PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

Mister
24.08.09, 11:09
Nii iseseisev,et Flora maksab isegi Kalju mängijatele Palka vms?
miadgi säärast olen vähemalt kuulnud;)

Loll jutt suhu tagasi...

Vova
24.08.09, 11:53
No kui sa kinnitad seda fakti, et EJL = FC Flora, siis natukene on sinu jutus isegi tõtt.

Rein
24.08.09, 12:08
Ainuke vend kes siin kohtunike liinis natuke asja jagab on elx. Teised ajavad suht mõtetut iba.

käbi
24.08.09, 12:52
Ok, Savitski olukord oli kellegi poolt õige, kellegi poolt vale, aga kohtunik ise ütles Savitskile, et andis kaardi sellepärast, et Savitskil oli ebaloomulik kehaasend... Kas sealt võis välja lugeda, et ta mängis käega?

Teiseks kui Savitskile anti punane sellest olukorrast kus Tuleviku ründaja lendas samal ajal jalg ees talle sisse, siis miks ei antud punast mõnia eg hiljem kui Teever viimase mehe poolt tagant lihtsalt pikali tõmmati... Selle eest tavaliselt peaks antama punane, aga anti mis värvi kaart??? Kollane... Miks on osad, siis võrdsemad kui teised?

Ma ei ütle, et see kohtunik meelega teeb, ta ei oska ja kõik muu on juba alateadvuslik nii öelda "Sümpaatia või antipaatia".

Jalgpallis on hea see, et alati jääb maha jälg statistika näol ja kui asi ikka ühes suunas on KOGUAEG, siis pole vaja siin kaagutada roosadest prillidest ja ma ei tea millest muust...

Keegi võiks tõesti seda statsi kohtunike tööst rohkem teha, äkki hakkab kellegil häbi kui asi rohkem avalikuks tuleb...
Ma arvan, et kalju on varsti kui jubna mitte praegu Jalkaliidu ja Pohlaku vaenlane NR1 sest nad on iseseisvad ja julgevad vahest erinevalt teistest ka oma suud lahti teha.
esimene kord sai leveldatud aga nüüd viskas küll rihma üle. No tule taevas appi, mis mäda sa ajad. Kalju on kindlasti kõige enam jõhkrutsev võistkond meistriliigas. Punaseid väärivaid tackleid tehakse pea iga mäng üks ja siis tuled raiud ebavõrdsusest Kalju mängudes, jah tõesti, liiga vähe on antud.

Rein
24.08.09, 13:04
esimene kord sai leveldatud aga nüüd viskas küll rihma üle. No tule taevas appi, mis mäda sa ajad. Kalju on kindlasti kõige enam jõhkrutsev võistkond meistriliigas. Punaseid väärivaid tackleid tehakse pea iga mäng üks ja siis tuled raiud ebavõrdsusest Kalju mängudes, jah tõesti, liiga vähe on antud.

Mulle meeldis vanasti Kägo :p
Kas tal ikka veel mängu jooksul korra-kaks katus ära sõidab?

karl500
24.08.09, 14:51

Härra, ega te ometi JK Sillamäe kalevit ei unustanud kogemata, sest soccerneti andmetel on just nemad teeninud kõige rohkem punaseid/kollaseid kaarte.

käbi
24.08.09, 15:43
Härra, ega te ometi JK Sillamäe kalevit ei unustanud kogemata, sest soccerneti andmetel on just nemad teeninud kõige rohkem punaseid/kollaseid kaarte.
Ja sealt äkki tulenebki see et Kalju mängudes vilistatakse halvasti? Kalju paistab ikka väga silma jõhkrutsemistega.

vpiigo
24.08.09, 16:39
Ja sealt äkki tulenebki see et Kalju mängudes vilistatakse halvasti? Kalju paistab ikka väga silma jõhkrutsemistega.

Äkki see mis sulle silma paistab on see et käid kõige tihemini kalju mängudel-ei usu eriti et sa kirjatsura siin väga sillamäe või narva mängudel tihe kylaline oleksid....... Nii et sinu arvamus on igal juhul kallutatud.

sanchez
24.08.09, 19:02

Lilleke, mis sinuga nüüd juhtus?

sanchez
24.08.09, 19:33
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=227

Mällar
24.08.09, 21:42
Muidugi on nad kadedad :p

Ja ma tõesti loodan, et peale selle laulu kasutusele võtmist ei hakka jälle kõik Meistriliiga meeskondade fännid seda kasutama. Pipi lauluga oli nii, kõigepealt hakkasime meie seda laulma ja nüüd laulab seda juba 3 fännirühma. :cool:

No meie ei võtnud seda teilt, olid meil ühed välismaalased fännklubis ja nad õpetasid seda lugu ja kui teie seda laulsite, arvasin et teie võtsite meilt, aga no seda lauldakse tegelikult igalpool ülemaailma fännirühmitustes

urmar
24.08.09, 21:50
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=227

Viimane lause on kuidagi huvitava konstruktsiooniga. :) See on lihtsalt hea tahte avaldus. ;)

rallikas
24.08.09, 22:30
Homme siis taas kodusel Hiiul Kaljul karikamäng. Tuleb suur andmine jälle :)

Mister
24.08.09, 22:51
No meie ei võtnud seda teilt, olid meil ühed välismaalased fännklubis ja nad õpetasid seda lugu ja kui teie seda laulsite, arvasin et teie võtsite meilt, aga no seda lauldakse tegelikult igalpool ülemaailma fännirühmitustes

Me laulame seda juba hooaja algusest ;) aga no ega vahet pole. Lauldakse jep üle maailma. Hea laul :D

HaTe
24.08.09, 22:54
Me laulame seda juba hooaja algusest ;) aga no ega vahet pole. Lauldakse jep üle maailma. Hea laul :D

ja nagu sa ise oled mulle 2 korda kui mitte lausa 3 korda vastanud,siis teil ei kõlanud see üldse hästi võrreldes teistega.

Mister
24.08.09, 22:57
ja nagu sa ise oled mulle 2 korda kui mitte lausa 3 korda vastanud,siis teil ei kõlanud see üldse hästi võrreldes teistega.

Aga no mis vahet sellel on, peaasi, et me laulsime seda ja just nimelt, ei kõlaNUD hästi. Nüüd kõlab väga hästi :D alguses kui me seda laulma hakkasime ei saanud keegi viisist õigesti aru ja siis ühel toredal päeval saadeti kõikidele fännidele selle laulu video ja õpiti ilusti ära :) Nüüd on vinks-vonks.

HaTe
24.08.09, 22:59
mitte keegi ei osanud pipit laulda?:D kas tõesti siis kõik Brasiili jalgpallis nii kinni,et isegi kurikuulsat ja kõigile noortele teada vana hea Pipi laulugi ei osata laulda?:D mu arust on asi sutsu imelik:D

Felipe
25.08.09, 13:50
Täna saab palju ilusaid väravaid Hiiul näha ;)

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=228

.

Rein
25.08.09, 14:01
Täna saab palju ilusaid väravaid Hiiul näha ;)

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=228

.

Vaata, et sa oma sõnu sööma ei hakka.
Mu arust oli eelmisel hooajal Flora Kotkastega püsti hädas ja võitis ainult 1-0.

PETSINHO
25.08.09, 14:56
Vaata, et sa oma sõnu sööma ei hakka.
Mu arust oli eelmisel hooajal Flora Kotkastega püsti hädas ja võitis ainult 1-0.

Kes teab, kes teab...järsku sepistatakse täna Hiiul tõesti suurüllatus :p

-RoMaRiO-
25.08.09, 15:00
Kerge mäng Kaljul kindlalt ei tule, Kotka vennad on enda jutu järgi väga motiveeritud ning Hiiu väljaku väiksus peaks neile sobima, et meeskondlikult kaitsta. Ning ehk ajavad Siskadki ennast kohale.

spekter
25.08.09, 16:34
pole Siskad imemehed, rannas rohkem. kokkumäng teistega puudub
pigem usun, et nad ei mängi

RoBoS17
25.08.09, 21:51
Täitsa tore mäng oli, ootasime juba ammu seda. Seis on selline, et oleks võinud parem olla, aga väga kurta ei tohiks. Itaallane on ebasümpaatne, kui kohtunik ei vaadanud, siis lõi käega näkku ja sõitis jalad alt ära, kui pall oli teisel pool väljakut. Muidu kihvt sats... Mõne kolli oleks võind ju lüüa, aga võimalusi ei tekkinud. Edu järgmistes ringides..

-RoMaRiO-
25.08.09, 21:53
sorri aga Vitults pole isegi sellises mängus väga kasulik, mõni korralik sööt, aga ei miskit enamat. kuigi noh ega väga ei viitsitud kah.

sanchez
25.08.09, 22:55
sorri aga Vitults pole isegi sellises mängus väga kasulik, mõni korralik sööt, aga ei miskit enamat. kuigi noh ega väga ei viitsitud kah.

Sa nats muutud imelikuks juba oma jutuga... ausalt.

17
25.08.09, 23:00
Romario on vist Marsi elanik.

-RoMaRiO-
25.08.09, 23:24
Ma ei tea, ma ei öelnud ju miskit valesti, või ütlesin? Isiksuselt ja nii on ta üks lahedamaid kutte ning pmst üks väheseid, kellele fännid personaalselt laulavad, aga tegelt on näha, miks ta alustas hooaega II liigas Alkos, mitte näiteks Ida Viru meistriliiga tiimides Transis ja Sillamäel.

Mitte isetsemine on muidugi väga kasulik tegur. Kalevi vastu ootaks kindlalt väravat!

Mister
25.08.09, 23:53
No see, et ta Pärnu Vaprusesse ei saanud ütleb kõik :D Aga nagu Mario ütles, on Vitali üks lahedamaid kutte Kaljus, aga kahjus meisterlikkusest jääb puudu :) Aja andmisest vist enam rääkida ei tohiks. ta oskab küll ja suudab, aga finishing on väga kehvake.

larfes
26.08.09, 00:14
"Tõele au andes, peab märkima, et Kotkad andsid Kaljule siiski kõva lahingu ja midagi liiga kergelt meistriliiga meeskonnale ei kingitud."
See siis Kalju kodukalt; ilus tunnustus pärast 6:0 tulemust. Aga jah, Kotkad olid tublid. Eriti esimesel poolajal...

Felipe
26.08.09, 08:17
"Tõele au andes, peab märkima, et Kotkad andsid Kaljule siiski kõva lahingu ja midagi liiga kergelt meistriliiga meeskonnale ei kingitud."
See siis Kalju kodukalt; ilus tunnustus pärast 6:0 tulemust. Aga jah, Kotkad olid tublid. Eriti esimesel poolajal...

Ega lõppskoor alati mängupilti ei peegelda isegi, kui tegu suure võiduga, omal ajal sai kuskil märtsis vaadatud Fanera ja Tulevikku mängu külmal Dvigateli staadionil kuskil märtsis ja kuigi Fanera võitis 6:1 oli platsil Tulevik siiski kergelt üle, ebaõnne ja oskamatus lahendada 100% olukordi tõigi suure kaotuse.

Tulles teemasse siis mina eile staadionil ei olnud ning midagi tarka öelda ei oska, aga samas tahaks küsida, kas sina RoBoS17 oled endine JK Piraaja mängija ? :D

Martin
26.08.09, 09:48
Romario jutt on ju täiesti okei. Nii palju, kui ma seda pikka poissi Tartus nägin, siis on tegemist ikka väga aeglase ja suht talenditu tüübiga. Palli peaga edasi anda ei oska ja tegutseb kastis sama aeglaselt nagu ma ise. Seega neljas liiga.

PETSINHO
26.08.09, 10:13
Ma ei saa aru, kas EJL saadab sihilikult Kalju mängudele inspektorid, kes on ajuinvaliidid?! Eilset karikamängu vaatas 166 inimest aga protokolli pandud 70. See pole enam normaalne!

Eilsest karikamängust mõne sõnaga rääkida, siis minu arust olid Kotkad küll päris korralikud. Eelmise ringi Kernuga ei anna võrreldagi, kuigist mõlemad III liiga. Väga kompaktselt liiguti eile kaitses ja algul ei paistnud küll, kuidas neile väravat lüüa.

Kui eelmine aasta ei saanud ühtegi karikamängu kodus mängida, siis see aasta on õnn pöördunud ja kolmandas ringis jällegi Hiiul :)

Silver
26.08.09, 10:25
Katsevihärra ei viitsinud isegi mängu jälgida. Kõlgutas siseruumides jalga ja vahtis lage. Sama tüüp hindas silma järgi ka toona Kalju publikut. Tõeline frukt.

PETSINHO
26.08.09, 11:47
Ma ei saa aru, kas EJL saadab sihilikult Kalju mängudele inspektorid, kes on ajuinvaliidid?! Eilset karikamängu vaatas 166 inimest aga protokolli pandud 70. See pole enam normaalne!

Tundub, et soccerneti foorumis kirjutamisest on vahel ikka kasu midagi. Protokollis on nüüdseks õiglus jalule seatud. Tänud.

25. augustil kell 18.45 Hiiu staadion (Pidu 11, Tallinn)
NÕMME JK KALJU* (ML) – TALLINNA JK KOTKAD (III) 6:0 (2:0)
mitteametlik
Väravad: 23., 89. Ingemar Teever, 43., 54. Miroslav Rõškevitš, 50. Tõnis Kaukvere, 60. Murilo Maccari
Hoiatused: 30., 84. Mait Anton
Eemaldamine: 84. Mait Anton
Pv: 166

Rein
26.08.09, 11:51
Tundub, et soccerneti foorumis kirjutamisest on vahel ikka kasu midagi. Protokollis on nüüdseks õiglus jalule seatud. Tänud.

Sa võid ju kirjutada sinna kus su jutust alati kasu on, näiteks jõuluvanale :p

urmar
26.08.09, 14:06

Oled ikka kitsa silmaringiga inimene, vaata ikka EJLi kodukalt, või siis kasvõi Floralt, kui tahad ametlikke andmeid ja veenduksid, et juba eile kella 23 paiku muutus see number 166-ks. Ilma müütilise foorumi mõjuta. :)

sanchez
26.08.09, 14:37
Tehke kuidagi nii, et Soccerneti ka jõuaks õige number normaalsel ajal, sest soccernet on palju rohkem levinud koht kust infot hangitakse kui Flora=EJL lehekülg.

urmar
26.08.09, 14:56
Olgu, kuidas on, aga ametliku info saab ikka EJL-ist. Ja seal on ka kirjas, kas on tegemist esialgse mitteametliku infoga, või siis juba ametlikuga, mis selgub alles siis, kui protokoll ükskord üles pannakse. See võib vahel venima hakata. Midagi pole teha, kui venib, siis venib. :)

Saarlane
26.08.09, 15:36
Romario jutt on ju täiesti okei. Nii palju, kui ma seda pikka poissi Tartus nägin, siis on tegemist ikka väga aeglase ja suht talenditu tüübiga. Palli peaga edasi anda ei oska ja tegutseb kastis sama aeglaselt nagu ma ise. Seega neljas liiga.

Vitali Šuganov: "Olen 2 meetrit pikk, aga peaga ma ei mängi!"

sanchez
26.08.09, 15:58
Vitali Šuganov: "Olen 2 meetrit pikk, aga peaga ma ei mängi!"

Olen Saarlane, aga Ö tähte ei kasuta

Darren
26.08.09, 16:30
Shuhanahahuhauhuhuhau

Rein
26.08.09, 16:37
Olgu, kuidas on, aga ametliku info saab ikka EJL-ist. Ja seal on ka kirjas, kas on tegemist esialgse mitteametliku infoga, või siis juba ametlikuga, mis selgub alles siis, kui protokoll ükskord üles pannakse. See võib vahel venima hakata. Midagi pole teha, kui venib, siis venib. :)

Madalamate liigade koha pealt on EJL mu arust igatahes kordadest operatiivsem kui Soccernet. Nii tulemuste kui tabelite osas. Hea näide oli viimane FCSi ja Trummi mäng. Tulemus oli juba 10-15 minutit peale mängu lõppu lehel olemas ja ka 3 punkti kajastus tabelis. Soccerneti tabel on mu arust nädal-paar alati ajast maas. Ja-ja, ma tean, et Soccernetis teevad asju v abatahtlikud jne, aga ikkagi.
Pikk pai igatahes uramarile või ma ei tea kellele.

sanchez
26.08.09, 17:27
Madalamate liigade koha pealt on EJL mu arust igatahes kordadest operatiivsem kui Soccernet. Nii tulemuste kui tabelite osas. Hea näide oli viimane FCSi ja Trummi mäng. Tulemus oli juba 10-15 minutit peale mängu lõppu lehel olemas ja ka 3 punkti kajastus tabelis. Soccerneti tabel on mu arust nädal-paar alati ajast maas. Ja-ja, ma tean, et Soccernetis teevad asju v abatahtlikud jne, aga ikkagi.
Pikk pai igatahes uramarile või ma ei tea kellele.

Urmar võiks selle soccerneti ka, siis juba ära updeitida...

PETSINHO
26.08.09, 17:57
Oled ikka kitsa silmaringiga inimene, vaata ikka EJLi kodukalt, või siis kasvõi Floralt, kui tahad ametlikke andmeid ja veenduksid, et juba eile kella 23 paiku muutus see number 166-ks. Ilma müütilise foorumi mõjuta. :)

Selgita palun seda protsessi, kuidas see number lõpuks korrektseks muutus.

urmar
26.08.09, 17:58
Neid tulemusi toksin jah mina sisse, mitte alati kohe peale mängu lõppu, aga üldiselt ikka nii ruttu, kui vähegi võimalik. :) Ma ei saa endiselt aru, miks Soccernet üldsegi üritab selles sammu pidada? Kogu aeg ollakse ajast maas. :doh:

urmar
26.08.09, 18:12
Selgita palun seda protsessi, kuidas see number lõpuks korrektseks muutus.

Seekord teatas seda Mihkel eile õhtul ja ma ei hakanud inspektorilt üle küsimagi. Muutsin ringi sel viisil, et kustutasin varasema numbri 70 ja lisasin korra 1 ja kaks korda 6, kui nüüd väga täpselt kirjeldada. :p

Saarlane
26.08.09, 20:26
Neid tulemusi toksin jah mina sisse, mitte alati kohe peale mängu lõppu, aga üldiselt ikka nii ruttu, kui vähegi võimalik. :) Ma ei saa endiselt aru, miks Soccernet üldsegi üritab selles sammu pidada? Kogu aeg ollakse ajast maas. :doh:

Anna andeks, et meil pole igal mängul oma statistikut. Aga sama kehva on ju ka jalgpalliliit, sest meid kõiki varustab täpse infoga maailma parim klubi FC Flora!

urmar
26.08.09, 21:58
Anna andeks, et meil pole igal mängul oma statistikut. Aga sama kehva on ju ka jalgpalliliit, sest meid kõiki varustab täpse infoga maailma parim klubi FC Flora!

Kahjuks ma ei viitsi demagoogiga võistelda. Ja öeldakse veel, et mina olen demagoog. :p

Väike selgitus siiski: madalamate liigade tulemusi Flora ei levita. Kui Soccernet neid sealt võtab, siis saavad nad isegi üllatavalt hästi hakkama. :D

PETSINHO
26.08.09, 22:04
Seekord teatas seda Mihkel eile õhtul ja ma ei hakanud inspektorilt üle küsimagi. Muutsin ringi sel viisil, et kustutasin varasema numbri 70 ja lisasin korra 1 ja kaks korda 6, kui nüüd väga täpselt kirjeldada. :p

Saan ma nüüd õigesti aru, et kodanik Mihkel ütles sulle õige numbri 166? Aga kuidas algselt selline laest võetud arv protokolli sai?

-RoMaRiO-
28.08.09, 22:59
28.08. 18:30 Tallinna JK Dünamo - Nõmme JK Kalju II 1:0 (0:0)
Värav: 80. Pavlo Hruzevych,
Hoiatused: 36. Pavlo Hruzevych, 67. Mihhail Andrejev, 73., 77. Emil Guseinov, 89. Ivan Malõhhin - 30. Sami-Sander Kivi, 41., 62. Risto Kägo
Eemaldamised: 72. Mihhail Andrejev, 77. Emil Guseinov - 62. Risto Kägo

See Kalju härra ei ole normaalne, juhtivad tegelased võiks siis vähemalt käskluse anda, et hooajal ei ole mõtet teenida 5 punast kaarti, klubilgi mõnusam - ei pea kogu aeg trahve maksma.

Aga jah, kogu Kalju hooaega peegeldab duubli esitused väga hästi - pidevalt kasutatakse esinduse pallureid, aga esiliigast võib pmst juba suu puhtaks pühkida.

vincent
28.08.09, 23:07
Nii kaua lolli mängib, kuni tuleb ka mingi kuus kuud mängukeeldu... Täiesti patoloogiline ikka.

mohikaanlane19
29.08.09, 13:02
R.Kägo on puudulik. Ma ei saa aru mida ta seal palatsil teeb, kui ainult kaarte saab ja klubile rahalist kahju toob, peaks ju esindus satsi mees olema ja siis pannakse madalamale mängima ja närvikava on nii rikkis, et ainult kaardid iga mäng.

-RoMaRiO-
29.08.09, 22:14
Kägo mängustiil tegelikult mulle väga meeldib, meenutab veidikene Gattusot, jube hästi lõhub vastaste mängu, aga duubli eest on tsipake liig punaseid saada.

Aga Teeveri punast ei viitsi õigustama hakata, see oli tõesti idiootsuse tipp, arvestades tänast mängu ning järgnevat kohtumist. great work!

jorss
29.08.09, 22:41
Aga Teeveri punast ei viitsi õigustama hakata, see oli tõesti idiootsuse tipp, arvestades tänast mängu ning järgnevat kohtumist. great work!

no ma arvan, et sa võid julgelt vähemalt kahte järgmist mängu arvestada

Mister
29.08.09, 22:47
See natuke imelik ei tundu juba, et alati enne mõnda tähtsat mängu elimineerivad kohtunikud mõne meie tähtsa mängija?

Mäng oli muidu nii ja naa. Esimene poolaeg oli mängupilt päris normaalne, aga teine poolaeg oli üpriski katastroof. Peaasi, et kolm punkti käes jälle :)

17
29.08.09, 22:51
See natuke imelik ei tundu juba, et alati enne mõnda tähtsat mängu elimineerivad kohtunikud mõne meie tähtsa mängija?

HAHAHA, made my day! :D

-RoMaRiO-
29.08.09, 22:55

Mäng oli muidu nii ja naa. Esimene poolaeg oli mängupilt päris normaalne, aga teine poolaeg oli üpriski katastroof. Peaasi, et kolm punkti käes jälle :)

Ma arvan, et sellise löögi eest oleks pidanud Ingemari hoiatama.

kuradi kurjad kohtunikud.

Mister
29.08.09, 22:59
Ma arvan, et sellise löögi eest oleks pidanud Ingemari hoiatama.

kuradi kurjad kohtunikud.

Jaja..no viga oli, aga see polnud teps mitte punast väärt, vaevalt oli isegi kollast väärt. Jube naljakas oli vaadata kuidas kohtunik läks hullult äksi täis ja puhus täie jõuga oma vilet ja tõmbas katastroofilise pilguga punase välja :deemon:

-RoMaRiO-
29.08.09, 23:04
Ok, ärme sellest räägi, aga kas Kaljus on kuuldud sellisest asjast nagu distsipliin ning meeskonna alt vedamine, ma saan aru, et nii mõnelgi korral on kohtunik üpris kergekäeliselt krasnaja kartat näidanud, aga selles olukorras olen kohtunik Roosiga üpris nõus.

rallikas
29.08.09, 23:05
Jaja..no viga oli, aga see polnud teps mitte punast väärt, vaevalt oli isegi kollast väärt. Jube naljakas oli vaadata kuidas kohtunik läks hullult äksi täis ja puhus täie jõuga oma vilet ja tõmbas katastroofilise pilguga punase välja :deemon:

Oli viga, kukkusid mehed pikali ning Teever virutas jalaga Kalevi mängijat. 100% punane ning tuleb ka vist rohkem kui paar mängu vahele jätta.

-RoMaRiO-
29.08.09, 23:18
Oli viga, kukkusid mehed pikali ning Teever virutas jalaga Kalevi mängijat. 100% punane ning tuleb ka vist rohkem kui paar mängu vahele jätta.

Üldjuhul antakse selle eest 2+1. Ehk tuleb mõistus lõpuks koju.

-Raul-
29.08.09, 23:29
Kas Teever kukkus niisama või tõmmati maha?

MihkelHK
29.08.09, 23:35
Kas Rafaeli teenetest loobuti või on vigastatud?

jazzjansa
29.08.09, 23:39
Hommik!

Niisiis, millest alustaks. Käisin teab mis üle pika aja taas Nõmme Kalju mängul.
Ütlesin küll ennist, et ühtegi vaatamisväärset mängu täna pole , aga näed mis sa hädaga teed. Eelkõige lootsin mängukülastusega endal tuju tüsta, kuid samas siiski näha ära ka oma silmaga, kas kuulujutud Nõmme hääbumisest vastavad ka tõele.

Milles siis veendusin?
Esiteks Šhuganovis(?) . No ma ei tea, ma olen kahe meetrine torn ja palliga ja ilma pallita üsna kohmakas ja koba vutiväljakul, aga too vend on ju ka seda. Nüüd on nagu kaks varianti, et kas olen mina meistriliiga tasemel mängumees või teine ja tõenäolisem variant, et too Šhuganov pole teps mitte see mees, kes Eesti liiga kaitsjaid hirmutama peaks. Aga no samas teisest küljest, kui ikka on pikkust kamaluga visatud, siis võiks ju eeldada, et seda siis ka ära kasutataks. No aga ei. Ei näinud mina seda meest ühestki õhuvõitlusest osa võtmast, ammugi siis millestki muust veel rääkida. Tehke selle mehega midagi , minupärast süstige temasse või nahhalsusedrooge, aga äratage see unimüts ülesse ükskord ometi.

Nii teiseks. Veendusin selles, et see hingestatus ja südikus, millega Kaljukad mullu paljude-paljude vutisõprade südamed võitsid, on tänavusest meeskonnast nagu luuaga pühitult kadunud. Ja sellega on kadunud ka mängurütm, mis kajastb ka selgelt tänavustest liigatulemustes. Millest siis vaja eelkõige jääb? Võimed ehk isegi on olemas, et kõrgemate kohtade peale mängida, aga meeskonnana too sats vähemalt tänase mängupildi põhjal küll ei mängi/ ei mänginud. Mis siin aitaks või kas üldse aitaks, eks seda teavad asjaosalised ise paremini, aga minu nägemuse kohaselt puudub selles meeskonnas vähemalt tänase mängu taustal mees, kes seda kogu üritust veaks/juhiks. Kuna on jäänud mulje, et treeneripingilt väga palju seda õpetlikku hoolt ja hoolivust vaevalt et tulema hakkab, siis peaks meeskonna käimatõmbamiseks , kedagi seestpoolt leidma/otsima .. Kedagi kes karjuks, räuskaks, vajadusel ka kõrvakiilugi annaks. No aga tänasel päeval ma seda meest väljakul ei näinud, kes seda rolli välja mängiks. Terehhovis võiks seda ainet olla, aga teda kas lihtsalt ei kuulata või ei viitsita kuulata. Teever, kes võiks ka potensiaalselt ärgitajarollis olla, selgelt praegust seda rolli välja ei mängi(Kas asi on mehe enda viitsimises või varjutab tema tegutsemislusti siiski veel kergem vigastsepisik, jäägu see mehe enda südametunnistusele). Ja ülejäänud meeskonna moodustavad seal kas brassid , kes nagunii on niisuure egoga, et kle õppige ennem mängima ja siis tulge rääkima meile sambavõluritele midagi jalgpallist , või eestlastest "noorukid", keda nagunii kunagi liidrirollikandjana tõsiselt võtma ei hakataks. Ühesõnaga ennem kui Kuno ja Co. midagi kardinaalset ette ei võta, jääbki selle meeskonna laeks Viljandi Tulevikuga viienda koha eest madistada.

Kolmandaks veendusin Nõmmekate fänluse selges vähikäigus. Mitte paha pärast ei räägi ma seda siin, aga olen nüüd siis kahe hooaja jooksul juhtunud oma kolme-nelja mängu Nõmme Kalju sektorist jälgima ja pean tõdema, et tänane vaatamine oli neist kordadest magedaim. Ma olen võrdlemisi võõras ning väheinformeeritud, teadmaks Nõmme Kalju tegemisi, aga kus kurat on Teil need roosas ning rohelises kostüümis, mullu veel aplalt ringisiblanud pantrikesed. Oleks siis vähemalt ükski olnud, oleks vähe lõbusam olnud. :) Aga samas paistis seltskonnal endal vähemalt lõbus meeleolu üleval püsivat, mis antud kontekstis vast oligi kõikse olulisem.

Ah jaa.. Peaaegu et oleks unustanud. Murdmisnäljas foorumihuntidele teadmiseks, et silmasin Pantrite fännirühmituse hulgas ka üsna meeldiva olemusega tütarlast, kes siis üsna häälekalt ka omadele kaasa elas. Aadu ja Co. küll tutvustas teda ka mulle nimepidi, kuid kahjuks ei jäänud mulle neiu nimi meelde. Küll aga soovitan kõigil neil sadadel ja tuhandetel huntidel, kes foorumi esileedi Diana siin käest lasksid ning nüüd kooris uluvad, parem välja uurida, kes too minu poolt kirjeldatud neiu ikkag oli ja kas too ka vaba on. Üsna kohatu küll, aga minu sõna selle peale, et välimuselt võiks isegi neiut Dianaga võrrelda, seega kukkuge aga sõnumitega pommitama teist :)

Tänud meeldiva laupäevaõhtuka eest!

pallipoiss
30.08.09, 14:22

ilgelt nõme kohtunik jah....krt ei lubagi peale kalju kasuks vea vilistamist vastasele jalaga selga lüüa....ebaaus

-RoMaRiO-
30.08.09, 14:38
Aga jazzjansa jutus on iva väga sees. Praeguses tiimis on ehk liiga palju isiksusi, eelmise aasta tiim oli võistkond, selle hooaja tiimi üle nii vast öelda ei saa.

Aga järjekordselt tulid 3p tegelt ülimalt raskelt ning Vitali suutis taaskord vaid sulus istuda.

Nüüd aega 2 nädalat kosuda ning siis 2x Flora, loodame siis et Baltikumi suurim klubi müüb veel piisavalt mängijaid maha :)

PraS
30.08.09, 14:41
[QUOTE=-RoMaRiO-;1076286]Aga jazzjansa jutus on iva väga sees. Praeguses tiimis on ehk liiga palju isiksusi, eelmise aasta tiim oli võistkond, selle hooaja tiimi üle nii vast öelda ei saa.

QUOTE]

No mis isiksustest juttu on?
Terja vaid selline, kes vajab et teda kuulataks. Teised värvtud on suht rollivennad ju.

eika
30.08.09, 14:45
Vastasele jalaga selga löömine on kohe kindlasti punast kaarti väärt. Iseasi muidugi, miks Kalevi mängija tõsiselt robustse vea eest (jalatallad ees sõitis Teeverile sisse) kaarti ei saanud.

edit: Aga miks Felipe ei mänginud?

eestimees
30.08.09, 14:48

see oli 100% punane, ära hakka peale, et teile tehti liiga taaskord!!!

rallikas
30.08.09, 14:49
Felipel oli mängukeeld

Nahkpea
30.08.09, 14:54
Kummaline on lugeda, et vastasele jalaga selga lüües teeb mõni Kalju fänn imestunud näo: "mille eest punane!?" ja hakkab vana joru pihta, kuidas käib mingi vandenõu Kalju suunas. Hämmastav ikka...

eestimees
30.08.09, 14:59
ma usun, et kalju fännid ei näinudki olukorda piisavalt hästi kuna olid ika suht kaugel sellest olukorrast. kohtunik oli suht olukorra juures. kalju mängib alati väga hästi, kui Kuno peatreener ei ole. 4 inimest ei saa meeskonda mängu ajal juhtida. kalju siseselt võiks juba ära otsustada, kes peatreener on ja kellel muud ülesanded klubis. kalju mängu oli suht nauditav esimene poolaeg.

ROOTSI KUNN
30.08.09, 18:51
Koos medalilootuste kadumisega on Kalju mängust kadunud ka kirg ja tahtmine. Seda oli eile selgelt näha ,kui hädavaevu suudeti autsaider Kalevist jagu saada. Kalju mäng seisis ja oli üksluine ja vajab selgelt uuendust nagu ka uhked välireklaamid üle linna ,mis ammu enam värskelt ei mõju.

-Raul-
30.08.09, 21:55
Kunn, sa kirjutad täpselt sama juttu siin, mida räägib mulle kogu aeg üks suur jalgpallijuht! Vaadake, et te oma Floraga (klubi eelarve oli teil vist 130 milj. !!!krooni, nagu ütles mr Juks hooaja avamisel) üldse see aasta medali saate, ma väga ei hüppaks siin sinu asemel enne kui viimane Meistriliiga voor on mängitud...

Mis puudutab välireklaamidesse, siis uued kampaaniad on tulemas, olen vahepeal natuke puhanud jalgpallist ja sellest ka viivitused Kaljuliku tänavapildi uuendamisel.

Martin
30.08.09, 23:39
Nõmme selge probleem on tõus saavutatult tasemelt järgmisele. Nagu Eesti koondisega oli kunagi kerge järjest paremaid tulemusi saavutada ja nii kerkisid ka kõigi ootused, kuid siis tuli sein ette. Kuidas Kalju selle seina ületab, on päris huvitav jälgida. Kerge see olema ei saa.

urmar
31.08.09, 00:05
Kuidas Kalju selle seina ületab, on päris huvitav jälgida. Kerge see olema ei saa.

Äkki jääb hoopis kalju ette? :doh:

$$$
31.08.09, 11:44
Koos medalilootuste kadumisega on Kalju mängust kadunud ka kirg ja tahtmine. Seda oli eile selgelt näha ,kui hädavaevu suudeti autsaider Kalevist jagu saada. Kalju mäng seisis ja oli üksluine ja vajab selgelt uuendust nagu ka uhked välireklaamid üle linna ,mis ammu enam värskelt ei mõju.

Hooaja peale on olnud mingi 2-3 mängu, kus vahet pole kellel pole olnud Kaleviga raskusi. Seda näitab ka sisse lastud väravate arv, mis võrreldes teiste alumise otsa satsidega ikka tunduvalt parem. Kahjuks pole ründes sellist jõudu, et hea kaitse kõrval ka väravaid piisavalt löödaks.

Nahkpea
31.08.09, 12:09
Kunn, sa kirjutad täpselt sama juttu siin, mida räägib mulle kogu aeg üks suur jalgpallijuht! Vaadake, et te oma Floraga (klubi eelarve oli teil vist 130 milj. !!!krooni, nagu ütles mr Juks hooaja avamisel) üldse see aasta medali saate, ma väga ei hüppaks siin sinu asemel enne kui viimane Meistriliiga voor on mängitud...

Sellist reaktsiooni oligi karta. Kohe kaitsepositsioonile ja hammustama, parim kaitse on rünnak. Kes on maininud, et teistes klubides midagi väga hästi on?? Rootsi Kunn lihtsalt mainis, et Kalju mängus puudub kirg ja tahtmine. Mina küll ei loe siit välja, et Flora mänguga kõik kõige paremas korras on. Aga ju sul on siis parem nägemine.

ROOTSI KUNN
31.08.09, 13:59
See ,et vähe kriitilisemat analüüsi ei kannatata on väga tüüpiline klubidele ,kes enne hooaega teevad suuri plaane ja riputavad vaat ,et medalidki kõigile kaela .Kusjuures ma ei leia ,et ma midagi väga halvustavalt ütlesin. Kui me hiljuti Paidega viiki mängisime siis sai meeskond meilt vilekoori kuulda . Ei hakanud me mingeid vabandusi otsima ega kohunikke süüdistama. Tuleviku fännid on kah umbes samasugused ,kes mingit kriitikat ei kannata nii ,kui midagi keegi julgeb öelda siis hakkab kohe üks kossupedelik kiunumine pihta.
OK! Rohkem ei torgi seda herilasepesa :)

-Raul-
31.08.09, 15:02
Tõsiseid plaane peabki elus tegema ja nende täitmise poole püüdlema! Muidu ei tegeleksi vutiga. Kriitiliselt saab hooajale vaadata alles siis kui mängud peetud. Sel hooajal on olnud 4 mängu, kus kohtunikud on teinud väga kahtlasi otsuseid, eksinud Kalju kahjuks. JL distsiplinaarpataljon ja mängukomissarid on neid otsuseid ja kohtunikke vaikivalt aksepteerinud ning sellest ka kriitika nende aadressil. Kõik on inimesed ja eksivad, aga mõned lihtsalt ei taha seda tunnistada. Klubid (Levadia, Flora, Kalju, Sillamäe) on see hooaeg panustanud nii mängijatesse, mängukorraldusse kui turundusse ja liiga on tugevnenud võrreldes eelmise hooajaga. Aga kui mõned lülid nn jalgpalli toitumisahelas edasi ei arene sama tempoga, tekivadki pinged. Aga see ei ole loomulikult lõplik põhjus Kalju momendi punktiseisule aga siiski on õli tulle valatud..

Kalevilt saadi punktid ja see oli peamine. Mingit mänguilu siin sügisel ei tule, mida voor edasi, seda võitluslikumaks mängud lähevad.

fcfloraforever
31.08.09, 15:32
Tõsiseid plaane peabki elus tegema ja nende täitmise poole püüdlema! Muidu ei tegeleksi vutiga. Kriitiliselt saab hooajale vaadata alles siis kui mängud peetud. Sel hooajal on olnud 4 mängu, kus kohtunikud on teinud väga kahtlasi otsuseid, eksinud Kalju kahjuks. JL distsiplinaarpataljon ja mängukomissarid on neid otsuseid ja kohtunikke vaikivalt aksepteerinud ning sellest ka kriitika nende aadressil. Kõik on inimesed ja eksivad, aga mõned lihtsalt ei taha seda tunnistada. Klubid (Levadia, Flora, Kalju, Sillamäe) on see hooaeg panustanud nii mängijatesse, mängukorraldusse kui turundusse ja liiga on tugevnenud võrreldes eelmise hooajaga. Aga kui mõned lülid nn jalgpalli toitumisahelas edasi ei arene sama tempoga, tekivadki pinged. Aga see ei ole loomulikult lõplik põhjus Kalju momendi punktiseisule aga siiski on õli tulle valatud..

Kalevilt saadi punktid ja see oli peamine. Mingit mänguilu siin sügisel ei tule, mida voor edasi, seda võitluslikumaks mängud lähevad.

Sillamäe ja mängukorraldus?

-Raul-
31.08.09, 15:46
Ja jah, siin võib küll nendega norida....

sanchez
31.08.09, 20:41
Duubeldan.

See kui mõni pasunasse saab ei tähenda veel seda, et üldse midagi positiivset pole. Publiku arv on ju kasvanud ja huvi jalgpalli vastu tõusnud. On halbu intsidente, aga on ka palju head. Ei duubelda.

-RoMaRiO-
31.08.09, 20:53
Ingemari mängud selleks hooajaks/lõplikult läbi?

e: sain jkkalju.ee vastuse.

Sen
31.08.09, 21:01
Oioioi, see on küll kole uudis. Head paranemist Ingemar!
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=236

kräka
31.08.09, 21:04
Päris hirmus lugu Ingemariga ikka:(

HABE
31.08.09, 21:04
Head paranemist Ingemar!!!

-RoMaRiO-
31.08.09, 21:07
Selline tunne nagu mõne väga lähedase inimesega oleks nii juhtunud, rikkus kogu tuju ära. Praegustel hetkedel kohe kahju, et asi nii korda läheb.

Väga kole oleks, kui selline mäng jääks viimaseks.

Aga nüüd tuleb teistel mängijatel näidata, et Ingemar ei võrdunud Kaljuga.

Mister
31.08.09, 21:20
Ma ei suuda seda uskuda.... Miks!?!?!?!?!?! :(
Nagu Mario ütles, on tunne, nagu oleks se juhtunud väga lähedase inimesega ja rikkus kogu tuju ära.

Head paranemist Ingemar ja loodame, et pääsed tagasi palliplatsile!

eestimees
31.08.09, 22:25
mis ta kaelal viga on?

emergencyexit
31.08.09, 22:31
No ta hüppas basseini ja lõi siis kaela kuhugi ääre pihta ma arvan.. :/
jube ebaõnn rsk :S just sai mängukõlbuliseks ja jälle krahmakas Kaljule :(
tõesti vägaväga kahju on. Peab lootma, et midagi väga hullu pole ja tuleb varsti tagasi!

//saavad teised mehed tõestada, nagu eelnevaltki öeldud, et nad suudavad ka ilma Teeverita võita :)

salajane33
31.08.09, 22:39
ÕL: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=344068&utm_source=category:all&utm_medium=rss&utm_campaign=articles

Hooaja lõpuni on audis :P

fcfloraforever
31.08.09, 22:43
Kalju kodukal oli, et vähemalt hooaja lõpuni...ei pruugi enam üldse jätkata ka..

Mister
31.08.09, 22:50
Nüüd meil polegi ühtegi ründajat ju...
Felipe ei sobi puhtaks ründajaks, Vitali ei saa millegiga hakkama jnejne.
Kaukvere on ka rohkem ääre mees. Nii et ainuke, kes puhtalt ründesse sobib on Miira, aga ta on ka nii ebastabiilne seal... einoh, pole paha :(

Oleks pidanud ikka hooaja eel selle nigeerlase Daniel Nwoke ära võtma, kes praegu oma koduklubis üsnagi resultatiivne on.

erxu
31.08.09, 22:53
Teil on see hooaeg küll kõige rohkem ebaõnne, küll kohtunikud on pasad ja nüüd Teever ka peab haigla toitu nautima mõndaaega.

Kuid olgem positiivsed, olete saavutanud vähemalt ühe tiitli - Liiga suurim ebaõnne sõdur.

HABE
31.08.09, 23:02
Pisar on silmanurgast isegi välja pigistanud ennast. Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kahju Teeverist, lihtsalt sõnatu.
Teever on Teever ja tema mantel on enamustele liiga suur.
Kui nüüd mõelda siis Vitalil on aeg lööma hakata, sest tema mänguaeg peaks kohe kõvasti kasvama.
Mira on vastasmeeskonna kaitsjatele suur peavalu tekitaja. Smirre on leidmas ennast taas. Mehi kes väravaid lööks on meeskonnas hulgi, lihtsalt värava soon tuleb taas üles leida.

-RoMaRiO-
31.08.09, 23:11
Talvel-kevadel vist kahjuks raha polnud jah, et juba siis korralikud ründajad ette võtta. Nwokelt praegu Soome esiliigas 8 ning Miholapsilt 5 väravat, mõlemad mängivad aga liiga tagumiseotsa satsides nii et korralik saavutus.

Samas Teever see hooaeg jalga valgeks ei saanudki, nii et seis jääb pmst samaks.

elx
31.08.09, 23:21
No ta hüppas basseini ja lõi siis kaela kuhugi ääre pihta ma arvan.. :/

Ei pea mingit äärt olemagi, et pea ees vette hüpates kaelavigastust saada, piisab ka kõigest veest ning veidi valest hüppenurgast.

emergencyexit
31.08.09, 23:33
ega jah, äkki saab lähiajal täpsemalt teada, mis juhtus temaga

Silver
31.08.09, 23:46
Ingemar libastus ja kukkus basseini kaela peale.. Selgroolülidesse lõi päris korralik valu, mille tulemusel haiglas teda ka pikalt opereeriti. Arsti sõnul pääses Inks väga, väga napilt halvatuks jäämisest. Siiski kõik märgid näitavad, et jalad ja käed töötavad korralikult ning kuskil kahe kuu pärast saab vaikselt taastusraviga alustada.

Senikaua tuleb puhata, puhata, puhata ja loota, et operatsioonijärgselt mingisuguseid komplikatsioone ei teki. Mees ise on siiski väga positiivne ja loodab ikkagi suurde jalgpalli naasta. Kui oled kord juba asja sees nii sügaval, siis enam ei pääse sellest.. Kokkuvõttes oli tegemist ikkagi õnneliku õnnetusega. Loodan siiralt, et ta paraneb.

Jalgpalli tagasi tulemine on küll praegu viimane asi.. peaasi, et täisväärtuslikku elu elada saab ja täielikult paraneb. Kui tõesti peaks juhtuma, et ta kunagi naaseb Kalju ridadesse, siis olen siiralt õnnelik, sest tegemist on meeletult sümpaatse inimese ja mängijaga. Miks peab heade inimestega selliseid asju juhtuma? Vot sellest ei saa kahjuks aru..

Katzuu
31.08.09, 23:52
Nüüd meil polegi ühtegi ründajat ju...
Felipe ei sobi puhtaks ründajaks, Vitali ei saa millegiga hakkama jnejne.
Kaukvere on ka rohkem ääre mees. Nii et ainuke, kes puhtalt ründesse sobib on Miira, aga ta on ka nii ebastabiilne seal... einoh, pole paha :(

Oleks pidanud ikka hooaja eel selle nigeerlase Daniel Nwoke ära võtma, kes praegu oma koduklubis üsnagi resultatiivne on.

aga teil on ju veel Rafael ?

Mister
01.09.09, 00:26
aga teil on ju veel Rafael ?

No Rafaeliga on praegu natuke kasinad lood, millest praegu täpsemalt rääkida ei saa.

Silver
01.09.09, 00:32
http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=344113

eston maravilha
01.09.09, 00:49
Ingemar libastus ja kukkus basseini kaela peale.. Selgroolülidesse lõi päris korralik valu, mille tulemusel haiglas teda ka pikalt opereeriti. Arsti sõnul pääses Inks väga, väga napilt halvatuks jäämisest. Siiski kõik märgid näitavad, et jalad ja käed töötavad korralikult ning kuskil kahe kuu pärast saab vaikselt taastusraviga alustada.

Senikaua tuleb puhata, puhata, puhata ja loota, et operatsioonijärgselt mingisuguseid komplikatsioone ei teki. Mees ise on siiski väga positiivne ja loodab ikkagi suurde jalgpalli naasta. Kui oled kord juba asja sees nii sügaval, siis enam ei pääse sellest.. Kokkuvõttes oli tegemist ikkagi õnneliku õnnetusega. Loodan siiralt, et ta paraneb.

Jalgpalli tagasi tulemine on küll praegu viimane asi.. peaasi, et täisväärtuslikku elu elada saab ja täielikult paraneb. Kui tõesti peaks juhtuma, et ta kunagi naaseb Kalju ridadesse, siis olen siiralt õnnelik, sest tegemist on meeletult sümpaatse inimese ja mängijaga. Miks peab heade inimestega selliseid asju juhtuma? Vot sellest ei saa kahjuks aru..

dion dublin tegi nii:
In December 1999 whilst playing for Aston Villa against Sheffield Wednesday, he sustained a life threatening broken neck as a result of which he permanently has a titanium plate holding three neck vertebrae together. In April 2000, a week after returning to the team, he helped Aston Villa reach their first FA Cup final.

loodame parimat.

Gallacher
01.09.09, 02:46
Samamoodi satub Eestis igal aastal palju samasuguseid lollpäid ratastooli...Kurb! Teeveril joppas aga karjäär on ilmselt läbi. Aga rahvusvahelisel tasemel jalgpalluri mõistes oli ta karjäär muidugi lõppemas nagunii.
Igatahes head paranemist!

sarvedega eesti mees
01.09.09, 06:20
lihtsalt jama kui üks inimene on selline ebaõnne sõdur
Ingemar me loodame sinu kiiret paranemist.

ROOTSI KUNN
01.09.09, 09:43
Mis siis tegelikult juhtus ? Kuno ütleb ,et hüppas lastebasseini aga siin keegi kirjutas ,et libastus ja kukkus kaela peale. Vahet muidugi pole ,kohtav õnnetus. Ingemar just hakkas vaikselt vormi koguma ja nüüd selline shokk.
Hea tõesti ,et niigi läits ja närv terve. Loodame kõik ,et saab ükskord täiesti terveks ning võib veel meid oma väravatega rõõmustada.

Peeter I
01.09.09, 11:42
Olgem õnnelikud, et hullemat ei juhtunud.

jansa
01.09.09, 13:12
..olen ise 5 a. tagasi saunast järve hüpates piki kivi hüpanud ja selle järgselt 1/2a. sirgekaelaga ringikäinud , lootnud et eluksajaks sellikseks ei jää ja hunniku raha kondiväänajale (J.Lill) maksnud et selgroo ja kaela paikka tagasi saaks... karm - seljavalud on sest alates peale järjekordset jalka- (kunstmurul) ja saalihokitrenne garanteeritud. aga vähemat pääsesin ratastoolist ja sellekõrval need seljavalud on nohu...
Arvan-loodan et Inx tugeva ja tahtejõulise sportlasena tuleb sellest paugust välja, õige taastusravi osa on selles samuti oluline ja ma loodan et klubi talle ka parimast parimad raviarstid leiavad. Endisel tasemel mängida - eriti kunstmuru rohkem Eestimaal - .... ????

vincent
01.09.09, 13:21
Kuno ka ju nagu minu meelest ei ütle, et hüppas, see vist rohkem meie pealkirjahimulise kvaliteetajakirjanduse leiutis. Kole lugu ühtepidi, aga samas õnne ropult. Praegu on kõige tähtsam, et Inx kenasti terveks ja edaspidi ilusat elu elada saaks, küll jalgpallile jõuab veel ka oma panust anda. Head paranemist.

Rein
01.09.09, 14:24
hunniku raha kondiväänajale (J.Lill) maksnud et selgroo ja kaela paikka tagasi saaks

Vabandust OT pärast, aga Jaak Lillega tulevad mulle ka ainult positiivsed mälestused. Eelmisel suvel olid mul ka seljaga probleemid. Olin kuu aega sinisel lehel ja ainuke asend kus sel ei valutanud oli kõhuli lamades. Ei aidanud rohud mis perearst välja kirjutas ega salvid mida määras. Paar külastust TOPi härra Lille juurde ja valu oli läinud.

lorenzo
01.09.09, 20:13
Mis siis tegelikult juhtus ? Kuno ütleb ,et hüppas lastebasseini aga siin keegi kirjutas ,et libastus ja kukkus kaela peale. Vahet muidugi pole ,kohtav õnnetus. Ingemar just hakkas vaikselt vormi koguma ja nüüd selline shokk.
Hea tõesti ,et niigi läits ja närv terve. Loodame kõik ,et saab ükskord täiesti terveks ning võib veel meid oma väravatega rõõmustada.

karta on et tegu oli lastebasseiniga või siis väga madala veetasemega. täiskasvanutel ikka alla 2 meetri sügavas basseinis peakat ei soovita panna

Sir. Nuutu
01.09.09, 22:51
Pakun 550 Kalju-Flora. Andke siis VIP kaart mulle kui täppi panin.

Sen
01.09.09, 22:59

Mida sa selle kaardiga teed? ;)
Me ju veel Espanjas kui Kalju - Flora mäng, niiet arvesta 550-nest mõned maha...

PETSINHO
01.09.09, 23:05

Pole probleemi, kui kõige lähemale said, siis VIP on sinu.

hetkel siis on pakkumised olnud sellised: 197, 210, 250, 300, 328, 333, 550, 645, 800, 1800, 2500

kesa
01.09.09, 23:07
666
Number of the Beast

Sen
01.09.09, 23:09
666
Number of the Beast

:D

kui juba läbuks läks siis pakuks 818

Pets, oleks võinud oma numbrimängu fännide teemasse teha. Nüüd tuleb siia ilmselt mitu päeva mingeid mõttetuid numbreid.
VIP kaardi, juhul kui võidan annetan heategevusse.

erxu
01.09.09, 23:15
478

Kindlasti kohe.

Katzuu
01.09.09, 23:56
478

Kindlasti kohe.
mis numbri mänguga tegu on :) ?

Mister
01.09.09, 23:59
mis numbri mänguga tegu on :) ?

Tuleb pakkuda kui palju inimesi tuleb 12. septembril Kalju - Flora mängule :)
Kes kõige lähemale pakub, saab auhinnaks VIP kaardi.

socceri
02.09.09, 00:06
No pakuks 400! Järgmine küsimus et palju säästukasse ?

marrrtin
02.09.09, 00:08
387 asd44444

PraS
02.09.09, 00:09
Kuna staadion mahutab 500 inimest siis pakuks publiku arvuks 1112

Katzuu
02.09.09, 00:23
Kuna staadion mahutab 500 inimest siis pakuks publiku arvuks 1112

ma pakuks 650 :D

Rein
02.09.09, 00:53
500 on minu pakkumine.

Reijo34
02.09.09, 10:52
654 pakuks

viirus
02.09.09, 10:54
645 tuleb ehk ära

sanchez
02.09.09, 11:02
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=237

MihkelHK
02.09.09, 13:20

Klubi peaks taastusravi eest maksma.

Sen
02.09.09, 13:36
Klubi peaks taastusravi eest maksma.

Miks peaks, ega see jalgpallikunstmurul ei juhtunud aga usun et klubi aitab ka kindlasti.
Kasti mõte väga hea! Sellega näitate oma toetust Ingemarile.

Vova
02.09.09, 13:36
Ja fännid ei tohiks anda oma panust sellesse ?

jooseps
02.09.09, 15:41

tavaliselt pole kunagi nende "kui helistad sellel numbril siis annetad 100 krooni sünnitusmaja uue laua ostmiseks" kampaaniatega kaasa läinud, kuid nüüd kavatsen küll oma panuse anda.

tank
02.09.09, 15:45
Mis siis ikkagi Teeveriga juhtus? Kui kuskil täis peaga lastebasseini kargas, siis sellisel juhul lollust sponsoreerida oleks nõme. Seda raha vajaks rohkem inimesed, kes teiste süül või õnnetuse läbi viga on saanud. Kui tegu oli tõesti õnnetu libisemisega, siis annaks isegi panuse!

meesmuiste
02.09.09, 16:48
Mis siis ikkagi Teeveriga juhtus? Kui kuskil täis peaga lastebasseini kargas, siis sellisel juhul lollust sponsoreerida oleks nõme. Seda raha vajaks rohkem inimesed, kes teiste süül või õnnetuse läbi viga on saanud. Kui tegu oli tõesti õnnetu libisemisega, siis annaks isegi panuse!

Miskipärast paljud suhteliselt nõmedalt eeldavad (ent selliste juhtude puhul siiski õigustatud küsimus), et äkki juhtus vindise peaga jne. Iseenesest oleks muidugi tore kui keegi, kes asjaga lähemalt seotud kinnitaks üheselt, et Ingemar oli kaine. Sellised õnnetused juhtuvad nii uimase kui ka kaine peaga, vahet ei ole ning õnnetus on tõesti õudne. Loodame Ingemari täielikku paranemist!

Kuuldavasti olla ka FC Flora saatnud Ingemarile heade soovide kirja/kaardi, et ta ikka ilusasti paraneks, mida me kõik koos siiralt loodame. Keegi võiks seda kuuldust kinnitada ja ka teada anda, et kas ka mõned teised klubid sarnaselt tegutsesid.

LeftWing
02.09.09, 17:06
Teever oli kaine!

emergencyexit
02.09.09, 17:07
aga mina pakun, mm 2100 inimest

meesmuiste
02.09.09, 17:08
Teever oli kaine!

Seda oligi tegelikult arvata :)

Edu igatahes paranemisel!

MihkelHK
02.09.09, 17:09
Pangakonto number oleks soliidsem kui mingi kast kuhu sula korjatakse.

sanchez
02.09.09, 17:51
Pangakonto number oleks soliidsem kui mingi kast kuhu sula korjatakse.

Kuulsin, et tuleb ka konto, et soliidsed härrad ka abistada saaks.

HABE
02.09.09, 18:07
Miskipärast paljud suhteliselt nõmedalt eeldavad (ent selliste juhtude puhul siiski õigustatud küsimus), et äkki juhtus vindise peaga jne. Iseenesest oleks muidugi tore kui keegi, kes asjaga lähemalt seotud kinnitaks üheselt, et Ingemar oli kaine. Sellised õnnetused juhtuvad nii uimase kui ka kaine peaga, vahet ei ole ning õnnetus on tõesti õudne. Loodame Ingemari täielikku paranemist!

Kuuldavasti olla ka FC Flora saatnud Ingemarile heade soovide kirja/kaardi, et ta ikka ilusasti paraneks, mida me kõik koos siiralt loodame. Keegi võiks seda kuuldust kinnitada ja ka teada anda, et kas ka mõned teised klubid sarnaselt tegutsesid.

Flora kaardist pole kuulnud mina siiamaani aga Roosad Pantrid saatsid lilled ja kaardi parimate soovidega. Roosad Pantrid (Nõmme Kalju kõik fännid) on alati Ingemarile toeks.

rallikas
02.09.09, 20:57
Klassivahe oli üüratu. Seis oleks võinud ka suurem olla, aga ei suudetud ära lüüa. Kaitses võeti ilusti pallid ka ära. Mõni löök tuli ka viljandil, aga ei midagi väga ohtlikku. 53. ov. Karol Mets peaks minema tegelikult Vitalile kirja, sest nurgalöögist tulnud palli lõi Vitali rikoshetist sisse. Omaväravast oli asi kaugel.

Pv: 40... Inspektor on vist mõned algklasside matemaatikatunnid vahele jätnud

...Jumal...
02.09.09, 21:19
Klassivahe oli üüratu. Seis oleks võinud ka suurem olla, aga ei suudetud ära lüüa. Kaitses võeti ilusti pallid ka ära. Mõni löök tuli ka viljandil, aga ei midagi väga ohtlikku. 53. ov. Karol Mets peaks minema tegelikult Vitalile kirja, sest nurgalöögist tulnud palli lõi Vitali rikoshetist sisse. Omaväravast oli asi kaugel.

Täiesti pˇtsis kuidas Nõme Kaljut kotitakse iga voor, küll ei loeta väravaid ära, küll ei loeta inimesi. Mõnusad vingatsid olete. Mida te ulute iga voor nagu eided. Ainult siin teemas on kirjas, et inspektor valesti lugenud.

sosku
02.09.09, 21:43
53. ov. Karol Mets peaks minema tegelikult Vitalile kirja, sest nurgalöögist tulnud palli lõi Vitali rikoshetist sisse. Omaväravast oli asi kaugel.

1) Nuuma arvas ka alguses, et see pikk tont lõi. Aga siis ütles hr. Gutmann talle, et omavärav oli. Protokolli läheb viimane variant.
2) Inspektorihärra oli vana hea Katsevi Joss isiklikult...

jooseps
02.09.09, 21:49
Esimene poolaeg Kalju mängis küll halvasti. Viljandi poisid olid palju särtsakamad ja ei lasknud midagi kergelt teha. Peale esimest väravat aga lagunesid Viljandi omad täitsa koost ja väravaid hakkas tulema. Felipe üks värav oli eriti hea. Maccari tegutsemine meeldis ka.
Tuli küll suureskooriline võit aga tegu oli siiski nõrgema vastasega...ootame juba mängu Floraga :)

urmar
02.09.09, 22:27
No see 70 peaks Kaljule küll sobima, ikkagi publikurohkeim mäng täna.

PETSINHO
02.09.09, 22:28

Hetkeseisuga väidab jalkaliidu kodukas pv 70 :D
Iga jummala kord on probleeme selle Katseviga. Saab vist juba tavaliseks, et pean läbi soccerneti teatama jalkaliidule korrektse publikunumbri. 117 inimest külastas täna Hiiu staadionit.

Mänguinspektor sai ka selle numbri ja loodetavasti küsimus lihtsalt selles, et ta pole jõudnud seda veel urmar poisile edastada ja tegeles lünga täitmiseks "bingoga".

Mis on positiivne, on see, et osad inimesed juba tegid oma panuse Ingemari taastusravi jaoks. Tänud teile :)

Mister
02.09.09, 22:29
Esimene poolaeg oli Viljandi tõesti särtsu täis ja hoidsid kenasti palli oma väravavõrgust eemal. Teisel poolajal domineeris täielikult Kalju ja nagu eelnevalt öeldud, tegutsesid väga hästi Maccari ja Felipe kelledest viimane lõi ühe imeilusa kolli. Aga kõige rohkem tooks täna esile Terehhovi :) Mees on viimasel ajal lihtsalt nii hea, nauditav on kohe tema mängimist vaadata, ta on küll üks vanimaid, aga üks kiiremaid ja parimaid mängijaid Kaljus. Teeb kohe südamega platsil tööd.

urmar
02.09.09, 22:32
Pakuti ka numbrit 70 ja vähemalt esialgu nii ka jääb, pole siin enam midagi edastada vaja.

Sen
02.09.09, 22:34
No see 70 peaks Kaljule küll sobima, ikkagi publikurohkeim mäng täna.

Protesteerin! levadia - Flora naiste ML mängul kus Flora võitis 2-1 oli pealtvaatajaid rohkem kui 60 :D
Kuulge kaljukad, teil endal ei ole juba naljakas nende publikunumbrite ja kohtunikega?

Mister
02.09.09, 22:36
Ma ei näe selles midagi naljakat. Vale oleks ju käed rüppes istuda ja mitte midagi selle suhtes ette võtta. Mänguinspektor võiks ikkagi võtta publikunumbri iga kord väravast, kus meil on klikkar. Käsi südamel võin öelda, et keegi ei kliki seal numbreid juurde ega soovi meie keskmist selle abil tõsa :D Ebaloogiline on igakord publikunumbrit näha 0 lõpuga.

urmar
02.09.09, 22:38
Kahju küll, aga ilmselt kaebab Kalju varsti UEFA-le, et vähendati jällegi nende publikunumbrit. Jõhkralt tõmmati 47 inimest nimekirjast maha. Andku Kaljud mulle andeks, aga see hala on tõesti koomiline. Minu kallal õiendamine ei muuda siin midagi.

fcfloraforever
02.09.09, 22:40
Ma ei näe selles midagi naljakat. Vale oleks ju käed rüppes istuda ja mitte midagi selle suhtes ette võtta. Mänguinspektor võiks ikkagi võtta publikunumbri iga kord väravast, kus meil on klikkar. Käsi südamel võin öelda, et keegi ei kliki seal numbreid juurde ega soovi meie keskmist selle abil tõsa :D Ebaloogiline on igakord publikunumbrit näha 0 lõpuga.

Nii palju kui ma kalju mängudele sattunud olen pole mingist klikkarist haisugi olnud.

HABE
02.09.09, 22:42
Kahju küll, aga ilmselt kaebab Kalju varsti UEFA-le, et vähendati jällegi nende publikunumbrit. Jõhkralt tõmmati 47 inimest nimekirjast maha. Andku Kaljud mulle andeks, aga see hala on tõesti koomiline. Minu kallal õiendamine ei muuda siin midagi.

Eesti jalgpalli arengu takistajaks võib nimetada ebaproffesionaalset Jalgpalli Liitu. Nii kaua kuni sealt tuleb täielik ükskõiksus ei muutu ka Eesti Jalgpalli tase kõrgemaks. Mängijate tase on hetkel kõrgem kui kohtunike ja ametnike tase. Nõmme Kalju astub sellele julgelt vastu võideldes selle vastu, soovides täpseid ja õigeid publike numbreid kui ka võrdset kohtlemist klubidesse ja mängijatesse.

urmar
02.09.09, 22:46
Eesti jalgpalli arengu takistajaks võib nimetada ebaproffesionaalset Jalgpalli Liitu. Nii kaua kuni sealt tuleb täielik ükskõiksus ei muutu ka Eesti Jalgpalli tase kõrgemaks. Mängijate tase on hetkel kõrgem kui kohtunike ja ametnike tase. Nõmme Kalju astub sellele julgelt vastu võideldes selle vastu, soovides täpseid ja õigeid publike numbreid kui ka võrdset kohtlemist klubidesse ja mängijatesse.

Ma saan küll aru nii, et just Kalju soovib kõige võrdsem olla. Aga see pole võimalik, sest meil on kõik võrdsed.

HABE
02.09.09, 22:51
Ma saan küll aru nii, et just Kalju soovib kõige võrdsem olla. Aga see pole võimalik, sest meil on kõik võrdsed.

Kui täna Felipele jõhkralt jalgadesse mindi ei teinud kohtunik välja, kui Felipe tegi väikse vea mõne hetkel pärast sai tema kollase. Kas see on teie KÕIK VÕRDSED KOHTLEMINE???

Mõtle enne kui kirjutad.

fcfloraforever
02.09.09, 22:55
Kui täna Felipele jõhkralt jalgadesse mindi ei teinud kohtunik välja, kui Felipe tegi väikse vea mõne hetkel pärast sai tema kollase. Kas see on teie KÕIK VÕRDSED KOHTLEMINE???

Mõtle enne kui kirjutad.

Ja selliseid asju juhtub ainult Kaljuga kindlasti ? Aitaks siis see teie pidev halamine midagi, ei aita nagu näha...
Kõigil on ühesugused tingimused... teie loogika järgi eelistavad kohtunikud kõik meeskondi va kalju..

urmar
02.09.09, 22:55
Mul pole rohkem midagi öelda ja ma lõpetan sellega osaluse selles vaidluses. Tähtsa ametnikuna :D ei saa ma laskuda poriloopimiseni. :p

PETSINHO
02.09.09, 23:11
Protesteerin! levadia - Flora naiste ML mängul kus Flora võitis 2-1 oli pealtvaatajaid rohkem kui 60 :D
Kuulge kaljukad, teil endal ei ole juba naljakas nende publikunumbrite ja kohtunikega?

Mina tõstataksin küsimuse nii, et kas mõnel teisel institutsioonil ei ole naljakas pidevalt huupi ja jumala suva järgi neid numbreid panna?! Kuskil eelnevalt tõin välja inspektori suva ja korrektse numbri vahe. See oli kuskil 50% (kui mälu ei peta).

Kui käärid on nii suured, siis õigustatult võib seada kahtluse alla kellegi huupi pakutavad numbrid.

Odras
02.09.09, 23:25
Publikunumbrid Kalju m2ngudel muutuvad nagu poes hinnas, oma suva j2rgi. Ma ootan p2eva kui publiku numbriks pannakse kuhugi yles v2iksem number kui kusagilt pildipealt p2rast saab ainuyksi pantreid kokku lugedes. Kui selline asi juhtub, siis ma l2hen EJL isiklikult ja viin sellele inspektorile Prillid(et n2eks), Alkomeetri(et saaks ta veenduda, et on kaine kui hakkab lugema) ja kysin kui palju ta maksis, et saada endale kogu 6ppeperiood(alates 1. klassist) matemaatika hinde.

urmar
02.09.09, 23:33
Ma ootan p2eva kui publiku numbriks pannakse kuhugi yles v2iksem number kui kusagilt pildipealt p2rast saab ainuyksi pantreid kokku lugedes.

Vot sellest ma unistaks, kui Kalju mängudel tehtaks ka korrektne pildiseeria, kus kogu rahvahulk kenasti näha oleks. Kutsuks Kalju ametnikke üles klikkeri asemel hea fotokas muretseda, vot siis alles loeks kokku. :) Tehke ära!

PS: see ei ole poriloopimine, see praegune teade on asjalik ettepanek.

HaTe
02.09.09, 23:46
Isiklikult arvan,et see pole isegi häälekad nägijad/arvamuse avaldajad,vaid nad (minu arust) üritavad hoida kleepsu,´Eesti Suurim/parim fänniarmee´ Eestis,mille nad ka ise endale külge on kleepinud,sest kui nad selle sildi peaksid kaotama,siis on u väga kerge mööda pükse saada teistelt fännidelt.
see on vähemalt minu arvamus. Over and Out!

Gallacher
03.09.09, 00:44
No kurat, kui see küsimus nii tähtis on, võiks ju mõni mõni jalgpalliliidu jorss paarile Kalju kodumängule inkognito kohale minna, lugeda rahvas üle- kusjuures mitmel korral mängu jooksul- teha vajadusel pilte ja kui jälle vaidluseks läheb, siis tõestusmaterjal letti lüüa.
Samamoodi võiks ka Kalju kutsuda erapooletuks hindajaks mõne klubiga mitteseotud aga autoriteetse isiku.

billy t
03.09.09, 09:34

http://fclevadia.ee/news/2432
kas ka kiri/postkaart saadeti? .. vot tõesti ei tea - kas see lisaks headele soovidele kredibiliteeti?

Darren
03.09.09, 10:09
Ma arvan, et roosad pesukarud võiks nüüd veidi rahuneda. Laiemas taustsüsteemis ei koti absoluutselt mitte kedagi, kas mängu vaatas 350 inimest või 425. See pidev vingumine pealtvaatajate arvu märkimise kohta on naeruväärseks juba muutunud.

Vova
03.09.09, 10:34
No paljud inimesed ei saa sellest aru, et sponsoreid huvitab palju inimesi käib mängul ja näeb nende logosid ! 350 ja 425 inimeses on selles mõttes vahe ikkagist sees, kuskil 20%. Mujal maailmas on see loogiline, et peamine asi jalgpalli juures on fännid ja pealtvaatajad, sest tänu nendele saavad klubid üldse eksisteerida aga Eestis kahjuks saavad sellest aru vähesed ja kõik hakkavad kritiseerima ja mõnitama, kui mingid tegelased tahavad sellest suhtes õiglust jalule seada. Aga teades, et Urmar on seotud EJL-iga siis on natukene kohatu tema suust selliseid mõtteid kuulda nagu ta siin ajab, et need naljakad numbrid nagu EJL-i ametnikud välja käivad on rohkem tõesed, kui need mida ütlevad hoopis Nõmme Kalju ametnikud !

Sen
03.09.09, 10:35
Ma arvan, et roosad pesukarud võiks nüüd veidi rahuneda. Laiemas taustsüsteemis ei koti absoluutselt mitte kedagi, kas mängu vaatas 350 inimest või 425. See pidev vingumine pealtvaatajate arvu märkimise kohta on naeruväärseks juba muutunud.

Olen aru saanud et neile ei meeldi NULL seal lõpus, sest null pole number ja kunagi ei ole pealtvaatajate arv 350 vaid 357 näiteks.
Ja 7 inimest juures on juba päris hea näitaja ;)

Vova
03.09.09, 10:36
No vaevalt keegi 7 inimese pärast on hakanud vinguma

kesa
03.09.09, 11:09
Üldiselt, mida kõrgema, sundsotsialismist puremata (jalgpalli)kultuuriga riik, seda täpsemalt ja usaldusväärsemalt publikuarvu arvestatakse.

Ümardamine on kombeks kõigile postsovjetlikele riikidele v.a. Tšehhi ja Slovakkia.

sanchez
03.09.09, 11:40
No paljud inimesed ei saa sellest aru, et sponsoreid huvitab palju inimesi käib mängul ja näeb nende logosid ! 350 ja 425 inimeses on selles mõttes vahe ikkagist sees, kuskil 20%. Mujal maailmas on see loogiline, et peamine asi jalgpalli juures on fännid ja pealtvaatajad, sest tänu nendele saavad klubid üldse eksisteerida aga Eestis kahjuks saavad sellest aru vähesed ja kõik hakkavad kritiseerima ja mõnitama, kui mingid tegelased tahavad sellest suhtes õiglust jalule seada. Aga teades, et Urmar on seotud EJL-iga siis on natukene kohatu tema suust selliseid mõtteid kuulda nagu ta siin ajab, et need naljakad numbrid nagu EJL-i ametnikud välja käivad on rohkem tõesed, kui need mida ütlevad hoopis Nõmme Kalju ametnikud !

Nüüd keegi ütles ilusti milles point on!

...Jumal...
03.09.09, 12:00
Publikunumbrid Kalju m2ngudel muutuvad nagu poes hinnas, oma suva j2rgi. Ma ootan p2eva kui publiku numbriks pannakse kuhugi yles v2iksem number kui kusagilt pildipealt p2rast saab ainuyksi pantreid kokku lugedes. Kui selline asi juhtub, siis ma l2hen EJL isiklikult ja viin sellele inspektorile Prillid(et n2eks), Alkomeetri(et saaks ta veenduda, et on kaine kui hakkab lugema) ja kysin kui palju ta maksis, et saada endale kogu 6ppeperiood(alates 1. klassist) matemaatika hinde.

No see ei ole võimalik :D Kust selline mees nüüd välja tuli? Kas Kalju fännide hulgas mõni normaalne inimene ka on? Humoriste ikka jagub nagu näha. Aga ma annan sulle ühe pantrite pildi ( http://album.ee/node/19879487/50174873 ) loe ära ja vaata kas klapib pantrite/pealtvaatajate arv. Nüüd saad minna koos prillide, alkomeetri ja küsimusega EJL-u.

PETSINHO
03.09.09, 14:31
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=239

Sen
03.09.09, 14:37
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=239

See on küll hea nali, 15000 kutset ja tribüünil 500 kohta ;)

Taniano
03.09.09, 14:53
Et selle asemel ei kisada ja süüdista jne. Parem võtke keegi Flora mängu ajal Pohlakul isiklikult varukast kinni ja loete koos ära. Ja siis saate arvu mis läheb protokolli ja siis ei tohiks olla enam kisakära:D

Vova
03.09.09, 15:02
Tema on EJL juht ja peaks ise seda tahtma teha, mitte et teised peaksid teda sundima tegema oma tööd. Kui teda ei huvita Eesti Meistriliiga areng siis andku kellegi teisele see asi juhtida !

sanchez
03.09.09, 15:04

Hiiule pressib 2500 rahulikult ära.

eston maravilha
03.09.09, 15:08
et kui on tasuta kutse, siis ei pea mängu nägema?

Rein
03.09.09, 15:12
Ära hädalda, Eston. On ju olemas laste mänguala, mitu kohvikut ja puhvetit, kus aeg mõnusalt veeta saab. Poohui pole see mäng väää?

sanchez
03.09.09, 15:25
Ära hädalda, Eston. On ju olemas laste mänguala, mitu kohvikut ja puhvetit, kus aeg mõnusalt veeta saab. Poohui pole see mäng väää?

Alati on millegipärast neid kes igal juhul virisevad... Kui on vähe rahvast, siis virisevad, kui on palju siis virisevad... Siis on veel need varjatud kadedad tegelased... Et kui keegi pingutab ja tahab midagi hästi teha, siis otsitakse kõiksugu võimalusi, et asja maha teha, halvustada, jätta mulje, et tegemist on jonni või hala või kes teab millega veel...

Teate, vaadake peeglisse!
Need kes teevad ja iga päev selle nimel vaeva näevad on muidugi hingest ja südamest huvitatud sellest, et nende tööd hinnatakse, et numbreid ei vassitaks ja et kord oleks majas!

Ma arvan, et kõigil on ruumi oma käitumises muudatusi teha ja selle asemel, et kaikaid kodaratesse keerata võiks üksteist toetada ja parema tulemuse nimel tööd teha!

Over and out!

Rein
03.09.09, 15:34
Peeglisse, peeglisse... vaata parem ise. Selle asemel, et peale igat mängu kiunuda kuidas loll inspektor ja paha EJL publikunumbreid valesti loevad, suunake oma energia mujale. Näiteks sellesse palju kiidetud turundusse mis teil Eestis parim pidi olema.

eika
03.09.09, 15:39
Peeglisse, peeglisse... vaata parem ise. Selle asemel, et peale igat mängu kiunuda kuidas loll inspektor ja paha EJL publikunumbreid valesti loevad, suunake oma energia mujale. Näiteks sellesse palju kiidetud turundusse mis teil Eestis parim pidi olema.
Samas on sellel "kiunumisel" ju point olemas ja tahetakse, et EJL teeks oma asju korralikult, mitte ei viskaks protkolli üle jala kokku. Mulle näib, et Kalju fännide hala põhjustab mitte väiksemaks muudetud publikunumber vaid see, et EJL näiliselt ei suvatsegi midagi teha olukorra parandamiseks.

Rein
03.09.09, 15:46
Kallis eika, ütle mulle miks peaks mina või sina uskuma rohkem Kalju tegelaste numbrit kui inspektori oma? Sama hästi võivad ju ka Kalju enda tegelased numbri suuremaks "vassida".

sanchez
03.09.09, 15:46

ma ei arva, et kalju turundusega ei tegele!
http://sport.postimees.ee/?id=159613

eika
03.09.09, 16:06
Kallis eika, ütle mulle miks peaks mina või sina uskuma rohkem Kalju tegelaste numbrit kui inspektori oma? Sama hästi võivad ju ka Kalju enda tegelased numbri suuremaks "vassida".
Muidugi võivad ja ma usungi, et tegelik tõde on kuskil ametniku leotud ja Kalju asjapulga klikitud andmete keskel. Samas see Brasiilia päeval (või misiganes üritus see oli, kus andmed erinesid totaalselt ja pärast oli jama) toimunu näitas, et EJL ei võta asja absoluutselt tõsiselt ja pigem visatakse mingi umbkaudne number statistikasse. Tobe on ironiseerida selle kallal, kui fännid ja klubi tahavad, et asjaajamine muutuks professionaalseks.

Täpselt samamoodi on minu meelest nõme iriseda "Ära hädalda. On ju olemas laste mänguala, mitu kohvikut ja puhvetit, kus aeg mõnusalt veeta saab. Poohui pole see mäng väää?". Mis on selle halba, kui inimesed tulevad staadionile kasvõi kuradima kohvi jooma ja lapsed kiikuma. Äkki neile meeldib ja nad tulevad järgmiseks mänguks tagasi jalgpalli vaatama. Flora oma suhtumisega "kellele jalgpall meeldib, leiab ise tee staadionile ja vaadaku ise, kuidas infot saab" on meelitanud sellel hooajal keskmisel 171 inimeste staadionile. 171! Ja siin Flora fännid mõnitavad Kaljut, et nad ei mahuta pealtvaatajaid ära. Hapud rosinad vist.

Kalju on muidugi kerge saak mõnitamiseks, sest nad vähemalt üritavad midagi ära teha. Miskipärast selliseid klubisid, kes ei tee mitte sittagi selleks, et inimesed kohale tuleks, ei mõnitata. Vägisi jääb selline mulje, et paljud jalgpallifännid eelistaksidki järgmised 10 aastat tühjadel tribüünidel koos 10 kaasfänniga laulda.

Mister
03.09.09, 16:28
eika: täpselt, täpselt, täpselt!!! :) Duubeldan.

Silver
03.09.09, 17:21
Üldjuhul on alati nii olnud ja jääb ka nii, et kes teevad need saavad (igatpidi, head ja halba, ette ja taha). :)

Darren
03.09.09, 17:22

Ma tean, et vale teema aga usaldusväärsetele allikatele tuginedes pidi JK Tallinna Kalev pakkuma 1000000 (üks miljon) tasuta pääset järgmisele meistriliiga kohtumisele. Niiet, watch this space.

Silver
03.09.09, 17:32
Ma tean, et vale teema aga usaldusväärsetele allikatele tuginedes pidi JK Tallinna Kalev pakkuma 1000000 (üks miljon) tasuta pääset järgmisele meistriliiga kohtumisele. Niiet, watch this space.

Därren, su huumor on suhteliselt labane. Tore, et leidsid enda jaoks Kalju teema.

Darren
03.09.09, 17:38
Pole vaja nii isiklikult sõbralikku bänterit võtta kohe :) Minuarust oli suht okei nali ka.

nurmalna
03.09.09, 18:40
Pole vaja nii isiklikult sõbralikku bänterit võtta kohe :) Minuarust oli suht okei nali ka.

Minu arust ka suht koht üle keskmise.

sanchez
03.09.09, 18:49

Siis saab võrrelda kumb, kas Kalju 15000 piletit või Kalevi 1000000 piletit toon rohkem rahvast staadionile :D
Mõõta saab tulemust mitte seda kui palju sa pingutasid.

Mängiga pokerit parem http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=240

-Raul-
03.09.09, 19:33
Võtaks selle publikulugemise teema kokku. Käisin eile ise ka karikamängul ja rahvast oli. Publiku numbrite erinevus tekib sellest, et mängu komissarid annavad JL-le arvu mängu algul, aga mina jõudsin mängule alles kuskil 25 min peale avavilet ja mind ei lugenud keegi üle. Rahvast tuli aga veel juurde.
Seega kõik siin keskonnas olijad, võtame pisut tuure maha, me teame küll kus kitsaskohad on ja ilmselt kõik jalgpalli sees toimetavad inimesed õpivad ka sellest aastast.

Mis puudutab aga 15 000 pileti jagamist, siis see on vist Eesti klubijalgpallis esmakordne algatus. Kui on ilus ilm, võib päris palju rahvast tulla. Ma väga ei muretseks , kuhu pealtvaatajad panna. Vanasõna ütleb, et häid lambaid mahub palju ühte lauta....Kui sellest 10% jagatud piletitest kohale tuleks, oleks väga hästi. Kui Säästuka rahvast täis saaks, oleks missioon täidetud.

sosku
03.09.09, 19:34
Kas lugupeetud korraldajad selle peale ka on mõelnud, et kuhu see autode mass parkima mahutatakse? Võib ju arvata, et väga paljud pole kunagi varem Hiiul käinud ja ei kujuta omale ette, mille nuss seal parkimiskohtadega on. Ümberkaudsete tänavate elanikele vaevalt meeldib, kui nende murule/värava ette sõidetakse.

-Raul-
03.09.09, 19:37
Parkimisvõimalus on piki Vääna tänava äärt kuni Tähetorni hotellini, Seljaku tänaval ja ka ümberkaudsetel tänavatel, mis ei ole kitsad.

tiriam
03.09.09, 20:04
kohalikud vbl ei tulegi autoga, kui on ilus ilm siis miks mitte jalutada mängule. eriti veel nõmme elanikud.

HABE
03.09.09, 20:28
ML-s on mängude vaba nädal, et homme duubli eest võib joosta nii mõnigi ML mängija väljakule. Seda kusjuures II Liiga viimase vastu. Oodata võib vist väravate rohket mängu:P Mina olen kohal.

jkddp
03.09.09, 21:35
pidevalt üks hala käib nende vaatajate numbritega. Lugege oma piletimüük üle + 75% hooajalised + vipid ja persoal ja saate numbri juba esitatud juba oma mängu algul. Ok jääb veel määramatu faktor - säästusektor. Samas ga tehke poolajal kaameraga üks kord 360-kraadi ja siis on kõik loetud.
Või veel parem - tehke järjest loe! (Y)

PraS
03.09.09, 21:58
Räägite asjapulgad sellest ka kuidas te ühe mängu eel seda nn klikkarit testisite ja oma ... arvu juurde tekitasite. Või mis?

budu
03.09.09, 23:57
Kas inglise liigas ei panda publiku arv lukku mitte poolaja lõpus,mitte mängu alguses.eestis võiks ka seda asja rakendada ja ei oleks enam sellised probleeme nende numbritega

--andres--
04.09.09, 06:29
ShopShopi lubatud ajast kuu möödas...

MihkelHK
04.09.09, 07:34
ShopShopi lubatud ajast kuu möödas...

http://www.shopshop.com/

Täitsa olemas, mine vaata ringi saad rahuneda.

riivo.94
04.09.09, 15:33
Ei tea, misk Kalju koduka profiilid nii viletsad on, pooled mängijad on juba lahkunud, aga protiilid endiselt paigas, osadel mängijatel nimed valesti kirjas, duubeli kohta pole üldse mingit infot. Mina tahaks seda ikka korralikult uurida. Jee[QUOTE]http://www.jkkalju.ee/?mid=3

Rein
04.09.09, 16:20
Keegi kunagi vastas mulle paar kuud tagasi sama küsimuse peale- Kui üleminekuaken on selleks hooajaks kinni, siis tehakse uuendused. Ju siis on veel mingid üleminekud toimumas sel hooajal.

meesmuiste
04.09.09, 17:07
Keegi kunagi vastas mulle paar kuud tagasi sama küsimuse peale- Kui üleminekuaken on selleks hooajaks kinni, siis tehakse uuendused. Ju siis on veel mingid üleminekud toimumas sel hooajal.

kas detsembris ei lähe Eestis uuesti lahti? seega ikka see aasta :D

PETSINHO
04.09.09, 17:14
Kellel õhtul midagi targemat teha pole, need ajage ennast Hiiule. Kalju II mängib oma liigamängu ja väljakul ka palju esindusmeeskonna mängijaid.
Kell 19.00

Martin
04.09.09, 17:39

See on üks lollimaid põhjendusi, mis ma üldse lugenud olen.

PraS
04.09.09, 19:04
Ei tea, misk Kalju koduka profiilid nii viletsad on, pooled mängijad on juba lahkunud, aga protiilid endiselt paigas, osadel mängijatel nimed valesti kirjas, duubeli kohta pole üldse mingit infot. Mina tahaks seda ikka korralikult uurida. Jee[QUOTE]http://www.jkkalju.ee/?mid=3

hooajad on vennad. Alustatakse väga tegusalt ja siis nagu ka eelmisel aastal vajub asi ära. Loodetavasti suudetakse järjepidevus lähiaastatel saavtuada.

v50
04.09.09, 20:07
Heh, kahtlane, klubi kes toob staadionile vast kõige rohkem rahvast omab kõige väiksemat statat Meistriliigas...

aanvaller
04.09.09, 20:48
kurb on see, statat tegelt polegi! Mis kasu sellest on, kui Euromängud ja Balti liiga peab ale coqil mängima, see pole sama ju!

Kuidas see Kalju "õige" staadioni ehitus siis sujub täpe ajal?

emergencyexit
04.09.09, 21:48
Lisaks sellele, et on täpe, pupu jms, on Kalju alles teist aastat meistriliigas, mistõttu pole ka klubi rahakott veel nii suur, et nüüd teha omale staadion, korraliku muru ja tribüünidega. Iga asi omal ajal

Sen
04.09.09, 21:52
Ingemar rääkis oma elust-olust etv saates ringvaade, saate kordus tuleb mingi paari tunni pärast.

elionpros
04.09.09, 22:08
kas ingemar mängib tulevikus veel kaljus ? kahju ...

HABE
04.09.09, 22:15
kas ingemar mängib tulevikus veel kaljus ? kahju ...

Vabandust, aga mõtle ise mida sa nüüd küsid. Ingemar alles sai haiglast koju, ta oleks võinu jääda invaliidiks, ükski arst ei anna talle hetkel lubadust et ta võib mängida üldse enam jalgpalli. Mees peab kõigepealt harjuma ja hakkama saama taas tava eluga. Jalgpalli mängimine võib tulla alles järgmine aasta kui üldse kunagi. Sinu küsimusele on võimatu vastata hetkel.

PETSINHO
06.09.09, 12:11
Davai pokkerihaid, andke tuld!

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=240

.

sanchez
06.09.09, 14:11
mingi paarsada osalejat reganud juba, päris hull :D

huryt
06.09.09, 14:15
ja ainult 10-30 nendest läheb stereosse.

sanchez
06.09.09, 16:24
üle 400 juba reganud mängima... :D

MihkelHK
06.09.09, 16:27
Nõmme Kalju juhatuses ka Unibeti Eesti haruga seotud tegelased.

-RoMaRiO-
06.09.09, 16:48
Silma hakkab, et kõik lubatud Kalju pallurid polegi ennast veel registreerinud, aga ehk veel jõuab.

Kes Ingemari särgi võidab, võtke ühendust! :)

elx
06.09.09, 17:13
oot, alaealised lastakse unibeti pokkerit mängima?

emergencyexit
06.09.09, 17:29
ei lase tegelikult

vpiigo
06.09.09, 17:45
.....et mõned ikkagi on sattunud sinna mängima...........:deemon:

HABE
06.09.09, 17:57
Teever võttis siis Palmi särgi ja lõpetas ka Petsinho tänase pokkeri mängu.

PETSINHO
06.09.09, 18:01
Teever võttis siis Palmi särgi ja lõpetas ka Petsinho tänase pokkeri mängu.

Teever ja Palm olid mul samahästi kui võidetud juba aga enda mängule vaja joosta nüüd :D

HABE
06.09.09, 18:04
Teever ja Palm olid mul samahästi kui võidetud juba aga enda mängule vaja joosta nüüd :D

Vabandused ainult:D Nende kahe särgi võitmise puhul oleksid võinud isegi taksoga tulla ja hilineda:D

HaTe
06.09.09, 21:35
.....et mõned ikkagi on sattunud sinna mängima...........:deemon:

Aga see vaikitakse maha,``Eesti suurima fänniarmee poolt´´ (Y) Lahe:D

Mister
06.09.09, 21:59
Aga see vaikitakse maha,``Eesti suurima fänniarmee poolt´´ (Y) Lahe:D

Väga paljud, kes Unibetis mängivad on alaealised kuna tihti pole eesmärk ainult raha peale mängida... Ei tasu nii mõttetute asjade kallal vinguda.

HaTe
06.09.09, 22:18
Tohoh ja vingumisest räägid sina? Kas mitte ükskõik mis hasart mäng vahepole kas rahapeale või mitte,ei ole Meie riigi seaduse poolt keelatud alaealistele?

jkddp
06.09.09, 22:44
ikka keelatud - eestis ei tohi isegi kraabitavat lotopiletit osta

elx
06.09.09, 23:57
ikka keelatud - eestis ei tohi isegi kraabitavat lotopiletit osta

mis on jumala õige.. kuigi keelud ei aita - eestis ollakse hasartmängusõltuvusega lihtsalt tohutult hädas ja kahju kohe sellist promo vaadata. mõtled küll, etmis see siis on - raha peale ei mängi, kuid just sealt need tulevased sõltlased tulevadki, kes lõpuks oma kire rahuldamiseks käpa teiste rahakotti lükkavad.

PETSINHO
07.09.09, 00:20
mis on jumala õige.. kuigi keelud ei aita - eestis ollakse hasartmängusõltuvusega lihtsalt tohutult hädas ja kahju kohe sellist promo vaadata. mõtled küll, etmis see siis on - raha peale ei mängi, kuid just sealt need tulevased sõltlased tulevadki, kes lõpuks oma kire rahuldamiseks käpa teiste rahakotti lükkavad.

Sportlik pokker pole nüüd küll suurem asi hasartmäng. Kui seda mängida ei osata, siis nende jaoks on ta jah õnnemäng. Pigem võib juba trips-traps-trulli pidada hasartmänguks ja kui seda veel raha peale hakatakse mängima...:D

HaTe
07.09.09, 08:59
Sportlik pokker pole nüüd küll suurem asi hasartmäng. Kui seda mängida ei osata, siis nende jaoks on ta jah õnnemäng. Pigem võib juba trips-traps-trulli pidada hasartmänguks ja kui seda veel raha peale hakatakse mängima...:D

Seadused on seadused. Ka pokker on hasartmäng,Nõmme Kalju võiks vähemalt seadustest kinni hoida.

PETSINHO
07.09.09, 09:15
Seadused on seadused. Ka pokker on hasartmäng,Nõmme Kalju võiks vähemalt seadustest kinni hoida.

Ei ole Nõmme Kalju nüüd küll ühtegi seadust rikkunud. Ära palun aja süstemaatiliselt jama!

USA-s, Colorados oli ka säärane vaidlus, et mis tüüpi mänguga on pokkeri näol tegemist ja asi jõudis kohtuinstantsidesse. Sealne ülemkohus leidis, et sportlik pokker on osavusmäng, mitte õnnemäng.

MihkelHK
07.09.09, 09:27
Ei ole Nõmme Kalju nüüd küll ühtegi seadust rikkunud. Ära palun aja süstemaatiliselt jama!

USA-s, Colorados oli ka säärane vaidlus, et mis tüüpi mänguga on pokkeri näol tegemist ja asi jõudis kohtuinstantsidesse. Sealne ülemkohus leidis, et sportlik pokker on osavusmäng, mitte õnnemäng.

Kui Colorados selline vaidlus oli, siis peaks see laienema ka Eestile?

PETSINHO
07.09.09, 09:31
Kui Colorados selline vaidlus oli, siis peaks see laienema ka Eestile?

Minu jutu point oli see, et sellega on loodud pretsedent.

HaTe
07.09.09, 09:31

Me elame Eesti Vabariigis,kus on Eesti Vabariigi põhiseadused millest tuleb ka kinni hoida,mitte Ameerika ühendriikides ega brasiilias.

Martin
07.09.09, 09:32
http://www.shoeboxblog.com/wp-content/uploads/2009/08/arguing-internet-434x500.jpg

MihkelHK
07.09.09, 09:36
Minu jutu point oli see, et sellega on loodud pretsedent.

Venemaal oli teine kohtulahend, et pokker pole sport.
Mis nüüd siis teha?

Darren
07.09.09, 10:48
§ 2. Hasartmäng

(1) Hasartmäng on mäng, mis vastab kõigile järgmistele tunnustele:
1) mängus osalemise tingimuseks on mängija poolt panuse tegemine;
2) mängu tulemusel võib mängija saada võidu;
3) mängu tulemus määratakse osaliselt või täielikult juhuslikkusel põhineva tegevusega või see sõltub eelnevalt mitteteadaoleva sündmuse toimumisest.

Kuradi e-lawyerid.

sanchez
07.09.09, 11:01
ma vaatan tõesti, et mõned inimesed lihtsalt ei saa nina mitte teiste asjadesse toppimata jätta...

viirus
07.09.09, 11:21
Kui keegi nüüd arvab, et sellega Kalju tõukas lapsed hasartmängude ohvriks, siis see inimene on ikka väga naiivne. Need, kes osalesid, kas tõesti arvate, et nad vabal ajal sõpruskonnas ei mängi seda? Sportlikust huvist mängu vastu ei jää veel keegi sõltlaseks, pigem peab inimesel olema geneetiline soodumus selleks ning see inimene leiab oma tee nii või teisiti kasiinosse.

Siinsete kommenteerijate jutu järgi peaks olema ma juba paadunud sõltlane ning pidevalt ajama oma käsi teiste taskusse, et mängida. Üldsegi ei häbene, et alustasin pokkeri mänguga mingi 9 aastaselt, sõpradega aeg- ajalt mängides, et mängu huvitavamaks teha tulid ka väikesed panused mängu. Kõik on alati mõistuse piiresse jäänud ning sellest seltskonnast ei ole tänasel päeval keegi sõltlane.

Rein
07.09.09, 11:32

Kas Black Jack on osavus või õnnemäng?
Ei taha kellegi peale näpuga näidata, aga peaksite oma klubi mängijaid ka rohkem jälgima. Kuuldavasti on nii mõnelgi teie mängijal nähtusid mis viitavad hasartmängurlusule. Eks mõelge või otsige ise kes see olla võiks.

MihkelHK
07.09.09, 11:41
Kas Black Jack on osavus või õnnemäng?
Ei taha kellegi peale näpuga näidata, aga peaksite oma klubi mängijaid ka rohkem jälgima. Kuuldavasti on nii mõnelgi teie mängijal nähtusid mis viitavad hasartmängurlusule. Eks mõelge või otsige ise kes see olla võiks.

Räägitakse, et kuuldavasti põgenesid ka ise siit võlgade tõttu.

Rein
07.09.09, 11:43
Loomulikult põgenesin.

Unibet
07.09.09, 12:54
Unibeti lehel ei tohi mängida alla 18aastased. Kui nad seda tegid, siis valeandmeid esitades. Seega rikkusid seadust isikuandmeid võltsinud noored. Kui me avastame, et auhinna võitis mõni valeandmeid esitanu ei saa ta kindlasti auhinda. Ühtlasi sulgeb Unibet kõik avastatud võltskontod.

HaTe
07.09.09, 14:24
Pm me saime kõik enda vastused,Nõmme Kalju alaealised fännid rikkusid seadust,paneks nad õige vangi äkki?

sanchez
07.09.09, 14:44
Pm me saime kõik enda vastused,Nõmme Kalju alaealised fännid rikkusid seadust,paneks nad õige vangi äkki?

Kes ütles, et see nii üldse on?

Darren
07.09.09, 15:03
Kui osalejad oma raha mängu ei pannud, siis ei ole Eesti seaduste kohaselt tegemist ka hasartmänguga. Ma ei tea muidugi, mida Malta Remote Gambling Regulations selle kohta ütleb, Unibeti litsents peaks sealt olema.

budu
07.09.09, 15:23
Suur mees valgevenest on suutnud isegi väravaid lüüa kuigi jah teises liigas.pikk leping mehega üldse tehti?

dareth
07.09.09, 16:48
Suur mees valgevenest on suutnud isegi väravaid lüüa kuigi jah teises liigas.pikk leping mehega üldse tehti?

aga mind huvitab, kui kaua getulio leping kestab

17
07.09.09, 16:54
Pead ei julge anda, kuid kusagilt oleks nagu kõrvu jäänud, et 2 aastat veel?