infot.

Mitte et see kuidagi nüüd punktid oleks toonud, isegi seda varianti eirata, aga ega kedagi teist süüdistada ei olegi peale iseenda.

Targad onud kõik jutu siin ära rääkinud.

Tänase juhtumi moraal ehk on miskit selline : sa võid küll palju professionaalseid mängijaid kokku osta, kuid enne sa profiklubiks ei saa, kui on olemas professionaalne suhtumine.

Kahju muidugi kogu sõidu läbi teinud inimestest, kogu vaev tühja.

ROOTSI KUNN
15.07.09, 11:07
Kalju ei tule sel aastal isegi mitte medalile.See on selge. Flora on küll punkti kaugusel aga Flora võtab ikkagi lõpuks jõuga oma medali ja Sillamäe on juba liiga kaugel.
Klubi juhtkond võiks mõelda vaikselt juba järgmise hooaja peale ,kuidas meeskonda proffessionaalsemaks muuta.Võibolla treeneri vahetus ning vähem neid tegelasi ,kes ainult soojade ilmadega jalgpalli viitsivad mängida :)
Tundub ,et Kalju probleem ongi rohkem selles ,et ei ole asjalikku silma ,kes oskaks õigesid mängijaid meeskonda valida.Võetakse kiiruga ,kes parajsti ripakil ja siis alles hakatakse talle meeskonnas kohta otsima. Kevadistest hangetesyt on ennast kõige paremini õigustanud vanameister Sergei Terehhov
Kõik uued brassid seevastu on aga täiesti tavalised tegijad ei midagi erilist .Selliseid võib Euroopast sadu ,kui mitte tuhandeid leida. Siit tekib küsimus ,et kas on mõtet nende peale kallist aega raisata ,kui on näha ,et nedega välja ei mängi ja koos Getulioga kaovad nad nagunii ükskord siit jäädavalt. Ma ei ole Kalju mängu ülesehitusest juba pikemat aega aru saanud , mida treener mõteleb ja kelle peale mängitakse.

kalev94
15.07.09, 11:46
Ei tea punkte pole igatahes siiamaani maha võetud !!

Saarlane
15.07.09, 11:50
Sellega lähebki kauem aega kui üks öö.

Silver
15.07.09, 11:52
Minu seisukoht on ikkagi see, et tuhka tuleb pähe raputada peatreenerile. Niimoodi ei saa rallit sõita. Inspektori vihje oleks muidugi olukorda soodustanud, aga selle taha peita ei ole mõtet. Kahju, väga vajalikud punktid, nii lollilt maha mängitud. Hiljem on muidugi alati hea parastada ja vabandanda, aga ega see seisu enam ei muuda. Tuleb edasi minna ja järgmiseks mänguks valmistuda. :)

PETSINHO
15.07.09, 11:58
Kalju ei tule sel aastal isegi mitte medalile.See on selge. Flora on küll punkti kaugusel aga Flora võtab ikkagi lõpuks jõuga oma medali ja Sillamäe on juba liiga kaugel.
Klubi juhtkond võiks mõelda vaikselt juba järgmise hooaja peale ,kuidas meeskonda proffessionaalsemaks muuta.Võibolla treeneri vahetus ning vähem neid tegelasi ,kes ainult soojade ilmadega jalgpalli viitsivad mängida :)
Tundub ,et Kalju probleem ongi rohkem selles ,et ei ole asjalikku silma ,kes oskaks õigesid mängijaid meeskonda valida.Võetakse kiiruga ,kes parajsti ripakil ja siis alles hakatakse talle meeskonnas kohta otsima. Kevadistest hangetesyt on ennast kõige paremini õigustanud vanameister Sergei Terehhov
Kõik uued brassid seevastu on aga täiesti tavalised tegijad ei midagi erilist .Selliseid võib Euroopast sadu ,kui mitte tuhandeid leida. Siit tekib küsimus ,et kas on mõtet nende peale kallist aega raisata ,kui on näha ,et nedega välja ei mängi ja koos Getulioga kaovad nad nagunii ükskord siit jäädavalt. Ma ei ole Kalju mängu ülesehitusest juba pikemat aega aru saanud , mida treener mõteleb ja kelle peale mängitakse.

Muidugi võib asju vaadata sellise negatiivse nurga alt, nagu sina seda praegu teed aga võib vaadata olukorda ka teisiti...Läbi on pool hooaega, ollakse ühe punkti kaugusel medalist (nüüd kaovad muidugi Kure mängu punktid), mis oli ka seatud eesmärk hooaja algul. Esimest poolt hooajast segasid vigastused, mis ebanormaalsel moel kimbutasid meid. Diego, Murillo, Novikov on paranenud nüüdseks. Hakkame leidma koosseisu, mis oli mingi hetk raske, kui kaasa ei teinud enam Leetma, Saharov, Kask, Vasquez, Mitt. Pool hooaega mängisime ilma ründajateta. Nüüd lisandunud 2 uut ründajat ja Teever kohe kohe väljakule naasmas.
Endiselt oleme publikuhuvilt esiklubi, edestades näiteks suurklubi Florat kolme kordselt selles näitajas. Oma teisel ML-i aastal mängime juba euroopas. Ootamas on Baltiliiga sügisel.Vaikselt aga jõudsalt areneb ka meie noortesüsteem.

Rahu Rootsi Kunn, miski pole ennem läbi, kui kõik on läbi ;)

Felipe
15.07.09, 12:52
Niipalju minu poolt veel Petsi jutule lisaks, et kõik võiksite Getulio süüdistamise ka ära lõpetada enne kui te eitea tagamaid. Nt eilegi peale mängu tulevad küsimused a ´la miks "Getu on nii loll" ja msnis on mõnel mehel nimeks "Osta omale aju Fredo Getulio Aurelio" jne... Getut ei olnud isegi meeskonnapingil aga ikka pidite lahmima, Getu saab täiesti tühja kriitikat, absoluutselt läbi mõtlemata kriitikat mitte millegi eest. Mees on teinud suurepärast tööd, ta tuli siia suvel kui klubi oli esiliigas ta aitas klubil pääseda Meistriliigasse, järgmisel hooajal suutis mees klubi viia käesolevaks hooajaks nii kaugele, et klubi pääses karikafinaali, kus küll kaotati napilt, temaga läks Kalju Euroopasse ning ka Balti liigasse, millal kunagi varem on esiliiga meeskond kohe tõusnud absoluutsesse tippu?

Igaüks teeb vigu, aga kui klubil on terve algkoosseisu jagu mehi vigastustega väljas ning platsil on ka vigastatud mehed nagu hooaja alguses, siis me ei saa soovida igast mängust 3:0 võitu. Ta on enda käsutuses oleva materjaliga teinud täiesti tasemel tööd. Enne kritiseerimist võiks väheke ikka peeglisse ka vaadata...

staaaaaar
15.07.09, 13:48
Getu osas oli muidugi felipel mingismõttes õigus , tõesti vist ei ole ükski teine treener paari hooajaga nii suurt edu saavutada. Kuid Getul on meeskond mis on palju enamaks võimeline. Kogu kalju tegevus on olnud siia maani eesti jalgpallile super tulemus , aga kui koguaeg jätkub nii , et jäädakse karikas teiseks , euroopast 1 värava kaugusele , koduliigast see hooaeg on kui aus olla siis pettumust valmistav. Tõesti hooaja alguses võis ajada vigastuste süüks kehvad tulemused. Kuid üks meeskond ei saa ainult Teeverile üles ehitatud. Mina lihtsalt arvan , et getu pole suutnud saada meestest kätte 110% ning pole neid alati neile parimale kohale pannud mängima ! Kohe hakkab uus Eesti karikas , balti liiga ning meistriliigas on aeg ennast tõestada , Medal poleks ebareaalne kui kõik meeskonnast usuksid teil sellesse !

Martin
15.07.09, 13:53
Getu saab täiesti tühja kriitikat, absoluutselt läbi mõtlemata kriitikat mitte millegi eest.

Getulio ei valinud selle mängu koosseisu?

käbi
15.07.09, 14:25
Miks te üldse täna klikkarit ei kasutanud?
:D:D:D:D
Ei klapi see inimeste loendamine kuidagi kohe

odralauk
15.07.09, 15:21
kas Kask on veel Kalju kooseisus??

Shermann
15.07.09, 15:24
EJL andmetel peaks olema.

Rein
15.07.09, 16:14
Nagu professorid Õhtulehes kirjutavad, oli Kalju mängu kaotanud juba avavile kõlades.

Alles paar nädalat tagasi väitsid et lõpetasid oma kontorisse Õhtulehe tellimise. Kas laenasid naabrimehe käest või siis ikkagi ei lõpetnud tellimust?

kabanoss
15.07.09, 16:35
Kaljul oleks minu meelets ka uut treenerit vaja, materjali on ju küllaga, lihtsalt tulemused ei ole kuidagi tulemas. Mainin veel igaks juhuks, et selles viimases intsidendis ma treenerit ei süüdista, lihtslat tundub, et veidi nagu kehv on.

tiriam
15.07.09, 16:35
kas Kask on veel Kalju kooseisus??

mis temaga on siis?

don
15.07.09, 17:34
mis temaga on siis?

temaga on lood nüüd sedapsi :D:D

-RoMaRiO-
15.07.09, 19:45
Felipele veel, siis üks tiim, kes on olnud mitmeid hooaegi Kaljuga võrdne - Sillamäe on meist praegu väga ees. Poole aastaga on tehtud hämmastav areng. Mitte ainult mänguliselt, kogu see jalgpallipere Sillamäel on ülimalt professionaalne ning nauding on nende tegemisi vaadata. Meenutab mõne aasta tagust Levadiat, kui Levadal veel kõvasti pappi oli.

er1k
15.07.09, 20:14
Sack Getulio!

Felipe
15.07.09, 20:37
Getulio ei valinud selle mängu koosseisu?

Ma rääkisin üldiselt mitte konkreetsest mängust, ta varem saanud ka täiesti lambi asjade pärast, enne tuleks ikka mõelda kui öelda, see minu arvamus :)

15.07.09, 20:55
Sack Getulio!

+ one

:P

PraS
15.07.09, 21:54
EI saa mitte vaiki olla :)

Esmalt siis. See igakordne nutt,et teil kõik mehed vigased. Ons vaja siis mehi mängitada süsti najal. Ravige vigastus välja ja siis mängitage. Ja kas siis Murilo mängis vigasena pea 10 vooru ?

Teiseks. Pets siin nimetab,et Getu on imeinimene viis Kalju oma tarkusega ML keskmikuks. Esimene aasta oli ta tõesti tubli, kuid samas Arruda ja mõne muu ununenud poisi tulekuga ju saadi keskvälja kontrolli alla ning siis oli lihtne pika palliga Mitti toita. Teisel aastal ju toodi põhimõtteliselt meeskonna jagu uusi ML tasemel poisse juurde. Ei mäleta küll, et mingi teine sats nii oleks teind. Sillamäe jällegi eelmisel hooajal juurde keskit ei toonud ja olid ka keskmikud.

Getust siis hilisemast ajast. Ei väsi ma kordamast ja tänavune hooaeg on selgelt ka tõestanud Teeveri vajalikust. Pole Inxi, pole teil ka mängu. Ühesõnaga paneb mind imestama miks on vaja Getul tuua samba poisikesi siia, kui ta mängib skandinaavia vutti ehk siis pikka palli. Mehed kes on osavad maas suunab ta nad teisele korrusele mängima.

Mänguväline teema on teil tõesti väga edukas olnd. Oleks vaid sellise suunitlusega klubi ka teistes tln regioonides.

PS päeva enne seda eilset teie kala nägin ma unes,et Getulio lasti lahti :D
Ju see tähendaski teie seda apsu.

Felipe
15.07.09, 22:53
PS päeva enne seda eilset teie kala nägin ma unes,et Getulio lasti lahti :D
Ju see tähendaski teie seda apsu.

Päris lahedad unenäod sul siis :D

Saarlane
15.07.09, 22:54
Õige inimene näeb unes naisi või vähemalt oma lemmikvõistkonda, mitte mingit vihatud treenerit...

IndrekL
15.07.09, 23:26
Õige inimene näeb unes naisi või vähemalt oma lemmikvõistkonda, mitte mingit vihatud treenerit...

Siin võib mingi seos olla.

sanchez
16.07.09, 18:30
http://www.youtube.com/watch?v=z8YVkS2nDA4

PraS
16.07.09, 19:23

Ükskord nägin Helen Laupat mängimas tennist.

Hybrid Soldier
16.07.09, 19:31

Keegi tõlkida oskab, mida brasiillased rääkisid? :D
Arruda eesti keel oli hea :D

HABE
16.07.09, 19:49

Pilti on jäänud noor väravavaht Allan Levadia pusas. Kui keegi tuleb trenni filmima võiks vältida järgmine kord ka selliseid pisikesi vigu.

lorenzo
16.07.09, 20:06
Keegi tõlkida oskab, mida brasiillased rääkisid? :D
Arruda eesti keel oli hea :D

kommentaatori väitele, et brassid on vahetanud Brasiilia päikese Eesti külma vastu, vastas Arruda, et rand ja päike ei tasu arveid. Elamiseks on vaja raha teenida.

üldiselt paistab et käib keelte suhtes naljatlemine ja eks tüübid õpivad vastastikku keelt. Arruda arvates "lähme koju" on enimkasutatud väljend. Haavistu muidugi hiilgab keeleoskusega:D- kui õieti kuulsin, siis teise väljendina ütleb ta "me da dinheiro" ehk siis "anna mulle raha".

viimase 30 sekundi suhtes pean naisele näitama, kardan et sain valesti aru

PraS
16.07.09, 21:46
kommentaatori väitele, et brassid on vahetanud Brasiilia päikese Eesti külma vastu, vastas Arruda, et rand ja päike ei tasu arveid. Elamiseks on vaja raha teenida.

üldiselt paistab et käib keelte suhtes naljatlemine ja eks tüübid õpivad vastastikku keelt. Arruda arvates "lähme koju" on enimkasutatud väljend. Haavistu muidugi hiilgab keeleoskusega:D- kui õieti kuulsin, siis teise väljendina ütleb ta "me da dinheiro" ehk siis "anna mulle raha".

viimase 30 sekundi suhtes pean naisele näitama, kardan et sain valesti aru

Pärnakas peab mõne tunni veel keelt õppima vist :D:D:D

lorenzo
16.07.09, 22:45
Pärnakas peab mõne tunni veel keelt õppima vist :D:D:D

no ütleme nii, et brasside släng pole mul veel käpas.

aga lõpus põhimõtteliselt Nunes ütleb, et sellest brasside maagiast ollakse suures vaimustuses

ja Arruda ütleb, et kohalikel võtab see sambavärk aega, kuid samm-sammult asi paraneb, mida ka püüab tõestada Haavistu

-RoMaRiO-
16.07.09, 23:07
Fantastiline tegutsemine taaskord juhtivatelt tegelastelt. Sul tuleb üks mängija teisest Eesti klubist ning sa isegi ei suuda/viitsi ta eelnevate mängude protokolle uurida või küsida.

Tahtsin öelda, et Kalju oleks selle mängu kaotanud isegi kui poleks 4 non EU kasutanud. Lahe ju, professionaalsus!

Felipe
17.07.09, 17:27
Homme toimub Marcio Pimenteli lahkumismäng (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=185)

marrrtin
17.07.09, 17:37
pimentelli lahkumine saab kaljule saatuslikuks

lorenzo
17.07.09, 17:42
mis siis juhtus?

duff_K
17.07.09, 17:45
pimentelli lahkumine saab kaljule saatuslikuks

Ja tänu sellele saavad medali kätte ?

vincent
17.07.09, 17:47
Ei võinud siis üks mäng varem ära minna...

elx
17.07.09, 18:01
et oleks siis eelmine mäng lahkumismänguks olnud?:D

vincent
17.07.09, 18:03
üks, kaks, who gives a fck :D

urmar
17.07.09, 18:20
Homme toimub Marcio Pimenteli lahkumismäng (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=185)

Kes iganes selle uudise valmis tegi, aga Pimenteli lahkumismäng oleks talle siiski 18 mäng MLis. Ka see tühistatud tulemusega mäng läheb talle ikkagi kirja. Kuigi ma ei saa aru, miks te selle mängu kohta uudist pole teinud? Tühistatud on ju vaid tulemus, mäng ise läheb ikkagi arvesse.

erxu
17.07.09, 19:22
Miks siis Pimentel ära läheb? :D Tra tõsiselt ka, kui see klubi nii jätkab on nad valusad klounid. Mis kuradi mõttega te üldse neid välismaalasi siia toote, kui nendest asja pole? Näitate rahvale, okei edu.

almar
17.07.09, 20:54
Teisipäevase mänguga rikuti KOLME reeglit, KAX on välja tulnud, kuid mis on KOLMAS?

Saarlane
17.07.09, 21:00
Kolmas oli Kuressaare poolne rikkumine.

PETSINHO
17.07.09, 23:26
Kes iganes selle uudise valmis tegi, aga Pimenteli lahkumismäng oleks talle siiski 18 mäng MLis. Ka see tühistatud tulemusega mäng läheb talle ikkagi kirja. Kuigi ma ei saa aru, miks te selle mängu kohta uudist pole teinud? Tühistatud on ju vaid tulemus, mäng ise läheb ikkagi arvesse.

Lõpuks paistis päike ka minu õule... saan foorumi kõige suuremale tähenärijale ja šestjorkale urmarile koha kätte näidata:D AGA ette ei käi koma! :D

Et mitte tühisele tähelepanu suunata, siis asjast. Marcio lahkumismängu ootuses hea meenutada...
http://www.youtube.com/watch?v=LfHlKILv5AI

.

urmar
18.07.09, 00:14
Teisipäevase mänguga rikuti KOLME reeglit, KAX on välja tulnud, kuid mis on KOLMAS?

http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/news.php?st=style_fp.css&news_id=591

Kontrollige oma teadmisi. :)

meesmuiste
18.07.09, 00:17
http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/news.php?st=style_fp.css&news_id=591

Kontrollige oma teadmisi. :)

mille eest Vitali oli karistatud, ka kunagiste Alko kollaste eest või mis?

urmar
18.07.09, 00:39
mille eest Vitali oli karistatud, ka kunagiste Alko kollaste eest või mis?

Täpselt tabatud!

youngGun
18.07.09, 00:40
Müün teile Nõmme Kalju Vip Kaardi 300 EEK eest maha. OSTKE ÄRA, ise lihtsalt ei saa käia nendel mängudel.

aaaight_woww@hotmail.com
PM võib ka

VapruseKaru
18.07.09, 01:07
Lõpuks paistis päike ka minu õule... saan foorumi kõige suuremale tähenärijale ja šestjorkale urmarile koha kätte näidata:D AGA ette ei käi koma! :D

Et mitte tühisele tähelepanu suunata, siis asjast. Marcio lahkumismängu ootuses hea meenutada...
http://www.youtube.com/watch?v=LfHlKILv5AI

.

Correct me if I'm wrong, aga mu spikris on nii kirjas :
Koma käib järgmiste sidesõnade ette: aga, et, kuid, vaid
Koma ei panda sidesõnade ja, ning, ega, ehk, kui ka ja või ette.

Nahkpea
18.07.09, 01:23
"Aga" ette käib alati koma. Petsinho, ei paista su õuele mingit päikest! :D

-RoMaRiO-
18.07.09, 01:36
"Aga" ette alati ikka koma küll ei käi, oleneb ikka lausest.

Või noh, ma pole veel keskkooligi lõpetanud, annate ehk andeks, kui väga puusse panen.

Muidu urmaril oli vähemalt üks kirjaviga veel, järgarve ei tunne meie härra, aga suva see, läheb muidu liiga käest ära.

meesmuiste
18.07.09, 01:41

Siin on jah norimiskohti. Näiteks põimlausete puhul võib vabalt juhtuda, et ja ette läheb koma jne. Aga üldjoontes on sul õigus.

Tihti unustatakse aga ära müüd seksikad reeglid nagu komareegel üte puhul jne. :D

Jasper
18.07.09, 01:43
Müün teile Nõmme Kalju Vip Kaardi 300 EEK eest maha. OSTKE ÄRA, ise lihtsalt ei saa käia nendel mängudel.

aaaight_woww@hotmail.com
PM võib ka

Algul püüdsid kahe sotiga müüa. Siis lubasid 'soodsalt ära anda(!)'. Peale seda panid hinnaks 250 ja nüüd kolmsada. Mis seda hinda pidevalt kruvib? Spämmimiskulud?

urmar
18.07.09, 02:19
Tegelt ei kehti Kalju lugude puhul tavaliselt mingid reeglid, peale selle, et neil on alati õigus. :) Tahtsin lihtsalt juhtida tähelepanu faktiveale, aga tõin hoopis päikest.

youngGun
18.07.09, 02:35
usu mind, see pilet on isegi rohkem väärt kui 300. keegi ei soovi?

almar
18.07.09, 03:41

ja ning ehk ega või
nende ette koma ei käi
sest et aga kuid võid
nende ette koma käib

meeles algklassidest selline ytelus

Urmarile: Tänud valgustamise eest, et Vitalil ka keeld oli, seda tõesti ei olnud kuskilt kuulnud.

jooseps
18.07.09, 13:18
Kuskohast tänase mängu flaierit saab?

vincent
18.07.09, 13:28
Kõikidel liigamängudel kehtib see:

http://i27.tinypic.com/vybne8.jpg

eestimees
18.07.09, 13:40
täna kell 17:00 York City vs Bradford City, Novikov alustab algkoosseisus

Bradford City peatreener http://en.wikipedia.org/wiki/Stuart_mccall

Rein
18.07.09, 19:29
Päris korralikult nüpeldavad täna Paidet.

Delfino
18.07.09, 19:54
Seda, et vastastele löödakse kahekohaöine arv väravaid juhtub harva:D Tubli Kalju ja häbi Paide!

sosku
18.07.09, 20:11
Sellist skoori poleks küll osanud enne mängu arvata. Paide oli ikka (andke mulle andeks) lihtsalt S*** suure algustähega. Küsiks kas Paidel mõni kaitsemängija ka väljakul oli?
Kalju lõi väravaid igast kohast ja asendist igale maitsele, ehk nagu vana Kaldma tabavalt mainis: "Selliseid väravaid lüüakse Brasiilias iga päev ja iga tund."

-Raul-
18.07.09, 20:24
Ärge nüüd eufooriasse minge, Narva vastu tuleb nii mängida.

emergencyexit
18.07.09, 20:40
10:0 seisu iga päev tõesti ei näe :)

1892
18.07.09, 20:42
No kuulge, sellist skoori ootaks hooaja algul aga no 10:0 peale seda kui pool liigamängudes on läbi ? Paidega on midagi väga mäda.

LeftWing
18.07.09, 21:08
uskuge või mitte aga on olemas ka selliseid lauseid, kus ja ette käib ka koma. (selles lauses aga ette koma ei käi, sest see on rõhutav aga, mis võiks ka olemata olla)

erxu
18.07.09, 21:38
Eesti Meistriliiga on täiega lahe

vincent
18.07.09, 21:57
uskuge või mitte aga on olemas ka selliseid lauseid, kus ja ette käib ka koma. (selles lauses aga ette koma ei käi, sest see on rõhutav aga, mis võiks ka olemata olla)
Kui sa seda enda "uskuge või mitte aga" silmas pead, siis sinna tegelikult käib küll koma. Samamoodi käib koma sellesse urmari algsesse lausesse, millest kogu see emakeele tund lahti läks.

Grammatikajutule lõplik joon alla, loodetavasti sobib kõigile:

-RoMaRiO-
18.07.09, 22:03
Seisu üle kurta ei saa, väravaid igale maitsele. Täitsa lõbus.

meesmuiste
18.07.09, 22:44
Kalju puhul võb juba imestunult küsida, et ainult 150 vaatajat?

fizth
18.07.09, 23:00
ilma vaadates, ei jõudnud täna inimesed ilmselt rannast kaugemale :D

Odras
18.07.09, 23:06
Kalju puhul võb juba imestunult küsida, et ainult 150 vaatajat?

Tavaline Flora keskmine:D

vpiigo
18.07.09, 23:24
No Pärnu rannas toimunud rannajalka turniiril toimunud mänge vaatas igal ajahetkel vähemalt paar tuhat silmapaari:D väga kaiff oli . Viige oma mängud randa:):)

Thugie
18.07.09, 23:25
Miks ja kuhu Pimentel siis läheb ? Soome, aga kuhu täpsemalt ?

eestimees
19.07.09, 00:01
York City vs Bradford City 0-2 (Novikov 45min)

Ratings:
Novikov 8 - excellent. Good touch, and some excellent passes - if he signs then Daley will love some of the through balls that he hit.

"Impressed with the midfield pairing of the Estonian international and Holdsworth. Novikov looked outstanding - good touch, not afraid to get stuck in and he has a fine range of passing."

Teisipäeval mäng Manchester City vastu

19.07.09, 00:08
city mängu tahaks küll näha :D

-Raul-
19.07.09, 00:21
Olime ainsad JL turunduskomisjonis hooaja alguses , kes soovisid, et Kalju kodumängud suvekuudel algaksid kas 19:00 või siis 19:30. Aga professorid JL -dus ei aksepteeri hilisemaid mängude algusaegu tänaseni vaid raiuvad oma, et kõik mängud peavad algama ühel ajal ja telemängu ajal ei tohi olla üldse teisi liigamänge. Kuna väidetavalt kõik jalgpallihuvilised tahavad telemängu vaadata. Kalju fänn ei istu kunagi suvel toas ja ei vahi näiteks kell 19:30 algavat Sillamäe Kalev - Narva Trans mängu. Kalju fänn tuleb Kalju mängule, ta ei lähe veel peale seda näiteks Kalev - Paide mängu vaatama. Mind ajas ka täna tõsiselt kurjaks teadmine, et pean ühel vähesel päikeselisel suvepäeval pere juurest rannast oma meeskonna mängule kihutama, mille algusaeg oli 17:00. Lõpuks ongi nii, et ainult väga paadunud fännid ohverdavad oma hobid ja rannamõnud ja tulevad mängule.

Ja see on ka vastus , miks täna vaid 150 pealtvaatajat oli.
On , mille üle tulevikus diskuteerida...

PraS
19.07.09, 00:29
Olime ainsad JL turunduskomisjonis hooaja alguses , kes soovisid, et Kalju kodumängud suvekuudel algaksid kas 19:00 või siis 19:30. Aga professorid JL -dus ei aksepteeri hilisemaid mängude algusaegu tänaseni vaid raiuvad oma, et kõik mängud peavad algama ühel ajal ja telemängu ajal ei tohi olla üldse teisi liigamänge. Kuna väidetavalt kõik jalgpallihuvilised tahavad telemängu vaadata. Kalju fänn ei istu kunagi suvel toas ja ei vahi näiteks kell 19:30 algavat Sillamäe Kalev - Narva Trans mängu. Kalju fänn tuleb Kalju mängule, ta ei lähe veel peale seda näiteks Kalev - Paide mängu vaatama. Mind ajas ka täna tõsiselt kurjaks teadmine, et pean ühel vähesel päikeselisel suvepäeval pere juurest rannast oma meeskonna mängule kihutama, mille algusaeg oli 17:00. Lõpuks ongi nii, et ainult väga paadunud fännid ohverdavad oma hobid ja rannamõnud ja tulevad mängule.

Vingu selle kallal ka, et Pantril olid täna roosad drussikud.

urmar
19.07.09, 00:32
... Aga professorid JL -dus ei aksepteeri hilisemaid mängude algusaegu tänaseni vaid raiuvad oma, et kõik mängud peavad algama ühel ajal ja telemängu ajal ei tohi olla üldse teisi liigamänge. ...

Kui juba keeleõpetuseks läks, siis see lause peaks olema selline:
Aga professorid EJL-is ei aksepteeri hilisemaid mängude algusaegu tänaseni, vaid raiuvad oma, et kõik mängud peavad algama ühel ajal ja telemängu ajal ei tohi olla üldse teisi liigamänge.

PraS
19.07.09, 00:35
Aga professorid EJL-is ei aksepteeri hilisemaid mängude algusaegu tänaseni, vaid raiuvad oma, et kõik mängud peavad algama ühel ajal ja telemängu ajal ei tohi olla üldse teisi liigamänge.

Kle Ummi mine ona oma isa ees ja ole korragi vait ja ära räägi koguaeg paska. Lõpeta see EJL ülistamine ning flora kaitsemine.

Vaheta om haisevat särki ka.

-RoMaRiO-
19.07.09, 00:38
Liidu poistel on sel puhul vist kombeks öelda, et oleme seda varianti aastad proovinud ning nagu näha, siis ju toimib suurepäraselt. jep.

Või see uus slogan, mis oli siis," ära tule, kui ei meeldi".

oeh.

urmar
19.07.09, 00:39
Mõni on ikka päris lolliks läinud Kalju suure võidu pärast, see on siis sellele üleeelmisele kutile. :)

-Raul-
19.07.09, 00:45
Head sõbrad, ärge nüüd siin jälle isiklikuks minge! Ma ei solvu, kui keegi mu lausete ehitust, komasid jne korrigeerib...arutleme ikka teemal kuidas reaalselt rohkem rahvast jalgpalli juurde tuua, seda eriti palavatel suvepäevadel.

vincent
19.07.09, 00:52
eestimees, ma ei tea, kust sa võtad, et Bradford peaks teisipäeval mängima ManCityga, kes on sel ajal hoopis Lõuna-Aafrikas. Kodulehe järgi on neil järgmine mäng järgmisel laupäeval Barnsleyga.

Ja tehke see Novikovi teema (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=2554&page=16) ka keegi lukust lahti lõpuks, nagu eestimees juba ammu palus. saaks seda juttu seal ajada, kus tema õige koht on.

MihkelHK
19.07.09, 00:58
Prasil vist tuju halb, et Nõmme nii suurelt võitis.Lootis Getu asemel ise peatreeneriks saada.

meesmuiste
19.07.09, 02:02
Ma pole küll ise jõudnud otsusele, kas peaksid olema jäigad kellaajad või võiks nende suhtes olla paindlik.

Aga mõned mõtted.

Kui sai Inglismaal Eesti koondise mängu vaatamas käidud, siis kohalikud rääkisid, et pühapäeviti (ma ei mäleta kas see oli laupäev või pühapäev, ilmselt pühapäev) kella 15st kella 17ni (võin kellaaegades tiba eksida, kui siis oli natukene varem) ei ole lubatud riigi telekanalites mitte ühtegi jalgpalli otseülekannet. Kindlasti ei tee ülekandeid need, kellele FA pildiõigusi müüb. Selle mõte on see, et inimesed läheksid kodust välja oma kohalikule meeskonnale kaasa elama, kuna just sel ajal alati mängud toimuvad. Paljuski on see suunatud ka sealsete madalamate liigade huvidele. Mänguaegu muudetakse tavaliselt siis, kui mängust tehakse otseülekanne. See kellaaja reegel on seal üsna jäik reegel, millega inimesed on harjunud. Mõned tugitoolisportlased küll virisevad, et tahaks ainult kodus vutti vaadata, aga see pidi olema väikene vähemus. Seeläbi on aga suudetud tuua ilmselt ka enam rahvast mitte nii suurte klubide manu madalamate liigade juurde. (Mõni informeeritum kodanik võib täpsustada/parandada, aga tahtsin rääkida asja mõttest)

Samas oma Meistriliigas, kus jalgapall inimestesse veel nii väga juurdnud ei ole, võib esitada küsimuse, et kas meie peame niivõrd jäigad olema? Võib olla mitte, kui see võimaldaks mingitele teatud mängudele tuua enam publikut.

Samas jälle on ju EJLi eesmärk, vähemalt nii olen ma sellest aru saanud, tavainimesi/vutihuvilisi koolitada selles suunas, et nad une pealt teaksid, mis kellaaegadel on oma klubi mäng ja üldse klubide mängud Meistriliigas ehk et ei klubid ega jalkaliit ei peaks kogu aeg, iga nädalavahetuse eel, eraldi informeerima, et mis mäng kus mis kellaajal toimub. See on sisuliselt küsimatagi selge. Samas peab siis muudetud ajaga telemängu kohta piisavalt laialt infot levitama.

Teisalt jälle pole mina veel aru saanud, et mis ajaperioodidel on mängu algus kogu aeg kell 14:00 ja mis ajaperioodidel 17:00. Saan aru, et kevadel-sügisel on 14:00 ja suvel 17:00, ent kust see piir täpselt läheb ja mille järgi on see paika pandud. Võib olla on see selge, aga info lihtsalt minust mööda läinud.

Samas ma olen Kunoga nõus selles suhtes, et ükski Meistriliiga mäng ei tohiks alata kell 11. Kõige varasem aeg ongi ehk 14:00.

Kokkuvõtteks. Tuleb kaaluda ilmselt kahe asja vahel - kas see mis on parjasti kasulik või see mis peaks töötama pikemas perspektiivis? Aga äkki annaks neid kuidagi omavahel ühendada? Milline on Meistriliiga publiku suurim sihtrühm? Mis päev ja kellaaeg neile kõige paremini sobiks? Milline ajavariant, paindlik või paindumatu, töötaks kõige efektiivsemalt?

Rein
19.07.09, 05:39
Olime ainsad JL turunduskomisjonis hooaja alguses , kes soovisid, et Kalju kodumängud suvekuudel algaksid kas 19:00 või siis 19:30.

Lõpuks ongi nii, et ainult väga paadunud fännid ohverdavad oma hobid ja rannamõnud ja tulevad mängule.

Ma ei usu, et kaks tundi Kalju kodumängu hilisemale lükkamisega eriti publikuarv kasvaks.
Eestlane on juba kord selline, et ilusatel nädalavahetustel vedeletakse päeval rannas ja peale seda juuakse ennast täis.
PS! IMO, rand on pededele:p !

gamer
19.07.09, 08:39
steiv, laupäevast on jutt, 3pm mängude näitamisega oli eelmisel hooajal ka väljaspool Inglismaad palju jama

Ja ei tasu vinguda mängu algusaja üle. Järelikult pole ikkagi see PR-mootor nii võimas, et rahvast rannas lesimise asemel staadionile tuua;)

masturr
19.07.09, 18:27

Samas kui tahaks näiteks peale mängu Tallinnast ära sõita ja mäng algaks 19 vvõi 19.30 siis jääks see ikka natuke liiga hilja peale

sanchez
19.07.09, 18:28
Minu arust on ideaalne aeg 19.00 või 19.30

PETSINHO
19.07.09, 18:37
Kui tulla korraks veel selle ära leierdatud teema nagu publikunumbrid juurde, siis tähelepanek eilselt mängult, kus mängu inspektor Uno Tutk näitas taaskord jalkaliidu tarmukust ja ümardas publikunumbri. Seda muidugi alla poole.

Kellaaegade poolt tahaks tõsta esile jällegi jalkaliidu uut slouganit.."Ära tule vaatama, kui ei meeldi". :D

Staadionil olnuna on selline mulje, et oma lahkumismängus lõi värava ka Marcio, mis protokolli järgi on kellegi teise nimele läinud. Keegi kinnitab minu väidet?

emergencyexit
19.07.09, 18:40
mulle tundus ka, et Marcio lõi ikkagi värava

fcfloraforever
19.07.09, 19:23
Ümardamine ümardamiseks aga üle 150 inimese eile mängul kohe kindlasti ei olnud.

PraS
19.07.09, 19:27
Minu arust on ideaalne aeg 19.00 või 19.30

Kui Tln-st rääkida siis tuleks ka sellele mõelda,et kõik inimesed ei ela seal kolkas ning kui mõni huviline sooviks bussile mängule laekuda ja ka hiljem kodu saada siis võib probleeme sellega tekkida, kui mäng lõppeb 10 ajal.

lorenzo
19.07.09, 19:57
Kui Tln-st rääkida siis tuleks ka sellele mõelda,et kõik inimesed ei ela seal kolkas ning kui mõni huviline sooviks bussile mängule laekuda ja ka hiljem kodu saada siis võib probleeme sellega tekkida, kui mäng lõppeb 10 ajal.

no transporti nagu on vist veidi imelik arvesse võtta minu arust. ei usu et mujal riikides sellist asja tehakse.

anna andeks, et jälle Portugali näiteks toon, kuid... uuest hooajast võtab osa näiteks Olhanenses, mis siin lõunas ja vaevalt nüüd mänguaegu transpordiaegade järgi paika pannakse. Viimane buss Lissaboni läheb näiteks Olhaost 18.30 (rong 18.40) ehk sisetransport lõpeb hiljemalt kell 20. ja vaevalt suurklubidega kodumängud kell 16 juba peetakse.

ja palju siis neid ühistranspordiga linnast linna mängudel käijaid siis ikka on?

1892
19.07.09, 21:00
Heil, grammar nazi!

-Raul-
19.07.09, 21:34
Head sõbrad, ärge nüüd siia mingit natsi sümboolikat küll riputage, muidu mõni kollase ajakirjanduse lipulaev ja alaliit süüdistavad meid veel mõne ideoloogia propageerimises...

1892
19.07.09, 21:54
Head sõbrad, ärge nüüd siia mingit natsi sümboolikat küll riputage, muidu mõni kollase ajakirjanduse lipulaev ja alaliit süüdistavad meid veel mõne ideoloogia propageerimises...

Juba muutsin ära, pärast hakatakse taas asju teisiti tõlgendama, nagu oli publikuga mõni kuu tagasi ;)

Taux007
19.07.09, 22:19

No kui üldse millegist rääkida, siis peaks äkki tolle nähtamatu mehega taevas rääkima, et ta mängude ajal Päikese pilve tagant välja tooks, joodikule ta igapäevase Bocki annaks ning ML-i klubide taseme viiks vähemalt Serie A tasemeni. Siis tuleks ka selle peale mõelda, et 25.- mängu eest on liiatigi palju küsitud, kuna on ikkagi MaSu, suurel osal seetõttu TäPe* ja mõningatel isegi PuPu**. Loomulikult tuleks Kalju maa pealt üldse ära kaotada koos brassidega ning oma poistele anda võimalus. Või noh, kui nad ikka jaksavad peale reedeõhtust pullerdamist mängida..

:D Tähendab, mo vihje oli sellele, et Märt on alatasa kõigele vastu. Mina oleksin 19:00 või 19:30 mängualguse poolt, kuna tihtipeale on tõesti laupäevasel päeval kell viis alles muud tegemised.

Märt, aga pildid on sul head, seega no offence :D

* Täitsa piixus
* Puhta piixus

almar
19.07.09, 22:24
Kui on välisreisid,tullakse kylla ikkagi renditud(meeskonna) bussiga või autoga enamasti, seega olex ju kodusõit poogen kui loomulikult saarelt ei tule,siis mängivad rolli paadid.
Kuid kysimus ka sellest, et Paide mängus oli Teever pandud protokolli, kas siis Narva vastu on teda näha juba?

sanchez
19.07.09, 23:08
Teever teeb varsti oma esimese comebackiiiii!!!!
Teisipäeval siis Hiiul Karikas!

PETSINHO
19.07.09, 23:22
Teever teeb varsti oma esimese comebackiiiii!!!!
Teisipäeval siis Hiiul Karikas!

Vastab tõele, Teever platsil tagasi. Ajage oma pepud teisipäeval hiiule ja vaadake ise järgi, kuidas eelmise aasta meistriliiga suurim väravalööja vormi on kogunud.
Kas Kernu meeskonda tabab Paide saatus?:D

budu
19.07.09, 23:52
Vastab tõele, Teever platsil tagasi. Ajage oma pepud teisipäeval hiiule ja vaadake ise järgi, kuidas eelmise aasta meistriliiga suurim väravalööja vormi on kogunud.
Kas Kernu meeskonda tabab Paide saatus?:D

kernut tabab mingi 20-0 saatus ehk

Silver
20.07.09, 00:02
Mina ei hakkaks nii lampi ka lahmima. Karikas on karikas ja ei tasu eelmist mängu üle tähtsustada. Võib vabalt ka paari kolme-nelja väravaline võit tulla. 20:0 on küll ülioptimistlik ja suhteliselt ebareaalne. :)

vpiigo
20.07.09, 00:39
mis ta nyyd nii ebareaalne on??? Eelmine karikas pandi , kui mu mälu nyyd ei peta siis Kristiine jk-le, 13 vastuseta väravat. Kuigi jah peab ytlema , et Kalju tegemiste ja MASU ja muude tegurite tõttu on osad selles mängus mitu väravat löönud meest tänsaseks Kaljust lahkunud või vigastatud.

Ray
20.07.09, 00:52
Staadionil olnuna on selline mulje, et oma lahkumismängus lõi värava ka Marcio, mis protokolli järgi on kellegi teise nimele läinud. Keegi kinnitab minu väidet?

Staadionil olles olin ka seda meelt...

Kuno
20.07.09, 15:22
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=188

barcelona44
20.07.09, 19:51
palju pilet maksab homsele karika mängule?

PETSINHO
20.07.09, 20:05
palju pilet maksab homsele karika mängule?

Homne karikas on teile tasuta, kallid sõbrad. Tulge vaadake vigastuspausilt naasvat Teeveri ja palju väravaid Kalju esituses :)

Tundmatu
20.07.09, 20:19
Homne karikas on teile tasuta, kallid sõbrad. Tulge vaadake vigastuspausilt naasvat Teeveri ja palju väravaid Kalju esituses :)

Tasuta?

Ma just lugesin emailist uudiskirja kus oli hinnana 75/40/25
Kodukalt
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=190 loen ka ikka hinnad välja, mitte tasuta mängu

barcelona44
20.07.09, 20:20

tänud inffi eest:)
kindalti kohal.!:)

Kuno
20.07.09, 20:24
Tasuta?

Ma just lugesin emailist uudiskirja kus oli hinnana 75/40/25
Kodukalt
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=190 loen ka ikka hinnad välja, mitte tasuta mängu

Pets lubas kõigile välja teha :D

Kohtumine Nõmme Kalju ja Kernu Kadakate vahel algab homme, teisipäeval 21. juulil kell 18.45 Hiiu Staadionil ning täispilet eelseisvaks kohtumiseks maksab 75 krooni, flaieriga saab lunastada pääsme mis maksab 40 krooni ning pilet alla meetri meestele ja pensionäridele maksab 25 krooni.

PETSINHO
20.07.09, 20:41

Palun vabandust eksitava teksti pärast. Ennelõunase seisuga oli veel tasuta :D

Hybrid Soldier
20.07.09, 20:57
Hooajapilet kehtib ikka tol mängul?

Kuno
20.07.09, 20:59
Hooajapilet kehtib ikka tol mängul?

Jep, kõik muud asjad kehtivad.

mömm
20.07.09, 21:10
kas Kernu 10 protsenti piletiraha ka saab? või pileteid?

HABE
20.07.09, 21:24
Pets lubas kõigile välja teha :D

Kohtumine Nõmme Kalju ja Kernu Kadakate vahel algab homme, teisipäeval 21. juulil kell 18.45 Hiiu Staadionil ning täispilet eelseisvaks kohtumiseks maksab 75 krooni, flaieriga saab lunastada pääsme mis maksab 40 krooni ning pilet alla meetri meestele ja pensionäridele maksab 25 krooni.

Mina kui Nõmme Kalju fänn olen nõus maksma selle 75- isegi. Aga mõelda nüüd ausalt siis tavaline jalgpalli huviline ei tule selle raha eest vaatama mängu, kus võitja on 90% tõenäosusega juba selge.
Minu meelest on sellise mängu puhul mõtekas teha mängule sisse pääs kas tasuta propageerimiseks jalgpalli või selline väikene sümboolne summa 25- täispilet.

Kuno
20.07.09, 21:35
Esiteks: Flaieriga 40.-
Teiseks on väga keeruline igaks erinevaks mänguks kehtestada uusi hinna tasemeid, toota pileteid jne... Selline on selle hooaja hinnapoliitika ja pidasime sellest isegi UEFA mängudel kinni olenemata sellest, et see pilet oleks võinud ka kallim olla.

Samas jalgpalli ei vaadata minuarust ainult selle pärast, et pole teada kes võidab. Ka selles mängus pole teada kes võidab, selles jalgpalli ilu ja võlu minu arust peitub... Hea näide kuressaarele kautatud kolm punkti...

Mida tõenäoliselt saab näha on palju väravaid... Peaks olema meelelahutuslik mäng küll minuarust :)

marcello
20.07.09, 23:00
Kalju vastaseks on seekord III liiga ida tsoonis kuuendat kohta hoidev Kadakas

Kes teil neid pressikaid koostab?
Sama kes enne mängu protkolli täidab?

Even
20.07.09, 23:09
see oli päris ilmetu jah, III liiga lääne tsoonis mängib JK Kernu Kadakas

Kuno
21.07.09, 12:06
Ma vaatan, et meie pressiosakond ei orjenteeru veel hästi seal kadakate vahel :D

Aramis
21.07.09, 15:15
Noh suht lihtne geograafiline eksimus ehk siis pole tegemist loomupäraselt intelligentse inimesega või on inimene väljamaalane. Pressikate tegemiseks muidugi brasiilasi palgata oleks dengi na veter Eriti meie raske aja taustal, kus töötus kõrgel on. Ehk siis koht, mis asub selgelt Tallinnast läänes peaks suutma inimene ilma mingi jalgpalli alaste teadmisteta asetama kindlasti igale poole mujale kui itta. Eks tegiatel juhtub.

Silver
21.07.09, 16:30
Täna on oodata ehk Teeveri come-backi? Kõik kohale! ;)

Kuno
21.07.09, 16:55
ei tea kas karikamängudest mingi uudis ka tehakse, nagu vaikus on või olen ma pimedaks jäänud :)

elx
21.07.09, 16:59
Noh suht lihtne geograafiline eksimus ehk siis pole tegemist loomupäraselt intelligentse inimesega või on inimene väljamaalane. Pressikate tegemiseks muidugi brasiilasi palgata oleks dengi na veter Eriti meie raske aja taustal, kus töötus kõrgel on. Ehk siis koht, mis asub selgelt Tallinnast läänes peaks suutma inimene ilma mingi jalgpalli alaste teadmisteta asetama kindlasti igale poole mujale kui itta. Eks tegiatel juhtub.

Eesti jalgpallis ei tasu midagi nii loogiliselt võtta;) Kui ikka osa Tallinnast on Ida ja ülejäänud Põhi, siis kes ütleb, et Ida-Lääne piir just pealinast läbi jookseb?

zigull182
21.07.09, 18:58
kust ma selle flaieri saan?

kalev94
21.07.09, 19:09
kust ma selle flaieri saan?

http://i27.tinypic.com/vybne8.jpg aga palun

Aramis
21.07.09, 21:13
Eesti jalgpallis ei tasu midagi nii loogiliselt võtta;) Kui ikka osa Tallinnast on Ida ja ülejäänud Põhi, siis kes ütleb, et Ida-Lääne piir just pealinast läbi jookseb?

Keegi ei räägi sulle Talinnast...ei maksa targutada, siin me ju kõik teame, kuidas asjad on. Oleks Tallinna sats valesti paigutatud, siis keegi ei võtaks sõna - see on ju loomulik.
Mis mängu puutub, siis vaatasin esimese pooltunni ära ja nägin kahte ilusat väravat, eriti esimene Felipe esituses. Aga ka Arruda kauglöök oli hea, kuigi seal saab vv süüdistada natuke.

17
21.07.09, 21:28
Ja taaskord on oma mängijatarkust suutnud tõestada kallis Risto Kägo, kes 6:0 eduseisus amatöörmeeskonna pallurile korgid ees sisse sõitis.

Braavo, Risto!

Hybrid Soldier
21.07.09, 21:46
Risto pani munadesse mitte ei sõitnud sisse :D Päris naljakas oli.

Arruda lõi üliilusad löögid mõlemad. Esimene oli kuskilt 35m pealt ja teine 30m kanti. Esimene läks ristnurka ja teine põrkas latist sisse.

1892
21.07.09, 21:50

Arruda lõi üliilusad löögid mõlemad. Esimene oli kuskilt 35m pealt ja teine 30m kanti. Esimene läks ristnurka ja teine põrkas latist sisse.Ega jah, vastane oli ka paras pähkel...

Hybrid Soldier
21.07.09, 22:08
Ega jah, vastane oli ka paras pähkel...

Niisama selliseid väravaid ei löö...

1892
21.07.09, 22:39
Niisama selliseid väravaid ei löö...Kui vastane on 10:0 võidetav siis järelikult kaitse ei pea ja võib proovida niisama 30 meetri pealt lüüa, ehk läheb sisse. ;) Kuigi ma üldse kahtlen selles 30 meetris...

17
21.07.09, 22:42

Kui see naljakas on, siis oled sa ilmselgelt Norman.

Munadesse või tald ees, pole olulist vahet, üks idiootsus kõik.

MihkelHK
21.07.09, 22:59
Kas ainult mulle tundub, et Hybrid on lollakas?

fcfloraforever
21.07.09, 23:02
Kas ainult mulle tundub, et Hybrid on lollakas?
Alles nüüd said aru?

MihkelHK
21.07.09, 23:04
Smirnov tuleks vist ikka mahakanda, sest tuli vahetusest sisse ja energia oli ikka nullis.Rafael tundub väga laisk, aga värava lõi muidugi ilusa.
Felipe esimene värav oli supertase ja Arruda kaugelt löödud väravad olid ülikenad.

Hybrid Soldier
21.07.09, 23:04
Kui see naljakas on, siis oled sa ilmselgelt Norman.

Munadesse või tald ees, pole olulist vahet, üks idiootsus kõik.

Naljakas oli see olukord mitte et ma vigastatud mehe üle naeraks... aga Risto on ikka suht Normanisse jah :D

Rafael oli tõesti täna suht kehv. Esimese mängu Lätis mängis super hästi, aga peale seda on suht kehvast küljest ennast näidanud. Värav oli ilus ja lõpupoole siiski ta mäng paranes. Võibolla sobibki äärele rohkem kui ründesse kuna tema tsenderdused olid väga ilusad.

Smirnovi laiskusest ei taha tõesti eriti rääkida. Kui ikka kolmanda liiga meeskonna vastu ka midagi teha ei suuda ja palle kaotab, siis on asi ikka väga paigast ära. Üks läbiminek oli tal kena, aga kahjuks löögini ei jõudnud.

CD7
21.07.09, 23:11
alguses suht kahvatu, pärast poolaega olid pooled ründed tema kaudu. Aga jah kui Felipe tsenderdustega võrrelda siis läksid tal kõik metsa.

Aga Teever ning Vitali hakkavad koostöös veel hullu panema.

Ilus oli vaadata kohe ründajatega Kaljut. Tulevad vanad ajad meelde. Heade meeskondade vastu ikka ei saa ainult Felipega ründes mängida.

erxu
21.07.09, 23:12
Kuidas Teever siis mängis? :)

-RoMaRiO-
21.07.09, 23:17
Asi läheb täitsa ilusaks. Ma ütlen Vitali - Ingemar ründepaar hakkab veel tegusid see aasta tegema. Kui nüüd kah tulemusi ei suuda teha, siis on mingi suur probleem vaevamas.

Mänguplaan peaks olema üpris lihtne, arvestades meie teravaid, kiireid ning tehnilisi ääri, kes murravad läbi ning annavad tsenderduse kasti.

Treeneril üpris suur peavalu, keda viiest ääremängijast kasutada - Felipe, Rafael, Tõnna, Miira ning Smirre.

Alan-Murilo keskpoolikupaar tundub kah üpris ilus. Muidugi tuleb loota, et me 1 ründajaga mängima ei hakka, sest see ilmselgelt ei tomi. Kas 352 või 442 olgu:_D

Hybrid Soldier
21.07.09, 23:17

Esimese mängu kohta üle pika aja vägagi hästi :)

HABE
21.07.09, 23:26

Ega III liiga meeskonna vastu on raske õiglast hinnangut anda. Teever hoidis ennast, et seal ikka iga palli järgi ei läinud (polnud mõtet ennast lõhkuda), madalama liiga meeskonnal alati motivatsiooni võidelda iga palli pärast, ka jõuga. Koha valik oli endiselt perfektne ja oli õigel ajal õiges kohas. Palli puude veel ei ole parimate päevade tasemel aga see ka arusaadav, et peale nii pikka vigastust võtab see aega. Lõi oma võimaluse ära ja no ülihea väravasööt Vitalile jalapeale, et see palli väravasse lükaks.

erxu
21.07.09, 23:28
Aitäh sisuka vastuse eest ! :)

rallikas
22.07.09, 00:00
Mina Kägot ei mõista.. Meeskond juhib 6:0 ning ta peab ikka igale poole jalg/tald ees sisse minema. Jätab järgmise mängu vahele ning saab vist ühe veel lisaks. Vitali-Ingemar ründeduo oli täna hea, siit võib midagi suurt loota.

Kernu oli pea kogu mäng 7-8 mehega kastijoonel. Ainuke võimalus oligi loota kontratele, tsenderdustele või kauglöökidele. Kontrad olid ilusti lahendatud, Arruda kauglöögid ka väga ilusad. II poolajal Vitali ja Ingemari tulekuga sai ka tsenderdustega ära löödud, kahju et nurgalöökidest väravaid ei tulnud.
Tänasele mängule annaks hindeks tugeva 4+.

urmar
22.07.09, 02:43
Kalju on stabiilsusega hiilgama hakanud, teine 10:0 võit järjest. :)

PETSINHO
22.07.09, 12:51
Karikamängu järelkajadena räägivad kõik ründeliinist ja ründevõimsusest. Mina pööraks teie tähelepanu huvitavale asjaolule, et me mängisime terve teise poolaja 2-e mehelise kaitseliiniga ;)

urmar
22.07.09, 13:40
Karikamängu järelkajadena räägivad kõik ründeliinist ja ründevõimsusest. Mina pööraks teie tähelepanu huvitavale asjaolule, et me mängisime terve teise poolaja 2-e mehelise kaitseliiniga ;)

Veel võiks tähelepanu pöörata, et vastane oli siiski III liigast. Ma mitte paha pärast. :)

elionpros
23.07.09, 12:23
nunes paneb nädalaga samapalju väravaid kui Paide Linnameeskond aastaga kokkku :(

Vova
23.07.09, 16:18
Kuuldavasti tuleb Hermanson Kalevist Kaljusse, kas meil on siis tõesti väravavahtidest puudus või ei ole keegi treeneri ootustele vastanud? Keegi teadlikum inimene võiks seda kommenteerida.

Hybrid Soldier
23.07.09, 16:20
Kuuldavasti tuleb Hermanson Kalevist Kaljusse, kas meil on siis tõesti väravavahtidest puudus või ei ole keegi treeneri ootustele vastanud? Keegi teadlikum inimene võiks seda kommenteerida.

Rene Kaas lahkub peale seda hooaega Kaljust. :sega3:

Vova
23.07.09, 16:31
See on tuli küll üllatusena, aga keegi põhjust ka teab ? Vanus ei saa ju olla põhjuseks.

$$$
23.07.09, 16:31
Ilmselgelt on Hermanson Kaasist taseme võrra kõvem mees. Kõva täiendus Kaljule.

-RoMaRiO-
23.07.09, 16:34
Spekulatsioonide kohaselt pidi Hermanson juba enne märtsikuud Kaljuga liituma, siis jäi asi millegipärast lõputa. Aga selle üleminekuga saaks Kalju kindlasti väga heal tasemel väravavahi juurde.

Hybrid Soldier
23.07.09, 16:40
See on tuli küll üllatusena, aga keegi põhjust ka teab ? Vanus ei saa ju olla põhjuseks.

Perekond ja töö. Ei ole aega.

PETSINHO
23.07.09, 17:31
Eelmistel karikavõistlustel loos Kaljut eriti ei soosinud, kui tuli minna juba varases staadiumis kokku ML-i klubidega ja kordagi terve karika peale ei saadud mängida kodumängu:D

See aasta väga kurta ei saa siiani. Teine kodumäng ja vastane III liiga ida. Eelmise aasta karikas muidugi esines Tallinna JK Kotkad tublilt, kui kaotati vaid 1:0 Florale. Sel aastal on Kotkad esinenud üpris hästi ka Väikses Karikas, kus on praeguseks juba poolfinaali jõutud.

Kalju II saab ka kodus mängida oma 1/32 mängu eeldusel, et suudetakse võita veel pidamata mängus IV liiga läänetsooni viimast WC Guwaldat. Vastaseks oleks Kohila JK Püsivus III liiga lääs.

Kalju III sai ka kodumängu aga vastane siis kõige raskem...Tartu Tammeka

AllanJ.
23.07.09, 22:57

Kuuldavasti tuleb Hermanson mitteprofesionaalseks väravavahiks sinna, ehk siis hakkab pinki soojendama ja Dankat vahetama.

Nohik
24.07.09, 03:06
Kuuldavasti tuleb Hermanson mitteprofesionaalseks väravavahiks sinna, ehk siis hakkab pinki soojendama ja Dankat vahetama.

Parem sona oleks amatöör :D

Hermansoni nüüd küll mitteprofesionaalsuses ei süüdistaks:p

1892
24.07.09, 03:44
Kuhu siis Kaas läheb?

Kuno
24.07.09, 10:27
Siin ikka fantaasia lendab kõigil ma vaatan :D

Rein
24.07.09, 13:41
Siin ikka fantaasia lendab kõigil ma vaatan :D

Kui see sinu arvates fantaasia on, siis äkki valgustad ka teisi?
Või on see Hermansoni teema nii suur saladus???

Kuno
24.07.09, 14:12
Kui see sinu arvates fantaasia on, siis äkki valgustad ka teisi?
Või on see Hermansoni teema nii suur saladus???

Reinuke, selleks on klubide ametlikud koduleheküljed, mitte soccerneti foorum :)

Hybrid Soldier
24.07.09, 14:14
Muide, millal tehakse Rafaeli ja Vitali profiil?

Rein
24.07.09, 14:20
Reinuke, selleks on klubide ametlikud koduleheküljed, mitte soccerneti foorum :)

Kunokene, mis sa siis tühja siin enne kilkad:p ?
Kalju lehel on peauudis ainult sellest kuidas Kalju alustab koostööd Jari Littmaneniga :D . Hermansoni nime ma küll kusakilt ei leidnud.
Ära seda juttu nüüd jälle vingumisena võta. Mulle ei meeldi lihtsalt selline stiil, et annan midagi mõista, aga samas kogu tõde ei räägi.