PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

Nohik
07.08.09, 02:33
Karta on erxu, et sinu sarnane käitumine hukutab meid rohkem.

Lase poisil olla küll lopetak pohikooli ja kasvab suuremaks ja targemaks.

käige kõik perssse. me oleme isegi hukas ja nüüd mingi peded tulevad veel rohkem meid hukule määrama. elu on vittus

Palju meil neid homofoobseid ultranatsionalistlikke pubekaid siin on, kes ei suuda oma seksuaalsusega silmitsi seista?

lorenzo
07.08.09, 02:42
Vaid ma üritan sulle selgeks teha,et see ei ole normaalne,et Venelane Eesti vabariigis karjub ROSSIJA ning pääseb sellest karistuseta.

no mida perset! olen Portugalis ja kui Eesti koondis peaks tulema siia mängima, siis statal ma siis Eesti! Eesti! karjuda ei tohiks. Õnneks siin portugallased ei anna lõuga. üldjuhul.

-Raul-
07.08.09, 02:52
Meesmuiste, tõmbasid huvitavad teemad üles.

See on õige, et inimesel on oma tõde ja minu eesmärk ei ole kedagi kasvatama ega ümber kasvatama hakata. Seda pidid tegema teie vanemad.
Ma ei tunne siin suhtlevaid Flora poolehoidjaid. Aga on teatud teemad, milles ma kaasa mõtlen (oleme Kunoga Tippjalgpalli komisjonis jalgpalli edendamise entusiastid, vist ainukesed inimesed seal mittejalgpallurid, ah jaa Are Altraja pole ka vutti nooruses mänginud...) .

Miks venelased käivad Vene koondise dressi riietatuna Tallinnas ja ka mujal maailma suurlinnades ringi? Vastus lihtne, vene disainerid tegid sellise firma nagu Bosco Sport (oli vist selle brändi nimi) ja riietavad vene koondist. Neil kukkus see disain väga slaavilik välja ja vene rahvas võttis selle omaks ja see on nüüd väga popp. Ennem seda polnud venemaal ühtegi nii omamaist spordibrändi. See ei tähenda, et nad väga suured natsionalistid oleksid.

Aga sellest Toompea ründamisest võiks lausa pikema story kirjutada aga teeme siis lühidalt. Oli aasta 1991 ja olin just 1,5 aastat enne neid sündmusi vabanenud Nõukogude armeest. Eestis toimusid murrangulised sündmused, piirid avanesid ja oli võimalik juba välismaale sugulastele külla sõita. Otsustasin sõita külla oma vanatädile Inglismaale. Ajasin Moskvas viisaasjad korda ( Inglise viisa järjekorras Moskvas seisis u 5000 inimest!!! Iga päev pidi seal käima oma järjekorda tsekkimas. Elasin Moskvas umbes 1 kuu üürikorteris koos 1000.-ndete tarakanidega ja siis õnnestus tolle aja kohta ülihinnaline paber siis veel punapassi saada).

Tallinna jõudes sattusin kohe sündmuste keerisesse. Moskva rongilt maha tulles võtsin kohe suuna Narva mnt alguses asunud Vneztorgprom (või mis ta tol ajal oligi) panka ja sain seal alles pärastlõunaks vahetada 4000 rubla 400 Inglise naela vastu. Lisaks minu passile olid mul veel taskus ema, õe ja õemehe passid. õnnelik tunne rinnus istusin Viru hotelli eest marsuuttaksosse nr 4, et sõita armsasse Trummi auuli, nagu tol ajal seda nõmmekad kutsusid.
Ja kui marsa jõudis enam vähem vabaduse platsile, kostis raadiost Edgari sõnum Eesti rahvale: intrid võtavad Toompeal võimu. Lasin marsajuhil bussi kinni pidada ja lidusime suvalise eestlaste kambaga Toompea poole. Kohale jõudes valitses seal ikka väga kole vaatepilt. Intrid olid nii väge täis, mingi tüüp üritas parlamendi hoone katuselt Eesti riigilippu pihta panna, Lõsenko oma jungritega aga mingi vana ziliga aga väravat maha sõita. Eestlasi oli siis väga vähe kohal kui meie sinna jõudsime. Küll oli seal eesti soost miilitsaid , siis oli see vist 6.osakond, peaministri kaitsemeeskond, kes olid rahvusest eestlased. Ühiselt organiseerisime värava ette eestlastest müüri ja hakkasime kõiki eestlasi värava ette kutsuma. tol hetkel ma ei mõelnud, et see venkude mass meid lihtsalt jalge alla tallab. Peas keerles hoopis muu, et Eesti saaks vabaks ja helesinine unistus - pääseda Euroopasse täituks! Hoidsin ühe käega mingil eesti soost kaasvõitlejal kaenla alt kinni (tegelikult tehti seal juba esimene balti kett!) ja teises hoidsin oma suguvõsa NL välispasse ja välisvaluutat. Eks seal läks rüselemiseks ka, aga õnneks tuli poole tunniga nii palju eestlasi , et venkud jäid ise lõksu ja et neid mite ära lintsida, tehti neile lausa koridor, läbi mille said nad ilusti tuta tuta Toompea mäest alla minna.
Lõpp hea, kõik hea (ja paar nädalat hiljem õnnestuski esimest korda välismaale sõita, kuna passid jäid selles möllus mulle ikkagi alles...!)

Vot nii palju siis rahvaste sõprusest...

meesmuiste
07.08.09, 03:11
tänud jutustuse eest ;) minu põlvkond, need praegu 20-30 aastased, teavadki seda lugu ilmselt ainult arhiivi lintidelt.

See on õige, et inimesel on oma tõde ja minu eesmärk ei ole kedagi kasvatama ega ümber kasvatama hakata. Seda pidid tegema teie vanemad.
Ma ei tunne siin suhtlevaid Flora poolehoidjaid. Aga on teatud teemad, milles ma kaasa mõtlen (oleme Kunoga Tippjalgpalli komisjonis jalgpalli edendamise entusiastid, vist ainukesed inimesed seal mittejalgpallurid, ah jaa Are Altraja pole ka vutti nooruses mänginud...) .

Igal inimesel on jah oma tõde. Kui oma tõde leitud, on see väga hea. Kuigi absoluutset tõde ei ole olemas, siis vähemalt tuleb selle poole püüelda ning oma maailmapilt avar hoida. Seetõttu käibki vastukarva, et kui ei olda väikses vaidluses viiskad, vaid hakatakse teise inimese hetketõde, teda sisuliselt kuulamata ja analüüsimata, lammutama. Rebime aga kontekstist lause välja, teeme selle pealt üldistusi ja anname ta vastu tuld. Kusjuures usun, et kui need karjujad rahumeelselt oma vaateid esindaks ja siin foorumis arutaks, leiaksid nad isegi ehk enam poolehoidjaid.

Ma ses suhtes tunnustan kesa, et tal on oma kindel maailmapilt kujunenud, ent vähemalt päriselus on temaga väga mõnus asju arutada - leida ühiseid jooni, vaielda erinevate seisukohtade üle. Viimati sai vist peale Levadia-Flora mängu räägitud ja mulle väga meeldis see arutelu! Kiidan ka siin HaTe'i kelle viimane postitus oli üpris rahumeelne ja oma vaateid selgitav. Paari detailiga saan mina nõus olla.

Ja ma pean ütlema, et viisakas vaidlus mulle väga meeldib! Aitab avardada maailma :)

Ja Raul sinuga oli ka lahe jalkaasju viimane kord arutada, kuigi enamuse ajast rääkisime käsipallist :D kui sa ikka oled see Raul, kelle perenimi algab S tähega.

Miks venelased käivad Vene koondise dressi riietatuna Tallinnas ja ka mujal maailma suurlinnades ringi? Vastus lihtne, vene disainerid tegid sellise firma nagu Bosco Sport (oli vist selle brändi nimi) ja riietavad vene koondist. Neil kukkus see disain väga slaavilik välja ja vene rahvas võttis selle omaks ja see on nüüd väga popp. Ennem seda polnud venemaal ühtegi nii omamaist spordibrändi. See ei tähenda, et nad väga suured natsionalistid oleksid.

Tänud. Seda ma ei teadnud. Aeg-ajalt vaid imestasin ja mõtsin, et mis mis... Nii huvi pärast küsin ka, et kes seda Eestis müüb?

-Raul-
07.08.09, 03:22
Võtaks siis tänase õhtu ja poole öö teemad kooku, sest lahkun netiavarustest kuna õhtupoolikul loetatud raamat sai äsja läbi (mille lugemise kõrvalt sai osaletud ka palavates diskussioonides, teemadeks:rahvussuhted, ajaloo tundmine, riigikaitse ja solvangud jne).
Kõike muud peale jalgpalli...

Kesa ja kõik muud inimesed, kes siin osalesid, on kindlasti toredad inimesed. Aga tuleb eraldada sport ja poliitika, alkohol ja sport jne.
Ei saa kõiki asju ühte patta panna. Ja kui kusagile kraaklema lähete, siis hinnake oma jõudu. Muidu juhtub nii nagu minu meelest maailma parimas Snickersi reklaamis, kus üks jalkafänn röökis vastasmeeskonna ultrafännide keskel üksinda oma meeskonna toetuseks ja reklaami lõpp oli selline, kus see sama fänn istus üksinda inimtühjal staadionil käed selja taha seotud, vastasmeeskonna sall kaela riputatud ja Snickersi sokolaadibatoon suus.

Ja kui mõistust ja jõudu koos pole, pole ka mõtet tühja karata ja endale probleeme tekitada..ja pärast süüdistada teisi, et läks seekord nii nagu alati...

Jah, olen Raul Suurhans ja suhtlen oma nime all.

Mis Boscosse puutub, siis minu teada seda brändi Eestis keegi ei müü, küll aga Piiteris ja Moskvas olen näinud neil lausa firmapoode.

PETSINHO
07.08.09, 03:36
SÕBRAD! MA PALUN, EDASPIDI KESKENDUME POSITIIVSELE JA ÄRME TEKITA LEHEKÜLGEDE VIISI ARUTELU ASJADEST, MIS KAUGENEVAD JALGPALLIST JA ON KUIDAGI SEOTUD VIHKAMISEGA.

ARUTELU TEEMAKS ON TULEVA MÄNGU KOOSSEIS, TAKTIKA, MOTIVATSIOON, PUBLIKUNUBER, FÄNLUS, GLAMUUR.

Isiklikult pakun välja Felipele 2 väravat! Kes assisteerivad? :D

Ray
07.08.09, 07:47
Vähemalt 2...

kitty72
07.08.09, 09:41
Tänud Nõmme Kaljule küllakutse eest, meie fännklubi liikmed olid väga tänulikud ja eriti Teie peatreeneri mängueelse kommentaari üle.
Olete laupäevaks organiseerinud toreda ja huvitava ürituse.
Meie fännklubi on seal esindatud, küll mitte täies koosseisus ;)

Kohtumiseni :)

Sen
07.08.09, 10:07
Tänud Nõmme Kaljule küllakutse eest, meie fännklubi liikmed olid väga tänulikud ja eriti Teie peatreeneri mängueelse kommentaari üle.

Oh kui ilus, pisar tuleb kohe silma.

Kuno
07.08.09, 10:38
Raul kurat, see oli päris terav, itsitan siin hommikuse kegendamise ajal juba pikemat aega ja ei saa üle :) Vaata, et sa minu stoorit 90ndatest siin avalikustama ei hakka, muidu peame veel roosasi särke massiliselt tootma hakkama :D :D :D

Tegelt oli hea lugemine!

Muidu juhtub nii nagu minu meelest maailma parimas Snickersi reklaamis, kus üks jalkafänn röökis vastasmeeskonna ultrafännide keskel üksinda oma meeskonna toetuseks ja reklaami lõpp oli selline, kus see sama fänn istus üksinda inimtühjal staadionil käed selja taha seotud, vastasmeeskonna sall kaela riputatud ja Snickersi sokolaadibatoon suus.

Kuno
07.08.09, 10:40
Oh kui ilus, pisar tuleb kohe silma.

Kitty pidigi ilus olema Senike :)

Sen
07.08.09, 10:44
Kitty pidigi ilus olema Senike :)

Ma eelistaks eestimaist ja sisemist ilu :)
Jõudu teile homseks mänguks!

Kuno
07.08.09, 10:50

Thanks ja jõudu sulle ka oma sisemise mina leidmisel ;)

kitty72
07.08.09, 11:06

Lp. Hr. SEN

lõpetaks selle jama? kui sul ajaviiteks midagi teha pole, siis mine korja metsa all maasikaid , hinga värsket õhku ja rahune maha.
Kui sa aga seda tobedat kommenteerimist siin ei lõpeta, siiis sorry mulje sinust - milliseks see kujuneb ...
Kusjuures sain ka teada , et Sen "pidi muidu tore mees olema" , kahjuks see praeguse hetke juures ei kajastu.
Meie Fännid(kes käivad mängudel ja on RAHUMEELSED) oleme sõjakirve maha matnud ja vabandanud olukorra pärast - siiski me oleme inimesed !!!
Ja olen täiesti eesti keelne ja eesti meelne Pärnu tüdruk - vene keele oskused on vähesed !!!!

seega tee omad järeldused :) loodan, et see sillamäe teema saab ükskord läbi, lähme siiski jalkaga edasi ja loodetavasti rahumeelselt.

Darren
07.08.09, 11:54

Oo, kas Sillamäe fännid kavandavad laupäeval ka Nõmmekate eeskujul oma rinnalihaseid eksponeerida? Siis võiks ju lausa vaatamagi tulla!

HaTe
07.08.09, 12:00
Lõpeta ära nüüd. Rinnalihaseid näitasid kohalikud elanikud,joodikud ja muidusööjad,mitte sillamäe fännid.

Jasper
07.08.09, 12:29
Lõpeta ära nüüd. Rinnalihaseid näitasid kohalikud elanikud,joodikud ja muidusööjad,mitte sillamäe fännid.

sa ei adu ikka ültse

Even
07.08.09, 13:21
pea on mütsi kandmiseks ainult vist...

Felipe
07.08.09, 16:09
Aitab küll juba Sillamäe-Florast, homme on Kalju-Sillamäe ning täna jagatakse CC Plazas tasuta pileteid sinna kohtumisele. Kõik kella viiest CC Plazasse !

Lenno
07.08.09, 19:03
http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/...trank2010.html
Nõmme kalju ja Narva trans ka on 300 parema klubi sekka jõudnud

CD7
07.08.09, 19:52
seda mõtled (http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/data/method4/trank2010.html)

Lenno
07.08.09, 20:14
seda mõtled (http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/data/method4/trank2010.html)

täpselt seda mõtlesingi

PraS
07.08.09, 20:30
Esimest korda lugesin rahulolevalt Rauli teksti :)

Nüüd asjast siis ka, pakuks hoopis Maxilt 2 ja Dubõkinilt 3 väravat :)

kitty72
07.08.09, 21:14

Nüüd asjast siis ka, pakuks hoopis Maxilt 2 ja Dubõkinilt 3 väravat :)

olen nõus :p

Nahkpea
07.08.09, 21:42
Mul on selline sisetunne, et Kalju võtab homme Sillamäelt kolm punkti.

Mister
07.08.09, 22:16
Homme me näitame, et kuuldused meie (fännide) surmast on liialdatud ;)
Ja Kalju võtab Sillamäe Kalevilt 3 punkti nagu nalja!

kitty72
07.08.09, 22:23
ja meie näitame, et me pole sellised kollid nagu ... väidetakse :)

homme saab kena päev olema :))))

emergencyexit
07.08.09, 22:40
Brasiilia-ilma lubatakse, seetõttu on meie poisid hoos!

HABE
07.08.09, 23:19

Meil oli viimane kord tore Sillamäel (tegelikult alati olnud tore seal olnud, esiliigast saati juba), kohalikud soovisid isegi pilte meiega teha. Eks me proovime teie olemise ka meeldivaks teha meie kodus Hiiu Staadionil.

odralauk
07.08.09, 23:19
Ja olen täiesti eesti keelne ja eesti meelne Pärnu tüdruk - vene keele oskused on vähesed !!!!

Kuidas on Pärnu tüdruk sattunud Sillamäele ja sealse meeskonna fänniks?:confused:

PraS
07.08.09, 23:30
Kuidas on Pärnu tüdruk sattunud Sillamäele ja sealse meeskonna fänniks?:confused:

armastus ja töö äkki ?

jkddp
07.08.09, 23:48
et siis homme saab brasilnukute piletiga tasuta mängule?

emergencyexit
07.08.09, 23:49
et siis homme saab brasilnukute piletiga tasuta mängule?

Täpselt, näitad pileti ette ja saad tasuta. Kasuta võimalust ;)

HaTe
08.08.09, 00:12

Keegi polegi öelnud,et Sillamäe Fännid on kollid.Pigem teie kohalikud Alkaššid.

Rein
08.08.09, 04:11

Sama siin :love:

käbi
08.08.09, 04:13

Algselt postitas kitty72
Tundub, et teil florakad pole piisavalt ajusid, et maha rahuneda. hakkame nüüd kõik siia vanu postitusi panema????

tulge mõistusele MEHED !!!
elagu jalgpall !!

Kuno
08.08.09, 11:28
Täna, siis Hiiu Staadnionil üks korralik jalgpallielamus!
Ainult täna, Pilet 40 / 25 ja Eesti vs Brasiilia piletiga sissepääs tasuta!

maamesilane
08.08.09, 13:05
ei tahaks aga ,iga eestmeelne sats kotib sillamäed,võit on meie ja kure võidb nii ja naaa

dziisus
08.08.09, 13:18
kuule HaTe...sa ei viitsi ennast kokku võtta lõpuks?

antz-
08.08.09, 14:12
Palju Kalju-Transi pilet maksab ? :)

sanchez
08.08.09, 14:24
Palju Kalju-Transi pilet maksab ? :)

Ma ei tea palju Kalju - Transi pilet maksab, aga Kalju - Sillamäe maksab täna ja ainult täna 40/25 ja Eesti-Brasiilia piletiga on lausa tasuta :)

antz-
08.08.09, 14:26
Ma ei tea palju Kalju - Transi pilet maksab, aga Kalju - Sillamäe maksab täna ja ainult täna 40/25 ja Eesti-Brasiilia piletiga on lausa tasuta :)

oi vabandust, panin külalistega mööda. Tänud sulle :)

almar
08.08.09, 16:07

Aga sellest Toompea ründamisest võiks lausa pikema story kirjutada aga teeme siis lühidalt. Oli aasta 1991 ja olin just 1,5 aastat enne neid sündmusi vabanenud Nõukogude armeest. Eestis toimusid murrangulised sündmused, piirid avanesid ja oli võimalik juba välismaale sugulastele külla sõita. Otsustasin sõita külla oma vanatädile Inglismaale. Ajasin Moskvas viisaasjad korda ( Inglise viisa järjekorras Moskvas seisis u 5000 inimest!!! Iga päev pidi seal käima oma järjekorda tsekkimas. Elasin Moskvas umbes 1 kuu üürikorteris koos 1000.-ndete tarakanidega ja siis õnnestus tolle aja kohta ülihinnaline paber siis veel punapassi saada).

Tallinna jõudes sattusin kohe sündmuste keerisesse. Moskva rongilt maha tulles võtsin kohe suuna Narva mnt alguses asunud Vneztorgprom (või mis ta tol ajal oligi) panka ja sain seal alles pärastlõunaks vahetada 4000 rubla 400 Inglise naela vastu. Lisaks minu passile olid mul veel taskus ema, õe ja õemehe passid. õnnelik tunne rinnus istusin Viru hotelli eest marsuuttaksosse nr 4, et sõita armsasse Trummi auuli, nagu tol ajal seda nõmmekad kutsusid.
Ja kui marsa jõudis enam vähem vabaduse platsile, kostis raadiost Edgari sõnum Eesti rahvale: intrid võtavad Toompeal võimu. Lasin marsajuhil bussi kinni pidada ja lidusime suvalise eestlaste kambaga Toompea poole. Kohale jõudes valitses seal ikka väga kole vaatepilt. Intrid olid nii väge täis, mingi tüüp üritas parlamendi hoone katuselt Eesti riigilippu pihta panna, Lõsenko oma jungritega aga mingi vana ziliga aga väravat maha sõita. Eestlasi oli siis väga vähe kohal kui meie sinna jõudsime. Küll oli seal eesti soost miilitsaid , siis oli see vist 6.osakond, peaministri kaitsemeeskond, kes olid rahvusest eestlased. Ühiselt organiseerisime värava ette eestlastest müüri ja hakkasime kõiki eestlasi värava ette kutsuma. tol hetkel ma ei mõelnud, et see venkude mass meid lihtsalt jalge alla tallab. Peas keerles hoopis muu, et Eesti saaks vabaks ja helesinine unistus - pääseda Euroopasse täituks! Hoidsin ühe käega mingil eesti soost kaasvõitlejal kaenla alt kinni (tegelikult tehti seal juba esimene balti kett!) ja teises hoidsin oma suguvõsa NL välispasse ja välisvaluutat. Eks seal läks rüselemiseks ka, aga õnneks tuli poole tunniga nii palju eestlasi , et venkud jäid ise lõksu ja et neid mite ära lintsida, tehti neile lausa koridor, läbi mille said nad ilusti tuta tuta Toompea mäest alla minna.
Lõpp hea, kõik hea (ja paar nädalat hiljem õnnestuski esimest korda välismaale sõita, kuna passid jäid selles möllus mulle ikkagi alles...!)

Vot nii palju siis rahvaste sõprusest...

Raul kyll sina oled ikka yx vapper inimene. sinusuguseid võix rohkem olla. Päästsid eestlased leedukate käest, ajasid venelased toompea eest minema, aga kahju et sind Sillamäel polnud

meesmuiste
08.08.09, 16:24
Raul kyll sina oled ikka yx vapper inimene. sinusuguseid võix rohkem olla. Päästsid eestlased leedukate käest, ajasid venelased toompea eest minema, aga kahju et sind Sillamäel polnud

hinga nüüd maru rahulikult. see et sina esmakordselt sellises möllus olid (kui üldse olid kohal?), ei tähenda, et teised varem poleks olnud. isegi mõned korrad erinevatesse mäsudesse sattunud, aga mis siis. ma ei praali kui kõva mees ma nendes tegelikult olin, nii Raulgi räägib oma versiooni juhtunust, millest oli varem teema.

Ramm
08.08.09, 19:49
Tundub,et tuleb 1p. Võitleb 5-6 koha eest.Selline see tase ka ole..

Mister
08.08.09, 20:21
Huvitav, miks võetakse alati Vitali välja kui sisse pannakse Teever. Need 2 mängijat teeksid suurepärast koostööd!
Täna oli täiesti võrdsete heitlus ja vedas, et lõpuks Felipe ära lõi Sillamäe kaitsjate eksimuse tõttu :)

-Raul-
08.08.09, 20:36
Hea Almar, mul on vähe teistsugune seltskond kui teie, kellega juba aastaid käin erinevaid mänge vaatamas. Olin Sillamäel Kalev-Kalju karikamängul ja istusin väikese Kalju juhatuse liikmete ja sponsorite grupiga keset padu Sillamäe fänne. Tegime sellist lärmi, et Kalevi fännid istusid meist paar meetrit eemale. Kõik oli ok. Me näidanud kellelegi keskmist sõrme, ei karjunud sillamäe fännidele idi nahui jne.
Ja kui oleks madinaks läinud, oleksime enda eest ka seisnud, mitte teles pisarat poetanud: ai ai pronksiöö, meile tuldi kallale, venelased on pahad. Teiesuguste pärast sai nüüd Sillamäe erinevaid karistusi. Võiksite vähemalt oma Flora omanikule ausalt öelda, et meie provotseerisime, olime jobud, tahtsime kakelda, aga kui Sillamäe poisid organiseerusid , siis oli meil vesi ahjus!

Mehed, kui kusagil kakelda tahate, minge poksitrenni, pange omale igaks juhuks pea kaitsmed pähe ja andke tuld. Saate ennast välja elada.

emergencyexit
08.08.09, 20:46
Täna oli fänlus korralik jälle! Jõle kahtlane on see, et kui tuuakse sisse Teever, siis läheb koguaeg välja Vitali, miks mitte lasta neil kahel olla korraga ees? Vahetada üks äärepoolik välja, Felipe asemele ja suurepärane rünnakuduo on ees

CD7
08.08.09, 21:10
Nõustun. Felipe oleks super äärel ja rünnakuduo oleks super ees. Smirre oli hea ja Tõnna oli ka juba suht ära väsinud ja ei saanud enam kaitsetest mööda lõpus. keskel 2 pikka kes saavad üksteisele mängida ja meil on ründav meeskond olemas. Me kahjuks vist eint ei oska enam rünnata kuna seda terve hooaeg ei ole teinud(ründajaid ju polnud).

-RoMaRiO-
08.08.09, 21:26
Rääkisin sama asja ründamisest ka mängul, seega duubeldan või tripeldan mida iganes. Äär peaks olema koht, kus Felipe saab oma tehnikat ja kiirust ära kasutada. Samas praegune formatsioon teeks selle ülimalt raskeks, kui ääremängija peab kogu aeg edasi-tagasi panema. Samas see vähendas ka Tõnise kasulikust rünnakul, lihtsalt jäi teravusest ja värskusest puudu.

Viik muidugi parem kui ilma punktita jäämine, aga iga viik eesolevate tiimidega parandab nende võimalusi meid edestada, seega väga meeldivas tujus vast olemiseks põhjust ei ole.

Ja standardolukordade ülimalt kehv kasutamine teeb väga palju muret, Smirre on praegu ainuke mees, kes suudab seisvat palli lüüa või tsenderdada. Ning see ka üpris jama, et pidevalt tuled meile väravad ühe mehe tsoonist või tema mängijalt.

Aga muidu oli lahe. Nagu eelkõnelejadki, siis Sillamäe fännid on mõnusad.

SunWolf
08.08.09, 21:56
TV14 pildi järgi peab mainima, et Narva on endale hea brassi saanud, mees on löönud kaks perfektset karistuslööki Viljandi väravasse.

-Raul-
08.08.09, 21:56
Standardolukorrad olid katastroof, idee puudus. Maccaril ei lastud kordagi lüüa.

sarvedega eesti mees
08.08.09, 22:00
õigus aga smirre tuli sisse siis standardid läksid paremaks ja üldse läbi vahetuste läks mäng kiiremaks

almar
08.08.09, 22:05
Hea Almar, mul on vähe teistsugune seltskond kui teie, kellega juba aastaid käin erinevaid mänge vaatamas. Olin Sillamäel Kalev-Kalju karikamängul ja istusin väikese Kalju juhatuse liikmete ja sponsorite grupiga keset padu Sillamäe fänne. Tegime sellist lärmi, et Kalevi fännid istusid meist paar meetrit eemale. Kõik oli ok. Me näidanud kellelegi keskmist sõrme, ei karjunud sillamäe fännidele idi nahui jne.
Ja kui oleks madinaks läinud, oleksime enda eest ka seisnud, mitte teles pisarat poetanud: ai ai pronksiöö, meile tuldi kallale, venelased on pahad. Teiesuguste pärast sai nüüd Sillamäe erinevaid karistusi. Võiksite vähemalt oma Flora omanikule ausalt öelda, et meie provotseerisime, olime jobud, tahtsime kakelda, aga kui Sillamäe poisid organiseerusid , siis oli meil vesi ahjus!

Mehed, kui kusagil kakelda tahate, minge poksitrenni, pange omale igaks juhuks pea kaitsmed pähe ja andke tuld. Saate ennast välja elada.

No näed sa siis -Raul-, kui olexid olnud Sillamäe-Flora mängul olexid ka Sillamäe "fännid" (arvan et need olid kohalikud jorsid, kuid mine tea) eemale peletanud, polekski miskit juhtunud. Räägingi et sinusuguseid on vaja, saatke oma seltskonnast igale mängule keegi ja ple turvateenistust vajagi, mis sillamäel puudus. ja ma ei ole Flora fänn, kuigi olen siit teemast juba sinna mitmel korral tembeldatud. küll ümber nurga ja nyyd ka siis otse arvatud. kuigi tuleb sellele siiski mõelda et sinna minna, seal hoitaxe siiski ühte

almar
08.08.09, 22:12
tänasest mängust siis selline arvamus: esimene poolaeg oli suhtkoht 50:50 mõlemal pallivaldavus. sillamäel olid paremad võimalused, kuid ei suudetud alt ära lüüa. ideaalne võimalus oli kui pall värava eest läbi jooksis ja üx sillamäelastest ei ulatanud pallini(võin ka exida äkki oli teine poolaeg)
teine poolaeg lasti endal ära lüüa ja siis hakkas kalju domineerima, mäng oli tema käes. võimalusi oli mitmeid ja väga häid, kuid väravavaht oli valinud õige positsiooni. Nunesi poolt väga hea värav. kuid kohati hoiab ta palli liiga kaua ja tahab ise ära teha ning jookseb ummikusse. mitmel korral olex võinud äärele ära anda kuhu jooksis vaba mees kuid ei miskit. seis olex võinud kohe muutuda, kuid jooksis ikka peaees ummikusse.
kalju poolt siiski hea mäng võib rahule jääda

-Raul-
08.08.09, 22:23
No ma ei tea, kui mina oma pundiga Sillamäel olin, polnud meil mingeid turvasid vaja. Venelastel on hea väljend selle kohta: Vedi sebja pravilno (tõlkes: käitu õieti!). Sellise seltskonnaga nagu Floral seal Sillamäel oli, ma küll kunagi luurele ei läheks...

PraS
08.08.09, 23:31
Täna oli mängul huvitavaid seiku.

Esiteks Pets keeldus fotodest :D Ma saan aru,et isiklik ebasümpaatia kuid miks oma fänniühendusele nii ....

Teiseks. Peale petsi joogipudelviskamist äärele ütlesin pallipoisile,et Tõnna ehk nr 11 tahab juua. See vähemalt üritas, kuid progressi polnd. Siis tuli vahetusest tulnud mikk vastu ja ütlesin,et tõnna soovib juua ja see ei teind teistnägu. Siis läksin getulio ja kuno eest mööda ja hüüdsin sama sõnumit ja nemadki teistnägu ei teind. Äkki sinna see võit jäigi ?

Ei lahe mäng oli. Mõnus põnev heitlus võrdsete tiimide vahel. Lahe oli :)

PETSINHO
09.08.09, 00:56
Täna oli fänlus korralik jälle! Jõle kahtlane on see, et kui tuuakse sisse Teever, siis läheb koguaeg välja Vitali, miks mitte lasta neil kahel olla korraga ees? Vahetada üks äärepoolik välja, Felipe asemele ja suurepärane rünnakuduo on ees

Sellist jama pean lugema juba päris mitmendat korda siit foorumist...saa palun aru, et Felipet ei saa panna 3-5-2 formatsioonis äärepoolikuks, kuna see formatsioon nõuab seda, et äär langeks kaitsefaasis neljandaks kaitsjaks, kui rünnak tuleb teiselt äärelt ja Felipe kaitsjaomadused ei sobi selleks puhuks. Lisaks võib mängida siin rolli see, et Vitali ja Teever on mõlemad rohkem "target man" ja Felipe on see, kes ees loob neile olukordasid.

Ja kus kuradi kohast võetakse arvamus, et nad koos sobiksid? Käid igat Kalju trenni vaatmas ja tead nende vormi? Arvesta ka seda, et Teeveri ligi pooltele eelmise aasta väravatele oli söötjaks Felipe!

PETSINHO
09.08.09, 01:10
Esiteks Pets keeldus fotodest :D Ma saan aru,et isiklik ebasümpaatia kuid miks oma fänniühendusele nii ....

:)

Sa teed ju minust alati provakatiivseid ja paha varju heitvaid pilte:D :D

-RoMaRiO-
09.08.09, 01:13
Mina näiteks küll ühtegi põhjust ei näe, miks Tõnna selles rollis pädevam peaks olema, ka tema on terve elu Flora süsteemis olnud ründav mängumees.

Ning pealegi, aastal 2008 jaanuarikuus mängis Felipe Kaljus vasakut äärekaitsjat ning ei teinud seda üldse mitte kehvasti.

See kõik muidugi subjektiivne arvamus ning nagu sa ütlesid, tihtilugu nähakse olukorda vaid ründefaasis. Ma ütleks, et mänguplaan vajas väikest muutust, sest lühikese lükkamine oli väga raskendatud, sest Sillamäe surus üpris kõrgelt ning hoidis kõik tsoonid kinni, pealegi on Hiiu üpris väike.

Tol hetkel oleks saanud üle minna pikale pallile, ning sel puhul on 2 target mani ideaalsed all.

Aga see muidugi kõik tagantjärgi tarkus ning ega mängul täna viga suurt polnudki, täitsa viks.

PETSINHO
09.08.09, 01:23
Mis eriti kurvaks teeb, on järjekindel EJL-i ja inspektorite rumalus! Tänasel mängul esitasime publikunimbriks 441 aga tuimalt on inspektor selle pannud ümmarguse 300, mis on võetud nii laest, kui laest saab võtta. Ainuüksi säästukal oli juba paar inimest alla 100. Tribüün oli pea täis inimesi ja grillialal oli ka väga palju inimesi mängu jälgimas. Meie esitatud publikunubri sees polnud isegi neid inimesi, kes olin ennem fännimängu mängimas ja jäid pärast staadionile.

Milleks osad klubid näevad vaeva ja piinliku täpsusega loendavad mängu külastajaid, kui EJL sülitab sellele?!? EJL-i/Flora poliitika on see, et kellegi inspektori subjektiivse hinnangu alusel panna külastajate arv, siis ei saa selle teguviisiga kohe mitte nõustuda.

Vahet pole, palju me pingutame ja inimesi mängule toome ja neid ka loendame aga kellegi suva järgi saame ikka mingi subjektiivselt umbmäärase arvu. Häbiväärne!

-RoMaRiO-
09.08.09, 01:28
Mänguolud: +23, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 441
Peakohtunik: Kristo Tohver
Abikohtunikud: Sten Klaasen, Rein Pajunurm

näitab fcflora.ee

17
09.08.09, 01:30
Mario, sa ju peaksid teadma, kuidas asjad käivad - kõigepealt lahmime, siis mõtleme.

Ma ise samasugune!

PETSINHO
09.08.09, 01:45
Pealtvaatajaid: 441

näitab fcflora.ee

Nõmme JK Kalju – JK Sillamäe Kalev 1:1 (0:0)
85. Felipe Nunes - 59. Dmitri Lipartov

Hoiatus: 57. Dmytro Boyko
Pealtvaatajaid: 300

Soccernet.ee

17
09.08.09, 01:47
Mitte, et ma halb inimene oleks, aga milles inspektor ja EJL ja Flora süüdi on, kui sellised andmed kusagilt mujalt leiad? :)

urmar
09.08.09, 03:03
ei ole ei mina, ei miko, ei inspektor jt. süüdi kui soccernet esialgsed andmed lõplike pähe võtab ja siis pets õiendama hakkab. Kui protokolli all on kiri mitteametlik protokoll, alles siis võiksite sealt andmed kopeerida. Lõppseisu paneme siis, kui mäng lõppeb, et huvilised ei peaks ootama ja piinlema, kuni me täpsemad andmed saame. Ei taha ju keegi oodata kuni pool tundi, et alles siis lõppseis üles riputada. Kõike ju korraga kirja panna ei saa ja tänane 441 läks kirja kõige hiljem 19:15, ehk varemgi.

Kasutage vahest mõistust ka. :) Seekord sülitas pets küll endale näkku. :p

mazz
09.08.09, 07:27
ei ole ei mina, ei miko, ei inspektor jt. süüdi kui soccernet esialgsed andmed lõplike pähe võtab ja siis pets õiendama hakkab. Kui protokolli all on kiri mitteametlik protokoll, alles siis võiksite sealt andmed kopeerida. Lõppseisu paneme siis, kui mäng lõppeb, et huvilised ei peaks ootama ja piinlema, kuni me täpsemad andmed saame. Ei taha ju keegi oodata kuni pool tundi, et alles siis lõppseis üles riputada. Kõike ju korraga kirja panna ei saa ja tänane 441 läks kirja kõige hiljem 19:15, ehk varemgi.

Kasutage vahest mõistust ka. :) Seekord sülitas pets küll endale näkku. :p
Ma leian, et Pets pole kellelegi näkku sülitanud, vaid tegu oli lihtsalt paraja arusaamatusega, mis sai alguse teie enda ebaselgest väljendusest.

Soe soovitus: märkige see kuidagi laivi juures ära, et tegemist on poolikute protokollidega. Mis kasu sellest ilmuvast "mitteametlik protokoll" kirjast on, kui ainult sina ja 17 seda nõksu teate. Ja nüüd mõned foorumlased ka, asi seegi, eksole.

Soccernet Soccernetiks, aga sellele viitavad ju teisedki väljaanded ja kui te ei suuda arusaadavaks teha, et andmed on esialgsed, siis kajastataksegi neid valesti. Näiteks meenub see legendaarne tuule löödud värav, millest Õhtuleht kohe kinni haaras.

Aga muidugi väga tore, et üldse teete ja värki. Ma ei räägi üldse mitte paha pärast, kuid "protokoll täpsustamisel" ei oleks ju keeruline sinna kopida.

PETSINHO
09.08.09, 09:55
Urmar, edaspidi soovitan kasutada protokollis pealtvaatajate arvu taga selliseid sõnu nagu "inspektori arvates" või "umbkaudselt". Sobilikud oleksid ka "visuaalsel vaatlusel" ja "EJL-i hinnangul"

PraS
09.08.09, 11:39
Sa teed ju minust alati provakatiivseid ja paha varju heitvaid pilte:D :D

millal küll?
Aint korra kui sa möllasid seal ühe kukega ning see jäi ka ainult mulle endale.

petsil on ses suhtes õigus, et 352te mängides ei pea olema äär mingi tehnika kunn vaid hoopis universaal ja seda Tõnna on.

käbi
09.08.09, 14:48
Urmar, edaspidi soovitan kasutada protokollis pealtvaatajate arvu taga selliseid sõnu nagu "inspektori arvates" või "umbkaudselt". Sobilikud oleksid ka "visuaalsel vaatlusel" ja "EJL-i hinnangul"

Kuidas saab oma kanti nüüd niimodi ümber hakata lükkama??? Panid vänta, ise lugesid valesti ja sina oled selles süüdi, väga nõme siukest mäda ajada ikka...

vincent
09.08.09, 15:12
Kuidas saab oma kanti nüüd niimodi ümber hakata lükkama??? Panid vänta, ise lugesid valesti ja sina oled selles süüdi, väga nõme siukest mäda ajada ikka...
Kui soccerneti uudisesse (mida Pets tsiteeris) oli läinud 300 - ja oli, sest ise lugesin sealt peale mängu sama - , siis järelikult on ikka kuskil mujal kala peidus. Nagu mazz ütles, siis Soccernet ei võta ju ka neid arve lambist, vaid sealtsamast jalgpall.ee, khmvabandust, fcflora.ee lehelt. Arusaadav, et täpset publikunumbrit ei saa nii kiiresti kätte kui mänguseisu ja väravalööjaid, aga milleks on üldse vaja mingite lambinumbritega siis spekuleerima hakata, pandagu siis, kui täpselt teada on. See mõni tund siia-sinna ei koti ju tegelikult publikuarvu puhul kedagi, täpsus on tähtsam. Nii on ainult mõttetu segadus ja mõnel pärast jälle hea oma kolmanda klassi tasemel huumorit lasta, et ise oled loll, kasuta vahel mõistust ka.

käbi
09.08.09, 15:55
Mida ... kas ma olen ainuke, kes loeb välja seda et mitteametlik protokoll ja seega võib seal midagi valesti olla? Mina näiteks vaatangi siis kui on ametlik protokoll, loll mina, et vaatan kinnitatuid fakte.

vincent
09.08.09, 16:05
Noh, mina sain urmari jutust aru, et kui on kirjas "mitteametlik protokoll", siis juba võibki tsiteerida. See rida siis mingil hetkel lambist ilmub sinna ja seda peab tähele panema, et kui pole veel midagi niisugust, siis ei maksa andmeid tõe pähe võtta. Ühesõnaga alguses on nii nagu keegi telefonis ütles, siis on juba enamvähem õige ehk mitteametlik ja siis on lõpuks millalgi ametlik. Vist. Mina lihtsalt arvasin, et selle esimese ehk suvafaasi võiks publikunumbrite puhul ära jätta, aga no küllap eksperdid teavad paremini.

urmar
09.08.09, 16:50
Vincent sai õigesti aru, lisan veel, et kui tekib kiri mitteametlik, siis ma enam samal päeval täpsustusi ei tee ja kui veel mingi muutus lisandub, siis teen selle rasvase tekstina, et oleks muutus näha.

Mis puutub üldse kirja mitteametlik, siis põhjus on ju selles, et ametlikuks muutub ta alles siis, kui protokoll on liitu kohale jõudnud ja vastavad organid on selle läbi seedinud, kas ikka mängisid need, kes tohtisid jne. Seal tuleb vahel ka muutusi väravalööjates koguni.

mis puutub pv arvu, siis kui seda ei ole, küsib mõni effektitseja, et kas üldse ei olnud rahvast. Seepärast on ikka vahel pandud esialgseid numbreid.

PraS
09.08.09, 16:57
Nii neiud, preilid, mutid, poisid, noorhärrad, mehed ja vanamehed - http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=13&lang=est

HABE
09.08.09, 17:00
Sooviks näha mida homsed ajalehed kirjutavad Nõmme Kalju laupäevasest mängukorraldusest, kus oli ka politseinikud staadionile toodud :D
Kiitus klubile ja mängukorraldajatele.

PETSINHO
09.08.09, 17:10
mis puutub pv arvu, siis kui seda ei ole, küsib mõni effektitseja, et kas üldse ei olnud rahvast. Seepärast on ikka vahel pandud esialgseid numbreid.

Vot sinna ma tegelikult sihtisingi oma eelmise sõnavõtuga...nüüd saab aru, kui subjektiivsed on need inspektorite antud publikunubrid tegelikult. Inspektor arvab, et 300 inimest on aga tegelikult 441. Mis see vahe tuleb siis? 46% kuskil?
Ja nii neid numbreid lambist kirjutades, mida ka paljudel mängudel tehakse, võiks ju vabalt ilutseda numbri järgi sõnastus "inspektori arvates". :D

eestimees
09.08.09, 17:22
nüüdsest on nii, et mina ütlen, mis on ametlik publiku arv. siis ei ole vaidlust ega midagi enam. kõige mõistlikum lahendus

PraS
09.08.09, 17:29
Sooviks näha mida homsed ajalehed kirjutavad Nõmme Kalju laupäevasest mängukorraldusest, kus oli ka politseinikud staadionile toodud :D
Kiitus klubile ja mängukorraldajatele.

ˇUSU MIND kirjtuatakse nii mõndagi :D

PETSINHO
09.08.09, 17:42
Märt, sa oleks pidanud tulema enne Kalju mängu Pantrite ja Art Internatsionali kohtumist pildistama. Sealsed fotomaterjalid oleks kindlasti kullafondi mahtunud:D

PraS
09.08.09, 18:16
Märt, sa oleks pidanud tulema enne Kalju mängu Pantrite ja Art Internatsionali kohtumist pildistama. Sealsed fotomaterjalid oleks kindlasti kullafondi mahtunud:D

teinekord olen targem :D

sanchez
10.08.09, 12:50
Kes Tartusse läheb?

CD7
10.08.09, 15:08
mõeldav isegi...

Mister
10.08.09, 20:42
Tahaks küll :)

HaTe
10.08.09, 20:57
Mul on üks küsimus,et miks kaljut ei karistatud,kui neil ei olnud see absoluutselt esimene kord kui satuti kuskile kähmlusesse??

HaTe
10.08.09, 21:17
See eest viimasel kalju sillamäe mängul oli vaeva nähtud et, sellised asjad ei juhtuks.
Ma pole kunagi hiiul niipalju politseinikke ja turvamehi näinud. Ja ilmselgete joobetunnustega isikuid staadionile ei lastud.

See Selleks,ei no väga tore kui nii tihti ning lausa heameel selle üle,et nüüd tuntakse muret ka turvalisuse pärast,Kuid siiski loodan saada vastust,et miks ei karistatud Nõmme Kaljut kuigi see polnud neil absoluutselt esimene kähmlus?

Mister
10.08.09, 21:19
See Selleks,ei no väga tore kui nii tihti ning lausa heameel selle üle,et nüüd tuntakse muret ka turvalisuse pärast,Kuid siiski loodan saada vastust,et miks ei karistatud Nõmme Kaljut kuigi see polnud neil absoluutselt esimene kähmlus?

Sest muidu Getulio teeb EJL'i kukkedele ata ata :)

sanchez
10.08.09, 21:20

Küsimus pole kähmluses vaid kähmluse algatajas ja mängu korraldajas. Juu, siis tuvastati, et Kalju fännide süü vääris hoiatust.

fcfloraforever
10.08.09, 21:22

Eks see viimane mäng Kalju vast päästiski, liit nägi, et kalju võttis käsile ja ei hakkanud trahvima..

sanchez
10.08.09, 21:29
Eks see viimane mäng Kalju vast päästiski, liit nägi, et kalju võttis käsile ja ei hakkanud trahvima..

Võibolla ka seda, trahvida on vaja neid kes süüdi on ja kes midagi ette ei võta. Kalju kodumängude korraldus on raudselt liiga parimaid ja nendele probleemidele pööratakse kõvasti tähelepanu. Aus otsus minu arust, sest see probleem ei toimunud kodu vaid võõrsil mängul ja tuvastati ju see, et esimene löök mis lendu lasti ei tulnud kalju fännidelt....

Alkoholi joobes publik tuleb jätta ukse taha, seda oleks pidanud tehtama ka nende kalju fännidega kes tookord selgelt liiga heas tujus olid :)

kesa
10.08.09, 21:42
No eks seda va mainekujundust ja oodi rahvaste sõprusele sai Kalju kodukalt ning siinsamas foorumis tublilt lugeda.
PR on Kaljul kaljukindlalt paigas, Sillamäe fännid, kellest lausa musterfännid ja maailma missid vooliti, said samuti veidi kaljuvalguses särada.
Õppigem.

-Raul-
10.08.09, 23:32
Naljakoht on see JL distsiplinaarkomisjon. Selle eest, üks Kalju fänn sai Levadia-Kalju mängul vastu kõrvu, hoiatati Kaljut! Kas ma pean hakkama nüüd kõigil välimängudel istuma nendel kraaklejatel kõrval ja kätt hoidma, kes Kalju särki kannavad? Tahaks nimesid teada, kes sellisele otsusele distsiplinaarkomisjonis alla kirjutasid. Selle asemel ,et klubidega jaurata, tuleb teha nn mustad nimekirjad isikutest keda staadionidele ei lasta. Kaljul on juba mõned kandidaadid olemas, üks isik, kes Felipet mängu vaheajal kohvipakiga viskas, on tuvastamisel. Tuleb lähtuda põhimõttest: kasvata omasid et võõrad kardaksid. Laupäeval sai kõikidele meie fännidele sõnad peale loetud, et käituge viisakalt ja kõik oli kombes.
Sama põhimõtte võiks ka Flora juhid võtta ja oma loomaaias korra majja lüüa, siis ei juhtuks selliseid Sillamäe lugusid ja teles ei näeks me pisarat poetavat fänni.....

Ray
10.08.09, 23:59
Sillamäe Kalevi fännid, kes laupäeval Hiiu staadionil käisid, olid küll väga toredad!

Sen
11.08.09, 00:24
Mu uus sõber Indiast (brasiilane) tahab Kaljusse, millisele emailile ma ta CV võiks saata :D

Lara e Zaira presentes de Deus. ütleb (23:04):
hi my friend Sen!
Lara e Zaira presentes de Deus. ütleb (23:05):
you can get me a club....i played in India in frist division...
Lara e Zaira presentes de Deus. ütleb (23:08):
i will send my CV to your email ok....
Lara e Zaira presentes de Deus. ütleb (23:08):
for somethings...
Lara e Zaira presentes de Deus. ütleb (23:11):
you can get to me...?

PETSINHO
11.08.09, 00:25
Mul on üks küsimus,et miks kaljut ei karistatud,kui neil ei olnud see absoluutselt esimene kord kui satuti kuskile kähmlusesse??

Ehk noormees meenutab millisesse kaklusesse Pantrid sattunud on? Ja Levadia mängul ei kähmelnud Kalju ametliku fännklubi toetajad, vaid intsidendis olid LWB kutid, keda rünnati, kuna Levadia turvameetmed olid alla igasugust arvestust.

viirus
11.08.09, 10:22
Ehk noormees meenutab millisesse kaklusesse Pantrid sattunud on? Ja Levadia mängul ei kähmelnud Kalju ametliku fännklubi toetajad, vaid intsidendis olid LWB kutid, keda rünnati, kuna Levadia turvameetmed olid alla igasugust arvestust. Üks meenub, kui esiliigas mängiti (jätan võistkonna nimetamata), kelle poolehoidjad meie trummimehele kallale kippusid. Tõsisemaks madinaks läks tookord värava taga ja siis andsid ikka meie poolehoidjad kah :p. Samas ega rohkem ei meenu küll.

Kossumees
11.08.09, 23:26
Kas teil mingit fännibussi vms. kh Tartu poole laupäevaks liigub? Võimalusel oleks huvitatud kaasatulemisest.

PETSINHO
11.08.09, 23:38
Kas teil mingit fännibussi vms. kh Tartu poole laupäevaks liigub? Võimalusel oleks huvitatud kaasatulemisest.

Hiljemalt homme/ülehomme selgub.

sanchez
12.08.09, 00:42
Hiljemalt homme/ülehomme selgub.

Kindlasti on kohti, tsirka 20...

mortan
12.08.09, 18:39
Kalju brasiillased räägivad kodumaa meediale elust, olust ja Eesti vutist:

http://globoesporte.globo.com/Esportes/Noticias/Times/Selecao_Brasileira/0,,MUL1263834-15071,00-TIME+BRASILEIRO+DA+ESTONIA+APOSTA+EM+GOLEADA+DA+SE LECAO+DE+DUNGA+EM+TALLIN.html

salajane33
12.08.09, 18:57
Kalju brasiillased räägivad kodumaa meediale elust, olust ja Eesti vutist:

http://globoesporte.globo.com/Esportes/Noticias/Times/Selecao_Brasileira/0,,MUL1263834-15071,00-TIME+BRASILEIRO+DA+ESTONIA+APOSTA+EM+GOLEADA+DA+SE LECAO+DE+DUNGA+EM+TALLIN.html

Google: Et küsimusi hullem, üks peamisi attackers, Sander Puri, on vigastatud ja mitte mängima. O atacante, de 21 anos, atua no Levadia, atual campeão estoniano e esteve em testes no Borussia Dortmund, da Alemanha. Ründaja, 21 aastat, teenib kohta lifti, praegune meister oli Eesti ja katsed Borussia Dortmund, Saksamaa.

Nad mõtlesid vist ikka Operit?

MihkelHK
13.08.09, 01:35
"It was a great challenge. It's all very different here and we managed to help our team. But I'm done. I dream to play again in Brazil or in another European country," says Alan, half of 27 years who started his career in the basic categories of Serrano, Rio de Janeiro, and has also served in Austria and Hungary.

Tõmmaku minema siis kui ei meeldi Kaljus.Erilised tänamatud ahvid.

Mister
13.08.09, 02:08
"It was a great challenge. It's all very different here and we managed to help our team. But I'm done. I dream to play again in Brazil or in another European country," says Alan, half of 27 years who started his career in the basic categories of Serrano, Rio de Janeiro, and has also served in Austria and Hungary.

Tõmmaku minema siis kui ei meeldi Kaljus.Erilised tänamatud ahvid.

Kus kohast sa selle välja lugesid? Ma ei leia salajane33 antud lehel midagi sellist.

MihkelHK
13.08.09, 02:20
Kus kohast sa selle välja lugesid? Ma ei leia salajane33 antud lehel midagi sellist.

http://esportes.terra.com.br/interna/0,,OI3916326-EI1958,00.html

JanK
13.08.09, 09:36
mm, kuidas brassid oma rahvuskoondise esitusega rahule jäid?

mortan
13.08.09, 10:25
hommikul töö juures refereerisin GLOBOESPORTE.com-ist sellist juttu, võib-olla tõlgendasin guugli transleitori tõlgendatud juttu kohati valesti, aga tollest artiklist suurt pahameelt niivõrd väikeseskoorilise võidu üle ei tulnud:

"Brasiilia meedia ja vutimehed kurdavad mängujärgselt peamiselt selle vägivalla ja jõhkruse üle. Nii Kaka, Robinho, Kleberson, Lucio, Luis Fabiano, Felipe Melo olid segatud erinevatesse intsidentidesse. Nii näiteks osutatakse ses osas Sander Puri suunas. Laias laastus pidasid brassid matshi eestiga nii enne kui pärast lõpuvilet treeninguks enne 5. septembril toimuvat argentina mängu. ... Mis aga kiituseks eesti fännidele – kohvimaa meedia arvates meenutas eilne lilleküla staadion lõuna-aafrika staadioneid, nimelt siis tohutu pasunamere tõttu. Teadupoolest sai seal lõppenud konföderatsioonide karikaturniir kuulsaks kohalike fännide spetsiifiliste, suminat tekitavate pillide tõttu. Eestis puhusid fännid pisut tavalisemaid pasunaid, mis aga tekitasid niivõrd kõva häält, et pidid brasiillasedki tunnistama, et saundi poolest oli Lilleküla eile suur staadion. Eilse mänguga on brassid nüüd võitnud 17 mängu järjepanu."

ja siis väravalööjast:

"Eile 43. mänguminutil eestlaste sööduvea karistusalas kliinilise täpsusega väravaks löönud Luis Fabiano pühendas värava oma sõbrale ja õemehele Andre Paradella Pedrinhole, kellega nad Brasiilias puhates kalal käivad. Sevillas mängiv Luis Fabiano oli enne Eestisse tulemist lubanud siis õemehele, et väravat tähistab ta kalapüüdmisliigutusi jäljendades. Fabiano väljendas brasiilia meediale antud kommentaarides rahulolu, et värava-teemaline eesmärk sai täidetud. Fabiano kurdab muuseas, et kalastamiseks on aega vähe, ent see aeg, mis ta kalavetel veetnud on, on andnud alust paljudeks väärt kalamehejuttudeks."

JanK
13.08.09, 10:43
kliinilise täpsusega? isegi viikmäe oleks selle suutnud realiseerida

Mehhanisaator
13.08.09, 10:57
kliinilise täpsusega? isegi viikmäe oleks selle suutnud realiseerida

Ära ole optimist:D

salajane33
13.08.09, 12:57

siin........ (http://globoesporte.globo.com/Esportes/Noticias/Times/Selecao_Brasileira/0,,MUL1263834-15071,00-TIME+BRASILEIRO+DA+ESTONIA+APOSTA+EM+GOLEADA+DA+SE LECAO+DE+DUNGA+EM+TALLIN.html)

elx
13.08.09, 12:59
ja lõppudelõpuks, kui mees ütleski midagi sellist, siis miks sedasi kohe rünnata, ta ei öelnud ju midagi halvasti, ütles lihtsalt, et tema panus on antud.

HaTe
13.08.09, 14:24
Ma olen koguaeg mõelnud,et mis siis saab kui ükskord treener kaob ning ka brasiillasest mängijad kaovad.Võetakse asemele teisi välismaalasi,näiteks venemaalt,lätist,leedust,poolast? kust iganes,et kas siis on oodata,et brasiilia lipp kaob varda otsast ja tuleb Vene,Poola,Läti,Leedu lipp vardasse? Ning kaob ka Samba jalgpalli vaid tuleb lihtsalt ' atšhko´ asemele?

PETSINHO
13.08.09, 14:54
Ma olen koguaeg mõelnud,et mis siis saab kui ükskord treener kaob ning ka brasiillasest mängijad kaovad.Võetakse asemele teisi välismaalasi,näiteks venemaalt,lätist,leedust,poolast? kust iganes,et kas siis on oodata,et brasiilia lipp kaob varda otsast ja tuleb Vene,Poola,Läti,Leedu lipp vardasse? Ning kaob ka Samba jalgpalli vaid tuleb lihtsalt ' atšhko´ asemele?

Ei kao treener mitte kuhugi, tal paar aastat lepingut järel, mida saab ka pikendada. Ja kui midagi paremat turul liikumas pole, siis alati võib ju Scolari ka siia tuua:D

elx
13.08.09, 14:59
Ei kao treener mitte kuhugi, tal paar aastat lepingut järel, mida saab ka pikendada. Ja kui midagi paremat turul liikumas pole, siis alati võib ju Scolari ka siia tuua:D

seda juhul, kui Kalju on paari aasta projekt;) aga pole ju?

almar
13.08.09, 15:04
ei nuh mina olen kahe käega poolt, et viiaxe ja ise lähevad brassid minema, neile siiski ei sobi see kliima ja ainult suvel sambatada ning väravaid lüüa polex ka mõtet. ML algus on siiski varajane ja räägitaxe kogu aeg, et felipe ja qo ple veel hoos. ilm ple veel brasiiliaslik, samas ka sygisel, pigem tglt vara talvel, kui ilmad jälle käest läävad. mingu ja tantsigu tõesti mujal. kalju võix siiski noori enda meeskonda võtta, esialgu on kindlasti suur tagasilöök ML-s kuid aja jooksul kogemusi saanud noormängijad ei löö enam risti ette vanade olijate ees. mix tuua välismaalt mängijaid? OK mängupraktika mõttes et saax eestlased sotti kuidas mäng tegelikult käima peax, kuid mismoodi kui ei võeta noormängijaid, kellele nad seda näitavad? vanadele peerudele kes juba aastaid on mänginud ML-s ja varsti käega löövad karjäärile?

PETSINHO
13.08.09, 15:13
seda juhul, kui Kalju on paari aasta projekt;) aga pole ju?

Nõmme Kalju pole kindlasti mitte paari aasta projekt, nagu mõned seda näha sooviksid. Meie poolt on valitud nö brasiilia suund ja seda ka jätkame. Ma usun, et Kalju on teinud viimase kahe aastaga eesti jalgpalli palju huvitavamaks ja atraktiivsemaks. Väga palju on siiski teha veel ja sinna poole me ka samm-sammult liigume. Teised eesti tippu kuuluvad klubid on oma struktuuri ehitanud juba palju pikemalt ja neile järele jõudmine võtab natuke aega.

Samas oleme selle lühikese ajaga saavutanud seda, et meie mängude vastu on kordades suurem huvi, kui nii mõnegi suure vastu. Oma teisel Meistriliiga hooajal mängime juba UEFA mänge ja võitleme karikafinaalis. Arenevad noorterühmad (Kalju 96 on tugevaim punt omavanustes), meil on üks eesti suurim fännirühmitus jne jne. Ja seda kõike küllaltki lühikese aja jooksul ja ressurside juures.

Nõmme Kalju pole kindlasti mitte paari aasta projekt.:)

JanK
13.08.09, 15:32
Ära ole optimist:D

mina olen pessimist või realist, vali ise.

Rein
13.08.09, 15:43
Meie poolt on valitud nö brasiilia suund ja seda ka jätkame.

Minu arvates liigute siis küll väga vales suunas.

Väga palju on siiski teha veel ja sinna poole me ka samm-sammult liigume. Teised eesti tippu kuuluvad klubid on oma struktuuri ehitanud juba palju pikemalt ja neile järele jõudmine võtab natuke aega.

Tore, et sa seda tunnistad. Mulle isiklikult ei meeldi absoluutselt, et üks meistriliiga sats mängib terve hooaja kunstmurul. See on nali kuubis. Pohlak lubas teil alul ainult ühe hooaja seal mängida, aga nagu paljude asjadega EJLis läheb lõpus ikka nii nagu alugul ei plaanitud.

Meil on üks eesti suurim fännirühmitus jne jne. Ja seda kõike küllaltki lühikese aja jooksul ja ressurside juures.

See on sinu subjektiivne arvamus.

Nõmme Kalju pole kindlasti mitte paari aasta projekt.:)

Edu!!!

vincent
13.08.09, 16:25
Selle kunstmuru kriitika kohta ütleks nii vahemärkusena, et näiteks Eredivisies mängib Heracles juba mitmendat hooaega samuti ju Polmanil, kus on kunstmuru maas. Sel suvel hinnati uus kate pärast aastast kasutust kusjuures nii FIFA kui ka mängijate endi poolt lausa suurepäraseks. Pole see Hiiu kunst nii hull midagi, minu meelest mängijad küll väga ei kurda? Silmaga vaadates näeb kasvõi miniarena oma ikka kordades hullem välja. Muidugi oleks pärismuru toredam, aga küllap Kaljul ka juba muruväljaku rajamine käiks, kui vaid sobiva koha leiaks.

Ja mis fänne puudutab, siis üks eesti suurimaid on see seltskond kindlasti.

Rein
13.08.09, 16:35
Vints, asi pole selles, et kas Hiiu muru on hull või mitte. Kõik teised meeskonnad saavad suveks staadionile kus on naturaalnemuru, aga Kalju ei saa!!!
Vahepeal käisid muidu jutud, et Kalju on isegi sobiva krundi leidnud Pääskülla kuskile. Oli vist seal vana prügimäe läheduses kuskil. Nüüd pole midagi kuulda, ei tea kas MASU on ka Kaljule nii kõvasti mõjunud või läheb kogu raha marketingi peale? Mine sa siis võta kinni.
Üritasin kunagi ammu siin samas teemas ka Kunolt selle Pääsküla krundi kohta ääri veeri küsida, aga ta loomulikult ei vastanud midagi.

almar
13.08.09, 16:46
see olex super kui nad siia pääskyla kanti jõuaxid oma kodumängudega. Kuno vasta siis Reinule, et mis toimub ja mis saab? vahepeal oli ka juttu vist Männiku statast(kuid võisin jälle valesti ridade vahelt lugeda)

vincent
13.08.09, 16:59
Ei selles mõttes on sul muidugi õigus, et õige vutt vähemasti suvel pärismurul käib. Samas Nõmmelt mingit vaba maalappi leida on ikka kuradi raske - võttes seejuures arvesse, et selle uue muruväljaku kõrvale ikka muud ka mahuks. Põhimõtteliselt see Pääsküla kant ongi ju ainus võimalus. Unitediga ühinemine ja Männikule kolimine vist ei ole väga tõsiselt arutatav teema?
Ja kui vaadata, et alles viis-kuus aastat tagasi taoti kolmandat liigat, siis uue tasemel infra rajamise kiirus on ikka päris muljetavaldav ju tegelikult. Ma ei tahaks küll uskuda, nagu klubi juhtkond oleks praeguse olukorraga sada prossa häppi ja ei tegeleks üldse muruväljaku rajamise variantide otsimisega. Keeruline lihtsalt.

sanchez
13.08.09, 17:52
1. Andke aega, 2 aastat pole veel meistriliigas täis saanud ja juba nõutakse murustaadioneid.
2. Ei meeldi Brasiilia... Oma vaba valik, teistele meeldib. Kas kõik meeskonnad peavad, siis olema eesti noorte või vanadega? Äkki kõik peaks tooma Lätlaseid ja Leedukaid? Kui huvitav see, siis oleks? Vaadake teiste ühesuguste klubide publikunumbreid... Või vadake klubisi, millega nad, siis erinevad teisest?
3. Las olla üks Brasiilia taustaga klubi
4. Noored saavad Kalju samuti võimaluse, Kalju võistkond on tegelikult väga noor... Vaadake keskmist vanust! Vanad on pingil ja noored mängivad. Usun, et järgmisel aastal saadetakse nii mõnigi aegunud realisatsiooni kuupäevaga mängija minema ja asendatakse noortega. Igal asjal oma aeg!
5. Kui poleks Kaljut ja Brasse oleks meil endiselt kahe klubi vaheline mõõduvõtt käinud, Kalju on nii mõnegi klubi käima tõmmanud kas või juba eeskujuga!

almar
13.08.09, 18:06
1. esimene aasta üllatati korralikult. esimene aasta ja kohe nii kõrgel. kuid see aasta on mindud suure hurraaga peale
2. kõik ei pea olema eesti noorte ja vanadega kuigi võix koondise pärast neid kasutada, mitte tuua kuskiltki pool koondist väljaspoolt
3. ja mis see head teeb?
4. kas asendus tuleb järjekordselt brasiiliast või siiski eestlastest, et saax mänguaega ja praktikat et koondist esindada? mis võimaluse nad on saanud? keskmine vanus on OK, kuid ei viitsi hetkel syyvida brasside vanusesse, kes võivad selle alla tõmmata jne.
5. see aasta kahjux või õnnex ei ole tõesti kahe klubiline mõõduvõtt. sinna on lisandunud klju sillamäe ja ka narva. kuigi narva on ennegi hambaid näitanud, kuid kullast siiski eemal olnud vist.

sanchez
13.08.09, 18:12
1. esimene aasta üllatati korralikult. esimene aasta ja kohe nii kõrgel. kuid see aasta on mindud suure hurraaga peale

HOOAEG POLE VEEL LÄBI!

2. kõik ei pea olema eesti noorte ja vanadega kuigi võix koondise pärast neid kasutada, mitte tuua kuskiltki pool koondist väljaspoolt

KASUTAVAD JA TÄPSELT NII PALJU KUI NENDE MÄNGIJATE TASE LUBAB!

3. ja mis see head teeb?

MIDA SEE HALBA TEEB? KAS SEE ON PAHA KUI ME NÄEME TEHNILIST JA ILUSAT JALGPALLI? NII MÕNIGI TRIKK ON KOHALIKELE KÜLGE JÄÄNUD JA SEE KÕIK ANNABA INULT JUURDE. JA KAS EE ON HEA KUI KÕIK KLUBID ON ÜHESUGUSED?

4. kas asendus tuleb järjekordselt brasiiliast või siiski eestlastest, et saax mänguaega ja praktikat et koondist esindada? mis võimaluse nad on saanud? keskmine vanus on OK, kuid ei viitsi hetkel syyvida brasside vanusesse, kes võivad selle alla tõmmata jne.

MILLISTEST NOORTEST SA SIIS RÄÄGID? OSAD EI SAA ISEGI TEISE LIIGA TASEMEL HAKKAMA RÄÄKIMATA MEISTRILIIGAST. NENE KELLE TASE LUBAB SAAVAD KA MÄNGUAEGA. MIS ASENDUSEST SA RÄÄGID? KES LAHKUMAS ON?

5. see aasta kahjux või õnnex ei ole tõesti kahe klubiline mõõduvõtt. sinna on lisandunud klju sillamäe ja ka narva. kuigi narva on ennegi hambaid näitanud, kuid kullast siiski eemal olnud vist.

SIIS ON JU KÕIK HÄSTI, MIS JAURAD? :D

Raivo19
14.08.09, 06:11
aitab jauramisest jah,kellelgi pole keelatud teha oma Mustam2e Partisanid,6ism2e Kurtisaanid v6i Kakum2e Tavalised klubi...N6mmel on oma imidz ja k6ik on v2ga okas praegu...pole vaja siin liigselt kraapida.

TPI stata v6iks Kaljule soodsalt eraldada,kes seal toimetab yldse,varsti kasvab p2ris v6ssa.Asukoht ka enam-v2hem,N6mme-Vana Mustam2e piiril.

Rein
14.08.09, 12:56
1. Andke aega, 2 aastat pole veel meistriliigas täis saanud ja juba nõutakse murustaadioneid.

Huvitav kaua Sillamäe meistrikas on mänginud :rolleyes: ?

MihkelHK
14.08.09, 13:42
aitab jauramisest jah,kellelgi pole keelatud teha oma Mustam2e Partisanid,6ism2e Kurtisaanid v6i Kakum2e Tavalised klubi...N6mmel on oma imidz ja k6ik on v2ga okas praegu...pole vaja siin liigselt kraapida.

TPI stata v6iks Kaljule soodsalt eraldada,kes seal toimetab yldse,varsti kasvab p2ris v6ssa.Asukoht ka enam-v2hem,N6mme-Vana Mustam2e piiril.

Hetkel on TTÜ staadion suhteliselt nukras seisus. Varasemalt seisis kõik selle taga, et ehitusluba puudus, kuid nüüdseks on detailplaneering kinnitatud.

20.11.2007 TTÜ nõukogus otsustati anda staadion 25 aastaks Tallinna linnale, kes hakkab staadionit renoveerima ja ehitab olemasoleva tenniseväljaku juurde teise väljaku, mida TTÜ saab kasutada aastaringselt 10 tundi päevas.

2008. aastal tegeletakse projekteerimisega ja 2009. aasta sügiseks peaks valmima murukattega jalgpalliväljak. Kergejõustiku rajakatted ja abihooned valmivad 2010. aastal.

Üliõpilasesindus saab suurürituste läbiviimiseks kasutada staadionit kahel päeval aastas (12 tundi).

Tallinna Tehnikaülikool ostab staadioni 25. aasta möödumisel linnalt tagasi.

http://sport.tipikas.ee/index.php?a=27

sanchez
14.08.09, 13:47

Ja miks see võrdlus peaks kohane olema, siis?

Rein
14.08.09, 13:54
Ja miks see võrdlus peaks kohane olema, siis?

Puust ja punane- Kaljust nad kauem igatahes pole mänginud, aga naturaalsel murul mängivad nad oma kodumaänge ikkagi.

kesa
14.08.09, 14:08

Sillamäe Kalev
ENSV
1957
1968-69
1973-91

EV
92-93/94
08-?

Nõmme Kalju
EV
1925-27
2008-?

Peeter I
14.08.09, 14:13
Noo ENSV ajal olid kõik staadionid siin murukattega.

Rein
14.08.09, 14:45
Noo ENSV ajal olid kõik staadionid siin murukattega.

Äkki sellepärast ei tahagi hr. Tehva kunstmurult lahkuda, sest see on sammuke lähemale ENSVle :p

-RoMaRiO-
14.08.09, 15:10
Ma arvan, et ega Kaljuski keegi selle üle õnnelik ei ole, et kunstil treenitakse ja mängitakse. See tegelikult väga kõvasti pärsib edasist arengut ning mängijate kehv seisundki sellest tingitud.

Aga ehk on lootust lähiaastatel läbi erinevate toetuste saada endale väljak.

sanchez
14.08.09, 16:08
Puust ja punane- Kaljust nad kauem igatahes pole mänginud, aga naturaalsel murul mängivad nad oma kodumaänge ikkagi.

Sa oled ikka ehe REIN! Neil on lihtsallt NÕUKA aegne pärand ehks taadion, aga kas see on parem kui kunstmuru... KAHTLEN!

sanchez
14.08.09, 16:09
Äkki sellepärast ei tahagi hr. Tehva kunstmurult lahkuda, sest see on sammuke lähemale ENSVle :p

Ehita see staadion valmis ja anneta Kaljule, küll nad seal, siis rõõmuga mängiks :D

Mister
14.08.09, 17:25

On see siis sinu meelest normaalne väljak? :p Enne kunstmuru kui selline väljak nagu Sillamäel :D

Even
14.08.09, 17:38
On see siis sinu meelest normaalne väljak? :p Enne kunstmuru kui selline väljak nagu Sillamäel :Dsu smailide järgi vaadates ei tea sa munnigi vist. sillamäe muru on täitsa normaalne, pole päris a le coq kuid hiiu kunstile teeb silmad ette.

sanchez
14.08.09, 17:45
su smailide järgi vaadates ei tea sa munnigi vist. sillamäe muru on täitsa normaalne, pole päris a le coq kuid hiiu kunstile teeb silmad ette.

vaevalt! seal ei tohiks üldse mängida!

Varikonto
14.08.09, 17:49
Vaikselt ootasin, et Nõmme kalju Felipe jookseb Eesti- brasiilia mängu ajal kollase särgiga staadionile ja hakkab söötu nõudma ja Kakale mingit oma plaani seletama

Oleks CV-sse saanud panna 1 maavõistulsmängu brasside eest ja oleks kohe mõnes euroopa tippklubis kah

sanchez
14.08.09, 18:07
Vaikselt ootasin, et Nõmme kalju Felipe jookseb Eesti- brasiilia mängu ajal kollase särgiga staadionile ja hakkab söötu nõudma ja Kakale mingit oma plaani seletama

Oleks CV-sse saanud panna 1 maavõistulsmängu brasside eest ja oleks kohe mõnes euroopa tippklubis kah

hehe, saab ka teistmoodi :D
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=216

PETSINHO
14.08.09, 21:42
su smailide järgi vaadates ei tea sa munnigi vist. sillamäe muru on täitsa normaalne, pole päris a le coq kuid hiiu kunstile teeb silmad ette.

Ehk on noormees käinud hiljaaegu seda muru kvaliteeti uurimas Sillamäel aga võin kinnitada, et Sillamäe - Nõmme viimasel mängul ei kannatanud see just eriti palju kriitikat. Pehmelt öeldes kehva oli. Loodetavasti seis seal praeguseks natukenegi paranenud. Kuidagigi A le coqiga võrrelda oleks ikka väga kohatu.

almar
16.08.09, 00:04
Algselt postitas almar

HOOAEG POLE VEEL LÄBI!
Täpselt, ple veel läbi ja seda räägitaxe hooaja lõpuni. selle aasta medal mida loodeti on kindlasti läinud. kuid siiski väga head üritused ja loodan et veel paremad Kalju poolt.

KASUTAVAD JA TÄPSELT NII PALJU KUI NENDE MÄNGIJATE TASE LUBAB!
Sellessuhtes vaidlen ikkagi vastu mix peavad istuma eesti noormängijad pingil kui mängivad brassid kes ple mänguhoos. ja siis liigse erutusega pannaxe neid veel juurde kui ML seadustik lubab?

3. ja mis see head teeb?

MIDA SEE HALBA TEEB? KAS SEE ON PAHA KUI ME NÄEME TEHNILIST JA ILUSAT JALGPALLI? NII MÕNIGI TRIKK ON KOHALIKELE KÜLGE JÄÄNUD JA SEE KÕIK ANNABA INULT JUURDE. JA KAS EE ON HEA KUI KÕIK KLUBID ON ÜHESUGUSED?

loomulikult on see hea et näidataxe trikke ja sambat, kuid kas see siis jääb lihtsalt meelde publikule, kellele see meelde jääb, sest mängijad platsil on ju võõrleegionärid. igal klubil peax olema oma identiteet minu arvates, kuid ei tea kas siis teha just selline et üx klubi toob brasse, teine sakslasi, kolmas austerlasi jne. pigem lihtsalt kodukandi värk.

MILLISTEST NOORTEST SA SIIS RÄÄGID? OSAD EI SAA ISEGI TEISE LIIGA TASEMEL HAKKAMA RÄÄKIMATA MEISTRILIIGAST. NENE KELLE TASE LUBAB SAAVAD KA MÄNGUAEGA. MIS ASENDUSEST SA RÄÄGID? KES LAHKUMAS ON?

minu teada ple kedai lahkumas peale Kalju uudist et alan lääb(vist oli nii) ja mis krdi jutt see on et noored saavad mänguaega, see ajab mind tõsiselt närvi. kuuldavasti ja tulemuste puhul on kalju noored mänginud igati hästi ja super tulemusi. keda on siis võetud ML koondisesse? NEEGRID; PUDILÕUAD MUIDUSÖÖJAD JA IMBETSILLID; kas siis on tõesti kahju võtta kalju noori ML-sse et saaksid kogemusi ja praktikat? tundub et hoida neid eemal on parem kui nad hakkavad äkki ohustama ML tiitlit:D

--andres--
16.08.09, 00:42
Ja lubatud ShopShop on 2 nädalat hilinenud.

xrip55
16.08.09, 00:43
Ja lubatud ShopShop on 2 nädalat hilinenud.

ai pagan.. Hilinenud??:eek:
ja ma arvasin, et see tuleb tuleval aastal:p

--andres--
16.08.09, 00:59
ai pagan.. Hilinenud??:eek:
ja ma arvasin, et see tuleb tuleval aastal:p

Ei tead, ei tulegi

sanchez
16.08.09, 01:51
tehke üks vein ja rahunege maha... Jätate endast labase mulje, aga see vist ongi taotluslik :D

Vahkito
16.08.09, 21:25
Suured tänud Tartut kylastanud pantritele! Kui ikka vastasmeeskonnal on kah häälekas fännklubi kohal on ka endal palju huvitavam. Au ja kiitus teile! Yritame ka ise teile sel hooajal teistkorda kylla tulla. Või tegelt me ju lausa peame tulema, sest võidetud Bock vajab joojaid :-D

-RoMaRiO-
16.08.09, 21:42
Huvitava kokkusattumusena muutub Kalju mäng alati paremaks, siis kui härra solaarium puhkama läheb, kohe ei tekkinud kah väga kartust, et ehk hoopis meile lüüakse.

Ja duubli kehv olukord teeb kah muret, oleks ülimalt vajalik, et noored saaks Esiliigas tugevaid mänge, aga praegust tabeliseisu arvestades seda vaevalt juhtub. ja noh ega ei saagi juhtuda, kui 12-13 meest kohal. Nimekirjas mehi on, esindusest saab kah võtta, aga ju siis selline asi tähtsusetu.

tiriam
16.08.09, 23:23
Ja duubli kehv olukord teeb kah muret, oleks ülimalt vajalik, et noored saaks Esiliigas tugevaid mänge, aga praegust tabeliseisu arvestades seda vaevalt juhtub. ja noh ega ei saagi juhtuda, kui 12-13 meest kohal. Nimekirjas mehi on, esindusest saab kah võtta, aga ju siis selline asi tähtsusetu.

aga äkki duubli noorte tase ei vea välja, et ennast esiliigasse murda?

-RoMaRiO-
16.08.09, 23:48
aga äkki duubli noorte tase ei vea välja, et ennast esiliigasse murda?

Praegune olukord seda muidugi näitab jah, aga kurb on kohalkäivate noormeeste arv. Nii on väga raske mänge võita, kui treener ei saa mängu uut lisajõudu tuua ning varieerida. iga vend, kes kohale tuleb, saab mängida.

emergencyexit
17.08.09, 20:01
Balti liigas saime siis Liepaja Metalurgs'i

-RoMaRiO-
17.08.09, 20:48
Vastane on väga kõvast puust, kui kodus suudame normaalse tulemuse välja mängida, siis liigume kindlasti ka Liepajasse.

Viimastel hooaegadel on piirdutud hõbemedaliga, praegu jagatakse liidrikohta Ventspilsiga, kes on juba Euro Cupile pääsu taganud, seega võidukohustust Kaljul ei ole, või noh BL-s poleks kellegiga, kui ei saanud jagu Läti viiendastki.

Mäng vast Lillekülas?

emergencyexit
17.08.09, 20:52
Arvatavasti peaks nagu olema, Hiiul vaevalt toimub. Loodab jah, et kodus normaalne seis alla mängida, oleks põhjust lätti minna jälle :D

CM
17.08.09, 22:00
Uskuda võib alati ja pall on ümmargune, kuid reaalselt ei ole Kaljul šanse võita Liepajat

-RoMaRiO-
17.08.09, 22:04
Uskuda võib alati ja pall on ümmargune, kuid reaalselt ei ole Kaljul šanse võita Liepajat

Meil on tiimil siiski võitjamentaliteet, nii et tulgu meile vastu kasvõi Barcelona ;)

Taux007
17.08.09, 22:08
Tõepoolest, nüüd juba on tunda, et Kalju täht on kustuma hakanud. Kas leiate veel pauerit tugevaks lõpuks? (Noh, sesmõttes lõpp, et praegu veel oleks võimalik nii mõnigi kätte saada ja järgmine aasta Euroopa minna)

Mister
17.08.09, 22:10
Tõepoolest, nüüd juba on tunda, et Kalju täht on kustuma hakanud. Kas leiate veel pauerit tugevaks lõpuks? (Noh, sesmõttes lõpp, et praegu veel oleks võimalik nii mõnigi kätte saada ja järgmine aasta Euroopa minna)

Meie täht on alles süttimas ;)

Taux007
17.08.09, 22:15
Kuidas muidu uued poisid ennast näidanud on? Shuhunau (:D) ja Rafael

emergencyexit
17.08.09, 22:25
No Vitali on olukordi tekitanud, ära aga ei oska lüüa nagu näha. Rafael seevastu on täesti varju jäänud, kirjeldas ta ju ennast kiire ja tugeva löögiga mängijana, kuid noh, ei ole ta midagi nii super minu arust. Tsenderdused on tal muidu suhteliselt head.

Taux007
17.08.09, 22:33
Ühesõnaga paljuhaibitud Rafael ja Maccari ei ole tegelikult midagi head ja Vitali on nagu ennast paremast küljest näidanud kui arvati?

Varikonto
17.08.09, 22:58
Pole hullu jaanuariks vaatate veel " youtube Raafaeleid"
peace:cool:

emergencyexit
18.08.09, 00:15
No eks vaatab, äkki Rafa suudab head mängu näidata, anname natuke aega veel :D

rallikas
18.08.09, 16:03
Järgmine karikamäng taas kodusel Hiiu staadionil.

Nõmme JK Kalju vs.Tallinna JK Kotkad - Viljandi JK Tulevik II vs.Tallinna FC Twister võitja

emergencyexit
18.08.09, 16:38
Loosiga on sel hooajal ikka vedanud meil peaks mainima

...Jumal...
18.08.09, 19:06
Sattusin pooljuhuslikult Nõmme JK Kalju kodulehele ja tundsin huvi, et kes meeskonnas mängivad, aga esimese kahe sekundi jooksul hakkas kohe silma kaks viga. Lisatud ei olnud Janno Hermansoni ja eemaldatud ei olnud Liivo Leetmad. Koduleht pidi teil ju pidevalt uuenema ja sealt pidi uut infot saama, et see oleks üks suhtlusvorm fännide ja klubi vahel. Paistab aga sedaviisi, et läheb nii nagu paljudel eesti vutiklubidel kes oma kodulehekülge uuendavad iga hooaja alguses v.a siis liigatabel. Sry poisid-kaljufännid, aga see teie koduleht ei ärata niimoodi usaldust.

odralauk
19.08.09, 00:25
kodulehel on osad asjad jah sittasti, nagu ntx kaljuIII pole midagi põmst seal, kalju II kohta on ka eelmise aasta koosseis, ja shopShopi ka pole ikka!
aga muidu on kalju koduleht disainilt teistest üle, uudiseid tuleb ka pidevalt, ja mitte ainult liigamängude kokkuvõtted.

elx
19.08.09, 13:41
kodulehel on osad asjad jah sittasti, nagu ntx kaljuIII pole midagi põmst seal, kalju II kohta on ka eelmise aasta koosseis, ja shopShopi ka pole ikka!
aga muidu on kalju koduleht disainilt teistest üle, uudiseid tuleb ka pidevalt, ja mitte ainult liigamängude kokkuvõtted.

minu arvates see disain küll midagi nii üle pole - samasugune aegunud - kehvalt jälgitav, lihtsalt reklaami hakkab rohkem silma, kuid ma ei käi ju kodulehekülgedel reklaami pärast:P

PraS
19.08.09, 20:20
minu arvates see disain küll midagi nii üle pole - samasugune aegunud - kehvalt jälgitav, lihtsalt reklaami hakkab rohkem silma, kuid ma ei käi ju kodulehekülgedel reklaami pärast:P

Kuuldavasti Florakad panevad ka varsti saidi ülesse. Vahepeal oli isegi testimiseks üleval olnud. Ise pole näind, kuid loodetavasti õnnestub paremini kui EJL värk :D

PETSINHO
21.08.09, 15:39
Viljandi suutis vaieldamatu liidriga viigi teha ja Kalju tartust napi võidu saada. Homme on tõetund käes, kuhugi enam taganeda pole ja Tuleviku vastu aitab ainult võit.
Ja fännid on ka ühtsemad, kui ei kunagi varem ja kuuldavasti lausa uue repertuaariga väljas seekord. Tundub, et elamus on garanteeritud.

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=221

.

vpiigo
21.08.09, 16:04
tulge laulge oma hääl lahti täna kell 19:00 kui Kalju 2 võitleb Kaitseliit Kaleviga. Kaitseliidu ridades võib näha nii mõndagi endist kaljukat...

PETSINHO
21.08.09, 16:06
tulge laulge oma hääl lahti täna kell 19:00 kui Kalju 2 võitleb Kaitseliit Kaleviga. Kaitseliidu ridades võib näha nii mõndagi endist kaljukat...

Siinkohal ma teeksin fännidele juba üleskutse tulla kell 18.00 Hiiule, kui Kalju 96 kohtub Floraga;)

Mister
21.08.09, 17:03

Tuleme :) Aga hääl on meil alati lahti :D ja võibolla täna hoiame oma häält homseks mänguks kus näitame, kes on parimad fännid ja miks me seda oleme! :)

Odras
21.08.09, 18:51
"PETSINHO:.... Tundub, et elamus on garanteeritud."

Kulla kallis lugupeetud Peeter. Selline asi ei saa mitte teps tunduda. See ongi garanteeritud nähes pantrite viimaste mängude ühtekuuluvust ja 90. minutiks erimeelsuste unustamist. Homme teeme sellist müra, et Nikolai von Glehn hakkab isegi hauas end ümber pöörama, kuna ei saa enam magada.

sanchez
21.08.09, 19:31
"PETSINHO:.... Tundub, et elamus on garanteeritud."

Kulla kallis lugupeetud Peeter. Selline asi ei saa mitte teps tunduda. See ongi garanteeritud nähes pantrite viimaste mängude ühtekuuluvust ja 90. minutiks erimeelsuste unustamist. Homme teeme sellist müra, et Nikolai von Glehn hakkab isegi hauas end ümber pöörama, kuna ei saa enam magada.

Von Glehn on ammu juba statale lähemale kaevunud ;)

Even
21.08.09, 22:21
peen nõmme huumor siin

HaTe
21.08.09, 22:56
Oh Issand,naljanumber!

PETSINHO
21.08.09, 23:13
Kalju - Tulevik mängul peaks tulema Pantrite poolt Eesti esmaesitlusele üks tuntumaid fännilaule maalilmas horto magiko. Eks ole näha, kuidas tuunitud versioon kõlab :D

http://www.youtube.com/watch?v=u0rMe2Vyb9E

.

vpiigo
21.08.09, 23:21
Korvpall pidi ju nõme ja paha olema ja memmekate mäng-aga tundub et laule võib võtta kyll:):)

HaTe
21.08.09, 23:32
Kommertsiga vaja ju kaasas käia,kas siis sa seda ei teadnugi?

xrip55
21.08.09, 23:37
Tra. Mul tundub, et te olete kadedad, et te ise selle peale ei tule...

PETSINHO
21.08.09, 23:42
Korvpall pidi ju nõme ja paha olema ja memmekate mäng-aga tundub et laule võib võtta kyll:):)

http://www.youtube.com/watch?v=z3XIG96hp0Y&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=QZMS0xw7ByU
http://www.youtube.com/watch?v=BnGuxT6GczM&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=lYPiX6hgktk
http://www.youtube.com/watch?v=h14k_Ua-UOM

elx
21.08.09, 23:49
aga milleks kade olla? igaühel on ju võimalus see enda poolt ka kasutusele võtta, sega pole ju kadetsemiseks põhjust.

xrip55
21.08.09, 23:54
aga milleks kade olla? igaühel on ju võimalus see enda poolt ka kasutusele võtta, sega pole ju kadetsemiseks põhjust.
ei no aga need kes enne mind postitasid nende jutt oli ju selline..

Mister
22.08.09, 00:21

Muidugi on nad kadedad :p

Ja ma tõesti loodan, et peale selle laulu kasutusele võtmist ei hakka jälle kõik Meistriliiga meeskondade fännid seda kasutama. Pipi lauluga oli nii, kõigepealt hakkasime meie seda laulma ja nüüd laulab seda juba 3 fännirühma. :cool:

PETSINHO
22.08.09, 00:27

Ja ma tõesti loodan, et peale selle laulu kasutusele võtmist ei hakka jälle kõik Meistriliiga meeskondade fännid seda kasutama. Pipi lauluga oli nii, kõigepealt hakkasime meie seda laulma ja nüüd laulab seda juba 3 fännirühma. :cool:

Ära ole ise kade, jaga ikka teistega ka head kraami :D
Ema ütles mul ikka, et mängusõpru tuleb hoida :p

BiGFaN
22.08.09, 01:06

ahahahah kalju kalju...horto magico me laulasime sillamael viimasel korral(vene keeles)

http://www.youtube.com/watch?v=u0rMe2Vyb9E&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Eforum%2Efclt%2Epri%2Eee%2F viewtopic%2Ephp%3Ff%3D12%26t%3D13&feature=player_embedded

seda aga inultt vene keeles...=) floral ja galatasrayil tahame laulda ka..;)

Don`t worry be happy=)

HaTe
22.08.09, 01:15

Nagu uuesti ütlen,ei ole minu kõrvad ealeski kuulnud,kunas teie Pipit laulate:)

Mister
22.08.09, 01:42
ahahahah kalju kalju...horto magico me laulasime sillamael viimasel korral(vene keeles)

http://www.youtube.com/watch?v=u0rMe2Vyb9E&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Eforum%2Efclt%2Epri%2Eee%2F viewtopic%2Ephp%3Ff%3D12%26t%3D13&feature=player_embedded

seda aga inultt vene keeles...=) floral ja galatasrayil tahame laulda ka..;)

Don`t worry be happy=)

Haha No pole hullu :D
Üks versioon eesti keeles (meil) ja teine versioon vene keeles (teil) ei tee ka paha :D

HaTe: Nojah, aga igatahes me oleme seda pikka aega laulnud. Võibolla pole teiega mängudel seda teinud või on väga pasasti välja kukkund :p

Eugen
22.08.09, 02:13
Kalju - Tulevik mängul peaks tulema Pantrite poolt Eesti esmaesitlusele üks tuntumaid fännilaule maalilmas horto magiko. Eks ole näha, kuidas tuunitud versioon kõlab :D

http://www.youtube.com/watch?v=u0rMe2Vyb9E

.

Mitte paha pärast,aga huviga ootaks ka videomateriaali selle kohta,kuidas näeb välja Pantrite versioon sellest laulust ,eriti pärast Panathinaikose videot vaadates.

jkddp
22.08.09, 03:32
Kui m a muidu mängule ei jõua siis seda laulu tahan ma nüüd küll kuulda!

Mister
22.08.09, 03:39
Ärge liialt ka erutuge :D Homme teeme me kogunemisel peaproovi ja sellest ka järeldame, kas ikka laulame seda. Aga laul tuleb 90% tõenäosusega esitusele :) Kui teha, siis ikka korralikult!

PETSINHO
22.08.09, 09:43
Ärge liialt ka erutuge :D Homme teeme me kogunemisel peaproovi ja sellest ka järeldame, kas ikka laulame seda. Aga laul tuleb 90% tõenäosusega esitusele :) Kui teha, siis ikka korralikult!

Ärge nüüd vedelaks lööge, pool rahvast tuleb puhtalt selle laulu pärast juba staadionile :D

kriitikameel
22.08.09, 10:44
Pipi on ju teadupärast ka üks mäng, mille reegleid mina päris täpselt seletama ei hakka. Kas nüüd tuleb välja, mis klubid on tegelt pipimänguga tegelejad ja ms klubid jalgpalliga.
Mehed, laulge ikka jalgpallist!

Raoy
22.08.09, 11:01
Mitmel pool on ju fännidel ühiseid laule, mis mõte selle üle vaielda kelle laul on? Las laulavad need kellel hästi välja tuleb :)

elx
22.08.09, 12:47
Ja ma tõesti loodan, et peale selle laulu kasutusele võtmist ei hakka jälle kõik Meistriliiga meeskondade fännid seda kasutama.

aga miks mitte? teie võtate ju kümnete teiste fännirühmade laulu üle, miks ei või kõik ülejäänud Eesti fännirühmad sama teha? Aga mis puutub seda ettekannet, siis kindlasti võtke asi täna kavasse - plaanin asja täna kaema tulla, seega kandke ikka ilusti ja ette!;)

elx
22.08.09, 12:49
Pipi on ju teadupärast ka üks mäng, mille reegleid mina päris täpselt seletama ei hakka. Kas nüüd tuleb välja, mis klubid on tegelt pipimänguga tegelejad ja ms klubid jalgpalliga.
Mehed, laulge ikka jalgpallist!
.. ja siis tulen mina.. üleni valges:P

Mister
22.08.09, 13:12
aga miks mitte? teie võtate ju kümnete teiste fännirühmade laulu üle, miks ei või kõik ülejäänud Eesti fännirühmad sama teha? Aga mis puutub seda ettekannet, siis kindlasti võtke asi täna kavasse - plaanin asja täna kaema tulla, seega kandke ikka ilusti ja ette!;)

No me anname endast parima! :D

Mehhanisaator
22.08.09, 14:24

Tehke kindlalt videomaterjal ka, ei tea kas jõuan kaema seda:)

Mister
22.08.09, 14:28
Tehke kindlalt videomaterjal ka, ei tea kas jõuan kaema seda:)

Võibolla video teeme mõni järgmine mäng, kuna täna siiski esmaettekanne :D Video võiks siis teha kui laul ikka 100% küps on.

Mehhanisaator
22.08.09, 14:38
Võibolla video teeme mõni järgmine mäng, kuna täna siiski esmaettekanne :D Video võiks siis teha kui laul ikka 100% küps on.

Jookseb see laul ültse Eesti keeles hästi riimi?

Mister
22.08.09, 20:05
Jookseb see laul ültse Eesti keeles hästi riimi?

Meil tuli täna väga hästi välja ;) Mitu korda laulsime, aga natuke toores on ta ikka :D

Mäng oli suhteliselt kohutav. Esimesel poolajal oli Kalju jube mis jube, lahendused olid idiootsed ja kaitse eksis päris tihti. Peale Savitski punast mäng elavnes, Kalju hakkas väga ilusti mängima ja kõva pressing oli, aga seda ei osatud ära kasutada ja löödi kõigest üks värav. Julgen väita, et man of the match (Kalju poolelt) oli raudselt Martin Hurt :)

jkddp
22.08.09, 20:28
Eemalt kuuldes oli laul esimese esituse kohta talutav - mõnest sõnast oli raske aru saada. Nagu aru saan loeti tekst maha. Samas eeltööd oli piisavalt tehtud. Väga elav laul oli teistega võrreldes!

Esimesel poolajal ei olnud midagi vaadata. tuleviku press oli suht tugev. 2. poolaja algul oli asi juba vastupidi ja lõpus olukord suht tasavägine. mõned minutid veel ja vast oleks mõni värav veel kukkund

Mõnuagent 007
22.08.09, 20:57
Ma ka vaatasin, et on mingi laul, millest ma midagi aru ei saanud. Äkki tuli see sellest, et esilaulja oli küll kõva häälega, aga kehva diktsiooniga - ei tea. Mäng oli nagu ikka Eestis, selja taga rääkis Aavo Sarap mingi üliemotsionaalse Kalju asjapulgaga, kuda Pohlakul puudub südametunnistus ja paar inimest kõrval istus mingi vinge dekolteega ilus tüdruk - tegin ka pilti, aga telefon laeb. Laulu, mängu, seljataguste professorite ja dekoltee võitluses võitis dekoltee, mis sai minult kõige enam tähelepanu.

elx
22.08.09, 21:04
Laul oli jah veel veidi halva kokkulaulmisega, seega oli tõsiseid raskuseid, et üldse midagi aru saada, kuid ehk see aja pikku paraneb.

emergencyexit
22.08.09, 21:39
Ikkagi esmaesitus, eks tuleb järgmine kord paremini. Mäng oli 1 poolaeg muidu suht kaki. Peale Savitski punast aga Kalju mäng elavnes(seda on minu arust veel juhtunud, et peale punast mäng paraneb, nt euromängul), kuigi kahjuks ainult 1 värav. Võitu oleks ju vaja olnud :/

salajane33
22.08.09, 21:54
Kuidas Teever oli?

-RoMaRiO-
22.08.09, 22:00
kaks sõrme püsti, ma ütlen.

lahe, et mingi laul saab enam kõneainet kui mäng, aga no see oli nii mõttetu mäng, tähendab Kalju tavapärane, kus tempo on sama nagu III liigas ning palli surmatakse 5m endast eemale.

türa, kas on raske ennast I p.a kohe kokku võtta, ma ei tea kui palju on esimesel poolajal nii mängitud. eks ise jobud kah, et ära ei löönud, aga I p.a oleks pidanud jääma 3 v 4:0 viljandile kah.

ja liiga järgi võib Euro koha ära unustada, praeguses majanduslikus olukorras üpris lahe värk ju. mis tähendab, et peale selle et finantsi pole, pole ka materjali. lahe ma ütlen.

sanchez
22.08.09, 22:27
Esimene poolaeg oli alla igasugust arvestust, treenerit pole siin vaja süüdistada, sest mängijad on väljakul, aga teine poolaeg oli jällegi väga hea!

Ma olen tähele pannud, et Kalju mängib vähemuses paremini... Getulio peaks seda arvesse võtma ja alati esimesel poolajal alustama kümne mehega, siis teisel poolajal üks juurde ;)

Kohtunikud... no andke andeks... see on ju naljanumber!

aanvaller
22.08.09, 22:32
Balti liigaks võtke vähemalt ennast kokku, tuleb välja et Meistriliigas seda te enam ei suuda!
Uus liiga - uus algus.

Katzuu
22.08.09, 23:22
igati positiivne ,et te viitsite nende lauludega nii palju mmässata ja laulate ,aga kahjuks ma sain ainult paarist üksikust sõnast jalausest aru ."ahhoi" "Nõmme Kalju we love you vms" .

-RoMaRiO-
22.08.09, 23:25
igati positiivne ,et te viitsite nende lauludega nii palju mmässata ja laulate ,aga kahjuks ma sain ainult paarist üksikust sõnast jalausest aru ."ahhoi" "Nõmme Kalju we love you vms" .

Siis ju superluks, sest teie lauludest ma ei saanud üldse miskit aru :)

okok, mitte paha pärast, ei saanud lihtsalt mainimata jätta.

Katzuu
22.08.09, 23:39
Siis ju superluks, sest teie lauludest ma ei saanud üldse miskit aru :)

okok, mitte paha pärast, ei saanud lihtsalt mainimata jätta.

äkki sellep ,et me ei laulnudki (I) :D:D FEIL !!

PraS
22.08.09, 23:50
Pilti ka - http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=17&lang=est

Kui mängust rääkida siis esimese poolajal Tulevik oli kordades teravam kui Kalju.Taar tegi ka mis tahtis Kalju poolikute vastu mängu esmisel poolel, kuid teisel poolajal oli jälle Kalju parem.

Kõiv lihtsalt oli väga väga kehv täna. Selge punase jättis andmata Felipele. Siis palju olukordi vilistas kiunumise peale. Eksis mõlemale poole.

Fännid tegid ka Kaljul vahepeal nalja hüüdes, et Tln Kalev mängib ka paremini kui Kalju.

Mister
22.08.09, 23:56

Fännid tegid ka Kaljul vahepeal nalja hüüdes, et Tln Kalev mängib ka paremini kui Kalju.

Seda hüüti siis, kui lugupeetud Aavo Sarap mängult lahkuma hakkas :D

HABE
23.08.09, 00:02

Kui mängust rääkida siis esimese poolajal Tulevik oli kordades teravam kui Kalju.Taar tegi ka mis tahtis Kalju poolikute vastu mängu esmisel poolel, kuid teisel poolajal oli jälle Kalju parem.

Kõiv lihtsalt oli väga väga kehv täna. Selge punase jättis andmata Felipele. Siis palju olukordi vilistas kiunumise peale. Eksis mõlemale poole.

Järgmine laupäev ole seda näha kumb paremini mängib:D Tallinna Kalev vs Nõmme Kalju.
Kas Anti Kõlu mängib see mäng ka ehk kas Kõlu mängib Nõmme Kalju vastu???

HABE
23.08.09, 00:05
Kuidas Teever oli?

Kuidas Teever mängis? Kuidas Teever mängis?
Peale igat mängu tuleb selline küsimus siia foorumisse, MIKS??? Tule mängule ja vaata kuidas Ingemar mängib. Teever on Nõmme Kaljus üks meeskonna liidritest ja see paistab välja ka väljakul.

-RoMaRiO-
23.08.09, 00:06
Järgmine laupäev ole seda näha kumb paremini mängib:D Tallinna Kalev vs Nõmme Kalju.
Kas Anti Kõlu mängib see mäng ka ehk kas Kõlu mängib Nõmme Kalju vastu???

Arvestades täna toimunud koertenäitust Kalevi Keskstaadionil, siis loodame et koerte väljaheited saavad laupäevaks koristatud ning meie "professionaalsed" pallurid on mänguvalmis.

Soovitan kõigil panna raha Kalevi peale! Koef peaks ilus olema, samas mitte liiga ebareaalne.

Taux007
23.08.09, 00:14
Mario, mis on juhtunud, alguses toetasid ja kõike, kuid nüüd oled täiesti vastane?

-RoMaRiO-
23.08.09, 00:26
Mario, mis on juhtunud, alguses toetasid ja kõike, kuid nüüd oled täiesti vastane?

Ma ei tea, midagi ei ole juhtunud, lihtsalt ei ole mõtet sellises olukorras endale sisendada, et kõik on hea ja kanda roosasid prille. Ma ise olin veel eelmine hooaeg täpselt samamoodi, ükskõik mis otsus või käik tuli, kõik tundus õige ja suurepärane, et aga asjadest paremini aru saada, on vaja fänlusega mõned aastad tegeleda. Enamus meist kahjuks sinnamaale jõudnud veel ei ole, aga see selleks.

Ehk tõesti tundub, et ma olen jube kriitiline ja mida iganes, aga ise peaksin enda juttu veidikene pessimistlikuks realismiks. Mind teeb kurvaks see, kui ma terve nädala ootan mängu, tihti mängueelse päeva ööl ei saa undki, sest mängu ärevus on sees, terve päev tegelen mänguks tuju loomisega ning siis kallid jalgpallurid lihtsalt ei viitsi mängida.

Terve hooaeg järjekindlalt usud, et läheb paremaks ja nüüd läheb kindlalt paremaks, aga imo oleme samas seisus, mis hooaja algul. Mängupilt on sama kole, nüüd on meil ründajad, aga kahjuks võrgud nagu sahisenud ei ole (Kuressaares löödud koll ei lähe arvesse). Ingemar on küll super vend, aga Vitali no ta on küll lahe vend ja särki-värki, aga kaua ta aega vajab, hooaja lõpuni?

Praegusel juhul kuuldavasti plaanis klubi järgmine hooaeg väga viisaka satsi luua, aga sellises olukorras on veidikene raskendatud tuua häid mängijaid ainult Eesti liigat siia mängima (ma tõsimeeli ei usu, et me Metalurgsile suudame vastu astuda)

Aga ok, küll kõik läheb paremaks ning ehk järgmine kord võidame mängijaid, keda Flora ei soovi :)

Alarikh
23.08.09, 00:55

Kohe tuli meelde kuidas ta meeldis Kaljukatele Maarjamäel, meile Viljandis, ja jälle kirjutatakse kui sitt... vabandust, kehv ta oli. Kollektiivne eksimus või tendents? Mu isiklik arvamus on see, et Kõiv oli saadetud Meistriliigat teenindama karistusena meie pattude eest.

Mõnuagent 007
23.08.09, 01:50
kallid jalgpallurid lihtsalt ei viitsi mängida.

Mu üks tore töökaaslane ütles nende brasside kohta, et nad joovad isegi eestlase kohta liiga palju ja seda töökaaslast ma usaldan.

Nahkpea
23.08.09, 13:30
Kalju teemas on alati kolm leeri: asjatut kriitikat tegevad, konstruktiivsed kriitikud ja nn Roosa leer, kes rinna paljaks kiskudes alati oma emaklubi otsuste-tegude eest tulle viskuvad ning esimest kahte leeri ühte patta "tüüpilised vinguvad eestlased" topivad.

Igav siin teemas kunagi ei hakka. :D

Cat
23.08.09, 14:10
Minu fotod: JK Nõmme Kalju vs JK Viljandi Tulevik (http://www.flickr.com/photos/-catherine/sets/72157622117313502/), slideshow (http://www.flickr.com/photos/-catherine/sets/72157622117313502/show/)

Katzuu
23.08.09, 14:16
Minu fotod: JK Nõmme Kalju vs JK Viljandi Tulevik (http://www.flickr.com/photos/-catherine/sets/72157622117313502/), slideshow (http://www.flickr.com/photos/-catherine/sets/72157622117313502/show/)

väga head pildid ;) !

sanchez
23.08.09, 16:32
Kohe tuli meelde kuidas ta meeldis Kaljukatele Maarjamäel, meile Viljandis, ja jälle kirjutatakse kui sitt... vabandust, kehv ta oli. Kollektiivne eksimus või tendents? Mu isiklik arvamus on see, et Kõiv oli saadetud Meistriliigat teenindama karistusena meie pattude eest.

kõiv meeldis maarjamäel kaljukatele? ära rohkem peale võta....

elx
23.08.09, 16:49
ilmselt tahtis ta selle "meeldis" jutumärkidesse panna - ülejäänud lõigust loeb vähemalt nii välja.

sanchez
23.08.09, 17:06
Kohtunike on piisavalt, aga millegipärast pannakse Kalju mängudel ekoguaeg neid kes alati suudavad mingi jama kokku keerata... Imelik pole?

Raoy
23.08.09, 17:23
On ikka imelik. Alati tehakse Kaljule liiga, muidu poisid mängivad jube hästi aga näed jälle kohtunik teeb ära. :)

sanchez
23.08.09, 17:35
On ikka imelik. Alati tehakse Kaljule liiga, muidu poisid mängivad jube hästi aga näed jälle kohtunik teeb ära. :)

See on tüüpiline jalgpalliliidu töötaja kommentaar. Ära raiska aega ja kirjatähti.

Rein
23.08.09, 17:38
Ma arvan ka, et kui Pohlak paneks normaalsed vennad Kalju mänge vilistama, siis tuleksid nad ka Eesti meistriks.
Sitapeadest kohtunikud imevad vilinaga!!!

sanchez
23.08.09, 18:02
Ma arvan ka, et kui Pohlak paneks normaalsed vennad Kalju mänge vilistama, siis tuleksid nad ka Eesti meistriks.
Sitapeadest kohtunikud imevad vilinaga!!!

Ei pea meistriks tulema, aga saaks jalgpalli mängida ja vaadata ilma, et keegi hinge s***b.

käbi
23.08.09, 18:43
Ei pea meistriks tulema, aga saaks jalgpalli mängida ja vaadata ilma, et keegi hinge s***b.
Täpselt oleks normaalsed kohtunikud, oleks saand kalju mitu korda juba vähemuses mängida, neil läheb siis alati paremini.

-RoMaRiO-
23.08.09, 18:51
Kui mängijatel pole motivatsiooni juba 5-10 mängu esimesel poolajal JALGPALLI mängida, siis ei vääritagi korralikku kohtunikku.

Minu arust oli kohtunik küll eile täiesti erapooletu, või mis otsus siis erapooletu ei olnud? Penalti oli täiesti puhas käega mäng - 100% penalti. Punane kaart võis olla tõesti nii ja naa, kuid arvestades sellele eelnenud olukorra segadust, siis lausa paras. Täpselt analoogne Levadia mänguga.

Ja siis kui Felipe ja Sillaste mõlemad kaardi said, oleks võinud Felipelegi vabalt punase anda. Täiesti idiootne tegu, mille tulemusena jääb vs Kalev kah vahele.

Erapooletult kehv vile oli lihtsalt.

sanchez
23.08.09, 18:51
Täpselt oleks normaalsed kohtunikud, oleks saand kalju mitu korda juba vähemuses mängida, neil läheb siis alati paremini.

Kusjuures see ei puuduta ainult Kaljt, samad probleemid on kõigil.
Aga tuleb tunnistada, Kalju mängib kümnekesi paremini :)

Silver
23.08.09, 19:00
Mina ütleks eilse mängu kohta nii: Kalju oli üllatavalt sitt, vähese motiveeritusega ning ükskõikselt olematu mängupildiga. Tulevik seevastu mängis esimene poolaeg korralikku jalgpalli, võitu kingiti kandikul, aga seda ei tahetud. Teine poolaeg oli seis vastupidi - kümnemeheline Kalju mängis täiskoosseisus Tuleviku iga nurga alt üle. Nagu Tuleviku fännid ütlesid: poisikesed vs täismehed. Selline vastasseis oli. Tulevik ei kasutanud ideaalset võimalust ära Hiiul võita. Viik oli igatpidi ütlemata igav ja kehv tulemus.

Nahkpea
23.08.09, 19:19
Kohtunike on piisavalt, aga millegipärast pannakse Kalju mängudel ekoguaeg neid kes alati suudavad mingi jama kokku keerata... Imelik pole?

Imelik tõesti, kogu maailm on Kalju vastu. Vaesekesed.

Ma ei väida, et pole olnud vilesid teie kahjuks, kuid seda saab väita iga mingit klubi toetav jalgpallifänn, olgu see Flora, Levadia, Kuressaare või Transi oma.

Asi pole mingis üleüldises vandenõus Kalju vastu, vaid meie kohtunike kesises tasemes. Sinna pole lihtsalt mitte midagi parata. Jääb vaid loota, et tehtud vigadest õpitakse.

salajane33
23.08.09, 19:21
Kuidas Teever mängis? Kuidas Teever mängis?
Peale igat mängu tuleb selline küsimus siia foorumisse, MIKS??? Tule mängule ja vaata kuidas Ingemar mängib. Teever on Nõmme Kaljus üks meeskonna liidritest ja see paistab välja ka väljakul.

Enne ei tule, kui väravaid hakkab lööma :D

-RoMaRiO-
23.08.09, 19:27
.Asi pole mingis üleüldises vandenõus Kalju vastu, vaid meie kohtunike kesises tasemes. Sinna pole lihtsalt mitte midagi parata. Jääb vaid loota, et tehtud vigadest õpitakse.

Aga kas kohtunike tase on siis siinsete mängijate tasemest nii palju nõrgem? Ma küll ei ütleks, kui mängijad eksivad pidevalt palli surmamise ning sööduga, siis võivad ka kohtunikud eksida. Kõik on balansis, kohtunikud on täpselt sama head kui mängijad.

Nahkpea
23.08.09, 19:48
See on tegelikult rumal väide, et kohtunikud on täpselt nii head kui head on mängijad. Ei ole nii.

Kohtunike probleem ei vaeva mitte ainult Eestit vaid kogu maailma. Probleemi alge on seal, et kui mängijad on professionaalid, peaks seda ka kohtunikud olema. Ja ma tegelikult olen sellega täiesti päri, sest amatöörkohtunikud jäävad alati sammukese võrra maha elukutseliste mängijate professionaalsusest.

Eestis oleks see muidugi mõeldamatu, et meil hakkaks mingid profikohtunikud vilistama. Seetõttu jääme alati amatöörjalgpalli kõrval, mis ka kunagi Meistriliigast ei kao, amatöörvilet nägema-kuulma.

Ja no ega meie kohtunikel mingit teab mis vastutust ka pole. Teeb kehva vilepartii, saab ehk kuskil kriitikat ja vilistab järgmine nädal jälle. Keda sinna ikka asemele panna on. Ega meil neid kohtunikke puu otsas ei kasva.

-RoMaRiO-
23.08.09, 20:30
Inglismaal peaks olema minu teada ainukesed professionaalidest kohtunikud, aga seda et nende tase nüüd näiteks rootslastest parem on, ma küll väita ei julge. Esmalt tuleb meelde kui Howard Webb (oli vist tema?) suurvõistlusel 3 kollast kaarti jagas.

rallikas
23.08.09, 20:32
Inglismaal peaks olema minu teada ainukesed professionaalidest kohtunikud, aga seda et nende tase nüüd näiteks rootslastest parem on, ma küll väita ei julge. Esmalt tuleb meelde kui Howard Webb (oli vist tema?) suurvõistlusel 3 kollast kaarti jagas.

Graham Poll, 2006 MM Austraalia - Horvaatia.

Nahkpea
23.08.09, 20:44
Inglismaal peaks olema minu teada ainukesed professionaalidest kohtunikud, aga seda et nende tase nüüd näiteks rootslastest parem on, ma küll väita ei julge.

Asi polegi niivõrd selles, et kas nende tase koheselt hüppeliselt kasvab, vaid selles, et professionaalsusega kaasneb VASTUTUS.

sanchez
24.08.09, 00:30
Asi polegi niivõrd selles, et kas nende tase koheselt hüppeliselt kasvab, vaid selles, et professionaalsusega kaasneb VASTUTUS.

see oli hea seisukoht.

-RoMaRiO-
24.08.09, 00:35
Huvpärast vaatasin, missuguseid Kalju mänge on kohtunik Kõiv vilistanud.

17.03 Kalju - Viljandi 1:1 (Novikovile üpris kaheldav punane)
11.04 Kalju - Levadia 1:2 (4 minutit enne lõppu väga kaheldav penalti)
23.05 Kalju - Trans 1:2 (midagi saatuslikku VIST ei teinud)
22.08 Kalju - Viljandi 1:1 (mänguliselt ülimalt kaheldav punane)

ehk pole mõtet tonti otsida sealt, kus seda ei ole, aga huvitav kokkusattumus küll.

Martin
24.08.09, 09:45

Ma soovitan teiste kohta samasuguse tabeli teha, siis leiate pugejad üles ja võite nendes mängudes täiega raiuda :love:

elx
24.08.09, 10:51

17.03 Kalju - Viljandi 1:1 (Novikovile üpris kaheldav punane)
11.04 Kalju - Levadia 1:2 (4 minutit enne lõppu väga kaheldav penalti)
23.05 Kalju - Trans 1:2 (midagi saatuslikku VIST ei teinud)
22.08 Kalju - Viljandi 1:1 (mänguliselt ülimalt kaheldav punane)

ehk pole mõtet tonti otsida sealt, kus seda ei ole, aga huvitav kokkusattumus küll.

Tõmba heaga see viimane "kaheldav punane" maha, pole vaja müüte tekitada. Vaatasin mängu üpris trahvikasti joone lähedal ning väravavaht mängis selgelt kastist väljas käega.
Esimese kahe kohta ei oska midagi öelda, kuid kui arvestada, et roosad vaatavad mängu platsi ühes servas ja tegemist oli "kaheldavate" situatsioonidega ning üks neist peaks veel kahtluse alt vabanema, siis jääkski lõpuks ainult üks viga. Mille üle me siis aga vingume? See, et kohtunikud vigu teevad on tavaline ja täiesti aru saadav.

sanchez
24.08.09, 11:20
Tõmba heaga see viimane "kaheldav punane" maha, pole vaja müüte tekitada. Vaatasin mängu üpris trahvikasti joone lähedal ning väravavaht mängis selgelt kastist väljas käega.
Esimese kahe kohta ei oska midagi öelda, kuid kui arvestada, et roosad vaatavad mängu platsi ühes servas ja tegemist oli "kaheldavate" situatsioonidega ning üks neist peaks veel kahtluse alt vabanema, siis jääkski lõpuks ainult üks viga. Mille üle me siis aga vingume? See, et kohtunikud vigu teevad on tavaline ja täiesti aru saadav.

Ok, Savitski olukord oli kellegi poolt õige, kellegi poolt vale, aga kohtunik ise ütles Savitskile, et andis kaardi sellepärast, et Savitskil oli ebaloomulik kehaasend... Kas sealt võis välja lugeda, et ta mängis käega?

Teiseks kui Savitskile anti punane sellest olukorrast kus Tuleviku ründaja lendas samal ajal jalg ees talle sisse, siis miks ei antud punast mõnia eg hiljem kui Teever viimase mehe poolt tagant lihtsalt pikali tõmmati... Selle eest tavaliselt peaks antama punane, aga anti mis värvi kaart??? Kollane... Miks on osad, siis võrdsemad kui teised?

Ma ei ütle, et see kohtunik meelega teeb, ta ei oska ja kõik muu on juba alateadvuslik nii öelda "Sümpaatia või antipaatia".

Jalgpallis on hea see, et alati jääb maha jälg statistika näol ja kui asi ikka ühes suunas on KOGUAEG, siis pole vaja siin kaagutada roosadest prillidest ja ma ei tea millest muust...

Keegi võiks tõesti seda statsi kohtunike tööst rohkem teha, äkki hakkab kellegil häbi kui asi rohkem avalikuks tuleb...
Ma arvan, et kalju on varsti kui jubna mitte praegu Jalkaliidu ja Pohlaku vaenlane NR1 sest nad on iseseisvad ja julgevad vahest erinevalt teistest ka oma suud lahti teha.

HaTe
24.08.09, 11:48
Ok, Savitski olukord oli kellegi poolt õige, kellegi poolt vale, aga kohtunik ise ütles Savitskile, et andis kaardi sellepärast, et Savitskil oli ebaloomulik kehaasend... Kas sealt võis välja lugeda, et ta mängis käega?

Teiseks kui Savitskile anti punane sellest olukorrast kus Tuleviku ründaja lendas samal ajal jalg ees talle sisse, siis miks ei antud punast mõnia eg hiljem kui Teever viimase mehe poolt tagant lihtsalt pikali tõmmati... Selle eest tavaliselt peaks antama punane, aga anti mis värvi kaart??? Kollane... Miks on osad, siis võrdsemad kui teised?

Ma ei ütle, et see kohtunik meelega teeb, ta ei oska ja kõik muu on juba alateadvuslik nii öelda "Sümpaatia või antipaatia".

Jalgpallis on hea see, et alati jääb maha jälg statistika näol ja kui asi ikka ühes suunas on KOGUAEG, siis pole vaja siin kaagutada roosadest prillidest ja ma ei tea millest muust...

Keegi võiks tõesti seda statsi kohtunike tööst rohkem teha, äkki hakkab kellegil häbi kui asi rohkem avalikuks tuleb...
Ma arvan, et kalju on varsti kui jubna mitte praegu Jalkaliidu ja Pohlaku vaenlane NR1 sest nad on iseseisvad ja julgevad vahest erinevalt teistest ka oma suud lahti teha.

Nonoh,iseseisev? absoluutselt mitte;)

Vova
24.08.09, 11:51
Iseseisvam kui Flora ja tema kõik farmklubid kokku

HaTe
24.08.09, 11:59
Nii iseseisev,et Flora maksab isegi Kalju mängijatele Palka vms?
miadgi säärast olen vähemalt kuulnud;)