320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lennat Vaata postitust
    Esiliiga on üsnagi õige mõõdupuu - et kellele on asja Meistriliigasse ja kellele ei ole sinna asja ... meeskondadel, kus kerge alkohol on lubatud, ei ole sinna asja
    Peale Flora-Pärnu mängu vaatamist tundub et Pärnus pannakse ainult kangemat kraami.
    "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

    Kommentaar


      Elva 0:2 Kalju
      aniko ja priit :P(Y)

      Kommentaar


        teisel poolajal oli 2 minuti sees 7 korralikku värava võimalust,aga ära ei löödud,aga hea, et ära tuli

        Kommentaar


          kaitsest vaadates ajas päris närvi

          Kommentaar


            Algselt postitas whitewater Vaata postitust
            ütleme et kalju saab meistriliigasse, mis edasi? kui nad juba esiliigas saavad 5:0 ja 6:0 tappa, mis siis veel rääkida mängust meistriliiga klubi vastu (nt levadia, tvmk, trans jne)... langevad sama targalt esiliigasse tagasi, kirjas vähemalt 80% mängudest kaotused vbl rohkemgi
            Kunagi öeldi meile samamoodi kui kolmandast liigast teise tõusime..
            Mehed hooaeg on alles ees, sügisel loeme tibud kokku ja vaatame kes millisel kohal on

            Elame näeme, olen kindel, et igale mõõnale järgneb tõus ja hetkel oleme lihtsalt natukene näppu lõiganud, mis teha... samas teame nüüd kuhu ja mismoodi edasi liikuma peab.
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              ÕIGE!!!
              sügisel loeme tibud kokku

              Kommentaar


                et siis sügisel on oodata tibukollast vormi?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Taavi.T
                  Kalju mäng jättis minu 6 aastasele pojale niivõrd hea mulje ,et kutt hõikas spordiuudised vaadates "kalju suru elva vastu muru"
                  Ei tea, kust ta seda küll kuulis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Taavi.T
                    Kalju mäng jättis minu 6 aastasele pojale niivõrd hea mulje ,et kutt hõikas spordiuudised vaadates "kalju suru elva vastu muru"
                    Su poiss on õigel teel

                    Kommentaar


                      Minu meelest ei ole Kaljul distsipliini ja üksteise austamisega kõik korras. Rõve rpoendamine ja vastasele sissesõitmine ei tee kellestki mängumeest ,kui mänguoskusi lihtsalt ei jätku. Enne ,kui need elementaarsed asjad korda ei saa ,pole klubil Meiistriliigast mõtet isegi unistada. Vaatasin täna nii Kalju ,kui Sillamäe mängu ja need olid nagu öö ja päev. Ühes toimus pohmellis uimerdamine ja teises näidati Meistrliiga tasemel jalgpalli. Ühes käis üksteise sõimamine ja solvangud ,teise mängiti innuga ja üksteist innustades.
                      Võibiolla olen Kalju suhtes liiga karm aga see mida ma täna platsil nägin ja kuulsin oli kõike muud ,kui jalgpall.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Taavi.T
                        Kalju mäng jättis minu 6 aastasele pojale niivõrd hea mulje ,et kutt hõikas spordiuudised vaadates "kalju suru elva vastu muru"
                        Algselt postitas Eugen Vaata postitust
                        Su poiss on õigel teel
                        Võiks vist öelda et Kaljust oled sa võetus ja Kaljuks sa pead saama. Vist oli nii.
                        Last edited by HABE; 09.04.07, 17:43. Põhjus: kirjavead olid sees

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Minu meelest ei ole Kaljul distsipliini ja üksteise austamisega kõik korras. Rõve rpoendamine ja vastasele sissesõitmine ei tee kellestki mängumeest ,kui mänguoskusi lihtsalt ei jätku. Enne ,kui need elementaarsed asjad korda ei saa ,pole klubil Meiistriliigast mõtet isegi unistada. Vaatasin täna nii Kalju ,kui Sillamäe mängu ja need olid nagu öö ja päev. Ühes toimus pohmellis uimerdamine ja teises näidati Meistrliiga tasemel jalgpalli. Ühes käis üksteise sõimamine ja solvangud ,teise mängiti innuga ja üksteist innustades.
                          Võibiolla olen Kalju suhtes liiga karm aga see mida ma täna platsil nägin ja kuulsin oli kõike muud ,kui jalgpall.
                          nõus et kalju mängis sitasti aga pohmelliga siin kyll midagi pistmist ei ole aga noh kõigil on õigus oma arvamusele

                          Kommentaar


                            http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=68 seekord käis kyll kähku

                            Kommentaar


                              Ära siis vaata :P

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Minu meelest ei ole Kaljul distsipliini ja üksteise austamisega kõik korras. Rõve rpoendamine ja vastasele sissesõitmine ei tee kellestki mängumeest ,kui mänguoskusi lihtsalt ei jätku. Enne ,kui need elementaarsed asjad korda ei saa ,pole klubil Meiistriliigast mõtet isegi unistada. Vaatasin täna nii Kalju ,kui Sillamäe mängu ja need olid nagu öö ja päev. Ühes toimus pohmellis uimerdamine ja teises näidati Meistrliiga tasemel jalgpalli. Ühes käis üksteise sõimamine ja solvangud ,teise mängiti innuga ja üksteist innustades.
                                Võibiolla olen Kalju suhtes liiga karm aga see mida ma täna platsil nägin ja kuulsin oli kõike muud ,kui jalgpall.
                                Mõne mängija käitumist ei saa terve meeskonna käitumiseks nimetada.
                                Teatud mängijatega on probleeme, uued poisid, vaatab mis saab. Kindel on see, et midagi muutub ja hetkel pole küll veel õige aeg väita milline meeskond on profesionaalne, milline ebaprofesionaalne, millisel on asja meistriliigasse, millisel mitte... Minuarust kahemillised võiks sinna minna!
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X