PDA

View Full Version : Nõmme Kalju

Leheküljed : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

AllanJ.
05.06.10, 23:46
Sa teeksid kõigile teene kui mõnda teist klubi toetaksid.Kõigil on sinust kopa ees juba ammu.

Sul isiklik vaen tema vastu? Ma ei soovitaks küll kohe nii karmilt nõelata, poisil on vähemalt seal üleval pool rohkem mõtteis ja tarkusi kui sul, ma julgen väita.

-RoMaRiO-
05.06.10, 23:48
Soovitus fännidele, ärge laske klubijuhtidel seda kõike ära rikkuda, tehke ise tööd, värvake uusi fänne ning alustage valgelt lehelt, sõltumata klubist.

Oleks iseenesest kurb kui osad inimesed on näinud tohutut vaeva ning sellel nii kergelt lastakse välja suraa.

emergencyexit
06.06.10, 00:00
No inimesi ju on, aga mõned eelistavad vaikust ja karjuvad mõnele hääletegijale kohe "jää vait idikas" ja mida iganes.
Praegu polegi klubi tegemises niivõrd asi.

jamh, inimesi on, kui nii võib öelda. Kuid kui võrrelda eelmise hooajaga, eriti hooaja esimese poolega, siis on ikkagi väga väheks neid jäänud.

elx
06.06.10, 01:04
jamh, inimesi on, kui nii võib öelda. Kuid kui võrrelda eelmise hooajaga, eriti hooaja esimese poolega, siis on ikkagi väga väheks neid jäänud.
eks see paari inimese töö oli, et see rahvas häält tegi, nüüd neid enam ju fännide ees otsas pole.

Elari#3
06.06.10, 01:56
Sa teeksid kõigile teene kui mõnda teist klubi toetaksid.Kõigil on sinust kopa ees juba ammu.
Kle, mees, suht ülbe oled ikka. Väga kurb on näha, et kunagine meeskonna suurim fänn julges midagi negatiivset pajatada ja kohe hakati teda maatasa tegema :confused: . Ja Mihkel, sa üldse tead, mis töö tegi ära Mario hooajal, kui Kalju oli alles esiliigas ja hakkas MLi tõusma. Ma usun, et ei tea, sind polnud siis veel staadionilgi arvatavasti, aga fucking tänu temale üldse Kalju fänlus tekkis ja nagu näha, koos temaga see ka kaob - kurb, aga tõsi. Mees käis järjepanu ringi ja ajas oma tuttavaid/sõpru ja ka võõraid fännideks. Kas sina oleksid midagi sellist teinud? Kahtlen sügavalt. Igatahes ei viitsi sappi pritsida rohkem ja minul, kui fännil, on igal juhul tuline kahju, et meie niigi nõrgas fännikultuuris keegi pildilt kaob nii kergekäeliselt. Muide, 5+ sellele perekonnale, kes Kaljut mängu lõpupoole toetas :)

HaTe
06.06.10, 12:09
MihkelHK arvan samuti,et sa võiksid natuke enda ütlemistega tagasi tõmmata, selline asi,et kao minema jne on ebanormaalne. Romario teab mida räägib erinevalt sinust. Seda juttu, et ükskord vajuta laiali ja Diktatuuri all te ei jõua kuskile sai siin juba Eelmine ja üleeelmine hooaeg räägitud, kuid siis naerdi näkku, nüüd siis saadeti Fännide üks eestvedaja klubi juhtkonna poolt perse, ning mees sai lõpuks aru mis tegelikult seal toimub ja julgeb seda ka öelda. Nagu ta ükskord siin foorumis mainis, siis tal on päris palju Kalju kohta öelda meediasse, mis ei oleks just kõige positiivsem, kuid pole seda siiani teinud. Imestan lausa,et pole teinud kui sääraselt näkku sülitatakse. See jutt,et elustage iseseisvalt on õige. Igastahes Romario jõudu ja jaksu sulle, ning loodan, et kõik saab veel siiski korda.[ Kuigi see on vähe usutav ]

Vahkito
06.06.10, 13:34
Respect Mariole ka mõne Tammeka fänni poolt! Just nii peabki krt. Mingi krdi m...mihkel võix tõesti oma pasti koomale tõmmata. Mario! Kas 15ndal Walterit võtame? ;-)))

-RoMaRiO-
06.06.10, 14:01
Respect Mariole ka mõne Tammeka fänni poolt! Just nii peabki krt. Mingi krdi m...mihkel võix tõesti oma pasti koomale tõmmata. Mario! Kas 15ndal Walterit võtame? ;-)))

Loomulikult võtame, traditsioone tuleb jätkata :D

Aga rõõm on just see, et eelkõige mõistavad mind teiste klubide fännid (Kuressaare, Flora, Tammeka). Sesmõttes ega Kalju klubijuhid jalgpalliäri nvn ei mõista, rääkimata siis fännikultuuri edendamisest vmt.

CD7
06.06.10, 19:59
Kle, mees, suht ülbe oled ikka. Väga kurb on näha, et kunagine meeskonna suurim fänn julges midagi negatiivset pajatada ja kohe hakati teda maatasa tegema :confused: . Ja Mihkel, sa üldse tead, mis töö tegi ära Mario hooajal, kui Kalju oli alles esiliigas ja hakkas MLi tõusma. Ma usun, et ei tea, sind polnud siis veel staadionilgi arvatavasti, aga fucking tänu temale üldse Kalju fänlus tekkis ja nagu näha, koos temaga see ka kaob - kurb, aga tõsi.

Mina olin siis staadionil ja mina tean mida ta tegi. Samas mina olen see põhi roosade prillide kandja vist ka. Näen et klubi paneb black-i ja näen et asju võidaks paremini teha, aga ei näe põhjust miks peaks koguaeg mingit paska suust välja ajama. No tõesti ei jõua Mario juttu enam kuulata. Ma ei nõustu poole sellega samas ka, niiet minu jaoks on see valus seda lugeda kuidas tark poiss ei saa aru et sama mis ta tegi 2 aastat tagasi, teeb ta praegu vastupidiselt. Ehk siis lõhub selle sama klubi fänlust sama hästi kui ta 2-3 aastat tagasi seda ehitas. Ma ei tea nüüd jalkast midagi nii palju, aga seda ma tean et midagi positiivset su jutt praegu küll ei tee.

Mario ei olnud üksi seal staadionil kui Kalju veel esiliigas mängis. Seal oli neid inimesi veel. Nii mõndagi neist näen ma ikka veel tribüünidel. See et sa kõigi fännidega hästi läbi saad ja et sa nii taibukas jalka teemas oled, ei tähenda et sinu sõna kuld on. Kohati ootan siin trolli piksenoole postitusi rohkem kui sinu omi (mida on vähemaks jäänud - ütleb juba midagigi).

Finest-Swe!
06.06.10, 23:39
Error

Mister
06.06.10, 23:45
Hey!

Thank you for shearing this information with us!
Does Michel Ghanno play in Syrianska too?

Finest-Swe!
06.06.10, 23:51
Error

Mister
06.06.10, 23:59
He used to play in junior teams, hes only 20 but recently he played with Zulte Waregems reserve team. Zulte is not a bad team and he has family in Belgium, maybe in 1-3 days you will notice him, a really good guy both off and on pitch :) And I just saw Kalju sold all their brazilians and others? Why? I heard that Nunes guy was on a party or something? Kalju is my favorite club in Estonia also ;)

Kalju sent away foreign players because those players agent was a cheater and Kalju found it out and fired him and his players.
Nunes had disciplinary problems (he didn't come to pre-season trainings and other stuff, he also got caught trying to pay with stolen credit card in nightclub).
But why does Syrianska send Ghanno away if he is so good?

Finest-Swe!
07.06.10, 00:04
Error

Mister
07.06.10, 00:07
Well if you say that he is too bad for Syrianska then I don't really believe in him, sorry :D But lets see. Our new head coach does not take new players in so easy (I hope) so he must be good if he gets contract.

Finest-Swe!
07.06.10, 00:17
Error

Mõnuagent 007
07.06.10, 00:28
Well my dad has spoken with Sergei Terehhov alot about him, and they are good friends.. But you know that Syrianska is better than Levadia and Flora etc..

yes, of course! Syrianska would beat Wisla about 5:0!

-RoMaRiO-
07.06.10, 00:28
yes, of course! Syrianska would beat Wisla about 5:0!

Vanna ja Vunk, kes olid Floras kindlad põhimehed, istuvad pingil ju.

Mõnuagent 007
07.06.10, 00:29
Vanna ja Vunk, kes olid Floras kindlad põhimehed, istuvad pingil ju.

Sest neil pole piisavalt tumedaid kulme ja õiget usku.

Mister
07.06.10, 00:32
Well my dad has spoken with Sergei Terehhov alot about him, and they are good friends.. But you know that Syrianska is better than Levadia and Flora etc..

Well, I really hope that he is a good player for Kalju. At first I didn't believe that Syrianska would be better than Flora or Levadia, but players from Flora (Vanna and Vunk) are only sitting on the bench in Syrianska so that shows something.

If you have any news then keep us in touch! :)

Finest-Swe!
07.06.10, 00:34
Error

Mister
07.06.10, 00:38
The trainer has something personal against Vanna and Vunk. And Syrianska IS better.. Vanna and Vunk is good in a bad league, but worse in a better. You know what Vosko did in Syrianska? He is loved by all the fans. You can think what you want.

Is it about that, that Syrianska's trainer prefers assyrian people or something?
But what Vosko did so special? He scored only 2 goals, didn't he?

elBiD
07.06.10, 00:42
Sellel fänluse koha pealt..
Mäletan, kui Kalju fännid tulid esimest korda Paidele Esiliigasse kaasa elama (Warriori vastu vist). Kõik ootasid ja tahtsid seda fänluse imet näha. Nägimegi ja saime ise sealt tõsiselt innustust ja mõtlemisainet. Käega katsutav- silmaga nähtav eeskuju, mingil määral. Kahju tõesti näha seda lagunemas. Mario, näha on, et oled praegu nii teiste, kui ka enda (tundub, et arvamuse avaldamise pärast) nurka surutud. Siiski, ehk pöörad asja ringi ja alustad ise ka puhtalt lehelt, samamoodi nagu ka meeskond ilma välismaalasteta. Mis seals on, surud enda Mina ka natuke alla ja hakkad uuesti toetust avaldama. Mõne muu klubi juurde minek jätaks sellele väga kehva maigu juurde, minu meelest. Ära valesti aru saa, ma pigem toetan sind ja arvan, et võiksite oma kamba uuesti kokku ajada ja edasi minna. Millal siis veel, kui praegu, "uue" Kaljuga?!

Finest-Swe!
07.06.10, 00:43
Error

CD7
07.06.10, 02:04
Mäletan, kui Kalju fännid tulid esimest korda Paidele Esiliigasse kaasa elama (Warriori vastu vist). Kõik ootasid ja tahtsid seda fänluse imet näha. Nägimegi ja saime ise sealt tõsiselt innustust ja mõtlemisainet. Käega katsutav- silmaga nähtav eeskuju, mingil määral. Kahju tõesti näha seda lagunemas. Mario, näha on, et oled praegu nii teiste, kui ka enda (tundub, et arvamuse avaldamise pärast) nurka surutud. Siiski, ehk pöörad asja ringi ja alustad ise ka puhtalt lehelt, samamoodi nagu ka meeskond ilma välismaalasteta. Mis seals on, surud enda Mina ka natuke alla ja hakkad uuesti toetust avaldama. Mõne muu klubi juurde minek jätaks sellele väga kehva maigu juurde, minu meelest. Ära valesti aru saa, ma pigem toetan sind ja arvan, et võiksite oma kamba uuesti kokku ajada ja edasi minna. Millal siis veel, kui praegu, "uue" Kaljuga?!

Nõustun. Ma ise pole eriline eestvedaja aga plaanis on ikka kõikidel mängudel käia kui võimalik.

Kristen
07.06.10, 13:55
But you know that Syrianska is better than Levadia and Flora etc..
This seasons Flora and Levadia are both weak, so probably yes, Syrianska is better at the moment, but I highly doubt that Syrianska would have won against last seasons Levadia.

-RoMaRiO-
07.06.10, 17:02

Kui see vaid nii lihtne oleks, siis võimalik, et tasuks tõesti üritada, sest olenemata kõigest, kuidas suhtumine minusse on, on see klubi sügaval südames ning läheb väga korda, kuigi ehk ammu ei peaks.

Aga kui klubi president ütleb: kuule mario kas sa vahest elust rõõmu ka tunned? miks sa koguaeg nii negatiivne oled?
tõesti ma ei mõista miks sa üldse kalju mängudel käid kui sa alati igast asjast suudad negatiivset leida...
ole kena mees ja vali, siis juba mõni teine klubi, sest selline "fänn" ei tee mängijatele, klubile, teistele fännidele ega ka sulle endale rõõmu... selles olen kindel, kasva oma puberteedi east juba ükskord välja ja kui tõesti ei meeldi, siis miks sa käid?
sa ju suur flora pooldaja mine toeta neid ja tunne rõõmu
usse on, on see klubi sügaval südames ning läheb väga korda, kuigi ehk ammu ei peaks.

Ja nii suur mu võim ei ole fännide seas, et kogu fänniarmee saaks säästusektorisse, kuigi väga paljud lausa kaalusid seda varianti. Aga eks näis, ei välista miskit. On maailma vutiski väga palju näiteid, et juhtkonda vihkad, aga klubi armastad, miks mitte ka siis mitte siin.

elx
07.06.10, 17:11
Aga kui klubi president ütleb: kuule mario kas sa vahest elust rõõmu ka tunned? miks sa koguaeg nii negatiivne oled?
tõesti ma ei mõista miks sa üldse kalju mängudel käid kui sa alati igast asjast suudad negatiivset leida...
ole kena mees ja vali, siis juba mõni teine klubi, sest selline "fänn" ei tee mängijatele, klubile, teistele fännidele ega ka sulle endale rõõmu... selles olen kindel, kasva oma puberteedi east juba ükskord välja ja kui tõesti ei meeldi, siis miks sa käid?
usse on, on see klubi sügaval südames ning läheb väga korda, kuigi ehk ammu ei peaks.

Aga tegelikult ju väga viisakalt öeldud. Eriti asjakohasena tundub kohe esimene lause, muu on juba teema edasiarendus, võibolla läkski liiga äärmuslikuks, kuid selle peale solvuda on nüüd küll liig.

-RoMaRiO-
07.06.10, 17:15
Aga tegelikult ju väga viisakalt öeldud. Eriti asjakohasena tundub kohe esimene lause, muu on juba teema edasiarendus, võibolla läkski liiga äärmuslikuks, kuid selle peale solvuda on nüüd küll liig.

Ei otseloomulikult, olen isegi nõus, aga kui sa neid viimaseid hulle kah staadionilt ära ajad, siis kellele sa üldse jalgpalliäri ajad?

Kui palju on Eestis inimesi, kes vaatavad hooajal keskmiselt 30 oma lemmikklubi mängu?

Ühesõnaga kui sulle öeldakse, et sind ei ole vaja ja ainult häbistad, kas siis tekib tahtmine panustada oma vahendeid selle klubi hüvanguks?

CD7
07.06.10, 18:00
Aga mulle ei öelda. Kui sulle öeldi, siis sa tegid ka midaq et miks sulle midaq sellist öeldi. Põhimõtteliselt me saame sust aru, aga eks ainult klubi me nüüd kõik ka süüdistada ei saa.

-RoMaRiO-
07.06.10, 18:08
Aga mulle ei öelda. Kui sulle öeldi, siis sa tegid ka midaq et miks sulle midaq sellist öeldi. Põhimõtteliselt me saame sust aru, aga eks ainult klubi me nüüd kõik ka süüdistada ei saa.

Paraku on Kalju ainuke klubi Eestis, kes fännidega nii käitub. Ei ole näinud, et Levadia või Flora oma fänne staadionilt eemale peletaks, aga tõsi on see, et isegi fännid, kellel lubatakse olla fännisektoris ainult naeravad klubi juhtimise üle.

Et pmst ma elan 40 km Tallinnast eemal ja kui ma sõidan 80km päevas, millele kulub üle 2 tunni, et näha sellist jalgpalli, mida pakutakse ja kuidas veel pakutakse, siis peab ju peast soe olema.

Aga praegu tõsimeeli kaalun, kas üldse tulen järgmist Kalju-Levadia mängu vaatama või vaatan parem Inglismaa-USA kohtumist.

Even
07.06.10, 18:12
kus sa elad siis :D ja kindlalt vaata MM'i ikka

-RoMaRiO-
07.06.10, 18:13
kus sa elad siis :D ja kindlalt vaata MM'i ikka

Lohusalus....

tark mees taskus
07.06.10, 18:20
Kui see vaid nii lihtne oleks, siis võimalik, et tasuks tõesti üritada, sest olenemata kõigest, kuidas suhtumine minusse on, on see klubi sügaval südames ning läheb väga korda, kuigi ehk ammu ei peaks.

Ja nii suur mu võim ei ole fännide seas, et kogu fänniarmee saaks säästusektorisse, kuigi väga paljud lausa kaalusid seda varianti. Aga eks näis, ei välista miskit. On maailma vutiski väga palju näiteid, et juhtkonda vihkad, aga klubi armastad, miks mitte ka siis mitte siin.Puberteet.Armuvalu.

Brick
07.06.10, 19:19
Paraku on Kalju ainuke klubi Eestis, kes fännidega nii käitub. Ei ole näinud, et Levadia või Flora oma fänne staadionilt eemale peletaks, aga tõsi on see, et isegi fännid, kellel lubatakse olla fännisektoris ainult naeravad klubi juhtimise üle.

Et pmst ma elan 40 km Tallinnast eemal ja kui ma sõidan 80km päevas, millele kulub üle 2 tunni, et näha sellist jalgpalli, mida pakutakse ja kuidas veel pakutakse, siis peab ju peast soe olema.
.

Tsiteerides Arrudat : "This is Nomme Kalju, nothing more."

HABE
07.06.10, 20:24
Kui midagi on sitasti siis saada p---se ja mine edasi. (tänapäeva ütlus)
Kunagi ikka oli, et kui näed viga, siis tule ja aita.
Mitmed Nõmme Kalju kunagised ja praegused fännid on hetkel aktiivsed klubitöö edendamisel oma mõtete ja jõuga.
Mario, su nagatiivne kriitika on üleliia läinud. Seepärast ka kõik su peale vihased ongi Nõmme Kaljus. Võta aeg maha, puhka ja hoia madalat profiili. Kõik eksivad ja Kuno on tunnistanud, et vigu on tehtud ja neist on õpitud. Milleks siis veel kritiseerida??? Praegu mängivad Eesti poisid ja hästi mängivad ning ülemineku akna avanedes on võimalik soetada mõni mängija juurde ridu täiendama, et hetkel TUNDUV lõhikene pink vähe pikemaks venitada.

Even
07.06.10, 20:33
tra rämedad tallalakujaid ja munniimejad olete kõik kes mingi mariole soovitavad aega maha võtta. ta räägib nii nagu on, miks kalju ei võiks kokkuvõtvalt mingit pressiteadet väljastada, et "okei, olime lollakad ja tegime sittakanti halbu otsuseid ja mis tagajärjed nendel olid jnejnejne". tehke midagi, tegelt ma purjus aga paistab, et mingi mõte mu jutus ikka säilis

sunnik
07.06.10, 20:46
ma ei tea mariot ja ega see kogu teema mind väga ei huvita ka, aga alguses paistis, et ta vähemalt asja eest vingus. praegu tundub lihtsalt, et ta kibestumusest läbi vettinud. vingub seepärast, et vinguda.

sesmõttes, et mario, saa üle, elu läheb edasi, sa ei meeldi klubile, well, big deal, kõigile ei saagi mokkamööda olla. ole kalju fänn edasi või toeta florat, ega kedagi eriti ei koti.

kõike paremat

Even
07.06.10, 20:59
tegelt jaaaaaam ario, hakka florat toetama. see oleks sigavinge.

Silver
07.06.10, 21:28
tegelt jaaaaaam ario, hakka florat toetama. see oleks sigavinge.

Siis ta leiaks veel rohkem asju, mis klubis valesti on... :D

No millist vabandust sa kurat tahad? Juhid on oma vigu tunnistanud ja töötavad nende likvideerimise kallal. Need samad juhid on jalgpalli arendanud tõsiselt vaid mõned aastad. Kui aus olla, siis ma oleks sinu suhtes täpselt sama moodi käitunud. Kohati oled sa väga sümpaatne inimene, aga hetk hiljem paned täiega villast - küll lubad kuseda mängijate peale ja küll lihtsal pillud roppuseid.. hallo? Kas sina pole oma elus vigu teinud? Kaua võib seda vingumist taluda? Koguaeg on pask lahti - alati leiad midagi, mis ei sobi. Aitab küll, ma ei viitsi terve hooaeg lugeda siit, kuidas sul jube valus ja halb on. Tahaks vahelduseks midagi muud ka lugeda, kui sinu hala.

Midagi lahedat ka vahelduseks - Jevdo ja Ken mängivad koos koondisega 500 lapse vastu: http://www.soccernet.ee/eesti-koondis-mangib-500-lapse-vastu :)

jkddp
07.06.10, 22:59
Peale pikka lugemist ja kriitikat - kas nii tekibki säästusektori kultus?
peale meeskonna kriitilist viimase minuti muutmist vast aeg on sellele küps?

Ray
08.06.10, 03:02
Trans-Kalju & Kalju-Kure pildid on nüüd ka üleval (http://www.jkkalju.ee/?mid=9)

-RoMaRiO-
08.06.10, 03:28
Andke andeks, kellele ma olen südamest haiget teinud ning kelle hingelu dramatiseerinud.

Igatahes teie projekt on nvn hästi õnnestunud, aga ega ma ei ootagi vabandusi, sest te teate ise väga hästi, kuidas mis ja kas üldse teete.

Soovin Nõmme Kalju juhtfiguuridele pikka närvi ja kainet mõistust, et püüelda oma sihtide poole, sest tahestahtmata on selles klubis PERSPEKTIIVI, ärge andke alla, et üks suvaline parm teid kritiseerib!

Aga muidu Silver, sul endal pole naljakas, kui tõsimeeli uskusid, et see hooaeg on kõik mõnus? Tahad tuletan su messengeri vestlused sulle meelde? Mind on mitu hooaega roosade muinasjuttudega uinutatud ja ma naiivne idioot olen paraku uskunud kah, vot see ongi probleem.

billybob
08.06.10, 09:29
Iga poolehoidja usub...

Darren
08.06.10, 14:22
Mõnusat draamat suudetakse mittemillestki genereerida. Türa, te olete nagu mingid eided siin osad.

Piksenool
08.06.10, 17:51
O Nõmme, o Nõmme, o Nõmme- Nõmme Kalju !

Loen, et Hiiul käärib nagu pisut? Mina olen klubi viimase aja tegevusega siiski rahul, et need keevitajad ja supermänedžer ära saadeti ja "Tallinna Uhkuse" värve kaitsevad eesti mehed ja väravaid löövad eestlased. Ja nagu näha saadakse ka ilusti hakkama. Viimased tulemused on olnud paremad kui hooaja alul.
Nüüd on selliseks klubiks, mis Eesti jalgpallile midagi juurde ei anna Sillamjae Kalev oma leedukate ja selgelt vanade mängumeestega. Ja nagu tort kirsil on ka see viimane tulemuse manipuleerimisjuhtum. Leedu numbrimärkidega auto staadionivärava ootamas, et leedukad platsil korraldaks vajaliku tulemuse ära.

Saba nimel,
Piksenool

-RoMaRiO-
09.06.10, 14:41
Tervist, mina jälle tüütan!

Kuna tõepoolest Nõmme Kalju fänlus on välja suremas, mida tunnistavad ka fännid ning tundub, et hetkel ei ole näha juhtfiguuri, kes selle fänluse august välja tõmbaks ja taaskord fännklubiks muudab, siis pakun vanade aegade mälestuseks välja järgmise variandi:

JK Sillamäe Kalev- Nõmme JK Kalju, 17.07. On suurepärane võimalus teha üks mõnus fännireis Ida-Virumaale. Minimaalselt 20 laulvat fänni, kes justnimelt LAULAVAD oma võistkonna võidule, mida on ajaloos nii mõnigi kord juhtunud, siis võiks tõesti miskit lahedat teha. Kui selle aktsiooniga saaks hakkama s.t rendiks minimaalselt 20 inimese bussi, siis oleks võimalus fänlus päästa. Aja valisin nii hiliseks just seetõttu, et inimestel oleks võimalus oma asju sättida ja kui asi läheb tõesti korda, siis oma märkmikusse see kuupäev kirja panna!

PS! Ja JK Nõmme Kaljul on võimalus seda aktsiooni toetada, kui neile läheb korda fänluse olemasolu ja kvaliteet!

emergencyexit
09.06.10, 14:43
Mario, täiesti nõustun. Saaks kasvõi ühe korra suurema fänluse teha. Eks hakkame asju ajama ja teeme ära.

Mister
09.06.10, 15:00
Jep, igati nõus. Peale seda jaani-vaheaega võiks ka midagi orgunnida ja kodus ühe suurema fänluse teha :) Igatahes, tõmbame käima uuesti asja!

Kuno
09.06.10, 16:03

Kuna tõepoolest Nõmme Kalju fänlus on välja suremas, mida tunnistavad ka fännid ning tundub, et hetkel ei ole näha juhtfiguuri, kes selle fänluse august välja tõmbaks ja taaskord fännklubiks muudab, siis pakun vanade aegade mälestuseks välja järgmise variandi:

JK Sillamäe Kalev- Nõmme JK Kalju, 17.07. On suurepärane võimalus teha üks mõnus fännireis Ida-Virumaale. Minimaalselt 20 laulvat fänni, kes justnimelt LAULAVAD oma võistkonna võidule, mida on ajaloos nii mõnigi kord juhtunud, siis võiks tõesti miskit lahedat teha. Kui selle aktsiooniga saaks hakkama s.t rendiks minimaalselt 20 inimese bussi, siis oleks võimalus fänlus päästa. Aja valisin nii hiliseks just seetõttu, et inimestel oleks võimalus oma asju sättida ja kui asi läheb tõesti korda, siis oma märkmikusse see kuupäev kirja panna!

PS! Ja JK Nõmme Kaljul on võimalus seda aktsiooni toetada, kui neile läheb korda fänluse olemasolu ja kvaliteet!

Tubli Mario!
Sellist suhtumist ma ootasingi sinult.

K.

HABE
09.06.10, 19:13

Tubli, müts maha su ees.
Minul isiklikult on see kuupäev juba vähemalt 3 kuud tagasi kinni pandud kahjuks. Seega mina teiega 95% tõenäosusega ei ühine seepäev.

eston maravilha
09.06.10, 23:44
see kõik tundub siin mingi kuradi kokkuleppemänguna.

IndrekL
10.06.10, 00:01
Kuno ja Habe said Mario parooli teada, mis muud.

Saarlane
10.06.10, 00:04
Või lihtsalt maksid Mario kinni.

taku*
10.06.10, 00:18
:D
no kui ise nalja ei tee, kes siis veel teeb:P

-RoMaRiO-
10.06.10, 00:25
Kokkuvõtteks ütleksin kõigile huvilistele, et tõepoolest selle kritselduse kirjutas inimene, kes selle konto avas.

Tuleb tõdeda lihtsalt, et olenemata sellest, kuidas minuga ka käitutud on, kaalub minu jaoks fänlus ja armastus klubi vastu üle need negatiivsed seigad ja erimeelsused, mis klubiga on olnud.

Kuno, tore et üks positiivne postitus minu suhtes, aga vaatamata sellele ei meeldi sina mulle ega ka mina sulle. Need asjad on nii läinud ja kahtlen sügavalt, kas asjad enam muutuda saavad. Vaatamata sellele ma usun, et ühte asja on võimalik arendada ka ilma hea läbisaamiseta.

roosapanter
10.06.10, 20:04
Ega keegi pole huvitatud tulema jalgpalli vaatama teisipäev,15.juuni Hiiu staadionile kell 19:15 Nõmme Kalju-Tartu Tammeka?Jagan TASUTA pileteid!!!

PraS
10.06.10, 21:37
see kõik tundub siin mingi kuradi kokkuleppemänguna.

edit nupp ka olemas. iroonia jagad ära ?:D

meesmuiste
12.06.10, 03:45
Seekordses eksperthinnangus ennustatakse ka MLi keskse mängu, Levadia-Kalju, tulemust ja muuhulgas Pohlak räägib, mida ta arvab Kaljus toimunud muutustest.

http://jalgpall.err.ee/artikkel/EKSPERTARVAMUS/543

emergencyexit
12.06.10, 12:33
Pohlaku ja Piksenoole öeldu on enamvähem sama.

Piksenool : Nüüd on selliseks klubiks, mis Eesti jalgpallile midagi juurde ei anna Sillamjae Kalev oma leedukate ja selgelt vanade mängumeestega.

Pohlak : Me peakski Meistriliigas oma enda mängjaid kasutama, et nad saaksid tulevikus sammu või kaks edasi astuma.

piksenool=pohlak

rallikas
12.06.10, 22:08
Väga meeldiv! Levadiaga 0:0 viik :)

-RoMaRiO-
12.06.10, 22:13
Hea töö Eesti kutid! Pärast välismängijate vallandamist on tulemused ilmselgelt paranenud, sest jalgpallis loeb ka distsipliin ja tahe mängida.

Edasi Kalju!

1 4
12.06.10, 22:19
Väga hea !

Mister
12.06.10, 23:25
Oii man of the match oli Kert Kütt. Võttis mitu väga head pealelööki ära ning isegi ühe 1vs1 olukorra. Kalju kaitse pidas ka täna mega hästi :)
Viies mäng ilma kaotuseta and counting! GOGO Kalju! :)

HABE
13.06.10, 00:49
Cmoon Kuits. Võrdle Levadiat ja Kaljut, kust kuradist see viik/võit peaks praegu tulema? Kui siis vaid väga-väga heale kaitsetööle suudetaks 0:0 viik välja võidelda..sellest enamat on raske loota. Aga no laup. näeb, kas söön oma sõnu või mitte

Kuid vaata nt Kõrtsmiku tsenderdusi või sööte, midagi erilist sealt ei tulnud, kui vaid see eeltöö Jevdokimovi väravale..

Emotsioonid laes täna ja tulemus on 0-0 viik:D Pole paha ütleks mina.

HABE
13.06.10, 00:54
Motivatsiooni puudus??? I poolaeg näitas kõike muud kui seda, et Kuressaaret alahinnatakse või meestel oleks motivatsiooni puudus, tempo oli kõrge ja võideldi väga korralikult. Sellise võitlusliku mänguga suudetaks isegi Levadia ja Flora vastu mängida, rääkimata siis sellest et Narva vastu tuldi 0-2 kaotusseisust välja. Meeskond näitab sisu hetkel. Karel on head tööd teinud siiani. Kui kaua suudab olla Nõmme Kalju järjest kaotuseta???

Teine poolaeg Kure ehmatas on pressingu ja survega aga Kalju kontrollis õnneks mängu käiku ning ei lasknud 3 punkti käest.

Postituse kuupäev: 05-06-10, 20:28
Uups. Oleks pidanud ütlema, et võita Levadiat ja Florat.

Cat
13.06.10, 07:11
Fotod: FC Levadia vs JK Nõmme Kalju (http://www.flickr.com/photos/-catherine/sets/72157624260453866/)

Sen
13.06.10, 08:48

Ei tea mis mängu te seal mängisite aga eks viik räägib nii mõndagi.
Flora fännid tõstsid selle terviseks õlle!!! Hea töö Kaljukad!

Liidrikoht on taastatud ja ahvidest 1-3 mängu vähem peetud!

Vahkito
13.06.10, 12:00
Eile sai Tartus korra lauluväljaku juurest mööda sõidetud, seal oli mingi krdi usklikke laulupidu toimumas ja ennäe: uhke Nõmme Kalju buss kah parklas...irw
Mis toimub, pantrid?

maamesilane
13.06.10, 12:30
kahtlustasin isegi.et kalju hea mängu põhjus ei ole nn. keevitajate ärasaatmine. Appi on võetud taevased jõud ja Laine Jänes. Ka oli seal laulupeol Arnold Rüütel,seega kahtlustan ,et tema kaudu sekkub mängu Reiljan Villu,kes pumpab klubisse maadevahetusraha.

Mister
13.06.10, 12:50
:D
Tegelt on nii, et kuna see buss kuulub ka Taistole, siis kasutatakse seda bussi ka Taisto erinevatel väljasõitudel (kui klubi mängib Tallinnas või muud bussi pole võtta). Nii et Kalju poisid Laine Jänest ega Villut ei tüüta :D

Ray
13.06.10, 15:46
Kalju võitles välja viigi (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=419)

Ray
13.06.10, 15:57

Mis emotsioonidest sa kilkad siin? Rod Stewart küttis su nii üles?!

Cat
16.06.10, 12:08
Fotod: JK Nõmme Kalju vs JK Tartu Tammeka. XVII voor. (http://www.flickr.com/photos/-catherine/sets/72157624285882384/)

CD7
16.06.10, 14:32
Mulle täitsa meeldis. Kahju et võitu ära ei kobistatud, aga kokkumäng oli ok. Kaitse kobistas kohati väga palju ning vedas et Tartlased võiduväravat ära ei löönud. Samas oli endalgi neid "100%" võimalusi veel. Tore oli muidugi ka näha tribüüne rahvast täis.

-RoMaRiO-
16.06.10, 14:56
Kohe täitsa mõnus oli tõesti vaadata seda rahvast pungil staadionit, nagu vanadel toredatel aegadel, kus sai ka ilma kampaaniateta sellised publikunumbrid.

Mänguliselt poolelt nii palju, et ei mäletagi, mil viimati sai plaks-plaks tehtud pärast punktide kaotamist paberil nõrgemale võistkonnale, aga eile see täitsa juhtus. Poisid olid tahtmist täis, paraku kunstmurul on mängukvaliteet ikka üpris madal ning mõned poisid on pigem kohatäiteks kui otseseks tugevuseks, kes suudaksid mängu murrangu tuua. Loodetavasti juulist saab mõne korraliku täienduse Monese kõrvale.

Muide, Kalju veebilt ootaks rohkem selliseid informatiivseid uudiseid, mida huviline, kes otseselt klubi siseasjadega kursis ei ole, kätte ei saa. Näiteks mind praegu huvitaks kui kaua on veel vigastusega väljas Jõgiste ja Tšiki. Sellised pisiuudised muudaks asja palju atraktiivsemaks!

CD7
16.06.10, 14:59
Mul tekkis ka eile platsil küsimus et kus on Tšiki - ei teadnud üldse et ta vigastatud.

Vahkito
16.06.10, 17:24
Igatahes väga lahe õhtu oli. Lahe, et Kalju fännid jälle statal! Sellel krdi joonekohtunikul võtax kyll miskit maha....irw

kitty72
16.06.10, 18:28
Tervitused idast :D
Tublid olete igatahes, et asja käima saate ;)
Ootame Teie fänne Sillamäele ;)

Mister
16.06.10, 18:53
Kurb on see, et meid on sektoris küll palju, aga ilma kamandamata teeb häält ainult 4-5 inimest. Usun, et eilne oli positiivne samm selle poole, et fänlus jälle taastada. Nüüd tuleb ainult terve sektor vanaviisi rõkkama saada. Eks nüüd pausi ajal on rohkem aega orgunnida ka seda värki.
Teeme edasi! :)

Piksenool
16.06.10, 18:56
Käisin samuti mängu vaatamas ja lahe oli näha, et heitlesid kaks Eesti punti. Ei olnud mingeid neegreid, ei olnud umbkeelseid venelasi. Oli tõepoolest tunne, et jälgin Eesti meistrivõistlusi jalgpallis. Ei hakka siin kirjutama sellest, et Meistriliiga peaks olema kasvulavaks noortele Eesti mängijatele, mitte palgateenimiskohaks vananevatele leedukatele, tibladele ja tumeda nahaga keevitajatele.

Jõudsin kohtumisele kerge paariminutilise hilinemisega ja nägin, et staadioni ümbrus oli paksult autosid täis. Mõtlesin, et nüüd on säästukas ja tribüün pilgeni täis, aga samal ajal toimus ka miski orienteerumisvõistlus. Eks ka sellest suur pealtvaatajate ja autode hulk.

Kohtunik Kuusk või Kask, või kes iganes seal vilistas oli ikka päris nõrk. Nii mitmedki momendid jättis vilistamata ja siis vilistas päris umbluu asju. Niiet polnud mitte ainult joonekohtunikud kehvad.

Muidugi Mait Toomi poolt sisselastud pall oli Pedõki tasemel. No väravavaht ei peaks mitte ette võtma kahte vastast 16-kasti joonel ja üritama neist mööda triblada. Ühest sai mööda, aga teine tuli ja suutis ikka Toomi üle mängida.

Kus on roosa panter?
Piksenool

Odras
16.06.10, 22:52
Kus on roosa panter?
Piksenool

Eile oli roosa panter terve aja staadionil liikvel. :cool:

Vahkito
16.06.10, 23:51
Pärast ajas roosa panter veel meie silme all naha maha......

-RoMaRiO-
21.06.10, 21:59
Duubli olukord nii õnnetu, et varsti terendamas III liiga, viimasel mängul kaasati ka esinduse pallureid, aga ikka 1:5 kaotus.

Loodetavasti saab suvisel üleminekuaknal ka sinna tugevdusi, sest klubi edasise arengu nimel oleks ülimalt vajalik, et duubel jõuaks esiliigasse, mitte ei võitleks seal, kus ta on.

Ootaks ka rohkem infot, kas see rootslane on veel Eestis, kuidas rahule jäädi ning kas sõlmitakse ka leping. Samuti, kas plaan veel tuua tugevdusi.

tark mees taskus
22.06.10, 00:31
Duubli olukord nii õnnetu, et varsti terendamas III liiga, viimasel mängul kaasati ka esinduse pallureid, aga ikka 1:5 kaotus.

Loodetavasti saab suvisel üleminekuaknal ka sinna tugevdusi, sest klubi edasise arengu nimel oleks ülimalt vajalik, et duubel jõuaks esiliigasse, mitte ei võitleks seal, kus ta on.

Ootaks ka rohkem infot, kas see rootslane on veel Eestis, kuidas rahule jäädi ning kas sõlmitakse ka leping. Samuti, kas plaan veel tuua tugevdusi.
Rootslane ammu kodus aga juurde tuuakse kindlasti

Cat
30.06.10, 08:29
Fotod: JK Viljandi Tulevik vs JK Nõmme Kalju (http://www.flickr.com/photos/-catherine/sets/72157624389059902/with/4747518741/)

F.U.
30.06.10, 21:49
Kalju alistas Tuleviku (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=425) - siit saab lugeda, mis toimus...

Katzuu
30.06.10, 22:19
Kalju alistas Tuleviku (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=425) - siit saab lugeda, mis toimus...

Kohtumine algas võrdlemisi rabedalt, mõlemad pooled üritasid palli üle kontrolli saada ning haarata initsiatiivi. Kalju teenis küll üsna pea oma esimese nurgalöögi, kuid midagi ohtlikku sellest ei sündinud. Mängutempo muutus rahulikumaks, Tulevik valdas palli, kuid Kalju kaitsest mööda ei saadud. Väljaku teises otsas oli Anti Kõlul suurepärane võimalus peaga skoor avada, kuid pall lendas napilt üle ristlati. Kerge initsiatiiv oli väljakuperemeeste poolel, paraku esialgu palli ei suudetud väravasse saada – kogu mängu ilmestasid lihtsad pallikaotused ja tehniline praak ning seda mõlemal poolel. Kalju oskas paremini ära kasutada vastaste eksimused ning kontrarünnakutel söödud-kombinatsioonid kõik klappisid. Esimesena jõudis sihile Deniss Vnukov, kes saatis palli karistusala piirimailt püüdmatult lati alla.

seda lööki tõrjudes ju Orgla näpuluu murduski, kuidas see siis nii väga püüdmatu oli ... ?

Amadeus
30.06.10, 22:46
seda lööki tõrjudes ju Orgla näpuluu murduski, kuidas see siis nii väga püüdmatu oli ... ?

täitsa lihtne löök oli. sellepärast tribüün vaikiski imestusest. alles hiljem kui teade tuli et orgla on sõrme murdnud jõudis kohale kuis oli võimalik nii lihtsat palli sisse pudistada. ja latist oli ta umbes sama kaugel kui murust. nii võiks kirjutada ka et löök läks püüdmatult muru kohale :)

Ray
30.06.10, 22:50
Kohtumine algas võrdlemisi rabedalt, mõlemad pooled üritasid palli üle kontrolli saada ning haarata initsiatiivi. Kalju teenis küll üsna pea oma esimese nurgalöögi, kuid midagi ohtlikku sellest ei sündinud. Mängutempo muutus rahulikumaks, Tulevik valdas palli, kuid Kalju kaitsest mööda ei saadud. Väljaku teises otsas oli Anti Kõlul suurepärane võimalus peaga skoor avada, kuid pall lendas napilt üle ristlati. Kerge initsiatiiv oli väljakuperemeeste poolel, paraku esialgu palli ei suudetud väravasse saada – kogu mängu ilmestasid lihtsad pallikaotused ja tehniline praak ning seda mõlemal poolel. Kalju oskas paremini ära kasutada vastaste eksimused ning kontrarünnakutel söödud-kombinatsioonid kõik klappisid. Esimesena jõudis sihile Deniss Vnukov, kes saatis palli karistusala piirimailt püüdmatult lati alla.

Sisse läks, ju siis oli püüdmatu. Kui oleks ära püüdnud, poleks Kalju 0:1 ette läinud...

Taniano
01.07.10, 09:54
68. minutil oli õiges kohas õigel ajal Ingemar Teever – Aiko Orgla ei suutud püütud palli korralikult kontrollida ning Kalju ründajale ei valmistanud palli tühja väravasse lükkamine mingeid raskusi. Aga kuidas sai Orgla palli püüda kui ta juba 16ndal minutil välja vahetati?:D

Ray
02.07.10, 00:07
Tunnistan oma viga ning see sai päeval ka parandatud. Ebatäpsused tulenesid sellest, et päev otsa päikese käes olemisest oli mu pea plahvatamise äärel... nägin, et Vnukov lõi värava... Orgla väljavahetamist veidi hiljem ei märganud ning ausalt öeldes oli mul suht ükskõik, kes Tuleviku väravas oli - ootasin pikisilmi lõpuvilet, et bussi "surema" minna. Vabandan kõigi ees, kes tundsid end vigasest uudisest puudutatuna ning soovin Aiko Orgla näpule kiiret paranemist!

-RoMaRiO-
02.07.10, 01:45
Tänasega lõppes Smirnovi laenuleping, kas pensionär tuuakse kunstmurule taas surema või jätkab ikka kuskil mujal?

Transis vist mitte, sest tänasel mängul protokollis teda pole.

budu
02.07.10, 10:56
Kas Teever on minekul siis Kreekasse?

CD7
02.07.10, 11:43
Nagu ma aru sain, ei ole vist ikka.

emergencyexit
02.07.10, 14:14
see pidi jah olema pigem ei, et seal pole tingimused niivõrd head ja palkadega mingid jamad..eks näis

-RoMaRiO-
03.07.10, 15:21
Mis Monest ei suudetudki tänaseks mänguks ära registreerida? Iga mängumees peaks praegu vajalik olema kui pink niigi hõre on. Või ongi selline tehing, et Felipe saab Levadiasse 1. juuliks registreerida...

sosku
03.07.10, 16:00
Mis Monest ei suudetudki tänaseks mänguks ära registreerida?
Isegi kui Mones oleks jõutud Kalju nimekirja regada, ei saaks ta 7-päeva reegli (artikkel 14. punkt 8) tõttu nagunii täna mängida. Sama lugu kehtib ka Nunesi kohta, kelle nime me täna Levadia koosseisust ei leia.

Mister
03.07.10, 17:10
Järgmisele mängule mõeldes peaks juba täna ära regama. Flora vastu oleks Mones väga vajalik ju.

-RoMaRiO-
03.07.10, 17:20
Järgmine mäng alles 24. juulil ju, seega aega mõnusalt, et vajalikud täiendused kõik mängima saada.

Mister
03.07.10, 17:32
Järgmine mäng alles 24. juulil ju, seega aega mõnusalt, et vajalikud täiendused kõik mängima saada.

Ah? Järgmine mäng on 10. juuli Kalju - Flora :D

// a oih. minu viga. Euromängud.... Fakk nüüd on nii pikk paus jälle, ei jõua oodata
Soccernet võiks kalendrist need mängud mis ei toimu maha tõmmata.

-RoMaRiO-
03.07.10, 20:27
Maailma esimene professionaale jalgpallivõistkond, kel puudub mänguks varuväravaht?

Amadeus
03.07.10, 21:13
kas tõesti mängib Terja nüüd Kaljus ka keskkaitset???

vincent
03.07.10, 21:13
Maailma esimene professionaale jalgpallivõistkond, kel puudub mänguks varuväravaht?
ole nüüd. juhtus nt alles mõni hooaeg tagasi Inglismaal Oldhamiga. lisaks saigi vv punase ja Windass pidi viimased 40 minti puhtaid linu hoidma.

-RoMaRiO-
03.07.10, 21:33
kas tõesti mängib Terja nüüd Kaljus ka keskkaitset???

Ma usun, et siiski äärekaitses. Pigem keskkaitsesse Haavistu kõrvale liikunud Kallaste.

Mister
03.07.10, 22:17
6-0, pole üldse paha :)
Tore, et Jõgiste ja Tšiki ka terveks saanud.

Jaak
03.07.10, 22:25
Muuseas, Ingemari võib vist õnnitleda - pärast tänast 100 väravat meistriliigas!

urmar
03.07.10, 22:49

Su iroonia on seekord kohatu. Ei hakka rohkem täiendama, aga alati ei tasu ironiseerida oma lemmikklubi üle.

-RoMaRiO-
03.07.10, 23:19
Su iroonia on seekord kohatu. Ei hakka rohkem täiendama, aga alati ei tasu ironiseerida oma lemmikklubi üle.

Kuna me elame riigis, kus isegi jalgpallis sees ei tea toimuvast suurt miskit, a.la kes vigastusest paranenud, kes vigane jn, siis ehk ikkagi täpsustaksid.

urmar
03.07.10, 23:25
Kuna me elame riigis, kus isegi jalgpallis sees ei tea toimuvast suurt miskit, a.la kes vigastusest paranenud, kes vigane jn, siis ehk ikkagi täpsustaksid.

Ma ei hakka põhjust välja tooma, lisan vaid niipalju, et Hermanson oli kohal, kuid pidi kahjuks ära sõitma.

Mister
04.07.10, 21:58
23. mai:

Nendele, kes hinna üle nurisevad, siis natukene odavam fännisärk on varsti ka saadaval. Töötame selle kallal. :)

No kuidas edeneb?

Cat
05.07.10, 09:07
Fotod: FC Kohtla-Järve Lootus vs JK Nõmme Kalju. XIX voor. (http://www.flickr.com/photos/-catherine/sets/72157624423730138/)

-RoMaRiO-
07.07.10, 16:37
Lõpuks Mones ja Rannamaa registreeritud. Kõik välismaalased v.a Mitsuyama on maha võetud, kas see peaks tähendama, et on lootust, et japs siiski jätkab?

Mister
07.07.10, 18:14
Mitsuyama ise tahtis väga Eestis jätkata, äkki ta siis lõpetas Marcelo Serafiniga töösuhte ja jätkabki Kaljus :) See oleks nii lahe!

-RoMaRiO-
07.07.10, 20:38
http://en.wikipedia.org/wiki/FC_Baranovichi

Vitali kah uue satsi leidnud, Valgevene tugevuselt II liiga siis. Jätkab veel hullemini kui Eestis, 4 mängu algkoosseisus, 6 vahetusest ja mitte ühtegi väravat :D

Aga arvestades praegust Kaljut, siis selle hooaja Kaljus oleks temas isegi potentsiaali näinud.

Mister
13.07.10, 23:27
Ma ei tahaks norida, aga täna Levadia mängul olid müügil särgid hindadega 75.- (ehk siis tavalisele särgimaterjalile trükitud, aga nägi täpselt samasugune välja) ning 450.- originaal särk.
Särgifirmaks neilgi Adidas. Kui saavad nemad, siis miks Kalju ei saa?

Silver
14.07.10, 01:14
Sass on praegu rannakoondisega Itaalias. Sama kalli särgi paneme siis välja, kui ta tagasi on. :)

Paar uut täiendust on ka arvatavasti oodata.. aga seda hiljem. :)

Mister
14.07.10, 02:46
Heh, väga rõõmustav uudis :)

tark mees taskus
14.07.10, 22:35
kas vastab tõele et Kägo on lahkumas?

kriitikameel
14.07.10, 23:26
elu on näidanud seda, et tahtejõuetud mängijad kaovad... kalju on sel puhul aastalt-aastasse suurepärane näide

spekter
15.07.10, 00:44

kas tänaseks on varuväravavaht leitud? kas duublil pole oma GK-d?

tark mees taskus
15.07.10, 18:55
elu on näidanud seda, et tahtejõuetud mängijad kaovad... kalju on sel puhul aastalt-aastasse suurepärane näide
Risto puhul see näide kyll paika ei peaks.Mees ise tahab fännid tahavad aga ei taha treener ega ka juhtkond

Kuno
15.07.10, 18:59
Risto puhul see näide kyll paika ei peaks.Mees ise tahab fännid tahavad aga ei taha treener ega ka juhtkond

Meil valib mängijaid treener mitte juhtkond.

PETSINHO
15.07.10, 19:47
kas tänaseks on varuväravavaht leitud? kas duublil pole oma GK-d?

Homme võib Kalju II mängul juba uut meest väravas näha. Mairon Pihor on nimeks noormehel.

-RoMaRiO-
15.07.10, 21:40
Kui jutt Kägo lahkumisest paika peab, siis tegemist küll väga kurva uudisega, minu jaoks olnud üks lemmik pallureid Kaljus. Kahjuks tundub, et teda pole piisavalt hinnatud, sest tahtejõult ja mängustiililt on ta omas valdkonnas kindlalt üks parimaid.

spekter
15.07.10, 21:44
Kui jutt Kägo lahkumisest paika peab, siis tegemist küll väga kurva uudisega, minu jaoks olnud üks lemmik pallureid Kaljus. Kahjuks tundub, et teda pole piisavalt hinnatud, sest tahtejõult ja mängustiililt on ta omas valdkonnas kindlalt üks parimaid.

seega sinult väide, et Karel on ebapädev. julge väide :)

-RoMaRiO-
15.07.10, 21:49
seega sinult väide, et Karel on ebapädev. julge väide :)

Absoluutselt mitte. Kuna ma ei tea tagamaid, miks Kägo on lahkumas, kui üldse on.

Lihtsalt ei hinnatud teda ka Getulio ajal piisava mänguajaga, mängis ainult siis kui teised olid vigastatud või kaartidega väljas. Vaatamata sellele oli üks säravamaid ning tihtilugu ainuke mees, kes võitles nina verist väljas ka kaotusseisus.

tark mees taskus
19.07.10, 19:23
Ja lahkujaid tuleb aina juurde.Käärib seal Nõmmel

Mister
19.07.10, 19:38

Räägi lähemalt :confused:

spekter
19.07.10, 20:49

loodetavasti on siiski ka tulejaid. see on nagu elu tsükkel, kus ühed lähevad ja asemele tulevad/võimaluse saavad järgmised.
on ju imeline juuli, kus jalgpallis võib juhtuda kõike :)

Katzuu
19.07.10, 21:16
loodetavasti on siiski ka tulejaid. see on nagu elu tsükkel, kus ühed lähevad ja asemele tulevad/võimaluse saavad järgmised.
on ju imeline juuli, kus jalgpallis võib juhtuda kõike :)

Koogas tuleb juurde Kaljusse nt ...

tark mees taskus
19.07.10, 22:19
Räägi lähemalt :confused:eks aega näitab;)

PraS
20.07.10, 00:07
http://jalgpall-ee.sn13.zone.eu/team.php?team=84&b=ML&year=2010

urmar ikka üldse ei viitsi tööd teha :(

Mõni kuu juba treener vahetunud, kuid ta ikka ei suvatse seda viga parandada või see "ei sõltu" temast jälle ?:D

urmar
20.07.10, 00:14
See ei ole minu töö, aga kui juba meenutasid, eks ma siis tegin selle ära.

tannn
20.07.10, 00:26
Florast ka täiendusi oodata, midagi kindlat veel öelda ei saa:D

Kossumees
20.07.10, 00:32
Ikkagi, kes siis veel lahkumas un ?
Muidu jh, Floraga seoses, tahtsid mõlemad Anierid Kaljule üle tulla aga Pohlak pani oma karvase käe ette neile.

MihkelHK
20.07.10, 00:50
Ikkagi, kes siis veel lahkumas un ?
Muidu jh, Floraga seoses, tahtsid mõlemad Anierid Kaljule üle tulla aga Pohlak pani oma karvase käe ette neile.

Kuidas ta saab üleminekuid takistada kui palgad maksmata?

PraS
20.07.10, 01:43
Florast vähemalt saate ühe maailmaklassiga mängija :)
Õnnitlused :)
Ta mainis, et astub nüüd oma karjääris järgmise sammu edasi :)

Mister
20.07.10, 01:47
Superluks :)
Juuli kuu on tore

AaviK
20.07.10, 01:58
valgustage palun mind, kellest jutt?

PraS
20.07.10, 02:34
valgustage palun mind, kellest jutt?

Cesc ikka

spekter
20.07.10, 12:20
Kuidas ta saab üleminekuid takistada kui palgad maksmata?

Hannes on kindlasti veel noormängija, temal pole ka arvatavasti lepingut. Henri lepingu kohta ei oska arvata.

Tundub, et õnneks hakkab läbi saama aeg, kui Florast ei juleta lahkuda, sest siis kaovad ka võimalused koondiseks.
Ja suure hulga välismaalaste ära saatmisega on ka minu jaoks Kalju muutunud rohkem tõsiseltvõetavaks klubiks.

Vahkito
20.07.10, 17:00
Äkki saate Konsa? Post tuli tagasi ja ilmselgelt on ta sellest sokust parem. Igaljuhul kui Konsa saate siis palju õnne ;-)

Mister
21.07.10, 13:07
Trennis nägi täna huvitavaid uusi tegelasi :)

tiriam
21.07.10, 13:41

nagu näiteks keda???

vincent
21.07.10, 13:42
lisaks mängijatele on ilmselgelt ka floralik "kes teab see teab" teema Kalju juurde imbunud.

ärge eputage, rääkige välja, kõik ei saa/taha päevast päeva mändide vahel luuramas käia.

CD7
21.07.10, 13:50
Ma käin korra nädalas netis ja tõesti ei viitsi nüüd nädal oodata et teada saada mis toimub.

Amadeus
21.07.10, 14:09

mis mõte on sellisel postitusel?? Mida see meile annab? me teame niigi et kõik klubid otsivad praegu täiendusi. kui sul on midagi sisulist öelda siis ütle.

elx
21.07.10, 14:57
Kui Mister nägigi kedagi, siis tõenäoliselt nägi ta lihtsalt uusi nägusid, kuid ühtegi uut nimepidi öelda ei oska, vähemalt tema jutust jääb praegu selline tunne.

emergencyexit
21.07.10, 15:02
Kui Mister nägigi kedagi, siis tõenäoliselt nägi ta lihtsalt uusi nägusid, kuid ühtegi uut nimepidi öelda ei oska, vähemalt tema jutust jääb praegu selline tunne.

valesti tundub siis äkki

elx
21.07.10, 15:21
valesti tundub siis äkki

Just - "äkki". Aga ega sina pole ju Mister, seega ei saa ka sina teada.

emergencyexit
21.07.10, 15:24
Ah oota veel natuke, saad nimed ka teada. Sa saad hakkama!

fcfloraforever
21.07.10, 15:28
Higistage veel veidi, varsti äkki kuulete. Pooleteist nädalat ja siis on kõik selge kes kuhu ja kes juurde. Kannatust.

kitty72
21.07.10, 15:31
:D isegi mina tean :P

tln- ida-virumaa (info liigub kiiresti ) :D

Igatahes on mul hea meel, kui need 2 teie klubiga liituvad (Y)

fcfloraforever
21.07.10, 15:34
:D isegi mina tean :P

tln- ida-virumaa (info liigub kiiresti ) :D

Igatahes on mul hea meel, kui need 2 teie klubiga liituvad (Y)

Mul ka, vähemasti on hea meel, et üks nendega liitub, kasu temast eriti nkn pole:D Aga see teine juba võib täitsa abiks olla.

spekter
21.07.10, 15:40
Mul ka, vähemasti on hea meel, et üks nendega liitub, kasu temast eriti nkn pole:D Aga see teine juba võib täitsa abiks olla.

ärge hakake taas ajama seda joru, kui mängija Florast lahkub, et "ta oligi nõrk aj vilets jne." elage üle, saage aru, kui inimene ei suuda enam olla teie poliitika patrioot, et "jalgpalli mängitakse jalgpalli enda, mitte raha pärast". raha on ka vaja, et elus püsida.

ja öelge ne nimed, mis te vigurdate.

fcfloraforever
21.07.10, 15:41
ärge hakake taas ajama seda joru, kui mängija Florast lahkub, et "ta oligi nõrk aj vilets jne." elage üle, saage aru, kui inimene ei suuda enam olla teie poliitika patrioot, et "jalgpalli mängitakse jalgpalli enda, mitte raha pärast". raha on ka vaja, et elus püsida.

ja öelge ne nimed, mis te vigurdate.

Asi pole selles, loomulikult arusaadav, et raske nii mängida aga reaalselt, meil on samale positsioonile paremad mängijad kui tema ja temata või ilma, vahet ei ole.

MihkelHK
21.07.10, 15:42
Ründesse ka mingi uus neeger toodud.

eestimees
21.07.10, 15:52
lisaks mängijatele on ilmselgelt ka floralik "kes teab see teab" teema Kalju juurde imbunud.

ärge eputage, rääkige välja, kõik ei saa/taha päevast päeva mändide vahel luuramas käia.

oliver konsa kaljus

spekter
21.07.10, 15:55
oliver konsa kaljus

tänan. lõpuks üks asjalik ja informatiivne postitus.

Martin
21.07.10, 16:03
Oliver Konsa kohta ütles üks võrdlemisi arukas treener: "Kui ta joomise asemel jalgpallile keskenduks, tuleks temast väga hea mängija."

Noh, loodame. Kuigi mul on täitsa kahju Konsat praegu vaadata, meenutades, milline ta kunagi Tammeka eest oli.

vincent
21.07.10, 16:33
Aitäh, eestimees.

Hellik
21.07.10, 16:38
1M vaatamist pole enam kaugel :)

Piksenool
21.07.10, 16:45
Konsa, konsa- mida sa teed?

Silver
21.07.10, 16:49
Koogas olevat ka treeningutega liitunud. Tundub, et kaitsesse on lisajõudu tulemas.

Üks mustanahaline saabus Soome maalt. Eks testimise käigus ole näha, kas mängumees või naljamees.

Treeningutel olla ka üks Eesti poiss rootsimaalt. :)

Kel huvi võib homme trenni kaema minna!

kitty72
21.07.10, 16:55
Koogas olevat ka treeningutega liitunud. Tundub, et kaitsesse on lisajõudu tulemas.

Üks mustanahaline saabus Soome maalt. Eks testimise käigus ole näha, kas mängumees või naljamees.

Treeningutel olla ka üks Eesti poiss rootsimaalt. :)

Kel huvi võib homme trenni kaema minna!

Tõnis Vanna?

Silver
21.07.10, 17:01
Oliver Konsa kohta ütles üks võrdlemisi arukas treener: "Kui ta joomise asemel jalgpallile keskenduks, tuleks temast väga hea mängija."

Noh, loodame. Kuigi mul on täitsa kahju Konsat praegu vaadata, meenutades, milline ta kunagi Tammeka eest oli.

Väga hästi öeldud! Tammeka aegadel oli Konsa hull täkk! TVMK algusaegadel näitas väga kiiret arengut ja head taset, kuid nii kui Florasse sai on vormikõver vaikselt allavooli triivinud. Samas taset poisil on, kui suhtumist muudaks.

Seda usub ka Rüütli, kes teda pidevalt koondisesse kutsub ja võimalusi jagab. Sellist soosingut teised meistriliiga praegused ja endised väravakütid pole veel saanud (Neemelo, Teever, Gussev (korra vist käis?) ja miks mitte ka Jevdokimov?)

Loodame, et Konsa suudab ennast rehabiliteerida ning saab rohkem jalgpallile kui rahamuredele keskenduda. Jevdokimov on hea näide Florast hüljatud poisi kohta, kes praegu meistriliiga resultatiivsusedetabelit tüürib! Ei pidanud eriline mängumees Pohlaku arvates ju olema? :)

See koondise teema on muidugi teine teema, aga minu arvamus on endiselt, et meistriliiga hetke parim väravavakütt võiks siiski koondise kutse saada.

Vahkito
21.07.10, 17:46
Noh mis ma ytlesin...irw Aga pange ya ikka esialgu duublisse, las kogub pisut vormi :-)

spekter
21.07.10, 17:58
Noh mis ma ytlesin...irw Aga pange ya ikka esialgu duublisse, las kogub pisut vormi :-)

kas polegi nii, et ML-st ML-i üleminekul peab olema mängupaus 10 päeva ... saab rahulikult treenerite ja meeskonnaga harjuda

Vahkito
21.07.10, 18:13
Vist oli 9 päeva a vahet pole, Konsal läheb kauem aega harjumisex

fcfloraforever
21.07.10, 18:14
Vist oli 9 päeva a vahet pole, Konsal läheb kauem aega harjumisex

Ta ei harjugi :D

-RoMaRiO-
22.07.10, 15:19
Konsa ja Koogas ametlikult registreeritud.

Loodame, et ka teised kaks testil olevat pallurit saavad lepingu ja võib mingist konkurentsistki rääkida.

Mister
22.07.10, 15:41
Ingemar Teever: "Nii Jüri kui mina loodame saada korralikku lisa oma väravakontodele - loodame, et peale laupäevast mängu on meil kaksikjuhtimine!”

Ingemarilt vähemalt 5 väravat siis Paide vastu tulemas :)

Kossumees
22.07.10, 16:44
Nimekirjas ilutseb siiamaani ka Mitsuyama nimi, kuigi treeningutel teda näha ple mul küll õnnetunud. On ta siis siiamaani vigastatud ?

budu
22.07.10, 16:48
Konsa ja Koogas ametlikult registreeritud.

Loodame, et ka teised kaks testil olevat pallurit saavad lepingu ja võib mingist konkurentsistki rääkida.

jutt käib ikka oliver konsast?

jkj
22.07.10, 16:59
kalju tuleb veel kolmandaks see hooaeg

PETSINHO
22.07.10, 17:12
Kas laupäeval jätkub Kalju pikk kaotusteta seeria? Kas Teeveri soov väravaküttide tabelis tõusta saab teoks?

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=438

.

staaaaaar
23.07.10, 16:07
http://www.jalgpall.ee/team.php?team=84&b=ML&year=2010

Miks siin hetkel Konsat pole , varem nägin teda seal nimekirjas.

Mister
23.07.10, 16:11
Vaatasin ka sama asja. Leping peaks temaga olemas olema nii et mingi EJL'i viga arvatavasti.

elx
23.07.10, 16:49
Lihtsalt tähenärimisena jäi seal lehel silma, et kõik värvikombinatsioonid on valge/must, seega ei tasu ka mõne nime puudumist imeks panna;) Samas ei saa ju kunagi välistada võimalust, et Konsa sai viimasel minutil jala mõne Rootsi teise liiga klubi ukse vahele ning kalju poolt ei hakata teda kinni hoidma (lihtsalt tullakse vastu või leping selline).

spekter
23.07.10, 17:05
http://www.jalgpall.ee/team.php?team=84&b=ML&year=2010

Miks siin hetkel Konsat pole , varem nägin teda seal nimekirjas.

mul küll näitab, ja näitas eile ka ...

Mister
23.07.10, 17:10
Nüüd on korras kõik.

staaaaaar
23.07.10, 17:22
mul küll näitab, ja näitas eile ka ...

Ju siis oli mingi tehniline viperus korraks :)

SoccerGoal
23.07.10, 17:35
Ründaja Ingemar Teever: "Olles üheksa mängu kaotuseta, siis proovime seda traditsiooni jätkata ning saada tabelisse juurde järjekordne võit. Kerge see olema ei saa, kuna Paide tegi eelmises voorus korraliku mängu Narva Transi vastu. See meid aga ei heiduta ja nii Jüri kui mina loodame saada korralikku lisa oma väravakontodele - loodame, et peale laupäevast mängu on meil kaksikjuhtimine!"

Jüril on hetkel 13, Ingemaril 8 väravat. Statistika teisel, Neemelol, on 10. Ja kui võtta veel arvesse, et Ingemar soovis, et mõlemad nad Jüriga saaks korraliku lisa oma väravakontodele (1 värav ei ole korralik lisa), siis tundub, et Ingemari kommentaar on pmst selline: "Kerge see olema ei saa, aga viis väravat lööme ikka ära!" :D

Ei, aga Paide mängis eelmine voor täitsa sümpaatselt ja võiks ka sel nädalal väikse üllatuse taas kord valmistada. Siis tõmbaks mõnel vennal suu koomale mõneks ajaks :)

Mister
23.07.10, 17:41
Huvitav kas need jutud vastavad siis tõele, et Anierid tahtsid Kaljusse üle tulla? Kuuldavasti Henri Anier siis Florast lahkumas. Mis saab? :D

budu
23.07.10, 17:42
Kas Teever siis Kreekasse ei lähe?Pidi ju olema eelleping sõlmitud

Mister
23.07.10, 17:45
Kas Teever siis Kreekasse ei lähe?Pidi ju olema eelleping sõlmitud

Ei lähe jah.

masturr
23.07.10, 18:38
Kas Teever siis Kreekasse ei lähe?Pidi ju olema eelleping sõlmitud On mujal proovimas

fcfloraforever
23.07.10, 18:57
Huvitav kas need jutud vastavad siis tõele, et Anierid tahtsid Kaljusse üle tulla? Kuuldavasti Henri Anier siis Florast lahkumas. Mis saab? :D

Henri Anier registreeriti täna Flora nimekirja.

Mister
24.07.10, 20:05
Oh jummel jummel.......
Masendav mäng. Ütleks isegi, et võitu vääris Paide.
Kaljul oli 1 reaalne väravavõimalus aga paidel mingi 4, Kert Kütt päästis heade tõrjetega hullemast.
Teine punkt. Kuidas ja miks pääseb algkoosseisu Anti Kõlu? See mees tegi platsil vist ainult ühe hea liigutuse, aga üleüldiselt oli väga väga kehva.

Kiidaks Monest, kes tegi küll paar praaki, aga üleüldiselt hea ja kasulik mängumees.
Nii naljakas kui see ka pole, oli mängu üks kehvemaid Teever, kelle taha võibolla täna mäng jäigi. Söötu lükati tegelt ilusti, aga kastis ja selle ümbruses ei suudetud palli töödelda.

Kahju... Võimalus oli 3. koha peale mängida, aga kui sellises mängus punkte kaotatakse siis ma ei tea no..

Niiseeon
24.07.10, 20:11
Paide oli täna Kaljust üle tundub siis vist!

vincent
24.07.10, 20:52
Vähem plära ja rohkem tegusid, härrad väravakontomehed.

-RoMaRiO-
24.07.10, 21:47
Professionaalse meeskonna parim kui vastas on amatöörvõistkond, on väravavaht?

See mäng kaotati, vnoh 2 punkti, selgelt juba treeneripingil. Arvata võis, et keskelt on pea võimatu läbi saada, arvestades Paide kaitsest lähtuvat mängu ning Hiiu staadioni väiksust. Üle jääb mängida läbi äärte, aga kui äärtel on ründaja Anti Kõlu, kes pole Meistriliigas Kalju eest löönud 3 hooajaga MITTE ÜHTEGI väravat ja teisel äärel KESKPOOLKAITSJA Vnukov, siis erilisi teravusi sealt vast oodata ei ole.

Ja noh, mängud kus ma fännitribüünil olen ei taha kohe kuidagi õnnestuda. Jüri võiks kah muidugi välismaale saada, hetke tase on teistest mäekõrguselt üle.

Nüüd Narvalt 3p ja kõik on veel võimalik!

Mister
26.07.10, 12:48
Väike intervjuu Sergei Terehhoviga on Kalju kodulehele ilmund:

http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=441

urmar
26.07.10, 17:17
Muide Kalju viigimängul Paidega mängul oli siiski 160 pealtvaatajat, seega kasv sada ühikut. :)

PraS
26.07.10, 18:42
Muide Kalju viigimängul Paidega mängul oli siiski 160 pealtvaatajat, seega kasv sada ühikut. :)

No komissar ju ütles sulle 60. Miks muudeti?

urmar
26.07.10, 21:53
No komissar ju ütles sulle 60. Miks muudeti?

Kuna jalgpalliliit seisab alati klubide õiguste eest, siis tuldi vastu Kalju palvele seda numbrit korrigeerida. Ka inspektor jäi nõusse. :)

-RoMaRiO-
27.07.10, 17:23
Kui Nõmme Kalju on klubi, kus lisaks jalgpallile on võimalik ka tööl käia, siis jääbki laeks 4-5. koht. See aga välistab võimaluse teha kaks korda päevas trenni, mis peaks olema professionaalsetele sportlastele kohane.

Ei imesta, miks füüsiliselt ollakse selgelt nõrgemad teistest esiviisiku tiimidest (karikamäng Floraga 11 vs 10 vastu) ning miks ollakse füüsiliselt samal tasemel amatöörtiimidega.

2mSööt3mMööda
27.07.10, 17:28
Mis vinget tööd see Konsa siis rabab, et muud pakkumised kõrvale lükkab ning koondisega nii lihtsalt hüvasti jätab(jumal tänatud).

Piksenool
27.07.10, 17:31
Mis vinget tööd see Konsa siis rabab, et muud pakkumised kõrvale lükkab ning koondisega nii lihtsalt hüvasti jätab(jumal tänatud).

Suurobjektide kinnisvaramaakler pidi kuulu järgi olema.

elx
27.07.10, 18:27
Kui Nõmme Kalju on klubi, kus lisaks jalgpallile on võimalik ka tööl käia, siis jääbki laeks 4-5. koht. See aga välistab võimaluse teha kaks korda päevas trenni, mis peaks olema professionaalsetele sportlastele kohane.

Ei imesta, miks füüsiliselt ollakse selgelt nõrgemad teistest esiviisiku tiimidest (karikamäng Floraga 11 vs 10 vastu) ning miks ollakse füüsiliselt samal tasemel amatöörtiimidega.
Kui nüüd päris aus olla, siis eestis polegi täisprofidel kohta. See, et paar meeskonda seda teed läinud on, on pigem suur juhus ja õnn mõne jaoks, kui normaalne nähtus (arvestades meie rahvaarvu, elatustaset ja jalgpallikultuuri).

Gallacher
27.07.10, 22:33
Kui nüüd päris aus olla, siis eestis polegi täisprofidel kohta. See, et paar meeskonda seda teed läinud on, on pigem suur juhus ja õnn mõne jaoks, kui normaalne nähtus (arvestades meie rahvaarvu, elatustaset ja jalgpallikultuuri).
Üsna nõus. Sillamäe ja Trans on täielikud anomaaliad - kulusid on miljoneid aga tulusid pole ju üldse. Flora ja Levadia on vist kohati omadega ka välja tulnud.
Samas ei pruugi amatöör- või poolprofessionaalne sats tähendada mingit poolkõva tööd. Skandinaavia sport suures osas sellel püsibki.
Samuti ei tee ka paljud profimeeskonnad päevas kaks korda trenni. Jalgpall on lihtsalt selline ala kus üks korralik trenn koormab piisavalt, et teist korda päevas enam lihtsalt ei jõua.

-RoMaRiO-
28.07.10, 03:07
Kui sa oled professionaalne sportlane ja ei suuda kahte korda trenni teha, siis oled sa lihtsalt nõrk. Isegi mina, kes ma olen pidevalt vine all, ka praegu, suudab vajadusel 2x päevas teha korraliku trenni. Või vähemalt kunagi suutis.

PS! Trenn ei koosnenud ebavajalikest asjadest, mis trenni segama peaks!

Gallacher
28.07.10, 04:13
Kui sa oled professionaalne sportlane ja ei suuda kahte korda trenni teha, siis oled sa lihtsalt nõrk. Isegi mina, kes ma olen pidevalt vine all, ka praegu, suudab vajadusel 2x päevas teha korraliku trenni. Või vähemalt kunagi suutis.

PS! Trenn ei koosnenud ebavajalikest asjadest, mis trenni segama peaks!
Ma ei tea mis trenni sa tegid aga põhimõtteliselt olen nõus, et see võimalik on. Ma ka kunagi vabadel päevadel käisin hommikul jõusaalis ja õhtul mängisin 4 liiga meeskonnas:D

Kui sa aga arvad, et profijalgpallur on nõrk mees kui ei suuda kaks korda päevas trenni lõhkida siis vaata nt. Mihkel Aksalu intervjuud ETV spordiportaalist. Trenn Sheffieldis oli vaid hommikuti (tõsi, 2-2,5 tundi jutti ja üliintevsiivne). Peale trenni hoiti jalgu jäävannis, et kiiremini taastuda.
Samuti Lindpere on mingis intekas rääkinud, et USAS nad treenivad samamoodi hommikuti. Seejärel päev vaba.
Alad on erinevad, näiteks iluvõimlejad panid vene ajal 7 tundi päevas, vastupidavus-või jõualade tegijatel lõpeks see kiirelt ja kurvalt. Kossus pole kilometraazh nii suur, rääkimata võrgust (oled mõelnud, miks vutis kunagi ei mängita kaks päeva järjest või isegi üle päeva). Kossus harjutatakse ka tipptasemel katete panemist ja muid liikumisi tundide kaupa, kus mehed ei saa alati higigi lahti, vutis tehakse tänapäeval pea kõiki harjutusi kiiruse pealt ja kõrge tempoga.

zaz
28.07.10, 04:19
Eestis peab tegema kaks trenni päevas sellepärast, et muidu pole noored härjad õhtuks ära väsitatud ja hakkavad tina panema :D

Kuno
28.07.10, 11:16
Kui te siin Konsast räägite, siis ärge koike mis lehes kirjutatakse ka puhta kullana võtke! Poiss on pühendunud jalgpallile jäägitult!

CD7
28.07.10, 16:03
Konsa Kaljus (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=444)

Eesti koondislasest Oliver Konsast sai Kalju mängija. Klubiga löödi käed 1,5 aastaks. Konsa eelnevaks klubiks oli Tallinna FC Flora.

urmar
28.07.10, 17:28
Konsa Kaljus (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=444)

Eesti koondislasest Oliver Konsast sai Kalju mängija. Klubiga löödi käed 1,5 aastaks. Konsa eelnevaks klubiks oli Tallinna FC Flora.

Kust te selle statistika võtsite, ei tea, aga Konsal peaks olema 154/47, Koogase andmed peaks olema: 105/6

Allikas oleks seal: http://www.fcflora.ee/index.php?lang=est&main_id=417

Kaspy
28.07.10, 21:24
Kossus pole kilometraazh nii suur, rääkimata võrgust (oled mõelnud, miks vutis kunagi ei mängita kaks päeva järjest või isegi üle päeva). Kossus harjutatakse ka tipptasemel katete panemist ja muid liikumisi tundide kaupa, kus mehed ei saa alati higigi lahti, vutis tehakse tänapäeval pea kõiki harjutusi kiiruse pealt ja kõrge tempoga.

Siin sa küll nüüd eksid natuke. Liikumiste harjutamine pole tõesti teab mis tõsist võhma nõudev töö, meeskondlikult kaitses punnitamine on aga üliaktiivne liikumine, mis paneb võhma tõsiselt proovile. Eks selleks laotakse ka hooaja eel tõsiselt põhja.

Street
29.07.10, 15:19
tahtsin siin uurida, et miks Savitski kaua aega mängind pole ? Mõni vigastus või midagi muud ?

Mister
29.07.10, 19:15
Päris tõsine vigastus jah. Kui õigesti mäletan, siis vist millalgi augustis hakkab treenima jälle.

rallikas
29.07.10, 19:29
Kuulge.. aga kuidas japsiga lood on? Tema tervenemistähtajad ammu möödas.

Mister
29.07.10, 19:59
Nüüd kui Teever läind, peaks küll selle ühe ründaja veel ära regama :)
Hea meel, et Ingemar välismaale ja parematesse tingimustesse sai. Loodame, et hakkab kõmmutama :p

ian.
29.07.10, 20:13
kuhu ta läks?

masturr
29.07.10, 20:26
kuhu ta läks?

saksas on

MihkelHK
29.07.10, 20:45
Kas klubi sai mingit raha ka või tasuta üleminek?

Halb ründaja
29.07.10, 21:35
Tal ei olnud ju Kaljuga lepingut.

Ray
29.07.10, 23:18
Inx spielt jetzt in Deutschland! (http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=446) + Ingemari kommentaarid!

kesa
30.07.10, 09:27
http://www.linzgau-dynamites.de/

Sellised fännid nüüd siis Ingemaril.

http://img706.imageshack.us/img706/8323/pokalspieldjk2008.jpg (http://img706.imageshack.us/i/pokalspieldjk2008.jpg/)
säästukapoisid?
http://img820.imageshack.us/img820/4728/grossefahne.jpg (http://img820.imageshack.us/i/grossefahne.jpg/)
lipp, mis meil keelatud, ärge järgi tehke...turvarisk!!

WeThePeople
30.07.10, 11:43
Kas saaks mõne postituse teha nii kus sa ei viriseks oma kuradi turvariski pärast?

fcfloraforever
30.07.10, 11:52
Kas saaks mõne postituse teha nii kus sa ei viriseks oma kuradi turvariski pärast?

Kurel ju sellist lippu pole.....

WeThePeople
30.07.10, 15:28
Väga puudust ka ei tunne...

Keiss
31.07.10, 06:51
kossusaalis küll tohtis kevadel lippe lehvitada kui täismaja oli - mitu tuhat inimest. Aga mis sa karvase poolt juhitud jalkast ikka loodad.

Keiss
31.07.10, 06:53
.....

Mister
31.07.10, 20:48
Kui keskväli puudub, siis ei saagi väravaid lüüa ega võita. Miks suvel ei tegeldud sellega?
Rohkem ei viitsigi midagi öelda... medalilootused läinud.

homeworld
31.07.10, 21:27
pole olnudki ja pole tulnudki

-RoMaRiO-
31.07.10, 22:05
Siin ei olegi mitte midagi muud öelda, kui sats on ju täiesti olematu. Kui üks väljakumängija ei tea, et käed laiali ei karata müüris ja üks koll lüüakse circa 30-lt, siis ongi 2 väravat olemas.

Olin härra peatreeneri kuulde ulatuses ning kahjuks ei õnnestunud kuulda mitte ühtegi nõuannet, mis oleks muutnud mänguplaani. Ja kuna Kaljul polnudki mitte ühtegi korralikku võimalust, siis järelikult asjad ei toiminud.

Vähemalt tegi Ussoltsev nalja, kahju aint et Rimasel ja Kittol on olemas mõistus. Ussoltsev on ilmselgelt peast soe vend.

staaaaaar
31.07.10, 22:34
Siin ei olegi mitte midagi muud öelda, kui sats on ju täiesti olematu. Kui üks väljakumängija ei tea, et käed laiali ei karata müüris .

See vend oli ainuke, kes koguolukorda kahetses , teistel vendadel oli jummala savi mis see seis seal platsil jääb , poiss vähemalt tahtis ja tegi kõik , lihtsalt polnud tema päev.

staaaaaar
31.07.10, 22:40
Pigem tekkib küsimus mis vend see Kõlu on? Saan aru et noortekoondislane ja värki , toob ehk mõned naisfännidki kohale aga siiski , ründajast on asi väga kaugel. Vähemalt nii kaua kui ta ei saa aru kuhu ta jooksma peab ja mida tegema. Teises liigas võib ta ju kõmmutada aga meistriliiga taset ta veel välja kahjuks ei vea.

nurmalna
31.07.10, 22:46
Vähemalt tegi Ussoltsev nalja, kahju aint et Rimasel ja Kittol on olemas mõistus. Ussoltsev on ilmselgelt peast soe vend.

Selgita mitteteadjatele kah olukorrast :)

staaaaaar
31.07.10, 22:59

Kalju aiatagused fännid karjusid natuke Ussoltsevi peale, mis peale Ussoltsev tuli pärast mängu nende juurde ja lubas nad kõik läbi kolkida vist. Mängu ajal karjus kah Ussoltsev neile midagi vastu. Oli nii ?

-RoMaRiO-
31.07.10, 22:59

Lubas kõikidele jalgpallihuvilistele, kes härra professionaalsele sportlasele mõne halva sõna ütlesid, lõuga anda.

Vähemalt oli üpris naljakas, lõpuks tõmbasid kollkiipri Rimas ja Kitto ära. Ausaltöeldes ei imesta, miks Ussoltsevil on olnud Levadia ja Flora fännidega probeeleme, sel tiblal pole ju mitte mingit närvikava.

AaviK
01.08.10, 00:46
ja ilkuda niimodi mängija kallal pakub teile puhtalt rahuldust?

MihkelHK
01.08.10, 00:51
See, et antud tegelasel lubatakse liigas edasi mängida on naeruväärne.

-RoMaRiO-
01.08.10, 01:50

Jah, pakub tõesti. Eriti kui selline inimene läheb nii edast välja, kuigi peaks väljakul säilitama külma närvi ning mitte tegema sellistest märkustest välja, see aga omakorda võib viia selleni, et minu toetatav klubi võib saada kerge värava.

Kui muidugi lööginigi jõutaks.

Keiss
01.08.10, 05:18
poisiklutid ilguvad vastaste väravavahi kallal ja siis itsitavad foorumis - mannetu.

ballack
01.08.10, 06:20

Mis on fännide ülesanded? Ilmselgelt sa ei tea.

AaviK
01.08.10, 11:35
Mis on fännide ülesanded? Ilmselgelt sa ei tea.

Hah, sa oled mingi imelik? Mis sa mõtled, et fännide ülesanne on tulla staadionile ja selle asemel, et oma võistkonnale kaasa elada, hakkad sina vastasmeeskonna mängijate kallal võtma? Kui nii, siis käi p****e tõsiselt.. Olgu ta venelane, olgu ta Ussoltsev, mingigi respect võiks ikkagi olla, seda enam, kui ta teile antud hetkel midagi ei teinud.

Kaspy
01.08.10, 11:54
Meie fännikultuuri tase, mis muud. Selle asemel et enda meeskonnale kaasa elada hakatakse vastaseid, kes oma meeskonnast paremad on maha tegema.

Shermann
01.08.10, 13:37
olgu ta Ussoltsev, mingigi respect võiks ikkagi olla
Ussoltsevi vastu respekti omada? Võimatu.

käbi
01.08.10, 14:31
poisiklutid ilguvad vastaste väravavahi kallal ja siis itsitavad foorumis - mannetu.
omfg dont drink and post

-RoMaRiO-
01.08.10, 20:13
Arvestades klubi fännide vähesust, siis ei oma tegelt mitte mingit tähtsust meeskonnale, kas mõned fännid seal kisavad häält ära või mitte. Mingit erilist lisamotivatsiooni see küll ei näi andvat, mida näitavad ka tulemused.

fänlusega mängud - 0:0 ja 1:1 Paidega, 1:1 Tammekaga, kõik kaotused professionaalsetele meeskondadele.

fänluseta mängud - viigid Sillamäe, Narva, Levadiaga, suuremad võidud tagumiste võistkondade üle.

HaTe
03.08.10, 01:04
No kuulge. Ussoltsev on ju vana teada tuntud närvihaige, ning sellele ei saa ju vastu vaielda. Seal ei ole absoluutserlt vahet kas sa hõikad talle paar sõna või mitte, ärritub ta nagunii millegi või kellegi peale, ning siis käitub ka vastavalt.Kuid kui öeldakse,et Fännid ei tohi vastasmeeskonna mängijat sõnadega natuke tümitada, siis vabandust. Kas sa jälgid Tennist ?

ballack
03.08.10, 18:24
Hah, sa oled mingi imelik? Mis sa mõtled, et fännide ülesanne on tulla staadionile ja selle asemel, et oma võistkonnale kaasa elada, hakkad sina vastasmeeskonna mängijate kallal võtma? Kui nii, siis käi p****e tõsiselt.. Olgu ta venelane, olgu ta Ussoltsev, mingigi respect võiks ikkagi olla, seda enam, kui ta teile antud hetkel midagi ei teinud.

Selle sinu posti peale ma arvan, et sa tead ise ka väga hästi mida ma küsida tahan.

PETSINHO
04.08.10, 15:09
Tänane Nõmme Kalju karikamäng ei ole just liiga palju kõlapinda leidnud, aga märkimist vajaksid asjaolud, et mäng on tõstetud Nasva staadionilt Kuressaare Linnastaadionile ja kindlasti tuleks ära märkida ka kohtunike brigaad :D

Saaremaa JK aameraaS - Nõmme JK Kalju
Kuupäev: 04.08.2010
Kellaaeg: 18:45
Staadion: Kuressaare linnastaadion - Staadioni 2, Kuressaare
Väljakukohtunik: Aivar Pohlak
Abikohtunikud: Mark Gortfelder, Anni Pohlak

Mister
04.08.10, 15:51
No see on küll ülim nali lihtsalt :D

staaaaaar
04.08.10, 15:54
Üritab kohtunike kulude pealt kokku hoida :D

Petuhhin
04.08.10, 15:57
Tänane Nõmme Kalju karikamäng ei ole just liiga palju kõlapinda leidnud, aga märkimist vajaksid asjaolud, et mäng on tõstetud Nasva staadionilt Kuressaare Linnastaadionile ja kindlasti tuleks ära märkida ka kohtunike brigaad :D

Kas ta selleks mitte liiga vana ei ole? Kohtunikel peaks nagu mingi vanusepiirang olema.

Petuhhin
04.08.10, 16:01
Üritab kohtunike kulude pealt kokku hoida :D

Ei. Teeb Flora staadionivõlga tasa. :D

budu
04.08.10, 16:06

Lõng ise kohe platsil,teenib Florale raha?