PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

Eugen
29.04.07, 20:54
klassika ;)

-RoMaRiO-
29.04.07, 22:17
Ma märgiks veel ära, et vile oli ikka nii mööda, mõlemale poole. Jube lihtsalt. Florakad võtsid pmst ära Kalju 1-1 rünnaku. Kas just päris punase, kuid selge kollase kaardi viga, kuid härra moosipall ei andnud midagi.

Kuno
30.04.07, 11:34
Ma märgiks veel ära, et vile oli ikka nii mööda, mõlemale poole. Jube lihtsalt. Florakad võtsid pmst ära Kalju 1-1 rünnaku. Kas just päris punase, kuid selge kollase kaardi viga, kuid härra moosipall ei andnud midagi.

Vile oli küll pilla-palla... Ei tea kas inspektorid ka märkuseid teevad?

masturr
30.04.07, 23:18
Vile oli küll pilla-palla... Ei tea kas inspektorid ka märkuseid teevad?
pallipoisse oli ka kokku max 4 aga noh kes florale ikka midagi teeb :D

budu
30.04.07, 23:25
Kalju meistrikasse aga kas teil see hooaeg see õnnestub,tundub et sillamäe tahab vägisi oma teed minna.aga edu kaljule igatahes.nõmme ikka kaunim koht tallinna lähedal

-RoMaRiO-
30.04.07, 23:27
Kalju meistrikasse aga kas teil see hooaeg see õnnestub,tundub et sillamäe tahab vägisi oma teed minna.aga edu kaljule igatahes.nõmme ikka kaunim koht tallinna lähedal

Sillamäe ei saa litsentsigi.

budu
30.04.07, 23:48
Sillamäe ei saa litsentsigi.

ehk selgitad lähemalt kuna pole sillamäe asjadega päris kursis aga kas teil on kõik tingimused täidetud??

-RoMaRiO-
30.04.07, 23:51
ehk selgitad lähemalt kuna pole sillamäe asjadega päris kursis aga kas teil on kõik tingimused täidetud??

Järgmise aasta kohta ütlesin, aga see oli rohkem suusoojaks öeldud, ehk järgmine aasta näeb.

budu
30.04.07, 23:53
Järgmise aasta kohta ütlesin, aga see oli rohkem suusoojaks öeldud, ehk järgmine aasta näeb.

aga kui suudate kõrgliigasse saada siis aint edu teile!!!!!

Kuno
02.05.07, 12:29
aga kui suudate kõrgliigasse saada siis aint edu teile!!!!!
Küsimus polegi selles kas suuta sinna saada vaid kas suuta seal midagi asjaliku ära teha. Lihtsalt sinna ronida pole meiearust mõtet, peame olema selleks valmis. Valmisoleku suunas, aga töö käib ja ega see aeg mägedetaga pole ;)

sanchez
06.05.07, 12:55
Kuuldavasti, siis täna Lounge Stereos tasuta Aljegokki fännidele ja, siis ühes koos Hiiu Staadionile!

Kalju Nõmme - Flora FC II' Täna kell 17.00 Hiiul!!!!

www.jkkalju.ee
Foorumis arutelu, uudistepoolel eelvaade!

NB! Red Bulli tydrukud jagavad mängul tasuta energiajooki!

HABE
06.05.07, 13:04
Kuuldavasti, siis täna Lounge Stereos tasuta Aljegokki fännidele ja, siis ühes koos Hiiu Staadionile!

Kalju Nõmme - Flora FC II' Täna kell 17.00 Hiiul!!!!

www.jkkalju.ee
Foorumis arutelu, uudistepoolel eelvaade!

NB! Red Bulli tydrukud jagavad mängul tasuta energiajooki!

Kalju suru flora vastu muru!!!
Peale mängu afterparty Kalju I ja Kalju III koos???

-RoMaRiO-
06.05.07, 13:13
Jah. Kõik täna kohale!

Kuno
06.05.07, 22:45
Jah. Kõik täna kohale!

mängupildi järgi oleks viik õiglasem olnud, see pennu oli nats kahtlane...

RaidoL
07.05.07, 01:42
kuidas meile satub koguaeg sama kohtunik
mõlemal korral on ta määranud mõtetus olukorras penalti

-Raul-
07.05.07, 01:49
Hakka või arvama, et ta annab selliseid pendlaid tagamõttega!

Eugen
07.05.07, 02:15
Poisid,mis te pabistate?
Tõmbame käimaaaa!!!!
Vaadates kuidas Hr.Pohlak värbab terullitöölisi,siis ma tean,et ükskord tuleb ka Härrade aeg.
Meie punktid on nagunii broneeritud ja no kui kohtunikest ka ükskord mehed saavad siis mängime nagu mees võrdsega ;)

RaidoL
07.05.07, 02:28
mängus ajas see närvidele et kui mees mehega mäng oli siis pool tiimi karjus et kuku kukuuu.
see flora on ikka küll:@

-Raul-
07.05.07, 02:38
Tuleb kohtunik Kuuse tegevus ühiskondlike ekspertide järelvalve alla võtta.
Järsku käib meie mängudel pendlate andmist harjutamas ja mujal ei julge piuksugi teha.

Kuno
07.05.07, 15:32
Aga mäng ise oli hea ja mis mulle VÄGA meeldis oli see, et FLORA fännid ennast kohale ajasid ja kõvasti kaasa elasid!

Erinevatel põhjustel seal hulgas ka see, et Kalju III mängis samal ajal Sportland Arenal liigamängu jäid Kalju fännide read seekord hõredaks, aga seda viga lubati järgmisel kahel kohtumisel parandada!!!!

Seega FC Flora II VS JK Kalju ja FC Flora Fännid VS JK Kalju Fännid järgmistel mängudel :)

I LIKE!!!!!

Eugen
07.05.07, 20:10
aga 80 pealtvaatajat küll nüüd ei olnud :D
Ma lugesin poolajal tribüünil 20 inimest

-RoMaRiO-
07.05.07, 20:22
aga 80 pealtvaatajat küll nüüd ei olnud :D
Ma lugesin poolajal tribüünil 20 inimest

Poolajal läksid kõik kuskile jooma. 20 küll nüüd ei olnud, 50 oli kindlalt. Aga jah inspektorid paraku eksivad koguaeg:D

Eugen
07.05.07, 20:40
No ega neid sinna väga juurdfe tekkinud,kui mäng uuesti pihta hakkas,aga see selleks.

RaidoL
07.05.07, 23:44
hea et inspektor platsil oleva 22 mängija märkimisega puuse ei pane

urmar
07.05.07, 23:44
Kurb number ikka küll see 80, mis tuleb välja, et kõvasti üle pakutud ka veel? Lihtsalt masendav. Kuna vahel olen teinud ka reaalaja ülekandeid, siis kõrvu on jäänud repliik: inspektor vaatas pilguga üle staadioni ja ütles, et umbes 80 inimest ning kaaslane kõrvalt oli nõus, kuid täiendas, et müüdi 37 piletit... Tegemist oli mingi Levadia mänguga Kadrioru staadionil. :(

-RoMaRiO-
07.05.07, 23:48
Kurb number ikka küll see 80, mis tuleb välja, et kõvasti üle pakutud ka veel? Lihtsalt masendav. Kuna vahel olen teinud ka reaalaja ülekandeid, siis kõrvu on jäänud repliik: inspektor vaatas pilguga üle staadioni ja ütles, et umbes 80 inimest ning kaaslane kõrvalt oli nõus, kuid täiendas, et müüdi 37 piletit... Tegemist oli mingi Levadia mänguga Kadrioru staadionil. :(

Levadia mängul saava alaealised ja penskarid tasuta sisse ka ju.

Amadeus
08.05.07, 18:51
EJL ametlikust protokollist võib lugeda, et viimases voorus võitis Nõmme Kalju Risto Kägo väravatest 2:1 Flora duublit. Flora eest lõi värava Kallaste :D

ei kommentaari ...

-RoMaRiO-
08.05.07, 19:02
EJL ametlikust protokollist võib lugeda, et viimases voorus võitis Nõmme Kalju Risto Kägo väravatest 2:1 Flora duublit. Flora eest lõi värava Kallaste :D

ei kommentaari ...

Nii oligi. Esialgne oli vale.

masturr
09.05.07, 09:58
Nii oligi. Esialgne oli vale.
no vat siis kui vahva:)

Kuno
12.05.07, 18:52
no vat siis kui vahva:)

Vahva on hoopis see, et buss väljub oma Valga poole kell 9 Stereo eest, kes tahab võib kaasa sõita ;)

aanvaller
13.05.07, 20:17
Kalju tahab veel Meistriliigasse pääseda?
Andge andeks,aga unistage edasi. VALGA FC WARRIOR - NÕMME JK KALJU 3:1 (1:0) LÕPPSEIS. Pigem usun, et Warrior saab uuesti ml'sse.
PS. Kui isegi duublitest jagu ei saa, mis siis ikka.
Positiivselt on aga Sillamäe kalev seal näidanud.
2. JK Sillamäe Kalev 11 8 2 1 16 : 10 26

lennat
13.05.07, 20:38
Sillamäe Kalevi jalgpallimeeskonna edu taga seisab Vähja Tiidu karvane käsi.

sosku
13.05.07, 20:54
Kalju tahab veel Meistriliigasse pääseda? PS. Kui isegi duublitest jagu ei saa, mis siis ikka.
Ma olen siin Kuno poste lugedes (vaata näiteks eelmist lehekülge) saanud aru, et minna küll tahetakse, aga on jäetud ütlemata millal. Ehk et meeskond pole veel valmis tõusmaks aste kõrgemale.

Chaqueta
13.05.07, 21:06
Kalju tahab veel Meistriliigasse pääseda?
Andge andeks,aga unistage edasi. VALGA FC WARRIOR - NÕMME JK KALJU 3:1 (1:0) LÕPPSEIS. Pigem usun, et Warrior saab uuesti ml'sse.
PS. Kui isegi duublitest jagu ei saa, mis siis ikka.
Positiivselt on aga Sillamäe kalev seal näidanud.
2. JK Sillamäe Kalev 11 8 2 1 16 : 10 26
Mis mõttes, kui isegi duublitest jagu ei saa? Levadia, TVMK, Flora jne duublid on väga tugevad.

aanvaller
13.05.07, 21:07
Mis mõttes, kui isegi duublitest jagu ei saa? Levadia, TVMK, Flora jne duublid on väga tugevad.

Aga 2015 tahate tulla meistriks. Tublid.
Eesmärgid peavadgi olema, ega muidu ei tuleks sittagi välja:rolleyes:

Chaqueta
13.05.07, 21:25
Aga 2015 tahate tulla meistriks. Tublid.
Eesmärgid peavadgi olema, ega muidu ei tuleks sittagi välja:rolleyes:
Elva ei taha midagi 2015 meistriks tulla:D Ma tahtsin seda öelda, et esiliiga on ikkagi päris tugev ja pole midagi nii kerge neid duubelmeeskondi võita, nagu sa mainisid.

Erko
13.05.07, 21:31
Lisaks saavad esiliigas ju mänguaega ka meistriliiga pallurid!

Kuno
15.05.07, 17:09
Minuarust on sellel aastal esiliiga tase kindlasti tugevam kui eelmisel aastal. Samas on Kaljul ka palju uusi mängijaid mille tulemusel pole hooaeg võibolla kõige kindlamini alanud. Küll, aga olen ma endiselt väha optimistlik ja hooaeg on veel pikk, mänge palju ees ja juulis on ehk mõni täiendus ka tulemas.

Liigume edasi nii hästi kui saame, eesmärgid on olemas ja küll me need ka täidame!

Aga pühapäeval toimub Stereos STEREO XCUP!
Eelvoorude ja play-offide vahele mahub ära ka ametlik rannajalgpalli hooaja avamine ning mäng JK Kalju - Maag Tammeka vahel, Hiiu Staadionil kuhu viib ja toob Stereo eest Buss!

HABE
15.05.07, 18:31
Minuarust on sellel aastal esiliiga tase kindlasti tugevam kui eelmisel aastal. Samas on Kaljul ka palju uusi mängijaid mille tulemusel pole hooaeg võibolla kõige kindlamini alanud. Küll, aga olen ma endiselt väha optimistlik ja hooaeg on veel pikk, mänge palju ees ja juulis on ehk mõni täiendus ka tulemas.

Liigume edasi nii hästi kui saame, eesmärgid on olemas ja küll me need ka täidame!

Aga pühapäeval toimub Stereos STEREO XCUP!
Eelvoorude ja play-offide vahele mahub ära ka ametlik rannajalgpalli hooaja avamine ning mäng JK Kalju - Maag Tammeka vahel, Hiiu Staadionil kuhu viib ja toob Stereo eest Buss!

+Kalju noored tulevad peale ning kindlasti mõne aasta pärast on neist mõni tegija. Kaljul on ju ka Kalju II ja Kalju III, kus palju tulevikutähti areneda saavad.

ja nii ongi
15.05.07, 23:05
kuidas meile satub koguaeg sama kohtunik
mõlemal korral on ta määranud mõtetus olukorras penalti

n2gin seda mille eest penalti andis ega see just k6ige säravam otsus ei olnud.

Kuno
19.05.07, 23:31
Homme, siis Kalju - Maag Tammeka ja enne Xcup Stereos koos rannajalgpalli hooaja avamisega! Super!

Kuno
20.05.07, 21:38
Päris hull lahing oli... :)

budu
20.05.07, 21:56
Päris hull lahing oli... :)

mis tulemus siis jäi?ise kysin ise vastan 1-1 siis ja sellega tõusis kalju 2kohale nende arvestuses kes tahavad meistriliigasse tõusta ja loodame et seda ka suudate kuna pole vaja mingit valgat sinna kellel peale nime pole selle linnaga midagi seotud.ja kui hetke ML tabelit vaadata siis saate ylemineku mängudel viljandiga rabeleda ja yks kord peab ka viljandi kukkuma

17
20.05.07, 22:10
Kui nüüd täpselt ML tabelit vaadata, siis üleminekumängud meiega. Aga see selleks.

budu
20.05.07, 22:12
Kui nüüd täpselt ML tabelit vaadata, siis üleminekumängud meiega. Aga see selleks.

see et ma teis ei maininud tähendab seda et parema meelega näeks teid jätkuvalt ML kuna teie ikka rohkem iseseisev klubi kui seda on flora heidikute klubi ehk siis viljandi või kahtled ise omades?

Aga Kaljule jõudu ja jaksu ka tulevikus ja tuleviku vastu kui vaja

sosku
20.05.07, 23:09
kui hetke ML tabelit vaadata siis saate ylemineku mängudel viljandiga rabeleda ja yks kord peab ka viljandi kukkuma
Eks me veel näeme, kes-kellega üleminekut mängima hakkab. Viljandil on seljataga rasked 8 järjestikust mängu tabeli ülemise poolega. Peale Florat ootab aga ees samapalju mänge (ja punkte) alumise poolega...

urmar
21.05.07, 01:52
pole vaja mingit valgat sinna kellel peale nime pole selle linnaga midagi seotud.ja kui hetke ML tabelit vaadata siis saate ylemineku mängudel viljandiga rabeleda ja yks kord peab ka viljandi kukkuma

Halb muidugi see, et liiga palju meeskondi tuleks Tallinnast Meistriliigasse.

Kuno
21.05.07, 10:32
Halb muidugi see, et liiga palju meeskondi tuleks Tallinnast Meistriliigasse.

1. Me oleme Nõmmelt ;)
2. Kes ütles, et me üleminekukoga meistriliigasse tõusta tahame? ;)
3. Praegu on veel väga vara ennustada kes kellega käib... Juuli ja Oktoobri vahele jääb see aeg kus üks või teine koht paika pannakse!

ROOTSI KUNN
21.05.07, 13:38
Täitsa korralik mäng Kaljult ,kus kaotusseisust tuldi lõuks välja.Mitt on muidugi taraan ja ilma temata poleks midagi teha.
No ja pikakoivalised valgetes põlvikutes piigad - juba üksi nende pärast tasub järgmiselegi mängule tulla!!
Kas Nõmme Kalju pole mõelnud omale klubi hümni või tunnusmeeloodiat leida?
Minu meelest sobi selleks suurepäraselt Flora fännide poolt lauldud maailma kuulus Henry Manchini meloodia ,multifilmist Roosa Panter.:)

Ilma naljata ! Sobib suurepäraselt klubi stiiliga ,kus kõike tehakse kerge huumoriga.

Kuno
21.05.07, 23:04
Täitsa korralik mäng Kaljult ,kus kaotusseisust tuldi lõuks välja.Mitt on muidugi taraan ja ilma temata poleks midagi teha.
No ja pikakoivalised valgetes põlvikutes piigad - juba üksi nende pärast tasub järgmiselegi mängule tulla!!
Kas Nõmme Kalju pole mõelnud omale klubi hümni või tunnusmeeloodiat leida?
Minu meelest sobi selleks suurepäraselt Flora fännide poolt lauldud maailma kuulus Henry Manchini meloodia ,multifilmist Roosa Panter.:)

Ilma naljata ! Sobib suurepäraselt klubi stiiliga ,kus kõike tehakse kerge huumoriga.

See roosapantri teema "sounds good" sa pead paar korda tulema ja ette laulma, siis saame edasi juba ise hakkama ;)

HABE
22.05.07, 22:42
See roosapantri teema "sounds good" sa pead paar korda tulema ja ette laulma, siis saame edasi juba ise hakkama ;)

Oleneb luidas välja hakkab tulema, kui ikka fännid ei oska siis on pisut jama, kõik on õpitav tegelikult aga 24 juuni peaks see igaljuhul selge olema.

Kuno
23.05.07, 18:41
Kes, siis Sillamäele pühapäeval kaasa tahab sõita?

pharmacon
24.05.07, 23:32
ärge karda, Tulge külla Sillamäele...!!!

väga ilus linn, väga kena neiudega =)

Kuno
25.05.07, 09:49
ärge karda, Tulge külla Sillamäele...!!!

väga ilus linn, väga kena neiudega =)

Now we talking! :D

maniaacos
25.05.07, 10:15
siis peaks juba täna minema äkki? :D

HABE
25.05.07, 22:09
Kui palju on esiliiga publiku rekord? Äkki keegi oskab öelda, sest peaks uue tegema ning seda võiks üritada
10 juunil, 17.00 Nõmme JK Kalju - FC Elva Hiiu kunstmuruväljak
mängul, Nõmme Kalju on palju huvitavat toonud viimasel ajal jalka publikule. Mis arvate????

Raivo19
25.05.07, 22:51
Mis on seekord tõmbenumbriks ja magnetiks,ilma milleta on publikurekordid mõeldamatud?!Nõmme Kalju on ju varsti selline suurus,et võiks omanimelise jaanipäevaõlle välja lasta!;)

Kuno
25.05.07, 23:46
Mis on seekord tõmbenumbriks ja magnetiks,ilma milleta on publikurekordid mõeldamatud?!Nõmme Kalju on ju varsti selline suurus,et võiks omanimelise jaanipäevaõlle välja lasta!;)

Publiku rekordi teeme 24 juunil kui Nõmme Kalju kohtub Brasiilia All Stars meeskonnaga!!!

HABE
26.05.07, 19:56
Publiku rekordi teeme 24 juunil kui Nõmme Kalju kohtub Brasiilia All Stars meeskonnaga!!!

aga tavalise liigamängu publiku rekordit tuleks ka uuendada.

Kuno
26.05.07, 23:42
aga tavalise liigamängu publiku rekordit tuleks ka uuendada.

Seda niikuinii :)

jots
27.05.07, 21:57
Mis on seekord tõmbenumbriks ja magnetiks,ilma milleta on publikurekordid mõeldamatud?!

Nõmme Kalju on leidnud oma nishi Norman Kägo näol, andke kodulehel teada millal ta mängu saab tuleks hea meelega seda tsirkust vaatama.

6 mänguga enda nina ees näha 6 kollast ja 3 punast .. väga osav.

Art1
27.05.07, 22:45
See peaks ilmselt Eesti tippmark olema.Selle venna etteastet tahaks küll näha,võib päris huvitavaks kujuneda.

rob156
27.05.07, 23:08
kuulge Nõmme kalju mehed.. võtke ennastükskord kokku!! tagant tulevad juba mingid könnid warrior ja välk

eestimees
27.05.07, 23:24
Nõmme Kalju on leidnud oma nishi Norman Kägo näol, andke kodulehel teada millal ta mängu saab tuleks hea meelega seda tsirkust vaatama.

6 mänguga enda nina ees näha 6 kollast ja 3 punast .. väga osav.

uskumatu. nii läheb kalju hea maine

10 tähemärkki

Kuno
27.05.07, 23:48
uskumatu. nii läheb kalju hea maine

10 tähemärkki

Kui see "NK" välja arvata, siis poisid mängisid super partii.. Olumets lõi viimasel minutil käärlöögi ja pall oli väravale VÄGA lähedal... Aga jah kümnekesi oli ikka jube raske... kuigi vaatamata sellele oli ka meil võimalusi. Vaiko mängis 30 minutit kinni seotud peaga ja pärast opereeriti tal putsa näost välja, ma ei tea mitu õmblust talle tehti, aga see oli ikka päris õudne...

Ütleks nii, et see polnud lihtne mäng vaid lahing!

17
27.05.07, 23:49
Ehk räägid veidi lähemalt Tammevälja õnnetusest? Ja kas Massa sõideti ka vigaseks, et nii vara vahetus?

HABE
28.05.07, 00:27
Kui see "NK" välja arvata, siis poisid mängisid super partii.. Olumets lõi viimasel minutil käärlöögi ja pall oli väravale VÄGA lähedal... Aga jah kümnekesi oli ikka jube raske... kuigi vaatamata sellele oli ka meil võimalusi. Vaiko mängis 30 minutit kinni seotud peaga ja pärast opereeriti tal putsa näost välja, ma ei tea mitu õmblust talle tehti, aga see oli ikka päris õudne...

Ütleks nii, et see polnud lihtne mäng vaid lahing!

Kas Kalju meestele tehti TIVOLIT vä? Ainult kahjuks seda mis Rakveres oli.

Kuno
28.05.07, 17:19
Ehk räägid veidi lähemalt Tammevälja õnnetusest? Ja kas Massa sõideti ka vigaseks, et nii vara vahetus?

Massa sai mängu alguses kohe mingi laksu sääremarja nii, et lonkas veel õhtul bussipealt mahatulles. ma arvan, et ta on paarmädalat raudselt Tivolis nüüd....
Ta meil ikka üks olulisemaid lülisi platsil...

Vaikole lennati jalgees näkku nii et korgid lõikasid pool nägu lõhki, 3 õmblust tehti hiljem, et nägu kokku jälle sobiks. Verise ja kinniseotud näeoga mängis 30 minutit mängust ja tõrjus palle nagu poleks midagi juhtunudki. Vaiks on Taraan 2 :D

Kägo sai oma kaardid seekord küll mängulises olukorras kuid siiski oma mängustiili tõttu ja siin pole midagi vaielda, lihtsalt kahju sest terve meeskond töötas nii hullult, et see viga tundus nagu laks jalaga perse kõigile.

Olen veendunud, et kui me poleks vähe,usse jäänud oleks vähemalt viik käes olnud.

Silver
06.06.07, 14:05
http://www.salinger.ee/?menuID=4

Silver
06.06.07, 14:06
Galeriisse on erinevaid pilte samuti lisatud.

http://jkkalju.ee/?mid=56

Silver
08.06.07, 12:31
Nii sõbrad, show must go on!

http://www.jkkalju.ee/index.php?module=news&id=96

http://www.jkkalju.ee/index.php?module=news&id=95

;)

marcello
08.06.07, 12:48
Nii sõbrad, show must go on!

http://www.jkkalju.ee/index.php?module=news&id=96

http://www.jkkalju.ee/index.php?module=news&id=95

;)

Normull
two thumbs up

ALEKOK
08.06.07, 13:40
Tore näha, et mõni meeskond tegeleb ka millegagi peale mänguprokokolli täitmise : )

malagar
08.06.07, 16:19
Lahe - paar brassi ananksid siinsele jalkale mõnusalt koloriiti juurde :)

gamer
08.06.07, 18:09
No loodame, et nad on teile parem abijõud, kui need eelmisel aastal Pärnus nähtud brassid. Noh medicore soomlaste taseme andsid välja, brasiillastele omasest tavapärasest mänguoskusest olid küll tüübid kaugel.

Kuno
08.06.07, 18:41
No loodame, et nad on teile parem abijõud, kui need eelmisel aastal Pärnus nähtud brassid. Noh medicore soomlaste taseme andsid välja, brasiillastele omasest tavapärasest mänguoskusest olid küll tüübid kaugel.

Ma ei tea kes seal Pärnus käisid, aga need 3 tüüpi kes praegu siin viibivad on üsna tihedad, eriti üks nendest. 16 Juuni peaks veel paar tüüpi ja treener saabuma, eks näeb, eks näeb :)

Erko
09.06.07, 00:50
Kuna Tulevik II on oma kodumängu Kaljuga ära pidanud, siis jääavad arvatavasti need brassid see aasta nägematta. Muidugi on see väga tervitatud, et selliseid asju tehakse. Tõesti toob natukene huvi juurde asjale.

Jeti88
09.06.07, 01:06
Kuna Tulevik II on oma kodumängu Kaljuga ära pidanud, siis jääavad arvatavasti need brassid see aasta nägematta. Muidugi on see väga tervitatud, et selliseid asju tehakse. Tõesti toob natukene huvi juurde asjale.

16.09.2007 14:00 Viljandi JK Tulevik II - Nõmme JK Kalju

Erko
09.06.07, 01:14
Ah kurat sul on õigus! Ma oma lolli mõistusega mõtlesin III liiga peale, kus ühe meeskonna kodus mängitakse korra. Muidugi muidugi. Siis ehk mul õnnestub neid siiski näha.

17
09.06.07, 01:22
Kas kusagil on öeldud, et brasiillased liituvad 100%-lise kindlusega? :p

Kuno
09.06.07, 11:19
Kas kusagil on öeldud, et brasiillased liituvad 100%-lise kindlusega? :p

Mis klubi see 100% kindlus on? Kindlusega nad ei liitu, aga kaljuga liituvad küll!

sanchez
09.06.07, 15:33
http://www.sloleht.ee/index.aspx?v=forum&subtopicID=54140#form

lugemist

Kuno
09.06.07, 16:01
Tulge, siis homme Nõmme Kaljule kaasa elama. Kell 17.00 Hiiu Staadionil vastaseks FC Elva

Raivo19
09.06.07, 18:49
Homme kohal...aga ha-ha-haa,kuidas sa siis Kindlust ei tea,see ju Vapruse duubel :D

PETSINHO
09.06.07, 19:16
Millal siis brasside esimesi etteasteid Kalju särgis näha võib ?

Raivo19
09.06.07, 19:23
Räägivad,et Jaanipäeval toimub Hiiul miskit sõprusmängu laadset...

PETSINHO
09.06.07, 19:32
Räägivad,et Jaanipäeval toimub Hiiul miskit sõprusmängu laadset...

All-star mängu tuleb kindlasti vaatama minna... aga ma siin mõtlesin,et millal Kalju koosseisus neid näha võib

U2
10.06.07, 00:47
Kuno ära siis neid staapi lase muidu ronaldod valmis :D

Kuno
10.06.07, 14:23
Kuno ära siis neid staapi lase muidu ronaldod valmis :D

;)

Aga loodetavasti esimesest juulist saab brasse kalju särkides näha.
24 juuni peaks ka kolm brassi kalju eest mängima.

HABE
10.06.07, 15:29
Kas Kalju mehed õpivad samba selgeks ja hakkavad tantsima palliga?

miau
10.06.07, 15:43
samba jääb ikka afterpartyle :D

Kuno
10.06.07, 15:43
Kas Kalju mehed õpivad samba selgeks ja hakkavad tantsima palliga?

Samba on ammu juba selge, nüüd on ainult vormistamise küsimus :D

RaidoL
10.06.07, 20:42
5:0 Kaljule Elva vastu
vaikost on kahju:S
2 mängu järjest jalaga näkku

Kuno
10.06.07, 20:50
5:0 Kaljule Elva vastu
vaikost on kahju:S
2 mängu järjest jalaga näkku

Ma ei tea mis jama see on, aga see sell oli ikka jalad ees lennanud ilma pallita... Väga halb...

-RoMaRiO-
11.06.07, 00:32
Hea mäng oli täna!

http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=97

miau
11.06.07, 02:56
Vaikol läks nihu jah.. Andrus tegi head sambat vahepeal, üldse oli nii, et elvakad said palli enamvähem ainult siis, kui outi läks :D hea töö

rob156
11.06.07, 23:20
mis Andrus tegi seal siis?
äkki keegi räägiks asjast:P

HABE
11.06.07, 23:40
mis Andrus tegi seal siis?
äkki keegi räägiks asjast:P

Huvi on aga näe, mängule ei jõua kohale, Ok, arusaadav, ega ise ka kõigile mängudele ei jõua kahjuks.

rob156
11.06.07, 23:42
Huvi on aga näe, mängule ei jõua kohale, Ok, arusaadav, ega ise ka kõigile mängudele ei jõua kahjuks.

ma elan pärnus:D:D:D
ega eriti ei jõua jah niimoodi ju;)

miau
12.06.07, 00:11
triblas nagu beckham :D või siis brasiillane ;)

rob156
12.06.07, 00:30
triblas nagu beckham :D või siis brasiillane ;)

aga päriselt??:P

keegi oskab öelda, kas mitt üldse trennis käib?

miau
12.06.07, 00:36
trennide kohta ma ei tea..

ja ma räägingi päriselt.. tegi igasugu trikke palliga vahepeal

artiklit saab ka mängu kohta lugeda
http://www.jkkalju.ee/index.php?module=news&id=97

rob156
12.06.07, 00:42
trennide kohta ma ei tea..

ja ma räägingi päriselt.. tegi igasugu trikke palliga vahepeal

artiklit saab ka mängu kohta lugeda
http://www.jkkalju.ee/index.php?module=news&id=97

kas ta tegi tööd kaa seal või passis niisama ja ootas palli nagu tavaliselt??

artiklit olen lugenud muidu:)

maniaacos
12.06.07, 10:28
kas ta tegi tööd kaa seal või passis niisama ja ootas palli nagu tavaliselt??

artiklit olen lugenud muidu:)

passisi ikka nagu tavaliselt, sa siis teda ei te ve? :D eks ta seal triblas jah nelja vastase vahel ja enamus kordi võeti muidugi pall ära, nagu tavaliselt, aga mõned korrad tegi päris ilusti jah ;)

ning ilmselt sul tuleb ikka tallinnasse kolida, kui teada tahad, mis siin kaljus sündima hakkab ;)

rob156
12.06.07, 14:01
passisi ikka nagu tavaliselt, sa siis teda ei te ve? :D eks ta seal triblas jah nelja vastase vahel ja enamus kordi võeti muidugi pall ära, nagu tavaliselt, aga mõned korrad tegi päris ilusti jah ;)

ning ilmselt sul tuleb ikka tallinnasse kolida, kui teada tahad, mis siin kaljus sündima hakkab

kuule jah.. paistab nii
siis saab privés kaa möllamas käia korralikult;)

ei ega ma tean küll jah, et ta passib viimased aastad lihtsalt platsil ja ootab palli:D

RaidoL
13.06.07, 01:06
andruse leivanumber oli see kui ta virutas 20 meetrilt putsa väravasse :D
putsa pani juba neljandal meetril pallist mööda :P

budu
13.06.07, 11:39
oot kui kaljusse tuleb 5 brassi sis kas nad võivad kõik koos ka platsil olla või peaks mitte euro liitu kuuluma mängijate kohta mingid piirnagud olema

Jeti88
13.06.07, 11:59
oot kui kaljusse tuleb 5 brassi sis kas nad võivad kõik koos ka platsil olla või peaks mitte euro liitu kuuluma mängijate kohta mingid piirnagud olema
ühel oli rootsi kodakondsus vms.

$$$
13.06.07, 12:40
16.30
16.30 Võistlusel on lubatud ühte võistkonda registreerida 4 (neli) välismängijat (kellel pole Eesti kodakondsust, Euroopa Liidu liikmesriigi kodakondsust, ega Eestis välja antud välismaalase passi). Ühes mängus tohib osaleda kolm (3) välismängijat.

Ehk kui ühel on Rootsi pass siis tohib tema + 3 veel mängida ja üks viiest ei tohi isegi varumees olla ;) .

rob156
13.06.07, 14:51
16.30
16.30 Võistlusel on lubatud ühte võistkonda registreerida 4 (neli) välismängijat (kellel pole Eesti kodakondsust, Euroopa Liidu liikmesriigi kodakondsust, ega Eestis välja antud välismaalase passi). Ühes mängus tohib osaleda kolm (3) välismängijat.

Ehk kui ühel on Rootsi pass siis tohib tema + 3 veel mängida ja üks viiest ei tohi isegi varumees olla ;) .

läheb kalju II mängima:D:D:D

Silver
13.06.07, 15:07
Mina olen aru saanud, et tuleb 5 brassi. Neli mängijat ja treener. ;)

budu
17.06.07, 20:35
Kaljul täna siis jälle tõsine saunapäev.loodame et mehed said nyyd väga puhtaks ja brasside lisandumisega suudetakse ennast ML kohale mängida.saunas võib kyll hea olla aga vaevalt just sellises

Erko
17.06.07, 20:43
No otsepääsu on nad küll maha maganud, aga kui nendest brassidest asja saab, siis ülemineku mängu koht peaks kindel olema.

rob156
17.06.07, 22:34
miks siis mitt 61. välja vahetati??
ei teinud midagi seal jah?

Kuno
18.06.07, 12:52
miks siis mitt 61. välja vahetati??
ei teinud midagi seal jah?

http://www.rannajalgpall.ee/index.php?menuID=9&newsID=222

Päev enne laupäeval võideti Pirital rannajalgpall ära, reedel mängisid osad poisid duubli eest MC Tallinna vastu mis samuti võideti ja Levadia vastu oli üldine otsus anda enamus põhimängijatele puhkust. Mitt võeti samuti välja, ta poleks selles mängus pidanud üldse platsile minema tegelikult. Kolmapäevaks kogume ennast TVMK vastu!

rob156
18.06.07, 16:04

Päev enne laupäeval võideti Pirital rannajalgpall ära, reedel mängisid osad poisid duubli eest MC Tallinna vastu mis samuti võideti ja Levadia vastu oli üldine otsus anda enamus põhimängijatele puhkust. Mitt võeti samuti välja, ta poleks selles mängus pidanud üldse platsile minema tegelikult. Kolmapäevaks kogume ennast TVMK vastu!

mitt kogus vormi siis?:P
ma lugesin jah, et päris hästi panite rannajalgpallis:P
tublid(Y)

ALEKOK
18.06.07, 16:19
Nägin ükspäev Õhtulehes Kalju vs Brasiilia All Starsi mängu reklaami. Vabandan kui kellelegi liiga teen, aga hetkel tundub et korralikult suudavad platsiväliselt midagi teha ja organiseerida ainult Tallinna Kalev ja Nõmme Kalju. Au ja kiitus neile :)

Kuno
18.06.07, 21:09
OLGE AJALOOLISE SÜNDMUSE TUNNISTAJAKS!
BRASIILIA JALGPALLIPÄEV, KÕIK RÜNDESSE!

Pühapäeval, 24. Juunil, algusega 16.00 toimub Hiiu Staadionil suur Brasiilia jalgpallipäev kus ehedaid jalgpallielamusi jagub nii noortele kui vanadele.
Nõmme muutub Rio De Janeiroks ja Hiiu staadionist saab Estadio Maracana!

Päeva esimese poole pühendavad Brasiilia treenerid ja mängumehed noortele vutihuvilistele. Algusega 16.00 toimub laste ja noorte Brasiilia jalgpalli show-treening, kus demonstreeritakse erinevaid Brasiilia jalgpallioskusi. Juhendajaks on Brasiilia treener Fredo Getulio Aurelio koos Brasiilia jalgpalluritega. Jalgpalli juurest ei puudu ka hea Brasiilia muusika, mis on osa Brasiilia jalgpallikultuurist. Kell 18.00 viiakse läbi noortele jalgpalluritele mõeldud kauglöökide võistlus Lotto auhindadele mida juhendavad Nõmme Kalju jalgpallurid Andrus Mitt ja Indro Olumets.

Päeva teine pool kulmineerub intrigeerivaks mõõduvõtuks. Kell 19.00 kohtub JK Nõmme Kalju esindusmeeskond Brasiilia All Stars võistkonnaga. Tegemist pole küll Brasiilia koondisega kuid väärikas vastaste All Star meeskond on siiski komplekteeritud põhjanaabrite erinevates liigades mängivatest Brasiilia jalgpalluritest. Nõmme Kalju eest teevad debüüdi võistkonna uued mängijad, samuti Brasiiljast pärit Alan Monken Arruda, Hudson Luis Silva de Souza, Jean Pierre Marques.

Jalgpallipidu veavad raadiojaama Energy FM (93.2) hommikuprogrammi staarid Madis Malk & Mark White. Kohale veereb ka Energy FM Mobile DJ, kus plaate keerutab DJ Mark Slavin. Vahepausidel annavad särtsu Nõmme Kalju tantsutüdrukud.

NB! Võtke kaasa pall ja hea tuju, Jaanipäeva võib ka Kaljuga tähistada!
Lisainfot ürituse kohta leiate kodulehelt: www.jkkalju.ee

Pilet lastele 25.- / Pilet täiskasvanutele 50.-

BRASIILIA JALGPALL
Brasiilia jalgpall on pälvinud maailmas suurt tähelepanu. Nende koondis on aastate jooksul olnud maailmatipus ning Brasiilia ja jalgpalli vahele saab selgelt tõmmata suure võrdusmärgi. Alates selle aasta juunist võime kirjutada veel ühe võrdusmärgi kohaliku JK Nõmme Kalju ja maagilise Brasiilia vahele! Nimelt on Jalgpalliklubi Nõmme Kalju otsustanud rikastada Eesti jalgpalli ja tuua oma meeskondale täienduseks juurde neli kogenud Brasiilia jalgpallurit. Lisaks mängijatele liitub klubiga juuni teisel poolel ka Brasiilia päritoluga treener!

BRASIILIA KOONDISE AJALUGU
Siinkohal tooks lugejani väikse kokkuvõtte Brasiilia jalgpalli ajaloost.
Brasiilia jalgpall sai alguse 19. sajandi lõpust Briti võõrtööliste eestvedamisel. Sajandivahetuseks moodustati kohalikud liigad Rio de Janeiros ja São Paulos. Esimene ametlik maavõistlus peeti 1914. aastal Buenos Aireses Argentinaga. Lõuna-Ameerika meistrivõistlustest võtab Brasiilia osa 1916. aastast. Maailmameistrivõistlustel osaleb Brasiilia alates 1930. aastast, kui toimusid esimesed tiitlivõistlused, kus koondis kukkus juba esimeses voorus konkurentsist välja. Sama kordus ka 1934. aastal, vaatamata selliste staaride nagu Leonidas da Silva ja Artur Friedenreichi osavõtule. 1938. aasta MM-il andis Brasiilia esimest korda märku tulevase hiilguse võimalikkusest. Poolfinaalis tuli alla vanduda Itaaliale. Brasiilia koondise kuldseks ajastuks võib nimetada aastaid 1950-1970, kui võideti kolm korda maaimameistritiitel. 1950. aastal jäi Brasiilia finaalis alla Uruguay'le. 1954. aastal Sveitsis jõudis koondis veerandfinaali, kus kaotas Ungarile. 1958. aastal tuli brasiilaste kauaoodatud triumf. Eesliiniga Garrincha, Vavá, Mario Zagalo ja Pelé purustati finaalis Rootsi tulemusega 5:2. 1962. aastal Tsiilis võideti peaaegu sama koondisega (vigastuse tõttu ei osalenud Pelé) uuesti MM-tiitel, alistades finaalis 3:2 Tsehhoslovakkia. 1966. aastal Inglismaal võistles Brasiilia uuenenud koosseisus ja langes juba esimeses voorus välja. 1970. aastal Mehhikos tuli Brasiilia kolmandat korda maailmameistriks ja omandas õiguse jätta Jules Rimet´ karikas alatiseks endale. 1970. aastate meeskonda peetakse kõigi aegade parimaks. Kaitseliin eesotsas Carlos Albertoga polnud eriti edukas, kuid koondise deviis "Kõik ründesse!" oli väga resultatiivne. Rünnakul säras Pelé, keda toetasid Jairzinho, Rivelinho ja Tastao. Pärast 1970. aastat tõusis Brasiilia uuesti vanale heale tasemele alles 24 aastat hiljem, kui 1994. aastal võideti MM-tiitel. Enne seda oli parimaks tulemuseks 1982. aasta MM, kui finaalis kaotati Zico, Socratese, Juniori ja Falcao osalusel Itaaliale. 1998. aasta MM-il oli Brasiilia kindel favoriit. Meeskond jõudis välja finaali, kus tuli aga 0:3 alla vanduda Prantsusmaale. 2002. aastal võitsid brasiillased viiendat korda maailmameistritiitli, saades finaalis 2:0 jagu Saksamaast, mõlemad väravad lõi Ronaldo (67 min. ja 79 min.).

BRASIILIA PARIMAD MÄNGIJAD LÄBI AEGADE:
Ademir - Careca - Didi - Dejalma Santos - Domingos - Dunga - Garrincha - Jairzinho - Kaká - Leônidas - Nilton Santos - Pelé - Rivaldo - Rivelino - Romario - Ronaldo - Socrates - Zico -

milkshake
18.06.07, 23:59
Nägin ükspäev Õhtulehes Kalju vs Brasiilia All Starsi mängu reklaami. Vabandan kui kellelegi liiga teen, aga hetkel tundub et korralikult suudavad platsiväliselt midagi teha ja organiseerida ainult Tallinna Kalev ja Nõmme Kalju. Au ja kiitus neile :)

Minu arvates teedki selgelt liiga just teistele, kes foorumis Kalju või Kalevi meeste kombel ei käi nii kõvasti trummi tagumas.

Ajax Lasnamäe oma staadioni avamisüritusega näitas, et neil on tahtmine olemas ning samuti korraldavad nemadki oma kodumängudel ennustusvõistlusi.

Tartu MaagTammeka on oma kodumänge Postimehes reklaamimas ning mängudele saavad klubisärki kandvad fännid tasuta sisse. Ka positiivne.

FC Flora on aga välja mõelnud selle vaheaja väravashow, kus saab ju päris korralikke auhinde võita. Lisaks kuu parima mängija valimine kodulehel.

Ehk tegelikult pingutavad ka teised klubid ning parim viis klubidele pingutuste eest tasumiseks on minna mängudele kohale, mitte foorumijuttude põhjal hinnanguid jagada. Vabandan, kui tegelikult oled aktiivńe mängudelkäija.

ALEKOK
19.06.07, 00:15
Minu arvates teedki selgelt liiga just teistele, kes foorumis Kalju või Kalevi meeste kombel ei käi nii kõvasti trummi tagumas.

Ajax Lasnamäe oma staadioni avamisüritusega näitas, et neil on tahtmine olemas ning samuti korraldavad nemadki oma kodumängudel ennustusvõistlusi.

Tartu MaagTammeka on oma kodumänge Postimehes reklaamimas ning mängudele saavad klubisärki kandvad fännid tasuta sisse. Ka positiivne.

FC Flora on aga välja mõelnud selle vaheaja väravashow, kus saab ju päris korralikke auhinde võita. Lisaks kuu parima mängija valimine kodulehel.

Ehk tegelikult pingutavad ka teised klubid ning parim viis klubidele pingutuste eest tasumiseks on minna mängudele kohale, mitte foorumijuttude põhjal hinnanguid jagada. Vabandan, kui tegelikult oled aktiivńe mängudelkäija.

Vat, ei tulnud kohe meelde mitmete klubide ponnistused. Olen küll aktiivne mängudelkäija, kuigi viimased poolteist kuud pole mitte kuidagi jõudnud.

Kuno
19.06.07, 02:34
Vat, ei tulnud kohe meelde mitmete klubide ponnistused. Olen küll aktiivne mängudelkäija, kuigi viimased poolteist kuud pole mitte kuidagi jõudnud.

24'ndal saad viga parandada ;)

mahagon
19.06.07, 11:35

Kahju et Kaljus selline suhtumine on (tugevate vastu lahja satsiga). Teisest küljest saan klubist aru, et eks ta üks peaga vastu seina jooksmine on. Aga vahel on seinas mõni nõrk koht ja müür kukub kolinal kokku.
Jama on, et potensiaalne ML-i sats eelistab rannavutti liigavutile.

ballack
19.06.07, 12:06

kalju ja kalev teevad jah väga head tööd selles valdkonnas ja kiitus neile.

RaidoL
19.06.07, 12:29
Levadia 2 - Jk Kalju 7:0 :S
http://www.fclevadia.ee/dyna/site/cgi/galleryest?get=0b2134#gallery
sobrasin netis ja leidsin pilte

Jasper
19.06.07, 12:35
Levadia 2 - Jk Kalju 7:0 :S
http://www.fclevadia.ee/dyna/site/cgi/galleryest?get=0b2134#gallery
sobrasin netis ja leidsin pilte

See (http://www.fclevadia.ee/dyna/site/cgi/galleryest?get=c2288#gallery) on klassika.

RaidoL
19.06.07, 12:40
see on hea pilt rsk küll jah:D

Silver
19.06.07, 15:31
Brasiilia ürituse klipp.

http://www.jkkalju.ee/designfiles/K6ik_R%9fndesse_master.mp3

Silver
19.06.07, 15:57
Flaiku:

http://www.jkkalju.ee/kaljubrasiilia.jpg

17
19.06.07, 15:58
See (http://www.fclevadia.ee/dyna/site/cgi/galleryest?get=c2288#gallery) on klassika.

Kes see kõva löögiga kutt on?

-RoMaRiO-
19.06.07, 15:59

Gert Nool

10 märki

rob156
19.06.07, 19:49

mitt lööb kõvemin!?

Warren
19.06.07, 21:49
mitt lööb kõvemin!?

Ei löö. Olen mõlemaga palli tagumas käinud ja ausalt-Gert lööb ikka tugevamini.

Ramm
20.06.07, 16:17
http://www.postimees.ee/200607/esileht/sport/267654.php

Vot siis..

Raivo19
20.06.07, 19:55
Veel eelmine aasta oli madalamates liigades selline kord,et duubelvõistkonnas saadud karistus kõrgemale liigale ei kandunud ja vastupidi.Näit.kolmas ja neljas liiga olid täiesti kaks eri asja ses suhtes,said ühes mängukeelu,võisid teises ikka edasi pallida.Ma täpset reeglistikku ei tea selle kohta praegu,aga kas midagi on muudetud?Vaevalt Kaljuski keegi teadis...väga mage värk,Elvast oldi kenasti üle.

sosku
20.06.07, 20:02
Teises liigas kehtis see mängude vahelejätmise reegel ka eelmisel hooajal. See, et Kalju-II siiis 3.-s mängis, pole vabandus. Aga, noh juhtub ikka.

-RoMaRiO-
20.06.07, 22:50
Super. 6:2 võit. No igati võimas mäng, vaieldamatult Kalju selle hooaja parim. TVMK kaitseliin oli Miti vastu ikka täiesti abitu ja Savitskil oli kah hea päev :D

lullu9
20.06.07, 22:55
Veel eelmine aasta oli madalamates liigades selline kord,et duubelvõistkonnas saadud karistus kõrgemale liigale ei kandunud ja vastupidi.Näit.kolmas ja neljas liiga olid täiesti kaks eri asja ses suhtes,said ühes mängukeelu,võisid teises ikka edasi pallida.Ma täpset reeglistikku ei tea selle kohta praegu,aga kas midagi on muudetud?Vaevalt Kaljuski keegi teadis...väga mage värk,Elvast oldi kenasti üle.
Kuno oli helistand jalgpalliliitu ja kysinud kaartide kohta öeldi et kõik on korras nii et see on kyll kivi nende kapsaaeda

urmar
20.06.07, 23:05
Kuno oli helistand jalgpalliliitu ja kysinud kaartide kohta öeldi et kõik on korras nii et see on kyll kivi nende kapsaaeda

Ma ei ole sellega nõus, et jalgpalliliit peab teadma, mis seisus on kõikide klubide duublite jne. mängijate mänguõigused. Ilmselt oli Tammo registreeritud duublisse, vähemalt hooaja alguses oli justkui nii. Nende liigadevaheliste kaartidega peavad küll klubid ise hakkama saama. Küll Ajax ka üks kord oma vitsad saab, neil mängivad ju II liigas pidevalt MLi nooremad mängijad. Ja kaarte neil juba jagub. Aga siiamaani on puhtalt pääsenud.

Jeti88
20.06.07, 23:08
Ma ei ole sellega nõus, et jalgpalliliit peab teadma, mis seisus on kõikide klubide duublite jne. mängijate mänguõigused.
siis EJL nii ütlebki, et pole nende asi. Mitte ei hakka valetama et kõik on ok.

Eugen
20.06.07, 23:18
Super. 6:2 võit. No igati võimas mäng, vaieldamatult Kalju selle hooaja parim. TVMK kaitseliin oli Miti vastu ikka täiesti abitu ja Savitskil oli kah hea päev :D

Kui ma Käärile helistasin ja küsisin,et kuidas pingil on,siis vastas ta,et ta kodus TV ees ja limpsib õlut.Ei tea kuidas ta kolli veel lõi?:D

-RoMaRiO-
20.06.07, 23:22
Kui ma Käärile helistasin ja küsisin,et kuidas pingil on,siis vastas ta,et ta kodus TV ees ja limpsib õlut.Ei tea kuidas ta kolli veel lõi?:D

Palm lõi tegelt selle :)

urmar
20.06.07, 23:41
siis EJL nii ütlebki, et pole nende asi. Mitte ei hakka valetama et kõik on ok.

Kui Tammo on Kalju II mängija, siis oligi Kalju põhimeeskonnaga kõik okei.

Kuno
20.06.07, 23:52
Ma ei ole sellega nõus, et jalgpalliliit peab teadma, mis seisus on kõikide klubide duublite jne. mängijate mänguõigused. Ilmselt oli Tammo registreeritud duublisse, vähemalt hooaja alguses oli justkui nii. Nende liigadevaheliste kaartidega peavad küll klubid ise hakkama saama. Küll Ajax ka üks kord oma vitsad saab, neil mängivad ju II liigas pidevalt MLi nooremad mängijad. Ja kaarte neil juba jagub. Aga siiamaani on puhtalt pääsenud.

Oota, aga mis asi see jalgpalliliit, siis tegelikult on kui nad ei pea teadma? Kes, siis peaks? Kui ma pole kindel ja helistan kolm päeva enne mängu liitu ja küsin konkreetse mängija kohta infot ja kui mulle öeldakse, et kõik on ok ja pärast öeldakse, et liit ei vastuta, siis tekib tegelikult küsimus, et kuhu kurat ma, siis helistama peaks? Eesti Presidendile või?

Eugen
21.06.07, 00:04
Ega kui Elva kuidagi punkte ei saa,siis kuidagi ikka saab

urmar
21.06.07, 00:23
Oota, aga mis asi see jalgpalliliit, siis tegelikult on kui nad ei pea teadma? Kes, siis peaks? Kui ma pole kindel ja helistan kolm päeva enne mängu liitu ja küsin konkreetse mängija kohta infot ja kui mulle öeldakse, et kõik on ok ja pärast öeldakse, et liit ei vastuta, siis tekib tegelikult küsimus, et kuhu kurat ma, siis helistama peaks? Eesti Presidendile või?

Nojah, aga peale helistamist jättis ta ju 2 päeva hiljem mängu rakverega vahele, see oli teil ju teada, et ta kohe mängida ei tohi. Edasine reegel, et peab veel 36 tundi ootama, oleks ka pidanud meeles olema. Eriti sellistel meeskondadel, kes pidevalt kasutavad eri liigade mängijaid erinevates meeskondades.

Amadeus
21.06.07, 00:42
Nojah, aga peale helistamist jättis ta ju 2 päeva hiljem mängu rakverega vahele, see oli teil ju teada, et ta kohe mängida ei tohi. Edasine reegel, et peab veel 36 tundi ootama, oleks ka pidanud meeles olema. Eriti sellistel meeskondadel, kes pidevalt kasutavad eri liigade mängijaid erinevates meeskondades.

loll vabandus. kui ikka küsitakse konkreetse mängija ja konkreetse mängu kohta, siis peab EJL andma adekvaatset informatsiooni. või kui seda pole siis nii ütlemagi - meie ei tea uurige ise välja. aga mitte ütlema, et on ok ja siis hiljem avastama, et oih, ikkagi ei oleks tohtind mängida.

urmar
21.06.07, 01:01
loll vabandus. kui ikka küsitakse konkreetse mängija ja konkreetse mängu kohta, siis peab EJL andma adekvaatset informatsiooni. või kui seda pole siis nii ütlemagi - meie ei tea uurige ise välja. aga mitte ütlema, et on ok ja siis hiljem avastama, et oih, ikkagi ei oleks tohtind mängida.

Olgu pealegi, see teema ei kuulu minu kompetentsi ja ma ei hakka enam targematega sellel teemal vaidlema. Tuupige reeglid pähe, kui ilma ekstsessideta mängida tahate.

ALEKOK
21.06.07, 01:05
Jälle..Urmar sa oled küll EJL kaitseingel.

kaups
21.06.07, 10:53
Jälle..Urmar sa oled küll EJL kaitseingel.

:D :D :D :D

Kuno
21.06.07, 11:05

Kuna me ei olnud kindlad, siis helistasin jalgpalliliitu ja usaldasin liidu vastust. Miks ei peaks ma uskuma mida mulle liidust öeldakse? Nüüd olen muidugi targem, aga hind oli 3 punkti.

Ja seda ütlen ka, et võttes kaljult 3 punkti ajate te meid lihtsalt närvi ja me võtame tagasi 30!

Martin
21.06.07, 12:13
Võttes arvesse ka Piirojaga toimunut, siis kõik see näitab EJLi täielikku ebaprofessionaalsust. Mis pole loomulikult teab kui hull, sest meie jalgpallgi ongi selline. Kuid juhtorganilt võiks ju teenäitaja rolli loota, kahjuks pole see aga vist võimalik.

ballack
21.06.07, 12:41
ja me võtame tagasi 30!

hmm...see on huvitav. kuidas 30 punkti saate siis?

Maekas
21.06.07, 12:43
hmm...see on huvitav. kuidas 30 punkti saate siis?

Pakun, et võidavad 10 mängu.

ballack
21.06.07, 12:53
Pakun, et võidavad 10 mängu.

seda tahaks näha. väga ebareaalne ei ole aga siiski eriti palju ei ole usku sellesse.

Maekas
21.06.07, 13:01
Noo, praegu on 16 mängust 4 võitu. Mängida on jäänud 20 mängu ning nendest pooled võita on isegi küllaltki reaalne. Palju sõltub muidugi sellest, kui ruttu brassid muu meeskonnaga hästi kokku hakkavad mängima.

plekkpurk
21.06.07, 13:13
Noo, praegu on 16 mängust 4 võitu. Mängida on jäänud 20 mängu ning nendest pooled võita on isegi küllaltki reaalne. Palju sõltub muidugi sellest, kui ruttu brassid muu meeskonnaga hästi kokku hakkavad mängima.

kui vaadata, mida tegi Tammega brass , ja ta oli veel meistriliiga "tasemega". kuidagi vähe usku on sellisesse asja. miks peaks tulema mänguoskaja mängumees brasiiliast eesti ESILIIGASSE? võib-olla on mingid toredad tööpakkumised või asjad, mida ma ei tea.. aga sellised asjad ei ole ikkagi väga loogilised.. aga samas.. loogika ei olegi peamine asi..

ballack
21.06.07, 13:42

jah ei pannud tähele algul et ei ole veel poolepeale jõudnud asi. aga mul on kahtlusi ikkagist: treener+4 mängijat brassid....ma kardan seda et treener hakkab neid brasse rõhuma et need üritaks mängu ära teha oma tehnikaga mitte meeskonnamänguga. aga noh eks näeb kuidas läheb.

plekkpurgile niipalju et see üks brass kes rootsi kodakondsusega on saab veel aru ja on väga reaalne et võib eestisse esiliigasse mängima tulla. teiste brasside kodakondsuse, elukoha jne kohta ei tea midagi. kui teised tulid brasiiliast eestisse siis on jah veits kahtlane see siia eestisse tulek.

plekkpurk
21.06.07, 13:50
jah ei pannud tähele algul et ei ole veel poolepeale jõudnud asi. aga mul on kahtlusi ikkagist: treener+4 mängijat brassid....ma kardan seda et treener hakkab neid brasse rõhuma et need üritaks mängu ära teha oma tehnikaga mitte meeskonnamänguga. aga noh eks näeb kuidas läheb.

plekkpurgile niipalju et see üks brass kes rootsi kodakondsusega on saab veel aru ja on väga reaalne et võib eestisse esiliigasse mängima tulla. teiste brasside kodakondsuse, elukoha jne kohta ei tea midagi. kui teised tulid brasiiliast eestisse siis on jah veits kahtlane see siia eestisse tulek.

nojah.. aga miks peaks brasiilia mängumehed tulema liigasse, kus antakse valede mängijate kasutamise eest keskmiselt aastas 10 mängu ära.. kus tase on.. noh. maailma mastaabis.. väga nõrk.. mis neid siia meelitab? töökoht ja palk ehk? maksab tõesti nõmme kalju esiliigas brassidele korralikku palka`? või pakub tööd baaris? lihtsalt oleks huvitav teada ja siis seda kõike mõista :)

Jeti88
21.06.07, 13:52
nojah.. aga miks peaks brasiilia mängumehed tulema liigasse, kus antakse valede mängijate kasutamise eest keskmiselt aastas 10 mängu ära.. kus tase on.. noh. maailma mastaabis.. väga nõrk.. mis neid siia meelitab? töökoht ja palk ehk? maksab tõesti nõmme kalju esiliigas brassidele korralikku palka`? või pakub tööd baaris? lihtsalt oleks huvitav teada ja siis seda kõike mõista :)

palga eest hoolitseb mingi supermarket vms:D

PraS
21.06.07, 13:55
kui vaadata, mida tegi Tammega brass , ja ta oli veel meistriliiga "tasemega". kuidagi vähe usku on sellisesse asja. miks peaks tulema mänguoskaja mängumees brasiiliast eesti ESILIIGASSE? võib-olla on mingid toredad tööpakkumised või asjad, mida ma ei tea.. aga sellised asjad ei ole ikkagi väga loogilised.. aga samas.. loogika ei olegi peamine asi..

Too brass oli ehe näide mismoodi tuleb luttida vastaseid, kuid kahjuks polnud tal vastavaid sõpru väljakul kes oleksid tema tehnilisusest kasu ka saand. Mäeltan mängu Flora vastu, kus ta omas keskväljal kõiki, kuid kahjuks oli toona ees mänginud Tiirik või Konsa temas valgusaasta kaugusel koguaeg ning too tõmmu poiss oli sunnitud tagasi söötma oma kaitsjatele. Mujal maailmas on vast riigi jalgpallitöötajad ka vähe pädevamad. Pole ma kuulnud et siukest paska isegi koondisele on suudetud mujal maailmas keerata. Rääkimata siis veel koduliigast.

lorenzo
21.06.07, 14:04
jteiste brasside kodakondsuse, elukoha jne kohta ei tea midagi. kui teised tulid brasiiliast eestisse siis on jah veits kahtlane see siia eestisse tulek.

aga miks on kahtlane? kui meeste tase ei anna näiteks Portugali liigat välja ja mujal pole sobilikku keeleruumi või brasiillasest treenerit ees, siis miks mitte tulla Eestisse. palgad ju Brasiilias on väiksed. keskmine palk on 200-300 eurot. ja kuna mängijaid Brasiilias palju, siis on ikka väga raske saada mõnda klubisse seal mängima proffina. arvestada tuleb ka sellega, et enamus mustanahalisi pallureid Brasiiliast, nagu ka Ronaldinho ja Ronaldo jne, on pärit favelast ehk agulist, kus on ikka väga raske elu. valgenahalised, nagu Kaka, on pärit normaalsest elukeskkonnast. ja need favela-noored on suht madala haridusega ja ka see paneb piirid minna kusagile teise keelekeskkonda. seepärast ongi metsikult brasse siin Portugalis ja ka Hispaanias. staaridel pole muidugi probleemi minna suvalisse riiki pallima

Silver
21.06.07, 14:07
Päris hea on vaadata Ballacki sõnavõttu. Mees ei tea jälle millest räägib ning mis põhiline, faktid on endiselt paigast ära. Mis paneb sind igasuguseid asju oletama ja sõna võtma nendes kohtades, mis ei puutu üldse sinusse ja mille kohta sul pole mitte mingisugust adekvaatset infot?

Mis puutub PraSi räägitud brasiillasesse, kes kunagi Tammekas mängis, siis see mees oli tegija. Tõsi jutt, väga korralik tehnika, hea pallitunnetus ning väljakunägemine. Parim mängija meeskonnas kohe kindlasti. Tihtipeale tehti tema vastu päris robustseid vigu, mis tingis ka erinevate vigastuste tekke. Mehe täielik potentsiaal jäi Eestis saavutamata..

Mis puutub selle sama brassi tegemistesse praegu, siis vahepeal sahistati, et ta on Eestimaale tagasi tulemas. Jutud liikusid, et isegi Kalevis olevat mees käinud, rääkimata Tartust läbi hüppamisest. Kui tõsi see kõik on, seda kahjuks öelda ei oska.

Jalgpalliliidu prohmaka kohta pole mul midagi öelda. Ilge debiilsus, kui niimoodi punkte käest ära võetakse. Inimlik oleks vähemalt oma viga tunnistada, mitte klubi kaela kõik ajada. Kui praegu Kalju ründaks Liitu, siis tekiks olukord, kus "soosing" kaoks ning suhted EJL ei jääks samaks. Kes seda üldse tahaks? Pärast on probleeme noortesatsidega jms. Ühesõnaga peaga vastu seina jooksmine. Mõnel mehel liidus peaks olema piisavalt mõtteainet. Kui ikka ei oska seda tööd, siis ei tasu seda ka teha. Olen surmkindel, et enamikul liidus töötavatest inimestest pole õrna aimugi, mis ja kus reeglistikus midagi kirjas on. Kui ma mõnele natukene rohkem liiga tegin, siis palun vabandust. ;)

PraS
21.06.07, 14:10
Samas kui ma ei eksi, siis oli see brass just see, kes Tammekal liiga kõrgemale aitas tõusta? Üleminekumängus tegi päris korraliku partii ning isegi skooris vist? Igaljuhul man of the match oli ta küll.

Mina mäeltan jälle teistpidi, et ta mängis tollel esimesel ML hooajal ning tol hooajal läks üldse Kure üleminekut mängima.

Martin
21.06.07, 14:13
Oi, sillu-sillu. Ma olen sul ju MSNis olemas. Brass tuli siis, kui Tammeka oli juba meistrliigas. Ja üleminekut Tammeka ei mänginud.

Et mõni mees jõudis ette, siis paar linki Gomesi kohta:
http://www.postimees.ee/270405/tartu_postimees/sport/163904.php <---- Tammeka vutiklubi saab lisa Brasiiliast
http://www.postimees.ee/150805/esileht/sport/171374.php <-- Brasiillase laitmatu tehnika tekitab imetlusohkeid

Silver
21.06.07, 14:16
Oi, siis jooksis mu m&#228;lu k&#252;ll v&#228;ga valusalt kokku. Ei tea, kuidas ma seda eksimust n&#252;&#252;d kompenseerida v&#245;iksin? Sorry, minu kala. :)

PS. Kalju teemasse kah, uue treeneri trennid juba k&#228;ivad. Kes huvi tunneb v&#245;ib Hiiule vaatama tulla. ;)

plekkpurk
21.06.07, 14:20
Oi, sillu-sillu. Ma olen sul ju MSNis olemas. Brass tuli siis, kui Tammeka oli juba meistrliigas. Ja üleminekut Tammeka ei mänginud.

Et mõni mees jõudis ette, siis paar linki Gomesi kohta:
http://www.postimees.ee/270405/tartu_postimees/sport/163904.php <---- Tammeka vutiklubi saab lisa Brasiiliast
http://www.postimees.ee/150805/esileht/sport/171374.php <-- Brasiillase laitmatu tehnika tekitab imetlusohkeid

laitmatu tehnika? oleneb muidugi, kui kriitiliselt vaadata.. aga siiski.. minu paar mängu, mida ma olen näinud, kus brass mängis.. ei jätnud väga head muljet temast.. aga ega ma hakkagi maha tegema teda.. lihtsalt huvitav ja eksootiline asi eestis.. hea või halb mängija.. aga brasside eestisse tuleks vist kahju küll ei teeks.. kui mängida ei mõista, siis tehnikat on küll õpetada eestlastele :)

17
21.06.07, 15:21
2 aastat tagasi n&#228;gin 2x seda braasikat, v&#228;ljakul k&#252;ll millegi erilisega silma ei paistnud..

urmar
21.06.07, 15:22
Kuna me ei olnud kindlad, siis helistasin jalgpalliliitu ja usaldasin liidu vastust. Miks ei peaks ma uskuma mida mulle liidust öeldakse? Nüüd olen muidugi targem, aga hind oli 3 punkti.

Ja seda ütlen ka, et võttes kaljult 3 punkti ajate te meid lihtsalt närvi ja me võtame tagasi 30!

Ikkagi ei ole ma nõus, et EJL on ainusüüdlane. No põhimõtteliselt võib ju veidi süüd ka meile ajada, aga põhiline on ju see, et kuskil on vist kirjas ka, et klubi peab ise oma kaartidega korrektne olema. Konkreetse näite puhul oli ju lihtne rakendada seda 36 tunni reeglit. Kui see kaotus Kalju paremini mängima paneb, siis see on ju igati tervitav! Ausalt. Tähendab, rohkem trahve ja parem mäng. ;)

ballack
21.06.07, 15:52
P&#228;ris hea on vaadata Ballacki s&#245;nav&#245;ttu. Mees ei tea j&#228;lle millest r&#228;&#228;gib ning mis p&#245;hiline, faktid on endiselt paigast &#228;ra. Mis paneb sind igasuguseid asju oletama ja s&#245;na v&#245;tma nendes kohtades, mis ei puutu &#252;ldse sinusse ja mille kohta sul pole mitte mingisugust adekvaatset infot?

&#252;tle mis faktid on paigast &#228;ra? kas siis ei tulegi brasiillasi? terava kritiseerimise asemel v&#245;iksid parandusi teha v&#245;i kuidas? vaataksid &#228;kki selle teema postitusi numbritega 1109, 1110 ja 1112 (viimane neist veel sinu postitus) - nendel minu jutt p&#245;hineski.
kui sa m&#245;tled seda m&#228;ngimata m&#228;ngude arvu siis seal ma jah eksisin kuna teadsin k&#252;ll palju m&#228;ngitud on aga ei arvutanud kas on t&#228;pselt poolepeal v&#245;i mitte vaid vaatasin &#252;ldpilguga et umbes poolepeal.

mis mind paneb &#252;ldse s&#245;na v&#245;tma? mina avaldan esiteks oma arvamust nii nagu k&#245;ik teised. kui sa v&#228;idad et mul polnud adekvaatset infot siis polnud ka sinul kuna sinu postitus oli &#252;ks neist mille p&#245;hjale ma toetusin. et ei tohi mitte midagi r&#228;&#228;kida selle kohta mis mind ei puutu - hmm....las me n&#252;&#252;d m&#245;tleme. t&#245;esti ma ei ole ei kalju f&#228;nn ega t&#246;&#246;taja ega m&#228;ngija ja seet&#245;ttu see t&#245;esti ei puutu minusse, aga &#228;kki sina siis l&#245;petaksid postitamise &#228;ra siis absoluutselt k&#245;ikidesse teistesse teemadesse kuna see ei puutu ju sinusse (sa ei ole nende m&#228;ngija, t&#246;&#246;taja ega f&#228;nn ju)? nende alla m&#245;tlesin k&#245;iki teisi klubisi. ai, natuke ikka puutub aga seda v&#228;he - kodukandi klubi. aga kas siis edaspidi saavad siia kirjutada ainult need keda see palju puudutab et teised ei tohigi s&#245;na v&#245;tta ega arvamust enam avaldada? kui on nii siis v&#245;iksite teha ju privaatfoorumi mitte siin avaliku asja kuhu k&#245;ik postitada saavad ;)

p&#228;riselus ei ole sa mitte midagi sellist mulle &#246;elnud nagu see lause sult praegu tuli, kas on v&#228;ike vimm v&#245;i kadedus sees et ma olen flora f&#228;nn mitte n&#245;mme kalju f&#228;nn v&#245;i (vastavalt kodukohale siis)?

ahjaa ja lisaks veel et see on minu arvamus mis ma brasiillaste kohta &#252;tlesin kuna nende m&#228;ngustiili r&#245;hk on rohkem individuaalsusel ja sellest vastavalt ka oletasin. ma ei &#246;elnud et see t&#228;pselt nii on kalju m&#228;ngudes aga lihtsalt V&#213;IB nii minna (palju palju suurem t&#245;en&#228;osus kui eestlaste v&#245;i sakslaste v&#245;i taanlaste v&#245;i kelle iganes teisega). kas nad kaljusse ei toodud mitte taseme t&#245;stmise ja silmailu (tehnika) p&#228;rast? kui toodi siis kas mitte ei l&#228;he rohkem individuaalse m&#228;ngu poole mitte meeskonnat&#246;&#246; juurde?

&#228;ra n&#252;&#252;d j&#228;lle nii teravalt vasta ;)

Kaarel
21.06.07, 16:48
Nagu ma aru saan, siis seisneb siis on küsimus selles, kas Kalju pidi saama EJL-lt infot kehtivate mängukeeldude kohta või mitte. Eesti Meistri- ja Esiliiga juhendis 2007. a kohta (http://jalgpall.struktuur.ee/vvfiles/d/d1a3bd6792771b2c247332d7fdf305ff.msword) on sellline situatsioon tegelikult ju reguleeritud.

Artikkel 3 EJL Organisatsioon

/.../

EJL kohustused

3.06 EJL tagab oma kohustuste täitmise vastavalt käesolevale juhendile.

/.../

Artikkel 20 Kollased ja punased kaardid

/.../

20.06 EJL ei informeeri võistkondi diskvalifitseeritud mängijatest, kui karistused tulenevad automaatselt juhendist. Soovi korral annab EJL võistluste osakond sellekohast suusõnalist informatsiooni. Distsiplinaarkomisjoni otsused edastatakse võistkondadele kirjalikult.

Eks igaüks otsustagu ise, kellel on õigus ja kellel mitte.

marcello
21.06.07, 17:23
Ikkagi ei ole ma n&#245;us, et EJL on ainus&#252;&#252;dlane. No p&#245;him&#245;tteliselt v&#245;ib ju veidi s&#252;&#252;d ka meile ajada, aga p&#245;hiline on ju see, et kuskil on vist kirjas ka, et klubi peab ise oma kaartidega korrektne olema. Konkreetse n&#228;ite puhul oli ju lihtne rakendada seda 36 tunni reeglit. Kui see kaotus Kalju paremini m&#228;ngima paneb, siis see on ju igati tervitav! Ausalt. T&#228;hendab, rohkem trahve ja parem m&#228;ng. ;)

koomik
Liit on ju see koht kus peaks saama adekvaatset infot kaartide kohta.
M&#245;ned aastad tagasi ei suudetud mulle telefoni teel midagi &#246;elda,&#246;eldi,et saadame faksi.&#220;tlesin,et m&#228;nguni on kaks p&#228;eva,saatke v&#245;imalikult kiiresti.
Faks tuli teisip&#228;eval alles,m&#228;ng oli eelmisel laup&#228;eval.
Aastatega pole midagi muutunud,tuleb v&#228;lja.
Piiroja,n&#252;&#252;d esiliiga-te ise ei leia juba,et teil on m&#245;ni vale inimene t&#246;&#246;l?

Kuno
21.06.07, 17:27
Ikkagi ei ole ma nõus, et EJL on ainusüüdlane. No põhimõtteliselt võib ju veidi süüd ka meile ajada, aga põhiline on ju see, et kuskil on vist kirjas ka, et klubi peab ise oma kaartidega korrektne olema. Konkreetse näite puhul oli ju lihtne rakendada seda 36 tunni reeglit. Kui see kaotus Kalju paremini mängima paneb, siis see on ju igati tervitav! Ausalt. Tähendab, rohkem trahve ja parem mäng. ;)

Ok, vaatame seda asja nüüd nii, me jälgime väga selgelt seda kes kaarte saab ja kes tohib mängida. Ma isiklikult suhtle liiduga iga nädal enne igat mängu ka sellel teemal. Vahest võib igaühel tekkida küsimus, kas mul on ikka õigus ja kas mängija tohib mängida või ei. Ka seekord tekkis meil selline kahtlus ja kuhu ma siis pöörduma peaks kui ma pole endas kindel?

Vastus: Peale jalkaliidu nagu pole ühtegi teist pädevat organisatsiooni minuarust. Nii ma siis sinna helistasin ja küsisin kas Taavi tohib mängida, vastus oli JAH!

Kurat mehed öelge, siis kus meie viga oli?
Kas ma ei tohi siis jalgpalliliitu enam usaldada? Nokk kinni saba lahti... Minu maamehe aju lihtsalt ei saa sellest hästi aru.

Kõik liidu inimesed on igati sümpaatsed ja toredad ja ma ei taha selle pärast kellagagi tülli minna... Lihtsalt nõme on sees kripeldab... Mul varastas mustlane ükskord rahakotist vene ajal 10 rubla ära, siis kripeldas sama moodi... Kuigi teadsin, et ise olin ka loll, et usaldasin!

vincent
21.06.07, 18:22
Reeglitesse lisapunkt, et liit annab infot, aga ei vastuta mingil moel selle tõelevastavuse ega järgnevate tagajärgede eest... Oleks vähemalt igaühel teada, millega riskid.

Kuno
21.06.07, 19:17
Brassidest veel niipalju, et kuid kedagi nii v&#228;ga huvitab kuidas tyybid m&#228;ngivad, siis sellel p&#252;hap&#228;eval avaneb teil selleks hea v&#245;imalus. lisainfo: www.jkklju.ee

budu
21.06.07, 20:14
loodan et Kalju saab ikka oma asjad korda ja ka m&#228;ngu k&#228;ima et saaksime uuel hooajal neid juba ML m&#228;ngimas n&#228;ha ja miks mitte koos brassidega.

urmar
21.06.07, 21:03
Nagu ma aru saan, siis seisneb siis on küsimus selles, kas Kalju pidi saama EJL-lt infot kehtivate mängukeeldude kohta või mitte. Eesti Meistri- ja Esiliiga juhendis 2007. a kohta (http://jalgpall.struktuur.ee/vvfiles/d/d1a3bd6792771b2c247332d7fdf305ff.msword) on sellline situatsioon tegelikult ju reguleeritud.

Artikkel 3 EJL Organisatsioon

/.../

EJL kohustused

3.06 EJL tagab oma kohustuste täitmise vastavalt käesolevale juhendile.

/.../

Artikkel 20 Kollased ja punased kaardid

/.../

20.06 EJL ei informeeri võistkondi diskvalifitseeritud mängijatest, kui karistused tulenevad automaatselt juhendist. Soovi korral annab EJL võistluste osakond sellekohast suusõnalist informatsiooni. Distsiplinaarkomisjoni otsused edastatakse võistkondadele kirjalikult.

Eks igaüks otsustagu ise, kellel on õigus ja kellel mitte.

Mina saan sellest niimoodi aru, et Kalju probleem lahenes punkti 20.06 esimese lausega. Mängukeeld tuli lähtuvalt juhendist. Ja ega EJLi inimesed ei ole üliinimesed, et suvalise telefoni päringu üle oskavad kõike juhuseid ette näha. Eks ta üks õnnetu õpetlik lugu oli.

-RoMaRiO-
21.06.07, 21:19
Punktid oleks võinud ikka alles jätta.

ALEKOK
21.06.07, 22:14
No põhimõtteliselt võib ju veidi süüd ka meile ajada

Sa alles vähem kui kuu aega tagasi ütlesid et sul ei ole isiklikku seost jalgpalliliiduga?

ALEKOK
21.06.07, 22:16
Kiitus Kaljule mahuka Braasilia p&#228;eva reklaamikampaania eest : )

-RoMaRiO-
21.06.07, 23:40
Eilsest mängust kah http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=103

urmar
22.06.07, 00:05
Sa alles v&#228;hem kui kuu aega tagasi &#252;tlesid et sul ei ole isiklikku seost jalgpalliliiduga?

Ma arvan, et paned j&#228;lle m&#246;&#246;da. Oled kaikamees nagu martsellogi. :D &#220;ldiselt, kui te ei soovi, siis v&#245;in ma l&#245;petada selle ajaraiskamise ja teie n&#228;rviajamise siin. V&#228;gisi ei ole ju m&#245;tet siin punnida. Seda, et EJLi lehel tulemusi kiiresti leiab, selle olen suutnud paljudele selgeks teha, eks otsige siis edaspidi uudiseid ja ka p&#245;hjuseid, miks nii l&#228;ks, ametlikelt lehtedelt. Prasil on ka kindlasti hea meel. K&#228;in siin lihtsalt lugemas k&#252;lastajana ja olgu siis nii. S&#245;imake siis aga terviseks jalkaliitu ja muidugi Florat.

ALEKOK
22.06.07, 00:09
Ma arvan, et paned jälle mööda. Oled kaikamees nagu martsellogi. :D Üldiselt, kui te ei soovi, siis võin ma lõpetada selle ajaraiskamise ja teie närviajamise siin. Vägisi ei ole ju mõtet siin punnida. Seda, et EJLi lehel tulemusi kiiresti leiab, selle olen suutnud paljudele selgeks teha, eks otsige siis edaspidi uudiseid ja ka põhjuseid, miks nii läks, ametlikelt lehtedelt. Prasil on ka kindlasti hea meel. Käin siin lihtsalt lugemas külastajana ja olgu siis nii. Sõimake siis aga terviseks jalkaliitu ja muidugi Florat.

Urmar ära nüüd arva, et mul sinu vastu midagi on, aga see viimase aja EJL ja Flora kaitsmine/ülistamine on täiesti absurdne, tundub et sa oled nendest nii lummatud, et ei suuda tõde tunnistada.

urmar
22.06.07, 00:18
Urmar ära nüüd arva, et mul sinu vastu midagi on, aga see viimase aja EJL ja Flora kaitsmine/ülistamine on täiesti absurdne, tundub et sa oled nendest nii lummatud, et ei suuda tõde tunnistada.

Mis siin absurdset on? Florat pole ma kaitsnud justkui viimasel ajal, aga EJLiga on mul täiesti õigus, jällegi justkui. Igatahes Kuno pole rohkem protesteerinud. Ka Kotkase meeskonnal aitasin selgusele jõuda, milles nende vead olid, et -:+ kaotuseid said. Ega see, kui asjaolusid selgitad, pole mingi nõme õigustamine. Kui soovite mind kritiseerida, siis otsige vigu EJLi lehelt, kusjuures mitte sellelt protokollide lehelt, mida mina ei täida.
Olge siis tublimad edasi. :)

urmar
22.06.07, 00:21
No nii, lugesin k&#245;ik mind huvitavad teemad l&#228;bi ja l&#252;litan end n&#252;&#252;d siis v&#228;lja, nn passiivsesse olekusse, kus saab teie muljeid lugeda, aga vastata nii kergelt ei saa. :D

Kuno
22.06.07, 00:23
Mina saan sellest niimoodi aru, et Kalju probleem lahenes punkti 20.06 esimese lausega. Mängukeeld tuli lähtuvalt juhendist. Ja ega EJLi inimesed ei ole üliinimesed, et suvalise telefoni päringu üle oskavad kõike juhuseid ette näha. Eks ta üks õnnetu õpetlik lugu oli.

Miks peaks klubi pöördumine jalgpalliliitu olema suvaline? Ega me mingit suvalist liigat ei mängi, me mängime Eesti meistrivõistluste esiliigat, tasume liigamakse ja oleme jalgpalliliidu liige ja kui klubil on mure või küsimus, siis pean ma loomulikuks, et helistatakse liitu ja otsitakse abi või vastuseid....

Kuno
22.06.07, 00:30
Mis siin absurdset on? Florat pole ma kaitsnud justkui viimasel ajal, aga EJLiga on mul täiesti õigus, jällegi justkui. Igatahes Kuno pole rohkem protesteerinud. Ka Kotkase meeskonnal aitasin selgusele jõuda, milles nende vead olid, et -:+ kaotuseid said. Ega see, kui asjaolusid selgitad, pole mingi nõme õigustamine. Kui soovite mind kritiseerida, siis otsige vigu EJLi lehelt, kusjuures mitte sellelt protokollide lehelt, mida mina ei täida.
Olge siis tublimad edasi. :)

Miks sa arvad, et ma ei ole protesteerinud? Loomulikult olen, teen seda soliidselt kuna küsimus on delikaatne, sest puudutab inimesi keda ma austan ja kellega ma igapäevases jalgpallielus pean ka edasi elama...

urmar
22.06.07, 00:42
Miks peaks klubi pöördumine jalgpalliliitu olema suvaline? Ega me mingit suvalist liigat ei mängi, me mängime Eesti meistrivõistluste esiliigat, tasume liigamakse ja oleme jalgpalliliidu liige ja kui klubil on mure või küsimus, siis pean ma loomulikuks, et helistatakse liitu ja otsitakse abi või vastuseid....

Lugupidamisest Kuno vastu tulin ma siia tagasi, et vabandada, kuna ütlesin veidi üldistatult "suvaline" klubi, mis ei ole tõesti ilus. Aga kui liigades mängib umbes 150 täiskasvanute ja ligi 300 noortetiimi, siis on ju EJLil raske eksimatult teatada asjadest, mis põhikirja järgi nende kohustuste hulka ei kuulugi, näiteks teavitamine reglemendijärgsetest mängu vahelejätmise kohustusest.

EJLi viga oleks see, kui punase saanud mängijale antakse näiteks ettenähtud minimaalkaristuse, ehk 2 mängu (kui ma nüüd ei eksi?) asemel 3 või rohkem mängu ja sellest klubile ei teatata. Ja siis pannakse miinusega kaotus.

Muud juhtumid peavad jääma klubide enda vastutusele. Tehke peale mängu protokollidest koopiad, et oleksite kindlad, kes kaardid said ja kasutage duublites vähem põhimeeskondade mängijaid ja vastupidi. Siis on lihtsam kombineerida, et vahelejäämist ei oleks. Muide Ajax suudab hoolimata oma hirmsuurest kaartidehulgast suuresti samade meestega mängida nii ML, Teist, kui ka A1 liigat!

Loodan, et suutsin adekvaatselt selgitada. ;)

urmar
22.06.07, 00:44
Ja peale selle &#213;PPIGE; &#213;PPIGE; &#213;PPIGE ... reglementi.

urmar
22.06.07, 00:45
L&#245;petuseks, ei meeldi mulle see liigne t&#228;helepanu siin, olge siis paremad edasi.

milkshake
22.06.07, 00:48
Kiitus Kaljule mahuka Braasilia päeva reklaamikampaania eest : )

Vahest Kuno julgeb avaldada ka ürituse turundusliku eelarve?

Selle järgi oleks hea hinnata, milliseid summasid peaksid Meistriliiga klubid iga nädal kodumängude reklaamiks välja käima.

Kuno
22.06.07, 00:50
Lõpetuseks, ei meeldi mulle see liigne tähelepanu siin, olge siis paremad edasi.

Sa oled juba 873 korda tähelepanu all olnud, ma arvan, et küta edasi vähemalt on mida lugeda :)

Kuno
22.06.07, 00:54
Vahest Kuno julgeb avaldada ka ürituse turundusliku eelarve?

Selle järgi oleks hea hinnata, milliseid summasid peaksid Meistriliiga klubid iga nädal kodumängude reklaamiks välja käima.

Alati pole vaja raha välja käia. Nutikas tegutsemine ja tahe midagi muuta on teinekord parimaks tööriistaks!

Jasper
22.06.07, 00:56
Ja peale selle ÕPPIGE; ÕPPIGE; ÕPPIGE ... reglementi.

EJL-i uus hüüdlause?

vincent
22.06.07, 01:51
Nagu Kuno juba eespool &#252;tles - miks peaks klubi kahtlema liidust antud vastuse &#245;igsuses? Ja kui kohe kindlalt &#246;elda ei oska, siis jumalaauta, kas on keeruline paluda, et helistage natukese aja p&#228;rast uuesti, me kontrollime j&#228;rele? &#214;eldagu siis otse v&#228;lja, et kaartide lugemine on puhtalt iga klubi enda rida ja EJL poole ei maksa selliste k&#252;simustega &#252;ldse p&#246;&#246;rduda, oleks asi selge v&#228;hemalt. &#220;ks kord on loll juhus, kaks korda kisub natuke juba nagu lahendamata probleemi suunas.

-Raul-
22.06.07, 02:12
JL -l peaksid II Liiga kuni Meistriliiga m&#228;ngijatele antud kaardid olema peale igat vooru kodulehel n&#228;htaval. See v&#228;listaks igasugused ebam&#228;&#228;rased suulised vastused ja k&#245;ik saaksid ise kontrollida, kuidas lood tegelikult on!

lorenzo
22.06.07, 02:19
JL -l peaksid II Liiga kuni Meistriliiga mängijatele antud kaardid olema peale igat vooru kodulehel nähtaval. See välistaks igasugused ebamäärased suulised vastused ja kõik saaksid ise kontrollida, kuidas lood tegelikult on!

õige! Hispaanias näiteks on kõik näha www.lfp.es

Martin
22.06.07, 10:52
Lugupidamisest Kuno vastu tulin ma siia tagasi, et vabandada, kuna ütlesin veidi üldistatult "suvaline" klubi, mis ei ole tõesti ilus. Aga kui liigades mängib umbes 150 täiskasvanute ja ligi 300 noortetiimi, siis on ju EJLil raske eksimatult teatada asjadest, mis põhikirja järgi nende kohustuste hulka ei kuulugi, näiteks teavitamine reglemendijärgsetest mängu vahelejätmise kohustusest.

Ohjah, ma ei viitsi sulle üldiselt vastata, sest sa ajad nii topakat juttu taas (nüüd vähemalt ei süüdista Mitti omavärava löömises võ midagi sama napakat), kuid proovi siiski aru saada. Kuno helistas EJLi, et küsida. Sealt vastati, et kõik on korras. SEE ON PROBLEEM. Võinuks ju ka vastata, et nad ei tea või, et see pole nende haldusala. Aga ei - nad vastasid konkreetselt, et mängija võib mängida, vähemalt nii saan mina aru. Ehk EJL sisuliselt valetas. Ehk probleemiks ei ole mingid reeglid või reglement või midagi hoopis kolmandat. Edaspidi võiks nagu mitte nii teha siis.

Ahjaa, sellele postitusele pole sul tõesti vaja vastata, puhka kenasti.

kaups
22.06.07, 12:24
EJL-i uus hüüdlause?

Vanasti oli ikka: "Öppida, Öppida, öppida!" :D

Kuno
22.06.07, 13:08
Ma Ütleks Selle Peale KÕik RÜndesse! :d

thierry
22.06.07, 14:10
Otseloomulikult v&#245;iks EJL enne m&#228;ngu teatada nimekirja m&#228;ngijatest, kes m&#228;ngida ei tohi. Esimeses kahes liigas v&#245;iksid sellised asjad enne m&#228;ngu ikka selge olla. M&#228;ngu eelvaadetes mingid nimed ju figureerivad, aga v&#245;iks nii olla, et kui enne m&#228;ngu &#246;eldakse et m&#228;ngija v&#245;ib m&#228;ngida, siis p&#228;rast m&#228;ngu sellist asja &#252;mber ei vaadata. Kui UEFA enne m&#228;nge keelu all olijate nimikirju ei teataks, oleks ju Piiroja inglismaa vastu m&#228;nginud ja eesti oleks -:3 kaotuse saanud.

Kuno
22.06.07, 18:15
Head Jaanipäeva ja pühapäevani!

HABE
22.06.07, 22:43
Kahjuks isiklikult pole asjaga kursis aga nagu ma siit välja lugesin siis küsiti EJL ja sealt vastati et võib mängida. Seega EJL ei ole õppinud Piiroja asjast ning jätkuvad samad jamad seal. EJL ei õpi oma vigadest??? Kala hakkab ikka mädanema peast.

Kuno
24.06.07, 04:07
Kahjuks isiklikult pole asjaga kursis aga nagu ma siit välja lugesin siis küsiti EJL ja sealt vastati et võib mängida. Seega EJL ei ole õppinud Piiroja asjast ning jätkuvad samad jamad seal. EJL ei õpi oma vigadest??? Kala hakkab ikka mädanema peast.

Väga segaseks on see lugu läinud, uus mäng oleks kõige ausam lahendus.

lorenzo
24.06.07, 05:17
soovitaks küll UEFAni välja minna, eriti kui tõendusmaterjal olemas on. asjad peavad ikka paigas olema jalkaliidus

urmar
24.06.07, 14:24
Mis puutub UEFA-sse, siis ka nendel on sama teemaga korduvalt probleeme olnud. Meiegi Levadia ja Trans on seal sellisel teel v&#245;idu saanud. Tuleb v&#228;lja, et ka suured pole eksimatud.

Martin
24.06.07, 14:36
Mis puutub UEFA-sse, siis ka nendel on sama teemaga korduvalt probleeme olnud. Meiegi Levadia ja Trans on seal sellisel teel võidu saanud. Tuleb välja, et ka suured pole eksimatud.

Et Levadia ja Transi vastased helistasid UEFAsse ja sealt öeldi, et mängija võib mängida, kuid pärast otsustati ümber ja määrati kaotus? Tahtsid seda öelda?

HABE
24.06.07, 15:38
Väga segaseks on see lugu läinud, uus mäng oleks kõige ausam lahendus.

Ka minu arust oleks see kõige õigem lahendus, sest eksis EJL. Nõmme Kalju poleks ju siis kasutanud Tammot. Kuidagi tuleks see asi nii korda ajada et toimuks uus mäng.

jorss
24.06.07, 16:53
ma ei saa aru mida te siin jahute? juhendis on kirjas, et peale karistuse kandmist tuleb veel 72 tundi oodata enne kui platsile saab. see, et keegi kuskil millelegi midagi vastas ei t&#228;henda mitte si__agi! uus m&#228;ng oleks sisuliselt elva + konkurentide valga ja v&#228;lgu karistamine. inimesed m&#245;elge enne kui jahuma hakkate. ma saan kuno pettumusest aru, aga see on ikkagi teie endi viga. kui ejl-s midagi ei meeldi, siis n&#228;idake seda j&#228;rgmistel valimistel mitte soccerneti foorumis. k&#245;ik!

ALEKOK
24.06.07, 23:34
Kalju vs Brasiilia 2:2 pen. 3:2

RaidoL
25.06.07, 00:55
ma ei saa aru mida te siin jahute? juhendis on kirjas, et peale karistuse kandmist tuleb veel 72 tundi oodata enne kui platsile saab. see, et keegi kuskil millelegi midagi vastas ei tähenda mitte si__agi! uus mäng oleks sisuliselt elva + konkurentide valga ja välgu karistamine. inimesed mõelge enne kui jahuma hakkate. ma saan kuno pettumusest aru, aga see on ikkagi teie endi viga. kui ejl-s midagi ei meeldi, siis näidake seda järgmistel valimistel mitte soccerneti foorumis. kõik!

Keegi läks hullult närvi mulle tundub

Kuno
25.06.07, 03:26
ma ei saa aru mida te siin jahute? juhendis on kirjas, et peale karistuse kandmist tuleb veel 72 tundi oodata enne kui platsile saab. see, et keegi kuskil millelegi midagi vastas ei tähenda mitte si__agi! uus mäng oleks sisuliselt elva + konkurentide valga ja välgu karistamine. inimesed mõelge enne kui jahuma hakkate. ma saan kuno pettumusest aru, aga see on ikkagi teie endi viga. kui ejl-s midagi ei meeldi, siis näidake seda järgmistel valimistel mitte soccerneti foorumis. kõik!

Oota, juhendis võib olla igasugu asju, aga teinekord on olukord kus tekib kahtlus. Mina oma "naiivsusest" arvasin, et Jalgpalliliit on koht kust saan vastuse kui ma midagi ei tea, vastus oli selge, et Tammo võib mängida, ega ma napakas pole, et ma suvaliselt riskima hakkan, et oi, äkki läheb läbi....

Ja siis veel lisaks kõigele, jõudis selle mängu protokoll kust Tammo karistada sai alles 2 nädalat peale mängu jalgpalliliitu, mida juhed selle kohta ütleb? Kui kiiresti peab kohtunik toimetama protokolli liitu? Ja kust siis üldse adekvaatset infot saada kui isegi protokolli pole liidus olemas...???? Naljakas pole või?

Kuno
25.06.07, 03:27
Kõigile suured tänud kes võtsid vaevaks täna Hiiu Staadionile tulla.
Tore päev oli!

budu
25.06.07, 08:30
kuidas n&#245;mme brassid olid ja mitu meest siis teil m&#228;ngima hakkab?

ALEKOK
25.06.07, 12:18
Kuno, &#228;kki viitsid piletim&#252;&#252;ginumbrid &#246;elda? : )

Silver
25.06.07, 12:41
http://www.soccernet.ee/news.php?id=16001

Kui ma ei eksi, siis ca 700 piletit m&#252;&#252;di. Paarsada oli kutsetega ning hunnik k&#252;lastajaid oli ka listis. Kokku k&#228;is seega l&#228;bi &#252;le tuhande inimese! P&#228;ris korralik tulemus. ;)

Kuno
25.06.07, 12:59
http://www.soccernet.ee/news.php?id=16001

Kui ma ei eksi, siis ca 700 piletit müüdi. Paarsada oli kutsetega ning hunnik külastajaid oli ka listis. Kokku käis seega läbi üle tuhande inimese! Päris korralik tulemus. ;)

Jah, nii see oli.
Lapsi oli treeningul 150 ringis.

Aff
25.06.07, 13:30
Oota, juhendis võib olla igasugu asju, aga teinekord on olukord kus tekib kahtlus. Mina oma "naiivsusest" arvasin, et Jalgpalliliit on koht kust saan vastuse kui ma midagi ei tea, vastus oli selge, et Tammo võib mängida, ega ma napakas pole, et ma suvaliselt riskima hakkan, et oi, äkki läheb läbi....

Ja siis veel lisaks kõigele, jõudis selle mängu protokoll kust Tammo karistada sai alles 2 nädalat peale mängu jalgpalliliitu, mida juhed selle kohta ütleb? Kui kiiresti peab kohtunik toimetama protokolli liitu? Ja kust siis üldse adekvaatset infot saada kui isegi protokolli pole liidus olemas...???? Naljakas pole või?

mul tekkis nüüd küsimus, kas see Tammo ise lugeda ei oska?

Kuno
25.06.07, 13:39
mul tekkis nüüd küsimus, kas see Tammo ise lugeda ei oska?

Kui sa loed eelneva jutu ilusti läbi, siis sa saad aru, et lugemisega pole siin midagi pistmist... Mis kuradi Sputnikud?

Aff
25.06.07, 17:39
Kui sa loed eelneva jutu ilusti läbi, siis sa saad aru, et lugemisega pole siin midagi pistmist... Mis kuradi Sputnikud?

oot, aga minu arust ainult lugemisega ongi siin pistmist?

Kuno
25.06.07, 17:41
oot, aga minu arust ainult lugemisega ongi siin pistmist?

Loe uuesti siis :D
Ma ei viitsi enam jahuda sellel teemal, j&#228;&#228;gu see iga&#252;he enda s&#252;dametunnistuse peale...

112
25.06.07, 19:26
Vaatasin et Kaljul 1.juuli Tartus mäng Välguga, huvitav kas brasside üleminek jõutakse kohe esimesel üleminekupäeval ära vormistada ja lastakse kohe väljakule?

Kuno
25.06.07, 19:30
Vaatasin et Kaljul 1.juuli Tartus mäng Välguga, huvitav kas brasside üleminek jõutakse kohe esimesel üleminekupäeval ära vormistada ja lastakse kohe väljakule?

On jah selline plaan.

Raivo19
25.06.07, 21:08
Kuno,kui sa ei viitsi jahuda,ma võin ise natuke sinu eest siin mõnele matsile paar sõna öelda.Just sellised jalkaliidu "kaitseinglid" nagu jorss ,Aff,urmar(noh tema seisukohad on veel siiski kõige mõistvamad ja põhjendavad) jm.mehikesed ei anna endale päris hästi aru,et kui tehti räme prohmakas,siis võiks ka viga tunnistada.Me kõik maksame sinna asutusse liikmemaksu ja meil on õigus ka neilt üht-teist nõuda.Nemad ju karistavad klubisid ka, kui vaja.Aga aastate jooksul on nad ise väga palju apse teinud,kust enamustest puhtalt välja keerutatakse.Enamjaolt sel ainsal Kuno poolt pakutud põhjusel,et keegi ei soovi nendega tülli pöörata.Sellised "jumalad" on nad.

Antud situatsioonis kaitseks täielikult Nõmme Kalju huve.Isegi uut mängu välja ei pakuks,vaid läheks koguni niikaugele,et ennistaks nende võidu.Ja Tammo kannaks oma karistuse edaspidi ära.Ka nii saab asju ajada.Organisatsioon,kus operatiivsus ja vastutus puudub,peab sellest kuidagi aru saama ometi,et sarnaseid asju ikka ja jälle ei juhtuks.Nendel vendadel,kes ikka aru ei saanud,siis:Piirojal on talupojamõistust vaja selleks,et mängida,mitte selleks,et statistikaga ehk teiste tööga tegeleda.Tiimitöö,aga praegu vedas tiimi juhtiv osa alt,vabandades end veel halenaljakalt välja.

P.S. Brasiilia päev oli mõnus,sellised magnetid tõmbavad jalgpalli juurde ja teevad kasvõi kodusest siiani suht kesisest vaatevinklist alale hästi reklaami.Omad poisid madistavad pruunide poistega,hea atmosfäär,õlu jne.Tänud Kaljule mõnusa ürituse eest,sai vaatemängulise ja õllese Jaanipäeva!

ALEKOK
25.06.07, 21:16
&#220;llatavalt lahja kajastus eilse kohta meedias.

Aff
25.06.07, 21:28
Kuno,kui sa ei viitsi jahuda,ma võin ise natuke sinu eest siin mõnele matsile paar sõna öelda.Just sellised jalkaliidu "kaitseinglid" nagu jorss ,Aff,urmar(noh tema seisukohad on veel siiski kõige mõistvamad ja põhjendavad) jm.mehikesed ei anna endale päris hästi aru,et kui tehti räme prohmakas,siis võiks ka viga tunnistada.Me kõik maksame sinna asutusse liikmemaksu ja meil on õigus ka neilt üht-teist nõuda.Nemad ju karistavad klubisid ka, kui vaja.Aga aastate jooksul on nad ise väga palju apse teinud,kust enamustest puhtalt välja keerutatakse.Enamjaolt sel ainsal Kuno poolt pakutud põhjusel,et keegi ei soovi nendega tülli pöörata.Sellised "jumalad" on nad.

Antud situatsioonis kaitseks täielikult Nõmme Kalju huve.Isegi uut mängu välja ei pakuks,vaid läheks koguni niikaugele,et ennistaks nende võidu.Ja Tammo kannaks oma karistuse edaspidi ära.Ka nii saab asju ajada.Organisatsioon,kus operatiivsus ja vastutus puudub,peab sellest kuidagi aru saama ometi,et sarnaseid asju ikka ja jälle ei juhtuks.Nendel vendadel,kes ikka aru ei saanud,siis:Piirojal on talupojamõistust vaja selleks,et mängida,mitte selleks,et statistikaga ehk teiste tööga tegeleda.Tiimitöö,aga praegu vedas tiimi juhtiv osa alt,vabandades end veel halenaljakalt välja.

P.S. Brasiilia päev oli mõnus,sellised magnetid tõmbavad jalgpalli juurde ja teevad kasvõi kodusest siiani suht kesisest vaatevinklist alale hästi reklaami.Omad poisid madistavad pruunide poistega,hea atmosfäär,õlu jne.Tänud Kaljule mõnusa ürituse eest,sai vaatemängulise ja õllese Jaanipäeva!

kuule, mul pole jalgpalliliiduga küll mingit pistmist. Minu arust oli siin möku ainult 1 konkreetne mees.

PraS
25.06.07, 21:34
kuule, mul pole jalgpalliliiduga küll mingit pistmist. Minu arust oli siin möku ainult 1 konkreetne mees.

Aff see pole IV liiga, et mängija loeb oma kollaseid kaarte ja löödud väravaid.

RaidoL
25.06.07, 21:36
aff-il on algharidus
ta loeb ridade vahelt

Aff
25.06.07, 21:37
Aff see pole IV liiga, et mängija loeb oma kollaseid kaarte ja löödud väravaid.

oot kas esiliigas on inimesed, kel on rohkem mõistust? vist ei tundu.

Raivo19
25.06.07, 22:02
Esiliigas on 3 kohtunikku,seega m&#228;ngul m&#245;istust rohkem.Aga ikka tuleb ette(kuigi v&#228;hem),et kellegi teise arvele l&#228;heb v&#228;rav v&#245;i kaart v&#245;i midagi on protokollis valesti.Seep&#228;rast tulebki m&#245;nikord &#252;le kontrollida,kas k&#245;ik on ikka t&#228;pselt nii kuis peab.Praegu v&#228;idetavalt oli...

milkshake
25.06.07, 22:41
Üllatavalt lahja kajastus eilse kohta meedias.

Kas mitte SLÕhtuleht polnud flaiku peal märgitud partneriks? Eks see ole hea näide meie ajakirjanduse südametunnistusest: reklaamiraha võetakse vastu hea meelega, aga pärast üritusest ei sittagi.

Tean nii mõndasid teisigi, kes niimoodi mõnusa tünga saanud.

Kaljule aga õnnesoovid eduka ürituse puhul - tuleb loota, et ka teised ML klubid endale raadiojaamad, isiklikud õhtujuhid jms endale taha saaksid, siis läheks asi teistel ka vast libedamalt ja piisaks heast tahtest. :)

PraS
25.06.07, 22:56
Üllatavalt lahja kajastus eilse kohta meedias.

Õhtulehes oli üks pilt ja paar rida juttu

Kuno
26.06.07, 01:58
Küll tuleb...

http://www.postimees.ee/260607/esileht/sport/268608.php

ALEKOK
26.06.07, 01:58
Kas mitte SLÕhtuleht polnud flaiku peal märgitud partneriks? Eks see ole hea näide meie ajakirjanduse südametunnistusest: reklaamiraha võetakse vastu hea meelega, aga pärast üritusest ei sittagi.

Ma pakun, et partner oli, sest tegi reklaamile allahindlust(4 kolme hinnaga + 30 % alla?), tavaliselt barter-tehingutes ürituse kajastamine sees pole.

Silver
26.06.07, 11:08
Natukene teistel teemadel kah. ;)

http://sloleht.ee/index.aspx?id=235616

Kuno
26.06.07, 12:00
http://www.postimees.ee/260607/esileht/sport/268601.php

HABE
30.06.07, 20:09
Homme Tartusse, seal N&#245;mme Kalju v&#245;idu tunnistajaks olen ma.

Martin
30.06.07, 20:20
Tunnistage nüüd kiiresti üles, kas homme brassid mängivad?

HABE
30.06.07, 20:42
Tunnistage nüüd kiiresti üles, kas homme brassid mängivad?

Homsest üleminekud lahti, seega kui kirja saadaksa siis mängivad. Nii on vähemalt igalpool räägitud ja ka mängu eelvaade näitab seda. Nii et kobige kohale Tartusse mängu vaatama. Mina lähen. Kes teab millega Kalju veel üllatab???

Kuno
01.07.07, 00:42
3 Brassi m&#228;ngivad, &#252;he paberid ei j&#245;udnud Brasiilia jalgpalliliidust kohale...
T&#228;na saime P&#228;rnust ka suure karika ja maksimum punktid :) Homme on kohe lust Tartu poole s&#245;ita, kuigi v&#228;simus on kontides... http://www.youtube.com/watch?v=GCt4V_0IUfM

rob156
01.07.07, 00:56
3 Brassi mängivad, ühe paberid ei jõudnud Brasiilia jalgpalliliidust kohale...
Täna saime Pärnust ka suure karika ja maksimum punktid :) Homme on kohe lust Tartu poole sõita, kuigi väsimus on kontides... http://www.youtube.com/watch?v=GCt4V_0IUfM

päris hästi panite jah:P
nii mõnigi lõi seal ilusa värava;)

Kuno
01.07.07, 01:06
päris hästi panite jah:P
nii mõnigi lõi seal ilusa värava;)

hehe :) :)

urmar
01.07.07, 01:45
Kuno, ma loodan, et te neid reegleid ikka teate, palju v&#245;ib v&#228;ljaspoolt EL-i m&#228;ngijaid olla. Igaks juhuks hoiatan, et j&#228;lle mingit jama ei tuleks. ;)

PraS
01.07.07, 02:46
Kuno, ma loodan, et te neid reegleid ikka teate, palju võib väljaspoolt EL-i mängijaid olla. Igaks juhuks hoiatan, et jälle mingit jama ei tuleks. ;)

Ah sa juba tagasi?
Üks brass on sinu kahjuks ka rootsi passiga ning probleeme ei tohiks tekkida :)

urmar
01.07.07, 02:54
Kuno, &#228;ra seda prassi t&#228;hele pane, ma tahtsin lihtsalt ilusasti teatada, et k&#245;ike ikka t&#228;pselt arvestaksite, sest parem ettevaatlik olla, kui hiljem j&#228;lle jamada.
PS: pras, k&#245;tt

Jasper
01.07.07, 09:49
Kuno, ma loodan, et te neid reegleid ikka teate, palju võib väljaspoolt EL-i mängijaid olla. Igaks juhuks hoiatan, et jälle mingit jama ei tuleks. ;)

Kuno, ma loodan, et te neid reegleid EJL-ist järgi ei küsi, palju võib väljaspoolt EL-i mängijaid olla. Igaks juhuks hoiatan, et jälle mingit jama ei tuleks. ;)

HABE
01.07.07, 11:19
Hea huumor siin. Parem k&#252;siks miks vaid 3 v&#245;ivad olla v&#228;ljastpoolt EL? Kas see mitte meeskonna enda vaba valik ei peaks olema? Kipub jalgpalli arengu takistamiseks see reegel minu meelest.

Kuno
01.07.07, 11:20
Kuno, ma loodan, et te neid reegleid EJL-ist järgi ei küsi, palju võib väljaspoolt EL-i mängijaid olla. Igaks juhuks hoiatan, et jälle mingit jama ei tuleks. ;)

HAHAHA :D Tubli, huumori eest üks tasuta kali järgmisel kalju mängul, ja võin teie pallid ka rahvasekka taguda koos mitti alkirjaga :D

HABE
01.07.07, 11:24
Kuno, millal buss Tartu l&#228;heb?

Kuno
01.07.07, 11:37
Kuno, millal buss Tartu läheb?
Koguneme täna 12.30 Stereo ees ja start on 12.45 Natuke mahub fänne ka peale kes tahavad tulla on teretulnud.

HABE
01.07.07, 11:39
Koguneme täna 12.30 Stereo ees ja start on 12.45 Natuke mahub fänne ka peale kes tahavad tulla on teretulnud.

fänne tuleb, siin juba 5 vähemalt koos. Suur buss on?