PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

Felipe
22.10.09, 00:53
arruda on ju koguaeg kaitses mänginud ja Tükk ründes?

Arruda ütles mulle mingi aeg tagasi, et tegelikult on tema õige positsioon platsil hoopis parem äär.

Tükk on raudpolt poolik oma orientatsioonilt olnud ning selleks on ja jääb .

PETSINHO
22.10.09, 01:02
Kaukvere, Maccari, Novikov, Nunes, Pak, Rõskevitš, Smirnov, Terehhov, Tükk, Pimentel, Leetma, Saharov, Kask, Kägo, Arruda.

Jah, sõbrad, vabandage. Hooaja algul oli meil 15 poolkaitsjat, see et me mängijaid teistel positsioonidel kasutame, ei tee neist veel kaitsjaid ega ründajaid.

Mul on kuri kahtlus, et internetis argumenteerimine ei vii just eriti kaugele aga proovin korra veel...
Kaukvere, Maccari, Terehhov, Tükk, Kägo, Arruda
MEIL ON 6 POOLKAITSJAT, KEDA SAAME KA KASUTADA NENDEL POSITSIOONIDEL.

Ja praeguses olukorras tuleb välja, et meil oleks pidanud olema lausa 25 poolkaitsjat, et saaks hooaja lõpuni mängida. Maccari väljas, Tõnna ravib ennast, jääb lausa 1 mees puudu poolikusse tulevas mängus.

Nendest sinu väljatoodud nimedest ma ei näe eriti palju varjante poolkaitsja kohale, kuna kaitsesse ka vaja mehi leida, sest Haavistu kaartidega väljas, Hurt vaikselt taastub.
Igal professoril on internetis imelihtne mängijaid liigutada ja taktikat panna, aga tegelik olukord on natuke teine. Kritiseerida on kerge, aga midagi ise ehitada hoopis teine tera.

-RoMaRiO-
22.10.09, 01:12
Jube kahju, et olukord selline on, nagu ta on. Aga sellegipoolest ei see te olematuks fakti, et KEVADEL meil oli 15 poolkaitsjat ning see ei ole mingi minu poolt välja mõeldud olukord.

Ju siis arvestati valede meestega, kui pooled keset hooaega minema kadusid ning Smirnovi ja Rõskevitšit nimetaks kah siiski mängijateks. Aga ok, mis me siin foorumis ikka targutame, ehk suudab 11 meest kokku saada ning ehk saab mõne andnud fänni varumeestepingilegi.

Amadeus
22.10.09, 12:43
Kaukvere, Maccari, Novikov, Nunes, Pak, Rõskevitš, Smirnov, Terehhov, Tükk, Pimentel, Leetma, Saharov, Kask, Kägo, Arruda.

Jah, sõbrad, vabandage. Hooaja algul oli meil 15 poolkaitsjat, see et me mängijaid teistel positsioonidel kasutame, ei tee neist veel kaitsjaid ega ründajaid.

samas Kägo tegelt ikka algselt äärekaitsja olnud ja just Nõmmes poolikuna viimasel ajal kasutatud.

odralauk
22.10.09, 15:40
Loeme veel.

mina arust on Arruda terve aja mis ta Kaljus mänginud olnud kaitses.
ajapikku ikka positsioonid muutvad väljakul ntx kruglov oli kaitsja nüüd mängib enamasti ääres, post oli ka kaitsja, aga treener soovitas ründajaks hakata.

Silver
22.10.09, 16:11
Mängijad: Kaukvere, Maccari, Novikov, Nunes, Pak, Rõskevitš, Smirnov, Terehhov, Tükk, Pimentel, Leetma, Saharov, Kask, Kägo, Arruda.

1. Novikov on mänginud sel hooajal peamiselt keskkaitses. Minu teada mängis ka Lätis keskkaitses. Koondises on olnud keskpoolik. Seega mitu positsiooni.

2. Pak, Saharov, Kask aktiivset jalgpallielu ei ela. Esimene küll figureerib pingil, aga mänguaega on saanud sekunditega. Saharov mängib rannavutti ja Kask toksib duublis.

3. Leetma, Pimentel neid enam pole.

4. Terehov on üldjuhul figureerinud äärekaitses.

5. Arruda on üldjuhul mänginud nii poolikus kui kaitses. Samas meeldib talle mängida ka äärekaitses. Vähemalt selline olevat tema positsioon varem olnud.

6. Smirnov on igatpidi kustunud "staar" ja Rõskevitš on pigem ikkagi ründaja.

Seega reaalne seis on selline poolikus: Kaukvere, Maccari, Tükk, Nunes, Kägo.

Hooaja alguses oli pilt vähe tihedam, kuid see ei muuda fakti.

Küll on kindel, et sellist Teeveri sugust puhast ründajat meil teist tõesti pole. Pikk Shuganov on pigem targetman, kes peaks õhus ja palli valdamises hea olema, aga ei ole ja tema kõrval eksleb üldjuhul Nunes, Rõskevitš või mõni kolmas.

oku
22.10.09, 16:54
Pikk Shuganov on pigem targetman, kes peaks õhus ja palli valdamises hea olema, aga ei ole ja tema kõrval eksleb üldjuhul Nunes, Rõskevitš või mõni kolmas.

Vitja ütles ju juba peale lepingu tegemist esimeses intervjuus, et ta on peaga suht lahja. Mänge nähes on arvamus, et ta on õhus sitt, ainult süvenenud. Nii et mingi targetman ta küll pole.

Vova
22.10.09, 17:01
Seda sama mida sa just ütlesid, ütles Silver ka oma jutus. Ei ole ju mõtet inimeste juttu korrata.

Nohik
22.10.09, 18:44
Mängijad: Kaukvere, Maccari, Novikov, Nunes, Pak, Rõskevitš, Smirnov, Terehhov, Tükk, Pimentel, Leetma, Saharov, Kask, Kägo, Arruda.

1. Novikov on mänginud sel hooajal peamiselt keskkaitses. Minu teada mängis ka Lätis keskkaitses. Koondises on olnud keskpoolik. Seega mitu positsiooni.

2. Pak, Saharov, Kask aktiivset jalgpallielu ei ela. Esimene küll figureerib pingil, aga mänguaega on saanud sekunditega. Saharov mängib rannavutti ja Kask toksib duublis.

3. Leetma, Pimentel neid enam pole.

4. Terehov on üldjuhul figureerinud äärekaitses.

5. Arruda on üldjuhul mänginud nii poolikus kui kaitses. Samas meeldib talle mängida ka äärekaitses. Vähemalt selline olevat tema positsioon varem olnud.

6. Smirnov on igatpidi kustunud "staar" ja Rõskevitš on pigem ikkagi ründaja.

Seega reaalne seis on selline poolikus: Kaukvere, Maccari, Tükk, Nunes, Kägo.

Hooaja alguses oli pilt vähe tihedam, kuid see ei muuda fakti.

Küll on kindel, et sellist Teeveri sugust puhast ründajat meil teist tõesti pole. Pikk Shuganov on pigem targetman, kes peaks õhus ja palli valdamises hea olema, aga ei ole ja tema kõrval eksleb üldjuhul Nunes, Rõskevitš või mõni kolmas.

See, et osad mängijad, kes on päriselt poolikud mängivad kaitses voi ründes ei tee neist kaitsjaid voi ründajaid nagu juba varem mainiti vaid näitab seda, et kaitsjatest ja ründajatest on puudus. Y/N?

Çelik Destan
23.10.09, 17:35
Vitja ütles ju juba peale lepingu tegemist esimeses intervjuus, et ta on peaga suht lahja. Mänge nähes on arvamus, et ta on õhus sitt, ainult süvenenud. Nii et mingi targetman ta küll pole.

esiteks ta pole Vitja vaid Vitali

kitty72
23.10.09, 19:02
hei
pange homme mugavad jalanõud, teeme väikse fännidevahelise spordivõistluse vaheajal :)

kesa
23.10.09, 19:40
Jätke heaga mugavad eesti rahvusmustriga tennised koju, muidu võib kaljukindel roosaroosiline sõprus nii-nii toredate sillamäekatega kildudeks puruneda.

HABE
23.10.09, 19:49
hei
pange homme mugavad jalanõud, teeme väikse fännidevahelise spordivõistluse vaheajal :)

Väga lahe mõte.
Sooviks ka tulla homme aga kahjuks olen kodus haige.

PETSINHO
23.10.09, 22:03
hei

Mina soovitaksin teha Cooperi testi :D Kaotaja meeskonna fännid panevad veel karistuseks 10 ringi ümber staadioni. :p

kitty72
23.10.09, 22:25
Kaotajad panevad vastasmeeskonna f2nnide s2rgi,salli ja istuvad 45 min v6itjate f2nnide keskel ja elavad kaasa :D hakkame trenni tegema :D

HABE
23.10.09, 22:47
Kaotajad panevad vastasmeeskonna f2nnide s2rgi,salli ja istuvad 45 min v6itjate f2nnide keskel ja elavad kaasa :D hakkame trenni tegema :D

Veab et ma siis ei tule:D

kitty72
23.10.09, 22:55
Veab et ma siis ei tule:D

M Mis sulle nyyd ei sobi cooperi test v kaotuse korral vahetus f2nnidega? :D :D

HABE
23.10.09, 23:00
M Mis sulle nyyd ei sobi cooperi test v kaotuse korral vahetus f2nnidega? :D :D

Cooperi test 38-se palavikuga ei sobi tõesti ja toetada omasi võõras fännisektoris, no parem ikka eraldi seda teha:D

fcfloraforever
23.10.09, 23:02
Cooperi test 38-se palavikuga ei sobi tõesti ja toetada omasi võõras fännisektoris, no parem ikka eraldi seda teha:D

Ma arvan, et kitty pidas silmas, et kui kaotad istud Sillamäe sektorisse ja toetad sillamäed.

HABE
23.10.09, 23:04
Ma arvan, et kitty pidas silmas, et kui kaotad istud Sillamäe sektorisse ja toetad sillamäed.

Kitty: Kaotajad panevad vastasmeeskonna f2nnide s2rgi,salli ja istuvad 45 min v6itjate f2nnide keskel ja elavad kaasa.
Ehk pole öeldud kumbale meeskonnale tuleb kaasaelada:D

fcfloraforever
23.10.09, 23:06
Kitty: Kaotajad panevad vastasmeeskonna f2nnide s2rgi,salli ja istuvad 45 min v6itjate f2nnide keskel ja elavad kaasa.
Ehk pole öeldud kumbale meeskonnale tuleb kaasaelada:D

Noh jah seda küll aga igatepidi poleks eriti kasulik sillamäe sektorisse minna.. veel vähem seal kaljut toetada ja üldse staadionil laulmisega peab ettevaatlik olema, see väga provotseeriv sillamäel:D

Sen
23.10.09, 23:10
Koomikud, vahetage salle ja pärast mängu minge seksige omavahel,
Kalju ja Kalev

HABE
23.10.09, 23:10
Noh jah seda küll aga igatepidi poleks eriti kasulik sillamäe sektorisse minna.. veel vähem seal kaljut toetada ja üldse staadionil laulmisega peab ettevaatlik olema, see väga provotseeriv sillamäel:D

Nõmme Kalju fännid on Sillamäel käinud 3 aastat ja alati tore ja lõbus olnud, mitte kunagi mingeid probleeme ei ole. Koos pilte teinud ja mida kõike. Karika poolfinaal kus võitja selgus penaltitega ei tulnud isegi mitte keegi juurde nokkima. Nõmme Kalju fännid on alati kohanud Sillamäel toredaid inimesi ja nendega juttu rääkinud.

fcfloraforever
23.10.09, 23:12
Vabandust noormees, Nõmme Kalju fännid on Sillamäel käinud 3 aastat ja alati tore ja lõbus olnud, mitte kunagi mingeid probleeme ei ole. Seega mine nuta oma Flora teemas edasi.

Ma lihtsalt hoiatasin... kraadi ennast või mine puhka, oled vist üle kuumenenud.

kitty72
23.10.09, 23:36
:D karikam2ng oli lahe,brass hyppas 6nnest koos v2ravavahiga peapidi mingisugusesse liivahunnikusse :D

HABE
23.10.09, 23:42
:D karikam2ng oli lahe,brass hyppas 6nnest koos v2ravavahiga peapidi mingisugusesse liivahunnikusse :D

Mhm, fänne oli vist vid 4 sellel mängul aga no lahe oli:D Kusjuures me külmusime seal, sest Tallinnas oli samal päeval nii soe et võis lühikeste pükstega käia:D Sillamäel aga oli mega külm ja tuuline.
Peale liivahunnikus värava tähistamist lõi tüübil jalg krampi päris karmilt veel. Nii et ei saanud käiagi tükk aega.

Rein
24.10.09, 08:29
Peale liivahunnikus värava tähistamist lõi tüübil jalg krampi päris karmilt veel. Nii et ei saanud käiagi tükk aega.

Noortel poistel juhutb tõesti tihti, et kramp tuleb ja tükk läheb sisse:p

meesmuiste
24.10.09, 18:17
Kaljult väga sümpaatne tulemus. (Y) 1-1 siis Sillamäega.

HABE
24.10.09, 20:31
Kaljult väga sümpaatne tulemus. (Y) 1-1 siis Sillamäega.

Tulemus on tõesti korralik aga järgmine mäng Levadia vastu saab keeruline olema, sest puudujate nimekiri kasvas mitme põhimängija võrra.
Arruda viidi mängul kanderaamiga väljakult ära ja kohtunik näitas talle veel 2. kollast ja punast :S Arruda oli teinud vea, mille järgi ta ise sai tõsisemalt viga.

(Minuni jõudis selline info).
Loomulikult need, kes ise kohal käisid räägivad pärast täpsemalt.

jooseps
24.10.09, 20:57
Sillamäelt saadi siis väga vajalik punkt.
Mänguliselt oli Sillamäe natuke ikka üle ja ohtlikud momendid olid pigem Kalju värava all kuid ka Kaljul olid omad võimalused ja mängiti võitluslikult..

Loodetavasti tulevad Sillamäele korralikud tribüünid sest huvi jalgpalli vastu tundus kohalikel küll suur olevat ja publikut tundus rohkem kui flora lehel märgitud 185. :)

jkddp
24.10.09, 21:48
palju meil siis mängijaid tänase päeva seisuga on? 65%?

olll
24.10.09, 23:19
Nii mürgiselt siis kohe.

ahoi Kalju dissident
tuled teisipäeval Siauliai vastu ka ?
reis Leedumaale oli ju vahva

KÄRTINHO
24.10.09, 23:45
Tänane mäng Sillamäe vastu jättis mulle väga hea emotsiooni. Mäng oli huvitav ning pingeline. Saime vajalikud punktid.
Väga meeldivalt üllata mind tänane publiku arv, Sillamäel on väga palju jalgpallihuvilisi, kes hoolimata külmast ja niiskest ilmast ennast staadionile ajasid:) Suur tänu veelkord JK Sillamäe fänniklubile, kes meile väga ilusa kingi tegid ning lõbusa penaltilöömise võistluse korraldasid. Väga mõnus ja soe vastuvõtt ning kindlasti suureks eeskujuks kõigile teistele fännirühmitustele!! Loodan, et neile ka meie kink(meeskonna liimete autogrammidega Nõmme Kalju fännisärk) meeldis :)

HABE
27.10.09, 23:39
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=268

urmar
27.10.09, 23:50
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=268

uus tase, eestikeelses artiklis inglisekeelsed kommentaarid. :D

dareth
27.10.09, 23:52
tundub, et entusiasm hakkab otsa saama :D

odralauk
28.10.09, 00:00
uus tase, eestikeelses artiklis inglisekeelsed kommentaarid. :D

nooo türa, ei ole siis venda kes tõlgiks ära?

HABE
28.10.09, 00:04
nooo türa, ei ole siis venda kes tõlgiks ära?

Kui keelepraktikat napib, siis abiks ikka...
http://www.parim.ee/?go=eesti

-RoMaRiO-
28.10.09, 00:16
Olgem ausad, esimest korda tuleb urmari kriitikaga nõustuda, üpris jube ikka. Aga noh, ka koduleht vastab kogu hooajale üldises plaanis, kõik lubadused on täitmata, info väär ja vigadest kubisev.

odralauk
28.10.09, 15:11
Kui keelepraktikat napib, siis abiks ikka...
http://www.parim.ee/?go=eesti

mitte et ei saaks inglise keelst aru, aga põhimõtteliselt ei loe seda, Eesti klubi võiks ikka nii palju austust kodumaa ja emakeele vastu üles näitada, et tõlgib võõrkeelse teksti ära!

IndrekL
28.10.09, 15:47
No kodulehega on täpselt see, mida keegi ka varem mainis, et igasugusest abist on ka sujuvalt ära öeldud, nii et eks Kalju juhtfiguuridele praegune seis sobib.

tiriam
28.10.09, 21:05
kas keegi oskab öelda mis koosseisus kalju täna platsile jooksis? või saab äkki keegi uurida kellegi käest kes seal vaatamas on?
tahaks infi.

2-5 kaotus siis...aga huvitakse, et kes mis millal kui palju jne.

HABE
29.10.09, 07:20
kas keegi oskab öelda mis koosseisus kalju täna platsile jooksis? või saab äkki keegi uurida kellegi käest kes seal vaatamas on?
tahaks infi.

2-5 kaotus siis...aga huvitakse, et kes mis millal kui palju jne.

Lõpuks tagasi kodus et mõne tunni pärast juba tööl olla.
Mängu tulemus: Kalju mängis hästi aga Liepaja lihtsalt näitas, et nad on hetkel väga heas hoos ning ei jätnud midagi juhuse hooleks, täiesti teine tase, isegi Levadiat pole ma nii hästi mängimas näinud kui Liepaja seda tegi.
Nõmme Kalju 6 fänni laulsid igaljuhul kõvemini kui Liepaja vähemalt 20 pealine fänniarmee (Õhtulehe artikkel sai ümber lükatud:D et ka Eestis osatakse fännata oma lemmikuid).
Meestest tooks eriti esile vanameistri Terehhovi. Täiesti lust vaadata kuidas mees mängis. Teised mehed andsid ka oma parima ning kindlasti vähe nõrgema satsi vastu oleks Kalju võitnud. Nõmme Kalju noored jätsid endast väga hea mulje, nii need kes olid põhis kui ka need kes sekkusid vahetusest.
Tore reis oli. Järgmise korrani.

Vova
29.10.09, 11:25
http://www.liepajniekiem.lv/lat/sports/futbols/2009/10/28/liepajas-metalurgs---nomme-kalju--tallina--5-2/

Selle video põhjal oli Kalju kaitsemäng ikka väga nutune, pole nagu midagi positiivset küll öelda selle kohta.

-RoMaRiO-
29.10.09, 12:54
Nahui, kaua võib? Meeskond kaotas 5:2 ning ikka kiidusõnad? Ok, ei näinud tõesti mängu, aga kahe mängu kokkuvõttes saada 6:2 tiimilt, kellega võiks enam-vähem võrdselt mängida.

Keskendus ju Kalju täielikult balti liigale, kui sai selgeks, et liigas enam kõrgeid kohti ei püüa ning ka sealt ei saa edasi, öelge veel, et hea hooaeg.

Vova
29.10.09, 13:12
Ega hetkel see 5. kohtki nii kindel enam pole, suhteliselt ebaõnnestunud hooaeg on 2009, vähemalt minu jaoks küll. Loodame, et selle hooaja järel tehakse omad järeldused, et miks see nii on, sest hooaja algul olid päris huvitavad ja korralikud plaanid.

emergencyexit
29.10.09, 13:16
no ma ei tea, kodus ei olnud küll aru saada, et korduskohtumises nüüd selline saun tulema peaks. Aga tõesti, mina küll sellise mängu peale meeskonda ei kiidaks..ma pean seda ütlema - roosad prillid eest ära võtta, ei pea pärast sellist mõttetust veel meeskonnale õigust üle jääma. No okei, Kalju lõi 2 väravat küll, aga kui vaadata videot, siis need väravad mis meile löödi on küll sellised, et MIDA MEHED VÄLJAKUL TEGID?

// niiet jah, ma olen Marioga täiesti nõus

val
29.10.09, 13:17
Kas õhupall nimega Nõmme Kalju on tühjaks läinud(rahaliselt)

-RoMaRiO-
29.10.09, 13:18
MIDA MEHED VÄLJAKUL TEGID?

Valmistusid kuu aega kordusmänguks. Nüüd nägin väravad kah ära, parim ütlus selle kohta on see, et jalgpalli mängitakse peaga.

emergencyexit
29.10.09, 13:23
päris hea ettevalmistus siis..eks näeb, kas Levadia vastu tuleb laupäeval ka saun v suudetakse end kokku võtta

Mister
29.10.09, 13:48
aga kahe mängu kokkuvõttes saada 6:2 tiimilt, kellega võiks enam-vähem võrdselt mängida.

:confused:

Selline mõte on ikka täitsa utoopiline. Arvata oli, et pakk tuleb ja mul on hea meel, et me üldse neile ka suutsime lüüa.
Video järgi oleks võinud paar väravat tulematta jääda, aga no oleks ja poleks ei maksa enam midagi.

külavanem
29.10.09, 14:28
Nagu Kuno jutust (huvitavalt vaikseks on see mees jäänud) aru olen saanud on Brassid promomise mõttes meeskonnas. Praegu on näikse nii, et abinõu pühendab eesmärgi.

mohikaanlane19
29.10.09, 14:39
Nagu Kuno jutust (huvitavalt vaikseks on see mees jäänud) aru olen saanud on Brassid promomise mõttes meeskonnas. Praegu on näikse nii, et abinõu pühendab eesmärgi.

Nunes ja Arruda jagavad matsu küll, Maccari ka. Vaevalt, et aint promo pärast Kaljus on.
Aurelio on kindlasti ainult maskotiks seal treeneri pingil ja mingit tulemust talt loota on ilmselge optimism.

-RoMaRiO-
29.10.09, 14:42
:confused:

Selline mõte on ikka täitsa utoopiline. Arvata oli, et pakk tuleb ja mul on hea meel, et me üldse neile ka suutsime lüüa.
Video järgi oleks võinud paar väravat tulematta jääda, aga no oleks ja poleks ei maksa enam midagi.

Sa räägid nii nagu me oleks mänginud mõne Euroopa suurklubiga, aga me mängisime täiesti tavalise Baltikumi võistkonnaga, kelle liidriks ning kapteniks on mitmeid hooaegi TVMKski mänginud pallur. Otseloomulikult oli Liepaja favoriit, aga päris nii mustvalge (roosa) see asi kah pole.

IndrekL
29.10.09, 15:11
Video lükkab paraku HABE jutu päris korralikult ümber. Täiesti mannetu kaitsemäng väravaolukordades.

Poom92
29.10.09, 15:26
Kuits vaatas seda mängu küll läbi paljude roosade prillide vist... seda mängu ei saa mitte kuidagi kiita. Hetkeseis on selline ja me ju kõik teame kui pikk on Kalju pink ja taaskord oli paar põhimeest puudu..Levadiaga läheb veel eriti huvitavaks, sest umbes pooled põhimängijad ei saa või ei tohi mängida.
Igal meeskonnal on paremaid ja halvemaid aegu aga ükskord võidame me niikuinii! ;)

rallikas
29.10.09, 15:28
Selle kaitseliiniga peab küll midagi ette võtma. 4 väravat lasta lüüa 5-kasti seest.. samahästi võiks lasta lihtsalt palliga väravasse joosta.

PETSINHO
29.10.09, 15:39
Laupäeval ilmselt puudu siis: Diego, Alan, Murilo, Miira, Tõnna, Risto.
Tahab keegi siinsetest tippspetsialistidest ennustada algkoosseisu ja vahetusmeeste pinki? :D

Vova
29.10.09, 16:07
Aga kas Kalju 2-st neid TVMK endisi noori ei ole siis võimalik kasutada ?
Tunduvad suht heal tasemel mängijad olevat, kui neid isegi noortekoondises kasutatakse.

ELauter
29.10.09, 16:21
Nuneselt vähemalt ilus värav :D

Mister
29.10.09, 16:22
Pink: Gettu, Kuno, Pets, Fabio, Istvan :D

Mister
29.10.09, 16:23
Nuneselt vähemalt ilus värav :D

Kust seda näha võimalik?

//ah muidugi see link. my bad :D peale poole video vaatamist enne ei tahtnud lihtsalt edasi seda kaitse praaki vaadata :p

ELauter
29.10.09, 16:27
Kust seda näha võimalik?

alles oli siin link videost, eelmisel lehel?

PETSINHO
29.10.09, 16:32

Ära alahinda, meil veel Tompa ja Marit, suht viisakas saab olema pink :D

17
29.10.09, 17:50
Nii hea sitt kaitseliin ikka :)

MihkelHK
29.10.09, 19:31
Nii hea sitt kaitseliin ikka :)

Parem ikka kui teie savijalgadel jorsid.Narva vastu imesite 10 väravat ja julged veel tulla siia midagi kaitseliinist rääkima.

jooseps
29.10.09, 19:47
Noh, eks see ole see eestlaste värk, et kui kellelgi hästi ei lähe siis on hea parastada.

smörgåsbord
29.10.09, 20:10
Noh, eks see ole see eestlaste värk, et kui kellelgi hästi ei lähe siis on hea parastada.jah, kuskil mujal maailmas konkureerivate klubide fännid küll teineteist ei parasta.

HABE
29.10.09, 21:21
Kui Läti tipp klubi saab juba 6-1 kaotuse Liepajalt siis see annab hetkel aimu, mis vormis on hetkel Liepaja võrreldes teiste Baltikumite tiimidega. Kalju läks oma vigastustest räsitud meeskonnaga võitlema ja võideldi lõpuvileni, mis väärib kiitust, sest 4-0 kaotus seisus suht palju meeskonnad juba lõpetavad mängimise. Aitähh meestele. Oli tulemus, mis oli aga Liepaja on hetkel pidurdamatus hoos.

kriitikameel
29.10.09, 23:31
kui Liepaja on pidurdamatus hoos, siis huvitav, mida Levadia oleks pidanud Debreceni (või Wisla) vastu mõtlema-tegema. et võõrsil saadud saun oleks olnud ok kogu eesti jalgpallile...
jalgpall on lihtne, kuid geniaalne, mäng.
kui sa 1:5 imed, siis sa oled udu ja kõik.

HaTe
29.10.09, 23:35
Kui Läti tipp klubi saab juba 6-1 kaotuse Liepajalt siis see annab hetkel aimu, mis vormis on hetkel Liepaja võrreldes teiste Baltikumite tiimidega. Kalju läks oma vigastustest räsitud meeskonnaga võitlema ja võideldi lõpuvileni, mis väärib kiitust, sest 4-0 kaotus seisus suht palju meeskonnad juba lõpetavad mängimise. Aitähh meestele. Oli tulemus, mis oli aga Liepaja on hetkel pidurdamatus hoos.

Pidurdamatus hoos? Kloun nagu sa oled:D

Saarlane
30.10.09, 00:23

See Istvan ongi täpselt sama nagu Fabio. Fabio Capello siis.

Mister
30.10.09, 01:45
See Istvan ongi täpselt sama nagu Fabio. Fabio Capello siis.

Krt pole ise enne mõelnudki selle peale. Täitsa identne no :D nagu vennad da Silvad :D

zip
30.10.09, 02:07
Tüüpilised Kalju fännid, asi naerdakse lihtsalt maha samal ajal kui mingeid häid tulemusi ei saada ja liiga tipp on viies koht. Treenerit pole ju ollagi, ainult mingi kutt kes karjub platsi ääres ja mingil hetkel tribüünile saadetakse. No ma ei tea, kui saada Liepajalt saun kahe mängu kokku võttes 6-2 ja ikka pead seda õnnestunuks, on midagi valesti. Kas Liepaja on pidurdamatu või lihtsalt Kalju ei oska mängida? Tahate saada medaleid aga sita tulemuse korral võetakse asja lihtsalt naljana ja siis hooaja lõpus vingutakse.

CD7
30.10.09, 03:40
lõpetage kordamine. Praegused mängijad ei pane head meeskonda kokku. Ei tule ka paremate vastaste vastu häid tulemusi. Ootame paremaid aegu.

Video pealt vaadates, tundub et kalju mängiti lihtsalt üle enamasti. Osati kindlasti ka sitt kaitsetöö aga me teame juba kõik et saab see kõik ainult paremaks minna.

ballack
30.10.09, 14:27
Nagu me teame, ei ole süü mitte treeneril ega mängijatel, vaid kohtunikel :D

rallikas
31.10.09, 17:38
Täiesti lootusetu. Esimene poolaeg joosti ringi nagu peata kanad, teise poolaja alguses suudeti isegi natuke mängida, aga siis sai Novikov järjekordse sitaga hakkama. Sealt läks mäng täielikult Levadiale.

The End.

Makelele8
31.10.09, 17:48
Täiesti lootusetu. Esimene poolaeg joosti ringi nagu peata kanad, teise poolaja alguses suudeti isegi natuke mängida, aga siis sai Novikov järjekordse sitaga hakkama. Sealt läks mäng täielikult Levadiale.

The End.

mine vittu!!!punane kard ei ole uldse!!!!!:mad: :mad:

Ruutu
31.10.09, 18:06
mine vittu!!!punane kard ei ole uldse!!!!!:mad: :mad:

Ma ei saa midagi aru. Võiksid keskenduda kirjapildile, mitte sellele, palju neid hüüumärke seal lauses on.

Kaspy
31.10.09, 18:50
Tundub et Novikovi võib ka peale hooaega Kaljus maha kanda, eks muidugi ka vigastused aga, vaevalt et mehel mottigi seal meeskonnas leidub, nagu paljudel teistel mängijatel. Kurb

Ramm
31.10.09, 19:55
Asi pole motivatsioonis vaid süüakse estrella krõpse pudru asemel ehk nende jaoks on eesti meistriliiga hooaeg liiga pikk ja füüsilisust jätkub ühe hooaja poolajaks.

Nohik
31.10.09, 20:13
Asi pole motivatsioonis vaid süüakse estrella krõpse pudru asemel ehk nende jaoks on eesti meistriliiga hooaeg liiga pikk ja füüsilisust jätkub ühe hooaja poolajaks.

Kuidas saab profimeeskonnal olla kehv füüsiline vorm?

Kas nad ei peaks tegema iga päev trenni voi isegi mitu korda päevas? Mida seal treeningul tehakse siis?

Õhtujuht
31.10.09, 20:25
Kuidas saab profimeeskonnal olla kehv füüsiline vorm?

Kas nad ei peaks tegema iga päev trenni voi isegi mitu korda päevas? Mida seal treeningul tehakse siis?

soojenduseks 2 ringi, siis veidi kvadrat ja siis babor spaasse lõõgastuma raskest treeningust. Võidult võidule!

Ruutu
31.10.09, 22:08
Tuleks see lõunamaalaste bande laiali saata ja pigem noortega tegeleda või võtta Eestist mängijaid, kes tahavad mängida

-RoMaRiO-
31.10.09, 22:08
Kole, väga kole. Aga nüüd võib vist öelda, et enam hullemaks minna ei saa. Võib ju pugeda vigastuste ja kaartide taha, aga siin on miskit väga palju hullemat kui lihtsalt kaotused. Nagu ma korduvalt maininud olen, siis mängus puudub idee, kuidas saavutada positiivset tulemust. Konkurentsitult soovitakse Eestis mängida kõige koledamat ja aeglasemat mängu.

Esimese poolajaga 1 pealelöök, mis kah karistuslöögist. Imeline tipuründaja suutis maksimaalselt kolm palli kaaslastele toimetada ning kõik seisavad ühel kohal. Tulemuseks on lõpuks see, et vaid viimased 4 paandunud toetajat suudavad meeskonda toetada. Minu jaoks ei ole asi nii väga kaotustes, vaid kuidas neid kaotused saadakse, pmst ei ole isegi teoreetilist võimalust midagi ise saavutada, pallivaldamine 80-20.

Oleks ehk aeg meeskonda sügava vilekooriga kostitada, sest see plaksutamine pärast 4:0 on minu jaoks nata liig.

HaTe
31.10.09, 22:14
Haha:D mu arust oleksite te pidanud seda vilekoori ammu tegema,mitte Florakaid välja naerma kui Flora sai mitmeid,mitmeid mänge järjest vilet.

Odras
31.10.09, 22:19
Ma saan sinu pettumusest aru, aga paljud nii m6nedgi teised kes sinuk6rval istusid ei n2e asja nagu sina, kuid niisama m6tlevad, et kui isegi sina istud, no siis tasub ka istuda. Puudub kirg Kalju ja f2nnamise vastu. Kuid minagi (vabandan meeskonna liikmetele kes lugema peaksid) l2ksin sellele m2ngule peas m6tlesin, et 6:0 saun tuleb, seega see tulemus oli isegi parem kui minul ette m6eldud tulemus. See on kirg ja tuleb teha kirega, jalgpallis minujaoks isegi see m2ng ei loe nii palju. Staadionil on 90 minutit n2dalas kus saab olla vaba, ei pea mitte millegile muule m6tlema, karju kisa toeta palju tahad.
See hooaeg enam midagi muuta ei saa, kuid see ei t2henda, et meeskond peaks tyhja tribyyni ees m2ngima. Austus smirrele, kes n2gi vaeva jooksis,vVitaali yritas kuid ei tulnud v2lja, ta v2hemalt paisitis silma entusiasmiga.

-RoMaRiO-
31.10.09, 22:54
Minu jaoks oli kogu tänase päeva tipp, kui härra peatreener teise poolaja esimese viie minutiga polnud treeneripingilegi jõudnud. Mitte et see nüüd nii oluline oleks, aga sellegipoolest.

17
31.10.09, 23:03
Majas hea soe.

-RoMaRiO-
31.10.09, 23:24
Kunot pole ei tea mis ajast ei foorumis ega ka staadionil näinud. Kas tõesti kadus huvi nii kiiresi esimeste probleemide ajal? See on loomulik, et klubi president ei pea käima pidevalt mängudel, aga Kuno on alati ses valdkonnas ülimalt aktiivne olnud. Loodetavasti huvi pole kadunud.

PETSINHO
31.10.09, 23:25
Mario, võta kokku ennast juba!

818
31.10.09, 23:26
Noh, laguneb laiali te potjomkini külakene...?!

-RoMaRiO-
31.10.09, 23:30
Mario, võta kokku ennast juba!

Siin teemas on vist targem mitte sõna võtta. Aga ongi hea ju, kui viimasedki, kes sellest klubist huvituvad, kaotavad samuti varsti huvi. Nagu armastatakse öelda, siis meediamull on lõhkenud.

Ennustan, et vs Narva üle 10 inimese sektoris pole.

urmar
01.11.09, 02:54
Muide fänlus oli teil täna siiski tasemel, kui staadioniga ühenduses olin, siis kostusid pidevad hüüded Kalju, Kalju jne. Preemiaks mängu parima Kalju tiitel, millega ei kaasne siiski konkreetset preemiat.

ROOTSI KUNN
01.11.09, 03:11
Minu meelest kah olid Kalju fännid täna väga tublid. Paremad kindlasti ,kui Levadia. Olin kohal ja veendusin selles ise. Teie trumm on väga bro. Ärge meelt heitke ,uus hooaeg algab Kalevi spordihallis :)

mazz
01.11.09, 03:14

Nõmme Kalju kohtub võõrsil pidurdamatu Levadiaga

Nii et ärge siin tümitage midagi nõmmekaid. Kui pidurdamatu, siis pidurdamatu. 4-0 kaotusseisus ja kümnekesi mängides ainult üks värav endale juurde lüüa lasta... öelge parem aitäh meestele.

Aga tõsiselt rääkides, siis selline ärakukkumine on ikka täiesti uskumatu. See ei saa ju olla sama tiim, kes 5 nädala eest Floralt 4 punkti võttis. Midagi on väga paigast ära ja sellised arvamused nagu "aitäh mehed, et te ainult viis tükki sisse imesite" on lihtsalt halenaljakad.

Tahan lihtsalt öelda, et kriitika on arenemiseks väga oluline ja ei ole vaja siin Mariot maha teha tema ausate arvamuste eest. Ma pole kaugeltki kõiges temaga nõus, aga oma point on tal olemas. Võib-olla on neid raskeid aegu just vaja, et mõned toetajad maapeale tuua ja roosad prillid puruks lüüa.

Odras
01.11.09, 03:18
ROOTSI KUNN see sama trumm hiljem ka teie kodustaadionil tegi h22lt nendel hetketel kui teie kosusite.

Rein
01.11.09, 04:38
Kuule odras, mine setingute alla ja pane omale täpitähed. Su pornot on rõve lugeda!!!

818
01.11.09, 12:03
ROOTSI KUNN see sama trumm hiljem ka teie kodustaadionil tegi h22lt nendel hetketel kui teie kosusite.

Pöidlad püsti!:)

Odras
01.11.09, 22:45
Rein, ma ei usu, et mu jutt t2ielik porno on aga kui sul on raha ylearust v6id mulle osta sylearvuti millel on eestikeele v6imalus. Nimelt LINUX eriti h2sti ei taha eestikeelt korralikut seedida, nii et asi pole mitte foorumi setingutes vaid yldiselt arvutis.

lennu
01.11.09, 23:15
Rein, ma ei usu, et mu jutt t2ielik porno on aga kui sul on raha ylearust v6id mulle osta sylearvuti millel on eestikeele v6imalus. Nimelt LINUX eriti h2sti ei taha eestikeelt korralikut seedida, nii et asi pole mitte foorumi setingutes vaid yldiselt arvutis.

OT aga mu Linux tuleb eesti keelega väga kenasti toime. www.google.com on alati abiks :)

kriitikameel
01.11.09, 23:37

Ärge lubage vaeseid inimesi foorumisse siis :o
Musthuumor
Peace, hippies ;)

marcello
01.11.09, 23:52

Ma olen mingi kolm aastat ainult linuxiga siia postitanud, muidu porno aga täpitähti viskab vahest rohkem kui vaja. Nii et probleem siiski monitori taga!

Odras
01.11.09, 23:59
EI tea ei tea, kuna arvut pole enda oma ja on mobiilse protsessoriga siis ei lase emakeelt instaleerida naljalt ning monitori taga pole viga midagi. Mingi foorumihuntide p2rast ei viitsiks nagu hakkata vaeva n2gema ka. Kellele ei meeldi laske minu postitustest lihtsalt yle ja lugege j2rgmiseid ok.

-RoMaRiO-
02.11.09, 00:30
Ma segaks teie intrigeerivasse arvutijuttu end vahele ning viiks teema tagasi fänlusele. Et põhilised asjapulgad peaksid jõudma selgusele, et miks sellise asja nagu fänlusega praegusel juhul tegeldakse. Kas soovist toetada meeskonda või elada ennast välja, lällata, ühesõnaga fänluse mõnude pärast.

Mõlemal juhul on aga oma negatiivsed küljed, esimesel juhul sureb fänlus üleüldse välja, pärast sellist näkkusülitamist. Mängijad ei viitsinud isegi nendele neljale truule ja tõsiselt toredale optimistile plaks-plaks teha, ok 2 mängijat vist isegi tegid.

Teisel juhul muutub mängu roll tühiseks ning võivad tekkida mitmed probleemid, ühesõnaga lähenetaks Läti-Leedu jalgpallifänlusele, aga oleks "jalgpallivõõras" rahvas laulmas ja lällamas.

Et mõtlemisainet on, niisama kainena seal keegi näkkusülitamist varsti enam ei talu.

-Raul-
02.11.09, 00:56
Vaene kibestunud Mario! Mäletan, kui mõni aasta tagasi ilmus Kalju esiliiga mängudele energiast pakatav noor poiss ja elas kaasa koos oma trummiga. Aastad on läinud ja mis sinust saanud on? Suve algul visati sind tõeliste fännide hulgast välja, sest sattusid Flora taustaga sõprade-libekeelte mõju alla ja istusid paar kuud karjast eemale tõugatud üksiku hundina Hiiu mändide all. Peaksid aru saama, et sind kasutati teatud inimeste poolt tankistina, et sa situksid regulaarselt oma klubile hinge ja külvaksid negativismi stiilis a la kui sitasti kõik Kaljus on! Sinuga sarnane kõhetu kuju on Marko Välja. Üldse ei imesta, et teil on üks õpetaja! Viimasel Levadia-Kalju mängu ajal ujus ta mulle külje alla ja hakkas vedama teemat stiilis: kuulsin linnapealt, et Kaljul pidid suured probleemid olema, et kõik on Kaljus väga sitasti. Teiesugustele negatiivsetele kiibitsejatele ütlen ma otse välja, et Kalju mängib oma hooaja ilusti lõpuni, vigastustega poisid ravime terveks ja hakkame järjekordselt uut meeskonda uueks hooajaks komplekteerima ja ettevalmistama.

Ja veel Mario, tõeline klubi fänn on koos meeskonnaga nii võitude kui kaotustega. Hea soovitus sulle, leia omale normaalne pruut, ehk aitab tema sul vähe pingeid maha võtta!

erxu
02.11.09, 01:03
Mario on vähemalt ainuke, kes julgeb Kalju sittadel asjadel sõnavõtta.. Teie aga situte ennast täis, ja arvate et kõik on hästi.. saate 6-2 pähe ja teie jaoks on see normaalne, ning mängisite hästi.. tore on näha, et noored mängivad hästi jne.

vincent
02.11.09, 01:14
Päris meeldivalt isiklikuks läheme. Mario võib vahel üle pingutada, aga enamasti kipub tema jutus ikka tera tõtt ka sees olema, meeldib see siis mõnele või mitte. Katsuks ikka tsiviliseeritud inimeste kombel suhelda, või kui ikka üldse muidu ei kannata, siis privaatselt. Üsna mage on sellist teksti siit lugeda.

17
02.11.09, 01:21
Päris meeldivalt isiklikuks läheme. Mario võib vahel üle pingutada, aga enamasti kipub tema jutus ikka tera tõtt ka sees olema, meeldib see siis mõnele või mitte. Katsuks ikka tsiviliseeritud inimeste kombel suhelda, või kui ikka üldse muidu ei kannata, siis privaatselt. Üsna mage on sellist teksti siit lugeda.

Noo, vince, kas sa siis ei mäleta, et antireklaam on ka reklaam!

-RoMaRiO-
02.11.09, 01:36
Mõtlesin pikalt, kas vastan miskit või säästan ennast, aga siiski otsustasin suure tõenäosusega teha viimase postituse siia teemasse.

Olgu ma nii kibestunud ja rumal inimene kui tahes, on mul õigus oma nii pessimistlikule arvamusele. Tore on alati süüdistada oma hädades kõiki teisi, kuid pigem võiks kord tunnistada oma vigasid, seetõttu Rüütli ja Ratnikov ning mõned teised on ikka muhedad.

Aga mis seal ikka, otseselt keegi mind vast taga ei igatse ning emotsionaalset laengut ei pakuta, pigem jään istuvaks jalgpallitoetajaks, kes külastab kõikide satside mänge ning hoiab vaikselt pöialt Kaljule.

Ja Raul, aitäh pakkumast, aga mul on praegu väga tore tüdruksõber, nii et ei elagi enam täitsa jalgpallile. Aga kolme eelneva aastaga vahelejäänud mängude arv, mida võib peaaegu et ühe käe sõrmedel üle lugeda oli tore :)

Gallacher
02.11.09, 03:31
Kogu see jutt on tegelikult kurb justkui Romeo ja Julia lugu...Oo saatus, miks nii julm sa oled? Raul, anna sa andeks Mariole, et ta endale pruudi leidis ja otsi endale ka! Siis elate taas ehk järgmisel aastal üheskoos Kaljule kaasa!

Rein
02.11.09, 04:57
Ja veel Mario, tõeline klubi fänn on koos meeskonnaga nii võitude kui kaotustega. Hea soovitus sulle, leia omale normaalne pruut, ehk aitab tema sul vähe pingeid maha võtta!

Räägib mees kes eelmisel hooajal Soccernetile kaotussesisus olles tegi meie poistele igasugu huvitavaid ettepanekuid. Nagu näiteks seks Jeepi tagaistmel. Võta nüüd tuure maha, kulla Raul. Nii madalale nagu sa siin oled laskunud, ei tee au kellegile. Kurb vaadata kuidas sa üritad siin kõvat meest mängida ja kellega...
Raha eest austust ei osta ja mõistust ka mitte.

elx
02.11.09, 12:17
Vaene kibestunud Mario! .. ehk aitab tema sul vähe pingeid maha võtta!
Huvitav oleks kohe näha, kui paljud jagavad siinkohal Rauli mõtteid. Kas peale paari üksiku silmaklappidega Kalju funktsionääri/toetaja keegi veel, või mitte? Kaldun viimase kasuks. Ära aja kahte asja segi - toetamine nii heas kui ka halvas ning kriitika halvas. Toetada saab ka kriitiline olles ja siinkohal on väga valus näha, kuidas Kaljus fännidesse suhtutakse. Sügavalt loodan, et see on ühe inimese arvamus, mitte klubi seisukoht.

vpiigo
02.11.09, 14:05
No kahjuks näitab Rauli roosade prillide suurt tagavara seegi et kui Kalju pallur teise kollase sai ja punase sinna otsa siis jooksis Raul värava poole ja kysis mille eest see kaart-kuigi oli vägagi selgelt näha et Kalju pallur läks jalad ees sinna situatsiooni.

ballack
02.11.09, 14:56
Suve algul visati sind tõeliste fännide hulgast välja, sest sattusid Flora taustaga sõprade-libekeelte mõju alla ja istusid paar kuud karjast eemale tõugatud üksiku hundina Hiiu mändide all. Peaksid aru saama, et sind kasutati teatud inimeste poolt tankistina, et sa situksid regulaarselt oma klubile hinge ja külvaksid negativismi stiilis a la kui sitasti kõik Kaljus on!

Äkki räägid lähemalt? Kes ja mida jne. Tahaks ka teada mida kõike Florakad on kokku rääkinud :D Visati kohe välja kuna saab Florakatega läbi? Oh issand milline diktatuur teil seal on. Seda ei uskunudki Kaljukate suust aga kui juba sina ka ütled siis....njah. Siin pole midagi muud kui mõtlemise osas on ajas paarkümmend aastat tagasiminek kui samuti keeldude-käskudega asja reguleeriti.

HaTe
02.11.09, 15:11
Huvitav kuna siis küüditamisteni jõutakse?

Alarikh
02.11.09, 16:38
Mõtlesin pikalt, kas vastan miskit või säästan ennast, aga siiski otsustasin suure tõenäosusega teha viimase postituse siia teemasse.

Olgu ma nii kibestunud ja rumal inimene kui tahes, on mul õigus oma nii pessimistlikule arvamusele. Tore on alati süüdistada oma hädades kõiki teisi, kuid pigem võiks kord tunnistada oma vigasid, seetõttu Rüütli ja Ratnikov ning mõned teised on ikka muhedad.

Aga mis seal ikka, otseselt keegi mind vast taga ei igatse ning emotsionaalset laengut ei pakuta, pigem jään istuvaks jalgpallitoetajaks, kes külastab kõikide satside mänge ning hoiab vaikselt pöialt Kaljule.

Ja Raul, aitäh pakkumast, aga mul on praegu väga tore tüdruksõber, nii et ei elagi enam täitsa jalgpallile. Aga kolme eelneva aastaga vahelejäänud mängude arv, mida võib peaaegu et ühe käe sõrmedel üle lugeda oli tore :)

See kindlasti ei ole minu asi, aga kui olete pettunud, siis miks on jutt ainult foorumis? Jah, ma nägin kuidas teie meeskond käitus pärast mängu.. võrreldes fiestaga mis kunagi oli - täielik ükskõiksus. Aga teid fänne on päris mitu inimest, miks mitte näidata just sektoris et olete pettunud, et teatud mängijad Kaljus on PASK ja neil on õige aeg lõpetada tipptaseme jalgpalliga. Mul on muidugi lihtne sellest rääkida sest viimaste aastate jooksul Levadia ei anna põhjust olla maruvihane, distsipliin ja tahtmine on meeskonnas tasemel.

Aga point on, mingi vastus enda meeskonnale teie poolt on parem kui vaikne istumine toolide peal. Sest ausalt, Maarjamäel oli näha et v.a. kolm-neli inimest Kalju mängijate hooaeg on läbi.

kesa
02.11.09, 16:52
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=353265#1 :):)

Homme piitsutage oma loikameid Narva vastu, muidu napsab Tulevik teilt viiendagi koha. Aidake oma vennasklubi Sillamäe hõbedale!

MihkelHK
02.11.09, 17:47
Kena hulk raha põletati heleda leegiga ära ja järgmine aasta on siis ilmselt sama oodata.Loodame, et pankrotiga asi ei lõppe.

Raivo19
02.11.09, 17:48
Huvitav oleks kohe näha, kui paljud jagavad siinkohal Rauli mõtteid. Kas peale paari üksiku silmaklappidega Kalju funktsionääri/toetaja keegi veel, või mitte? Kaldun viimase kasuks. Ära aja kahte asja segi - toetamine nii heas kui ka halvas ning kriitika halvas. Toetada saab ka kriitiline olles ja siinkohal on väga valus näha, kuidas Kaljus fännidesse suhtutakse. Sügavalt loodan, et see on ühe inimese arvamus, mitte klubi seisukoht.Selles mõttes ma toetan Rauli, et siin on läinud kohati väga negatiivseks ja kriitika täiesti üle piiri. No ütleb keegi ühe korra, asi selge ja tema seisukoht arvesse võetud. Aga kes see ikka oma lemmikmeeskonna lehel mingit lauspasarahet näha tahab. Iga mõte tundub juba imetud ja vastunäidustatud mõnele seltsimehele. See ei ole kõige õigem koht lahmides protsentuaalselt negatiivne üles kallutada.Isegi kui mõni asi ei meeldi,ei tasu alati üle võimendada ja nämmutada koguaeg. Eks igaüks saab aru, kas ettepanek on tehtud halvustavas-etteheitvas või sõbralikus-soovitavas toonis. :)

-RoMaRiO-
02.11.09, 18:01
[QUOTE=Alarikh;1104278]See kindlasti ei ole minu asi, aga kui olete pettunud, siis miks on jutt ainult foorumis?QUOTE]

Lubasin küll, aga mis siis ikka. Nagu sa näed, siis kriitika on Kalju fännidest vaid minu sulest, seega nagu aru võid saada, siis teised ei jaga minu mõtteid. Klubile see küll meeldib, aga kas üleüldist tulemust arvestades on see normaalne, on omaette küsimus.

Aga tore on näha, et enamus foorumi kasutajaid mõistavad, et päris asjatut iba ma ei aja ning täisidioot pole. Ja minu suurepärased suhted Flora fännidega on kah muidugi paras nali, mõne V sektori inimsega tõepoolest suhtlen, kuid Parema Tiiva onudega pole pmst näost-näkku kunagi rääkinudki.

dareth
02.11.09, 18:44
kriitika täiesti üle piiri.

Äkki täpsustad?

Negatiivne-positiivne vahekorras ei ole Mario süüdi, kui kaljukatel endil pole midagi positiivset välja käia. Suur hurraa on üle läinud ja nüüd tuleb ka kehvem aeg üle elada, küll siis vanker ülesmäge minema hakkab.

ballack
02.11.09, 18:52
Ei saa samuti aru kust otsast kriitika üle piiri on.

HaTe
02.11.09, 20:43
[QUOTE=Alarikh;1104278]See kindlasti ei ole minu asi, aga kui olete pettunud, siis miks on jutt ainult foorumis?QUOTE]

Lubasin küll, aga mis siis ikka. Nagu sa näed, siis kriitika on Kalju fännidest vaid minu sulest, seega nagu aru võid saada, siis teised ei jaga minu mõtteid. Klubile see küll meeldib, aga kas üleüldist tulemust arvestades on see normaalne, on omaette küsimus.

Aga tore on näha, et enamus foorumi kasutajaid mõistavad, et päris asjatut iba ma ei aja ning täisidioot pole. Ja minu suurepärased suhted Flora fännidega on kah muidugi paras nali, mõne V sektori inimsega tõepoolest suhtlen, kuid Parema Tiiva onudega pole pmst näost-näkku kunagi rääkinudki.

Mis Parema Tiiva onudel viga on?

-RoMaRiO-
02.11.09, 20:52
Absoluutselt mitte miskit isiklikku, eeldasin, et Raul mõtles, et just teiega suhtlemise tõttu olen muutunud oma arvamust.

PraS
02.11.09, 21:40
Aga millal siis Pets kinga saab?Ta ju suur sõber Rootsi Kunniga.

ballack
02.11.09, 21:44
Mitte ainult Pets

ROOTSI KUNN
02.11.09, 22:10
Sooh.. kohati läheb siin päris kuumaks. Tegelikult arvan ma õieti ,kui ütlen ,et nii Raul ,kui RoMaRio on ühes asjas sama meelt.Nõmme Kalju peab paremaks saama. Lihtsalt üks ütleb oma arvamuse tulihingelise fännina välja seal ,kus seda tulebki teha ehk siis fännide foorumis .
Selge see ,et klubi omanikel on üsna raske lugeda erinevaid arvamusi ja kommentaare ebaõnnestunud hooajast ja tööst ,kuigi nad on kindlasti oma arust teinud kõik võimaliku ja veel rohkemgi.
Ja aga ,mis teha ,kui sa oled juba korra valinud jalgpalliklubi arendamise raske koorma oma õlule siis pead paratamatult leppima sellega ,et saad kriitikat ,kui ei võida.
Flora fännid sarjavad nii mängijaid ,kui treenerit kogu aeg ,kui nood sitalt mängivad aga ma ei ole veel 20 a. jooksul kordagi siin foorumis lugenud ,et klubist keegi hakkaks meiega foorumis väitlema.
Kui on midagi sitasti siis kutsutakse fännid ja klubi juhtkond ühisele arupidamisele ja räägitakse suud puhtaks.
Seda soovitaksin ma ka Raulile. Tehke see kiiremas korras ära ,palju pingeid saaksite maha ja kindlasti leiaksite ka uuesti ühise keele.

karl54
02.11.09, 23:36
Mida suuremad eesmärgid Kalju endale seab seda sitemini neil läheb - hooaja alguses oleks tõesti oodanud Kaljult sekkumist medaliheitlusesse aga võitlus
5. koha peale pole päris see mida oodati, julgen arvata, et ilma treenerivahetuseta pole ka järgmiselt hooaajalt midagi head oodata, äkki tasuks loobuda mängijatest kellel puudub piisav motivatsioon midagi korda saata ja kasutatada rohkem hästi motiveerituid noori - halvemaks enam minna ju ei saa?

rallikas
02.11.09, 23:50
Kes uut Jalkat pole veel jõudnud lugeda, siis Terehhov räägib, et klubis on distsipliiniga probleemid.

PraS
03.11.09, 00:09
Kes uut Jalkat pole veel jõudnud lugeda, siis Terehhov räägib, et klubis on distsipliiniga probleemid.

Üks viimase aja intrigeerivamaid intekaid ja üldse on seekordne JALKa suhteliselt mõnus.

Raivo19
03.11.09, 06:22
Äkki täpsustad?

Negatiivne-positiivne vahekorras ei ole Mario süüdi, kui kaljukatel endil pole midagi positiivset välja käia. Suur hurraa on üle läinud ja nüüd tuleb ka kehvem aeg üle elada, küll siis vanker ülesmäge minema hakkab.Minu arvates läks tänavune hooaeg Teeveri õnnetuste nahka,ta on asendamatu,väravakütt,kes võimeline mänge otsustama.Põhimõtteliselt loodeti talt veel kenamat hooaega kui eelmine ja Kalju lootused olid kõrgel.Kaljusse ta sobis ja ilmselt oleks ta tänavugi tegija olnud,aga... sisuliselt ta ei mänginudki...ja see halvas Kalju.Nüüd kõik jahuvad kehvast kohast-no kaua võib!!!,spordis juhtub.Öeldi juba,et veeretame kuidagi selle hooaja lõpuni ja vaatame lootusrikkalt edasi.Mis see haukumine siin aitab? Seis niigi täbar,et lööme veel noa selga ja parastame?

gamer
03.11.09, 08:03
Midagi on siis ikka ju väga mäda, kui Eesti tasemel ühe mängija ärakukkumine paneb võistkonna medalisoovidele kriipsu peale.

Martin
03.11.09, 13:36
Olles ühe persekukkunud välismaise klubi suur austaja ja imetleja, suudan tõenäoliselt sobivaid paralleele tõmmata. Ehk tahan natuke klubi kritiseerimisest kirjutada.

Noh, esiteks pole muidugi sellist asja kunagi näinud, et klubi juhid kuskil internetifoorumis fänne perse saadaks. Kuid Eestis võib, sest Eesti ongi naljakas jalgpallimaa ja siin ei saa kõike tõsiselt võtta. See mind absoluutselt ei häiri. Näiteks Kuno võiks isegi rohkem postitada, alati oli põnev teemat lahti teha.

Küll aga on Eestis alati üllatav olnud meeletu meeskonna toetamine, kui see täiesti ajuvabasid tulemusi saavutab: seda nii klubi kui ka koondise tasemel. Kunagi saadi kuskil Balti turniiril haledalt taha ja kõik laulsid ikka maailmameistri laulu. Sama on klubi mängude ajal: mängitakse sitasti, kuid fännid hulluvad ja plaksutavad. Klounaad kümne klouniga.

Selle persekukkunud välismaise klubi foorumis on viimased kolm-neli aastat olnud pärast iga kaotust serbohorvaadikeelne sõim ja peatreeneri vallandamise nõudmised. Isegi siis, kui olukord polnud päris hull. Selles mõttes on Kalju muidugi natuke vilets näide, et nad polegi kunagi tipus olnud, kuid ootused on küll sarnased. Kas see on normaalne? Noh, võib-olla pole ka, kuid inimestel on üldiselt tunded ja alati soovitakse midagi paremat. Sellel hooajal on aga liigas esikohal ja keegi ei ägise, samas treener on ka lõpuks kõigi jaoks kuidagi imelikult talutav. Mis muidugi tuleneb tulemustest ehk ma olen kindel, et kui kaotused kogunema hakkavad, siis läheb ägin jälle lahti.

Mingist paduoptimismist ja truudusest mingile onklile kuskil väljaku ääres ei maksa küll rääkida. Tolle onkli asi on tulemusi saavutada ja kui ei saavuta, siis on esiteks süüdi tema ja teiseks need oinad, kes platsil muru närivad ja väravaid ei löö.

Ehk pikk jutt, kuid mõte on lihtne: vinguge muidugi rohkem, sest jalgpall on üks igavene piinlemine. Nick Hornby juba kirjutas seda oma raamatu ja ma olen temaga täitsa nõus.

Getulio Soome! Zelinski treeneriks! GOGOGO!

Õhtujuht
03.11.09, 15:06
Olles ühe persekukkunud välismaise klubi suur austaja ja imetleja, suudan tõenäoliselt sobivaid paralleele tõmmata. Ehk tahan natuke klubi kritiseerimisest kirjutada.

Noh, esiteks pole muidugi sellist asja kunagi näinud, et klubi juhid kuskil internetifoorumis fänne perse saadaks. Kuid Eestis võib, sest Eesti ongi naljakas jalgpallimaa ja siin ei saa kõike tõsiselt võtta. See mind absoluutselt ei häiri. Näiteks Kuno võiks isegi rohkem postitada, alati oli põnev teemat lahti teha.

Küll aga on Eestis alati üllatav olnud meeletu meeskonna toetamine, kui see täiesti ajuvabasid tulemusi saavutab: seda nii klubi kui ka koondise tasemel. Kunagi saadi kuskil Balti turniiril haledalt taha ja kõik laulsid ikka maailmameistri laulu. Sama on klubi mängude ajal: mängitakse sitasti, kuid fännid hulluvad ja plaksutavad. Klounaad kümne klouniga.

Selle persekukkunud välismaise klubi foorumis on viimased kolm-neli aastat olnud pärast iga kaotust serbohorvaadikeelne sõim ja peatreeneri vallandamise nõudmised. Isegi siis, kui olukord polnud päris hull. Selles mõttes on Kalju muidugi natuke vilets näide, et nad polegi kunagi tipus olnud, kuid ootused on küll sarnased. Kas see on normaalne? Noh, võib-olla pole ka, kuid inimestel on üldiselt tunded ja alati soovitakse midagi paremat. Sellel hooajal on aga liigas esikohal ja keegi ei ägise, samas treener on ka lõpuks kõigi jaoks kuidagi imelikult talutav. Mis muidugi tuleneb tulemustest ehk ma olen kindel, et kui kaotused kogunema hakkavad, siis läheb ägin jälle lahti.

Mingist paduoptimismist ja truudusest mingile onklile kuskil väljaku ääres ei maksa küll rääkida. Tolle onkli asi on tulemusi saavutada ja kui ei saavuta, siis on esiteks süüdi tema ja teiseks need oinad, kes platsil muru närivad ja väravaid ei löö.

Ehk pikk jutt, kuid mõte on lihtne: vinguge muidugi rohkem, sest jalgpall on üks igavene piinlemine. Nick Hornby juba kirjutas seda oma raamatu ja ma olen temaga täitsa nõus.

Getulio Soome! Zelinski treeneriks! GOGOGO!

Hea paralleel..

Silver
03.11.09, 16:04
Täna kell 18:00 Hiiul Kalju vs Trans! Kõik kohale! Viimased mängud, siis hooaeg läbi! :)

ertz
03.11.09, 16:47
...julgen arvata, et ilma treenerivahetuseta pole ka järgmiselt hooaajalt midagi head oodata,

100% nõus.

Minu arvates läks tänavune hooaeg Teeveri õnnetuste nahka....
Mis see haukumine siin aitab? Seis niigi täbar,et lööme veel noa selga ja parastame?

Teeveri koha pealt nõus - see on kindlasti üks põhjus. Aga ma ei saa aru, Raivo, miks peaks halva asja juures head nägu tegema. Nagu Rootsi Kunn ütles, kus siis veel seda vahtu ja paska üles keerutada, kui mitte fännifoorumis. Jõle huvitav oleks seda foorumit lugeda, kui ainult üks meestevaheline küberkaisutamine siin toimuks? See on normaalne, et fännid ka OMA meeskonna vastu sappi pritsivad kui midagi ei meeldi.

-Raul-
03.11.09, 17:00
Teades paljudest protsessidest Eesti jalgpallis võin öelda, et seda negativismi ja vahtu peksavad siin üles mitte Kalju tõelised fännid vaid igasugused kibestubud tegelased (näiteks minu lemmik Hate, kellel kripeldab ikka veel , et temasugustel taoti Sillamäel lambid kinni ja nüüd Kalju fännklubi suudab Sillamäe fännklubiga suhelda!) ja muud tema sarnased kiibitsejad, kes ise pole ühtegi jalgpallimeeskonada tühja koha pealt loonud ja mängima pannud. Tõlised Kalju fännid saavad aru ja toetavad ka siis kui meeskond kaotab 1:5 jne. Paljudel asjadel on omad objektiivsed põhjused aga teie tainapead, kes te siin ilgute, nendest nagu nii aru ei saa!

Ja Kunn, Kalju fännidega räägime me hooaja lõpetamisel ja siis ka täname neid korralikult!

Kõik tõelised fännid Hiiule, varsti algab Nõmme-Narva mäng!

vincent
03.11.09, 17:25
No äkki on ka väike vahe, kas 1:5 kaotatakse võideldes või paistab selgelt silma, et paar kutti pingutavad ja ülejäänud lasevad niisama loha. Ei midagi halba Kalevi suhtes, aga näiteks sellelt nende praeguselt meeskonnalt ei ole lihtsalt võimalik ilma ise jalga sirgeks laskmata viimaste minutitega kolm kotti imeda, ei ole noh. Mida ka Terja viimases Jalka intervjuus ütleb. Või kui seesama kuradi saja-aastane Terehhov jookseb ja võitleb kõvemini kui kahekümnesed soengutäkud. Ma ei näe ausalt öelda küll ühtegi objektiivset põhjust, mis võiks selliseid asju õigustada. Kui mängijad ei austa mängu ja publikut, miks peaks neil siis pead paitama ja kiidulaulu laulma? Kusjuures see kõik ei tähenda, et keegi meeskonnale selga keeraks, lihtsalt igaühel on ka õigus öelda, mida ta sellisest tolamängimisest arvab. Tõsi, et kiibitsejaid ja niisama klähvijaid on kah muidugi alati, aga samas iga kriitilise sõna ütlejat ei maksa ka kohe nendeks tembeldada.

mohikaanlane19
03.11.09, 17:49
Nõmme Kalju 1:5 Narva jk Trans
ennustus.

-Raul-
03.11.09, 17:49
Olen nõus nii sinuga Vincent kui ka alati objektiivse kriitikaga ja Kalju kitsaskohti tean ma vist kõige paremini...! Aga, Kalju omanikud pole kunagi õigustanud kaotusi ja luuserdamist. Ja ma pole ka kunagi ühtegi objektiivse kriitilise sõna lausujat kuhugi saatnud....

Ja nii lihtne ongi mõne repliigiga mõjutada masse ja herilasepesa kihama lükata....

ballack
03.11.09, 18:13
1) Teades paljudest protsessidest Eesti jalgpallis võin öelda, et seda negativismi ja vahtu peksavad siin üles mitte Kalju tõelised fännid vaid igasugused kibestubud tegelased (näiteks minu lemmik Hate, kellel kripeldab ikka veel , et temasugustel taoti Sillamäel lambid kinni ja nüüd Kalju fännklubi suudab Sillamäe fännklubiga suhelda!)

2) ja muud tema sarnased kiibitsejad, kes ise pole ühtegi jalgpallimeeskonada tühja koha pealt loonud ja mängima pannud.

3) Tõlised Kalju fännid saavad aru ja toetavad ka siis kui meeskond kaotab 1:5 jne.

4) Paljudel asjadel on omad objektiivsed põhjused aga teie tainapead, kes te siin ilgute, nendest nagu nii aru ei saa!

5) Ja Kunn, Kalju fännidega räägime me hooaja lõpetamisel ja siis ka täname neid korralikult!

1) Kas sa arvad, et hate kirjutab siia just selle Sillamäe juhtumi tõttu?

Oled kindel, et kõik kes kritiseerivad ei ole tõelised Kalju fännid?

2) Mis see siia puutub kas on klubi ise üles ehitanud või mitte?
Et kui ise ei ole poodi ehitanud ja äri seal püsti pannud siis ei tohi ka mitte ühegi poe kohta mingit kriitikat öelda (sinu loogika järgi)?

3) Tõelised fännid vilistavad mängijad välja kui sitasti mängivad ilma võitluseta. Kui sa ei saa sellest aru siis on see sinu probleem ja mine mõne teise ala peale. Sel juhul jalgpall on ilmselgelt vale ala sinu jaoks kuna on liiga emotsionaalne sinule.

4) Vot Kalju on just see, kes peaks seda selgitama! Aga kus on teie selgitused asjadele??? Näeme ainult Kalju fännide tekste "kohtunik oli süüdi" ja "kohtunik tegi mängu ära" jne samas stiilis. Nagu näha siis Kalju enda töötajad ja eestvedajad juba sõimavad kõiki tainapeadeks kes millestki aru ei saa. Oma klubi poolehoidjad kritiseerivad seda ja klubi sõimab tainapeadeks. Tubli töö! Nii võidate raudselt fänne juurde.

5) Tänage palju tahate hooaja lõpus, aga kokku peab saama tihemini. Hooaja lõpp võib juba liiga hilja olla paljude jaoks. Vaadatakse, et klubi ei tahagi fännidega suhelda, et miks neile fännidele asju selgitada vaja.

Kokkuvõttes: ainuke, kes kibestunud on, oled sina (kriitika pärast, mida sa ei kannata mitte ühestki otsast nagu näha).

Ramm
03.11.09, 18:28
Poisid,poisid rahu-mull on lõhkenud,uueks hooajaks vaja uus õhupall täispuhuda.

keenjus250
03.11.09, 19:09
ilus värav šuganovilt

odralauk
03.11.09, 19:50
tra miks see pilt netis kätte ei tule?

kitty72
03.11.09, 20:09
niiiii põnev :P

ROOTSI KUNN
03.11.09, 20:19
Pennal oli igati õige aga Tarass läks lohakalt lööma ja Savitski tegi ilusa tõrje.
Päris hea mäng selles mõttes ,et kogu aeg juhtub midagi.
Otti kommentaar on täna kohati üsna mööda.:)

HABE
03.11.09, 20:58
Kahjuks ei näinud tervet mängu, ainult mängu viimast 20 minutit netiülekandena. Kalju mängijad võitlesid täna just nii nagu peaksidki mängima ALATI. Viik teeniti välja auga. Müts maha meeste ees, hea mängu tegite.

MihkelHK
03.11.09, 21:11
Kokkumäng on endiselt olematu ja kogu aeg pekstakse pikka ette.
Mitu aastat võiks veel minna, et maast mängitaks nagu Narva?

Wuppi
03.11.09, 21:12
Kahjuks ei näinud tervet mängu, ainult mängu viimast 20 minutit netiülekandena.

soomeni ei jõudnud telepilti neti vahendusel mitte grammikestki.

Tulemust vaadates pean tunnistama, et kahju sellest et 2 värav lasti ka tagasi lüüa ja nüüd jääb ka 3 koht Floral selleks aastaks ainult unenägudesse.... :(

tiriam
03.11.09, 21:21
Kokkumäng on endiselt olematu ja kogu aeg pekstakse pikka ette.
Mitu aastat võiks veel minna, et maast mängitaks nagu Narva?

millest selline küsimus? poisid seal ju esimest aastat koos...anna neile aega :)

narva punt on suuresti aastaid koos mänginud, neil natukene parem se teine teise mõistmine. kokkuvõttes oli hea mäng, narva oli mänguliselt veidi üle kuid kalju mängis hästi ikkagi.

fcfloraforever
03.11.09, 21:28
soomeni ei jõudnud telepilti neti vahendusel mitte grammikestki.

Tulemust vaadates pean tunnistama, et kahju sellest et 2 värav lasti ka tagasi lüüa ja nüüd jääb ka 3 koht Floral selleks aastaks ainult unenägudesse.... :(

Midagi pole kadunud. 4 punkti vahe ja Narval mängud Levadia ja Sillamäega, Floral Tulevikuga ja Tammekaga. Narvale piisab ühest võidust aga kerge see ei ole, Levadia tahab kindlalt kaotuseta läbida ja Ida-Viru derby-s võib kõike juhtuda. Hindaksin Fifty-fityle sansse pronksile Floral.

Sorry OT pärast.

Kui teemasse minna, siis tubli esitus Kaljult ja kahju sellest Danka veast sündinu viigiväravast aga viik aitab ka Florat palju.

salajane33
03.11.09, 21:28
nüüd jääb ka 3 koht Floral selleks aastaks ainult unenägudesse.... :(

Kuidas nii? Transil tänasest 70 punkti ja Floral nüüd 66 punkti. Kaks vooru veel(Trans mängib S.Kalevi ja Levadiaga, Flora mängib Tuleviku ja Tammekaga)

E: Hiljaks jäin

mohikaanlane19
03.11.09, 21:55
1 Tallinna FC Levadia 34 30 4 0 116:19 94
2 JK Sillamäe Kalev 34 23 4 7 79:36 73
3 Narva JK Trans 34 21 7 6 78:28 70
4 Tallinna FC Flora 34 20 6 8 71:30 66
5 Viljandi JK Tulevik 34 14 6 14 50:44 48
6 Nõmme JK Kalju 34 13 9 12 61:47 48
7 FC Kuressaare 34 7 3 24 21:96 24
8 Paide Linnameeskond 34 6 4 24 19:90 22
9 Tartu JK Tammeka 34 6 3 25 27:82 21
10 JK Tallinna Kalev 34 4 4 26 29:79 16 Kindel viimane
vähemalt praegu on kalju 6 kohal, kui Tulevik üllataks(kahtlen) florat oleks Kalju hooaeg suur häving ja 6 koht.

Endiselt Aurelio koju. Esimene brass kellele meeldib pikkapalli mäng. Õudne.

Mister
03.11.09, 22:00
Väravatevahega peaks me olema 5 kohal, aga no vahet pole. hooaja lõpuks oleme nii või naa 5 tabelireal :)

-RoMaRiO-
03.11.09, 22:03
Väravatevahega peaks me olema 5 kohal, aga no vahet pole. hooaja lõpuks oleme nii või naa 5 tabelireal :)

Ei ole, sest esimesena arvestatakse võrdsete punktide puhul tehnilisi kaotusi, niivõrd professionaalne.

Aga muidu täna oli tõesti kuttides tahtmist näha, aga nii kaua, kui vastupidavus ei luba korralikult mängida, on raske. Aga eks siiin ole mängus ka Hiiu kehv kate.

HaTe
03.11.09, 22:20
Teades paljudest protsessidest Eesti jalgpallis võin öelda, et seda negativismi ja vahtu peksavad siin üles mitte Kalju tõelised fännid vaid igasugused kibestubud tegelased (näiteks minu lemmik Hate, kellel kripeldab ikka veel , et temasugustel taoti Sillamäel lambid kinni ja nüüd Kalju fännklubi suudab Sillamäe fännklubiga suhelda!) ja muud tema sarnased kiibitsejad, kes ise pole ühtegi jalgpallimeeskonada tühja koha pealt loonud ja mängima pannud. Tõlised Kalju fännid saavad aru ja toetavad ka siis kui meeskond kaotab 1:5 jne. Paljudel asjadel on omad objektiivsed põhjused aga teie tainapead, kes te siin ilgute, nendest nagu nii aru ei saa!

Ja Kunn, Kalju fännidega räägime me hooaja lõpetamisel ja siis ka täname neid korralikult!

Kõik tõelised fännid Hiiule, varsti algab Nõmme-Narva mäng!

Pole tõeline fänn ning olen kibestunud tegelane??
Sa hakkad ka vaikselt minu lemmikuks muutuma,
10p to Kalju Juhtkond:D
Naeruväärne:D

rallikas
03.11.09, 22:45
Täna oli Kalju poolt tõesti kena mäng. MoM'iks valiks täna Tarassenkovi. Vasakult äärelt läks sealt mängeldes läbi ning ka värav oli ilusti tehtud. Kalju poolt parimad ehk Danka, Terja ning Vitali. Viimased kaks on ainukesed, kes iga mäng 110% annavad.

-Raul-
03.11.09, 22:52
Ja päevakangelased olid ka Kalju fännid! Parim töö kutid, vaatamata väga külmale ilmale. Ka laulude kõla ja viisipidamine on oluliselt paranenud seoses kenade preilide liitumisega! Igati tubli esitus.

KÄRTINHO
03.11.09, 23:05
Ja päevakangelased olid ka Kalju fännid! Parim töö kutid, vaatamata väga külmale ilmale. Ka laulude kõla ja viisipidamine on oluliselt paranenud seoses kenade preilide liitumisega! Igati tubli esitus.

Suur aitäh sulle Raul, kuid ilusad neiud on kaljut fännamas juba mitmendat hooaega. Tegelikult on meile lisandunud Muusika Keskkooli õpilased, kes palju huvitavaid pille ja viise meile toonud ning fänluse kvaliteedi poole pealt head tööd teinud. Ka mina olen fänlusega rahul! Tublid olite Pantrid!

Tahaks veel rõhutada Danka suurepärast penalti tõrjumist ja üldse ilusat esitus Kalju puuris. Kogu meeskond tundus täna palju motiveeritum ja võideldi iga palli eest! Ja Tõnna Mõnna on ikka väga kiire! Hea mäng, hea emotsioon - just seda hooaja lõpp vajabki!

Teeme lõpuni täiega kutid!!

-Raul-
04.11.09, 00:43
Viimased ebameeldivad uudised tänaselt Hiiu Areenalt olid sellised, et Narva vandid lõhkusid ära neile kasutada antud riietusruumi ukse. Lihtsalt esimene vant, kes peale mängu riietusruumi ukse avas, otsustas sellest oma jalahoobiga seestpoolt lihtsalt purustada. Kui ma palusin Burdakovil ja Ratnikovil Hiiu staadioni omanike ees vabandada ja uks kinni maksta, vastati mulle, et seda tegid Kalju fännid!!!!! Vot see lause näitas taset! Õnneks asi nii ei jää ja hüvitamise protsess sai käima lükatud. Kogu loo moraal on see, et kui narvakad kunagi peaksid veel Hiiule mängima tulema, vahetavad nad riideid õues puu all ja staadioni majja neid loomi enam ei lasta.

meesmuiste
04.11.09, 00:45
Raul, lõhutud uksest pilti tegite?

-Raul-
04.11.09, 00:47
Tegime.......uks tuleb terves tükis välja vahetada...

meesmuiste
04.11.09, 00:57
Tegime.......uks tuleb terves tükis välja vahetada...

ole hää ja pane avalikult välja :)

-Raul-
04.11.09, 01:04
Kui Burdakov ja Ratnikov ei vabanda Hiiu staadioni omanike ja Kalju fännide ees (keda nad süüdistasid ukse lõhkumises!) , panen pildi ka välja! Aga kõik, kellel huvi, võivad seda ise homme Hiiule kaema minna. Riietusruum nr 1.

HaTe
04.11.09, 01:10
Viimased ebameeldivad uudised tänaselt Hiiu Areenalt olid sellised, et Narva vandid lõhkusid ära neile kasutada antud riietusruumi ukse. Lihtsalt esimene vant, kes peale mängu riietusruumi ukse avas, otsustas sellest oma jalahoobiga seestpoolt lihtsalt purustada. Kui ma palusin Burdakovil ja Ratnikovil Hiiu staadioni omanike ees vabandada ja uks kinni maksta, vastati mulle, et seda tegid Kalju fännid!!!!! Vot see lause näitas taset! Õnneks asi nii ei jää ja hüvitamise protsess sai käima lükatud. Kogu loo moraal on see, et kui narvakad kunagi peaksid veel Hiiule mängima tulema, vahetavad nad riideid õues puu all ja staadioni majja neid loomi enam ei lasta.

Seda nalja ma tahaksin näha kuidas te nad puu alla suunate riideid vahetama;)

Katzuu
04.11.09, 01:15
Seda nalja ma tahaksin näha kuidas te nad puu alla suunate riideid vahetama;)

Mida muidugi ei juhtu :D

Mister
04.11.09, 01:19
Suurepärane mäng. Kõik mehed andsid endast 100% (va. härra Solaarium, kes teisel poolajal kaitses ikka täitsa ära kustus). Suur retsept Vitalile kes hoidis palli suurepäraselt ees ja lõi ka suurepärase kolli :) Loodame, et see ei olnud ainult ühe mängu õnn võid jätkab samas vaimus ka Paide ja Kure vastu. Suurepärane mäng samuti ka Savitskilt kes tegi mitmeid häid tõrjeid ja pani ka kirsi tordile oma penaltitõrjega. Super! Loodan, et ta saab nüüd U21 koondises ka algkoondisesse, mis oleks täiesti õigustatud mehe etteasteid vaadates.

Ja fännisektoris oli täna mega fiiling! Super töö kaasfännid kes täna sektoris olid, teeme nüüd hooaja lõpuni korralikku mürglit iga mäng! :D

Narvakad on ikka ehtsad matsid. Nagu lasteaialapsed kes oma tehtud pahandusi kohe teiste kaela hakkavad ajama, eriti koomiline veel, et just Kalju FÄNNIDE kaela :D Nii vihased ultrad me ka pole :D

Õhtujuht
04.11.09, 01:46
Aga kas siis Burdakov tõesti vastas täiesti tühja koha pealt, et just kalju fännid olid ukse lõhkumises süüdi. Kui nii, siis väga alatu käitumine. Kui oli asi aga teisiti, siis...

kala2
04.11.09, 01:55
Kui Burdakov ja Ratnikov ei vabanda Hiiu staadioni omanike ja Kalju fännide ees (keda nad süüdistasid ukse lõhkumises!) , panen pildi ka välja! Aga kõik, kellel huvi, võivad seda ise homme Hiiule kaema minna. Riietusruum nr 1. Uus turismimagnet?tehke ikka piletid kahh turundusgurud..ja ärge klikkarit unustage;)

Kaspy
04.11.09, 09:09
See pole esimene jama mis seoses Narva meeskonna ja riietusruumiga meenub. Mõned aastad tagasi oli neil probleeme riietusruumis suitsetamisega, kui konid jäeti põrandale vedelema.

mohikaanlane19
04.11.09, 09:51

esmalt vaadatakse võite siis mu sodi, selle järgi on tulevik parem.

kesa
04.11.09, 10:12
5.12 Meistriliiga ülejäänud kohtade, samuti Esiliiga kõikide kohtade
paremusjärjestuse määramisel võrdsete punktide korral arvestatakse:
a) väiksemat antud loobumiskaotuste ja tühistatud tulemuste arvu
turniiritabelis;
b) suuremat võitude arvu;
c) omavaheliste mängude punkte;
d) omavaheliste mängude väravate vahet;
e) üldist väravate vahet;
f) suuremat löödud väravate arvu

14. juuli FC Kuressaare - Nõmme JK Kalju -:- (tühistatud tulemus)
Kas toonast jama võõrmängijatega arvestatakse kui tühistatud tulemust?
Kui arvestatakse, siis on Tulevikul võrdsete punktide korral eelis.

Alarikh
04.11.09, 10:43

Kas sa oled lihtsalt fänn kes ei ole otseselt seotud Kalju klubiga või oled klubi esindaja? Sest Raul, anna andeks, aga kuigi ühe idiooti käitumine oli väga nõme ja klubi juhtkonna oma oli üsna imelik ka... äkki sina Kalju klubi esindajana peab natuke aru saama mida sa ütled enne kui postitad et põhimõtteliselt terve Narva klubi on "vandid", "loomad" jne. Ei ole päris "tsiviliseeritud" viis kirjeldada seda mis juhtus.

Ma kindlasti ei õigusta Narvat, aga mõtle ka natuke.. näed välja nagu vana mutt turul.

Muidu, peace! :)

Silver
04.11.09, 10:59
Eilset mängu oli kohapealt väga nauditav jälgida. Korralik andmine käis, ilusad väravad ja võitluslik esitus mõlemalt poolt. Kuradi külm, aga oli seda väärt. :)

LeftWing
04.11.09, 14:25
Kas eilsest mängust on tõesti ainult 14 pilti, mis soccernetis üleval?

-Raul-
04.11.09, 14:51
Alarikh (no on sul ka alles nimi!), ma ei viitsi kunagi asju illustreerida ja nimetan neid õigete nimedega, siin ei ole mingi diplomaatide kool kus on vaja peenutseda. Võin ka ju vantide asemel kirjutada sõna jõmmid, jah see kõlab eestipäraselt aga sisu ju see ei muuda. Kui ikkagi Narva klubi omanikud süüdistavad Kalju fänne (huvitav, kuidas nad nende riieturuumi pääsesid, sest uks lõhuti seestpoolt!), siis ei leiagi ma ilusamat nime sellele jõmmide pundile.Aga nüüd võime selle teema lõppenuks lugeda kuna JL tegeleb edasi seltsimees Burdakovi ja tema transidega.

gamer
04.11.09, 16:39
See pole esimene jama mis seoses Narva meeskonna ja riietusruumiga meenub. Mõned aastad tagasi oli neil probleeme riietusruumis suitsetamisega, kui konid jäeti põrandale vedelema.

No ühel aastalõpukal kimus Gruznov wc-s suitsu ja kaks nooremat transi mängijat tormasid ühte kabiini. Täpsemalt ei uurinud, mis lõbusate asjadega nad seal tegelesid.

odralauk
04.11.09, 17:03
No ühel aastalõpukal kimus Gruznov wc-s suitsu ja kaks nooremat transi mängijat tormasid ühte kabiini. Täpsemalt ei uurinud, mis lõbusate asjadega nad seal tegelesid.

enne mängu tuleb kops ju ilusti lahti tõmmata:D

Vahkito
04.11.09, 21:34

Susanna on parim! ;-)

Mister
04.11.09, 21:36
Susanna on parim! ;-)

Teda pold kohalgi :D

Çelik Destan
04.11.09, 22:46
Aga kas siis Burdakov tõesti vastas täiesti tühja koha pealt, et just kalju fännid olid ukse lõhkumises süüdi. Kui nii, siis väga alatu käitumine. Kui oli asi aga teisiti, siis...

Jah , ta ütles , et mingi Kalju fänn kõndis mööda , solvas Narva mängijaid ja lõi ukse katki:D

taku*
05.11.09, 12:52
ma arvan, et kindlapeale -RoMaRiO- lõi ukse puruks, sest ta visati fännnnnnnklubist välja ja pidi kuuskede all lutsukommi lutsuma. tahtis kätte maksta ja siis rauuuul sai pahaseks ja ütles, et narva on süüdi, sest nad tahtsid kastani all pükse vahetada.

-Raul-
05.11.09, 13:30
No naljamehed....keerate tõsise stoori ikka ojapetsi stiilis peapeale!

Odras
05.11.09, 13:36
Siin on v2ga huvitav lugeda mis arvamused k6igil on tekkinud Mario kohta. Tema saab kodus vist iga6htu korralikult naerda mis arvatakse, kuidas ja misp2rast ta f2nnide seast v2lja visati. Kuid tegelikkuses k6igil on hea meel kui Mario ilmub tribyynile heas tujus meeskonda toetata. Tal on k6va ja hea h22l ning teda oleks pantrite seast raske v2lja heita, sest tema ongi alusepanija Roosadele Pantritele. Pigem on see ta enda soov vaadata mujalt, kuid need korrad kui ta on hea tujuga sektoris siis on k6ik hea.
Loodame pantrite nimel, et ta yhel ilusal p2eval suudab tulla kohale isegi kui meeskonnal ei l2he yldse h2sti kasv6i selle nimel, et arendaksime f2nnlust edasi.

elx
05.11.09, 13:56
Tema saab kodus vist iga6htu korralikult naerda mis arvatakse, kuidas ja misp2rast ta f2nnide seast v2lja visati.
Seda, et ta välja visati on väitnud minu teada ainult Raul.

trey
05.11.09, 14:01
Kohtunike töö vastu on paljud protestinud, väike videolõik, kuidas fännid saaksid olukorra kontrolli alla:) http://www.youtube.com/watch?v=MCPNI5VQleA

Alarikh
05.11.09, 14:22
Alarikh (no on sul ka alles nimi!), ma ei viitsi kunagi asju illustreerida ja nimetan neid õigete nimedega, siin ei ole mingi diplomaatide kool kus on vaja peenutseda. Võin ka ju vantide asemel kirjutada sõna jõmmid, jah see kõlab eestipäraselt aga sisu ju see ei muuda. Kui ikkagi Narva klubi omanikud süüdistavad Kalju fänne (huvitav, kuidas nad nende riieturuumi pääsesid, sest uks lõhuti seestpoolt!), siis ei leiagi ma ilusamat nime sellele jõmmide pundile.Aga nüüd võime selle teema lõppenuks lugeda kuna JL tegeleb edasi seltsimees Burdakovi ja tema transidega.

Mu pärisnimi on Pavel - võid vabalt kasutada :) Okei, ma ei tea asjast midagi, lihtsalt frustreeritud mängijate ebadekvaatne käitumine juhtub igalpool maailmas ja ma ei näe siin midagi hullu. Hea pallur ei pea ju kuld inimene olla. "Aga nüüd võime selle teema lõppenuks lugeda kuna JL tegeleb edasi seltsimees Burdakovi ja tema transidega" - see ongi õige lahendus, mitte vingumine foorumites ja solvangud mängijate ja treenerite suunas. :) Solvangud ja liigsed emotsioonid on fännide ala :D

Velts Jaamade Vahelt
05.11.09, 17:55
Kohtunike töö vastu on paljud protestinud, väike videolõik, kuidas fännid saaksid olukorra kontrolli alla:) http://www.youtube.com/watch?v=MCPNI5VQleA

Hea mõte:D

-Raul-
05.11.09, 18:27
Privet Pavel! Minu stiil ongi: suhtle inimestega! Ja eelpool nimetatud seltsimeestele ütlesin ma ka kohapeal peale mängu välja, mida ma neist ja sellisest käitumisest arvan, aga seltsimehed Narvast saatsid meid põhimõtteliselt n....i ja astusid sirge seljaga minema nagu poleks midagi juhtunud. Siin ei ole tegemist mingite solvangutega, kui sellised omanikud Narva klubil on, siis las olla...Oleksid võinud kohapeal vabandada, ukse kinni maksta ja teema lõpetatuks lugeda selle asemel, et Kalju fänne süüdistada, aga see on juba kasvatuse küsimus.

kesa
05.11.09, 18:42
Privet Pavel! Minu stiil ongi: suhtle inimestega! Ja eelpool nimetatud seltsimeestele ütlesin ma ka kohapeal peale mängu välja, mida ma neist ja sellisest käitumisest arvan, aga seltsimehed Narvast saatsid meid põhimõtteliselt n....i ja astusid sirge seljaga minema nagu poleks midagi juhtunud. Siin ei ole tegemist mingite solvangutega, kui sellised omanikud Narva klubil on, siis las olla...Oleksid võinud kohapeal vabandada, ukse kinni maksta ja teema lõpetatuks lugeda selle asemel, et Kalju fänne süüdistada, aga see on juba kasvatuse küsimus.

Eks te ikka ise süüdi olite!
Provotseerisite, saite!
Muideks transrasvad on päris muhedad sellid, ootame neid ikka külla, vahetame särke-värke jne. bla-bla-bla....

(Sellist hülgejuttu said florakad pikalt peale sillamäe vantidega "suhtlemist" kuulda. Seal muidugi ei tükeldatud uksi vaid üritati veits inimliha hakkida)

-Raul-
05.11.09, 19:18
Põdege oma lastehaigused välja! Seal oli probleem fännide vahel, meil ülbitsesid Narva klubi omanikud. Aga elame demokraatlikus riigis ja igaüks valib ise , kellega suhtleb. Seega on minul täiesti ükskõik, kuidas nad oma eluga edasi lähevad ja see teema on siis lõpetatud kui nad JL vahendusel oma asjad ära klaarivad. Mingit viha siin keegi küll pidama ei hakka, lihtsalt tegid minu silmis oma margi täis, arvasin, et kõikide ML klubide omanikud on dzentelmenid...

HaTe
05.11.09, 19:31
Ning sina -Raul- pead ennast dzentelmaniks? Ise pritsid iga teise inimese peale pori ning iseenda fännidelegi.Mis dzentelmen sa siis ise oled võrreldes Narva klubi omanike kõrval?

PETSINHO
05.11.09, 20:01
Räägime vahelduseks jalgpallist ka (või minu postituste lähenevast juubelist:D)

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=271

.

ballack
05.11.09, 20:08
Räägime vahelduseks jalgpallist ka (või minu postituste lähenevast juubelist:D)

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=271

.

Õlled ka ikka teeb juubelipuhul? :)

-RoMaRiO-
05.11.09, 20:10
Terja paneb "Jalkale" ikka väga mõnusat ja ausat teksti. Tore, et juhtivatest tegelastest keegigi julgeb ausalt rääkida, loodetavasti see talle ainult trahve kaasa ei too, tippkultuuris tooks.

HABE
05.11.09, 20:34
Terja paneb "Jalkale" ikka väga mõnusat ja ausat teksti. Tore, et juhtivatest tegelastest keegigi julgeb ausalt rääkida, loodetavasti see talle ainult trahve kaasa ei too, tippkultuuris tooks.

Hooaja lõpp, meeskond peab mängima nende meestega lõpuni, kes on võtta hetkel nimekirjas. Järgmiseks hooajaks kindlasti Terehhovi ausad ütlemised panevad osad mehed mõtlema ja mängima paremini. Või mõjusid ta ütlused isegi kohe automaatselt, sest Transi vastu võitlesid kõik nii nagu jaksasid. Trahvida meest, kes nõuab teistelt 100% mängudes ei ole väga arukas trahvida, eriti arvestades et Terehhov annab endast iga mäng 110%

Gallacher
06.11.09, 02:42
No kas teil tuhatoosid olid?
Tegelt see postitus äratas mus nostalgiat. Kunagi ca 12-aastasena lõpetasin Kalevi statka varuplatsil trenni ja kui riietusruumi läksime, möödusime vist Tallinna Tempo meeste riietusruumist, kus uks oli pärani lahti ja pooled vennad enne dushi alla minekut suitsu tegid. Vahel ikka mõtlen, kas nemad ongi süüdi,et minust paadunud nikotiinik on saanud - no toona saai ikka enne trenne täismeeste mänge pealt vaadatud ja ühtteist õpitud...

Rein
06.11.09, 08:43
Erki Nool rääkis kunagi, et selline vend nagu Eduard Hämäläinen tõmbas alati enne 1500 meetrit 2 Camelit ja siis jooksis nagu hipodroomi traavel.

mg
06.11.09, 12:23
Erki Nool rääkis kunagi, et selline vend nagu Eduard Hämäläinen tõmbas alati enne 1500 meetrit 2 Camelit ja siis jooksis nagu hipodroomi traavel.

paneme siis OT-d edasi

maailmarekordimees šeberle oli/on ka suitsumees

kala2
06.11.09, 13:38
zidane kimus ju kahh

kriitikameel
07.11.09, 10:30
ja Verpakovskis

kesa
07.11.09, 10:36
ja Elkjaer-Larsen ning kõrgushüppaja Patrik Sjöberg 2.42 (tihtipeale hüpete vahel staadionil)

Mister
07.11.09, 12:29
Lõpetage see OT palun!!!!!! :)

Täna igatahes mäng 13.00 Spotland Arenal. Paide - Kalju
Vaatama!!!!

jooseps
07.11.09, 17:05
Keegi vahepeal mainis, et Kalju teemas on vaikseks jäänud, kuid nüüd on teema jälle aktiivne oma läbuga.

Igatahes Kalju võitis siis Paidet 3-0

HABE
07.11.09, 18:47
Hr Daniil Savitski, oi kui hea taaskord. Supper supper supper. Tuleb parimaks väravavahiks sel hooaja tunnistada:D Soccernet jättis välja Daniili:(
Terve meeskond võitles taaskord terve mängu, lausa lust vaadata. Tublid (Terehhovi sõnad vist pani mehed mõtlema).

HABE
07.11.09, 19:07
Leidsin 1 huvitava artikli Soccernetist kunagi hooaja alguses. Nüüd on hooajalõpp ja see peaks andma fännidele motivatsiooni viimasel mängul andmast endast 110% ja aidata Nõmme Kaljul hooajale ilusas 3 punkti panna:P

-RoMaRiO-
07.11.09, 19:27
Täitsa vinksvonks oli täna tõepoolest, kui välja jätta see, et Felipe ei viitsi ikka üldse mängida ja et Smirre on veel omakorda kordi kehvem kui Vitali.

muidu meeldis.

sanchez
08.11.09, 17:46

HAHA, ANDEKAS! :D

samovar
08.11.09, 18:19
Teisipäev teete nii ka või?
http://www.youtube.com/watch?v=VTOOy-65v9M

Kaspy
08.11.09, 18:35
Hr Daniil Savitski, oi kui hea taaskord. Supper supper supper. Tuleb parimaks väravavahiks sel hooaja tunnistada:D Soccernet jättis välja Daniili:(
Terve meeskond võitles taaskord terve mängu, lausa lust vaadata. Tublid (Terehhovi sõnad vist pani mehed mõtlema).

Mis põhjusel peab parimaks valima mehe, kes on hooaja jooksul üksikud mängud kaasa teinud? Eelmine telemäng jättis piisava jälje et see on teda ka pisut ka ebakindlaks teinud.

Çelik Destan
08.11.09, 21:39

Paremini veel:)

Odras
08.11.09, 21:41
Teeme siis foorumis ka reklaami juurde:

TEISIPÄEVAL KELL 18.00 @ HIIU STAADION, HOOAJA VIIMANE MÄNG. OLE KOHAL!

Jalgpallielamus on kindel.

-RoMaRiO-
08.11.09, 21:52

Oleks selline fänlus iga mäng, siis võiks lausa ainult fänluse pärast staadionil käia, aga see kui 10-15 venda oma hääle külma käes ära karjub, väga suurt emotsionaalset naudingut fänlusest vast ei anna. Kuigi laupäeval oli täitsa tore eemalt kuulata ning mis on tore, ei kuulnud fännisektoris kõvahäälset ropendamist ning inimesed olid üleüldse positiivsed :)

Çelik Destan
08.11.09, 21:54
Oleks selline fänlus iga mäng, siis võiks lausa ainult fänluse pärast staadionil käia, aga see kui 10-15 venda oma hääle külma käes ära karjub, väga suurt emotsionaalset naudingut fänlusest vast ei anna. Kuigi laupäeval oli täitsa tore eemalt kuulata ning mis on tore, ei kuulnud fännisektoris kõvahäälset ropendamist ning inimesed olid üleüldse positiivsed :)

Mario ropendamist pole enam ammu kuulda olnud:)

jkddp
08.11.09, 23:33
hmm mis oleks argumendid aia sees või väljas olemiseks?

kui midagi head ei pakuta siis meie teeme ühe grill ürituse säästukas?

HABE
08.11.09, 23:48
hmm mis oleks argumendid aia sees või väljas olemiseks?

kui midagi head ei pakuta siis meie teeme ühe grill ürituse säästukas?

Tribüüni katab siiski ja endiselt veel katus:D + kogu pidu käib aia sees. Soe tee ja kohv ning mida kõike veel.

Çelik Destan
08.11.09, 23:51
Tribüüni katab siiski ja endiselt veel katus:D + kogu pidu käib aia sees. Soe tee ja kohv ning mida kõike veel.

Jägermeistrit mis teeb rohkem soojaks kui Kohv ja tee:D

HABE
08.11.09, 23:54
Jägermeistrit mis teeb rohkem soojaks kui Kohv ja tee:D

Teisipäev on Hiiu Staadionil temperatuur suviselt kuum.

Odras
08.11.09, 23:58
Habe, kui temperatuur on ka sinujaoks suviselt kuum, lased siis ka torso paljaks kollipuhul? :D

HABE
09.11.09, 00:00
Habe, kui temperatuur on ka sinujaoks suviselt kuum, lased siis ka torso paljaks kollipuhul? :D

Ma arvasin, et sa ootad et mõni kena neiu selle asja lõpuks ära teeb:D Pole veel kordagi tehtud mõne neiu poolt on ainult jutud olnud.

jkddp
09.11.09, 00:18
ee neiu?looda sa!

Odras
09.11.09, 00:31
Oh sind HABE. Teisipäeval räägin sulle ära miks see asi jutu tasemel piirdub, ning miks niivisi on parem kui neiud staadionil ei hakka koorima end. Ma tunnen, et foorumis ei hakka kirjutama sellist teksti:D :D

HABE
09.11.09, 00:36
Oh sind HABE. Teisipäeval räägin sulle ära miks see asi jutu tasemel piirdub, ning miks niivisi on parem kui neiud staadionil ei hakka koorima end. Ma tunnen, et foorumis ei hakka kirjutama sellist teksti:D :D

Sa ei suudaks ennast tagasi hoida? :D
Teisipäev tuleb staadionil olla, ükskõik mis aga tuleb olla. See on lihtsalt võimas mis toimuma hakkab. Balti liiga koht on Kaljul mängus. Kuressaare lõpetab oma pendeldamise ära:D Esimest korda (vist) kui ei kukuta kohe tagasi esiliigasse. Pidu tuleb vinge ja kõva.

Odras
09.11.09, 00:46
Ei, see ei puutu minuse, ega kellegisse teise indiviidina. Vaid Pantrite ja meeskonna tervikusse. Kuid jah teisip2eval teeme sellist kino staadionil, et isegi Hea meeleoluga parandame staadioni valgustust:D

PraS
09.11.09, 00:52
Sa ei suudaks ennast tagasi hoida? :D
Teisipäev tuleb staadionil olla, ükskõik mis aga tuleb olla. See on lihtsalt võimas mis toimuma hakkab. Balti liiga koht on Kaljul mängus. Kuressaare lõpetab oma pendeldamise ära:D Esimest korda (vist) kui ei kukuta kohe tagasi esiliigasse. Pidu tuleb vinge ja kõva.

tänks vihjete eest. tean nüüd viigile panustada triobetis.

samovar
09.11.09, 01:05
Korralik läbu käib siin ikka. saab fänlust ja mängu ka kogu raha eest ikka teisipäeval?

Odras
09.11.09, 01:09
Parem positiivne läbu, kui et igivana virisemine ja kritiseerimine. Fännlust saab tasutud pileti eest küllaldaselt ning tuju kütetakse ka pealtvaatajatel arvatavasti üles. Mängus on piisavalt palju, et meestel oleks motivatsioon pingutamiseks. Saadame Saarlased tribüünil ja platsil tagasi saarepeale kus nende koht on.

17
09.11.09, 01:14
Usun, et seni, kuni seis on 0:0, ei võta kumbki meeskond ülearuseid riske, kuna see skoor rahuldab sisuliselt ju mõlemat osapoolt.

Seega mine tea, võib tulla üsna kinnine õhtupoolik.

gamer
09.11.09, 01:38
Pall lükatakse mängu ja võistkonnad lähevad teed ja saiakesi sööma? :)

Mister
09.11.09, 02:12
Teisipäeval saab olema suurepärane jalgpalliõhtu! Uskuge mind, mängu ja fänlust ON kogu raha eest :)

mullik
09.11.09, 13:08
Mario ropendamist pole enam ammu kuulda olnud:)

Muidugi Sa ei kuule ropendamist, kui sa kohalegi ei ilmu.

elx
09.11.09, 13:52
Ära sa räägi midagi - eelmisel teisipäeval Narva vastu oli ühel noormehel igal juhul nii soe, et t-särgi väel kõlbas ka mängu jälgida. Kui nüüd arvestada, et homme on ilmselt soojem, kui eelmisel nädalal, siis mine sa tea mida veel näha võib.

Çelik Destan
09.11.09, 15:36
Muidugi Sa ei kuule ropendamist, kui sa kohalegi ei ilmu.

No aga ropendamist pole ju kui ma olen olnd;)

Odras
09.11.09, 16:05
Millal sina olid viimati 90 minutit sektoris??

Çelik Destan
09.11.09, 17:08
Millal sina olid viimati 90 minutit sektoris??

Klaus ei ole vahet millal ma olin viimati 90 min.
Vaata mida olen teinud koguaeg, ma alati aitasin toimetada Hiiul
;)

Odras
09.11.09, 17:48
Ma mitte pahap2rast, aga lihtsalt sektoris toimuvat ropendamist, mitte ropendamist ei saa kuulda, kui sa oled kusagil hoones sees v6i teiselpool staadionit. Selles on asi.

PETSINHO
09.11.09, 17:58
Teie kaks võtke omale tuba, või midagi :D

Igatahes ajage kõik ennast homme oma mugavatest arvutitoolidest välja ja tulge vaadake hooaja viimane mäng ära. Kohtumiseni Hiiul.
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=273

Palju õnne mulle foorumi juubeli pühul.

Çelik Destan
10.11.09, 13:13
aega jäänud vähem kui 6 tundi hooaja viimase mänguni . Nii et kõik olge kohal:)

Varikonto
10.11.09, 13:25
Roosad põrsad pange täna veel täiega, sest järgmine hooaeg pannakse teid!

Vova
10.11.09, 14:27
Sina oledki siis see panomees jah !

Petuhhin
10.11.09, 14:55
Sina oledki siis see panomees jah !

Liftipoisid ongi need kõige kõvemad panomehed ;)

Õhtujuht
10.11.09, 23:22
Mis sellest ukseteemast siis sai?

HABE
11.11.09, 00:11
Ja ongi läbi see hooaeg:( Oli häid mänge ja koledaid mänge, mida sooviks unustada aga vigadest tuleb õppida. Täna meeskond võitles ja pani hooajale ilusa 3 punkti:P
Rene Kaasi lahkumine, oeh, kahju, sooviks teda veel ja veel näha mängimas.
5. koht on küll pettumus aga hooaja lõpus tehtud mitu head mängu ja pingelised lahingud floraga annavad siiski võimaluse öelda, et meeskond näitas oma sisu.
Fännid kes täna olid kohal, on olnud teiega nii heas kui halvas. Aitähh et te meid tänasite.
Kuressaare, rõõm oli vaadata kui õnnelikud nad olid et lõpuks nad on murdnud needuse kohe esiliigasse tagasilangemise ML-st ja tantsid ja hüppasid rõõmust. Saaremaa tripid ongi toredad suvel:D Tore et jäite ikka meile seltsiks.
HEAD PUHKUST!!! Kohtumiseni aastalõpu turniiril.

Petuhhin
11.11.09, 00:39
Kaljukad mitme autoga me see aasta paidekaid toetama läheme?
Ülemineku mängudele?

Mitme autoga? Nõmmelt Lillekülla? :D

ballack
11.11.09, 00:49
Mitme autoga? Nõmmelt Lillekülla? :D

Äkki räägid lähemalt sellest Lilleküla teemast

-RoMaRiO-
11.11.09, 01:15
Saigi siis see suurte ootustega alanud hooaeg läbi, väga huvitav oleks lugeda/kuulata, mis järgmiseks hooajaks plaanitakse, minu silmis väga palju pallureid pole, keda Kalju särki ka järgmine hooaeg kandmas näha tahaks. Paljud mängijad soovivad ise lahkuda, samas Eestist on väga raske juba kedagi endale meelitada.

Savitski, Balbinot, Kägo, Terehhov, Kaukvere, Tšegodajev, Kõlu ning ega rohkem ei näegi mängumehi, keda näha tahaks. Terjat tahaks kah muidugi pigem treeneripingil näha. Väga meeldis Paides. Samas ülimalt raske on 3. aastat järjest meeskonnaga täitsa nullist alustada, eks näis, taaskord huvitav talv tuleb.

Petuhhin
11.11.09, 01:27
Äkki räägid lähemalt sellest Lilleküla teemast

Mis siin ikka rääkida. Mõlemad mängud peetakse Sportlandil.

eika
11.11.09, 01:31
Savitski, Balbinot, Kägo, Terehhov, Kaukvere, Tšegodajev, Kõlu ning ega rohkem ei näegi mängumehi, keda näha tahaks. Terjat tahaks kah muidugi pigem treeneripingil näha.
Mis Nunesel ja Hurdal viga on?

-RoMaRiO-
11.11.09, 01:49
Mis Nunesel ja Hurdal viga on?

Esimese puhul ei ole küsimus oskustes, need on tõepoolest head, vähemalt ründefaasis. Pigem ootaks elukutseliselt pallurilt ka veidikene professionaalsust, mitte nii et mängupäeval kell 4 öösel chatitakse veel internetiski, jumalteab kust tulnud.

Ja Hurda puhul pole samuti tegemist nii väga oskustega, mees suure tõenäosusega lahkub enda soovil, mida talle ette heita muidugi ei saa. Minule teadaolevalt tahtis juba mõni kuu pärast liitumist lahkuda.