320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hoidsid madalat profiili

    Kommentaar


      jep
      persevalud
      massa sai jalaga ja ma kukkusin kõrgelt

      Kommentaar


        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
        Fännidele sügav kummardus, 101 piletit osteti ja aia taga oli vähemalt 50 inimest veel lisaks!

        Joss luges vist kokku need 50 kes aia taga olid
        Kui välgu mängul oli sada inimest olnud, siis see mäng oli küll vähemalt viiskümend matsi rohkem. KALJU VÄÄRIS VÕITU, Kalevil polnud ühtegi korraliku võimalust mängu jooksul. Kuno anna poistele rohkem põhjust mängida, peale igat võitu mingi trikk nagu näiteks värvid juuksed roosaks, SOBIB????

        Kommentaar


          Algselt postitas HABE Vaata postitust
          Kui välgu mängul oli sada inimest olnud, siis see mäng oli küll vähemalt viiskümend matsi rohkem. KALJU VÄÄRIS VÕITU, Kalevil polnud ühtegi korraliku võimalust mängu jooksul. Kuno anna poistele rohkem põhjust mängida, peale igat võitu mingi trikk nagu näiteks värvid juuksed roosaks, SOBIB????
          Ma luban, et ma aitan teda sellel teel (kogemused olemas ju...)
          Aga jah, väga tore päev oli jälle.
          Ainukese pahameelehetke suutis tekitada yks noormees kes oma sita töö tõttu ei suuda taluda seda, et meie kodumängjonksil toimub show ja trall publiku seas.
          Ja muide see pennal....SOTSIAALABI LÖÖK oli see.
          .

          Kommentaar


            Algselt postitas LadyPink Vaata postitust
            Ma luban, et ma aitan teda sellel teel (kogemused olemas ju...)
            Aga jah, väga tore päev oli jälle.
            Ainukese pahameelehetke suutis tekitada yks noormees kes oma sita töö tõttu ei suuda taluda seda, et meie kodumängjonksil toimub show ja trall publiku seas.
            Ja muide see pennal....SOTSIAALABI LÖÖK oli see.
            See veel puudus
            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              1:1. Mitte kõige hullem. Ja kiidusõnad suurimale Kalju fännile - Rootsi Kunnile. Ise elab Nõmmel, Sillamäele ei taha kolida? Eesti - Vene mängul hoidsid ikka Venele pöialt onju? Hea killu panid ka maha, roosas mängivad naised, miks ma sind tihti siis lilla jopega näinud olen? Kas see värv mitte pedesi ei iseloomusta? Üldse Sillamäe fännid olid toredad, ei tea küll kes, kuid mõned toredad onud otsustasid mind erinevate asjadega loopida. Nõrgad olete...
              Oled noor ja tubli fänn ning saan sinu ägedusest aru. Teatavasti olen ma juba 16 aastat tõsiselt ainult FC Florat toetanud ja ülejäänud klubide osas luba mul omad valikud teha nii nagu mulle meeldib. Minu toetus Nõmme Kaljule piirdub esialgu sellega ,et käin regulaarselt teie kodumänge vaatamas ja ma arvan ,et see on samuti klubile abiks. Nii,et noormees! Võta natuke rahulikumalt
              FCF Forever

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Oled noor ja tubli fänn ning saan sinu ägedusest aru. Teatavasti olen ma juba 16 aastat tõsiselt ainult FC Florat toetanud ja ülejäänud klubide osas luba mul omad valikud teha nii nagu mulle meeldib. Minu toetus Nõmme Kaljule piirdub esialgu sellega ,et käin regulaarselt teie kodumänge vaatamas ja ma arvan ,et see on samuti klubile abiks. Nii,et noormees! Võta natuke rahulikumalt
                Ma loodan, et Kalju mängud, eriti kodumängud pakuvad ka edaspidi huvi ja meelelahutust. Pulli võib teha niikaua kui meeskond hästi mängib, seega ei saa me kuidagi keskenduda ainult meelelahutusele, arendatakse mõlemat poolt!

                Mulle väga meeldiks kui vastasmeeskondade fännid ennast ka Hiiu Staadionile ajaksid... Siis oleks intriig ja meeleolu veelgi kõrgemal!
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                  Ma loodan, et Kalju mängud, eriti kodumängud pakuvad ka edaspidi huvi ja meelelahutust. Pulli võib teha niikaua kui meeskond hästi mängib, seega ei saa me kuidagi keskenduda ainult meelelahutusele, arendatakse mõlemat poolt!

                  Mulle väga meeldiks kui vastasmeeskondade fännid ennast ka Hiiu Staadionile ajaksid... Siis oleks intriig ja meeleolu veelgi kõrgemal!
                  Siiski on jalgpall ju ka meelelahutus ja mäng- seega lets not ket sou siirious.
                  Naudime mängu ja elamust mis sellest saame.

                  2Kuno: Teeme ära, ei jää midagi muud yle... hooajalõpukal värvime pea sul ära! Roosaks- siis saame eraldi klaabi weel luua.
                  Muide millal tatood lähed tegema- MISTER PINK?
                  .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Oled noor ja tubli fänn ning saan sinu ägedusest aru. Teatavasti olen ma juba 16 aastat tõsiselt ainult FC Florat toetanud ja ülejäänud klubide osas luba mul omad valikud teha nii nagu mulle meeldib. Minu toetus Nõmme Kaljule piirdub esialgu sellega ,et käin regulaarselt teie kodumänge vaatamas ja ma arvan ,et see on samuti klubile abiks. Nii,et noormees! Võta natuke rahulikumalt

                    Ei, muidugi. Väga tore, et toetad erinevaid klubisi, retsept. Kuid mõtle kas nt Inglismaal oleks selline asi võimalik, et omvahel kohtuvad Arsenal ning Manu. Terve elu Londonis elanud vend hoiaks Manule pöialt, karjuks, annaks oma sõbrale tappa kes Arsenali toetab? Minu silmis poleks selline asi võimalik, ikka tuleks toetada meeskonda, mida võib nimetada sinu elukoha klubiks vmt. Või siis olla vähemalt erapooletu, kuid täiesti vastu...

                    Kommentaar


                      Kindlasti oleks Inglimaal võimalik see, et inimene kes elab ühes linnas toetab teist klubi, ma ei näe siin mitte ühtki vastuolu.

                      Ka enda puhul Eestis, erinevate sportmängude puhul on asi nii.
                      On klubi kelle poolt olen, hoolimata sellest, kus elan või kuhu olen kolinud.
                      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Ei, muidugi. Väga tore, et toetad erinevaid klubisi, retsept. Kuid mõtle kas nt Inglismaal oleks selline asi võimalik, et omvahel kohtuvad Arsenal ning Manu. Terve elu Londonis elanud vend hoiaks Manule pöialt, karjuks, annaks oma sõbrale tappa kes Arsenali toetab? Minu silmis poleks selline asi võimalik, ikka tuleks toetada meeskonda, mida võib nimetada sinu elukoha klubiks vmt. Või siis olla vähemalt erapooletu, kuid täiesti vastu...
                        Tegelikult paljudes suurtes jalgpalliriikides just ongi nii, et fännid toetades üht meeskonda on tulihingelised sama linna teiste meeskondade vastased ja loodavad, et nende kodulinna rivaale loputatakse hoolega. sama tendents kandub Euroopas üle kõigi koduliiga rivaalide suhtes. Mulle on jäänud meelde ühe Leedsi fänni kommentaar aastate tagant, kus ta lootis, et Meistrite liigas Manchester saab suure sauna Hispaanlaste käest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LadyPink Vaata postitust
                          ... sita ...

                          Kena suuvärk neiul

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Warren Vaata postitust
                            Kena suuvärk neiul
                            sorry, tsiteerisin seda sama noormeest!
                            Pole kaua selliseid sõnu kasutanud.
                            Palun andeks! Luban, et olen nyyd hea tydruk!
                            .

                            Kommentaar


                              Kalju oli suht ok, välja nad ei tohiks kukkuda.
                              "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lume Vaata postitust
                                Kalju oli suht ok, välja nad ei tohiks kukkuda.
                                Väga õige lume Ja kui kukubki, siis tõuseb Kalju II asemele
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X