PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

karl54
01.04.10, 13:34
jo laupäeval Hiiule :D

Ja, 1. aprill on kätte jõudnud.

urmar
01.04.10, 13:51
Tegelikult mängib Kalju eeloleval laupäeval ikka Sportland Arenal, seoses staadioni hõivatusega algab mäng Paidega juba kell 11:00.

hilisõhtul piinlik täpsustus: Vabandan, et valeinfot levitasin. :)

PETSINHO
01.04.10, 16:37
Tegelikult mängib Kalju eeloleval laupäeval ikka Sportland Arenal, seoses staadioni hõivatusega algab mäng Paidega juba kell 11:00.

Urmar, ära siis laupäeval üksinda Sportlandil mängu algust oota :D

Eelvaade mängule
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=368

.

jkddp
01.04.10, 22:40
mis teil see aasta on ka miskid muutused hiiul või mitte?
pikem pink, rohkem wc-id, vastas tribüün, päris muru, vähem levadiat, piiratud säästukas?

kriitikameel
02.04.10, 00:00
üks muutus on kindlasti - kunstmuru on aasta võrra vanemaks ja halvemaks läinud.
teate laulu "Meie liigesed kuluvad" ?

Kõik on ära kuluNd
Ammu ära kuluNd
Oma selga taga ulun
Ammu taga uuuulun

Ja mis see on
kas hiiu nõlv
või hoopis nõmme tom
oo ei
oo ei
oo ei
see on minu haige põlv

ja kuigi Litmanen
mitte jürgen henn
treeningul mind "nüpeldes"
mul kunstist haige on hüpekas

Kuid hoaeg läheb edasi
transiga ja sedasi...
Me liigesed on kulunud
jäänud on vaid karauul!

Laulda võib kahe erineva laulu viisiga:
1. Ei Ole Üksi Ükski Maa
2. Jan Uuspõllu " ------maa on võlgu"

marcello
02.04.10, 00:03
two thumbs up

Siin mingit huumoripreemiat igapäevaselt, -nädalaselt ka veel välja antakse?

jaamu
02.04.10, 00:07
Siin mingit huumoripreemiat igapäevaselt, -nädalaselt ka veel välja antakse?

Raimo Aasa nimeline huumoripreemia - Kuulsuste Hall (http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=2641&page=4)

kriitikameel
02.04.10, 00:09
nädal pole veel läbi :S
kuu alles algas :S :S :S

nädala ma ehk võtan ära - see võiks olla Albiani nimeline ebakindel ... ptüi kaljukindel ... preemia

kuu omaga läheb raskeks

-RoMaRiO-
02.04.10, 00:29
Sünniaasta 85, kodakondsus Mehhiko ning Kalju duublisse, mingi uus noor talent?

Ray
02.04.10, 01:00
Prindi flaier ja tule odavamalt vaatama Kalju naasmist Hiiu staadionile, kus Paide Linnameeskonnale lükatakse laupäeval puur palle täis!

http://www.dreamcom.ee/nkflaiku.png

Kossumees
03.04.10, 01:42
Deem, mul sai printeri tint otsa ... Kas ise joonistatud flaierike ajab ka asja ära ?? :D :D

F.U.
03.04.10, 02:45
Sa võid ise pileti joonistada siis juba...

AllanJ.
03.04.10, 10:50
Deem, mul sai printeri tint otsa ... Kas ise joonistatud flaierike ajab ka asja ära ?? :D :D

Siiski vist ei mängi välja;)

maamesilane
03.04.10, 11:11
kas täna siis saab tallinna uhkus ja au eesti südame poolt murtud?

-RoMaRiO-
03.04.10, 11:18
Loodetavasti saab täna Gomes mänguaega, oleks huvitav näha, kas eeldatavalt nõrgemate vastu saab ta millegagi hakkama või mängib sama edukalt kui eelmised mängud.

Mister
03.04.10, 17:20
Nuta või naera, aga seis on ikka nagu eelmisel aastal....
Nimede järgi võiks medalid kaela riputada, aga platsil ei saada lithsalt millegiga hakkama. Lükatakse taga 3 minutit söötu ja siis kaotatakse. Tänase mängu stsenaarium praktiliselt..
Mind üllatas Rafael kes jäi päris mitmel korral silma. Oleks võinud küll oma võimaluse ära lüüa, aga muidu oli väga hea terav ja tegi ka kaitses tööd.
Sala oli taas hea ning Nunesel ka viga polnud.
Täna olid sitad hoopis 2 eestlast: Haavistu ja Võtti (nende halvale mängule võiks ka värava kirjutada mis sündis).Ahjaa, Terehhov tatsas ka niisama omas mullis ja tekitas Paidekatele häid väravavõimalusi.
Ja see Bruno on ka klass omaette..

Masendav...

fizth
03.04.10, 17:21
Prindi flaier ja tule odavamalt vaatama Kalju naasmist Hiiu staadionile, kus Paide Linnameeskonnale lükatakse laupäeval puur palle täis!

http://www.dreamcom.ee/nkflaiku.png

Ainuke pall mis puuri löödi oli penaltist ja seegi ei taganud võitu !

Piksenool
03.04.10, 17:22
Lgp. Tallinna Uhkuse fännid ja funktsionärid!

Ma küsin, et mis juhtus???????

Saba nimel,
Piksenool

Mister
03.04.10, 17:31
Ingemar Teever mängib juba??
Hooaja algusest mängib juba. :o

Piksenool
03.04.10, 17:33
Hooaja algusest mängib juba. :o

Ja te ei suuda ikka võita? Imelik.:eek:

HaTe
03.04.10, 17:38
Noh mis öelda , Kaljul seis on päris nutine, hooaja eel kui vaatasin neid nimesid ja aastalõpukal kuidas mehed mängisid täis ambitsioone jne siis olin üpriski kindel,et kaljuga läheb see aasta kõigil raskeks,ning liigas kolmas koht ei tohiks olla probleem. Kuid kui selliste meeskondadega ei suudeta tulemust saada,siis on midagi ikka väga valesti. Äkki peaks hoopis juhtkond midagi väga drastilist ette võtma,et asjaolud muutuks ?

maamesilane
03.04.10, 17:45
mingi aeg saaks jätkata siis kui kutsuda turundust tegema alaver mati,see räägib rahad välja.....

jooseps
03.04.10, 17:47
täitsa ptsis.

täna mängiti küll esiliigat....kui sedagi. Nii uimane ei saa olla lihtsalt.

-RoMaRiO-
03.04.10, 18:59
Nõmme Kaljust peaks kirjutama jalgpalli ABC, kuidas ei tohi meeskonda komplekteerida ning kuidas mängida. Kõige üllatavam on see, et Terehhov soovib ennast Eesti jalgpallipubliku ees häbistada, targem oleks olnud ehk karjäär korralikul tasemel lõpetada, mitte nii et terve mängu peale ei suuda ühtegi asjalikku söötugi lükata.

Keskkaitsjatest pole muidugi mõtet rääkidagi, nende mängutaseme järgi võib juba öelda, et 5. koht on maksimaalne, mis ka see hooaeg saavutatakse. Keskväljal puudub igasugune loovus, et ei tekigi isegi amatöörmeeskonna vastu olukordi, kus peaks väravaid lööma. Tundub, et isegi füüsilise vormiga jääme 4 v 5x nädalas treenivatele paidekatele alla.

päeva küsimus:

mitu mängijat mängis täna jalgpalli ning teenis palga välja? mõned üksikud
mitut mängijat näeme aga õhtul pidutsemas? enamusi.

kast õlut kihlveoga on vist juba kaotuse teele minemas. pakun järgmise kihlveo välja ning ütlen, et Gomes ei suuda hooaja peale üle 5 värava lüüa, kes soovib?

AllanJ.
03.04.10, 20:16
Eelmine aasta ma mäletan et kaotuste vabanduseks toodi Teeveri vigastus aga mis nüüd viga on?

erxu
03.04.10, 20:36
Ma juba pikalt rääkinud, et see peatreener Fredo on paras kloun seal pingil.. pole ta mulle kunagi meeldinud ja ma ütlen, et ta on pask. Tooge normaalne peatreener ja tulemused hakkavad tulema. Vaadake Tammekat, toodi Kristal etteotsa ja nüüd mängime väga tublilt hooaja algul, võrreldes eelmise hooajaga.

UUT TREENERIT ON VAJA, SEE ON KÕIGE SALADUS.

jkj
03.04.10, 20:41
Ma juba pikalt rääkinud, et see peatreener Fredo on paras kloun seal pingil.. pole ta mulle kunagi meeldinud ja ma ütlen, et ta on pask. Tooge normaalne peatreener ja tulemused hakkavad tulema. Vaadake Tammekat, toodi Kristal etteotsa ja nüüd mängime väga tublilt hooaja algul, võrreldes eelmise hooajaga.

UUT TREENERIT ON VAJA, SEE ON KÕIGE SALADUS.

100% nõus, et üks hea treener paneks selle meeskonna kõvasti paremini mängima

nurmalna
03.04.10, 20:47
Sellepärast Voolaid toodigi ju. Ja Voolaid on hea treener. Iseasi on selle meeskonna komplekteerimisega, see ei taha teil jah kuidagi õnnestuda.

tomm
03.04.10, 20:49
Mis toimub, ainult 150 pealtvaatajat?! :D

-RoMaRiO-
03.04.10, 20:52
Karelil võib ikka parajalt pask tunne olla. Ise mängis eelmine hooaeg ju samade kuttidega ühes pundis ning oli tiimi üks paremaid ning nüüd saab tema juhitav "professionaalne" tiim sellise tulemuse.

Aga tegelt oli ilm kehvapoolne, et kuumad kaljukad ei saagi sellise ilmaga hoogu üles, et tulemus täiesti vabandatav. Ja siiski oli keskkaitsest liiga üks staare kah kahjuks kaartidega väljas.

Piksenool
03.04.10, 20:54
Mis toimub, ainult 150 pealtvaatajat?! :D

Inspektor jättis ju 400 lisasilmapaari protokolli lisamata. Hakkab sama jama peale jälle nagu eelmised aastad. Tra, kus on inspektorite silmad! Ma lugesin isiklikult üle vaheajal ja sain üle 500, edasi ei viitsinud. Paarsada oli veel kuskil.

Rohkem seksikat publikut,
Piksenool

rallikas
03.04.10, 21:17
Inspektor jättis ju 400 lisasilmapaari protokolli lisamata. Hakkab sama jama peale jälle nagu eelmised aastad. Tra, kus on inspektorite silmad! Ma lugesin isiklikult üle vaheajal ja sain üle 500, edasi ei viitsinud. Paarsada oli veel kuskil.

Rohkem seksikat publikut,
Piksenool

Käisid Kalju mängu vaatamas?

-RoMaRiO-
03.04.10, 21:26
Aga ega sellist mängu üle 150 inimese vaatama ei tulegi, sest kust tavaline Nõmme inimene peaks teadma, et mängud on? Nõmmel elab väga palju vanemaid inimesi, kes internetti ei külasta ning mujalt on teavet pea võimatu saada. Aga noh peale sellist mängu, kus iga 3. sööt on auti või vastasele või vapsee üle aia, siis ega keegi rohkem vaatama ei tulegi.

See Nõmme identiteet ning Nõmme kodumängude erilisus on tegelt puhas jama, ei ole Nõmme inimene mingi vutisõber, vaid tuleb kohale vaid siis kui on tasuta ning saab veel väikese jäägritee tasuta pealekauba. Olgu see mäng siis Hiiul või Kadriorus, pealtvaatajaid oleks ilma reklaamita mõlemal statkal 200 ning korraliku promotööga ligi 1000. Kui Kalju tahab mängida jalgpalli, siis tuleb mängida vutti murul! Tundub, et Hiiu kitsas väljak ei sobi Kalju pallurite mängijaomadustele kah.

Raivo19
03.04.10, 22:21
Noh mis öelda , Kaljul seis on päris nutine, hooaja eel kui vaatasin neid nimesid ja aastalõpukal kuidas mehed mängisid täis ambitsioone jne siis olin üpriski kindel,et kaljuga läheb see aasta kõigil raskeks,ning liigas kolmas koht ei tohiks olla probleem. Kuid kui selliste meeskondadega ei suudeta tulemust saada,siis on midagi ikka väga valesti. Äkki peaks hoopis juhtkond midagi väga drastilist ette võtma,et asjaolud muutuks ?Päris õige jutt. Hooaja eel Sportlandis juttu puhudes väitis Meelis Rooba samuti, et Kalju on üks suuremaid pretendente isegi liiga üldvõidule. Täna noppis ta koos Eestimaa Südamega sellelt oodatavalt favoriidilt punkte.

Ma muidugi loodan, et Kalju mäng läheb paremaks, aga taktikaliselt oli juba täna võimalik teisiti teha. Mida tegid mitu meest Teeveriga koos ründesse tõtates ja palli kaotades pead norgu lastes mängu lõppfaasis? Oli ju näha, et mängust väravat ei tule ja kindlustaks siis tagala vähemalt. Paide mängis põlevate silmadega, januselt ja innustunult ning igati teenis selle viigi välja.
Teever lõi vihaga pärast pennalt veel paar korda palli võrku, see näitas, kui raske oli täna vihmast vettinud platsil sihile jõuda. Sellistel hetkedel peab kaitset kindlustama. Praegu jäi mulje, et Paidet alahinnati.
Ilmselt on Kalju ikka Paidest parem, Nunes vahetati vigastusega välja, latt kolises ja kastis oldi ohtlikud. Aga täna see paremus maksvusele ei pääsenud, ja on tõesti mõtlemise koht. Teinekord tuleb üleolevalt mängides 1:2 kaotus ka, kes siis seda ei teaks. :)

Piksenool
03.04.10, 23:27
Peale 6.vooru mängu on kõik Nõmme Kalju fännid jälle oodatud tüdrukute juurde aftekale. Kes teab, see teab!, aga kes ei tea, siis väike videokatke eelmisest peost siin (http://www.youtube.com/watch?v=-a8CRotExZ0). Tüdrukud pakuvad teed ja küpsist. Alkohol, kui vaja on, tuleb ise kaasa võtta. Kohta igaühele avaldada ei saa, sest Paide fännid pole oodatud pidu rikkuma.

Pantrid tulge saba keerutama!
Piksenool

Tulin just aftekalt.
Pidu oli vägev ja kurb ühekorraga. Tüdrukud möllasid ja tantsisid ning püüdsid fännipoistel tuju üleval hoida peale masendavat viiki Paide Linnameeskonnaga. Teed oli, küpsist oli, mõned julgemad avasid ka õlle- või viinapudeli.
Väga vahva oli ka see, et rahus tulid külla ka paidekad ja nende Paide Ühisgümnaasiumi C-segarühm "Seltskond" (http://www.youtube.com/watch?v=kUMRAy6gA84&feature=PlayList&p=173A684816A39D03&playnext_from=PL&playnext=1&index=24) :) Eks video üleslaadimisel on kuupäevaga pisut vallatletud ja naljapärast vale daatum pandud.

Praegu ei jõua pikemalt kirjutada, lähen pilte ilmutama. Aga loodan, et üritustesari saab jätku.

Tantsu nimel,
Piksenool

emergencyexit
03.04.10, 23:43
Tulin just aftekalt.
Pidu oli vägev ja kurb ühekorraga. Tüdrukud möllasid ja tantsisid ning püüdsid fännipoistel tuju üleval hoida peale masendavat viiki Paide Linnameeskonnaga. Teed oli, küpsist oli, mõned julgemad avasid ka õlle- või viinapudeli.
Väga vahva oli ka see, et rahus tulid külla ka paidekad ja nende Paide Ühisgümnaasiumi C-segarühm "Seltskond" (http://www.youtube.com/watch?v=kUMRAy6gA84&feature=PlayList&p=173A684816A39D03&playnext_from=PL&playnext=1&index=24) :) Eks video üleslaadimisel on kuupäevaga pisut vallatletud ja naljapärast vale daatum pandud.

Praegu ei jõua pikemalt kirjutada, lähen pilte ilmutama. Aga loodan, et üritustesari saab jätku.

Tantsu nimel,
Piksenool
haha, kuradi hea nali

et OT poleks, siis mäng oli s**t. See Bruno on küll paras naljanumber seal. Lööb põlvekõrgust palli omale peaga ette jne

PraS
04.04.10, 00:57
haha, kuradi hea nali

et OT poleks, siis mäng oli s**t. See Bruno on küll paras naljanumber seal. Lööb põlvekõrgust palli omale peaga ette jne

no talvel kinnitati mulle,et see vana on kunn peaga. Miks peab jalaga mängima kui saab ka peaga.

ROOTSI KUNN
04.04.10, 01:59
Rohkem ei kommenteeri aga nii palju ütlen ,et Kalju mäng oli kohtav , täiesti hambutu. Mis toimub ? Mehi peaks nagu olema. Ja see pikk neeger ,kes sisse toodi see oli ja täielik töll.

elx
04.04.10, 02:02
Ja see pikk neeger ,kes sisse toodi see oli ja täielik töll.
Ära sa nii ütle - Raul küsib muidu jälle kuuli:P

F.U.
04.04.10, 02:30
Aga nii oligi - olematu tasemega mäng... Bruno meenutas Vitalikut täna. Loodetavasti lüüakse korda majja ja leitakse motivatsiooni end liigutada. Vastasel juhul, ei tule sellest hooajast sittagi head...Järgmine nädal juba Sillamäe ootamas.

emergencyexit
04.04.10, 11:20
no talvel kinnitati mulle,et see vana on kunn peaga. Miks peab jalaga mängima kui saab ka peaga.

no täpselt, ma kuulsin ka juttu, et tüpp võtab peaga pallid maha jne jne. Ise teab mis teeb, mängigu peaga siis, kui vaid oskaks

Piksenool
04.04.10, 15:30
Tulin just aftekalt.

Tantsu nimel,
Piksenool

Piltidega läks natuke tuksi, aga postitasin ikkagi oma uude blogisse pildi ja ülevaate eilsest aftekast aadressile piksenool.blogspot.com (http://piksenool.blogspot.com/2010/04/lobus-jarelpidu-nommel.html) Oli vägev pidu. Kes teab, see teab!

Saba nimel,
Piksenool

Kaspy
04.04.10, 16:39
Tõeline Aktivist

Vahkito
04.04.10, 16:46
See oli kokkuleppemäng. Kalju liigast välja :-)

Piksenool
04.04.10, 16:52
See oli kokkuleppemäng. Kalju liigast välja :-)

Hoopis Paide liigast välja! Mängisid ju sihilikult käega karistusalas, mis lasi Kaljul ette minna. Nad oleks selle mängu ka kaotanud, aga õnneks Rauno Kööp oli aus mees väljakul ja lõi enne lõppu ikka ühe tagasi, et vähemalt viik oleks. See oli puhtalt Paide mäng.

Mänguinspektorid seebiks!
Piksenool

-RoMaRiO-
04.04.10, 16:52
Kusjuures ei teagi, kumb oleks parem uudis, kas mehed mängivad tahtlikult nii kehvalt või ongi lihtsalt nii pasad.

Kuid nüüd väga pessimistlikult mõelda, siis praeguse 10 punkti asemel võiks vabalt ka 4 punkti olla ning võitleks tabeli viimastel ridadel. Kehvema õnne korral oleks võinud viimastel minutitel viigistada nii Viljandi kui ka Tartu, samuti oli suur vedamine, et Kuressaare vastu 3p saavutati.

elBiD
04.04.10, 17:28
Piltidega läks natuke tuksi, aga postitasin ikkagi oma uude blogisse pildi ja ülevaate eilsest aftekast aadressile piksenool.blogspot.com (http://piksenool.blogspot.com/2010/04/lobus-jarelpidu-nommel.html) Oli vägev pidu. Kes teab, see teab!

Saba nimel,
Piksenool

Ootan huviga uusi postitusi su blogi. Panen kohe bookmarkide alla. No olgem ausad, see Ühisgümnaasiumi tantsugrupi nali oli juba päris hea.

Katzuu
04.04.10, 18:05
Ootan huviga uusi postitusi su blogi. Panen kohe bookmarkide alla. No olgem ausad, see Ühisgümnaasiumi tantsugrupi nali oli juba päris hea.
duubeldan... :D

ewerk7
04.04.10, 18:43
Huvitav kas tõesti ei olnud eestist võtta sellise tasemega mängijat nagu härra gomes? Niipalju kui mina olen jälginud meistriliigat on siin kordades paremaid mängijaid nõrgemates klubides keda saaks tuua kaljusse. Tõsiselt ka, selle ostuga on kalju juhtkond küll p....st saanud. Gomes ju hullem kui vitali! Palun ärge pange seda PÄNTAJALGA enam väljakule(selline mängija kuulub esiliigasse)!

emergencyexit
04.04.10, 18:59
selle vastu ei vaidle mitte ükski Kalju fänn, ma olen selles täiesti kindel...iseasi mida arvab juhtkond ja treenerid..

urmar
04.04.10, 19:10
Ausalt öeldes jäi mulle Brunost kohe kesine mulje, kui paljud teda Aastalõputurniiril kiitsid, aga mis mina ka tean, mõtlesin.

Taniano
05.04.10, 02:01
Ei tahaks nagu olla taolisel hetkel väga pooldav seda satsi aga ütleks virisejatele kes kiruvad mehi, et pange järgmine aasta ise sats kokku ja tulgu mängima. Tahaks näha mis staarid te saaksite. Ja kui te teate kes nii head ja tasemel mängijad oleks kes Kaljusse sobiksid siis andge mulle ka teada. Huviga loeks ja vaataks kes on siis kaljule väärilised mängijad ja peatreener. Ja paluks ikka selliseid nimesid kes oleks nagu realsed mängijad.

Üks asi ikka, tooge Manust Berba ära, ta oleks paras kutt meil siin platsil jooksma;):D.

Kui keegi solvus siis vabandan.
Et siis aktiivsust, tahan näha nimekirja kes sobiksid;)

Warren
05.04.10, 02:35
Ei tahaks nagu olla taolisel hetkel väga pooldav seda satsi aga ütleks virisejatele kes kiruvad mehi, et pange järgmine aasta ise sats kokku ja tulgu mängima. Tahaks näha mis staarid te saaksite. Ja kui te teate kes nii head ja tasemel mängijad oleks kes Kaljusse sobiksid siis andge mulle ka teada. Huviga loeks ja vaataks kes on siis kaljule väärilised mängijad ja peatreener. Ja paluks ikka selliseid nimesid kes oleks nagu realsed mängijad.

Üks asi ikka, tooge Manust Berba ära, ta oleks paras kutt meil siin platsil jooksma;):D.

Et siis aktiivsust, tahan näha nimekirja kes sobiksid;)

Pole küll ühtegi Kalju mängu näinud kuid lugedes seda juttu siin foorumis tundub ,et need mehed mitte pole palgatud vaid on ise endale koha ostnud.

tark mees taskus
05.04.10, 09:05

Et siis aktiivsust, tahan näha nimekirja kes sobiksid;)Siit foorumist saaks kindlasti väga hea satsi kokku panna kui kalju juhtkond on nõus loovutama oma ml koha.Ka treeniriks sobiks vähemalt iga teine. Eestist polegi ju kedagi pakkuda kuna härra Tehva sõnul on Eesi passiga mängijate limiit täis.Kes teab see teab ;)

-RoMaRiO-
06.04.10, 18:09
Haha, tundub et täna saadi veel lisaks U19 koondiselt 2:0.

Eks varsti kuuleb ka koosseisudest, aga aina paremaks tundub minevat.

urmar
06.04.10, 18:13
http://jalgpall-ee.sn13.zone.eu/news.php?st=style_fp.css&news_id=1337

Peagi saab koosseisud ka.

Kaspy
06.04.10, 18:37
Haha, tundub et täna saadi veel lisaks U19 koondiselt 2:0.

Eks varsti kuuleb ka koosseisudest, aga aina paremaks tundub minevat.

Ehk näitab hoopis noorte poiste tugevust?

-RoMaRiO-
06.04.10, 18:43
Ehk näitab hoopis noorte poiste tugevust?

Eks esiliigas pallivad noored olegi selgelt üle nendest tippleegionäridest ning muudest kuttidest.

Suhtlusportaalides meie järelkasv niigi mõnitab Nõmme Kalju treileriga toodud mängijaid, eks valab veelgi õli tulle.

Parajad koomikud need Kalju pallurid on, erilist usku taaskord tiimi enam ei ole, eks laupäev ja teisipäev näitavad, kas on mõtet hooaega edasi mängida või mitte.

Kaspy
06.04.10, 19:05
Ja alles keegi mainis et oma kodust pole võtta noori ja perspektiivikaid pallureid, kes suudaksid "võõrleegionäridega" konkureerida.

17
06.04.10, 19:15
Ma ausalt ka lootsin, et saan Mariole öelda, et vaatame koosseisu ära, ehk Kalju ei mänginud põhimeestega, aga..

Siimphoto
06.04.10, 19:18
pildid: http://sport.err.ee/index.php?06107603

marcello
06.04.10, 19:36
Ei jõua piksenoole komme ära oodata aga ainult positiivne on, et meie järelkasv paneb "profiklubi" paika....

Itaalia makaronipuurija oli suisa põhikoosseisus koos portugali basseinipuhastajaga ja kui sekkusid lõuna ameerika bussijuhid siis sahistasid ka noored võrku-lahe
Kuno puhkas just tais nagu siit lugeda oli, toodi keegi pagasiga kaasa ka kes laupäeval sillamäel eesti kultuuriga tutvust teha saab?

tark mees taskus
06.04.10, 19:56
Ei jõua piksenoole komme ära oodata aga ainult positiivne on, et meie järelkasv paneb "profiklubi" paika....

Itaalia makaronipuurija oli suisa põhikoosseisus koos portugali basseinipuhastajaga ja kui sekkusid lõuna ameerika bussijuhid siis sahistasid ka noored võrku-lahe
Kuno puhkas just tais nagu siit lugeda oli, toodi keegi pagasiga kaasa ka kes laupäeval sillamäel eesti kultuuriga tutvust teha saab?Kindlasti tõi aga need nokudega kaunitarid hakkavad pallima kahjuks naiskonnas

-RoMaRiO-
06.04.10, 20:06
Kõige kurvem on see, et Kaljuga ei tule tulemus järgi, sest korraliku tulemusega oleks publikunumbrid ilmselgelt väga nauditavad + eeldatavalt võiks loota ka väga suurt fännklubi.

Neid jalgpallureid peab aga lisaks sellele hooajale ka järgmisel kannatama, mis teeb tuju eriti heaks, sest mängumehi on nendest ehk pooleteises, lootes Mitsuyamale.

Savitski
Kallaste-Võtti-Haavistu-Tšegodajev
Kaukvere-Kägo-Kuusk-Jevdokimov
Teever-Kõlu/Kõrtsmik

sellise koosseisu puhul keegi ei möliseks, mängiks sama, ehk isegi parema tulemuse välja ning toetaks Eesti noortest koosnevat punti. mina oleks küll rahul.

meelis989
06.04.10, 20:26
Savitski
Teever-Kõlu/Kõrtsmik

sellise koosseisuga tunduks kalju sümpaatne jep

urmar
06.04.10, 20:49
No eelmisel aastal kaotas Kalju Flora mingile noorteselectile 0:6 ja sai eestikatel ikka 5. koha.

Mister
06.04.10, 21:01
Nojah, seal 0-6 mängus katsetati minumeelest väga palju ja skoor ei kottindki vist asjapulki. Ei tea mis selle U-19 vastu veel tehti.

Taniano
06.04.10, 21:04
Savitski
Teever-Kõlu/Kõrtsmik

See on jah väga hea kooseis. Aga paljusid pole näinudgi see hooaeg...

CD7
06.04.10, 21:22
Savitski
Teever-Kõlu/Kõrtsmik

See on jah väga hea kooseis. Aga paljusid pole näinudgi see hooaeg...

Ütleks jälle küll, et Võtti pole mingi Meistriliiga mängija... Kaukverel on ka nii ja naa mängud siiani... Kägo-t pole kaua mängimas näinud, aga usun et Nunes on iga päev parem. Kuusk - ei tea kes see ongi. Kas on siiani mänginud üldse? Kõlu või Kõrtsmik isegi vb sobiks sinna, aga ei mäleta kas olen neid seal mängimas näinud.

See et meil nüüd osad väljakad sitasti mängivad, ei tähenda et meil nüüd Eestlased häesti mängiksid. Kriitika on ok. Ei ütle et sitasti ei ole mängitud, aga mingi lampi ei ole mõtet ka siin pimesi panna.

17
06.04.10, 22:10
Kuusk - ei tea kes see ongi. Kas on siiani mänginud üldse?

Imetabane :)

Mister
06.04.10, 22:26
http://www.youtube.com/v/t2UuOJ6R2Es

tark mees taskus
06.04.10, 23:18
Ütleks jälle küll, et Võtti pole mingi Meistriliiga mängija... Kaukverel on ka nii ja naa mängud siiani... Kägo-t pole kaua mängimas näinud, aga usun et Nunes on iga päev parem. Kuusk - ei tea kes see ongi. Kas on siiani mänginud üldse? Kõlu või Kõrtsmik isegi vb sobiks sinna, aga ei mäleta kas olen neid seal mängimas näinud.

See et meil nüüd osad väljakad sitasti mängivad, ei tähenda et meil nüüd Eestlased häesti mängiksid. Kriitika on ok. Ei ütle et sitasti ei ole mängitud, aga mingi lampi ei ole mõtet ka siin pimesi panna.Võtsid sõnad suust mingit lampi ei ole mõtet ka siin pimesi panna.Ole hea tee endale selgeks kes klubis mängivad ja siis tule siia plähmerdama sa teed ennast siin lolliks muud midagi seda enam kalju logo su nime juures ilutseb

spekter
06.04.10, 23:24

tänase 0:2 järel ei tule neid kaugelt otsida. palgake needsamad 16-17 aastased noored, kes proffide võrku sahistavad. tuleb ilmselt oluliselt odavam ka :)

Piksenool
06.04.10, 23:35
No tramaeivõi, Kalju ei löö isegi U-19 poistele väravat ??? :D Rääkimata võitmisest. Imeilus sambajalgpall parimatelt pallivõluritelt. Okei, Kalju alustas isegi Kalju kohta nõrga koosseisuga, aga siiski sees olid ju Savitski ja euroopaklassi peamängija Gomes. Aga teisel poolajal lükati ju sisse kogu Tallinna jalgpalli Uhkus: Felipe Nunes, Juan Ochoa Reyes, Sergei Terehhov, Ken Kallaste, Tanel Võtti, Tiago Sala, Rafael, Juri Jevdokimov, Mikk Haavistu, Eesti ja Brasiilia parimad pojad. Ja ikka löövad Eesti alla 19-aastased ära?

Igaks-juhuks ka U-19 nimekiri: Mart-Mattis Niinepuu, Maksim Podholjuzin, Aleksandr Kulinitš, Nikita Baranov, Karol Mets, Karl Mööl, Elvis Liivamägi, Karl-Eerik Luigend, Marten Mütt, Martin Ustaal, Dmitri Knjazev. Edit: (Teisel poolajal olid samatuntud nimed!)

Niimoodi võib juba tunduma hakata, et minu reaalne ennustus Kalju 5-nda koha peale ei pruugi ka täituda. Kui kihlveoskaandaliga kedagi välja ei kuku, siis on vist oodata kukkumist ka Tammekast tahapoole- tabeli II poole esimeseks :) Muidugi kõigepealt ootame ära, kui Kalju poisid pääsevad pärismurule! MMmmmmm, kodune Hiiu ja selle pärismuru, mmmmmmm.

P.S. Täna ei saanud isegi peale mängu teed ja küpsist!

...................,
Piksenool

Kaspy
06.04.10, 23:46
The God has spoken!

-RoMaRiO-
06.04.10, 23:51
Ma ootaks nüüd mõnd andunud fänni, kes ütleks, et see ongi halb reklaam, mis rahva staadionile toob :D

Taniano aga ennist uuris siin parema võimaliku koosseisu kohta. Keegi ei soovi ning mõistab, et siia ei saa tuua superstaare. Kuid et tuua välismaalt lisajõudu, siis peaks nende tase vastama vähemalt Morozovi, Nahki ning Neemelo tasemeni.

Kaljule piisaks ju ideaalselt 3-st korralikust mehest igasse liini kelle ümber saaks eestlastest tiimi luua. Ma olen tegelikult üpris palju teatud agentuuridega suhelnud ning näen kui palju liigub maailmas ringi mängijaid, kelle palganumbrid pole üüratud ning kelle tase suure tõenäosusega oleks Eestis mängimiseks piisav. Seetõttu mind häiribki kõige enam see, et Kaljus on mängimas Euroopa vaat et kõige sitemad leegionäridest professionaalsed jalgpallurid.

Piksenool
06.04.10, 23:58
The God has spoken!

Olgem täpsed: The Thunderbold has spoken!

Järgmine reaalne võimalus Kaljul võita on 24. aprillil Lootuse vastu ja see jääks kogu aprilli ainukeseks võiduks. Muidugi on võimalus kokku leppida sõprusmäng FC Venusega ja võita seal 8-2. Ülistada Gomest ja Teeveri taevani ning elada rahulikult edasi kuni järgmise liigamänguni.

Saba nimel,
Piksenool

meelis989
07.04.10, 02:31
Võtke st. ostke Karol Mets omale, kindlasti parem poisss kui teie banaanikorjajad seal kaitses. Ei hakka tema 93.a.sünd. üldse rääkimagi (Y)

Kurb panter
08.04.10, 22:32
Olen olnud Nõmme Kalju fänn päris kaua aega. Alati nautisin selle meeskonna mänge. Mite ainult meistriliigas, kuid ka esiliigas. Praegu Kalju koosseiss on kõige jubedam mida ma olen nendel kunagi näinud. Täitsa jube!! Väga kole ja nõrk jalgpall. Mina, kes on alati Kaljut toetanud ei saa seda vaadata ja tahan teada, mis seal toimub! Selleks hooajaks tuli mingi manager, kes lubas Kaljule ehitada hea ja tugev meeskond, kuid mida me saame praegu näha?! Ainult halvad mängud ja laisk jalgpall. Selle hetkeni ma olin vait, sest ma arvasin, et see probleem läheb kiiresti üle ja meeskond hakkab uuesti ilusti mängima. Täna aga ma sain teada, et see manager valetab võõrmängijatele ja küsib nende peredelt 500 EUR iga kuu, et mängijad võiksid siin olla. Kas te mõtlete, et Nõmme Kalju näeb mõni senti?? Nüüd ma tean, miks mõned mängijad ei mänginud sel hooajal. See on väga lihtne. Ta lihtsalt tegi kõik võimalik, et need, kes temaga ei nõustu, läheksid ära. Võimalik, et varsti me näeme Kaljul uus president, kuna ta võtab ka Kuno maha. Ma olen väga väga kurb selle peale, kuna nad lihtsalt mängisid minu tuntega. Ma ei hakka enam Kaljut toetama, sest mulle ei meeldi plaksutada ja laulda klounitele. Selleks on tsirkus olemas.

odralauk
08.04.10, 22:37
ok, mida sa ajad?

Ramm
08.04.10, 22:38
Piksenool-sina või`? :D

Taniano
08.04.10, 22:40
Olen olnud Nõmme Kalju fänn päris kaua aega. Alati nautisin selle meeskonna mänge. Mite ainult meistriliigas, kuid ka esiliigas. Praegu Kalju koosseiss on kõige jubedam mida ma olen nendel kunagi näinud. Täitsa jube!! Väga kole ja nõrk jalgpall. Mina, kes on alati Kaljut toetanud ei saa seda vaadata ja tahan teada, mis seal toimub! Selleks hooajaks tuli mingi manager, kes lubas Kaljule ehitada hea ja tugev meeskond, kuid mida me saame praegu näha?! Ainult halvad mängud ja laisk jalgpall. Selle hetkeni ma olin vait, sest ma arvasin, et see probleem läheb kiiresti üle ja meeskond hakkab uuesti ilusti mängima. Täna aga ma sain teada, et see manager valetab võõrmängijatele ja küsib nende peredelt 500 EUR iga kuu, et mängijad võiksid siin olla. Kas te mõtlete, et Nõmme Kalju näeb mõni senti?? Nüüd ma tean, miks mõned mängijad ei mänginud sel hooajal. See on väga lihtne. Ta lihtsalt tegi kõik võimalik, et need, kes temaga ei nõustu, läheksid ära. Võimalik, et varsti me näeme Kaljul uus president, kuna ta võtab ka Kuno maha. Ma olen väga väga kurb selle peale, kuna nad lihtsalt mängisid minu tuntega. Ma ei hakka enam Kaljut toetama, sest mulle ei meeldi plaksutada ja laulda klounitele. Selleks on tsirkus olemas.

Ära palun peale võta ja ära pähe ka süsti !
tänan tähelepanu eest

Kurb panter
08.04.10, 22:41
Mina ei aja midagi, kuid mõni selle manageri mängija peaks teadma, kellele saab midagi rääkida.

odralauk
08.04.10, 22:42
Mina ei aja midagi, kuid mõni selle manageri mängija peaks teadma, kellele saab midagi rääkida.

anna nimesi ja tõestusi!!!

Kurb panter
08.04.10, 22:46
Ma ei pea panema ühtegi nime. Ma lihtsalt avaldasin oma arvamuse. Kui teile meeldib laulda laisk mängijatele, palun väga. Aga sellega ei jätku kohta eesti mängijatele, kui tuleb mingi isik ja paneb ainult oma odavad mängijad mängima.

HABE
08.04.10, 23:21

Sul on kehvem eesti keel kui 5. klassi õpilasel:D
Soovitus soccerneti inimestele, selliste postituste tegevate inimeste ip aadressidel keelata soccerneti foorumites postitamise.

F.U.
08.04.10, 23:28
Ei tea miks?! Ma soovitaks sel juhul sinu IP ka ära blokeerida! Kõigil on õigus oma arvamust väljendada.

marcello
08.04.10, 23:43
Gurp Bander

smörgåsbord
08.04.10, 23:43
Sul on kehvem eesti keel kui 5. klassi õpilasel:D :D:D:D täitsa naljakiku oled. see ei mahu pähe, et inimese emakeel ei pruugi estonski jazõk olla?

Kurb panter
08.04.10, 23:44
Palun vabandust, Habe, et ma nii halvasti oskan eesti keelt :D Loodan et sa tead vene keelt paremini.
Palun vabandust ka, kui ma sinu tundeid puudutasin. Aga sa ju ise näed, et meeskonnas ei ole kõik korras ja ilus. Sa võiksid küll soovitada soccerneti inimestele mu IP blokeerida, kuid sa parem soovita mängijatele olla vait, kui neile kõik meeldib ja elu on lill. Sina oled veel üks naiivne, kes mõtleb, et päkapikud on olemas.

17
08.04.10, 23:57
Soovitus soccerneti inimestele, selliste postituste tegevate inimeste ip aadressidel keelata soccerneti foorumites postitamise.

Õnneks on sinu intelligentsustase umbes sama kõrgel, niiet leidsid endale sobiva paarilise, palju õnne!

Kurb panter, minu postitus ei ole suunatud sulle, niiet ära sellepärast pead vaeva.

ballack
09.04.10, 00:54
Huvitavaks läheb :D

Piksenool
09.04.10, 08:08
Ma ei saa nüüd aru, et kas Kalju on nii kõva klubi, et sinna pääsemiseks peab ise peale maksma. Nagu F1 või WRC kus osalemiseks mõnel andekal on vaja paksu rahakotti. Muidugi tegu võib olla ka kibestunud Vitali Šuganoviga, kes praegu siia postitab. Papa Šuganovil sai raha otsa, et poissi veel Kaljus pidada ja Vitja tuli siia kurtma. Kolmas võimalus on muidugi tore ja peen huumor.

Leegionäride nimel,
Piksenool

kitty72
09.04.10, 10:35
Tervist Pantrikesed ;)

Laupäeval Sillamäel näeme :P

jkj
09.04.10, 11:19
kas muidu nende ududega tehti ka 3 aastased lepingud nagu eesti omadega, kui nii, siis mingi agent tegi eriti hea diili - 4 turisti eestis ja natuke plönni tiksub iga kuu. Need turistid ei viitsi trenni isegi ronida, neid tuleb kaikaga sinna peksta ja ise kohale toimetada, siis teevad trenni.

Kurb panter
09.04.10, 12:04
Ma ei saa nüüd aru, et kas Kalju on nii kõva klubi, et sinna pääsemiseks peab ise peale maksma. Nagu F1 või WRC kus osalemiseks mõnel andekal on vaja paksu rahakotti. Muidugi tegu võib olla ka kibestunud Vitali Šuganoviga, kes praegu siia postitab. Papa Šuganovil sai raha otsa, et poissi veel Kaljus pidada ja Vitja tuli siia kurtma. Kolmas võimalus on muidugi tore ja peen huumor.

Leegionäride nimel,
Piksenool

Ma ei nimetanud ühtegi mängijat. Oma postitusse. Teeme nii, et hakkame nimesid ütlema, kui oleme 100% kindlad. See info ma sain ühelt selle manageri mängijalt. Kõik see jubedus toimub praegu, mite eelmine aasta. Kahjuks kõik mida me saame hetkel näha: ühte agenti, kes valetab, et oma ahakotti suurendada. Aga eks kõik teevad oma äri. Kui ta valetab oma mängijale, siis ma ei taha teada, mida ta teeb Nõmme Kaljule.

Kurb, kurb, kurb

Vova
09.04.10, 12:10
Ennem kui kedagi laimama hakata, oleks vist tõesti parem ka selles 100% kindel olla, või mis ?

dareth
09.04.10, 13:31
inimesed, te olete nii tõsised :)

HaTe
09.04.10, 13:41
Ega ma ässitaja ei ole , aga verd tahaks küll näha :D

Rein
09.04.10, 13:58

Vaat kes räägib. Loe palun oma postitusi ja siis hakka kilkama.
Kokku-lahku kirjutamine pole sul ka just kõige tugevam külg.

Mister
10.04.10, 14:50
JK Kalju: 1-Savitkski, 2-Haavistu, 15-Jevdokimov, 14-Kallaste, 18-Terehhov, 4-Sala, 13-Kuusk, 9-Gomes, 3-Albani, 26-Kovtunovitš, 8-Rafael.
Varus: 96-Hermanson, 27-Kõlu, 28-Kägo, 5-Nunes, 7-Ochoa, 23-Jakobson, 11-Kaukvere

Vau, millise koosseisu Voolaid on Sillamäe vastu üles ladund..

HABE
10.04.10, 15:57
1-1 seis Sillamäel. Penaltist Jevdokimov siis värava autoriks. Haavistu on välja vahetatud 18. minutil, vigastus?

Mister
10.04.10, 16:03
Haavistu oli jah kohe välja vahetatud, hoidis jalast kinni.
Pennuga oli selline lugu olnud, et Jevdo tõmmati maha ja alguses tahtis kohtunik anda karistuslöögi hoopis väljaspool kasti. Kõik mängijad läksid vaidlema ja nätiasid, et jälg on isegi maas. Lõpuks küljekohtunik klaaris asja ära. on kuradi Israel raisk :D
Kalju pidi domineerima ja kõik mehed pidid korralikult võitlema ja omavaheline kommunikatsioon olevat ka super. Loodame parimat.

// Tuleb viigiga rahul olla. Vaatan, et penalti on meie väga hea sõber :)

emergencyexit
10.04.10, 17:20
Seda päris igapäev ei juhtu, et kaks penaltit ühele meeskonnale. Aga jällegi sellised pool õnnega väravad. Aga kui Kalju tõepoolest surus, sisi igati välja teenitud viik. Tundub, et treenerid hoiavad Teeverit teisipäevaks, kuna täna polnud isegi pingil, ning terve koosseis küllaltki nõrgapoolne

Piksenool
10.04.10, 17:28
// Tuleb viigiga rahul olla. Vaatan, et penalti on meie väga hea sõber :)

No muudmoodi ei saaks te vist üldse väravaid.
Üle poolte hooaja jooksul löödud väravatest olete saanud penaltist, s.h. 4 viimast väravat. Viimase 471 minuti jooksul olete mängust löönud vaid 1 värava. See ei ole sambajalgpall, see ei tee Tallinnat uhkeks. I ring hakkab varsti lõppema ja teie väravatevahe on ikka miinuses. Midav´ttunagu? Poisid ei oska ära lüüa või?
A selles mõttes peab teid ka kiitma, et võtsite Sillamäelt punkte. Kahe ebameeldiva meeskonna mängus jagati välja vaid 2 punkti ja mõlemad said sellest ühe.

http://www.freeple.com/blog/wp-content/uploads/2007/03/MotivationalPosters0004.jpg,
Piksenool

eestimees
10.04.10, 17:36
No muudmoodi ei saaks te vist üldse väravaid.
Üle poolte hooaja jooksul löödud väravatest olete saanud penaltist, s.h. 4 viimast väravat. Viimase 471 minuti jooksul olete mängust löönud vaid 1 värava. See ei ole sambajalgpall, see ei tee Tallinnat uhkeks. I ring hakkab varsti lõppema ja teie väravatevahe on ikka miinuses. Midav´ttunagu? Poisid ei oska ära lüüa või?
A selles mõttes peab teid ka kiitma, et võtsite Sillamäelt punkte. Kahe ebameeldiva meeskonna mängus jagati välja vaid 2 punkti ja mõlemad said sellest ühe.

http://www.freeple.com/blog/wp-content/uploads/2007/03/MotivationalPosters0004.jpg,
Piksenool

shut da fuck up juba ükskord! ma ka pole suurem asi kalju fänn aga ma ei irise kogu aeg siin topicus sellepärast.

-RoMaRiO-
10.04.10, 17:47
Teatud allikate andmetel pidi Teever olema välismaal testimisel, mis selgitaks ka tema puudumist kahelt viimaselt mängult. Ei taha uskuda, et sellisest liigamängust puhkust antakse, pingile vast oleks ikka pandud, et kasvõi 20 minti mängida.

Head meelt teeb, et julgetakse anda ka noortele lõpuks mänguaega ning ei ole probleemiks välismaalaste pingile istutamine, kahju et Kovtunovitši debüüt aga nii kurvalt lõppes.

Ja eks teisipäeval ole näha, kas mõni nö kaitsja ka väljakule sammub, kuigi ega erilist vahet vast ei ole, sest see number, mis meile väravaid löödud on, on üpris kole.

ROOTSI KUNN
10.04.10, 19:40
Lühidalt . Tubli töö ,see tulemus võõrsil on ilus üllatus .

raz
10.04.10, 20:56
shut da fuck up juba ükskord! ma ka pole suurem asi kalju fänn aga ma ei irise kogu aeg siin topicus sellepärast.

Ma olen ise ka mõtelnud, et huvitav mis sellel Piksenoolel viga on. Tundub, et mingi vaimne puue on igatahes küljes.

ballack
10.04.10, 21:51
Las piksekas kirjutab, jube hea on lugeda tema postitusi...pole vaikust ega üksluist teksti enam siin teemas :)

Kurb panter
10.04.10, 22:03
Tundub, et treenerid hoiavad Teeverit teisipäevaks, kuna täna polnud isegi pingil, ning terve koosseis küllaltki nõrgapoolne

Mmm... palju teate :D
Kalju ei pakkunud Teeverile lepingut ja ta trennib hetkel Kreekas

kaitz
10.04.10, 22:27
Lühidalt . Tubli töö ,see tulemus võõrsil on ilus üllatus .

Üks kuradimA libesell oled:D

urmar
10.04.10, 22:42
Üks kuradimA libesell oled:D

seekord oli ta ju pragmaatik, viik florale kasulik

kriitikameel
10.04.10, 22:50
Just, Kunn oli praktiline.
Kaitz, ära piire ületa. Muidu võib juhtuda nii, et enam ei toetata samas liigas mängivat Flora farmklubi.

-RoMaRiO-
11.04.10, 22:01
Esiliigasse pürgiv Kalju II alustas hooaega samuti kaotusega, kuidas need Kalju võistkonnad pidevalt nii kehva resultaadiga suudavad üllatada?

lullu9
11.04.10, 22:59
Esiliigasse pürgiv Kalju II alustas hooaega samuti kaotusega, kuidas need Kalju võistkonnad pidevalt nii kehva resultaadiga suudavad üllatada?Äkki kalju III parandab selle vea :D

PETSINHO
12.04.10, 01:25
Äkki kalju III parandab selle vea :D

Parandas :D

HaTe
12.04.10, 01:28
Parandas :D

Kuuled , siin üks esmaspäeval sai käidud Õismäe Humanitaar gümnaasiumi kunstmurul palli tagumas ning kas ma eksin kui ütlen , et tegite kella 19-21 kuskil sel vahemikul seal trenni ? Nii huvi pärast küsin , kuna tundus ,et olid seal treener vms:)

F.U.
12.04.10, 07:28
Karika veerandfinaal – mäng elu ja surma peale! (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=374)

ReneK
12.04.10, 12:57
Sillamäe - Nõmme teise poolaja pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1320

-RoMaRiO-
12.04.10, 20:06
„Need kaks punkti panevad mõtlema. Olime uimased ja arvasime, et edu on kindel, kuid lõpuminutil karistas Paide meid ära. Edaspidi peame silmas pidama, et nõrkade meeskondade vastu tuleb vähemalt kahe väravaga juhtima minna,” ütles Terehhov

Selline avaldus ajab küll marru, kuidas sa nimetad võistkonda, kellega sa viiki mängid, nõrgaks?

On ikka kaks erinevat mõistet - eeldatavalt nõrgem võistkond ning nõrk võistkond. Eks homme ole näha, kes on nõrk ja kes mitte!

PETSINHO
12.04.10, 23:59
Kuuled , siin üks esmaspäeval sai käidud Õismäe Humanitaar gümnaasiumi kunstmurul palli tagumas ning kas ma eksin kui ütlen , et tegite kella 19-21 kuskil sel vahemikul seal trenni ? Nii huvi pärast küsin , kuna tundus ,et olid seal treener vms:)

Vastab tõele. ;)

Aga davai.. Kalju ühed, kahed ja kolmed, neiud ja noored meistersportlsed.. Flora-Kalju karikamänguks sättige sammud Sport Arenale ja tulge toetage Pantrid sammu võrra lähemale karikafinaalile ja Euroopale!

ballack
13.04.10, 01:54
Sport Arenale
sammu võrra lähemale Euroopale!

Kus see asub?
Ja mina mõtlesin siiani, et Eesti asub Euroopas :(
:D

Ray
13.04.10, 02:40
Pildid tervest kohtumisest Sillamäe Kaleviga. (http://www.jkkalju.ee/?mid=9&module=gallery&gid=72)

PETSINHO
13.04.10, 11:00
Kus see asub?
Ja mina mõtlesin siiani, et Eesti asub Euroopas :(
:D

Sport Arena on Lilleküla staadioni harjutusväljakule ilus nimi küll.

Sonderfern
13.04.10, 13:25
miks japs ei mängi?

emergencyexit
13.04.10, 14:01
ta sai "sõprusmängus" Tallinna Kaleviga vigastada..

foorumid
13.04.10, 17:08
heya ! kas keegi saaks tänase Flora- Nõmme kalju mängu netti üles panna.

Shermann
13.04.10, 20:22
Väga huvitav mängujoonis Kaljult: kaks söötu ja suvalt pikk pall ette.

tiriam
13.04.10, 20:24
Väga huvitav mängujoonis Kaljult: kaks söötu ja suvalt pikk pall ette.

nagu inglismaal juba :P

Shermann
13.04.10, 20:30
nagu inglismaal juba :P

See pika palli ette löömine ja bussi värava ette parkimine on rohkem tagumise otsa meeskondade teema. Kui tipud omavahel mängivad, siis mängitakse enamasti ikka tõelist jalgpalli. Praegu mängu vaadates jääb just selline mulje, et Kalju oleks nagu mingi amatöörsats, kes üritab meeleheitlikult professionaalide vastu kuidagi taga nullis hoida.

Turundust on tehtud küll, nüüd võiks rõhku panna sisu arendamisele. Muidu maetakse need promo peale kulutatud kroonid tühja auku, sest miks peaks mõni uus staadionikülastaja sellist jama vaatama?

odralauk
13.04.10, 20:32
mille eest palatu eemaldati?

Varikonto
13.04.10, 20:36
mille eest palatu eemaldati?

Särk oli mängu ajal püksist väljas vist.

Kurb panter
13.04.10, 22:24
Ja nüüd?!
Kaljul ei ole võimalust saada koht Euroopa liigas ja omab 6-nda positsiooni Meistriliigas. Kas see on tubli töö? Mul on ainult üks palve: Hurt, Novikov, Balbinot, Maccari, Arruda, Smirnov, Shuganov, tulge tagasi! Pole ju võimalik vaadata sellist jalgpalli, nagu täna oli.

Varikonto
13.04.10, 22:40
Tule taevas appi. Kalju mängib ikka väga-väga kehvalt

Silver
13.04.10, 22:45
Oleks on sama, mis poleks. Seekord siis niimoodi..

Fänne kiidaks ka, ilusti karjusite ja elasite kaasa - kahju, et meeskond tulemust ei suutnud pakkuda.

vincent
13.04.10, 22:50
lihtne mäng - Flora kinkis ühemehelise enamuse, Kalju kinkis kaks väravat vastu. ongi kogu resümee.

ja kuni seal kaitseliinis midagi tõsiselt ei muutu, seni pole ausalt öeldes mõtet ka hooajast suurt üle viienda-kuuenda koha loota.

Kurb panter
13.04.10, 23:03
lihtne mäng - Flora kinkis ühemehelise enamuse, Kalju kinkis kaks väravat vastu. ongi kogu resümee.

ja kuni seal kaitseliinis midagi tõsiselt ei muutu, seni pole ausalt öeldes mõtet ka hooajast suurt üle viienda-kuuenda koha loota.

Kalju probleem mite ainult kaitses. Seal on rohkem probleeme. Kõik töötab ülihalvasti. Mida algab halvasti ei saa lõpeda hästi.

eestimees
13.04.10, 23:10
kuusk ja võtti olid üllatavlt head keskpoolikus, suurt alla ei jäänud fcf omadele

Mister
13.04.10, 23:13
Nahhuj mis kuradi asi see Giovani Albani on? enne hooaeg asai loodetud, et kõige asjalikum võõrleegionär üldse, aga see vend on ajaloo kõige kehvem keskkaitsja Meistriliigas absoluutselt. Saatke sinna Itaaliasse see vend tagasi raisk!
Muidu kiidaks samuti kaasfänne, väga mõnus oli täna. Meeskond mängis kah täitsa normaalselt normaalaja..
Lihtsalt väga ebareaalne, et 1-mehelist enamust ei suudeta ära kasutada. Tänased 2 väravat võibki jälle leegionäride kaela visata (kuigi esimeses oli süüdi ka muidugi Kõlu väga väga lohakas töö). Kus kurat seiklseid keskkaitsjad?
Fakk ma nii lootsin aga ikka saab mingi kausitäie sappi vasta nägu...
Rohkem ei viitsigi siin möliseda..

Kurb panter
13.04.10, 23:14
kuusk ja võtti olid üllatavlt head keskpoolikus, suurt alla ei jäänud fcf omadele

Jah, üllatavalt head, aga seis on 2:0

rallikas
13.04.10, 23:14
Jah, üllatavalt head, aga seis on 2:0

0:2 tuli siis, kui Kuusk välja võeti.

HaTe
13.04.10, 23:16
Höhöhöhöhööö. In your face !

Kurb panter
13.04.10, 23:18
Nahhuj mis kuradi asi see Giovani Albani on? enne hooaega sai loodetud, et kõige asjalikum võõrleegionär üldse, aga see vend on ajaloo kõige kehvem keskkaitsja Meistriliigas absoluutselt. Saatke sinna Itaaliasse see vend tagasi raisk!

Ühest poolest sul on õigus, kuid teda ei saa tagasi saata. Tema vist ka maksab managerile 500 EUR, et Kaljus mängida :D

rallikas
13.04.10, 23:23
Kogume rahad kokku ja ostame Albanile lennupileti Itaaliasse?

emergencyexit
13.04.10, 23:39
tõesti, see mees ei ole jalgpallur..

-RoMaRiO-
13.04.10, 23:46
Mina tänaks küll Flora meeskonda, et inimesi Kalju Euroopa piinadest päästsid, sest see oleks kogu Eesti jalgpalli häbistanud. Pool mängu 11 vs 10 ja siis selline ülekaalu kasutamine ajab naeru peale.

Fännid seda meeskonna nussimist igatahes niisama pealt vaadata ei kavatse! Aga ehk ongi hea, et väljakul loobuti pooleteisest miljonist või palju see UEFA-lt saavad raha ongi.

flo
14.04.10, 00:25
seda oli nats hale vaadata kuidas kalju juhtkond enne mängu lõppu areenilt lahkus.Võidud ja kaotused tuleks ikka meeskonnaga koos üleelada või mis?

HABE
14.04.10, 00:28
Sorry aga Albani on kehv. Kui esimene mäng oli korralik siis kõik muu on kehvasti läinud. Aeg vist koju saata või pingile jätta mees järele mõtlema, mis ta töö väljakul on. Duublis noori kutte küll, kes mängiks motivatsiooni pealt ainuüksi paremini ning lisaks on noored:P Et arenemis võimelised. Äkki oleks aeg mõelda selle peale.
MASENDAV.
Kas Teever on lahkumas, et täna ei mänginud??? Tuult tiibadesse!!! Koondis vajabki uut meest sinna ette tipuründesse. Kõlule vist jääb hetkel veel Teeveri saapad suureks aga mõne aja pärast loodetavasti ta on juba võimeline asendama Teeverit. Kogemusi ja mänguaega ainult vaja.

aanvaller
14.04.10, 00:38
kaljus on oodata muutusi..

PETSINHO
14.04.10, 01:03
seda oli nats hale vaadata kuidas kalju juhtkond enne mängu lõppu areenilt lahkus.Võidud ja kaotused tuleks ikka meeskonnaga koos üleelada või mis?

Kes see lahkus?

Mister
14.04.10, 01:14
Duublis noori kutte küll, kes mängiks motivatsiooni pealt ainuüksi paremini ning lisaks on noored

Seni kuni M.C. Tallinnalt 1-3 pähe saadakse, pole mõtet sealt duublist vast mehi tuua :D Ok, see selleks.
Aga väga hea meel on Dmitri Kovtunovitši üle. Kutt on alles 18 ja ta oli vaatamata ühele suurele prohmakale üks meeskonna parimaid kindlalt. Temast võib täitsa midagi tulla.

flo
14.04.10, 01:17
sina see ei olnud Petsinhoaga.Aga kahjuks sina ei ole ka juhtkond.Sa oled lihtsalt pantrinahas poiss,kes on ülendatud kannupoisiks anna andeks.

PETSINHO
14.04.10, 01:25
sina see ei olnud Petsinhoaga.Aga kahjuks sina ei ole ka juhtkond.Sa oled lihtsalt pantrinahas poiss,kes on ülendatud kannupoisiks anna andeks.

Kui nii, siis nii.
Kes sealt juhtkonnast siis ikka lahkus enne mängu lõppu?

ballack
14.04.10, 02:03
Kui nii, siis nii.
Kes sealt juhtkonnast siis ikka lahkus enne mängu lõppu?

100% kindel ei ole aga Kunot nägin meie tribüünilt mööda minemas väljapääsu poole ja kui käimlat läksin kasutama siis teepeal teda tähele ei pannud kusagil...kuna ei otsinud spetsiaalselt siis ei tea kas läks ära või mitte.

nurmalna
14.04.10, 02:39
100% kindel ei ole aga Kunot nägin meie tribüünilt mööda minemas väljapääsu poole ja kui käimlat läksin kasutama siis teepeal teda tähele ei pannud kusagil...kuna ei otsinud spetsiaalselt siis ei tea kas läks ära või mitte.

Ei läinud ära, nägin vahetult pärast mängu teda staadioni ääres.

tark mees taskus
14.04.10, 08:49
Ma niisama huvi pärast küsin mitu õhuvõitlust Bruno võitis? Ja Mario mõtle palju Unibetist tagasi võis tulla kui enda vastu panna

sha la la la laaaa

Mister
14.04.10, 10:51
Ma niisama huvi pärast küsin mitu õhuvõitlust Bruno võitis? Ja Mario mõtle palju Unibetist tagasi võis tulla kui enda vastu panna

sha la la la laaaa

Hea, et küsid kuna fännid lugesid kõik Bruno peapallid kokku :D Bruno sai õhust mingi 23-25 palli (parandage mind mõni fänn kui eksin :p)

eestimees
14.04.10, 12:42
Kõlule vist jääb hetkel veel Teeveri saapad suureks aga mõne aja pärast loodetavasti ta on juba võimeline asendama Teeverit. Kogemusi ja mänguaega ainult vaja.

ise usud ka seda?

eestimees
14.04.10, 12:49
Nahhuj mis kuradi asi see Giovani Albani on? enne hooaeg asai loodetud, et kõige asjalikum võõrleegionär üldse, aga see vend on ajaloo kõige kehvem keskkaitsja Meistriliigas absoluutselt. Saatke sinna Itaaliasse see vend tagasi raisk!

minu tagasihoidlik arvamus on selline, et vennal ei ole häda midagi. ma ei tea, mis analüüsiva pilguga teie küll tema mängu vaatate aga minu arust on ta täitsa oky mängija eesti jaoks. aga noh mida mina ka tean mängijatest... kalju fännide viga on see, et nad ootavad kohe mingit ime meest siia lammutama aga kui ta oleks väga hea, siis ta ei mängiks ju eestis või mis? ma arvan, et olge rahul, mis teil on ja toetage oma meeskonda edasi.

karl54
14.04.10, 13:13
minu tagasihoidlik arvamus on selline, et vennal ei ole häda midagi. ma ei tea, mis analüüsiva pilguga teie küll tema mängu vaatate aga minu arust on ta täitsa oky mängija eesti jaoks. aga noh mida mina ka tean mängijatest... kalju fännide viga on see, et nad ootavad kohe mingit ime meest siia lammutama aga kui ta oleks väga hea, siis ta ei mängiks ju eestis või mis? ma arvan, et olge rahul, mis teil on ja toetage oma meeskonda edasi.

No, selleks, et mõista kui koba Albani on ei pea Kalju fänna olema.ja Kalju ikka suudab iga hooaeg 2-3 sitta meest endale hankida. Miks Eesti liiga parim äärepoolik nii hilja mängu sai? Äkki küsiks Floralt nõu välismängijate hankimise osas, see Grusiin on tunduvalt parem kui need Kalju leegionärid. Loodan, et Teever saab välja, kaua ta ikka enam siin amatöörsatsis mängib.

CD7
14.04.10, 14:28

Ma ka nägin eile sitemaid mehi kaitses kui Albani. Eks ta on pange pannud mitmeid kordi eelmistes mängudes, aga seekord ma küll midagi ei näinud mida nüüd eriliselt kritiseerima peaks.

Kaspy
14.04.10, 14:35
Ma ka nägin eile sitemaid mehi kaitses kui Albani. Eks ta on pange pannud mitmeid kordi eelmistes mängudes, aga seekord ma küll midagi ei näinud mida nüüd eriliselt kritiseerima peaks.

Meenub kohe lisaajal löödud 1-0 värav, kus seesamune mees lasi end Dupikovil karistusalas väga kergelt ära petta ja seejärel juba võrku sahistas.

erxu
14.04.10, 15:00
Ma olen terve elu rääkinud, et Kalju toob mingit sitta siia sisse. Need neegrid ja muidusööjad annavad teile ainult halba feimi, muud midagi. Okei Nunes on jah päris kobe tükike, aga teised on küll ju sitemad kui Eesti ML keskmine mängija. MASENDAV

Ramm
14.04.10, 15:23
Igavene 5/6

urmar
14.04.10, 15:26
No eile oli Gomes ikka üllatavalt hea, vast parim Kalju. Poleks Pedõki tõrjet, oleksite ilmselt hetkel pilvedes hõljumas. :)

Silver
14.04.10, 15:26
No, selleks, et mõista kui koba Albani on ei pea Kalju fänna olema.ja Kalju ikka suudab iga hooaeg 2-3 sitta meest endale hankida. Miks Eesti liiga parim äärepoolik nii hilja mängu sai? Äkki küsiks Floralt nõu välismängijate hankimise osas, see Grusiin on tunduvalt parem kui need Kalju leegionärid. Loodan, et Teever saab välja, kaua ta ikka enam siin amatöörsatsis mängib.

Sa oled ikka marsi elanik.

karl54
14.04.10, 15:31
Sa oled ikka marsi elanik.

Täpsusta palun. Ma üritan järgmine kord siis roosad prillid eest ära võtta.

Okei, ma vist läksin jah liiale, Albani on tegelikult ju päris hea, kui ta jätkab samal tasemel, mis praegu siis haavistu enam kaua Kalju esikaitsja pole. Nunez vist ei ole jah päris kõige parem äärepoolik Eesti liigas. Teeveril pole ka mõtet sinna välismaale ronida - Kalju on tema jaoks piisavalt "Suur klubi" ja See Grusiin on ju palju lühem kui Kalju mängijad.
Muide kas kalju üritab Florat ja Levadiat jäljendada ja Muuta mängija positsiooni, ehk siis Võtti on tulevane keskvälja võlur?

tark mees taskus
14.04.10, 18:37
Hea, et küsid kuna fännid lugesid kõik Bruno peapallid kokku :D Bruno sai õhust mingi 23-25 palli (parandage mind mõni fänn kui eksin :p) Kuna ma ise mängu ei näind siis tekkis küsimus kas kalju peksis ainult pikka ette või viisid fännid talle õhupalle peale mängu`?

CD7
14.04.10, 18:51
Meenub kohe lisaajal löödud 1-0 värav, kus seesamune mees lasi end Dupikovil karistusalas väga kergelt ära petta ja seejärel juba võrku sahistas.

Ahah, ma nägin et see oli Sala. See oli tõesti sitt. Samas Dupikov mängis selles olukorras väga hästi ka.

Mister
14.04.10, 18:53
Üks olukord oli ka muidugi hea, kui Albani seisis nagu post ja lasi endast nii palli kui mängija lihtsalt mööda värava poole jooksma.

fcfloraforever
14.04.10, 18:58
Ütleme nii, et sellisel tasemel kalju üle kuuenda koha ei saa. Naljakas juba, et kolm korda astutakse ühte ja samasse auku. Laupäeval uus mäng, seis on algul 0:0 kuigi kardan, et loomaaia uhuks on surnud füüsiliselt aga saab näha.
Edu!

-RoMaRiO-
14.04.10, 20:54
Pärast nii hingestatud fänlust mõjus see täiesti 0 olukorrast löödud värav küll näkkusülitamisena.

Kurb on ju tegelikult iseenesest see, kui palju füüsiliselt oldi nõrgemad, nii palju kui ma mõistnud olen, siis off-seasonil tehti korralikult ka füüsilist.

Ingemari kohapealt loodan samuti, et saab asjalikku satsi mängima, sest tegemist on ääretult sümpaatse inimese ning jalgpalluriga ning kaua sa selles koomikute satsis ikka aega veedad.

Aga noh, loodame, et suudetakse liiga vähemalt ära päästa, sest 1p 12-st suurte vastu oleks ju nali.

Petuhhin
15.04.10, 15:35
Giovani Albani: „Laupäeval läheme väljakule otsima võitu ning parandama oma tabeliseisu. Usun, et teisipäeval mängisime hästi, kuid kahjuks võitu ei tulnud. Loodame, et seekord see tuleb!”

:D :D :D

Nahkpea
15.04.10, 17:19
No karikamängus Flora vastu polnud Albani mitte see kõige hullem mängija platsil.

Dupikovi löödud avaväravat ei saa nüüd ainuisikuliselt Albani kraesse ajada. Algas ikkagi kõik Sala poolt kaotatud pallist Dupikovile.

Kokkuvõttes oli mulle isegi Albani kerge üllatus platsil, olen teda varem kahel korral mängimas näinud ja nois mängudes oli ta tõesti täielik katastroof. Flora vastu oli aga täitsa mees omal kohal. Ei mänginud küll ülearu hästi, aga midagi väga ette heita on ka patt.

nurmalna
15.04.10, 17:27
Viga hakkas keskväljalt vale sööduga Sala suunas.

kriitikameel
15.04.10, 23:02
ma arvasin kohe, et see on mingi eksitus. tore, et lõpuks tõde päevavalgele tuli.
nüüd jääb vaid üle loota, millal kohtunik Kaasik oma konto teeb ja eelmisest mängust räägib. Pakun ise välja, et konto nimi peaks olema HannuKassu17.

PETSINHO
16.04.10, 01:25
Uus päev, uus mäng

http://www.youtube.com/watch?v=RmHz5Tsu1go

.

CD7
16.04.10, 05:02
Dupikovi löödud avaväravat ei saa nüüd ainuisikuliselt Albani kraesse ajada. Algas ikkagi kõik Sala poolt kaotatud pallist Dupikovile.

Näedsa, oli mul vist ikkagi õigus, et Sala kaotas palli ära selles olukorras. Pärast seda oli juba teine jutt. Lootsin et tuleb ka korduste video välja, kust üle vaadata kes seal tegelt ämbrisse astus.

Alarikh
16.04.10, 11:35
ma arvasin kohe, et see on mingi eksitus. tore, et lõpuks tõde päevavalgele tuli.
nüüd jääb vaid üle loota, millal kohtunik Kaasik oma konto teeb ja eelmisest mängust räägib. Pakun ise välja, et konto nimi peaks olema HannuKassu17.

Kohtunikult ikka tahaks pigem tulevatest mängudest lugeda ;)

Schumi
16.04.10, 13:06
Albani üritas ju tegelikult seal olukorrast viga välja meelitada aga Hannes ei vilistanud seda ja tuligi värav.
Oleks ta jõulisemalt ja edasi mänginud mitte peale väikest nügimist kohtunikku vaadanud oleks tulemus võibolla teistmoodi.
Aga mis seal ikka...Ega maakera sellepärast pöörlemist ei jäta, tuleb edasi minna!

Silver
16.04.10, 16:45
Savitski on vigastusega paar kuud väljas.. põlve tagumine ristside on rebenenud..

Piksenool
16.04.10, 16:59
Tere sõbrad!!!

Olen natuke aega foorumist ja jalgpallist eemal olnud, aga olen jälle teie juures tagasi. Muidugi selle ajaga ei ole midagi muutunud ja Kalju endiselt kaotab, aga see selleks. Te ei pea muretsema, juba kuu algul oli selge, et Kalju võidab oma ainukese mängu aprillis Kohtla-Järvel sealse Lootuse vastu. Kui te tahate näha Kaljut võitmas, siis sõitke Ida-Virumaale! Eesolevas mängus Floraga ei ole sambajalgpalluritel jälle mingit võimalust, sest nüüd kui lumi on kadunud, on taevasse tõusnud tuhapilved ja neid ei ole nende neegripoiste kodumaal veel nähtud. Tuhapilved rikuvad kogu sportliku vormi. Flora omab teid mitme väravaga.
Tulen ka ise Hiiule ja liitun nendega kes lähevad jälle salakohta tee- ja küpsisepeole.

Puhtama looduse nimel,
Piksenool

Jasper
16.04.10, 17:11
http://i275.photobucket.com/albums/jj303/Thatairsoftkid/HatersGonnaHate.jpg

tark mees taskus
16.04.10, 17:40
[QUOTE=Piksenool;1169476]Tere sõbrad!!!

Olen natuke aega foorumist ja jalgpallist eemal olnud, aga olen jälle teie juures tagasi. Muidugi selle ajaga ei ole midagi muutunud ja Kalju endiselt kaotab, aga see selleks. Te ei pea muretsema, juba kuu algul oli selge, et Kalju võidab oma ainukese mängu aprillis Kohtla-Järvel sealse Lootuse vastu. Kui te tahate näha Kaljut võitmas, siis sõitke Ida-Virumaale! Eesolevas mängus Floraga ei ole sambajalgpalluritel jälle mingit võimalust, sest nüüd kui lumi on kadunud, on taevasse tõusnud tuhapilved ja neid ei ole nende neegripoiste kodumaal veel nähtud. Tuhapilved rikuvad kogu sportliku vormi. Flora omab teid mitme väravaga.
Tulen ka ise Hiiule ja liitun nendega kes lähevad jälle salakohta tee- ja küpsisepeole.

Puhtama looduse nimel,
Piksenool[/QUOTE
http://www.youtube.com/watch?v=gQL_bVPHfm4
Küpsiste nimel

Piksenool
16.04.10, 20:27
Tehke poisid oma quote´d korda. Mina pole Kerli teeõudust siia postitanud. Meie kuulame normaalsemat muusikat. Näiteks Pillipiigasid. (http://www.youtube.com/watch?v=aNMGL7fU3W8&playnext_from=TL&videos=k1Ya98-aT4I&feature=grec)

Kaspy
17.04.10, 19:49
Kas mitte Sala ei eksinud taas esimese värava puhul keskväljakul sööduga, millest Flora rünnak jätku sai?

fizth
17.04.10, 19:55
Ja jälle kaotus :/

PraS
17.04.10, 19:58
Kas mitte Sala ei eksinud taas esimese värava puhul keskväljakul sööduga, millest Flora rünnak jätku sai?

Tema jah kräppis, kuid Albani oli tõesti täna täiesti korralik. Mul hakkab juba vaikselt kahju neist kaljukatest.

Mister
17.04.10, 20:05
Täiesti hukule määratud.. Mul pole enam mingit usku.
Ainult üks hea asi oli tänase mängu puhul:
Albani ei keeranud si*ta. Väga hästi mängis täna.
Muud ma midagi ei oodanud ka. Ime, et isegi värav löödi. Isegi Tartu Tammeka on oma noortega meie "staaridest" paremad..

emergencyexit
17.04.10, 20:07
see on jalgpallitiim vä?? see on suhteliselt jube ,mis seal väljakul toimub..

//ja ma karda, et nii see jääbki olema - pole mängu, pole ka mitte mingisugust fänlust..peale selle,et mängule tuleb vaid max 10 fänni..HEA TÖÖ KALJU

CD7
17.04.10, 20:14
Miks Nunes üldse kohalgi ei olnud?

erxu
17.04.10, 20:19
Nunesel oli eile õhtul duubli eest mäng. Staarmängija- Nunes vajas puhkust.

Piksenool
17.04.10, 20:31
Teie esifännil Mariol oli täna peas palju toredaid mõtteid. Üks neist minu blogis.
Kalju-Mario seksinälg ja poodud panter (http://piksenool.blogspot.com/2010/04/kalju-mario-seksinalg.html)

Vabameelsust,
Piksenool

Mister
17.04.10, 20:35
Jõuame Piksenoole tuvastamisele järjest lähemale. Igatahes on ta Flora fänn. 3000.- on varsti minu taskus. :)

Kurb panter
17.04.10, 20:48
Miks Nunes üldse kohalgi ei olnud?

Äkki teda saadeti duublisse, kuna tal ei ole super manageriga lepingut

Piksenool
17.04.10, 20:51
Äkki teda saadeti duublisse, kuna tal ei ole super manageriga lepingut

Minule teadaolevalt ei olegi Nunesel selle super-manageriga lepingut. Nunes tuli ühe teise manageri all siia ja nüüd keeratakse talle n.ö. ära. Muidugi on veel võimalus, et ta hakkab maksma seda 500 eurot kuus ja siis saab taas osaleda EMV-l. Loodame, et Nunes leiab seda raha.

Super Manager,
Piksenool

-RoMaRiO-
17.04.10, 21:53
Ehk Kalju mängijad ja funktsionärid mõistavad lõpuks üleüldist fänlust, sest muidu jääbki olukord selliseks, et 2 tk on aia taga ja 10 inimest istuvad tribüünil.

kurb on see olukord, aga edasi Eesti kuues!

-RoMaRiO-
17.04.10, 21:57
Elagu diktatuur, elagu Nõmme Kalju!

aa muide, miks ma peatreenerit pingil ei näinud?

1 4
17.04.10, 22:32
Kui oled fänn siis toeta oma võistkonda ka raskel ajal,mitte siis kui võistkond võidab või läheb hästi.
See on minu arust päris negatiivne mida fännid hetkel teevad.

kesa
17.04.10, 22:41
Parim, mida Kalju Eesti Meistriliigale andnud, on säästusektor.
Ei mingit piinlikku läbikobamist, ei mingeid, ahistavaid õlle-suitsu-burksitsoone.
Ei mingit sulle otse näkku jõllitavat, ülereageerimisaldit turvameest.
Igale klubile, igale staadionile, vabameelne säästusektor!!!!

Sen
17.04.10, 22:43
Elagu diktatuur, elagu Nõmme Kalju!

aa muide, miks ma peatreenerit pingil ei näinud?

Mida sa diktatuuri all mõtled? Kas teil kästi see idiootne plagu ära koristada?
See plagu oli ju idiootsuse tipp! Toetage oma mängijaid nagu tegid seda täna floorakad 1-1 seisul ja võit tuli !!!
Teie tase ongi praegu selline nagu ta on.
Elage rohkem kaasa ka sillamae tegemistele, siis on kindlasti teie fänniarmee suurem ja keegi ei jookse meie juurde!
FLORA !!!

CD7
17.04.10, 22:51
Kui oled fänn siis toeta oma võistkonda ka raskel ajal,mitte siis kui võistkond võidab või läheb hästi.
See on minu arust päris negatiivne mida fännid hetkel teevad.

Minu jaoks kõige haigem on see, et enam vähem kuulatakse ka mida siin foorumis räägitakse. Ikka läheb sitasti, ning kõik vinguvad ikka edasi. Ma näen et klubi üritab ja proovib areneda, aga ei tule see kuidagi välja. Eks sellel ole kindlasti mitmed põhjused, aga mina fännina ei annaks kunagi alla. Või noh, mina fännina, ei lõpetaks kunagi kalju toetamist. Rääkimata siis klubi / mängijate sõimamisest.

Käin edasi Kalju mängudel niipalju kui viitsimist/võimalust on ning tean, et tegelikult on klubil endale sama visioon, mis on ka minul nendele. Ära ma ei sure kui nad see aasta meistriks ei saa. Ära ma ei sure kui nad järgmine aasta ei saa. Kui aga mul on meeskonda kellele kaasa elada ja meelelahutust nii võitude kui ka kaotuste puhul, siis ma saan rahul olla. Mind tõesti ei huvita need trollid siin ja "fännid" kes ära kaovad kui meeskond mõned mängud kaotab.

1 4
17.04.10, 23:06
Minu jaoks kõige haigem on see, et enam vähem kuulatakse ka mida siin foorumis räägitakse. Ikka läheb sitasti, ning kõik vinguvad ikka edasi. Ma näen et klubi üritab ja proovib areneda, aga ei tule see kuidagi välja. Eks sellel ole kindlasti mitmed põhjused, aga mina fännina ei annaks kunagi alla. Või noh, mina fännina, ei lõpetaks kunagi kalju toetamist. Rääkimata siis klubi / mängijate sõimamisest.

Käin edasi Kalju mängudel niipalju kui viitsimist/võimalust on ning tean, et tegelikult on klubil endale sama visioon, mis on ka minul nendele. Ära ma ei sure kui nad see aasta meistriks ei saa. Ära ma ei sure kui nad järgmine aasta ei saa. Kui aga mul on meeskonda kellele kaasa elada ja meelelahutust nii võitude kui ka kaotuste puhul, siis ma saan rahul olla. Mind tõesti ei huvita need trollid siin ja "fännid" kes ära kaovad kui meeskond mõned mängud kaotab.

See on väga positiivne:)

-RoMaRiO-
17.04.10, 23:09
Mida sa diktatuuri all mõtled? Kas teil kästi see idiootne plagu ära koristada?
See plagu oli ju idiootsuse tipp! Toetage oma mängijaid nagu tegid seda täna floorakad 1-1 seisul ja võit tuli !!!
Teie tase ongi praegu selline nagu ta on.
Elage rohkem kaasa ka sillamae tegemistele, siis on kindlasti teie fänniarmee suurem ja keegi ei jookse meie juurde!
FLORA !!!

Hea iroonia, Sen!

Kui mõni klubi töötaja ning mõni mängija kuri on, siis on see ilmselge näide sellest, et klubis pole kõik päris korras, mis on iseenesest päris kurb, sest iga inimene, kes veidikenegi vutiga kursis on, mõistab et sellised avaldused on igapäevased.

F.U.
17.04.10, 23:20
Sinu jaoks on siis see igapäevane, et tahad et mõni kaitsja sul suhu võtaks?!

kesa
17.04.10, 23:21
Kuhu on kadunud sajad ja tuhanded kaljufännidest paljad poisid, kes veel alles hiljuti Pärnu stata kõdunenud pinke murdsid?

1 4
17.04.10, 23:26
Kuhu on kadunud sajad ja tuhanded kaljufännidest paljad poisid, kes veel alles hiljuti Pärnu stata kõdunenud pinke murdsid?

Tundub et nad on kadunud,sest Kalju ei mängi nende ootuspäraselt ning nad ei toeta sellist Kaljut(kes ei mängi nii nagu paljud soovivad),kuid nad just peaksid toetama neid et nad VÕITMA hakkaksid:)

v50
17.04.10, 23:31
Mina arvan, et Kalju on lihtsalt noor klubi veel ja kohe hakata suuri tulemusi ning kulda ja karda ootama on veidike rumal. Panustama peab noortele ning võib olla lähiaastatel saadakse esimesed viljad kui Kalju noored on piisavalt vanad. Kui klubi eelarve pole väga suur siis muidugi ei saa väga häid mängijaid sisse osta, tuleks panustada rohkem noortele ja tulevikule. Tammeka on hetkel väga heas hoos ja teeb enda poolt üleskasvatatud noortega suuri tegusi, tasuks eeskuju võtta.

elx
17.04.10, 23:32
tegelikult ma ei saa aru mis siin vinguda - jah, oli kaotus, kuid teine poolaeg oli ju üpris ilus.

rallikas
17.04.10, 23:33
Meeskond võiks siis vähemalt ilusat jalgpalli mängida, raegu pekstakse ainult pikka palli ette võitluse peale. Karikamängul kaotusseisus olles oli ka nii: 8 Florakat oma kasti joonel, nende keskel 6 Kalju mängijat - Terehhov lööb pika palli sinna puntrasse. Ei ole ju sellist jalgpalli mõnus vaadata.

urmar
17.04.10, 23:34
Kalju mängis ju päris hästi täna. Surusite Florat ikka kõvasti. Sellise mängu üle võiks ju uhkegi olla.

-RoMaRiO-
17.04.10, 23:36
tegelikult ma ei saa aru mis siin vinguda - jah, oli kaotus, kuid teine poolaeg oli ju üpris ilus.

Ühtegi fänni ei huvita mängupilt, huvitab tulemus. Mängigu kasvõi täielikku anti-jalgpalli oma noorte Eesti kuttidega, on kõik rahul.

Praegu on aga kurb tõsiasi see, et liiga on perses, s.t 12-st punktist 1 punkt, karikast oleme väljas, leegionärid mängivad, mäng on üldjoontes kole.

enam hullemaks vast ei saa.

edit: kõige parem näide asja olukorrast on see, et endine Kalju mängija ütles, et tal ei ole isegi kahju, et meeskond nii perses on.

elx
17.04.10, 23:37
tegelikult üks positiivne asi on - üle pika aja löödi mängust värav:D

ballack
17.04.10, 23:52
Ma vaatan, et Kalju fännidele pannakse lausa vägisi roosasid prille ette ja kehtib tsensuur nagu Vene meedias.

CD7
17.04.10, 23:57
Ühtegi fänni ei huvita mängupilt, huvitab tulemus. Mängigu kasvõi täielikku anti-jalgpalli oma noorte Eesti kuttidega, on kõik rahul.

See on bullshit.

jkj
18.04.10, 00:01
Lugedes Piksenoole blogi saab järeldada(kuid see pole fakt), et ta on üks tanksaabastega flora fänn. seega ring läheb veel väiksemaks

Art1
18.04.10, 00:03
Ma ei saa üldse aru,millega Kalju fännid rahul ei ole.Täna mängiti oma võimete piiril.Antud koosseis ei ohusta esimest nelja mitte mingit moodi(hooaja lõppedes jääb neljas koht paarikümne punkti kaugusele..Ootused on lihtsalt ebareaalsed.

martin12
18.04.10, 00:16

Praegu on aga kurb tõsiasi see, et liiga on perses, s.t 12-st punktist 1 punkt, karikast oleme väljas, leegionärid mängivad, mäng on üldjoontes kole.

edit: kõige parem näide asja olukorrast on see, et endine Kalju mängija ütles, et tal ei ole isegi kahju, et meeskond nii perses on.

okei mario, ära kaldu teemast kõrvale ja seletada nüüd jalgpallli avalikkuselel ära, mis selle suhu võtmise-giovanni ga oli, saame kõik üsna palju targemaks

kindral
18.04.10, 02:44
Tammeka on hetkel väga heas hoos ja teeb enda poolt üleskasvatatud noortega suuri tegusi, tasuks eeskuju võtta.

Küll need Tartu mehehakatised varsti ära väsivad!

kindral
18.04.10, 02:53
Ja natuke meiepoolseid pilte Kalju kaotusest! :)
jktulevik2.multiply.com

v50
18.04.10, 05:03
Küll need Tartu mehehakatised varsti ära väsivad!

Mis sa oled kade, et Tammekalt häid mängijaid ära ei võeta pärast hooaja lõppu nagu Viljandil?

Cat
18.04.10, 08:02
Fotod: JK Nõmme Kalju vs FC Flora (http://www.flickr.com/photos/-catherine/sets/72157623752258117/), slideshow (http://www.flickr.com/photos/-catherine/sets/72157623752258117/show/)

-RoMaRiO-
18.04.10, 18:21
Mis eilse fänluse kohapealt eriti kurb oli, peale selle et 10-15 inimest üldse viitsisid seda vaatama tulla, oli see et enne kokku lepitud arvamust ning plagu olid valmis avaldama vaid 2 inimest. Protestiaktsioon, milles algselt lõid kaasa 10+ inimest, mõjus lõpuks lausa halenaljakana. Kõige iroonilisem oli ehk ka see, et lõpu poole need samad 2 inimest üritasid oma vaevu kuuldavate hüüdlausetega meeskonda elu sisse puhuda, millega fännitribüünil istunud vaikuses protesteerivad inimesed hakkama ei saanud.

Ja kui Kalju tase ongi mängida 5-6 kohale, siis Tuleviku maksimaalne tase peaks olema võidelda 9. koha nimel.

emergencyexit
18.04.10, 18:40
tegelikult jäi meil selline jutt, et teeme fänlust oma sektoris + siis plagud juurde..aga läks teisiti :D

Art1
18.04.10, 22:59
Tulevikul on põhiline vähemalt kahte meeskonda edestada.Loodame,etõnnestub.

ROOTSI KUNN
18.04.10, 23:02
Vaatan siin praegu mängu kordust ja mind paneb tõeliselt imestama see ,et kuhu on kadunud Kalju fännid ja publik ,mis veel eelmisel aastal oli üks ML-i arvukamaid . Kas tõesti nii kergelt kadus usk ja toetus . Ja kui ma õieti näen siis Kaljul vist polnud seekord ka toitlustust. Vaikselt ,vaikselt aga hakkab see asi alla käima. Pets ! Kus on lubatud kampaaniad publiku ligitõmbamiseks ? Ja see ei ole mitte etteheide vaid kahju ,kui üks liiga atraktiivsemaid klubisid oma fännidega tasapisi hääbub.
Ja minu meelest esitas Kalju selles mängus väga korraliku partii, tunduvalt parema ,kui karikas. Florale iseloomulikult võitsime ka seekord sita mänguga kolm punni. Selles ilmnebki Rüütli ja Reimi vahe.

-RoMaRiO-
18.04.10, 23:23
Tegelt sellele ma vist tähelepanu polegi juhtinud, miks selline "aktsioon" üldse korraldati. Põhjus lihtne, mängijatel on fännidest pohhui. Pärast suurepärast fänlust karikas ei viitsinud ükski mängija fännidele tänutäheks isegi plaksutada.

Ja nii on see olnud juba terve hooaja, eredamaks näiteks isegi võidu puhul Tartus, kus enamus mängijad kiiresti külma käest varju läksid.

Kui mängijatele ei lähe korda fännid, siis on fännide käitumine täpselt samasugune ja nii see ka jääb!

elx
19.04.10, 00:29
Tegelt sellele ma vist tähelepanu polegi juhtinud, miks selline "aktsioon" üldse korraldati.

Tegelikult pole veel keegi ka öelnud mis seal üldse toimus - "rohkem nagu kes teab, see teab" teema. Mis plagul oli?

Hellik
19.04.10, 00:51
Ja kui Kalju tase ongi mängida 5-6 kohale, siis Tuleviku maksimaalne tase peaks olema võidelda 9. koha nimel.

Äkki viitsid selgitada oma nägemust Kalju ja Tuleviku potentsiaalist. Üldiselt mulle tundub, et (osadel) Kalju fännidel on liiga kõrged ootused.

Tegelikult pole veel keegi ka öelnud mis seal üldse toimus - "rohkem nagu kes teab, see teab" teema. Mis plagul oli?

Mingil ajal oli kalju sektoris nähtaval plagu 'Tallinna häbi' :D

CD7
19.04.10, 01:12
Vaatan siin praegu mängu kordust ...
Jagad teistega ka?

Piksenool
19.04.10, 01:30
Tõeline armastus ei kustu kaljukad!
Õiged kaljukad postitavad alloleva pildi oma Facebooki, Orkuti või reidi lehele, et avaldada Flora fännidele oma vastulause ja veenda neid, et PANTER ei ole surnud!
http://2.bp.blogspot.com/_iw5BxmOkNFE/S8t3rT-PxaI/AAAAAAAAAPg/PGY8Oag1buc/s1600/poster5.jpg

Saba nimel,
Piksenool

tark mees taskus
19.04.10, 08:57

Anti Kõlu jalgpalli? Tänan ei

Felipe
19.04.10, 10:36
Getulio saadeti sundpuhkusele (http://sport.postimees.ee/?id=251733) Lõpuks ometi.

Mister
19.04.10, 10:41
Ei tea kui õige käik see on. Voolaid ei tundu ka kõige kirkam kriit karbis olevat.

Felipe
19.04.10, 10:46
Ei tea kui õige käik see on. Voolaid ei tundu ka kõige kirkam kriit karbis olevat.

Mees on olnud klubi juures paar kuud ju ainult mida sa tast saada tahad.
Paari kuu pärast näeme uut Kaljut juba ma usun, las Kaarel poiss majandab.

CD7
19.04.10, 11:57
Ma loodan et see Nunese "disiplineerimine" ka vajalikud tulemused annab. Eelmisel aastal kõige resultatiivsem mängija ning meie saame ilma temata nüüd "hakkama"?

ROOTSI KUNN
19.04.10, 12:25
Voolaid peatreenerina näitas juba laupäevases mängus ,et tema juhtimisel on Kalju palju teravam ,sest nagu ma ennist juba kirjutasin , tegi Kalju väga korraliku partii. Karla paneb seal asjad paikka.

CD7
19.04.10, 12:52
Voolaid peatreenerina näitas juba laupäevases mängus ,et tema juhtimisel on Kalju palju teravam ,sest nagu ma ennist juba kirjutasin , tegi Kalju väga korraliku partii. Karla paneb seal asjad paikka.

Ja teisipäeval oli Getu treener ja Kalju ei saanud millegagi hakkama?

Piksenool
19.04.10, 15:27
Voolaid saab kohe näidata ka klassi, kui Kalju saab lõpuks kauaoodatud võidu ning alistab nädalavahetusel K-J Lootuse. Te poisid ei taha teada, mis mina ja muud jalgpallifännid Kaljust arvavad juhul, kui see kohtumine peaks jääma viiki, või jumal hoidku, et suisa lõppeb Lootuse võiduga. Need vähesed Kalju fännid, kes te olete jäänud veel meeskonnaga, palun sõitke omasid toetama Ida-Virumaale. Saate taas väikse egosüsti ja siis ei tundugi see tabeli allosas olemine nii jube :)

Ilusat kevadet,
Piksenool

erxu
19.04.10, 15:51
Tore, et Nunes distsipliin-karistuse sai. Muidu poisike arvab, et võib siin Eestis teha mida süda lubab ja tunneb ennast kuningana.

Mulle meeldivad need Kalju otsused, lõpuks hakkab ka midagi toimuma.. mitte ainult tühjad lubadused.

Mister
19.04.10, 16:36
http://www.jktammeka.ee/uudised/soida-karika-poolfinaali-omadele-kaasa-elama

Teeks Kalju ka mingeid sellised asju, oleks fännidel kindlasti huvi suurem ja sektoris üle 10 inimese. Vanasti vist isegi tehti, aga nüüd unarusse jäänud.
Meeskonnabussiga muidugi lasti eelmine aasta sõita, aga enam mitte.

PraS
19.04.10, 16:49
http://www.jktammeka.ee/uudised/soida-karika-poolfinaali-omadele-kaasa-elama

Teeks Kalju ka mingeid sellised asju, oleks fännidel kindlasti huvi suurem ja sektoris üle 10 inimese. Vanasti vist isegi tehti, aga nüüd unarusse jäänud.
Meeskonnabussiga muidugi lasti eelmine aasta sõita, aga enam mitte.

Nagu ma aru saan siis fännid ise teevad ja kutsuvad kaasa ning kasutatakse klubi kodulehte, et teisedki liituks.

emergencyexit
19.04.10, 16:58
see otsus, et saata need nö. staarid oma suhtumise pärast duublisse on minu arvates väga õige otsus. Parem oleks, et see neil paraneb..
Getulio saatmine "sundpuhkusele" - huvitav. Aga jällegi arvan, et õige tegu. Voolaid tundubki olema selline karmim, kes nõuab igas trennis ja mängus maxi, mitte nagu artikkelgi ütles, et on pigem lebod trennid

/ja lisaks veel. Et keegi siin ütles ennist, et Kalju fännidel on kõrged ootused jms. Aga ega fännid pole ka seda kuskilt pärapõrgust võtnud :

«Suurte ootustega kaasnevad suured pettumused,» võtab Nõmme Kalju peatreeneri kohuseid täitev Karel Voolaid kokku meeskonna senise hooaja.

võiks nüüd mängu käima ka saada + klubi enda siseasjad korda ajada

Silver
19.04.10, 17:26
Fännina oleksin pigem äraootaval seisukohal, kui kõike kohe maha teeks. Algus oli selline, vaataks, mis edasi saab.. järgmised paar kuud on huvitavad - võimalusi on kaks: 1. kas suudetakse rongi alt välja tulla, 2. põrutakse täielikult.

Aeg näitab, vara on veel Kaljut maha kanda. Minul Karelisse usku on! Hea meelega näeksin Getuliot ka klubi juures, aga mitte enam peatreeneri rolli täitmas.. :)

Mister
19.04.10, 17:32
Nagu ma aru saan siis fännid ise teevad ja kutsuvad kaasa ning kasutatakse klubi kodulehte, et teisedki liituks.

Ahaa. 50.- edasi-tagasi sõidu eest tundus nii odav ja mõtlesin, et klubi äkki korraldab. Aga kes teab, äkki klubi ka viskas natuke nutsu abiks.

Piksenool
19.04.10, 17:35
Aeg näitab, vara on veel Kaljut maha kanda. Minul Karelisse usku on!

Oi roosad prillid, roosad-roosad prillid, oi ülemeelik tänapäeva mood.

külavanem
19.04.10, 17:36
Kas Terehov ei ole enam abitreener?

Mister
19.04.10, 17:55
Terehov ei ole enam abitreener?

Kuidas talveuni maitses? :)
Alates 2009 detsembri lõpust on Karel Voolaid abitreener ja Terehhov spordidirektor.

Silver
19.04.10, 18:26
Oi roosad prillid, roosad-roosad prillid, oi ülemeelik tänapäeva mood.

Roosad prillid on väga shefid! Üldse ei salga! :)