PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98

Darren
12.05.10, 23:14
Aimiin, äkki fännid survestavad liialt?

tark mees taskus
13.05.10, 08:44
Seda küll, kuid fännidele võiks siis teha vähemalt mingeid replicasid vms.Haavistu särgi saaks 850ga äkki kui sinna Havistu kirjutada

PETSINHO
13.05.10, 15:59
Laupäeval jäävad piletihinnad samaks nagu seni olnud, ainult kogu piletitulu läheb heategevuseks.

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=397

.

-RoMaRiO-
13.05.10, 19:01
Laupäeval jäävad piletihinnad samaks nagu seni olnud, ainult kogu piletitulu läheb heategevuseks.

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=397

.

Ega ometi minu arvamust kuulda ei võetud? :D

Aga siit peab kindlad 3p võtma, sest kui nii hõredat Sillamäed kah ei võida, siis on kole.

Felipe
14.05.10, 00:24
Arti, ole hea ning liitu taas Kalju kollektiiviga, sinuga said fännid normaalselt asju arutada ning sinu töötamise ajal oli pressi pool tohutult parem kui praegu.

Nüüd ma olen küll meelitatud ma arvasin, et mind keegi tagasi ei soovi sinna :)

-RoMaRiO-
14.05.10, 23:23
Kas leegionärid, kes duublisse langetati, saadeti üldse minema, või niisama kutid ei viitsinud viimasele duubli liigamängule tulla?

Huvi pärast lugesin kokku, et Kaljus on 4 hooaja mänginud juba 19 leegionäri (ei arvestanud sisse Barnwelli)

Minu subjektiivse arvamuse kohaselt on nendest enam-vähem mängumehed olnud vaid 4, Felipe, Arruda, Diego ja Sala. Kas pole mitte hea protsent?

Homme istub giid treeneripingil kah?

budu
14.05.10, 23:30
Kas see Barnwell on ikka veel Eestis ja millega tegeleb?Kas oli kuskil treener?

Mister
14.05.10, 23:43
Mängib HÜJK Emmastes (II liiga) ja kas mitte polnud Levadia noorte treener? Parandage kui eksin.

F.U.
15.05.10, 00:16
Sa ei eksi, treenib küll Levadia noori.

Andreas2134
15.05.10, 00:36
Kas leegionärid, kes duublisse langetati, saadeti üldse minema, või niisama kutid ei viitsinud viimasele duubli liigamängule tulla?

Huvi pärast lugesin kokku, et Kaljus on 4 hooaja mänginud juba 19 leegionäri (ei arvestanud sisse Barnwelli)

Minu subjektiivse arvamuse kohaselt on nendest enam-vähem mängumehed olnud vaid 4, Felipe, Arruda, Diego ja Sala. Kas pole mitte hea protsent?

Homme istub giid treeneripingil kah?
Where are the 19 foreign players who had played at Kalju?

maamesilane
15.05.10, 16:18
noh,kas kesikud juba ruigavad platsil? ja kinkekaardi mees?

Ramm
15.05.10, 22:53
Kas nunes on juba brasiilias tagasi? Nõmme JK II pole ka enam väljakul käinud...

Mister
15.05.10, 23:09
Tänane mäng väga meeldis. Mängiti mõistusega, pass jooksis ilusti.
Ei hakka siin eraldi mehi kiitma, kõik olid väga tublid ja mängiti hästi. Skoor oleks võinud ka suurem olla kuna võimalusi oli väga palju ja korra värises lattki.

Rait Kuuse stseen oli muidugi tore :D Ega ei saa lasta ju Sillamäel kaartide keskmisega järele tulla.

Sen
15.05.10, 23:47
Aga mulle meeldisid täna metsikud laagri poisid ja tüdrukud kellega koos grilli tegime.
Aga melu säästusektoris oli võimas! Tänud Mario ja Co ja ütle Flooo! ütle Raaa!

spekter
15.05.10, 23:51
Kalju võit oli vesi esikolmiku veskitele :) ise nad paraku sinna veel ei küündi, aga Sillamäele valus kaotus võitluses medalitele

tiriam
16.05.10, 07:33
sillamäe ei ole see aasta midagi erilist - hetkel savad muidugi vigastuste taha pugeda aga minuarust mängupilt ja kvaliteet ka langenudn ing flora ja levadia on neist ikka üle, samamoodi ka narva. nii et 4-5 koha peale kaljuga madistamine ongi nende koht sel hooajal. see puhtalt minu arvamus.(soory et vales teemas)

Cat
16.05.10, 07:47
Fotod: JK Nõmme Kalju vs JK Sillamäe Kalev (http://www.flickr.com/photos/-catherine/sets/72157624068696664/), slideshow (http://www.flickr.com/photos/-catherine/sets/72157624068696664/show/)

Piksenool
16.05.10, 08:23
Neegril oli külm. (http://piksenool.blogspot.com/2010/05/neegril-oli-kulm.html) Ehk kuidas "Tallinna Uhkuse" mehed mängivad 25-kraadise soojaga pikkade varrukatega.

Kaspy
16.05.10, 09:02
Neegril oli külm. (http://piksenool.blogspot.com/2010/05/neegril-oli-kulm.html) Ehk kuidas "Tallinna Uhkuse" mehed mängivad 25-kraadise soojaga pikkade varrukatega.

Piksenool, kas kevadväsimus? Igaljuhul särts sinu postitustest hakkab kaduma, mis on iseenesest kurb.

edit: Mis Teever teeb?

-RoMaRiO-
16.05.10, 15:18
Huvitav on see, et härra peatreener sel ajal kui toimus Kalju - Sillamäe mäng, tegeles väidetavalt rannajalgpalliga. Kas treener ei huvitu võistkonnast üldse, et ei külasta isegi mänge?

Nahkpea
16.05.10, 15:24
Huvitav on see, et härra peatreener sel ajal kui toimus Kalju - Sillamäe mäng, tegeles väidetavalt rannajalgpalliga. Kas treener ei huvitu võistkonnast üldse, et ei külasta isegi mänge?

Te peaksite rohkem mängude ajal oma peatreeneri rannavutiga tegelema saatma. Tundub, et see on võiduvalem. :D

Aga üldiselt oli Kalju väga tubli, et Sillamäed võita suutis. Respekt!

Ray
16.05.10, 20:04
Kaljule oluline võit (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=398)

Piksenool
16.05.10, 20:24
Kaljule oluline võit (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=398)

F.U. on puhkusel või?
Juhul kui ei ole, siis väga julge samm sinu poolt, et poisil leiva käest ära võtsid. Tema on kõik senised Kalju uudised siia postitanud. Aga tore tõdeda, et kui Kalju võidab on uudis kiiresti üleval. Kaotuse korral läheb pisut rohkem aega.

Rahu,
Piksenool

Ray
16.05.10, 20:34
Ma arvan, et eks lingib see, kes esimesena viitsib seda teha. Tore kui kasutaja F.U. selline aktivist on... eks vahel teevad seda teisedki...

Chicko
17.05.10, 00:02
Aga mulle meeldisid täna metsikud laagri poisid ja tüdrukud kellega koos grilli tegime.
Aga melu säästusektoris oli võimas! Tänud Mario ja Co ja ütle Flooo! ütle Raaa!

ÜTLE SEEEEEE
ÜTLE NNNNNNNNN
ÜTLE SENNNNNN ON ÕLI!!!!!!!!!:):):lahe:

Piksenool
18.05.10, 16:17
Nõmme Kalju katse aretada Eestis sambajalgpalli võib kokku võtta ühe inglise keelse sõnaga:
http://blog.mywonderfulworld.org/2009/03/18/MAP%20FAIL.JPG
Äkki proovite nüüd musta mandri ja neegritega?
5-6 neegripoissi Kaljus palli taga ajamas oleks ju uhke värk.

Lõbusat koondisenädalat kõigile,
Piksenool

Silver
18.05.10, 23:11
Ametlik: Karel Voolaid on peatreener, Getu duublisse - http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=399

budu
18.05.10, 23:48
Ametlik: Karel Voolaid on peatreener, Getu duublisse - http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=399

Karelil vaid edu uues ametis!

tark mees taskus
18.05.10, 23:54
Nyyd `yliedukas`manager on läind kas lähevad ta superstaarid järgi?Ja kuuldavasti on saab sl varsti jälle Felipe kohta kirjutada seekord siis vähe paremas toonis :D

budu
19.05.10, 00:00
Nyyd `yliedukas`manager on läind kas lähevad ta superstaarid järgi?Ja kuuldavasti on saab sl varsti jälle Felipe kohta kirjutada seekord siis vähe paremas toonis :D

sellist asja nagu SL-i ei ole enam ammu,on lihtsalt õhtuleht.ning nagu kirjutati siis Getulio ei ole veel kuhugi läinud vaid juhendab duublit

emergencyexit
19.05.10, 00:06
Tundub väga hea olevat. Nüüd hiljuti kui Voolaid nö. "ajutiselt" peatreener oli, hakkasid asjad minu arvates paremini liikuma. Igatahes edu!

-RoMaRiO-
19.05.10, 00:06
Juhtkonnal kulus 2 aastat selle mõistmiseks? Oleks ehk võinud mõnd mu postitust tõsisemalt võtta, mitte näkku naerda. Ja klubi ideoloogia nii siis kohe äkitselt muutuski?

Ei iseenesest olen väga rõõmus selle uuenduse üle! Hea töö!

eston maravilha
19.05.10, 01:03
getulio pidi olema ju brass, kuid ejli lehel on ta üles antud kui soomlane. ehk oligi viga selles, et polnud ikka päris kohvimaapoiss ning ei jaganud seda ilusat sambajalgpalli, mida viljeleda üritati.

Tundmatu
19.05.10, 02:04
Rahvus ei võrdu kodakondsus

tark mees taskus
19.05.10, 10:15
sellist asja nagu SL-i ei ole enam ammu,on lihtsalt õhtuleht.ning nagu kirjutati siis Getulio ei ole veel kuhugi läinud vaid juhendab duublit

Vabandust õhtuleht siis.Aga jutt ei old siiski mitte Getuliost.Getulio oli/on ju treener;)

Silver
19.05.10, 14:53
Aega võttis, aga asja sai.. Kalju mänguvormid, treeningdressid, vabaaja varustus, spordikott ja seljakott nüüd saadaval.

Mänguvormi hinna sees on ka soovitud number ning vabalt valitud nimi. :)

Lähemalt ShopShopi blogis - http://www.shopshop.ee/blog/nomme-kalju-varustus-on-kohal/

Olemas on ka varustus naistele, kui peaks huvi olema.

aanvaller
19.05.10, 17:50
Võiks olla Kalju rannajalka tiimi varustust ka.Need on ülimalt sheffid ja kenad :)

Silver
19.05.10, 17:54
Võiks olla Kalju rannajalka tiimi varustust ka.Need on ülimalt sheffid ja kenad :)

Võtan arvesse ja uurin asja.. :)

Ray
19.05.10, 20:01
Ingemar Teever siirdub tõenäoliselt Kreekasse (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=400)

foorumid
20.05.10, 14:12
Ingemar Teever siirdub tõenäoliselt Kreekasse (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=400)

Kreeka 3 liiga teeb ju pohhuilt Eesti meistriliiga klubidele ära ju :D

Mister
20.05.10, 23:16
Haha, kas te arvate, et keegi hakkab ka maksma tonn särgi eest?
Mõned üksikud rikkad jah, aga üldiselt suht mõttetu üritus.
Tehke fännidele ka midagi. Aitäh!

elx
20.05.10, 23:42

Hind-hinnaks, kuid praegu tundus see uudis shophsopi avamisest rohkem sellise meelevaldse käiguna midagi positiivset üllitada kogu praeguse jama keskel. Miks muidu pandi kiiresti üks blogi püsti, kuid poodi ennast ikka pole. Kui aga see oligi see, mida juba poolteist aastat püsti pannakse siis.. no andke andeks.. lõdvalt kõige muu kõrval liigutades nädala töö.

818
20.05.10, 23:46

Millistele fännidele?:kratsti: :keel5:

Mister
20.05.10, 23:57
Millistele fännidele?:kratsti: :keel5:
Ära ürita :baibai:

Piksenool
21.05.10, 00:06
On ainult kolm Kalju fänni!

Odras
21.05.10, 01:45
On ainult kolm Kalju fänni!

Ühena võin kirja panna ennast. :)

Mister
21.05.10, 01:56
Rahunege maha. Mis vahet sel on mitu fänni on või ei ole, jutt käis hoopis muust asjast enne. Ikka peavad mingid dummkopfid vahele hakkama lärtsuma.

Fännidele ja klubile on eraldi teema nagu te Flora fännid seda hirmsasti rõhutada üritate.

Silver
21.05.10, 10:13
Hind-hinnaks, kuid praegu tundus see uudis shophsopi avamisest rohkem sellise meelevaldse käiguna midagi positiivset üllitada kogu praeguse jama keskel. Miks muidu pandi kiiresti üks blogi püsti, kuid poodi ennast ikka pole. Kui aga see oligi see, mida juba poolteist aastat püsti pannakse siis.. no andke andeks.. lõdvalt kõige muu kõrval liigutades nädala töö.

Kui sa ei tea asjade taustast mitte midagi, siis ei ole vaja ka kommenteerida. :)

Silver
21.05.10, 10:18

Ma arvan, et treeningsärk on ka väga bueno, mis maksab 565 Eesti raha.

Esindusmeeskonna mänguvorm on iseenesest juba päris kallis, sest tegemist pole kõige odavama mudeliga. Proovin Sassiga rääkida ja ehk annab ka mõni odavam variant fännidele välja pakkuda.

Mis puutub fännidesse, siis ma küll ei häbene öelda, et olen Nõmme Kalju tulihingeline fänn juba aastaid olnud - nii heas kui halvas. :)

Mister
21.05.10, 13:53
Ma arvan, et treeningsärk on ka väga bueno, mis maksab 565 Eesti raha.

Esindusmeeskonna mänguvorm on iseenesest juba päris kallis, sest tegemist pole kõige odavama mudeliga. Proovin Sassiga rääkida ja ehk annab ka mõni odavam variant fännidele välja pakkuda.

No treeningsärk pole ikka päris see :D
Aga ürita jah midagi ära rääkida, oleks tore.

Silver
21.05.10, 13:58
Võimalik lahendus on tellida natukene odavam särk, mida kasutab näiteks Kalju III. Antud juhul oleks hind ca 600.-

Pakuks see huvi?

Hea hinnaga saab praegu ka MM-i koondiste särke: Saksamaa, Hispaania, Argentiina, Prantsusmaa, Kreeka ja Lõuna-Aafrika - 700 hind.

Link ka: http://www.shopshop.ee/blog/jatkame-jalgpalli-mm-i-lainel/

Mister
21.05.10, 14:08
Tahaks seda musta ikka :D
Aga ega see oleks parem variant küll ma usun.

MihkelHK
21.05.10, 18:36
http://s.ohtuleht.ee/multimedia/images/000164/82c6e329-131c-45be-9955-f0d6b12148ea_386.jpg

Silver
21.05.10, 19:23
Ken näitas, mida ta asjast arvas.. :D

Andreas2134
21.05.10, 23:14
Does Felipe Nunes leave Kalju at the summer? Did he return to Brazil? And what is with Murilo Maccari has he a new club?

-RoMaRiO-
23.05.10, 13:10
Kuidas see muidu võimalik on, et MM-l mängivate meeskondade originaalsärgid saab kätte mitu sada krooni odavamalt kui Kalju oma? Kas tõesti maailma tipud mängivad, siis nö odavama lõikega ja disainiga vormides? :D

Muidu kui vaba raha tekib, siis hea meelega lõpuks ostaks selle mängusärgi kah ära :)

Jasper
23.05.10, 14:21
Kuidas see muidu võimalik on, et MM-l mängivate meeskondade originaalsärgid saab kätte mitu sada krooni odavamalt kui Kalju oma? Kas tõesti maailma tipud mängivad, siis nö odavama lõikega ja disainiga vormides? :D

masstoodang = odavam hind?

duff_K
23.05.10, 14:36
nõmme kalju mängu särk on ka kindlasti mass toodang....eeldatavalt osa nende adidase teamweari kataloogist

23.05.10, 14:45
särgi hinnale ju tuleb prindi kulud juurde
lisaks tellimus ei ole nii suur et saada head hinda siin Eestis
ja kes asja veab ei taha kah 1 % kasumit teenida vaid veidi rohkem :D

duff_K
23.05.10, 15:03
täpselt niii....trükk paneb hinnale juurde ja ka tootja/müüa kasum...

Taux007
23.05.10, 18:41
1049 krooni suure UNIBETi logo eest maksta ... on vist pisut palju.

maamesilane
23.05.10, 19:17
nõmme kalju särk on ju haruldus,hind aastatega ju ainult tõuseb

2mSööt3mMööda
23.05.10, 19:39
1049 krooni suure UNIBETi logo eest maksta ... on vist pisut palju.
Oletan, et sinna tuleb ka veel see Horizon traveli reklaam plus see Meistriliiga lätakas. Soomest võib näiteks tuua HJK särgi. Tavalisem fännisärk maksab 40-50euri. Täpselt üks-ühele tehtud mängusärk maksab aga koguni 120euri.
http://hjk.fi/hjk_shop/nettikauppa/?grp=003

Lihtsam on vast siin paarisaja krooni pärast vinguda kui ise ennast kalju olukorda panna.

Silver
23.05.10, 21:17
Nendele, kes hinna üle nurisevad, siis natukene odavam fännisärk on varsti ka saadaval. Töötame selle kallal. :)

budu
23.05.10, 21:45
õiged fännid vaevalt hinna üle nurisevad aga vinguvad need kes ise niikui nii ei ostaks

CD7
23.05.10, 22:00
Ma pean end õigeks fänniks, ja vingun et mul endal raha pole. Õnneks on mul eelmistel aastatel ostetud särk veel olemas.

emergencyexit
23.05.10, 22:02
Kalju salle sinna shopshopi ei teki?

-RoMaRiO-
23.05.10, 22:07
õiged fännid vaevalt hinna üle nurisevad aga vinguvad need kes ise niikui nii ei ostaks

Nagu praegune tribüüni olukord näitab, ongi seal 2-3 inimesel särk :D

Ju siis 2-3 fänni ongi.

Saharov
24.05.10, 10:04
Asi, mis selle hinna kõrgeks ajab, ongi just logo trükk: värvilised sponsorlogod, lisaks seljale nimi ja number. Kui olete tähele pannud, siis numbritel on sees väikesed täpikesed, iga numbri tegemisel peab need augud käsitsi "tühjaks noppima". Paraku on ju teada, et käsitöö on sigakallis. :(

ballack
24.05.10, 14:30
Ilma nime ja numbrita särke ei taha teha nagu Flora särkide puhul mis müügis? Tuleks vähe odavam. Oleks ostjaid rohkem. Või siis kaks varianti, et üks nime ja numbriga ja teine ilma.

Rein
24.05.10, 17:42
Asi, mis selle hinna kõrgeks ajab, ongi just logo trükk: värvilised sponsorlogod, lisaks seljale nimi ja number. Kui olete tähele pannud, siis numbritel on sees väikesed täpikesed, iga numbri tegemisel peab need augud käsitsi "tühjaks noppima". Paraku on ju teada, et käsitöö on sigakallis. :(

Kulla Sass, nii lolli juttu ei tahaks küll uskuda.
Loll on see kes vabandusi ei leia.
Nagu ka ballack juba mainis- saab ka ilma nimede ja numbriteta.
Palju teil neid täpitähtedega mängijaid ikka on?
Samuti ei pea olema särk kirju (nagu juudi jõulupuu), keda need reklaamid ikka huvitavad. Peale Kalju juhtkonna ja sponsorite muidugi.
NB! Minu teada pole küll erilist hinnavathet nimedel mis selja peale lähevad. Nimi on nimi ja hind on sama. Vähemalt KTM Disainis oli vanasti nii. Tundub, et olete vale firma valinud trükkimiseks.

Kurat
24.05.10, 18:23
Kulla Sass, nii lolli juttu ei tahaks küll uskuda.
Loll on see kes vabandusi ei leia.
Nagu ka ballack juba mainis- saab ka ilma nimede ja numbriteta.
Palju teil neid täpitähtedega mängijaid ikka on?
Samuti ei pea olema särk kirju (nagu juudi jõulupuu), keda need reklaamid ikka huvitavad. Peale Kalju juhtkonna ja sponsorite muidugi.
NB! Minu teada pole küll erilist hinnavathet nimedel mis selja peale lähevad. Nimi on nimi ja hind on sama. Vähemalt KTM Disainis oli vanasti nii. Tundub, et olete vale firma valinud trükkimiseks.

Sa oled nüüd natuke valesti aru saanud sellest "täppide" jutust. Jutt on siiski sellest, et särgil olev valge number sisaldab endas hunnikut musti auke, mida ilmselt, siis tuleb käsitööne sinna kuidagi tekitada ja see võib sel juhul tõesti päris kallis olla, kui neid sinna sisse nokitakse. Küll aga ei peaks ehk fännisärk olema sellisel moel trükitud st. neil võiks olla siis number tavaline ühtlane värv ilma sellise käsitööta.

Rein
24.05.10, 18:35
Sa oled nüüd natuke valesti aru saanud sellest "täppide" jutust. Jutt on siiski sellest, et särgil olev valge number sisaldab endas hunnikut musti auke, mida ilmselt, siis tuleb käsitööne sinna kuidagi tekitada ja see võib sel juhul tõesti päris kallis olla, kui neid sinna sisse nokitakse. Küll aga ei peaks ehk fännisärk olema sellisel moel trükitud st. neil võiks olla siis number tavaline ühtlane värv ilma sellise käsitööta.

Minu viga, olen tõsti siis valesti aru saanud.
Samas jääb siis arusaamatuks, miks sellist "käsitööga" tehtud numbrid head on?
Tsiteerides takut- ega mees ei mängi, soeng mängib. Siit edasi minnes võiks jõud lihtsa järelduseni- ega mees ei mängi vaid augud numbri sees.

masturr
24.05.10, 18:45
Tsiteerides takut- ega mees ei mängi, soeng mängib. Siit edasi minnes võiks jõud lihtsa järelduseni- ega mees ei mängi vaid augud numbri sees.Varsti pole enam mehi kas mängiks v õigemini mängumehi sest kuuldavasti on pärdikud koju saadetud aga duublist pole väga kedagi võtta

CD7
24.05.10, 18:45
Tsiteerides takut- ega mees ei mängi, soeng mängib. Siit edasi minnes võiks jõud lihtsa järelduseni- ega mees ei mängi vaid augud numbri sees.

Ma pakun, et kui disainer kujundas särki, ei mõelnud ta tõesti niiväga hinnale. Ilus särk tuli aga ikkagi.

staaaaaar
24.05.10, 18:47
Ma pakun, et kui disainer kujundas särki, ei mõelnud ta tõesti niiväga hinnale. Ilus särk tuli aga ikkagi.

Nõustun , ainuke mis kaljul see hooaeg vist ilus on olnud ongi vorm. :D

elx
24.05.10, 18:49

No aga mõtle selle peale, kes neid auke peab tegema - tema tahab ka vorsti leiva peale osta:P

Mister
24.05.10, 18:58
Fännidele pole neid augulisi numbreid ega sponsorlogosid vaja. Võiks ju ilma kõigi nende viguriteta teha ühe odavamat sorti särgi näiteks.

-RoMaRiO-
24.05.10, 19:04
Naljakas tegelikult mõelda, et Nõmme Kalju mängijate varustusse kuulub mingi 8000+ krooni eest varustust ning Narva Transi mängijad jagavad oma haisvaid särke juba umbes viiendat hooaega. Omaette küsimus, kes väljakul parem on.

Aga kui masturri poolt öeldud fakt paika peab, siis teeb see klubi ikka kõike nii valel ajal kui võimalik. Positiivne on muidugi see, et taaskord peaks mu mõtteavaldus paika, et neid pooletoobiseid pole vaja, aga kui sa saadad 5 mängijat minema, siis jääb koosseis ikka üpris lahjaks.

staaaaaar
24.05.10, 19:04
Oeh seda kalju foorumit on vahepeal kohutav lugeda , HÄDA AJAB HÄDA TAGA. Kui ei olnud särke müügil siis oli paanika , miks ei ole nüüd kui on , jälle paaniks miks nii kallis. Ei ole ju kohustust osta ja kui väga tahad ma arvan , et kõik fännid leivad, kust see raha kõrvale panna ja oma lemmiku särk osta ja miks mitte ka mõni teine.

staaaaaar
24.05.10, 19:07
Aga kui masturri poolt öeldud fakt paika peab, siis teeb see klubi ikka kõike nii valel ajal kui võimalik. Positiivne on muidugi see, et taaskord peaks mu mõtteavaldus paika, et neid pooletoobiseid pole vaja, aga kui sa saadad 5 mängijat minema, siis jääb koosseis ikka üpris lahjaks.

aga Smironov naaseb ju laenult ?:D

Rein
24.05.10, 19:07

Disainer mai ääs.
Mingi suva jorss nagunii kuskilt kontorist kujundas või siis mõni suvaline Rahumäe põhikooli õpilane.
Järjekordne rumal lüke lihtsalt Kalju poolt. Soovite särkide pealt tõesti palju teenida, et rikkaks saaksite? Parem väänake Prives rummikoksile 5 eeku juurde ja saate ikkagi rohkem kasumit kui 1000 eeguseid särke müües.

eston maravilha
24.05.10, 19:10
see font on adidase poolt disainitud.

Rein
24.05.10, 19:13
see font on adidase poolt disainitud.

No sel juhul on Raimo andekam kui kõik Adidase disainerid kokku:p

meesmuiste
24.05.10, 19:21
Ma vaatan, et täna pole Reinul ärapanemises päris tema päev :)

-RoMaRiO-
24.05.10, 20:24
Kurb on muidugi ka see, et palju lubatud kampaaniatest pole siiamaani undki veel näinud. Kooliaasta kah lõppemas, millal üritatakse, kas siis kui lapsed maal?

masturr
24.05.10, 20:32
Naljakas tegelikult mõelda, et Nõmme Kalju mängijate varustusse kuulub mingi 8000+ krooni eest varustust ning Narva Transi mängijad jagavad oma haisvaid särke juba umbes viiendat hooaega. Omaette küsimus, kes väljakul parem on.

Mitte kõik ei lähe;)aga õnneks on sellest aru saadud kes mängib kes ei

vaikiv mees
24.05.10, 20:36
Varsti pole enam mehi kas mängiks v õigemini mängumehi sest kuuldavasti on pärdikud koju saadetud aga duublist pole väga kedagi võtta

tohoh, kuidas ei ole? duublis pidid ju kunnid olema, kes siiani pärdikute pärast meistriliigas eriti proovida ei saanud

Jmiks ei võeta duublis kedagi yles mängima eriti??? Kui ma ei eksi siis eelmine aasta ei saanud keegi sealt yles mängima kordagi??

Meeldiv on ka see, et mänguaega antakse noortele duublikuttidele.

masturr
25.05.10, 08:44
tohoh, kuidas ei ole? duublis pidid ju kunnid olema, kes siiani pärdikute pärast meistriliigas eriti proovida ei saanud Huvitav kes need kunnid on seal siis?
1 Alcantara Spinola, Jose Iran 28.12.1985 Mehhiko
2 Amaral Do Nascimento, Rafael 10.10.1988 Itaalia
3 Asibey, Bernard Danso 17.03.1992 Holland
4 Belozjorov, Silvestr 30.09.1991 Eesti
5 Boikov, Andres 23.02.1994 Eesti
6 Gornostajev, Erik 15.06.1994 Eesti
7 Jakobson, Greeg 31.10.1991 Eesti
8 Jakovlev, Aleksei 25.02.1994 Eesti
9 Kisel, Ilja 14.01.1991 Vene
10 Kivi, Sami-Sander 11.05.1990 Eesti
11 Kolk, Mark 03.02.1994 Eesti
12 Kornilov, Kirill 12.12.1994 Eesti
13 Kuzmin, Vladimir 22.01.1992 Eesti
14 Lvov, Andrei 03.10.1994 Eesti
15 Mõškiv, Daniil 20.11.1994 Eesti
16 Mäekala, Marek 24.11.1991 Eesti
17 Paal, Innar 30.06.1994 Eesti
18 Paal, Timo 30.06.1994 Eesti
19 Pak, Ranner 17.02.1989 Eesti
20 Stokas, Julius 25.02.1990 Eesti
21 Tarasov, Ilya 02.08.1994 vene
22 Udalov, Jevgeni 26.07.1994 Eesti
23 Veikolainen, Denis 11.10.1994 Eesti
24 Vnukov, Denis 01.11.1991 -
25 Voštšilenko, Igor 21.07.1991

-RoMaRiO-
25.05.10, 10:40
Vnukov on küll väga tublilt hakkama saanud! Kindlasti palju edukamalt kui mõnigi leegionär.

ROOTSI KUNN
25.05.10, 10:53
Huhh, ma esimese hooga vaatasin ,et mingi Läti Virsliga vene nimedest koosneva klubi nimekirja on keegi siia toppinud aga siis leidsin Sami-Sander Kivi :)
Kena tulevik oootab Kaljut ees ,kõik puha Nõmme mändide all sündinud poisid :)

-RoMaRiO-
25.05.10, 10:59
Huhh, ma esimese hooga vaatasin ,et mingi Läti Virsliga vene nimedest koosneva klubi nimekirja on keegi siia toppinud aga siis leidsin Sami-Sander Kivi :)

Mitte ainult, mõned duubli leegionärid kah, kes isegi sellises konkurentsis istuvad pingil. Aga eks lõunamaa pojad arenevadki ju eestlastest aeglasemalt :D

Mister
25.05.10, 11:31
Noored poisid tulevad varsti russidele peale (mõtlen 96 aasta poisse) ja russid kaovad. Poleks neid endisi TVMK tüüpe seal duublis praegu, siis oleks duubel kuskil kolmandas liigas.

billybob
25.05.10, 13:13
Siia siis mõttejätk Lindpere teemast. Seal siis arvati, et Eesti klubide vastu võiks huvi tõusta, kui mängidaks ntks tugevate välisklubide vastu (a'la eesti-brasiilia ja ny red bulls - juve). Ise arvan, et ideel jumet. Kui näiteks meenutada, milline huvi oli selle vastu, kui Litmanen käis korra Kalju trennis.

Miks just Kalju teemas sellest kirjutan? Sest Kalju ju on promomise kunn, nii öelda. Viigu siis asi ühe sammu võrra veel edasi. Ja ei, ma ei looda, et kalju mängiks ~Juvega vms, leian, et huvi tekiks ka kohtumisel mõne Soome, Rootsi vms tugevama klubiga. Iseasi, kas vastasmeeskond tuleks motiveerituna kohale.

Ideel aga jumet on kindlasti, leiab bobbilly.

Silver
25.05.10, 13:50

Kurat mulle meeldivad mehed, kes kõigepealt kommenteerivad teisi ja alles siis vaatavad endale otsa. Kena aeg on Floral käes, kõik puha igipõlised eestlased koos - Abashidze, Beglarishvili, Jahhimovitš, Mašitšev, Minkeinen, Mošnikov, Pedõk, Veis, jne.. Tõsine reality reiv! See rahvusesse liigitamine on ikka üks vingelt tegija teema. Pohhui, et ka vene nimedega mehed võivad väga hästi meeskonda aidata ja ka esindada.

Sir. Nuutu
25.05.10, 14:24
Pinged Eesti-Horvaatia mängu eel, Olic ei tule ju ikkagi :S

Silver
25.05.10, 14:49
Pinged Eesti-Horvaatia mängu eel, Olic ei tule ju ikkagi :S

Just,just nuutukene teab kõike väga selgelt.. :(

jkj
25.05.10, 15:53

Sami-Sander Kivi on puht soome nimi

maisi lapsed
25.05.10, 16:04
aleksis kivi on soome nimi

mg
25.05.10, 19:03
Roni Porokara on soome nimi...

Sen
25.05.10, 21:26
Roni Porokara on soome nimi...

Kari Munne on soome nimi

http://www.upload.ee/image/598507/kari_munne.GIF

Elari#3
25.05.10, 22:08
Hahhahaaaaa, suht hull :D:D

Piksenool
25.05.10, 23:25
Poleks neid endisi TVMK tüüpe seal duublis praegu, siis oleks duubel kuskil kolmandas liigas.

Oleks m?nnil küüs, oleks pöial!

mjaasa
26.05.10, 02:55
Kari Munne'l poleks Eestis vist väga hea elu :)

Gallacher
26.05.10, 03:51
Nagu ka Kulli nimelistel eestlastel Soomes.
Samas, Eestis elab kümmekond inimest kelle nimi on Pede ja kuidagi elavad ära;D

Kaspy
26.05.10, 10:22
Nagu ka Kulli nimelistel eestlastel Soomes.

Seoses sellega meenub juhtum, kus vennad Kullid läksid Soome spordivõistlustele..

eston maravilha
26.05.10, 16:38
ja venemaal on iso kulli oblast. peaaegu.

Raivo19
26.05.10, 17:23
Seoses sellega meenub juhtum, kus vennad Kullid läksid Soome spordivõistlustele..Nad on vennad Eesti jahilaskekoondisest, käinud ikka väga paljudes maades ja erinevatel võistlustel auhindu kogunud. Isiklikult tunnen Andrest väga hästi, ta on selle nime koha pealt väga vaimukaid lugusid rääkinud. Kui Soomes mäesuuskamas koos käisime, hakkas meil kino kohe piiri peal pihta...

mg
26.05.10, 22:02
Kari Munne'l poleks Eestis vist väga hea elu :)

"kes tuli?"

"kari munne"

Petuhhin
26.05.10, 22:37
Nad on vennad Eesti jahilaskekoondisest, käinud ikka väga paljudes maades ja erinevatel võistlustel auhindu kogunud. Isiklikult tunnen Andrest väga hästi, ta on selle nime koha pealt väga vaimukaid lugusid rääkinud. Kui Soomes mäesuuskamas koos käisime, hakkas meil kino kohe piiri peal pihta...

Milleks ala vahetada. Leidub vutimeestegi seas. Tallinna Kaleviga näiteks käis veel mõne aasta eest teispool lompi palli togimas oma Kapteeni Kulli.

budu
26.05.10, 23:19
viimane o.t aga eesti ringrajasõitja Raimo Kulli pidi soome võistlustel teist perekonnanime kasutama.

aga nüüd võiks ikka jätkata Nõmme Kalju jutustustega

Raimo
26.05.10, 23:39
No sel juhul on Raimo andekam kui kõik Adidase disainerid kokku:p
kas andekam kui andekas disainer? :o

-RoMaRiO-
27.05.10, 00:28
Kui leegionäride teema juurde tagasi tulla, siis Kalju "skautidele" mõtteainet jagub, vaadates missuguse keskvälja mehe on näiteks toonud Marijampole Suduva Hiinast ja ei tahaks uskuda, et klubide eelarve erinevused väga suured on.

masturr
27.05.10, 09:05
Kui leegionäride teema juurde tagasi tulla, siis Kalju "skautidele" mõtteainet jagub, vaadates missuguse keskvälja mehe on näiteks toonud Marijampole Suduva Hiinast ja ei tahaks uskuda, et klubide eelarve erinevused väga suured on.Ilmselt ikkagi keegi juurde tuuakse sest minema saadeti vist ikkagi Kõik leegionärid

Mister
27.05.10, 13:43
Ilmselt ikkagi keegi juurde tuuakse sest minema saadeti vist ikkagi Kõik leegionärid

Mis nalja sa nüüd teed :D Kõiki leegionäre kindlasti Kaljust ära ei saadetud.

Ramm
27.05.10, 13:49
Kes siis saadeti?

karl54
27.05.10, 14:08
No pakuks, et Albani ja Sala jäävad kindlasti? ja vigane Jaapanlane ka.

jkj
27.05.10, 17:57
kaua see jaapanlane seda vigastust simuleerib? aeg oleks putsad jalga panna

CD7
27.05.10, 22:32
kaua see jaapanlane seda vigastust simuleerib? aeg oleks putsad jalga panna

Küsime Sillamäe käest seda äkki.

masturr
27.05.10, 23:22
Mis nalja sa nüüd teed :D Kõiki leegionäre kindlasti Kaljust ära ei saadetud.

No elame näeme ;)Algul oli jutt et Sala Albani ja Japs jäätakse siis ainult Sala ja Mitsu nüüd et kõik suuskadele

Mister
27.05.10, 23:49
Vist ikka päris nutune on see seis jah. masturri jutt vist ikka tõsi. Kahtlustan, et asi on selles Kalju tehnilises direktoris Marcelos või mis iganes ta oli kes need mängijad siia mingi nipiga tõi. Vaja veel selliseid makaronipuurijaid siia tööle tuua...
Selge on see, et välismaalased mängivad hetkel Kaljus suurt rolli ja ilma nendeta läheb hetkel raskeks.

elx
28.05.10, 00:01
pole midagi, varsti võitlete Paidega koha eest ja siis võib juba Esiliigaas õiget Nõmme vaimu jälle taga ajama minna.

HABE
28.05.10, 00:08
Küll on häda, et on liiga palju välismaalasi. Nüüd on häda, et Eesti poisid mänguaega saavad. Kas muud ka kuuleb peale vingumise ja virisemise???

Mister
28.05.10, 00:14
Küll on häda, et on liiga palju välismaalasi. Nüüd on häda, et Eesti poisid mänguaega saavad. Kas muud ka kuuleb peale vingumise ja virisemise???

Häda on selles, et kui kasulikud välismängijad ka ära saadetakse, siis on olukord päris sitt. Oleks siis piisavalt kvaliteetseid Eesti poisse asenduseks võtta, aga no pole. Kaitse on just see murelaps, muu on okei tegelt.

HABE
28.05.10, 00:22
Häda on selles, et kui kasulikud välismängijad ka ära saadetakse, siis on olukord päris sitt. Oleks siis piisavalt kvaliteetseid Eesti poisse asenduseks võtta, aga no pole. Kaitse on just see murelaps, muu on okei tegelt.

Eelmine hooaeg tegi Risto Kägo vahepeal supper mänge, mitu korda ta see aasta on mänginud??? Ken Kallaste, Tanel Võtti, Tšegodajev. Minu meelest on kutte küll, kes võivad väga edukalt mängida. Mina näen asja vist vähe teise nurga alt. See hooaeg võib edu olla suht raske saavutada, vahe on küll KÕIGEST 10 punkti ja üle poole hooaja ees. Kui see hooaeg ei peaks noored veel tulemust tegema millegipärast. Kusjuures ma arvan et nad mängivad väga edukalt veel see hooaeg. Siis järgmine hooaeg on Kalju tugevam kui kunagi varem just nende hetkel veel suht noorte mängumeeste pärast, kes ML-s tegusi hakkavad tegema.

emergencyexit
28.05.10, 00:25
Eelmine hooaeg tegi Risto Kägo vahepeal supper mänge, mitu korda ta see aasta on mänginud??? Ken Kallaste, Tanel Võtti, Tšegodajev. Minu meelest on kutte küll, kes võivad väga edukalt mängida. Mina näen asja vist vähe teise nurga alt. See hooaeg võib edu olla suht raske saavutada, vahe on küll KÕIGEST 10 punkti ja üle poole hooaja ees. Kui see hooaeg ei peaks noored veel tulemust tegema millegipärast. Kusjuures ma arvan et nad mängivad väga edukalt veel see hooaeg. Siis järgmine hooaeg on Kalju tugevam kui kunagi varem just nende hetkel veel suht noorte mängumeeste pärast, kes ML-s tegusi hakkavad tegema.

jälle see suhtumine : küll järgmine aasta paremini läheb...ja siis ainult võidame...

on ju näha olnud, et ei kipu paremaks minema -.-

Mister
28.05.10, 00:27
Kägo võibolla päris kaitsesse ei sobigi, kaitsev poolik pigem. Võtti on näidanud suhteliselt ebakindlat mängu ning Haavistu kord on ja kord pole :D Nii et keskkaitse on väga suure küsimärgi all. Oli siis vaja lasta Diego käest, kes tegelt oli nõus siia jääma...

fcfloraforever
28.05.10, 00:34
Kägo võibolla päris kaitsesse ei sobigi, kaitsev poolik pigem. Võtti on näidanud suhteliselt ebakindlat mängu ning Haavistu kord on ja kord pole :D Nii et keskkaitse on väga suure küsimärgi all. Oli siis vaja lasta Diego käest, kes tegelt oli nõus siia jääma...

Albanile oli vaja ruumi ju teha...

HABE
28.05.10, 00:52
jälle see suhtumine : küll järgmine aasta paremini läheb...ja siis ainult võidame...

on ju näha olnud, et ei kipu paremaks minema -.-

Mina usun, et ka see hooaeg suudetakse Levadiat ja Florat ning Sillamäed ja Transi võita koos nende noortega. Kes ütles, et suvel uusi täiendusi ei tule???
Meeskond areneb samm sammult, mitte hetk ja valmis ning ollakse meistrid. Usk on edasi viiv jõud (seda näitas Türgi koondis viimati finaalturniiril).

jkj
28.05.10, 01:45
Küsime Sillamäe käest seda äkki.

mis see sillamäe asjasse puutub?

-RoMaRiO-
28.05.10, 10:39
Sõbrad, asi pole üldse selles, et Kalju nende mõttetute leegionäride oskusi vajaks, absoluutselt mitte. Küsimus on vaid selles, et kui sa arvestad nendega meeskonna komplekteerimisel, siis tuleks nendega ka vähemalt pool hooaega ära mängida, kuni üleminekuaknani, siis tee mis tahad.

Praegusel juhul jääb pink aga väga mannetuks. Praegusel juhul jääb esindusse 17 mängijat, kellest Hermanson vist enam ei mängi, Savitski, Jõgiste ja Tšiki on vigastatud. Duublist kannatab mänguliselt kasutada vaid Vnukovi, kes Meistriliiga taseme välja mängib.

Eriti kurioosne on fakt, et need härrad lõunamaalt olid siin juba detsembrist, aga eks klubi ise teab, mida soovib, sest üldjuhul nagu juhtide mõttemaailma mina eriti ei taba. Kaks aastat tagasi üritati luua siia Brasiilia tehnilist mentaliiti, mida me klubis ei näinudki. Nüüd härra klubijuht hooajaalgsel pressikonverentsil mainis, et klubi eesmärk on nüüd nagu teistelgi klubidel siinseid noori kasvatada.

Aga ma usun, et juulini ongi tore mängida, kui sul on 1 tipuründaja, kes on 18-aastane! Teeme eelmist hooaega?

budu
28.05.10, 10:57
kes siis lõpuks klubist minema löödi?või käib siin vaid mingi spekuleerimine?

urmar
28.05.10, 13:26
Aga miks Teever enam ei mängi, nagu tema tänusõnadest klubile võis välja lugeda. Üleminekuni Kreekasse on ju veel aega. Või siiski mängib edasi?

masturr
28.05.10, 17:22
Aga miks Teever enam ei mängi, nagu tema tänusõnadest klubile võis välja lugeda. Üleminekuni Kreekasse on ju veel aega. Või siiski mängib edasi?Tal ju puudub kaljuga siduv leping

urmar
28.05.10, 17:26
Tal ju puudub kaljuga siduv leping

Imelik värk, aga mis mina sellest tean. Ju siis nii on õigem.

masturr
28.05.10, 17:28
kes siis lõpuks klubist minema löödi?või käib siin vaid mingi spekuleerimine?
Välkarid + nende maaletooja + Felipe.Ilmselt tuuakse ikkagi keegi juurde kui aken lahti tehakse.Need pärlid olid ju kaljule tasuta tööjõud ja kes ei kasutaks sellist võimalust

Andreas2134
28.05.10, 17:44
Did Felipe Nunes play ever play a game for Kalju or did he leave the club
at the summer?

LeftWing
28.05.10, 19:13
to: Andreas -

Why don´t you ask filipe himself in portuguese, instead of trying to speak here in english using google translate?

Não use uma tradução do Google!

CD7
28.05.10, 19:56
mis see sillamäe asjasse puutub?

Valet Kalevit mäletan? Üks neist oli ju kelle mängu ajal ta vigaseks löödi?

vincent
28.05.10, 20:03
need olid tallinna parimad pojad siiski.

Mister
28.05.10, 20:18
Aa et Marcelo löödi ka klubist minema? See on küll positiivne.

lorenzo
28.05.10, 20:24

Why don´t you ask filipe himself in portuguese, instead of trying to speak here in english using google translate?

Não use uma tradução do Google!

ma pakun et ta on sakslane hoopis. ja Filipe on siis siin foorumis?

-RoMaRiO-
28.05.10, 23:58
Haha, tiim kes pidi võtma Esiliiga koha see hooaeg, taaskordselt, sai täna taas tappa, seekord 13:1.

Koomikud! :D

masturr
29.05.10, 00:02
Haha, tiim kes pidi võtma Esiliiga koha see hooaeg, taaskordselt, sai täna taas tappa, seekord 13:1.

Koomikud! :DSealt ju kuhjaga häid noori võtta :D :D :D

PraS
29.05.10, 00:35

Koomikud! :D

imelik altminek küll, kuna neil ju üks parimaid treenereid eesti vabariigis :O

urmar
29.05.10, 00:43
Selle kuulsa mängu kohta niipalju veel, et Kalju II mängis ikka täiskoosseisuga.

Andreas2134
29.05.10, 10:28

Não use uma tradução do Google! I can not not speak portuguese!
Thats the problem.

tark mees taskus
29.05.10, 12:50
I can not not speak portuguese!
Thats the problem.
aa paruski
:confused:

LeftWing
29.05.10, 17:40
ma pakun et ta on sakslane hoopis. ja Filipe on siis siin foorumis?

Vaevalt ta siin foorumis on, aga meil ju olemas igasugused facebook´id ja orkut´id, kus ta figureerib.

sosku
29.05.10, 18:07
Ongi vist kõik välismängijad minema löödud. Protokollis pole enam ühtegi nime.

Mister
29.05.10, 23:48
Keegi Kalju asjapulk võiks mulle sõnastada Nõmme Kalju jalgpalliklubi eesmärgi mille poole püüeldakse.

elx
30.05.10, 00:09
Keegi Kalju asjapulk võiks mulle sõnastada Nõmme Kalju jalgpalliklubi eesmärgi mille poole püüeldakse.

ma poel asjapulk, kuid seda saad siit lugeda: http://www.jkkalju.ee/?mid=15 :P

Mister
30.05.10, 00:13
Ah see leheküljel olev info on seal ju aastast 2008, siis kui Kalju igas aspektis atraktiivne oli :D

antz-
30.05.10, 02:29
Mehhiko ja Portugali poistel värvidega probleeme. Täna jalutasid punase tulega kaubamaja juurest üle ja siis tegid imestunud nägu, miks autojuht signaali neile lasi.

billybob
30.05.10, 10:59
Oled elu24 igapäevane lugeja, et arvad, et sihukesed nupukesed on huvitavad?

antz-
30.05.10, 11:30
Oled elu24 igapäevane lugeja, et arvad, et sihukesed nupukesed on huvitavad?

Solvusid ? :S

Hogweed
31.05.10, 14:34
nõmme kalju on neljas, jee

-RoMaRiO-
31.05.10, 20:36
Nõmme Kalju reklaam on nii tohutu ja võimas olnud, et peetakse lausa korvpalliklubiks :D

Mister
01.06.10, 00:39
Päris lahe. Levadiale Felipe sobib ja meile mitte.
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=407

Saaks siis Monese mängijaõigused endale, aga ei! See Rannamaa on ka raudselt sama mõttetu kui see Mäekala. pole kunagi sellist nime kuulnud. Oeh... Ei teagi.. Ühest küljest nagu pettunud, aga teisest küljest.... tühi

ROOTSI KUNN
01.06.10, 00:44
Vahi uudist ! Eks seal pannakse talle päitsed pähe . Muide Kalju olevat veel mõningaid mängijaid Levadiast tahtnud aga öeldi ära. Keda ,seda võite ise arvata

-RoMaRiO-
01.06.10, 00:46
Pantrid, teete järgmisel Kalju-Levadial talle ikka plaks-plaks? :D

Piksenool
01.06.10, 00:59
Mis mu silmad päevad nägema? Kas tõesti hakkab Nõmme Kalju nii kiiresti normaalsemaks muutuma? Pagar-kokk-kondiiter-keevitajad-jalgpallurid väljamaalt asendatakse Eesti noorte poistega. Positiivne. Pole küll Kalju omad noored, aga hea näha, et asi hakkab nagu arenema.
Klubi mis nimetas ennast täisproffessionaalseks ei tohikski olla välismaa poistega nii madalal. Nüüd on vähemalt hooaja lõpus hea öelda, et jäime nii taha seetõttu, et mängisime 2/3 hooaega oma noorte Eesti poistega. Aga Kalju hakkab vist tõesti nooti jagama ja noortele eestlastele panustama ning seeläbi Eesti jalgpalli taset tõstma.

Kuno, oled kiituse ära teeninud ning võid taas foorumisse kirjutama hakata. Oled kuidagi kadunud viimasel ajal :)

Päikest, tervist ja Õnnet,
Piksenool

masturr
01.06.10, 08:36
Päris lahe. Levadiale Felipe sobib ja meile mitte.
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=407

Saaks siis Monese mängijaõigused endale, aga ei! See Rannamaa on ka raudselt sama mõttetu kui see Mäekala. pole kunagi sellist nime kuulnud. Oeh... Ei teagi.. Ühest küljest nagu pettunud, aga teisest küljest.... tühiVana lugu mis lõpuks välja tuli

Petuhhin
01.06.10, 10:22
Lastetreenerile koostatakse lastevõistkonda.

budu
01.06.10, 10:42
Lastetreenerile koostatakse lastevõistkonda.

Keda sa siin silmas pead?

-RoMaRiO-
01.06.10, 13:31
Kas see EJLi lehel olev striim töötab ning näitab täna õhtul Narva-Kalju mängu? Mäletan, et karikafinaali täitsa õnnestus kaeda.

-RoMaRiO-
01.06.10, 13:43
Kes on suurim kaotaja seoses Felipe Nunese Levadiasse siirdumisega? "Tallinna ööelu, ei mingit kahtlust," ütleks Kalle Blomqvist.

@Ott Järvela

Tõeliselt hea! :D

Kaspy
01.06.10, 17:06
Kes on suurim kaotaja seoses Felipe Nunese Levadiasse siirdumisega? "Tallinna ööelu, ei mingit kahtlust," ütleks Kalle Blomqvist.

@Ott Järvela

Tõeliselt hea! :D

Pigem möödalask, Tallinnas on ta ju täitsa olemas?

Igaljuhul nüüd siis asi ametlik, Kalju on välistöölistest tühi. Oeh, veider hooaeg.

Mister
01.06.10, 17:09
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=409

Ametlik teade ka nüüd üleval, et välismaalased saadeti ära. Seoses Marcelo Serafiniga nagu arvata oli :)

emergencyexit
01.06.10, 17:09
aga nüüd ei saa ta enam tasuta Privesse

sunnik
01.06.10, 17:32
seda jaapanlast oleks küll tahtnud mängimas näha.

ROOTSI KUNN
01.06.10, 17:58
Need kuivad pressiteated on üks asi aga ,mis seal tegelt toimub? Kus siis nüüd äkki manager suliks osutus ? Ega Eestis kah neid tasemel noori nii väga tasuta võtta ei ole. Tiidusel on häid poisse aga nendele ei hakka vist Eestis enam kellegi hammas peale .

Ramm
01.06.10, 18:17
Spekuleerime-Manageri vallandamise taga on tegelikult rahalised raskused,lihtsalt ei taheta seda tunnistada. ;)

budu
01.06.10, 18:23
http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=409

Ametlik teade ka nüüd üleval, et välismaalased saadeti ära. Seoses Marcelo Serafiniga nagu arvata oli :)

ei imestaks kui nii mõnigi leiaks uue klubi omale meistriliigast.
Aga Kaljule igatahes Edu!

masturr
01.06.10, 18:23
Spekuleerime-Manageri vallandamise taga on tegelikult rahalised raskused,lihtsalt ei taheta seda tunnistada. ;)Ära plähmerda kui sa ei tea midagi

Mister
01.06.10, 18:48
ei imestaks kui nii mõnigi leiaks uue klubi omale meistriliigast.
Aga Kaljule igatahes Edu!

Ei usu. Eks see Marcelo läheb nüüd oma kambaga kuhugi mujale väikeriiki ja üritab seal mõnd klubi enda kontrolli alla võtta.

elBiD
01.06.10, 18:49
Kas see EJLi lehel olev striim töötab ning näitab täna õhtul Narva-Kalju mängu? Mäletan, et karikafinaali täitsa õnnestus kaeda.

Kui viitsid, siis võiksid selle lingi siia ka visata. Ei leia seda, tee mis tahad.
Tänud!

Mister
01.06.10, 18:50
Sa ei leia seda vast sellepärast, et seda polegi. Tavaliselt nad viskavad oma striimi sinna www.kullaauk.ee lehele, aga seal pole ka midagi.

WeThePeople
01.06.10, 19:15
Sa ei leia seda vast sellepärast, et seda polegi. Tavaliselt nad viskavad oma striimi sinna www.kullaauk.ee lehele, aga seal pole ka midagi.

olemas ta on, aga kas ka midagi näitab, kahtlen.

http://jalgpall-ee.sn13.zone.eu/tv.php

Piksenool
01.06.10, 20:08
Imege saba sõbrad!
Äkki aitab :)

MihkelHK
01.06.10, 20:13
Piksenool=urmar

Piksenool
01.06.10, 20:16
Piksenool=urmar

urmar=Pohlak

järelikult:

Pohlak=Piksenool

ROOTSI KUNN
01.06.10, 21:15
Telemängus Kaljul kohati ilusad võimalused aga uskumatud vead ja valesöödud.Ja ega pealelöögidki paremad pole. Eriti Kaukvere kastist löödud olukord ,kus oli selge väravavõimalus aga vend lihtsalt kuses värava poole .
Aga nüüd Kenilt ilus sooritus .Tubli Ken ! Siit võib veel kõike oodata .

ROOTSI KUNN
01.06.10, 21:22
Tubli Kalju ! Hea mängu olete televusserisse teinud 2-2

emergencyexit
01.06.10, 21:36
tõesti-tõesti. Saab ka eesti poistega mängida. Oleks Kallaste selle palli tühja väravasse sisse saanud, oleks seis muidugi parem, kuid need oleksid-poleksid ei loe siin enam midagi..

ROOTSI KUNN
01.06.10, 21:41
tõesti-tõesti. Saab ka eesti poistega mängida. Oleks Kallaste selle palli tühja väravasse sisse saanud, oleks seis muidugi parem, kuid need oleksid-poleksid ei loe siin enam midagi..
Mul tekkis sama mõte ,et kas oli vaja ennast kaks aastat võõraste sulgedega ehtida ? Kindlasti oli leegionärid seas paar head mängijat aga osad siiski täielikud udud. Iseasi on see ,et kuidas neid Kallasteid omale saadakse. Ken olevat Florast lahkunud nii ,et loobus osast oma palgast ,et vabaks saada . See pole ju normaalne ,

Nahkpea
01.06.10, 21:42
Transi vanakesed lihtsalt ei kesta ja noored Kaljukad kasutasid selle ära. Hooaja edenedes hakkab Trans üha enam punkte kaotama oma napi koosseisu arvelt.

Samas, pole ka Terehhov kaugeltki mitte esimeses nooruses, aga selle mehe töövõime on ikka hämmastav kõik need 90 minutit.

maamesilane
01.06.10, 21:43
olen meeldivalt hämmeldudnud

Mister
01.06.10, 21:43
Peale 2-0 tahajäämist olin ma maruvihane ning valmis oma kohvitassi juba põrandale kildudeks viskama. Säästsin siiski oma närve (kuna tass oli kena) ning õigesti tegin. Kalju oli füüsiliselt lõpuks ikka peajagu üle.
Mis veel väga häiris oli see, et enda karistusalast kuni vastaste omani mängiti ilusasti söötu ning mängiti Narva mängijad üle, kuid seda viimast otsustavat söötu ei suudetud pea kunagi korralikult anda. Küll siis meeter paremal/vasakule või üle pea.
3-2 oli niiiiii lähedal, aga peab rahul olema viigipunktiga :) Kalju näitas siiski ilusat mängu.

Jevdokimovil oli hea muie näol kui karistuslööki andis :D Justkui teadis mis tuleb.

masturr
01.06.10, 21:44
Transi vanakesed lihtsalt ei kesta ja noored Kaljukad kasutasid selle ära. Hooaja edenedes hakkab Trans üha enam punkte kaotama oma napi koosseisu arvelt.

Samas, pole ka Terehhov kaugeltki mitte esimeses nooruses, aga selle mehe töövõime on ikka hämmastav kõik need 90 minutit.
2-2 pole paha karukoopas
Terja on ju igiliikur nagu ta legendaarsed sussid

ROOTSI KUNN
01.06.10, 21:44

Terja töövõime on hea aga kohati oli tema see ,kes olukorrad täiesti perse keeras ,.Kokkuvõtes oli Terja muidugi kasulikum ,kui kahjulikum. Kogemused on meeletud.

Nahkpea
01.06.10, 21:46
Terja töövõime on hea aga kohati oli tema see ,kes olukorrad täiesti perse keeras ,.Kokkuvõtes oli Terja muidugi kasulikum ,kui kahjulikum. Kogemused on meeletud.

Seda küll, praaki tegi ta ka ikka palju jah, aga ta on nagu mootor, mis Kalju masinat edasi sunnib liikuma.

ROOTSI KUNN
01.06.10, 21:49
Mängu parim oli Ken ,keda ma U-21 mängus Armeenia vastu sõimasin nagu jaksasin :) aga Ken on andekas lohe ,kes jõuaks kaugele ,kui viitsiks vaeva näha .

urmar
01.06.10, 22:29
Eks Trans lootis vist võiduseisu hoida, sest peale viiki leidsid endas jõudu ja ähvardasid uuesti ette minekuga. Hea, et see ähvarduseks jäigi. Kalju oleks ikka võita võinud, aga viik sobib samuti.

Brick
01.06.10, 23:19
Nüüd kus Kaljust kõik leegionärid ära saadetud huvitab kas see aasta siis see Brasiilia jalgpallipäev ka toimub kui endal pole ühtegi brassi ega leegionäri kellega uhkustada teiste sambajalgpallurite üle.:D

aanvaller
02.06.10, 13:46
http://f.postimees.ee/f/2010/06/02/378729t41he5a4.jpg

Mister
02.06.10, 14:06
Päris kole :D

Wikipediast on näha, et Alan Arruda hakkab mängima FC Atlantises.

maisi lapsed
02.06.10, 14:46
kas atlantisel on kossule lisaks ka vutisats

masturr
02.06.10, 15:11
Päris kole :D

Wikipediast on näha, et Alan Arruda hakkab mängima FC Atlantises.Sinna oldi nõus tasuta ära andma ta kuigi hooaja algul tahtis ka levadia teda aga levadialt kysiti selline summa et asi jäi katki

Brick
02.06.10, 15:59
http://www.youtube.com/watch?v=nSq2AguXaAY&feature=player_embedded#!

Kalju arst Isvan Koso võiks ka nii kiire ja tragi olla kui seda Ameerika kolleegid, kus väravavaht lõikas Lindpere söödu vahelt :)

eston maravilha
02.06.10, 17:59
http://www.youtube.com/watch?v=nSq2AguXaAY&feature=player_embedded#!

Kalju arst Isvan Koso võiks ka nii kiire ja tragi olla kui seda Ameerika kolleegid, kus väravavaht lõikas Lindpere söödu vahelt :)

mis su vigastus on?

dareth
03.06.10, 13:15
mis su vigastus on?

vale lähenemine sul, foorumis tuleb ikka kohe ise diagnoos panna

Mister
03.06.10, 16:23
http://meistriliiga.ee/lprotocol.php?st=style_m.css&proto_id=34766&b=ML

Siin on teine värav kirjutatud Jevdokimovi nimele. Ingemar koksas selle ju ikkagi sisse või mis?

-RoMaRiO-
03.06.10, 19:29
Laupäeval saab olema huvitav näha, kes Võttiga keskkaitses on, sest Kaljul on täpselt 2 puhast keskkaitsjat, kellest üks kaartidega väljas.

-RoMaRiO-
03.06.10, 20:25
Lisaks sellele, et Kalju on väga ebasümpaatne enamus vutihuvilistele, on ta ebasümpaatseks muutunud ka enamustele endistele palluritele, kes soovivad Kaljule ainult halba.

Viimane parim näide on see, kui mõned ilusad hooajad Kaljus mänginud pallur kommenteeris Nunese üleminekut Levadiasse nii, et olekski võimas kui Felipe Kalju puuri täis lööks.

Kuidas on see võimalik klubiga, kes meeldis mõned aastad tagasi kõigile? Olen kuulnud, et meeldis isegi mitmele jalgpallurile, kes mängisid teises jalgpalliklubis ning oleksid soovinud seda melu kogeda.

urmar
03.06.10, 22:28
http://meistriliiga.ee/lprotocol.php?st=style_m.css&proto_id=34766&b=ML

Siin on teine värav kirjutatud Jevdokimovi nimele. Ingemar koksas selle ju ikkagi sisse või mis?

Selline mulje jäi jah, et tsenderdus keeras väravast eemale ja Teever muutis suunda, aga kohtunik arvas, et Jevdokimov lõi. Nii ta hetkel kirjas on ja Kalju peaks ju rõõmustama, et teie parim mees liiderdama asus. :)

Ray
03.06.10, 22:41
Olin Transi värava juures ning nägin olukorda väga hästi - Jüri roll selles väravas oli kindlasti suurem kui Teeveril, keda pall ainult riivas põhimõtteliselt - nii et õige mees sai värava kirja.

Ray
03.06.10, 23:13
Homme ilmub "Nõmme Kalju Jalgpallisõnumid" erileht (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=412)

budu
04.06.10, 01:23
Lisaks sellele, et Kalju on väga ebasümpaatne enamus vutihuvilistele, on ta ebasümpaatseks muutunud ka enamustele endistele palluritele, kes soovivad Kaljule ainult halba.

Viimane parim näide on see, kui mõned ilusad hooajad Kaljus mänginud pallur kommenteeris Nunese üleminekut Levadiasse nii, et olekski võimas kui Felipe Kalju puuri täis lööks.

Kuidas on see võimalik klubiga, kes meeldis mõned aastad tagasi kõigile? Olen kuulnud, et meeldis isegi mitmele jalgpallurile, kes mängisid teises jalgpalliklubis ning oleksid soovinud seda melu kogeda.

keda sa silmas pead?
oli plaan tulla ka vaatama Kalju kodumänge aga mingid tegelased arvasid et võiks nagu minna hoopis vallutama hispaaniat,mario egas ei pahanda kui mingi suve lõpus kalju mänge külastama satun?

-RoMaRiO-
04.06.10, 01:30
keda sa silmas pead?
oli plaan tulla ka vaatama Kalju kodumänge aga mingid tegelased arvasid et võiks nagu minna hoopis vallutama hispaaniat,mario egas ei pahanda kui mingi suve lõpus kalju mänge külastama satun?

Ei ole oluline, kes seda ütles, vaid see, et seda öeldi. Nii palju võin öelda, et Eesti meistriliigas see kutt palli taga ei aja.

Aga loomulikult tule! Mulle on alati korda läinud, et Hiiu staadionil ja üleüldse liigamängudel oleks palju rahvast. Kahju ainult, et see unistus mõne lolli mõttemaailmas eksisteerib, sest isegi klubi, kes kõigile eeskuju näitas, on oma tegevusest loobunud.

tark mees taskus
04.06.10, 08:12

Kuidas on see võimalik klubiga, kes meeldis mõned aastad tagasi kõigile? Olen kuulnud, et meeldis isegi mitmele jalgpallurile, kes mängisid teises jalgpalliklubis ning oleksid soovinud seda melu kogeda.Kle kas sa mõtled ise seda jama välja w?Ma ei usu et keegi suudaks nii õel olla oma vana klubi vastu.Ma arvan et kes iganes see poleks ka olnud ja kui ta ütleski nii siis ütles ta seda huumoriga.

elx
04.06.10, 10:46
Kle kas sa mõtled ise seda jama välja w?Ma ei usu et keegi suudaks nii õel olla oma vana klubi vastu.Ma arvan et kes iganes see poleks ka olnud ja kui ta ütleski nii siis ütles ta seda huumoriga.

Pean tunnistama, et eelmisel suvel sattusin ühel Kalju mängul väga lähedale istuma Unibet/Kalju rannajalgpalluritega ning kui juba sama "katuse" all olevad mängijad ironiseerivad kalju mängu üle, siis pole imestada, kui mõni Kalju esindusmeeskonnast välja arvatud kibestunud mängija karme sõnu kasutab. Seega ei pea mina küll seda nii võimatuks.

kriitikameel
04.06.10, 11:36
eestlane ongi üks suur parastaja

uue koduklubi eest ka need mahakantud mängijad pingutada ei viitsi

CD7
04.06.10, 13:48
Jah sest nad mängivad jalkat kuna neid sunnitakse mängima.

Mister
04.06.10, 22:55
Nõmme Kalju jalgpallisõnumites on Uno Piir jube hea intervjuu andnud.
Räägib kuidas Kuno Tehva on turundust üle tähtsustanud ja jalgpalli teisele pulgale sättinud. Samuti, et meeskonna ehitamisega on mõttetult rapsitud ning ilma asjata tuuakse sisse neljanda järgu brasiillasi ning palju muud huvitavat juttu.

Väga õige jutt, aga miks juhtkond targa inimese nõuandeid kuulda ei võta? Ikka minnakse mööda valet teed edasi ning rapsitakse.

CD7
04.06.10, 22:57
Nõmme Kalju jalgpallisõnumites on Uno Piir jube hea intervjuu andnud.
Räägib kuidas Kuno Tehva on turundust üle tähtsustanud ja jalgpalli teisele pulgale sättinud. Samuti, et meeskonna ehitamisega on mõttetult rapsitud ning ilma asjata tuuakse sisse neljanda järgu brasiillasi ning palju muud huvitavat juttu.

Väga õige jutt, aga miks juhtkond targa inimese nõuandeid kuulda ei võta? Ikka minnakse mööda valet teed edasi ning rapsitakse.

Kas te rääkis ka sama juttu aasta tagasi? Kuidagi lihtne on tagantjärgi targutada.

Mister
04.06.10, 23:01
Kas te rääkis ka sama juttu aasta tagasi? Kuidagi lihtne on tagantjärgi targutada.

Kui õigesti mäletan, siis on härra Piir mitu aastat juba Kunole aru pähe rääkinud, aga pole nõu kuulda võtnud. Mis teha, kui äri on tähtsam kui jalgpall.

-RoMaRiO-
04.06.10, 23:09

Mina personaalselt olen sama põhimõttega juttu nagu härra Piir üle aasta rääkinud, aga mind on alati persse saadetud. Kas samamoodi käitutakse ka aupresidendiga? Muidugi täiesti uskumatu, et Kalju enda lehes selline kritiseeriv intervjuu, samas väga positiv.

sosku
04.06.10, 23:29
Kui jutt juba läks kord sellele Kalju ajalehele... Kelle kulu ja kirjadega see trükiti ja üle Nõmme postkastidesse topiti? Lehe kujundus on üks-ühele maha tehtud linnaosa lehe pealt. Ja kui mulle vaatab vastu Edgari jooksupoisi hr. Vakra naerusuine nägu (koos loomulikult kasutab seda enda promomiseks), siis kas ma saan õigesti aru, et Tallinna linna maksumaksja raha eest?

emergencyexit
04.06.10, 23:45
see ongi Nõmme Sõnumite erileht..niiet pole ime ka, et ta sellele originaal-lehele niivõrd sarnaneb

CD7
04.06.10, 23:47
Mina personaalselt olen sama põhimõttega juttu nagu härra Piir üle aasta rääkinud, aga mind on alati persse saadetud. Kas samamoodi käitutakse ka aupresidendiga? Muidugi täiesti uskumatu, et Kalju enda lehes selline kritiseeriv intervjuu, samas väga positiv.

Miks peaks aupresidendi keegi perse saatma kui ta tagant järgi räägib seda juttu? Nagu ma aru saan siis klubi on ise just seda teed minemas.

Sina palun räägi nüüd ka meile ära mida aasta pärast see leht räägib. Oled meil ju see ennustaja siin. Äkki kuulame su praegu ära ja hakkame kõik seda nüüd klubilt nõudma? See "targutamine" hakkab muidu täitsa närvidele kohe käima.

CD7
04.06.10, 23:50
see ongi Nõmme Sõnumite erileht..niiet pole ime ka, et ta sellele originaal-lehele niivõrd sarnaneb

Küsimus oli teine.

Aga ma ei imestaks kui mingi osa linnaosa kinni plekib ja et Kalju ise mingi osa plekib. Õllesummeri mingi voldik mis postimehe vahel välja tuleb oli minumeelest postimehe poolt kinni makstud, samas müüb ka postimees sinna reklaamid vahele. Midagi sarnast oli.

-RoMaRiO-
04.06.10, 23:58
Miks peaks aupresidendi keegi perse saatma kui ta tagant järgi räägib seda juttu? Nagu ma aru saan siis klubi on ise just seda teed minemas.

Sina palun räägi nüüd ka meile ära mida aasta pärast see leht räägib. Oled meil ju see ennustaja siin. Äkki kuulame su praegu ära ja hakkame kõik seda nüüd klubilt nõudma? See "targutamine" hakkab muidu täitsa närvidele kohe käima.

Sa ei taba ikka üldse asja tuuma. Keegi ei ole siin ennustanud, vaid ma räägin, et minu juba aasta tagused mõtted ühtivad inimesega, kes on jalgpalliga seotud olnud rohkem aastaid kui kõikide tõeliste Kalju fännide vanused kokku arvestatuna.

Ja kui mind omal ajal taolise jutu peale persse saadeti, siis oleks ju mõistlik ka see härra sinna saata, kuigi tuleb tunnistada, et nüüd on tõepoolest tekkimas klubile korralik visioon ja selle kohapealt ei ole mul miskit enam viriseda.

Kuigi tuleb tunnistada, et veidi kahemõtteliseks jääb see, et klubi oma sõnade kohaselt panustab väga kõvasti noortejalgpalli, aga peaaegu kõik treenerid annavad hoopis teist infot, et klubi toetus võiks suurem olla ning tuleb majandada iseseisvalt.

sosku
05.06.10, 00:15
Küsimus oli teine.

Aga ma ei imestaks kui mingi osa linnaosa kinni plekib ja et Kalju ise mingi osa plekib. Õllesummeri mingi voldik mis postimehe vahel välja tuleb oli minumeelest postimehe poolt kinni makstud, samas müüb ka postimees sinna reklaamid vahele. Midagi sarnast oli.
Postimees on eraettevõte ja võib teha oma rahaga mis tahab. Kui mulle näiteks ei meeldi selle lehe sisu, siis ma lihtsalt ei osta/telli seda. Kohalik omavalitsus aga ei tohiks nii mõtlematult raha sellise propaganda peale kulutada. Nagu seda laristamist siin kilulinnas veel vähe oleks.
Mulle oleks sobinud, kui sellest ajalehest oleks välja jäetud kõik viited Nõmme linnaosavalitsuse suunas. Ehk olnuks nagu tavaline reklaam otsepostitus, millega päevast päeva postkaste risustatakse.

maamesilane
05.06.10, 10:18
pole hullu,hullem oleks see kui keskerakonna jk saaks nõmme duubliks,kesik jääb kesikuks,aga vakra kõige hullem mees nüüd ka ei ole! kuigi ei imestaks,et kalju tõmmatakse varsti valimiskeerisesse

elBiD
05.06.10, 19:56
Kujutan ette. Keskerakonna kandidaat nr. 123 Tanel Võtti. :D

rallikas
05.06.10, 20:01
Aitäh Pelle, et sa Kotteri perse saatsid.

Mängupilt ei midagi ilusat, esimene poolaeg oli küll parem. Ingemari väravat kahjuks ei näinud, aga Jevdokimov lõi Kõrtsmiku tsenderduse sisse.

elBiD
05.06.10, 20:05
Jevdokimov on hoos. Hea töö, jätka samas vaimus!

CD7
05.06.10, 20:48
Esimene poolaeg oli väga ilus. Terjalt super mäng. Jevdo ja Ingemar ka tublid! Kõrtsmik meeldis ka ees rohkem kui Kõlu.

-RoMaRiO-
05.06.10, 21:56
Tundub nagu oleks Kalju imelise partii esitanud. Tõepoolest I p.a oli täitsa mõnus, mille krooniks oli henriklarssonliku soorituse teinud Jevdokimovi koll, tõesti väga kaunis. Aga II p.a, soojenduseks lasti endale täiesti haige värav ning 11 vs 10 mäng oli nii mannetu, et kui hokis oleks niimoodi ülekaalu mängitud, oleks terve meeskond lahti lastud.

Jõudsin säästusektorile 35 minti enne mängu algust ning nähes, et tribüünil polnud MITTE ÜHTEGI inimest, oli üpris mõru meel. Lisaks tegi kurvaks see, kuidas mängijad soojendusse suhtusid, nii mõnelgi mängijal, kes algkoosseisus oli, oli tõeline raskus sööta kõige elementaarsemaid sööte kaaslasele. Kas motivaatsioonipuudus oma töösse korralikult suhtuda või raske eilne õhtu?

Aa kui Ingemar ära läheb, hakkab täitsa nalja saama kui kedagi asjalikku ründesse juurde ei saa. Õnneks on selle hooaja staar Jüri, kes on tõesti väga hea. Võiks välismaale juba saada.

HABE
05.06.10, 22:28
Tundub nagu oleks Kalju imelise partii esitanud. Tõepoolest I p.a oli täitsa mõnus, mille krooniks oli henriklarssonliku soorituse teinud Jevdokimovi koll, tõesti väga kaunis. Aga II p.a, soojenduseks lasti endale täiesti haige värav ning 11 vs 10 mäng oli nii mannetu, et kui hokis oleks niimoodi ülekaalu mängitud, oleks terve meeskond lahti lastud.

Jõudsin säästusektorile 35 minti enne mängu algust ning nähes, et tribüünil polnud MITTE ÜHTEGI inimest, oli üpris mõru meel. Lisaks tegi kurvaks see, kuidas mängijad soojendusse suhtusid, nii mõnelgi mängijal, kes algkoosseisus oli, oli tõeline raskus sööta kõige elementaarsemaid sööte kaaslasele. Kas motivaatsioonipuudus oma töösse korralikult suhtuda või raske eilne õhtu?

Aa kui Ingemar ära läheb, hakkab täitsa nalja saama kui kedagi asjalikku ründesse juurde ei saa. Õnneks on selle hooaja staar Jüri, kes on tõesti väga hea. Võiks välismaale juba saada.

Motivatsiooni puudus??? I poolaeg näitas kõike muud kui seda, et Kuressaaret alahinnatakse või meestel oleks motivatsiooni puudus, tempo oli kõrge ja võideldi väga korralikult. Sellise võitlusliku mänguga suudetaks isegi Levadia ja Flora vastu mängida, rääkimata siis sellest et Narva vastu tuldi 0-2 kaotusseisust välja. Meeskond näitab sisu hetkel. Karel on head tööd teinud siiani. Kui kaua suudab olla Nõmme Kalju järjest kaotuseta???

Teine poolaeg Kure ehmatas on pressingu ja survega aga Kalju kontrollis õnneks mängu käiku ning ei lasknud 3 punkti käest.

emergencyexit
05.06.10, 22:32
blabla... Kui kaua suudab olla Nõmme Kalju järjest kaotuseta???

järgmine mäng Levadiaga, seal see kaotusteta seeria lõppeb arvatavasti..

Igatahes tänane mäng oli selline enam-vähem. I poolaeg oli muidugi päris ilus. Eriti hea oli täna Jevdokimov + Terja ka võitles ja jooksis päris tublisti. Ainult, et Kõrtsmikul ei tulnud täna eriti midagi välja. Ta on küll hull tööhobune, kuid kui palli saab, siis ei oska täpselt õiget söötu anda..

HABE
05.06.10, 22:45
järgmine mäng Levadiaga, seal see kaotusteta seeria lõppeb arvatavasti..

Igatahes tänane mäng oli selline enam-vähem. I poolaeg oli muidugi päris ilus. Eriti hea oli täna Jevdokimov + Terja ka võitles ja jooksis päris tublisti. Ainult, et Kõrtsmikul ei tulnud täna eriti midagi välja. Ta on küll hull tööhobune, kuid kui palli saab, siis ei oska täpselt õiget söötu anda..

Ja sa nimetad ennast fänniks, kuigi endal usk puudub et Nõmme Kalju meeskond võib hetkel vähemalt viiki mängida Levadiaga???
Kõrtsmik tegi küll elu mängu vist:D Ma ei tea mis mängu sina küll vaatasid. Korduvalt võttis mitu Kure mängijat ette ning tegi ära ka. Värav jäi löömata aga Jüri värav tuli ka Kõrtsmiku pandud supper tsenderdusest.

Elari#3
05.06.10, 22:47
Motivatsiooni puudus??? I poolaeg näitas kõike muud kui seda, et Kuressaaret alahinnatakse või meestel oleks motivatsiooni puudus, tempo oli kõrge ja võideldi väga korralikult. Sellise võitlusliku mänguga suudetaks isegi Levadia ja Flora vastu mängida, rääkimata siis sellest et Narva vastu tuldi 0-2 kaotusseisust välja. Meeskond näitab sisu hetkel. Karel on head tööd teinud siiani. Kui kaua suudab olla Nõmme Kalju järjest kaotuseta???

Teine poolaeg Kure ehmatas on pressingu ja survega aga Kalju kontrollis õnneks mängu käiku ning ei lasknud 3 punkti käest.

Kontrollis mängu :D:D, vb ainult peale seda, kui Kure vähemusse jäi. Suhteliselt lahtine mäng oli ja kahjuks ei saanudki väga põnevaks minna, sest Pelle suutis endale mingi mõttetu punase hankida. Esimene poolaeg oli selgelt näha, et Kure poisid ei saanud üldse palli kontrollimisega hakkama kunstmurul ja ausaltöeldes käibki mulle pinda, et Kalju profiklubi küll, aga ikka kunstmurul :( . Aga mulle tundus ikka selline Kalju hoopis positiivsem ja tundub, et sisekliima on ka nii parem teil vms.

Mister
05.06.10, 22:52
Jah. Tänane mäng oli üpris enamvähem.
Esimene poolaeg oli kena ning peale teist väravat ootasin ma Kalju suuremat ülekaalu.
Kõrtsmik oli täna tõesti parem kui varasemates mängudes, lõpus läks kärst ära, aga muidu oli täitsa normal.
Mängu lõpp oli muidugi üpris igav, mitu korda oli Kaukvere äärel täiesti vaba, aga no ei antud söötu. Muidugi Kaukvere on see hooaeg kõvasti kehvem võrreldes eelmise hooajaga, aga lõpus näitas juba täitsa kenasid liigutusi.
Usun, et Levadia vastu suudetakse viik küll kuidagi välja võidelda, aga eks näis :) Oleks ju tore.

Ahjaa, täiega tahaks teada, et miks üldse Kägo ei kasutata. Tüüp ju võitleb alati ja löök on ka ülivõimas. Eesti Gattuso :D

....kunstmurul ja ausaltöeldes käibki mulle pinda, et Kalju profiklubi küll, aga ikka kunstmurul :( .

Jah, ka mulle käib kunstmuru täiega närvidele. Pall põrkab väga nõmedalt ja üldse üks suur rabistamine käib seal kunstmurul. Mingi aeg sain aga ühelt klubi töötajalt sellise vastuse, et mis sellel kunstmurul ikka nii suur vahe muruga on, et kärab küll... No kamoon....................!!!!!!!!??????!?!?!?!?!

emergencyexit
05.06.10, 22:56
Cmoon Kuits. Võrdle Levadiat ja Kaljut, kust kuradist see viik/võit peaks praegu tulema? Kui siis vaid väga-väga heale kaitsetööle suudetaks 0:0 viik välja võidelda..sellest enamat on raske loota. Aga no laup. näeb, kas söön oma sõnu või mitte

Kuid vaata nt Kõrtsmiku tsenderdusi või sööte, midagi erilist sealt ei tulnud, kui vaid see eeltöö Jevdokimovi väravale..

jooseps
05.06.10, 23:00
Mingi aeg sain aga ühelt klubi töötajalt sellise vastuse, et mis sellel kunstmurul ikka nii väga vahet on murust. No kamoon....................!!!!!!!!??????!?!?!?!?!

ühed rohelised mõlemad ju.

mulle meeldisid täna Voolaidi kommentaarid platsi kõrvalt :)

HABE
05.06.10, 23:01
Jah. Tänane mäng oli üpris enamvähem.
Esimene poolaeg oli kena ning peale teist väravat ootasin ma Kalju suuremat ülekaalu.
Kõrtsmik oli täna tõesti parem kui varasemates mängudes, lõpus läks keäst ära, aga muiud oli täitsa normal.
Mängu lõpp oli muidugi üpris igav, mitu korda oli Kaukvere äärel täiesti vaba, aga no ei antud söötu. Muidugi Kaukvere on see hooaeg kehva võrreldes eelmise hooajaga, aga lõpus näitas juba täitsa kenasid liigutusi.
Usun, et Levadia vastu võidakse viik küll kuidagi välja võidelda, aga eks näis :) Oleks ju tore.

Jah, ka mulle käib kunstmuru täiega närvidele. Pall põrkab väga nõmedalt ja üldse üks suur rabistamine käib seal kunstmurul. Mingi aeg sain aga ühelt klubi töötajalt sellise vastuse, et mis sellel kunstmurul ikka nii väga vahet on murust. No kamoon....................!!!!!!!!??????!?!?!?!?!

Tõnnal oli põlve vigastus, suht karm asi. Segas hooaja ettevalmistust ja eks see on mõjunud ka tema mängule vähekene. Mida mäng edasi seda paremaks ta muutub.
Küll ka see muru väljak tuleb ükskord, kahjuks tuleb jah nii kaualäbi ajada kunstmuruga. Männiku staadioni muru väljakul maksab 1 mäng 3000- ning seal puudub tribüün kui ka mitmed asjad veel. Sinna muru peale ei lastagi pea kedagi kunagi mängima. Mujal muru väljakuid hetkel eiole Nõmmel.

HABE
05.06.10, 23:05
Cmoon Kuits. Võrdle Levadiat ja Kaljut, kust kuradist see viik/võit peaks praegu tulema? Kui siis vaid väga-väga heale kaitsetööle suudetaks 0:0 viik välja võidelda..sellest enamat on raske loota. Aga no laup. näeb, kas söön oma sõnu või mitte

Kuid vaata nt Kõrtsmiku tsenderdusi või sööte, midagi erilist sealt ei tulnud, kui vaid see eeltöö Jevdokimovi väravale..

Jüri ja Ingemar koos ees ja väravaid ei tule??? Mõtle nüüd ise ka vähekene. Üks on hetkel suurim ML värava kütt ja teine oli seda üleeelmine aasta ning Teeveri oskused ei ole kuhugi kadunud. Jüri läheb järjest paremaks. Ning palle jõuab ka sinna ette piisavalt, et võimalusi oleks värav lüüa.

-RoMaRiO-
05.06.10, 23:07
Ott, võta kokku ennast, Nõmme Kalju fänn EI TOHI ühtegi halba sõna klubi kohta öelda, sest muidu oled persona non grata ning sind ei vajata, sa ainult häbistad seda klubi.

Aga jah, tänasega tuleb tõdeda, et loobun ka säästusektori "fänlusest", sest klubi arust ma ainult häbistan seda klubi ning mind ei vajata üleüldse, samuti soovitati mul mõnd teist klubi toetada. Kaalun plaani!

Igatahes palju õnne klubile, kelle Eesti klubide suurimast ja parimast fänlusest on saanud 5 istuvat fänni! Mõnus!

Mister
05.06.10, 23:08
Noh aga samas on ju õige fakt see, et õige mäng toimub ikka murul. Kunstmurul otsustavad nii mitmed juhuslikud faktorid ka vahel mängu ära. Aastani 2020 ka päris kunstmurul mängu ei taha näha....

emergencyexit
05.06.10, 23:08
Sorri Mario, võtan teadmiseks. Aga tegelt oli täna istuvaid "fänne" rohkem kui 5 :D, kuid jah, fännisektoris polnud vist mitte ühtegi, et vaatanud sinna poole eriti..

MihkelHK
05.06.10, 23:17
Ott, võta kokku ennast, Nõmme Kalju fänn EI TOHI ühtegi halba sõna klubi kohta öelda, sest muidu oled persona non grata ning sind ei vajata, sa ainult häbistad seda klubi.

Aga jah, tänasega tuleb tõdeda, et loobun ka säästusektori "fänlusest", sest klubi arust ma ainult häbistan seda klubi ning mind ei vajata üleüldse, samuti soovitati mul mõnd teist klubi toetada. Kaalun plaani!

Igatahes palju õnne klubile, kelle Eesti klubide suurimast ja parimast fänlusest on saanud 5 istuvat fänni! Mõnus!

Rõve on vaadata kuidas sa säästukal jood ja tossad.

-RoMaRiO-
05.06.10, 23:20

Tore mullegi teada, et ma suitsetan :D

Ja pürotehnilisi vahendeid pole samuti kasutanud. Ehk oleks sul endal mõistlik kaineks saada ning teatud ainete suitsetamisest loobuda?

MihkelHK
05.06.10, 23:21
Tore mullegi teada, et ma suitsetan :D

Ja pürotehnilisi vahendeid pole samuti kasutanud. Ehk oleks sul endal mõistlik kaineks saada ning teatud ainete suitsetamisest loobuda?

Sa teeksid kõigile teene kui mõnda teist klubi toetaksid.Kõigil on sinust kopa ees juba ammu.

staaaaaar
05.06.10, 23:24

Kui jutt juba fännidele läks siis see mis täna staadionil toimus oli lihtsalt HALE. Eelmise aasta parimast eesti fänlusest on saanud üks halvemaid, vb transil on ainult hullem. Ja see 145 mis on märgitud rahva arvuks on kindlasti koos säästukaga, sest korralik lugeja oleks saanud seal umbes 50 inimest + ülejäänud mänguga seotud inimesed ( mängijad treenerid jne).

Aga rääkides mängust siis , tegelt ilma nende väljamaa mängijatega on meeskond palju asjalikum ja Voolaid ajab kah pingilt ikka kordades mõistlikumat juttu kui see Getulio.

PS. ma ei ole kalju fänn, käisin lihtsalt ML mängu vaatamas.

Mister
05.06.10, 23:28
No üldiselt on asjalood nii, et Nõmme Kalju fänluse võib ametlikult surnuks kuulutada.. Nii kurb kui see ka pole.

Praeguse seisuga on sarnasus Viljandi Tuleviku fänlusega. poolehoidjad on, aga keegi häält ei viitsi teha.
Kahju, aga ega ma ei hakka ka kedagi sundima. Tulgu edasi inimesed sektorisse oma pohmakat välja magama, nii see fänlus arenebki! Lahe!

emergencyexit
05.06.10, 23:33
tõesti -.- kurb aga tõsiasi. Kahju on sellest ka, et klubi pole ka mitte midagi teinud, et neid vanu fänne tagasi kutsuda mängudele + panna praegused fännama ( nii palju kui neidki on )

Mister
05.06.10, 23:35
No inimesi ju on, aga mõned eelistavad vaikust ja karjuvad mõnele hääletegijale kohe "jää vait idikas" ja mida iganes.
Praegu polegi klubi tegemises niivõrd asi.

staaaaaar
05.06.10, 23:44
Naljakas ja samas kurb on tõesti lugeda, mis siin fännide kohta räägitakse. Ei tea kui palju on tõtt kui palju valet aga tegelt ei ole hetkel tabeliseis nii halb mis peaks fänne minema ajama. See meeskond tõesti ei suuda mängida hetkel esikohale aga kui suvisel ülemineku aknal teha paar tarka ostu või meelitust võiks ju saada küll veel selle meeskonna esikolmikusse. Muidugi võiks saada ju rahva kah kuidagi tagasi staadionile , sest see on ikka kole mis kole kui klubide pealtvaatajate arvud on umbes 150 ringis.
Isiklikult pole kalju mängule piletit ostnud sellepärast , et 75 krooni on ilmselgelt liiga palju, seda oleks isegi levadia-flora eest , hetkel eesti jalgpallis. liiga palju.