PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

-RoMaRiO-
13.01.10, 21:09
See umbes sama jutt, et kui ma jalgpalli mängida ei oska, siis mängijaid pealtvaatajana kritiseerida ei tohi?

Kuno
13.01.10, 21:27
See umbes sama jutt, et kui ma jalgpalli mängida ei oska, siis mängijaid pealtvaatajana kritiseerida ei tohi?

Kallis sõber sul on vist sitt elu, ma loodan, et sul läheb paremaks ja sa hakkad asjadest ja elust peatselt ka rõõmu tundma. Elu läbi positiivsuse on kindlasti ilusam kui vastupidi :)

Nahkpea
13.01.10, 21:43
Elu läbi positiivsuse on kindlasti ilusam kui vastupidi :)

Siia võiks kohe vastu visata igasuguseid erinevaid ütlusi a la "kriitika on edasiviiv jõud" jne. :D

Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis ärge olge nii kuradi pahurad koguaeg. Fännid on alati ja igalpool pigem kriitilised. Selle asemel, et vaadata seda kui "viginat ja virisemist", vaadake asja positiivset poolt: klubi tegemised lähevad neile tõesti korda. Kriitikameeleta inimene on kõige vastu huvi kaotanud inimene.

Kuno
13.01.10, 21:52
Siia võiks kohe vastu visata igasuguseid erinevaid ütlusi a la "kriitika on edasiviiv jõud" jne. :D

Kui nüüd tõsiselt rääkida, siis ärge olge nii kuradi pahurad koguaeg. Fännid on alati ja igalpool pigem kriitilised. Selle asemel, et vaadata seda kui "viginat ja virisemist", vaadake asja positiivset poolt: klubi tegemised lähevad neile tõesti korda. Kriitikameeleta inimene on kõige vastu huvi kaotanud inimene.

Ma arvan, et kõik saavad aru kriitikast ja sellega olen 100% nõus, et kriitika on edasiviiv jõud. Võibolla me saame tähendusest kriitika erinevalt aru, minule näiteks tundub, et kui võtta mõne postitaja kõik postitused ja neid natukene lugeda, siis see pole kriitika, aga kibestunud hala kõikvõimalikel ja võimatutel teemadel. Mõne kohapealt minu jaoks on üllatav, et kui nii palju aega kulutada, et tuhandeid postitusi kuskil foorumis teha, siis miks mitte selle asemel hoopis seda aega kinkida mõnele jalgpalliklubile ja aidata selle ajaga parandada neid kohti mis kedagi häirib? Fakt on see, et kui klubidel oleks raha, siis selle rahaga kõigepealt likvideeritakse mõnes klubis mängijate võlad, teises midagi muud ja lõpuks pannakse komad õigesse kohta. Kui te tahate aidata, siis ärge olge nii vaenulikud ja ärge pugege selle loosungi taha, et kriitika on edasiviiv jõud... Veelkord, kriitikal ja kriitikal on vahe!

Soovin kõigile edu ja positiivse inimesena lihtsalt ei suuda sellist sappi koguaeg lugeda...

EDU!

-RoMaRiO-
13.01.10, 22:02
Kui jutu mõtte sees olin ka mina, siis on ikka väga liialdatud ütlus, et ma ainult kriitilisi postitusi kritseldan. Olen ikka väga palju oma aega kulutanud seoses Kaljuga (ei mõtle üldse fänlust) ja selle jalgpalliklubi hüvanguks ning sellised postitused klubi juhtfiguuridelt ei ole küll väga ligitõmbavad.

Ja et ma õpiks asjadest rõõmu tundma? :D . Kahtlen kas kahe käe sõrmedel on võimalik üles lugeda inimesi, kes Kalju positiivsetest tegemistest sama õnnelikud olen kui mina. Eks kriitika tuleneb ka sellest, et sooviks, et asjad oleks veelgi paremad ning see jalgpalliklubi on äärmiselt oluline.

dareth
13.01.10, 22:33
Mõne kohapealt minu jaoks on üllatav, et kui nii palju aega kulutada, et tuhandeid postitusi kuskil foorumis teha, siis miks mitte selle asemel hoopis seda aega kinkida mõnele jalgpalliklubile ja aidata selle ajaga parandada neid kohti mis kedagi häirib?

Kusjuures siinkohal võid ka endale tuhka pähe raputada, sest sulle on pakutud nimetet "teenust" ja tasuta, kuid see on sul kahe silma vahele jäänud või pole piisavalt oluliseks pidanud. :)

Kuno
13.01.10, 22:37
Kui jutu mõtte sees olin ka mina, siis on ikka väga liialdatud ütlus, et ma ainult kriitilisi postitusi kritseldan. Olen ikka väga palju oma aega kulutanud seoses Kaljuga (ei mõtle üldse fänlust) ja selle jalgpalliklubi hüvanguks ning sellised postitused klubi juhtfiguuridelt ei ole küll väga ligitõmbavad.

Ja et ma õpiks asjadest rõõmu tundma? :D . Kahtlen kas kahe käe sõrmedel on võimalik üles lugeda inimesi, kes Kalju positiivsetest tegemistest sama õnnelikud olen kui mina. Eks kriitika tuleneb ka sellest, et sooviks, et asjad oleks veelgi paremad ning see jalgpalliklubi on äärmiselt oluline.

Kriitika pidi olema edasiviiv jõud, naudi, siis seda :D

Felipe
13.01.10, 22:41
Kriitika pidi olema edasiviiv jõud, naudi, siis seda :D

Sellepeale tahaks kohe kirjutada, et kriitikal ja kriitikal on vahe. :D

Ei tore ärapanemine käib, aga see selleks, mis ma öelda tahtsin on see, et Kaljul tuleb üks kuradima kõva sats selleks hooajaks ja respect selle eest !

Kuno
13.01.10, 23:10
Sellepeale tahaks kohe kirjutada, et kriitikal ja kriitikal on vahe. :D

Ei tore ärapanemine käib, aga see selleks, mis ma öelda tahtsin on see, et Kaljul tuleb üks kuradima kõva sats selleks hooajaks ja respect selle eest !

Ja selline postitus näiteks annab mulle 1000 korda energiat juurde et seda tänamatut vankrit edasi vedada :D

Thanks hea sõna eest. Mulle ka Kaimar meeldib! :D

HaTe
13.01.10, 23:24
Ise kaldun ka arvama,et kui kõik asjad tööle saadakse,ning seekord puusse ei panda asjadega nagu eelmine hooaeg,siis tuleb kõva,kõva heitlus esikolmikule;)

-RoMaRiO-
13.01.10, 23:27
Kuno, kas enne Tenerifele minekut on plaanis veel mõni kontrollmäng näiteks Soomes? Teaks planeerida kui oleks sobiv variant, heameelega tuleks kaeks "uue" Kalju ka suurel väljakul ära.

Nahkpea
13.01.10, 23:37
Ma arvan, et kõik saavad aru kriitikast ja sellega olen 100% nõus, et kriitika on edasiviiv jõud. Võibolla me saame tähendusest kriitika erinevalt aru, minule näiteks tundub, et kui võtta mõne postitaja kõik postitused ja neid natukene lugeda, siis see pole kriitika, aga kibestunud hala kõikvõimalikel ja võimatutel teemadel.

No ma ei tea kui erinevalt me kriitikast aru saame, aga tuleb nõustuda, et mitte kõik pole nö konstruktiivne kriitika. Teisest küljest ei saa ma aru, miks ühe klubi esindaja (sinu puhul tuleb vist kasutada sõna juht) üldse reageerib sellele. Ma kasutaks siinkohal sõna "ülereageerimine".

Erinevate jalgpalliklubide fännifoorumid üle maailma on täpselt samasugused, kus fännid kritiseerivad klubi tegemisi ja tegemata jätmisi, peatreenerit, kasutatud formatsioone ja taktikaid ning mängijaid. Teie asi on teha oma tööd, las fännid elavad oma elu. Kõige paremini saate fännide kriitikale vastata sellega kui olete väljakul edukad!

Fakt on see, et kui klubidel oleks raha, siis selle rahaga kõigepealt likvideeritakse mõnes klubis mängijate võlad, teises midagi muud ja lõpuks pannakse komad õigesse kohta. Kui te tahate aidata, siis ärge olge nii vaenulikud ja ärge pugege selle loosungi taha, et kriitika on edasiviiv jõud... Veelkord, kriitikal ja kriitikal on vahe!

Ma ei ole absoluutselt vaenulik. Kalju on olnud väga positiivne nähtus Eesti jalgpallis ja loodan siiralt, et teie klubi suudab sammu veelgi kaugemale astuda ja sekkuda ka medaliheitlusesse. Ainult läbi konkurentsi saab Eesti liigajalgpall areneda ja konkurentsitihe Meistriliiga peaks olema kõikide fännide ühine unistus, olenemata mis klubi toetatakse.

Klubide rahalisi võimalusi ei taha ma üldse siinkohal puudutada. Eesti jalgpall on finantsiliselt koguaeg vaeslapse osas olnud.

Üldiselt peaks klubidega lähemalt seotud isikud kasvatama endale foorumit külastades paksema naha ja mitte reageerima igale postitusele. Sedasi jääb mulje nagu oleks tõesti astutud mingile õrnale kohale.

Kuno
13.01.10, 23:48
Kuno, kas enne Tenerifele minekut on plaanis veel mõni kontrollmäng näiteks Soomes? Teaks planeerida kui oleks sobiv variant, heameelega tuleks kaeks "uue" Kalju ka suurel väljakul ära.

no 19 jaanuaril ju mängime FC Lahtiga... ja kes Tenerifele tahab tulla, siis Horizon Travel lennutab teid heameelega ja teeb seda odavalt... 2 ja 3 veebruar on meil seal korralikud mängud ka millest peatselt ka uudis tehakse.

Kuno
13.01.10, 23:54
No ma ei tea kui erinevalt me kriitikast aru saame, aga tuleb nõustuda, et mitte kõik pole nö konstruktiivne kriitika. Teisest küljest ei saa ma aru, miks ühe klubi esindaja (sinu puhul tuleb vist kasutada sõna juht) üldse reageerib sellele. Ma kasutaks siinkohal sõna "ülereageerimine".

Erinevate jalgpalliklubide fännifoorumid üle maailma on täpselt samasugused, kus fännid kritiseerivad klubi tegemisi ja tegemata jätmisi, peatreenerit, kasutatud formatsioone ja taktikaid ning mängijaid. Teie asi on teha oma tööd, las fännid elavad oma elu. Kõige paremini saate fännide kriitikale vastata sellega kui olete väljakul edukad!

Ma ei ole absoluutselt vaenulik. Kalju on olnud väga positiivne nähtus Eesti jalgpallis ja loodan siiralt, et teie klubi suudab sammu veelgi kaugemale astuda ja sekkuda ka medaliheitlusesse. Ainult läbi konkurentsi saab Eesti liigajalgpall areneda ja konkurentsitihe Meistriliiga peaks olema kõikide fännide ühine unistus, olenemata mis klubi toetatakse.

Klubide rahalisi võimalusi ei taha ma üldse siinkohal puudutada. Eesti jalgpall on finantsiliselt koguaeg vaeslapse osas olnud.

Üldiselt peaks klubidega lähemalt seotud isikud kasvatama endale foorumit külastades paksema naha ja mitte reageerima igale postitusele. Sedasi jääb mulje nagu oleks tõesti astutud mingile õrnale kohale.

Paks nahk on mul täitsa olemas, aga kui näen, et mõni noor hakkab vastasuunavööndis täistuledega pidevalt sõitma, siis ei pea paljuks sauaga paar korda vehkida :D

Kõik on chill, ma pole mingi "Presidendi" tüüpi inimene, olen teiega samas kohas, räägin ja hingan samasugust jalgpalliõhku ja ei pea paljuks oma arvamust sekka öelda. Nagu näha ei tee ma seda ka varjunime all ja julgen enda seisukohta avalikult ilma häbenematta välja öelda.

masturr
13.01.10, 23:56
Oskab keegi öelda mis on Novikovist saand

Nahkpea
14.01.10, 00:05
Paks nahk on mul täitsa olemas, aga kui näen, et mõni noor hakkab vastasuunavööndis täistuledega pidevalt sõitma, siis ei pea paljuks sauaga paar korda vehkida :D

Kõik on chill, ma pole mingi "Presidendi" tüüpi inimene, olen teiega samas kohas, räägin ja hingan samasugust jalgpalliõhku ja ei pea paljuks oma arvamust sekka öelda. Nagu näha ei tee ma seda ka varjunime all ja julgen enda seisukohta avalikult ilma häbenematta välja öelda.

Selge pilt. Kuulutame siis selle teema lõppenuks ja jõudu-jaksu hooajaks ettevalmistumisel! :)

Kuno
14.01.10, 00:17
Selge pilt. Kuulutame siis selle teema lõppenuks ja jõudu-jaksu hooajaks ettevalmistumisel! :)

Rõõm kuulda. Jalgpallis sünnib nii palju huvitavat ja põnevat millest rääkida. Mul on millegipärast tunne, et ka fänlus teeb sellel aastal sammu edasi. Usun, et erinevate klubide fännid leiavad omale õiged positsioonid ja igasugune omavaheline nonsense jääb aastasse 2009 :)

Tõmbame koos selle jalka teema ikka siin Eestis korralikult käima!

Kuno
14.01.10, 00:19
Pohh neist kirjavigadest aga ,kui uus mängija palgatakse siis võiks ikka mängija sünniaasta ja muud andmed , parameetrid samuti välja tuua. Kõik tehakse kuidagi lohakalt a-la ,ah aitab neile sellest küll.
Mind näiteks hakkas kohe huvitama kuti pikkus ,kui ta kaitsemängijana Nõmmele palgati..

Kunn õnneks on meil olemas soccernet kes teeb uudisest uudise :)

map
14.01.10, 09:03
No neid kommentaare lugedes, tundub tõesti, et Kaljul tulemas kardetav sats. Kas raske töö on kandmas vilja? Loodan, et see hooaeg lööte liiga esiotsa pahupidi! :)

oku
14.01.10, 15:35
Panin tähele, et Maccari on wikipedias Kalju meeskonna alt ära tõstetud. Ma ei ole Kalju teemat mõnda aega vaadanud, kas ja kuhu mees siis läks?

Vova
14.01.10, 15:44
Aga mind huvitab ikkagi see, et kas Kalju noortekoondislased keskenduvad Kalju hooaajaeelsele ettevalmistusele ( teevad kaasa sõpruskohtumises soomes ja treeninglaagris Tenerifel ) või keskenduvad rohkem U-21 ettevalmistusele ehk siis treeningkogunemised ja sõprusmängud Soomega ?

Mister
14.01.10, 19:17
Panin tähele, et Maccari on wikipedias Kalju meeskonna alt ära tõstetud. Ma ei ole Kalju teemat mõnda aega vaadanud, kas ja kuhu mees siis läks?

Maccari tõesti Eestis enam ei jätka, täpsemalt midagi ei oska öelda, et kuhu läks jne.

peters
14.01.10, 19:44
Maccari tõesti Eestis enam ei jätka, täpsemalt midagi ei oska öelda, et kuhu läks jne.

Tõenäoliselt töötab ta nüüdsest vaid juurviljadega.

Silver
15.01.10, 11:23
Naised saunas rääkisid, et Teever pidavat täiskoormusel meeskonnaga koos treenima. Happy, happy, joy, joy! :)

Vova
15.01.10, 11:38
See on küll hea uudis :)

ELauter
15.01.10, 11:42
esikolmikus koht oleks väga ilus :D

Mister
15.01.10, 15:16
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=362592

Suurepärane! :)

Mister
15.01.10, 19:13
Nõmme Kalju peab kontrollkohtumise Riia Skonto ja CD Tenerifega (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=314)
Mängitake siis CD Tenerife teise meeskonnaga kes mängib Seguna B's (tugevuselt kolmas liiga). Hea mõõduvõtt ;)

-RoMaRiO-
15.01.10, 22:54
Kas saab reede õhtuks paremat uudist olla, kui Ingemari parenemine? Kallid kaasfännid, tõstke klaasid, kuningas on tagasi!

PraS
16.01.10, 12:26
Kas saab reede õhtuks paremat uudist olla, kui Ingemari parenemine? Kallid kaasfännid, tõstke klaasid, kuningas on tagasi!

ei jõudnud öelda eile, kuid ärge täna õhtugi täis peaga basseini ääres tilbendage.

masturr
17.01.10, 10:27
ei jõudnud öelda eile, kuid ärge täna õhtugi täis peaga basseini ääres tilbendage.kle oinas kui sa ei tea tagamaid siis jäta oma iroonia endale

PraS
17.01.10, 11:44
kle oinas kui sa ei tea tagamaid siis jäta oma iroonia endale

ära solva jorss :D

Mister
17.01.10, 13:18
Kaunis :)

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=315

818
17.01.10, 13:23
See, et Kalju end Sm. Bureshini oblasti uhkuseks peab.... No andke abi... Levadia on praegu troonil, mis te kiibitsete :D

A buss iseenesest tundub täitsa tip-top!

Working class Hero....

aanvaller
17.01.10, 14:09
väga ilus :)

Elari#3
17.01.10, 14:34
Nõmme uhkus oleks tõesti ilusam :D

Kuno
17.01.10, 14:38
Nõmme uhkus oleks tõesti ilusam :D

See on pigem Nõmme mis on Tallinna uhkus ja see on iseenesest ka tõsi, Nõmme on TALLINNA UHKUS mida kroonib Kalju ;)

HABE
17.01.10, 14:49
Buss paistab sellelt ühelt pildilt ilus ja uhke, mis kindlasti linnapildis silma jääb. Parim liikuv reklaam mis olla saab. Supper. Huvitav kui lux sisustusega?:D

818
17.01.10, 14:58
See on pigem Nõmme mis on Tallinna uhkus ja see on iseenesest ka tõsi, Nõmme on TALLINNA UHKUS mida kroonib Kalju ;)

Ole hea mees, ära rohkem pähe süsti onju:D

Mis seal Nõmmel nii erilist siis on, et näiteks mina, kui põline tallinnlane, võiksin öelda, et voh, Nõmme linnaosa on me vabariigi pealinna uhkus?
Mis seal veel head peale liiva, mändide, esimese vabariigi aegsete villade, Trummi spordikeskuse ja renoveeritud turuhoone veel nii erilist on?

Kuno
17.01.10, 15:01
Ole hea mees, ära rohkem pähe süsti onju:D

Mis seal Nõmmel nii erilist siis on, et näiteks mina, kui põline tallinnlane, võiksin öelda, et voh, Nõmme linnaosa on me vabariigi pealinna uhkus?
Mis seal veel head peale liiva, mändide, esimese vabariigi aegsete villade, Trummi spordikeskuse ja renoveeritud turuhoone veel nii erilist on?

Aga keegi ei keela sul oma arvamust OMA bussile kleepida. Sõnavabadust ei saa piirata süstiga ega ka ilma 818 nimeline foorumikülastaja :D
Kleebi terve maakrea üle seda mida sa tahad ja jäta teistele õigus teha seda mida nemad arvavad, et on õige.

818
17.01.10, 15:28
Härra Kuno.
Mina ei saa keelata antud teemas midagi, sest see pole minu pädevuses. Kleepige loomulikult OMA bussile mida tahate, kuhu tahate. Minule ja ilmselt ka väga paljudele teistele pealinlastele teeb selline enese nullist üles "haipimine" pigem nalja.
Ja eelnevalt ma näiteks esitasin hoopistükkis paar küsimust, millele ma sooviksin teema vahetuse asemel hoopis konkreetseid ja arukaid vastuseid saada... Ehk ma siis saaks paremini aru, miks NÕMME kalju minu kodulinna "uhkus" peaks olema.
On see nii raske?

Ps.
Just praegu küsisin ka oma kõrval seisvalt kolleegilt, et kas Nõmme on Tallinna uhkus? Tema ainult irvitas selle üle... Vot sellised on lood.

Kuno
17.01.10, 15:38
Härra Kuno.
Mina ei saa keelata antud teemas midagi, sest see pole minu pädevuses. Kleepige loomulikult OMA bussile mida tahate, kuhu tahate. Minule ja ilmselt ka väga paljudele teistele pealinlastele teeb selline enese nullist üles "haipimine" pigem nalja.
Ja eelnevalt ma näiteks esitasin hoopistükkis paar küsimust, millele ma sooviksin teema vahetuse asemel hoopis konkreetseid ja arukaid vastuseid saada... Ehk ma siis saaks paremini aru, miks NÕMME kalju minu kodulinna "uhkus" peaks olema.
On see nii raske?

Ps.
Just praegu küsisin ka oma kõrval seisvalt kolleegilt, et kas Nõmme on Tallinna uhkus? Tema ainult irvitas selle üle... Vot sellised on lood.

Kallis 818 igaüks võib olla uhke millegi üle, sinu kõrval on inimesed kes on uhked ühtede asjade üle, minu kõrval need kes on uhked teiste asjade üle. Milleks selline süstimise jutt ja bla bla bla?

Kõik maailma edukad ettevõtmised on alustanud kunagi nullist, nii ka Kalju! Oluline on see, et on olemas visioon, teadmised ja usk sellesse, kuidas oma visioon ellu viia.

Edu sulle Sinu enda visioonide elluviimisel!
Sellega lõpetan antud teema käsitlemise.

IndrekL
17.01.10, 15:40
Sulle, 818, peaks Nõmme just meeldima ju: suur eestlaste osakaal ja värki.

Õismäe, Mustamäe, Lasnamäe ja muude kantidega võrreldes on aga Nõmme tõesti Tallinna uhkus oma roheluse, eestluse ja rahulikkusega.

Kuno
17.01.10, 15:45
Härra Kuno.
On see nii raske?

Ps.

Eeldan, et 818 kõrval seisis oma arvamusega 819? :D

818
17.01.10, 15:48
Nõmme, kui roheline suusamägi mulle loomulikult meeldib, aga Tallinna Uhkuse tiitlit ta väärt ei ole.
Ma ju küsisin konkreetset asja, aga sisukat vastust ikkagi ei saanud. Noh, pole hullu, kui ei osata/viitsita vastata, siis pole vaja...

Ja mis se eestlaste osakaal siia puutub? Ma usun, et näiteks Mustamäel on arvuliselt eestlasi rohkem, kui Nõmmel elanikke kokku... Big f'ing deal...

Aga aitab nüüd. Lähen vanakale nüüd parem talvevõlusid nautima:)

Ps.
Kuno, 819 on praegu Aafrikas, jagab neegritele fašistlikest pühadest üle jäänud kama ja verivorste, a huumori eest saad pika pai siiski...

riido
17.01.10, 16:21
818 lihtsalt kade, et tema lemmikklubil Floral ( järeldan avatarist seda ) pole niii head rahalist seisu ning pole niii ilusat bussi. :)

Eleri
17.01.10, 18:29
818 pigem kiitis bussi, kui sa tähele ei pannud. ka minu arvates ei ole Nõmme Tallinna uhkus. pigem kesklinn, kus asub ka vanalinn :)

xrip55
17.01.10, 18:33
muidugi kesklinn, sest seal on viru

v50
17.01.10, 18:49
Et siis Tallinna uhkus on hoopis Kalev...

aanvaller
17.01.10, 19:02
Florakad, kes kurat Teie olete ütlema et Kalju pole Tallinna uhkus? Mina teie asemel küll nii palju selles sõna ei võtaks, sest Kalju kui klubina on päris mitmes asjas palju vastutustundlikum kui teie triibulised.. Peage seda meeles,et alati kui te seda teemat loete või postitate, siis te automaatselt appruuvite et Kalju on Tallinna uhkus, sest te olete Meie teemas. :)

Edit. Kurat helistage siis juba Liverpooli bossile ka ja ajage samat juttu et I do walk alone. Bastards. Te lihtsalt pole mitte keegi arvustama teiste klubide asju..

Even
17.01.10, 19:05
Florakad, kes kurat Teie olete ütlema et Kalju pole Tallinna uhkus? Mina teie asemel küll nii palju selles sõna ei võtaks, sest Kalju kui klubina on päris mitmes asjas palju vastutustundlikum kui teie triibulised.. Peage seda meeles,et alati kui te seda teemat loete või postitate, siis te automaatselt appruuvite et Kalju on Tallinna uhkus, sest te olete Meie teemas. :)

Edit. Kurat helistage siis juba Liverpooli bossile ka ja ajage samat juttu et I do walk alone. Bastards. Te lihtsalt pole mitte keegi arvustama teise klubi motot.
soomes on mingi maavärin vms?

HaTe
17.01.10, 19:55
Ka minul tekib küsimus,et mis otsast Nõmme kalju Tallinna uhkus on? Pole ju mitte millegi silmapaistvaga esile tuldud.Oleksite meistriliigas,Baltiliigas või lausa Euroliigas tegusid teinud siis võiksite kindlasti öelda,et ta seda ka on. Kuid seni kui puiklete Viljandi Tulevikuga tabeli ridadel,siis ei leia ka mina seda olukorda,et öelda Nõmme kalju kohta niiviisi.Kurb,aga tõsi. Kindlasti on ta Nõmme uhkus,kuid mitte Tallinna.Mu arust on siin ka nõmmekatega endaga vaieldud selle teema üli ning leiti ka õige lahendus,et Nõmme kalju on Nõmme uhkus,muidugi selle kohapealt pead ei anna ja mürki ei võta.

eika
17.01.10, 20:04
Imelik, et just Flora fännid siin sõna võtavad, sest nii mitmedki Flora fännid peavad enda lemmikklubi Baltimaade suurimaks. No, kui Flora on Baltimaade suurim klubi, miks siis Kalju ei või Tallinna Uhkus olla :)

dareth
17.01.10, 20:58
Kunagi rääkis Turovski ühes Ööülikooli loengus järgmise loo:

Kaubatänaval olnud kolm kingsepatöökoda. Esimesel olnud väljas silt "Riigi parim kingsepp", teisel "Maailma parim kingsepp" ja kolmandal "Selle tänava parim kingsepp".

Millise kingsepa juures käinud kõige rohkem kliente? Loomulikult kolmanda.

Võid ju kuulutada end Tallinna, Eesti või Baltikumi uhkuseks, aga kui tõesti on suhteliselt alles nullist alustatud, tuleks kõigepealt keskenduda põhilisele sihtgrupile (milleks on nõmmekad, nagu aru olen saanud). Minule sümpatiseeriks küll, kui Kalju suudaks end oma tugeva identiteedipotentsiaaliga nõmmekate südamesse kinnistada.

Suured sõnad on küll ilusad, aga praegusel juhul suhteliselt sisutühjad.

Nohik
17.01.10, 21:08
Ka minul tekib küsimus,et mis otsast Nõmme kalju Tallinna uhkus on?

No millegipärast Tallinlased hääleavad oma jalgadega/tagumikega , et Kalju on Tallinna uhkus ja nende jaoks olulisem, kui moni teine klubi juba teist aastat järjest.

818
17.01.10, 22:06
Ma usun, et kui näiteks Põhja Tallinna või Kristiine inimestelt küsida, kas Nõmme Kalju on Tallinna uhkuseks, siis sellest protsendist, kes küsimusest aru saavad, omakorda 99.9% naeravad küsimuse esitajale näkku ja saadavad kuu peale sellise plära peale.

Teie publiku moodustavad ju suure enamusega Nõmmekad või "äripartnerid", seega targem oleks jalgpallihuviliste seas ikka end Nõmme uhkuseks pidada...

Raske, aga samas ka õiglane on tunnistada seda, et vähemalt jalgpallis on praegusel hetkel "Tallinna uhkuseks" Levadia. See on fakt.

Kuno andis eelnevalt ilma põhjenduste ja selgitusteta mõista, et Nende väikese pundi arvates on Nõmme linnaosa Tallinna linna uhkuseks... Mina ja paljud teised kaasfoorumlased võtame seda, kui väärarusaama ning vaidleme sellele vastu. Sellest ka antud hetkel see diskussioon.
Whatever...
Nõmme Kalju, kui jalgpalliklubi, pole praegusel hetkel, vähemalt lähitulevikus veel mitte, väärt tiitlit "Tallinna uhkus"... Eks paistab, mis aastad toovad, aga praegusel hetkel enda sedamoodi kuningateks tituleerimine on päris mööda!

HABE
17.01.10, 22:19
Kui mul kunagi üks inimene küsis minult, et kus ma elan ja ma ütlesin, et Nõmmel. Siis küsite minult selle peale, et mis inimesed need veel Nõmmel elavad. Ning selle peale ma võisin rahus öelda, et Nõmmel elavad endaga rahul olevad inimesed, kellel on oma maja mida peetakse luksuseks tänapäev. Nõmme on ilus ja rahulik koht. Kes on kunagi Nõmmel elanud teab et ükskõik kus mujal Tallinnas elades ei ole ikka see nii hea kui oma kodu Nõmme mändide all. Nii nagu mustamäel elav inimene ei kujuta kunagi ette mis tunne on talvel lund rookida või suvel oma aias linnulaulu kuulata. Seega on ühed, kes peavad Nõmmet Tallinna uhkuseks oma ilu ja omapära pärast ning teised, kes ei suuda seda mõista, sest pole ise kogenud Nõmme eripära.

Darren
17.01.10, 22:23
Floora pidi ju Hitleri uhkus olema, ei?

Siim
17.01.10, 22:48
Arvestades kas või siin tekkinud poleemikat tuleb tõdeda, et hüüdlause/slogan on vähemalt osaliselt oma eesmärki täitnud.

Nohik
17.01.10, 22:54
Floora pidi ju Hitleri uhkus olema, ei?

aga palun:

http://i50.tinypic.com/hti7pz.jpg

818
17.01.10, 23:02
Mingil määral aruka diskussiooni asemel ikka muud siin enamus ei oska, kui ekraanile oma väärastunud huumorit sittuda... Va. Habe, 5+ tutvustus!
A noh, mis sa alaealistelt töllidelt ikka ootad.

CD7
18.01.10, 06:30
No ma usun et slogan valitakse ikka klubile mõeldes mis on klubi eesmärgid aastate pärast. Minumeelest ei ole midagi viga selles kui klubi tahab olla tallinna uhkus. Seda sloganit järgides tean mina kui fänn, et klubi tahab et mina oleksin nende üle ühke ja teeb kõike selleks et ma oleksin nende üle ühke. Vahet pole kas nad mängivad nõmmel, kesklinnas, kadriorus või kusiganes nende staadion on 20 aasta pärast.

Felipe
18.01.10, 08:39
Edit. Kurat helistage siis juba Liverpooli bossile ka ja ajage samat juttu et I do walk alone. Bastards.

Megahea :D

masturr
18.01.10, 09:47
Ma usun, et kui näiteks Põhja Tallinna või Kristiine inimestelt küsida, kas Nõmme Kalju on Tallinna uhkuseks, siis sellest protsendist, kes küsimusest aru saavad, omakorda 99.9% naeravad küsimuse esitajale näkku ja saadavad kuu peale sellise plära peale.

Teie publiku moodustavad ju suure enamusega Nõmmekad või "äripartnerid", seega targem oleks jalgpallihuviliste seas ikka end Nõmme uhkuseks pidada...

Raske, aga samas ka õiglane on tunnistada seda, et vähemalt jalgpallis on praegusel hetkel "Tallinna uhkuseks" Levadia. See on fakt.

Kuno andis eelnevalt ilma põhjenduste ja selgitusteta mõista, et Nende väikese pundi arvates on Nõmme linnaosa Tallinna linna uhkuseks... Mina ja paljud teised kaasfoorumlased võtame seda, kui väärarusaama ning vaidleme sellele vastu. Sellest ka antud hetkel see diskussioon.
Whatever...
Nõmme Kalju, kui jalgpalliklubi, pole praegusel hetkel, vähemalt lähitulevikus veel mitte, väärt tiitlit "Tallinna uhkus"... Eks paistab, mis aastad toovad, aga praegusel hetkel enda sedamoodi kuningateks tituleerimine on päris mööda!Sa oled ikka hingega asja juures ma vaatan:D.Magada ikka saad?

Vova
19.01.10, 11:06
Keegi teab millise kooseisuga täna Soome sõideti ?

tiriam
19.01.10, 11:22
parimas koosseisus ikka

Vova
19.01.10, 11:28
Selle peale ma ise ei tulnudki

PETSINHO
19.01.10, 12:02
Head lapsed saavad juba kahe tunni pärast algavast mängust operatiivset informatsiooni ka.

Vova
19.01.10, 12:08
Aga halvad lapsed ? :D

aanvaller
19.01.10, 13:04
..saavad kalju särgi

-mirko-
19.01.10, 13:15
Mis Kalju peaks promoma end sloganiga "20 palja ülakehaga fänni uhkus"?

Tõepoolest uskumatu teema mille üle vaielda. No ju siis on Kaljul ambitsiooni olla Tallinna uhkus millalgi ka siin virisejate jaoks. Kui aga sellesse uhkuse teemasse süübida, siis Levadia on Eesti jalgpalli uhkus,aga mitte Tallinna oma. Seda puhtalt Eurosarjade tulemsute põhjal. Ei ole täheldanud, Tartlasena loomulikult, et Levadia teeks omalt poolt miskit, et inimestel tuleks pähe üldse Levadiat Tlna seostada (1-2 promoüritust aastas ei ole päris see). Fakt on see, et Tlna klubidest teeb Kalju ainsana tööd selle nimel, et linnakodanikud teaksid, et Tlnas on selline jalgpalliklubi nagu Kalju. Kas see teguviis on väärt praegu "Tlna uhkuse" tiitlit, seda ma ei tea. Aga mulle tundub, et ambitsioon olla selle tiitli vääriline on parem kui plaanitus ja visioonitus publiku osas mis on omane paljudele teistele klubidele.

Vova
19.01.10, 14:36
Poolajaks siis Kalju 0 - 3 taga

urmar
19.01.10, 15:54
Ei tea, kas mingit ametlikumat teadet ka teada võib kuskilt saada? Mäng peaks juba lõppema hakkama?

rallikas
19.01.10, 16:03
Lõppseis 0-5 (http://www.flashscore.com/detail/soccer.php?match=320284&gmt_offset=-7200&tab=1)

Petuhhin
19.01.10, 17:00
Lahti fännnid foorumis enne ja peale mängu http://futisforum2.org/index.php?topic=93312.0

Siit paistab, et kodumeeskonna puurilukk pidanuks punase saama.

Pakko muuten vielä kysyä, kun ekalla jaksolla tapahtui aika huvittava tilanne kun Leino sitten otti pitkän keskityksen maalivahdin alueen ulkopuolelta syliin, kun ilmeisesti jotenki ajatus pätki pahasti. Eikö tästä keltanen nyt vähintään pitäisi antaa? :D tosin tuomari nyt oli taattua lahden erotuomarikerhon laatua, että eipä ihmetyttänyt kun laput pysyivät visusti taskussa. Muutenkin ihan kujalla koko matsin seilasi. Noh hyvä, että on harrastuksia :silm4:

urmar
19.01.10, 17:18
Vana teema, kuid ikkagi ei saa ma aru mõttest minna Soome nalja tegema meeskonnaga, kes pole veel valmis. Võiks ju mängida kodus nõrgematega. Eelmine aasta 2:8, seekord 0:5. Pole just meeldiv pilt, kui nii võtta. Ei näe isegi põhjust kahjurõõmustada, uskuge mind. Eriti Tallinna Uhkuse taustal.

dziisus
19.01.10, 17:47
Nojah..See on igati positiivne, et Kaljul on ambitsiooni ja tahtmist olla Tallinna uhkus aga kuidagi ikkagi mage on saada 0-5 lahti meeskonna käest kes olgem ausad nüüd kah kõikse teravaim pliiats pole. Muidugi on tegemist treeningmänguga kus katsetatakse jne. aga kui mina oleks vastasmeeskonna pooldaja siis lausejupp "Tallinna Uhkus" oleks mul küll mõnusalt hammaste vahel. Võite küll vastu vaielda aga mingi linna uhkuseks olemisega kaasnevad ka teatud esinduskohustused. Ma olen täiesti kindel, et igas teises olukorras Kalju Lahtile siiski nii palju ei kaotaks.

Mister
19.01.10, 18:04
Vähemalt tegime meie kui "Tallinna uhkus" ära Baltimaade suurimale klubile :)

Treeningmängu järgi küll mitte midagi järeldama ei tasu hakata.. Katsetati väga palju mehi ja kuuldavasti polnud vastase väravad ka midagi erilist olnud.

-RoMaRiO-
19.01.10, 18:11
Nüüd ootaks lauset, et järgmine kord läheb paremini, mida ootama võib jäädagi :D

Aga jah, oma silmaga ei näinud, seega väga suuri järeldusi tegema ei hakka. Kuid miskit selline tulemus siiski näitab, potentsiaali peaks tiimis olema ning koos juba korralikult trennigi tehtud ja päris Barcelona kah vastu polnud.

Oleks huvitav koosseisu kah vaadata.

dziisus
19.01.10, 18:11
Kes kurat on baltimaade suurim klubi? Ja millised on suurimaks olemise kriteeriumid?

erxu
19.01.10, 19:07
Haha, tegite ühe mängu ära ja nüüd kohe Tallinna uhkus. Ja vahetpole missugune need väravad olid, värav on värav ja teie lasite need sisse.

masturr
19.01.10, 19:19

Treeningmängu järgi küll mitte midagi järeldama ei tasu hakata.. Katsetati väga palju mehi ja kuuldavasti polnud vastase väravad ka midagi erilist olnud.milleks neid mänge siis yldse mängida kui sinu arust neist ei tasu järeldusi teha :D.Kui Kalju oleks löönd 5 vastuseta väravat oleks su jutt ilmselt hoopis teine old

PETSINHO
19.01.10, 19:37
milleks neid mänge siis yldse mängida kui sinu arust neist ei tasu järeldusi teha :D.Kui Kalju oleks löönd 5 vastuseta väravat oleks su jutt ilmselt hoopis teine old

Las järeldusi teevad ikka need, kes selle eest ka palka saavad :D

Jasper
19.01.10, 20:20
Päeva tsitaat kriitikute kohta:
spikehumer 'A critic is someone who never actually goes to the battle, yet who afterwards comes out shooting the wounded'

haakub rohkem teema eelmistel lk-del arutatuga, a võtke heaks. :)

marcello
19.01.10, 21:06
Hyvä tulos vaikka vastus ei kaiketi ole ollut kaikkein kovin.

Pitkän aikaa näytti siltä, että tämän vuotinen Kalju olisi ihan eri tasoinen kuin edelliskerralla 8-2 Mukkulassa pöläytetty pubijengi, mutta eipä tuo lopulta kovin kummoiselta vaikuttanut

Petuhhin
19.01.10, 23:17

Treeningmängu järgi küll mitte midagi järeldama ei tasu hakata.. Katsetati väga palju mehi ja kuuldavasti polnud vastase väravad ka midagi erilist olnud.

Kuigi Kalju vahetas poolajal välja kogu meeskonna mängis ka vastane üsnagi eksperimentaalse koosseisuga. Näiteks 3 väravat löönud mees peab alles tõestama, et on Veikkausliiga lepingut väärt.

Vova
20.01.10, 10:26
Äkki keegi räägib Kalju kooseisust ka täpsemalt, ei viitsi mingid jahumist lugeda eriti :)

maniaacos
20.01.10, 10:53
Hyvä tulos vaikka vastus ei kaiketi ole ollut kaikkein kovin.

Pitkän aikaa näytti siltä, että tämän vuotinen Kalju olisi ihan eri tasoinen kuin edelliskerralla 8-2 Mukkulassa pöläytetty pubijengi, mutta eipä tuo lopulta kovin kummoiselta vaikuttanut

see on küll hästi öeldud :D:D:D

ROOTSI KUNN
20.01.10, 21:24
Ühinen mõningate eelkirjutajatega ja sooviks teada Kalju koosseisu ,kui mängiti Lahti vastu. Ja see ei ole mõeldud jälle kellegi kallal norimiseks vaid lihtsalt tahaks teada elementaarseid asju. Isiklikult neid esimesi pre -hooaja mänge väga oluliseks ei pea aga midagi ikka nad näitavad ja annavad .

-RoMaRiO-
20.01.10, 21:31
Samuti mängisid ka duubelvõistkonnad, selle kohtumise tulemustki pole saadaval. Eesti jalgpali mure on see, et inimesi ei huvita klubidega toimuv. Kui aga ka need, kes huvituvad, ei saa operatiivset informatsiooni, siis varsti võib juhtuda, et ei huvita see võistkond ja liiga meil kedagi.

Drogba
20.01.10, 21:46
Duublite omavaheline mäng lõppes 4:2 Kalju võiduga.

Amadeus
20.01.10, 22:10
Ühinen mõningate eelkirjutajatega ja sooviks teada Kalju koosseisu ,kui mängiti Lahti vastu. Ja see ei ole mõeldud jälle kellegi kallal norimiseks vaid lihtsalt tahaks teada elementaarseid asju. Isiklikult neid esimesi pre -hooaja mänge väga oluliseks ei pea aga midagi ikka nad näitavad ja annavad .

Huvitav et kui Kalju võidab mingi mängu tuleb see info väga kärmelt kodulehele. Kaotustest tihti ei saa üldse teada sealt...

joosep2
20.01.10, 22:15
Kurat, ma ei saa aru? Nagu oleks mingi saladus, ei mingit ametlikku informatsiooni mängude kohta mis toimusid Lahtis. Mitu inimest on juba küsinud, kes mängisid j.n.e. Mis kuradi fänne te tahate juurde saada kui isegi ei suvatse mängijate koosseisu avaldada Kes siis ikka mängisid põhikooseisus ja kes olid duublis? Minul kui uuel poolehoidjal oleks küll huvitav teada saada keda ma üldse fännama hakkan.

Timmu1
20.01.10, 22:33
Kalju kodulehel, meedias on veel kirjas,et ollakse kõige rohkem reklaamitud ja kajastud jalgpalliklubi Eestis! Ei ole näha ainult millegipärast.

fcfloraforever
20.01.10, 22:43
Ärge nüüd lahmige, Kuno saab pahaseks kui nii kritiseerite ju...

Jasper
20.01.10, 22:58
Võib-olla on inimesed hetkel laagris ja on internetist tähtsamaid tegemisi? Kuigi ega see tükki küljest ei võta. Kui just ejl uus kodulehesüsteem ei ole.

vincent
20.01.10, 23:22
Head lapsed saavad juba kahe tunni pärast algavast mängust operatiivset informatsiooni ka.
tehkem omad järeldused.

Mister
20.01.10, 23:24
Kalju asjapulgad kirjutavad uudiseid ja muid teateid kodulehele oma vabast ajast ja ma tõesti ei imesta, kui praegu on lihtsalt nii palju tegemist, et mingi artikli kirjutamiseks kodulehele pole aega. Ma usun, et peale Skonto mängu tuleb parem ülevaade, eks näis.

Vähemalt pole meil nagu Kalevi koduleht, kuhu on kirjutatud viimane uudis 31. juulil 2009 :D

Mister
20.01.10, 23:25
tehkem omad järeldused.

Aga Sa pole ju hea laps:doh:

PETSINHO
20.01.10, 23:51
tehkem omad järeldused.

Selline kisa siin Kalju treeningmängu pärast, mis siis hooajal veel juhtuda võib :D
Operatiivne info jäi tõepoolest andmata sideprobleemide tõttu, palun vabandust põhjustatud valu ja kannatuste pärast.

vincent
21.01.10, 00:56
head lapsed kasvavad vitsata. andke keegi see neetud koosseis nüüd :rolleyes:

LeftWing
21.01.10, 01:23
Savitski
Arruda Haavistu Tiago Kallaste

Terehhov Tikenberg Mitsu Adriel

Jevdokimov Vitali

Vahetused: Bruno, Kõrtsmik, Võtti, Leon - kõik peale Leoni vahetati 2. poolajal sisse.

Edit: Miks kaotati? Oma vead, mida vastane realiseeris pea 100% + iseenda omad ära ei löödud

Amadeus
21.01.10, 08:59
dziiiiizus, kas tõesti on ka Šuganov endiselt koosseisus ...

keenjus250
21.01.10, 09:10
Mis šuganovil viga?

ROOTSI KUNN
21.01.10, 10:07
Mis šuganovil viga?
Shuganovil pole viga midagi ,tema on omas elemendis ,lihtsalt sina oled lammas. Vabandust , spordisõber.

taku*
21.01.10, 11:10
igas endast lugupidavas meeskonnas peab olema oma peter crouch.
(üldse mitte halvaga mõeldud:) )

Vova
21.01.10, 12:18
Skonto kodulehe andmetel mängivad nad homme hoopis Sillamäe Kaleviga.
Päris koomiline juhtum, kui nad peavad Nõmme Kaljut Sillamäe Kaleviks.

Petuhhin
21.01.10, 12:36

Noh Kaljul pole lihtsalt suure promo tegemise kõrvalt jäänud aega teatamaks, et Riiga sõidab hoopis duubel ja mängitakse Skonto noortega. ;)

eika
21.01.10, 13:42
Ma siiski ei saa aru, miks see kodulehele uudise ja tulemuse lisamine nii keeruline on. Mingi väikese kliki kirjutab 2 minutiga kokku:

Nõmme Kalju naaseb Soomest 0:5 kaotusega.

Eelmisel hooajal Eesti meistriliigas viiendal kohal lõpetanud Nõmme Kalju alustas oma hooajaeelseid treeningkohtumisi sõprusmänguga Soomes kohaliku FC Lahti meeskonnaga. Kui aasta aega tagasi lõppes samade meeskondade vaheline kohtumine skooriga 2:8, siis seekord naaseti "vaid" 5 väravalise kaotusseisuga. Kohalolnute sõnul nii suur häving siiski mängupildile ei vastanud, sest vastane realiseeris oma võimalused pea sajaprotsendiliselt, kui omasid võimalusi ära ei löödud. Vastase väravate eest hoolitsesid Kemppinen ja Sihvola vastavalt kolme ja kahe väravaga.

Tallinna Uhkuse algkoosseisus jooksid algkoosseisus platsile Savitski; Arruda, Haavistu, Tiago, Kallaste; Terehhov, Tikenberg, Mitsu, Adriel; Jevdokimov, Šuganov. Vahetusest liitusid teisel poolajal Bruno, Kõrtsmik ja Võtti.

Ei ole ju keeruline :)

17
21.01.10, 13:57
eika Kalju pressiesindajaks!!!

Amadeus
21.01.10, 13:58

Sillamäe mängib siiski skontoga alles veebruari alguses

Mister
21.01.10, 16:38
Eks see mingi viga neil seal kodulehel on.

spekter
21.01.10, 16:42
Ma siiski ei saa aru, miks see kodulehele uudise ja tulemuse lisamine nii keeruline on. Mingi väikese kliki kirjutab 2 minutiga kokku:

Nõmme Kalju naaseb Soomest 0:5 kaotusega.

Eelmisel hooajal Eesti meistriliigas viiendal kohal lõpetanud Nõmme Kalju alustas oma hooajaeelseid treeningkohtumisi sõprusmänguga Soomes kohaliku FC Lahti meeskonnaga. Kui aasta aega tagasi lõppes samade meeskondade vaheline kohtumine skooriga 2:8, siis seekord naaseti "vaid" 5 väravalise kaotusseisuga. Kohalolnute sõnul nii suur häving siiski mängupildile ei vastanud, sest vastane realiseeris oma võimalused pea sajaprotsendiliselt, kui omasid võimalusi ära ei löödud. Vastase väravate eest hoolitsesid Kemppinen ja Sihvola vastavalt kolme ja kahe väravaga.

Tallinna Uhkuse algkoosseisus jooksid algkoosseisus platsile Savitski; Arruda, Haavistu, Tiago, Kallaste; Terehhov, Tikenberg, Mitsu, Adriel; Jevdokimov, Šuganov. Vahetusest liitusid teisel poolajal Bruno, Kõrtsmik ja Võtti.

Ei ole ju keeruline :)

mõeldud-tehtud :) tänan ülevaate eest!

Timmu1
21.01.10, 23:12
Aga kes mängisid vöiduka duubeli eest?

Mister
22.01.10, 13:53
Skonto - Kalju mänguks keegi mingit live-skoori värki on leidnud? Flashscore'is täna mängu igatahes pole.

Vova
22.01.10, 14:03
Kas nad ikka mängivad ?
Sest Skonto lehekülg väidab, et nad mängivad täna Sillamäega ja Kalju leheküljel ei ole ka midagi üleval.

PETSINHO
22.01.10, 14:06
Kas nad ikka mängivad ?
Sest Skonto lehekülg väidab, et nad mängivad täna Sillamäega ja Kalju leheküljel ei ole ka midagi üleval.

Hommikul Riia poole sõitsime, eks piirdume siis Riia vanalinnas turismieksursiooniga :D

Kalju kodulehel ametlik kinnitus nüüd ka.

Vova
22.01.10, 14:15
No tegu ju ikkagist suurlinnaga :D

jooseps
22.01.10, 14:24
Livescore andmetel mängib Läti kodus täna ka Lõuna-Koreaga ja nii mõnigi Skonto poiss peaks koondises mängima...

Jaak
22.01.10, 14:50
Livescore andmetel mängib Läti kodus täna ka Põhja-Koreaga ja nii mõnigi Skonto poiss peaks koondises mängima...

ei tahaks hästi uskuda,et see mäng lätil kodus täna on. Riias on umbes sama külm nagu meil :)

Hellik
22.01.10, 14:53
Lõuna-Koreaga Malagas ja Läti koondises on 7 Skonto mängijat.

Vova
22.01.10, 15:09
... + peatreener.

tiriam
22.01.10, 18:49
nii, mis seis siis jäi kaljul?

Mister
22.01.10, 19:24
Järjekordne 5-0 :p

http://www.skontofc.lv/lat/?doc=1302

aanvaller
22.01.10, 19:38
hahahaa :D

tiriam
22.01.10, 19:49
Järjekordne 5-0 :p

http://www.skontofc.lv/lat/?doc=1302

no 5 on normaalne, pole kõige hullem...

Varikonto
22.01.10, 19:58
Kes Kalju väravad lõid?

Mister
22.01.10, 19:58
Mind häirib kõige rohkem see number 0, et ei suudeta ise ära lüüa midagi juba teist mängu.

peters
22.01.10, 20:05
Teist mängu järjest kasutasid vastased kõik oma võimalused kobinal ära. Kohtunik ja harjumatu hall võtsid Kaljult võidu ära. Loogiline oleks olnud Kalju 7:2 võit. :mad:

PraS
22.01.10, 20:12
Teist mängu järjest kasutasid vastased kõik oma võimalused kobinal ära. Kohtunik ja harjumatu hall võtsid Kaljult võidu ära. Loogiline oleks olnud Kalju 7:2 võit. :mad:

Loomulikult. Kalju eksis viiel puhul ja siis vastane kes oli pressi all 85 minti lõi omad võimalused ära. Üldiselt Kalju oli üle, kuid ära ei löönd ja nii on ju kui ise ära ei löö.

Operatiivset infi kahjuks ka täna ei tulnd.

Arvatavasti oli ka Mikk täna keskkaitses.

Kui nüüd võrrelda tulemusi Kalevi tunraga siis võib siit järeldada,et Getu on vist jälle otsuste tegija :D

Sau sulle Getu ka :)

ROOTSI KUNN
22.01.10, 21:03
Kui meil jäävad mängud ja treeningud järjest ära siis Riias ,kus on sama külm , mängitakse jalgpalli mõnuga soojades hallides.
No ja ,mis siis imestada ,kui me 5-0 lõuksi saame ,kui sellel talvel pole ei Kalju ega suurt keegi teinegi saanud normaalselt harjutada. Floral on vist samuti varsti Riias mängud nii ,et ma enne ei hakka siin üldse sõna võtma ,kui oleme Riiast tagasi.:)

PraS
22.01.10, 21:15
Kui meil jäävad mängud ja treeningud järjest ära siis Riias ,kus on sama külm , mängitakse jalgpalli mõnuga soojades hallides.
No ja ,mis siis imestada ,kui me 5-0 lõuksi saame ,kui sellel talvel pole ei Kalju ega suurt keegi teinegi saanud normaalselt harjutada. Floral on vist samuti varsti Riias mängud nii ,et ma enne ei hakka siin üldse sõna võtma ,kui oleme Riiast tagasi.:)

männikul see võimalus olemas !

ROOTSI KUNN
22.01.10, 21:34
Kõik vist ei mahu Männikule ära aga kuuldavasti treenivat seal Levadia.
Kindel ei ole aga vist ka Kalju olevat seal treeninud? Lükake ümber ,kes targem on. Selle taustal on suured kaotused muidugi kurjast.
Ja üldse paneb mind imestama ,et Kalju omale korralikku keskkaitsjat ei otsi.MIkk lihtsalt ei vea välja seal ,tal pole vajalikku võimsust.

kotkas
22.01.10, 22:38
Kõik vist ei mahu Männikule ära aga kuuldavasti treenivat seal Levadia.
Kindel ei ole aga vist ka Kalju olevat seal treeninud? Lükake ümber ,kes targem on. Selle taustal on suured kaotused muidugi kurjast.
Ja üldse paneb mind imestama ,et Kalju omale korralikku keskkaitsjat ei otsi.MIkk lihtsalt ei vea välja seal ,tal pole vajalikku võimsust.

Vastab tõele- Kalju on Männiku hallis teinud.

kriitikameel
22.01.10, 22:52

Eesti paremuselt 5. klubi kohta ok või mitmes ta oligi ...

-RoMaRiO-
23.01.10, 00:24
türa, Skonto duublilt 5:0, elagu Kalju!

Taas põhjust juua!

Petuhhin
23.01.10, 01:03
türa, Skonto duublilt 5:0, elagu Kalju!

Taas põhjust juua!

Ongi täiesti teine koosseis! Ainult Tarasovs on eelmisel hooajal korralikult mänguaega saanud. http://www.skontofc.lv/lat/lat_chemp/2009/
Krt siin ei aita enam ka katsetamise jutt. Lihtsalt hale!

spekter
23.01.10, 06:32
see minutite tabel on Skontol päris hea ja ülevaatlik. meie klubid võiks ka kasutusele võtta

Thugie
23.01.10, 10:39

viie väravaga duublile kaotada on päris normaalne jep.

Silver
23.01.10, 10:59
Ma muidugi täpselt ei tea, aga minu teada käis Lätis mängimas Kalju duubel, mitte esindusmeeskond. Võin ka eksida? Nii on vähemalt kõrvu jäänud.

-RoMaRiO-
23.01.10, 11:26
Ehk saab sedapuhku kodulehele väikese lõigu mängude kohta, sest praegu viimast artiklit lugedes "turundusele rõhkupanev" on lausa halenaljakas. Koduleht peab olema ilmselgelt klubi visiitkaardiks. Olen üprisi kindel, et väga paljud inimesed, kes huvituvad nendest tulemustest, ei loe soccernetti, seega on täitsa infovaeguses.

Hea oleks, et duubel mänginuks, muidu võib täitsa muretsema hakata, sest enne treeningmänge tundus pilt üpris ilus. Aga eks ootab veidike ja siis võtab kriitilisemaid noote.

Aa muidu, ehk saab eikaga kokkuleppele ning võib tema "lugu" kasutada :D

PraS
23.01.10, 13:23
Samas on ju lahe,et duubli poisse lätti sõidutatakse, et nood mänge saaks sest ega siin eestis pole neile erit vastaseid. EDU!

nurmalna
23.01.10, 13:31
Olge marurahulikud, tegemist oli põhikoosseisuga!

spekter
23.01.10, 14:02
Samas on ju lahe,et duubli poisse lätti sõidutatakse, et nood mänge saaks sest ega siin eestis pole neile erit vastaseid. EDU!

huvitavad naljad sul, panevad muigama küll ;)

mohikaanlane19
23.01.10, 14:03

Kuule Kalju duubel sai ikka teises liigas mõnusaid kotte eelmine aasta ja ega see põhi sats parem polnud, kui teises mängisid koondisemängude aeg, ararati võitsid ka ainult 1-0. Ja nagu mainiti, siis skonto duubel peksis neid nagu omi lapsi 5-0 ??????????????????

tiriam
23.01.10, 14:08
Kuule Kalju duubel sai ikka teises liigas mõnusaid kotte eelmine aasta ja ega see põhi sats parem polnud, kui teises mängisid koondisemängude aeg, ararati võitsid ka ainult 1-0. Ja nagu mainiti, siis skonto duubel peksis neid nagu omi lapsi 5-0 ??????????????????

võtke rahulikult, füüsise ladumise ajal kõigil jalad nagu pakud all ja ei liigu nii nagu peaks....töö käib ju selleks et märtsist novembrini hästi mängida, 5-0 on suur pakk küll kuid se ikkagi treeningmäng ning tulemus ei ole nii tähtis. kui nad näiteks balti liigas saavad skonto duublilt 5-0 vot siis on tõesti jama majas....aga praegu ei näe mina küll väga suurt põhjust kirumiseks.

PETSINHO
23.01.10, 14:19
Ma arvan samuti, et Kalju toetajatel ei ole muretsemiseks põhjust. Nagu eelpool mainiti, siis käib mahu periood ja kiiremaid liigutusi pole ammu tehtud. Samuti ma võin öelda, et Kalju eesmärk pole hästi mängida jaanuaris, vaid hooajal, mis kestab märtsist novembrini.
Samuti pole plaanis mängida Soome, ega Läti meistrivõistlustel.

-RoMaRiO-
23.01.10, 14:35
Põhiline on see, et Lahti ja Skonto ei valmistu üldse hooajaks ning kõva füüsilist trenni üldse ei tee. Samuti ainult Kalju katsetab uusi formatsioone ning taktikalisi skeeme.

Selliste tulemuste põhjal võiks kõik testimisel olevad leegionärid minema saata. Aga eks sama keiss nagu eelmine hooaeg, et lubatakse terve hooaeg, et läheb paremaks, aga lõppfaas oli see, et ei läinudki.

Miskipärast Kalju puhul saab ükskõik mis olukorras leida ka miskit positiivset. kriitik on rääkinud.

staaaaaar
23.01.10, 14:40
.
Samuti pole plaanis mängida Soome, ega Läti meistrivõistlustel.

Väga loll lause lõpp. Kui ei suudeta soome ega läti omadega võrdselt mängida mingi 5-0 pakkid lendavad ise väravaid ei löö ei ole mitte mingi ettekääne heaks hoojaks. Nii võiks öelda ju , et euroopas me ei taha kah mängida peaasi et eestis märtsist novembrini 3-6 koha peale võitlus oleks olemas?

Korralikud mängumehed ikka ütlevad , et ei ole vahet kas sõprusmäng või mitte, kui platsile lähed pead mängima !

peters
23.01.10, 15:18
Ega polegi põhjust Kaljust midagi head oodata, kui iga mees, kellega Floras midagi peale hakata ei osata, kõlbab Kaljule nagu rusikas silmaauku. Seekord siis Võtti ja Kallaste, varem oli neid veel rohkemgi. Läbi lõid vaid Kaukvere ja Hurt, keda aga ei soetud pika lepinguga ja seetõttu lasi kähku jalga.

Varasemad ostud, nagu Kaas, Margusonov, Martinson, Tükk, Kuusk jt on siiski viletsad olnud. Ega iga mees, kelle Flora vabaks annab, brilliant ka ei ole. Saharov ja ka Kuusk oli kahjuks hädas vigastustega.

Näis mis Jevdokimovist saab, seni on nii Pasi, Rüütli, kui ka Reim temast loobunud.

aanvaller
23.01.10, 15:33
Kurat Kaljukate kivikindel buss on juba sõitnud vist pea 500 km aga paparazzodele pole silma jäänud? Kus on pildid? :D

masturr
23.01.10, 16:08
Ega polegi põhjust Kaljust midagi head oodata, kui iga mees, kellega Floras midagi peale hakata ei osata, kõlbab Kaljule nagu rusikas silmaauku. Seekord siis Võtti ja Kallaste, varem oli neid veel rohkemgi. Läbi lõid vaid Kaukvere ja Hurt, keda aga ei soetud pika lepinguga ja seetõttu lasi kähku jalga.

Varasemad ostud, nagu Kaas, Margusonov, Martinson, Tükk, Kuusk jt on siiski viletsad olnud. Ega iga mees, kelle Flora vabaks annab, brilliant ka ei ole. Saharov ja ka Kuusk oli kahjuks hädas vigastustega.

Näis mis Jevdokimovist saab, seni on nii Pasi, Rüütli, kui ka Reim temast loobunud.

Kõik nimetatud mehed peale Martinsoni ju mängisid 2008 regulaarselt põhis.2009 EI suutnud kalju mehi motiveerida ja sinna see jäi ka. Kuusk oli sõjaväes 2009 praegu treenib jälle kaljuga ja hakkab ilmselt ka mängima. nii et jutt viletsusest on minu meelest liialdus

Felipe
23.01.10, 18:02
Margusonov oli kaitses siiski väga hea, et tema jätaks siiit listist välja...

Petuhhin
23.01.10, 18:39
Rääkige parem, kumb seal vägesid juhib? Kas Voolaid või Getu? Tulemuste järgi küll aru pole saada, et Voolaiu tulek midagi lisanud oleks. Või ongi tema roll rohkem kaartide ja välismängijate üle lugemine, et enam punkte kaotsi ei läheks?

Kalp
23.01.10, 18:44
Millal tasub "Kalju" Kuno vaeva???

Petuhhin
23.01.10, 19:07
Millal tasub "Kalju" Kuno vaeva???

Noooohhhhh, täna saadi vähemalt Ganvixist jagu. HAKKAB LUBAMA!

Huvitav, kas mehed toodi Riiast otse Männikule või lasti korraks koju riideid vahetama ka?

Mister
23.01.10, 19:16
Kalju - Ganvix? Misasja, räägi lähemalt.

nurmalna
23.01.10, 20:02
Rääkige parem, kumb seal vägesid juhib? Kas Voolaid või Getu? Tulemuste järgi küll aru pole saada, et Voolaiu tulek midagi lisanud oleks. Või ongi tema roll rohkem kaartide ja välismängijate üle lugemine, et enam punkte kaotsi ei läheks?

Voolaid viib läbi trenne igaljuhul. Arvan, et veits vara on väita, et midagi juurde pole andnud. Samas, ega sitast saia ka tee. Eelmine aasta saite vist Soome satsilt suurema kaotuse, seega vist edasiminek...

-RoMaRiO-
23.01.10, 20:06
Mitte otseselt Kalju teemasse, aga oleks ülimalt lahe kui soccernet pööraks off-seasonil rohkem tähelepanu koduses liigas toimuvale, uuriks kontrollmängude kohta jne. Ei ole iseenesest väga raske teha üksikuid kõnesid.

-RoMaRiO-
24.01.10, 20:56
Tulin sellisele mõttele, et mingi osa bussist, näiteks tagumine külg võiks reklaamida järgnevat kohtumist. Liikuv reklaam oleks ülimalt lahe, aga nüüd kui disain tehtud, siis kahjuks vast ei teostu :)

peters
24.01.10, 21:02
Kõik nimetatud mehed peale Martinsoni ju mängisid 2008 regulaarselt põhis.2009 EI suutnud kalju mehi motiveerida ja sinna see jäi ka. Kuusk oli sõjaväes 2009 praegu treenib jälle kaljuga ja hakkab ilmselt ka mängima. nii et jutt viletsusest on minu meelest liialdus

Miks Kalju ei suutnud neid motiveerida? Said nad ju erinevalt Florast kohe esindusmeeskonda? Kas Kalju vaid turnundab, aga mängijatele ei mõtle. :deemon:

17
24.01.10, 21:02
Et see Skonto mängu koosseis..?

aanvaller
24.01.10, 21:13
Tulin sellisele mõttele, et mingi osa bussist, näiteks tagumine külg võiks reklaamida järgnevat kohtumist. Liikuv reklaam oleks ülimalt lahe, aga nüüd kui disain tehtud, siis kahjuks vast ei teostu :)

Tõesti! Mingisugune Led-valgustusega reklaam poleks paha olnud kuskil tagapool, siis võib sutsti sealt järgmise mängu peale vahetada jne..

peters
24.01.10, 21:15
Kui Kalju suudab mängudes osalejate nimesid vigadeta avaldada, siis võiks mõelda bussi leedistamisega, seni pole sel mõtet.

Piksenool
24.01.10, 23:27
Kalju on üldse kujunemas mingi identiteedita klubiks. Tra tuuakse sisse mingeid 8. astme brasse, Flora ja Tuleviku jäänukeid ja muud jama. Enda poisse nagu polegi, rääkimata põlisnõmmekatest. Need palja arenemata ülakehaga lapsfännid on ka muidugi kino.

Saba nimel :D
Piksenool

spekter
24.01.10, 23:33
Kalju on üldse kujunemas mingi identiteedita klubiks. Tra tuuakse sisse mingeid 8. astme brasse, Flora ja Tuleviku jäänukeid ja muud jama. Enda poisse nagu polegi, rääkimata põlisnõmmekatest. Need palja arenemata ülakehaga lapsfännid on ka muidugi kino.

Piksenool

tehke ruumi uutele fännidel :)

ROOTSI KUNN
25.01.10, 10:15

Piksenool

Sa oled ikka väga kõvasti välku saanud

Piksenool
25.01.10, 13:31
Sa oled ikka väga kõvasti välku saanud

Ma olen ise üks osa välgust. Järgmine hooaeg loodan tabada välguga "Tallinna Uhkuse" juhtmehi ja fänne, et nad lõpuks õiget asja hakkaks ajama ja need pooldsoodad brassid siit minema ajaks ja tooks mõne kõvema Eesti kuti hooajaks koju tagasi kasvõi laenuga. Bärengrub ja Jääger oleks kuulu järgi nõus tulema. See annaks klubile jumet.

Saba nimel,
Piksenool

külavanem
25.01.10, 14:46
Tulin sellisele mõttele, et mingi osa bussist, näiteks tagumine külg võiks reklaamida järgnevat kohtumist. Liikuv reklaam oleks ülimalt lahe, aga nüüd kui disain tehtud, siis kahjuks vast ei teostu :) Kõige lihtsam oleks liinibussi matkatabloo esiakna taha, see oleks odavaim lahendus.

-RoMaRiO-
25.01.10, 18:20
Paljude fännide jaoks olid just sina Nõmme Kalju hing ja nägu, keda publik tuli vaatama. Nüüd tundub, et sellist meest neil enam pole, kuidas sa ise seda kõrvaltvaatajana näed?
Esiteks tänan oma fänne, kes käisid mind toetamas. Nõmme Kaljus on nüüd uued näod ja loodan, et ka nemad tõestavad end ja leiavad tee fännide südametesse.

Andrus Mitilt. Legendaardne mängumees ning jääb tõeliste fännide südamesse väga-väga pikaks ajaks. Minu jaoks kindlasti Kalju kümnendi mängumees!

HABE
25.01.10, 18:39
Paljude fännide jaoks olid just sina Nõmme Kalju hing ja nägu, keda publik tuli vaatama. Nüüd tundub, et sellist meest neil enam pole, kuidas sa ise seda kõrvaltvaatajana näed?
Esiteks tänan oma fänne, kes käisid mind toetamas. Nõmme Kaljus on nüüd uued näod ja loodan, et ka nemad tõestavad end ja leiavad tee fännide südametesse.

Andrus Mitilt. Legendaardne mängumees ning jääb tõeliste fännide südamesse väga-väga pikaks ajaks. Minu jaoks kindlasti Kalju kümnendi mängumees!

Väikene täpsustus, mitte ainult Kalju kümnendi mängija, vaid mees, tänu kellele on Nõmme Kalju Meistriliigas hetkel ning fännid hakkasid Nõmme Kaljut toetama suuresti tänu talle. Edu Andrusele!!! Sooviks veel näha teda mängimas ka murul jalgpalli.

peters
25.01.10, 18:51
Kuidas bussiga on? Kui ta lõpuks valmis on saanud, siis võiks kodukas mõne teise uudise ka üllitada.

tiriam
25.01.10, 18:52
Väikene täpsustus, mitte ainult Kalju kümnendi mängija, vaid mees, tänu kellele on Nõmme Kalju Meistriliigas hetkel ning fännid hakkasid Nõmme Kaljut toetama suuresti tänu talle. Edu Andrusele!!! Sooviks veel näha teda mängimas ka murul jalgpalli.

2010 äkki Tallinna Kalevi mänge vaatamas käies näed teda murul mängimas ;)

Silver
25.01.10, 19:12
Andrus Mitt on tõesti Kalevis trennis ning plaanib ka kalevlasi esiliigas aidata.

Ainukene takistus on see, et kaua või kui stabiilselt ta seda tuleval hooajal teeb on küsimus, sest rand on ikkagi nr. 1. Nii ta vähemalt ütles.

Samas motivatsiooni tal on ja teeb praegu agaralt põhja. Väga sümpaatne mängija! :)

odralauk
25.01.10, 21:42

nõmme kalju kümmnedi mängija on ikka Kristofer Kask.

erxu
25.01.10, 23:58
Kes seda kodulehte uuendab? Algul tegite küll kõva kodulehe valmis, aga nüüd lisate ainult uuendusi aga mängijate lehel on ikka väga vanad mängijad, keda ammu juba ei ole.

masturr
26.01.10, 00:18
dziiiiizus, kas tõesti on ka Šuganov endiselt koosseisus ...
kuuldavasti enam ei ole samuti peab ilmselt lahkuma yks vanadest olijatest ja 1 testimisel olnud mängumees

Õhtujuht
26.01.10, 00:37
šuki orbiiti!

tiriam
26.01.10, 10:05
nõmme kalju kümmnedi mängija on ikka Kristofer Kask.

Ega selle otsustava värava löömise pärast kohe kümnendi mängija ei ole ju :)

-RoMaRiO-
26.01.10, 10:44
Kuuldavasti polevat Nunest ikka veel Eestis, ju tänapäeval on siiski maailma ühest nurgast teise saabumine ületamatu reis.

Ramm
26.01.10, 10:48
Kes siia -30 kraadise ilmaga ikka tahab tulla :D,eriti veel soojamaalt...

nurmalna
26.01.10, 12:06
Jeps, ma arvan ka, et liht ei viitsi tulla ja nii ongi. Eks varsti ajab end kohale.

Petuhhin
26.01.10, 12:53
Kuuldavasti polevat Nunest ikka veel Eestis, ju tänapäeval on siiski maailma ühest nurgast teise saabumine ületamatu reis.

Nunes sai kodumaal lepingu ja ei tule enam.

masturr
26.01.10, 13:05
Nunes sai kodumaal lepingu ja ei tule enam.
Mina selles nii kindel ei oleks et ei tule samas teine asi on see et kas teda enam siia võetakse sest see ikka päris julge temp tema poolt

käbi
26.01.10, 13:07
kui teda ei võetaks siis ta saakski oma tahtmise ju

erxu
26.01.10, 15:22
Nunes ära läheb, siis kaljul esiliiga ootab

xrip55
26.01.10, 15:23

nii hull see asi nyyd ka ei ole:D

jepjep
26.01.10, 17:09
Kui viimnegi brass ära läheb siis kaovad brasiilia lipudmölludvärgid ka?

-RoMaRiO-
26.01.10, 17:21

Väga rumal arvamus. Nunese kasutegur ei ole üldse nii suur, kui tavavaatajale tänu tema heale tehnikale tundub. Tänu olematule kaitsetööle ning tujukusele on kaotatud väga palju punkte. Leping temaga peaks olemas olema, seega kui kutt suvatseb mitte tulla, siis on vaid 1 variant. Aga mis me siin ikka spekuleerime.

Muidugi see juba halenaljakas, et neljandat päeva ilutseb Kalju veebil "järgmise kohtumise" rubriigis tühjus. 30 sekundit kulub selleks, et järgmine mäng Tenerifega või kellega iganes üles panna. Aga eks siis soovitakse sellist mainet edaspidi kujundada.

odralauk
26.01.10, 20:22
[QUOTE=tiriam;1137905]Ega selle otsustava värava löömise pärast kohe kümnendi mängija ei ole ju :)[/QUOT

no lõi kõige väärtuslikuma värava, kalju ajaloos

saun
26.01.10, 22:35
Muidugi see juba halenaljakas, et neljandat päeva ilutseb Kalju veebil "järgmise kohtumise" rubriigis tühjus. 30 sekundit kulub selleks, et järgmine mäng Tenerifega või kellega iganes üles panna. Aga eks siis soovitakse sellist mainet edaspidi kujundada.sellest kalju kodukast ei ole mõtet rääkidagi. mida kõike lubati, videoprofiile ning -uudiseid, epoodi. nüüd pole isegi viimastest mängudestki mitte sõnagi. esindusmeeskonna lehel ilutsevad mängijate profiilid, kes ammugi enam koosseisu ei kuulu. "nb! osad profiilid valmimisel" seisab ka seal juba nii kaua, kui ma mäletan. sündmusi ja mänge võiks ju ikka kajastada, inimesed tunnevad huvi

no nii
27.01.10, 15:02
nu kuulge, vaadake kuidas naiskonna nimekiri tehtud:D:D mingis labases tabelis:D:D
Go Kalju

Amadeus
27.01.10, 15:21
Nii pikk teabeummik ja siis esimene linnuke on ... sellest et kaks naiskonna liiget said eesti meistriteks judos. Kas Kalju on nüüd ise endale augu kaevanud... Kogu aeg on räägitud promotööst ja marketingist ja nüüd oodatakse neilt kogu aeg infoga varustatust, aga ressursse ei jätku vist.

Ramm
27.01.10, 15:28
Eks D-vitamiini puudus ja talveuni teeb oma tööd:)

peters
27.01.10, 16:46
http://www.jkkalju.ee/?mid=25

Duubli koosseis jäigi mullu koostamata

Mister
28.01.10, 00:05
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=317

PraS
28.01.10, 00:29
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=317

ju poiss näitas end soomes siis heast küljest.

Vova
29.01.10, 14:39
Kes täna Tenerifele sõitsid ?

-RoMaRiO-
29.01.10, 14:47
Kes täna Tenerifele sõitsid ?

Mis sa sinisilmselt loodad, et saad operatiivset infot selle kohta? Sellised ajad, kus (üle)eelmisel hooajal avaldati Soome sõitvate mängijate nimed, on ammu möödas. Elu on näidanud, et ei tasu ka pärast laagrit neid nimesid loota.

Ja kui Tenerife ise ei kajasta, siis ära tulemuse teada saamisele kah palju panusta.

Aga eks ongi selline poliitika nüüdsest, et eks uuri ise välja. Vova, miks Tallinna lennujaamas polnud, oleks pidanud nimed üles kirjutama :D

dansan
29.01.10, 23:51
Kas nõmme kalju on seotud mõne agentuuriga?

kala2
30.01.10, 00:14
Kas nõmme kalju on seotud mõne agentuuriga?

ikka, fsb ja itar-tassiga

Timmu1
30.01.10, 15:34
Hakkasin alles hiljuti Kaljut fännama aga olen kahjuks pidanud pettuma. Järjekordselt on ühest eesti klubist saanud üks vantide kamp. Nägemist!

Rein
30.01.10, 15:45
Hakkasin alles hiljuti Kaljut fännama aga olen kahjuks pidanud pettuma. Järjekordselt on ühest eesti klubist saanud üks vantide kamp. Nägemist!

Liiga palju oled külma saanud?

joosep2
30.01.10, 15:46
Mina ühinen ka Timmu1,ga. Olen samal arvamusel ja arvan et Kalju on oma hea näo ja maine nõmmekate ja eestlaste hulgas maha mänginud. Kahju, et eestis ei ole varsti ühtegi eestlaste klubi aga pooled klubid on sellised kus pole ühtegi eestlast.

Rein
30.01.10, 15:51
Mis kuradi vantide kambast Timmu soiub?
Kas ma olen midagi maha maganud?

Piksenool
30.01.10, 15:57
Mis kuradi vantide kambast Timmu soiub?
Kas ma olen midagi maha maganud?
No kodulehel mingit normaalset infot meeskonna kohta ei saa, aga kui tuleb selliseid uudiseid, et noortekoondislane Dmitri Kovtunovitś sõlmis Kaljuga lepingu jne-jne, siis hakkavad vaikselt juba "vantide" nimed domineerima. Savitskid, Tšegodajevid, Novikovid ja mis muud jama oli seal juba enne. Arvan, et Timmu mõtleb seda. Paar pruuni brassi ka ja ongi Tallinna Uhkus komplekteeritud. Tra mulle see Kalju meeldib :D

Saba nimel!
Piksenool

Timmu1
30.01.10, 16:14
Just, just Piksenool, sul jumalasti õigus!

joosep2
30.01.10, 16:23
Igasugu vantide ja tontidega tehakse lepinguid aga eesti poisid saadetakse pikalt! Mingi tegevdirektor ka ju Terehov, mis sealt ikka loota kui jälle ühe eesti klubi vandistumist.

Rein
30.01.10, 16:27
Igasugu vantide ja tontidega tehakse lepinguid aga eesti poisid saadetakse pikalt! Mingi tegevdirektor ka ju Terehov, mis sealt ikka loota kui jälle ühe eesti klubi vandistumist.

Tiitu pead silmas?

-RoMaRiO-
30.01.10, 16:35
Mul oleks siiski jätkuvalt küsimus, kas on raske pärast kohtumist, kasvõi lähipäevadel teha artiklid, nagu teised võimelised on.

Pole poolt päevagi möödas, kui nii Levadia kui ka Kuressaare veebil on väga asjalik ülevaade, rohkem polegi vaja.

http://fclevadia.ee/news/2658
http://www.fckuressaare.ee/?module=news&id=782

sosku
30.01.10, 16:56
Väga kummalised tegelased võtavad siin sõna. Ainult inimese perekonnanime pärast kedagi vandiks või tiblaks nimetada on lapsik ja näitab konkreetse foorumlase rumalust.

PraS
30.01.10, 17:07
Ma ei taha just teid segada siin, kuid üks tore fänn võttis enne aastavahetust sõna Kalju eelmise hooaja taustal sõna - http://soccernet.ee/kalju-fann-utlen-otse-koik-oli-per-es

Minu arust täitsa toredalt pani nii mõnegi mehe paika.

Lahe :)

priitval
30.01.10, 17:11
Minu arust ültse , kalju kodulehel tehakse mängust uudis siis kui see võidetakse , kui mingi mäng kaotatakse , siis sellest ei räägita midagi.
Teised teevad alati mängust ülevaate , vahet pole , kas võit või kaotus.

PraS
30.01.10, 17:20
Minu arust ültse , kalju kodulehel tehakse mängust uudis siis kui see võidetakse , kui mingi mäng kaotatakse , siis sellest ei räägita midagi.
Teised teevad alati mängust ülevaate , vahet pole , kas võit või kaotus.

no kes ikka kaotusest väga viitsib. see pole ju promo. liigamängudel saab vähemalt kusagilt virutada selle uudise.

vaikiv mees
30.01.10, 18:11
kuid üks tore fänn võttis enne aastavahetust sõna Kalju eelmise hooaja taustal sõna - http://soccernet.ee/kalju-fann-utlen-otse-koik-oli-per-es

aeg liigub ikka pagana kiirelt, vaevalt 2,5a tagasi oli Kalju alles esiliigas:

Algselt postitas -RoMaRiO-
Kui me Esiliigas olime, siis olin ma noor tatikas /.../

No näiteks 12 poolkaitsja ja kahe ründajaga läbi ei löö.

no siis on ju igale positsioonile kate olemas,
kui Kalju asetus oli enamasti 361, pikk ees ja Nunez tema taga

Lahe :)

IndrekL
30.01.10, 18:54
No vanuse koha pealt julgeks ikkagi Mariot toetada - vahe sees, kas oled 15 või 18.

masturr
30.01.10, 19:03
No kodulehel mingit normaalset infot meeskonna kohta ei saa, aga kui tuleb selliseid uudiseid, et noortekoondislane Dmitri Kovtunovitś sõlmis Kaljuga lepingu jne-jne, siis hakkavad vaikselt juba "vantide" nimed domineerima. Savitskid, Tšegodajevid, Novikovid ja mis muud jama oli seal juba enne. Arvan, et Timmu mõtleb seda. Paar pruuni brassi ka ja ongi Tallinna Uhkus komplekteeritud. Tra mulle see Kalju meeldib :D

Saba nimel!
Piksenool
Kle OINAS need kõik nn vandid Savitskid, Tšegodajevid, Novikovid on esindand Eesti koondist mõtle palun ennem kui järgmine kord lahmima hakkad

PraS
30.01.10, 19:16
No vanuse koha pealt julgeks ikkagi Mariot toetada - vahe sees, kas oled 15 või 18.Samas jälle 25lt näeb ta vast klubis toimuvat hoopis teise pilguga. Nii nagu areneb Mario mõttemaailm nii ka areneb fännide arvamus ja maailmavaade.

Loodetavasti ka klubi areneb ning selleläbi ka nende meedia osakond :)

Piksenool
30.01.10, 19:19
Tsitaat:
Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
No kodulehel mingit normaalset infot meeskonna kohta ei saa, aga kui tuleb selliseid uudiseid, et noortekoondislane Dmitri Kovtunovitś sõlmis Kaljuga lepingu jne-jne, siis hakkavad vaikselt juba "vantide" nimed domineerima. Savitskid, Tšegodajevid, Novikovid ja mis muud jama oli seal juba enne. Arvan, et Timmu mõtleb seda. Paar pruuni brassi ka ja ongi Tallinna Uhkus komplekteeritud. Tra mulle see Kalju meeldib

Saba nimel!
Piksenool
Kle OINAS need kõik nn vandid Savitskid, Tšegodajevid, Novikovid on esindand Eesti koondist mõtle palun ennem kui järgmine kord lahmima hakkad

Piksenool, mitte OINAS. Saa nüüd maastur aru, et puhastverd eestlased need poisid ilmselgelt ei ole ja sellele vihjas ka Timmu. Kui alguses ei olnud Kaljus venekeelse elanikkonna parimaid poegi mängimas, siis nüüd neid satub "Tallinna Uhkusesse" aina rohkem. Kui varem oli Kaljus nimed nagu Kägo, Mitt, Luhaorg, Tammeväli, Arst, jne-jne, siis nüüd: Kovtunovitš, Tšegodajev, Novikov, Savitski, Smirnov, Knjazev, Vassiljev. No tee mis tahad, need pole eesti nimed. Aga sellest ei saanud ma aru, et mida ma lahmin? Pole väitnudki, et need poisid pole Eesti koondist esindanud. Las nad olla, poluvernikud on nad ikka, mõni kutsub ka vantideks. Ole nüüd meheks ja neela alla, et varsti on Kalju eest mängimas vähem puhastverd eestlasi kui muud kräppi. Aga eks Tallinnas ongi eestlasi miski 48%, niiet kõik on loogiline.

Saba nimel,
Piksenool.

PraS
30.01.10, 19:23
Kusjuures üks klubis arvestavat rolli mängiv vend ütles mulle kunagi,et vante nad oma klubisse ei võta.

eika
30.01.10, 19:26
nüüd: Kovtunovitš, Tšegodajev, Novikov, Savitski, Smirnov, Knjazev, Vassiljev. No tee mis tahad, need pole eesti nimed. Aga sellest ei saanud ma aru, et mida ma lahmin? Pole väitnudki, et need poisid pole Eesti koondist esindanud. Las nad olla, poluvernikud on nad ikka, mõni kutsub ka vantideks. Ole nüüd meheks ja neela alla, et varsti on Kalju eest mängimas vähem puhastverd eestlasi kui muud kräppi. Aga eks Tallinnas ongi eestlasi miski 48%, niiet kõik on loogiline.

Saba nimel,
Piksenool.
Mu vanaisa oli venelane ja sestap oli mul veel paar aastat tagasi vene perekonnanimi. Niisiis sinu silmis ma olin poluvernik, vant ja kräpp, kuigi olen 100% eestimeelne ja ei räägi sõnagi vene keelt (seda ei tee ka kumbki mu vanematest). Minu arvates võid sa selle jutuga otsejoones munni minna.

17
30.01.10, 19:33
Kui varem oli Kaljus nimed nagu Kägo, Mitt, Luhaorg, Tammeväli, Arst, jne-jne, siis nüüd: Kovtunovitš, Tšegodajev, Novikov, Savitski, Smirnov, Knjazev, Vassiljev.

Noh, sellest esimesest pundist võib jalgpalluriks nimetada üht meest, mööndustega kahte. Teises seltskonnas aga kvaliftiseerub neid rohkem.

PraS
30.01.10, 19:39
Mu vanaisa oli venelane ja sestap oli mul veel paar aastat tagasi vene perekonnanimi. Niisiis sinu silmis ma olin poluvernik, vant ja kräpp, kuigi olen 100% eestimeelne ja ei räägi sõnagi vene keelt (seda ei tee ka kumbki mu vanematest). Minu arvates võid sa selle jutuga otsejoones munni minna.

Minul on ka vene perenimi, kuid samas ei räägi ka mina vene keelt.Olen uhke ka,et mul oli vanavanaisa ukrainlane. Samas olen minagi eestimeelne. Samas neid marurahvuslasi on igalpool seega ära eika mina üldse närvi.

Samas!Samas! Minge kõik ... Kaljusse :)

eika
30.01.10, 19:44
Ma ei läinudki närvi, vaid püüdsin valgustada silmaklappidega inimese maailmapilti.

salajane33
30.01.10, 19:48
Piksenool, mitte OINAS. Saa nüüd maastur aru, et puhastverd eestlased need poisid ilmselgelt ei ole ja sellele vihjas ka Timmu. Kui alguses ei olnud Kaljus venekeelse elanikkonna parimaid poegi mängimas, siis nüüd neid satub "Tallinna Uhkusesse" aina rohkem. Kui varem oli Kaljus nimed nagu Kägo, Mitt, Luhaorg, Tammeväli, Arst, jne-jne, siis nüüd: Kovtunovitš, Tšegodajev, Novikov, Savitski, Smirnov, Knjazev, Vassiljev. No tee mis tahad, need pole eesti nimed. Aga sellest ei saanud ma aru, et mida ma lahmin? Pole väitnudki, et need poisid pole Eesti koondist esindanud. Las nad olla, poluvernikud on nad ikka, mõni kutsub ka vantideks. Ole nüüd meheks ja neela alla, et varsti on Kalju eest mängimas vähem puhastverd eestlasi kui muud kräppi. Aga eks Tallinnas ongi eestlasi miski 48%, niiet kõik on loogiline.

Saba nimel,
Piksenool.
Hakkab jälle see teema pihta, kes puhastverd eestlased jne.. Sa oled ikka oma sugupuud uurinud?

urmar
30.01.10, 19:48
Kus nüüd hakati kelkima oma eestimeelsusega. :D

nurmalna
30.01.10, 19:51
Minul on ka vene perenimi, kuid samas ei räägi ka mina vene keelt.Olen uhke ka,et mul oli vanavanaisa ukrainlane. Samas olen minagi eestimeelne. Samas neid marurahvuslasi on igalpool seega ära eika mina üldse närvi.

Samas!Samas! Minge kõik ... Kaljusse :)

Eestimeelne riigireetur? =)

joosep2
30.01.10, 19:58
Piksenool arutleb siin küll täiesti õieti, kui samas mõned nagu masturr lähevad alati hirmsasti tuuri kui mõni eestlane julgeb mainida, et talle ei meeldi venelased ja ei armasta neid.Minu käest on nii mõnigi kord küsitud,miks teie eestlased ei armasta venelasi.Aga ma küsiks siis vastu, et öelge palun kasvõi üks põhjus miks me peaksime neid armastama, austama ja ei tea veel mida tegema. Kas selle eest, et nad meid üle 50,ne aasta okupeerinud, mitu korda küüditanud, püüdnud venestada, pommitanud puruks pool Tallinnat, kui siin ei viibinud enam ühtegi saksa sõdurit, kellest nad tulid meid vabastama ja siis röövisid ja vägistasid kõike mis neile ette sattus.Ja oleks siis nende järeltulijad siis normaalsemaks muutunud. Vaadake mis toimub idavirumaal, ega ikka eestlane olles omal maal seal ennast turvaliselt tunda ei saa, samuti isegi Tallinnas, nende poolt okupeeritud rajoonides. Ma üldse ei saa aru, kuidas eestlased lasevad endale omalö maal nii pähe istuda. Samuti on jalgpallis, Täielikult vene klubisid on üle poole kusjuures eesti klubisd vist enam pole ühtegi, kui võibolla ainult Paide. Vaadake ja saage ometi aru, mis toimub. Mina olen juba vanem mees ja lapsed suured aga nooremad mõelge vähe,kas teie lapsed saavad varsti eesti keelega omal maal asju aetud.

Mister
30.01.10, 20:05
Jumal küll, mul on kopp nii ees siin foorumis näha pidevalt mingit heietamist sellel Eesti ja Vene teemal... Aitab kah, kõik teavad juba, et see foorum on vihaseid tulihingelisi patrioote täis. Avage kuskil off topicus või läbu teemas eraldi teema "Eesti ajalugu" või mida iganes ja vaielge seal.. Mitu korda olen tulnud siia lootusega, et avaldatud on uudis Kalju kohta või midagi (mis sest, et praegu saab uudiseid ainult selle kohta kuidas Kalju naised judo meistrivõistlustel võidutsevad), aga ikka on mingi totaalne offtopic siin.
Mina patustasin ka praegu ja lõpetan..

elx
30.01.10, 20:06
küll on ikka toredad need jutud, kus uuakse sisse väljend "puhastverd eestlane", see kõlab nii müütilise olevusena.. muinasjutud mulle meeldivad:)

Piksenool
30.01.10, 20:22
No Dmitri Kovtunovitš on ju venelane. Okei saan aru, kui miski kauge esivanema tõttu on hakanud jooksma perekonnanimi Kovtunovitš, siis eesti kodukeelega ja -meelega inimene paneks oma lapse eesnimeks näiteks Tarmo või Kristjan, mitte Dmitri või Sergei. Tarmo Kovtunovitš´it saaks juba ajaloo keerkäikude tõttu võtta eestlasena. Eika ja PraS ma võin vististi kihla vedada, et Teie eesnimed on eesti omad? Samamoodi võib kihla vedada, et Dmitri/Sergei/Vladislav perenimega Tamm või Kask on venelane. Loomulikult ei ole see alati nii, aga 80% julgen kindlalt lubada.

urmar
30.01.10, 20:36
Eika ja PraS ma võin vististi kihla vedada, et Teie eesnimed on eesti omad?

Eksid, PraSi eesnimi on Ivan ja eika oma ei ole au teada. :)

samovar
30.01.10, 20:46
Piisab ühest provakaatorist ja ongi jälle mingi sõdur-vabastaja teema üles krutitud. Jätke ajalugu ja poliitika ikka nende arutada, kelle intelikentsi tase seda ka välja kannatab.

Sööge mõni keedumuna, jooge tass teed ja rahunege maha :D

ballack
30.01.10, 21:50
Zdes jaaa hatsuuuu Nõme Kalju juudised mitte vaidlus jeestlane vjenelane.

Tehke omale off topicusse teema "eestlane, venelane...kes? miks? kuidas?"

v50
30.01.10, 22:04

Ning sa oled/olid Kalju fänn? Siis võiks ju veidike Terrehovist midagi teada ka mitte mingit jama rääkida. Terrehov on muuseas see mees kes lõi Venemaale värava kui mängiti 1-1 viiki, kas vant on nüüdsest sünonüüm Eesti patrioodile?

marcello
30.01.10, 22:33
Foorumisse registreerimise tingimuseks tuleks teha, et arst on soovija vaimselt terveks tunnistanud...

http://tv.postimees.ee/foto/4/9/2849443f05c6392805_302.jpg
http://www.postimees.ee/040405/gfx/12526424da50f68b87.jpg

eston maravilha
30.01.10, 23:22
No Dmitri Kovtunovitš on ju venelane. Okei saan aru, kui miski kauge esivanema tõttu on hakanud jooksma perekonnanimi Kovtunovitš, siis eesti kodukeelega ja -meelega inimene paneks oma lapse eesnimeks näiteks Tarmo või Kristjan, mitte Dmitri või Sergei. Tarmo Kovtunovitš´it saaks juba ajaloo keerkäikude tõttu võtta eestlasena. Eika ja PraS ma võin vististi kihla vedada, et Teie eesnimed on eesti omad? Samamoodi võib kihla vedada, et Dmitri/Sergei/Vladislav perenimega Tamm või Kask on venelane. Loomulikult ei ole see alati nii, aga 80% julgen kindlalt lubada.

paar piksenoolt veel..

http://www.isdrecords.com/store/images/ss-house-flag001.jpg

Piksenool
30.01.10, 23:44
paar piksenoolt veel..

Selle pildi oleksid võinud ju postitada teemasse "Nagu kaks tilka vett" ja juurde lisada minu profiili. Olen paljastatud, aga pohh. Kuigi ma nüüd ei saa aru, et kas ma olen mingis oma postituses öelnud, et vihkan vene nimega pallureid, või vihkan vante? Proovisin pisut olukorda selgitada, et miks arvab Timmu, et "Tallinna Uhkus" on täitumas vantidega. Ja see, et ma igat oma mõttekäiku üritan lahti seletada, toob kohe võrdluse nende ülalolevate piksenooltega? Ma pean pigem madalalaubalisteks neid foorumikülastajaid, kes hakkasid mu postituste taga otsima mingit russofoobiat. Saage üle oma kompelksidest. 26.04 aastapäeva puhul tõstan ka teie terviseks :)

Piksenool
30.01.10, 23:46
Vähemalt Kalju teema saab postitusi, mida on taga aetud :)

Saba nimel,
Piksenool

Darren
31.01.10, 04:55
paar piksenoolt veel..

Oo, need on ju need ürgsed germaani ruunid, mille kohta florajugendi poisid kõvasti uurimustööd on teinud!

Rein
31.01.10, 05:09
Selle pildi oleksid võinud ju postitada teemasse "Nagu kaks tilka vett" ja juurde lisada minu profiili. Olen paljastatud, aga pohh. Kuigi ma nüüd ei saa aru, et kas ma olen mingis oma postituses öelnud, et vihkan vene nimega pallureid, või vihkan vante? Proovisin pisut olukorda selgitada, et miks arvab Timmu, et "Tallinna Uhkus" on täitumas vantidega. Ja see, et ma igat oma mõttekäiku üritan lahti seletada, toob kohe võrdluse nende ülalolevate piksenooltega? Ma pean pigem madalalaubalisteks neid foorumikülastajaid, kes hakkasid mu postituste taga otsima mingit russofoobiat. Saage üle oma kompelksidest. 26.04 aastapäeva puhul tõstan ka teie terviseks :)

Võtad nende meeste mälestuseks kes Tšernobõlis hukkusid?
Joosep2 lt oleks oodanud küll eakohasemat postitust, aga küllap on nüüd nii kibestunud, et Tiit Kaljus lepingut ei saanud.

Svenn
31.01.10, 08:00
Vähemalt http://jalgpall-ee.sn13.zone.eu/team.php?team=1644&b=U-19&year=2009 andmetel puudub Dmitri Kovtunovitšil eesti kodakondsus. Sealt saidilt leiate teisigi JK Kalju mängijiad, "kes Hiiu mändide all üles kasvanud" ja kes Kaljut esindavad.

Vova
31.01.10, 09:56
Keegi võiks neile ajukääbikutele bänni panna.
Kovtunovitš on päris mitmeid kordi U-19 koondist esindanud, nii et päris lampi ei ole mõtet ka peksta siin.

urmar
31.01.10, 16:28
Kovtunovitš on tõesti noortekoondiseid esindanud. Seega peaks tal kodakondsus olema. Kui ta sellest muidugi loobunud ei ole. Üldiselt püüan sellesse asja homme-ülehomme selguse tuua.

-RoMaRiO-
31.01.10, 16:31
Esmakordselt on koondises Helsingis elav Eron Krillo ja värskelt Eesti kodakondsuse omandanud Dmitri Kovtunovitš.

5. sept. 08 @ jalgpall.ee

urmar
31.01.10, 16:44
No siis on asi selge. Varem oli ta ilma kodakondsuseta mängijate hulgas ja hooaja keskel, kui ta kodakondsuse sai, et jõudnud info mängijate registrisse, kus teatavasti on 10 000 mängija ringis. Kui Kalju registreeris 2009. aastal oma U-19 Eliitliiga meeskonda, siis anti ilmselt nimekiri vanade andmetega ja nii jäigi kodakondsuse vahetus kirja panemata.

Uskuge mind, ei ole kerge kõiki vigu märgata, kui esitatakse selliseid andmeid, kus vead sees. Registreerimine toimub teatavasti regajate jaoks ekstreemsetes tingimustes, kus loetud päevadel registreeritakse kümneid või koguni sadu meeskondi tuhandete mängijatega kokku. Ja kui on nimekiri, siis viga sealt leida pole kerge.

Arteta
31.01.10, 17:08
Aga minu esivanem oli sakslane :D

PraS
31.01.10, 19:19
Aga minu esivanem oli sakslane :D

Fašišt..........

Lexxx-
31.01.10, 20:38
Haige jutt joosu ja nii mõnegi teise suust. Pole hullu küll nad kunagi üle saavad. Jalgpall ja nemad ajavad ei tea mis paska taga. Puhast verd tondid.

818
01.02.10, 00:01
Ei jah, seltsimees Dannaril on vaba voli oma tatti pritsida ja minu üldse mitte nii põlastav kommentaar kustutati lihtsalt ära... 5+