320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 17 Vaata postitust
    Roosa ja roheline on ikka julmalt erilised värvid kaa!
    Roosa on jumala vinge, vähemalt midagi erilist ja silmatorkavat

    Kommentaar


      Algselt postitas 17 Vaata postitust
      Roosa ja roheline on ikka julmalt erilised värvid kaa!
      Mees, ära kujuta endale ette! Kure vorm on täitsa tavaline neki vorm ja kõik!

      Mine kiunu Kure foorumis nüüd edasi! Ha!

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Olumetsa tsiteeriti täna isegi Hommikutelevisioonis
        Üldse oli eile üle pika aja üks mõnusamalt kulgenud hooaja avamisi. Keegi ei olnud sapine ja pahatahtlik.
        Ahsoo, kuna ma olen Eestist ära, siis oleks huvitav teada mida seal täpsemalt räägiti?
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas maniaacos Vaata postitust
          muidugi on head, peab vist täna õhtul särgiga privesse minema
          Sinu kohta tuli Pohlakult ju ka üks õhtu naelu:"uued ja huvitavad lillad,vabandust roosad,olete jah nüüd..."
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            Ahsoo, kuna ma olen Eestist ära, siis oleks huvitav teada mida seal täpsemalt räägiti?
            Priit Kuusk ,kes oli saatejuht ja on ka suur jalkasõber,luges Õhtulehest neid kilde mida Olu eile vuiskas
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
              Sinu kohta tuli Pohlakult ju ka üks õhtu naelu:"uued ja huvitavad lillad,vabandust roosad,olete jah nüüd..."
              mhmh, see oli päris hea töö
              http://www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub

              Kommentaar


                roosa pole küll nüüd teab mis kena, suht inetu aga siiski edu ja jaksu kaljule!!!!

                Kommentaar


                  Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


                  Arvamusi on erinevaid. Minu meelest on väga tegija vorm!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                    roosa pole küll nüüd teab mis kena, suht inetu aga siiski edu ja jaksu kaljule!!!!
                    Sul pole moesuundadest ja värvidest aimugi roosa värv on praegu väga popp. Mulle igatahes väga meeldis Kalju roosa särk.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      no kui juba eestimees arvab, et on kole, siis järelikult peab tõesti ilus olema
                      ei, väga šeff vorm on.

                      ja mis veel ikkagi nendesse sallidesse puutub, siis olge nüüd inimesed, öelge, kust saaks, eksole . tahaks enne esimest mängu kätte saada ikka.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Lahe et julgetakse ka midagi erinevat teha. Uusi roosasi vorme peaks esimesele Kalju mängule vaatama tulema. Salle sooviks ka saada. Vaadake Kalju kodukalt uut roosat vormi.
                        Last edited by HABE; 03.03.07, 13:22. Põhjus: Lisa infot sama asja kohta.

                        Kommentaar


                          Uue nädala alguses saab salle. Siis annan ka info, kus ning millal ja kuidas!

                          Kommentaar


                            Kaljul on väga ilus vorm. Mitte ainult see roosa vaid ka roheline on minu silmis päris hästi välja kukkunud. Kurel on ka see aasta uus vorm. Kuna ma olen uut Kure vormi ainult pildi pealt näinud siis pean tunnistama, et eelmine meeldis rohkem, aga uuel ei ole ka midagi viga. Üks asi mida tahaks paljudele vormidele ette heita on, et pisike number mängija rinnal on koondiste vormidel, klubivormidel on ainult selja taga number.

                            Algselt postitas Silver Vaata postitust
                            Mine kiunu Kure foorumis nüüd edasi! Ha!
                            selle peale ütleks: "Käi rahulikult oma esiliiga mänge edasi vaatamas! Ha!"
                            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                            Kommentaar


                              Kui siin esimest korda roosat vormi mainiti, siis tulid mulle meelde Rolling Doorsi ehk sel ajal Vastemõisa nime all mänginud meeskonna vormid ja eriti head tulemust ei lootnud, aga nüüd nägin seda pilti ja minu meelest on see vorm väga hea. Mõlemad on tegelikult head, et see roheline on ka väga viis.

                              Kommentaar


                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X