PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

PraS
30.09.09, 01:53
Turundus - http://ohtuleht.ee/348411

HaTe
30.09.09, 02:12
Yoppakolla jälle jonnivad

mortan
30.09.09, 02:35

Ma saan küll aru, et Kaljul on meie mõistes tugev kohalolu online-meedias ja -kanalites, aga... Vanakooli-väljaannetele tingimusi ikka esitama ei hakkaks? Kalju pole nii tugeval positsioonil lihtsalt ja tuksis suhetest pabermeediaga kaotavad lõpuks ikkagi nemad, mitte ÕL, mis peaks Kaljule ja nende glämm-imagole hoopis sobivaim vahendaja olema.

Või siis püütakse, vastupidi, endast mingit mässaja-kuvandit luua?

Vova
30.09.09, 11:24
Mu postitusele ei ole keegi vastanud vahepeal seega küsin uuesti, et mis värk nende endiste TVMK noortega on, kes hetkel Kalju 2 -s mängivad. Kas nad on Kalju mängijad või lihtsalt mängivad Kalju eest nagu eelmine aasta SC Reali omad?
Ja Hermanson nagu eriti ei suutnud keskenduda sellele mängule, ei tea mis tal viga oli.

Rein
30.09.09, 11:26

Loll on olla loll!!!
Kuigi päris naljakas oli seda lugeda :p .

Silver
30.09.09, 11:50
Eks antud otsus on kahemõtteline. Usun, et seda olukorda tuleb analüüsida ning leida sobiv lahendus.

Toon teile hea näite: viimasel ajal on väga populaarseks saanud fototehnika soetamine ja amatöörkorras pildistamine. Mitmed jalgpallihuvilised on antud hooajal leidnud just tee fotograafia valdkonda. Oleme neile vastu tulnud ja pakkunud võimalust Kalju mänge tasuta külastada ning oma oskusi lihvida. Mitmed on seda võimalust kasutanud ja minu meelest on see päris äge.

Mõne kuu möödudes arvavad need isehakanud fotograafid, et nüüd olen piisavalt hea, et oma tegevuse eest ka raha küsida. Mina seda õigeks ei pea. Muidugi, kui on tegemist väga vilunud professionaaliga, siis ei teki küsimustki, aga kui juba iga teine arvab, et on fotograaf ja tahab selle eest meilt MTÜ mingisugust raha sisse kasseerida, siis see ei ole õige. Kuna see piir jookseb suhteliselt häguselt, siis selline otsus sai ka vastu võetud.

Minu jaoks ei ole normaalne, et kui meie tuleme vastu ja pakume tasuta pääset, tingimusi ja soovime hiljem just selle amatöörfotograafi pilte oma kodulehel kajastada, siis peame selle eest ka maksma. Ei ole loogiline, vähemalt minu jaoks! :)

Vaielge vastu.

Mängust ka: minu meelest ei ole kriitikaks küll põhjust. Levadia on hetkel Eestis number üks ja seda näitab aeg, kui kaua keegi pole suutnud koduses liigas neile tuule alla teha. Eilne mäng oli lahtine. Esimene poolaeg käis mäng ühe värava alt teisele ja võimalusi oli mitmeid. Levadia kasutas 2 võimalust ära ja asus juhtima 2:0. Teine poolaeg tuli valgustuse ja Hermansoni kala tõttu ka kolmas. Felipe lõi lõpus Kalju auvärava. Minu meelest võitles meeskond hästi, tahtmist oli ning anti vastasele hea lahing. Ei nurise, kui siis ainult kolmanda värava puhul. Usun, et antud hooaeg on hea üleminekuaasta, millest tuleks teha väga põhjalik analüüs hooaja lõppedes. Nii mõndagi oleks võinud teistmoodi ja paremini teha. So? Juhtub, õpime vigadest ja lähme edasi. Ei tasu üle dramatiseerida. Kalju ajab oma asja ja seda nii nagu õigeks peab. :)

ja kiitus Levadia fännidele. Tõsiselt head ja tabavad laulud ning korralik ühtne hääl. Olete hooaja jooksul märgatavalt arenenud ja nagu näha naudite seda, mida teete 100%! Respekt.

Mõnuagent 007
30.09.09, 11:51
Eks antud otsus on kahemõtteline. Usun, et seda olukorda tuleb analüüsida ning leida sobiv lahendus.

Toon teile hea näite: viimasel ajal on väga populaarseks saanud fototehnika soetamine ja amatöörkorras pildistamine. Mitmed jalgpallihuvilised on antud hooajal leidnud just tee fotograafia valdkonda. Oleme neile vastu tulnud ja pakkunud võimalust Kalju mänge tasuta külastada ning oma oskusi lihvida. Mitmed on seda võimalust kasutanud ja minu meelest on see päris äge.

Mõne kuu möödudes arvavad need isehakanud fotograafid, et nüüd olen piisavalt hea, et oma tegevuse eest ka raha küsida. Mina seda õigeks ei pea. Muidugi, kui on tegemist väga vilunud professionaaliga, siis ei teki küsimustki, aga kui juba iga teine arvab, et on fotograaf ja tahab selle eest meilt MTÜ mingisugust raha sisse kasseerida, siis see ei ole õige. Kuna see piir jookseb suhteliselt häguselt, siis selline otsus sai ka vastu võetud.

Minu jaoks ei ole normaalne, et kui meie tuleme vastu ja pakume tasuta pääset, tingimusi ja soovime hiljem just selle amatöörfotograafi pilte oma kodulehel kajastada, siis peame selle eest ka maksma. Ei ole loogiline, vähemalt minu jaoks! :)

Vaielge vastu.

Õhtuleht ja Postimees saadab teie mängule amatöörfotograafid? Ka aga nalja!?

Silver
30.09.09, 12:02
Ei saada. Sellepärast, kordan minu arvates, tuleks antud lahendus uuesti ülevaadata! :)

ballack
30.09.09, 12:03
Meedia kirjutab sellest jamast. Reklaamib Kaljut ilma, et Kalju midagi oleks teinud või teeks peale lihtsa kirja saatmise. Tuleb mäng ja Kalju tühistab selle "käsu". Meedia kajastab endistviisi nagu poleks midagi juhtunudki. Kokkuvõte = tasuta reklaam. Kasu oleks olnud vaid siis, kui olenemata Kalju tegevusest ei kajastata Kalju tegevusi (ehk siis kui kalju tühistaks "käsu" aga ikka ei kajastataks meedias). Ühesõnaga meedia on ülimanipuleeritav ja Kalju poolt osav trikk.

jyriöö
30.09.09, 12:08
Kui probleem tõesti ainult amatööride klõpsudes, siis on ju alati võimalik kokku leppida. Palju neid korraliku tehnikaga asjaarmastajaid ikka mängudel liigub. Tahad oma toruga platsi äärde saada, siis lepid nende tingimustega. Kui tõesti häda suur. Praegu on tegemist klassikalise "tahtsime parimat, läks nii nagu alati" situatsiooniga, kus klubi üritas nö 5cm suurust auku 5m2 presendiga lappida.

Silver
30.09.09, 12:10
Jyriöö, hästi öeldud! :)

eestimees
30.09.09, 13:00
Meedia kirjutab sellest jamast. Reklaamib Kaljut ilma, et Kalju midagi oleks teinud või teeks peale lihtsa kirja saatmise. Tuleb mäng ja Kalju tühistab selle "käsu". Meedia kajastab endistviisi nagu poleks midagi juhtunudki. Kokkuvõte = tasuta reklaam. Kasu oleks olnud vaid siis, kui olenemata Kalju tegevusest ei kajastata Kalju tegevusi (ehk siis kui kalju tühistaks "käsu" aga ikka ei kajastataks meedias). Ühesõnaga meedia on ülimanipuleeritav ja Kalju poolt osav trikk.

noo täpselt ballack. lehed teevad ju kaljule tasuta reklaami, neist kirjutades aga kalju, mis teeb vastu? täitsa normaalne käitumine ÕL ja PM poolt

Martin
30.09.09, 13:15

See on täiesti tobe argument. Meediaakrediteeringuga ei tule väljaku äärde suvalised isikud ja ma ei kujuta ette, miks te peaks ilma akrediteeringuta üldse sinna kedagi lubama. Tulevad lehed ja mõned portaalid. Sellest tulenevalt ilmuvad nende isikute piltide ka nendes kohtades.

See omakorda tähendab, et Kalju saab nendes kohtades galeriide näol tasuta reklaami. Ehk teenus (pildistamine) on täiesti kenasti seoses tulemusega (galeriid).

Kalju soovib aga, et fotograafide töö oleks Kalju oma. See on naeruväärne ja kõlaks umbes samamoodi, kui teie fännid ütleks, et mängijad võiks neile kuuluda, sest nemad käivad neid ju vaatamas, kuid palka makske ikka teie. Ehk fotograafi töö kuulub fotograafile ja tal on selle eest õigus saada tasu, eriti kui tema asju tahetakse kasutada mingitel trükistel, kuid tegelikult ka veebiruumis. Sest vastasel korral tähendab see seda, et võtta võib juba igaüks.

Lõpetuseks: kui see puudutab ka Soccerneti piltnikke, siis mina astuks Õhtulehe sammu ja paneks esiteks kinni selle teema siin ning teiseks lõpetaks Kalju uudiste edastamise ja kommentaaride võtmise. Jonnige aga.

North
30.09.09, 13:16
Khmm, kas eilsest mängust on kuskil pildid olemas?:)

Rein
30.09.09, 13:19
Kui probleem tõesti ainult amatööride klõpsudes, siis on ju alati võimalik kokku leppida. Palju neid korraliku tehnikaga asjaarmastajaid ikka mängudel liigub. Tahad oma toruga platsi äärde saada, siis lepid nende tingimustega. Kui tõesti häda suur. Praegu on tegemist klassikalise "tahtsime parimat, läks nii nagu alati" situatsiooniga, kus klubi üritas nö 5cm suurust auku 5m2 presendiga lappida.

Kahtlen siiralt sellest, et Kalju juhtkond püüab eemale hoida amatööre oma kaameratega. Kuna Õhtuleht pole just Kalju tegemisi väga positiivselt kajastanud, siis ei imesta kui nüüd tahetakse kuidagi kätte maksta neile. Kahjuks unustatakse, et ajakirandusel on suur jõud ja kui siin keegi kaotaja on, siis on see Kalju.

Nahkpea
30.09.09, 13:27
Ma saan ehk isegi sellest aru kui asi puudutaks tõesti ainult amatöörfotograafe (selliseid põlve otsas pildistajaid), kellele siis antakse prii pääse selle eest. Kuid kirjas on, et Kalju esitas sellise nõudmise paljudele meediaväljaannetele.

Nagu ütles Pohlak samas artiklis: "Jalgpallimängud on avalik üritus, millele peab meediakanalitel olema tagatud vaba juurdepääs.". Vaba juurdepääs väljapressimisklausliga? Kas see juba natuke liiale ei lähe Kalju poolt??

billy t
30.09.09, 13:28
nii. kes tunnistab üles kaljult raha pommimise??? wuppi? pras? julgemini. kes on süüdi selles, et meie eilset mängu jäävad meenutama ainult minu poolt fitti ebaprofi kaameraga klõpsitud 5 udupilti?

uups! pean ma nüüd need kähku kunole saatma? (a ma tahan ka raha saada)

gamer
30.09.09, 14:37
Nüüd olete vaene väike MTÜ, kellelt raha välja pressitakse? :)

Te ei pea ju neilt harrastajatelt pilte ostma, võtke omale klubi fotograaf ja kasutage tema pilte niipalju kui tahate.

Raivo19
30.09.09, 16:25
Khmm, kas eilsest mängust on kuskil pildid olemas?:)Tihhon Sisovi v2ravast tahaks lausa videot :)
Aga jah,Silveri jutuga n6us.

mohikaanlane19
30.09.09, 17:54
Ma arvan, et eilne ja laupäevane kaotus oli hea argument, et Aureliole järgmiseks aastaks hundipass anda (võit Flora üle ei tohiks ka aidata tal oma ametit säilitada, kuna Flora pole ammu enam see tiim, mis ta oli eelmine aasta) . Kõige saamatum treener Eestis. Esiteks meeskonna valesti komplekteerinud, (vähe kaitsjaid ja veel vähem ründajaid), kui tal seal üldse sõnaõigust oli. Strateegia ja mänguplaan suht puudulik sellise materjaliga nagu tal on. Terehhov jagab kindlasti seal tiimis rohkem käske ja õpetus kui tema.
Ma loodan, et järgmine hooaeg on kaljul juba uus välismaine treener 2 korralikku ründajat (mitts suganov 2-liiga ei mängi nagu seda kohta välja, Kõlu on poole asjalikum vend) ja paar asjalikku kaitsemeest ka juures. Siis nagu ei tohiks medal probleem olla.
Kui Aurelio jääb siis jälle 5 koht ma olen selles enam kui kindel. Kalju murdmisega medalikonkurentsi suureneks ka huvi meistriliiga vastu. See tähendab seda, et kalju suudaks Levadiat, Transi,S. Kalevit ka võita paarkorda hooaja jooksul, muidu pole mingit medali küsimist ja hooaja alguse lubadused jäävadki lubadusteks.

Ma loodan, et ka Hr. Tehva seda näeb ja mõtleb, muidu on see aeg ja raha, mis ta Kaljusse pannud on lihtsalt mõtetu.

-Raul-
30.09.09, 18:39
No siin on ikka sellised professorid koos, kui te arvate et jalgpallimaailmas kõik nii lihtne on, siis ehitage kutid ühest lõbusast meeskonnast nimega Promill meistriliiga klubi üles ja siis jagage lahkel loal õpetusi...

PraS
30.09.09, 18:44
Nüüd olete vaene väike MTÜ, kellelt raha välja pressitakse? :)

Te ei pea ju neilt harrastajatelt pilte ostma, võtke omale klubi fotograaf ja kasutage tema pilte niipalju kui tahate.

Cathy ja Wuppi on neil, kuid ju jääb neist väheks.

-RoMaRiO-
30.09.09, 19:41
Aga kui pöörduda eilsesse tagasi, siis mina mingit võitlust küll platsil ei näinud. v.a Kägo ja Terehhov, kes tõesti keel vestil võitlevad. Ründepaar oli meil eile läbiaegade vähem töökam - Rõskevitš ja Felipe, kelle suurimaks trumbiks kaitsetööd pidada ei saa. Isegi kaotusseisus ei tehtud KORDAGI pressingut ning Levadia olekski võinud taha lükkama jääda.

Ja mis mulle jätkuvalt arusaamatuks jääb, kas selliste mängijatega ongi maksimaalne mängupilt see, kus ees jookseb 1 mängija ning pallid taotakse suvalt ette, ilma kindla adressaadita.

Ikka ülimalt lust on vaadata Levadia mängu, mida saab nimetada loogiliseks jalgpalliks, on kohe näha, et trennis tehakse kah miskit, söödud lähevad nii õigesse kohta, teineteise mõistmine ikka väga super. Eriti muljetavaldav oli üks Levadia kontra, kus algselt keegi ründajatest sai palli, liikus ise edasi ning kohe oli 4 meest toetamas. Kalju poolelt võib sellistest asjadest und näha, sest meil viitsib ainult üks mees kiiresse spurtida. Tundub nagu oleks meestel ka füüsiline vorm väga nõrk, või ongi meie mängutaktika, et seda mitte liialt avada ja 5-6 peavad ALATI taga passima?

Ja kui Levadia kaitseliini vastu, kus on puudu MÕLEMAD keskkaitsjad ning üheks mängijaks on 16-aastane poiss, kes saab suurepäraselt hakkama meie ründavate mängijatega, on miskit valesti.

Kaspy
30.09.09, 20:14
Ja teie räägite et Eestis pole perspektiivikaid noori, keda välismängijate asemel kasutada saaks, tulevikule mõeldes.

mutt
30.09.09, 20:43
Hm, kes küll oli see Levadia 16-aastane? Protokollist nagu ei leidnud... Kas pead silmas hoopis Tallinna Kalevi Viiknat?

vincent
30.09.09, 20:47
Hm, kes küll oli see Levadia 16-aastane? Protokollist nagu ei leidnud... Kas pead silmas hoopis Tallinna Kalevi Viiknat?
Podholjuzin ikka.

seda märgiks ka, et õige on nii Mario kui ka (paraku) mohikaanlase jutt.

UrmoT
30.09.09, 20:53
Ma arvan, et eilne ja laupäevane kaotus oli hea argument, et Aureliole järgmiseks aastaks hundipass anda (võit Flora üle ei tohiks ka aidata tal oma ametit säilitada, kuna Flora pole ammu enam see tiim, mis ta oli eelmine aasta) . Kõige saamatum treener Eestis. Esiteks meeskonna valesti komplekteerinud, (vähe kaitsjaid ja veel vähem ründajaid), kui tal seal üldse sõnaõigust oli. Strateegia ja mänguplaan suht puudulik sellise materjaliga nagu tal on. Terehhov jagab kindlasti seal tiimis rohkem käske ja õpetus kui tema.
Ma loodan, et järgmine hooaeg on kaljul juba uus välismaine treener 2 korralikku ründajat (mitts suganov 2-liiga ei mängi nagu seda kohta välja, Kõlu on poole asjalikum vend) ja paar asjalikku kaitsemeest ka juures. Siis nagu ei tohiks medal probleem olla.
Kui Aurelio jääb siis jälle 5 koht ma olen selles enam kui kindel. Kalju murdmisega medalikonkurentsi suureneks ka huvi meistriliiga vastu. See tähendab seda, et kalju suudaks Levadiat, Transi,S. Kalevit ka võita paarkorda hooaja jooksul, muidu pole mingit medali küsimist ja hooaja alguse lubadused jäävadki lubadusteks.

Ma loodan, et ka Hr. Tehva seda näeb ja mõtleb, muidu on see aeg ja raha, mis ta Kaljusse pannud on lihtsalt mõtetu.

Peab 100% nõustuma. Getulioga Kalju kaugele ei jõua paraku.

Nahkpea
30.09.09, 20:55
seda märgiks ka, et õige on nii Mario kui ka (paraku) mohikaanlase jutt.

Mario jutt oli loogiline, aga mohikaanlase jutust jäi kõlama mõte, et Getulio peaks kinga saama ja välismaalt peaks treeneri asemele tooma.

Mind huvitab, et miks peaks uus treener just välismaalt olema? Nüüd oleks vastuargument, et Eestis on vähe kogenud treenereid, seda enam saadaval olevaid. Aga miks mitte anda võimalus mõnele uuele nimele? Mõni karjääri lõpetanud endine jalgpallur või kes iganes. Seda praktikat on kasutanud ka maailma tippliigades platseeruvad meeskonnad ja teevad seda ka edaspidi.

Välismaine treener on ikka väga nö risky business.

mutt
30.09.09, 20:56
[QUOTE=vincent;1090947]Podholjuzin ikka.

Sry, vaatasin jah vaid aastaarvu, mitte sünnikuud!

vincent
30.09.09, 21:04
Mario jutt oli loogiline, aga mohikaanlase jutust jäi kõlama mõte, et Getulio peaks kinga saama ja välismaalt peaks treeneri asemele tooma.

Mind huvitab, et miks peaks uus treener just välismaalt olema? Nüüd oleks vastuargument, et Eestis on vähe kogenud treenereid, seda enam saadaval olevaid. Aga miks mitte anda võimalus mõnele uuele nimele? Mõni karjääri lõpetanud endine jalgpallur või kes iganes. Seda praktikat on kasutanud ka maailma tippliigades platseeruvad meeskonnad ja teevad seda ka edaspidi.

Välismaine treener on ikka väga nö risky business.

Jah, muidugi, see on ainuke punkt, millele võib vastu vaielda. Ei olnud see aga minu meelest samas põhipoint, et just välismaalase peaks tooma.

Gallacher
30.09.09, 22:16
Võiks proovida tõesti mõnda hiljuti koondisekarjääri lõpetanud meest: näiteks Zelinskit, Lemsalu või Reimi (toon lihtsalt näited, tean, et mõnel neist endal muud asjad teoksil).

Kurat
30.09.09, 22:24
Võiks proovida tõesti mõnda hiljuti koondisekarjääri lõpetanud meest: näiteks Zelinskit, Lemsalu või Reimi (toon lihtsalt näited, tean, et mõnel neist endal muud asjad teoksil).

Sarap on ju vaba, ta teeks kõva reklaami kah oma suuvärgiga.

HABE
30.09.09, 23:22

Ma usun, et Getulio jätkab peatreenerina, sest klubi on siiski alles 2st aastat mängimas Meistriliigas ja tulemused ei ole väga kehvad selle aja kohta. Klubi on siiski arenemas samm-sammult ja see et eelmine hooaeg tuldi paremale kohale ei tee praegust hooaega kehvamaks kui eelmist. Vigastused ja ebaõnne on lihtsalt nii palju olnud. Mängijaid ei kasva puu otsas, et enamasti tuleb leppida paraku nendega, kes jäävad Levadiast ja Florast üle mis teeb valiku üsna kehvaks. Sillamäe ja Trans siiski võtavad kohalike Virumaa poisse.
Huvitav on et te pakute endiseid mängijaid järjest aga mõne aasta pärast on Terehhov kindlasti üks arvestatav treener Eestis kui ta peaks jätkama treenerina peale mängijakarjääri.
Nõmme Kalju on avanud järjest uusi noorte gruppe kus on treeneriteks Nõmme Kalju omad mängijad: Haavistu, Olumets, Maasing ja nüüd ka Teever. Klubi areneb ja jõudsalt. Kritiseerida võib alati, sest tegijatel juhtub aga vaadata võiks ka positiivsemat poolt.

LeftWing
30.09.09, 23:49
Kuidas, siis Kalju see aasta kehvem kui eelmine(see hooaeg pole veel muide läbi, 4 koht on võimalik)? eelmine aasta jäädi ju sportlike tulemusi arvestades ikkagi 5ndaks. See, et TVMK ära langes ei juhtu just iga aasta.

mohikaanlane19
01.10.09, 01:13
No siin on ikka sellised professorid koos, kui te arvate et jalgpallimaailmas kõik nii lihtne on, siis ehitage kutid ühest lõbusast meeskonnast nimega Promill meistriliiga klubi üles ja siis jagage lahkel loal õpetusi...

see asi on ainult raha taga.

mohikaanlane19
01.10.09, 01:27
aurelio lihtsalt ei anna kaljule enam midagi juurde, ja mängupilt pole eriti veenev ega ka brasiilialikult ründav ega ilus. Teistele nii palju, et võib ka olla endine eestikoondislane ja meie mõistes tippjalgpallur treeneriks.Aga välismaa mees, kes oleks mänginud ka korralikus lääne liigas annaks rohkem kui mingi soome brass.
Seda muidugi juhul, kui kaljul on selline poliitika nagu kalevil kossus, et tuua uusi mõtteid ja vastava ala teadmisi ka mujalt maailmast, see arendaks ka mingil määral.

ÄSS17
01.10.09, 01:39

Teeme nii et promilli koha pealt sõna ei võta onju:D seda pole vaja ehitada see põhimõtteliselt ongi meistriliiga;)

Nahkpea
01.10.09, 01:39
Teistele nii palju, et võib ka olla endine eestikoondislane ja meie mõistes tippjalgpallur treeneriks.Aga välismaa mees, kes oleks mänginud ka korralikus lääne liigas annaks rohkem kui mingi soome brass.

Välismaised treenerid pole mingid imerelvad. Meenutame aastat 2003 kui tookordne Maardu Levadia tõi omale peatreeneriks itaallase Franco Pancheri. CV missugune - mänginud Milano Interi ridades, tulnud sama meeskonnaga ka Itaalia meistriks, 10-aastane treenerikarjäär sellesama tippklubi juures.

Tulemus? Totaalne krahh.

2mSööt3mMööda
01.10.09, 01:50
Aurelio teemal tekkis endal ka väike küsimärk kui keegi Kalju mängijatest ühes intervjuus ütles, et Kaljus on ikka trennid sellised lõbusad/vabamad vms.

Ütlejaks oli vist Rõskevits. Lihtsalt tekkis küsimus, et kas ikka tehakse nii kõva trenni kui võiks. Kas on trennis selliseid autoriteete, kes viilijatel kratist kinni võtab jne?

Gallacher
01.10.09, 03:10
Välismaised treenerid pole mingid imerelvad. Meenutame aastat 2003 kui tookordne Maardu Levadia tõi omale peatreeneriks itaallase Franco Pancheri. CV missugune - mänginud Milano Interi ridades, tulnud sama meeskonnaga ka Itaalia meistriks, 10-aastane treenerikarjäär sellesama tippklubi juures.

Tulemus? Totaalne krahh.
Tegelt on risk nii kodumaiste kui võõrtreeneritega. Kunagi ei tea, kes õnnestub, kes mitte.
Näiteks Prins- ajab lolli juttu, enda karjäär piirnes NSVL II liigaga aga hakkama saab.
Või Rüütli- pole üldse väljaspool Eestit mänginud aga koondisega on igati tegija. Levadiaga oli ka.
Samas Kivisild- jutt jookseb, kõvad koolitused läbitud aga peatreeneridebüüt lõppes uskumatult totaalse krahhiga (mis tema telereportaazhe kuulates pole muidugi üllatus).

Näiteid võib tuua ka teistelt aladelt: ilma mängija- ja arvestava treenerikogemusteta Kerde lõi kossus profitreenerina läbi, endine tippmängija Enden aga ebaõnnestus sama hullult kui eelmainitud Kivisild...

Üldiselt vist ongi nii, et treeneritöö on anne ja mingite koolitustega seda vähemalt kõrgemal tasemel parandada ei saa. Mõni on sündinud treeneriks ja teine lihtsalt mitte ning varasemal teenistuskäigul ei pruugi siin eriti pistmist olla.

Taux007
01.10.09, 10:41
Ma usun, et Getulio jätkab peatreenerina, sest klubi on siiski alles 2st aastat mängimas Meistriliigas ja tulemused ei ole väga kehvad selle aja kohta. Klubi on siiski arenemas samm-sammult ja see et eelmine hooaeg tuldi paremale kohale ei tee praegust hooaega kehvamaks kui eelmist. Vigastused ja ebaõnne on lihtsalt nii palju olnud. Mängijaid ei kasva puu otsas, et enamasti tuleb leppida paraku nendega, kes jäävad Levadiast ja Florast üle mis teeb valiku üsna kehvaks. Sillamäe ja Trans siiski võtavad kohalike Virumaa poisse.
Huvitav on et te pakute endiseid mängijaid järjest aga mõne aasta pärast on Terehhov kindlasti üks arvestatav treener Eestis kui ta peaks jätkama treenerina peale mängijakarjääri.
Nõmme Kalju on avanud järjest uusi noorte gruppe kus on treeneriteks Nõmme Kalju omad mängijad: Haavistu, Olumets, Maasing ja nüüd ka Teever. Klubi areneb ja jõudsalt. Kritiseerida võib alati, sest tegijatel juhtub aga vaadata võiks ka positiivsemat poolt.

Olgem ausad - väljaspoole on Kalju treeningviisid kostunud tõesti lõbusate ja vabadena, kuid kas nii tehakse trenni? Kohapeal ise käinud ei ole, sestap ei taha kaasa väga suurel määral kaagutada, kuid kõrvalseisjana tundub asi juba minule hapu. Distsipliin ja kord peaks ikkagi olema või vähemalt kostuma väljaspoole.

Vova
01.10.09, 11:24
No ma arvan, et Kägo ja Kaukvere areng räägib nii mõndagi treeningutest Kaljus, mõlemad mängisid ennem Flora süsteemis aga seal süsteemis olevad treenerid ei näinud neis piisavalt potensiaali aga Kaukvere on Kaljus üks põhitegijatest ja Kägo liigub ka vaikselt sinna poole. Ning samtui Hurt, kelle Eesti treenerid ära põlgasid ning Kaljusse kupatasid :D aga Getulio oskab ta oskusi väga hästi ära kasutada ja mina olen sellega rahul.

Rein
01.10.09, 11:59
No ma arvan, et Kägo ja Kaukvere areng räägib nii mõndagi treeningutest Kaljus.

Päris hea nali.
Treenerist ka natuke. Minu arvates on see mustalase väimusega mees tegelikult oma kohal päris hästi hakkama saanud. Samas ei usu, et ta rohkemaks suuteline on, aga eks tulevik näitab.

eestimees
01.10.09, 12:02
Bring back Sarap!!!

staaaaaar
01.10.09, 18:11
Bring back Sarap!!!

see oleks lihtsalt võimatu , küll need kalevi mängijad kah solvusid kui ütles neile otse välja mis nende mängust arvas. Kalju omad need hakkaksid pisaraid valama siis kui neile öeldaks mis nende mängust arvatakse otse välja. MItte sõnu pehmemaks tegematta

-RoMaRiO-
01.10.09, 22:42
Üks asi, millest ma veel rääkida tahtsin ja mis kurvaks teeb on see, et mängijad ei toitu enam fännidest.

Väga supertunde tekitas eelmise hooaja algus, kui üks Kaljusse tulnud mängija palus, et teeksime head toetust ning laulaksime meeskonnale (kusjuures oli veel treeningmäng) See oli aeg, kus hinnati fänne, taheti nende nimel mängida. Osaliselt võis eelmise hooaja hea algus ka sellest tingitud olla, sest siis võis näha väljakul verininast väljas võitlemist.

Praegu sellist asja kindlasti ei ole, tehakse plaks-plaks küll, aga ilma erilise emotsioonita. Üldjuhul ülemaailmselt kasutatakse sellistel puhkudel vaikust ning väljavilistamist, kui fännidele miskit ei meeldi. Meil pigem kiidetakse mängijad ka 0:3 seisul ning siis ei tekigi mängijatel tunnet, et peab rohkem fännide nimel võitlema, kui ka sellise olukorraga rahul oldakse.

Ja võite avaldada oma arvamust, ehk tõesti mu jutt konkreetselt vale, aga selline on minu arvamus.

Ja kolme aasta jooksul, tegelikult isegi nelja, ütlen esimest korda, et ei viitsi Kalju mängule minna. Pigem lähen kaen Flora-Narva pronksiheitlust. Kevadel poleks sellist asja veel muidugi ette kujutanud, aga selline see siinne kultuur on.

HaTe
01.10.09, 23:36
Üks asi, millest ma veel rääkida tahtsin ja mis kurvaks teeb on see, et mängijad ei toitu enam fännidest.

Väga supertunde tekitas eelmise hooaja algus, kui üks Kaljusse tulnud mängija palus, et teeksime head toetust ning laulaksime meeskonnale (kusjuures oli veel treeningmäng) See oli aeg, kus hinnati fänne, taheti nende nimel mängida. Osaliselt võis eelmise hooaja hea algus ka sellest tingitud olla, sest siis võis näha väljakul verininast väljas võitlemist.

Praegu sellist asja kindlasti ei ole, tehakse plaks-plaks küll, aga ilma erilise emotsioonita. Üldjuhul ülemaailmselt kasutatakse sellistel puhkudel vaikust ning väljavilistamist, kui fännidele miskit ei meeldi. Meil pigem kiidetakse mängijad ka 0:3 seisul ning siis ei tekigi mängijatel tunnet, et peab rohkem fännide nimel võitlema, kui ka sellise olukorraga rahul oldakse.

Ja võite avaldada oma arvamust, ehk tõesti mu jutt konkreetselt vale, aga selline on minu arvamus.

Ja kolme aasta jooksul, tegelikult isegi nelja, ütlen esimest korda, et ei viitsi Kalju mängule minna. Pigem lähen kaen Flora-Narva pronksiheitlust. Kevadel poleks sellist asja veel muidugi ette kujutanud, aga selline see siinne kultuur on.

Väga julge noor poiss oled,et sellise asja välja ütlesid. Vaata kuidas nüüd kriitika alla jääd ja sind idioodiks tembeldatakse!

Even
01.10.09, 23:56

Ja kolme aasta jooksul, tegelikult isegi nelja, ütlen esimest korda, et ei viitsi Kalju mängule minna. Pigem lähen kaen Flora-Narva pronksiheitlust. Kevadel poleks sellist asja veel muidugi ette kujutanud, aga selline see siinne kultuur on.get a life

ROOTSI KUNN
02.10.09, 00:46
Fännide sõnal ja arvamusel on alati kaalu ja mitte vähe ning seda nii välismaal ,kui ka Eestis. Fännid on paigast kangutanud isegi klubide presidente , treeneritest rääkimata. Kui Kalju fännluse asutaja , seda Romario kahtlemata on , julgeb oma arvamuse välja öelda siis ei saa sellest märkamatult keegi mööda minna ja isegi kui juhtkond teeb näo ,et ignoreerib seda siis tegelikult hakkas protsess neil juba alateadvuses pihta.
Fännide plussid on alati see ,et neil on ühine meel ja mõte , õiglustunne pole kadunud , nad on sõltumatud kõigist ja kõigest. Neil on ka ligipääs pressile ja avalikkusele.
Mina avaldan oma arvamust ja toetan avameelset ning julget sõna.

ballack
02.10.09, 00:59
Romario, õiget juttu räägid ;)

jooseps
02.10.09, 01:10
Mulle meeldib Mario jutus lõik mängijate väljavilistamise kohta. Ei tasu alati vaheajale minevat meeskonda, kes mängib halvasti, aplausiga riietusruumi saata.
Kui ikka näidata välja, et ei olda rahul siis ka meeskonnal on häbi ja hakkavad kiiremini ennast liigutama ja võitlema.
Võibolla ka asi selles, et meeskond on liiga mugavaks läinud-fännide toetusega ollakse juba harjunud ja ei viitsita nii palju rabeleda..

Gallacher
02.10.09, 01:21
Mulle meeldib Mario jutus lõik mängijate väljavilistamise kohta. Ei tasu alati vaheajale minevat meeskonda, kes mängib halvasti, aplausiga riietusruumi saata.

Pole ise küll otseselt ühegi meeskonna fänn aga... saab ju sitalt mängivale koduklubile kaasa elada ka ilma liigse eufooria ja ülistamiseta, mis suures kaotusseisus mõjuks kahtlemata koomilisena.Näiteks skandeerides "Hakake mängima, raisk!" vms.

samovar
02.10.09, 01:37
Võibolla ka asi selles, et meeskond on liiga mugavaks läinud-fännide toetusega ollakse juba harjunud ja ei viitsita nii palju rabeleda..

Jah, meeskond on fännide toetusest nii sillas, et mängida ei viitsitagi :D

Fännid ainult laulavad ja mängida pole vajagi :D Pohhui, mis kohta tuleb ja kas lepingut saab tulevikus ja kas jätan endast hea mulje. Aga fännid laulavad, järelikult ei ole vaja rabeleda :D

Raivo19
02.10.09, 05:44
see asi on ainult raha taga.1) "ainult" raha taga?!..,umbes nagu raha oleks selline asi,et nurgataga kusel k2idud ja hops-olemas!

2)no ega ikka ei ole kyll AINULT raha taga! :D

Professorid...

Alarikh
02.10.09, 10:32

Lisan ka oma 5 kopikat. Kui aus olla tundub et alguses teie mängijatele kogu aeg tuletati meelde et turundus k.a. häälekad fännid on antud perioodil klubi eesmärk n.1. Ja ma ei imestaks kui fännidega ülihead suhted olid "mitteametlikult" kohustuslikud. Et klubi juhtkond nõudis seda. Sellest kõik need intervjuud jne kus kiideti fänne fänne fänne. Nüüd ise vist näed et paljudel Kalju mängijatel on kõik suva. Esimest kohta liigas ei saa, meidaleid ka mitte. Ja areneb ükskõiksus, k.a. fännide suhtes.
Eestis, kus olgem ausad puuduvad tõelised fännidearmeed kellel on TÕELINE pidev mõju klubi tegevusele, see on normaalne. Ja olgem ausad et väga paljudele mängijatele siin meie praegused fännirühmitused on täiesti pohh. See on ka normaalne. Loodetavasti tulevikus see muutub, aga see vajab aega ja hoopis suuremat fännide NING tavaliste pealtvaatajate arvu.

Mõned näiteks siin foorumis karjuvad et fänn on kuningas ja usuvad et klubi peab 100% arvestama nende arvamustega. Võtame kas näiteks kaktuste rünnakud Rüütli vastu.... nagu keegi kaine peaga arvab et 20 vms inimest paljud kellest ei saa midagi aru jalgpallist ja klubisisesest keemiast saavad vallandada peatreeneri. Teie olukord on sarnane. Kahjuks te ei ole nii tähtsad klubile nagu te tihti arvate. Klubid tihti teevad viisakuse zeste fännide poole mis on juba hea, mõned mängijad ja treenerid raudselt naudivad oma fännide toetust kui hetk/olukord/tuju on õige (no äkki mäletate kuidas käitus Ivanov Maarjamäel kui lõi teile värava - puhas kuld oli, või see uskumatu lõpp meie mängul kaktuste vastu Kadriorus, või kaktuste "kiitos Pasi" aktsioon) aga tõeline "sõltuvus" fännidest ei tule nii varsti nagu tahaks.

HaTe
02.10.09, 21:43
Lisan ka oma 5 kopikat. Kui aus olla tundub et alguses teie mängijatele kogu aeg tuletati meelde et turundus k.a. häälekad fännid on antud perioodil klubi eesmärk n.1. Ja ma ei imestaks kui fännidega ülihead suhted olid "mitteametlikult" kohustuslikud. Et klubi juhtkond nõudis seda. Sellest kõik need intervjuud jne kus kiideti fänne fänne fänne. Nüüd ise vist näed et paljudel Kalju mängijatel on kõik suva. Esimest kohta liigas ei saa, meidaleid ka mitte. Ja areneb ükskõiksus, k.a. fännide suhtes.
Eestis, kus olgem ausad puuduvad tõelised fännidearmeed kellel on TÕELINE pidev mõju klubi tegevusele, see on normaalne. Ja olgem ausad et väga paljudele mängijatele siin meie praegused fännirühmitused on täiesti pohh. See on ka normaalne. Loodetavasti tulevikus see muutub, aga see vajab aega ja hoopis suuremat fännide NING tavaliste pealtvaatajate arvu.

Mõned näiteks siin foorumis karjuvad et fänn on kuningas ja usuvad et klubi peab 100% arvestama nende arvamustega. Võtame kas näiteks kaktuste rünnakud Rüütli vastu.... nagu keegi kaine peaga arvab et 20 vms inimest paljud kellest ei saa midagi aru jalgpallist ja klubisisesest keemiast saavad vallandada peatreeneri. Teie olukord on sarnane. Kahjuks te ei ole nii tähtsad klubile nagu te tihti arvate. Klubid tihti teevad viisakuse zeste fännide poole mis on juba hea, mõned mängijad ja treenerid raudselt naudivad oma fännide toetust kui hetk/olukord/tuju on õige (no äkki mäletate kuidas käitus Ivanov Maarjamäel kui lõi teile värava - puhas kuld oli, või see uskumatu lõpp meie mängul kaktuste vastu Kadriorus, või kaktuste "kiitos Pasi" aktsioon) aga tõeline "sõltuvus" fännidest ei tule nii varsti nagu tahaks.

Meie arvamustele on väga tihti vastu tuldud ning meid on ka kuulatud,niiet ei oska öelda kust selline informatsioon,et Fänniarmeedega ei arvestata?

Kasepats-Pidur
02.10.09, 22:06
Meie arvamustele on väga tihti vastu tuldud ning meid on ka kuulatud,niiet ei oska öelda kust selline informatsioon,et Fänniarmeedega ei arvestata?

No on Rootsi Kunn peatreener? ;)

jkddp
02.10.09, 22:20
... peale seda kui fenomen hakkas kaduma siis muutus ka mäng nati rohkem mitte vaadatavamaks. ma küll ei ütle, et see on halb aga see pidev mitte-millegi-kiitmine pole nüüdküll edasi viiv. Viimasel ajal eelstan säästukas olla, kuna vaate kõrgus on sama ja saab keskenduda mängule ja treenerite juhendamisetele.

ROOTSI KUNN
02.10.09, 23:01
No on Rootsi Kunn peatreener? ;)

Palganumbrites ei jõudnud kokkuleppele ,muidu oleks :)

Kaspy
03.10.09, 07:45
Viimasel ajal eelstan säästukas olla, kuna vaate kõrgus on sama ja saab keskenduda mängule ja treenerite juhendamisele.

Sina tõmbadki Getulio niite? Ime siis et vanker allamäge veereb

xrip55
03.10.09, 15:14
Hetkel tulevikuga m2ngus seis 1-1 ..
teisel minutil viis Jevdokimov tuleviku ette aga kolmandal minutil tuli kaukvere ja põrutas värava vastu:D

UrmoT
03.10.09, 16:25
Vähe sellest - Tšegodajev on praeguseks pommitanud palle nii Kalju kui ka Tuleviku võrku.

xrip55
03.10.09, 16:52
aahh.
Ja ma veel panustasin nõmme võidule:S

xrip55
03.10.09, 16:52
aahh.
Ja ma veel panustasin nõmme võidule:S

fizth
03.10.09, 17:05
See näitas Kalju taset !!! ei ole esikolme meeskond

emergencyexit
03.10.09, 17:09
palju seis jäi?

SunWolf
03.10.09, 17:18
Lõppseis: Viljandi v. Nõmme - 3:2 . Kusjuures Tšegodajev kõksas omavärava. Kalju peab veel viiendagi koha eest võitlema

Katzuu
03.10.09, 17:33
Kui Kalju fännid hakkavad seekord ka seletama kuidas kohtunik neile liiga tegi ja nende vastu vilistas siis võite küll viisakalt öeldes metsa minna .Tänane kohtunik oleks nagu sõna kõige otsesemas mõttes Kalju poolt ära ostetud :S tõsiselt kõige hullem vile mida kunagi näinud olen.

meelis989
03.10.09, 17:41
pole hullu , seis oleks tulevikule 5:2 olla :) kaljul momendid peaagu puudusid .see on ka tore kui 19 aastane poiss terve kalju kaitseliini üle jooksebja veel väravavahi ka ära tõmbab ;D täna oli tulevik mitmeid kordi kaljust parem !

Riks
03.10.09, 18:02
http://www.youtube.com/watch?v=iY49stQkWIw

Katzuu
03.10.09, 18:05
http://www.youtube.com/watch?v=iY49stQkWIw

HÄSTI !!! :D

Riks
03.10.09, 18:37
kohtuniku nimi oli Martin Salong, jah?

http://www.parim.ee/?firma=3531&open=Martina_ET_OU_Martina_Ilusalong

rõõmus
03.10.09, 18:38
ta meil koolis kehka õpetaja!

Riks
03.10.09, 18:40
ahso. ma mõtlesin, et sellepärast tegi meile sitta vilet, et meil ei olnud piisavalt vinged soengud.

emergencyexit
03.10.09, 20:44
praeguse mänguga oleks hea, kui meile 5 kohtki jääks..

-RoMaRiO-
03.10.09, 21:51
Mida me sellega mõtlesime, et Levadia vastu laulsime "on ainult üks Eesti viies". Oleks pidanud ikka olukorda ette nägema, aga ju Balti liiga koht ei ole kah atraktiivne. Mängu ei näinud, juttude põhjal oli kole olnud, hea et piinast säästsin end.

budu
03.10.09, 22:17
Kas kunagi saabub see päev kui Kalju laseb oma andetu peatreeneri lahti?

HABE
03.10.09, 23:23
Kas kunagi saabub see päev kui Kalju laseb oma andetu peatreeneri lahti?

Aga miks sa arvad et probleem on peatreeneris??? Võtame ette kellest ta on teinud mängijad järjest siis sa ei kirjutaks siin sedasi. Risto Kägo tuli flora alt Nõmme Kaljusse (esiliigat mängima) ja nüüd ta on võib vist isegi öelda et üks parimaid keskvälja mängijaid Eesti meistriliigas. Lõhkuv mängustiil ja alati hingega asja juures. Sellest ka kaardid tal. Tšegodajev, järjekordselt noore poisikesena Getulio käeall treenima ja mängima hakanud ning nüüdseks U21 koondise põhirivistuses. Pea igas ML klubis ta oleks ka põhimees aga Nõmme Kaljus lihtsalt tal on selle kohapeale konkurents, mis aga viib ja motiveerib edasi. Kõlu: noor poiss kellele jäi Sarapil juba silm peale, kui Kõlu ML mängus Kalju eest mängis Kalevi vastu. Noor ja töökas mängumees, kes hetkel omandab ainult kogemusi Kalevis, sest Kaljus ta poleks mänguaega saanud sel hetkel piisavalt.
Neid mängijaid on veel ja veel. See et meeskond alati tulemust välja ei mängi ei ole alati peatreeneri süü. Tuleb mõelda laiemalt.
Nõmme Kalju on esimene, kes peatab Levadia ülemvõimu Eesti liigas. Kritiseerige aga mõelge enne, kas minu jutus on midagi valesti kirjutatud (valetatud).

fcfloraforever
03.10.09, 23:26
Aga miks sa arvad et probleem on peatreeneris??? Võtame ette kellest ta on teinud mängijad järjest siis sa ei kirjutaks siin sedasi. Risto Kägo tuli flora alt Nõmme Kaljusse (esiliigat mängima) ja nüüd ta on võib vist isegi öelda et üks parimaid keskvälja mängijaid Eesti meistriliigas. Lõhkuv mängustiil ja alati hingega asja juures. Sellest ka kaardid tal. Tšegodajev, järjekordselt noore poisikesena Getulio käeall treenima ja mängima hakanud ning nüüdseks U21 koondise põhirivistuses. Pea igas ML klubis ta oleks ka põhimees aga Nõmme Kaljus lihtsalt tal on selle kohapeale konkurents, mis aga viib ja motiveerib edasi. Kõlu: noor poiss kellele jäi Sarapil juba silm peale, kui Kõlu ML mängus Kalju eest mängis Kalevi vastu. Noor ja töökas mängumees, kes hetkel omandab ainult kogemusi Kalevis, sest Kaljus ta poleks mänguaega saanud sel hetkel piisavalt.
Neid mängijaid on veel ja veel. See et meeskond alati tulemust välja ei mängi ei ole alati peatreeneri süü. Tuleb mõelda laiemalt.
Nõmme Kalju on esimene, kes peatab Levadia ülemvõimu Eesti liigas. Kritiseerige aga mõelge enne, kas minu jutus on midagi valesti kirjutatud (valetatud).
Ega sa joonud ei ole?

HaTe
03.10.09, 23:29

Nõmme Kalju on esimene,kes peatab Levadia ülemvõimu Eesti liigas.Kas see mitte pole läbi roosade prillide vaatamine? Hetkel kes on seda suutnud teha on vist ainult Viljandi Tulevik (kellele te isegi kaotasite) Ning kui ma ei eksi siis Tallinna Kalev?

Nahkpea
03.10.09, 23:29
Nõmme Kalju on esimene, kes peatab Levadia ülemvõimu Eesti liigas.

Mnjah, vähemalt optimismist (või siis reaalsustaju puudumisest) teil küll puudust ei ole. Iseasi, kas see kunagi ka väljakul kajastuma hakkab.

Kurrista
03.10.09, 23:34
Kui Getulio noortest häid mängijaid teeb ja põhi meeskonnaga tegusid ei suuda teha, siis äkki on tema jaoks sobivad koht noortetreenerina

Çelik Destan
03.10.09, 23:42
Nõmme Kalju on esimene,kes peatab Levadia ülemvõimu Eesti liigas.Kas see mitte pole läbi roosade prillide vaatamine? Hetkel kes on seda suutnud teha on vist ainult Viljandi Tulevik (kellele te isegi kaotasite) Ning kui ma ei eksi siis Tallinna Kalev?

eksid see oli Sillamäe Kalev ja Tallinna Kalev aga mitte Viljandi
ära liiga palju flora süsteemilt ka looda:P

Katzuu
03.10.09, 23:44

Väike meeldetuletus sulle ,Mäng: 15.08.2009 17:00, Viljandi linnastaadion
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 0:0 (0:0)

aanvaller
03.10.09, 23:47
Ma nüüd ei tea, see on ju ainult 1 näide miks Getulio "hea" treener on. Tavaliselt hea treener=saavutus. Minu teada teil puudub trennidest distsipliin jne jne.. Olen ka pilte näinud kui mängijad veskarit tõmbavad koos peatreeneriga ja pidu panevad. Mitte et see keelatud oleks, aga see toimus kõik suht. avalikult jne.
Ning habe kuna sa ütlesid et Getulio tegi Tsegost ja Kägöst ja Kõlust mängumehed, siis ma võibolla julgeks vastu vaielda... Ma ei vaidlegi vastu et ta ei teinud, aga samas kui sellistele "juba noores eas andekas" mängijale antakse võimalus treenida ükskõik mis ML tabeliotsa meeskonnaga, ja antakse ka mänguaega siis peaks loogilise jätkuna tulema see arenemine. Getulio noppis need vennad ära ja andis mänguaega ja neist sirgusid korralikud väljakumehed. Eelmine aasta oli Kaljul veel igast aeroobika ja teisi huvitavaid värke, kas see aasta on need tegevused kadunud? Mitu korda tehakse päevas trenni?

Mister
04.10.09, 00:13
Eelmine aasta oli Kaljul veel igast aeroobika ja teisi huvitavaid värke, kas see aasta on need tegevused kadunud? Mitu korda tehakse päevas trenni?

Trenni tehakse 2 korda päevas ja väga intenvsiivselt! Ega koguaeg ka lõbusas toonis trenni ei tehta. Ega Gettu mingi loll pole, kui trennis keegi looderdab, saab ikka "kossiga vastu pead ka" :D

Mängust ma rääkida ei taha..

HaTe
04.10.09, 00:17

Väike meeldetuletus sulle ,Mäng: 15.08.2009 17:00, Viljandi linnastaadion
Viljandi JK Tulevik - Tallinna FC Levadia 0:0 (0:0)
Meeldetuletus Katzult
Ära liiga palju Flora süsteemi ka põrmu talla!

eestimees
04.10.09, 00:30

Risto Kägoet üks parimaid keskvälja mängijaid Eesti meistriliigas??? möhh, olen ma millestki ilma jäänud v?

Tšegodajev pea igas ML klubis ta oleks ka põhimees? möhhh

krdi supper vennad tunduvad ikka olevat, mis liigat mina vaatanud siis olen, et ei tea nende suurepärasest tasemest?

PraS
04.10.09, 01:15
Muideks kas Getu on oma võlad Soomes ära tasunud või mis?

Mister
04.10.09, 01:46
Risto Kägoet üks parimaid keskvälja mängijaid Eesti meistriliigas??? möhh, olen ma millestki ilma jäänud v?

Tšegodajev pea igas ML klubis ta oleks ka põhimees? möhhh

krdi supper vennad tunduvad ikka olevat, mis liigat mina vaatanud siis olen, et ei tea nende suurepärasest tasemest?

Juu sa pole siis Kalju viimaseid mänge vaadanud :) Risto Kägo on tõesti platsil üks parimaid iga mäng!

fcfloraforever
04.10.09, 01:59
Juu sa pole siis Kalju viimaseid mänge vaadanud :) Risto Kägo on tõesti platsil üks parimaid iga mäng!

See, et ta kalju klounide seas üks parimaid on ei tähenda, et ta liigas üks parimaid oleks.

meelis989
04.10.09, 02:27
Risto Kägo tuli flora alt Nõmme Kaljusse (esiliigat mängima) ja nüüd ta on võib vist isegi öelda et üks parimaid keskvälja mängijaid Eesti meistriliigas. Tšegodajev, järjekordselt noore poisikesena Getulio käeall treenima ja mängima hakanud ning nüüdseks U21 koondise põhirivistuses. Pea igas ML klubis ta oleks ka põhimees aga Nõmme Kaljus lihtsalt tal on selle kohapeale konkurents, mis aga viib ja motiveerib edasi. Kõlu: noor poiss kellele jäi Sarapil juba silm peale, kui Kõlu ML mängus Kalju eest mängis Kalevi vastu. Noor ja töökas mängumees, kes hetkel omandab ainult kogemusi Kalevis, sest Kaljus ta poleks mänguaega saanud sel hetkel piisavalt.

1. Kägo - miks ta koondises pole ? vb hea mängija tõesti , Nõmme tasemel.
2. Tšegodajev - muidugi hea mängumees , kui poiss oli tegija juba omavanusteseas 10 aastaselt TJK mängides. Järelikult on ta sealt hea kooli saanud (koos kõva töö ja tahmisega) .
3. Kõlu - samamoodi , ma ei teagi täpselt , noortekoondisesse sai ta ju ikka läbi Tallinna Kotkaste vms ? ( eksin vb ) , igatähes pole Brass temajaoks midagi teinud , kui panna ta llihtsalt meestetasemel mängima.

Ja veel , mis sa arvad et nt LELOV pekas ju siis ammu juba Barca ja Reali noori juhendama , kuna pool U 21 koondist on ju temakäeall ???? - see oli kõigest näide.

Nõustun nendega , kes Brassis midagi suurepärast ei näe . Selliste rahadega v no sponsorluse ja reklaamindusega , peaks klubi ikka medalitele mängima .

Ning endale kõigepealt nt muruväljaku kusagilt muretsema , kui eestis kaugemal mängida soovivad:)

PraS
04.10.09, 02:50
Minu arust on üllatav,et Kalju kõige suurem kaitjsa tundmatu Sanchez on viimased päevad vait olnd. :(

Rein
04.10.09, 05:44
Minu arust on üllatav,et Kalju kõige suurem kaitjsa tundmatu Sanchez on viimased päevad vait olnd. :(

Mis ta nii tundmatu ikka on. Kuigi enamus inimesi teavad teda tõesti Kuno Tehva nime all.

Tundmatu
04.10.09, 06:14
Mis ta nii tundmatu ikka on. Kuigi enamus inimesi teavad teda tõesti Kuno Tehva nime all.

Hoopis mina olen tundmatu ;)

-RoMaRiO-
04.10.09, 14:34
Huvitav oleks teada, et äkki on Kalju kaotus(t)e peale suuri summasid kihlveokontorites pandud? Üldse ei imestaks kusjuures.

Järgmisel laupäeval ootaks ehk Tammeka võitu isegi rohkem, väga sümpaatne ja huvitav sats, kel rohkem kaalul kui meil. Nagu näha, siis meid ei huvita järgmise aasta koht Balti liigaski.

Loodame vähemalt, et teisipäeval suudetakse ennast kokku võtta ning Kalevile korralikult kätte maksta.

jkddp
04.10.09, 15:10
Kalju vs Levadia, kaljukate värav

http://www.youtube.com/watch?v=8aDgcvtQLNc

Erko
04.10.09, 18:38
Huvitav oleks teada, et äkki on Kalju kaotus(t)e peale suuri summasid kihlveokontorites pandud? Üldse ei imestaks kusjuures.

Järgmisel laupäeval ootaks ehk Tammeka võitu isegi rohkem, väga sümpaatne ja huvitav sats, kel rohkem kaalul kui meil. Nagu näha, siis meid ei huvita järgmise aasta koht Balti liigaski.

Loodame vähemalt, et teisipäeval suudetakse ennast kokku võtta ning Kalevile korralikult kätte maksta.

Unibetis?:)

dareth
04.10.09, 18:47
Kalju vs Levadia, kaljukate värav

http://www.youtube.com/watch?v=TYMhPmwJfR8

sry, ei jaksanud seda porri üle 15 seki vaadata

-RoMaRiO-
04.10.09, 19:12
Unibetis?:)

Tegelikult oli see täiesti lampi lahmimine, kuigi ehk põhjendaks mõnede mängijate eriti kehva esinemist.

Aga see probleem on Baltikumis olemas ning mina küll 100% väita ei saa, et Kaljus sellega probleeme ei ole.

kindral
04.10.09, 20:16
Tegelikult oli see täiesti lampi lahmimine, kuigi ehk põhjendaks mõnede mängijate eriti kehva esinemist.

Aga see probleem on Baltikumis olemas ning mina küll 100% väita ei saa, et Kaljus sellega probleeme ei ole.

Aga see variant oleks siis nagu välistatud, et aus mäng kõik, aga mängijad lihtsalt sitad?

IndrekL
04.10.09, 20:18
Ütles ta nii?

-RoMaRiO-
04.10.09, 20:24
Aga see variant oleks siis nagu välistatud, et aus mäng kõik, aga mängijad lihtsalt sitad?

Kusjuures see oleks ju hoopis parem variant.

Need, kes rohkem olukorraga seotud, on näinud, missugune on meeskonna sisekliima. Ehk on asi just selles?

Jah, suuretõenäosusega näen tonti seal, kus seda ei ole.

karl500
04.10.09, 20:43
3. Kõlu - samamoodi , ma ei teagi täpselt , noortekoondisesse sai ta ju ikka läbi Tallinna Kotkaste vms ? ( eksin vb ) , igatähes pole Brass temajaoks midagi teinud , kui panna ta llihtsalt meestetasemel mängima.

Ilmselgelt sa ju eksid. Poiss tuli kunagisest tvmk noortemeeskonnast kaljusse ja siis ta küll põhitegija polnud. See Brass , kes on kalju treenripingi peal , vormis temast selle mängija, kes ta praegu on ja aitas ta koondisesse.
Annaks sulle ühe vihje ka. Ennem, kui tuled siia foorumisse oma möla ajama, kontrolli oma faktid üle, muidu jätad lolli mulje;)

mohikaanlane19
04.10.09, 23:07
Aurelio imeb ikkagi

HABE
04.10.09, 23:30
Aurelio imeb ikkagi

Mõtle ka mis sa kirjutad. Nõmme Kalju ei ole proffimeeskond veel. Probleem on mängijates, sest kui väljakul mõned longivad siis on viga meestes mitte peatreeneris. Noored poisid, kes on Getulio käeall hakanud mängima on kõik väga hästi arenenud ning kindlasti lükkavad varsti vanad mehed esinduse põhikoosseisut eest ära. Minge kritiseerige oma lolli jutuga kedagi teist ja paluks kuskil mujal.
huvitav on see, et Nõmme Kaljuga keegi pole rahul, ei Florakad ega keegi teine ja tulevad kritiseerima. See mis toimub neil enda lemmikutega jätab täiesti suvaks neid. Tore on et te kõik muretsete ja mõtlete Nõmme Kalju peale aga liigne mõtlemine on juba kahjulik. Võtke vähe hoogu maha.

fcfloraforever
05.10.09, 00:31
Mõtle ka mis sa kirjutad. Nõmme Kalju ei ole proffimeeskond veel. Probleem on mängijates, sest kui väljakul mõned longivad siis on viga meestes mitte peatreeneris. Noored poisid, kes on Getulio käeall hakanud mängima on kõik väga hästi arenenud ning kindlasti lükkavad varsti vanad mehed esinduse põhikoosseisut eest ära. Minge kritiseerige oma lolli jutuga kedagi teist ja paluks kuskil mujal.
huvitav on see, et Nõmme Kaljuga keegi pole rahul, ei Florakad ega keegi teine ja tulevad kritiseerima. See mis toimub neil enda lemmikutega jätab täiesti suvaks neid. Tore on et te kõik muretsete ja mõtlete Nõmme Kalju peale aga liigne mõtlemine on juba kahjulik. Võtke vähe hoogu maha.

Kuits, ära tõesti enam peale võta ja palun võta ükskord endalt need rõvedad roosad prillid eest ära ja vaata reaalselt.
Ja kui sa ütled, et mulle ja Flora fännidele ei lähe Flora korda siis palju õnne sulle, lihtsalt me vaatame Eesti jalgpalli natuke laiemalt ja oma klubist natuke ka väljastpoolt vastupidiselt sinule, kes sa superhüperkaljust kaugemale ei näe.

mohikaanlane19
05.10.09, 00:53

Kui longivad ja ei mängi, siis tulekski pingile istutada, mitte lasta neil mänge peesse keerata. See treener on ammendanud ennast lihtsalt, ja ei anna midagi enam kaljule. Värsket verd oleks uuel hooajal vaja, eelmine aasta oli nauditav kaljut vaadata tulid tegid asju teist moodi ja tundus, et suudavad seda flora, levadia ülemvõimu murda. See aasta pole asjas nagu ültse särtsu ja sära.

HABE
05.10.09, 00:55
Kuits, ära tõesti enam peale võta ja palun võta ükskord endalt need rõvedad roosad prillid eest ära ja vaata reaalselt.
Ja kui sa ütled, et mulle ja Flora fännidele ei lähe Flora korda siis palju õnne sulle, lihtsalt me vaatame Eesti jalgpalli natuke laiemalt ja oma klubist natuke ka väljastpoolt vastupidiselt sinule, kes sa superhüperkaljust kaugemale ei näe.

Aga mitte keegi ei tohi teie Florat kritiseerida? Kui keegi seda teeb saab ta veel hullemini kui siin Kalju teemas saavad need kes Nõmme Kaljut kritiseerivad. Mina erinevalt sinut tean mis toimub nii Eesti jalgpalli taustajõududes ja Nõmme Kalju klubi sise asju sest ma olen olnud kauem jalgpalliga seotud kui paljud inimesed arvaksid.

Nohik
05.10.09, 04:08
Probleem on mängijates, sest kui väljakul mõned longivad siis on viga meestes mitte peatreeneris.

Kas see ole just nagu midagi, millega peatreener peaks nagu tegelema?

Rein
05.10.09, 05:52
Mina erinevalt sinut tean mis toimub nii Eesti jalgpalli taustajõududes ja Nõmme Kalju klubi sise asju sest ma olen olnud kauem jalgpalliga seotud kui paljud inimesed arvaksid.

Räägi siis meile ka, et mis nagu toimub. Tahaks ka jubedalt teada.
Tore oleks ka teada kuidas sa jalgpalliga kaua seotud oled olnud? Küsisin seda mingi aeg tagasi ka, aga kahjuks sa ei vastanud. Väga huvitab kohe mis sa vastad:eek: . Kuigi usun, et sinult mingit normaalset vastust oodata on küll palju.
Üllata mind!!!

HABE
05.10.09, 08:13
Tore oleks ka teada kuidas sa jalgpalliga kaua seotud oled olnud? Küsisin seda mingi aeg tagasi ka, aga kahjuks sa ei vastanud. Väga huvitab kohe mis sa vastad:eek: . Kuigi usun, et sinult mingit normaalset vastust oodata on küll palju.
Üllata mind!!!

Osasi asju lihtsalt ei räägita avalikult ja kõik. 10 aastat on päris pikk aeg, tundub mulle endalegi uskumatuna eriti kui arvestada mu vanust.

Rein
05.10.09, 09:29
Tundub et sinu näol on tegu EJLi halli kardinaliga :D.
Sittagi sa ei tea ja sittagi pole sa seotud.
Mine ravi ennast terveks, piske Napoleon :D

PETSINHO
05.10.09, 10:59
Tundub et sinu näol on tegu EJLi halli kardinaliga :D.

Ei tea siin midagi...Kuits tõmbab meil niite nagu poliitikas tegi omalajal seda Tiit Toomsalu :D Mäletad Rein?

Rein
05.10.09, 11:04
Ei tea siin midagi...Kuits tõmbab meil niite nagu poliitikas tegi omalajal seda Tiit Toomsalu :D Mäletad Rein?

Kuits annab Toomsalu mõõdu välja küll. Kui ta veel kommunistiks hakkaks oleks koopia valmis.

urmar
05.10.09, 15:47
Kuits annab Toomsalu mõõdu välja küll. Kui ta veel kommunistiks hakkaks oleks koopia valmis.

Mis kommunist see Toomsalu oli, niisama kekats. :)

eestimees
05.10.09, 16:14
Osasi asju lihtsalt ei räägita avalikult ja kõik. 10 aastat on päris pikk aeg, tundub mulle endalegi uskumatuna eriti kui arvestada mu vanust.

vana sa siis oled?

818
05.10.09, 16:30
Noh, kui Habe 4 aastaselt jalkatrenni pandi, siis on ta 14 aastasena 10 aastat teemas sees olnud juba jah...:D :D

vpiigo
05.10.09, 17:44
QUOTE=818;1093052]Noh, kui Habe 4 aastaselt jalkatrenni pandi, siis on ta 14 aastasena 10 aastat teemas sees olnud juba jah...:D :D[/QUOTE]
Usud sa või mitte,hitleri kutsikas, aga mitte kõik kalju toetajad ei ole alaealised-ja kui ei usu siis vea oma tagumik vahelduseks arvuti tagant välja platsile ja vaata.....

17
05.10.09, 18:06
Usun, et siin oli pigem vihje sellele, et seltsimees HABE jutt küündib nii sinna 14-aastaste kanti.

-RoMaRiO-
05.10.09, 18:17
http://sport.err.ee/index.php?0599352

Eurovastane Dinaburg jälle keskmes.

Üldse ei imestaks, kui Eestis peetud euromängulgi tahtsid tahtlikult ära anda, väga imelik tundus see nende mäng. Kuigi eurorahad vist siiski kasulikumad.

ballack
05.10.09, 18:22
Üllata mind!!!

Hakkas Nõmme Kalju farmklubis nimega RSK Kuuse mängima umbes sel ajal...see ju annab sitaks teadmisi juurde "taustajõududest" :D

HABE
05.10.09, 19:34
Hakkas Nõmme Kalju farmklubis nimega RSK Kuuse mängima umbes sel ajal...see ju annab sitaks teadmisi juurde "taustajõududest" :D

Oleks see siis mu esimene klubi olnud:D Alustasin mitu aastat varem täiesti teises klubis vene keelses seltskonnas. Tegeleks ma ainult mängimisega oleks ma juba ammu jalgpalli kauge inimene.

eestimees
05.10.09, 19:53
Oleks see siis mu esimene klubi olnud:D Alustasin mitu aastat varem täiesti teises klubis vene keelses seltskonnas. Tegeleks ma ainult mängimisega oleks ma juba ammu jalgpalli kauge inimene.

vana sa oled?

HABE
05.10.09, 20:40
vana sa oled?

Mis tähtsust mu vanus omab???

eestimees
05.10.09, 20:42
Mis tähtsust mu vanus omab???

Algselt postitas HABE Vaata postitust
Mina erinevalt sinut tean mis toimub nii Eesti jalgpalli taustajõududes ja Nõmme Kalju klubi sise asju sest ma olen olnud kauem jalgpalliga seotud kui paljud inimesed arvaksid.

seepärast...

HABE
05.10.09, 22:13
Algselt postitas HABE Vaata postitust

seepärast...

Ma alustasin vägagi noorelt. See pärast ma arvan et mu vanus ei oma tähtsust ka. Räägib kogemus ja teadmised, mitte vanus. Ma teen puhtal kujul hobina seda. Mina ei vaata seda, mis toimub Eesti jalgpallis läbi roosade prillide.
Noortetreenerid mängivad kasiinodes maha laste trenni rahad või joovad maha ja ikka treenivad edasi väikseid lapsi, kes teevad esimesi samme jalgpalli mängija teel. Tuntuid mängijaid kasutatakse ära oma tahtmise saamiseks ja selle vastutasuks osutatakse väikene teene. Ja neid asju on veel ja veel.
Nõmme Kaljus selliseid asju ei ole ja see ütleb juba kõik, miks ma just Nõmme Kalju toetaja olen.

Warren
05.10.09, 22:28
hehee..hea teema on üles rebitud :D

PETSINHO
05.10.09, 22:34
Homme saab siis näha, kas tegemist oli juhusega, või on Kalev meile tõesti katki hammustamatu pähkel.
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=259

.

dareth
05.10.09, 23:39
Ma alustasin vägagi noorelt. See pärast ma arvan et mu vanus ei oma tähtsust ka. Räägib kogemus ja teadmised, mitte vanus. Ma teen puhtal kujul hobina seda. Mina ei vaata seda, mis toimub Eesti jalgpallis läbi roosade prillide.
Noortetreenerid mängivad kasiinodes maha laste trenni rahad või joovad maha ja ikka treenivad edasi väikseid lapsi, kes teevad esimesi samme jalgpalli mängija teel. Tuntuid mängijaid kasutatakse ära oma tahtmise saamiseks ja selle vastutasuks osutatakse väikene teene. Ja neid asju on veel ja veel.
Nõmme Kaljus selliseid asju ei ole ja see ütleb juba kõik, miks ma just Nõmme Kalju toetaja olen.

kes teab, see teab, eksole

meelis989
05.10.09, 23:40
miks viljandis olevatel mõnel nõmme fännil silmad pahupidi peas olid? ja 12 kraadiga ilma särgita on ka lahe lulli lüüa

Çelik Destan
05.10.09, 23:55
miks viljandis olevatel mõnel nõmme fännil silmad pahupidi peas olid? ja 12 kraadiga ilma särgita on ka lahe lulli lüüa

no ja mis see sinu asi on?
eks igaüks teab seda mida teeb

samovar
05.10.09, 23:58

Ilmselt selle pärast, et mõnel Viljandi tiinekal oleks pärast foorumis hea ahuijeitada :D

mohikaanlane19
06.10.09, 00:18
Kui kalju homme kaotab, siis võetakse ka midagi ette, ma loodan.:)
Pakun 1-2 Kalevile.
väravad:Nunes - Kõlu 2x

rallikas
06.10.09, 00:21
Mingi hädine võit vast tuleb. Kui Vitali mängib, siis ta vast ikka ühe ära koksab.

Mister
06.10.09, 00:41
Homme Vitali veel ei mängi.

ja 12 kraadiga ilma särgita on ka lahe lulli lüüa
Väga soe oli päikese käes! :)

ballack
06.10.09, 03:28

Väga noorelt võisid sa alustada mängimist (mis kuidagi välja ei paistnud). Teadmiste kohta ei paistnud ka ühestki otsast välja, et oleksid tegelenud varem üldse jalgpalliga (noh need "taustajõud"...üldse 14 aastased ei saa neist "taustajõududest" just kõige paremini aru kui isegi peaks neid nägema või kuulma...ega neile sellest ei räägitaks ka). Läbi roosade prillide vaatad ka asja olen ma päris kindel, kuna peale seda kui seal trennis käima hakkasid siis aastake (või isegi kaks) läks mööda ja hakkas juba roosa txt tulema nii, et vähe polnud...ja nagu foorumis näha siis seniajani. Oma erapooletusest jahumise võid ära unustada.

Kaspy
06.10.09, 04:30
Publikule, keda Kägo staadionile ootab, tahab ta ka ise midagi pakkuda: "Loodan ka ise ühe mürsu pommitada Kalevi väravasse!"

Huvitav kas enne mängu astub Säästukast läbi? 2 l Walter peaks hetkel alla 25.- olema !

HABE
06.10.09, 08:03
Väga noorelt võisid sa alustada mängimist (mis kuidagi välja ei paistnud). Teadmiste kohta ei paistnud ka ühestki otsast välja, et oleksid tegelenud varem üldse jalgpalliga (noh need "taustajõud"...üldse 14 aastased ei saa neist "taustajõududest" just kõige paremini aru kui isegi peaks neid nägema või kuulma...ega neile sellest ei räägitaks ka). Läbi roosade prillide vaatad ka asja olen ma päris kindel, kuna peale seda kui seal trennis käima hakkasid siis aastake (või isegi kaks) läks mööda ja hakkas juba roosa txt tulema nii, et vähe polnud...ja nagu foorumis näha siis seniajani. Oma erapooletusest jahumise võid ära unustada.

Jaaa Marko (ma eeldan et ma mäletan su nime õigesti) oled sina see kõige targem, ilusam ja osavam. See et ma trennis käisin ei tähenda seda et ma muude asjadega kursis ei olnud. Mõni inimene suudab mitut asja korraga teha.

Silver
06.10.09, 11:13
Ma ostan teile mõlemale ühe pulgakommi. Oleme ikka sõbrad edasi. Üks targem kui teine.

vpiigo
06.10.09, 13:04
Sina Silver oled meil ju kõige targem tegelikult:):) Ära ole nii tagasihoidlik:)

Aga tegelikult on täna hoopis ju karikamäng kus saavad jälle vanad sõbrad kokku-Kalju tahab tõestada et see kaotus oli juhus ja Kalev tahab näidata et nad ongi Kaljust paremad-tuleb raudselt hea mäng.

Ja see teie vaidlus kes rohkem teab ja kes kui vana on-no palun-ma pakune et kumbki teist ei tea neid asju ikka 100 prossa-ega ma isegi ei tea-osasid asju ei näidata vaälja ja hoitakse ikka väga saladuses ja kõik kõrval seisjad ainult arvavad et nadteavad. Olge sõbrad edasi ja püüdke parem mingil olulisel teemal siin vaileda ja ka mingite tulemusteni jõuda.

ballack
06.10.09, 13:12
Ja see teie vaidlus kes rohkem teab ja kes kui vana on-no palun-ma pakune et kumbki teist ei tea neid asju ikka 100 prossa-ega ma isegi ei tea-osasid asju ei näidata vaälja ja hoitakse ikka väga saladuses ja kõik kõrval seisjad ainult arvavad et nadteavad. O

Ega ma ei teagi kõike. Ei ütlegi, et kõigest tean. Lihtsalt tahtsin Kuitsi maapeale tuua kui ta väitis, et teab "taustajõudusid" ;)

almar
06.10.09, 13:31
kes teab see teab ja kes teab siis võix öelda mix kalju ikkagi topib neid pikke palle sinna ette, mitte maadmööda vaikselt ryndesse minna? ega kalju ju ei toimi ainult teeverist..... või siiski toimib? või tulevad siis alles ilmad kui brassid mängima hakkavad? või kadusid need ilmad ära ja olid ainult paar nädalat uki võidud tulid?

sarvedega eesti mees
06.10.09, 13:41
kas keegi flayeri linki jagaks ??

tänud

vincent
06.10.09, 13:50
kas keegi flayeri linki jagaks ??

tänud
http://www.jkkalju.ee/upload/Image/floraflaier.jpg

yheksa
06.10.09, 17:37
Mulle jäi nüüd selgusetuks, kellele need fotokad mängul keelatud olid, et kas tavaline pealtvaataja ikka fotoka vöib kaasa vötta vöi rebitakse see käest, kui keegi pilti tahab teha?

AllanJ.
07.10.09, 16:04
Mulle jäi nüüd selgusetuks, kellele need fotokad mängul keelatud olid, et kas tavaline pealtvaataja ikka fotoka vöib kaasa vötta vöi rebitakse see käest, kui keegi pilti tahab teha?

Fotokaid ei rebita kellegil käest, fotoreporteritel on kohustus täita koostöölepping ja se on kõik. Leppingu põhieesmärk on see, et pildid mis tehakse Nõmme Kalju kodumängul oleks kättesaadavad ka Kaljule mitte ainult ajakirjandusele.

-RoMaRiO-
07.10.09, 16:10
Olgem ausad, sellega et nii käituti, astuti ikka väga ämbrisse. Õhtulehe ja Postimehe suhtumine on väga selgelt aru saadav. Sama teema tõmmati ka Kuku raadiosse, igal võimalusel püütakse tegu laita, mis samas ka täiesti õige. Varsti ei kajasta soccernet samuti ja siis ongi vaid turundusmull :D

Aga lugedes Kuitsi postitust, kus meil pole kasiinosõltlasi ja joodikuid, siis ajab naerma tõesti. Meil ju lausa tõelised kurjategijad pundis :D

HaTe
07.10.09, 16:17
Olgem ausad, sellega et nii käituti, astuti ikka väga ämbrisse. Õhtulehe ja Postimehe suhtumine on väga selgelt aru saadav. Sama teema tõmmati ka Kuku raadiosse, igal võimalusel püütakse tegu laita, mis samas ka täiesti õige. Varsti ei kajasta soccernet samuti ja siis ongi vaid turundusmull :D

Aga lugedes Kuitsi postitust, kus meil pole kasiinosõltlasi ja joodikuid, siis ajab naerma tõesti. Meil ju lausa tõelised kurjategijad pundis :D

Peale selle,et HABE on Soccernetis naljanumber on ta ka Roosade Pantrite isiklik kloun?

meesmuiste
07.10.09, 17:22
Fotokaid ei rebita kellegil käest, fotoreporteritel on kohustus täita koostöölepping ja se on kõik. Leppingu põhieesmärk on see, et pildid mis tehakse Nõmme Kalju kodumängul oleks kättesaadavad ka Kaljule mitte ainult ajakirjandusele.

see "koostööleping" on ikka nii haige värk, et anna olla. minu info põhjal on Kalju loonud sellega maailmas pretsedendi. uurisin läbi mõningate kontaktide, et kas Inglismaal mõni klubi on sellist asja teinud. Vastust võite ise aimata.

tavaliselt on klubidel/jalkaliitudel koostöö mõne fotograafiga. koostöö/diil aga tähendab, et mõlemapoolsed huvid on selles esindatud. mitte ühepoolsed ja jõuga peale surutud. huvi ei pea alati rahaline olema.

kõige näotum lugu on aga Nõmme Kalju kodukal olevate pildigaleriidega. näiteks on seal Siim Semiskari ja ka teiste fotosid. ma arvan, et keegi ei panekski väga pahaks kui fotod seal üleval oleksid, ent Kaljul puudub elementaarne viisakus. piltide napsamisel oleks vähemalt viisakas kui foto all oleks viide fotograafile ja kompaniile (kui see on olemas). või arvatakse tõesti, et keegi ei pane neid seal tähele? praegu esitatakse neid kui enda tehtud tööd, minnes seeläbi vastuollu autorikaitseseadusega. sisuliselt on see piraatlus.

kui Kalju tahab tasuta pilte, siis ma ei näe takistust, kui teha mõne fotograafiga kahepoolne diil, et me paneme su pildid oma saidile, aga samas viitame sulle kui fotode autorile vms.

ei imesta, kui ka ERR Sport, Delfi, Soccernet ja teised suuremad portaalid ei käitu sarnaselt Õhtulehele. minul etteheiteid neile ei oleks.

samas ei käitunud ka Õhtuleht tegelikult nii ultimatiivselt kui osadele džentelmenidele tundub. ilusti oli kirjas, et kui probleem leiab lahenduse, saab sõbralike suhetega edasi minna. nüüd on kõik kinni Kaljus, et kuidas edasi minnakse.

minu jaoks jääb ikka müstikaks see, et klubi, kes ühel hetkel saab hakkama väga heade ja positiivsete asjadega (viimati näiteks see Teeveri treenerilugu), suudab järgmisel hetkel nii tugevalt ämbrit kolistada.

loodetavasti, ei saa ma ka nüüd Kalju kodumängude staadionikeeldu :) kes tahab, et pikemalt räägiksin/seletaksin, helistagu (võtmetegelased peaksid mu numbrit teadma ja seda pole ka keeruline leida) või saatku mail või PM. olen varemgi ilma endapoolsete huvideta nõu andnud ja aidanud kaasa mõelda, et mida kuidas paremini teha või mida lisaks teha jne. eesmärk on ju ikka ühine, et oleks rohkem rahvast staadionil, misläbi enam sponsorite huvi. sponsoritele omakorda on ka meelejärgi nende logode jms. info nägemine meedias. meediasse saab seda rohkem, mida enam on publikuhuvi (ja ka muid huvitavaid sündmusi/tegemisi).

huh, kusjuures mõtsin, et hakka sel teemal avalikult sõna võtma. üle nädal suutsin kannatada :D

salajane33
07.10.09, 22:03
Teeverist (http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=349565)

budu
07.10.09, 23:40
No see teema mis karika teemas Hr.Kõlut puudutab on ikka tõeline ämber ja minu silmis Kalju maine ikka korralikult langeb.Kuidas üks paat nii kiirelt ühelt poolt teisele poole kreeni vajus.kõige pealt see pildistamis jama ja nüüd see??

Kaspy
08.10.09, 00:07
Uudis Teeveri tegemistest oli küll väga positiivne. Jääb vait loota et niivõrd sümpaatne mängija juhul kui ta palliplatsile otsustab naasta endale pisutki asjalikuma klubi suudaks leida, ma usun et Inxil on veel midagi anda ;)

Keiss
08.10.09, 08:19
Enne tuleb muidugi selleski klubis korralikult esineda taaskord.

billy t
08.10.09, 10:09
Teeverist (http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=349565)

teisipäeval oli ta levadia-transi mängul häälekalt levadiale kaasa elamas ja Neemelot (Karu) utsitamas:)

yheksa
08.10.09, 14:51

Aga kui ma teen pilte tribüünilt nagu tavaline pealtvaataja ja pärast annan oma pildid näiteks Õhtulehele - kas sellisel juhul olen ma fotoreporter vöi tavaline fotoharrastaja?

Rein
08.10.09, 15:02
Siis sa oled Andres Vaheri armuke :D

yheksa
08.10.09, 16:53
Halb, sest see oleks küll piinlik lugu.

PETSINHO
08.10.09, 21:45
Arruda ja Kaukvere muljed peale karikamängu..

http://www.jkkalju.ee/?page=58&module=video&archive=1

.

IndrekL
08.10.09, 21:51
Pärast, freakin pärast. Samas kodulehe grammatilise poolega võrreldes tubli neli pluss.

Eugen
08.10.09, 21:51
Ja su telefoni aku jälle piiksub,kas ta sul kunagi täis ka on?:D

PETSINHO
08.10.09, 22:07
Ja su telefoni aku jälle piiksub,kas ta sul kunagi täis ka on?:D

:D

Siinkohal teen kõigile üleskutse, kellel Samsungi telefoni laadia ripakil, see mulle annetada, et vältida selliseid piinlikke olukordi intervjuudes :D

urmar
08.10.09, 22:10
:D

Siinkohal teen kõigile üleskutse, kellel Samsungi telefoni laadia ripakil, see mulle annetada, et vältida selliseid piinlikke olukordi intervjuudes :D

On masu aeg. :)

-RoMaRiO-
08.10.09, 22:21
See mulle Alani ja teiste brasside puhul siiski väga meeldib.

AllanJ.
08.10.09, 23:59
Aga kui ma teen pilte tribüünilt nagu tavaline pealtvaataja ja pärast annan oma pildid näiteks Õhtulehele - kas sellisel juhul olen ma fotoreporter vöi tavaline fotoharrastaja?

See küsimus on juba üks paras pähkel. Pigem läheb sinna fotograafide alla need kes oma suurte emalaevadega tulevad mitte need kes oma väikeste hiina seebikarbikestega klõbistavad.

IndrekL
09.10.09, 01:36
Aga kui ma peegliga tribkalt teen?

yheksa
09.10.09, 10:38
See küsimus on juba üks paras pähkel. Pigem läheb sinna fotograafide alla need kes oma suurte emalaevadega tulevad mitte need kes oma väikeste hiina seebikarbikestega klõbistavad.

Novot noh, mu eesmärk ongi hetkel välja tuua olukorra absurdsust.
Kui klubi (antud juhul Nõmme Kalju) keelab pealtvaatajatel, kes on ostund pileti, tribünilt pilti tegemast, siis palju önne - töeline turundusrikk.
Ja kes hindab, kas fotokas on "emalaev" või seebikas? Digipeegel on "emalaev"?

Odras
09.10.09, 11:11
Inimesed, ostke endale pilet piletilevi kaudu. Siis vaatake selle tagakylge ja imestage mis sealt leiate. Eesti koondise m2ngudel v2ravas pileteid kontrollides on palju tulnud inimestele ytelda, et vaatake pileti tagakylge ja tuleb saata peegleid autosse tagasi viima.

Çelik Destan
09.10.09, 11:23
Inimesed, ostke endale pilet piletilevi kaudu. Siis vaatake selle tagakylge ja imestage mis sealt leiate. Eesti koondise m2ngudel v2ravas pileteid kontrollides on palju tulnud inimestele ytelda, et vaatake pileti tagakylge ja tuleb saata peegleid autosse tagasi viima.

ainus inimene kes suutis lahenduse leida:)

yheksa
09.10.09, 11:44
No maitea. Näiteks mängul Meridas ei huvitanud kedagi, et mul on fotokas kaasas (ei ole tavaline seebikas) või noh koti sisse vaadati korraks küll, aga seda rohkem sel eesmärgil, et mul seal nuga või mõnd muud eluohtlikku inventari ei oleks. Kui nüüd Nõmme Kalju arvab, et nad on tegijamad kui Hispaania koondis, siis soovitaks vaid madalamat lendu.

samovar
09.10.09, 12:07
No maitea. Näiteks mängul Meridas ei huvitanud kedagi, et mul on fotokas kaasas (ei ole tavaline seebikas) või noh koti sisse vaadati korraks küll, aga seda rohkem sel eesmärgil, et mul seal nuga või mõnd muud eluohtlikku inventari ei oleks. Kui nüüd Nõmme Kalju arvab, et nad on tegijamad kui Hispaania koondis, siis soovitaks vaid madalamat lendu.

Tuleb välja, et ka Eesti koondis arvab, et nad on tegijamad, kui Hispaanlased. On ikka jultumust ah?
Ja sina oled vist selline inimene, kes tõmbab razbori üles, et saaks millegi üle vinguda lihtsalt?

dareth
09.10.09, 12:15
Ära üle kee, kulla samovar.

yheksa
09.10.09, 13:50
Tuleb välja, et ka Eesti koondis arvab, et nad on tegijamad, kui Hispaanlased. On ikka jultumust ah?
Ja sina oled vist selline inimene, kes tõmbab razbori üles, et saaks millegi üle vinguda lihtsalt?

Millest sa räägid? Mul ei ole kordagi koonidse mängul olnud probleemi fotokaga. See, et Piletilevis müüdavate piletite taga on fotokale kriips peale tömmatud tuleb rohkem sellest, et Piletilevis müüakse pileteid ka teatrietendustele ning kontserditele, kus on fotokad keelatud.

Sain just meili peale Eesti Jalgpalli Liidu infokirja, kus on ära loetletud keelatud esemed staadionil. Fotokat nende hulgas ei olnud.

Ma proovisin tegelikult välja tuua Nõmme Kalju poolt tekitatud olukorra absurdsust, aga las ta siis jääb nii. Ma vaatan säästutribüünil ja kui tahan teen pilti ka :)

Ah-jaa, misasi on razbor?

Çelik Destan
09.10.09, 13:56
kle yheksa osta elu endale ja ära vingu iga asja üle!
Sa oled hullem kui viru beibed;)

yheksa
09.10.09, 14:14
:silm4: Tiptop - ma natuke juba ootasin seda reaktsiooni!

vincent
09.10.09, 14:17
Andke andeks, aga see ei ole vingumine, see on katse juhtida tähelepanu ühele puhtakujulisele idiootsusele. Aga no tõesti las ta siis jääda, kui kõik muu on klubis organisatoorselt ja muidu ka niivõrd hästi, et ajaviiteks peab hakkama uurima, kui suure objektiiviga fotokas kellelgi pealtvaatajatest kaasas on ja kuhu ta oma pildid pärast mängu üles riputab, siis see on ju ka väga tore tegelikult.

Odras
09.10.09, 15:17
Suur teema keerleb siin selle yle. Inimesed saage suureks, piletilevi piletitel on keelum2rk mida tahtsin r6hutada ja t2pselt ei m2leta kas seal piletil oli kirjas v6i kust kuulsin, et need esemed on keelatud kui ei ole vastavat teadet olnud, et on lubatud. Staadionle ikka p22seb kaameraga, isegi k2inud peegliga pildistamas. Kuid austusest teiste vastu riputan mina pildid yles, kuna kui kellegil vaja las kasutab, ei teeni sellega raha kuid teeb hoopis enda silma r66msaks kui keegi m6ne pildi endale yles riputab see t2hendab et on v2lja tulnud pilt.
Kas teie k2ite staadionil endale sahtlisse pildistamas?
Kui nii, siis jah, pildistage pildistage niimodi teie looming j22bki teie k6vakettale, kuid kui teete head pildid riputate yles, ja ise saatate laiali klubidele kasutamiseks, panete juurde klausli, et sooviksite ainult piltide juures oma nime n2he ei ole keegi selle vastu. Kui te tahate raha saada piltide eest ajage klubidega ise asju, et saaksite lepingu ja vastavalt materjaalile saate raha.

Avalikkudel yritustel nagu seda jalgpall on peaks olema pildistamine k6igile lubatud, kuid koduklubil peaks olema v6imalu saada k2tte neid pilte. Kui kellegile ei meeldi, nt. Hiiu staadionil s22stusektoris pildistage palju tahate keegi ei ytle teile midagi.

yheksa
09.10.09, 15:51
Preesifotograafi sissetulek on tema tehtud töö, st pildid. Miks ometi peaks ta oma töö viljasid andma kellelegi tasuta, et too saaks neid kasutada meedias enda reklaamimiseks? Sa ise teed oma põhitööd tasu saamata?

...aga tegelikult ma ei pidanud sel teemal enam arutlema, sest see on ju sulaselge vingumine.

Rein
09.10.09, 15:52
Mind ikkagi huvitab, et kes see siis ikkagi Kaljult pildistamise eest raha küsis. kui üldse küsis. Kaldun arvama, et see on pigem Kalju tegelaste järjekordne vaimusünnitis.

mg
09.10.09, 16:08
Millest sa räägid? Mul ei ole kordagi koonidse mängul olnud probleemi fotokaga. See, et Piletilevis müüdavate piletite taga on fotokale kriips peale tömmatud tuleb rohkem sellest, et Piletilevis müüakse pileteid ka teatrietendustele ning kontserditele, kus on fotokad keelatud.

Sain just meili peale Eesti Jalgpalli Liidu infokirja, kus on ära loetletud keelatud esemed staadionil. Fotokat nende hulgas ei olnud.

Ma proovisin tegelikult välja tuua Nõmme Kalju poolt tekitatud olukorra absurdsust, aga las ta siis jääb nii. Ma vaatan säästutribüünil ja kui tahan teen pilti ka :)

Ah-jaa, misasi on razbor?

razbor peaks segu olema vene keeles
see mida telliste vahele pannakse
mingi ehitajate värk

Rein
09.10.09, 16:19
Razbor peaks olema ka minu teada selline kokkusaamine kus teatud tegelased klaarivad omavahelisi arveid. Kas siis verbaalselt või füüsiliselt. Sõltuvalt sellest kuidas tuju on :D

Çelik Destan
09.10.09, 16:54
ainuke kes pani Razboriga täppi on Rein:)

Raivo19
09.10.09, 17:36
selles kontekstis v6is ta siis asendada s6nadega 'teema','probleem','vaidlus' v6i miskit taolist...

aga jah,antud asjas oleks m6istlik m6lemapoolsele kokkuleppele j6uda,tuleb arvestada asjaosaliste soovidega,mitte nii,et parim kaitse on rynnak :)

jkddp
09.10.09, 20:59
seega väravas suudetakse peeglil ja tava-digil vahet teha? silmaga?

nagu vasas aia taganat ei saa koos toruga kvaliteetseid pilte teha?

Martin
09.10.09, 21:25
Minu kogemused sarnanevad yheksa omadega. Inglismaal oli suurepärane näide, kus toimus samasugune paanika, et kas peegliga saab mängule või ei. Loomulikult sai, kuigi paljud jätsid peegelkaamera koju.

Milles oli konks?

Erilist polnudki, lihtsalt kui sa hakkasid väljaku lähedalt mängu pildistama, tuli viisakas turvaonu (või viibati kaugemalt), kes palus selle lõpetada. Lihtsalt enda ja sõprade pildistamine ei huvitanud kedagi ja seda lasti oksendamiseni teha.

Kuid me räägime lihtsalt publikust. Pressilt tasuta pilte nõuda on endiselt naljakoht.

urmar
10.10.09, 02:03
Olgu nende fotokatega kuidas on, aga Kalju mängis reedel ka liigamängu, võites Ararati 1:0. Võiduvärava lõi 20. minutil Janar Tükk

Mister
10.10.09, 02:59
Peab mainima, et Ararat on ikka kuradi kõva sats. Nad saaksid Meistriliigas ausaltöeldes väga hästi hakkama. Tüki koll oli väga ilus! Ühe puutega ristnurka.

siimsorokin
10.10.09, 03:06
Ararat on tõesti väga tugev, samas figureeriks ka Kalju duubel tabelis üleval pool ja poleks nii suurt vahet esinelikuga sisse kärisenud, kui mängitaks tihedamini korraliku koosseisuga.

jansa
10.10.09, 12:32
Razbor peaks olema ka minu teada selline kokkusaamine kus teatud tegelased klaarivad omavahelisi arveid. Kas siis verbaalselt või füüsiliselt. Sõltuvalt sellest kuidas tuju on :D

...sellist kokkusaamist siiski nimetatakse "strelkaks".

emergencyexit
10.10.09, 12:47
Nüüd on muidugi hea asi, mille üle vaielda ;D
Igatahes, mis naiste seisuks pakute ka? ma arvan, et mingi hädine 1-0 võit võib Kaljule tulla

Çelik Destan
10.10.09, 12:51
no kalju naiskond peab võitma:) ma panustan 2:0 võit

-RoMaRiO-
10.10.09, 12:54
Ma siin pikalt juurdlesin, mis kuradi mängust te siin ajate. Aga et naiste mäng, edu igatahes naistele! :)

Mister
10.10.09, 13:39
Kõik kel vähegi võimalik tulge täna Kalju naiskonnale kaasa elama! :D

külavanem
10.10.09, 17:26
4:1 Polnudki nii hädine see naiste võit!

Petuhhin
12.10.09, 20:15
No kaua võib? http://jalgpall-ee.z131.zone.ee/lprotocol.php?st=style_y.css&proto_id=33116&b=U-19

zip
12.10.09, 21:39
Ikka tehakse Kaljule haiget :(

Poom92
12.10.09, 22:14
miks - : 2 ? mille vastu seekord eksiti?

Rein
12.10.09, 23:26
14 nimest on kaks täitsa Eesti nimed- normaalne :D

kaitz
13.10.09, 01:45
14 nimest on kaks täitsa Eesti nimed- normaalne :D

Rein ära piina Nõmme Kaljut,neil isegi kurb:D

PETSINHO
14.10.09, 22:47
Kalju TV
Mõned mõtted Getuliolt ja Felipelt enne Tammeka mängu. Vabandused heli kehva kvaliteedi pärast, abiks on Volume nupp.

http://www.jkkalju.ee/?page=58&module=video&archive=1

.

samovar
15.10.09, 13:52
Anname kuuma :D
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=261

-RoMaRiO-
16.10.09, 22:18
brassid juba Viru Valge reklaamis :D

PETSINHO
16.10.09, 22:52
brassid juba Viru Valge reklaamis :D

Siin on veel igast huvitavaid reklaame varsti tulemas, hoidke silmad lahti ;)

-RoMaRiO-
17.10.09, 19:58
Väga kõva, Kalju! Sellise mänguga olekski patt 3p saada, viimane kord Tartus Miira päästis, oleks seekordki päästnud, aga õnneks klounid ikka üllatavad.

Sellest tiimist on ikka väga-väga vähe mängijaid, keda järgmine hooaeg tiimis näha sooviks. Ja fännid, hea töö, mind enne fännitribüünil ei näe, kui pärast selliseid mänge plaksutatakse ja skandeeritakse tiimile. Seepärast ei ole fännisektoris enam väga paljusid inimesi, mida näitas ka tänane max 15-liikmeline seltskond.

Nagu ma 48. korda mainin, siis mängus PUUDUB idee ning see ongi kõige koledam. Ja Vitali on arvatavasti maailma kõige sitem üle 2m pikkune jalgpallur. Ainuke, mis head meelt teeb on see, et Tšiki saab mänguaega ning mängib oma rolli välja.

Aga ei olegi vist enne nii head meelt tundnud, loodetavasti aitab see punkt Tartut korralikult.

jkddp
17.10.09, 20:05
Nii
ma siis säästuka klient tänaolin.

Mis krdi moodi fännid peavad veel peale sellist mängu skandeerima? noandke abi!
see on nagu aamen kirikus - nii kui tekkib mängitav vastane siis keeatakse asi täiesti per..!
algus oli muidu suht kena - oldi ikka ründes ja pallivaldamine oli enamus aja positiivne.

tammeka 5-fänni hääl oli parem kui nõmmekate 10 vastu.

teine poolaeg oli nagu öö ja päev. fännid karjusid paremini (tuldi juurde - ju vist U17 mängult) ja mängijad mängisid halvemini.

nu mis krdi pärast oli vaja 2 sekundit enne lõppu teha viga????

minu pileti mitte ostmine tasus seekord täiega ära!

aitähh!

E: praegu vaadates eelseisvaid mänge on paras riskibisness, et kas saame ikka tabelis viienda - pigem kuuenda!

Felipe
17.10.09, 21:14
Ja Vitali on arvatavasti maailma kõige sitem üle 2m pikkune jalgpallur.

Eitea kas keegi vaidleb vastu sellele? :D

jkddp
17.10.09, 22:39
Pealtvaatajad 119 - kus prs-t neid nii palju loeti?

fcfloraforever
17.10.09, 22:42
Pealtvaatajad 119 - kus prs-t neid nii palju loeti?

Klikkar ju:D:D

urmar
17.10.09, 22:42
Küllap klikkar aitas, aga Vitali tegi ju ilusaid liigutusi ka, ühe väravagi lõi ilusti, aga ei loetud. Tehnikat tundub tal olevat, aga on lihtsalt liiga aeglane, seda vist juba paratamatult.

Raivo19
17.10.09, 23:16
Mis krdi moodi fännid peavad veel peale sellist mängu skandeerima? noandke abi!

seal tuleb vist irooniat ridade vahelt lugeda,kui ma õieti aru saan ;)

North
17.10.09, 23:17
Vaatasin ainult esimest poolaega TVs.
Respect Tartu fännidele. Tammeka 5-fänni hääl oli parem, kui Kalju 15 vastu.
Mäng oli nats igav...

ROOTSI KUNN
17.10.09, 23:33
Kuidagi vaikseks on jäänud siin Kalju teemas . Kui hooaja alguses ja keskel olid siin aktiivsed külalised nii fännid ,kui ka juhtkond siis viimasel ajal ainult üksikud fännid. Kas juhtkond on juba alla andnud ja leppinud sellega ,et kokkuvõttes on kõvasti puusse pandud?

-RoMaRiO-
17.10.09, 23:51
Mina ootaks küll seda. Samuti huvitavaks kodulehelt lugeda, et kuidas olukord on, keda soovitakse järgmisel hooajal tiimis näha, kellega lepingud olemas, kas järgmisel hooajal raiutakse Hiiul mängijate tapmist edasi jne.

Selge on aga see, et ligi milline laks läheb eelarvest kaduma, mida eurotoetuse näol ei saada. Ja nagu paljud mulle täna ütlesid, siis selline mäng, tabeliseis ei kutsu absoluutselt staadionile. Klubi promotöö näitab kah seda, et kui kord teha ning siis jälle mitte, sisi järgmisel korral pole ikka kedagi staadionil.

fcfloraforever
17.10.09, 23:56
Mina ootaks küll seda. Samuti huvitavaks kodulehelt lugeda, et kuidas olukord on, keda soovitakse järgmisel hooajal tiimis näha, kellega lepingud olemas, kas järgmisel hooajal raiutakse Hiiul mängijate tapmist edasi jne.

Selge on aga see, et ligi milline laks läheb eelarvest kaduma, mida eurotoetuse näol ei saada. Ja nagu paljud mulle täna ütlesid, siis selline mäng, tabeliseis ei kutsu absoluutselt staadionile. Klubi promotöö näitab kah seda, et kui kord teha ning siis jälle mitte, sisi järgmisel korral pole ikka kedagi staadionil.

Seda olen midagi tähele pannud, et sellest promost ei ole sittagi kasu... Okei, klubi teeb enne mingit mängu promo ja saab 1000 inimest staadionile aga mitte keegi neist, ei jää staadionil käima st tühi töö ja luuakse illusioone... täna oli selgelt näha reaalsus kui tribüünil oli vaevu sada inimest.

ROOTSI KUNN
18.10.09, 00:29
Päris nõus sellega olla ei saa ,et promotöö on tühi töö. Täna oli ikkagi väga sitt ilm ja kindlasti üsna palju inimesi jäi selle pärast tulema .Pealegi oli täna teleülekanne. Siiski ei tohiks hooaja lõpus alla anda nagu Kalju praegu välja näitab. See või tulevikus kurvalt kätte maksta.

rallikas
18.10.09, 01:02
Mis täna siis juhtus?

Eelmine mäng mis oli, oli Tallinna Kalevi vastu karikaturniiril ja see oli mega. Pealelöögid olid umbes 25-5(?) Kalju kasuks, samuti kogu mäng, sest Kalju oleks võinud nati parema õnne korral 10-1 ka selle mängu võita. Mängijatel mott yleval ning oli kindel tahe mäng ära võtta.

Kas tuleb Kalju mängijatele öelda, et võtku seda kui viimast?

karl54
18.10.09, 01:33
Mis täna siis juhtus?

Eelmine mäng mis oli, oli Tallinna Kalevi vastu karikaturniiril ja see oli mega. Pealelöögid olid umbes 25-5(?) Kalju kasuks, samuti kogu mäng, sest Kalju oleks võinud nati parema õnne korral 10-1 ka selle mängu võita. Mängijatel mott yleval ning oli kindel tahe mäng ära võtta.

Kas tuleb Kalju mängijatele öelda, et võtku seda kui viimast?

No 2 Eesti meistriliiga keskmiku mängisid - ja viik oli õiglane tulemus ega siint midagi paremat loota polnud Kalju poolt. See hooaeg on ikka ülisitt olnud - kurat eelmine hooaeg ikka mängijad üritasid ja võitlesid alati lõpuni - Tulevik võiks ka veel kaljust mööda saada.

priitval
18.10.09, 22:56
Väravad ka siis , kes pole veel näinud

http://www.youtube.com/watch?v=rytC5iwzygI

mohikaanlane19
18.10.09, 23:44
Aurelio tagasi brasiilia dzunglisse.

-RoMaRiO-
18.10.09, 23:48
Sorri, kui ma jalgpallireegleid ei tunne, aga see ju suluseis?

Mister
18.10.09, 23:53
Sorri, kui ma jalgpallireegleid ei tunne, aga see ju suluseis?

Tõsi!!!! Kui hoolikalt vaadata, siis tõesti Tartu mängija on poole meetri võrra Kalju kaitsjast ees pool.

Mister
18.10.09, 23:53
Aurelio tagasi brasiilia dzunglisse.

Sellised loosungid võid endateada hoida. Aurelio on hea treener!

UrmoT
19.10.09, 00:12

Edu sulle siis, kui sa nii arvad.

Elari#3
19.10.09, 00:13
Kes mulle ära seletab, kuidas teie mängul 119 inimest oli, sest telekapildi järgi seal üle 70 mina küll pakkuda ei julgenud :S

HaTe
19.10.09, 01:21
Kui sa loodad sellisest olukorrast suluseisu saada siis jätad peast põrunud mulje.

Mister
19.10.09, 01:41
Kui sa loodad sellisest olukorrast suluseisu saada siis jätad peast põrunud mulje.

Ei loodagi, ja enam polegi selle pelalti präast mõtet vinguda, aga nendin lihtsalt fakti, et suluseis eksisteeris.

mohikaanlane19
19.10.09, 02:20

Ei ole ava oma silmad. Kui ei ole tulemust, siis ei ole. Selle materjaliga, mis kaljul on saaks legend Benno(fc Majandusmagistri ex treener) ka parema tulemuse. Aurelio ei sa juba mitmendat korda mehi mängima pandud. Tegelt 2 aastat jutti juba.

Kui ta on uuel hooajal ka Kalju treener siis üle 5 koha pole mõtet lootagi. Ja selles olen ma pettunud. Kuno raiskab muidu lihtsalt oma raha, närve ja aega, kui ta peaks jääma.

Milline treener peab võistkonnas 12 poolkaitset ja väbab 2-liigast korvpallureid väravaid lööma, täielik ulme on see brass.

Nohik
19.10.09, 02:36
Ei ole ava oma silmad. Kui ei ole tulemust, siis ei ole. Selle materjaliga, mis kaljul on saaks legend Benno(fc Majandusmagistri ex treener) ka parema tulemuse. Aurelio ei sa juba mitmendat korda mehi mängima pandud. Tegelt 2 aastat jutti juba.

Kui ta on uuel hooajal ka Kalju treener siis üle 5 koha pole mõtet lootagi. Ja selles olen ma pettunud. Kuno raiskab muidu lihtsalt oma raha, närve ja aega, kui ta peaks jääma.

Milline treener peab võistkonnas 12 poolkaitset ja väbab 2-liigast korvpallureid väravaid lööma, täielik ulme on see brass.

Kes sul siis praegu nii väga saadaval on, kes paneks mehed mängima?

sziczinche
19.10.09, 03:05

Mancini

Tegelikult tuleks MM ära oodata ja mööda lasta, pärast seda on kindlasti üht-teist treeneriturult saada..

imeline!

jooseps
19.10.09, 03:11

Aavo Sarap.
Kes siis veel!

Ei tegelt...ta oli ju mängu ka vaatamas viimati.

Nohik
19.10.09, 07:01
Mancini

Tegelikult tuleks MM ära oodata ja mööda lasta, pärast seda on kindlasti üht-teist treeneriturult saada..

imeline!

Milleks Mancinit vaja veel on? Mida ta näiteks euroopas saavutas? Mitte midagi...

Martin
19.10.09, 08:56
Väravad ka siis , kes pole veel näinud

http://www.youtube.com/watch?v=rytC5iwzygI

Vau. Šotlased sellel väljakul küll mänginud poleks. Kaevurilambid pähe!

oku
19.10.09, 12:02
Vau. Šotlased sellel väljakul küll mänginud poleks. Kaevurilambid pähe!

Vaatasin sama asja. Täieliku pimeduse keskel kaks valget laiku, mille sees söötu lükata.

Virtuoso
21.10.09, 01:49
Ei loodagi, ja enam polegi selle pelalti präast mõtet vinguda, aga nendin lihtsalt fakti, et suluseis eksisteeris.
Jah suluseis eksiteeris ja isegi mõlema värava puhul. Imelik, et Kalju leheküljel esimese värava pärast skandaali ei taheta teha;)

kitty72
21.10.09, 09:41
Tere Nõmmekad!
kas Teid on laupäeval Sillamäele oodata? ;)

PETSINHO
21.10.09, 12:13
Tere Nõmmekad!
kas Teid on laupäeval Sillamäele oodata? ;)

Minu andmetel kuni 15 toetajat on tulemas.

kitty72
21.10.09, 13:19
Minu andmetel kuni 15 toetajat on tulemas.

Väga tore :)

Sen
21.10.09, 14:15
Väga tore :)

Järelikult, 15 salli vaja ruttu sebida ;)
Hurraaa seltsimehed!

kitty72
21.10.09, 14:53
Järelikult, 15 salli vaja ruttu sebida ;)
Hurraaa seltsimehed!

mul on hea meel, et sa oled hakanud Kaljut toetama :)
kohtumiseni laupäeval Sillamäel :)

Mister
21.10.09, 20:23
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=263

Masendav uudis :(

-RoMaRiO-
21.10.09, 20:29
Peaks olema lausa kolmas pikem vigastuspaus, tõeline klaasmees. Aga noh, vigastused käivad jalgpalliga käsikäes.

Slaava
21.10.09, 20:33
Vaadake, et sillamäel peksa siis ei saa :D

sanchez jr
21.10.09, 21:33
Vaadake, et sillamäel peksa siis ei saa :D

ega kalju f2nnid pole sellised kes v88rsil m2ngule minnes kylalistega provotseerima hakkavad nagu teie

HaTe
21.10.09, 21:50
ega kalju f2nnid pole sellised kes v88rsil m2ngule minnes kylalistega provotseerima hakkavad nagu teie

Aga flora fännid on ju alati kõiges süüdi.
Kuradi Neljas Reich ma ütlen.
phah. Vaata enda ninaotsast kaugemale!

vincent
21.10.09, 22:03
It takes two to tango, üldjuhul.

ja tegelt võiks oma probleeme kuskil mujal välja elada, mitte käia kogu aeg oma kulunud lolle nalju vastava klubi teemas tegemas, kui Sillamäe kellegagi jälle mängib.

karl500
21.10.09, 22:54

Sinu äärmiselt targa jutu kohta tahaks ma küsida kahte asja. Kas eelmine hooaeg oli sinu arust kaljule halb ja Aurelio ei suutnud kaljut mängima panna?
Teiseks miks on kaljus 12 poolkaitset? Sellepärast, et kui sa midagigi tead meeskonna majandamisest siis sa tead, et terve hooaja ei saa ühtede meestega pidevalt mänida. Peale selle , nendest 12 poolkaitsjast on 3 noored.
Ja veel , kalju mängib 5 keskpoolikuga, seega minuarust ei tundu neid poolkaitsjaid palju.
Ja Vitali kohta öeldes, siis ta pole kalju ainus ründaja, kuid ilmselgelt neist kes on terved, parim.

PETSINHO
21.10.09, 23:51
Ma ka imestan, et kus kohast tulnud selline number, nagu 12 poolkaitsjat!? Sellise väite on vist lasknud -Romario- kunagi lendu aga see pole kohe mitte õige. Mina sain hetkeseisuga 6 poolkaitsjat.

Kui me saame tuleval mängul üldse 12 tervet meest kokku, siis oleme õnnelikud.

-RoMaRiO-
22.10.09, 00:20
Kaukvere, Maccari, Novikov, Nunes, Pak, Rõskevitš, Smirnov, Terehhov, Tükk, Pimentel, Leetma, Saharov, Kask, Kägo, Arruda.

Jah, sõbrad, vabandage. Hooaja algul oli meil 15 poolkaitsjat, see et me mängijaid teistel positsioonidel kasutame, ei tee neist veel kaitsjaid ega ründajaid.

odralauk
22.10.09, 00:47
arruda on ju koguaeg kaitses mänginud ja Tükk ründes?

Kasepats-Pidur
22.10.09, 00:50
arruda on ju koguaeg kaitses mänginud ja Tükk ründes?

see et me mängijaid teistel positsioonidel kasutame, ei tee neist veel kaitsjaid ega ründajaid.

Loeme veel.