PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

Mister
20.09.09, 17:03
Kohe varsti panen väravad (mõlemalt meeskonnalt olid ilusad väravad ) youtubi üles ja punase kaardi saamise ka.

Kuhu see jääb siis?

-Raul-
20.09.09, 17:55
Kui sul on see Haavistu-Sahho moment olemas, pane see ka!

Silver
20.09.09, 18:15
Vile oli täitsa viisakas. Lisaminutid õigustatult antud. Ma ei näe, et mingit probleemi oleks olnud.

Mällar
21.09.09, 01:25
Kohtunik väga hea. Minuarvates Kaasik eestis hetkel parim kohtunik, ega ilma asjata teda UEFA euroopa liiga mängudele vilistama ei kutsutud. Respekt Kaasikule!

Piaoviaopiuviao
21.09.09, 10:03
Mario, kelle sall sul kaelas oli,zeniit, hjk?

sorri OF pärast, aga ikkka räigelt huvitab:D

PETSINHO
21.09.09, 11:12
Mario, kelle sall sul kaelas oli,zeniit, hjk?

Ma pole küll Mario aga vastan, et see oli HJK sall, mille ta vahetas hooaja eelses sõprusmängus Soomes.

Vova
21.09.09, 13:44
Väike video kokkuvõte siis eelmisest Metalurgsi mängust, mille nad võitsid 3-0
http://www.liepajniekiem.lv/lat/tv/sports/2009/09/17/liepajas-metalurgs-uzvar-olimpu/

MihkelHK
21.09.09, 15:47
Hea, et Rafael koju saadeti,sest kohe oli ju aru saada, et see mees on totaalne flop.

Vova
21.09.09, 15:50
Ma ei näinud teda eriti mängimaski aga ju sa siis oled pidev Kalju treeningu külastaja ;)

ROOTSI KUNN
21.09.09, 17:22
Kaljul homme Balti Liiga mäng aga fännide trummipõrinat pole nagu teemas kuulda või ei kavatsetagi vaatama minna. Millised ootused ,lootused jne.
Välismängule ka minnakse või pole Balti Liiga üldsegi huvitav?

zip
21.09.09, 17:31
Millegi pärast on tunne et ka see aasta ei võta Eesti klubid asja väga tõsiselt.

Mister
21.09.09, 17:35
Kaljul homme Balti Liiga mäng aga fännide trummipõrinat pole nagu teemas kuulda või ei kavatsetagi vaatama minna. Millised ootused ,lootused jne.
Välismängule ka minnakse või pole Balti Liiga üldsegi huvitav?

Kõik fännid ootavat Balti liigat väga! Homme tuleb kokku suur fännigrupp ja toetame oma meeskonda otse loomulikult tavapäraselt häälekalt. Loodame, et kodus suudakse saavutada vähemalt viik, et oleks edasipääsulootusega sõita ka Lätti mängu vaatama, mida me suure tõenäosusega teeme.

ROOTSI KUNN
21.09.09, 17:40
Mis kuradi viik . Kodus tuleb võita aga mitte mingit haledat viiki oodata. :)
Viigiga ei pääse kuhugi edasi.

Mister
21.09.09, 17:46
Mis kuradi viik . Kodus tuleb võita aga mitte mingit haledat viiki oodata. :)
Viigiga ei pääse kuhugi edasi.

Jahjah, ma ütlesin, et VÄHEMALT viik :D Liepaja Metalurgs on ikkagi väga kõva tasemega tiim :) otse loomulikult soovivad kõik kodus võitu!

-RoMaRiO-
21.09.09, 17:57
Kodus Liepajaga viik oleks juba väga-väga super tulemus, edasipääsuks jätab võimalused, samas edasine oleks juba täielik eneseületamine.

Olles näinud Ventspilsi mängu Hertha vastu, siis Läti klubijalgpalli tipp on ikka teisest puust, individuaalselt ei jäädud Saksa tippklubile alla. Ja kui ma ei eksi, siis Liepaja on praegu Lätis Ventspilsist isegi kõrgemal positsioonil.

PETSINHO
21.09.09, 18:23
Liepajas Metalurgs on väga kõva klubi baltikumis, ehk tugevaim isegi hetkel. Tasemel mängijad ja täiendused, korralik struktuur, UEFA nõuetekohane staadion, suur fännirühm.

HABE
21.09.09, 21:17
Kui homme Nõmme Kalju fännidelt hooaja parimat toetust meeskonnale ei tule on midagi valesti. Fännid ootavad meeskonnalt mitte vähemat kui hooaja parimat mängu SENIMAANI ning võitu (Me usume Kaljusse).
Mõte Lätti minna on juba ka olemas juba kevadest saati ning mida suurema hulga fännidega seda parem.

jkddp
21.09.09, 22:19
Spetsialistid kohalikud!
Kas homme kehtib tavapärane flaier?

PETSINHO
21.09.09, 22:39
Spetsialistid kohalikud!
Kas homme kehtib tavapärane flaier?

Jah, homme kehtib flaier!
Samuti on kõik piletihinnad samad, mis tavapäraselt Kalju kodumängudel.
Kehtivad ka kõik VIP kaardid ja hooajapiletid.

Väravad avatakse 18.00 (2. trepp)

Sen
21.09.09, 23:58
Liepajas Metalurgs on väga kõva klubi baltikumis, ehk tugevaim isegi hetkel. Tasemel mängijad ja täiendused, korralik struktuur, UEFA nõuetekohane staadion, suur fännirühm.

Raskeks teil läheb, Metalurgsis pea pooled vennad Läti koondislased ja ka lätlased on seal enamuses erinevalt teistest Virsliga satsidest. Paar venelast ja 1 leedukas vist on ainult kampa võetud. Igaljuhul sümpaatne klubi!
Viik oleks kindlasti hea saavutus.

PraS
22.09.09, 00:39
Kodus Liepajaga viik oleks juba väga-väga super tulemus, edasipääsuks jätab võimalused, samas edasine oleks juba täielik eneseületamine.

Olles näinud Ventspilsi mängu Hertha vastu, siis Läti klubijalgpalli tipp on ikka teisest puust, individuaalselt ei jäädud Saksa tippklubile alla. Ja kui ma ei eksi, siis Liepaja on praegu Lätis Ventspilsist isegi kõrgemal positsioonil.

Hertha on puhas 2.BL sats mitte mingi tippsats.

Raffael pidi ju mingi väravamasin olema. Hollandis oli ju mingi imeline pallur vms.

PETSINHO
22.09.09, 09:19
Raskeks teil läheb, Metalurgsis pea pooled vennad Läti koondislased ja ka lätlased on seal enamuses erinevalt teistest Virsliga satsidest. Paar venelast ja 1 leedukas vist on ainult kampa võetud. Igaljuhul sümpaatne klubi!
Viik oleks kindlasti hea saavutus.

Moldova, Leedu ja Austria mängijad, lisaks peatreener sakslane.

Taux007
22.09.09, 10:51
Raffael pidi ju mingi väravamasin olema. Hollandis oli ju mingi imeline pallur vms.

Jah, nagu universaalne määre, mis igas keskkonnas töötab lakkamatult ja probleemideta (Y). (See, et ta Hollandis suutis ja tegi, ei tähenda automaatselt, et ta seda siin peaks tegema. Kõik vajab harjumist ja mõni ei saagi oma mootorivärki tööle. Umbes nagu enamus hispaanlaseid ei oska/suuda kohaneda Inglise liigaga.)

Vova
22.09.09, 11:19
Selle mehe postitustele on mõttetu vastata, see hala tema suust ei lõppe vist kunagi :D

eestimees
22.09.09, 15:04
kust tänase mängu flaieri saab?

Vova
22.09.09, 15:17
http://www.jkkalju.ee/upload/Image/floraflaier.jpg

Aílton
22.09.09, 20:50
Mängu edenedes läks ka Kalju mäng paremaks. Pikad söödud- rubbish, tsenderdused kasti- absolute rubbish. Lühikest söötu lükati suhteliselt hästi ja Felipe Nunese individuaalne meisterlikkus jäi enim silma. Selle värava oleks pidanud ta ikka ära lööma.
Loodetavasti saadakse kodust võit kätte!!

Mõnuagent 007
22.09.09, 21:39
Öelge mulle, te kallid päkapikud Kalju juhthoobade juures, et mis on selle Suganovi mõte? see mees pole ju isegi jalgpallur, krt. Nali on see mees!

eika
22.09.09, 21:44
Eks loodeti (ja loodetakse siiani), et Šuganov teeb Posti või Neemelot. Eks see ole Eesti liiga eripära, et pikad ja kohmakad koljatid teevad ilma.

Mõnuagent 007
22.09.09, 21:45
ostke anton sereda, ta on ka löönud florale kolli.

Mõnuagent 007
22.09.09, 21:46
ja krdi sitast teist lainet pole kusagil. oeh, ma enam eesti jalksi ei vaata, vähemalt päeva.

Reaal Madriid
22.09.09, 21:55
Nõus Dannariga , see latt ei tee mitte midagi mängus ära .. Aurelio pangu mingi rohkem liikuv ja kiire ryndaja ( kui teil sellist võtta ) ja on kasutegur kohe kindlasti mitu korda suurem.

eika
22.09.09, 22:01
No pole ju kedagi võtta. Rõskevits on ründes siiski hädavariant, Felipe sobib rohkem äärele või ründaja taha ja ega rohkem polegi ühtegi mängijat, kes ründes kuidagigi pallida suudaks. Idee järgi pidanuks praegu Teever ees rassima, aga kahjuks läks temaga nagu läks.

Kaspy
22.09.09, 22:04
Sellele ründajate puudusele oleks pidanud mõtlema tunduvalt varem, mitte terve hooaeg Teeveri paranemist oodata ja siis veel nii õnnetul kombel temast taas ilma jääda. Olid ju Nwoked ja muud variandid vahepeal kaalumisel.
Tegelikult on seis Balti liigas taas kurb, kui täna võis veel positiivseid tulemusi oodata siis homme tasub võitu vaid ehk Floralt oodata.

ROOTSI KUNN
22.09.09, 22:39
Selle Shuganovi kasutegur oli täiesti null. Ei saa tõesti aru ,kas Kaljus keegi siis näe ,et mees on tsirkusetuurilt maha jäänud kloun.
Aga Kalju fännidele respekt. Väga tublid ,eriti meeldisid mulle fanfaaride ja tam-tam trummide esitus.
Ainuke ,mida ette võib heita oli see ,et lasite klubil omale pähe istuda mingi Unibeti reklaamiga ,mis teisel poolajal maha kästi võtta.
Kalju mängis kohati täiesti korralikult aga Metalurgs vist kasutas rohkem varumehi ,sest nii sitta taset ma Läti tabeliliidrilt küll ei usu.

HaTe
22.09.09, 22:45
Nii OT,aga Nunes laulab jõle halvasti:D

rallikas
22.09.09, 22:46
Andrust oleks meil taas ründesse vaja...

jkddp
22.09.09, 22:57
kräp-kräp-kräp foorum kustutas mu enamuse postiitusest ära aga...

kas, kas õldse ja mismoodi on korraldatud see liepaja tripp? oleks muidu huvitatud kahes isikuses sellest=?

jooseps
22.09.09, 23:02
Ei tore mäng oli tegelikult...kartsin ausalt öeldes hullemat. Lätlased olid ikka väga loiud. Alguses võibolla oli aukartus, et läti esimesed aga mida mäng edasi siis proovisid meie omad rünnata. Ütleks nii, et lätlased rohkem domineerisid aga meie omad tekitasid olukordi. Kahju, et ära lasti lüüa vastastel muidugi. Meie rünnak jättis soovida(eriti Shuganov, kes peale kukkumise midagi eriti ei teinudki) ja pikkade pallidega ka kuhugi ei jõudnud.
Loodetavasti suudavad homme meie klubid paremaid tulemusi näidata!

Slaava
22.09.09, 23:03
Läti fänne ka kohal oli?

jooseps
22.09.09, 23:07
Läti fänne ka kohal oli?

Paar-kolm poolehoidjat oli ja üks neist vahepeal midagi hõikas ka, aga pakun, et äkki kohalikud.
Seega pigem ei.

jkddp
22.09.09, 23:09
nu ikka karjuti... "liepajaperjoot"
vastasin nende all üks kord "liepaja perjooot nazad!"

Eriti muigama ajas see, et 30min enne mängu oli staaionil 16 pealtvaatajat.......

elx
22.09.09, 23:25
Šuganovi mõte.. ilmselt pall Felipele edasi mängida.

emergencyexit
22.09.09, 23:32
ja need 16 olid Kalju fännid? :D

-Raul-
22.09.09, 23:35
Kunn, võta nüüd tuure maha ja ole tolerantsem Kalju mängijate suhtes! Mulle on kogu aeg mõned tuntud jalgpallitegelased Flora leerist puhunud juttu, et Kaljul on mõtetu treener ja veel mõtetumad mängijad! Nüüd hakkad sina ka veel sama jura ajama. Te oleksite seal nagu kõik koos sõnad pähe õppinud ja kannate seda nutulaulu ühekaupa ette! Näita mulle mõnda klassiga noort Eesti soost ründajat Eesti liigast, kes lammutaks nii balti kui euroliigas ja kes ei kuuluks täna juba 17 aastaselt Flora või Levadia süsteemi! Keda siit koduturult täna nii väga üles korjata on?? Ja see tsirkusetuuri kutt Vitali lõi sinu armsa klubil vastu alles nädalapäevad tagasi värava! Mis sa tahad, et me kahe aastase tööga Meistriliigas taome Metalurgsil kohe kodus lambid kinni vä? No jah, võimalus ju oli...aga Balti liiga koosneb kahest mängust ja üks neid on veel ees.

Mis aga puutub Unibeti, siis Balti Liiga turundusgurud ei teavitanud Kalju juhtkonda, et Triobeti korraldatavas liigas ei tohi Unibeti reklaami staadionil ekponeerida!
Mu poisid panid täna terve päeva staadionil bännereid ülesse ja siis hakkas mingi ping-pong, Unibet üles, Unibet alla. Raiskasid kogu tööpäeva mingi huinjaaga ära...

Unibet on Kalju tubli toetaja. Eranditult Flora fännidest ei pea Kalju fännid olema zombeeritud mingitesse laigulistesse pükstesse vaid oskavad ka väikest viisi turundust teha. Ja siin näitasid nad ise protestiks laiskuse ja lolluse vastu initsiatiivi ja tõmbasid Unibeti plakati üles!

HaTe
22.09.09, 23:41
siit moraal. Militaarne riietus teeb,teist NeoNatsi(Y)

-Raul-
22.09.09, 23:44
Riietus ei tee mehest ei pantrit ega neonatsi!

elx
22.09.09, 23:46

ilmselt ei juletud varem kohale tulla - euromängule kutsuti ka tund varem kohale aga staadionile pääses alles napilt enne mängu;)

Sen
22.09.09, 23:52
Mis aga puutub Unibeti, siis Balti Liiga turundusgurud ei teavitanud Kalju juhtkonda, et Triobeti korraldatavas liigas ei tohi Unibeti reklaami staadionil ekponeerida!
Mu poisid panid täna terve päeva staadionil bännereid ülesse ja siis hakkas mingi ping-pong, Unibet üles, Unibet alla. Raiskasid kogu tööpäeva mingi huinjaaga ära...

Unibet on Kalju tubli toetaja. Eranditult Flora fännidest ei pea Kalju fännid olema zombeeritud mingitesse laigulistesse pükstesse vaid oskavad ka väikest viisi turundust teha. Ja siin näitasid nad ise protestiks laiskuse ja lolluse vastu initsiatiivi ja tõmbasid Unibeti plakati üles!

Turundus missugune, 25 fänni fännisektoris ja 150 pealtvaatajat kokku. Klikkar muidugi luges teised numbrid kokku, klikkari vastu ei saa keegi ;)
Aga jah, tõele au andes siis need 25 fänni laulsid ja toetasid väga tublilt!
Trumm põrises ja fanfaaripoisid olid ka tasemel.
Ja miks te nende bänneritega ping-pongi mängisite? Teile üteldi juba algul et Unibeti ei saa staadionile aga ikka oli vaja toppida seda fännide keskele kust ka see lõpuks ping-pong tegi teise poolaja algul. Et kui ei lubata siis kuidagi ikka nihverdame oma bänneri ülesse?
Turundus.

Sir. Nuutu
22.09.09, 23:53
"Klikkari vastu ei saa keegi":D

jkddp
22.09.09, 23:56
ei olnud- mitmed olid vabatoetajad.

miski pooltiundi enne algust oli jah 15 pealtvaatajat eene meid...

tekkis kohe kerge šokiseisund, et nii vähe rahvast... oleks võinud koduväljal sed msamüngu pidedaQ

fcfloraforever
23.09.09, 00:03
ei olnud- mitmed olid vabatoetajad.

miski pooltiundi enne algust oli jah 15 pealtvaatajat eene meid...

tekkis kohe kerge šokiseisund, et nii vähe rahvast... oleks võinud koduväljal sed msamüngu pidedaQ

Palun tõlget.

-Raul-
23.09.09, 00:09
Jumala õige tähelepanek Sen, sa oled nutikas! Turundab ju seda sarja Triobet Balti Liiga...! See 150 pealtvaatajat oli neile suur kordaminek, vist isegi publikurekord ..Ja see bänneritelugu oligi Triobeti korraldatud trio-bong!

ROOTSI KUNN
23.09.09, 00:11
Kunn, võta nüüd tuure maha ja ole tolerantsem Kalju mängijate suhtes! Mulle on kogu aeg mõned tuntud jalgpallitegelased Flora leerist puhunud juttu, et Kaljul on mõtetu treener ja veel mõtetumad mängijad! Nüüd hakkad sina ka veel sama jura ajama. Te oleksite seal nagu kõik koos sõnad pähe õppinud ja kannate seda nutulaulu ühekaupa ette! Näita mulle mõnda klassiga noort Eesti soost ründajat Eesti liigast, kes lammutaks nii balti kui euroliigas ja kes ei kuuluks täna juba 17 aastaselt Flora või Levadia süsteemi! Keda siit koduturult täna nii väga üles korjata on?? Ja see tsirkusetuuri kutt Vitali lõi sinu armsa klubil vastu alles nädalapäevad tagasi värava! Mis sa tahad, et me kahe aastase tööga Meistriliigas taome Metalurgsil kohe kodus lambid kinni vä? No jah, võimalus ju oli...aga Balti liiga koosneb kahest mängust ja üks neid on veel ees.

Tolerantne saab olla nende suhtes ,kes oskavad mängida. Näiteks on teil Balbinot kenasti mängima hakanud, Felipest ma ei räägigi aga noh pikk loikam on tõesti naljanumber ja selle asemele leiaks mujalt kindlasti asjalikuma. Flora mängus jäi ta lihtsalt kogemata pallile ette :)
Igatahes kahju ,et te omi võimalusi ära ei löönud aga teine mäng nagu sa ütlesid on veel ees.

-Raul-
23.09.09, 00:26
Hooaja alguses tuli lauskriitikat nii Balbinot kui Maccari aadrssil aga kutid mängisid kogu senise hooaja vigastustega ja alles hiljuti said terveks ja näitavad oma mänguklassi. Vitali on meeskonnas olnud ainult mõni kuu ja vaikselt teeb edusamme. Moskva ne zrazu stroilos, ütleb vene vanasõna!
Arvad, et teeme temast kohe Kolleri või?
Pakun, et mõne aja pärast hakkab see nn loikam paljudele väravavahtidele peavalu valmistama. Aga üks on kindel, meist sinuga Kunn, jookseb ta 100m koos palliga kiiremini kui meie ilma pallita!

Aílton
23.09.09, 00:30
palju ta 100m rekord siis on?:)

-RoMaRiO-
23.09.09, 00:35
Minu arvates oli see üleüldse Vitali parim mäng Kalju särgis, suutis nii mõnegi palli edasi toimetada. Ja Risto DM-na on ikka väga mõnus - Kalju poolelt kindlasti täna üks parimaid, 1 super löök oleks võinud raamistikus maanduda.

Felipe oli tavapäraselt hea, aga üksinda mänge ei võideta, teiste ründava suunitlusega mängijate panus on kehvapoolne. Samuti ei saa aru aru, miks nii vähe pallureid rünnakust osa võtavad?

Aga muidu oli tore, peale selle et olenemata Balti liiga uuendustest on tegu täiesti mõttetu sarjaga.

PETSINHO
23.09.09, 00:57
Jumala õige tähelepanek Sen, sa oled nutikas! Turundab ju seda sarja Triobet Balti Liiga...! See 150 pealtvaatajat oli neile suur kordaminek, vist isegi publikurekord ..Ja see bänneritelugu oligi Triobeti korraldatud trio-bong!

Koos VIP-iga 325 pealtvaatajat.

triobeti "trio-bong" :D :D

PETSINHO
23.09.09, 01:27
Horto Magiko - Roosad Pantrid

http://www.youtube.com/watch?v=1RmPJH4cIKE

.

Martin
23.09.09, 10:57
Minu arvates oli see üleüldse Vitali parim mäng Kalju särgis, suutis nii mõnegi palli edasi toimetada.

Kui see kirjeldab tema parimat mängu, siis...kommentaarid on vist liigsed.

Aílton
23.09.09, 11:25
Ega ta nüüd nii hull ka ei olnud. Mida te ootate temalt? Et palliga kaitsjaid üle jookseks? Tema asi on peaga mäng ja sellega sai ta hakkama, lükkas peaga palli edasi ja avas nii mõnegi rünnaku, samas mängis ka kehaga palli tagasi. Ei ole absull tema süü et pikad pallid tema suunas või tsenderdused kasti ei ole täpsed.
Lisaks jäi mulje et mees ei olnud nii öelda puhas tipu ründaja, kuna pido päris palju jooksma ka äärtele ja survestama palliga olevaid vastase kaitsjaid.
Liiatigi kui need pikad pallid tulid, siis oli Nunes ainuke mees kellele palli mängida, või siis äärel Terja, aga kuhu jäi toetus keskelt??
Enam jaolt üritati ikka äärtel rünnata, aga jällegi pean kordama, millised tsenderdused, masendavad.
Aga noh teine mäng on veel.

Nahkpea
23.09.09, 13:06
Vitali on meeskonnas olnud ainult mõni kuu ja vaikselt teeb edusamme.

Nojah, kuidagi tuttav jutt. Vasquesi puhul olid ka Kalju omad koguaeg kaitseseisundis, et noor alles, tuleb kõva mängumees. Kas tuli? Ei tulnud.

Või toome Rafaeli näitena. Võib ju väita küll, et igasse liigasse iga mängumees ei sobi, aga see pole eriti tõsiselt võetav argument.

Neid ebaõnnestujaid on teisigi ja ma millegipärast arvan, et see Šuganov aka Shuhanau on varsti samade meeste kategoorias.

Üldiselt on mul tunne, et Kalju fännid kardavad oma välismaalasi kritiseerida. Huvitav, miks...

Vova
23.09.09, 13:30
No kui ei saa temast ka mängumeest, eks siis vaadakse kedagi muud, jalgpall on juba selline mäng kus igaühest staari ei saa ;)
Ja hetkel ei ole meil põhjust muretseda, sest päris korralikud mängud on viimasel ajal tehtud. Viimastest Floraga kohtumistest saime 4 punkti ja liigume aina edasi.
Viimaste mängude põhjal ei leia küll kedagi kritiseerida, okei Vitali ei ole mänginud ründaja kohta päris välja, kuid loodetavasti see muutub. Diego ja Maccariga oli sama lugu, kõik pritsisid mürki, kui mõtetud mängijad nad on hooaja algul aga nüüd ma ei kujutaks mängu ilma nendeta ette ka.
Huvitav palju on teil Florast läbi käinud mehi kellest asja ei ole saanud ?
Nii et mõtle ennem mida välja ütled, kui suu peaks jälle mürki täis saama ;)

Nahkpea
23.09.09, 13:52
Nii et mõtle ennem mida välja ütled, kui suu peaks jälle mürki täis saama ;)

Mis mürki? Pole mingit mürki, lihtsalt mul on jäänud mulje, et Kaljus kardetakse/ei taheta kritiseerida oma välismängijaid.

Loomulikult on Floras olnud läbi aegade samuti välismängijaid, kes pole ootusi õigustanud (no toome kasvõi näitena Frankeli). Aga siis pole ka kriitikat kardetud vaid öeldud, mida sellest mängijast arvatakse. See on just see, mis Kaljus tundub tabu olema.

Vova
23.09.09, 14:02
Küll tuleb ka selliste mängijate pihta ka kriitika aga kõik omal ajal, mängijale tuleb anda arenemiseks aega ka. Nii Vasquesi kui Raffaeli kohta on ju öeldud, et nad ei mänginud oma taset välja ja selle tulemusena nende teenetest ka loobuti. Aga ju siis Getulio näeb mingit potensiaali Vitalis ja loodame, et ta suudab seda ära kasutada ka. Pigem me ei taha minna selle kriitikaga kaasa, mida räägitakse meie mängijate kohta. Felipe pidi ka olema mingi mõttetu kokk kes paneb räigelt tina :D aga selle nädala jooksul olen näinud kahte telemängu temast ja kuulnud kommentaatorite poolt ainult head tema kohta. Seega on see õigustatud, et me ei lähe igasuguse hala ja kriitikaga koheselt kaasa, anname aega välismängijatele õigustada oma kohta meie võistkonnas.
Me ei tule ju Flora teemasse rääkima iga teie kaotuse järel, kui mõtetud mängijad teil on ja ei pilka seda grusiini ka ;)

Nahkpea
23.09.09, 14:05
Me ei tule ju Flora teemasse rääkima iga teie kaotuse järel, kui mõtetud mängijad teil on ja ei pilka seda grusiini ka ;)

Teil polegi põhjust teda pilgata, sest esindusmeeskonnas pole ta platsil käinudki. Kui tahate ta üle nalja heita, peate esiliiga mänge külastama.

-RoMaRiO-
23.09.09, 14:13
Teil polegi põhjust teda pilgata, sest esindusmeeskonnas pole ta platsil käinudki. Kui tahate ta üle nalja heita, peate esiliiga mänge külastama.

Eelmise aasta algul käis Vasquez kah ju pidevalt väljakul :)

Kui grusiin isegi sellistest kaitsjatest parem pole, kes praegu mängivad, siis ju täpselt sama olukord.

Nahkpea
23.09.09, 14:17
Kui grusiin isegi sellistest kaitsjatest parem pole, kes praegu mängivad, siis ju täpselt sama olukord.

No ma olen sinuga nõus. Algselt oli jutt, et see grusiin toodakse tugevduseks. Keda ja mida ta tugevdab, eks see on juba iseküsimus.

sanchez
23.09.09, 14:34
Mis mürki? Pole mingit mürki, lihtsalt mul on jäänud mulje, et Kaljus kardetakse/ei taheta kritiseerida oma välismängijaid.

Loomulikult on Floras olnud läbi aegade samuti välismängijaid, kes pole ootusi õigustanud (no toome kasvõi näitena Frankeli). Aga siis pole ka kriitikat kardetud vaid öeldud, mida sellest mängijast arvatakse. See on just see, mis Kaljus tundub tabu olema.

Kalju mängijate valik on väga väike, Floraga näiteks võrreldes lausa olematu. Kalju jaoks on iga mängija väärtuslik ja klubi suhtub nendesse kui inimestesse mitte kui prügisse. Selle pärast ei ole Kalju seltskond ka suur mängijate kritiseerija, sest klubi ei võta ühte ja ei viska teist. Mis puudutab Vitalit, siis tema roll väljakul poe ainult väravate löömine ja Kalju usub, et andes temale aega suudab ta oma vanuse juures veel areneda ja olla meeskonnale kasulik. Tema kasutegur on ka praegu selgelt olemas!

Nahkpea
23.09.09, 14:42
Kalju mängijate valik on väga väike, Floraga võrreldes olematu. Meie jaoks on iga mängija väärtuslik ja me suhtume nendesse kui inimestesse mitte kui prügisse. Selle pärast ei ole me ka suured mängijate kritiseerijad, sest me ei võta ühte ja ei viska teist.

Kui prügisse ei suhtu mängijatesse küll ükski klubi, aga paraku spordis Ema Teresat mängida ei saa. Selle jaoks on teised instantsid.

magicm
23.09.09, 16:43
Seda sisselastud väravat oleks võimalik veel näha?

ballack
23.09.09, 16:51
1) Kunn, võta nüüd tuure maha ja ole tolerantsem Kalju mängijate suhtes! Mulle on kogu aeg mõned tuntud jalgpallitegelased Flora leerist puhunud juttu, et Kaljul on mõtetu treener ja veel mõtetumad mängijad! Nüüd hakkad sina ka veel sama jura ajama.

2) Te oleksite seal nagu kõik koos sõnad pähe õppinud ja kannate seda nutulaulu ühekaupa ette!

3) Näita mulle mõnda klassiga noort Eesti soost ründajat Eesti liigast, kes lammutaks nii balti kui euroliigas ja kes ei kuuluks täna juba 17 aastaselt Flora või Levadia süsteemi! Keda siit koduturult täna nii väga üles korjata on??

4) Mu poisid panid täna terve päeva staadionil bännereid ülesse ja siis hakkas mingi ping-pong, Unibet üles, Unibet alla. Raiskasid kogu tööpäeva mingi huinjaaga ära...

5) Eranditult Flora fännidest ei pea Kalju fännid olema zombeeritud mingitesse laigulistesse pükstesse vaid oskavad ka väikest viisi turundust teha.

6) Ja siin näitasid nad ise protestiks laiskuse ja lolluse vastu initsiatiivi ja tõmbasid Unibeti plakati üles!

1) No on ju mõttetu treener. Isegi käituda ei oska ja kogub juhendamiskeelde. Mängijatest...noo see pikk latt on ikka täielik nali mida väga paljud ütlevad. Niikui palli saab siis saab naerda. Üks Kalju tegelastest lubas, et kohe-kohe läheb tal pauk lahti ja hakkab kõmmutama...no ei näe seda mitte kusagilt.

2) Kus sa ära arvasid? :D Noh tegelikult igal hommikul loeme sama teksti nagu meie issa palvet.

3) Kas tõesti sellised otsustavad mängijate ostmist/müümist? Rohkem sel teemal ei räägi siis. Tegelt huvitav miks Floral on kõik välismaalased hästi mänginud (hetkel ei tule meelde, et keegi oleks sitasti mänginud) ja läbi löönud samas kui Kaljul suht suur osa mitte? Kas viga on otsustajates äkki keda osta ja keda müüa?

4) Et esimese korraga ei jõudnud kohale, et ei tohi üles panna või? Pikad juhtmed või tahtlik reeglite rikkumine klubi enda poolt :D

5) Seda ma mõtlesingi, et miks Kalju fännidel nii palju A. Le Coq pudeleid koondise mängude aegu näpus on ja mööda linna ringi töllavad nii. Nüüd sain teada - turunduseks nimetatakse seda (A. Le Coq siiski sponsor koondisel) :D

Kas sinu loogika oli see, et kui laigulised püksid on jalas siis ei oska turundust teha (loeb nii välja enam-vähem)? Kes käsib meil panna laigulised püksid jalga (ütlesid ju, et "eranditult Flora fännidest ei PEA")? Mina ei tea kes...ausõna. Ahjaa, mitu inimest sa laigulistes pükstes oled näinud staadionil, et pead õigeks mainida nagu Flora fännidel on kombeks laigulisi kanda?

6) Äkki seletad mis lolluse? Et kui Triobet on liiga sponsor ja on leping, et muid sama alaga tegelevate firmade reklaame ei tohi näidata mängudel, on lollus? Ise turundusinimene (nagu aru saan) aga nii lolli juttu ajama? Minge siis MM'ile ka protesteerima, et staadionil ei tohi müüa muud õlut peale sponsorite õllede jne. Mis laiskuse vastu protesteerimine? Minu arvates on see lihtsalt klubi poolne tahtlik reeglite rikkumine, et topitakse neid reklaame üles teades, et see keelatud on (vihje: bing-bong). Miks ma ütlen klubi poolne reeglite rikkumine - Kalju puhul teevad fännid seda, mida klubi ütleb ja ei tee seda, mida keelab (see oli ju ka teie fännide kriisi üks mitmest põhjusest...aga pean ikka ära mainima õrritamiseks, et veel üks põhjuseid olid need samad välismaa pallurid keda "vaid" Flora fännid halavad :D). Üleüldse, kui ollakse kusagil liigas siis klubi peab ise uurima mida tohib ja mida mitte. Kas on loogiline, et üks tavaline klubi mõtleb, et korraldab poolaegade vahel tunnise rokk-kontserdi väljakul ja pärast kirub, et "aga korraldajad ei öelnud meile spetsiaalselt, et seda ei tohi nii korraldada"? Pidevalt üks häda ja soigumine, et kõik Kalju vastu on. Nüüd juba Baltiliiga korraldajad ka oma koosa kätte saanud. Jube see Kalju elu ikka ma vaatan.

ertz
23.09.09, 16:59
3) Kas tõesti sellised otsustavad mängijate ostmist/müümist? Rohkem sel teemal ei räägi siis. Tegelt huvitav miks Floral on kõik välismaalased hästi mänginud (hetkel ei tule meelde, et keegi oleks sitasti mänginud) ja läbi löönud samas kui Kaljul suht suur osa mitte? Kas viga on otsustajates äkki keda osta ja keda müüa?

seda (http://www.soccernet.ee/frankel-liitub-floraga) ämbrit enam ei mäleta või?

urmar
23.09.09, 17:06
seda (http://www.soccernet.ee/frankel-liitub-floraga) ämbrit enam ei mäleta või?

Sellest on palju räägitud juba, aga kindlasti on neid ebaõnnesõdureid teisegi olnud, äkki leiad veel mõne?

sanchez
23.09.09, 17:06
1) No on ju mõttetu treener. Isegi käituda ei oska ja kogub juhendamiskeelde. Mängijatest...noo see pikk latt on ikka täielik nali mida väga paljud ütlevad. Niikui palli saab siis saab naerda. Üks Kalju tegelastest lubas, et kohe-kohe läheb tal pauk lahti ja hakkab kõmmutama...no ei näe seda mitte kusagilt.

2) Kus sa ära arvasid? :D Noh tegelikult igal hommikul loeme sama teksti nagu meie issa palvet.

4) Et esimese korraga ei jõudnud kohale, et ei tohi üles panna või? Pikad juhtmed või tahtlik reeglite rikkumine klubi enda poolt :D

5) Seda ma mõtlesingi, et miks Kalju fännidel nii palju A. Le Coq pudeleid koondise mängude aegu näpus on ja mööda linna ringi töllavad nii. Nüüd sain teada - turunduseks nimetatakse seda (A. Le Coq siiski sponsor koondisel) :D

Kas sinu loogika oli see, et kui laigulised püksid on jalas siis ei oska turundust teha (loeb nii välja enam-vähem)? Kes käsib meil panna laigulised püksid jalga (ütlesid ju, et "eranditult Flora fännidest ei PEA")? Mina ei tea kes...ausõna. Ahjaa, mitu inimest sa laigulistes pükstes oled näinud staadionil, et pead õigeks mainida nagu Flora fännidel on kombeks laigulisi kanda?

6) Äkki seletad mis lolluse? Et kui Triobet on liiga sponsor ja on leping, et muid sama alaga tegelevate firmade reklaame ei tohi näidata mängudel, on lollus? Ise turundusinimene (nagu aru saan) aga nii lolli juttu ajama? Minge siis MM'ile ka protesteerima, et staadionil ei tohi müüa muud õlut peale sponsorite õllede jne. Mis laiskuse vastu protesteerimine? Minu arvates on see lihtsalt klubi poolne tahtlik reeglite rikkumine, et topitakse neid reklaame üles teades, et see keelatud on (vihje: bing-bong). Miks ma ütlen klubi poolne reeglite rikkumine - Kalju puhul teevad fännid seda, mida klubi ütleb ja ei tee seda, mida keelab (see oli ju ka teie fännide kriisi üks mitmest põhjusest...aga pean ikka ära mainima õrritamiseks, et veel üks põhjuseid olid need samad välismaa pallurid keda "vaid" Flora fännid halavad :D). Üleüldse, kui ollakse kusagil liigas siis klubi peab ise uurima mida tohib ja mida mitte. Kas on loogiline, et üks tavaline klubi mõtleb, et korraldab poolaegade vahel tunnise rokk-kontserdi väljakul ja pärast kirub, et "aga korraldajad ei öelnud meile spetsiaalselt, et seda ei tohi nii korraldada"? Pidevalt üks häda ja soigumine, et kõik Kalju vastu on. Nüüd juba Baltiliiga korraldajad ka oma koosa kätte saanud. Jube see Kalju elu ikka ma vaatan.

Sul eluga midagi muud pole targemat teha kui siia romaane postitada? Miks sa Kalju pärast nii mures oled kui teil seal omal teemasi mille ümber auru välja ajada... kas buss mitte juba ei väljunud Leedu poole?

Tulge mängule parem ja ärge jahuge koguaeg!
http://www.youtube.com/watch?v=f9mOpbhh30E

ertz
23.09.09, 17:13
Sellest on palju räägitud juba, aga kindlasti on neid ebaõnnesõdureid teisegi olnud, äkki leiad veel mõne?

Kim Solberg pold ka sama edukas kui kaasmaalane Hamre (kes wiki andmetel nüüdseks sootuks putsad varna riputanud), aga no eks tal oli omajagu ebaõnne ka et jalaluu sodiks sõideti..

-RoMaRiO-
23.09.09, 17:22
Aga treeneril on üpris keeruline ülesanne laupäevaks. Mõlemad keskkaitsjad kindlalt väljas, arvatavasti Hurt samuti. Isegi kolme kaitsja leidmine ülimalt raske ülesanne. Kägot samas tahaks keskväljal näha, mitte kaitses.

Ehk saab Tšiki lõpuks oma võimaluse taas. Ühtegi spetiaalset kaitsemängijat meil igatahes väljakule panna ei ole.

urmar
23.09.09, 17:47
Kim Solberg pold ka sama edukas kui kaasmaalane Hamre (kes wiki andmetel nüüdseks sootuks putsad varna riputanud), aga no eks tal oli omajagu ebaõnne ka et jalaluu sodiks sõideti..

Solbergi ei saa ebaõnnestujaks pidada, kuna vist Tatarinov tegi oma kirvetöö ära ja edasine ei lähe seetõttu arvesse

PETSINHO
23.09.09, 22:34
Vigastus, külmetus ja kaardid. Lahingut rohkem, kui rubla eest!

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=251

.

samovar
24.09.09, 09:48
Horto Magiko - Roosad Pantrid

http://www.youtube.com/watch?v=1RmPJH4cIKE

.

Mis te ära ei väsinud nii kaua lauldes? :D

Mister
24.09.09, 10:18

Me võime niimoodi 90 minutit järjest ka laulda! :)

Odras
24.09.09, 12:39

Asi on meil sedasi, et kui me l2heme m2ngule, siis me l2heme sinna meeskonda toetama. Meeskond peab 90 minutit m2ngima, v2him mis meie saame teha on toetada neid kogu selle aja. Mis kasu on, kui 10 sekundit laulda ja siis 10 minutit puhata yritame me just vastupidi teha. Eks see f2nnlus ole ka spordiala omamoodi. Harjutamine teeb meistriks. H22led harjuvad l6puks 2ra, kuid v6hma v6tab v2lja aga asi tasub 2ra.:)

sanchez
24.09.09, 16:28
http://www.youtube.com/watch?v=f9mOpbhh30E&feature=player_embedded

Mister
24.09.09, 17:06
Kuskil mingit pildimaterjali teisipäevasest Kalju - Metalurgs mängust on? Fotograafe nagu oli :D

PETSINHO
24.09.09, 17:07
Veel mõned meenutused eelmisest mängust Hiiu staadionilt...

http://www.youtube.com/user/Martinsoorand#play/all/uploads-all/0/VTOOy-65v9M

Selline mürgel ikka käis :D

PETSINHO
24.09.09, 17:31
Kuskil mingit pildimaterjali teisipäevasest Kalju - Metalurgs mängust on? Fotograafe nagu oli :D

Pildimaterjali võid leida Kalju kodulehelt ;)
Homme lisandub veel pilte

http://www.jkkalju.ee/?mid=9

-Raul-
24.09.09, 20:53
Ha ha ha Ballack on alles kirjamees! Kui sul on muresid, siis ela need oma lemmikute Flora ja Triobeti keskonnas välja ja kiru Kaljut seal palju tahad.
Jäta siia keskkonda ainult positiivset energiat....

ballack
25.09.09, 01:18
ela need oma lemmikute Flora ja Triobeti keskonnas välja ja kiru Kaljut seal palju tahad. Jäta siia keskkonda ainult positiivset energiat....

Äkki võiks Nõmme Kaljust rääkida hoopis "ebaterve huumor" teemas...või hoopis "pokker internetis" teemas? Kaljust räägitakse Kalju teemas ja punkt. Ma vaatan, et Kalju kohta nagu ei tohi mingit kriitikat kirjutada (tsiteeritu viimane lause) vaid ainult positiivset? Kas see mitte tsensuur pole? See on avalik foorum ja räägitakse kõigest mis on...nii heast kui halvast. Kui tahad foorumit kus vaid positiivne txt on, siis tehke oma enda foorum ja kehtestage seal reegel "ainult positiivne txt, negatiivne txt keelatud".

Vabandust minu kriitika.

sanchez
25.09.09, 12:54
Räägime eelolevast laupäevast ja teisipäevast parem. Kalju vs Kalev ja Kalju vs Levadia. See pakub rohkem huvi ja haakub rohkem teemaga ma leian :)

PETSINHO
25.09.09, 14:16
Homme ja teisipäeval saate Indro Olumetsa pihta tuld anda :D

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=252

.

samovar
25.09.09, 23:15
http://www.postimees.ee/?id=168156

HABE
25.09.09, 23:36

No kuidagi tuleb ju elatist teenida sügavas majanduskriisis olles.

kitty72
25.09.09, 23:50
Nyyd teame,kuidas kalju majandab enda suuryritusi :D ajas ikka naerma kyll,n.kalju seos rootsi teemaga hehe.Heas m6ttes :)

sanchez
26.09.09, 00:08
Nyyd teame,kuidas kalju majandab enda suuryritusi :D ajas ikka naerma kyll,n.kalju seos rootsi teemaga hehe.Heas m6ttes :)

Siin on häälega versioon :D
http://www.youtube.com/watch?v=lkeU9W6dC9s

Mister
26.09.09, 00:51
Siin on häälega versioon :D
http://www.youtube.com/watch?v=lkeU9W6dC9s

Miks sa seda pidid tegema!!!!!? :D:D Võpatasin nagu segane :o

kitty72
26.09.09, 10:57
Deem ma ei suuda,mind ajab naerma kyll.nyyd tean,et kalju m2ngudele ei tohi enda roosade kingadega minna :D j22n veel ilma,kui selline v6rgustik :D :D

Alarikh
26.09.09, 11:10

Made my day :D :D :D

Nahkpea
26.09.09, 11:22
Deem ma ei suuda,mind ajab naerma kyll.nyyd tean,et kalju m2ngudele ei tohi enda roosade kingadega minna :D j22n veel ilma,kui selline v6rgustik :D :D

Roosade kingadega oled Hiiul oma jope.

sanchez
26.09.09, 12:15
Roosade kingadega oled Hiiul oma jope.

Oma king ikka :D

Rein
26.09.09, 13:57
Oma king ikka :D

Kuno, miks sa kahte kontot kasutad? Ühest jääb väheseks?

Delfino
26.09.09, 17:01
Noo mis Kaljuga juhtus lõpus?

emergencyexit
26.09.09, 17:05
Minge V****************u, Mis Meestel Arus Oli Ma Ei Saa Aru?!?!?!?!
Tra, Noh, Jee Kaotame Mingile 3 Liiga Tasemega Meeskonnale, Juhtides 2:0 Ja 3:1. Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Fkk Ma Ei Saa Aru, Kust Tulevad Ideed Vahetada Välja Tõnna Ja Miira, Kes Olid Platsil Kalju Poolt Parimad Mingite Noorte Vastu???? Mindi Nii Kerrgekäeliselt Mängima Siis Vää, See Ei Ole Normalne Jju:/:/:/:/:/:/:/

karl54
26.09.09, 17:08
Hüvasti euroopa koht.

vincent
26.09.09, 17:09
ah minge putsi.

emergencyexit
26.09.09, 17:10
+ ma tahan veel vinguda kohtuniku kallal ka natuke. (kuigi täna oli suhteliselt normaalne). aga üks värav oli Kalevil sulust löödud kinnndla peale.... Alani teine kollane??? oli see kollast väärt?(ok, nüüd tulevad floorakad ja ütlevad et oli küll)

CM
26.09.09, 17:19
eesti jalgpall on ikka suur naljaasi...

emergencyexit
26.09.09, 17:21
krt mul on heameel, et fänne täna palju ei olnud, säästsid vähemalt oma närvirakke. No ma ei tea, kas tõesti meie poisid alahindasid siis vastast? Noh muidugi, Kalevil poolelt Kõlu tegi head mängu, pole midagi öelda..

karl54
26.09.09, 17:23
keegi võiks veidi lähemalt rääkida, mis siis juhtus - 3-1 seisul lasti viimastel minutitel jalg sirgeks?

rallikas
26.09.09, 17:34
notramaivõinohh... Mängupilt oli I poolaeg ilus. Lükati söötu ja muud värki särki. Vitali lõi PEAGA!!! 1:0, hiljem veel pennal ka mille Felipe ära suskas... sealt edasi nagu.. jäädi magama. Lihtsast standardist lõi Kõlu ühe tagasi. II poolaeg algas jälle meie jaoks aktiivselt, lükkasime ilusti söötu ning lõpuks Tõnna-Felipe koostööna sündus seisuks 3:1. Nati hiljem suutis Felipe palli posti keerutada, mis kahjuks väravasse ei läinud. Katastroof algas Arruda teise kollasega. Üpriski süütust olukorrast kaart teenida.. võis olla ka veidi pehmelt antud, aga kaart on kaart. Enivei.. Kalevi poolt tsenderdus kasti, pea vahele ning latist sisse. Pärast lahtimängu kaotati lihtsalt pall, sealt Kalev tõi kõrge söödu kasti ning seis on 3:3. Viimasel minutil kaotati ründes pall, Kalev tuli ilusti kontrasse, mängisid sööduga Tomsoni vabaks ning Tomson lükkas külma rahuga palli vaskusse väravanurka...

Poom92
26.09.09, 17:34
" Uskumatult head vahetused" ja Alani punane olid mängu otsustajad.
Kõlu tegi supermängu Kalevi eest. Palju õnne!

emergencyexit
26.09.09, 17:36
no ma räägin noh, tra kust tuleb siuke idee, et me vahetam üleplatsimehed välja!????? suht normaaaalne ju. Või arvati, et ah savi, võit käes, las puhkavad Levadia mänguks.. No ei saa niii, iga mäng on tähtis ju

maniaacos
26.09.09, 17:36
komöödia, tõsiselt noh :D

vincent
26.09.09, 17:55
Ma tahaks lihtsalt täpsustada, et Maccari jäi kaartidega kõrvale, eks? Ja selle viimase kollase võttis sisuliselt ise mängus Floraga, kui piisavalt kiiresti vahetusse ei läinud? Et sel juhul... jah. Professionaalne värk.

HABE
26.09.09, 18:18
Ma tahaks lihtsalt täpsustada, et Maccari jäi kaartidega kõrvale, eks? Ja selle viimase kollase võttis sisuliselt ise mängus Floraga, kui piisavalt kiiresti vahetusse ei läinud? Et sel juhul... jah. Professionaalne värk.

Õigesti mäletad aga... Kelle vahele veel jätta mäng vahele kui mitte T Kalevi, järgmine on Levadia ja sinna minna ilma põhikaitsjateta oleks veel hullem. Pigem oli tänane probleem selles, et mehed võtsid asja liiga kergelt. 3-1 edu seisus jäädi liiga passiivseks ja Kalev karistas ära. Isegi 3-3 viigi seisul oli Kalev motiveeritum meeskond lööma 1 väravat veel kui Kalju mängijad. Loomulikult võib küsida kas Kalevi väravad olid ikka kõik õiged ja kas Arruda teine kollane oli õigustatud või liiga kergekäeliselt antud aga kaotuses on meeskond ise süüdi ja täna ei vabanda mitte miski seda. Ei puuduvad mehed, ei kohtuniku kehv vile ega miski muu. Kurb.

818
26.09.09, 18:30
Kohtunikud suskasid teile jälle mustikasse:keel5: :naer5:

Poom92
26.09.09, 18:54
Tegelikult vilistas kohtunik päris normaalselt va. see Arruda teine kollane. Täna ei saa kindlasti midagi kohtuniku kaela ajada.

nurgalöök
26.09.09, 18:56
punane või mitte. Pigem see polnud mingi penalt , selgelt pandi jalg taha väljaspool karistusala, ta kukkus sisse.

LeftWing
26.09.09, 18:58
teise värava lõi Kõlu käega!

MihkelHK
26.09.09, 19:05
teise värava lõi Kõlu käega!

Lisaks oli ta veel suluseisus.
Kohtunikud on masendavad, aga Tehva tegi rumalaid vahetusi ka.
Smirnov on täitsa null, võiks putsad varna riputada ning tööle minna.

-RoMaRiO-
26.09.09, 19:08
Haha, vähemalt on nüüd pohhui edasistest mängudest.

See mäng vast kaotati treeneripingil, saan aru et pärast vigastusi pink lühike, aga Pak ja Mäekala pole kohe kindlasti meistriliiga tasemel vennad. Lisaks ei tahaks uskuda, et Tõnna ja Miira enam ei jaksanud. Muidugi ei löödud neid väravaid nende meeste tõttu, kuid edasine rünnak oleks kohe kindlasti viisakam olnud.

Ja raisk, kui seda Smirret veel väljakul veel näeb, eriti kunstmurul, siis panen ise plagud tema vastu välja. Joosta ei suuda, pressida ei suuda, nüüd ei suuda võimalusi kah ära lüüa.

Kõige rohkem muidugi häiris see, et kutid ise ei tahtnud. See kah tore, et Kõlu oli 2 võistkonna peale kindlalt parim ründaja.

Nüüd kui hooaeg pmst läbi, siis võiks valmistuda Balti liigaks ning kodustel meistrivõistlustel anda teisejärgulistele meestele kogemust.

Ebaviisakaid väljendeid foorumis pigem ei kasuta, mängul ajas see faking tiim mind niigi närvi.

LeftWing
26.09.09, 19:08
ma ka ei saa aru, 3-1 juhid, milleks neid vahetusi vaja? hoia rahulikult mängu

don
26.09.09, 20:04
ma tahaks lihtsalt öelda, et see oli ikka sensatsiooniline :D pole midagi öelda, showd oskab see punt teha küll :D:D
arruda punane oli jumala õige! mingit pehmet kaarti siin ei olnud, ründaja tegi talle ära ja oleks kasti saanud üksi ja arruda tõmbas maha.
meetri jagu sulus oli smirnov mängu lõpus kui tal supervõimalus oli, mille ta vastu vv lõi.

lõpus oli lihtsalt naljakas juba. kontra mille pealt 3:4 löödi tuli sellest, et novikov tahtis keset platsi mingit pikka palli välisega omaks võtta aga pall põrkas mingi 5 m eemale ja otse tagasi lonkivale kalevi mängijale jalale :D

kuujamaa
26.09.09, 20:04
Flora tahab meile kohe 4 koha anda... Narva võiks 3 ka anda. :D

karl54
26.09.09, 20:13

Mida sa ajad.

kuujamaa
26.09.09, 20:18
Flora sai pähe. Seda ajan!

PETSINHO
26.09.09, 20:51
punane või mitte. Pigem see polnud mingi penalt , selgelt pandi jalg taha väljaspool karistusala, ta kukkus sisse.

Mind teeb kurvaks see, et mõned inimesed kommenteerivad oma subjektiivset arvamust, mis ei ole õige, justkui oleks tõde.
Ma seisin täpselt 16-st kasti joonel ja võin kinnitada, et viga oli kastis! Kus sa istusid? Keskjoone juures?

almar
26.09.09, 21:36
vaja nyyd nutta ja halada siin selle penalti värgist, mis tõi 2:0 eduseisu, kuid vaata ikkagi lõppseisu, mida see kalju nyyd siis lõppkokkuvõttes teeb, viimaselt meeskonnalt lutti sada ja siis veel kohtunikke syydistada arruda teise kaardi eest. WTF? kalju on ikka tõestanud et ei suuda mängida korralikku mängu 90 minutit, va. karikafinaal. ryndepuudus on meeletu, mix saadeti ryndajad minema ja loodeti aint teeveri peale ning puujalast vitali pole ka asjakohane(anname talle veel aega:D) ple nyyd mõtet ka ajada et alles teisip oli raske mäng seljataga. mindi lihtsalt suure hurraaga peale ja KÕLU karistas teid ära. KAHJU nyyd medal läinud. loodame et kalju siis Bliigas annab suurema lahingu, sest MLs ple enam võidelda millegi eest

ballack
26.09.09, 22:30

Enne kui te tabeli viimaseid tiime võitma ei hakka ei saa te küll mingit medalit ega ka neljandat kohta. Nii et rõõmustamiseks pole sul küll vähimatki põhjust. Arusaamatu postitus.

-RoMaRiO-
26.09.09, 22:39
Järgmine kord kka võidame, onju sõbrad.:=)

ROOTSI KUNN
26.09.09, 23:07
Huvitav ,et vahest sisetunne ütleb ette. Tänast Kalju mängu nägin seisuni 3-1 ja siis läksin minema ,kuigi mitte tundega ,et mäng on tehtud vaid pidin hotelli oma saksa,Hamburgi sõpradele järgi minema. Aga mitte sellest ei tahnud ma rääkida vaid hoopis sellest ,et seisul 3-1 helistasin ühele tuttavale ja ütlesin ,et kui Kalju samamoodi praegu edasi mängib siis võivad veel kaotadagi selle mängu.
No ja nii läkski :) uskumatu.
Juba Kõlu esimese värava korral oli näha ,kui lõdvalt Kaljud suhtusid.
Kas Kõlu mitte ei mänginud ennem Kaljus? Mis põhjustel ta ära läks ? Või saadeti?

rallikas
26.09.09, 23:12
Kas Kõlu mitte ei mänginud ennem Kaljus? Mis põhjustel ta ära läks ? Või saadeti?

Kõlu on Kalevis laenul

-Raul-
27.09.09, 00:58
Kunn, no sa oled ikka prohvet! Kas arvad, et kalju mäng niisama ära lagunes?
See urod kes täna vilistas ehk siis see Roos või lilleõis mis ta seal oli, andis Arrudale teise kollase sama lihtsalt kui Glehni pargis langevad lehed ilma tuulepuhanguteta okstelt alla. Vaatasin natuke statistikat ja see sama tüüp andis ka Muccarile 21. vooru mängus Narva Trans-Kalju lambist punase, mis tegelikult oleks pidanud saama narvakas. Tundub, et osad kohtunikud ei salli Meistriliigas mängivad välismaalasi ja lihtsalt teevad neile ära või vilistavad lausa lollusi. Muud seletust ei oskagi sellisele käitumisele anda. Ja kui kolmas koll löödi Kaljule puhtast sulust siis oligi rong läinud selleks korraks. Nii vähe ongi vaja, et pööre mängu tuua, muidu oli Kalev kogu mängu trammi all ja nii Felipe kui ka Tõnna tegid mis tahtsid Kalevi väljakupoolel palliga..Vähemalt midagi oli ka positiivset ja nagu ma ennustasin enne mängu, et Anti kõrge moti pealt lööb meile kolli aga et ta kaks kõmmutas, oli ka mulle üllatus!

Nahkpea
27.09.09, 01:00
Kõlul oli kindlasti kerge lisamotivatsioon. Ühtteist oli vaja oma "endistele" leivaisadele tõestada.

-RoMaRiO-
27.09.09, 01:30
Mis muidugi on tõesti hämmastav, on see, et Kaljus ei leitud mänguaega Antile, kel on tõsine mootor sees - rabada tööd terve kohtumine, aga minuteid leitakse pensionär Smirnovile.

Paras karistus, raisk.

Kui aga kaardi olukorrast rääkida, siis esimest kollast oli kindlalt väärt, iseasi kas peale esimest kollast ka kohe teist. Ja ega härra Roos palle Kalju võrku löönud.

17
27.09.09, 01:34
See urod kes täna vilistas ehk siis see Roos või lilleõis mis ta seal oli, andis Arrudale teise kollase sama lihtsalt kui Glehni pargis langevad lehed ilma tuulepuhanguteta okstelt alla. Vaatasin natuke statistikat ja see sama tüüp andis ka Muccarile 21. vooru mängus Narva Trans-Kalju lambist punase, mis tegelikult oleks pidanud saama narvakas. Tundub, et osad kohtunikud ei salli Meistriliigas mängivad välismaalasi ja lihtsalt teevad neile ära või vilistavad lausa lollusi. Muud seletust ei oskagi sellisele käitumisele anda. Ja kui kolmas koll löödi Kaljule puhtast sulust siis oligi rong läinud selleks korraks. Nii vähe ongi vaja, et pööre mängu tuua, muidu oli Kalev kogu mängu trammi all ja nii Felipe kui ka Tõnna tegid mis tahtsid Kalevi väljakupoolel palliga..Vähemalt midagi oli ka positiivset ja nagu ma ennustasin enne mängu, et Anti kõrge moti pealt lööb meile kolli aga et ta kaks kõmmutas, oli ka mulle üllatus!

Ära täna enam peale võta!

fcfloraforever
27.09.09, 01:35
Türademaa, mis lasteaed.... kõik on Kalju vastu ja plaaplaaplaa... Saage ükskord aru, et Eesti kohtunike tase ongi selline ja eksitakse mõlemale poole ühtviisi, ajuvaba, kuidas koguaeg kui Kalju lutti saab võib siit lugeda kuidas terve maailm on Kalju vastu jne.. Õppige ükskord kaotama, mitte ärge süüdistage koguaeg kõiki teisi peale iseenda.

Nahkpea
27.09.09, 01:39
Ja nagu Romario tabavalt ütles, et "ega härra Roos palle Kalju võrku löönud.". Seda tegid ikka Kalevi mängijad.

See iganädalane virin kohtunike aadressil muutub tõesti väsitavaks. Kindlasti eksiti nii mõneski olukorras, aga eksiti ka teistes mängudes ja eksitakse ka tulevikus. Eksivad tippkohtunikud mujal maailmas ja jäävad ka nemad eksima, sest kohtunikud on inimesed ning inimesed on ekslikud. Elu on selline.

ballack
27.09.09, 01:47
-Raul- - ja kui sa Triobetis ennustades 2 mängu hooajal kaotad kuna üks ja sama nõrgem klubi suudab ühte ja sama tugevamat võita siis on see ka ju kohe kindlasti SINU vastu suunatud eks.

Kui sa oled klubi töötaja ja selliseid asju siin kirjutad (Kalju fännid ja töötajad ainult kiruvad kuidas kõik kohtunikud nende vastu on) siis kõigil kohtunikel tekib lihtsalt trots alateadvuses Kalju vastu. Pärast ei olegi mõtet vinguda selle üle, et miks ja miks. Ausõna naeraks ja oleks hea meel lausa kui kohtunikud hakkaksidki ainult Kalju vastu vilistama kuna siis oleks see sõim vähemalt asja eest. Kopp ees sellest kohtunike vastasest mölast. Ma saan aru kui antakse penaltid ja muud sellised mis otsustavad mängu. Kelle kasuks see penalt nüüd antigi? Teie kasuks antud penalt näitab tõesti, et kohtunikud teie vastu on :D

-Raul-
27.09.09, 02:54
Olen Nõmme Kalju üks loojaid ning juhatuse liige ja olen päris palju oma energiat ja muud Kaljusse panustanud alates ajast, kui Kalju mängis veel III liigas. Kui aga liiga tase on viimase kahe aastaga oluliselt tõusnud (meeskonnad on panustanud nii infrasse, mängijatesse, treeneritesse, turundusse jne), siis osaliselt kohtunike tase ei ole liiga arengule järgi jõudnud. See hooaeg on Kalju saanud väga palju vaieldavaid kaarte ja see ei ole vingumine vaid ojektiivne reaalsus. Täna puudub Meistriliigas avalik kohtunike hindamise süsteem ja ühtegi nende nn vaieldavat otsust ei saa kahtluse alla seada (Maccari punane, Hurda punane, Gettulio eemaldamised jne) mitte mingis organis. On osavalt loodud selline süsteem, kus me ei kuule, et selline ja selline kohtunik lasi nii mitu mulkat ja sai JL karistuse, et ei saa vilistada näiteks x arv mänge Meistriliigas. Ja täna ongi osad vilemehed ära ahhueitanud ja toimetavad oma suletud kinnises süsteemis, kus üks väike kildkond ajab oma asja koos komissaridega, kes alati väidavad oma raportites, et kohtunik ei eksinud oma otsuses ja ainult mängijad ja treenerid on need, kes kogu aeg eksivad, aga kohtunikud nagu ei eksi kunagi...

Muudes riikide meistrivõistlustel kuuled pidevalt, kus kohtunikud eksivad ja neid ka karistatakse aeg ajalt lohaka vile eest.

Eranditult teistest jalgpallis osalevatest inimestest ütlen ma asjad otse välja nii kohtunikele kui ka meie jalgpallifunktsionääridele, kes tihti peidavad pead nagu jaanalinnud liiva alla ja teevad näo, et kõik on kõige paremas korras!

Ja eranditult sinust ballack, ma triobetis ei panusta...Mul on see lihtsalt keelatud! Aga ma usun, et kui ma seda teeksin, teeniks oma tänaste jalgpallialaste teadmistega üsna hea papi...

.

Rein
27.09.09, 10:41

Mine ravile, haige inimene!

HABE
27.09.09, 11:06
Florakad ja kõiksugu muude klubide inimesed tulevad siia, Kalju teemasse, ning hakkavad aga lajatama. Ühestküljest on see tore, sest ka halb reklaam on reklaam klubile ning Nõmme Kalju läheb korda ka teiste klubide fännidele:D Kohtunike tase on Eestis nõrk ja mitte ainult ML-s vaid üleüldine tase. Tuli kaotus Kalevilt siis tuli, tehakse kiireslt omad järeldused ja VALMISTUTAKSE JUBA teisipäevaseks mänguks Levadia vastu ning võetakse esimene meeskonnana seehooaeg Levadialt 3 punkti.

Rein
27.09.09, 11:27
Florakad ja kõiksugu muude klubide inimesed tulevad siia, Kalju teemasse, ning hakkavad aga lajatama. Ühestküljest on see tore, sest ka halb reklaam on reklaam klubile ning Nõmme Kalju läheb korda ka teiste klubide fännidele:D Kohtunike tase on Eestis nõrk ja mitte ainult ML-s vaid üleüldine tase. Tuli kaotus Kalevilt siis tuli, tehakse kiireslt omad järeldused ja VALMISTUTAKSE JUBA teisipäevaseks mänguks Levadia vastu ning võetakse esimene meeskonnana seehooaeg Levadialt 3 punkti.

Mis kuradi reklaamist sa soiud? Halba reklaami teete te ju endale siin ise. Kui Kalju võidab, siis kiidavat kõik teie poolehoidjaid mängijaid ja seda mustlasevälimusega treenerit taevani. Juhtub aga Kalju kaotama, siis on ALATI kohtunik süüdi. Eriti "tore" lugeda on Kuno ja Rauli postitusi. Minu arvates ikka klubiga lähedalt seotud inimesed ei tohiks nii madalale laskuda, et kuskil foorumites hakkavad sellist jaburdust suust välja ajama.
Seda ka veel et kui su arvates on Eestis kohtunike üldine tase sitt, siis mine hakka ise kohtunikuks. Kohtunikest on alati puudus nagu kuulnud olen. Sa oled noor inimene ja küll jõuad veel kaugele.

-RoMaRiO-
27.09.09, 11:37
Eile mu lemmik olukord oli siiski see, kui Kalju kõige kallim pallur Novikov üritas 90+ palli surmata täiesti üksi olles ning mänguvahend lendas 5m tagasi, millest sündis 4:3.

Üldse oli huvitav, igakord kui äärevahetus oli, võttis ta pea eest, selle asemel et peaga ära klaarida. Pohmell oli?

HABE
27.09.09, 11:47
Mis kuradi reklaamist sa soiud? Halba reklaami teete te ju endale siin ise. Kui Kalju võidab, siis kiidavat kõik teie poolehoidjaid mängijaid ja seda mustlasevälimusega treenerit taevani. Juhtub aga Kalju kaotama, siis on ALATI kohtunik süüdi. Eriti "tore" lugeda on Kuno ja Rauli postitusi. Minu arvates ikka klubiga lähedalt seotud inimesed ei tohiks nii madalale laskuda, et kuskil foorumites hakkavad sellist jaburdust suust välja ajama.
Seda ka veel et kui su arvates on Eestis kohtunike üldine tase sitt, siis mine hakka ise kohtunikuks. Kohtunikest on alati puudus nagu kuulnud olen. Sa oled noor inimene ja küll jõuad veel kaugele.

See läheb juba küll kohtunike teema alla aga: Eesti kohtunike koolituses on viga sees juba. Kui madalamaid liigasi lastakse vilistama juba sellised kohtunikud kellele ei õpetata käemärke on midagi seal üleval pool valesti. Olen väga hästi kursis ning seepärast ei ole ise ka minemas kohtuniku pabereid tegema. (+ ma kahtlen kas mina suudaksin jääda erapooletuks kohtunikuks, mida peavad kõik kohtunikud olema). Ma olen Eesti jalgpalliga olnud seotud juba 10 aastat tihedamalt ja tean mis toimub piisavalt hästi. Roosad päikse prillid on kõigil neil ees, kes ütlevad, et Eesti jalgpallis on kõik korras. Aga nagu teada siis Nõmme Kalju on just erinev selles valdkonnas ja ütlevad kõik välja ning võitlevad selle vastu, et kõik klubid saaksid võrdse kohtlemise.

Rein
27.09.09, 12:23
Ma olen Eesti jalgpalliga olnud seotud juba 10 aastat tihedamalt ja tean mis toimub piisavalt hästi. .

:eek: Mina sulle välimus järgi küll rohkem kui 21 aastat ei paku. Võin muidugi ka eksida. Huvitav kui vana sa olid kui sa ennast Eesti jalgpalliga tihedamalt sidusid ning milles see seisnes? Foorumisse jaburduste kirjutamine ei lähe arvesse :p .

Silver
27.09.09, 12:34
Novikov on viimastes mängudes olnud suur pettumus. Balti Liiga mängul mängis ka väga kehvalt. Viimase aja leid on loomulikult Risto Kägo. Väheke lihvib ja parandab positsioonivalikut, siis võib temast regulaarne põhikoosseisu mängija saada. Diagonaalid Kaukverele olid küll millimeetri täpsusega mõõdetud.

Üldjoontes oli mängupilt selline, et Kalju mängijatel oli täiesti ükskõik. Motivatsiooni polnud ja vastasest oldi üle 200%, kuid see üleolek kadus hetkega, kui Kõlu eestvedamisel Kalevi mängijad kõik välja panid ning mitmel korral päris õnnelikult skoorisid. Ühe õnn on teise õnnetus.

Kaotus oli tegelikult täiega ära teenitud. Nii pohhuistlikult ei saa võtta. Vahetused vahetusteks, Mäekala töötas viimased 8 minutit küll väga agaralt ja andis Smirnovile ilusti peaga 1-1le, kuid mees ei suutnud ära lüüa. Usun, et Smirnovi viimane hooaeg profimängijana, pole väga mõtet niisama venitada..

Kohtuniku töö oli minu meelest väga hea! Arruda kaart oli teenitult. Pole küsimustki. Roos hoidis mängu väga korralikult kontrolli all.. ei saa aru, mille üle nurisete. :)

Üldkokkuvõttes elavdas Kalevi võit ka väljakukkumistsoonis olevat võitlust. Meijelile kiitus, esimene korralik tulemus! :)

taku*
27.09.09, 12:49
dann saab nüüd focuse asemel mondeo(ehk)

HaTe
27.09.09, 14:33
:eek: Mina sulle välimus järgi küll rohkem kui 21 aastat ei paku. Võin muidugi ka eksida. Huvitav kui vana sa olid kui sa ennast Eesti jalgpalliga tihedamalt sidusid ning milles see seisnes? Foorumisse jaburduste kirjutamine ei lähe arvesse :p .

Duubeldan!

Mister
27.09.09, 15:08
Täiesti pe*ses - eilne mäng. Ma isegi ei viitsi hakata praegu kohtunikke süüdistama. Meil oli võimalus tõusta Floraga ühele pulgale, aga kurat poisid nagu ei mõtle selle peale väljakul mängides. Esimene poolaeg oli vägaväga ilus, aga mis seal teisel poolajal toimus? Fakk noh........ Smirnov võiks natuke duublis mängida. Hetkel ei ole tast mingit kasu, ainult karistuslööke lööb hästi, muus osas on täielik null!

ballack
27.09.09, 15:58
siis osaliselt kohtunike tase ei ole liiga arengule järgi jõudnud.

See hooaeg on Kalju saanud väga palju vaieldavaid kaarte ja see ei ole vingumine vaid ojektiivne reaalsus.

ei saa vilistada näiteks x arv mänge Meistriliigas.

Muudes riikide meistrivõistlustel kuuled pidevalt, kus kohtunikud eksivad ja neid ka karistatakse aeg ajalt lohaka vile eest.

Eranditult teistest jalgpallis osalevatest inimestest ütlen ma asjad otse välja nii kohtunikele kui ka meie jalgpallifunktsionääridele

Ja eranditult sinust ballack, ma triobetis ei panusta...Mul on see lihtsalt keelatud!

1) Sittasid kohtunikke on igas liigas. Selle üle saab igavesti halada. Aga Kalju puhul on kogu kuradi aeg see, et kui võidetakse siis ollakse seitsmendas taevas aga kui tuleb kaotus või viik siis on alati kohtunik selles süüdi.

2) Njah ja teised ei ole saanud või? Et AINULT Kalju?

3) No anname siis 4 mängu vilistamiskeeldu. Kalju mäng algab seetõttu mitte teisipäeval kell 18:45 vaid hoopis kell 11:00 kuna pole saata kohtunikke mängule (kes on tööl, kes haige jne). Oi kurat....siis on ju jälle kohtunikud süüdi Kalju mängudes toimuva pärast....seekord publikuarvus siis :D

4) Kuna tunnistan, et ei huvita mis välismaal kohtunikega tehakse siis ei tea sellest midagi. Äkki annad infot mis toimub? Kui pidevalt tuleb mingeid asju siis peaks hunnikutes linke saama.

5) Otse välja ütlemine on hea...kuid mitte alati. Kalju lihtsalt tekitab omale vastaseid juurde kes Kaljut üldse ei salli kuna klubi töötajad ise ainult vinguvad. Miskipärast pole peale vingumise, roosa pantri (mis fännidelt see idee küll tuligi?:D) ja Brasiilia midagi muud meelde jäänud.

6) Ega ma ei öelnud, et sa mängid...ma tõin lihtsalt piltliku näite kui jabur su lause oli. Lihtsalt võrdlus milline võiks su järgmine lause olla KUI sa mängiksid näiteks Triobetis (või mis iganes muus portaalis).

Mister
27.09.09, 17:18
Kuulujuttude järgi oli Avo Sarap ka tabavalt kommenteerinud punasele järgnenud olukorda. Et ei tohi peale punase saamist kohe vahetust teha vaid tuleb sellest kõigepealt toibuda. Eriti loll veel sisse tuua mingid tundmatud nimed.

meesmuiste
27.09.09, 17:21
Aga nagu teada siis Nõmme Kalju on just erinev selles valdkonnas ja ütlevad kõik välja ning võitlevad selle vastu, et kõik klubid saaksid võrdse kohtlemise.

khm. ütlevad küll kõik välja, mis puudutab võib olla teisi. ent kindlasti ei öelda välja kogu tõde enda kohta. üpris kaugel ilmselt sellest (nagu ilmselt mitmed teisedki klubid).

ja võitlevad selle vastu, et kõik klubid saaksid võrdse kohtlemise? et nagu ikka Kalju oleks ikka ja alati eelistatud? krt, need 2 lauset kõlasid juba nagu ballacki tekst, aga noh siinkohal ei saa muudmoodi öelda.

Poom92
28.09.09, 01:25
no kuulge! kaks inimest kritiseerivad kohtunike ja teie vastate kahekümne postitusega... te ju ise olete need, kes seda kohtunike teemat edasi ajavad. kui teid see nii närvi ajab, siis palun ärge lugege seda ja ärge kritiseerige KÕIKE mida mõni Kalju toetaja arvab!
Suunaks nüüd pilgud teisipäeva peale ja ootame huviga väga tugevat mängu! :D

ballack
28.09.09, 05:13
no kuulge! kaks inimest kritiseerivad kohtunike

ärge lugege seda ja ärge kritiseerige KÕIKE mida mõni Kalju toetaja arvab!

Siin ongi see teema, et ei ole mitte ainult kaks toetajat, vaid on rohkem ja lisaks ka klubi enda töötajad...ja seda pidevalt kui neil viik või kaotus on...kui võit on siis kiputakse rohkem vait olema miskipärast ;)

PETSINHO
28.09.09, 10:28
Siin ongi see teema, et ei ole mitte ainult kaks toetajat, vaid on rohkem ja lisaks ka klubi enda töötajad...ja seda pidevalt kui neil viik või kaotus on...kui võit on siis kiputakse rohkem vait olema miskipärast ;)

Mulle näiteks ei meeldi, et mind pannakse "kõigiga" ühte patta! Kui on inimesed, kellele jääb kohtunike tegevus rohkem silma, siis ehk ära mainida konkreetselt, mitte üldistada. Terve selle hooaja peale olen ühe korra avaldanud arvamust kehva kohtunike töö suhtes, aga peale igat mängu pean lugema, kuidas "kõik Kaljukad" ja "pidevalt".

Aga okei, unustame ära selle laupäeva ja mõtleme homse peale. Ma usun, et homme on Kalju parim võimalus sel aastal võtta Levadialt punkte. Kalev üllatas meid ja miks mitte sepistada homme ise üllatus.
Kaotusest Kalevile ei räägiks keegi enam :D

Vova
28.09.09, 11:18
Keegi kes rohkem teab võiks mind valgustada mis seis nende endiste TVMK noortega on, need kes hetkel Kalju 2-s mängivad. Kas mingi samalaadne teema nagu eelmine aasta oli SC Reali omadega või nad on siiski Kalju mängijad ja võimaluse korral saab neid edutada ka Kalju põhimeeskonda ?

Petuhhin
28.09.09, 14:25
Kuno, kas Kalju protest võeti vastu ja Kalevi võit tühistatakse?

dareth
28.09.09, 14:50
Mille üle Kalju protestis? :)

emergencyexit
28.09.09, 17:02
eee, mille peale Kaljul protestida on muidu? :O

Pepe_Šmõud
28.09.09, 18:02
raudselt kohtuniku :rolleyes:

Darren
28.09.09, 18:02
Inspektor luges jälle klikkarist vähem pealtvaatajaid kokku vä?

urmar
28.09.09, 20:38
Inspektor luges jälle klikkarist vähem pealtvaatajaid kokku vä?

Seekord juhtus selline ime, et inspektor pakkus alguses, et umbes 250-300 ehk on, aga Kalju ametlik paber väitis hoopis 240!

PETSINHO
28.09.09, 20:57
Kaotada pole enam midagi aga võita oi oi kui palju. Minu sisetunne ütleb, et homme võib väike üllatuspomm lõhkeda Hiiul ;)

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=253

.

Pepe_Šmõud
28.09.09, 21:21
" Nõmme Kalju tahab lõpetada Levadia kaotusteta seeria "

ma usun, et kõik ML meeskonnad tahavad, aga reaalsus on teine asi.

odralauk
28.09.09, 21:27
kui nüüd kalju-kalevi mäng tühistakse, siis ma ei tea mida öelda, see oleks argpükslik!

fcfloraforever
28.09.09, 21:31
kui nüüd kalju-kalevi mäng tühistakse, siis ma ei tea mida öelda, see oleks argpükslik!

Nagu Uiboleht ütles, midagi ei tühistata.

Inari
28.09.09, 22:31
Nagu Uiboleht ütles, midagi ei tühistata.

muidugi ei tühista EJL midagi, siis ju floraga samad punktid juba, florat tuleb hoida :D

jeah, sai nüüd florakaid jälle kiusatud :D

Petuhhin
28.09.09, 22:35
No kui mitte jalgpallijobu siis Aasta Piripilli tiitli on Kalju/Kuno küll auga välja teeninud. :D

eika
28.09.09, 22:41
Ma ei saa siinsest mölast aru. Kaks meeskonda lepivad kokku, et Kõlu ei mängitata omavahelistest mängudes. Kalev vilistab antud kokkuleppe peale ja lõppeks jääb Kalevi asjapulgal härra Mägil veel õigust ülegi. Selge see, et juriidiliselt on kõik JOKK, aga sisuliselt mängis ikkagi Kalevi meeskond räpast mängu ja imelik on lugeda nende arvamust, et Kalju ei käitu eetiliselt.

Kasepats-Pidur
28.09.09, 22:43
Aga miks Kalju selle nii hilja avastas? Ei ole klubijuhtidel kõikide oma meeste nimed-näod meeles?

Raimo
28.09.09, 22:55
Ma ei saa siinsest mölast aru. Kaks meeskonda lepivad kokku, et Kõlu ei mängitata omavahelistest mängudes. Kalev vilistab antud kokkuleppe peale ja lõppeks jääb Kalevi asjapulgal härra Mägil veel õigust ülegi. Selge see, et juriidiliselt on kõik JOKK, aga sisuliselt mängis ikkagi Kalevi meeskond räpast mängu ja imelik on lugeda nende arvamust, et Kalju ei käitu eetiliselt.

Ma polnud küll ise antud lepingu sõlmimise ja hilisemate vestluste juures ja seetõttu oma pead turule ei vii, kuid täpselt sarnastes asjades lepiti kokku ka Hermansoni osas - tõsi, Janno endaga tehti selline aumeeste kokkulepe. Ehk et EMV kolmandas ja neljandas ringis ei oleks selle tulemusel mänginud Hermanson Kalevi ja Kõlu Kalju vastu. Paraku sai Savitski enne Kalevi mängu punase, mingil põhjusel ei saanud ka Kaas Kalevi vastu mängida (või ei tahetud, et ta mängiks - täpselt ei tea) ja nii lepiti enne Kalev - Kalju mängu kokku, et Hermanson võib mängida Kalevi ning Kõlu Kalju vastu.

HaTe
28.09.09, 22:59
Oot,Oot et pm Kõlu lõi Kaljul puuri täis tõi võidu koju ja nüüd Kalju protestib? Yoppakolla,ära siis laena meest,saa aru kes on talent kes mitte,kellest võib tulla kellest mitte! Naljanumber ausõna!

Nahkpea
28.09.09, 23:07

Okei, rääkides eetikast. Kui eetiline on mitte protesteerida kui Kõlu oli platsil, aga Kalju võitis ning hädakisa tõsta kui Kõlu oli platsil, aga Kalju kaotas?

Maekas
28.09.09, 23:10
Oot,Oot et pm Kõlu lõi Kaljul puuri täis tõi võidu koju ja nüüd Kalju protestib? Yoppakolla,ära siis laena meest,saa aru kes on talent kes mitte,kellest võib tulla kellest mitte! Naljanumber ausõna!

Sa sõnast leping oled midagi kuulnud? Kui seal oli asjakohane punkt sees, siis on Kaljul täiesti õigus protest sisse anda. Talendikuse hindamisega pole seal küll midagi pistmist. Iseasi on juba see eetikaküsimus ning mängueelsed klubidevahelised kokkulepped.

eika
28.09.09, 23:13
Okei, rääkides eetikast. Kui eetiline on mitte protesteerida kui Kõlu oli platsil, aga Kalju võitis ning hädakisa tõsta kui Kõlu oli platsil, aga Kalju kaotas?
Nagu eestpoolt võis lugeda, siis eelmine mäng lepiti kokku, et nii Hermanson kui ka Kõlu võivad erandkorras mängida ja mõelmad mängisid. Seekord Kalju jättis Hermansoni pingil nagu lepingus oli kokku lepitud, aga Kalev mängitas Kõlu.
Muidugi võis olla ka nii, et meeskondade vahelises suhtlemises oli ebakõla ja Kalev sai aru, et nad võivadki edaspidi Kõlu mängitada Kalju vastu. Samas ka sellisel juhul on Kalevi esindaja sõnavõtt tobe.

Nahkpea
28.09.09, 23:15
Nagu eestpoolt võis lugeda, siis eelmine mäng lepiti kokku, et nii Hermanson kui ka Kõlu võivad erandkorras mängida. Seekord Kalju jättis Hermansoni pingil, aga Kalev mängitas Kõlu.

A no okei, ega ma täpseid tagamaid ei tea. Selge on muidugi see, et kui lepingus on selline punkt sees, siis peab seda austama. Leping on leping.

Miks aga Kalju niikaua siis viivitas ametliku protesti ja tulemuse tühistamise avaldusega...?

HABE
28.09.09, 23:16

Eelmises mängus mängisid mõlemad. Viimases mängus mängis ainult Kõlu Kalevi poolt, Hermansoni ei olnud isegi mitte pingil seekord. Kokkulepe on kokkulepe ja Kalev rikkus seekord seda. Tegemist on laenulepinguga mitte üleminekuga ehk aus on kui ei mängi oma päris koduklubi vastu, vältimaks igasuguseid edaspidiseid arusaamatusi mängu tulemuse osas. Jääks ära kõik süüdistused, et ründaja lõi meelega mööda, kaitsja lasi meelega läbi ja väravavaht eksis meelega oma Päris klubi heaoluks.

HaTe
28.09.09, 23:17
Noo niisama õli tulle valamise mõtte mainin,et ega Kalju juhtkond just ka väga palju lepingutest ilma jonnimiseta kinni just ei pea:)

Raimo
28.09.09, 23:20
See ei puudutanud konkreetset mängu vaid tervet aastat ehk siis ka laupäevast mängu. Kalev - Kalju mängus oli tähtede seis selline, et Janno puudumine tähendanuks Kaljule väravavahita mängimist, samas kui Kalevil oli Kõlu vahetuses. Ehk Kalevi jaoks olnuks tollal ilmselgelt kasulikum kokkulepet mitte teha.

Nahkpea
28.09.09, 23:28
Ma ei saa ikka hästi aru, kas tegu oli kokkuleppega või lepingupunktiga? Kui Kalju oleks õigel ajal nõudnud tulemuse tühistamist, siis kas oleks alust olnud EJL-l see tulemus ka tühistada?

staaaaaar
28.09.09, 23:50
Kalju , ei taha solvata , te kaotasite mängu puhtalt oma tahtmise ja suhtumise tõttu. Krt olge õnnelikud et teie noor vähemalt areneb teises klubis. Oleks siis mingi keeld või midagi tavaline mängija kes on teises klubis nüüd kade meel kui põhimõtteliselt tõestas milleks ta võimaline on. Sellise tulemuse tühistamise otsimine näitab ainult teie enda HALEDUST. Kogu aeg soigute mingitest kohtunike pasast ja värgist. Krt ise meeskonnas kõik paika saaksite ja korralikult mängiksite ei paneks te tähelegi kui kohtunik mõne vea teeb. Aga kuna endal on kõik paigast ära siis on kohe kõik teised süüdi laenatud mängijad kohtunikud ja vb ka sõõrikukohviku müüa ! Krt võtke ennast kokku eelmine hooaeg korralik võistkond on see hooaeg olnud kui oma hale vari põhimõtteliselt!

Odras
29.09.09, 00:20
Lugedes seda teksti ja Kalju maha materdamist tuleb endalegi p2he mitmeid m6tteid. Esiteks kallid foorumihundid 2rge hakkake mu j2rgnevat teksti kohe maha tegema, sest ma olen ise Kalju toetaja.

Intsident on kyll jah traagiline, on meil inimesi kes otsivad kaotust teiste p6hjustest mitte meie meeste motiveerituse puudumisest. Tuleb leppida, aeg ajalt siin lugedes ka endal mark olla Kalju toetaja, kuid siiski.

Antud olukorras on aru saadav isegi miks hakkas Kalju ajama seda K6lu asja. Nimelt Kaljule on need punktid v2ga t2htsad, et loota veel midagi paremat see hooaeg kui 5. koht. Kuigi meeste motivatsioon puudus ja vahetused olid otse 6eldes debiilsed kaotati m2ng liigagi kergek2eliselt. Kalju yritab leida abi seaduslikest lepingu punktidest. Isiklikult arvan, et peale kaotust j6udis see Kalju juhtkonnale ja meeskonnale ka kohale, et nyyd on asi m2da ja otsiti p6hjust kuidas tulemus tyhistada, kas eksiti Kalevi poolt m6ne punkti vastu.
See on inimlik, et hooaja l6pus saada kirja selline kaotus on masendav, aga 2rge palun tulge siin Kaljut maha materdama, v6tke asja sellisest kyljest, et Kaljul on v2hemalt viitsimist jamama hakkata ja uurima hakkata neid asju. M6ni teine klubi olek lihtsalt ah mis seal ikka uuel aastal uue hooga.
Kritiseerimine ja vigade leidmine m2ngus, kohtunikes, pealtvaatajate inspektorites jne... sedasi ainult saabki asja parandada, kui pidevaid etteheiteid teha. Muidu kui k6ik oleksid koguaeg rahul ja suud kinni siis varsti kohtunikud yldse paneksid m2ngul klapid p2he istuksid l2pakaga platsi keskele ja hakkaksid FIFA-t m2ngima, kui seal tehtaks viga siis vilistab. Pealtvaatajate inspektorid kodus olenevalt tujust, kas naine annab k2tte v6i ei, hakkasid pakkuma mis v6iks number olla seal m2ngul jne... jne...

Meeldivat M6istmist teie poolt.

HaTe
29.09.09, 00:31
Lugedes seda teksti ja Kalju maha materdamist tuleb endalegi p2he mitmeid m6tteid. Esiteks kallid foorumihundid 2rge hakkake mu j2rgnevat teksti kohe maha tegema, sest ma olen ise Kalju toetaja.

Intsident on kyll jah traagiline, on meil inimesi kes otsivad kaotust teiste p6hjustest mitte meie meeste motiveerituse puudumisest. Tuleb leppida, aeg ajalt siin lugedes ka endal mark olla Kalju toetaja, kuid siiski.

Antud olukorras on aru saadav isegi miks hakkas Kalju ajama seda K6lu asja. Nimelt Kaljule on need punktid v2ga t2htsad, et loota veel midagi paremat see hooaeg kui 5. koht. Kuigi meeste motivatsioon puudus ja vahetused olid otse 6eldes debiilsed kaotati m2ng liigagi kergek2eliselt. Kalju yritab leida abi seaduslikest lepingu punktidest. Isiklikult arvan, et peale kaotust j6udis see Kalju juhtkonnale ja meeskonnale ka kohale, et nyyd on asi m2da ja otsiti p6hjust kuidas tulemus tyhistada, kas eksiti Kalevi poolt m6ne punkti vastu.
See on inimlik, et hooaja l6pus saada kirja selline kaotus on masendav, aga 2rge palun tulge siin Kaljut maha materdama, v6tke asja sellisest kyljest, et Kaljul on v2hemalt viitsimist jamama hakkata ja uurima hakkata neid asju. M6ni teine klubi olek lihtsalt ah mis seal ikka uuel aastal uue hooga.
Kritiseerimine ja vigade leidmine m2ngus, kohtunikes, pealtvaatajate inspektorites jne... sedasi ainult saabki asja parandada, kui pidevaid etteheiteid teha. Muidu kui k6ik oleksid koguaeg rahul ja suud kinni siis varsti kohtunikud yldse paneksid m2ngul klapid p2he istuksid l2pakaga platsi keskele ja hakkaksid FIFA-t m2ngima, kui seal tehtaks viga siis vilistab. Pealtvaatajate inspektorid kodus olenevalt tujust, kas naine annab k2tte v6i ei, hakkasid pakkuma mis v6iks number olla seal m2ngul jne... jne...

Väga mõistlik jutt minu meelest:)

Rein
29.09.09, 00:36
Pealtvaatajate inspektorid kodus olenevalt tujust, kas naine annab k2tte v6i ei, hakkasid pakkuma mis v6iks number olla seal m2ngul jne... jne...

Tundub, et Kalju poolehoidjatel ei tõuse peale kaotatud mängu, sest siis on ainult üks nutt ja hala. Peale võitu jällegi on nii kõva nagu oleks 10 Viagrat korraga ära söönud.
Ärge kiunuge nii palju. Tabelis olete ju sellisel kohal kus on ka teie koht- tugevate keskmike hulgas.

Felipe
29.09.09, 00:59

See Nipernaadi järgne päev pani sind vist tõsiselt elu üle järele mõtlema...

Tundmatu
29.09.09, 02:33
Seega nagu ma aru saan mängitati Kõlu - rikuti lepingut, et kalju vastu ei tohtinud.
Poleks mängitatud, oleks ikka lepingut rikutud, sest pidi iga mäng 45 minutit minimaalselt mängima....

Nokk kinni saba lahti

ballack
29.09.09, 05:09
muidugi ei tühista EJL midagi, siis ju floraga samad punktid juba, florat tuleb hoida :D

jeah, sai nüüd florakaid jälle kiusatud :D

Vaeseke, tunnen sulle kaasa. Meid sa kahjuks ei suutnud kiusata kuna näitasid vaid oma lollust. Maailmas ei hakata mingit mängu tühistama. Kui Eestis tühistataks siis oleks midagi väga jama ja oleks juba Kalju sihikindel toetamine liidu poolt. Flora toetamisest, et mängu ei tühistata, on küll asi kaugel. Aga noh sa ju ei saa aru sellest kuna kõik on ju Kalju vastu.

eestimees
29.09.09, 10:19

lepingus ei olnud seda kirjas nagu Kalev ütleb, et Kõlu ei tohi mängu panna. see on ikka äärmiselt argpükslik käitumine kalju poolt. Küll Kalev näitab EJL seda lepingut ja samas, kui see oleks olnud kirjas, oleks pidanud Kalju inimesed juba ammu enne mängu sellest teada andma Kalevile, mitte peale mängu. igasugune loogika puudub Kalju käitumises. ja kui me räägime siin suusõnalisest kokkulepest, siis kaljul puudub igasugune austus suusõnalistesse, mis puudutab nende kohustusi. seega ma ei näe küll siin protestiks põhjusi.

ballack
29.09.09, 10:53
Lihtsalt Kalju teeb omale reklaami. Näed isegi Delfis on uudis üleval :D

Vova
29.09.09, 11:14
Nagu paljude foorumlaste arvates leping ei ole määrav, huvitav mis tunne oleks teil kui teie tööandja rikuks teie töölepingut? Kas siis räägiksite ikka sama juttu.
Ja eelmine mäng kui Janno mängis, siis oli ju luba küsitud ja kokkulepitud, kuid seekord Kalev vist ei teinud seda, millega rikkus lepingut. Oleks nad ennem küsinud ja Kalju oleks oma loa andnud, siis ei oleks seda probleemigi. Väga lihtne ja loogiline seletus sellele probleemile

Vova
29.09.09, 11:24
Kust sa seda võtad üldse, et seda ei olnud lepingus sees?
Tutvu ennem avalikult kätte saadava infoga ja siis tule siia laimama eks :)

Tallinna Kalevi juhatuse liige Kaido Mägi tunnistas, et vastav punkt on lepingus tõesti sees!

Miks siis üldse neid lepinguid sõlmida, kui nendest ei peaks üldse kinnipidama ?
Elaks nagu kuskil Aafrikas ?

Silver
29.09.09, 11:24
Kõik Hiiule täna! Tuleb korralik lahing! :)

eestimees
29.09.09, 11:34
Kust sa seda võtad üldse, et seda ei olnud lepingus sees?
Tutvu ennem avalikult kätte saadava infoga ja siis tule siia laimama eks :)

Tallinna Kalevi juhatuse liige Kaido Mägi tunnistas, et vastav punkt on lepingus tõesti sees!

Miks siis üldse neid lepinguid sõlmida, kui nendest ei peaks üldse kinnipidama ?
Elaks nagu kuskil Aafrikas ?

kui see vastav punkt on lepingus sees, siis käitus kalev väga inetult ja sellest oleks pidanud teada andma kalju enne mängu kalevile, mitte alles hiljem peale mängu

Vova
29.09.09, 11:43
No käituski väga inetult ja nüüd hakata selles süüdistama Nõmme Kaljut on minuarust väga inetu. Aga miks mängu ajal, Kalev tegi valesti ja peale mängu ka informeeriti sellest neid. Kas Kaljule mainiti mängu ajal, et neil 1 mitte Euroopa mängija on neil palju? Minu teada ei öelnud neile keegi seda, ainult pärast kõik parastasid, nüüd kui Kalev eksis siis ikka on Kalju süüdi.

ballack
29.09.09, 11:50
Mida te vingute? See lepingu punkt oli üks suur pask. Sellist asja on mõtetu panna sisse kuna see ei vasta Fair Playle (seega mängu tühistamine on viimane asi mida tehakse...enne saab Kalju trahvi selle punkti pärast kui tühistatakse mäng). Kalju aga sellest aru ei saa (järjekordne dikteerimiskatse selle lepinguga mis juba fänluses on tavaline...ehk siis Kalju käseb, poob ja laseb). Kas see 45min teema lepingus vastab tõele millest räägitakse?

Vova
29.09.09, 11:59
Kuule mees sinu juttu ei saa võtta üldse objektiivselt ju.
Sinuarust on kõik teised klubid, mis ei kuulu Flora süsteemi saatanast :D
Oleks parem kui sult neid kohatuid kommentaare enam ei tule, mine ja muretse Flora käekäigu pärast ;)
Need sinu kommentaarid on juba nii sisutühjad :) Lihtsalt laim ja see on minuarust kõige labasem näide inimesest. Kui ei ole midagi asjaliku kirjutada siis võiks ju mõnikord kirjutamatta jätta.
Fair Play või mitte aga leping on leping ning see on täitmiseks !
Ja arvatavasti vastab küll, miks saata mängija lihtsalt teise võsitkonna juurde treenima?

HaTe
29.09.09, 12:18
"Jalgpalliliit ütleb, et selline punkt ei ole üldse seaduslik, et mängija ei tohi Kalju vastu mängida,"

Petuhhin
29.09.09, 12:24
See ei puudutanud konkreetset mängu vaid tervet aastat ehk siis ka laupäevast mängu. Kalev - Kalju mängus oli tähtede seis selline, et Janno puudumine tähendanuks Kaljule väravavahita mängimist, samas kui Kalevil oli Kõlu vahetuses. Ehk Kalevi jaoks olnuks tollal ilmselgelt kasulikum kokkulepet mitte teha.

Kui esimesel mängul tehtud suusõnaline kokkulepe oli vaid üheks korraks, mitte kogu aastaks nagu Raimo väidab, siis miks Kalju sellest enne mängu kui Kalev neile mänguprotokolli esitas teada ei andnud? Kas loodetigi nii igaks juhuks tagauks 3 punkti juurde lahti hoida? Kas see võiski olla Kalju mängijate lõdva suhtumise ja kummaliste vahetuste põhjuseks? Arvati et võit igal juhul tulemas?
Sellisel juhul tekib aga küsimus, miks protesti kohe peale mängu ei esitatud? Kas järjekordne näide, et Kaljus pole kedagi kes juhendit tunneks?

Vaata asja mis nurga alt tahes ikka jätab see Kaljule sita märgi külge.

Vova
29.09.09, 12:26
Seaduslik või ei ole kooskõlas Fair Play reeglitega on ikka kaks erinevat asja.
Seda ütles Kalevi esindaja mitte EJL nagu saab Soccernetist lugeda.
Ja samasugune sitt märk on ka EJL-il küljes tahad väita ?
Loe paar postitust üleval pool minu postitust ja ehk siis saad aimu natukene asjadest ;)

Petuhhin
29.09.09, 12:33
Seaduslik või ei ole kooskõlas Fair Play reeglitega on ikka kaks erinevat asja.
Seda ütles Kalevi esindaja mitte EJL nagu saab Soccernetist lugeda.
Ja samasugune sitt märk on ka EJL-il küljes tahad väita ?
Loe paar postitust üleval pool minu postitust ja ehk siis saad aimu natukene asjadest ;)

Kuidas täita lepingut, mis kohustab noormest IGAS MÄNGUS kasutama ning samas keelab teda KALJU VASTU kasutada?

Darren
29.09.09, 12:36
Igas mängus, välja arvatud mängudes Kalju vastu.

HaTe
29.09.09, 12:40
Vova sa peaksid vist rohkem lugema,seda ütles siiski Jalgpalliliit et see pole seaduslik!

Vova
29.09.09, 12:49
http://www.soccernet.ee/kalju-soovib-tallinna-kalevi-voidumangu-tuhistamist

Tuginesed siis sellele artiklile siis EJL ehk Uiboleht põhjendab seda kui mitte kokku minevat Fair Play reeglitega ja see JK Kalevi tüüp Mägi ütleb, et EJL ütles, et see ei ole seaduslik. Kumma ütlusi ma peaksin uskuma ? Loogiline, et Uibolehe sest see teine tüüp on omakasu peale väljas ;) Aga kui sul veel infot mis pole kätte saadav avalikult kõigile siis võid vabalt seda jagada :)

17
29.09.09, 13:39
Fair Play või mitte aga leping on leping ning see on täitmiseks !

Selle peale meenutaks ma sulle veidi eespool olnud Tundmatu postitust, mis ilmselt kahe silma vahele jäi -

a) Kõlu ei tohtinud Kalju vastu mängida
b) Kõlu pidi igas mängus vähemalt 45 minutit mängima

Leping on leping ning see on täitmiseks !

Raimo
29.09.09, 13:49
Räägite ikka aia august :o
Asi väga lihtne - mõlema mängija osas oli kokkulepe, et teineteise vastu ei mängita. Kas see on liidu poolt lubatud või mitte, ei puutukski isegi asja (kuigi antud erimeelsuse korral on hea teada, et see iseenesest lubatud ei ole).
Kui Kalju tahtis, et Janno saaks Kalevi vastu mängida, siis lepiti kokku antud klausli ehk teineteise vastu mittemängimise tühistamise osas kokku.
Tõsi, Kõlu osas oli see mittemängimine paberil, Hermansoni osas oli see suuline kokkulepe (mistõttu Kalev andis Jannole vaba ülemineku Kaljusse, kuigi üleminekukorra järgi saanuks Kalev küsida oma viiekohalise summa üleminekutasu).
Küsimuseks on see, et kui Kalev pidas antud kokkulepet siduvaks ka möödunud laupäevase mängu osas, siis ilmselt Kalju juhtkond otsustas esmaspäeval, et kokkulepe puudutas ainult üht, kolmanda ringi mängu. Kusjuures: Kalev teadis väga konkreetselt, et Hermanson laupäeval ka mängib, kuid ta oli kuuldavasti haige.
Ehk väidan, et kui Janno ei pandud teadlikult mängu, siis oleks Kalju eestvedajad kindlasti ka märganud Kõlu protokolli kandmist ja sellele tähelepanu juhtinud, et nemad ei kasuta Jannot, miks te kasutate. Kuigi jah, nagu öeldud - Kalev pidas ja peab kolmanda ringi mängu eel sõlmitud suulist kokkulepet siduvaks ka laupäevase mängu osas ehk Kalev leiab, et Antil oli täielik õigus mängida.

4eburator
29.09.09, 13:50
ja Kõlu mängiski ainult 45 minutit ... alates 40-st mängu minutist kuni 85 minutini ... sellel ajal ta lõigi 2 väravat ja kogu ülejäänud aejal viibis niisama väljakul :D:D:D:D

eston maravilha
29.09.09, 13:53
raimole high five ning kui rottidele midagi ei meeldi, hüpaku mustamäe nõlvalt alla!

meesmuiste
29.09.09, 13:57
üldjuhul on nii meediamaastikul kui jalgpallimaastikul suulised kokkulepped siduvad (kindlasti neid elualasid veel), vähemalt nii palju kui mina olen nendega kokku puutunud, ühega enam, teisega vähem. Käepigistuse taga on klubi/isiku maine, kui kokkulepet rikutakse, siis võib rikkuja arvestada, et üpris pikaks pikaks ajaks jääb ka suur plekk külge (kui mitte avalikkuses, siis n.ö. siseringis, antud juhul jalgpallimaastikul).

see oli üldiseks kommentaariks. antud juhtumi puhul taustu ja tegelikke kokkuleppeid ei tea, mistõttu ka seisukohta ei võta.

Vova
29.09.09, 13:59
Ma arvan, et selle viimase postitusega võiks hetkel sellele teemale nüüd punkti panna kuna sellega öeldi kõik ilusti ära ja mõtekas oleks oodata EJL-i pressiteadet selle kohta.

Raimo
29.09.09, 14:01
üldjuhul on nii meediamaastikul kui jalgpallimaastikul, nii palju kui mina olen nendega kokku puutunud, ühega enam, teisega vähem, suulised kokkulepped siduvad. Käepigistuse taga on klubi/isiku maine, kui kokkulepet rikutakse, siis võib rikkuja arvestada, et üpris pikaks pikaks ajaks jääb ka suur plekk külge (kui mitte avalikkuses, siis n.ö. siseringis, antud juhul jalgpallimaastikul).

see oli üldiseks kommentaariks. antud juhtumi puhul taustu ja tegelikke kokkuleppeid ei tea, mistõttu ka seisukohta ei võta.

Muide, lisan sellise ootamatu fakti - selgus, et jalgpalliliidu reeglite järgi on tähtede seis selline, et Anti Kõlu mängijaõigused kuuluvad registreerimise hetkest üldse Kalevile, kuivõrd laenulepingut kui sellist amatöörmängijatega teha ei saavat. Ehk juriidiliselt võttes saaks Kalev pidada Kõlut oma mängijaks, kuid loomulikult on Kalevi jaoks siduvaks omavaheline kokkulepe, mille kohaselt Kõlu on laenul, nii et aasta lõppedes antakse soovi korral mängijaõigused tagasi.

meesmuiste
29.09.09, 14:08
Muide, lisan sellise ootamatu fakti - selgus, et jalgpalliliidu reeglite järgi on tähtede seis selline, et Anti Kõlu mängijaõigused kuuluvad registreerimise hetkest üldse Kalevile, kuivõrd laenulepingut kui sellist amatöörmängijatega teha ei saavat. Ehk juriidiliselt võttes saaks Kalev pidada Kõlut oma mängijaks, kuid loomulikult on Kalevi jaoks siduvaks omavaheline kokkulepe, mille kohaselt Kõlu on laenul, nii et aasta lõppedes antakse soovi korral mängijaõigused tagasi.

Sellisel juhul ei näe ma kuidagi, et Kalju protest võiks edukaks osutuda. Samuti ei tasu võrrelda seda "laenu" sellisel juhul paari aasta taguse Puride laenuga Viljandisse, kuna Purid olid siis minu teada ikkagi profimängijad.

Vova
29.09.09, 14:13
Huvitav kas Andero Pebre on amatöörmängija või mitte ja need teised Laevadia mängijad kes Tartus mängivad? Kas neid võib nüüd pidada teiste klubide mängijateks?
Ja kuidas on lood Flora mängijatega, kes on teistesse farm klubidesse laiali laenatud, kas nad kõik on profimängijad ?
Väga kummaliseks kisub ära kõik see teema :D

ballack
29.09.09, 14:18
Huvitav kas Andero Pebre on amatöörmängija või mitte ja need teised Laevadia mängijad kes Tartus mängivad? Kas neid võib nüüd pidada teiste klubide mängijateks?
Ja kuidas on lood Flora mängijatega, kes on teistesse farm klubidesse laiali laenatud, kas nad kõik on profimängijad ?
Väga kummaliseks kisub ära kõik see teema :D

Kas Flora on pannud mingid punktid lepingutesse, et Floraga mängudes ei tohi nad mängida (kui nad ei mängi Flora eest)?

Vova
29.09.09, 14:20
Hetkel ma ei pidanud seda silmas, loe Raimo postitus veel kord läbi siis saad äkki aru mida ma mõtlesin selle all ;)

eestimees
29.09.09, 14:24
üldjuhul on nii meediamaastikul kui jalgpallimaastikul suulised kokkulepped siduvad (kindlasti neid elualasid veel), vähemalt nii palju kui mina olen nendega kokku puutunud, ühega enam, teisega vähem. Käepigistuse taga on klubi/isiku maine, kui kokkulepet rikutakse, siis võib rikkuja arvestada, et üpris pikaks pikaks ajaks jääb ka suur plekk külge (kui mitte avalikkuses, siis n.ö. siseringis, antud juhul jalgpallimaastikul).

mis ajast Kalju peab kinni suusõnalistest kokkulepetest?

Vova
29.09.09, 14:26
Ma loen su postitustest juba mitmendat korda seda välja ja teades, et sa pole selline tavaline laimaja siis täitsa huvitama hakkas, mida siis Kalju täpsemalt tegi halba ?
Äkki oleksid nii hea ja valgustaksid meid teisi foorumi külastajaid ka;)

eestimees
29.09.09, 14:29
Ma loen su postitustest juba mitmendat korda seda välja ja teades, et sa pole selline tavaline laimaja siis täitsa huvitama hakkas, mida siis Kalju täpsemalt tegi halba ?
Äkki oleksid nii hea ja valgustaksid meid teisi foorumi külastajaid ka;)

vaat on inimesi, kes kutsuvad end aumeesteks ja sõnapidajateks aga välja tuleb see, et ei olda üht ega teist

Hellik
29.09.09, 14:31
kes teab, see teab

Vova
29.09.09, 14:33
Väga raske on sinu juttu tõe pähe võtta kui sa nii umbkaudselt räägid, kui sa tead midagi mida meie ei tea ja tahad meiega jagada siis palun tee seda.
Aga kui sa ei taha siis ei ole mõtet hakata sellist ümber nurga juttu ka ajama, see on minuarust ka suht labane.

eestimees
29.09.09, 14:36
Väga raske on sinu juttu tõe pähe võtta kui sa nii umbkaudselt räägid, kui sa tead midagi mida meie ei tea ja tahad meiega jagada siis palun tee seda.
Aga kui sa ei taha siis ei ole mõtet hakata sellist ümber nurga juttu ka ajama, see on minuarust ka suht labane.

mis siin labast oli? ma lihtsalt väitsin, et Kalju ei pea kinni aumeestest ja suusõnalistest kokkulepetest. ja ma nii madalale ei lange, et hakkan siin mustapesu pesema. ok, aitab off topicust

ELauter
29.09.09, 15:01
aga juba pesed :D

Darren
29.09.09, 15:38

Okei. Aga kui Hermanson oli ka amatöörmängija, siis mille alusel oleks Kalev Hermansoni Kaljusse ülemineku eest saand raha küsida? Ma pakun, et EJL-i juhendid on ilmselt mõningate seadustega meil vastuolus.

samovar
29.09.09, 15:59
Vahi aga vahi, mida tänased ajalehed kirjutavad
http://sport.postimees.ee/?id=169338
http://www.sportnet.ee/artikkel/89127

meesmuiste
29.09.09, 16:13

Kuidas kummaliseks? Mina eeldan, konkreetselt ei tea, et Levadia mängijad on profilepinguga. Seetõttu on Pebre ja tartlased ikkagi Levadia mängijad. Raimo rääkis enne amatöörmängijaist.

Sama eeldan ka Flora mängijate kohta, kes on antud Viljandisse, kuigi neile pole ilmselt ette pandud, et nad ei tohi nüüd Flora vastu mängida.

Samas kui tegemist on mitteprofessionaalsete mängijatega, ju siis on tehtud aumeeste kokkulepe ja ajutiselt nende õigustest loobutud. "Laenu" lõppedes antakse siis sellisel juhul mängijaõigused tagasi.

meesmuiste
29.09.09, 16:16
Vahi aga vahi, mida tänased ajalehed kirjutavad
http://sport.postimees.ee/?id=169338
http://www.sportnet.ee/artikkel/89127

Väga positiivne lugu! See Kalju poolt hea lüke. Saab ära kasutada Ingemari head renomeed samaaegselt panustades oma piirkonna sotsiaalsesse sfääri. Minu meelest Eesti klubid võiksid enamgi panustada sellise sotsiaalse osa peale, seeläbi kogutakse juurde omale enda piirkonnast enam toetajaid kui ka kasvatatakse tulevikuks uusi mängijaid! Sisuliselt võidavad kõik :)

-Raul-
29.09.09, 16:26
Meesmuiste, millisel meediamaastikul toimetad?

urmar
29.09.09, 16:28

Üllatav, et keegi siiamaani seda ei tea? :doh:

-Raul-
29.09.09, 16:32
Tead ju ise, et tegijad jäävad tavaliselt varju...!

PETSINHO
29.09.09, 16:33
Üllatav, et keegi siiamaani seda ei tea? :doh:

Kes teab, see teab ;)

Aga okei arvutinohikud ja tugitooli spetsialistid, pange soojalt riide ajage ennast Hiiule!

smörgåsbord
29.09.09, 16:34
piinlik on lugeda seda emakeele vägistamist Kalju kodulehel.

meesmuiste
29.09.09, 16:52

eelkõige tele ja reklaam (audiovisuaalne pool).

-Raul-
29.09.09, 17:01
Poooonjal!

-RoMaRiO-
29.09.09, 17:59
Millal võib Kaljus leida inimese, kes oskab arvutada ning suudab kollased kaardid ja muud naljad kokku arvutada?

Mister
29.09.09, 22:14
Tänane mäng oli korralik pettumus... Meestes ei olnud nagu mingit tahtmist ja pool meeskonda lihtsalt lonkis. Parim mängija Kaljul oli üks kõige nooremaid a.k.a Risto Kägo, vot see mees mängib südame ja tahtmisega! Võtke eeskuju teised!
Ja ma ei saa aru, kuidas väravavaht ei tea, et selliste pallidega ei riskita ja lükatakse üle lati (šišovi värav) mitte ei vahita seda lootes, et äkki läheb üle... Fakk küll, MEESKOND PEAB VÕITLEMA KUI TAHAB VÕITA!

emergencyexit
29.09.09, 22:17
vott see pooleväljakuvärav oli küll jubeee, tra ma ei saa aru, miks ta seda kätte ei tahtnud võtta, igaksjuhuks võib ju, mitte loota ,et üle värava läheb :/
Muidu mäng oli Kalju poolt tervikuna suht kaka. Aga välja tooks jah Kägo, kes võitles iga palli eest :)

jooseps
29.09.09, 22:20
Tänane mäng näitas selgelt, mis kohta Kalju tabelis väärib. Levadia mängis hästi täna ja tasemevahe oli näha, Kalju aga ei tahtnud/suutnud rünnata üldse. Kohtunik oli okei! Ja see kolmas värav..no andke andeks.
Lohutuseks saime lõpus ka ühe kolli.

erxu
29.09.09, 22:36
Ärge solvuge, aga jah. Te võiks maapeal seista oma mõtetega vahest.. Pidite ju Levadialt punkte röövima. Aga olematuks jäi see sooritus.

willane
29.09.09, 22:37
Räägite ikka aia august :o
Asi väga lihtne - mõlema mängija osas oli kokkulepe, et teineteise vastu ei mängita. Kas see on liidu poolt lubatud või mitte, ei puutukski isegi asja (kuigi antud erimeelsuse korral on hea teada, et see iseenesest lubatud ei ole).
Kui Kalju tahtis, et Janno saaks Kalevi vastu mängida, siis lepiti kokku antud klausli ehk teineteise vastu mittemängimise tühistamise osas kokku.
Tõsi, Kõlu osas oli see mittemängimine paberil, Hermansoni osas oli see suuline kokkulepe (mistõttu Kalev andis Jannole vaba ülemineku Kaljusse, kuigi üleminekukorra järgi saanuks Kalev küsida oma viiekohalise summa üleminekutasu).
Küsimuseks on see, et kui Kalev pidas antud kokkulepet siduvaks ka möödunud laupäevase mängu osas, siis ilmselt Kalju juhtkond otsustas esmaspäeval, et kokkulepe puudutas ainult üht, kolmanda ringi mängu. Kusjuures: Kalev teadis väga konkreetselt, et Hermanson laupäeval ka mängib, kuid ta oli kuuldavasti haige.
Ehk väidan, et kui Janno ei pandud teadlikult mängu, siis oleks Kalju eestvedajad kindlasti ka märganud Kõlu protokolli kandmist ja sellele tähelepanu juhtinud, et nemad ei kasuta Jannot, miks te kasutate. Kuigi jah, nagu öeldud - Kalev pidas ja peab kolmanda ringi mängu eel sõlmitud suulist kokkulepet siduvaks ka laupäevase mängu osas ehk Kalev leiab, et Antil oli täielik õigus mängida.

Raimo juttu lugedes on selge, et Kalev tuli Kaljule hädas vastu ja Kalju sai talle olulised 3 punkti, kusjuures Kalev ei kasutanud võimalust vastast nõrgestada ja oma tabeliseisu selle abil parandada. mina leian, et Kalevi poolt fair play. Kalju, vastupidi, hakkas rusikatega vehkima pärast kaotatud lahingut ... 1:0 minult punkt Kalevile.

ballack
29.09.09, 22:44
Kohtunik oli okei!

See lause tuletas meelde just mõned minutid tagasi loetud artiklit: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/ootamatu-poore-p-korea-loobus-kommunismi-ideest.d?id=25962749
Mõne lausekesega näidatakse nagu oleks mingi suur murrang aga...noh eks näeb mis saab ja kui tõsiselt seda lauset tuleb võtta :D

HaTe
29.09.09, 22:50
vott see pooleväljakuvärav oli küll jubeee, tra ma ei saa aru, miks ta seda kätte ei tahtnud võtta, igaksjuhuks võib ju, mitte loota ,et üle värava läheb :/
Muidu mäng oli Kalju poolt tervikuna suht kaka. Aga välja tooks jah Kägo, kes võitles iga palli eest :)

kahjuks pean ütlema kolmanda värava peale,et see valgustus teil staadionil on ikka üpriski halb.Ka Levadia mängijad eksisid mitu korda just teie valgustuse pärast,ning väravavaht muidugi oleks pidand siiski minema latti hüppama,kui nagu öeldakse omasilm on kuningas ja seekord hermanson eksis;)

PraS
29.09.09, 22:53
kahjuks pean ütlema kolmanda värava peale,et see valgustus teil staadionil on ikka üpriski halb.Ka Levadia mängijad eksisid mitu korda just teie valgustuse pärast,ning väravavaht muidugi oleks pidand siiski minema latti hüppama,kui nagu öeldakse omasilm on kuningas ja seekord hermanson eksis;)

no nelja pirniga ikka ei valgusta väljakut. mina tribüünilt igatahes ei näinud ühte nurgalippu.

vincent
29.09.09, 22:57
On ainult üks Eesti viies... indeed. Ilmetu ja tujutu, ainus "aktivist" Kägo peeti ka targemaks lõpus hoopis välja võtta. Hermanson mõne kõrge palli püüda ka suutis? Ainult mingi kuulitõukaja moodi küürakas kasti joonele udjamine. Sellest jubedast kolmandast väravast ei ole muidugi üldse mõtet rääkida.

HaTe
29.09.09, 23:03
On ainult üks Eesti viies... indeed. Ilmetu ja tujutu, ainus "aktivist" Kägo peeti ka targemaks lõpus hoopis välja võtta. Hermanson mõne kõrge palli püüda ka suutis? Ainult mingi kuulitõukaja moodi küürakas kasti joonele udjamine. Sellest jubedast kolmandast väravast ei ole muidugi üldse mõtet rääkida.

Tehku valgustus korda ja selliseid väravaid enam ei tule;)

HaTe
29.09.09, 23:16
Nu see pole vist ainult kalju teha. Väljak kuulub siiski linnale.

Nii kaua kui pole tahtmist,et konditsioonid oleksid head,ning on võimalus kõike muud kui iseendeid süüdistada ei muutu ka mitte midagi;)

PETSINHO
29.09.09, 23:32
Tehku valgustus korda ja selliseid väravaid enam ei tule;)

Selle valgustusega on nüüd selline pentsik lugu, et staadion kuulub linnale ja Nõmme Kalju rendib seda. Ma ei näe praegult mõtet, et hakkaksime sinna oma kulu ja kirjadega panema uut valgustust, seda enam, et näiteks meie konkurendil Levadial on seal isegi rohkem treeningaegasid kui meil.

Mitte, et me ei tahaks uut valgustust sinna, otseloomulikult oleks seda vaja aga hetkeolukorras ei ole võimalik. Asjaolude muutudes proovime seda probleemi lahendada.

kaitz
29.09.09, 23:48
tooh,kohtunik ei teinudki mängu ära seekord:D

rallikas
29.09.09, 23:51
tooh,kohtunik ei teinudki mängu ära seekord:D

Kohtunik oli täna päris tubli. Mõni väiksem eksimus, aga ei midagi hullu. Suurt sitta kokku ei keeranud.

meesmuiste
30.09.09, 00:11
valgustuse kohapealt

samal põhjusel, et staadion kuulub linnale, ei ole ka Kadriorus valgustust. kuuldavasti lõpuks vist lähiaastatel see probleem laheneb.

kesa
30.09.09, 00:35
valgustuse kohapealt

samal põhjusel, et staadion kuulub linnale, ei ole ka Kadriorus valgustust. kuuldavasti lõpuks vist lähiaastatel see probleem laheneb.

Uus sotsiaalne töökoht - staadioni valgustaja.

meesmuiste
30.09.09, 00:37
Uus sotsiaalne töökoht - staadioni valgustaja.

:D :D

sellist venda kohe tahaks näha :D