PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

Kuno
01.07.07, 10:40
fänne tuleb, siin juba 5 vähemalt koos. Suur buss on?

Buss on suur, ruumi on.

HABE
01.07.07, 10:41
Buss on suur, ruumi on.

SUPER, samba rütmid selgeks ja liikuma.

Kuno
01.07.07, 10:44
SUPER, samba rütmid selgeks ja liikuma.
Sambat pidime Tartus õppima ;) White man shuffle :D

HABE
01.07.07, 10:46
Sambat pidime Tartus õppima ;) White man shuffle :D

Sõit on pikk, enne jõuame selgeks õppida ja Tartu omadele siis näidata.

Kuno
01.07.07, 10:47
Sõit on pikk, enne jõuame selgeks õppida ja Tartu omadele siis näidata.

Teeme nii :D

17
01.07.07, 17:00
Kalju päris kenakese satsi kokku saanud, braasikatele lisaks ka Antti Arst ridadesse meelitatud. Välgu vastu on aga mõlemad Kägod platsis, niiet kõike võib juhtuda :D

Eugen
01.07.07, 17:13
pulli peab ju saama, Normanil 8 minutiga kollane käes juba :D

Jeti88
01.07.07, 17:21
pulli peab ju saama, Normanil 8 minutiga kollane käes juba :D

5-N. Kägo (15. 24-Kristofer Kask)

tekib küsimus, miks üldse siukest venda põhikoosseisus platsile lastakse?

Kaspy
01.07.07, 17:21
Kalju päris kenakese satsi kokku saanud, braasikatele lisaks ka Antti Arst ridadesse meelitatud. Välgu vastu on aga mõlemad Kägod platsis, niiet kõike võib juhtuda :D

Millest sa seda järeldad et tegemist on Antti Arstiga?

Eugen
01.07.07, 17:29
et äkki on tegemist rythym doctoriga v :D

Kaspy
01.07.07, 17:31
et äkki on tegemist rythym doctoriga v :D

No kurat miks ta nii sita klubi valis siis!? ;P

Eugen
01.07.07, 17:36
seda pead sa tema enda käest küsima.Mix ta tõesti nii sita klubi valis

17
01.07.07, 17:49
Millest sa seda järeldad et tegemist on Antti Arstiga?

EJL-st nii teatati igatahes :)

Eugen
01.07.07, 18:59
ja seis jäi 1-1.Brassid veel jalga valgeks ei saanud,aga äkki keegi kommenteerib mängu veits?

17
01.07.07, 19:01
Niipalju, kui ma kuulsin, siis braasikad tavalised Esiliiga pallurid. Küll vaid veidi kiiremad ja tehnilisemad.

Martin
01.07.07, 20:07
ja seis jäi 1-1.Brassid veel jalga valgeks ei saanud,aga äkki keegi kommenteerib mängu veits?

Mäng oli täitsa naljakas. Kohtuniku tõttu, kes teisel poolajal kaotas sündmuste üle täieliku kontrolli ja lasi ikka täiesti uskumatuid asju läbi.

Brassid olid väga viletsad. Kuid ehk nad pole sellel hooajal veel trenni teinud.

Muidu oli nagu alguses öeldud - vahvalt naljakas mäng. Publik oli ka tore ja rõõmsameelne.

Panen tunnikese jooksul pildid ka vast üles.

Martin
01.07.07, 21:20
Pildid Välgu mängult: http://beta.album.ee/album/30030092/50061122

112
01.07.07, 21:25
Brassid millegi erilisega silma küll ei paistnud ja taseme poolest sobivad esiliiga meeskonda hästi. Rohkem vast paistis silma see kõige pikemja tumedam, pika mehe kohta ikka suhteliselt hea kiirus ja palliga triblamise oskus, kuigi vahest kippus vast liiga kergelt kukkuma ja ega ta ise ka alati kõige puhtamalt ei mänginud.

Üldiselt oli 1-1 suht õiglane tulemus, sest kumbki meeskond teisest nüüd väga üle küll polnud. Inetumast poolest oli ikka kohtunik täielik udu ja lasi juba mängu kuskil 10 minutist alates suht käest ära ja edasine vilepartii oli väga imelik.

Ja veel, sambat tantsis seekord hoopis Mamontov.

eestimees
01.07.07, 22:39
noo aga mida te nedest brassidest lootsite?

HABE
01.07.07, 23:58
noo aga mida te nedest brassidest lootsite?

Mida aeg edasi seda paremaks, nagu hea vein.

Kuno
02.07.07, 00:13
Minu arust on 11 meest platsil mitte brassid + teised. Meil olid omad võimalused ja meie jaoks see viik oli pigem kaotus kui õiglane tulemus, aga Välk üllatas oma võitlusvaimuga kõvasti. Pean neile siin au andma, sest see polnud enam see välk kes Hiiul 0:7 sugeda sai.

Mis puudutab Brasse, siis ärge kiirustage oma arvamusi avaldama, andke natuke aega, las teevad mõned mängud ja kohanevad, siis komenteerige.

Ja mis veel, eile terve päev Pärnu rannas madistada ja siis tartu sõita ja kuuma ilmaga lahinguid lüüa pole kerge, inimvõimetel on omad piirid... Kui see kõik nüüd arvesse võtta, siis peaks selle 1:1 viigiga ikka rahul olema :)

Aga vein läks käärima ja aeg on meie sõber, kohtume Hiiul!

milkshake
02.07.07, 00:46
Ja mis veel, eile terve päev Pärnu rannas madistada ja siis tartu sõita ja kuuma ilmaga lahinguid lüüa pole kerge, inimvõimetel on omad piirid... Kui see kõik nüüd arvesse võtta, siis peaks selle 1:1 viigiga ikka rahul olema :)

Kahju küll, et Esiliiga sats põhjendab ebaedu sellega, et oh, eile mängisime rannajalgpalli... Prioriteedid paika ja siis Esiliigas võitudele!

Eugen
02.07.07, 03:24
Pigem on just asjad paigas.Tegemist on AMATÖÖRIDEGA ja inimesed võtavad fun-ga asju.Rand-Muru-Rand kõikjal pildis.mine mütta ise 141 minutit rannas ja järgmine päev 90 min juurde.Ühesõnaga võta hoogu maha vunts ;)

Kuno
02.07.07, 11:51
Kahju küll, et Esiliiga sats põhjendab ebaedu sellega, et oh, eile mängisime rannajalgpalli... Prioriteedid paika ja siis Esiliigas võitudele!

Ma ei põhjendanud, vaid ütlesin, et raske oli.
Välk on palju parem kui ta oli enne, seega ei tasuks neid alahinnata ja isegi ilma rannata on võimalik neile kaotada. Tegime oma tööd hästi, seekord oli viik aus tulemus.

NB! Rand annab meile pigem juurde, areneb meeskonna tuumiku vaimne pool ja juurde saame tohutult füüsist. See liiva sees jooksmine on minu liigsetele kilodele küll väga hästi mõjunud :)

http://www.rannajalgpall.ee/index.php?menuID=9&newsID=228

eestimees
02.07.07, 14:54
vaata aga vaata antti arst ka kaljuga liitunud, mis mulje jättis?

Kuno
02.07.07, 17:46
vaata aga vaata antti arst ka kaljuga liitunud, mis mulje jättis?

Antti Arst on super.

Põnn
02.07.07, 20:30
Nägin täna ka siis Kalju brasse. Tehnika on küll poistel korras. Pole viga midagi

saun
02.07.07, 21:18
Arst on parim! Arst on jumal!

eestimees
03.07.07, 14:32
Antti Arst on super.

jusiis pole oma mängu oskusi aastatega ära kaotanud, hea lisa kaljule

Kuno
03.07.07, 16:19
jusiis pole oma mängu oskusi aastatega ära kaotanud, hea lisa kaljule

Ta mängis kõik need aastad USA's ja väga edukalt kusjuures.
Kaljut aitab ta kindlasti palju!

Põnn
03.07.07, 17:55
Arst kaitsja ???

PraS
03.07.07, 17:56
Arst kaitsja ???

Arst peaks suutma mängida nii kaitses kui ka poolkaitses.

PraS
03.07.07, 20:21
minu silmis kalju üks kõvemaid satse eestis. mitte VEEL tulemuste poolest aga muidu. fännid, üritused, nauditav mängustiil, nüüd veel brassid...aina paremaks läheb kõik kaljul. ( kindlasti on midagi head veel mida unustasin)

Sel hooajal kahjuks pole jõudnud nende mängudele, kuid eelmisel hooajal oli nende mängupilt küll igav ja üksluine. Ehk siis kui Mitt oli väljakul siis ainult pikk tema peale ning kui jooksis kaitsja üle siis oli meeskond rõõmus ja kui ei siis kurb. Mänguväliselt on nad vist küll kõige kõvem klubi vabariigis. Mõtlen jalgpalli siis. Loodetavasti ka sportlik pool tuleb õigepea järgi.

Kuno
03.07.07, 21:12
Tänud. Eks igaüks üritab leida oma suunda ja kohta jalgpallis, nii ka Nõmme Kalju. Katsume vaadata jalgpalli kui tervikut kus on olulised nii meelelahutuslik pool kui ka sportlik osa ja tulemused. Meie nägemuses peavad mõlemad pooled tugevad olema selleks, et pikas perspektiivis saaks öelda, et Nõmme Kalju on jalgpalliklubi!

Tulge pühapäeval, siis Hiiu Staadionile ja vaadake need brassid ja asjad ise ka üle, siis on süda rahul :D

Silver
03.07.07, 21:57
Sel hooajal kahjuks pole jõudnud nende mängudele, kuid eelmisel hooajal oli nende mängupilt küll igav ja üksluine. Ehk siis kui Mitt oli väljakul siis ainult pikk tema peale ning kui jooksis kaitsja üle siis oli meeskond rõõmus ja kui ei siis kurb. Mänguväliselt on nad vist küll kõige kõvem klubi vabariigis. Mõtlen jalgpalli siis. Loodetavasti ka sportlik pool tuleb õigepea järgi.

Aga miks sa üldse siis sõna võtad, kui pole ühtegi mängu näinud sel hooajal? Tähelepanu puudus? :)

PraS
03.07.07, 22:32
Aga miks sa üldse siis sõna võtad, kui pole ühtegi mängu näinud sel hooajal? Tähelepanu puudus? :)

Vabandust.Silluke ma proovin siis ainult seal sõna võtta, kus ma ka kohal samal ajal olen. Loodetavasti jagad sa ka sarnaseid õpetusi praegusele liidrile.

Kalju poisid ehk valgustate millal teil(A-võistkonnal) trennid ka on. Kodukas kahjuks sellest vaikib. Vaataks teie võõrad siis ka üle kui tohib.

Kuno
04.07.07, 10:41
Vabandust.Silluke ma proovin siis ainult seal sõna võtta, kus ma ka kohal samal ajal olen. Loodetavasti jagad sa ka sarnaseid õpetusi praegusele liidrile.

Kalju poisid ehk valgustate millal teil(A-võistkonnal) trennid ka on. Kodukas kahjuks sellest vaikib. Vaataks teie võõrad siis ka üle kui tohib.

näiteks täna kell 10 hommikul Pirital ja kell 19.30 Kakumäe rannas, homme 18.30 Hiiul

lullu9
04.07.07, 11:04
Vaataks teie võõrad siis ka üle kui tohib.[/QUOTE]pole võõraid kõik on omad :D

ballack
04.07.07, 11:09
näiteks täna kell 10 hommikul Pirital ja kell 19.30 Kakumäe rannas, homme 18.30 Hiiul

kuna mängijaid ei tea nägupidi kedagi siis küsimus et kas eile oli ka trenn kakumäe rannas umbes sama aeg? miskised mängisid seal jalgpalli igatahes eile.

maniaacos
04.07.07, 11:49
kuna mängijaid ei tea nägupidi kedagi siis küsimus et kas eile oli ka trenn kakumäe rannas umbes sama aeg? miskised mängisid seal jalgpalli igatahes eile.

eile oli 18:30 hiiul trenn nii et meie poisse vast õhtul rannas polnud ;) täna aga 19:30 oleme Kakumäel .

Kuno
05.07.07, 23:07
eile oli 18:30 hiiul trenn nii et meie poisse vast õhtul rannas polnud ;) täna aga 19:30 oleme Kakumäel .

Täna oli ka 18.30 Hiiul trenn :D

PETSINHO
06.07.07, 21:43
Seline küsimus,et palju mahutab Hiiu staadion pealtvaatajaid(st.istekohti tribüünil)?

HABE
06.07.07, 21:48
Seline küsimus,et palju mahutab Hiiu staadion pealtvaatajaid(st.istekohti tribüünil)?

24 juunil oli umbes 1000 inimest brasse vaatamas, ehk istekohti peaks olema pisut alla tuhande aga ei tea kindlalt. Kuno peaks täpsemalt teadma.

HABE
07.07.07, 17:09
Kell 17.00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik II Hiiu kunstmuruväljak

Kuno
07.07.07, 19:55
Kell 17.00 Nõmme JK Kalju - Viljandi JK Tulevik II Hiiu kunstmuruväljak

Tulge kõik kohale ja proovime ära palju tribüünidele mahub ;)

PETSINHO
07.07.07, 20:08
Tulge kõik kohale ja proovime ära palju tribüünidele mahub ;)

Saab tehtud:)

marcello
08.07.07, 17:29
Kolm brassi kohe sees ja Arst teeb ka debüüdi?
Annaks jumal,et te ikka ilusti kokkumängu olete harjutanud.Võitu on hädasti vaja,rahadega kitsas käes;)

17
08.07.07, 17:33
Annaks jumal,et te ikka ilusti kokkumängu olete harjutanud.Võitu on hädasti vaja,rahadega kitsas käes;)

Marcello sa oled ajast maha jäänud, brassid ja Arst tegid debüüdi juba 1. juulil Välgu vastu..

Karla
08.07.07, 17:34
Arst tegi juba oma debüüdi eelmisel nädalal Välgu vastu.;)

Ohoh, esimene postitus Kalju teemas.

17 oli kiirem:(

marcello
08.07.07, 17:42
Marcello sa oled ajast maha jäänud, brassid ja Arst tegid debüüdi juba 1. juulil Välgu vastu..

Nojah,minu ajaarvamine lõppes ju 22.juunil:)
Juuli on siiani hall udu ainult...

Eugen
08.07.07, 18:51
2 Brassi jala ka valgeks saanud ja võit tulemas ;)

-RoMaRiO-
08.07.07, 19:57
3:0 täitsa hea, kuigi võimalusi jäeti ikka arvukalt kasutamata. Pimentel oli täna päris hea. Samas Marques suutis kõik head võimalused mööda lüüa.

RaidoL
08.07.07, 20:00
statistikat tahaks näha väravavõimaluste osas kalju vs tulevik
mega palju jäi löömata :S

Raivo19
08.07.07, 20:12
2 Brassi jala ka valgeks saanud ja võit tulemas ;)Kolmanda lükkas väsimatu Mitt,pallivaldamisprotsent oli vähemalt teisel poolajal 80-20.Osade võimaluste suhtes arvan,et mängiti rõõmsale publikule,kes mängu nautis.

eestimees
08.07.07, 20:21
statistikat tahaks näha väravavõimaluste osas kalju vs tulevik
mega palju jäi löömata :S

mitt lasi "100st" 1 sisse ainult:) jube kahju et mitt oma potentsiaali jättis kasutamata levadias - kiire, võimas, võimas löö vms, jube hea ründaja on mitt ikka, kvaliteeti on enamks kui 1 liiga selles pole kahtlust

tuleviku väravavaht oli hea ja nr9 ei tea nime

Kuno
08.07.07, 20:24
Tänud kõigile kes kohal olid. Rahvast oli ametlike andmete järgi 109, oleks me kõik oma võimalused ära löönud, siis oleks väravaid sama palju olnud :D

Järgmine kohtumine saab olema nauditav! Laupäeval Pärnus rannajalka ja pühapäeval Flora otsa :)

RaidoL
08.07.07, 22:07
mitil pole paremt jalga üldse. :S
paremalt poolt oli tal ka palju võimalusi

Kuno
08.07.07, 22:16
Nojah,minu ajaarvamine lõppes ju 22.juunil:)
Juuli on siiani hall udu ainult...

hehe, hall udu hõljub lauluka kohal ju :D

ROOTSI KUNN
08.07.07, 23:19
Tänud kõigile kes kohal olid. Rahvast oli ametlike andmete järgi 109, oleks me kõik oma võimalused ära löönud, siis oleks väravaid sama palju olnud :D

Järgmine kohtumine saab olema nauditav! Laupäeval Pärnus rannajalka ja pühapäeval Flora otsa :)

Ära loodagi ,et ma Flora mängus Kalju poolt olen :) aga oma pundiga oleme kohlal ja teeme ühe lahedama laulun õhtiu. Igatahes täna meeldis mulle väga ja teie orgun on liigade parim. Edasi Kuno ,Edasi.!!!

milkshake
08.07.07, 23:27
Kalju orgunn on liigade parim? Rootsi Kunn, mis seal siis nii erilist on võrreldes teiste klubidega?

Kavasid minu teada mängul polnud, teadustajaks oli vist mingi veteran, skoori vist kuskil ei näidatud... Kas vaheajal mingeid mänge korraldati? Loositi midagi publikule välja?

Kalju on tore klubi, aga millistele argumentidele tuginedes asja haibitakse?

-RoMaRiO-
08.07.07, 23:33
Ära loodagi ,et ma Flora mängus Kalju poolt olen :) aga oma pundiga oleme kohlal ja teeme ühe lahedama laulun õhtiu. Igatahes täna meeldis mulle väga ja teie orgun on liigade parim. Edasi Kuno ,Edasi.!!!

Ei heahea, tasub järgmist pühapäeva oodata, edu :)

Kuno
09.07.07, 01:03
Kalju orgunn on liigade parim? Rootsi Kunn, mis seal siis nii erilist on võrreldes teiste klubidega?

Kavasid minu teada mängul polnud, teadustajaks oli vist mingi veteran, skoori vist kuskil ei näidatud... Kas vaheajal mingeid mänge korraldati? Loositi midagi publikule välja?

Me müüme VÄRSKET ÕHKU!

Kuno
09.07.07, 01:15

Ära pabla, küll me su usku pöörame :D

PETSINHO
09.07.07, 14:53
Korraldus oli normaalne(joogi,söögi müük;teadustus)ja ilm soosis.Minuga kaasas olnud sõber,kes eriti ei jälgi Eesti liigajalgpalli,ütles hakkab teinekordki Kalju mänge vaatamas käima.

Ajate õiget asja!

HABE
09.07.07, 20:07

Ainuke asi mis selle peale öelda: KÄI ROHKEM KALJU KODUMÄNGUDEL.

17
09.07.07, 20:11
Kas milkshake postituse teine lõik põhineb siis õhust võetud faktidel? Vaevalt..

HABE
09.07.07, 20:21
Esiliigaklubi Nõmme Kalju kodumängul tihti peale tantsutüdrukud, söök-jook, korralik tribüün fännidele, muusika, teadustamine publikule, sõbralikud fännid, hea ilm jne. Asi areneb veelgi.

Kuno
09.07.07, 23:10
Kas milkshake postituse teine lõik põhineb siis õhust võetud faktidel? Vaevalt..

Kui teid see kavade värk nii väga närib, siis põhjus miks neid ei ole oli uute mängijate lisandumine, meie nägemus kavadest on natuke teine võibolla kui paljudel teistel. Kui teha, siis korralikult! Varsti tulevad :)

milkshake
09.07.07, 23:19
Head sõbrad, Kalju on Esiliiga kohta väga tubli ja edu.

Aga mis häirib, on asja megasuur haipimine. Ehk jääb mulje nagu Kalju oleks teiste klubide korraldustest juba valgusaastate võrra ette läinud. See ju pole sugugi nii, pea kõik teised iseseisvad klubid ponnistavad samamoodi ja pole see asi teistel nii hull midagi.

Ehk võtame ikka asja rahulikult, ärme keeda vett üle ja don't believe the hype! :)

mazz
09.07.07, 23:25
Pigem on küsimus selles, miks teised klubid oma tegevust ei haibi. Kas fännid ja huvilised ei mahu enam tribüünidele ära või milles asi.

HABE
09.07.07, 23:25
Kui teid see kavade värk nii väga närib, siis põhjus miks neid ei ole oli uute mängijate lisandumine, meie nägemus kavadest on natuke teine võibolla kui paljudel teistel. Kui teha, siis korralikult! Varsti tulevad :)

Tubli, ainuõige valik. Kui teha siis ikka korralikult. Samm-sammult paremuse poole. Ainult käia kohal Kalju kodumängudel ja nautida head seltskonda.

Kuno
09.07.07, 23:36

Aga mis häirib, on asja megasuur haipimine. Ehk jääb mulje nagu Kalju oleks teiste klubide korraldustest juba valgusaastate võrra ette läinud. See ju pole sugugi nii, pea kõik teised iseseisvad klubid ponnistavad samamoodi ja pole see asi teistel nii hull midagi.

Ehk võtame ikka asja rahulikult, ärme keeda vett üle ja don't believe the hype! :)

Keegi ei keela tesitel oma klubisi haipida ju! See on tegelikult elementaarne, ma ei saa nagu aru milles asi? Üheltpoolt on foorumid täis teemasi kuidas ja mida oleks vaja teha, et rahvas mängudele saada ja siis kui keegi üle keskmise rohkem midagi teeb, siis on haip haip :)

naljatilgad! :) Kütke edasi, see teebki haibist haibi kui osad valgusaastatest räägivad :D IRW

PETSINHO
10.07.07, 01:12

No ma ei tea...mingi hetk tundub,et inimestes lööb välja eht eestlaslik kadedus.Võib lugeda ja kuulda pidevalt,et ei võeta midagi ette selleks,et tuua pealtvaatajaid tribüünidele ja nüüd,kus Kalju promob jalgpalli ja üritab inimestes klubijalgpalli kultuuri tekitada hädaldatakse,et liigne haipimine.

Kui korralik reklaam toob inimesi tribüünidele,siis järelikult tuleb ka rohkem noori jalgpalli juurde.Ja seda me just tahamegi ju.

Vaadates Teiste riikide jalgpallikultuuri,siis näeme,kuidas seal võetakse seda kui normaalset nädalavahetuse osa,mida tullakse jälgima perekondlikult.Ehk oleme meiegi sinna kunagi liikumas.Ja olen kindel,et Kalju on praeguse seisuga sinna poole minemas.

Erko
10.07.07, 11:08
Okei okei inimesed, ärge kohe erutuge ühe inimese väära arusaama pärast. Kalju teeb väga head tööd ja jokk sellega.

Kuno
10.07.07, 11:26
Minu soovitus suurtele klubidele on, et looge endale uus töökoht ja palgake inimene kelle ametiks on turundusjuht. Inimene kes tegeleks hommikust õhtuni "haipimisega"... :) ma julgen väita, et selle inimese palk tuleb rahulikult piletirahast tagasi kui ta head tööd teeb!

Meie väiksel Kaljul on seda hetkel veel nati vara ja raske teha, sellepärast punnitame ise nagu hunt kriimsilmad seitsme ametiga :D

Ärge unustage, et meie jaoks on jalgpall hetkel veel hobi ja kõik asjapulgad on seotud igapäevaselt oma isiklike äri ja töö asjadega...

Warren
10.07.07, 16:52
Pakun, et hetkel on vast soccerneti foorum see kõige õigem koht kus endale reklaami teha. Sest teada on, et isegi need jalgpallihuvilised kes räägivad foorumist põlastavalt seda ise usinalt loevad:)
Vaja polegi esimese asjana kellegis jalgpalli vastu huvi tekitada. Kõigepealt tuleks ikka juba vutist huvitatud tribüünidele saada.Ja nad kõik on ju siin foorumis ning see reklaam ei maksa midagi:).Ei saagi aru,et miks siis teised klubid just siin ei pasunda mida nad teevad.Kuno siin toppis vahepeal kõik kohad seda virtuaalset (oli vist x-box) jalgpalliüritust täis. Ajas närvi küll,et igas teemas aga näe krt meelde jäi:). Nii ,et klubid- tehke aga reklaami ja küll ka inimesed tribüünidele aegamisi tulema hakkavad.

Kuno
10.07.07, 17:34
Pakun, et hetkel on vast soccerneti foorum see kõige õigem koht kus endale reklaami teha. Sest teada on, et isegi need jalgpallihuvilised kes räägivad foorumist põlastavalt seda ise usinalt loevad:)
Vaja polegi esimese asjana kellegis jalgpalli vastu huvi tekitada. Kõigepealt tuleks ikka juba vutist huvitatud tribüünidele saada.Ja nad kõik on ju siin foorumis ning see reklaam ei maksa midagi:).Ei saagi aru,et miks siis teised klubid just siin ei pasunda mida nad teevad.Kuno siin toppis vahepeal kõik kohad seda virtuaalset (oli vist x-box) jalgpalliüritust täis. Ajas närvi küll,et igas teemas aga näe krt meelde jäi:). Nii ,et klubid- tehke aga reklaami ja küll ka inimesed tribüünidele aegamisi tulema hakkavad.

Ja lugege kõik see jutt 3 korda läbi muidu ma postitan selle iga klubi teemasse, siis jääb teile meelde kuidas oma kodumänge haipida :D

Raivo19
10.07.07, 17:55
teadustajaks oli vist mingi veteran, skoori vist kuskil ei näidatud... Otsitud põhjused.Teadustaja oli vanameister Toomas Kaldma isiklikult,kelle mõnus kõlav bariton üldse ei häirinud,vastupidi,sealt tuleb kildu ka.Skoori ei näidata isegi Ale Coq Arenal.See käib muhedalt vuti juurde,et hilineja tuleb statale ja küsib võõralt:kuule,palju seis on?Ja ongi kohe sõbrad,kui kuuleb,et Kalju on ees 2:0.Ja kui ees ei ole,lastakse koos üks õlu ja ollakse juba tuttavad.

p.s.Teiste klubide ponnistuste mahategemisest kuulen esimest korda,pigem soovitakse kõigile tuult tiibadesse.Warrenil on ka õigus:voorum on nigu delfi mõnedele-põlastan,aga hommiku löön esimesena lahti.

kala2
10.07.07, 18:42
alekokil ikka ju näidatakse skoori.. küll väikeselt,aga siiski...teadustaja kohapealt niipalju,et esimese poolajalõpus teadustas küll Piir seisu.esmakordsele käijale nagu mina oli muu kõik okei,välja arvatud parkimine...kõigepealt oli koha leidmisega probleeme ja pärast minema saamisega,kuna mõned uhkete mersude omanikud arvasid et nad võivadki täpselt nii parkida nagu ise tahavad ja heaks arvavad.. muidu oli vääga norm:)

IndrekL
10.07.07, 18:48
Otsitud põhjused.Teadustaja oli vanameister Toomas Kaldma isiklikult,kelle mõnus kõlav bariton üldse ei häirinud,vastupidi,sealt tuleb kildu ka.
Duubeldan! Kõvasti mõnusam oli kuulata teadustaja väravakirjeldust, kui mingit tuima venda, kes lihtsalt teatab, et Ahjupera lõi juba kolmanda värava.

HABE
10.07.07, 18:58
alekokil ikka ju näidatakse skoori.. küll väikeselt,aga siiski...teadustaja kohapealt niipalju,et esimese poolajalõpus teadustas küll Piir seisu.esmakordsele käijale nagu mina oli muu kõik okei,välja arvatud parkimine...kõigepealt oli koha leidmisega probleeme ja pärast minema saamisega,kuna mõned uhkete mersude omanikud arvasid et nad võivadki täpselt nii parkida nagu ise tahavad ja heaks arvavad.. muidu oli vääga norm:)

Auto võib koju jätta, kui jood (jalka mängul läheb ikka enamustel mõni õlu) siis ära sõida. Staadioni ümber on ilus rohelus mida ei võeta maha, et parkimiseks rohkem ruumi teha. Autoga ei pea alati otse ukse ette ka saama. Tubli muidu et mängul käisid ja külasta veel. On ka Kalju kodumänge, kus stereo eest tuleb buss fännidega. Jälgida infot. Küll neid kordi millalgil veel tuleb.

kala2
10.07.07, 23:45
no ma 20 km kauguselt tallinnast ei viici küll ühistranspordiga seigelda:)

Kuno
11.07.07, 00:21
no ma 20 km kauguselt tallinnast ei viici küll ühistranspordiga seigelda:)

Me peame vist uue VIP paketi müüki panema mis sisaldab parkla kohta, õhtusööki Mittiga ja kahte õlut esireas :D

rob156
11.07.07, 00:40
Me peame vist uue VIP paketi müüki panema mis sisaldab parkla kohta, õhtusööki Mittiga ja kahte õlut esireas :D

siis pead meestele müüma VIP paketi koos õhtusöök naiskonna staariga;):D
ja naistele õhtusöök Mittiga;)

17
11.07.07, 00:41
Kas mõne teise naiskonna staari ka saab? (A)

Eugen
11.07.07, 01:02
siis pead meestele müüma VIP paketi koos õhtusöök naiskonna staariga;):D
ja naistele õhtusöök Mittiga;)

Võib ka näiteks joogid Mittilt ja tants tantsutüdrukutega Prives

RaidoL
11.07.07, 02:23

keda vaja ? :P

Rein
11.07.07, 08:12

Te olete ju ainult sõbrad :D

dreyd
11.07.07, 10:32
täitsa vahva. Ma küll ei ole ise ühelgi Kalju mängul käinud, kuid siinsed ülevaated mängust ja selle ümber on andnud pildi, mis on päris kõnekas. Jutud liigsest haipimisest on muidugi puhas porno, sest kuidas muidu tavainimesele teada anda, et kuule ole lahe ja tule perega või vähemalt kaksi nädalavahetusel paariks tunniks areeni äärde, saad näha vutti ning muidu lahedasti aega veeta.
Sageli justkui häbenetakse reklaamida iseennast, sest see ei ole ju üldse minulik ja pealegi kedagi see niikuinii ju ei huvita. Aga nii see muidugi ei ole. Mis puudutab nüüd konkreetselt Kalju klubi veel, siis ma loodan et teil need ponnistused lõpuks ka vilja kannavad ja seda mitte vaid tohutute fännide armee näol vaid just klubi omanäolisusel, et Kalju ollakse juba 5-aastaselt kui trennidega alustatakse ja sedapsi sisuliselt surmani välja, et erinevad põlvkonnad saavad igal nädalavahetusel areenil kokku ja ollakse koos.
Edu Kaljule

Kuno
11.07.07, 10:55
täitsa vahva. Ma küll ei ole ise ühelgi Kalju mängul käinud, kuid siinsed ülevaated mängust ja selle ümber on andnud pildi, mis on päris kõnekas. Jutud liigsest haipimisest on muidugi puhas porno, sest kuidas muidu tavainimesele teada anda, et kuule ole lahe ja tule perega või vähemalt kaksi nädalavahetusel paariks tunniks areeni äärde, saad näha vutti ning muidu lahedasti aega veeta.
Sageli justkui häbenetakse reklaamida iseennast, sest see ei ole ju üldse minulik ja pealegi kedagi see niikuinii ju ei huvita. Aga nii see muidugi ei ole. Mis puudutab nüüd konkreetselt Kalju klubi veel, siis ma loodan et teil need ponnistused lõpuks ka vilja kannavad ja seda mitte vaid tohutute fännide armee näol vaid just klubi omanäolisusel, et Kalju ollakse juba 5-aastaselt kui trennidega alustatakse ja sedapsi sisuliselt surmani välja, et erinevad põlvkonnad saavad igal nädalavahetusel areenil kokku ja ollakse koos.
Edu Kaljule

Hästi öeldud! noortetöö on just see koht kuhu peame rohkem panustama ja seda tahame ka teha. Loomulikult tuleb endale aru anda, et kõik võtab natukene aega ja üle oma varju ei hüppa kuid... teeme endast parima!

Siin natuke lugemist ja nägemist läbi meie treeneri Toomas Kaldma silmade: http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=108

NB! Kes tahab Haipi uskuda ja Kaljut näha, siis Laupäeval oleme Pärnu Rannas ja katsume oma esikohta kindlustada, Energy FM JK Kalju alustab seal kell 10 hommikul. Pühapäevaks saame soojaks ja lähme kell 14.00 Aleqoc Arenale Floraga madistama ja kui sellest pole veel kõik, siis samal päeval kell 18.00 Kohtub Hiiu Staadionil Nõmme Kalju II - Kuusalu Radaga! :D

Ja iga päeva on aftekad Harju Mäel :D

Kuno
13.07.07, 14:03
http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=109

lugemist

Jaak
13.07.07, 15:41

lugemist

Kuno,
mis sünniaegade ja passidega need sambapoisid teil on?

mazz
13.07.07, 15:51

lugemist

Väga hea lugemine, aga üks koht on liiga hea, et välja toomata jätta:

Kes on Sinu eeskujud suures jalgpallis?

„Suures jalgpallis nautisin ma alati Zinedine Zidane`i mängu, kellel oli jalg kui jala külge kleebitud
:p

PraS
13.07.07, 15:52

lugemist

„Suures jalgpallis nautisin ma alati Zinedine Zidane`i mängu, kellel oli jalg kui jala külge kleebitud, kuid samas ka super kiirus ja mees võis rünnakuid lõpetada mõlema jalalöögiga. Veel meeldib väga vaadata, kuidas MANU mängib kui meeskonnana ja sellest klubist kindlasti superhooaja teinud Cristiano. Ronaldo."

möh?

Kuno
13.07.07, 18:03

„Suures jalgpallis nautisin ma alati Zinedine Zidane`i mängu, kellel oli jalg kui jala külge kleebitud, kuid samas ka super kiirus ja mees võis rünnakuid lõpetada mõlema jalalöögiga. Veel meeldib väga vaadata, kuidas MANU mängib kui meeskonnana ja sellest klubist kindlasti superhooaja teinud Cristiano. Ronaldo."

möh?

seal vist kirjaviga, pallist peaks jutt käima :)
Irw

urmar
15.07.07, 00:58
Ma ei usu, et kirjaveaga tegemist on, kuna Kalju kodulehel on ikka sama tekst üleval. Loogiline oleks, et tehakse parandus, kui on viga sisse lipsanud ja lugejad on sellest aru saanud.

-RoMaRiO-
15.07.07, 01:08
Ma ei usu, et kirjaveaga tegemist on, kuna Kalju kodulehel on ikka sama tekst üleval. Loogiline oleks, et tehakse parandus, kui on viga sisse lipsanud ja lugejad on sellest aru saanud.

Ei, see peabki nii olema. Mehed, te ei mõista uue aja huumorit.

marcello
15.07.07, 01:45
See oli lihtsalt moodsam viis kuidas öelda,et "Zizoule ei tehtud kunagi jalgevahelt"

HABE
15.07.07, 12:35
Mängule mängule.

ALEKOK
15.07.07, 14:10
Kus täna Mitt ja Arst on?

rob156
15.07.07, 14:43
Kus täna Mitt ja Arst on?

Mittil vigastus

HABE
15.07.07, 16:35
Aitähh hea mängu eest Kalju mängijad, fännid tänavad ja toetavad.

Ramm
15.07.07, 16:59
Kõrvalt vaadates oli suht igav mäng,võiski oodata mingit 1-0 skoori,väravavõimalusi oli väga vähe,tänu lukk'le päästis 2x väravast...brassidest ainuke keda võis brassiks nimetada oli nr 8.teised aga "nõ rõba ne mjasa".

17
15.07.07, 17:02
Nojah, lepid kohtuniku otsusega või mitte, see ei tähenda seda, et pärast mängu kohtunikku "kallistama" minema peab, õnneks Margus ei pannud tähelegi Kalju "staaride" provokatsioone :)

Silver
15.07.07, 18:01
Ma tean, et kohtuniku amet on tänamatu amet, kuid kui sa vilistada ei oska, siis pole mõtet ka vilistada. Kui seis on 0:0 ja kohtuniku ebamäärasest vilepartiist sünnib värav, siis pole ju midagi rääkida. Kaupo Õismaa ei oska vilistada ja kõik - see mäng jääb küll tema südametunnistusele. Sama tumba oli ka äärekohtunik. Selle asemel, et pead noogutada ja niisama jõllitada võiksid nad oma tööd korralikult teha.

Kui mängija eksib, siis jagatakse talle kollaseid ja punaseid kaarte, trahvidest rääkimata. Mida tuleks teha sel juhul kohtunikega? Mõni "vilemees" eksib kordades rohkem, aga mingisugust karistust ei järgne. Ma tean, et EJL üritab ja proovib organiseerida kohtuniketööd (tubli töö!), kuid kahjuks on endiselt seis selline, kus nii mõnigi "vilemees" ei vea välja oma tasemega vastavat liigat vilistades.

Mis puutub tänasesse mängu, siis kahjuks ei anna tehtud eksimust enam parandada, kuid kui sa Õismaa seda loed, siis võta ennast kokku. Mul ei ole sinu isiksuse vastu midagi (inimesena võid sa väga tore olla), aga see kuidas sa vilistad, selle vastu on küll. Jube närvi ajab, kui niimoodi tehtakse mäng ära. Kui sa ei suuda paremini oma tööd teha, siis palun otsi mõni teine amet. Keegi ei ole sundinud sind seda tänamatud tööd tegema. Ja, mis peamine, tänane mäng ei olnud esimene, kus su vile väga ebamäärane oli.

sosku
15.07.07, 18:09
Kui mängija eksib, siis jagatakse talle kollaseid ja punaseid kaarte, trahvidest rääkimata. Mida tuleks teha sel juhul kohtunikega? Mõni "vilemees" eksib kordades rohkem, aga mingisugust karistust ei järgne.
Kohtunikke karistatakse kah. S. Kaldma ju võeti peale karikafinaali ML mängudelt maha. Peale seda vilistas kuni eilseni ainult esiliigat ja teist liiigat.

sanchez
15.07.07, 21:19
Minujaoks täiesti arusaamatu kuidas pannakse suhteliselt olulist mängu teenindama sõna otseses mõttes lammas mitte kohtunik, Kaupo koht on kolmandas liigas mitte enamat!

Ja peale sellist vilepartiid ma ei imesta kui öeldakse, et vile on flora kasuks, selge on see, et selline seos tegelikult puudub, aga kui kohtunik teeb oma tööd ebaprofesionaalselt, siis võiks keegi midagi ette võtta.

Mida mängu inspektor asjast arvas, kas ta oli antud olukorraga nõus```?
Ei usu eriti!

Mage ja edu Kaupole!
Selle mängu jooksul oli tema apse mitmeid nii ühele kui teisele poole ja sellepärast ka mäng käest ära läks...

sanchez
15.07.07, 21:29
Kohtunikke karistatakse kah. S. Kaldma ju võeti peale karikafinaali ML mängudelt maha. Peale seda vilistas kuni eilseni ainult esiliigat ja teist liiigat.

Mis see karistus aitab kui mäng on rikutud...

HABE
15.07.07, 22:32
Minujaoks täiesti arusaamatu kuidas pannakse suhteliselt olulist mängu teenindama sõna otseses mõttes lammas mitte kohtunik, Kaupo koht on kolmandas liigas mitte enamat!

Ja peale sellist vilepartiid ma ei imesta kui öeldakse, et vile on flora kasuks, selge on see, et selline seos tegelikult puudub, aga kui kohtunik teeb oma tööd ebaprofesionaalselt, siis võiks keegi midagi ette võtta.

Mida mängu inspektor asjast arvas, kas ta oli antud olukorraga nõus```?
Ei usu eriti!

Mage ja edu Kaupole!
Selle mängu jooksul oli tema apse mitmeid nii ühele kui teisele poole ja sellepärast ka mäng käest ära läks...

Ebaõnn Kaljuga jätkub, küll ei saada EJL-st õiget vastust, küll kohtunikud. eks teistel ole ka neid asju olnud aga tuju võtab ära selline asi. Midagi on seal EJL valesti ja see vist on siin teises teemas jutuks rohkem.

Kuno
15.07.07, 23:23
eks see jääb kohtuniku enda südametunnistuse peale, ma ei usu, et ta oma karjäärile sellise vilepartiiga kaasa aitab!

Kuno
15.07.07, 23:58
Ebaõnn Kaljuga jätkub, küll ei saada EJL-st õiget vastust, küll kohtunikud. eks teistel ole ka neid asju olnud aga tuju võtab ära selline asi. Midagi on seal EJL valesti ja see vist on siin teises teemas jutuks rohkem.

Siin pole asi liidus, selline on lihtsalt meie teatud kohtunike tase... Iseasi on muidugi see, kas teatud kohtunikud on valmis kõrgemal tasemel ja olulistel mängudel vastutust võtma ja kas nende tase lubab sellistel mängudel tööd teha?

Küsimus pole üldse tänases mängus vaid antud probleemis laiemalt, ma saan aru, et ei jagu kohtunike jne, aga siiski! Siis tuleb leida lahendus kuidas motiveerida kohtunike, et neid jaguks rohkem. Täna näiteks vilistas Kalju II mängu Kuusalu Radaga väga asjalik kohtunike brigaad. Kaotasime mängu 0:2, aga vilepartii oli profesionaalne ja platsil olid inteligentsed inimesed kes oskasid vilega midagi teha ka.

Ja Kaupo võiks vähemalt nii palju raha kulutada oma töövahendisse (VILESSE), et see ikka normaalset häält teeks mitte pääsukese vidinat metsas.... Neid haledaid piikse oli ikka väga imelik kuulata esiliiga mängus!

Kui raha pole selleks, siis Kalju on nõus talle selle vile ostma, äkki oligi küsimus selles, et ta vilistas ja keegi ei kuulnud seda piiksu?

ballack
16.07.07, 09:24
kõigile - kohtunikke ärge hakake sõimama. kui kohtunikke pole siis pole ja mitte midagi pole teha. tehke mingeid ettepanekuid siis selleks et oleks rohkem kohtunikke mitte ärge vinguge. ise ei taha kohtunikuks hakata?

sanches - see et mäng käest ära läheb on ikka mängijate endi süü, ise nad peavad rahulikuks jääma mitte üksteist või kohtunikku saatma igale poole või üksteisele sisse sõitma jne. ise nad on süüdi kui sisse sõidavad või saadavad kõiki igale poole. kohtunik on tegelane kes jagab karistusi kohe mitte takkajärgi nagu EJL ja see ei ole kerge murdosa sekundijooksul otsustada kuna nii mõnigi kord ei näe kohtunik olukorda hästi seoses meeste paiknemisega kohtuniku suhtes väga ebasoodsalt. meistrite liigaski ja mm'idel ja em'idel on kohtunikud teinud väga jaburaid otsuseid ja pole need eesti kohtunikud midagi nii hullud et ainult meil mingid probleemid on. nii kuidas jalgpalli tase nii ka kohtunike tase.

17
16.07.07, 10:09
Vile vileks aga Kuno, kas sinu arvates oli teie mängijate käitumine pärast lõpuvilet seal väravate vahel kohtunikega normaalne?

eestimees
16.07.07, 10:11
kõigile - kohtunikke ärge hakake sõimama. kui kohtunikke pole siis pole ja mitte midagi pole teha. tehke mingeid ettepanekuid siis selleks et oleks rohkem kohtunikke mitte ärge vinguge. ise ei taha kohtunikuks hakata?

sanches - see et mäng käest ära läheb on ikka mängijate endi süü, ise nad peavad rahulikuks jääma mitte üksteist või kohtunikku saatma igale poole või üksteisele sisse sõitma jne. ise nad on süüdi kui sisse sõidavad või saadavad kõiki igale poole. kohtunik on tegelane kes jagab karistusi kohe mitte takkajärgi nagu EJL ja see ei ole kerge murdosa sekundijooksul otsustada kuna nii mõnigi kord ei näe kohtunik olukorda hästi seoses meeste paiknemisega kohtuniku suhtes väga ebasoodsalt. meistrite liigaski ja mm'idel ja em'idel on kohtunikud teinud väga jaburaid otsuseid ja pole need eesti kohtunikud midagi nii hullud et ainult meil mingid probleemid on. nii kuidas jalgpalli tase nii ka kohtunike tase.

määääääääää flora fänn, mõttetu jutt

kohtunikud keerasid mängu perse, jalgpallurid mängivad nii toorelt kui kohtunik lubab ja kui iga vea järel vile vaikkis siis mängijaid saavad ka aru et kohtunik ei vilista selliseid olukordi, kõik algab kohtunikust oinas. kui väljakul on topis kohtunikus asemel siis mängi nii nagu tahad

kaups
16.07.07, 10:16
Vile vileks aga Kuno, kas sinu arvates oli teie mängijate käitumine pärast lõpuvilet seal väravate vahel kohtunikega normaalne?

???
Mis siis juhtus? Kui saab seda avalikustada...

ballack
16.07.07, 10:49
määääääääää flora fänn, mõttetu jutt

kohtunikud keerasid mängu perse, jalgpallurid mängivad nii toorelt kui kohtunik lubab ja kui iga vea järel vile vaikkis siis mängijaid saavad ka aru et kohtunik ei vilista selliseid olukordi, kõik algab kohtunikust oinas. kui väljakul on topis kohtunikus asemel siis mängi nii nagu tahad

sa levadik mine varasta elektriliine ja vii see vanametalli ära.
nagu näha on siis levadia fännid ei tea midagi fair playst. levadia mängijad oskavad ainult flora mängijaid peksta ja seda mitte ainult platsil vaid ka platsilt väljas ja seda on näha et see on kandunud ka fännidele et pohui need jalka reeglid (ja üldse reeglid). hullemat vihkajat ja ***** pole ma veel näinud kui sina. ära liiga suurt orgasmi ka saa flora vastaste lausete väljaütlemiste peale kuna äkki lõhud veel laual oleva arvuti ära ja siis ei saagi enam mõtetut möla ja solvanguid öelda.

eestimees
16.07.07, 10:55
sa levadik mine varasta elektriliine ja vii see vanametalli ära.
nagu näha on siis levadia fännid ei tea midagi fair playst. levadia mängijad oskavad ainult flora mängijaid peksta ja seda mitte ainult platsil vaid ka platsilt väljas ja seda on näha et see on kandunud ka fännidele et pohui need jalka reeglid (ja üldse reeglid). hullemat vihkajat ja ***** pole ma veel näinud kui sina. ära liiga suurt orgasmi ka saa flora vastaste lausete väljaütlemiste peale kuna äkki lõhud veel laual oleva arvuti ära ja siis ei saagi enam mõtetut möla ja solvanguid öelda.

kle kui on närviline mäng kus iga palli pärast on jube võitlus siis kaob see fairplay sul iseenesest ära nagu oli pühapäeval näha aga kohtunik ei teinud selleks midagi et mängu ohjes hoida

ballack
16.07.07, 11:09
kle kui on närviline mäng kus iga palli pärast on jube võitlus siis kaob see fairplay sul iseenesest ära nagu oli pühapäeval näha aga kohtunik ei teinud selleks midagi et mängu ohjes hoida

nojah, sitt päev siis. nagu ma enne juba ütlesin ja kordan ka veel: kui pole kohtunikke siis pole mitte halligi ka teha eks. sama lihtne nagu ka see et kui auto maksab 1000000 aga sul on ainult 500000 siis sa ei saa seda miljonilist masinat vaid pead leppima selle poolemillisega. on raske aru saada?

Tundmatu
16.07.07, 11:14
sama lihtne nagu ka see et kui auto maksab 1000000 aga sul on ainult 500000 siis sa ei saa seda miljonilist masinat vaid pead leppima selle poolemillisega. on raske aru saada?

Selle tsitaadi peale on jah raske aru saada.
Kuna on alati võimalikud liisimised, laenamised ja muud võimalused auto seotamiseks.
Ei taha vaielda, kuid näide ei pea vett.

ballack
16.07.07, 12:35
Selle tsitaadi peale on jah raske aru saada.
Kuna on alati võimalikud liisimised, laenamised ja muud võimalused auto seotamiseks.
Ei taha vaielda, kuid näide ei pea vett.

miskipärast arvasingi et selline lause ikka tuleb kuskilt. aga rendiks kohtunikke ka võib-olla lätist-leedust-soomest-rootsist või mujalt :D

Maekas
16.07.07, 12:40
miskipärast arvasingi et selline lause ikka tuleb kuskilt. aga rendiks kohtunikke ka võib-olla lätist-leedust-soomest-rootsist või mujalt :D

Nagu eelnevalt juba mainitud, siis kas ei oleks mitte lihtsam sellise kehva tasemega kohtunikke kõrgematesse liigadesse mitte vilistama lasta? Ivatundub rohkem nagu selles olevat.

Vähetuntud vutivaatleja
16.07.07, 12:49
Nagu eelnevalt juba mainitud, siis kas ei oleks mitte lihtsam sellise kehva tasemega kohtunikke kõrgematesse liigadesse mitte vilistama lasta? Ivatundub rohkem nagu selles olevat.

Iva on pigem selles, et kohtunike vähesuse tõttu ei ole kedagi asemele võtta. Selle asemel, et turumuti kombel siin viriseda ja hädaldada, minge ise kohtunikeks ja võtke sõbrad kaasa. Siinkirjutatu põhjal on mängulugemine ja reeglite tundmine teil ülihea, mistõttu oleksite kohtunikena väga head (vähemalt ma loodan toetudes teie EGO ulatusele). Tehke midagi Eesti jalgpalli arendamisel selle asemel, et lihtsalt hädaldada.

ballack
16.07.07, 12:49

hmm, aga kas mängud siis peab siis mängimata jätma (kohtunikke ju pole piisavalt)?

Kuno
16.07.07, 15:01
minuarust ei räägitud siin kohtunikest vaid ühest konkreetsest kohtunikust!
aga teeme nüüd nii, et lähme oma eluga edasi ja keskendume järgmistele mängudele mis meid ees ootavad! ei viitsi jaurata nendel teemadel, sellest olukorrast on kõik juba oma järeldused teinud.

HABE
20.07.07, 20:53
JK Kalju – FC Warriori mäng alles augustis!

Eesti Jalgpalli Liit andis teada, et Nõmme JK Kalju ja Valga FC Warriori I liiga meistrivõistluste mäng, mis pidi algselt toimuma eeloleval pühapäeval, 22, juuli kell 17 kodusel Hiiu staadionil, on edasi lükatud 29. augustile ja siis on mängu algus hoopiski kell 18.45. Mäng peetakse aga endiselt Hiiu staadionil.

Põhjus on selles, et mitmed FC Warriori mängijad osalevad Eesti U-18 koondises sõprusmängudes Valgevene eakaaslastega. Need sõprusmängud on üks osa Eesti U-18 koondise ettevalmistuskavas EM- võistlsuste valikmängudeks.

Teadaanne on eelkõige mõeldud paljudele JK Kalju fännidele. Samas olete oodatud toetama oma lemmikklubi mänge kõikides eelnevates kohtumistes. Järgmise mängu peab Nõmme JK Kalju esindusmeeskond niisiis pühapäeval, 29. juulil kell 14 võõrsil Tartu JK Maag Tammeka II meeskonnaga.

JK Kalju pressiinfo
(Kalju kodukalt)

HABE
23.07.07, 22:58
Palju pühapäev fänne Tartu liigub? Meeskond peab võiduga naasma sõjatandrilt!!!

Kuno
24.07.07, 11:54
Buss on suur, ruumi on! Tulge, aga!
See puhkamine on juba ära tüüdanud :)

HABE
29.07.07, 16:28
Tublid et võitsite täna. Kahju et vaatama ei jõudnud.

Kuno
29.07.07, 19:48
Tublid et võitsite täna. Kahju et vaatama ei jõudnud.

Pole hullu, nüüd kaks naudingut järjest Sillamäe Kaleviga Hiiu Staadionil!!!!!
Liigamäng ja karikas!

Ajage ennast kohale!!!!

Kuno
29.07.07, 21:06
http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=119

budu
30.07.07, 19:05
Kuno miks teie kodukal pole uuendatud meeskonna koosseidu?

mar1
31.07.07, 11:39
Mis Andrusega juhtunud, et nii vahe mangib?

HABE
31.07.07, 11:43
Mis Andrusega juhtunud, et nii vahe mangib?

Mitt on alles vigastusest taastumas ju. Konkurents on juba tihedam.

Kuno
31.07.07, 18:00
Kalju omandas eile 8 TJK noormängija õigused. Võib juhtuda, et mõni neist murrab läbi ka esindusmeeskonda!

PraS
31.07.07, 18:08
Kalju omandas eile 8 TJK noormängija õigused. Võib juhtuda, et mõni neist murrab läbi ka esindusmeeskonda!

Nimesi paluks?
Ranner Pak ka liitus teiega?

-RoMaRiO-
31.07.07, 21:23
http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=122

Natuke lähemalt siis.

Ramm
31.07.07, 21:26
Palju rulli pidi nõmmekad lauale panema hr. katsevil? :D

ROOTSI KUNN
31.07.07, 22:06
Tõesti ,üsna hea täiendus. Ennul on seal mitu asjalikku poissi ,kes võivad edukalt juba lähitulevikus ML-is mängida, Hea ka selles mõttes ,et elu aeg jalgpalliga tegelenud poisid saavad jällegi sammukese kõrgemale minna ja ei lähe lihtsalt kusagile madalama tasemega amatöörsatsi. Eks aeg näitab ,kuidas läheb.

Kuno
01.08.07, 10:59
Kuulake homme ja ülehomme (Neljap-Reede) Energy FM hommikuprogrammi 08.00 - 10.00 ja osalege loosis!

1. koht võidab 1000 EEK sularaha!!!!
2. koht võidab Nõmme Kalju roosa särgi (Hind 800 EEK)
3. koht võidab kast õlut ja Nõmme Kalju salli (Hind 250 EEK + Õlu)

Loosi võitjad loositakse välja Hiiu Staadionil peale esimest poolaega!!!!
Roosad Pantris said endale uue rohelise vormi, tulge visake pilk peale ;)

Sillamäe Ahju!

Kuno
01.08.07, 17:02
ohoo, õhtuleht ka mainis asja maha :)
http://www.sloleht.ee/index.aspx?v=forum&subtopicID=60775#497682

urmar
01.08.07, 19:42
ohoo, õhtuleht ka mainis asja maha :)
http://www.sloleht.ee/index.aspx?v=forum&subtopicID=60775#497682

Ilusam oleks öelda, et mainis asja ära. Maha tehakse, tavaliselt. :)

masturr
01.08.07, 19:55
sa võix täitsa kuss olla selle koha pealt ja vaadata kuidas sa oma asjadega hakkama saad ;)

urmar
01.08.07, 19:57
sa võix täitsa kuss olla selle koha pealt ja vaadata kuidas sa oma asjadega hakkama saad ;)

Ja mis pretensioone sul mulle siis oleks?

masturr
01.08.07, 20:02
Ja mis pretensioone sul mulle siis oleks?ole pai ja sisusta oma aega töö tegemisega seal EJL-s mitte ära kola foorumites siis saab sealt vb kunagi ka adekvaatseid vastuseid

urmar
01.08.07, 20:08
ole pai ja sisusta oma aega töö tegemisega seal EJL-s mitte ära kola foorumites siis saab sealt vb kunagi ka adekvaatseid vastuseid

kas siis õhtu ja öötundidel peaks ka kontoris tööd tegema? :)

eestimees
01.08.07, 20:29
ole pai ja sisusta oma aega töö tegemisega seal EJL-s mitte ära kola foorumites siis saab sealt vb kunagi ka adekvaatseid vastuseid

urmar on pohlaku valvekoer kes tõttab alati EJL ja pohlakut ülistama

urmar
01.08.07, 20:35
urmar on pohlaku valvekoer kes tõttab alati EJL ja pohlakut ülistama

Kas sa polegi veel ravile läinud, või ei andnud see tulemusi? Tõenäoline on muidugi teine variant. Ütleb ju vanasõnagi, et küürakat parandab ...
:)

Jeti88
01.08.07, 20:38
võtke kokku ennast nüüd. Ammu teada ju juba kes kelle poolt on. Leidsite ka teema kus teravmeelitseda. Eriti soovin õnne masturrile kes sai vist nüüd mida tahtis, täiesti mõttetu koha peal tõmbasid vaidluse üles.

masturr
01.08.07, 21:02
võtke kokku ennast nüüd. Ammu teada ju juba kes kelle poolt on. Leidsite ka teema kus teravmeelitseda. Eriti soovin õnne masturrile kes sai vist nüüd mida tahtis, täiesti mõttetu koha peal tõmbasid vaidluse üles.ei see ei olnud eesmärk ja teravmeelitsema hakkas umar aga see sellex ja las see teema jääb tõesti kalju teemax.Kallis Umar sulle aga nii palju et tore et kui sa oma tööaja pyhendaxid tööle vabal ajal tee mida hing ihaldab

Jeti88
01.08.07, 21:14
ei see ei olnud eesmärk ja teravmeelitsema hakkas umar

sry, et kalju teemat risustan, aga see on ju täielik vale. Kus kohas sa sealt teravmeelitsemist välja lugesid???

-RoMaRiO-
01.08.07, 21:36
http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=123

Kuulake homme ning ülehomme siis Enery FMi

masturr
02.08.07, 09:22
kas see ei ole natuke teravmeelne ?

Kuno
02.08.07, 12:31
Mis te jahute :) Lugege eelvaadet ja tulge staadionile, pühapäeval tulevad kõik appi, nii küürakad, koerad, kassid ja lambad :D

http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=123

budu
02.08.07, 22:49
Kuno mis teie klubi üldse publikurekord on?

Kuno
02.08.07, 22:54
Kuno mis teie klubi üldse publikurekord on?

ma ei teagi, paarsada äkki liigamängus. Brasside kohtumises oli tuhande ringis.
rekordid tulevad augusti lõpus või septembris, olen selles veendunud!
Pühapäeval peaks ka kobedalt tulema!

budu
02.08.07, 22:59
ma ei teagi, paarsada äkki liigamängus. Brasside kohtumises oli tuhande ringis.
rekordid tulevad augusti lõpus või septembris, olen selles veendunud!
Pühapäeval peaks ka kobedalt tulema!

aga usun kui suudate üleminekumängudele pääseda sis lööte kõik rekordid ja järgmine hooaeg meistriliigas suurenevad need numbrid veel

Kuno
02.08.07, 23:38
aga usun kui suudate üleminekumängudele pääseda sis lööte kõik rekordid ja järgmine hooaeg meistriliigas suurenevad need numbrid veel

elame-näeme!
homme prooviks nii teha :)
http://www.youtube.com/watch?v=D4wf5wMi9Gw

HABE
03.08.07, 16:01
elame-näeme!
homme prooviks nii teha :)
http://www.youtube.com/watch?v=D4wf5wMi9Gw

Ehk Kalju II mängul hiiu staadionil kell 20.00, hea otse edasi peole minna.

Kuno
04.08.07, 21:58
nii, homme, pühapäeval, siis kõik Hiiule!
Tultan meelde, et Stereos koguneb rahvas kell 12.30, pakutakse tasuta märjukest ja peale seda viib tasuta buss fännid Hiiule mängu vaatama ja toob sealt ka ilusti tagasi! Bussi peaks väljuma nii umbes 13.15 või nats peale seda!

Kuno
05.08.07, 17:00
kui ise ei löö lüüakse sulle... vanasõna. 0:1 :(
Neljapäeval karika mängus tuleb revatsh võtta.

17
05.08.07, 17:01
Mis pärast lõpuvilet toimus?

17
05.08.07, 17:09
Kui mängu ei näinud, ole parem vait.

gamer
05.08.07, 17:46
Mis pärast lõpuvilet toimus?

Kui mängu ei näinud, ole parem vait.

Miko mis toimub?

17
05.08.07, 17:51
Magnisco otsustas oma postituse kustutada, muska.

PETSINHO
06.08.07, 00:14
Et siis jah...mis intsident peale mängu oli?Naised saunas rääkisid,et Mitt olevat kellegile hambasse tahtnud kütta.Kisa ja pravuuri oli küllaga...et mis seal siis õieti toimus?

Kuno
06.08.07, 14:46
Et siis jah...mis intsident peale mängu oli?Naised saunas rääkisid,et Mitt olevat kellegile hambasse tahtnud kütta.Kisa ja pravuuri oli küllaga...et mis seal siis õieti toimus?

Midagi ei toimunud. Naised saunas viskasid niisama leili.
Aga terve mängu vältel lõhuti brasse kovasti ja mis mulle ei meeldinud oli see, et vastased kasutasid väga palju rassistlike väljendeid ja solvanguid. Kohtunik lasi mängul väga füüsiliseks minna mille tulemusel oli elekter õhus nii ühelt kui teiselt poolt. Ma loodan, et neljapäevase karikamängu kohtumist pannakse vilistama korralik brigaad, sest tulemas on tõsine lahing kus mõlemad pooled alla ei anna.

www.jkkalju.ee lehel väike jutt ka.

Kuno
08.08.07, 16:16
Sinu koht on homme tribüünil, mitte tööl, mitte kodus, mitte naise juures, mitte mehe juures, mitte sikkli seljas, mitte pudeli taga, mitte klubis, mitte pubis, vaid HIIU STAADIONIL!

http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=130

ROOTSI KUNN
08.08.07, 16:31
Sinu koht on homme tribüünil, mitte tööl, mitte kodus, mitte naise juures, mitte mehe juures, mitte sikkli seljas, mitte pudeli taga, mitte klubis, mitte pubis, vaid HIIU STAADIONIL!

Terve nädal täis head jalgpalli. Monarhistid on igatahes esindatud ;)

HABE
08.08.07, 21:04

Muu ei tule homme õhtu väga pähegi. Aeg Sillamäele näidata kuidas tuleb jalkat mängida.

HABE
08.08.07, 21:45
http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=131
Kalju alustab vanakeste pensionile saatmist?

Kuno
09.08.07, 10:39
http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=131
Kalju alustab vanakeste pensionile saatmist?

no pensionile tahaks praegu ainult mina minna, aga isegi seda ei saa endale lubada, seega aega on selle kiire asjaga :D

HABE
09.08.07, 23:26
AitÄhh NÕmme Kalju. SuurepÄrane TÖÖ.

Silver
09.08.07, 23:39
Positiivne Ida-Virumaa!

-RoMaRiO-
09.08.07, 23:41
Super, fantast. Nõmme Kalju, milline võitlusvaim!

Ja, kui Sillamäe fännid peaksid lugema, siis edu teile. Tuleks ikka alaealisele kallale, tahaksin tänada kõiki, kes mind kaitsesid ja Norman Kägo, vinge vend (Y)

Muidu oli super. Sillamäe on ahvide tiim, kadugu minema siit, raisad :S

Kristo7
09.08.07, 23:47
minu arust lausa inetu käitumine Sillamäe fännide(fänni) poolt - alatu tegu! õppigu kaotama ja probleeme pole ;)

Kalju vääris võitu ja usun et oli väga magus võit!

SUPER!

Montag
09.08.07, 23:49
Oi, see oli magus võit. Aga jh, need Sillamäe ahvid läksid küll liiale.

HABE
10.08.07, 00:08
Pühapäev, 21. oktoober

14.00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju Sillamäe Kalevi staadion
Fännid võivad juba ära planeerida selle sõidu oma kalendris.

Kuno
10.08.07, 00:16
Pühapäev, 21. oktoober

14.00 JK Sillamäe Kalev - Nõmme JK Kalju Sillamäe Kalevi staadion
Fännid võivad juba ära planeerida selle sõidu oma kalendris.

Meie poolt lisabuss kui asja käsile võtate ja rahva kohela ajate!
Tänud fännidele toetuse eest!

LadyPink
10.08.07, 00:18
planeeritud!

ILUS TÖÖ POISID!

PraS
10.08.07, 00:19
Positiivne Ida-Virumaa!

Ega ka kodupublik eriti asjalik polnud. Korduvalt kõikus rahva seast "Aljoša".

Mängu parim vast oli ikka kaotajate leeris pallinud Kostin, kes ikka räigelt omas Kalju pallureid ning leidis väga asjalike söötudega kaaslasi. TVMK-s ma küll tema esituses nii häid mänge ei olnud näind. Vast ka selles asi, et pealinna klubis oli tema mäng rohem raamides.

Kalju mängis väga ilusa avapoolaja, kuid vaheajalt naastes olid kaljukad uimased ja ei saand üldse hakkama platsil. Enne viigiväravat vist ei saand Mitt ühtegi palli ette. Mängu lõpus juba natuke ärgati ning oldi ka väga lähedal juhtväravale, kuid Kalevi vv sai kenasti palli puhtaks löödud joonelt.

Loodetavasti näeb järgmisel hooajal neid kahte mansat ka ML-s pallimas.

Kuno
10.08.07, 00:21
Ega ka kodupublik eriti asjalik polnud. Korduvalt kõikus rahva seast "Aljoša".

Mängu parim vast oli ikka kaotajate leeris pallinud Kostin, kes ikka räigelt omas Kalju pallureid ning leidis väga asjalike söötudega kaaslasi. TVMK-s ma küll tema esituses nii häid mänge ei olnud näind. Vast ka selles asi, et pealinna klubis oli tema mäng rohem raamides.

Kalju mängis väga ilusa avapoolaja, kuid vaheajalt naastes olid kaljukad uimased ja ei saand üldse hakkama platsil. Enne viigiväravat vist ei saand Mitt ühtegi palli ette. Mängu lõpus juba natuke ärgati ning oldi ka väga lähedal juhtväravale, kuid Kalevi vv sai kenasti palli puhtaks löödud joonelt.

Loodetavasti näeb järgmisel hooajal neid kahte mansat ka ML-s pallimas.

Kostin on hea.

LadyPink
10.08.07, 00:35
Muide, kodupublikust rääkides.
Tegin härrale märkuse kes seda nime pidevalt kasutas.
Ta sai asjast aru. Lubas ennast parandada.

Aga mõtisklesin siin endamisi MIX MULLE MEELDIB JALKA?
jalgpallurid? Palju noorhärrasid? eip...
Täna siis sain siis tõestuse- MÄNGUILU!
Huh... pinge, joovastus, viha, rõõm- kõik koos :D

pharmacon
10.08.07, 00:36
ootame teid Sillamäel siis vaatame kes on ahvid??
Ida-block see on mitte Tallinn ja pole vaja solvata rahvas...

miks mitte keegi ei räägi, et kolmas gool oli vale ( suluseis 1,5 meetri) ???

Kuno
10.08.07, 00:38

midagi pole teha, kelle jaoks oli suluseis kelle jaoks mitte, se eongi jalgpall.

buub
10.08.07, 00:42
Ja, kui Sillamäe fännid peaksid lugema, siis edu teile. Tuleks ikka alaealisele kallale, tahaksin tänada kõiki, kes mind kaitsesid ja Norman Kägo, vinge vend (Y)

Mis siis täpsemalt juhtus?

pharmacon
10.08.07, 00:44
kõigele jaoks oli suluseis kohtuniku jaoks mitte...

Jalgpallisõbrad tunnistame, et siiski oli suluseis...? =))

PraS
10.08.07, 00:50

kusjuures tol hetkel vist polnud isegi sulgu, kuid kogu mängu jooksul tundus, et selles ääres siblanud kohtunik oli alati minig meeter või kaks kaitseliini viimasest mehest tagapool.

-RoMaRiO-
10.08.07, 00:51
Mis siis täpsemalt juhtus?

Midagi hullu tegelt ei olnud, kerge tõuklemine jms, aga noh nii pettunud kaotuses ikka ei oleks ju. Aga jah, jalgpall on selline. Sillamäe meeskond muidu on sümpaatne, hästi mängivad kah.

LadyPink
10.08.07, 00:54

Ma olen arvan, et ma olen õigesti mõistnud seda mängu, et kohtunik otsustab.
Seega...

Kuno
10.08.07, 01:00

Usu mind, sellel hooajal on meil olnud selliseid olukordi ikka väga palju kus tahaks öelda, et F*** kohtunikud tegid ära... Aga me õpime sellest ja see on osa jalgpallist ja sellega peab arvestama JA leppima!

Oli mis oli, Sillamäe on hea sats, mäng oli hea, seekord võitsime meie ja ootame huviga järgmist mängu Sillamäel!

Case closed! Bon Vojage!

LadyPink
10.08.07, 01:01
KUNO!
right U R!

saun
10.08.07, 01:02
Midagi hullu tegelt ei olnud, kerge tõuklemine jms, aga noh nii pettunud kaotuses ikka ei oleks ju. Aga jah, jalgpall on selline. Sillamäe meeskond muidu on sümpaatne, hästi mängivad kah.
Mul on selline tunne jäänud, et Sillamäe poolehoidjad tulevad isegi oma meeskonna võidu korral tõuklema. Samas täna oli ikka üsna kahe poolega asi tõesti... pealegi seal oli ainult üks ülinärviline vennas, teiseid pooldasid ikka laialiminekut.

Super-Kalju, super-Kalju, hei-hei-hei!

maniaacos
10.08.07, 10:04
Kuradi raske on ikka pingilt vaadata mängu. Eriti teine poolaeg. Jube tahtmine oli platsile joosta. Aga hea, et trammi alt välja tuldi ning võit välja võideldi!!!

RaidoL
10.08.07, 10:11
Norman lõi eile ikka platsi puhtaks peale mängu.

-RoMaRiO-
10.08.07, 10:29
http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=132

Aaja, fännide karjumist oli väidetavalt Trummini kuulda :D

eestimees
10.08.07, 12:49
Norman lõi eile ikka platsi puhtaks peale mängu.

mis moodi?

Silver
10.08.07, 14:42

Kolmas gool ei olnud vale, sest sinu jutt 1,5 meetrisest suluseisust on müüt. On kaks võimalust, kas sa jälgisid väga vale nurga alt antud olukorda või siis sa ei tea, mis asi on suluseis.

Olin värava juures, täpselt äärekohtunikuga ühel joonel, suluseisust oli asi kaugel. Mitt oli selgelt teie mängijatest taga pool, kui sööt anti. Pole mõtet nukrutseda. :)

Kuno
10.08.07, 17:04
uus päev, uus lehekülg :)
http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=133

HABE
10.08.07, 21:02

Äkki seepärast et kõik teavad kui kiirelt Mitt liigutab ennast. Tihti kohtunikud ei arvesta sellega ja vilistavad suluseisu kuigi seda ei ole.

-Raul-
13.08.07, 00:11
JL võiks muuta suvel kella 14:00 -sed mängud kella 19:00-ks algusega.
Selline õhtune mänguaeg lisaks pealtvaatajaid ja fännid jõuaksid rannast koju.
Tänane Esiliiga mängu Elva-Kalju pealtvaatajate arv on küll nadi, midagi 15 või nii. Isegi Kalju III mängul algusega kell 17:00 oli oma 25 fänni vaatamas.

RaidoL
13.08.07, 00:51
2 tükki Kalju I ja Elva mängijad :P

PraS
13.08.07, 01:25
JL võiks muuta suvel kella 14:00 -sed mängud kella 19:00-ks algusega.
Selline õhtune mänguaeg lisaks pealtvaatajaid ja fännid jõuaksid rannast koju.
Tänane Esiliiga mängu Elva-Kalju pealtvaatajate arv on küll nadi, midagi 15 või nii. Isegi Kalju III mängul algusega kell 17:00 oli oma 25 fänni vaatamas.

Mõelda tuleb ka nendele inimestele kes väljapoolt tln-t mänge külastavad. Kella 9 või 10 ajal teps mitte enam kodu kõik inimesed ei saa. Samas suvel võiks need alguse ajad olla tõesti 14 ja 17 asemel 15 ja 18. Ehk tooks see lisatud tund ka mängule mõne inimese juurde.

Jaak
13.08.07, 13:45
Mõelda tuleb ka nendele inimestele kes väljapoolt tln-t mänge külastavad. Kella 9 või 10 ajal teps mitte enam kodu kõik inimesed ei saa. Samas suvel võiks need alguse ajad olla tõesti 14 ja 17 asemel 15 ja 18. Ehk tooks see lisatud tund ka mängule mõne inimese juurde.

nagu pealtvaatajate arv näitab,pole ka väljastpoolt tulijate hulk just kuigi suur või mis?

urmar
13.08.07, 13:59
ega siin ei aita esialgu mingi nipp, Kalju on nüüd igat moodi promonud oma mänge, aga karikasõul Sillamäega oli ikka vaid 80 inimest, või äkki ametlik info on ekslik? Mängule Elvaga ei viitinud ka eriti keegi minna.

PraS
13.08.07, 14:14
ega siin ei aita esialgu mingi nipp, Kalju on nüüd igat moodi promonud oma mänge, aga karikasõul Sillamäega oli ikka vaid 80 inimest, või äkki ametlik info on ekslik? Mängule Elvaga ei viitinud ka eriti keegi minna.

Tribüün paistis küll täis olevat ning isegi noorte plikade iidol Padar oli end mängule vedanud ja jõi kõikse aeg õlli :D
Samas olin ma nn uuel Hiiu statal esimest korda ning ei tea väita palju see tribüün mahutada võib. Samas fiiling mängul oli täitsa kobe. Igatahes oli hubasem kui mingit Flora,TVMK või Levadia mängu suurel statal 100 inimesega vaadata.

Kuno
13.08.07, 15:01

Karikamängul oli rohkem rahvast, elvad ja muud mängud mis kell 14.00 algavad on oma algusajapärast juba inimestele rasked....

Sellega olen täiesti nõus, et jalgpalli huvides peaks mängud olema õhtusel ajal, et rahvas saaks rahulikult vaatama tulla.

lennat
13.08.07, 15:25
http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=5048
top 10 mida tahad näha meistriliiga mängul
10.Meistriliiga mängud ei tohiks alata laupäeval enne kella 16 ja peale kella 19.

Sama reegel kehtib ka esiliiga mängude kohta pühapäeval. Seega, praeguste 14:00 ja 17:00 algusaegade puhul sobiksid vaatajale paremini 16:00 ja 19:00.

kaups
13.08.07, 15:38
http://foorum.soccernet.ee/showthread.php?t=5048
top 10 mida tahad näha meistriliiga mängul
10.Meistriliiga mängud ei tohiks alata laupäeval enne kella 16 ja peale kella 19.

Sama reegel kehtib ka esiliiga mängude kohta pühapäeval. Seega, praeguste 14:00 ja 17:00 algusaegade puhul sobiksid vaatajale paremini 16:00 ja 19:00.

Selle 19:00 puhul on võistkonnal mure koju tagasisaamisega, kevadel-sügisel läheb ka pimedaks. Fännid lähevad küll kas kurvalt vöi röömsalt koju, aga meeskonnal on peale pesemist veel ka pikk kodusõit ees. Kuressaarest näiteks Ida-Virumaale vöi Tartusse (ja ka vastupidi). 14:00 on vara küll, toetaks pigem kell 15:00 algavat mängu. Kella kuue paiku tahaks juba sauna kütma minna jms ;)

Üldse võiks mängude algusajad muutuda traditsioonilisteks, siis teine kord kusagi reisil vöi külas olles alati teada, millal kohalik võistkond mängib. Ka selliseid traditsioone vöiks tasapisi juurutada.

Tundmatu
13.08.07, 15:43
Kahe käega kaupsi jutuga nõus!

Hellik
13.08.07, 15:47
Seega, praeguste 14:00 ja 17:00 algusaegade puhul sobiksid vaatajale paremini 16:00 ja 19:00.

Miks nii vara, lükkaks päris öö peale, siis ööklubidest tulevad saavad bensujaama asemel statal burksi süüa jne. teenistus missugune ;)
Eesti pole ju eriti võõrsil käivaid fänne, pole vaja nendega arvestada :)

uvv
13.08.07, 15:59
Üldiselt ei saa ma muidugi Kaupsi murest aru...
Siis jäädakse Kuressaarde ööseks, kui ei jaksa samal õhtul tagasi sõita...
Kelle jaoks võistlusi peetakse? Kui publiku, siis ei ole parata midagi, tuleb sõita, magada hotellis, seni kuni Kure on liigas. Ja pimedaks??? Staadioni, suure või väikese, tõeline fiiling sünnibki alles siis kui mängitakse valgustatud väljakul.

Kui aga liigat peetakse ainult meistritiitli ja parima selgitamise nimel, siis võiks pidada mängud ära sügisel, alustada 12. augustil ja teha asi selgeks 4. nädalaga. Saaksid pallurid ka muuks ajaks vabaks ja rahvamajandust edendama.

PraS
13.08.07, 16:24
Jätkan OT-t. Miks pole mõelnud EJL sellele, et üks mäng leiaks aset reedel ning nn vooru tippmäng nn õhtupoole laupäeval? Vast seegi tõstaks publikunumbrid.

Kuno
13.08.07, 17:36
Traditsioonide idee on väga hea, aga siis peab ka järjepidevus olema, et traditsioonid tekkida saaks! Hea reklaam aitab ka seda protsessi kiirendada.

Esiliiga mängupäev, pühapäev on ok. See muudatus tegi esiliiga kindlalt tugevamaks, sest võimalus meistriliigast duublitel abiväga kasutada läks paremaks. Mina pooldan seda, et duublid on kaasatud esiliigasse, kui duubleid poleks, langeks liiga tase liiga madalale ja esiliiga ning meistriliiga tasemevahe oleks liiga suur. Hetkel vähemalt oleks kindlasti nii...

Mängualgus võiks olla alati 19.00, sama aeg võiks ka kolmapäevastel mängudel olla. Üks aeg, üks traditsioon, jääb hästi meelde jne!

Tagasisõit pole probleem, ma parem sõidan õhtul tagasi kui stardin pühapäeva hommikul vara kuskile narva näiteks...

Väga kindlalt võin väita, et 14.00 on ikka väga raske inimestel jalkat vaatama tulla, suvel on hea ilma puhul rand, inimesed tahavad kauem magada kuna laupäeval käiakse väljas, pered jällegi tahavad päeval oma toimetusi teha, muru niita, perega olla jne...

Ja pühapäeva õhtud on reeglina alati väga rahulikud, konkureerivat tegevust eriti ei ole, vaatad jalkat 19 - 21 ja peale seda näiteks lähed veel kinno ja siis koju magama hea emotsiooniga, et esmaspäeval jälle tööl olla.

Kui me tahame, et fänlus, mängude külastatavus, traditsioonid, atraktiivsus, sponsorlus jalgpalli jne areneks, tuleks mänguaegu kohendada. Kindlasti esi- ja meistriliiga mänge kuigi soovitaks ka teiseliiga kohapealt asja kaaluda.

17
13.08.07, 17:45
Üks asi on kell 21 Narvast Tallinnasse sõita, teine asi kell 21 nt Tallinnast Kuressaarde. Tunnike praeguste mänguaegade edasilükkamist poleks kõige hullem, vast isegi tervitatav.

Lisaks on ööbimise mõte mõeldamatu enne, kui Meistriliigas ei mängi kõik professionaalsed klubid, kel oleks võimalus üle nädala hotellis ööbimiste peale kenake summa paigutada.

dobermann
13.08.07, 17:57
Üldiselt ei saa ma muidugi Kaupsi murest aru...
Siis jäädakse Kuressaarde ööseks, kui ei jaksa samal õhtul tagasi sõita...
Kelle jaoks võistlusi peetakse? Kui publiku, siis ei ole parata midagi, tuleb sõita, magada hotellis, seni kuni Kure on liigas. Ja pimedaks??? Staadioni, suure või väikese, tõeline fiiling sünnibki alles siis kui mängitakse valgustatud väljakul.

kui paljude klubide eelarved kannatavad meeskonna majutamist?
kui palju on Eestis super valgustusega staadione?

ehk siis pole publikut, ei saa raha ja pole raha, ei saa publikut... :(
vb EJL peaks palkama mingi hunniku müügimehi

Kuno
13.08.07, 18:11
Üks asi on kell 21 Narvast Tallinnasse sõita, teine asi kell 21 nt Tallinnast Kuressaarde. Tunnike praeguste mänguaegade edasilükkamist poleks kõige hullem, vast isegi tervitatav.

Lisaks on ööbimise mõte mõeldamatu enne, kui Meistriliigas ei mängi kõik professionaalsed klubid, kel oleks võimalus üle nädala hotellis ööbimiste peale kenake summa paigutada.

Mis sa nüüd tahad väita, et ainult Kuressaare pärast peaks ülejäänud positiivseid argumente mitte arvesse võtma? Praamid käivad minuarust üsna hilisõhtuni, seega ma ei näe probleemi!

Kuno
13.08.07, 18:14
kui paljude klubide eelarved kannatavad meeskonna majutamist?
kui palju on Eestis super valgustusega staadione?

ehk siis pole publikut, ei saa raha ja pole raha, ei saa publikut... :(
vb EJL peaks palkama mingi hunniku müügimehi

See majutus raha tuleb sulle tagasi nende inimeste piletite rahast kes saavad mängule tulla. See on elementaarne matemaatika! Ja valgustus ei ole takistuseks. Mis kell meistrite liiga mängud algavad? Kui me ennast ei positsioneeri maailma standartitele lähemale, siis me jäämegi siia auku pidama!

Ja pole vaja palgata hunnikut müügimehi vaid üks KONKREETNE JA KORRALIK VASTAVA HARIDUSEGA TURUNDUSJUHT kes hakkaks välja töötama esi ja meistriliigast TOODET mida müüa rahvale ja sponsoritele!

17
13.08.07, 18:31
Mis sa nüüd tahad väita, et ainult Kuressaare pärast peaks ülejäänud positiivseid argumente mitte arvesse võtma? Praamid käivad minuarust üsna hilisõhtuni, seega ma ei näe probleemi!

Ma ei väida seda, aga kui teha taolisi muudatusi, siis tuleb arvestada kõigiga ning kell 21 Narvast sõitma hakates on ülimalt raske, kui mitte võimatu praamile jõuda, aga see selleks.

Raimo
13.08.07, 21:38
Kunol on täiesti õigus. Mis puudutab kojujõudmist, siis lihtsalt tuleb nt Kuressaare fännidel ööbida Narvas ja vastupidi.
Suurimaks probleemiks on muidugi staadionide valgustus või noh, selle puudumine. Aga Kalevi ehitame varsti 15 000-kohaliseks täielikult suletava katusega Eesti esindusstaadioniks ja siis võime seda ka FC Kuressaarele koduväljakuna rentida.

Jeti88
13.08.07, 21:41
Aga Kalevi ehitame varsti 15 000-kohaliseks täielikult suletava katusega Eesti esindusstaadioniks ja siis võime seda ka FC Kuressaarele koduväljakuna rentida.

10 aasta pärast? :D

dobermann
13.08.07, 22:09

ärge arvake, et Kure ja saarlased ei taha muudatusi!
ja ma väga loodan, et vähemalt praegused põnnid, kes alles alustavad palli taga ajamist, saavad kunagi mängida Eesti MLis u 5-10 tuhandese publiku ees

Raimo
13.08.07, 22:48
10 aasta pärast? :D
jalgpalli arenguprotsesse jälgides ongi 10 aastat varsti ;)

HABE
13.08.07, 23:01

See 80 on küll vale number, olin kohal ja võin julgelt väita et tribüün oli täis, palju oli ka vippe sellele mängule, samas ka aia taga oli vaatajaid paarkümend matsi.

HABE
13.08.07, 23:16
Alati saab erandeid teha. Kui pole valgustust siis hooaja algus ja lõpp on ju pimedas ikka. Staadionid ikka arenevad. Olen ise ka käinud tallinnast tartus mängul kaasas ja pole tõesti meeldiv hommikul vara sõitma hakata, parem sõidaks õhtul tagasi. Ning arvestada et enamus Eestis on siiski amatöörid. Näiteks Pärnu, Tallinna ja Tartu ööklubid on aktiivselt külastatud jalgpallurite poolt, et mis juttu siin ööbimisest saab olla. Üks pluss räägib veel õhtuste mängude kasuks: Mängijad suudavad mängida ka, mitte ei sula niisama väljakul peale 15 minutit. Mängu pilt muutub ju sellega hoopis põnevamaks.
Kuno siiski nagu näha teab millest räägib ja Kalju mängud on tõesti hea taustajõuga. KUNO, EJL vajab uut presidenti kah, kas sa pole mõelnud kandideerida? Sobilik edasiarendaja.

Silver
14.08.07, 10:01
http://xcup.stereo.eu/

XCUP, sellel pühapäeval!

Kuno
14.08.07, 11:34
http://xcup.stereo.eu/

XCUP, sellel pühapäeval!

ja infot ka: http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=137

Kuno
14.08.07, 11:47
ja infot ka: http://www.jkkalju.ee/?module=news&id=137

Minuarust on virtuaal jalgpall hea väljud just erinevate klubide fännidele, tulge ja osalege, promoge oma lemmikklubi ja klaarige fännidevaheliseid virtuaalseid suhteid virtuaalses jalgpallis! :)

LadyPink
15.08.07, 13:02
Nii Regama, Regama!
Xcup On Kohe Kohal..

ballack
15.08.07, 13:09
kuno, kalju kodukal on üks viga sees. see flash pilt on seal kõige pealmine asi ja seega kui minna kursoriga peamenüüde peale kust alla peaks tulema alammenüüd siis neid alammenüüsid ei näita kuna see flash jääb peale.

edit: esilehte mõtlen siis

Silver
15.08.07, 15:06
Mis browserit sa kasutad?

ballack
15.08.07, 15:19
firefox 10101010

gamer
15.08.07, 15:23
Kusjuures mul Tulirebasega CentOs-i peal täpselt sama probleem lööb välja.

-RoMaRiO-
15.08.07, 17:07
Kõik siis täna Sportlandile.

NÕMME KALJU

Silver
15.08.07, 17:59
kell 18:45 Sportland Arenal

Tallinna FC TVMK II - Nõmme JK Kalju
Peakohtunik: Maaren Olander
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Rein Pajunurm
Mängukeelud: Artur Ossipov, Sergei Šundikov (TVMK II)
Triobeti koefitsendid: 2.40 - 3.25 - 2.40

LadyPink
15.08.07, 21:35
kuidas olukord???

Üllar
15.08.07, 21:43
kuidas olukord???

http://www.soccernet.ee/news.php?id=16576

-RoMaRiO-
15.08.07, 22:35
Niimoodi kottisime! :)

Kahju, et Arruda karistuslöök põiklatti lendas, muidu oli suhtkoht võrdne mäng, aga parim võitis.

Nüüd ei kaota me kellegile :)

PETSINHO
15.08.07, 22:49
Miks Mitt mänguks üles ei olnud antud? Kas kaartidega väljas?

saun
15.08.07, 22:57
Kerge vigastus. Aga nagu täna tõestasime, suudame ka temata mängida, nii et vastastel rohkelt probleeme juures :)

Kuno
15.08.07, 22:58
Miks Mitt mänguks üles ei olnud antud? Kas kaartidega väljas?

Mittil kerge vigastus, Sillamäe Kalevi mängus löödi jalga, ja elva vastu sai pauga sama jala pihta... Ees on laupäevane rannaturniir ja pühapäeval kohtume Levadiaga peale mida sõidab eesti koondis prantsusmaale sini-must-valget esindama!

Aniko ja Tammo olid ka hüppeliigese vigastusega väljas, aga pink on meil nüd päris hea (mitte lady pink) ja kui mõni puudub, siis pole eriti probleemi...

HABE
15.08.07, 23:27
Kalju fännina oli see mulle hea sünnipäeva kink, tänud.

Kuno
16.08.07, 13:54
No nii, peate varakult koha bussis broneerima, septembri alguses sõidame Tartusse :D

Eesti jalgpalli 2007/2008.a. Karikavõistlustest osavõtvatele klubidele

1/16-finaalid
16.08.2007 Nr.5-1.1/07/2045

Lugupeetud klubi juhatus

Alljärgnevalt 16.augustil EJL-is loositud Eesti jalgpalli
2007/2008.a.Karikavõistluste 1/16-finaalide paarid:

1. Välk 494 ˆ Põlva FC Lootos
2. Narva JK Trans II ˆ Lasnamäe FC Ajax
3. Tallinna FC EBS Team ˆ Tabasalu Palliklubi
4. Hiiumaa ÜJK Emmaste ˆ Maardu Esteve
5. Tallinna FCTwister ˆ SK Tallinna Sport mängu võitja ˆ Tallinna FC Flora
6. Tallinna FC Levadia ˆ FC Anıi mängu võitsja ˆ Valga FC Warrior
7. Pärnu JK Vaprus ˆ Tallinna FC Flora II
8. Tartu JK Maag Tammeka III ˆ FC Haiba
9. Tartu JK Maag Tammeka - Nõmme JK Kalju
10. FC Kuressaare ˆ Narva JK Trans
11. Rapla JK Atli ˆ FC Klooga ˆ Tartu JK Maag Tammeka II mängu võitja
12. Viljandi JK Tulevik ˆ JK Rock&Roll ˆ Tallinna JK Kalev mängu võitja
13. Türi JK Ganvix ˆ Tallinna SC Enter
14. Kiviõli Tamme Auto ˆ Tallinna FC TVMK
15. Kohila JK Püsvus ˆ Viljandi JK Tulevik II
16. Nõmme JK Kalju II ˆ FC Elva

PETSINHO
16.08.07, 15:29
Oleks võinud natuke rohkem loosiõnne olla...aga pole viga,saab ennast tugevamatega võrrelda.

Kuno
16.08.07, 15:35
Oleks võinud natuke rohkem loosiõnne olla...aga pole viga,saab ennast tugevamatega võrrelda.

Minuarust oli meil isegi väga õnne, hea vastane ju! :)
Kui tahame võita, siis peame kõiki võitma... võimatut pole siin midagi!

Kalju II sai ka hea vastase :)

ballack
16.08.07, 16:25
võimalikest saite jah ühe raskema vastase aga edu tartus!
silver oled selle koduka probleemi leidnud? või panen screenshoti üles kuidas välja näeb see (äkki on vahe linuxi ja windowsi firefoxis...ma ei tea nii täpselt mis kuidas on)?
edit: screenshot: http://picasaweb.google.com/kanadakiskjakaamel/Muu/photo#5099291085236953234

LadyPink
16.08.07, 16:49
Aniko ja Tammo olid ka hüppeliigese vigastusega väljas, aga pink on meil nüd päris hea (mitte lady pink) ja kui mõni puudub, siis pole eriti probleemi...

SEST LADYPINK ON PIDEVALT HEA :D

Silver
16.08.07, 18:00
Ehhe! :D:D

Silver
16.08.07, 18:04
Stereo XCUP lükkub 30. septembrile!

Seoses osalejate tungiva sooviga, lükkub 19. augustil toimuma pidanud Stereo XCUP edasi 30. septembrile. Soov on tingitud sellest, et turniiril võeti esmakordselt kasutusele uus FIFA mäng. FIFA 2006 mäng asendus FIFA 2007 versiooniga ning mängijad vajasid rohkem aega uue mänguga tutvumiseks.

Loe lähemalt: http://xcup.stereo.eu

gevalia
16.08.07, 19:54
kas stereo cupil vanusepiirangut pole ?
võivad kõik osaleda

Kuno
16.08.07, 22:48
kas stereo cupil vanusepiirangut pole ?
võivad kõik osaleda
Kui vana sa oled?