PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

rallikas
07.09.09, 17:59
Piisavalt, et selle aja sees meistriks tulla.

karl54
07.09.09, 19:09
Piisavalt, et selle aja sees meistriks tulla.

Unistada ju võib.

Mister
07.09.09, 19:20
Unistada ju võib.

Mõne aasta pärast pead oma sõnu sööma ;)

karl54
07.09.09, 20:06

Loodetavasti, ometi oleks aeg Levadia valitsemisaeg lõpetada aga pigem teeb seda Flora kui Kalju.

dareth
07.09.09, 20:07

Et mõne aasta pärast selgub, et unistada ka enam ei tohi...?

antz-
08.09.09, 18:37
Kalju vist üritab uut pealtvaatajate rekordit püstitada sel laupäeval Flora vastu, koolidesse vist on jagatud juba igast tasuta sissepääsu lipikud unibeti reklaamiga :P

sanchez
08.09.09, 19:01
Kalju vist üritab uut pealtvaatajate rekordit püstitada sel laupäeval Flora vastu, koolidesse vist on jagatud juba igast tasuta sissepääsu lipikud unibeti reklaamiga :P

Peaks rohkem nende sponsorite reklaami levitama ja avalikult ühiskonnas esile tõstma postiivse sõnaga kes toetavad raskel masu ajal sporti, lapsi ja kultuuri tervikuna. Enamus ettevõteid peidavad ennast selle masu sildi taha ikka nii ära, et kõrva otsad ka ei paista.

antz-
08.09.09, 19:35
Peaks rohkem nende sponsorite reklaami levitama ja avalikult ühiskonnas esile tõstma postiivse sõnaga kes toetavad raskel masu ajal sporti, lapsi ja kultuuri tervikuna. Enamus ettevõteid peidavad ennast selle masu sildi taha ikka nii ära, et kõrva otsad ka ei paista.

Selge :) Eks siis näha ole palju seda publikut kokku ikkagi tuleb.

Mister
08.09.09, 22:23
http://www.jkkalju.ee/?mid=71

:D :D :D

Mister
08.09.09, 22:32
See küll hilinenud uudis. Kesa käitus taunitavalt minu meelest juba suve alguses.

Staadionikeeld määratigi talle juba ammu ammu. Nüüd alles hakatakse seda listi kodulehel kajastama ;)

North
08.09.09, 22:42
Mulle see on huvitav uudis :)

HaTe
08.09.09, 22:47
Mulle see on huvitav uudis :)

Huvitavaks läheb alles see,kui Terve Levadia Crew staadioni keelu saab Arenale. Mis siis Euromängudes juhtuma hakkab?:D

MihkelHK
09.09.09, 00:04

Keegi tahab kihla vedada, et seda pilti seal peagi ei ole? (andmekaitse juba tegutseb:D )

Darren
09.09.09, 11:59
Veame kihla siis.

kitty72
09.09.09, 12:42

v2ga hea uudis! :)

Alarikh
09.09.09, 14:31
Huvitavaks läheb alles see,kui Terve Levadia Crew staadioni keelu saab Arenale. Mis siis Euromängudes juhtuma hakkab?:D

"Füüsiline rünnak Nõmme Kalju mängija vastu, rassilised solvangud, staadionikülastajate häirimine ja ebasündsate väljendite kasutamine nende suunas, tugevas alkoholijoobes staadionil viibimine. "

Super, Kaktused, super! :D:D:D

MihkelHK
09.09.09, 14:37
Veame kihla siis.

Teeme 10 000 krooni peale?

Silver
09.09.09, 14:43
"Füüsiline rünnak Nõmme Kalju mängija vastu, rassilised solvangud, staadionikülastajate häirimine ja ebasündsate väljendite kasutamine nende suunas, tugevas alkoholijoobes staadionil viibimine. "

Tegelikult pole siin midagi naljakat. Olukord on olnud päris piinlik. :)

Darren
09.09.09, 14:50
Teeme 10 000 krooni peale?

Tee endale kõigepealt selgeks, mis on isikuandmed, mis on eraelulised isikuandmed ning mille üle AKI järelevalvet teostab. Ma teen ka, ja siis selle pealt vaatame, eks?

Rein
09.09.09, 14:58
Ega see ometi foorumi kesa pole?

Hellik
09.09.09, 15:15
Ega see ometi foorumi kesa pole?

Ei ole.

kitty72
09.09.09, 15:17
Mis see Kesa teil korda saatis?tuttav n2gu meie staadionil provatseerinud inimestest.

Rein
09.09.09, 15:27
Lugeda ei oska väää?
Nimetas brassi neegriks, tahtis talle lõuga sõita, kiusas pealtvaatajaid ja oli purjus. Ühesõnaga tüüpiline purjus eestlane kes läheb "meheks" kui natuke juua saab.

sanchez
09.09.09, 15:47
Lugeda ei oska väää?
Nimetas brassi neegriks, tahtis talle lõuga sõita, kiusas pealtvaatajaid ja oli purjus. Ühesõnaga tüüpiline purjus eestlane kes läheb "meheks" kui natuke juua saab.

Talle meeldib ka kohvipakke mängule kaasa võtta ja sellega brasse visata :D

kitty72
09.09.09, 15:59
Selline v6iks Eestis igale staadionile keelu saada.suht haige k2itumine tema poolt.

sanchez
09.09.09, 16:01
Selline v6iks Eestis igale staadionile keelu saada.suht haige k2itumine tema poolt.

Kalju tegi otsa lahti, nüüd võiks teised klubid järgi tulla...

ertz
09.09.09, 16:01
Talle meeldib ka kohvipakke mängule kaasa võtta ja sellega brasse visata :D

sellega seoses tuli meelde, et pärast est-bra mängu jagati arenal väikeseid mõnnasid lavazza kohvipakikesi.. küsimus tekkis aga et miks alles pärast mängu? :)

kitty72
09.09.09, 16:42
sellega seoses tuli meelde, et pärast est-bra mängu jagati arenal väikeseid mõnnasid lavazza kohvipakikesi.. küsimus tekkis aga et miks alles pärast mängu? :)

7SEST NEED KELLE EESM2RK OLI KOHVIPAKIGA M2NGIJAID LOOPIDA OLID KOHVIPAKI JUBA ENNE M2NGU ENDALE OSTNUD!

sanchez
09.09.09, 17:56
7SEST NEED KELLE EESM2RK OLI KOHVIPAKIGA M2NGIJAID LOOPIDA OLID KOHVIPAKI JUBA ENNE M2NGU ENDALE OSTNUD!

... irw :D

Nahkpea
09.09.09, 18:11

Küll mõnel paistab hea meel olema. Eks hiljutise lapsiku sodimisaktsiooni valguses on hea kui rivaalid ka vastu päid ja jalgu saavad.

sanchez
09.09.09, 18:22
Küll mõnel paistab hea meel olema. Eks hiljutise lapsiku sodimisaktsiooni valguses on hea kui rivaalid ka vastu päid ja jalgu saavad.

Mina jätaks siit kindlasti välja rivaalitsemised ja klubid. Keelud ja pretensioonid on konkreetsete inimeste aadressil olenemata sellest mis värvi lipu all ta on. Kui sodijad on tuvastatavad, siis teeks Flora õieti kui kehtestaks samasuguse keelu.

PETSINHO
09.09.09, 18:27
Võite kõik julgelt võtta oma lapsed laup mängule kaasa, sest neilgi on seal tegevust..
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=243

Lisaks tasub homme kuulata Uuno raadio hommikuprogrammi ;)

Nahkpea
09.09.09, 18:27
Mina jätaks siit kindlasti välja rivaalitsemised ja klubid. Keelud ja pretensioonid on konkreetsete inimeste aadressil olenemata sellest mis värvi lipu all ta on. Kui sodijad on tuvastatavad, siis teeks Flora õieti kui kehtestaks samasuguse keelu.

Kõik õige, mind lihtsalt häiris siin mõningate parastamine/irvitamine. Inimene tegi midagi ja sai vastavalt sellele ka karistada. Pole ju mõtet siin rivaalitseva klubi fännidel ilkuda, irvitada ja parastada. Pole neil ka fänlusega lood nii viis pluss.

MihkelHK
09.09.09, 18:33
08.09.2009.a esitasite Andmekaitse Inspektsioonile selgitustaotluse seoses jalgpalliklubi Nõmme Kalju kodulehel avalikustatud isikuandmetega.

Selgitame Teile, et isikuandmete töötlemine (sh avalikustamine) on lubatud üksnes inimese nõusolekul kui seadus ei sätesta teisiti. See tähendab, et juhul kui seadusest ei tulene ühtegi sätet, mis lubaks internetis sellisel viisil isikuandmeid avalikustada, siis on nimetatud tegevus lubatud vaid konkreetse inimese nõusolekul.

Juhul kui Teie viidatud pildil olev isik leiab, et tema õigusi on rikutud, on tal õigus pöörduda isikuandmete avalikustaja (antud juhul jalgpalliklubi Nõmme Kalju) poole ning nõuda oma isikuandmete sulgemist.

Lugupidamisega

Taago Pähkel

järelevalvedirektor

peadirektori ülesannetes

sanchez
09.09.09, 18:34
Kõik õige, mind lihtsalt häiris siin mõningate parastamine/irvitamine. Inimene tegi midagi ja sai vastavalt sellele ka karistada. Pole ju mõtet siin rivaalitseva klubi fännidel ilkuda, irvitada ja parastada. Pole neil ka fänlusega lood nii viis pluss.

Seda küll, parastamine ei aita kaasa. Samamoodi nagu seostamine kõikide teiste sama klubi toetajatega... Igas laudas võib olla paar musta lammast. Idee nagu ma aru sain on pigem selles, et panna inimesed vastutama, tuua nad "kapist" välja ja anda sellega selge signaal, et kui julged labane olla, siis julge ka teistele pärast silma vaadata.

Sarnane süsteem peaks olema ka foorumites, siis lõppeks see anonüümne sopaga loopimine vast ära.

Klubid ja fännid peaks omavahel paremini läbi saama ja jätma mõõduvõtmise sportlikule tasandile jalgpalliväljakul.

Mikusiku
09.09.09, 20:30
Kust ma seda tasuta piletit saaks?

sanchez
09.09.09, 20:31
Kust ma seda tasuta piletit saaks?

Ma saina ru, et eelkõige on see kampaania suunatud Nõmmekatele ja koolidele.

Kasepats-Pidur
09.09.09, 20:33
Nõmme vahel pead lapsi pommima hakkama.

viirus
09.09.09, 22:59
Keegi tahab kihla vedada, et seda pilti seal peagi ei ole? (andmekaitse juba tegutseb:D )

§6 p4kasutuse piiramise põhimõte – isikuandmeid võib muudel eesmärkidel kasutada üksnes andmesubjekti nõusolekul või selleks pädeva organi loal.

Rõhutan seda, et sellise loa saamine ei ole keeruline (jalgpalli)huligaanide isikuandmete avaldamiseks.

HaTe
09.09.09, 23:11
Lugeda ei oska väää?

Ning enne seda kui sa paar õlut jood siis enne seda sa polegi mees? Ossa kurat ma räägin.Pistke kõrva vahele `Mehed`!

Rein
10.09.09, 00:29
Ning enne seda kui sa paar õlut jood siis enne seda sa polegi mees? Ossa kurat ma räägin.Pistke kõrva vahele `Mehed`!

Kui sa kesa käitumist normaalseks pead, siis võid endale ise pista. Aga mitte kõrva, vaid sinna kus keha kaheks läheb.

Vova
10.09.09, 13:16
Kas keegi oskab öelda mis mees see Marek Mäekala on ?
Saab tast asja või toodi ta meeskonda sisutäiteks ja laupäeval Flora vastu oleks vaja ette ründesse kedagi Vitali kõrvale ka, mis sellest Rafaelist saanud on ?

erxu
10.09.09, 14:32
Shame on you Flora fännid, nüüd võiks teil küll häbi olla.. selline asi ja te veel õigsutate ennast. teie sugused peaks ennast häbenema hetkel, oeh...

PETSINHO
10.09.09, 14:45
Tasub ka vaheajal valmis olla...

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=244

HaTe
10.09.09, 19:29
Kui sa kesa käitumist normaalseks pead, siis võid endale ise pista. Aga mitte kõrva, vaid sinna kus keha kaheks läheb.

Küll sa oled meil kibestunud ning iseenda ängistuses kinni inimene.

ballack
10.09.09, 19:41
Shame on you Flora fännid, nüüd võiks teil küll häbi olla.. selline asi ja te veel õigsutate ennast. teie sugused peaks ennast häbenema hetkel, oeh...

Mitte ükski Flora fänn ei pea häbenema. Häbenema peab see kes midagi teinud on. Kesa ka tundis väga häbi. Kui muidu oli käpp võtma õlut alati siis peale seda ei joonud ta pikka-aega mitte tilkagi ja ei tahtnud häbi pärast Hiiulegi minna ega ühtegi Kalju fänni näha. Kes Kesat tunneb see on näinud kui häbi tal oli. Nii et ei ole teil mõtet vinguda teemal et ei ole häbi ja ei ole häbi. Kes ütlevad, et tal ei ole häbi need lihtlabaselt valetavad.

Kui kõik Flora fännid peaks häbenema siis tundke ise ka häbi sellepärast, et üks eestlane jälle mõne kilo narkoga kusagil maailmas vahele jäi...või hoopis Helsingis mõnda kullapoodi röövis või täis peaga kõiki sõimas jnejnejne. Käige pead norgus ja häbenege kõik siis kuna iga jumala päev suudab mõni eestlane kusagil maailmas millegagi hakkama saada mis on negatiivne. Nüüd on teil oma valik kas käite alati pead norus ja ei vaata ühelegi inimesele otsa ja ei naera kunagi kuna peate häbi tundma või lähete eluga edasi kuna teie ei ole süüdi selles mis keegi teine teeb.

Urmas Epner
10.09.09, 20:06
minu erapooletu arvamus on,et Floora leeris on neid adolfipoisse tõesti liialt palju kogunenud

vpiigo
11.09.09, 00:13
Mitte ükski Flora fänn ei pea häbenema. Häbenema peab see kes midagi teinud on. Kesa ka tundis väga häbi. Kui muidu oli käpp võtma õlut alati siis peale seda ei joonud ta pikka-aega mitte tilkagi ja ei tahtnud häbi pärast Hiiulegi minna ega ühtegi Kalju fänni näha. Kes Kesat tunneb see on näinud kui häbi tal oli. Nii et ei ole teil mõtet vinguda teemal et ei ole häbi ja ei ole häbi. Kes ütlevad, et tal ei ole häbi need lihtlabaselt valetavad.

Kui kõik Flora fännid peaks häbenema siis tundke ise ka häbi sellepärast, et üks eestlane jälle mõne kilo narkoga kusagil maailmas vahele jäi...või hoopis Helsingis mõnda kullapoodi röövis või täis peaga kõiki sõimas jnejnejne. Käige pead norgus ja häbenege kõik siis kuna iga jumala päev suudab mõni eestlane kusagil maailmas millegagi hakkama saada mis on negatiivne. Nüüd on teil oma valik kas käite alati pead norus ja ei vaata ühelegi inimesele otsa ja ei naera kunagi kuna peate häbi tundma või lähete eluga edasi kuna teie ei ole süüdi selles mis keegi teine teeb.

Kas sa ise seda Kesa puudutavat osa usud ka ?? mis sa siia kirjutasid-See patsiga kuju ei suuda kyll häbi tunda oma sellise käitumise pärast , sest hiljemgi on ta omale iseloomulikus seisundis ja joobeastmes pantritele rahvusvahelisi viipekeele märke näidanud ja karjunud oma lemmik hyydeid roosade aadressil-nii et ära aja jama et see vend tundis häbi

Rein
11.09.09, 00:20
Küll sa oled meil kibestunud ning iseenda ängistuses kinni inimene.

Räägib mees kes oma väärastunud maailmavaadet igal võimalikul võimalusel propageerib ja õigustab. Võid seda nüüd enda teada hoida, enamus inimesi nagu nii see ei huvita ja veel vähem peetakse seda normaalseks.
Vastata pole vaja, aitab OT siin teemas.

HaTe
11.09.09, 00:30
Räägib mees kes oma väärastunud maailmavaadet igal võimalikul võimalusel propageerib ja õigustab. Võid seda nüüd enda teada hoida, enamus inimesi nagu nii see ei huvita ja veel vähem peetakse seda normaalseks.
Vastata pole vaja, aitab OT siin teemas.

Tohoh,et siis sina tead mis on minu maailmavaade? Ning sina tead kui väärastunud see on? Mulje jääb pigem,et sa ei tea absoluutselt mitte midagi propageerimisest,ning millest sa räägid.Ning tõesti pole enam vaja vastata;)

ballack
11.09.09, 01:36
Kas sa ise seda Kesa puudutavat osa usud ka ?? mis sa siia kirjutasid-See patsiga kuju ei suuda kyll häbi tunda oma sellise käitumise pärast , sest hiljemgi on ta omale iseloomulikus seisundis ja joobeastmes pantritele rahvusvahelisi viipekeele märke näidanud ja karjunud oma lemmik hyydeid roosade aadressil-nii et ära aja jama et see vend tundis häbi

Njah, kuna ma tean teda rohkem kui vaid see, et selline nimi on inimesel ja selline näeb ta välja siis ka kommenteerin seda. Kui sa teaksid teemast rohkem siis sa ei kommenteeriks praegu. Ma ei hakka siin kirjutama tema tegusi ega ütlusi ega muud sellist kuna ka sina ei tahaks, et sinu tegusid, mõtteid, ütlusi, tundeid jne hakatakse lahkama inimestega keda sa ei tunnegi.

Darren
11.09.09, 02:40
Kes teab, see teab keiss jälle vä?

kitty72
11.09.09, 06:28
Mina seda Kesat ei kaitseks,vb jah s6prade ringis on ta norm.aga jalgpalli f2nnates mitte,kuna k2itub vastikult.ja enda vigadest ta 6ppinud pole,purupurjus ja provatseeriv oli veel augustis,kui staadionil teda kohtasin.mulje -HALB.aga ta sai enda karistuse ja loodame,et hoiab tagasi.laup.hoian aga Kaljule p6idlaid :) j2llegi tore yritus organiseeritud ja loodan,et v6tate punktid ka :P

WeThePeople
11.09.09, 08:18
Kui sa teaksid teemast rohkem siis sa ei kommenteeriks praegu.

Mis teemast ja kui palju ma pean rohkem teadma, et selline käitumine õigustatud tunduks? Ausalt information or gtfo.

PETSINHO
11.09.09, 10:37
Aitab vast selles Kesast nüüd. Inimene käitus valesti ja sai ka õiglase karistuse.

Räägime parem homsest mängust, mis tõotab tulla tõeline maiuspala:)
1. Kaks suurimat fännirühma laulmas
2. Printsipiaalne kohtumine tabelikoha osas, kus mõlemad vajavad võitu nagu õhku
3. Suure tõenäosusega hooaja publikurekord (kui ilm ei sega)
4. Lasteala, auhinnamängud, puhvetid, söögikohad

Ma arvan, et see on mäng, mida peaksid kõik jalkasõbrad vaatama tulema, kellel vähegi võimalik.

ballack
11.09.09, 11:00
Kes teab, see teab keiss jälle vä?

On asju, millest kuradi avalikus foorumis tundmatutele jorssidele ei räägita. Inimese privaatelust ei räägita siin. Äkki räägid oma naise elust ka, et mida ta tunneb ja mida ta teeb täpsemalt? Äkki räägid endast ka, et palju sa ikka oma naist nädalas paned ja kuidas end tunned ja millest mõtled sel hetkel jne et ma siis lähen räägin mõnes teises suvalises foorumis ka sellest ja panen nimeliselt kohe (nagu siin on Kesa nimeliselt)?

ballack
11.09.09, 11:07
Mis teemast ja kui palju ma pean rohkem teadma, et selline käitumine õigustatud tunduks? Ausalt information or gtfo.

Kui sa kasvõi natukenegi viitsiks süveneda mis postitusele ja kuidas ma vastasin siis sa oleks aru saanud, et mitte kuradi kusagil pole mitte midagi õigustatud. Teema käis selle üle Kesa kahetses käitumist või mitte.

sanchez
11.09.09, 11:08
Aitab vast selles Kesast nüüd. Inimene käitus valesti ja sai ka õiglase karistuse.

Räägime parem homsest mängust, mis tõotab tulla tõeline maiuspala:)
1. Kaks suurimat fännirühma laulmas
2. Printsipiaalne kohtumine tabelikoha osas, kus mõlemad vajavad võitu nagu õhku
3. Suure tõenäosusega hooaja publikurekord (kui ilm ei sega)
4. Lasteala, auhinnamängud, puhvetid, söögikohad

Ma arvan, et see on mäng, mida peaksid kõik jalkasõbrad vaatama tulema, kellel vähegi võimalik.

duubeldan seda!

ballack
11.09.09, 11:19
Viimane postitus Kesa teemal siin. Kui te ei taha aru saada siis pole midagi teha. Kes Kesa ei salli see ei salli ja seda ei saa ka muuta ja te niikuinii vaidlete vastu alati seepärast, vahet pole mida öelda.

Selle roosade rottide ja lohhide teema kohapealt mida Kesale süüks panete - olen ise ka karjunud roosad rotid ja siis? Kas ma ei saa Pantritega enam üldse läbi sellepärast? Olen hästi läbi saanud ja saan edaspidigi hästi läbi nendega kuna see ei ole vaenulikult mõeldud. See mida teha oleneb kas on mõeldud vaenulikuna (et kohe tuleme lööme maha või tapame ära) või lihtsalt õrritamisena.

Rohkem ei hakka postitama sellest teemast.

Inari
11.09.09, 13:46
Kui julged rumalalt käituda siis suuda ka seda avalikult tunnistada ja ära häbene, et su pilt kuskil üleval ripub koos nimega, ongi kõik, ehk teised rumalad inimesed õpivad ühest rumalast inimesest.

Rein
11.09.09, 13:57
Tohoh,et siis sina tead mis on minu maailmavaade? Ning sina tead kui väärastunud see on? Mulje jääb pigem,et sa ei tea absoluutselt mitte midagi propageerimisest,ning millest sa räägid.Ning tõesti pole enam vaja vastata;)

Sinu maailmavaade on see, et iga must on sinu jaoks neeger ja iga asiaat pilukas. Ei usu, et sa ühtegi musta või asiaati tunneks, muidu tuleks su suust arukamat juttu. Kahju, aga oleksid sa noorem, siis ehk su aju veel areneks. Praegusel hetkel küll ma progressi kuskil ei näe, aga selliseid on ka õnneks vaja. Palun jää selliseks nagu oled, siis teise saavad vähemalt aru kui normaalsed nad on.

HaTe
11.09.09, 14:29
Sinu maailmavaade on see, et iga must on sinu jaoks neeger ja iga asiaat pilukas. Ei usu, et sa ühtegi musta või asiaati tunneks, muidu tuleks su suust arukamat juttu. Kahju, aga oleksid sa noorem, siis ehk su aju veel areneks. Praegusel hetkel küll ma progressi kuskil ei näe, aga selliseid on ka õnneks vaja. Palun jää selliseks nagu oled, siis teise saavad vähemalt aru kui normaalsed nad on.

Neeger ning ka Kili on poliitiliselt ning ka seaduslikult korrektne sõna Eesti vabariigis.Tundub,et sina oled siiski väikse silmaringiga,ning näed ainult iseenda ette,mitte kaugemale.

Vova
11.09.09, 14:31
Oma viimase postitusega sa nagu justkui kinnitasid Reinu väite tõesust

sanchez
11.09.09, 14:34
Keskendume nüüd homsele mängule, sellest Kesast on juba kopp ees.
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=245

Ja kui see käima ei tõmba, siis SHUT UP! YOU KNOW NOTHING! :D http://www.youtube.com/watch?v=pGldM85dXYs

HaTe
11.09.09, 14:42
Kas Flora Fännidele on 25 võõrsil mängu piletit kinni pandud?

Slaava
11.09.09, 15:35
Flora fännid, kui pileteid vaja siis minu käest saab!

Rein
11.09.09, 15:39
Neeger ning ka Kili on poliitiliselt ning ka seaduslikult korrektne sõna Eesti vabariigis.Tundub,et sina oled siiski väikse silmaringiga,ning näed ainult iseenda ette,mitte kaugemale.

Ok, oled enda arust kõva mees, aga minu arust on ka kärbse sitahunnik rohkem väärt kui sinusugune madala ajumahuga vennike eestlane. Mul on siiralt häbi sinu pärst. Õnneks on siin foorumis tegelane nimega Nahkpea kes on täielik vastand sinule. Ma tean tema vaateid, AGA TA EI PASUNDA NEID IGAL VÕIMALUSEL. Minu arvates oled sa madala IQga inimene ja kui sa tahad, siis ütlen sulle kui eestlane eestlane- SA OLED ÜKS FUCKING HUNNIKK SITTA JA MU ON SINUSUGUSTE PÄRAST HÄBI :( Hoia oma väärastunud maailmvaated endale, enamus inimesi ei koti need kedagi ja sa teed ennast veel lollimaks kui sa tegelikult oled!!!

PETSINHO
11.09.09, 16:06
Kas Flora Fännidele on 25 võõrsil mängu piletit kinni pandud?

Piletid eraldatakse klubile, mitte fännidele, kui selline sooviavaldus laekub. Flora seda soovi ka avaldas ja piletid neile on olemas. On muidugi iseasi, mis klubi nendega teeb...kas annab oma koostööpartneritele, mängijatele või siis fännidele.

Kurrista
11.09.09, 16:23
Tubli Rein, hoia ikka OT-d üleval ja ole tubli netisõdalane, sest ega see foorum ju polegi jalgpalli jaoks.

Tekkis selline küsimus, mis on siit ka läbi käinud vahepeal, mis siis peaks saama kui suurem osa 15000 tasuta pileti saanutest kohale ilmuvad?

Rein
11.09.09, 16:39
Tubli Rein, hoia ikka OT-d üleval ja ole tubli netisõdalane, sest ega see foorum ju polegi jalgpalli jaoks.

Et siis sinu arvates peaks kõik vait olema, kui paar rumalat inimest, veel rumalama inimese käitumist õigustavad?! Anna mulle andeks, kui sinu tundeid kuidagi riiivasin. Järgmine kord proovin nende käitumist kuidagi õigustada, kuigi see saab raske olema.

NUNESELE 100 KG SHOKOLAADIGA VASTU PEAD!!!

JanK
11.09.09, 17:05
omgmis te tõmlete nagu lapsed

Kurrista
11.09.09, 17:13
omgmis te tõmlete nagu lapsed

Jep, ega muud moodi ei saagi netis vaielda ehk siis idioodiks jääme kõik

sanchez
11.09.09, 17:26

Tekkis selline küsimus, mis on siit ka läbi käinud vahepeal, mis siis peaks saama kui suurem osa 15000 tasuta pileti saanutest kohale ilmuvad?

Mis, siis ikka saab... Tehakse rekord lisaks Hiiu statale ka Säästukal :)
Huviga ootan mida inspektorid sinna märgivad seekord rahvaarvuks :D

erxu
11.09.09, 17:38
Ballack sa võiks putsi ka kerida.. tra sa ei tule siin kõike lohhiks sõimama ja jorssideks.. tra, haige lits. putsi te florakad ikka täiesti täis sittunud idikad no.. aina idiootsemateks lähete.

LeftWing
11.09.09, 18:15
Flora fännide unistus, et nende meeskonna ridades oleks selline mees (ei pea silmas mänguoskust). http://www.youtube.com/watch?v=_RVNN4xiy3s

PraS
11.09.09, 18:40
Mis, siis ikka saab... Tehakse rekord lisaks Hiiu statale ka Säästukal :)
Huviga ootan mida inspektorid sinna märgivad seekord rahvaarvuks :D

publikuarvuks ikka pannakse niipalju kui tribüünidel ikka rahvast on või on plaan panna ka klikkar säästukale. Enne mängu testite ka ikka seda nagu eelmisel korral? :D

ballack
11.09.09, 19:11
Ballack sa võiks putsi ka kerida.. tra sa ei tule siin kõike lohhiks sõimama ja jorssideks.. tra, haige lits. putsi te florakad ikka täiesti täis sittunud idikad no.. aina idiootsemateks lähete.

Minu eesmärk sai täidetud. Küll sõimatakse Flora fänne, et ropendavad kole palju. Läks kergemini kui arvasin, et kedagi teistest fännidest tõsiselt ropendama panna. Nüüd mõtle järgi miks inimesed ropendavad (kui vähe on vaja, et ropendama panna inimest ilma, et ise neid otseselt sõimaks) ;)

P.S. tegelikult ei ole ma mitte kedagi teist lohhiks kutsunud, ainuke mis ma olen Pantrite kohta öelnud on "roosad rotid haisvad sokid" ja see oli siis selles viisikeses mida mõnikord oleme staadionil laulnud. Eraldi ei ole ma seda teile karjunud. Kui seda viisikest peate staadionile mitte kõlblikuks siis ärge teie sellest ka laulge kuidas te kusel käite ja milline homoseksuaal keegi on eks ;)

Peace.

ballack
11.09.09, 19:20

Tegelikult tahtsin tänada ka sind hea soovi eest. Putsi läheks ikka hea meelega ühe m tähega algava kehaosaga (muidugi oleneb naisest). :)

jkddp
11.09.09, 20:01
mina oma postkastist kahte kutset igatahes ei saanud - juu siis virutati ara!

ma tahaks n'ha kuhu need autod pannakse. Kalju oleks v]inud orgunnida parem bussiliini l'bi n]mme - mis rahva kohale toob!

sosku
11.09.09, 21:33
Sa pole ainus nõmmekas, kes neid oma postkastis näinud/saanud pole. Ju nad siis ei viitsinud "äärealadele" minna... :D
Aga mul tegelikult savi sellest, nagunii olid muud plaanid ammu tehtud.

-Raul-
11.09.09, 21:35
Ma kord juba kirjutasin aga kordan veelkord üle. Tulge varem kohale, parkige auto Vääna tänavale pargipoolsesse äärde. Sinna mahub oma 200-300 autot kuni Tähetorni hotellini. Veel on võimalik parkida Hiiu pubi ette ja Vääna tänava ja Pärnu mnt nurgal olevale suurele tühermaale. Ja kui te ka sinna vaba kohta ei leia, saate parkida Seljaku tänavale. Lisaks on veel Mustamäe Spordikeskuse suur parkla. Sealt on ainult 7 minutit jalutada Hiiu staadionile!
Kutid, rohkem fantaasiat!!!

Taux007
11.09.09, 22:20
Ma kord juba kirjutasin aga kordan veelkord üle. Tulge varem kohale, parkige auto Vääna tänavale pargipoolsesse äärde. Sinna mahub oma 200-300 autot kuni Tähetorni hotellini. Veel on võimalik parkida Hiiu pubi ette ja Vääna tänava ja Pärnu mnt nurgal olevale suurele tühermaale. Ja kui te ka sinna vaba kohta ei leia, saate parkida Seljaku tänavale. Lisaks on veel Mustamäe Spordikeskuse suur parkla. Sealt on ainult 7 minutit jalutada Hiiu staadionile!
Kutid, rohkem fantaasiat!!!

Raul, hull oled või? Kui treppi ikka ei saa, siis ma ei tule!

/iroonia lõppeb. :D

Tegelikult on asi nii, et mõelda me ei suuda, sest laiskus on kehas sees juba mitu head aastat.

PraS
11.09.09, 23:04
Nii mõtlesin,et räägin ühe vana sõbrannaga,et kas tema sai kutse. Ta on elanud terve elu nõmmel, kuid talle kutset ei tulnd. Sõbrannale tuli.

Ma siiralt loodan,et saaks 1.5 kuni 2k kokku. Siis oleks täitsa asja ette see jagamine läind :)

Näeme homme hiiul.

1 says:
sõbranna just ütles, et talle tuli koju ja ta viskas prügikasti selle

PETSINHO
11.09.09, 23:58

ma tahaks n'ha kuhu need autod pannakse. Kalju oleks v]inud orgunnida parem bussiliini l'bi n]mme - mis rahva kohale toob!

Bussiliin on väga hea idee, teeme selle tulevikus ära!
Mis parkimisse puutub, siis staadioni ees avatud lisaparkla, ja selle täitumisel suunab reguleerija autod edasi pikki Harku tänavat ja vajadusel ka Vääna tänavale. Parkida võib ka Pidu tänava lõigule, mis jääb Seljaku ja Harku tänavate vahele vahele.

Ei tasu liigset paanikat teha, ruumi tegelt on ja asjad kulgevad kindlasti positiivselt :) Räägime parem mängust...esimene omavaheline kohtumine Hiiul ja Kaljul kindlasti väga tugev šants olemas!

aanvaller
12.09.09, 00:54
Ma pakun et tuleb 3 tuhhi nagu raudpolt!

zaz
12.09.09, 05:14
Saab veel pakkuda rahvaarvu? :D
1210 ütlen ja tasuta sügiseste MLi mängude vaatamisest ära ei ütleks küll :D

PETSINHO
12.09.09, 09:18
Saab veel pakkuda rahvaarvu? :D
1210 ütlen ja tasuta sügiseste MLi mängude vaatamisest ära ei ütleks küll :D

Kella 13-ni võite rahvaarvuga tuld anda julgelt :D

jazzjansa
12.09.09, 10:16
Kella 13-ni võite rahvaarvuga tuld anda julgelt :D

Hommik!

1414 ... +/- 2 ;)

Even
12.09.09, 11:11
ok ma pakun ka mingi 1640 inimest.

jossl
12.09.09, 11:17
Ma pakun 2143 inimest.

foreverer
12.09.09, 11:17
pakun 1100

masturr
12.09.09, 12:38
pakun 1100
usun et tuleb 800-900

Mikusiku
12.09.09, 12:44
Kuigi ilm on enam-vähem(vähemalt teisel pool Tallinnat), siis olen millegipärast pessimistlik. Pakun 862, aga loodan, et saan meeldiva üllatuse osaliseks:)

ballack
12.09.09, 13:28
811, kui keegi on seda juba pakkunud siis 812.

Kaspy
12.09.09, 16:40
79. eemaldati tehnilisest alast Kalju peatreener Fredo Getulio Aurelio

Ehk ostate selle meeletu promo asemel sellele mehele ajud?

kitty72
12.09.09, 17:02
Vahet pole,kas eemaldati v6i ei.Aga mulle tundub,et t2na sa skoorid :P hea,et florale 2ra tegite.

CM
12.09.09, 17:09
täitsa lõpp

Mister
12.09.09, 17:23
Super Kalju, super!!!!!!!!!!! Selline elamus et oioi!!!!! :D
Alguses lasime omale kaks suht lolli väravat lüüa, aga poolaja lõpuks õnneks suutsime viigistada. Ja siis teisel poolajal lõime võiduväravaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! Kogu sektor läks hulluks!! :D Super fänlus oli täna ja meeldiv oli vaadata, et isegi lapsevanemad ja lapsed kes meie fännisektorisse tulid, hakkasid kaasa elama! Nõmme Kalju, I love you!

Taux007
12.09.09, 17:31
Tandre, see rottidesüsteem käib sul läbi rohkemgi veel kui selles lauluviisikeses ainult, eks?!!! Ärgem siis väga maha ka salgame tehtud tegusid,

Shermann
12.09.09, 17:33
Palju publikut silma järgi oli?

17
12.09.09, 17:38
Tandre, see rottidesüsteem käib sul läbi rohkemgi veel kui selles lauluviisikeses ainult, eks?!!! Ärgem siis väga maha ka salgame tehtud tegusid,

Kes teab, see teab! :D

Poom92
12.09.09, 17:38
1000 +/- 70 inimest

meesmuiste
12.09.09, 17:44
:D Super fänlus oli täna ja meeldiv oli vaadata, et isegi lapsevanemad ja lapsed kes meie fännisektorisse tulid, hakkasid kaasa elama! Nõmme Kalju, I love you!

ent laulsite ikka homoseksuaali laulu...

muidu oli väga tore jalkaelamus :)

Mister
12.09.09, 17:45
1070 vist oligi. Eks näis, mis protokollis ilmub :)

Mister
12.09.09, 17:46
ent laulsite ikka homoseksuaali laulu...

Nojaa, ütleme nii, et Tohver suutis meid lihtsalt nii närvi ajada. Keeras ikka parajalt jama täna :D

PraS
12.09.09, 17:48
800-900max oli. Klikke oli umbes 2.5k ma usun :D

Velts Jaamade Vahelt
12.09.09, 17:53
Parandage äkki tulemustes ära, seal miskipärast 3:3, kus te selle kuuenda värava välja võlusite veel?

meesmuiste
12.09.09, 17:58
Nojaa, ütleme nii, et Tohver suutis meid lihtsalt nii närvi ajada. Keeras ikka parajalt jama täna :D

näiteks?

ta eksis mõnes situatsioonis ja seda mõlemale poole.

Felipe peanltinõudmine, mille pärast Getulio ära saadeti, oli täpselt selline olukord, et kui penalt oleks antud, oleks see õige penalt olnud. Samas õige otsus oli ka mitte anda. Täiesti 50-50. Viga oli, aga kas nii karm, et peaks penalti andama. Minu meelest täpselt siuke nii ja naa värk.

Tohveri suhtes ei pea te kurjad olema. Pigem keerasid rohkem käru äärekohtunikud.

Flora teine värav oli ilmselge suluseis. Olin I poolajal säästukal ja see toimus täpselt minu liinil. Äärekohtunik oli aga mängijatest maha jäänud ja ei näind seda. Sulgu oli küll oma poolteist meetrit. Tohver tahtis teada, kas oli sulg või mitte ja vaatas äärekohtuniku poole. See lippu ei lehvitanud. Kui Kalju mehed protestisid, siis sellele ta ka viitas.

Ja II poolajal teine äärekohtunik näitas mingi hetk auti valele poole.

Esimesed 20 minti mängust oli küll tunne, et siit tuleb Kaljule pakk, ent respekt, et suudeti 2-0st tagasi tulla ja 3-2 võita. Kalju tänane parim ründepaar oli Felipe-Balbinot.

Ja Hermanson ikka väga julge poiss. Kolmelt poolt jalad tulevad, et palli lüüa ja tema hüppab nõks enne neid pallile. Üäris hirmutav...

Kalju fännid olid ka väga häälekad, florakaid kuulis vaid korra esimesel poolajal. Aga ega neil polnud ka palju mille üle rõõmustada. Kaitseliin on Floral ikka väga nigel...

zip
12.09.09, 18:02
Karta on et varsti tulevad Florakad jälle kisendama nagu seda tehti Levadia teemas.

Hea töö Kalju, vajalikud punktid tulid.

sanchez
12.09.09, 18:04
Palju Õnne Arruda ja Murilo! Hea sünnipäevakingi said poisid :)

Odras
12.09.09, 18:14
Kogu meie sektor oli tubli, olen uhke teie yle. M2ng oli ilus, inspiratsiooni meestel jagus ja k6ik oli super, ainuke asi mille yle v6iks reaalselt viriseda oli publiku number mis ei olnud lootetud. Siiski K6ike head s6pradele pantritele ja loodan, et seda kordaminekut t2htistab t2na iga panter omamoodi.

Mikusiku
12.09.09, 18:15
Kalju oli tubli täna, et alla ei andnud.
Mäng ise oli väga võitluslik, Terehhov tõestas taaskord, kui ebasümpaatne mängija ta minu jaoks on.
Kui peatreener ära saadetakse, siis ta ei peaks ju tohtima teisel pool väljakul edasi hüpata, või mis?
Konsa on endiselt paras naljanumber, peaks ju olema küll noori poisse, kes teda asendaks. Vunk võiks ka lõpuks mängima hakata.
Loodan, et Flora jääb medalita, ehk hakatakse midagi ette võtma siis.

rauno
12.09.09, 18:26
Karta on et varsti tulevad Florakad jälle kisendama nagu seda tehti Levadia teemas.

Miks peaks keegi kisendama?
Floral algus oli hea ja tunne ka hea..kuid mida edasi seda halvemaks tuju läks kuna meie poistel ei tulnud midagi suurt välja...kohtunik oli nagu ikka..tavaline eesti kohtunik,eksis mõlemale poole..
Kalju võttis suurema võidusooviga kodufännide toel oma...lootsin ,et nii ei lähe kuid meil pole momendil millegipärast üldse mängumehi:(

seekord läks nii..loodan et nädala pärast teisiti;)

CD7
12.09.09, 18:30
Väga hea mäng. Super lõpp kohe. Võimalusi oli kaljul veel ja veel. Kohtunikud panid black-i lõpus ikka palju kui kalju ees oli.

Publiku kohta niipalju, et see vihm küll tore polnud mis enne esimest poolaega algas ja oleks kindlasti rohkem inimesi tulnud.

ballack
12.09.09, 18:34

See mis omavahel rääkida on üks asi, teine asi on see mida sa nende kuuldes spetsiaalselt kõvasti räägid et nad kuuleks või lausa räuskad.

ballack
12.09.09, 18:36

Ossa vaeseke levadikuke küll...kahju sust, et pettuma pead :(

Taux007
12.09.09, 19:09
Olgu, saan su põhimõttest aru. Siiski tagaselja pole kõige viisakam. Ja noh, ma panin ise samamoodi, aga vastupidiselt. Vastukaaluks noh :p

aanvaller
12.09.09, 19:47
publikunumber on jah natsa failure :(

sanchez
12.09.09, 19:49
arvestades paduvihma, siis oli publikunumber üsna hea ja uleb rahul olla.

zip
12.09.09, 19:52
Ossa vaeseke levadikuke küll...kahju sust, et pettuma pead :(Ei väga tore ju et seda teemat ka risustama ei hakata. :)

aanvaller
12.09.09, 20:16
Kas publikut oleks staikale rohkemgi mahtunud, või oli puupüsti täis?

Kalju ja Flora oleks võinud sellesmõttes nats koostööd teha, et selle flaieriga mil täna sai tasuta sisse, oleks võinud ka järgmine nädal A le Coqile samuti prii pääsu tagada..

Mister
12.09.09, 20:19

Puupüsti oli täis peatribüün. Lisatribüüne kahjuks ei suudetud hankida :p

kennu93
12.09.09, 20:23
Mis aastal Kalju murule oma mängudega kolib?

elionpros
12.09.09, 20:36
kaua peab oma hüppeliigeseid vigastama teie väljakul ? teil raha on tehke omale nou camp . :D

sanchez
12.09.09, 20:36

Kalju ja Flora oleks võinud sellesmõttes nats koostööd teha, et selle flaieriga mil täna sai tasuta sisse, oleks võinud ka järgmine nädal A le Coqile samuti prii pääsu tagada..

tribüüni osa oli puupüsti täis, aga kui väravate tagused täis panna, siis 2-3000 pole probleem

jkddp
12.09.09, 20:55
Vihm kindlasti mõjutas mängu. Väga kena mänguelamus oli täna. Tulevikus võiksid olla staadionil paremad liikumisvõimalused nagu täna. Valid endale parima paiga mängu jälgimiseks - Teinekord tehke ka teine staadiuonipool lahti!

Mängu kohta niipalju, et 3:2 ennustus läks täppi.
Kohtunikud ei olnud jah päris oma ülesannete kõrgusel ja kollaseid jaotati liiga vähe!

Kui järgmine kodumängu ilm lubab siis säästukal tuleb väike praznik

sanchez
12.09.09, 21:17
http://vikerraadio.err.ee/spordiklipp?main_id=2498866&s=start

HABE
12.09.09, 21:28
Tänane mäng: Nõmme Kalju lasi endale 2 lolli väravat lüüa kohe alguses. Uskumatult kehv algus skoori poolest. Aga Me Usume Kaljusse ning täna usk tõi ka poolajaks 2 väravat ning viigi tabloole. Mehed väljakul nägid vaeva ning võitlesid iga palli pärast. Teisel poolajal jätkati sealt, kus esimesel poolajal pooleli jäi ehk rünnati ja löödi ka see magus võidu värav. Enne võidu tähistamist tuli veel närvikõdi mängu ja oli lähedal, et vastased viigi värava lööks. Kohtunik tegi jälle väga kahtlase vilepartii aga Õnn oli täna Kaljuga ja ESIMENE VÕIT rohe-valge triibuliste ÜLE TULI:D Magus. Palju Õnne sünnipäevalastele!!! Ilusamat kinki annab soovida.
Fännid: Tuleks iga mäng meil selline toetus meeskonnale välja siis tiitel oleks meie:D Meeskond sai täna meist jõudu ja jaksu ning usku võidelda lõpuni 0-2 kaotusseisust Koljati vastu. Tänutäheks kingiti meile SEE VÕIT ja tänusõnad otse südamest. Järgmine nädal vajab meeskond taas vähemalt sellist toetust kui mitte veel paremat. Me olime head aga alati saab paremini. (Georgile see lõik:D)
Inimesi oli palju, isegi nii palju, et väravast ei mahtunud sisse, mis on ainult positiivne. Ametlikult oli küll KÕIGEST 1070 inimest aga supper ikka. Eks ilm tegi oma töö selle vihmaga.
Tubli töö mängu korraldajatel (kutsete laiali saatmine ja reklaam). Kiitust ja Roosa Pantri pai teile:D

-RoMaRiO-
12.09.09, 22:51
Miks eestlased väravaid nii ükskõikselt tähistavad? Diego celebration 3:2 värava puhul oli lihtsalt nii südantsoojendav, et kuttidele läheb asi ikka väga korda.

ja pantrid, rokime samamoodi iga mäng, tõesti head olite!

meesmuiste
12.09.09, 23:04
Miks eestlased väravaid nii ükskõikselt tähistavad? Diego celebration 3:2 värava puhul oli lihtsalt nii südantsoojendav, et kuttidele läheb asi ikka väga korda.

mida see veenipatsutamine tähendas? mulle jäi see tiba segaseks... südame asjast sain aru :)

Saarlane
12.09.09, 23:24
Miks eestlased väravaid nii ükskõikselt tähistavad?

Kui Levadia igale võistkonnale ilma vastuseta 7 paneb, siis läheb iga värava tähistamine koguaeg ikka igavaks küll.

-RoMaRiO-
12.09.09, 23:32
Kui Levadia igale võistkonnale ilma vastuseta 7 paneb, siis läheb iga värava tähistamine koguaeg ikka igavaks küll.

Ega kõik võistkonnad Saaremaalt kah tule ju :D

Aga Levadia kutid ongi pmst ainukesed, huvitavaid liigutusi tehti ka suureskoorilise võidu puhul Sillamäe üle,

-Raul-
12.09.09, 23:32
Diego patsutas oma kapteni paela...mis tal käepeal oli...

PraS
12.09.09, 23:51
Kalju fännide esitus oli parim mida olen näind eestis.

Kõige naljakam oli see,et ID-kaarti näidates saab mängule sisse. Ehk siis plaanisin näidata pressikaarti, kuid juhtus aps ja näitasin id-kaarti ja turva ei teidn teist nägu. Ju sobis talle see.

Soovitan teistel ka proovida!

Flora vajab puhastust!

meesmuiste
12.09.09, 23:59
Diego patsutas oma kapteni paela...mis tal käepeal oli...

ok, seda ei pannud tähele, muidu tundus see eemalt tiba kummaline.

HABE
13.09.09, 00:02

Esimesena Eestlastest tuleb meelde Teever, kes alati väravat tähtistas. Pole vaja kaugelt otsida

-Raul-
13.09.09, 00:07
Mingil hetkel peaks Kalju - Flora mäng olema ka netis täispikkuses vaatamiseks...siis saab näha kahte huvitavat momenti, mis enamus publikule kahtlaselt kripeldama jäid: teine flora värav, mis löödi väidetavalt sulust ja moment mängu lõpus, kus Felipe 16 kastis särgist maha tõmmati ja penaltit ei järgnenud ja mille tulemuse ka Gettu platsilt saadeti.

xrip55
13.09.09, 00:13
Mingil hetkel peaks Kalju - Flora mäng olema ka netis täispikkuses vaatamiseks...siis saab näha kahte huvitavat momenti, mis enamus publikule kahtlaselt kripeldama jäid: teine flora värav, mis löödi väidetavalt sulust ja moment mängu lõpus, kus Felipe 16 kastis särgist maha tõmmati ja penaltit ei järgnenud ja mille tulemuse ka Gettu platsilt saadeti.

Kus kandis see m2ng on?:D

sanchez
13.09.09, 00:16
Kus kandis see m2ng on?:D

Nõmme kandis ma eeldan :D

urmar
13.09.09, 00:44
Vikerraadios pakkus reporter publikuks 600-700, seega peaks Kalju seekord küll rahul olema, et 1070 kirja läks, lisaks muidugi magus esmakordne Flora alistamine, mis rahulolu suurendama peaks. :)

-Raul-
13.09.09, 01:43
Jalgpallihuvilisi oli täna tõesti palju!

Aga ainult Flora alistamine ei ole põhieesmärk ja ei anna ka põhjust rahuloluks, pigem on mul heameel sellest, et Kaljul tekkinud stabiilne põhikoosseis ja mängijad on tervenenud vigastustest (v.a. Ingemar) ja koguvad vormi (Diego, Murilo) , aga siinkohal sülitan kolm korda üle õla ... Selle pealt saab ka tulemuslikult mängida. Täna oli küll Novikov väljas, aga järgmise nädala mänguks triibilistega on ta eeldatavalt juba mängukõlbulik.

masturr
13.09.09, 11:26

Aga ainult Flora alistamine ei ole põhieesmärk ja ei anna ka põhjust rahuloluks, pigem on mul heameel sellest, et Kaljul tekkinud stabiilne põhikoosseis ja mängijad on tervenenud vigastustest (v.a. Ingemar) ja koguvad vormi (Diego, Murilo) , aga siinkohal sülitan kolm korda üle õla ... Selle pealt saab ka tulemuslikult mängida. Täna oli küll Novikov väljas, aga järgmise nädala mänguks triibilistega on ta eeldatavalt juba mängukõlbulik.Mis Novikovi vaevab?

PETSINHO
13.09.09, 13:00
Palju õnne meeskonnale, fännidele, klubile ja mulle :)

Pealtvaatajaid: 1070
Kes tunneb ennast VIP kaardi võitjana, tõstke käsi püsti.

Vahkito
13.09.09, 13:03
Palju õnne teile ka Tartust! Tõestasite veelkord, et olete parimad fännid! Oktoobris näeme.

PraS
13.09.09, 13:19

Aga ainult Flora alistamine ei ole põhieesmärk ja ei anna ka põhjust rahuloluks, pigem on mul heameel sellest, et Kaljul tekkinud stabiilne põhikoosseis ja mängijad on tervenenud vigastustest (v.a. Ingemar) ja koguvad vormi (Diego, Murilo) , aga siinkohal sülitan kolm korda üle õla ... Selle pealt saab ka tulemuslikult mängida. Täna oli küll Novikov väljas, aga järgmise nädala mänguks triibilistega on ta eeldatavalt juba mängukõlbulik.

ühest ma aru ei saa - kaua see Maccari vormi siis kogub?
Mingi 20 vooru või ?

Mister
13.09.09, 13:24
Raul, kas mängu video on üleval juba?

-Raul-
13.09.09, 14:19
Maccari on terve hooaja sisuliselt vigastustega mänginud, alles hiljuti suutsime ta terveks ravida.

Pets, kuhu sa Kalju-Flora mänguvideo peitsid, tahaks ise ka mõnda episoodi sellest uuesti vaadata?

PETSINHO
13.09.09, 14:52
Pets, kuhu sa Kalju-Flora mänguvideo peitsid, tahaks ise ka mõnda episoodi sellest uuesti vaadata?

Uue nädala alguses peaks DVD peale saama. Youtube-i parimad hetked ka üles.

jkddp
13.09.09, 20:46
võib küsida mis organ filmis?

sanchez
13.09.09, 21:36
ühest ma aru ei saa - kaua see Maccari vormi siis kogub?
Mingi 20 vooru või ?

Kui aus olla, siis tal see bahi vigastus on siiani nats alles.

PraS
13.09.09, 22:48
Maccari on terve hooaja sisuliselt vigastustega mänginud, alles hiljuti suutsime ta terveks ravida.

ma ei saa aru miks on vaja teda siis novikovi kombel vigaseks mängida.

sanchez
13.09.09, 22:52
ma ei saa aru miks on vaja teda siis novikovi kombel vigaseks mängida.

Mis tähendab Novikovi kombel vigaseks mängida? Kust selline imelik arvamus?
Novikov oleks vabalt võinud ka laupäeval ju mängida, tema vigastus pole nii hullus seisus, aga treener ei lubanud. Kui foorumi külastajad muutuvad juba doktoriteks, siis on asi ikka väga paigast ära. Treenerid on nad juba ammu nii koondise kui klubide tasemel :D MEGAIRW!

meesmuiste
13.09.09, 22:55
Novikov oleks vabalt võinud ka laupäeval ju mängida, tema vigastus pole nii hullus seisus, aga treener ei lubanud. Kui foorumi külastajad muutuvad juba doktoriteks, siis on asi ikka väga paigast ära. Treenerid on nad juba ammu nii koondise kui klubide tasemel :D MEGAIRW!

kes teab, see teab ja sina ilmselt ei tea.

PraS
13.09.09, 22:59

sa ju bollocki vend ja peaks teadma,et kuidas kalju on surunud Jevgeenijat mängima süstide toel.

ballack
13.09.09, 23:02
Novikov oleks vabalt võinud ka laupäeval ju mängida, tema vigastus pole nii hullus seisus ------- Kui foorumi külastajad muutuvad juba doktoriteks, siis on asi ikka väga paigast ära.

Oma postituses hakkasid sa ise doktoriks ju ;)

sanchez
13.09.09, 23:05
kes teab, see teab ja sina ilmselt ei tea.

Mis soga sa ajad kallis sõber, kes teab see teab... Usun, et ma tean küll.

sanchez
13.09.09, 23:06
sa ju bollocki vend ja peaks teadma,et kuidas kalju on surunud Jevgeenijat mängima süstide toel.

See on Marko Välja muinasjutt. Kui Novikov on otsustanud mängida siis on see tema otsus olnud ja süstide tegemine jalgpallis või ükskõik millises spordis pole küll mingi uudis või ebatavaline asi. Selles olen veendunud.

PraS
13.09.09, 23:08
See on Marko Välja muinasjutt. Kui Novikov on otsustanud mängida siis on see tema otsus olnud ja süstide tegemine jalgpallis või ükskõik millises spordis pole küll mingi uudis või ebatavaline asi.

samas mitu mängu järjest süstide toel mängimine on ka norm või mis?

sanchez
13.09.09, 23:09
Oma postituses hakkasid sa ise doktoriks ju ;)

Ütlesin seda mida kuulsin treeneritelt kui esitati küsimus miks Novikov ei mängi. See polnud minu diagnoos kallis sõber :D

sanchez
13.09.09, 23:09
samas mitu mängu järjest süstide toel mängimine on ka norm või mis?

Seda otsustab klubi arst kellel on vastav haridus mite Marko Välja foorumis.

meesmuiste
13.09.09, 23:55
Mis soga sa ajad kallis sõber, kes teab see teab... Usun, et ma tean küll.

no loe siis PraSi postitust. eelnevast jäi mulje, et sa ei tea, anna andeks noh.

ja miks sportlane süstide peal mängib? kui öeldakse, et ta suudaks ära kannatada, siis sisuliselt peab ka mängima kui nõutakse, vastasel korral ei täidaks ta ilmselt lepingut ja seetõttu ei saaks ka tööraha jne.

aga kui tead rohkem, siis valgusta meid rumalaid, et mis täpselt seis ja olukord on. alati on hea kuulda erinevaid allikaid.

masturr
13.09.09, 23:57
Mis soga sa ajad kallis sõber, kes teab see teab... Usun, et ma tean küll.Natuke imelik oleks ka kui klubi president ei teaks millest ta räägib ;)

meesmuiste
13.09.09, 23:59
Natuke imelik oleks ka kui klubi president ei teaks millest ta räägib ;)

kui see on nii, siis peab mõningaid arvamusi ümber hindama. minu suutis ära petta...

EDIT: kui see on tõsi, siis iseenesest on väga huvitav psühholoogiline värk, et kui kirjutada ühte teksti enda nime alt või mingi suvalise neti nime alt, kuidas siis teksti omandatakse, filtreeritakse ja selle põhjal järeldusi tehakse. mis mind viib järgmise küsimuseni, et miks sellist trikki vaja teha on? sellest ma veel aru ei saa... peab ka nüüd foorumist välja minema ja mõtteid korrastama.

Publikurohkema Eesti jalka nimel!

PETSINHO
14.09.09, 21:45
pakun 1100

Õnnitlen värsket Nõmme Kalju VIP-i.
Foreverer, oma VIP kaardi kätte saamiseks võta minuga ühendust.

Kuidas oli armsad foorumlased, kas teeme ka tulevikus väikest ennustamist auhindadele?

ballack
14.09.09, 21:49
Kuidas oli armsad foorumlased, kas teeme ka tulevikus väikest ennustamist auhindadele?

Auhinnaks võiks olla kast õlle järgmine kord :)

MihkelHK
14.09.09, 22:29
Aga mis alaealistele?:)

Netikasiinosse krediiti!

-RoMaRiO-
15.09.09, 00:40
Aga pantrid, laupäeval oli kindlasti selle hooaja meistriliiga parim fänlus, mis vajaks eeloleval laupäeval kindlasti kordamist.

Esimest korda võis tõesti näha, kus meeskond toetus fännidele. Seega on ka meil, fännidel, võimalik aidata lemmikute hooaeg ilusti ära lõpetada.

Homme kõigil pöidlad pihku (teate küll kellele :D) ning koguge laupäevaks häält ja toetame samamoodi!

See vist üle mitme kuu esimene positiivne postitus minult Kalju aadressil :D

kaitz
15.09.09, 02:44
Aga pantrid, laupäeval oli kindlasti selle hooaja meistriliiga parim fänlus, mis vajaks eeloleval laupäeval kindlasti kordamist.

Esimest korda võis tõesti näha, kus meeskond toetus fännidele. Seega on ka meil, fännidel, võimalik aidata lemmikute hooaeg ilusti ära lõpetada.

Homme kõigil pöidlad pihku (teate küll kellele :D) ning koguge laupäevaks häält ja toetame samamoodi!

See vist üle mitme kuu esimene positiivne postitus minult Kalju aadressil :D

tEGELT JAH

-RoMaRiO-
15.09.09, 21:44
Praegune Flora kaitseliin ikka väga haavatav, mängima peaks just Kallaste peale, aga seis ikka nii roosiline kah ei ole, isegi kui 3p teenitakse, jääb pmst vahe Floraga -4 ja siis tuleb juba ka Levadialt punkte võtta.

tiriam
15.09.09, 21:48
Praegune Flora kaitseliin ikka väga haavatav, mängima peaks just Kallaste peale, aga seis ikka nii roosiline kah ei ole, isegi kui 3p teenitakse, jääb pmst vahe Floraga -4 ja siis tuleb juba ka Levadialt punkte võtta.

kust sa selle -4 punkti võtad??? vahe oleks 0, kuid floral 1 mäng varuks veel lihtsalt.

-RoMaRiO-
15.09.09, 21:51
kust sa selle -4 punkti võtad??? vahe oleks 0, kuid floral 1 mäng varuks veel lihtsalt.

Tallinna Kalev praegusel juhul on kindel 3p Florale, sealt ei tasu küll loota, et Flora komistab, kuigi eelnevatel hooaegadel küll juhtunud. Ning neljas punkt tuleb seigast Kuressaares. See maksiski Kaljule 4p, üpris valus oleks kui saaks määravaks, mis samas üpris reaalne.

HABE
16.09.09, 00:18
Tallinna Kalev praegusel juhul on kindel 3p Florale, sealt ei tasu küll loota, et Flora komistab, kuigi eelnevatel hooaegadel küll juhtunud. Ning neljas punkt tuleb seigast Kuressaares. See maksiski Kaljule 4p, üpris valus oleks kui saaks määravaks, mis samas üpris reaalne.

Levadia-Flora on veel tulemas, kus mina julgeks pakkuda kindlat võitu Levadiale. Aga Kalju on Levadiaga alati hästi mänginud ning Levadia kaotusteta mängude jada võib lõppeda minu meelest kõige suurema tõenäosusega just Nõmme Kaljule kaotades. Kõige parem on see,et Tammeka on tegelikult see meeskond kellega mängud otsustavad medalite kohad:D Nende otsa võib komistada isegi Levadia, sest Tammeka on head hoogu üles saamas.
Floral on 4 väga rakset mängu järjest: Kalju, Levadia, Kalju ja uuesti Levadia nign mitmed põhimehed on neil kaartidega hädas, et mängukeelud on kukkumas.
Nõmme Kalju püüab Flora ja Transi kinni ja 3-5 koht otsustakse vaat et viimases voorus.

Gallacher
16.09.09, 02:52
Samas pole ju 3-5 kohtadel vahet, nii Flora kui Kalju jaoks hooaeg perses nagunii.

meesmuiste
16.09.09, 03:03
Samas pole ju 3-5 kohtadel vahet, nii Flora kui Kalju jaoks hooaeg perses nagunii.

nii palju on, et kes medalid kaela saavad ja kes Euroopas mängima hakkavad.

-RoMaRiO-
16.09.09, 11:20

Ikka väga suur vahe on, medal ei ole Flora jaoks muidugi mingi saavutus, aga UEFAst saadav raha Euro eest on ilus.

Gallacher
16.09.09, 15:49
Rahaliselt jah vahe on. Pidasin silmas, et emotsionaalses ja sportlikus mõttes on hooaeg mõlema satsi jaoks nurjunud nagunii.

vincent
16.09.09, 16:13
Kalju jaoks nüüd kolmas koht vast ikka päris läbikukkumine ka ei oleks?

PETSINHO
16.09.09, 18:20
Kalju TV pakub videokokkuvõtte neile, kes tõelisest trillerist Hiiul jäid eelmine laupäev ilma...

http://www.youtube.com/watch?v=3gKTCV0gWc4

.

-RoMaRiO-
16.09.09, 19:04
Neid tipphetki vaadates peab tõdema, et ikka sitaks hea match oli. Osatakse meil siin Eestis mängida küll, mitmeid kordi parem kui eilne Levadia - Flora.

Mister
16.09.09, 19:16
Video järgi võib öelda, et Kalju oleks võinud võita isegi suureskoorilisemalt :)

fcfloraforever
16.09.09, 19:51
Video järgi võib öelda, et Kalju oleks võinud võita isegi suureskoorilisemalt :)

ja Flora esimese poolajaga kõik ära otsutada :)

-RoMaRiO-
16.09.09, 20:03
Muidugi mõned päris uskumatud seigad tooks kah välja.

Flora 1. värav. Täiesti peata olek kaitses, Konsa sai keskväljalt täiesti üksinda tulla, ilma et keegi oleks markeerinud. Haavistu jooksis äärele mängijat võtma, siis oleks pidanud Diego keskmist meest võtma, seal teda aga ei olnud ning seda pidi tegema Hurt ning kuna parem äärepoolik (Kaukvere) polnud kah tagasi tulnud, siis jäi Konsa täiesti üksinda. Samas oleks pidanud Hermanson märku andma. Igatahes täielik kommunikatsiooni probleem.

2:0 pealt oli Kaljul kasutada standardolukord, kus Diego sai peaga löögile ning pärast Aksalu käega viset oli Kasimir 1-1 olukorras. Kuidas on see võimalik? Saan aru, et keskkaitsjad lähevad vastase karistusalassse, aga kuidas 2 mängijat, kes on jäänud taha, saavad nii valesti platseeruda?

maniaacos
16.09.09, 22:22
Kalju TV pakub videokokkuvõtte neile, kes tõelisest trillerist Hiiul jäid eelmine laupäev ilma...

http://www.youtube.com/watch?v=3gKTCV0gWc4

.

pull on vaadata, et Felipe tegi mis tahtis. Flora mängijatel polnud varianti ka et pall tema käest ära võtta.

Mister
16.09.09, 22:37
Felipe tegutsemine oli tõesti maailmaklass :D Ja märkimist väärib ka Diego väravatähistamine :) Joonistas südame õhku :D

wxyz
17.09.09, 00:47
Millal Vitali särgi peale nime saab? Ja mis Rafaelist saanud on?

dareth
17.09.09, 14:54
Felipe tegutsemine oli tõesti maailmaklass :D J

Olgem ausad, ei pea just olema maailmaklassi mängija, et Palatu ning Kallaste üle mängida. ;)

-RoMaRiO-
17.09.09, 15:56
http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/lprotocol.php?st=style_fp.css&proto_id=32537&b=II.E/N

Elagu Kalju II esiliigasse pääsemine!

ei oska kommenteeridagi.

Duubelvõistkonda on registreeritud ligi 30 mängijat + on võimalus kasutada nii esindusest kui ka kolmandast rivistusest mängijaid, aga ikka ei saa satsi kokku. Näitab üleüldist suhtumist!

Vova
17.09.09, 16:14
Järelikult ei taheta esiliigasse tõusta lihtsalt, midagi muud siin taga olla ei saa.

dareth
17.09.09, 16:45
Järelikult ei taheta esiliigasse tõusta lihtsalt, midagi muud siin taga olla ei saa.

Me sõidame ka neljandas liigas välismängudele keskmiselt 10-11 mängijaga, sest me ei taha ülespoole tõusta. Jeess...

See näitab ikka "professionaalse" klubi professionaalset suhtumist.

urmar
17.09.09, 16:53
Tore video, ainult publikut võiks rohkem näidata, kuidagi ei veena see, et üle 1000 kohal oli ja taustaks võiks kõlada loomulik heli, sest neid laule olen ma juba kuskilt kuulnud. :D

Vova
17.09.09, 17:00
Topelt ei kärise :D

Mister
17.09.09, 17:34
Tore video, ainult publikut võiks rohkem näidata, kuidagi ei veena see, et üle 1000 kohal oli ja taustaks võiks kõlada loomulik heli, sest neid laule olen ma juba kuskilt kuulnud. :D

Täna peaks ilmuma ka video fännidest ja publikust :)

Kasepats-Pidur
17.09.09, 17:53
Vabandage, kuid mind huvitab selline asi, et kuidas t6ustakse teisest liigast esiliigasse? Seal paar tykki kukuvad lihtsalt 2ra ja yleminekum2ngudega asemele?

Esiliiga 2 viimast kukuvad välja ja mõlemad 2. liiga võitjad tulevad nende asemele. Esiliiga tagantpoolt kolmas mängib üleminekumängu teise liiga 2. koha omanike omavaheliste mängude võitjaga. Mul oli keeruline mõttekäik, aga loodan, et saite aru.

odralauk
17.09.09, 18:41
http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/lprotocol.php?st=style_fp.css&proto_id=32537&b=II.E/N

Elagu Kalju II esiliigasse pääsemine!

ei oska kommenteeridagi.

Duubelvõistkonda on registreeritud ligi 30 mängijat + on võimalus kasutada nii esindusest kui ka kolmandast rivistusest mängijaid, aga ikka ei saa satsi kokku. Näitab üleüldist suhtumist!

tra see ei ole reaalne! nii ei saa lihtsalt, ime et alko veel rohkem väravaid ei löönd, arvan et teise poolajaks olid kõik kalju mängijad nii läbi kui olla said,
HÄBI!

PETSINHO
17.09.09, 20:39
Taavet vs Koljat vol.2 ?

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=248

.

tiriam
17.09.09, 22:19
tra see ei ole reaalne! nii ei saa lihtsalt, ime et alko veel rohkem väravaid ei löönd, arvan et teise poolajaks olid kõik kalju mängijad nii läbi kui olla said,
HÄBI!

kas käisid mängu vaatamas et arvad nii? mitte et ma ise oleks mängu vaadanud aga sellised avaldused .... kui ei näe mängu siis mõttetu teha selliseid järeldusi.

odralauk
18.09.09, 12:19
ei käind, aga kuidas on võimalik et tuleb ainult 10 meest kohale?

dareth
18.09.09, 12:30
baila-baila

PETSINHO
18.09.09, 16:41
Peale Florat võtame Metalurgsi ette...

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=249

.

Martin
18.09.09, 17:14

.

"Läti kõrgliiga liider ja 9 kordne karikavõitja Liepajas Metalurgs tuleb teisipäeval 22. septembril Tallinna, et kohtuda Baltiliiga 1/8 finaalide avamängusmängus Nõmme Kaljuga. "

Leia üks viga. Kas see tekst läheb sama rütmiga edasi?

dareth
18.09.09, 17:27
"Läti kõrgliiga liider ja 9 kordne karikavõitja Liepajas Metalurgs tuleb teisipäeval 22. septembril Tallinna, et kohtuda Baltiliiga 1/8 finaalide avamängusmängus Nõmme Kaljuga. "

Leia üks viga. Kas see tekst läheb sama rütmiga edasi?

Ära muretse, neile ei ole keeletoimetajat vaja. Isegi tasuta tööjõu põlgavad ära. :)

Kasepats-Pidur
18.09.09, 17:35
http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=346716

Vaadake, et nüüd jälle brasse liiga palju ei saa.

HaTe
18.09.09, 17:37
Vahi,aga vahi. Kui nüüd Nõmme Kalju saab suurelt vasta pükse,on neil põhjus olemas miks see ka juhtus:)

Vova
18.09.09, 17:47
Aga kui saate teie, mis siis selle põhjuseks on ?

HaTe
18.09.09, 17:51
Flora on sitt,muud mitte midagi!

PETSINHO
18.09.09, 18:28

.

http://www.youtube.com/watch?v=PNq7fmZyA1c

PETSINHO
19.09.09, 12:21
Väike statistika enne tänast mängu räägib seda, et Kalju pole kaotanud viimased 8 ametlikku mängu järjest. Viimati tuli kaotus vastu võtta 1. augustil, kui 10-e mehega mängides kaotati Levadiale.
Väravate vahe 18:4

sanchez
19.09.09, 13:16
Ilus ilm... :)

staaaaaar
19.09.09, 15:42
Kuulge rahvas , olen näinud siin foorumis korduvaid küsimusi kuhu on kadnud Rafael , aga mitte ühtegi vastust , kas see on piinlik teema ?
Vabandan kui vastust pole tähele pannud.
Seekord küsin suurte tähtedega ehk siis märgatakse KUHU ON KADUNUD RAFAEL ?

Silver
19.09.09, 16:26
Kuulge rahvas , olen näinud siin foorumis korduvaid küsimusi kuhu on kadnud Rafael , aga mitte ühtegi vastust , kas see on piinlik teema ?
Vabandan kui vastust pole tähele pannud.
Seekord küsin suurte tähtedega ehk siis märgatakse KUHU ON KADUNUD RAFAEL ?

Rafael'iga on leping lõpetatud ja mees on ammu kodumaal tagasi. :)

Įelik Destan
19.09.09, 19:01
nii siis Nõmme Kalju jäi 1:0 alla 16 minutil Karl Palatu väravast, siis 24.min Nõmme Kalju viigistas Murilo Maccari väravast. aga üllatus tuli 35.minutil kui Felipe Nunes viis Kalju 2:1 ette:)

CD7
19.09.09, 19:12
woah... tublid

Įelik Destan
19.09.09, 19:49
ja FC Flora viigistab 2:2

zip
19.09.09, 19:57
Kurat, kahju. Lootsin, et Kalju võidab ikka ära, Flora kohe üldse ei toiminud. Mille eest Vunk lõpus punase sai? Solvas kohtunikku?

Võitlus pronksile on tihe.

aanvaller
19.09.09, 19:57
see

oli

valus

ballack
19.09.09, 20:03
Rohkem ruumi võtvat postitust ei suutnud teha?

priitval
19.09.09, 20:50
Kohe varsti panen väravad (mõlemalt meeskonnalt olid ilusad väravad ) youtubi üles ja punase kaardi saamise ka.

Nii napilt oleks selle võidu mudu ära võtnud.

jkddp
19.09.09, 20:53
Kas see 6 minutit oli õigustatud?

elx
19.09.09, 21:06
muidugi oli - vaata kus oli vigastusi ja näitlemist ja üle väljaku vahetusse loivamisi.

Nahkpea
19.09.09, 21:20
Kalju Hermansoni tippspordist loobumast ei kavatse ümber veenda? Teil pole nii head väravavahti kunagi olnudki.

Wuppi
19.09.09, 21:24
Kalju Hermansoni tippspordist loobumast ei kavatse ümber veenda? Teil pole nii head väravavahti kunagi olnudki.

Ma olen kuulnud, et Kaas lõpetab, kuid Hermansoni kohta kuulen esimest korda! ???

Nahkpea
19.09.09, 21:25
Ma olen kuulnud, et Kaas lõpetab, kuid Hermansoni kohta kuulen esimest korda! ???

Kas ma ajan midagi segamini ja polnud mingit uudist, et Hermanson kavatseb viimase hooaja tippjalgpallis kaasa teha? Aga nüüd sigines minusse ka kahtluseuss.

maamesilane
19.09.09, 21:28
hästi aelesite nõmmekad!

Vova
19.09.09, 22:36
Söö mett mesilane :D

marcello
19.09.09, 22:46
Kas ma ajan midagi segamini ja polnud mingit uudist, et Hermanson kavatseb viimase hooaja tippjalgpallis kaasa teha? Aga nüüd sigines minusse ka kahtluseuss.

See oli ikka Kaasi kohta
http://sport.postimees.ee/?id=148192

Nahkpea
19.09.09, 23:49
See oli ikka Kaasi kohta
http://sport.postimees.ee/?id=148192

No selge, Kaasi kohta ma teadsin isegi, aga millegipärast oli meelde jäänud, et Hermanson ka. Kena kuulda, et Janno-poiss veel kindaid varna ei riputa. Eesti tasemel täitsa korralik puurilukk. :)

zip
19.09.09, 23:52
Vana Hermanson on ka?

Nahkpea
19.09.09, 23:58
Vana Hermanson on ka?

28-aastane ehk väravavahi kohta parimad aastad võiks veel ees olla.

marcello
20.09.09, 00:55
28-aastane ehk väravavahi kohta parimad aastad võiks veel ees olla.

Nüüd ka ambitsioonikasse klubisse sattunud, mida Kalev, minu suurimaks kurvastuseks, ei olnud. Veel!

HABE
20.09.09, 01:21
Tänane mäng hakkas küll puhtalt kaitsesistumisega aga...
1. Istu palju tahad kaitses aga enamasti lüüakse siis ära ka 1 värav.
2.Peale 1-0 kaotus seisu jäämist Kalju ärkas ja rünnakud muutusid järjest ohtlikumateks. Löödi 2 ilusat väravat ja oldi võidus kinni nii kaua kuni sekkus kohtunik mängu:D (taas see kohtunik). Mikk Haavistule tehti täna korduvalt karmilt haiget ja kohtunik ei reageerinud ühelgil korral kaarti näidates mängu. Tekib küsimus, et MIKS?
3. Meeskond mängis hästi ja nad väärisid võitu täna taas Flora üle. Viik maitses ka neile halvasti kuigi selles ei olnud nemad süüdi, mehed tegid kõik mis oli nende võimsuses.
4. Fännid, tublid olite taaskord. Meeskond tänas meid taas südamest ja koos me võitsime, mis siis et tabelisse läheb ainult 1 punkt kirja.
5. Teisipäev vajab meeskond veel suuremat fännide toetust, et võita oma esimene mäng Balti Liigas.
6. Bosniast tulid ka tervitused meile kohale, koos kiidusõnadega :D

vincent
20.09.09, 01:26
Haavistu võib pigem ise õnnelik olla, et kollase toonud vea tegemise järel selle jalgadega siplemise järel punast ei saanud.

Ja terve teise poolaja kaitses istudes ikka võitu ei võta ka. Rünnakut ehitama polnud samas peale Felipe täna õieti keegi suuteline. Õiglane viik.

HaTe
20.09.09, 01:29
Tegelikult on asi nii,et Mina maksin kohtuniku kinni.Andsin Altkäemaksu talle,et ta Järjekordselt Kalju vastu vilistaks.Ega see ei ole absoluutselt esimene kord.Neid ennemgi olnud. Just spetsiaalselt Nõmme Kalju vastu olen alati Peakohtunikule sümboolse summa andnud ning ega siin midagi rohkemat keerutada polegi. KOHTUNIK OLI ÄRA OSTETUD!!!

ballack
20.09.09, 01:30
HABE, kas kopp ei ole ees juba alati kõik kohtuniku kaela ajada?
Miks teised ei arva, et Kalju kindlalt võitu vääris?
Üleüldse vähe valesse teemasse ei teinud oma postitust või? Äkki oleks see pidanud Kalju teemasse minema?
Saa oma kibestumusest üle.

elx
20.09.09, 01:31
Üleüldse vähe valesse teemasse ei teinud oma postitust või? Äkki oleks see pidanud Kalju teemasse minema?
See siin ongi ju Kalju teema.

HABE
20.09.09, 02:22
HABE, kas kopp ei ole ees juba alati kõik kohtuniku kaela ajada?
Miks teised ei arva, et Kalju kindlalt võitu vääris?
Saa oma kibestumusest üle.

Oi Ballack, Kas sa oled liiga palju joonud täna või milles asi et sa eksid juba foorumi alateemadega???
Kohtunik on inimene aga millegipärast nad kipuvad eksima pigem Flora kasuks kui kahjuks. Slava vääris täna kollast aga ei saanud, järgmine mäng Levadiaga teda ju kindlasti vaja Floral. Vunk sai punase sest seal ei olnud kohtunikul muud valikut.
Ma ei ole kibestunud aga vihale ajab, et sedasi väikeste viledega antakse Florale euro koht, võib olla ka pronksmedal. Võrdõiguslikust Eesti Jalgpalli Liigas ei tunta.

PraS
20.09.09, 02:58
http://www.mardiphoto.net/?id=3&lowercat=28&lang=est

PraS
20.09.09, 04:26
Kohtunik tänA küll miskit valesti ei teind.Oleks pidanud juba varem seda kalju mängijate komöödia karistama. Balbinot ja haavisto oli ikka eirit naised. Üldiselt lõbusoli,kuid Ballack oleks torekui sa sealt "LÕUNA-EESTIST" KA OLULISTEKS MÄNGUDEKS TAGASI TULEKSID.!"

Wuppi
20.09.09, 04:53
Hääd kaadrid sul Märt ;) kuna mängupilt jäi enamasti nägemata tänu liigsetele huvilistele neti vahendusel kes EJLi või kullaaugu kodukat külastasid, siis vähemalt on miskit neist näoilmetest võimalik välja lugeda mida ära tabanud oled suurepäraselt, minu kiitus sulle. aga tagasi teemasse. Hea et niigi hästi läks ja mõlemad osapooled natukenegi punkte korjasid juurde. Siin kohal sooviks jõutsat paranemist Mikule et selja korda saaks ja oleks valmis peatselt toimuvatel Balti Liiga mängudel. :)

ballack
20.09.09, 12:40
Oi Ballack, Kas sa oled liiga palju joonud täna või milles asi et sa eksid juba foorumi alateemadega???
Kohtunik on inimene aga millegipärast nad kipuvad eksima pigem Flora kasuks kui kahjuks. Slava vääris täna kollast aga ei saanud, järgmine mäng Levadiaga teda ju kindlasti vaja Floral. Vunk sai punase sest seal ei olnud kohtunikul muud valikut.
Ma ei ole kibestunud aga vihale ajab, et sedasi väikeste viledega antakse Florale euro koht, võib olla ka pronksmedal. Võrdõiguslikust Eesti Jalgpalli Liigas ei tunta.

Vabandust, olin liiga väsinud ja miskipärast oli meeles nagu oleks Flora teemat lugenud (oli mitu tabi lahti ja vahetasin neid kordamööda):D
Kohtunike ja halamise teema jääb aga kehtima.

Vova
20.09.09, 12:53
No ma arvan, et see halamine jääb nii kaua kestma kuni EJL-i ja FC Florat juhib üks ja sama inimene. Vahet ei ole kes on tegevjuht aga põhimõte jääb samaks.
Kui on mingi kahtlane koht, siis paratamatult tekitab see eelarvamusi.
Ja halatakse ainult kohtunike üle ,mitte ei halata niisama, sa ikka ei saa mitte midagi aru ma vaatan, soovitan veel paar tundi puhata sul :D

ballack
20.09.09, 13:02
N
Ja halatakse ainult kohtunike üle mitte ei halata niisama, sa ikka ei saa mitte midagi aru ma vaatan, soovitan veel paar tundi puhata sul :D

Sa oled unes kõndija vms? Ma kirjutasingi, et halamine kohtunike üle.

samovar
20.09.09, 14:50
Tänane mäng hakkas küll puhtalt kaitsesistumisega aga...
1. Istu palju tahad kaitses aga enamasti lüüakse siis ära ka 1 värav.
2.Peale 1-0 kaotus seisu jäämist Kalju ärkas ja rünnakud muutusid järjest ohtlikumateks. Löödi 2 ilusat väravat ja oldi võidus kinni nii kaua kuni sekkus kohtunik mängu:D (taas see kohtunik). Mikk Haavistule tehti täna korduvalt karmilt haiget ja kohtunik ei reageerinud ühelgil korral kaarti näidates mängu. Tekib küsimus, et MIKS?
3. Meeskond mängis hästi ja nad väärisid võitu täna taas Flora üle. Viik maitses ka neile halvasti kuigi selles ei olnud nemad süüdi, mehed tegid kõik mis oli nende võimsuses.
4. Fännid, tublid olite taaskord. Meeskond tänas meid taas südamest ja koos me võitsime, mis siis et tabelisse läheb ainult 1 punkt kirja.
5. Teisipäev vajab meeskond veel suuremat fännide toetust, et võita oma esimene mäng Balti Liigas.
6. Bosniast tulid ka tervitused meile kohale, koos kiidusõnadega :D

Võta kokku ennast, kohtunik oli täiesti erapooletu.

HABE
20.09.09, 15:00
Võta kokku ennast, kohtunik oli täiesti erapooletu.

Vaadates mängude eelvaateid ja leides sealt mõne kindla kohtuniku nime nagu seda on Hannes Kaasik või Iisrael ja mõned veel tekib alati küsimus, et mis käki nad seekord Kaljule keeravad. Paratamatult vaatad et Nõmme Kalju tähtsaid mänge vilistavad enamsti just need kohtunikud, kes alati vilistavad kergelt Kalju vastu või annavad mõne kaardi väga kergekäeliselt mõnele väga olulisele Kalju mängijale, et ta peaks järgmise mängu vahele jätma. Näitena Hurda punane Levadiaga mängus :D Novikovile antud mõnes mängus kergelt kaart, et jägmine mäng vahele jääks ja neid olukordi on veel ja veel.
Elu on selline ja kõik mis ei tapa teeb tugevamaks.

818
20.09.09, 15:06
See kohtunike üle halamine muutub halenaljakast juba tüütavaks.

HaTe
20.09.09, 15:09
Mitte ei muutu vaid juba on naljakas,kas sul endal HABE pole natuke piinlik sedasi halada? Olen üpriski veendunud,et su enda fännirühmituses sõradgi vaatavad sind juba tiba viltu;)

ballack
20.09.09, 15:10
Vaadates mängude eelvaateid ja leides sealt mõne kindla kohtuniku nime nagu seda on Hannes Kaasik või Iisrael ja mõned veel tekib alati küsimus, et mis käki nad seekord Kaljule keeravad. Paratamatult vaatad et Nõmme Kalju tähtsaid mänge vilistavad enamsti just need kohtunikud, kes alati vilistavad kergelt Kalju vastu või annavad mõne kaardi väga kergekäeliselt mõnele väga olulisele Kalju mängijale, et ta peaks järgmise mängu vahele jätma. Näitena Hurda punane Levadiaga mängus :D Novikovile antud mõnes mängus kergelt kaart, et jägmine mäng vahele jääks ja neid olukordi on veel ja veel.

Tahaks ka neid unenägusid näha :D Njah ega nad ju tõesti eksivad VAID Kalju vastu...not :D Aga noh eks oma mätta otsast on ikka parem vaadata kui kahe mätta vahel veest :D

zip
20.09.09, 15:13
Kohtunikud on alati Kalju vastu, loogiline ju. :)

samovar
20.09.09, 15:14

Veelkord, kohtunik oli OK, ära aja jama suust välja. Pigem pööraks tähelepanu asjale, et sama kohtunik vilistas flora-levadia mängu, kus flora ei saanud ühtegi kaarti, kuigi neil 5 meest olid ohutsoonis enne kaljuga mängu

-Raul-
20.09.09, 15:31
Ütleks nii, et üllatavalt tasakaalukas vilepartii. Esimest korda sellel hooajal Meistriliigas nägin nn Inglise stiilis väljakukohtuniku tegevust. See tähendab, et väljakukohtunik peale mingi tõsisema vea puhul kutsub rikkuja enda juurde, rahustab teda mõne sekundi, seletab talle rikkumise sisu ja annab alles siis rahuliku liigutusega vastavat värvi kaardi.Kui juba siin kohtuniketegevusest jutuks läks, siis toimus mänguks üks huvitav moment kus esimese poolaja keskel tõmbas Mikk maha Sahho, mõlemad lebasid murul ja siis hakkas Sahho äkki tõmblema ja mingeid kahtlasi jalaviibutisi tegema . Siis tõusis ta püsti ja tuli murul lamava Miku juurde uuesti tagasi rusikat viibutama. Mulle tundus see küll väga ebasportliku käitumisena. Analoogsete tõlgendustega on mitu Kalju mängijat sel hooajal saanud kohe punase +1 mäng vahele. Tahaks seda momenti telest veelkord näha.

Milanista
20.09.09, 16:02

Käies aeg-ajalt siin Kalju teemas,leian ma alati mingi venna,kes halab kuidas terve maailm kotib kaljut ja kuidas teisi tiime aitavad tagant igasugused erinevad jõud.Ausalt on mul häbi,et ma toetasin Kaljut,kuna sellised vennad teevad margi täis kõikidel Nõmme Kalju toetajatel.