320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    GRAND OPENING NÕMME KALJU FÄNNIHOOAJALE!

    Juba sel pühapäeval avame pidulikult Nõmme Kalju fännihooaja!

    15.aprill 2007 kell 14.00 Lounge Stereos teeme ajalugu, toimub esimene ametlik fännmiiting!

    Alustame (kes jätkab) peoga juba kell 14.00 kui tasuta õlled A Le Coq’i poolt meelestavad meid mänguks. Seekord arutame mängukulgu ja teeme panused sest taas on mängus ju meie Nõmme Kalju staar Andrus Mitt. Seadistame pasunaid ja täidame ära ankeedid, et saada endale ametlik fännikaart mis annab tunnustust nii Stereos kui ka Lotto kauplustes.

    Mänguhasardi aitab luua XBox meie lemmiku FIFA jalgpallimänguga.
    Hablame jalgpalliuudiseid, registreerime uuele XCupile ja valmistume mänguks sest seekordne kõige lahedam fänn saab endale kasti õlut!
    Samuti ka on superüllatus parima plakati/lipu/ vm omajale!

    Kuid see ei ole veel kõik, aina paremaks läheb! Seekord ei tee me eksreemsõite rongiga- lähme taas bussiga Stereo eest ja tuleme tagasi ka!
    Valmistume mänguks- kuidas suudab Nõmme Kalju vastu saada hetkeliidrile JK Sillamäe Kalevile? Kas Kalev jääb Kalju alla!?

    16.00 väljub TASUTA buss Stereo eest ja toob tagasi ka, et kusagil 19.15 olla tagasi Stereos koos Nõmme Kalju võistkonna, A Le Coqi ja teiste fännidega! Tegutseme terve õhtu!

    Sallid, pallid, pasunad ja muud kaasa ja hop-hop pühapäeval Stereosse!

    Anna mulle teada, et sa tuled, saada mulle mail: ragne@orgcom.ee või helista mulle 55 65 92 16! (Registreerimine on tegelikult kohustuslik!)

    Tõesta, et sa oled tõeline fänn!
    .

    Kommentaar


      Algselt postitas LadyPink Vaata postitust
      Kas Kalev jääb Kalju alla!?
      Tõesta, et sa oled tõeline fänn!
      olgu kasvõi Sillamäelt pärit Kalev, kuid Kalju alla ta mitte ei jää

      Kommentaar


        Kalevi Poja

        Algselt postitas Raimo Vaata postitust
        olgu kasvõi Sillamäelt pärit Kalev, kuid Kalju alla ta mitte ei jää
        kogemata eelmine aasta nägin...,ja jäi,ja kuidas veel jäi,ja kalevi enda staadionil jäi,ja umbes 2:6 jäi,ja pärast aavo õudsalt sõimas kalevi poisse veel,ja needsamad kalevi poisid tegid siruhüppeid veel karistuseks ka,ikka omal hääl kalevi staadionil...kõik vist ikka selleks,et tulevikus alla ei jääks...vohh seda kõike ise nägin,ausalt
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
          kogemata eelmine aasta nägin...,ja jäi,ja kuidas veel jäi,ja kalevi enda staadionil jäi,ja umbes 2:6 jäi,ja pärast aavo õudsalt sõimas kalevi poisse veel,ja needsamad kalevi poisid tegid siruhüppeid veel karistuseks ka,ikka omal hääl kalevi staadionil...kõik vist ikka selleks,et tulevikus alla ei jääks...vohh seda kõike ise nägin,ausalt
          oled ikka endas kindel???

          Kommentaar


            Nõmme Kalju, kas olete valmis kaotada Kaaaalevile? =)))

            Kommentaar


              Kalju võidab (ükskord) niikuinii, selles pole kahtluski. Tahaks mängule tulla aga keegi peab tööd ka tegema. Kalju fännid, karjuge siis kalevlastel pilt eest!!!! Tulevad meie õue peale tüli norima. Kalevlaesed tuleb maapeale tagasi tuua, muidu lähevad veel ülbeteks kätte. Mitt esimest korda, Mitt teist korda ja Mitt kolmandat korda.(kübaratrikk)

              Kommentaar


                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                Kalju võidab (ükskord) niikuinii, selles pole kahtluski. Tahaks mängule tulla aga keegi peab tööd ka tegema. Kalju fännid, karjuge siis kalevlastel pilt eest!!!! Tulevad meie õue peale tüli norima. Kalevlaesed tuleb maapeale tagasi tuua, muidu lähevad veel ülbeteks kätte. Mitt esimest korda, Mitt teist korda ja Mitt kolmandat korda.(kübaratrikk)
                Andrus Mitt - tee veel üks hattrick

                Kommentaar


                  Andrus Mitt - tee veel üks hattrick


                  hästi läheb riimi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas pharmacon Vaata postitust
                    Nõmme Kalju, kas olete valmis kaotada Kaaaalevile? =)))
                    Heale vastasele on au kaotada, aga head vastast võita on veel suurem au!
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas pharmacon Vaata postitust
                      Nõmme Kalju, kas olete valmis kaotada Kaaaalevile? =)))
                      Kalevile on kossu meeskond, jalka väljak pole nende koht.

                      Kommentaar


                        See tuleb raske mäng, loodame, et kaljul kõik põhimehed ikka platsil on!

                        Kommentaar


                          Viimases mängus jättis Sillamäe Kalev mulle niivõrd hea mulje ,et ma olen peaaegu pessimist selles suhtes ,et Kalju võiks selle mängu võita . Aga koduseinad on ennegi aidanud ja kui Kalju suudaks mängudistsipliinist kinni pidada ja mõttetut suupruukimist vältida siis võib kõike juhtuda.
                          Sillamäe vastu tuleb mängida siiski rohkem kaitsest lähtuvalt ,muidu karistavad nende osvad ründajad kohe ära. Füüsiliselt jaksavad Kalevi kutid ka rohkem. Sillamäe tuleb kindlasti siit kolme punkti võtma ja üritab ise rünnata,seda tuleks ära kasutada ning üritada nõelata kontratega. Muid võimalusi ma Kaljul ei näe. Ka üks punkt Kalevi vastu oleks hea töö.

                          Loodetavasti tuleb publikut ka ,sest seda mängu tasub vaadata.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Viimases mängus jättis Sillamäe Kalev mulle niivõrd hea mulje ,et ma olen peaaegu pessimist selles suhtes ,et Kalju võiks selle mängu võita . Aga koduseinad on ennegi aidanud ja kui Kalju suudaks mängudistsipliinist kinni pidada ja mõttetut suupruukimist vältida siis võib kõike juhtuda.
                            Sillamäe vastu tuleb mängida siiski rohkem kaitsest lähtuvalt ,muidu karistavad nende osvad ründajad kohe ära. Füüsiliselt jaksavad Kalevi kutid ka rohkem. Sillamäe tuleb kindlasti siit kolme punkti võtma ja üritab ise rünnata,seda tuleks ära kasutada ning üritada nõelata kontratega. Muid võimalusi ma Kaljul ei näe. Ka üks punkt Kalevi vastu oleks hea töö.

                            Loodetavasti tuleb publikut ka ,sest seda mängu tasub vaadata.
                            Puid tulebki alla visata
                            www.jkkalju.ee
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              Tere Sillamäelt, kas keegi kavatseb Nõmme Kalju - Sillamäe Kalev vaatama? kui jah, siis palun kirjutage ülevaade mängust. Oma poolt luban rääkida mängust, mis toimub Sillamäel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas pharmacon Vaata postitust
                                Tere Sillamäelt, kas keegi kavatseb Nõmme Kalju - Sillamäe Kalev vaatama? kui jah, siis palun kirjutage ülevaade mängust. Oma poolt luban rääkida mängust, mis toimub Sillamäel.
                                Pole probleemi,teeme ära!
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X