PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

-RoMaRiO-
19.04.10, 18:31
Sõbrad, kas mulle ainult tundub, et see jutt, mida ma kaks hooaega rääkinud olen (ning mille peale enamus Kaljust naernud), on lõpuks tõeks osutunud ning ka Kalju juhtkond sellest aru saanud.

Alustades sellest, et peatreenerina ei ole Getulio ehk kõige teravam vana ning sellest, et leegionäridele ei saa panustada, sest nende tahe ei ole nii suur siin mängida (mida näitab ka motivatsioonipuudus), mis lõi ka eelmisel hooajal üpris selgelt teatud mängijates välja, sest Getulio on selgelt väga pehme.

Jalgpallimeeskond ei saa olla koht, kus osad profimängijad käivad lulli löömas ning nalja tegemas, nagu enne oli.

Kaspy
19.04.10, 18:31
Meeskonnabussiga muidugi lasti eelmine aasta sõita, aga enam mitte.

Isegi neil kellel C-kategooria puudus?

Mister
19.04.10, 18:37

Absoluutselt!
Aga nagu sa kindlasti aru said, siis ma mõtlesin kaasasõitmist.

emergencyexit
19.04.10, 18:51
ja tundubki nii, et Voolaid ongi siis peatreener, ka peale seda kui Getulio tagasi on. Ta jääb vaid motiveerijaks

«Pole saladus, et meeskonna treenimisega tegeleb nüüd Karel ja minu ülesanne on eelkõige motiveerimine. Minu kahe aasta jooksul jõudsime Euroopa liigasse ja karikafinaali, aga juhtkond otsustas, et on vaja muutusi,» ütles Aurelio.

/ allikas http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=375000

iseasi on see, kui usutav see ÕL on

PraS
19.04.10, 18:59
ja tundubki nii, et Voolaid ongi siis peatreener, ka peale seda kui Getulio tagasi on. Ta jääb vaid motiveerijaks

«Pole saladus, et meeskonna treenimisega tegeleb nüüd Karel ja minu ülesanne on eelkõige motiveerimine. Minu kahe aasta jooksul jõudsime Euroopa liigasse ja karikafinaali, aga juhtkond otsustas, et on vaja muutusi,» ütles Aurelio.

/ allikas http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=375000

iseasi on see, kui usutav see ÕL on

See oli ju alates Karla palkamisest nii.

emergencyexit
19.04.10, 19:03
seda küll, kuid ta oli ametinime poolest abitreener. Ja seda, et Getu nüüd enamasti ainult motiveerimisega tegeleb, ei teadnud

Kaspy
19.04.10, 19:13
Seni pole siis oma tööga vähemalt hakkama saanud, kui kaks staarmängijat II liigas peavad oma suhtumise tõttu pallima.

emergencyexit
19.04.10, 19:18
eks see ole enamasti ikkagi mängijate probleem, kui treeneri süü.
muidugi peab ka treener mängijatele motivatsiooni süstima, kuid siiski, pigem mängija enda asi

foorumid
19.04.10, 19:50
jääte teeverist ka ilma?:D kreeka 2 liigas on tase parem, kui kalju oma . :D

http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=375007

teever saaks ju ühe Eesti koondise võtmemängijaga koos mängida :D

MihkelHK
19.04.10, 19:55
jääte teeverist ka ilma?:D kreeka 2 liigas on tase parem, kui kalju oma . :D

http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=375007

teever saaks ju ühe Eesti koondise võtmemängijaga koos mängida :D

Kui Eesti liiga tase on nii madal, siis miks mehed siin ei lammuta?
Võibolla tuleks see mees ka duublisse saata.

foorumid
19.04.10, 21:21
Kui Eesti liiga tase on nii madal, siis miks mehed siin ei lammuta?
Võibolla tuleks see mees ka duublisse saata.

nad ei hakka jamama, muidu Eesti liiga tase tõuseb ja tulevad mängijad, kes on neist paremad

Felipe
19.04.10, 21:27

Siiski vist ikka D-kategooriast räägime, kui ma nüüd ei eksi.

Aga see selleks, mind parem huvitav küsimus, et miks see Adriel Ochoa staarmängija on, kui ta pole end isegi ML tasemel tõestanud, Felipe kohta saaks seda isegi Eesti tasemel öelda.

PraS
19.04.10, 23:18
Siiski vist ikka D-kategooriast räägime, kui ma nüüd ei eksi.

Aga see selleks, mind parem huvitav küsimus, et miks see Adriel Ochoa staarmängija on, kui ta pole end isegi ML tasemel tõestanud, Felipe kohta saaks seda isegi Eesti tasemel öelda.

Ilmeselgelt tõusis ju eliitmängijaks peale vapustavaids driblasi Aastalõpukal ning seepärast on ka see japs üks liiga parimaid poolikuid.

flo
20.04.10, 00:02
Panter ja nöör kaelas väga mõnus huumor.meeldivalt naljakam,kui mingid paljaste tagumentidega kalju fännid mööda hiiu statkat silkamas.

Felipe
20.04.10, 00:57
Panter ja nöör kaelas väga mõnus huumor.

Ma ei oleks üllatunud, kui Flora fännid gaasikambri oleksid kaasa võtnud Hiiule ja siis Pantri sinna pistnud...

Felipe
20.04.10, 00:58
Ilmeselgelt tõusis ju eliitmängijaks peale vapustavaids driblasi Aastalõpukal ning seepärast on ka see japs üks liiga parimaid poolikuid.

Ochoa pole jaapanlane Märt. Japs pole ML-is veel mänginudki....

urmar
20.04.10, 01:00
Ochoa pole jaapanlane Märt. Japs pole ML-is veel mänginudki....

Eks jaapanilane seepärast ongi nii hea, et pole veel platsil käinud, tahtis Pras öelda. :p

Felipe
20.04.10, 01:02
Eks jaapanilane seepärast ongi nii hea, et pole veel platsil käinud, tahtis Pras öelda. :p

Japs on vigastatud üldse pikemat aega, ma usun, et PraS ajas ise ka sassi hetkel. Tahaks selle Ochoa CV-d näha, kes duublisse taandati.

nurmalna
20.04.10, 01:06

No ei ole ju nii raske lause sisu mõista?

Raivo19
20.04.10, 04:55
Sõbrad, kas mulle ainult tundub, et see jutt, mida ma kaks hooaega rääkinud olen (ning mille peale enamus Kaljust naernud), on lõpuks tõeks osutunud ning ka Kalju juhtkond sellest aru saanud.

Alustades sellest, et peatreenerina ei ole Getulio ehk kõige teravam vana ning sellest, et leegionäridele ei saa panustada, sest nende tahe ei ole nii suur siin mängida (mida näitab ka motivatsioonipuudus), mis lõi ka eelmisel hooajal üpris selgelt teatud mängijates välja, sest Getulio on selgelt väga pehme.

Jalgpallimeeskond ei saa olla koht, kus osad profimängijad käivad lulli löömas ning nalja tegemas, nagu enne oli.Kulla inimene, kõik ei ole eestlased ja ei lähe selle mõttega magama, et tõestada, et nad on rämeda töövõimega võimelised müürile tuule alla tegema. Mõnes teises maailma otsas on hoopis nii, et räpp ja pidu ja kokteil ja ilus naine annavad sellise laengu, et platsil on inimene kõikvõimas. Mõista tuleb lihtsalt erinevaid inimesi ja tavasid. Felipe Nunes platsile tagasi! Kaljul pole ju keskvälja ollagi, robotiolemisega Terehhovi taolised vennad võivad kivist vett välja pigistades äärmisel juhul teise liiga taseme välja mängida, aga Nunes viiks Kalju&Teeveri mitmete väravateni. Mingi arusaamatu kohmitsemine käib, Voolaid on nutikas vend, võtku Kaljust maksimum, mitte poole p....ega tehes.

Praegu peegeldab asjade seisu pantri poomine, hõisked, et on 2 Kalju fänni ja Ken hollikasse-hurraa. No kellele see lusti pakub, Hiiu männid kukuvad kurvastusest kokku ju niimoodi.

PraS
20.04.10, 11:25
Kulla inimene, kõik ei ole eestlased ja ei lähe selle mõttega magama, et tõestada, et nad on rämeda töövõimega võimelised müürile tuule alla tegema. Mõnes teises maailma otsas on hoopis nii, et räpp ja pidu ja kokteil ja ilus naine annavad sellise laengu, et platsil on inimene kõikvõimas. Mõista tuleb lihtsalt erinevaid inimesi ja tavasid. Felipe Nunes platsile tagasi! Kaljul pole ju keskvälja ollagi, robotiolemisega Terehhovi taolised vennad võivad kivist vett välja pigistades äärmisel juhul teise liiga taseme välja mängida, aga Nunes viiks Kalju&Teeveri mitmete väravateni. Mingi arusaamatu kohmitsemine käib, Voolaid on nutikas vend, võtku Kaljust maksimum, mitte poole p....ega tehes.

Praegu peegeldab asjade seisu pantri poomine, hõisked, et on 2 Kalju fänni ja Ken hollikasse-hurraa. No kellele see lusti pakub, Hiiu männid kukuvad kurvastusest kokku ju niimoodi.

Mina saan aru,et nende duublisse saatmine pole pelgalt väljas chillimise tulemus. Peapõhjus oli siiski vist see,et trenni need mehed eriti teha ei viitsi ning Getu trennide tasemest annab mõista ka kui üks nende endine mängija kõrvutas Getu taset isegi Pancherist madalamaks.

Schumi
20.04.10, 11:59
[QUOTE=Raivo19]
Kulla inimene, kõik ei ole eestlased ja ei lähe selle mõttega magama, et tõestada, et nad on rämeda töövõimega võimelised müürile tuule alla tegema. Mõnes teises maailma otsas on hoopis nii, et räpp ja pidu ja kokteil ja ilus naine annavad sellise laengu, et platsil on inimene kõikvõimas. Mõista tuleb lihtsalt erinevaid inimesi ja tavasid.

Oled liiga palju "jalgpallurite naisi" vaadanud? ;)
Aga jahh, Nunese peaks ikka tagasi tooma. Vahet pole kui lööb lulli rohkem vms, aga mängida poiss oskab, ja kui ta meistriliiga kaljule kasulik, ning lööb väravaid siis mis ta seal duublis timmib, nagu karistuseks või?

Nahkpea
20.04.10, 12:11
No ega treeningutel higi ja pisarate valamine ei kuulugi brasiillaste jalgpallifilosoofia juurde.

Tuleb meelde Romario, kes viilis igast võimalikust treeningust, ometigi oli tegu maailma ühe parima kui mitte absoluutselt parima ründajaga.

Kalju puhul oli muidugi kurjast see kui Getulio all olid treeningud lihtsalt sellised kooshängimisekohad (ajalehe põhjal). Meeskonna üldist arengut silmas pidades kindlasti negatiivne.

Mida suudab Voolaid, eks seda näitab aeg.

Felipe
20.04.10, 17:03
Aga kuidas puutub gaasikamber asjasse. Palun selgita mulle.

Vaata flora teemas nende saksakeelset hümni jne...

Piksenool
20.04.10, 17:29
Muutsin blogis natuke oma postitust poodud roosa pantri koha pealt ja esitasin ka ühe üleskutse. Näidake Flora fännidele, et tõeline armastus ei sure kunagi!
PANTER EI OLE SURNUD!
Panter näitab nädalavahetusel saba ja alistab Kohtla-Järve Lootuse!
Täisproffesionaalsed pantrid mööduvad lõpuks amatöörsats Tammekast!
jee, Panter elab!

Toome Tallinna Uhkuse Nõmmele tagasi,
Piksenool

E: Nõmme ei ole ju tegelt Tallinna kõige s´tem klubi Meistriliigas. Nõmme ei ole ju tegelt kõige sˇtem profiklubi Eestis. Nõmme on Tallinna Uhkus. Nõmme on kogu Eesti uhkus! Nõmme on euroopa uhkus! Nõmme on ...

818
20.04.10, 17:37
Kuivkäimla!

Raivo19
20.04.10, 17:54
Muutsin blogis natuke oma postitust poodud roosa pantri koha pealt ja esitasin ka ühe üleskutse. Näidake Flora fännidele, et tõeline armastus ei sure kunagi!
PANTER EI OLE SURNUD!
Panter näitab nädalavahetusel saba ja alistab Kohtla-Järve Lootuse!
Täisproffesionaalsed pantrid mööduvad lõpuks amatöörsats Tammekast!
jee, Panter elab!

Toome Tallinna Uhkuse Nõmmele tagasi,
Piksenool

E: Nõmme ei ole ju tegelt Tallinna kõige s´tem klubi Meistriliigas. Nõmme ei ole ju tegelt kõige sˇtem profiklubi Eestis. Nõmme on Tallinna Uhkus. Nõmme on kogu Eesti uhkus! Nõmme on euroopa uhkus! Nõmme on ...no tyrademaa, on sul ikka viitsimist, absull munnigi muud pole teha ve? :D
edu ja häid mõtteid edaspidisex! :D

-Raul-
20.04.10, 18:41
Paar päeva võis siin rahulikult jalgpallijuttu lugeda aga nagu aru saan on vaimse hälbega (näitasin neid postitusi oma tuttavale psühhiaatrile ja diagnoosi pani tema...) kodanik piksenool (kes ei julge oma tõelist nime välja kirjutada!) jälle tagasi! Hea nool või kes sa selline oled. Ära enam risusta Kalju foorumit! Kui sul on palju energiat, siis kasuta seda millegi positiivse loomiseks mitte teiste tegemiste kritiseerimiseks, sest sellega ei jõua sa elus kuhugile.
Loo endale näiteks JK Piksenool ja tule Kalju vastu mängima. Siis saame näha, kas oled tegudemees või tühikargaja...!

jkj
20.04.10, 18:51
Tegelikult kriitika viib edasi, seega see on hea kui on olemas kritiseerijad ja neid tuleb kuulata ja teha omad järeldused. Muidugi on kriitika tihtipeale valus, aga sellega peab elama ja edasi liikuma.

HaTe
20.04.10, 19:03
Paar päeva võis siin rahulikult jalgpallijuttu lugeda aga nagu aru saan on vaimse hälbega (näitasin neid postitusi oma tuttavale psühhiaatrile ja diagnoosi pani tema...) kodanik piksenool (kes ei julge oma tõelist nime välja kirjutada!) jälle tagasi! Hea nool või kes sa selline oled. Ära enam risusta Kalju foorumit! Kui sul on palju energiat, siis kasuta seda millegi positiivse loomiseks mitte teiste tegemiste kritiseerimiseks, sest sellega ei jõua sa elus kuhugile.
Loo endale näiteks JK Piksenool ja tule Kalju vastu mängima. Siis saame näha, kas oled tegudemees või tühikargaja...!

Kutsud üles,tavalist postitajat,et ta registreeriks meeskonna JK piksenool,ning tuleks mängiks Nõmme Kalju vastu ? See postitus läks nüüd küll sul natuke aia taha:D

urmar
20.04.10, 19:07
Kutsud üles,tavalist postitajat,et ta registreeriks meeskonna JK piksenool,ning tuleks mängiks Nõmme Kalju vastu ? See postitus läks nüüd küll sul natuke aia taha:D

Sellisel meeskonnal, nagu JK piksenool pole jah mõtet, kuna tal puudub ajalugu.

maamesilane
20.04.10, 19:08
kuule Raul ise peidad end kuulsa jalgpalluri nime taha,aga teisi osatad,ei ole ilus!

Piksenool
20.04.10, 19:09

Ega iga päev ei jõuagi siia postitada ju. Aga see on hea, et sa mu postitusi psühhiaatrile näitad, see tähendab, et need ei ole päris tühja läinud. Psühhiaater sai asju analüüsida ja mulle sellise diagnoosi panna. Väga osav psühhiaater sul.
Ma ei saa nüüd aru, et millega ma nüüd Kalju foorumit risustasin? Postitasin siia kõva motivatsioonikõne. Kalju tõestab, et ta ei ole kehvem kui mõni amatöörsats. Kalju tõestab, et nad on suutelised võitma. Mitte kõiki, aga vähemalt K-J Lootust.
Oma foorumivälises elus loon oma energiaga ka midagi positiivset. Aga siin juhin ju tähelepanu asjadele, mida läbi roosade prillide ei näe, aga mis on eranditult õiged. Las mina fännan Kaljut anti-kaljult sama kirglikult, kui sina Kaljut.

JK Piksenoolt ei loo, niiet "sõpruskohtumine" jääb ära.

no tyrademaa, on sul ikka viitsimist, absull munnigi muud pole teha ve? :D
edu ja häid mõtteid edaspidisex! :D

No need postitused ei võta üle 10 minuti päevas. Olen anti-Kalju fänn :)

Tegelikult kriitika viib edasi, seega see on hea kui on olemas kritiseerijad ja neid tuleb kuulata ja teha omad järeldused. Muidugi on kriitika tihtipeale valus, aga sellega peab elama ja edasi liikuma.

Loodame :), sest ega ma liiga Kaljule pole küll teinud. Kui meeskond on selline, nagu ta on, siis....

Päikest, tuult ja tormi foorumis,
Piksenool

-Raul-
20.04.10, 19:12
Selle kodaniku puhul ei ole tegemist kriitikuga. Kodanikke, kes siin suhtlevad ühendab armastus jalgpalli vastu, mitte selle vihkamine. Kuna kodanikul on seda negatiivset energiat palju kogunenud, andsin talle idee kuidas ennast teostada. Kaljul on kolm meeskonda, võib alustada IV liiga satsi vastu, aga kui ta on eriti kõva vend, paneme Kalju Seniorsi tema vastu välja! Las siis tõestab ennast...irw!!

gamer
20.04.10, 19:42
Selle kodaniku puhul ei ole tegemist kriitikuga. Kodanikke, kes siin suhtlevad ühendab armastus jalgpalli vastu, mitte selle vihkamine. Kuna kodanikul on seda negatiivset energiat palju kogunenud, andsin talle idee kuidas ennast teostada. Kaljul on kolm meeskonda, võib alustada IV liiga satsi vastu, aga kui ta on eriti kõva vend, paneme Kalju Seniorsi tema vastu välja! Las siis tõestab ennast...irw!!

Jälle see sama jutt, et kõik peab olema nii "häppy, häppy, häppy", st. kui Kaljut kritiseerid, siis vihkad automaatselt ka jalgpalli?

Ka päikselist kevadpäeva kõigile ;)

vincent
20.04.10, 19:54
Kriitika võiks mingit pointi ka sisaldada, mitte põhineda ühe ja sama vaimuvaese anekdoodi esitamisel sajas eri vormis.

ja üldiselt on ikkagi jälle see trollide toitmise teema.

Yes
20.04.10, 20:32
Ärge nüüd Piksenoolele liiga tehke. :D Vahel on täitsa lõbus ta huvitavaid postitusi lugeda...Raul, ära südamesse neid asju võta, mida ta ütleb... Klounid teevadki nalja ju!;)

raz
20.04.10, 21:08
Jälle see sama jutt, et kõik peab olema nii "häppy, häppy, häppy", st. kui Kaljut kritiseerid, siis vihkad automaatselt ka jalgpalli

Kust otsast see kriitika on, kui tüüp lihtsalt ilgub Kalju kallal?

Kriitika võiks mingit pointi ka sisaldada, mitte põhineda ühe ja sama vaimuvaese anekdoodi esitamisel sajas eri vormis

Täpselt.

dareth
20.04.10, 21:21
issake, te olete nii tõsised inimesed

ma vist olen seda siin juba öelnud

ballack
20.04.10, 21:33
Njah...piksekas kirjutab väga häid postitusi mida lugedes saab päris palju naerda :) -Raul-'il ainult huumorisoon täiesi puudub :(

Üleskutse Kalju fännidele: ostke -Raul-'ile mingi anekdootide raamat...äkki tuleb huumorisoon tagasi...äkki on liiga palju tööd teinud ja huumorivatsake seetõttu streikima hakanud, et huumorit ei taha tulla kusagilt ja puha töötu olnud pikalt...ümberringi ju pidevalt streigitakse ja tuleb massidega kaasa minna ju :P

vincent
20.04.10, 23:10
kui sitt mööda toru alla ei lähe, siis ei ole tingimata viga toru läbimõõdus.

aga noh, kui mõnele rõõmu teeb, siis tundke ennast vabalt. igale oma.

Felipe
20.04.10, 23:11
Njah...piksekas kirjutab väga häid postitusi mida lugedes saab päris palju naerda :) -Raul-'il ainult huumorisoon täiesi puudub :(

Üleskutse Kalju fännidele: ostke -Raul-'ile mingi anekdootide raamat...äkki tuleb huumorisoon tagasi...äkki on liiga palju tööd teinud ja huumorivatsake seetõttu streikima hakanud, et huumorit ei taha tulla kusagilt ja puha töötu olnud pikalt...ümberringi ju pidevalt streigitakse ja tuleb massidega kaasa minna ju :P

Eeelmisel lehel on ühe toreda Flora fänni arvamus huumorist, Raul on selle kõrval täiesti eluterve inimene.

818
20.04.10, 23:38

Naljatilk, langesid lasteaialapse tasemele, ise peaksid suur ja tähtis asjapulk juba olema.
Muideks, julgen väita, et ka Sinule on mitteametlikult diagnoos pandud.... Get DOWN, taun:eek: !

CD7
21.04.10, 01:00
Felipe Nunes platsile tagasi! Kaljul pole ju keskvälja ollagi, robotiolemisega Terehhovi taolised vennad võivad kivist vett välja pigistades äärmisel juhul teise liiga taseme välja mängida, aga Nunes viiks Kalju&Teeveri mitmete väravateni.

Nõustun täiega.

Ja mida rohkem te trolle toidate, seda rohkem offtopicut on.

F.U.
21.04.10, 01:48
Enne kui siin sõna võtta võiksite olla ise oma silmaga vaadanud nii Getulio kui Kareli poolt läbiviidud treeninguid, mitte teha järeldusi kodus arvuti taga Eesti kõrgekvaliteedilisele ajakirjandusele tuginedes... Enamus teist pole kindlasti kordagi Hiiul ühtegi trenni näinud ega tea kui palju üks või teine mängija seal pingutab või kaasa teeb. Aga niisama foorumis lahmida on küll hea... eksperdid.

Rein
21.04.10, 08:22
http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=375385

No nii Pets, paar kuud tagasi siristasid siin, et Nunesel mõjuvad põhjused Brsiiliase pikemaks jäämiseks. Tuleb välja, et ajasid jama.

Teine uudis ka veel lisaks.

http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=375384

Mister
21.04.10, 09:24
Väga hea, kõik hakkab välja tulema :) Julged otsused Kunolt.
Samas oleks tahtnud kuulda ka kommentaari Marcelo keissi kohta.

Felipe
21.04.10, 09:34
[URL]http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=375384

Mul on ainult üks sõna selle kõige peale - ÕHTULEHT :D

vpiigo
21.04.10, 09:38
Enne kui siin sõna võtta võiksite olla ise oma silmaga vaadanud nii Getulio kui Kareli poolt läbiviidud treeninguid, mitte teha järeldusi kodus arvuti taga Eesti kõrgekvaliteedilisele ajakirjandusele tuginedes... Enamus teist pole kindlasti kordagi Hiiul ühtegi trenni näinud ega tea kui palju üks või teine mängija seal pingutab või kaasa teeb. Aga niisama foorumis lahmida on küll hea... eksperdid.

Olen käinud vaatamas mõlema treeneri trenne ja Frodo omasid ka eelmistel aastatel. On ikka oluline vahe mida kaks meest teevad-ÜKS(Voolaid) on treeneri ametit pidanud siin ja sealpool piiri ja tal on välja kujunenud kindel plaan kuidas trenne läbi viia. Teine(Aurelio) oli tihti ennem tähtsaid mänge arvuti taga ja uuris populaarsest videokogumist uusi harjutusi et neid siis peale mängu järgmises trennis rakendada. Pean tunnistama, et päris naljakas oli mitmelgi korral jälgida kuidas Getulio ette seletatud harjutusest ei saadud midagi aru ja harjutust tehti nii nagu heaks arvati -kusjuures Herr treener seletas siis veel korra ja kui kutid siis ka aru ei saanud siis lõi käega ja ootas kuni tema arust piisav koormus oli saavutatud , et uue harjutuse juurde minna.

Kaspy
21.04.10, 11:06
Mul on ainult üks sõna selle kõige peale - ÕHTULEHT :D

No vaevalt et Õhtuleht Nunesi ja Kuno enda kommentaare ümber hakkas väänama? Üldse tundub kogu asi väga mäda, üks süüdistab üht- teine teist, vaevalt et sellest sõnasõjast enam palliplatsile midagi positiivset üle kandub, seda eelkõige mängija näol siis.
Nunesit ei tohiks lihtsalt meeskonda tagasi lülitada kasvõi sellepärast et vastasel juhul mees arvabki et ta võib seal teha mis tahab ja tema koht on alati platsil kindel.

-RoMaRiO-
21.04.10, 11:18
See oli ju puhas nali, et Nunesel vigastus Brasiiliast tulemist segas, ka seal olid muud suhtumise probleemid. Samuti oli jamad pidutsemisega ka eelmisel hooajal, kui klubi reeglite kohaselt nädala sees pidutsemine lubatud ei olnud.

Mängumees võib ta olla, aga kui meeskonna sisekliimat oma käitumisega lõhestab, siis teda küll vaja ei ole. Selle hooaja mängutase on kah muidugi alla igasugust arvestust, et eriti puudust nagu ei tunnekski.

-Raul-
21.04.10, 12:13
Mariolt üle pika aja asjalik sisu analüüsiv postitus...!

Aga,

Õhtulehest leidsin järjekordse masu artikli, ju siis neil läheb majanduslikus mõttes nii halvasti , et juba sellist jama kirjutatakse. Ja Õhtulehel pole ka endal mune, aasta tagasi raiusid Järvela ja Vaher, et me rohkem Kaljust ei kirjuta! Ja nüüd siis sellised lood, et keegi rääkis kuskil saunas.

Artikkel ise siin: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=375384

PraS
21.04.10, 13:07

Aga,

Õhtulehest leidsin järjekordse masu artikli, ju siis neil läheb majanduslikus mõttes nii halvasti , et juba sellist jama kirjutatakse. Ja Õhtulehel pole ka endal mune, aasta tagasi raiusid Järvela ja Vaher, et me rohkem Kaljust ei kirjuta! Ja nüüd siis sellised lood, et keegi rääkis kuskil saunas.

Artikkel ise siin: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=375384

Raulikene, sa ju tead väga hästi miks eelmise hooaja teises pooles see jama oli. Kui ikka klubi juht valetab otse näkku ja vassib ning mõtleb,et jalgpalliväljak on klubiruumid siis ei saagi muudmoodi käituda.

Õhtuleht pidas oma sõna ning eelmise hooaja lõpus nad teist ei kirjutanud ning kui uuel hooajal te enam seda möllu korraldada ei saanud siis ka Õhtuleht kirjutas teist.

erxu
21.04.10, 18:02
Mul on ainult üks sõna selle kõige peale - ÕHTULEHT :DOlles natukene Meediat õppinud, siis võin julgelt öelda et Õhtuleht on parim spordist kirjutav ajaleht.

ballack
21.04.10, 18:31
Õhtulehest leidsin järjekordse masu artikli, ju siis neil läheb majanduslikus mõttes nii halvasti , et juba sellist jama kirjutatakse.

Küll kommenteeritakse, et lehes üldse ei kirjutata jalgpallist (ei ole mitte kellegi pihta otseselt suunatud, vaid väited reklaamile üldiselt) ja nüüd näed on lausa liiga palju kirjutatud :D
Keegi kaljukatest vist mainis millalgi, et ka negatiivne reklaam on reklaam ;)

tark mees taskus
21.04.10, 19:06

Aga,

Artikkel ise siin: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=375384Ise ju annate põhjust et sellest kirjutada ja Kuno on andnud ka oma poolse selgituse asjale kas tema jutt on siis jama v mis? Sa Raul meenutad mulle koolipoissi kes on kõik maha viksind ilusti sellega vahele jäänd ja siis imestad miks su hinne on 3-

F.U.
21.04.10, 19:19
Olen käinud vaatamas mõlema treeneri trenne ja Frodo omasid ka eelmistel aastatel. On ikka oluline vahe mida kaks meest teevad-ÜKS(Voolaid) on treeneri ametit pidanud siin ja sealpool piiri ja tal on välja kujunenud kindel plaan kuidas trenne läbi viia. Teine(Aurelio) oli tihti ennem tähtsaid mänge arvuti taga ja uuris populaarsest videokogumist uusi harjutusi et neid siis peale mängu järgmises trennis rakendada. Pean tunnistama, et päris naljakas oli mitmelgi korral jälgida kuidas Getulio ette seletatud harjutusest ei saadud midagi aru ja harjutust tehti nii nagu heaks arvati -kusjuures Herr treener seletas siis veel korra ja kui kutid siis ka aru ei saanud siis lõi käega ja ootas kuni tema arust piisav koormus oli saavutatud , et uue harjutuse juurde minna.
Väga hea! Vastavalt argumenteeritud ja sisukas postitus ka selle peale! Mitte mingi niisama ilkumine....

-RoMaRiO-
21.04.10, 20:35
Kui veel Nunese juurde tagasi pöörduda, siis üpris imelik, et mingeid sanktsioone eelmine hooaeg tema vastu juba ei tehtud, kui ta riietusruumis kõik mängijad perse saatis, (k.a ka autoriteedi). Üpris naljakas, et vend pidas ennast Kalju A&O-ks. Selliste mängijatega Kalju ongi seal, kus ta praegu on.

See oli kah muidugi huvitav, et meeskonnakaaslasele kallale läks :D

Ramm
21.04.10, 21:20
Keegi kaljukatest vist mainis millalgi, et ka negatiivne reklaam on reklaam ;)

Vaadates kodulehte,siis hetkel tundub tunduvalt vähem sponsorite logosi olema kui varasemal ajal.Nüüd selline kisa ja möla ega seegi jäta head muljet.

marcello
21.04.10, 22:24
Kes kalju 2-e kamandab? Seesama kellega Kuno väidetavalt vägikaigast nüüd veab?
Ja Getu "hullas" ühe tütarlapsega staadionil terve eelmise neljapäeva õhtu

Mister
21.04.10, 22:38
Ja Getu "hullas" ühe tütarlapsega staadionil terve eelmise neljapäeva õhtu

Haha :D see oli vist eratrenn ühele naiskonna mängijale.
Duublit juhendab muidu Rafaeli (jah, see Kalju mängija) isa, kelle vist meelitas Eestisse Marcelo. Mingi seos on ;)

Silver
21.04.10, 23:37
Haha :D see oli vist eratrenn ühele naiskonna mängijale.
Duublit juhendab muidu Rafaeli (jah, see Kalju mängija) isa, kelle vist meelitas Eestisse Marcelo. Mingi seos on ;)

Esmamulje pidi hea olema ja trennid huvitavad ning intensiivsed.

F.U.
21.04.10, 23:46
See Serafini tundub üks ülbe **** olevat, käitub koguaeg nagu oleks kõva boss/omanik...

Felipe
21.04.10, 23:57
Olles natukene Meediat õppinud, siis võin julgelt öelda et Õhtuleht on parim spordist kirjutav ajaleht.

Ta võib seda olla ja ongi, aga see teine uudis Kaljust oli puhas sopa viskamine minu arvates. Kollane ajakirjandus oma ehedal kujul.

Ime, et see Felipe intsident juba ammu välja ei ole tulnud, aga kuna see inimene on juba Kaljust lahkunud, kellega intsident olis siis vahet ei ole. Eriti hetkeolukorras, kui lahkujaks võib olla ka tema ise. (Nunest mõtlen)

-Raul-
22.04.10, 00:21
Kõigile teadmiseks, Marcelo ei ole mingi ülbik vaid lihtsalt Uefa litsensiga mängijate agent. Tal puudub igasugune omandisuhe Kaljuga. Neile kes teda ei tunne, võib ta jätta petliku mulje aga temperamendilt ületab ta isegi meid (ikkagi itaalia-brasiilia segu). Sellised inimesed elavad 24h jallgpallis ja oma emotsioone nad nagu tihhaarikud eestlased vaka all ei hoia.

Kalju II treenib Carlos, 52 a suurte kogemustega junioride treener.
Tundub, et poistele tema trennid meeldivad, igatahes pole ma duublis ammu nii palju rahvast näinud...

Gallacher
22.04.10, 00:44
Kui temperamendilt ületab ja trennid meeldivad, siis küll...;)

Taniano
22.04.10, 02:26
See oli kah muidugi huvitav, et meeskonnakaaslasele kallale läks :D

Mis intsitendist jutt?

tark mees taskus
22.04.10, 08:48
Kõigile teadmiseks, Marcelo ei ole mingi ülbik vaid lihtsalt Uefa litsensiga mängijate agent. Tal puudub igasugune omandisuhe Kaljuga. Neile kes teda ei tunne, võib ta jätta petliku mulje aga temperamendilt ületab ta isegi meid (ikkagi itaalia-brasiilia segu). Sellised inimesed elavad 24h jallgpallis ja oma emotsioone nad nagu tihhaarikud eestlased vaka all ei hoia.

Kalju II treenib Carlos, 52 a suurte kogemustega junioride treener.
Tundub, et poistele tema trennid meeldivad, igatahes pole ma duublis ammu nii palju rahvast näinud...

Duublis ka kääris?

Kurb panter
22.04.10, 22:57

Raul, ava silmad, sest Marcelol on mitu nägu. Tal ei ole sõpru siin ja ta on valmis astuda iga inimese pähe et endal oleks hea. Sama jama mida ta ütleb sulle Kunost ta räägib Kunole sinust.

ertz
23.04.10, 00:03
Duublis ka kääris?

Kääri mängis kunagi Kalju duublis jah.

Raivo19
23.04.10, 05:32
Kääri mängis kunagi Kalju duublis jah.Oli jah, väravas veel mängis, ja vahel oli "täis", ja vahel sõitis jalgrattaga...a kus ta nüüd duubeldab? ;)

vpiigo
23.04.10, 12:36
Duublis ka kääris?

Duublis käärib juba mitu aastat.

tiriam
23.04.10, 12:36
Duublis käärib juba mitu aastat.

aegade algusest peale käärib seal juba :D:D

-Raul-
23.04.10, 12:38
Duublis peabki käärima, ega muidu hea vein valmis ei saa...

vpiigo
23.04.10, 19:26
Duublis peabki käärima, ega muidu hea vein valmis ei saa...

Jutuks hea kyll Raul-räägi siis heast veinist-miks ei võeta duublis kedagi yles mängima eriti??? Kui ma ei eksi siis eelmine aasta ei saanud keegi sealt yles mängima kordagi?? Ja kui ma eksin siis vabandan selle ees kes sai selle võimaluse.

-Raul-
23.04.10, 19:49
Kui keegi noortest on piisavalt heas vormis ja teda on vaja eindusmeeskonda siis ka võetakse. Dima on juba pildil ja Greeg teeb pidevalt esindussatsiga trenni. Marek oli eelmine aastal ka esindussatsi kaasatud. Poisid teevad sisuliselt agaralt ja mõtestatult (!) trenni alles esimene kuu. Ja enam ei otsusta klubi juhatuse liikmed, et keda on vaja Meistriliigasse, vaid kamandavad peatreener ja tema abid jne.

tark mees taskus
24.04.10, 17:01
Kui keegi noortest on piisavalt heas vormis ja teda on vaja eindusmeeskonda siis ka võetakse. Dima on juba pildil ja Greeg teeb pidevalt esindussatsiga trenni. Marek oli eelmine aastal ka esindussatsi kaasatud. Poisid teevad sisuliselt agaralt ja mõtestatult (!) trenni alles esimene kuu. Ja enam ei otsusta klubi juhatuse liikmed, et keda on vaja Meistriliigasse, vaid kamandavad peatreener ja tema abid jne.Lõpuks saite ise ka aru et oinad olete (Y) vähemalt niigi palju.See on mõnus et Albani kolli lõi nyyd pikendage lepingut tehke mingi 5+6

PETSINHO
24.04.10, 17:05
Jutuks hea kyll Raul-räägi siis heast veinist-miks ei võeta duublis kedagi yles mängima eriti??? Kui ma ei eksi siis eelmine aasta ei saanud keegi sealt yles mängima kordagi?? Ja kui ma eksin siis vabandan selle ees kes sai selle võimaluse.

Tänases mängus tegid näiteks oma Meistriliiga debüüdi Denis Vnokov ja Greeg Jakobson (mõlemad 91. sünd). Esimene tegi kaasa terve kohtumise keskväljal koos Tanel Võttiga.

emergencyexit
24.04.10, 17:11
see on tõesti üllatav, et Albani ära lõi. Igatahes 5-0 võit on päris OK Lootuse vastu. Ainult, et Kallaste teine kollane -> punane oli liiast.

Triklosan
24.04.10, 17:13
Tänases mängus tegid näiteks oma Meistriliiga debüüdi Denis Vnokov ja Greeg Jakobson (mõlemad 91. sünd). Esimene tegi kaasa terve kohtumise keskväljal koos Tanel Võttiga.

Uskumatu, kuidas näiteks Jakobson ML mänguaega teenib..arusaamatu.

Silver
24.04.10, 17:20
Uskumatu, kuidas näiteks Jakobson ML mänguaega teenib..arusaamatu.

Mis Jakobsonil viga?

Sen
24.04.10, 17:27
Mis Jakobsonil viga?

jakobsonid on head kui neid palju

Mister
24.04.10, 18:36
Voolaiu käe all on mängima hakatud :) Väga meeldiv.
Hea meel on Giovani üle keda on ikka liialt materdatud, aga nüüd on iga mänguga järjest paremaks läinud (keegi mängu näinund inimene võiks kommenteerida tema mängu). Meeldiv on ka see, et mänguaega antakse noortele duublikuttidele. Nagu näha, saame ilma Felipe ja Ochoata ka väga hästi hakkama, äkki õpivad sellest midagi.
Aga keegi kes nägi mängu võiks jah rääkida veitsa mängust ning kas te kohtlajärvekad filmisite ka muidu?

Piksenool
24.04.10, 18:50
Voolaiu käe all on mängima hakatud :) Väga meeldiv

Selle mängu oleksite te ka Getulioga võitnud. Niiet mul on hea meel, et saite see kuu esimese ja ainsa võidu Meistriliiga ja karikasarja peale kokku. Võtate ikka oma ära :) Tublid! Järgmises voorus võidate jälle Lootust ja saategi Tammekal eest ära natukeseks. Voolaid teeb imesid hooajaeelse medalipretendendiga.

PANTER ELAB EDASI!
Go Kalju, Go!
Piksenool

Darren
24.04.10, 19:36
Suva see skoor ja mängupilt. Kõige tähtsam küsimus on, et kas torsod ikka võeti paljaks?

-RoMaRiO-
24.04.10, 20:22
Kas Kõrtsmik ja ka Kõlu vast ei viitsinud kirjandile minna? Muidu tubli tulemus, Kenilt muidugi aint paras lollus.

ReneK
24.04.10, 22:48
Lootus - Kalju pildis: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1358

tark mees taskus
25.04.10, 10:59
Hea meel on Giovani üle keda on ikka liialt materdatud, aga nüüd on iga mänguga järjest paremaks läinud (keegi mängu näinund inimene võiks kommenteerida tema mängu). Meeldiv on ka see, et mänguaega antakse noortele duublikuttidele. Nagu näha, saame ilma Felipe ja Ochoata ka väga hästi hakkama, äkki õpivad sellest midagi.
Aga keegi kes nägi mängu võiks jah rääkida veitsa mängust ning kas te kohtlajärvekad filmisite ka muidu?Jaaa tõsti on lausa lust näha sellist tulemust :D Voolaiu käe alt tulnud tulemus ju ikkagi ja see on ka väga hea et Felipeta hakkama saadi :D sellisele pundile peaks duubel ka 3 lööma sul on ikka peaga natuke korrast ära

Kaspy
25.04.10, 11:09
Hea meel on Giovani üle keda on ikka liialt materdatud, aga nüüd on iga mänguga järjest pa

Aga keegi kes nägi mängu võiks jah rääkida veitsa mängust ning kas te kohtlajärvekad filmisite ka muidu?

Misasja sa jahud kui sa ise mängugi pole näinud? Äkki idavirulased tabasid 13 korda posti ja 7 korda põiklatti ja polnud lihtsalt õnne seekord?

F.U.
26.04.10, 07:43
Kuidas kõik peksa said (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=387) ja kuidas purunes Lootus. (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=386)

Taniano
29.04.10, 22:56
nunes hakkab koju minema? Facebookis teavitas et: lähme koju ...

Felipe
30.04.10, 02:14
Lisaks sellele halvale uudisele siis veel ka teinegi - Nõmme turg põles just maha, enam ei saagi enne mängu värskeid tooteid näksida...

meesmuiste
30.04.10, 02:45
Felipe, Kehra kaotas :) ja finaalis ojn kes? :)

a tglt, kuidagi vaikseks tuntukse see asi teil jäänud... kus on aktiivsed ja loomingulised fännid, kes veel paar aastat tagasi tegid näiteks sellise asja? Kas tõesti üles poodud? (ülekantud tähenduses muidugi)

http://www.youtube.com/v/_pSuCeTSCqc

tark mees taskus
30.04.10, 08:41
Felipe, Kehra kaotas :) ja finaalis ojn kes? :)

a tglt, kuidagi vaikseks tuntukse see asi teil jäänud... kus on aktiivsed ja loomingulised fännid, kes veel paar aastat tagasi tegid näiteks sellise asja? Kas tõesti üles poodud? (ülekantud tähenduses muidugi)

http://www.youtube.com/v/_pSuCeTSCqcPaar aastat tagasi oli MEESKOND keda toetada.Nüüd on seal lihtsalt mingi punt kellest pooled on sisse toodud rämps, yks veerand eesti jotad kellele meeldib palli mängida ja teine veerand mängumehed

Piksenool
30.04.10, 19:56
http://img88.imageshack.us/img88/7924/nmme.jpg
Tere sõbrad!

Pole nädalakase teie alamfoorumisse postitatanud ja vaatasin, et koht täiesti välja surnud. Isegi Lasnamäe Ajaxi alamfoorumis oli arutelu rohkem.
Kas asi võiski olla selles, et tundsite nagu koerad mingit õudsat õnnetust ette ja eelistasite vaikida. Ja täna öösel see pauk juhtus. Ma liitun siiralt teie leinaga, sest tegu oli ühega Nõmme sümboleist. Aga teine sümbol Nõmme Kalju arvatavalt suudab jalkafännide leina natuke leevendada ja Lootuse vastu Pidu tn. staadionil võidu võtta. Siis oleks taaskord väike pidu ka teie linnaosas. Nõmmele on see aasta 2010 alanud küll väga halvasti. Kõigepealt selline hädine Kalju, nüüd turg. Midaveel? Nüüd läheb ainult ülesmäge. Homsele mängule võiksite ülesse panna korjanduskastid turu toetuseks. Saaksite turule raha ja klubile meediakajastust.
Aga ma palun, ärge hakake ise maffiaga asju ajama.

Leinas teiega,
Piksenool

-RoMaRiO-
30.04.10, 21:05
Elagu diktatuur, elagu Nõmme Kalju, kellele jääb sektorisse varsti 10 fänni!

Nüüd otsustas meie armastatud klubi juhtkond oma arvamust avaldanud fännide liikmekaardid peatada, mis tähendab, et teatud inimesi ei näe enam KUNAGI Hiiu staadioni fännisektoris!

Uskumatu, kuidas armastus klubi vastu võib ühe hetkega muutuda täielikuks trotsiks ja ebasümpaatiaks. Kuna viimasel ajal on tekkinud väga palju jalgpallihuvilisi, kes ei toeta ühtegi klubi, aga kellele ei meeldi just Kalju, siis ei imesta kui varsti on mängudel Anti-Kalju rühmitus suurem kui fännklubi.

Even
30.04.10, 21:10
Nüüd otsustas meie armastatud klubi juhtkond oma arvamust avaldanud fännide liikmekaardid peatada, mis tähendab, et teatud inimesi ei näe enam KUNAGI Hiiu staadioni fännisektoris!

hahahaah, räägi veeeeel. see tundub päris hea ja huvitav :D:D

Raivo19
30.04.10, 21:31
http://img88.imageshack.us/img88/7924/nmme.jpg
Tere sõbrad!

Pole nädalakase teie alamfoorumisse postitatanud ja vaatasin, et koht täiesti välja surnud. Isegi Lasnamäe Ajaxi alamfoorumis oli arutelu rohkem.
Kas asi võiski olla selles, et tundsite nagu koerad mingit õudsat õnnetust ette ja eelistasite vaikida. Ja täna öösel see pauk juhtus. Ma liitun siiralt teie leinaga, sest tegu oli ühega Nõmme sümboleist. Aga teine sümbol Nõmme Kalju arvatavalt suudab jalkafännide leina natuke leevendada ja Lootuse vastu Pidu tn. staadionil võidu võtta. Siis oleks taaskord väike pidu ka teie linnaosas. Nõmmele on see aasta 2010 alanud küll väga halvasti. Kõigepealt selline hädine Kalju, nüüd turg. Midaveel? Nüüd läheb ainult ülesmäge. Homsele mängule võiksite ülesse panna korjanduskastid turu toetuseks. Saaksite turule raha ja klubile meediakajastust.
Aga ma palun, ärge hakake ise maffiaga asju ajama.

Leinas teiega,
PiksenoolKui su lein on siiras, on tore, vastasel juhul tõmbad tule enda peale. Turg oli kindlustatud, pole vaja korjanduskasti juttu ega musta huumorit. Kurb on, kui ajaloo muinsuskaitse objekt kaob. Vanemad Nõmme inimesed poetavad praegu pisara, seega kui lahmid niisama tühja Kaljut ja turgu ühte patta pannes, siis mängid inetult tulega ja häbi sul olgu.

Edu, põline nõmmekas

taku*
30.04.10, 21:57
a ma ei toeta ühtegi eesti klubi aga mulle meeldivad kalju ja levadia

kuhu ma kuulun?
kes ma olen?

nurmalna
30.04.10, 22:00
Elagu diktatuur, elagu Nõmme Kalju, kellele jääb sektorisse varsti 10 fänni!

Uskumatu, kuidas armastus klubi vastu võib ühe hetkega muutuda täielikuks trotsiks ja ebasümpaatiaks. Kuna viimasel ajal on tekkinud väga palju jalgpallihuvilisi, kes ei toeta ühtegi klubi, aga kellele ei meeldi just Kalju, siis ei imesta kui varsti on mängudel Anti-Kalju rühmitus suurem kui fännklubi.

Uskumatu lugu tõesti. Tehti seda tõenäoliselt sellepärast, et kritiseerivad fännid tekitavad nö domino-efekti, üldine pessimism Kalju suhtes aina kasvab ning kandub üle ka piletitulusse, kuigi tegelikult on sinu puhul tegemist enamasti konstruktiivse kriitikaga, kuid mitte alati.

Igaljuhul täiesti arusaamatu samm, mida sellega siis saavutada püüti? Ei tundu üldse loogiline. Huvitab klubi see Kalju, midagi ei ole öelda. :D

-RoMaRiO-
30.04.10, 22:23
Mul pigem selline küsimus, miks peaks keegi jalgpallihuviline, kes ei toeta aktiivselt ühtegi klubi, hakkama häälekalt toetama Nõmme Kaljut? Kas seetõttu, et fännidel puudub igasugune õigus oma arvamusele. Praegu jäävadki need, kellel on juba tekkinud hingeline seos selle tiimiga, uusi liikmeid on aga ääretult keeruline tuua ning klubi suhtumise kui ka klubi olematute tulemuste tõttu.

Parimat fänlust suure tõenäosusega tehakse homme säästusektoris!

Ray
30.04.10, 22:25
Kui isik rikub mitut punkti, mille alusel ta sai fännikaardi ning kinnitas reeglite jälgimist ka oma allkirjaga - sis on see ka ainuõige, et kaardid peatatakse. Kui sa laulad soojendusel olevatele mängijatele paari meetri kauguselt, kuidas sa nende peale kused, siis millist käitumist sa klubi poolt veel ootad...?!

-RoMaRiO-
30.04.10, 22:32
Kui isik rikub mitut punkti, mille alusel ta sai fännikaardi ning kinnitas reeglite jälgimist ka oma allkirjaga - sis on see ka ainuõige, et kaardid peatatakse. Kui sa laulad soojendusel olevatele mängijatele paari meetri kauguselt, kuidas sa nende peale kused, siis millist käitumist sa klubi poolt veel ootad...?!

Kui Tallinna Häbi võrdub Nõmme Kalju mängijatega, siis tõepoolest urineerisin ma kõikide mängijate peale!

tiriam
30.04.10, 22:39
Kui Tallinna Häbi võrdub Nõmme Kalju mängijatega, siis tõepoolest urineerisin ma kõikide mängijate peale!

kuule tõesti, kasva suureks ükskord!

IndrekL
30.04.10, 22:40
Pigem tuleb see lapsik käitumine Kaljult endalt. Loll näide, aga kas rohekollaste sallidega Unitedi fännid on ka kuidagi klubi poolt "karistatud" saanud? Vaevalt.

vincent
30.04.10, 23:14
Pigem tuleb see lapsik käitumine Kaljult endalt. Loll näide, aga kas rohekollaste sallidega Unitedi fännid on ka kuidagi klubi poolt "karistatud" saanud? Vaevalt.
Salli kandmise eest muidugi mitte, aga samas igasugused bännerid võetakse küll aktiivselt maha ja nende ülesriputajaid on staadionilt välja tõstetud samuti. AFAIK on ka hooajapileteid tühistatud. Mitte et ma sellist tegevust isiklikult heaks kiidaks, kuni kirjas väljendatu pole otsene solvang, aga samas klubil see õigus on loomulikult olemas. Seda ennetades ka niisugune sallide-kampaania, mis esiteks levib ülikiiresti (massidele on ju alati raskem, kui mitte võimatu kraesse hakata, võrreldes üksikisikuga) ning teiseks kust sa otseselt kinni hakkad. Perfektne kava ses mõttes, aga see selleks.

Antud Kalju olukorras ma ei tea, mis kõik täpselt tegelikult on toimunud, ja seetõttu kedagi kellekski tembeldama ei soovi hakata, aga Ray poolt viidatud asjaolu on tõtt-öelda päris pädev. Ja kui see, noh, kujundlik osa ka tõele vastab, siis ei maksa tõesti väga imestada. Hea on nimetada Kalju juhtkonda kriitikatalumatuks ja praegust tegu arvamusvabaduse piiramiseks, aga kui see kriitika või arvamus tuleb solvavas vormis, siis ei näe samas ka põhjust, miks nendegi närv peaks lõpmatuseni püsima. Kui nüüd muidugi ainult see viimase mängu loosung oli põhjuseks, siis see oleks ülereageering tõesti, aga natuke kahtlane, et see üks ja ainus sündmus lõpptulemuseni viis. Tahaks uskuda, et emotsioone kõrvale jättes suudavad ka pähe saanud fännid seda tegelikult tunnistada.

ehk et kokkuvõtlikult - õiget asja ajades tasub ka vormile tähelepanu pöörata, muidu võib point teiste jaoks jõle kiirelt kaduma minna. Ja kriitiline arvamus on selles osas veel eriti tundlik.

-RoMaRiO-
01.05.10, 00:10
See ManU Glazerite vastased sallid ehk tõesti veits üle paisutatud teema, aga ehk oleks parem näide selle video 1.25

http://www.youtube.com/watch?v=D35DjtOfY7E

kus klubi presidendile või peatreenerile on rist peale tõmmatud ja karjutakse "idiotas". mis te arvate, kas terve sektor sai staadionikeelu?

Eks Kalju fännid jagunevadki kolme gruppi, ühed kes kehvade tulemuste puhul ei käi, teised kes soovivad oma arvamust avaldada ja kolmandad on need vähesed, kellel puudub oma arvamus.

meesmuiste
01.05.10, 00:59
Eks Kalju fännid jagunevadki kolme gruppi, ühed kes kehvade tulemuste puhul ei käi, teised kes soovivad oma arvamust avaldada ja kolmandad on need vähesed, kellel puudub oma arvamus.

Oi see viimane väide on küll julgelt öeldud. Kust sul selline info, et neil arvamus puudub? Sinu tasemele Kalju fännamises vist tõesti keegi teine ei küündi.

-RoMaRiO-
01.05.10, 01:08
Oi see viimane väide on küll julgelt öeldud. Kust sul selline info, et neil arvamus puudub? Sinu tasemele Kalju fännamises vist tõesti keegi teine ei küündi.

Et Kalju juhtiva personaliga hästi läbi saada, ei ole lihtsalt muud võimalust, kui olla kõigega nõus, mis nemad teevad, ütlevad või arvavad. Ja kui natukene teistmoodi mõelda, nagu mina, siis lähevad juhtivad tegelased isegi siin foorumis üpris isiklikuks, nagu elu on näidanud.

meesmuiste
01.05.10, 01:25
Mario, vaata minu point oli see, et teinekord võiks tiba mõelda, mida öelda ja kuidas öelda. Ei ole vaja ainult lahmida.

Hetkel andsid sa sisuliselt mõista, et need, kes tulevad kord kahe nädala jooksul (ehk kodumängule) tribkale mängu vaatama ja päeva nautima, on sisuliselt mõtlemisvõimetud tainapead v.a. juhul kui nad valjuhäälselt ei hakka juhtkonnale vastu või ei ole gloryhunterid. Kui mina sinna kolmandasse gruppi kuuluksin (ja ilmselt mõnel korral aasta jooksul kuulungi) tunneksin ma end solvatuna ja paluksin juhtkonda, et kas nad saaks midagi ette võtta.

Lihtsalt ääremärkusena - mullegi mõned nende teod ei ole alati meeltmööda (näiteks suur flop möödunud aastal fotode teemal jms.), ent näiteks klubikaardi asja rääkis vincent ilusti lahti (kui on võimalik personaalselt klubi vastu võitlev isik kindlaks teha, siis ei ole ta ka oodatud külaline - Eestis on see kindlakstegemine väga lihtne). Lõppeks on mul tunne, et sinus on mingi isiklik pettumine ning nüüd püüad kuidagi nendega tasa saada. Mul endal oleks siiani üks asi neile ette heita, aga kõike annab ka omavahel ajada ja nii üldjuhul tehaksegi (kuni hetkeni, mil see muutub võimatuks - siis kaasatakse avalikkus).

-RoMaRiO-
01.05.10, 01:42
Steiv, ma usun, et ma tunnen Kalju sektoris olevaid inimesi paremini kui sina, seega mu juttu lahmimiseks nimetada, on ehk liig. Kui näiteks Flora mängijad on fännidele öelnud, et kehva mängu puhul, olge head ning vilistage meid välja, siis Kalju puhul on olukord selline, et hea kui vastu vahtimist ei saa.

Sinna nö III gruppi kuuluvad inimesed, kes ei mõista jalgpalli nii mänguliselt kui ka ei taba fännikultuuri, kus kõik ei ole alati tore ja hea. Kui inimesed ei suuda isegi mõista, mida tähendab praeguses majanduslikus olukorras Euroopa toetusest ilma jäämine, mis moodustab umbes 20% Kalju eelarvest, siis nende inimestega ei saagi vaated sarnaneda. Kui nii öelda, siis praeguseks on mul tõesti tekkinud trots klubi poliitika vastu, sest minu jaoks tundub see väär ja kui jalgpallimaailmas tundub miski väär, siis seda avaldatakse ka suurejooneliselt. Minu probleem on paraku aga see, et siin puudub meil jalgpallikultuur ning valitseb täielik kultuuritus, mistõttu on väga paljudel inimestel, kes aktuaalselt seda teemat ei valda, raske minu seisukohti mõista.

Kalju fännisektorist on lahkunud väga palju inimesi just seetõttu, et inimestel ei olnud eelmise hooaja lõppedes ega ka selle alguses fun, sest ei tohtinud avaldada valjuhäälselt oma arvamust (ei vilistades ega muudmoodi). Aga mis seal ikka, joome rahulikult õlut edasi ning toredat Meistriliiga X vooru!

meesmuiste
01.05.10, 02:06
Mulle vist üldse tundub selline gruppidesse lahterdamine natukene liiast, aga see võib minu probleem olla. Samas nüüd seletasid mingil määral lahti ja võiks viidata, et on mingi grupp inimesi, mitte et meil on sellised ja sellised jne. Piirid on üldjuhul üpris hägused, kui ei ole tegu matemaatika ja füüsikaga. Aga see selleks.

Mario, aga mida teha et olukord (loe: haridus) paraneks? See võtab aega aastaid ja aastaid. Kas karjumine aitab? Tänapäevane kasvatusteadus ütleb üldjuhul "ei". Mis toimib? Eeskuju ja kiitmine. Kasvõi näitena, et väga hea et tulite ja kaasa elate, AGA vaadake meeskond ei mänginud täna kõige paremini ja võib ka vilistada. Teisisõnu, sa ei saa loota, et haritus, ja seeläbi ka kultuur kasvaks, kui arvad, et tead kuidas peaks olema, aga sind pole kohal seletamas ja ette näitamas. Mõtle, kui kaua väikse lapse kasvatamine aega võtab.

Ma usun, et lahkumine fännisektorist mõjub asjasse mittepühendatule (ehk avalikkusele) pigem klubi hülgamisena ja põgenemisena. Kas see on see eeskuju, mida soovid saavutada? Väljast on alati asju keerulisem muuta, kui seestpoolt.

vincent
01.05.10, 02:25
Khm, Mario, põhimõtteliselt sa just ütlesid kaks korda järjest, et kui ma persekeeratud eurokoha (mis seejuures esiteks on ju suuresti eelmise hooaja tulemus, st tänaseks päevaks juba vana lugu, ja teiseks seekordset suhtkoht dramaatilist karikakaotust Florale ei saa just päris üle jala lastud mänguks ka lugeda või mis) ning suures jaos värske ja kokkumängimata koosseisuga nigelalt alustatud hooaja üle igal võimalikul juhul valjuhäälselt tribüünil arvamust ei avalda, siis ma järelikult ei mõista jalgpalli mänguliselt, ei taba fännikultuuri ega valda teemat aktuaalselt? Jõuame vist jälle selle "tõelise jalgpallikultuuri" ja "tõelise fänni" igipõlise temaatika juurde. Et kes ennast suurejooneliselt välja ei ela, istugu parem kodus, sest tegu on mõtlemisvõimetu lolliga, kellele ei lähegi tegelikult Kalju käekäik korda. On ikka päriselt ka nii või? :rolleyes:

Usu, mulle ka ei meeldi see olukord, kuhu on jõutud, ja mis puutub konkreetselt sinu varasematesse seisukohtadesse, siis tugeval enamusel juhtudest olen avaldatud mõtte endaga igati nõus olnud. Küll aga hoopis harvemini selle avaldamise viisi või sagedusega. Või et vahel võinuks mõne asja ka lihtsalt üldse ütlemata jätta. Miskipärast ma kahtlen, et päris ainus selline olen. Selle püsiva torkimisega on ju tegelikult nii, et kui kellegi varvastel järjepidevalt tallud, siis seda võib muidugi teha, aga kas seejuures on põhjust väga üllatuda, kui see tallutav sind ühel hetkel eemale tõukab? Paned teravat, siis ole ka tagajärgedeks valmis.

Ja ausalt, ma pole Hiiul ega mujal küll mitte kordagi kuulnud-näinud, et kellelgi oleks oma meeskonna väljavilistamist keelatud. Veel vähem seda ise kogenud. Aga noh, ju siis on vedanud lihtsalt. Ning lõpetuseks peab ütlema, et teatud paranemise märke on Kalju mängus viimastes kohtumistes ju tegelikult juba ka ilmnenud. Et ega see pidev meeskonna uhmerdamine tegelikult väga ei toida ka. Teatud asjad võtavad aega lihtsalt. Pealegi viimase aja sammud nii personali kui mängijate osas mu meelest küll näitavad, et muudatuste vajalikkusest on üsna selgesti ka klubi sees aru saadud. Ei maksa unustada, et Kalju on veel väga noor ja õppiv klubi, vastavalt tuleks sellesse ka suhtuda. Last kasvatad ka kannatlikult ju, mitte ei nõua kõike ja korraga ja et olgu kohe õigesti. Ja et kui ei ole, siis sõimad näo täis.

[muig - kirjutasin selle viimase lõigu kusjuures enne, kui meesmuiste täpselt sama lastekasvatamise võrdlusega tuli. aga äkki siis mingi iva ikka on?]

ja disclaimer: esimesest lõigust ei maksa mingil juhul välja lugeda, nagu oleksin isiklikult solvunud. jumala eest ei, arvamuste paljusus on lõppkokkuvõttes alati positiivne. ja vabandust, et kiskus viimastes postides kohati natuke personaalküsimuseks ära.

meesmuiste
01.05.10, 02:55
ja disclaimer: esimesest lõigust ei maksa mingil juhul välja lugeda, nagu oleksin isiklikult solvunud. jumala eest ei, arvamuste paljusus on lõppkokkuvõttes alati positiivne. ja vabandust, et kiskus viimastes postides kohati natuke personaalküsimuseks ära.

See puutub küll vaid osaliselt Mariosse, enam ehk florakatesse (nendesse mõnedesse parematesse) ja veel mõnedesse kaljukatesse, aga miskipärast kiputakse väga kergelt solvuma ja asja isiklikult võtma. Ristiisast tuleb meelde, et ei ole mingit isiklikku solvumist, see on äri. Tuleb vahet teha. Ja meie äri siin on ikkagi see, et parandada ja kaasa aidata Eesti jalgpallile (jätame mõned üksikud hälbed välja, kes pigem kinnitavad reeglit). Lõppeks vaidleme ikkagi mingite üldisemate arusaamade ja põhimõtete üle, et seeläbi kuidagi edasi minna. Mina ei ole kedagi tahtlikult solvanud, kui siis ainult paaril korral läbi huumori. näiteks PraSi :D

teisisõnu, duubeldan :)

almar
01.05.10, 03:45
krt küll, mõtlesin et ei postita Kaljusse ühtegi postitust enam peale sealt ära minekut, aga näe, arvamusi on mitmesuguseid, igalühel oma vaatenurk. Tulihingeline fänn julgeb sõna võtta, mis sitt ja mis hea ja hilisemad fännid on endale lasknud pähe istuda. palju neid sinna sektorisse jäänud on? olid ajad kus said tõesti HIIU ARENALE jalgpalli nautima minna, kuid mis nyyd? keelud siin ja seal, ei imesta kui varsti antakse juhtkonna poolt paberid kätte ja teatud minutitel võid kaasa elada just nende kaasaelamis loosungite ja lauludega.
loomulikult tuleb kritiseerida meeskonda ja välja vilistada kui nad ei mängi nagu vaja ja juhtkond annab selle peale staadioni keelu? sain õieti aru Mario? teeks meeskond peale mängu fännidestki välja oleks vb asi parem. tuuakse sisse ka mingisuguseid hääldamatu nimega mängijaid, kuigi võiks MINU arvates võtta siiski Kalju noortest kedagi sisse. mida on andnud võõrlegionärid? sama koht mis mullu ja esimene aasta.
äkki on variant selline, et reklaamile ei pane nii palju raha ja toote mõne suurklubi mängija euroopast muidugi) kuuks korra testimisele? rahvas ju tahab näha kuulsusi mitte lihtsalt jalgpalli.
traditsioon on ju kadunud. 90ndate algusest alates on rahvast raske uuesti jalgpalliga siduda. need väiksed suitsu tegemised, õllerüüpamis sektorid on raske teha ja mängime ikkagi lumevallide vahel, aga äkki siis ei pea toitlustamise ja muude asjade peale pead vaevama? rahvas tuleb ehk ise termosega kohale. sitta kh ei viitsi enam kirjutada, mõte kadunud

-RoMaRiO-
01.05.10, 10:42
Ma usun, et lahkumine fännisektorist mõjub asjasse mittepühendatule (ehk avalikkusele) pigem klubi hülgamisena ja põgenemisena. Kas see on see eeskuju, mida soovid saavutada? Väljast on alati asju keerulisem muuta, kui seestpoolt.

Minu lahkumine fännisektorist ei ole kuidagi seotud minu soovide ja huvidega tiim hüljata, vaid see on klubi soov, et ma ei ole sinna teretulnud. Kahjuks või õnneks on see võistkond mulle siiski nii südamelähedane, et oma mängud saan õnneks ka säästusektorist ära vaadata.

Kalju juhtivad tegelased võiksid loota, et mul "katus täitsa ära ei sõida", sest mul oleks meediale ikka päris palju huvitavat sellest võistkonnast rääkida, mille järel on omaette küsimus, mis sellest võistkonnast huviliste ja meedia jaoks järgi jääb. Aga praegusel juhul ma seda tõesti teha ei kavatse, aga eks näeb, kui varsti on mul keelatud ka säästutribüünilt arvamuse avaldamine, võib kõike juhtuda.

Jasper
01.05.10, 11:21
... mul oleks meediale ikka päris palju huvitavat sellest võistkonnast rääkida, mille järel on omaette küsimus, mis sellest võistkonnast huviliste ja meedia jaoks järgi jääb.

Do it! DO IT! DOOOOOOO IIIIIIIIIITTTTTTTTTT!!!!!!!11111111111!!!!!!!!!one !!!!!!!!!!!eleven!!!!!!!!!1111111

caps lock

urmar
01.05.10, 16:02
Jaa, tundub, et mario põleb ka tähehaigust. :)

Eile oli Päevalehes kirjas, et 15. mai mängus Sillamäega on piletihind 100 krooni ja kogu tulu läheb Nõmme turuhoone hüvanguks. Hetkel on päevaleht kahjuks maas, ei saa linki panna. Kuid ka Kalju kodukal on see info olemas.

Pöördume ikka Kalju teemasse tagasi. Mario võiks oma teema teha, kus isiklike probleeme lahata.

Piksenool
01.05.10, 19:54
Tuli ära Kalju, tuli ära! Palju õnne!

Kohe näha, et Voolaiu käe all on meeskond paremini mängima hakanud ja on võetud juba kaks järjestikust võitu väravate vahega 6-0. Jevdokimov skoorib. Ja kuna Tammeka kaotas täna, saite neil eest ära ja lähenesite Sillamäele ja Transile. Medaliunistus pole surnud. Viimaste mängude põhjal võib öelda, et reaalne on Levadia ja Flora ka "kotti" panna ja meistritiitel tuleb. Kalju, jee

Piksenool

Nüüd siis Neemeloga ühel pulgal. Hea! :)
E: A Neemelo tänases vooru enne Jevdokimovi löödud värav ei loe või?

Mister
01.05.10, 20:04
Võit on võit ja vajalikud 3 punkti tulid ära.
Võibolla täna jäi loovusest puudu ja taga oli olukord natuke ebakindel (Lootus sai päris mitu korda löögile), aga midagi eriti ohtlikku ei tekkinud.
Kaukvere kõmmutas korra latti ja oli ka teistel veel võimalusi, aga õnneks lõi Jevdokimov lõpuks ära. Nüüd siis Neemeloga ühel pulgal. Hea! :)

HABE
01.05.10, 20:51
3 punkti kirjas:P Väga hea. Närve sööv mäng oli aga lõpp hea kõik hea.
Kui koosseis ette võtta siis:
1. Välismängijate arv on kõvasti vähenenud.
2. Mängivad Eesti noored kutid, meeskonna keskmine vanus on ikka väga noor viimastes mängudes olnud.
3. Mängupilt on paranenud väga kõvasti võrreldes hooaja algusega.

Väga hea töö.

ROOTSI KUNN
01.05.10, 21:17
3 punkti kirjas:P Väga hea. Närve sööv mäng oli aga lõpp hea kõik hea.
Kui koosseis ette võtta siis:
1. Välismängijate arv on kõvasti vähenenud.
2. Mängivad Eesti noored kutid, meeskonna keskmine vanus on ikka väga noor viimastes mängudes olnud.
3. Mängupilt on paranenud väga kõvasti võrreldes hooaja algusega.

Väga hea töö.
Ei tea ,mille poolest see mängupilt teil kõvasti paranenud on ? Ma küll tänase nähtuga suurt aru ei saanud.Sama mannetu nagu viimati Paide vastu . Ja esimesel poolajal ees mänginud Kõlu oli päntajalgse neegriga samal tasemel.
Vedas teil ,et Lootus oma võimalusi ära ei löönud , mida oli kordi rohkem ,kui teil.

Mister
01.05.10, 21:28
Ja esimesel poolajal ees mänginud Kõlu oli päntajalgse neegriga samal tasemel.

See neeger andis täna väga häid palle peaga. Kahju, et ühtegi ära ei suudetud realiseerida.

emergencyexit
01.05.10, 21:35
.....Vedas teil ,et Lootus oma võimalusi ära ei löönud , mida oli kordi rohkem ,kui teil.

No mis võimalused need ka olid, kui enamus olid kauglöögid, kuskilt utoopiliselt positsioonilt, et "äkki nüüd veab ja löön ära". Kuigi oleks võinud ka temad ära lüüa, olgem ausad.

Mäng ise oli suhteliselt hambutu, kuid võimalusi Kaljul siiski oli ( oleks pidanud rohkem olema amatöör satsi vastu )

HABE
01.05.10, 21:38
Ei tea ,mille poolest see mängupilt teil kõvasti paranenud on ? Ma küll tänase nähtuga suurt aru ei saanud.Sama mannetu nagu viimati Paide vastu . Ja esimesel poolajal ees mänginud Kõlu oli päntajalgse neegriga samal tasemel.
Vedas teil ,et Lootus oma võimalusi ära ei löönud , mida oli kordi rohkem ,kui teil.

Palli suudetakse hoida esiteks, ka flora vastu juba. Hooaja alguses joosti peamiselt ise palli järgi. Võimalusi oli skoori teha aga realiseerimist tuleb tõesti kõvasti parandada. Latid, postid ja napid mööda löögid punkte ei anna, ainult väravad. Väravate löömiseks aga on vaja kõigepealt värava võimalus tekitada ehk palli hoida enda valduses.

ROOTSI KUNN
01.05.10, 21:41
See neeger andis täna väga häid palle peaga. Kahju, et ühtegi ära ei suudetud realiseerida.
No mitte ei näinud aga eks igal ühel oma arvamus mängust :)

maamesilane
01.05.10, 22:43
kaljul on oma neeger,täitsa lõpp! äkki oli tahmase näoga rainer vakra!

-RoMaRiO-
01.05.10, 23:37
Haha, see kaitsetöö on ju lausa kohutav, täna ikka mõnuga vedas, et Kohtla-Järve ei suutnud otsustavatel hetkedel raami lüüa ning Kütt hoidis mõne ilusa tõrjega Kaljut mängus.

Aitäh Jürile, Võttile ja Terehhovile, et ka meid meeles pidasite, jääb kindlasti pikaks ajaks meelde!

Juhtkonnale, kes foorumis ringi liigub, oleks aga küsimus, et kas õigem ei oleks olnud määrata tervele fännklubile (v.a mõne erandiga) liikmekaardi peatamine, kui selles aktsioonis lõid kaasa umbes 90% fännidest, kes olid Floraga mängul? Miks iga protesti käigus saan mina alati pähe? Kui vs Flora ei olnud ma isegi juhtiv tegelane.

Te nussite ikka mõnuga endale näkku, sest täna oli minuga ka inimesi, kes võiksid olla tribüünil, aga ka neil viskab see klubi omavalitsemine ära ja varsti tuleb neid inimesi veelgi! Ja säästusektoril (vähemalt I p.a) tehti kõvemat fänlust kui tribüünil. Ehk on mõtlemisainet!

Aitäh Kõrtsile ja Jevdole, et 3p tõite!

dareth
02.05.10, 00:10
Kuule, -RoMaRiO-!

Kui sina ja Kalju oleksite abielus, oleksid sina see lõpmatuseni näägutav naine, kellele pea kunagi midagi ei sobi. Negatiivsus väsitab, olen seda ise kogenud küll ja veel :). Sul võivad küll olla üllad eesmärgid, kuid eesmärgi poole püüdlemisel peaksid natukene ka vahendeid valima. Toeta oma abikaasat heas ja halvas, püüa hoida negatiivne ja positiivne tasakaalus. Muidu leiadki end olukorrast, kus teine pool tahab "üllatuslikult" lahutust.

meesmuiste
02.05.10, 00:15
dartehi posti lugedes tuli meelde see tõde - kui nutad, nutad üksinda, kui naerad, naeravad teised koos sinuga.

-RoMaRiO-
02.05.10, 00:23
Olgu see teie arvamus, kallid sõbrad, kes te ei ole otseselt kokku puutunud ühegi klubi aktiivse toetamisega.

Ma olen selle kohapealt kõik välja öelnud, mis mul öelda oli, igaühele jääb oma arvamus, tavalised jalgpallihuvilised mõistavad mu hukka, teiste klubide toetajad üldjuhul toetavad mind ja nii see ka jääma peab.

Üks on aga selge, sellest kaotab vaid klubi, sest minul oli täna väga mõnus olla, saab rahulikult õlut juua, ning ei ole mitte ühtegi tegurit, mis kutsuks tribüünile. Klubi on selle fännklubi juba formaalselt suretanud, nüüd veel hingab teine mõne aja ning siis lõpetab loomulikus surmas. Ma loodan, et see nii muidugi ei lähe ning fännklubi saab taas Eesti suurimaks, selleks peab aga klubi looma fännidele mingid tingimused!

kaseke
02.05.10, 00:40
Kalju naised ei ütleks toetusest ära Homme kell 11:00 Kalju VS Pärnu naised.

meesmuiste
02.05.10, 01:20
Olgu see teie arvamus, kallid sõbrad, kes te ei ole otseselt kokku puutunud ühegi klubi aktiivse toetamisega.

:O

aga mis puudutab seda, et fännklubid on loodud klubi poolt, siis ajalugu on näidanud, et nii pikas perspektiivis asi ei tööta. isegi kui klubi hakkab jooksutama, peab fännklaab minema suhteliselt kiiresti üle nö erakätesse, kellega klubi saaks vajadusel/soovil omapoolset abi pakkuda.

Felipe
02.05.10, 16:07
:O

aga mis puudutab seda, et fännklubid on loodud klubi poolt, siis ajalugu on näidanud, et nii pikas perspektiivis asi ei tööta. isegi kui klubi hakkab jooksutama, peab fännklaab minema suhteliselt kiiresti üle nö erakätesse, kellega klubi saaks vajadusel/soovil omapoolset abi pakkuda.

Aga Steiv praegu täpselt nii ongi ju, fännklubi on üle võetud klubi poolt ja see ei funka.

2007 aasta esiliiga hooaeg ja 2008 ML hooaeg poolikult oli aeg kui see oli erakätes ja see oli ikka mega mis toimus, roosa panter käis limusiiniga Dvigateli staadionil jne, koguaeg toimus midagi...

Tegelikult mina saan Mario jutust aru ning olen temaga isegi nõus ning soovin edu talle ja teistele LWB inimestele.

Piksenool
04.05.10, 08:48
Väike vargapoiss Felipe `made my day`.
Kuno Tehva Õhtulehes: "Tegelikult väga positiivne uudis. Felipe Nunes on Felipe Nunes, paraku seostub temaga viimasel ajal väga palju halba. Kui pettus kinnitust leiab, on see küll viimane piisk meie kannatuste karikasse ja meil on igasugune õigus ta leping lõpetada."

Mister
04.05.10, 08:56
Sellist meest pole Kaljusse vaja!

tark mees taskus
04.05.10, 09:03
Väike vargapoiss Felipe `made my day`.
Kuno Tehva Õhtulehes: "Tegelikult väga positiivne uudis. Felipe Nunes on Felipe Nunes, paraku seostub temaga viimasel ajal väga palju halba. Kui pettus kinnitust leiab, on see küll viimane piisk meie kannatuste karikasse ja meil on igasugune õigus ta leping lõpetada."
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=377114
Siin siis uudise link

aanvaller
04.05.10, 09:21
oioioioioi!

Andreas2134
04.05.10, 11:11
oioioioioi!

Is Felipe Nunes Released at Kalju?

boobek
04.05.10, 11:17
Is Felipe Nunes Released at Kalju?

Not yet, but soon.

Andreas2134
04.05.10, 11:24
Not yet, but soon.

Thats a big loss for Kalju i hope they sign a new brazil playmaker at the summer.

boobek
04.05.10, 12:25
.... a big loss for Kalju ...

Realy? NOT!

818
04.05.10, 13:01
AHHAHHAHAHAHAA
http://img.thesun.co.uk/multimedia/archive/00442/noose_hanging_death_442371a.jpg
Stereotüübid:love:

-RoMaRiO-
04.05.10, 13:55
See klubi on omadega igatipidi nii perses, et mind huvitab, millal viimati Kalju kohta mingi positiivne artikkel kuskil meedias läbi jooksis?

PS! Ei mõtle selliseid artikleid, kus viimaste minutite väravatega saadi amatööridest jagu!

meesmuiste
04.05.10, 13:59
Mario, näiteks enne viimast mängitud vooru Nõmme Turu toetamise uudis?

-RoMaRiO-
04.05.10, 14:06
Mario, näiteks enne viimast mängitud vooru Nõmme Turu toetamise uudis?

Jah, tõepoolest! Selle mänguga on aga nii, et kuna piletihind on kõigile 100 krooni, siis eriti suur publikunumbrit küll ei oota. Miks peaks üks lihtne jalgpallihuviline, kellel ei ole mingit seost ei Nõmme ega sealse turuhoonega, toetama seda? Ma mõistan, et nõmmekate jaoks tähtis, aga mulle kui inimesele, kes elab Tallinnast 40km eemal ning on Nõmme Turgu külastanud maksimaalselt 3 korda, ei ole see nii südamelähedane ja 100 krooni asemel vaatan seda mängu kindlasti aia tagant!

Pigem võiks see toetamine olla soovituslik!

818
04.05.10, 14:46
Krt, eile sattusin vaatama mingit savisaare propagandasaadet kanal 14'nes.
Seal muidugi räägiti ka põlenud turuhoonest, võeti nutvatelt pensionäridelt intervjuusid ja lõpuks korrutati muidugi veel tuhat korda seda, et nüüd kogutakse taastamise jaoks annetusi ning saatke kõik oma raha sinna ja tänna jne jne jne...

Seda loomulikult ei mainitud, et turuhoone on kindlustaud 5 miljonile, mis on 1,5 miljonit enam, kui esialgsele taastamisele kulus... Krt, haige kuramuse ninasarvik ikka:mad:

marcello
04.05.10, 14:57
Krt, eile sattusin vaatama mingit savisaare propagandasaadet kanal 14'nes.
Seal muidugi räägiti ka põlenud turuhoonest, võeti nutvatelt pensionäridelt intervjuusid ja lõpuks korrutati muidugi veel tuhat korda seda, et nüüd kogutakse taastamise jaoks annetusi ning saatke kõik oma raha sinna ja tänna jne jne jne...

Seda loomulikult ei mainitud, et turuhoone on kindlustaud 5 miljonile, mis on 1,5 miljonit enam, kui esialgsele taastamisele kulus... Krt, haige kuramuse ninasarvik ikka:mad:

Turuhoone sisustus ei olnud kindlustatud ja see mainiti eile kuskil saates selle kogumise jutu peale ka ära, et raha sisustuse peale läheb. Pealegi ei pruugi kindlustusfirma kogu summat välja käia.

818
04.05.10, 15:19
Sisustus on seega ilmselgelt rentnike vastutusel, ma oletan. See oleks pidanud olema nende isiklik mure oma vara ära kindlustada. Kui jaksasid hingehinda rendi eest maksta, siis ei tohiks see Praegu juhtub nagunii tavaline teema, et kogutakse 200000 eeku vanainimestelt, siis Ninasarvik teeb 140000- eest reklaami sellele, et 60000- jagatakse mingite lambipirnide vahetamiseks laiali...

no pasaran

ROOTSI KUNN
04.05.10, 15:20
Ei saa aru ,miks Kalju juhtkond peab Felipe teemat( kaardijama ) pressi kaudu kommenteerima. Kaljus on ju kõik nii kõvad meediagurud ,kas mõni selle peale ei tule ,et taoline lahmimine teeb ainult halba .

emergencyexit
04.05.10, 15:26
issand miuke kino käib :D aga seda rahvas ju tahabki - tsirkust.

Rzn.
04.05.10, 15:30
palun andke Felipele ning teistele ahvipoistele paar banaani äkki rahunevad maha ning siis ehk ei kiputa sellist komejanti tegema.

ROOTSI KUNN
04.05.10, 15:34
issand miuke kino käib :D aga seda rahvas ju tahabki - tsirkust.
Tehku pealegi tsirkust aga siis juba nagu Tarvas Rakveres ,kes teenib iga etendusega kõva raha :)

emergencyexit
04.05.10, 15:38
Kaljul tulevad need äpardused kuidagi kobapeale välja koguaeg..igatahes tahaks näha mis lahendus sellele asjale saab siis nüüd

Ramm
04.05.10, 16:12
Tulemus käes-kärbiti palka,ei tule enam omadega toime,millal teised nõmmekad vahele jäävad?;)

-RoMaRiO-
04.05.10, 21:54
Muide ma tervitaks neid Kalju töötajaid, kes väitsid, et Laagri Wild Boysi tõttu ei soovi sponsorid Kaljuga liituda ning lapsevanemad võtavad lapsed trennist ära :)

Hea, et sponsorid, siis sellise mainega klubi toetavad. Ja lastele ja nende vanematele kah eeskujuks, et hooaja keskel baaris kakerdab.

Lõbus :D

Even
04.05.10, 21:59
wtf is laagri wild boys üldse? mingi lasteaiagrupp? esimest korda kuulen..

taku*
04.05.10, 22:07
noored, metsikud ja paljad

Silver
04.05.10, 22:15
Muide ma tervitaks neid Kalju töötajaid, kes väitsid, et Laagri Wild Boysi tõttu ei soovi sponsorid Kaljuga liituda ning lapsevanemad võtavad lapsed trennist ära :)

Hea, et sponsorid, siis sellise mainega klubi toetavad. Ja lastele ja nende vanematele kah eeskujuks, et hooaja keskel baaris kakerdab.

Lõbus :D

Ma olen su idiootsust küllalt talunud ja vait olnud. Nüüd küll aitab - kaua sa seda vingumist siin jätkad? Nagu suurusehullustus - oled küll jah see vend, kes kunagi oli esimene fänn Kaljus ja häälekalt üksi trummi tagus, aga mingi autoriteet sa nüüd küll pole. Kas sa sellepärast oledki nii vingus olekus koguaeg, et keegi sind ei taha kuulata või on sul mõni muu tähehaigus kallal?

Olgu see sinu arvamus, milline on, aga koguaeg ei jõua seda paska siin seedida. Kui sul pole konkreetselt midagi öelda, siis ole vait või kirjuta seda mujal. Su postitused on kaugel konstruktiivsest kriitikast!

Lõpeta see iba ära, siin on inimesi, kes tahavad Kalju kohta infot saada ja erinevaid teemasid koos arutada, mitte mingit idiootset maha tegemist koguaeg kuulata. Ühte auku on kõik su postitused ja üidini kibestumist täis.

-RoMaRiO-
04.05.10, 22:18
Ma olen su idiootsust küllalt talunud ja vait olnud. Nüüd küll aitab - kaua sa seda vingumist siin jätkad? Nagu suurusehullustus - oled küll jah see vend, kes kunagi oli esimene fänn Kaljus ja häälekalt üksi trummi tagus, aga mingi autoriteet sa nüüd küll pole. Kas sa sellepärast oledki nii vingus olekus koguaeg, et keegi sind ei taha kuulata või on sul mõni muu tähehaigus kallal?

Olgu see sinu arvamus, milline on, aga koguaeg ei jõua seda paska siin seedida. Kui sul pole konkreetselt midagi öelda, siis ole vait või kirjuta seda mujal. Su postitused on kaugel konstruktiivsest kriitikast!

Lõpeta see iba ära, siin on inimesi, kes tahavad Kalju kohta infot saada ja erinevaid teemasid koos arutada, mitte mingit idiootset maha tegemist koguaeg kuulata. Ühte auku on kõik su postitused ja üidini kibestumist täis.

Nii kuidas koer külale, nii ka küla koerale!

Kumb siis sponsoritele peaks mõjuma, kas selline uudis või et mõned toetajad avaldavad oma arvamust?

CD7
04.05.10, 22:31
Aga terake on romariol ju õigus. Ega see hea eeskuju ju pole kui sportlane sedasi baaris silma hakkab.

Ja kas Kalju on seda heaks kiitnud?

Ja mul isiklikult pole Mario vastu midagi, aga siin foorumis võtan teda sarnaselt ühe teise trolliga kes siin ringi liigub. Niiet toimib mul siin all signatuuris olev lause.

Nohik
04.05.10, 23:12
Ja kas Kalju on seda heaks kiitnud?

Kalju mangijad ei kai kunagi ju klubides/baarides hooaja keskel?

Andreas2134
04.05.10, 23:35
Does everbody know how long the contract from Felipe Nunes at Kalju is?
And Kalju has tested a brazil player Adilson was he to bad for Kalju
i am a rigistred user from www.transfermarkt.de we need the contract dates
from many players who plays at Kalju http://www.transfermarkt.de/de/jk-kalju-noemme/kader/verein_22783.html

Silver
04.05.10, 23:40

Issand jumal, kes meist ei käiks? Need Eesti "profid" on enamik suhteliselt kerge mõistusega ja oma karjääri arendamise asemel muretsetakse rohkem sotsiaalse elu poolega.

Kamoon, mis sa arvad, et Neemelo istus niisama pingil viimane mäng? Võid nüüd kolm korda arvata, miks nii oli.. Näiteid võin sulle kümneid tuua. Ma olen oma silmaga näinud, kuidas Klavan keset hooaega peale koondise mängu sõpradele koondislastele meetritega Hollandis teenitud krõbiseva eest kangeid shotte ostab ja kõik on täiesti ämblikud. Olen näinud, kuidas Anniste, Jääger jt ennast ribadeks on öölokaalis tõmmanud. Olen näinud, kuidas Lindpere (JAH, meie suuresti armastatud NY Red Bullsi staar!) peale jõujooki Hollywoodi sissekäigu juures peapeal keerutada üritab. Olen näinud, kuidas Kink Prive laval tantsu vihub nii, et võhm väljas. Jumal küll.. kus nüüd tuli õiguse mõistja.. ava oma silmad! Kalju kui ka teiste klubide mängijad pole mingid erandid.. Usun, et igas klubis leidub mängijaid, kes nii mõnigi kord "reegleid" eiravad.. ka keset hooaega! :)

Mitte, et see mingi vabandus oleks - probleem on ilmne.

Even
05.05.10, 00:06
Issand jumal, kes meist ei käiks? Need Eesti "profid" on enamik suhteliselt kerge mõistusega ja oma karjääri arendamise asemel muretsetakse rohkem sotsiaalse elu poolega.

Kamoon, mis sa arvad, et Neemelo istus niisama pingil viimane mäng? Võid nüüd kolm korda arvata, miks nii oli.. Näiteid võin sulle kümneid tuua. Ma olen oma silmaga näinud, kuidas Klavan keset hooaega peale koondise mängu sõpradele koondislastele meetritega Hollandis teenitud krõbiseva eest kangeid shotte ostab ja kõik on täiesti ämblikud. Olen näinud, kuidas Anniste, Jääger jt ennast ribadeks on öölokaalis tõmmanud. Olen näinud, kuidas Lindpere (JAH, meie suuresti armastatud NY Red Bullsi staar!) peale jõujooki Hollywoodi sissekäigu juures peapeal keerutada üritab. Olen näinud, kuidas Kink Prive laval tantsu vihub nii, et võhm väljas. Jumal küll.. kus nüüd tuli õiguse mõistja.. ava oma silmad! Kalju kui ka teiste klubide mängijad pole mingid erandid.. Usun, et igas klubis leidub mängijaid, kes nii mõnigi kord "reegleid" eiravad.. ka keset hooaega! :)

Mitte, et see mingi vabandus oleks - probleem on ilmne.http://img254.imageshack.us/img254/651/95internethighfiveau0.jpg

CD7
05.05.10, 00:23

Ma isiklikult nagu seal käimisest ei rääkinud, aga rohkem mingi panga/krediitkaartide vargusest jne negatiivselt silma jäämisest.

Kalju mängijaid olen tihti näinud mängu järgselt klubis pidutsemas. Samas, kui nad trennis korralikult käivad ja muidu kõik meeskonnaga korras on, ei näe ma selles ka probleemi. Kui neil see just lepingus kirjas pole et hooaja keskel pidutseda ei tohi, siis las nad pidutsevad.

CD7
05.05.10, 00:27
Does everbody know how long the contract from Felipe Nunes at Kalju is?

It's till the end of the year.

We need the contract dates
from many players who plays at Kalju http://www.transfermarkt.de/de/jk-kalju-noemme/kader/verein_22783.html

You're better off contacting the team directly.

BTW Nice page. It's very interesting to see the prices of the players.

Silver
05.05.10, 01:03
Weeee aaaare following Flooooraaaaaa over land and sea...shallallallallallaaaaalaaaa...

Näe, isegi Flora tulihingeline fänn Ballack võtab Kaljust shnitti.. shalalalalalalaaa! :D

meesmuiste
05.05.10, 01:49
Ei saa aru ,miks Kalju juhtkond peab Felipe teemat( kaardijama ) pressi kaudu kommenteerima. Kaljus on ju kõik nii kõvad meediagurud ,kas mõni selle peale ei tule ,et taoline lahmimine teeb ainult halba .

meedia seisukohalt on alati parem kommenteerida, kui sul just midagi varjata pole. mitte vastamine ja kommentaari mitteandmine pigem loob mulje justkui oleks sul midagi varjata.

eks igal juhtumil on oma finessid, ent põhiliselt selline käitumismaneer peaks toimima. kui oled avatud, valmis suhtlema, siis üldiselt ka meedia peksupoisiks ei jää, pigem vastupidi.

Gallacher
05.05.10, 02:51
meesmuiste, ma arvasin, et need laused, mida sa tsiteerisid, on iroonia ja nali. Või on tõesti tõsi.

meesmuiste
05.05.10, 02:58
meesmuiste, ma arvasin, et need laused, mida sa tsiteerisid, on iroonia ja nali. Või on tõesti tõsi.

ma ei saa täpselt aru mida mõtled? mina räägin sellest krediitkaardi jamast ja Kuno kommentaarist. Ajakirjanik helistas Kunole ja küsis, et mis tema klubi juhina asjast arvab. Kuno vastas, et kui leiab kinnitust, siis bye bye. Suhteliselt adekvaatne. Kui Kuno poleks kommenteerinud, siis oleks jama ehk suuremgi. Lugu oleks nii ehk naa lehes olnud ja kui oleks lisatud, et klubi juhtkond ei soostu kommenteerima, tekkinuks mulje, et justkui oleks neil midagi nagu varjata. Või mida sa mõtlesid?

Gallacher
05.05.10, 04:34
Ai, sa saibd väga valesti aru.
Ma pidasin silmas, et laused, mida sa tsiteerisid ja millele vastasid (see Rootsi Kunni jutt, et miks peaksidki Kalju meediagurud väikest pettust, et mitte öelda kriminaalkuritegu kommenteerima) oli ehk tolle postitaja väike sarkasm ja sa vahest ei hammustanud teise meeskonna fänni nalja läbi. Aga võib-olla ma muidugi eksin ja Kunn mõtlebki nii.
Kui eelnevalt halvasti väljendusin, siis proovin teise nurga alt: loomulikult ma jagan seisukohta, et kommentaaridest keeldumine või mingi ümmargune jutt oleks klubi poolt taolises olukorras ja kõiki lisanüansse arvestades (et mehega varemgi jamasid olnud ja ängu ka ei näita) mõttes suur viga.

Mikusiku
05.05.10, 11:01
Selle krediitkaardi kohta nii palju, et minu teada lööb kirja "varastatud kaart" kassas ette siis, kui kaart on kinni pandud omaniku poolt. Seega ei pruugi see olla alati just varastatud.

meesmuiste
05.05.10, 13:00
Ok, Gallacher, selge pilt :) Mina ei saanud aru, et see sarkasm oleks olnud :)

Andreas2134
06.05.10, 15:54
Can it be does Kalju sign no brazil players sign at the summer transfermarked?
I hope not, they need new players, i hope too that Kalju realsed the contracts
from Ochoa and Gomes this 2 players are to bad for Kalju. Has got Kalju
enough money to sign players?

-RoMaRiO-
06.05.10, 23:51
Silver, sa siin mõni päev tagasi ütlesid, et kuidas sind häirib, kui ma siin lambist kritiseerin jne. Mõistan.

Mind aga häirib see kui ma Nõmme Kalju poolehoidjana esidan seda klubi. Mõned päevad tagasi tulid mitmed inimesed minu juurde, kes siinse jalgpalliga väga kursis ei ole ning kuna nad teadsid minu ja Kalju suhet, siis uurisid, kas toetan ikka seda varaste ja neegrite punti. Lisaks pidevad märkused inimestelt, et noh, treileriga toodud sadamatöölistega tiim ei saavutagi tulemusi jn. Ma ei soovi käia ora perses ringi.

Ma soovitaks klubi töötajatel lugeda 2008. postitusi siinses foorumis, kus 9 inimest 10-st, kes üleüldiselt ei kuulunud ühegi võistkonna fännklubisse, toetasid südames Kaljut. Mis on aga praegu juhtunud? 9 inimest 10-st, kes on erapooletud vaatlejad mõnitavad ainult Kaljut. Kui palju on neid inimesi, kellele Kalju kui jalgpalliklubi meeldib? Ehk on millegagi mööda pandud?

Aga loodame, et laupäeval tuleb võitluslik mäng ning meestel on tahtmist, et võidelda veel kõrgete kohtade nimel. LWB on platsis ning loodame, et Eesti suurima fännklubi liikmed kah!

ballack
06.05.10, 23:54
ning loodame, et Eesti suurima fännklubi liikmed kah!

Jalgpallihaigla on koondise fännide ühendus mitte klubi fännide ühendus ;)

-RoMaRiO-
06.05.10, 23:57
Jalgpallihaigla on koondise fännide ühendus mitte klubi fännide ühendus ;)

Eesti vanima jalgpalliklubi Nõmme JK Kalju fännigrupp, ehk Roosad Pantrid on suurim jalgpalli fännirühmitus Eestis!

@jkkalju.ee

Taniano
07.05.10, 00:18
Ma ei soovi käia ora perses ringi.

Mario, ma austan sind. Aga tekkinud üks küsimus, et sa toetad võiskonda eks? Aga miks sa tunned ennast nii süüdlasena kui klubi on teinud kahjuks nati valesid valikuid? Kas sina saad teha sinna midagi? Ma ei taha öelda et su hääl ei mõju kellegile. Sa võiksid kasvõi koguma mingeid hääli või alkkirju et klbu muudaks midagi. Ma ei tahaks ka Nõmme Kalju juhtkonda ja manageri laita aga see aasta olete teinud mõned vead võistkonna valikutes. Aga Mario räägib tõtt ja minu teada on Eestis sõnavabadus ja selleeest et 1!!!! fänn julgeb avalikult sõna võtta teha talle piirangud.
Aga Mario, sa võiksid selleeest võtta LWB kokku ja tulla mängule ja toetada võitkonda hoolimata nende poolsetest tegudest. Näitada et olete siiamaani ustavad võiskonda keda toetama hakkasite.
Ma ei teagi mis öelda edasi ja pole kursis su väitetega kuna ei ole eriline lugeja aga kui sa mind kurssi viiksid siis saaks rohkem aru. Kui sul huvi on võid kurssi viia ja siis saame koos arutada ja lahendata probleemi ( loodetavast ).
Kusjuures polegi mina mängudel see aasta käinud, kuna ei ole aega olnud ja siis olen tõesti ära unustand kuna nv tahan puhata. Kalju mängudel oleks seda tõesti hea teha aga siin kohal on minul omad põhjused mida ma ei hakka lahkama foorumis.
Vabandan kui läksin teemast mööda või solvasin kedagi.

Parimat soovides
Taniano.

-RoMaRiO-
07.05.10, 00:28
Süüdi ma ei saa ega olegi midagi tunda, lihtsalt iga fänn esindab oma klubi, nagu iga perekonnaliige esindab oma perekonda jne. Ja kui ei ole käsil parimad hetked (juba 14 kuud miinus off-season), siis tuleb ka fännil taluda kogu klubiga kaasnevat ebameeldivust kui ei lähe kõige paremini.

Aga viimasel mängul vs Lootus tegid Laagri omad ilusti häält oma sektorist ning esineti täitsa võrdväärselt. Tulemused on aga näidanud see hooaeg, et ilma fännideta on tulnud paremad tulemused, ehk fännid survestavad ja lisavad lisapingeid?

Taniano
07.05.10, 00:38
Süüdi ma ei saa ega olegi midagi tunda, lihtsalt iga fänn esindab oma klubi, nagu iga perekonnaliige esindab oma perekonda jne. Ja kui ei ole käsil parimad hetked (juba 14 kuud miinus off-season), siis tuleb ka fännil taluda kogu klubiga kaasnevat ebameeldivust kui ei lähe kõige paremini.

Aga viimasel mängul vs Lootus tegid Laagri omad ilusti häält oma sektorist ning esineti täitsa võrdväärselt. Tulemused on aga näidanud see hooaeg, et ilma fännideta on tulnud paremad tulemused, ehk fännid survestavad ja lisavad lisapingeid?

Hea töö siis(Y).
Ei usu et fännid pigestavad. Kuigi nendel mängijatel kes on avaliku kriitika all olnud võib pingestada kuna tahavad näitada Fännidele hästi. Aga paljudele mängudele mõjub hästi isegi kui klubi kaotab , lähevad fännid ja löövad patsu ja ütlevad et andsid endast parima. See tõstab enesehinnakut ja toob parema tulemuse. Fännid annavad palju juurde eriit kui nad püüavad tõsta enesehinnakut.
Mario sulle kiituseks oled olnud võitkonna juures alati ja su kohal oleks peaks andma palju, kuigi paljud mängijad ei mängi enam kes olid ammu aega tagasi.
Meenutaks sulle Kuresaare reisi mis olid siis kui Kalju tõusis meistriliigasse. kui mängijad hüppasid riierusruuumi ees ja lausid oo-d. Ja kuidas me neid väljakule joostes tervitrasime ja neile kaela langesime. Kas see mälestus pole meenutamist ja pingutusi väärt? Mängijad on vaja tuua samale tasemele.
Aga kuidas? See on küsimus...

-RoMaRiO-
07.05.10, 00:51
Sellest Kuressaare efektist pole enam ju miskit alles, kui selle osalistest on ainult üks mängija esinduses, okei teine kakerdas kah täispeaga tribüünil. Selline suhe nagu oli siis mängijate ja fännide vahel on kahjuks minevik. Mõistan, et meeskonda oli vaja tugevdada, aga mängijate poolt loodud identiteet kaotas klubi ise ära. Ja nii mõnelgi endisel mängijal ei ole üldse halb meel, et Kaljul nii kehvasti läheb

almar
07.05.10, 03:15
minu arust on lõpuks keegi aru saanud, et asi ei ole nii nagu varem oli.

Martin
07.05.10, 08:40
ehk fännid survestavad ja lisavad lisapingeid?

hüpernaer, see on selle aasta kõige naljakas postitus. saluut!

-RoMaRiO-
07.05.10, 13:49
hüpernaer, see on selle aasta kõige naljakas postitus. saluut!

Oled sa kunagi mänginud, kui peale igat su eksimust sind avalikult staadionil putsi saadetakse ja karjutakse kui sitt vend sa oled ning su koht ei ole siin tiimis?

Darren
07.05.10, 15:04
Ma arvan, et torsopeded tähtsustavad ennast kordades üle.

Martin
07.05.10, 15:39

ära võta sõnu suust. kuid mitte ainult torsopeded muidugi, kui keegi üldse siin arvab, et vännide arvamus kedagi kotib, siis on nad väga eksiteel.

Edit: ja küsimusele on vastus, et muidugi, iga trenn, kuid ma olen põikpäine ja tulen ikka tagasi, sest mulle meeldib palli taga ajada.

emergencyexit
07.05.10, 16:15

huvi pärast küsiks, et millal sa viimati nägid Kalju fänne palja ülakehaga?

ballack
07.05.10, 16:31
Tammeka on selle kohustuse üle võtnud: http://fotoalbum.ee/photos/FCFlora/68317619
:D

vincent
07.05.10, 16:31

Minu probleem on paraku aga see, et siin puudub meil jalgpallikultuur ning valitseb täielik kultuuritus, mistõttu on väga paljudel inimestel, kes aktuaalselt seda teemat ei valda, raske minu seisukohti mõista.

Oled sa kunagi mänginud, kui peale igat su eksimust sind avalikult staadionil putsi saadetakse ja karjutakse kui sitt vend sa oled ning su koht ei ole siin tiimis?

makes perfect sense.

HaTe
07.05.10, 16:33
Hakkab lausa kahju Romariost.

Darren
07.05.10, 17:02
huvi pärast küsiks, et millal sa viimati nägid Kalju fänne palja ülakehaga?

Džentelmenid ei räägi sellistest asjadest. wink-wonk.

-RoMaRiO-
07.05.10, 17:15
Saan nii valusalt ära jah, et targem oleks vist tõesti suu lukus hoida :D

vincent
07.05.10, 17:53
Kui arvad, et minu või mõne teise eespool kirjutaja eesmärk on sulle ära panna, siis pole sa tegelikult vist küll mitte millestki aru saanud. Aga no las ta siis olla, aja oma asja.

Gallacher
07.05.10, 22:30
Tarmo Paju rääkis viimases mitttenutvate meeste saates umbes nii, et tema teada Kalju juhtkond on hädas nagu mustlane mädas kuna nad isegi tahaks neid Brasiilia dokitöölisi lahti lasta aga hästi ei saa, kuna see võtaks koledalt pappi. Et vaja põhjusi leida, et ilma kahjutasude ja kompensatsioonideta nad minema lüüa.
Eks näis. Nunese puhul pole vastavat pressiteadet veel näinud aga ehk see seisab vaid politseipoolse menetluse taga.

-RoMaRiO-
08.05.10, 16:47
Rääkisin just eelmise hooaja karikafinaali 4. kohtniku Ain Karutoomiga ning kahjuks mees tunnistas mulle just, et mees eksis rängalt ning kahjuks tema läbi jätkas Kalju mängu 10 mehega, keda me karistame, raisk?

urmar
08.05.10, 16:51
Rääkisin just eelmise hooaja karikafinaali 4. kohtniku Ain Karutoomiga ning kahjuks mees tunnistas mulle just, et mees eksis rängalt ning kahjuks tema läbi jätkas Kalju mängu 10 mehega, keda me karistame, raisk?

Ära muretse selle eemaldamise pärast. Tänavu saite kingitusena eemaldamise Florale, kuid sellest ei tulnud midagi head Kaljule.

Piksenool
08.05.10, 16:52

1934. aasta Itaalias toimunud jalgpalli MM finaalis sai Itaalia kohtunike süü läbi ja koduvile pärast lisaajal oma esimese MM-tiitli. Tšehhoslovakkia jäi ilma. Keda me karistame, raisk?

Taniano
08.05.10, 18:44
1934. aasta Itaalias toimunud jalgpalli MM finaalis sai Itaalia kohtunike süü läbi ja koduvile pärast lisaajal oma esimese MM-tiitli. Tšehhoslovakkia jäi ilma. Keda me karistame, raisk?

ega see itaaliale viimane kord pole kus kohtunikud teevad vigu, oli ju austraalia mängus ( ei mäleta enam aastat ) pennu selline kus poiss kukkus pikali olevale mängule peale ja sai pennu.

Kaspy
08.05.10, 18:47
ega see itaaliale viimane kord pole kus kohtunikud teevad vigu, oli ju austraalia mängus ( ei mäleta enam aastat ) pennu selline kus poiss kukkus pikali olevale mängule peale ja sai pennu.

2006. a play-off, täna oli moment ka ETV-s.

2mSööt3mMööda
08.05.10, 19:26
Ära kitu ja vingu kogu aeg nagu mingi memmekas, süda läheb vaikselt juba pahaks sellest.

Piksenool
08.05.10, 20:12
No Mario oli vististi purjakil, kui ta selle kirjutas. Igaljuhul oma poiss-sõbraga nad Sakut kulistasid enne Flora- Kalju mängu värava taga ja karjusid lauseid Kalju toetuseks.

Mister
08.05.10, 20:53
Kakajunn.....

Piksenool
08.05.10, 20:55
Kakajunn.....

Kus on roosa panter?
Vaata blogist! (http://piksenool.blogspot.com/)

Odras
08.05.10, 21:54
Esiteks Kalju fännides täna väga suur pettumus. Tõesti kehtib lause, et igal lollil on oma vabandus.

Kuid lugupeetud Piksenool, ma luban sulle, et järgmisel Kalju mängul näed sa Roosat Pantrit ja saad tal saba suruda oma isikut tutvustades.

Lõpuks lisaks, et LWB te laulsite valesti, sest mängu lõpuks oleks võinud te laulda, et Kaljul on 2 fänni, mitte 5.

-RoMaRiO-
08.05.10, 21:59
Elagu Nõmme JK Kalju, kes tappis Kalju fänluse! Tundke end mõnusalt Peeter Kusma ja co! Loodan, et teil on mõnus!

emergencyexit
08.05.10, 22:13
tõsiselt kahju on jah, et see fänlus on täiesti välja surnud. Terve see tsirkus on ulme mis Kalju ümber ja sees toimub

PraS
08.05.10, 22:27
Ma jälle näen peale tänast mängu Kalju vaatevinklist päris roosalt. Vnukov on ikka kõva vend kellele te võiks oma poolkaitse ehitada. Lahe oli ka see,et duubli treener oli täna päris energiat täis ja kükitas ja karjus terve mängu.

Rauli tantsudest muidugi ei hakka rääkimagi :D

emergencyexit
08.05.10, 23:34
See duubli treener on päris tihti olnud tribkal mängijaid suunamas - karjumas.

Cat
09.05.10, 09:55
Fotod: FC Flora vs JK Nõmme Kalju/ (http://www.flickr.com/photos/-catherine/sets/72157624021515158/), slideshow/ (http://www.flickr.com/photos/-catherine/sets/72157624021515158/show/)

F.U.
09.05.10, 23:37
Kalju jäi võõrsil võiduta (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=393)

-RoMaRiO-
09.05.10, 23:42
Bruno Gomes: "Treenime veel, et lüüa väravaid."

Poleks uskunud, et Eesti jalgpalliväljakutel näeb nii suure tabavusprotsendiga tipuründajat. Kahju, et taas lõpu eel muidugi võrdne mäng käest lasti.

Piksenool
09.05.10, 23:49
Päris asjalik artikkel. Esiteks sonite miskist võrdsest mängust. Seda ju näitab ka see, et Kalju suutis terve mängu jooksul ühe pealelöögi Flora väravapostide vahele toimetada. Teine poolaeg oli Kalju poolelt ikka väga kehva alates 60. minutist. Jooksite ainult palli järel ja raiusite vigu teha.
Muidu nõuate küll mänguprotokollidest jumalikku täpsust, aga oma kodulehele olete "unustanud" märkida Kõrtsmiku geniaalse kollase. Pane edasi F.U., hästi tehtud! Järgmine kord küsi Bruno käest, et kuna on hea aeg Kaljule väravat lüüa.

Saba imeb,
Piksenool

urmar
09.05.10, 23:54
Niipalju veel selle artikli kohta, et telemäng on järgmises voorus siiski Tartus.

PraS
10.05.10, 00:41
http://mardiphoto.net/?id=3&lowercat=53&lang=est perssekukkunud fotograaf tegi mõne pildi ka :)

F.U.
10.05.10, 00:44
SSi kutsikas, mida sa mölised, ega mina seda ei kirjutanud....

Eesti koondiseski sama mõttetud ründajad, Voskoboinikovid ja sõbrad....

Andreas2134
10.05.10, 08:44
What is with Hiroyuki Mitsuyama when does he make his first game for Kalju?

Mister
10.05.10, 10:54
What is with Hiroyuki Mitsuyama when does he make his first game for Kalju?

He was injured and now he is recovering, in few weeks he should play.

ballack
10.05.10, 13:08
Roosad pantrid harjutamas mänguks: http://www.youtube.com/watch?v=AlLOQK7E5ek

ballack
10.05.10, 13:14
Miks teil siin nii vaikne on? Juba on kell kaksteist läbi aga 2 posti ainult kui minu omad välja arvata?
Jõite endid kaotuse pärast kasti ja nüüd surete või?

ballack
10.05.10, 13:26
Kuulge Kalju töötajatest keegi (ei meenu hetkel kes) ütles, et senil on elada täpselt kaks päeva veel (peale laupäevast mängu öeldi)...kas esimene päev neist oli sama päev ehk siis laupäev või algas see pühapäevast? Eeeet siis kas on lubadus täide viimata või on täna viimane päev kus sen veel elab?

Vova
10.05.10, 13:36
Purjus oled ?

ballack
10.05.10, 13:41
Purjus oled ?

Kahekordselt ei näe, alkomeeter näitab 0...seega kaine.

Kaspy
10.05.10, 13:50
Bruno Gomes: "Treenime veel, et lüüa väravaid."

http://sport.etv.ee/failid/40632.jpg

ballack
10.05.10, 13:57
Kõigepealt peavad treenima jalgel püsimist nagu pildipealt näha on või siis peavad vähem Nimetas joomas käima (miks muidu varastatud kaardiga maksta...oma papp oli juba maha joodud vist)...alkohol jah niidab maha ka täiskasvand mehed. Mine tea kumb variant hetkel oli.

vincent
10.05.10, 15:48
http://sport.etv.ee/failid/40632.jpg
võrdlemisi tabav pildiaadress, tuleb märkida.

ballack
10.05.10, 17:26
Kalju töötajad võiks siis kommenteerida seda mida üks neist välja ütles...milleks oli siis see, et üks vastasmeeskonna fännidest elab vaid kaks päeva veel ehk siis peale kahte päeva enam ei ela (kirjutasin kahtemoodi igaks-juhuks...äkki varem ei saanud aru). Julgetakse öelda (ja ka näppudega näidata) mitmeid kordi aga mitte tunnistada?

rallikas
10.05.10, 17:36
Kalju töötajad võiks siis kommenteerida seda mida üks neist välja ütles...milleks oli siis see, et üks vastasmeeskonna fännidest elab vaid kaks päeva veel ehk siis peale kahte päeva enam ei ela (kirjutasin kahtemoodi igaks-juhuks...äkki varem ei saanud aru). Julgetakse öelda (ja ka näppudega näidata) mitmeid kordi aga mitte tunnistada?

Äkki läks juhtkond Lõuna-Eestisse.

ballack
10.05.10, 17:53
Äkki läks juhtkond Lõuna-Eestisse.

Vist jah...klubi töötajad ähvardavad surmaga vastasmeeskonna fänne, vot see on juba täiesti uus tase :(

PraS
10.05.10, 18:23
Vist jah...klubi töötajad ähvardavad surmaga vastasmeeskonna fänne, vot see on juba täiesti uus tase :(

Sen oli muidugi väga viisakas ka Kaldma-ga.

tiriam
10.05.10, 18:26
Issand! nagu lasteaed!!!

Silver
10.05.10, 18:49
Tõsine bollocks. :)

818
10.05.10, 19:04
http://www.skylinesaustralia.com/forums/uploads/STFU-OldGuy.jpg

Nagu tõsiselt;)

ballack
11.05.10, 00:04
Oma asi, et roosad rotid Flora teemas OT'd ajavad...järelikult ju võib siin ka lampi teemat panna.

Piksenool
11.05.10, 00:11
Kui läbusse ei viitsi minna, võib ju alati siia tulla. Mäletan, et kunagi olid Kalju fännid uhked kui palju poste siin on. Iga postitus ju suurendab numbrit ja Kalju meeste ego. Niiet andke aga tuld.
Teemasse tulles, siis on ju Kaljul fänne viimasel ajal kõvasti vähemaks jäänud, sest wannabe-fännid on tagant ära kadunud. Järelikult peavadki teiste meeskondade toetajad ka seda teemat vahest postitustega toitma.

Rahu foorumisse,
Piksenool

elx
11.05.10, 10:48
Mulle meenub ka, et Kuno isiklikult ähutas siin läbustamist taga ja ei näinud 10-märgistes postides midagi halba. Nõmme Kalju teema ongi praktiliselt sama, mis "läbu" alafoorum, ainult siin postituste arv suureneb:)

Aga Kunost rääkides.. ta on kuhugi ära kadunud.. kahju näha, et entusiasm hakkab lõppema. Ehk hakkab kohale jõudma, et Eestis jalgpalliga ikkagi äri eriti ei tee ja sellest oleks muidugi kahju, kui nii ettevõtlik inimene meie jalgpallist kaoks. Teine teema on muidugi see, kui ta sai aru, et klubi juhtkonnal pole kombekas käia vastasmeeskonna fännidega plärtsumas, see oleks ainult tervitatav.

emergencyexit
11.05.10, 16:01
laupäeval oli Kuno mängul igatahes

http://soccernet.ee/public/gallery/1273342954.jpg

aga üldiselt on ta natuke ära kadunud jah. Varasematel aegadel on ta ikka enamasti koguaeg mängu vaatamas

HaTe
12.05.10, 10:09
Heh,lugedes neid postitusi,ning vaadates seda juttu siis meenub mulle see mida rääkisin eelmise hooaja keskel,kus sai mainitud,et teie Diktatuur ei too edu,ning mis siis saab kui brassid kaovad. Sel hetkel naerdi mulle näkku,Mis diktatuur,brassid ei lähe kuhugile. Nüüd on lausa halenaljakas vaadata neid kalju inimesi kes alles jäänud on. Fakt on ,aga see ,et Nõmme Kaljule ja ta fännidele jääb halb maik juurde,selliste Suurim Fänlus juttu,teiste üle naermist jne,ei unusta keegi ja jäädaksegi teile ninaalla hõõruma. Kahju lihtsalt sellest värgist mis Kaljus toimub.

Vova
12.05.10, 11:18
Mis seal siis nii väga hullu toimub ?

-mirko-
12.05.10, 11:51
Kusjuures tahaks ka teada, pole Tlna resident ja pole ühelegi Kalju mängule jõudnud. Nii palju olen aru saanud, et klubi tulemused ei vasta fännide ootustele -> fännid pettusid/kadusid tribüünil /osad hakkasid protesteerima selle vastu, et klubil läheb tänu suvalsitele sissetoodud õlidele halvasti? -> klubi reageeris väga valuliselt sellisele "ülestõusule"
Olen enam-vähem instrumendile pihta saanud ?

PETSINHO
12.05.10, 14:40
Soojendusmängud Meistriliiga kohtumisele

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=396

.

Piksenool
12.05.10, 16:10
Soojendusmängud Meistriliiga kohtumisele

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=396

.

Elagu rahvaste sõprus! Elagu Nõmme Kalju! Elagu Keskerakond! Elagu!

Piksenool

Sen
12.05.10, 16:25
Elagu rahvaste sõprus! Elagu Nõmme Kalju! Elagu Keskerakond! Elagu!

Piksenool

Ühised väljasõidud mängudele, koosviibimised, sportlikud tegevused, hea läbisaamine klubi ja mängijatega. Need on vaid mõned märksõnad, mis iseloomustavad paimat fännklubi, Roosad Pantrid. :D

http://www.jkkalju.ee/?mid=21

eston maravilha
12.05.10, 16:28
eesti tehnilisim jalgpallur läbi aegade...

Piksenool
12.05.10, 16:51
Ühised väljasõidud mängudele, koosviibimised, sportlikud tegevused, hea läbisaamine klubi ja mängijatega. Need on vaid mõned märksõnad, mis iseloomustavad paimat fännklubi, Roosad Pantrid. :D

http://www.jkkalju.ee/?mid=21

Kurat, mul on hea meel, et JK Kalju suudab omaenese kodulehel sellist iroonilist nalja visata. Ma olen kogu aeg mõelnud, et seda veebilehte toimetab mingi julm kuivik ja roosade prillide mees, aga tuleb välja, et ei.

Impossible is nothing!
Piksenool

-RoMaRiO-
12.05.10, 21:48
Kahju, et lisaks mängulisele poolele on ka virtuaalne pool täiesti nulliks muutumas. Kaua lubatud e-pood on siiamaani suletud, videoprofiilidest võime jätkuvalt und näha, praegu puuduvad profiilid sootuks, või polegi mängijate kohta mingit infot jagada? Ainuke positiivne külg on see et pärast kohtumisi on võimalik lugeda mängijate arvamusi mängust.

Fännidele lubatud atribuutika on kah kuskile kadunud, jätkuvalt ei ole salle. Ja Adidase särgid vist jätkuvalt 900, kui Tammekal saab Adidase särgi, hooajapileti ja salli 650 eest.

Tuleb meelde, kui esimesel hooajal meistriliigas Kalju juhid lubasid, et see kõmu ja kära ei kao edaspidigi kuhugi, tuleb aga tõdeda, et isegi see on kadunud.

Arti, ole hea ning liitu taas Kalju kollektiiviga, sinuga said fännid normaalselt asju arutada ning sinu töötamise ajal oli pressi pool tohutult parem kui praegu.

Mister
12.05.10, 22:28
Ei saa mina ka aru mis kuradi särk see pea tonni maksab..
Suhtumine fännidesse on tõesti masendav see hooaeg ning pole mõtet imestada kui tribüün järjest tühjemaks jääb.

F.U.
12.05.10, 23:01
No ma arvan et Adi särgil ja Adi särgil on vahe ka.... 900 on muidugi veits palju, eriti noorele fännile, kel puudub oma sissetulek...

Mister
12.05.10, 23:07
No ma arvan et Adi särgil ja Adi särgil on vahe ka.... 900 on muidugi veits palju, eriti noorele fännile, kel puudub oma sissetulek...
Seda küll, kuid fännidele võiks siis teha vähemalt mingeid replicasid vms.

F.U.
12.05.10, 23:08
Seda küll, kuid fännidele võiks siis teha vähemalt mingeid replicasid vms.
See oleks päris hea lahendus jah.